2021-10-24   20:13:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: UGP1 2019-2020, Brunflo (och Brunflo Cup)

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
0 expand   Paus   
0 expand   Prisutdelning   
1 expand   200m Frisim Damer UGP Final Rödins Trä AB  Osallistujaluettelo
2 expand   200m Frisim Herrar UGP Final Glas och Portteknink AB  Osallistujaluettelo
3 expand   50m Ryggsim Damer BC Final Zenjo Verktygsteknik AB  Osallistujaluettelo
4 expand   50m Ryggsim Herrar BC Final 11:an Sibylla  Osallistujaluettelo
5 expand   100m Fjärilsim Herrar UGP Final AB Svedberg Östersund  Osallistujaluettelo
6 expand   100m Bröstsim Damer UGP Final Hamm&Nilsson Musik  Osallistujaluettelo
7 expand   200m Bröstsim Herrar UGP Final Nordea Bank AB  Osallistujaluettelo
8 expand   400m Medley Damer UGP Final Manic Motion AB  Osallistujaluettelo
9 expand   1500m Frisim Herrar UGP Final Östersundshem  Osallistujaluettelo
10 expand   800m Frisim Herrar UGP Final TYR  Osallistujaluettelo
11 expand   50m Bröstsim Damer BC Final Kannegeisser Civilworks AB  Osallistujaluettelo
12 expand   50m Bröstsim Herrar BC Final BioGen Active AB  Osallistujaluettelo
13 expand   200m Fjärilsim Damer UGP Final Glas och Portteknink AB  Osallistujaluettelo
14 expand   200m Medley Herrar UGP Final STC  Osallistujaluettelo
15 expand   50m Fjärilsim Damer BC Final Wiliam Larsson Naprapat  Osallistujaluettelo
16 expand   50m Fjärilsim Herrar BC Final Svenska Kyrkan  Osallistujaluettelo
17 expand   400m Frisim Damer UGP Final Europcar  Osallistujaluettelo
18 expand   100m Ryggsim Herrar UGP Final Adeona  Osallistujaluettelo
19 expand   200m Ryggsim Damer UGP Final Östersundshem  Osallistujaluettelo
20 expand   100m Frisim Herrar UGP Final Norrskog Wood Products AB  Osallistujaluettelo
21 expand   100m Fjärilsim Damer UGP Final Glas och Portteknink AB  Osallistujaluettelo
22 expand   100m Bröstsim Herrar UGP Final AB Svedberg Östersund  Osallistujaluettelo
23 expand   200m Bröstsim Damer UGP Final Manic Motion AB  Osallistujaluettelo
24 expand   400m Medley Herrar UGP Final TYR  Osallistujaluettelo
25 expand   50m Frisim Damer BC Final Kannegeisser Civilworks AB  Osallistujaluettelo
26 expand   50m Frisim Herrar BC Final BioGen Active AB  Osallistujaluettelo
27 expand   1500m Frisim Damer UGP Final Wiliam Larsson Naprapat  Osallistujaluettelo
28 expand   800m Frisim Damer UGP Final STC  Osallistujaluettelo
29 expand   200m Fjärilsim Herrar UGP Final Europcar  Osallistujaluettelo
30 expand   200m Medley Damer UGP Final Nordea Bank AB  Osallistujaluettelo
31 expand   400m Frisim Herrar UGP Final Norrskog Wood Products AB  Osallistujaluettelo
32 expand   100m Ryggsim Damer UGP Final Daabachs Skogstjänster AB  Osallistujaluettelo
33 expand   200m Ryggsim Herrar UGP Final Adeona  Osallistujaluettelo
34 expand   100m Frisim Damer UGP Final Zenjo Verktygsteknik AB  Osallistujaluettelo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner