Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand Uppdaterad: 2017-11-12 09:40:16
SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun Uppdaterad: 2017-11-12 09:46:05
Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm Uppdaterad: 2017-11-12 09:45:15
Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping Uppdaterad: 2017-11-12 09:39:32
Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg Uppdaterad: 2017-11-12 09:46:47
Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad Uppdaterad: 2017-11-12 09:52:06

200m Medley P 14, Uppdaterad: 2017-11-12 09:52:06
0 - 999

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Simon Fröde Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:11.86
2 David Falk Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:13.70
3 Axel Auer Karlskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:14.88
4 Job Sanders Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:15.63
5 Viktor Henrysson Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:17.59
6 Gustav Ahlqvist Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:18.00
7 Mikael Söderberg Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:18.18
8 Lukas Miderbäck Simklubben Lödde Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:19.07
9 Erik Lööw Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:19.98
10 Elliot Fielder Motala Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:20.09
11 Linus Forsgren Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:21.09
12 Filip Cederholm Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:21.40
13 Lukas Malmström Skuru Idrottsklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:21.86
14 Martin Schön Bollnäs Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:22.05
15 Hugo Vaide Ängelholms Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:22.39
16 Jakob Majta Södertörns Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:22.54
17 Mattias Kvist Ösmo Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:22.72
18 Oliver Erneholm Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:22.74
19 Felix Wrakén Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:22.93
20 William Bevréus Kappsimningsklubben Karpen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:23.56
21 Ludvig Holfve Turebergs Simklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:24.15
22 Liam Bech Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:24.22
23 Stig Greiner Ängelholms Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:24.53
24 Henning Cederlund Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:25.19
25 Jacob Söderberg Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:25.27
26 Nils Tired Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:25.45
27 Philip Löfbom Karlskoga Simförening SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:25.48
28 Wilmer Ingvarsson Ängelholms Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:25.52
29 Simon Persson Kappsimningsklubben Karpen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:25.58
30 Erik Åstrand Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:25.64
31 Viktor Hansson Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:25.78
32 Albin Hedlund Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:26.20
33 Eric Lundström Silke Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:26.32
34 David Neuhardt Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:26.56
35 Philip Turkowitch Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:26.71
36 Carl Löfgren Simklubben Blåkulla Oskarshamn Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:26.97
37 Marcus Sundblad Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:27.25
38 Oliver Rasool Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:27.30
39 Daniel Clasén Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:27.72
40 Simon Lörinc Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:27.92
41 William Svensson Karlskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:28.03
42 Troy Kroonder Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:28.04
43 Karl Skogsberg Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:28.08
44 Lucas Örmon Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:28.55
45 Oskar Fridsell Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:28.67
46 Dennis Partanen Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:29.02
47 Felix Jedbratt Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:29.12
48 Kalle Edelhamre Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:29.34
49 Alex Ly Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:29.39
50 Jakob Strömland Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:29.52
51 Melker Rosengren Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:29.56
52 Isac Rune Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:29.86
53 Jonathan Nilsson Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:29.90
53 Anton Bäckman Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:29.90
55 Markus Rydgren Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:29.98
56 Hugo Seemann Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:30.03
57 Rasmus Skyving Norrtälje Simklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:30.19
58 Vlad Lupu Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:30.29
59 Isac Persson Taylor Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:30.37
60 Maximus Murray Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:30.40
61 Theo Oerther Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:30.57
62 Joel Henriksson Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:30.64
63 Jacob Baxmann Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:30.75
64 William Malmborg Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:30.91
65 Arvid Nilsson Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:30.92
66 Isak Wallström-Blomgren Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:30.96
67 Arvid Axelsson Simklubben Ran Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:31.01
68 Gustav Annas Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:31.84
69 Viktor Karell Norrtälje Simklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:32.33
70 Carl Hansson Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:32.50
71 Oliver Kock Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:32.82
72 Linus Olofsson Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:33.29
73 Erik Wallin Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:33.47
74 Liam Björklund Ösmo Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:33.68
75 Måns Evertsson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:33.88
76 Niels Kwant Kappsimningsklubben Karpen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:34.71
77 Pijus Guvenius Älvsjö AIK Fritid Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:34.90
77 Oliver Hjalmarsson Sarlind Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:34.90
77 Oskar Albinsson Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:34.90
80 Vide Troberg Eskola Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:35.05
81 Jannis Siotis Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:35.72
82 Loke Egnell Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:35.89
83 Gustav Conradsen Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:36.71
84 Gabriel Agardh Simklubben Hajen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:36.91
85 Axel Lindström Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:37.07
86 Jesper Holmström Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:37.20
87 Robin Andersson Skellefte Simsällskap 34 Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:37.53
88 William Barkehed Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:37.64
89 Linus Wickström Danderyds Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:37.74
90 Tom Dijkhuizen Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:37.83
91 Kevin Rathnasiri Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:37.84
92 Oliver Edoff Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:37.97
93 Hannes Wikström Härnösands Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:38.13
94 Jakob Wassberg Simklubben Ägir Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:38.74
95 Viktor Wiberg Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:38.81
96 Tomislav Corluka Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:39.10
97 Evert Jonsson Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:39.37
98 Petter Jörud Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:39.55
99 Emil Ulander Skellefte Simsällskap 34 Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:39.85
100 Adam Hansson Dylén Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:39.87
101 Ludvig Johansson Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:40.41
102 Oskar Andersson Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:40.56
103 Otto Axelsson Markaryds Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:40.68
104 Victor Löndal Markaryds Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:41.17
105 Markus Näsman Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:41.92
106 Elliot Iséni Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:41.95
107 Mattias Gillgren Njurunda Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:42.29
108 Stefanos Gavriliidis Västerviks Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:42.31
109 Noel Bohlin Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:42.77
110 Leon Heal Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:42.99
111 Gustav Forssell Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:43.75
112 Gustaf Sandström Hudiksvalls Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:44.65
113 Oscar Björstam Karlskoga Simförening SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:44.84
114 Gustaf Jonsson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:45.41
115 Felix Mårvad Sala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:46.49
116 Jack Bränholm Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:46.82
117 Lucas Nilsson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:46.89
118 Simon Andersson Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:47.01
119 Joel Pelling Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:47.12
120 Oskar Högqvist Karlskoga Simförening SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:48.59
121 Jakob Nyström Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:48.89
122 Kevin Cao Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:49.43
123 Joel Fischer Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:50.60
124 Elias Sjölander Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:50.79
125 Gustav Ulfvebrand Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:51.14
126 Love Mellegård Fastén Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:51.17
127 Viggo Reit Hudiksvalls Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:52.09
128 Roine Epäilys Simklubben Ägir Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:52.57
129 Elliot Asplund Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:55.39
130 Pavle Skoric Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:55.53
131 Peter Cederqvist Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:55.57
132 Malte Eriksson Harnäs Skutskär Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:55.89
133 Samuel Delvenne Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:57.00
134 Anton Hansson Njurunda Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:59.32
135 Ludvig Asplund Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:59.36
136 Unai Izarra Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:59.87
137 Marcus Ardanius Bålsta Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 3:09.65
138 Albin Mägiste Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:09.76
- Kevin Grahn Katrineholms Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun DSQ
- Ludvig Mathisen Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun DSQ
- Edvin Brattberg Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun DSQ
- David Sundström Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand DSQ
- Jonathan Thelin Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner