Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2017-11-03 19:19:23
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2017-11-03 20:23:07
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:42:10
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:16:41
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:25:06
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 18:47:20
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2017-11-03 19:33:19

4X100m P16 VU, Päivitetty: 2017-11-03 20:23:07
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Cetus 1 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:36.77
2 Laus 1 Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:37.32
3 Vanders pojat 1 Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:38.77
4 ÅSK miehet 1 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:40.11
5 HSS pojat VU [2001] Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:40.86
6 Cetus 2 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:41.43
7 AUi miehet [2001] Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:42.80
8 JoUS 1 Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:43.53
9 Swim IKM 1 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:45.39
10 UiTa 1 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:45.47
11 TaTU Tampere ry 1 TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:47.43
12 ORCA 1 ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:48.11
13 VUS-VSS 1 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:51.07
14 KuUS pojat 1 Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:53.66
15 TaTU Tampere ry 2 TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:54.72
16 HSS pojat VU [2003-2001] Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:54.81
17 Laus 2 Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:55.27
18 UiTa 2 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:55.38
19 Kou 1 Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:55.62
20 RiUS pojat 1 Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:58.91
21 HSS pojat VU [2001-2002] Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:00.90
22 LrU pojat 1 Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:03.19
23 Laus 3 Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:05.26
24 ORCA 2 ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:09.21
25 SCR miehet [2001] Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:11.18
26 JUK miehet [2002] Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:11.80
27 Laus 4 Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:15.20
28 NumKis miehet [2001] Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:15.23
29 RiUS pojat 2 Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:19.78
30 HSS Miehet IV Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:20.67
31 Vanders pojat 2 Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:24.00
32 JoUS miehet 2 Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:26.13
33 RiUS pojat 3 Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:30.46
34 LrU pojat 2 Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:31.55
35 UiTa 3 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:36.69
36 Swim miehet [2001] Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:44.00
37 ÅSF Pojkar Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:07.80
38 UiTa 4 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:08.08
39 SeUi LemonLime Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:27.10
40 UiTa 5 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:32.42
41 RiUS Juniorit 1 Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:35.65
42 SeUi Lemon Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:52.69
- KuUS miehet 2 Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Vanders pojat 3 Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DNF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner