2024-07-19   13:09:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Lajeittain: Hessun vinstat 2023

Alla näytetään kaikki lajit lajeittain listattuna. Paina lajia nähdäksesi lähtölistat ja tulokset.

# Laji Yhteistyökumppani ErälistaTulokset
1 expand   4x50m skuv Mix Final ÅTUS  Osallistujaluettelo
2 expand   50m su Masters Naiset Final Kahvila Otava  Osallistujaluettelo
3 expand   50m su Masters Miehet Final Turun kaupunki  Osallistujaluettelo
4 expand   50m su Para N, M Final Viking Line  Osallistujaluettelo
5 expand   50m su N, T11 Final TOK  Osallistujaluettelo
6 expand   50m su M, P12 Final Roberts Berrie  Osallistujaluettelo
7 expand   50m vu Masters Naiset Final Altaalle.com  Osallistujaluettelo
8 expand   50m vu Masters Miehet Final Korjauspartnerit  Osallistujaluettelo
9 expand   50m vu Para N, M Final ÅTUS  Osallistujaluettelo
10 expand   50m vu N, T12, T9 Final Gant ProFashion Oy  Osallistujaluettelo
11 expand   50m vu M. P13, P10 Final MuoviTech Finland Oy  Osallistujaluettelo
12 expand   100m sku Masters Naiset Final Ortomat Herpola  Osallistujaluettelo
13 expand   100m sku Masters Miehet Final Topi Riivari Oy  Osallistujaluettelo
14 expand   100m sku Para N, M Final Turun Satama Oy  Osallistujaluettelo
15 expand   100m sku N, T13, T10 Final Värväämö  Osallistujaluettelo
16 expand   100m sku M, P14, P11 Final Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy  Osallistujaluettelo
17 expand   50m pu Masters Naiset Final Turun kaupunki  Osallistujaluettelo
18 expand   50m pu Masters Miehet Final Kahvila Otava  Osallistujaluettelo
19 expand   50m pu Para N, M Final ÅTUS  Osallistujaluettelo
20 expand   50m pu N, T12 Final Viking Line  Osallistujaluettelo
21 expand   50m pu M, P13 Final TOK  Osallistujaluettelo
22 expand   50m ru Masters Naiset Final Roberts Berrie  Osallistujaluettelo
23 expand   50m ru Masters Miehet Final Altaalle.com  Osallistujaluettelo
24 expand   50m ru Para N, M Final Korjauspartnerit  Osallistujaluettelo
25 expand   50m ru N, T11 Final Gant ProFashion Oy  Osallistujaluettelo
26 expand   50m ru M, P12 Final Topi Riivari Oy  Osallistujaluettelo
27 expand   200m sku Masters Naiset Final MuoviTech Finland Oy  Osallistujaluettelo
28 expand   200m sku Masters Miehet Final Ortomat Herpola  Osallistujaluettelo
29 expand   200m sku N, T13 Final Gant ProFashion Oy  Osallistujaluettelo
30 expand   200m sku M, P14 Final Turun Satama Oy  Osallistujaluettelo
31 expand   400m sku Naiset Final Värväämö  Osallistujaluettelo
32 expand   400m sku Miehet Final Insinööritoimisto Eero Kellberg Oy  Osallistujaluettelo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner