Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand Uppdaterad: 2017-11-11 10:06:00
SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun Uppdaterad: 2017-11-11 10:02:55
Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm Uppdaterad: 2017-11-11 10:55:37
Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping Uppdaterad: 2017-11-11 10:02:29
Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg Uppdaterad: 2017-11-11 10:04:26
Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad Uppdaterad: 2017-11-11 10:32:48

1500m Frisim P 15-16, Uppdaterad: 2017-11-11 10:55:37
0 - 999

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Linus Kahl Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 15:54.82
2 Robin Hanson Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 15:56.54
3 Oliver Rehn Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 16:20.26
4 Gabriel Henkel Skuru Idrottsklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 16:20.29
5 Martin Melinder Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 16:21.12
6 Joel Berglund Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 16:21.67
7 Johan Ekengren Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 16:40.13
8 Eric Hansson Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 16:40.32
9 Elias Fröde Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 16:45.30
10 Patrik Petkoczi Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 17:06.80
11 Julius Gustavsson Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 17:07.44
12 Wilhelm Muzikants Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 17:08.21
13 Linus Nykvist Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 17:15.79
14 Ivar Simonsson Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 17:16.40
15 Albin Svenneby Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 17:19.48
16 Johan Alderbrink Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 17:20.35
17 Anton Jansson Ystads Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 17:32.13
18 Ian Hangård Simklubben Lödde Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 17:33.42
19 David Albringer Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 17:38.75
20 Johan Ljunggren Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 17:39.07
21 Adam Carlsson Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 17:41.66
22 Oscar Elfers Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 17:42.86
23 Oscar Wilhelmsson Örebro Simallians SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 17:52.43
24 Pontus Hake Simklubben Poseidon Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 17:57.23
25 Charlie Tranberg Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 18:01.98
26 Anton Forsberg Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 18:05.08
27 Isak Gustafsson Stockholms Kappsimningsklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 18:09.40
28 Oscar Mogard Linden Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 18:09.92
29 Linus Thörn Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 18:15.39
30 Jesper Granath Wisby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 18:26.67
31 Harry Petersson Kristianstads SLS Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 18:29.05
32 Leo Jakobsson Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 18:34.53
33 Alexandr Sidorov Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 18:54.88
34 Herman Nilsson Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 18:55.13
35 Ludvig Ahlström Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 18:56.86
36 Edvin Eskilsson Skuru Idrottsklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 19:06.98
37 Leo Pekberg Ängelholms Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 19:10.96
38 Sebastian Hosokawa Åkersberga Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 19:20.69
39 Oliver Torbjörnsson Simklubben Laxen Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 19:30.37
40 Melker Svensson Ystads Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 19:41.43
41 Nicolas Jernberg Älvsjö AIK Fritid Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 19:41.45
42 Oskar Arvidsson Danderyds Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 19:43.77
43 Isak Jederström Åkersberga Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 19:58.68
44 Aryan Munshi Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 19:59.60
45 Hugo Hilmersson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 20:01.76
46 Axel Rosencrantz Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 20:04.11
47 Jonatan Fischer Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 20:34.22
48 Anton Olsson Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 20:49.97
49 Adrian Tittelbach Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 20:59.50
50 Kristoffer Grönhaug Åsundens Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 21:12.54
51 Casper Runfjäll Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 21:31.05
- Kevin Cheng Södertörns Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm DSQ
- Jesper Franzén Simklubben Sydsim Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner