Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-10-31 11:14:53
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-11 14:26:18
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:24:50
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:19:39
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:41:13
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:09:41
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 10:27:29

P11 50m Rintauinti, Päivitetty: 2015-11-11 14:26:18
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 38.24
2 Pavel Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 38.84
3 Onni Äijälä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.38
4 Roope Ollikainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 41.72
5 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 41.84
6 Danil Seksenov Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.99
7 Magnus Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.43
8 Veikka Ijäs Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.88

9 Vilho Verronen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.14
10 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 43.39
11 Akseli Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.35
12 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.48
13 Cedu Decena Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.25
14 Veerti Juurakko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.29
15 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.64
16 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.69
17 Vili Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.77
18 Aapo Kinnunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.85
19 Alexander Nyman Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.96
20 Jesse Hyppönen Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.09
21 Cool Iivanainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.14
22 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.57
23 Tino Kaukonen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 46.61
24 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.65
25 Juuso Leppänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.71
25 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.71
27 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.73
28 Riccardo Castagno Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.75
29 Miska Törmi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.76
30 Aleksi Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.97
31 Aapo Hampaala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.07
32 Jesse Lintusalo Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.27
33 Elmeri Kuulasmaa Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.33
34 Seweryn Pastucha Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.38
35 Daniel Bun Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.39
36 Mitja Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.40
37 Onni Mäkimartti TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.66
38 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.76
39 Joona Saloniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.80
40 Atte Linnolahti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 47.83
41 Felix Savolainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.01
41 Otto Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.01
43 Nikolai Em Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.23
44 Jesper Isomaa Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.24
45 Joona Pohjola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 48.51
46 Konsta Kallio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.61
47 Leo Oksman Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.95
48 Rasmus Koskela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.00
49 Aapo Karjalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.23
50 Linus Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.40
51 Martti Karesjoki Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.46
52 Lenni Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 49.84
53 Oskari Toivonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.86
54 Jaakko Pihlava Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.88
55 Anton Petrov Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.97
56 Miko Muuri Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.25
57 Waldemar Palombi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.29
58 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.57
59 Joona Kuitu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.59
60 Arttu Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 50.63
61 Lucas Lönnblad Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.72
62 Akseli Soini Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 50.78
63 Onni Pajumäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.93
64 Litti Penttilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 50.97
65 Olli Havia Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.99
66 Verneri Lehtovaara Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.04
67 Samuli Masalin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.18
68 Topias Kupiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.20
69 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.27
70 Aleksi Kokkonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.29
71 Veeti Salminen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.47
72 Lassi Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.65
73 Eerik Rantanen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.67
74 Timo Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.73
75 Justus Holtari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.75
76 Matti Nätti Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 52.09
77 Eetu Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 52.47
78 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 52.65
79 Eero Leino Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 52.95
80 Oskar Tuominen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.13
81 Masih Tantula Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 53.29
82 Lauri Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.51
83 Matteus Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 53.53
84 Kalle Välimäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.65
85 Aarne Eskelinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 53.73
86 Miikka Visto Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 53.77
87 Viktor Asklöf Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.19
88 Jimi Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 54.30
89 Leo Zurban Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.38
90 Won-bin Lee Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.57
91 Rasmus Rekola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 54.65
92 Rasmus Kalvik IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 54.69
93 Jan Byskov Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 55.03
94 Jesse Virkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 55.07
95 Elmeri Kauppila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 55.09
96 Herkka Toivo Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 55.42
97 Richard Ramstedt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.48
98 Atte Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 55.50
99 Roope Koivulahti Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 55.64
100 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 55.66
101 Alvar Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 55.88
102 Santtu Mäkelä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 56.08
103 Pietari Puutio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 56.55
104 Samu Virtanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 57.45
104 Leo Karttunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 57.45
106 Sverre Varttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 57.50
107 Jan-aleks Vallius Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 57.82
108 Antte Säilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 57.98
109 Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 58.30
110 Risto Iivanainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 58.56
111 Osmo Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 58.92
112 Yash Nagal Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.07
113 Niilo Suhonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 59.09
114 Rasmus Saarimaa Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 59.13
115 Elmeri Aho Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 59.21
116 Jami Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.53
117 Aapo Koivuniemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.96
118 Raman Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:01.80
119 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:02.63
120 Eelis Wiberg Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.02
121 Nikolay Loginov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:03.71
122 Aaro-oskar Ruuskanen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:05.06
123 Casper Berrebbah Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.83
124 Totti Laukkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.43
- Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Castor Trygg Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Ilja Syrjä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Miro Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Visa Nissinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Leo Liukonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Jaakko Riihimäki Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Alexey Kirov Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Luka Pykälistö Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Otto Nurminen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Aapo Ahlroos Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Henri-pekka Iivonen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Miko Mikkola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Samuel Saari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Nuutti Laitinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner