Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2016-11-06 10:41:01
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2016-11-06 10:41:37
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 10:45:18
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 11:08:57
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 10:32:42
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 11:06:52
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2016-11-06 10:56:54

T10,11,12-15 100m SKU, Päivitetty: 2016-11-06 11:08:57
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ellen Kaituri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.59
2 Miina Torvikoski Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.74
3 Tiinu Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.14
4 Louna Kasvio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.87
5 Lotta Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.40
6 Wilma Sundt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.75
7 Tinka Tamminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.94
8 Elsa Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.87
9 Aino Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.01
10 Daniela Lietzén Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.13
11 Katriina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.34
12 Malin Lindblom Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.43
13 Isla Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.61
14 Helmi Käkelä Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.82
15 Sini Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.97
16 Sara Seppänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.02
17 Milla Kiviranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.49
18 Jessika Lampinen Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.40
19 Annaliina Mänttäri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.46
20 Heli Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.83
21 Eerika Kivistö Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.42
22 Anna Kortesalmi Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.61
23 Julia Rauhala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.04
24 Veera Ele Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.09
25 Olivia Talvitie Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.22
26 Oona Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.74
27 Susanna Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.84
28 Elvira Lydén Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.96
29 Enni Tammilehto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.56
30 Emmi Nieminen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.66
30 Laura Zurban Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.66
32 Emilia Rahola Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.85
33 Jeanette Ingberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.80
34 Rilla Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.81
35 Rita Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.00
36 Ella Parviainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.70
37 Helmi Räsänen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.05
38 Hilda Puttonen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:41.13
39 Meri Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:41.43
40 Sofia Lepistö Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:41.44
41 Karoliina Hirvelä Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:41.68
42 Wilma Turpeinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.66
43 Tilda Saine Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.71
44 Ninja Brelo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.82
45 Milja Korhonen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.83
46 Vilja Takalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.97
47 Josefina Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.30
48 Mathilda Heikiö Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.36
49 Kia Mäennenä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.43
50 Lila Niskala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.45
51 Hilla Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.97
52 Merete Lätti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.10
53 Emilia Pakkanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.32
54 Fia Meltovaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.68
55 Iisa-lotta Rantaniitty Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.91
56 Mea Alho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:45.41
57 Oona Turunen Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.71
58 Sofie Nauklér Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.76
59 Iiris Soilevaara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.87
60 Mirella Sauhula Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:47.22
61 Amanda Kortet Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.74
62 Heta Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.93
63 Piia Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.59
64 Peppi Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:49.10
65 Erin Ovaska Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:49.20
66 Piitu Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:50.28
67 Mia Karolina Müürsepp Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:50.61
68 Iiris Uusitalo Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:50.97
69 Iina Tapaninen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:50.99
70 Iida Vartiainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:51.79
71 Aino Kauppinen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:53.41
72 Zara Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:54.06
73 Ellida Tuominen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:54.75
74 Ronja Vilska Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:55.09
75 Olesia Leshchuk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:55.40
76 Saimi Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:56.06
77 Iris Lahtinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:57.23
78 Maria Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:00.39
79 Nelli Jumppanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:04.46
- Noona Hyrkäs Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Pinja Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Suvi Keskimäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Anniina Kurvinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Emma Haapanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Heidi Still Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Laura Heikkilä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Malla Kostiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Milana Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Aino Välimaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

T10,11,12-15 100m SKU, Päivitetty: 2016-11-06 11:08:57
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.69
2 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.84
3 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.94
4 Lumi Luoma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.32
5 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.91
6 Saara Niemi Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.12
7 Inka Vahtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.59
8 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.66
9 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.80
10 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.93
11 Riina Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.96
12 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.17
13 Maria Korkalainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.72
14 Silja Villanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.19
15 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.69
16 Julia Minttu-maria Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.09
17 Elina Ryynänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.29
18 Phan Vy Anh Tran Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.38
19 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.56
20 Sofia Rinne Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.84
21 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.98
22 Siiri Pekkala Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.35
23 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.05
24 Anna Lehmusvaara Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.25
25 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.45
26 Laura Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.62
27 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.70
28 Alexia Tahkola Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.76
29 Heidi Helenius Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.20
30 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.27
31 Tara Salli Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.35
32 Noora Suonsivu Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.14
33 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.91
34 Hilla Penttilä Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.38
35 Katariina Koivuranta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.52
36 Sini Kaivola Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.62
37 Heta Hakkarainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.09
38 Ella-olivia Tikkanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.26
39 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.29
40 Nelli Laaksonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.42
41 Lotta Akkanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.59
42 Ronja Welling Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.24
43 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.36
44 Kerttu Törmälä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.77
45 Kiia Alenius TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.93
46 Ada Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.05
47 Elsa Nieminen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.07
48 Milla Siira Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.25
49 Bettina Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.37
50 Saana Perkkiö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.78
51 Henni Halme Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.06
52 Eeva Toroi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.15
53 Maija Lämsä Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.25
54 Lotta Kaarre Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.28
55 Venla Varvikko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.39
56 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.74
57 Elena Surakka Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.20
58 Pihla Pyykönen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.60
59 Ella Huhta Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.68
60 Amanda Koistinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.00
61 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.15
62 Sointu Purola Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.66
63 Janica Nieminen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.58
64 Mette Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.88
65 Juulia Lindfors Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.39
66 Iida Lindholm Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.46
67 Roosa Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.59
68 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.60
68 Vea Victoria Ramsten Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.60
70 Denise Palonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:41.95
71 Kätrin Koppel Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.25
72 Ronja Simsek Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.31
73 Maj Kajander Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.52
74 Nea Sainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.96
75 Iida Siltala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.01
76 Lumi Rossi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.09
77 Aino Kurki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.64
78 Fionna Barnes HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.68
79 Saara Raulos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.71
80 Emilia Peuhkurinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:44.56
81 Inari Tuura Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.59
82 Oosa Paavola Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.67
83 Vilmiina Grekula Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:45.11
84 Sara Stenbacka Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:45.72
85 Elin Thodin JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.97
86 Ronja Makkonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.01
87 Kaisu Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.74
88 Amanda Lehtonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.82
89 Lotta Nevalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.86
90 Krista Viitanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:47.20
91 Wilma Wallenius Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.70
92 Olivia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:50.94
93 Roosa Hautamäki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:50.96
94 Martta Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:54.11
95 Moona Pietiläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:54.74
96 Ella Palovaara Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:55.39
97 Anniina Törmi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:57.01
98 Janika Hinkkanen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:58.78
99 Ronya Rajala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:00.11
100 Aleksandra Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:00.16
101 Emma Autio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:00.29
102 Weera Taimela Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:03.26
103 Waula Taimela Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:11.77
- Eveliina Laine Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Milla Juhola Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Ronja Haraholma Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Siiri Ruponen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Milla Lempiälä Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Saana Lauhava Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Sofia Kivelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Sofie Johansson Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

T10,11,12-15 100m SKU, Päivitetty: 2016-11-06 11:08:57
12 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Charlotta Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.64
2 Paula Peltola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.83
3 Raakel Bärlund Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.99
4 Mila Manner Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.00
5 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.64
6 Peppi Siirtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.68
7 Anniina Murto Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.33
8 Sara Mustonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.56
9 Anniina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.10
10 Vilma Iisalo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.19
11 Jenni Moisio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.92
12 Emma Koiranen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.33
13 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.38
14 Ina Pollari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.59
15 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.80
16 Aino Mononen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.87

17 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.05
18 Riika Huttula Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.11
19 Emilia Liven Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.23
20 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.74
21 Nelli Ohvo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.83
22 Mathilda Kalenius Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.99
23 Jessica Lindholm IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.16
24 Peppi Palokangas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.52
25 Aino Ruottu Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.79
26 Janette Setälä Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.00
27 Ida Nordquist Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.01
28 Amanda Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.58
29 Anni Turkkila Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.60
30 Vilhelmiina Wegelius Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.61
31 Nea Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.62
32 Nelle Ojakippola Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.23
33 Pauliina Lohilahti Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.25
34 Saara Svahn Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.32
35 Ada Aartela Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.39
36 Sofia Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.49
37 Auroora Tanninen Porin Pyrintö IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.52
38 Sofia Hinkka Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.53
39 Tytti Härkönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.55
40 Stella Donning IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.10
41 Heta Järvenpää Haapajärven Kiilat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.12
42 Ellen Woivalin IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.18
43 Róza Nagy Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.23
44 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.58
45 Liina Salin Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.71
45 Eveliina Koivula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.71
47 Sole Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.74
48 Iida Koskiluoto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.08
49 Anni Matikainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.13
50 Vilma Hottinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.33
51 Meri Lauronen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.39
52 Emily Majors Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.58
53 Emilia Hokkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.67
54 Minna Ingi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.89
55 Katariina Kourula Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.99
56 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.15
57 Wilma Rintala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.19
58 Riikka Niskala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.22
59 Emma Kajanto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.27
60 Alina Antila Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.37
61 Saga Kovanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.41
62 Amalia Siekkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.49
63 Vilma Kotola Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.62
64 Elisa Vakkuri Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.66
65 Laura Lempinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.71
66 Riia Hiltunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.73
67 Emma Mustonen Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.78
68 Saana Karell Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.11
69 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.37
70 Aino-olivia Arola Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.47
71 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:17.58
71 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.58
73 Rosa Antikainen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.73
74 Anna Retva Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.75
75 Sofia Martinkauppi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.84
76 Emma Laatikainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.09
77 Liisa Lassila Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.29
78 Aada Taiponen Swimming Team Riksu IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.42
79 Saana Vähämaa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.43
80 Mette Hyvärinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.62
81 Peppi-stiina Ahti Swimming Team Riksu IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.91
82 Siiri Koskinen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.95
83 Nicole Yisrael Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.13
84 Hanni Riikonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.32
85 Ella Ohra-aho Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.47
86 Olivia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.63
87 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.64
88 Noona Rantanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.77
89 Veera Saarelainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.90
90 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.92
91 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.98
92 Julia Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.01
93 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.21
94 Vilma Tuokko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.22
95 Elina Palojärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.26
96 Venla Huurinainen Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.42
97 Peppi Hölsö Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.44
98 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.54
99 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.55
100 Lotta Räsänen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.57
101 Viivi Koivisto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.59
102 Inka Metiäinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.74
103 Aino Paju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.84
104 Mimosa Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.97
105 Noora Kuparinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.00
105 Maiju Rajaniemi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.00
107 Saima Huovinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.11
108 Emilia Härkönen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.22
109 Saana Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.23
110 Hilla Saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.30
111 Nelli Peltoniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.32
112 Mimosa Seijari Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.45
113 Ella Alanko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.48
114 Ilona Juuri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.54
115 Anni Kokolahti Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.61
116 Sofia Ellonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.67
117 Anastasia Parfenova Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.77
118 Vilja Laaksonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.84
119 Mikaela Jokela Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.10
120 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.42
121 Vilhelmiina Pusa Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.43
122 Annika Heikkilä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.46
123 Alina Talja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.48
124 Viivi Lehtonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.55
125 Aava Aula Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.78
126 Noora Leppänen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.91
127 Matilda Lindholm Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.92
128 Julia Nelimarkka Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.97
129 Alina Hakkarainen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.01
130 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.20
131 Pipsa Remes Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.22
132 Milla Hännikäinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.23
133 Pinja Pyykönen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.43
134 Nanna Savolainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.46
135 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.55
136 Emma Pajuluoma Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.76
137 Henni Havén Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.78
138 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.02
139 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.06
140 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.08
141 Emilia Juutilainen Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.35
142 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.43
143 Daria Marishina Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.47
144 Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.48
145 Emma Marcus IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.60
146 Ruusu Nieminen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.63
147 Isla Pinta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.65
148 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.71
149 Sini Salmi Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.76
150 Erica Tomperi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.84
151 Silja Kinnunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.85
152 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.86
153 Nanna Sinerkari Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.88
154 Hanna Rantanen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.96
155 Gloria Rajenko Stadin Delfiinit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.58
156 Helka Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.60
157 Venla Salminen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.87
158 Aliina Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.00
159 Julia Piisilä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.05
160 Netta Korhonen Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.12
161 Annika Alanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.19
162 Emma Mangeloja Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.54
163 Henna Riikonen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.12
164 Iisa Kääpä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.23
165 Sanna Peltonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.58
166 Julie Nikkilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.80
167 Essi Loponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.83
168 Milla Järvenpää Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.09
169 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.19
170 Ellen Melin IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.28
171 Tuuli Koivunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.36
172 Fanny Koivisto Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.40
173 Aino Vaaranmäki Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.43
174 Alexandra Nikkinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.45
175 Noora Aikio Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.58
176 Saara Sauranen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.66
177 Pirita Hautala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.70
177 Peppi Vesalainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.70
179 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.78
180 Pinja Hautamäki Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.33
181 Noora Laitala Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.44
182 Emma Aarnikoivu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.61
183 Minna Musikka Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.22
184 Jenny Forsell Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.59
185 Sara Laivo Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.72
186 Aino Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.18
187 Lawen Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.25
188 Ines Lähteinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.33
189 Viona Mönttinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.37
190 Laura Hautamäki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.60
191 Kaisa Huttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.61
192 Jenna Rajahalme Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.82
193 Emilia Kivijärvi Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.86
194 Peppi Kolari Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.87
195 Melissa Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.01
196 Wilma Lassila TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.15
197 Sanni Mäkelä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.27
198 Ranja Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.35
199 Aino Soramies Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.40
200 Ada-maj Saarinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.49
201 Oona Eriksson Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.54
202 Tiina Ojalehto Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.57
203 Emmi Palo Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.74
204 Susanna Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.76
205 Reetta Piira Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.90
206 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.99
206 Hanna-maria Korpilähde Rovaniemen Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.99
208 Sofia Runnakko Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.37
209 Enna Eho Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.45
210 Amanda Malminen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.52
211 Iida Peuraniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.35
212 Ekaterina Galay Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.42
213 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.54
214 Emilia Karppinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.58
215 Iida Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.96
216 Elina Syvänne Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.11
217 Niini Saxelin Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.72
218 Iris Erten Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.81
219 Ni Lam Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.90
220 Helmi Viertorinne Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.11
221 Gabriella Linna Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.44
222 Jemina Vainio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.48
223 Jasmine Errehani Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.07
224 Siina Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:37.21
225 Laura Kinnunen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.26
226 Saana Näsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.31
227 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.33
228 Anni Nuottila Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.60
229 Meri Kultaranta Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.08
230 Aada Rantanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.15
231 Linda Koivisto Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.53
232 Sara Ruotsalainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.99
233 Eva Melvas ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.27
234 Silja Eloranta Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.43
235 Maria Kaarlejärvi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.66
236 Maija Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.78
237 Vilmiina Weckman Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.89
238 Mandi Lindroos Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.08
239 Emma Tolonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.40
240 Sanna Rouhiainen Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.67
241 Veera Mäkelä Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.46
242 Amanda Mielty Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.87
243 Linda Ilonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.58
244 Peppi Särkelä Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.76
245 Emelie Måtar IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:43.00
246 Tinja-riina Malinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.84
247 Anni Jutila Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.43
248 Roosa Lahti Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:45.20
249 Elle Axén Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:45.35
250 Iiris Soininen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:45.44
251 Noora Ketola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:46.14
252 Vilma Lipponen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.57
253 Linnea Alakörkkö Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.13
254 Vilma Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:48.57
255 Micaela Moilanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.63
256 Peppi Innamaa Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:48.75
257 Annika Idman Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:53.05
258 Laura Lilja Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:55.46
- Aino Tasapuro Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Saga Jatkola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Aida Silvennoinen Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Essi Turkki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Aurora Laine Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Kamilla Karppinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Viivi Hakamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Nea Palanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Odelia Oinas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Joanna Hauhia Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Suvi-maaria Heinonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Kia Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Aino Kemppainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Senni Eklund Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Tilde Löfqvist Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Rebekka Säily Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner