Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2016-11-04 17:48:14
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2016-11-04 17:50:38
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 18:33:40
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 06:30:33
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 18:07:03
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 18:32:53
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 17:51:01

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2016-11-05 06:30:33
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.40
2 Pavel Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.81
3 Jesse Hyppönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.29
4 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.00
5 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.72
6 Juuso Leppänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.47
7 Joona Saloniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.71
8 Veikka Ijäs Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.80
9 Jaakko Pihlava Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.70
10 Davin Lindholm Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.84
11 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.91
12 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.07
13 Cedric Decena Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.51
14 Seweryn Pastucha Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.55
15 Konsta Kallio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.79
16 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.33
17 Roope Ollikainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.34
18 Miska Törmi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.07
19 Veerti Juurakko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.27
20 Alexander Nyman Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.30
21 Lauri Huhtasalo Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.57
22 Lenni Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.52
23 Mitja Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.68
24 Akseli Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.70
25 Elmeri Kuulasmaa Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.83
26 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.60
27 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.01
28 Aleksi Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.84
29 Rasmus Koskela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.57
30 Lucas Lönnblad Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.85
31 Alvar Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.49
32 Rasmus Rekola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.50
33 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.79
34 Atte Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.99
35 Joona Saarnio Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.07
36 Aleksandr Istomin Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.17
37 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.35
38 Joona Pohjola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.63
39 Samuli Masalin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.08
40 Ilja Syrjä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.41
41 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.77
42 Leo Oksman Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.83
43 Oskari Cederqvist Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.98
44 Atte Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.23
45 Santeri Ahinko Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.28
46 Joona Kuitu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.32
47 Leo Zurban Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.37
48 Juuso Salenius Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.47
49 Mikko Karjalainen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.77
50 Rony Kulju Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.27
51 Rasmus Roiko ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.31
52 Veeti Salminen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.67
53 Samuel Saari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.97
54 Matti Nätti Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.91
55 Linus Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.97
56 Justus Holtari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.10
57 Antte Säilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.25
58 Kalle Välimäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.43
59 Samu Virtanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:43.77
60 Jere Heikkilä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:44.77
61 Atte Linnolahti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:45.11
62 Eemi Niininen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:45.96
63 Timo Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.30
64 Rasmus Rauhala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:46.76
65 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.97
66 Leevi Jalava Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:48.54
67 Ahto Louheranta Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:48.79
68 Jaakko Karti Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:49.10
69 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:49.30
70 Lassi Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:49.46
71 Raman Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:51.24
72 Jesse Anoschkin Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:52.27
73 Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:52.41
74 Pietari Puutio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:52.48
75 Jere Keski-Hannula Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:52.62
76 Jimi Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:52.74
77 Aki Eetu Petteri Raitala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:53.39
78 Roope Tuomainen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:53.54
79 Nuutti Laitinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:56.72
80 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:59.12
81 Tuomas Nieminen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:00.59
82 Jami Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:02.07
83 Aaro Palo Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:04.88
84 Jeremias Arveli Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:05.64
85 Santeri Kulla Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:08.66
86 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:10.05
- Vilho Verronen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Eero Asikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Oskari Toivonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Riccardo Castagno Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Ville Luoma TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Eetu Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Yufei Meng Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Anttoni Sikiö Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Otto Nurminen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Anton Petrov Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Eerik Rantanen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Kaius Kulmala Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Einari Palmu Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Joel Lipponen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DNF

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2016-11-05 06:30:33
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.12
2 Lauri Kinnunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.14
3 Marcus Forsel Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.35
4 Tatu Hapuoja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.45
5 Aleksi Koprinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.40
6 Lassi Haimi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.33
7 Arsenij Shadrin Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.25
8 Oskar Turunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.32
9 Sami Uusikumpu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.67
10 Antti Oinonen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.68
11 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.10
12 Niklas Hatakka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.46
13 Elias Kalliokoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.68
14 Eemil Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.74
15 Olli-pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.33
16 Niko Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.38

17 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.52
18 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.84
19 Dang Le Nhut Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.02
20 Pauli Rantamäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.03
21 Joona Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.13
22 Urho Lyytinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.19
23 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.23
24 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.24
25 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.26
26 Akseli Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.27
27 Juuso Rahikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.33
28 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.34
29 Aapo Huhti Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.47
30 Aku Kaila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.24
31 Markus Nuorinko Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.98
32 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.20
33 Lari Tumanoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.64
34 Frans Hihnala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.81
35 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.06
36 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.73
37 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.91
38 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.47
39 Toni Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.67
40 Tuukka Inkilä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.88
41 Topi Myyry Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.93
42 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.16
43 Otto Mikkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.23
44 Roni Koskinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.60
45 Leevi Kervinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.71
46 Manu Hännikäinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.77
47 Oliver Hanhimäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.87
48 Matias Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.93
49 Julius Airas Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.07
50 Emil Saha Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.43
51 Tudor Ratiu Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.60
52 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.63
53 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.84
54 Teppo Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.91
55 Joonas Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.06
56 Miro Merinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.11
57 Elis Fokin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.46
58 Alexander Huhtala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.56
59 Lucas Tepponen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.67
60 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.90
61 Joona Lehtonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.99
62 Karlo Kilpinen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.12
63 Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.34
64 Visa Kotiniitty Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.35
65 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.44
66 Benjamin Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.62
67 Leevi Ylikulppi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.01
68 Ivar Nordman JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.06
69 Oscar Carroll Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.60
70 Elmo Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.36
71 Leo Parviainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.43
72 Niko Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.45
73 Dan Lampinen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.71
73 Janne Korhonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.71
75 Santeri Berggren Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.96
76 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.12
77 Panu Kautto Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.40
78 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.50
79 Max Walther HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.90
80 Kuutti Suominen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.55
81 Daniel Pavlov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.03
82 Miko Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.10
83 Atte Poikela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.39
84 Onni Haikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.64
85 Santtu Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.81
86 Sami Pönkä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.39
87 Eemeli Nylund Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.80
88 Eemil Sipola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.08
89 Karri Suuronen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.66
90 Kiarash Javidi Firooz Toussi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.90
91 Ville Savela Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.89
92 Sakari Gummerus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.02
93 Joona Varpukari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.25
94 Aaro Puutio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.82
95 Juho Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:42.07
96 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.28
97 Leevi Sipilä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.65
98 Arttu Niemi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.98
99 Roope Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:44.21
100 Luka Honkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.42
101 Tuomas Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.50
102 Eemeli Korhonen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.06
103 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:48.46
104 Mattias Janhunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.05
105 Sam Zamanimehr Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.93
106 Otso Mäkivuokko Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:50.07
107 Henri Erlund HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:52.38
108 Aimo Rantasuo Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:54.46
109 Ilmari Laitala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:11.95
- Viktor Perepelkin Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Henry Nyman Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Leevi Hautaniemi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Niko Silander Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Rasmus Mykkänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Akira Konttinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Tuukka Harju Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Santeri Gummerus Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2016-11-05 06:30:33
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.36
2 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.22
3 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.99
4 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.91
5 Jesper Lietzen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.33
6 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.27
7 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.63
8 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.77
9 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.94
10 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.04
11 Kasper Tolonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.12
12 Jere Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.51
13 Daniel Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.71
14 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.75
15 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.21
16 Henrik Siltari Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.57

17 Eetu Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.68
18 Efim Romanov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.79
19 Onni-kalle Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.17
20 Aapo Liljaniemi Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.30
21 Petr Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.32
22 Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.41
23 Aleksi Rajaniemi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.55
24 Mikael Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.23
25 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.19
26 Aleksi Romsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.43
27 Niko Kuhna Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.65
28 Julius Nyberg Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.86
29 Niklas Raesalmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.36
30 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.67
31 Max Åström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.95
32 Jerry Roine Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.31
33 Luukas Hätinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.48
33 Joonatan Lekander Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.48
35 Aatu Harju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.53
36 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.55
37 Valdemar Peltonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.63
38 Oskar Voiko Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.85
39 Lauri Uosukainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.92
40 Otto Hoffren Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.23
41 Alexander Fyhr Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.26
42 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.40
43 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.64
44 Georg Närjä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.69
45 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.79
46 Joel Syrjä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.93
47 Arttu Seppänen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.72
48 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.74
49 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.78
50 Davi-esra Pesonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.89
51 Ahti Alavillamo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.02
52 Frans Ekstrand JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.05
53 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.09
54 Aleksanteri Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.84
55 Oskari Ketonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.45
56 Rasmus Kullas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.54
57 Samuel Syrjänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.81
58 Alexander Eklund JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.03
59 Aarni Louheranta Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.02
60 Ville Kuusimäki Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.05
61 Osku Muuri Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.22
62 Pyry Talvitie Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.05
63 Leo Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.90
64 Tatu-taneli Malinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.24
65 Heikki Väkeväinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.89
66 Max Peltoperä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.38
67 Aaron Utulahti Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.51
68 Sharo Mamandi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.25
69 Matias Muurinen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.91
70 Atte Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.03
71 Topias Vaahensalo Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.16
72 Topi Havo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.61
73 Vyacheslav Bobin Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:42.71
74 Joni Kontu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.74
75 Ville Syrjäkoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:49.13
76 Niko Pallonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:49.26
77 Ossi Kervinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:50.15
- Lauri Anttila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Eero Hirvilammi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Elias Filippovits ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Valtteri Setälä Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2016-11-05 06:30:33
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Eerikki Laitala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.07
2 Erik Nurmi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.17
3 Oskari Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.87
4 Tuomas Jokinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.89
5 Petteri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.08
6 Ohto Pihlajamäki Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.52
7 Atte Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.66
8 Pyry Nurminen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.27
9 Kalle Hyttinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.18
10 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.22
11 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.31
12 Jaakko Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.35
13 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.09
14 Riku Leino Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.24
15 Noa Mäkelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.94
16 Oskari Rantamäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.19

17 Eetu Einto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.30
18 Lauri Krapf Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.48
19 Jere Keskiaho Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.51
20 Niklas Linnanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.66
21 Juho Laukkanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.78
22 Atte Lasmio Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.63
23 Atte Alila Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.87
24 Niilo Olander Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.01
25 Oliver Juursoo Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.09
26 Eemil Kylmä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.24
27 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.57
28 Ivar Malm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.84
29 Perttu Mikkola Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.58
30 Juuso Syrjälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.10
31 Eetu Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.26
32 Santeri Tuomi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.59
33 Pirkka Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.35
34 Eemil Pynnönen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.94
35 Janne Juven Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.95
36 Aaro Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.33
37 Tatu Jentze Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.66
38 Aapo Puikkonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.73
39 Ville Aaltonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.14
40 Kalle Karhunen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.40
41 Juuso Toivonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.47
42 Jiri Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.04
43 Pyry Kurunsaari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.36
44 Christofor Pavlidi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.39
45 Aleksi Puustinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.78
46 Ville Rissanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.86
47 Aatu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.16
48 Linus Eriksson IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.19
49 Niklas Nygård Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.46
50 Eero Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.09
51 Atte-Mikael Ahonpää TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.34
52 Eetu Häkkinen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.49
53 Timo Marttinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.47
54 Lenni Kukkonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.19
55 Juuso Mikael Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.36
56 Otto Lindroos Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.85
57 Niklas Konttinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.48
58 Maxim Kolomainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.27
59 Jeremia Sidoroff Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.76
60 Jesperi Laine Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.39
61 Otto Luokkala Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.60
- Hugo Soljasalo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Juuso Hietanen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Isak Gramén Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

P12,13,14,15,16 100m RU, Päivitetty: 2016-11-05 06:30:33
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Olli Rautaporras Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.37
2 Walentin Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.48
3 Roope Ruohtula Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.61
4 Joona Korhonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.32
5 Elias Herlevi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.46
6 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.57
7 Anton Ukkola Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.05
8 Juha Jernvall Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.66
9 Henri Koski Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.53
10 Hermanni Taimisto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.88
11 Eetu Isosuo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.10
12 Lassi Grönroos Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.63
13 Eetu Nyrhinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.39
14 Juho Anttila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.51
15 Teemu Viitanen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.82
16 Onni Kuronen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.91

17 Alex Lassila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.96
18 Sampo Kärkkäinen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.43
19 Oskari Ovaskainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.33
20 Lauri Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.93
21 Antti Hirvonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.80
22 Aleksander Laihinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.31
23 Veeti Laine Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.35
24 Matias Blomfelt Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.92
25 Mikael Lähde Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.33
26 Mika Arkkila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.86
27 Eetu Malvela Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.58
28 Aleksi Hautaniemi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.23
29 Jonni Timonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.84
30 Miko Järviö Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.07
31 Sami Kukkonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.14
32 Arttu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.63
33 Joona Syrjäkoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.49
34 Nestori Tiainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.65
- Saku Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Jere Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner