2021-07-24   16:37:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Pr. løb: UGP1 2019-2020, Brunflo (och Brunflo Cup)

Her vises alle stævnets løb. Klik på startliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets program- og resultatlister.

# Løb Sponsor ProgramlisteResultat
0 expand   Paus   
0 expand   Prisutdelning   
1 expand   200m Frisim Damer UGP Final Rödins Trä AB  Startliste
2 expand   200m Frisim Herrar UGP Final Glas och Portteknink AB  Startliste
3 expand   50m Ryggsim Damer BC Final Zenjo Verktygsteknik AB  Startliste
4 expand   50m Ryggsim Herrar BC Final 11:an Sibylla  Startliste
5 expand   100m Fjärilsim Herrar UGP Final AB Svedberg Östersund  Startliste
6 expand   100m Bröstsim Damer UGP Final Hamm&Nilsson Musik  Startliste
7 expand   200m Bröstsim Herrar UGP Final Nordea Bank AB  Startliste
8 expand   400m Medley Damer UGP Final Manic Motion AB  Startliste
9 expand   1500m Frisim Herrar UGP Final Östersundshem  Startliste
10 expand   800m Frisim Herrar UGP Final TYR  Startliste
11 expand   50m Bröstsim Damer BC Final Kannegeisser Civilworks AB  Startliste
12 expand   50m Bröstsim Herrar BC Final BioGen Active AB  Startliste
13 expand   200m Fjärilsim Damer UGP Final Glas och Portteknink AB  Startliste
14 expand   200m Medley Herrar UGP Final STC  Startliste
15 expand   50m Fjärilsim Damer BC Final Wiliam Larsson Naprapat  Startliste
16 expand   50m Fjärilsim Herrar BC Final Svenska Kyrkan  Startliste
17 expand   400m Frisim Damer UGP Final Europcar  Startliste
18 expand   100m Ryggsim Herrar UGP Final Adeona  Startliste
19 expand   200m Ryggsim Damer UGP Final Östersundshem  Startliste
20 expand   100m Frisim Herrar UGP Final Norrskog Wood Products AB  Startliste
21 expand   100m Fjärilsim Damer UGP Final Glas och Portteknink AB  Startliste
22 expand   100m Bröstsim Herrar UGP Final AB Svedberg Östersund  Startliste
23 expand   200m Bröstsim Damer UGP Final Manic Motion AB  Startliste
24 expand   400m Medley Herrar UGP Final TYR  Startliste
25 expand   50m Frisim Damer BC Final Kannegeisser Civilworks AB  Startliste
26 expand   50m Frisim Herrar BC Final BioGen Active AB  Startliste
27 expand   1500m Frisim Damer UGP Final Wiliam Larsson Naprapat  Startliste
28 expand   800m Frisim Damer UGP Final STC  Startliste
29 expand   200m Fjärilsim Herrar UGP Final Europcar  Startliste
30 expand   200m Medley Damer UGP Final Nordea Bank AB  Startliste
31 expand   400m Frisim Herrar UGP Final Norrskog Wood Products AB  Startliste
32 expand   100m Ryggsim Damer UGP Final Daabachs Skogstjänster AB  Startliste
33 expand   200m Ryggsim Herrar UGP Final Adeona  Startliste
34 expand   100m Frisim Damer UGP Final Zenjo Verktygsteknik AB  Startliste

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner