Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå Uppdaterad: 2016-11-12 10:48:34
SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna Uppdaterad: 2016-11-12 11:20:54
Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) Uppdaterad: 2016-11-12 11:58:03
Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping Uppdaterad: 2016-11-12 11:14:22
Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg Uppdaterad: 2016-11-12 10:57:10
Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad Uppdaterad: 2016-11-12 11:29:15

200m Bröstsim P 15-16, Uppdaterad: 2016-11-12 11:58:03
0 - 999

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Emil Hassling Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:19.41
2 Gustav Persson Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:21.21
3 Gijs Dijkhuizen Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:24.73
4 Oskar Robertsson Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:25.41
5 Pontus Jonsson Södertörns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:25.62
6 Harald Eriksson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:25.81
7 Philip Chen S71 Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:25.83
8 Edvin Torlakovic Västerviks Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:26.05
9 Marcus Ålenius Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:27.25
10 Samuel Wiktor Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:27.44
11 Josef Al-Khalili Täby Sim Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:29.07
12 August Mathisen Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:29.18
13 Lucas Lindblom Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:29.32
14 Gustav Englund Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:29.59
15 Gunnar Widerberg Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:29.83
16 Elias Hyvönen Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:29.86
17 Jonathan Hiltonsson Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå 2:30.12
18 Albin Edvardsson Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:30.21
19 Klaudius Schreck Södertörns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:30.33
20 Gustaf Persson Ystads Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:30.35
21 Morgan Martinsson Simklubben Neptun Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:30.46
22 Erik Josefson Varberg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:30.53
23 Jonathan Arvidsson Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:30.54
24 Max Persson Ystads Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:31.28
25 Alexander Nylén Karlskoga Simförening SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:32.14
26 Dexter Dalsgaard Simklubben Neptun Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:32.79
27 Victor Simic Täby Sim Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:32.80
28 William Kerman Anderstorps Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:32.95
29 Axel Witt Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:33.30
30 Linus Ljunghusen Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:33.53
31 Filip Egelrud Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:34.68
32 Jakob Källquist Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:34.79
33 Elias Nordgren Sala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:34.91
34 Felix Balkerud Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå 2:35.07
35 Sebastian Tufvesson Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:35.13
36 Hampus Dahlgren Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:35.37
37 Theodor Sköld Väsby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:36.98
38 Axel Nordén Täby Sim Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:37.14
39 Anton Arvidsson Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:37.43
40 Kenzo Buchli Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:37.63
41 Andreas Persson Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:38.16
42 Anton Waller-Kaustinen Borlänge Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:38.28
43 Björn Seeliger Södertälje Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:38.89
44 Joel Larsson Sala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:39.39
45 Zacharias Olausson Varberg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:39.68
46 Johan Alderbrink Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:41.04
47 Jonathan Skog Klippans Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:41.15
48 Georg Emmanouilidis Simklubben Sydsim Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:41.92
49 Sebastian Soume Södertälje Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:41.93
50 Wilhelm Lörinc Täby Sim Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:42.47
51 Johan Hennert Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:43.20
52 Oscar Johansson Simklubben Neptun Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:43.74
53 Isak Vaide Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:44.26
54 Wilhelm Muzikants Täby Sim Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:44.61
55 Lucas Häyhänen Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:44.87
56 Albert Oscarsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:45.10
57 Andres Pöllänen Täby Sim Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:45.13
58 Daniel Lindkvist Trelleborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:45.47
59 Robin Vondrak Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:45.55
60 Simon Ljungbeck Simsällskapet Iden Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:45.60
61 Alexander Lemos Thaler Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:45.72
62 Erik Krysén Ludvika Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:45.92
63 Jonathan Douib Sala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:46.53
64 Nam Do Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:46.57
65 Hampus Johannesson Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:46.59
66 Simon Ghidini Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:47.56
67 Filip Vukovic Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:47.68
68 Axel Rönnquist Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:47.82
69 Samuel Kvist Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:48.15
70 Elias Paulson Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:48.16
71 Axel Andrén Eslövs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:48.20
72 Jonathan Holmberg Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:48.48
73 Alfred Thäng S77 Stenungsund Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:48.93
74 Sebastian Svensson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:49.22
75 Casper Svärd Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:49.56
76 Nicolas Söderberg Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:51.94
77 Alexander Loo Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:52.07
78 Anton Adelöw Järfälla Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 2:53.12
79 Johan Nilsson Älmhults Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:54.21
80 Oscar Palmqvist Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:54.30
81 Aksel Dagberg Kungälvs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:54.99
82 Ludwig Bjärudd Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:55.35
83 Hampus Bjärud Ludvika Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:56.07
84 Noah Gustafsson Kungälvs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:56.13
85 Robin Ulander Skellefteå Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 1, Skellefteå 2:56.41
86 Anti Kähr Anderstorps Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:56.70
87 Mattias Rydqvist Trelleborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:56.75
88 Markus Börjesson S77 Stenungsund Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:57.11
89 Daniel Lithner Säffle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 2:58.64
90 Douglas Romare Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:58.89
91 Joel Johnsson Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:58.92
92 Filip Myringby Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 3:00.40
93 Oliver Pavkovic Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 3:01.22
94 Bilal Gadajev Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:01.50
95 Thomas Babana Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:02.02
96 Albin Eriksson-Hemberg Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 3:02.43
97 Leo Henry Örtlund Borlänge Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna 3:03.65
97 Arvid Johansson Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:03.65
99 Zain Mardeni Ösmo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 3:05.62
100 Gustav Ferlin Västerviks Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:09.54
101 Rasmus Hedman Björnsson Åkersberga Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) 3:31.00
- Alexander Hörnquist Filipstads Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Eskilstuna DSQ
- Axel Bystedt Södertälje Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 3, Haninge (Stockholm) DSQ
- Karl Bohlin Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner