Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2016-11-06 09:38:24
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2016-11-06 09:36:19
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 09:34:50
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 09:35:22
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 09:43:40
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 09:49:34
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 09:34:13

P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2016-11-06 09:49:34
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.01
2 Pavel Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.23
3 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.07
4 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.38
5 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.94
6 Aapo Kinnunen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.90
7 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.38
8 Cedric Decena Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.12
9 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.61
10 Miro Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.82
11 Jesse Hyppönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.89
12 Riccardo Castagno Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.37
13 Akseli Soini Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.74
14 Vili Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.29
15 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.68
16 Seweryn Pastucha Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.98
17 Aarne Eskelinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.67
18 Elmeri Aho Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.11
19 Eetu Salo Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.97
20 Alvar Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.27
21 Yufei Meng Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.47
22 Ukko-pekka Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.18
23 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.28
24 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.78
25 Jeremia Varonen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.84
26 Mitja Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.90
27 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.15
28 Jasper Nupponen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.08
29 Lauri Huhtasalo Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.96
30 Joona Saloniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.40
31 Niilo Suhonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:42.04
32 Samu Virtanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:43.07
33 Lucas Lönnblad Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:49.19
34 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:52.73
- Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Verneri Lehtovaara Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Linus Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Lauri Pyykkö ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2016-11-06 09:49:34
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:01.97
2 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.43
3 Marcus Forsel Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.60
4 Aleksi Koprinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.49
5 Lauri Kinnunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.34
6 Lassi Haimi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.56
7 Tatu Hapuoja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.41
8 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.69
9 Kasper Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.79
10 Lari Tumanoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.14
11 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.64
12 Niko Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.69
13 Aki Hakkarainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.50
14 Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.10
15 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.23
16 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.41

17 Urho Lyytinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.92
18 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.72
19 Oskar Turunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.21
20 Manu Hännikäinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.29
21 Johan Krister Fredriksson HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.78
22 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.62
23 Isak Jatkola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.99
24 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.30
25 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.45
26 Juho Elia Marjala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.84
27 Visa Kotiniitty Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.02
28 Elias Kalliokoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.52
29 Panu Kautto Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.08
30 Pauli Rantamäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.44
31 Leevi Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.17
32 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.28
33 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.91
34 Akira Konttinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.77
35 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.40
36 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.61
37 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.64
38 Tatu Saareks Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.80
39 Topi Raitalaakso Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.98
40 Tuukka Inkilä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.31
41 Markus Nuorinko Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.71
42 Kalle Haavisto Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.87
43 Teppo Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.14
44 Julius Airas Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.23
45 Miko Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.50
46 Alexander Huhtala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.35
47 Eetu Mikkonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.39
48 Valtteri Salmela Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.07
49 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.11
50 Alexander Mattsson IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.66
51 Tuomas Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.78
52 Mikael Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.38
53 Lauri Saarela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.65
54 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.04
55 Aleksi Alanko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.14
56 Roope Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.37
57 Antti Malmberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.04
58 Dan Lampinen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.36
59 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.78
60 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.54
61 Miro Merinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.63
62 Leevi Ylikulppi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.97
63 Leevi Sipilä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.91
64 Niko Akkanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.37
65 Janne Korhonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.55
66 Otso Mäkivuokko Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.61
67 Eeli Hanka Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.41
68 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.95
69 Petteri Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.99
70 Eemeli Korhonen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.52
71 Aimo Rantasuo Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.25
72 Karri Suuronen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.53
73 Luka Honkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:50.36
74 Mattias Janhunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:58.76
- Kiarash Javidi Firooz Toussi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2016-11-06 09:49:34
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.81
2 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.65
3 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.00
4 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.35
5 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.83
6 Viljami Salonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.87
7 Elias Kukkonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.08
8 Elias Filippovits ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.33
9 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.44
9 Daniel Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.44
11 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.86
12 Jere Oikarainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.17
13 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.24
14 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.15
15 Lauri Kettunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.33
16 Onni-kalle Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.95

16 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.95
18 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.98
19 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.17
20 Jesse Anttila Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.39
20 Joel Korhonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.39
22 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.44
23 Teemu Turunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.52
24 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.57
25 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.71
26 Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.48
27 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.93
28 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.03
29 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.19
30 Aapo Liljaniemi Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.24
31 Kasper Tolonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.51
32 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.81
33 Otto Hoffren Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.84
34 Veeti Verronen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.71
35 Ville-veikko Katajisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.36
36 Manu Ursin Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.83
37 Oskar Voiko Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.94
38 Matias Ola ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.61
39 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.62
40 Arttu Seppänen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.14
41 Matias Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.19
42 Miska Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.36
43 Tino Lukkaroinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.72
44 Alexander Fyhr Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.15
45 Elias Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.82
46 Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.00
47 Otto Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.37
48 Julius Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.52
49 Pyry Talvitie Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.69
50 Dorian Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.34
51 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.27
52 Frans Ekstrand JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.32
53 Joonatan Lekander Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.78
54 Max Peltoperä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.59
- Birger Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Axel Olander TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2016-11-06 09:49:34
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Erik Nurmi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 58.50
2 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 58.94
3 Veeti Ruohtula Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 59.18
4 Alexander Kislitsyn Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:01.51
5 Atte Alila Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.39
6 Isak Gramén Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.46
7 Joonas Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.96
8 Tatu Hörkkö Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.08
9 Juho Porkkala Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:03.77
10 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.10
11 Leo Roine Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.29
12 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:04.31
13 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.41
14 Herman Widbom Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.72
15 Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.82
16 Taneli Lantta Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.94

17 Eetu Einto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.26
18 Eerik Tikkakoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.49
19 Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.52
20 Veeti Veijonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.70
21 Eemil Kylmä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.86
22 Noa Mäkelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.08
23 Harry Zimmermann Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.20
24 Eemeli Raninen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.35
25 Jaakko Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.94
26 Perttu Mikkola Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.33
27 Perttu Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.70
28 Leo Penttilä Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.85
29 Aleksi Vähä-Lassila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.87
30 Olli Malmberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.83
31 Leevi Kärnä Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.96
32 Santeri Tuomi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.24
33 Pirkka Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.33
34 Jiri Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.77
35 Teemu Annala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.57
36 Atte-Mikael Ahonpää TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.71
37 Victor Vardeka ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.74
38 Anton Ylihannu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.98
39 Patrick De Monte Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.21
40 Eemeli Puhakka Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.73
41 Kasperi Koskinen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.46
42 Arto Tanttu Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.08
43 Ali Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.99
44 Maxim Kolomainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.20
45 Eero Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.21
46 Petteri Maijala Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.93
47 Ali Gardberg Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.04
48 Iikka Rajala Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.88
49 Veikka Weckman Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.45

P12,13,14,15,16 100m PU, Päivitetty: 2016-11-06 09:49:34
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Sergey Kuznetsov Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.31
2 Jaakko Kuusisto Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 57.97
3 Teemu Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 58.38
4 Jami Heinilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 59.29
5 Santeri Hulkko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 59.49
6 Lauri Törmä Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:00.96
7 Joona Ruuskanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.56
8 Alex Lassila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:01.58
9 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.74
10 Topi Lukkarinen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:01.78
11 Leevi Lehti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:02.06
12 Samuli Halme Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.11
13 Arttu Heikkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.77
14 Alex Garcia De La CADeNA Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.32
15 Arttu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.43
15 Lauri Jämsén Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.43

17 Teemu Viitanen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.87
18 Sampo Kärkkäinen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.94
19 Georgy Babenov ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.34
20 Veeti Laine Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.97
21 Mikael Lähde Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.80
22 Anton Ukkola Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.82
23 Samu Peltonen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.07
24 Elmeri Ekström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.05
25 Kalle Hepojoki Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.68
26 Atso Iivanainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.85
27 Miko Järviö Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.50
28 Sami Kukkonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.56
29 Vesa-pekka Rikala Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.30

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner