Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2016-11-06 09:54:26
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2016-11-06 09:45:18
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 09:54:59
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 09:45:47
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 09:47:26
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 09:56:16
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 10:04:03

T13,14,15 200m SU, Päivitetty: 2016-11-06 10:04:03
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:23.91
2 Sylvia Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:26.71
3 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:27.19
4 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:27.27
5 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:31.87
6 Laura Lahtinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:32.58
7 Kaarin Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:34.55
8 Minttu Paalanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:34.77
9 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:35.11
10 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:35.20
11 Anni Korhonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:35.26
12 Sini Korin Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:35.64
13 Ronja Myllykallio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:35.73
14 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:36.14
15 Kiira Kangasniemi Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:36.64
16 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:36.72

17 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:37.18
18 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:37.48
19 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:38.29
20 Vilja Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:38.76
21 Sandra Kalenius Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:38.95
22 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:39.74
23 Lotta Lehtoila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:40.04
24 Helmi Ahonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:40.48
25 Anni-maria Laakso Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:42.31
26 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:42.54
27 Viivi Sorri Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:42.84
28 Ethel Piksilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:43.14
29 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:43.34
30 Anni Ruokanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:44.80
31 Iina Von Schrowe Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:45.09
32 Janna Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:46.62
33 Malla Juutinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:47.48
34 Henrietta Löfgren Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:48.79
35 Sini Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:49.25
36 Veera Skinnari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:49.55
37 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:49.65
38 Essi Salokorpi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:51.48
39 Aino Villanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:51.75
40 Ella Kankkunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:52.14
40 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:52.14
42 Ella Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:52.17
43 Heidi Javanainen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:52.48
44 Julia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:52.63
45 Emma Laatikainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:55.41
46 Oona Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:55.79
47 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:56.00
48 Linnea Ström Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:56.55
49 Annika Heikkilä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:57.51
50 Mariia Sherstiuk TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:58.44
51 Helka Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:58.79
52 Silja Hieto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:00.21
53 Senni Räikkönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:02.33
54 Vilma Puisto Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:02.88
55 Venla Pylvänäinen Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:03.59
56 Susanna Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:07.09
57 Alexandra Nikkinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:08.10
58 Hanna Kauhanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:10.78
59 Venla Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:12.77
60 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:14.83
61 Rebecca Duns IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:30.52
- Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

T13,14,15 200m SU, Päivitetty: 2016-11-06 10:04:03
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Mia Pentti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:19.90
2 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:23.98
3 Anna Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:25.20
4 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:27.29
5 Venla Suihkonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:29.28
6 Siri Auvinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:29.93
7 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:30.47
8 Helmi Tossavainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:30.96
9 Milla Nikkanen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:31.80
10 Charlotte Ingberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:32.24
11 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:32.27
12 Liina Salin Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:33.52
13 Siiri Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:33.74
14 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:33.91
15 Vilma Norja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:33.95
16 Alida Öhberg Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:34.06

17 Helmi Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:34.11
18 Kaisla Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:34.33
18 Pilvi Kilpeläinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:34.33
20 Julia Koivisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:34.49
21 Siiri Välimaa Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:35.87
22 Peppi Palokangas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:36.42
23 Emma Kajanto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:36.43
24 Tuisku Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:37.65
25 Pauliina Lohilahti Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:38.28
26 Enni-Sofia Perätalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:39.39
27 Jessica Kujanpää Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:39.80
28 Isa Vehkaoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:42.11
29 Venla Pesu TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:45.02
30 Emma Issakainen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:45.38
31 Olivia Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:49.87
32 Vilma Tuokko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:51.93
33 Ellen-maria Neiramaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:52.55
34 Joanna Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:55.26
35 Oona Parviainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:56.17
36 Cami Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:56.47
37 Annaliina Hintukainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:58.95
38 Julia Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:03.19
39 Sanna Rajamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:04.26
40 Aida Ahlgren Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:11.48
41 Meri Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:35.67

T13,14,15 200m SU, Päivitetty: 2016-11-06 10:04:03
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Paula Peltola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:20.55
2 Iida-Maria Laine Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:24.59
3 Ida Slöör Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:24.80
4 Vilma Iisalo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:25.40
5 Helene Hirvonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:28.47
6 Aino Mononen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:28.54
7 Janette Setälä Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:28.74
8 Charlotta Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:29.55
9 Netta Nyberg Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:30.97
10 Petra Uusikumpu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:31.35
11 Sanni Lampi Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:33.45
12 Millariina Bruce Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:33.51
13 Sofia Hinkka Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:34.21
14 Amanda Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:34.26
15 Elli-Kaisa Saarinen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:34.70
16 Jenni Louhimo Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:35.51

17 Noora Kokko Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:36.96
18 Roosa Lehtola Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:37.00
19 Anna Rantanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:38.06
20 Milla Laiteenmäki Kurikan Ryhti IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:39.46
21 Seela Peuralahti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:39.71
22 Nora Kosonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:39.95
23 Ciia Korkeamäki Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:40.29
24 Vivian Heräjärvi Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:40.38
25 Ruusa Eiserbeck Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:40.54
26 Senni Salonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:40.61
27 Elina Jurvanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:41.19
28 Anni Manninen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:43.26
29 Suvi Kurth Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:43.89
30 Sofia Saukko Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:45.70
31 Hilla Nieminen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:45.77
32 Johanna Vieraankivi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:47.93
33 Ellen Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:54.32
34 Amanda Mankinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:55.82
35 Kaisa Siukonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:56.37
36 Viveca Meriläinen Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:58.88
37 Martta Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:04.40
- Senni Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner