Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand Uppdaterad: 2017-11-11 11:34:13
SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun Uppdaterad: 2017-11-11 11:31:49
Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm Uppdaterad: 2017-11-11 12:07:34
Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping Uppdaterad: 2017-11-11 11:36:51
Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg Uppdaterad: 2017-11-11 11:28:01
Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad Uppdaterad: 2017-11-11 12:06:40

100m Fjärilsim F 14, Uppdaterad: 2017-11-11 12:07:34
0 - 999

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Annie Hegmegi Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:03.24
2 Hilja Schimmel Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:05.08
3 Trine Forss Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:05.32
4 Vera Karlsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:05.41
5 Elin Peng Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:05.58
6 Klara Possman Södertörns Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:05.61
7 Cornelia Johansson Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:06.12
8 Angelina Agrell Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:06.37
9 Elvira Mörtstrand Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:06.60
10 Linnéa Englund Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:06.85
11 Sara Nyqvist Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:06.93
12 Maja Byström Örnsköldsviks Allmänna SS Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 1:07.32
13 Matilda Hoff Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:07.50
14 Jennie Ewerbring Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:07.53
15 Tindra Aminoff Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:07.63
16 Jennifer Nyblom Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:07.67
17 Saga Nyborg Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:07.74
18 Karin Widerberg Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:07.76
19 Selma Avdic Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:07.96
20 Sofia Åstedt Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:07.97
21 Clara Steen Sjöbo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:07.98
22 Tone Sandsjö Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:08.43
23 Clara Sjöstedt Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:08.65
24 Olivia Hansson Kiviks Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:08.94
25 Isabelle Rydahl Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:09.08
25 Linn Suchomel Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:09.08
27 Emma Lundmark Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:09.17
28 Linn Thid Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:09.46
29 Wilma Holmertz Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:09.61
30 Ebba Hellzén Ängelholms Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:09.84
31 Rebecca Policastro Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:09.88
32 Alma Torkelsson Osby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:09.94
33 Alice Persson Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:10.11
34 Amanda Jobs Falu Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:10.24
35 Alicia Johansson Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:10.72
36 Elsa Bitzén Simklubben Hajen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:10.78
37 Maria Bang Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:10.82
38 Ditte Oredsson Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:10.85
39 Matilda Ringbom Tyresö Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:11.08
40 Viktoria Dellhede Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:11.15
41 Linnéa Lindh Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:11.19
42 Felicia Rogell Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:11.29
43 Emelie Lindström Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:11.34
44 Hannah Olsson-Lindhé Trelleborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:11.42
45 Emilia Nordén Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:11.60
46 Nikita Kapron Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:11.67
47 Siri Bokander Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:11.69
48 Klara Rödin Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:11.91
49 Lovisa Edman Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:11.97
50 Heidi Saluveer Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:11.99
51 Alva Wardrum Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:12.01
52 Geshin Zarei Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:12.07
53 Cecilia Viberg Lidingö Simklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:12.21
54 Martina Karlsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:12.24
55 Ellie Geigel Varberg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:12.27
56 Vendela Hillström Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:12.33
57 Julia Häglund Turebergs Simklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:12.38
58 Amanda Weiding Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:12.46
59 Tuva Björkén Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:12.63
60 Darja Koutchinskaia Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:12.75
61 Ella Jeppsson Simklubben Hajen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:12.84
62 Ronja Berggren Varberg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:12.88
63 Natalie Stjärnås Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:12.93
64 Elsa Staaf Strängnäs Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:12.95
65 Filippa Jakobsson Simklubben Ägir Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 1:13.14
66 Alice Skoglund Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:13.22
67 Emilia Hedman Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:13.24
68 Freja Werker Simklubben Hajen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:13.41
69 Mollie Morfelt Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:13.74
70 Hannah Fritz Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:13.87
71 Tess Viggeborn Simklubben Ägir Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 1:13.93
72 Nellie Myrlander Nässjö SLS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:14.01
73 Linnéa Teljstedt Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:14.08
74 Jennifer Jingmark Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:14.37
75 Elsa Djuphammar Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:14.43
76 Elin Bergman Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:14.50
77 Tilda Carlsson Motala Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:14.58
78 Olivia Jarl Halvarsson Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:14.67
79 Hanna Pettersson Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:14.78
80 Karla Stjepanetic Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:15.08
81 Veronica Lythell Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:15.18
82 Elsa Fogelsjöö Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:15.34
83 Oliwia Kantecki Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:15.67
84 Frida Bengtsson Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:15.82
85 Michaela Ruzic S71 Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:15.83
86 Maria Dehgani Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:15.84
86 Malin Vestman Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:15.84
88 Emma Jobe Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:15.97
89 Nelly Askengren Stråhle Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:15.98
90 Oliwia Wierzbowska Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:16.11
90 Erica Ivansson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:16.11
92 Louise Andersson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:16.15
93 Eliane Westermark Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:16.28
94 Tilda Tellfjord Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:16.54
95 Alice Jönsson Södertörns Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:16.83
96 Milla Andersson Simklubben Lödde Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:17.22
97 Nora Björklund Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:17.27
98 Clara Gustavson Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:17.42
99 Emilia Wullrich Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:17.71
100 Cornelia Sundqvist Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:17.86
101 Ella Haraldsson Hvetlanda Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:17.92
102 Wilma Christensen Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:17.95
103 Wilma Carlheim Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:18.02
104 Frida Jarl Halvarsson Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:18.24
105 Astrid Gustafsson Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 1:18.45
106 Elvira Eriksson Ystads Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:18.96
107 Agnes Gustafson Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:19.12
108 Nicole Ahlbeck Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:19.52
109 Felicia Tubbin Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:19.82
110 Sofi Holmberg Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:19.85
111 Izabella Thompson Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:19.87
112 Thea Lindman Hvetlanda Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:19.90
113 Linnea Zetterlund Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:19.96
114 Lisa Vinger Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:19.97
115 Hilma Broden Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:20.04
116 Josefin Andersson Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 1:20.08
117 Ella Åkesson Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:20.22
118 Vera Hermansson Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:20.66
119 Josefin Dellhede Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:20.76
120 Pauline Grubb Grums Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:21.35
121 Elsa Linné Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:21.43
122 Ida Norlander Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:22.01
123 Hanna Mirkhan Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:22.16
124 Moa Hammarbäck Karlskoga Simförening SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:22.24
125 Elin Göransson Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:22.96
126 Tove Ylvén Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:23.19
127 Johanna Persson Härnösands Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 1:23.24
128 Maja Nilsson Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:23.29
128 Anna Jönsson Sandvikens Sim och Hoppklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:23.29
130 Anna Maria Jökulsdottir Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:23.33
131 Sofia Hake Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 1:23.46
132 Lea Edvardsson Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 1:23.54
133 Linnea Bergqvist Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:23.91
134 Emma Alfredeen Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:24.06
135 Agnes Torén Anderstorps Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:24.23
136 Amy Smit Bålsta Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:24.36
137 Thea Jansson Nässjö SLS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:24.66
138 Alice Johansson Simklubben Ena SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:25.17
139 Filippa Sjöholm Sundström Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:25.32
140 Carolina Modig Sala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:25.33
141 Saga Persson Njurunda Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 1:26.04
142 Kriszta Vorszak Ljungby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:26.59
143 Tindra Åkerblom Hvetlanda Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:26.74
144 Ive Fröman Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:26.87
145 Ebba Wolfbrandt Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:27.28
146 Johanna Kuylenstjerna Varberg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 1:29.08
147 Lovisa Lundblad Njurunda Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 1:34.58
148 Ebba Håkansson Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 1:35.10
149 Smilla Holgersson Eliasson Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:40.13
150 Emelie Höök Filipstads Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 1:42.61
- Olivia Sandberg Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner