Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand Uppdaterad: 2017-11-11 11:03:29
SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun Uppdaterad: 2017-11-11 10:56:32
Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm Uppdaterad: 2017-11-11 11:27:27
Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping Uppdaterad: 2017-11-11 11:05:44
Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg Uppdaterad: 2017-11-11 10:45:36
Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad Uppdaterad: 2017-11-11 11:28:03

200m Medley F 13 o y, Uppdaterad: 2017-11-11 11:28:03
0 - 999

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Emelie Fast Södertörns Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:24.41
2 Sofia Henningsson Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:25.66
3 Tea Winblad Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:26.22
4 Isa Lundgren Sonnergren Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:26.39
5 Tyra Littorin Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:28.88
6 Thilde Smedbäck Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:29.00
7 Olivia Bäckström Södertörns Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:30.02
8 Liv Elgaard Fonnesbech Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:30.10
9 Michelle Wissinger Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:31.25
10 Kristina Orban Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:31.83
11 Wilma Svensson Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:31.98
12 Nina Pavlovic Cano Södertörns Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:32.06
13 Helmi Swanson Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:32.30
14 Sara Hopmark Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:32.99
15 Thea Birgoth Södertörns Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:33.18
16 Ebba Bladh Hazard Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:33.32
17 Vilma Lindberg Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:33.54
18 Astrid Nilsson Simsällskapet Delfin Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:33.73
19 Lisa Nystrand Sala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:34.03
20 Julia Osterman Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:34.09
21 Nina Podric Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:34.35
22 Boiana Gradinarska Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:34.65
23 Johanna Edgren Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:34.68
24 Isabel Smideberg Simklubben Lödde Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:34.93
25 Sofia Abrahamsson Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:34.94
26 Amanda Viksten Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:34.97
27 Sofia Hein Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:35.02
28 Saga Boråker Sandvikens Sim och Hoppklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:35.91
29 Hanna Degerlund Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:36.34
30 Maja Blomliden Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:36.92
31 Alice Fransson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:37.71
32 Elin Lindqvist Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:37.80
33 Matilda Liljekvist Simklubben Sydsim Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:37.86
34 Elsa Andersson Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:37.93
35 Frida Florén Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:38.10
36 Liv Bexell Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:38.13
37 Ebba Hann Simklubben Ägir Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:38.26
38 Evelina Wester Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:38.28
39 Thea Brünjes Kiviks Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:38.38
40 Amanda Takala Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:38.42
41 Ella Gutenwik Simklubben Hajen Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:38.57
41 Alicia Sjögren Trelleborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:38.57
43 Ida Kristiansson Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:38.73
43 Clara Bergh Söderhamns Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:38.73
45 Julia Olsson Kiviks Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:39.08
46 Tove Gustafsson Alvesta Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:39.32
47 Tea Angerfelt Tyresö Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:39.45
48 Liv Asp Olsson Stockholmspolisens IF SF Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:39.54
49 Thea Wicknertz Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:39.71
50 Tuva Gustavsson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:39.85
51 Ida Rudelius Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:39.86
52 Linnea Högstedt Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:39.92
53 Nelly Hansson Ängelholms Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:39.97
54 Elvira Montes Solna Sundbyberg SS 04 Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:40.33
55 Julia Lindgren Falu Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:40.43
56 Linnea Lindberg Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:40.46
57 Madison Lind Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:40.49
58 Alva Abrahamsson Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:40.70
59 Elna Magnusson Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:40.75
60 Johanna Bagelius Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:40.81
61 Hilda Eriksson Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:40.85
62 Maja Olofsson Osby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:40.86
63 Juni Karfunkel Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:40.90
64 Ioanna Tsirona Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:40.91
65 Siri Lindén Karlskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:41.26
66 Nora Rogö Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:41.51
67 Maja Björnström Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:41.57
68 Selma Holmer Turebergs Simklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:41.80
69 Wilma Åhlen Skuru Idrottsklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:41.82
70 Tara Klarbo Egan Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:42.06
71 Kajsa Söderholm Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:42.08
72 Sara Arnö Turebergs Simklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:42.19
73 Olivia Gustafsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:42.25
74 Kornelia Pavlovic Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:42.79
75 Erma Duratovic Trelleborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:42.83
76 Sara Torstensson Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:42.89
77 Isabel Persson Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:42.98
78 Astrid Engström Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:43.06
79 Hanna Åkerman Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:43.26
80 Julia Jonsson Falköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:43.31
81 Hildur Andersson Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:43.53
82 Felicia Heintz Skuru Idrottsklubb Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:43.59
83 Ellen Havskog Hultsfreds Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:43.61
84 Alice Karlsson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:43.68
85 Belize Vaamonde Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:43.71
86 Cajsa Wöhl Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:43.79
87 Tyra Strömbom Hudiksvalls Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:43.80
88 Alina Umbaeva Gävle Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:43.85
89 Nike Källkvist Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:44.01
90 Iris Martinsson Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:44.05
91 Sofia Tossavainen Södertälje Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:44.07
91 Märta Högfeldt Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:44.07
93 Tindra Håbro Karjanmaa Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:44.32
94 Elin Logander Strängnäs Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:44.54
95 Lia Bromander Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:44.72
96 Ebba Holgersson Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:44.81
97 Ebba Egnell Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:44.82
98 Estelle Gyoni Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:44.86
99 Leija Johansson Junttila Motala Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:44.92
100 Lilly Eriksson Simklubben Neptun Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:44.95
101 Filippa Lind Falköpings Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:45.09
101 Klara Pettersson Upsala Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:45.09
103 Tindra D´aubigné Ringsjö Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:45.27
104 Agnes Holmblad Simklubben Elfsborg Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:45.36
105 Agnes Jakobsson Simklubben Ägir Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:45.38
106 Frida Jansson Ystads Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:45.40
107 Tyra Öhlin Simklubben Triton Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:46.00
108 Filippa Bolling Täby Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:46.06
109 Vega Vollmer Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:46.08
110 Emma Hassling Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:46.12
111 Maya Wallström Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:46.52
112 Selma Seipp Osby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:46.66
113 Elina Wang Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:46.72
114 Lina Nielsen Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:47.01
115 Felicia Göthberg Järfälla Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:47.48
116 Ella Holmqvist Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:47.71
117 Hanna Stenskepp Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:47.93
118 Matilda Olausson Västerås Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:48.49
118 Vanja Magnusson Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:48.49
120 Andrea Höglund Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:48.64
121 Moa Nyblom Väsby Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:48.76
122 Louise Blomqvist Danderyds Sim Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:48.86
123 Livia Sjunnesson Landskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:48.87
124 Joline Bakken Karlstads Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:48.98
125 Astrid Virén Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5, Göteborg 2:49.64
126 Hanna Persson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:50.64
127 Elin Cronqvist Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:50.97
128 Leia Beijron Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:51.01
129 Clara Kuggvik Västerviks Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:51.09
130 Siri Bälter Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:51.59
131 Wilma Eld Spårvägen Simförening Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm 2:52.01
132 Melisa Bahtagic Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:52.11
133 Linnea Nell Karlskrona Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad 2:52.54
134 Sofija Bojovic Finspångs Simklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:52.66
135 Lena Svedberg Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:53.04
136 Ida Ekström Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:53.07
137 Nadja Rautiainen Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 2:53.66
138 Elin Gustafsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:54.09
139 Alva Claesén Västerviks Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:54.17
140 Tilda Sundell Västerviks Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:55.28
141 Maja Arnell Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:55.48
142 Sammi Thai Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun 2:56.09
143 Towe Andersson Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:56.14
144 Linnea Haraldsson Hvetlanda Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:56.50
145 Ellen Lovinge Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:57.08
146 Kasandra Svan Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:57.13
147 Maria Miñana Juan Västerviks Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:57.53
148 Sahlina Lundgren Ljungby Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:57.78
149 Nina Mirkhan Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:57.96
150 Elvira Nilsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:58.29
151 Frida Erlandsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 2:59.67
152 Elin Heimdahl Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:00.01
153 Isabelle Frisk Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:00.09
154 Sofia Hansen Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:00.29
155 Nova Norlander Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:00.73
156 Julia Arildsson Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:00.81
157 Alva Andersson Luleå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:01.21
158 Vilma Fagerström IKSU Simning Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:02.07
159 Sofia Wallin Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:03.17
160 Anja Lind Härnösands Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:03.29
161 Stephanie Fjellgren Njurunda Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:03.49
162 Clara Renström Halling Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:03.61
163 Arwen Wikström Simklubben Ägir Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:04.21
164 Malin Flaa Nässjö SLS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:06.05
165 Olivia Andersson Jansen Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:06.51
166 Tyra Östberg Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:07.06
167 Saga Franzen Hvetlanda Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:07.42
168 Annie Seppälä Anderstorps Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:07.60
169 Emelie Jansson Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:08.92
170 Julia Blomqvist Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:09.11
171 Nathalie Rahm Nässjö SLS Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:09.34
172 Olivia Ericsson Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:09.68
173 Agnes Hildebrand Westerberg Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:09.80
174 Ylva Andersson Norrköpings Kappsimningsklubb Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:10.13
175 Irene Nasta Simklubben Ägir Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:11.35
176 Saga Hjelm Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:11.54
177 Ella Ohlsson Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:13.14
178 Emma Kindberg Västerviks Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:13.23
179 Ronja Widell Härnösands Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:13.80
180 Elin Jönsson Njurunda Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:16.08
181 Selma Glamocanin Hvetlanda Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping 3:16.71
182 Ebba Lindblom Njurunda Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:17.28
183 Sandra Trigell Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:18.97
184 Elin Öberg Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:20.73
185 Tova Persson Njurunda Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:24.01
186 Vera Wall Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:24.10
187 Elin Clarin Njurunda Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:24.12
188 Ella Heed Härnösands Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:27.16
189 Maija Andersson Sollefteå Allmänna Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:29.58
190 Kristina Vestman Härnösands Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:32.27
191 Tyra Wickman Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand 3:53.27
- Emily Sandberg Bålsta Simklubb SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun DSQ
- Nellie Skeppland Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping DSQ
- Nelly Haraldsson Anderstorps Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 4, Jönköping DSQ
- Tuva Edvinsson Helsingborgs Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 6, Ystad DSQ
- Isabelle Åström Timrå Simklubb Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand DSQ
- Alva Gustavsson Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand DSQ
- Agnes Löfgren Umeå Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand DSQ
- Ida Sundholm Njurunda Simsällskap Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand DSQ
- Ella Wesslau Simklubben Ägir Sum-Sim regionsfinal 1, Härnösand DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner