Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå Uppdaterad: 2016-11-12 11:03:00
SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna Uppdaterad: 2016-11-12 11:33:01
Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) Uppdaterad: 2016-11-12 12:10:39
Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping Uppdaterad: 2016-11-12 11:23:51
Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg Uppdaterad: 2016-11-12 11:15:15
Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad Uppdaterad: 2016-11-12 11:46:58

100m Fjärilsim P 14, Uppdaterad: 2016-11-12 12:10:39
0 - 999

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Erik Stensson Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 59.06
2 Robin Björklund Njurunda Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå 59.97
3 Johannes Strömberg Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:00.46
4 Joel Berglund Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå 1:00.56
5 Ian Hangård Simklubben Lödde Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:01.31
6 Marcus Johnsson Sala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:01.35
7 Johan Javier Gutierrez Södertörns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:02.54
8 Felix Bengs-Stattin Umeå Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå 1:02.88
9 Carl Wennerholm Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:02.90
10 Leonardo Montes Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:03.34
11 David Reinholdsson Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:03.35
12 Elias Persson Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:03.55
13 Andreas Wallén Spårvägen Simförening Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:03.73
14 Jonas Al-Khalili Täby Sim Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:03.97
15 Lukas Patzer Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:04.03
16 Elias Persson Simsällskapet Mora SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:04.04
17 Christopher Lindholm Väsby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:04.05
18 Eldin Nukovic Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:04.20
19 Edwin Nystrand Sala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:04.25
20 Julius Gustavsson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:04.38
21 Tor Selander Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:04.79
22 Elliot Nyström Södertörns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:04.85
23 Daniel Fischer Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:04.89
24 Axel Flykt-Rosén Skuru Idrottsklubb Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:05.25
25 Carl Gerstenfeld Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:05.34
25 Birkan Ates Simsällskapet Delfin Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:05.34
27 Michal Laszewski Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:05.37
28 John Brolin Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:05.84
29 Oliver Stålbrand Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:05.90
29 Emil Kernen Katrineholms Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:05.90
31 Dennie Halilovic Simklubben Sydsim Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:06.18
32 David Schuldt SK Stimmet Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:06.39
33 Leo Jakobsson Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:06.50
34 Momir Reljanovic Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:06.52
35 Sebastian Nilsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:07.10
36 Kevin Cheng Södertörns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:07.16
37 William Lernå Väsby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:07.17
38 Oscar Mogard Linden Simklubben Neptun Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:07.55
39 Nils Wergeland Simklubben Lödde Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:07.71
40 Thor Grandin Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:07.74
41 Markus Sandh Järfälla Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:07.82
42 Herman Nilsson Spårvägen Simförening Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:07.91
43 Lukas Roosmark Täby Sim Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:07.97
44 Henrik Eriksson Motala Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:08.05
45 Ludvig Jansson Spårvägen Simförening Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:08.13
46 Erik Almvret Järfälla Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:08.14
47 Gustav Jonsson Södertörns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:08.35
48 Axel Hörestrand Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:08.45
49 Elias Axelsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:08.65
50 Ricky Bergwall Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:08.72
51 Arvid Styrman Spårvägen Simförening Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:08.73
52 Nicola Lundqvist Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:08.76
53 William Bernhardsson Spårvägen Simförening Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:08.92
54 Emanuel Tidåsen Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:08.94
55 Gustav Henriksen Spårvägen Simförening Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:09.08
56 Felix Andersson Simklubben Neptun Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:09.22
57 Erik Bergstrand Södertälje Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 1:09.28
58 Jakob Hanson Sala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:10.86
59 Richard Ekholm Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:10.98
60 David Sandström Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:11.31
61 Finn Gaudenz Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:11.33
62 Walter Hero Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:11.39
63 Ruben Staaf Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:11.74
64 Mats Rehn Falkenbergs Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:11.76
65 Isak Paulsson Simklubben Lödde Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:11.93
66 Maximilian Brink Kiviks Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:12.18
67 William Olsson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:12.24
68 Per Granlund Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:12.59
69 Fredrik Nilsson Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:12.61
70 Carl Ewertz Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:12.94
71 Oscar Wilhelmsson Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:13.17
72 Anton Swedblom Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:13.38
73 Lorand Vari Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:13.42
74 Emil Svensson Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:13.55
75 Marcus Tägtström Borlänge Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:14.05
75 Oskar Axandersson Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:14.05
77 Elias Nilsson Karlskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:14.21
78 Pontus Andersson Ronneby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:14.68
79 Edward Björkman Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:14.81
80 Carl Storberg Falkenbergs Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:15.12
81 Ludwig Lundborg Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:15.77
82 Emil Pettersson Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:15.98
83 Ahmed Sadoon Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:17.06
84 Adrijan Danqi Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:17.39
85 Alexander Karlsson Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:17.87
86 Arvid Strömbro Umeå Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå 1:18.06
87 Peter Khabarov Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:18.63
88 Marcus Lundmark Skellefteå Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå 1:19.11
89 Måns Andersson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:19.90
90 Marcus Bjering Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:20.19
91 Philip Zasowski Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:20.20
92 Jonathan Zachrisson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:20.47
93 Kevin Bodén Motala Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:20.69
94 Anders Malmberg Katrineholms Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:21.21
95 Daniel Li Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:21.91
96 Linus Hiltonsson Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:22.23
97 Harry Petersson Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:22.91
98 Marcus Nordberg Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:23.56
99 Theodor Eriksson Skellefteå Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå 1:23.91
100 Hugo Leandersson Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:25.45
101 Philip Primetta Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:26.69
102 Johan Rauer Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:28.11
103 Josef Faraj Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:28.29
104 David Forsblad Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:28.82
105 Elias Holst Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:31.67
106 William Forsström Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 1:34.90
107 Peter Sundström Umeå Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå 1:35.46
- Gustav Lind Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad DSQ
- Gabriel Hökemyr Karlskoga Simförening SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna DSQ
- Pooya Manuchehri rad Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg DSQ
- Mats Gadajev Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping DSQ
- Viking Josefson Varberg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner