Per gren: Sundsvall Arena Cup 2017
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 50m Fjärilsim Damer | Jowic Elteknik | Startlista | |
2 | 50m Fjärilsim Herrar | Eltekniska Ing.byrån | Startlista | |
3 | 50m Ryggsim Damer | Sjölanders Måleri | Startlista | |
4 | 50m Ryggsim Herrar | Sjölanders Måleri | Startlista | |
5 | 50m Bröstsim Damer | Eurocon Engineering | Startlista | |
6 | 50m Bröstsim Herrar | Eurocon Engineering | Startlista | |
7 | 50m Frisim Damer | Kempes El | Startlista | |
8 | 50m Frisim Herrar | Kempes El | Startlista | |
9 | 200m Medley Damer | Mammograficentrum | Startlista | |
10 | 200m Medley Herrar | SDC | Startlista | |
11 | 100m Bröstsim Damer | Eltekniska Ing.byrån | Startlista | |
12 | 100m Bröstsim Herrar | Sjölanders Måleri | Startlista | |
13 | 100m Frisim Damer | Masarin Consulting | Startlista | |
14 | 100m Frisim Herrar | Kempes El | Startlista | |
15 | 400m Medley Damer | Eurocon Engineering | Startlista | |
16 | 400m Medley Herrar | Svarvtjänst | Startlista | |
17 | 4X100m Frisim Mixed | Bygma | Startlista | |
18 | 4X100m Medley Mixed | Yrkesmästaren | Startlista | |
19 | 200m Bröstsim Damer | SDC | Startlista | |
20 | 200m Bröstsim Herrar | Fishkiss | Startlista | |
21 | 100m Ryggsim Damer | Bygma | Startlista | |
22 | 100m Ryggsim Herrar | Yrkesmästaren | Startlista | |
23 | 200m Fjärilsim Damer | Masarin Consulting | Startlista | |
24 | 200m Fjärilsim Herrar | Kempes El | Startlista | |
25 | 400m Frisim Damer | Sjölanders Måleri | Startlista | |
26 | 400m Frisim Herrar | Jowic Elteknik | Startlista | |
27 | 4X100m Frisim Mixed | Eltekniska Ing.byrån | Startlista | |
28 | 4X100m Medley Mixed | Sjölanders Måleri | Startlista | |
29 | 100m Fjärilsim Damer | Eurocon Engineering | Startlista | |
30 | 100m Fjärilsim Herrar | Eltekniska Ing.byrån | Startlista | |
31 | 200m Frisim Damer | Masarin Consulting | Startlista | |
32 | 200m Frisim Herrar | Eltekniska Ing.byrån | Startlista | |
33 | 200m Ryggsim Damer | Sjölanders Måleri | Startlista | |
34 | 200m Ryggsim Herrar | Masarin Consulting | Startlista | |
35 | 800m Frisim Damer | Eltekniska Ing.byrån | Startlista | |
36 | 1500m Frisim Herrar | Jowic Elteknik | Startlista |