Lajeittain: Vårsimiaden Ditrikt 2014 Höganäs
Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.
# | Laji | Yhteistyökumppani | Erälista | Tulokset |
---|---|---|---|---|
1 | 200m Medley fl 13 år | Lane4 | Osallistujaluettelo | |
2 | 200m Medley po 13 år | Bästa Bostaden i Viken | Osallistujaluettelo | |
3 | 200m Medley fl 12 år | Fruktsevice | Osallistujaluettelo | |
4 | 200m Medley po 12 år | ICA KVANTUM Höganäs | Osallistujaluettelo | |
5 | 100m Bröstsim fl 13 år | PeterSvenskolan | Osallistujaluettelo | |
6 | 100m Bröstsim po 13 år | Fysiokliniken | Osallistujaluettelo | |
7 | 100m Bröstsim fl 12 år | Höganäs AB | Osallistujaluettelo | |
8 | 100m Bröstsim po 12 år | Per i Viken | Osallistujaluettelo | |
9 | 100m Frisim fl 13 år | PLATCON Byggnads AB | Osallistujaluettelo | |
10 | 100m Frisim po 13 år | Sportpriser.se | Osallistujaluettelo | |
11 | 100m Frisim fl 12 år | DAGON AB | Osallistujaluettelo | |
12 | 100m Frisim po 12 år | Kullagymansiet | Osallistujaluettelo | |
13 | 4X100m Medley fl 12-13 år | RICOH | Osallistujaluettelo | |
14 | 4X100m Medley po 12-13 år | Barbord i Viken | Osallistujaluettelo | |
15 | 400m Frisim fl 13 år | Hyllingebuss | Osallistujaluettelo | |
16 | 400m Frisim po 13 år | Höganäshem | Osallistujaluettelo | |
17 | 200m Frisim fl 12 år | Sparbanken Öresund | Osallistujaluettelo | |
18 | 200m Frisim po 12 år | Bästa Bostaden i Viken | Osallistujaluettelo | |
19 | 100m Fjärilsim fl 13 år | Lane4 | Osallistujaluettelo | |
20 | 100m Fjärilsim po 13 år | DAGON AB | Osallistujaluettelo | |
21 | 50m Fjärilsim fl 12 år | Kullagymansiet | Osallistujaluettelo | |
22 | 50m Fjärilsim po 12 år | ICA KVANTUM Höganäs | Osallistujaluettelo | |
23 | 100m Ryggsim fl 13 år | PeterSvenskolan | Osallistujaluettelo | |
24 | 100m Ryggsim po 13 år | Cederhags | Osallistujaluettelo | |
25 | 100m Ryggsim fl 12 år | Tunneberga Gästis | Osallistujaluettelo | |
26 | 100m Ryggsim po12 år | Valvet Mäklarfirma | Osallistujaluettelo | |
27 | 4X100m Frisim fl 12-13 år | Bästa Bostaden i Viken | Osallistujaluettelo | |
28 | 4X100m Frisim po 12-13 år | Lane4 | Osallistujaluettelo | |
29 | 25m Fjärilsim fl 10år o y | DAGON AB | Osallistujaluettelo | |
30 | 25m Fjärilsim po 10år o y | Kullagymansiet | Osallistujaluettelo | |
31 | 50m Fjärilsim fl 11 år | ICA KVANTUM Höganäs | Osallistujaluettelo | |
32 | 50m Fjärilsim po 11 år | Hyllingebuss | Osallistujaluettelo | |
33 | 50m Bröstsim fl 10år o y | PLATCON Byggnads AB | Osallistujaluettelo | |
34 | 50m Bröstsim po 10år o y | Fruktsevice | Osallistujaluettelo | |
35 | 100m Bröstsim fl 11 år | Sparbanken Öresund | Osallistujaluettelo | |
36 | 100m Bröstsim po 11 år | Bästa Bostaden i Viken | Osallistujaluettelo | |
37 | 50m Frisim fl 10år o y | Lane4 | Osallistujaluettelo | |
38 | 50m Frisim po 10år o y | DAGON AB | Osallistujaluettelo | |
39 | 100m Frisim fl 11 år | PeterSvenskolan | Osallistujaluettelo | |
40 | 100m Frisim po 11 år | Cederhags | Osallistujaluettelo | |
41 | 4X50m Medley fl 11år o y | Fysiokliniken | Osallistujaluettelo | |
42 | 4X50m Medley po 11år o y | Höganäshem | Osallistujaluettelo | |
43 | 100m Medley fl 10år o y | Valvet Mäklarfirma | Osallistujaluettelo | |
44 | 100m Medley po 10år o y | Tunneberga Gästis | Osallistujaluettelo | |
45 | 100m Medley fl 11 år | Bästa Bostaden i Viken | Osallistujaluettelo | |
46 | 100m Medley po 11 år | Lane4 | Osallistujaluettelo | |
47 | 50m Ryggsim fl 10år o y | ICA KVANTUM Höganäs | Osallistujaluettelo | |
48 | 50m Ryggsim po 10år o y | Barbord i Viken | Osallistujaluettelo | |
49 | 100m Ryggsim fl 11 år | Höganäs AB | Osallistujaluettelo | |
50 | 100m Ryggsim po 11 år | Per i Viken | Osallistujaluettelo | |
51 | 4X50m Frisim fl 11 år o y | PeterSvenskolan | Osallistujaluettelo | |
52 | 4X50m Frisim po 11 år o y | Lane4 | Osallistujaluettelo |