2021-10-24   20:37:26
Izberi tekmovanje:

Izberi jezik:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Discipline: UGP1 2019-2020, Brunflo (och Brunflo Cup)

Spodaj so vse discipline tekmovanja, klikni na disciplino, kjer lahko vidiš prijave po skupinah in rezultate.

# Discipline Sponzor Startna listaRezultati
0 expand   Paus   
0 expand   Prisutdelning   
1 expand   200m Frisim Damer UGP Final Rödins Trä AB  Prijave
2 expand   200m Frisim Herrar UGP Final Glas och Portteknink AB  Prijave
3 expand   50m Ryggsim Damer BC Final Zenjo Verktygsteknik AB  Prijave
4 expand   50m Ryggsim Herrar BC Final 11:an Sibylla  Prijave
5 expand   100m Fjärilsim Herrar UGP Final AB Svedberg Östersund  Prijave
6 expand   100m Bröstsim Damer UGP Final Hamm&Nilsson Musik  Prijave
7 expand   200m Bröstsim Herrar UGP Final Nordea Bank AB  Prijave
8 expand   400m Medley Damer UGP Final Manic Motion AB  Prijave
9 expand   1500m Frisim Herrar UGP Final Östersundshem  Prijave
10 expand   800m Frisim Herrar UGP Final TYR  Prijave
11 expand   50m Bröstsim Damer BC Final Kannegeisser Civilworks AB  Prijave
12 expand   50m Bröstsim Herrar BC Final BioGen Active AB  Prijave
13 expand   200m Fjärilsim Damer UGP Final Glas och Portteknink AB  Prijave
14 expand   200m Medley Herrar UGP Final STC  Prijave
15 expand   50m Fjärilsim Damer BC Final Wiliam Larsson Naprapat  Prijave
16 expand   50m Fjärilsim Herrar BC Final Svenska Kyrkan  Prijave
17 expand   400m Frisim Damer UGP Final Europcar  Prijave
18 expand   100m Ryggsim Herrar UGP Final Adeona  Prijave
19 expand   200m Ryggsim Damer UGP Final Östersundshem  Prijave
20 expand   100m Frisim Herrar UGP Final Norrskog Wood Products AB  Prijave
21 expand   100m Fjärilsim Damer UGP Final Glas och Portteknink AB  Prijave
22 expand   100m Bröstsim Herrar UGP Final AB Svedberg Östersund  Prijave
23 expand   200m Bröstsim Damer UGP Final Manic Motion AB  Prijave
24 expand   400m Medley Herrar UGP Final TYR  Prijave
25 expand   50m Frisim Damer BC Final Kannegeisser Civilworks AB  Prijave
26 expand   50m Frisim Herrar BC Final BioGen Active AB  Prijave
27 expand   1500m Frisim Damer UGP Final Wiliam Larsson Naprapat  Prijave
28 expand   800m Frisim Damer UGP Final STC  Prijave
29 expand   200m Fjärilsim Herrar UGP Final Europcar  Prijave
30 expand   200m Medley Damer UGP Final Nordea Bank AB  Prijave
31 expand   400m Frisim Herrar UGP Final Norrskog Wood Products AB  Prijave
32 expand   100m Ryggsim Damer UGP Final Daabachs Skogstjänster AB  Prijave
33 expand   200m Ryggsim Herrar UGP Final Adeona  Prijave
34 expand   100m Frisim Damer UGP Final Zenjo Verktygsteknik AB  Prijave

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner