2023-02-05   12:02:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Pr. løb: Park Vendia SwimCup 2022

Her vises alle stævnets løb. Klik på deltagerliste teksten; eller klik på løbet for at få en liste med løbets start- og resultatlister.

# Løb Sponsor StartlisteResultat
0 expand   Medalje overrækkelse 100m Brystsvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse 100m Butterfly   
0 expand   Medalje overrækkelse 100m Frisvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse 100m Rygsvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse 200m Brystsvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse 200m Butterfly   
0 expand   Medalje overrækkelse 200m Frisvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse 200m Medley   
0 expand   Medalje overrækkelse 200m Rygsvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse 400 m Frisvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse 4x100m Frisvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse 4x100m Medley   
0 expand   Medalje overrækkelse 50 m Frisvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse 50m Brystsvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse 50m Butterfly   
0 expand   Medalje overrækkelse 50m Rygsvømning   
0 expand   Medalje overrækkelse Super svømmer   
1 expand   50m Rygsvømning Herrer Finale Invita Hjørring  Deltagerliste
1 expand   50m Rygsvømning Herrer Indledende Invita Hjørring  Deltagerliste
2 expand   50m Rygsvømning Damer Finale Sparekassen Vendsyssel  Deltagerliste
2 expand   50m Rygsvømning Damer Indledende Sparekassen Vendsyssel  Deltagerliste
3 expand   50m Butterfly Herrer Finale Hotellet Nørregade  Deltagerliste
3 expand   50m Butterfly Herrer Indledende Hotellet Nørregade  Deltagerliste
4 expand   50m Butterfly Damer Finale Boligtex Frederikshavn  Deltagerliste
4 expand   50m Butterfly Damer Indledende Boligtex Frederikshavn  Deltagerliste
5 expand   400m Frisvømning Herrer Final Bygma Bindslev  Deltagerliste
6 expand   400m Frisvømning Damer Final Fjordbak byg  Deltagerliste
7 expand   50m Brystsvømning Herrer Finale XL Byg Hjørring  Deltagerliste
7 expand   50m Brystsvømning Herrer Indledende XL Byg Hjørring  Deltagerliste
8 expand   50m Brystsvømning Damer Finale BDO  Deltagerliste
8 expand   50m Brystsvømning Damer Indledende BDO  Deltagerliste
9 expand   50m Frisvømning Herrer Finale Onside sportspræmier  Deltagerliste
9 expand   50m Frisvømning Herrer Indledende Onside sportspræmier  Deltagerliste
10 expand   50m Frisvømning Damer Finale Kærholm teltudlejning  Deltagerliste
10 expand   50m Frisvømning Damer Indledende Kærholm teltudlejning  Deltagerliste
11 expand   200m Frisvømning Herrer Final Sparekassen Vendsyssel  Deltagerliste
12 expand   200m Frisvømning Damer Final Invita Hjørring  Deltagerliste
13 expand   100m Brystsvømning Herrer Finale Bjergby Håndværk  Deltagerliste
13 expand   100m Brystsvømning Herrer Indledende Bjergby Håndværk  Deltagerliste
14 expand   100m Brystsvømning Damer Finale Tømrermester Kenny Sørensen  Deltagerliste
14 expand   100m Brystsvømning Damer Indledende Tømrermester Kenny Sørensen  Deltagerliste
15 expand   200m Butterfly Herrer Final Boligtex Frederikshavn  Deltagerliste
16 expand   200m Butterfly Damer Final Hotellet Nørregade  Deltagerliste
17 expand   100m Rygsvømning Herrer Finale Fjordbak byg  Deltagerliste
17 expand   100m Rygsvømning Herrer Indledende Fjordbak byg  Deltagerliste
18 expand   100m Rygsvømning Damer Finale Bygma Bindslev  Deltagerliste
18 expand   100m Rygsvømning Damer Indledende Bygma Bindslev  Deltagerliste
19 expand   200m Medley Herrer Final BDO  Deltagerliste
20 expand   200m Medley Damer Final XL Byg Hjørring  Deltagerliste
21 expand   4x100m Medley Herrer Final Halvorsminde Efterskole  Deltagerliste
22 expand   4x100m Medley Damer Final Halvorsminde Efterskole  Deltagerliste
23 expand   100m Frisvømning Herrer Finale Spar Nord  Deltagerliste
23 expand   100m Frisvømning Herrer Indledende Spar Nord  Deltagerliste
24 expand   100m Frisvømning Damer Finale Vendelbo spedition  Deltagerliste
24 expand   100m Frisvømning Damer Indledende Vendelbo spedition  Deltagerliste
25 expand   200m Rygsvømning Herrer Final Tømrermester Kenny Sørensen  Deltagerliste
26 expand   200m Rygsvømning Damer Final Bjergby Håndværk  Deltagerliste
27 expand   100m Butterfly Herrer Finale Sport 24, Metropol  Deltagerliste
27 expand   100m Butterfly Herrer Indledende Sport 24, Metropol  Deltagerliste
28 expand   100m Butterfly Damer Finale Sport 24, Metropol  Deltagerliste
28 expand   100m Butterfly Damer Indledende Sport 24, Metropol  Deltagerliste
29 expand   200m Brystsvømning Herrer Final Kærholm teltudlejning  Deltagerliste
30 expand   200m Brystsvømning Damer Final Onside sportspræmier  Deltagerliste
31 expand   4x100m Frisvømning Herrer Final Rema 1000 Hestkærvej  Deltagerliste
32 expand   4x100m Frisvømning Damer Final Rema 1000 Hestkærvej  Deltagerliste

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner