Deltagarlista Gren 1-70 
 
  Tävling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  17 november 2015   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  23:44   
  Arrangör  SK S02         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  28 november 2015         
 
 
Gren 1, 10x50m Frisim Mixed C-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
293  Göteborg Mix 1  GÖTEBORG    25 m  4:56.13   
294  Göteborg Mix 2  GÖTEBORG    25 m  5:14.74   
528  S02 Mix Lag 1  2002  S 02    25 m  5:20.00   
809  Alingsås  ALINGSÅS    25 m  5:20.23   
782  Uddevalla Mix 1  UDDEVALLA    25 m  5:30.00   
295  Göteborg Mix 3  GÖTEBORG    25 m  5:33.46   
632  Varberg Mix Lag 1  2001  VARBERG    25 m  5:45.00   
530  S02 Mix Lag 2  2002  S 02    25 m  5:50.00   
633  Varberg Mix Lag 2  2002  VARBERG    25 m  6:00.00   
10  54  Lambertseter SK Mix 1  Lambertset    25 m     
11  183  Gustavsber Mix 1  GUSTAVSBER    25 m     
12  184  Gustavsber Mix 2  GUSTAVSBER    25 m     
13  350  Karlskrona Mix  KARLSKRONA    25 m     
14  667  Hvetlanda Mix Cd  HVETLANDA    25 m     
15  805  Falkenberg Mix 1  2001  FALKENBERG    25 m     
 
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
329  Lindau Henrik  1990  KARLSKRONA  AD8190  25 m  23.49   
775  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  24.87   
392  Persson Martin  1992  MASS  AC2792  25 m  25.07   
305  Kerman Henry  1997  JÖNKÖPING  AI6597  25 m  25.56   
405  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  25.71   
758  Larsson Steven Angelo  1998  UDDEVALLA  AG2798  25 m  25.82   
352  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  25.83   
299  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  AG1196  25 m  26.17   
372  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  26.29   
10  566  Thomée Lucas  1993  SKK  AE3193  25 m  26.30   
11  602  Larsson Albin  1998  VARBERG  AF4798  25 m  26.30   
12  274  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  26.96   
13  428  Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  25 m  27.24   
14  700  Ottosson Marcus  1997  VÄXJÖ SS  AD7197  50 m  27.34   
15  747  Engqvist Victor  1997  UDDEVALLA  AN1997  25 m  27.41   
16  393  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  27.44   
17  456  Björck-Teuscher Anton  1993  S 02  AH7593  25 m  27.51   
18  301  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  25 m  27.69   
19  613  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  27.89   
20  414  Phung Stefan  1997  OSKARSHAMN  AC0997  25 m  27.98   
21  307  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  25 m  28.01   
22  370  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  28.05   
23  427  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  25 m  28.43   
24  748  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  28.55   
25  587  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  28.68   
26  387  Börjeson Pär  1998  MASS  AC6798  25 m  28.72   
27  375  Thillman Rickard  1997  KUNGÄLV  AS3597  50 m  28.74   
28  354  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  28.83   
29  206  Ekstedt Johan  1993  GÖTEBORG  AI8993  25 m  28.88   
30  127  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  29.00   
31  468  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  29.11   
32  462  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  29.28   
33  319  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  AA6798  25 m  29.36   
34  237  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m  29.42   
35  453  Bergstedt Philip  1998  S 02  AG9598  25 m  29.43   
36  755  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  29.58   
37  267  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  29.62   
38  367  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  25 m  29.81   
39  391  Löfgren Alfred  1998  MASS  AS9798  50 m  30.21   
40  236  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  30.29   
41  388  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  31.06   
42  704  Wiman Hugo  1997  VÄXJÖ SS  AP3797  25 m  31.37   
43  686  Anderzon Samuel  1996  VÄXJÖ SS  AM3596  50 m  31.52   
44  130  Molnár Balázs  1998  ELFSBORG  AX6198  25 m  31.58   
45  298  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  50 m  31.61   
46  93  Lundgren Arvid  1997  ALINGSÅS  AX5597  25 m  32.30   
47  207  Engström Lukas  1998  GÖTEBORG  AO0998  25 m  33.13   
 
Gren 3, 200m Frisim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
550  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  2:01.68   
192  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  2:01.78   
469  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  2:04.34   
479  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  2:05.55   
681  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  2:06.90   
308  Pettersson Johanna  1996  JÖNKÖPING  AL2696  25 m  2:06.92   
263  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  25 m  2:07.05   
312  Stillman Ebba  1996  JÖNKÖPING  AH9496  25 m  2:07.76   
306  Müllern Alice  1998  JÖNKÖPING  AQ7498  25 m  2:08.02   
10  450  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:09.35   
11  733  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  2:10.31   
12  297  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  25 m  2:11.93   
13  697  Johnsson Johanna  1997  VÄXJÖ SS  AA6297  25 m  2:12.46   
14  734  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  2:12.52   
15  394  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  2:12.75   
16  481  Johansson Elsa  1998  S 02  BM1298  25 m  2:13.02   
17  397  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  2:13.32  RES 
18  240  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  2:13.35  RES 
19  757  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  2:13.39  RES 
20  452  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:14.30  RES 
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
658  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  27.27   
259  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  27.71   
300  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  27.96   
710  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  28.02   
740  Börjesson Daniel  1999  UDDEVALLA  AJ4599  25 m  28.16   
513  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  28.24   
68  Wold Martin  2000  Lambertset    25 m  28.31   
194  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  28.44   
82  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  28.92   
10  721  Östervall Thomas  2000  ÅKERSBERGA  AD3100  25 m  28.95   
11  692  Dzafic Mirza  2000  VÄXJÖ SS  AP5100  50 m  29.06   
12  674  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  29.32   
13  403  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  50 m  29.33   
14  698  Löfsved Oskar  1999  VÄXJÖ SS  AK2599  50 m  29.62   
15  679  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  29.81   
16  553  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  29.94   
17  745  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  30.02   
18  343  Vallbo Gustav  1999  KARLSKRONA  AV4399  25 m  30.14   
19  799  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  AK1300  25 m  30.22   
20  434  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  30.25   
21  604  Löfvenborg Hjalmar  1999  VARBERG  AU3999  50 m  30.26   
22  772  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  30.39   
23  324  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  30.40   
24  739  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  25 m  30.58   
25  196  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  25 m  31.21   
26  715  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  31.25   
27  477  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  31.30   
28  751  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  50 m  31.46   
29  575  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  50 m  31.87   
30  359  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  32.11   
31  87  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  32.19   
32  609  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  32.27   
33  769  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  32.30   
34  69  Aasheim Martin  2000  Lambertset    25 m  32.47   
35  101  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  25 m  32.68   
36  344  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  33.31   
37  361  Gustafsson Noah  2000  KUNGÄLV  AT9700  25 m  33.40   
38  216  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  50 m  33.76   
39  730  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  25 m  33.96   
40  703  Viksten Simon  1999  VÄXJÖ SS  AK0199  25 m  34.34   
41  423  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  35.02   
42  718  Söderqvist Adam  2000  ÅKERSBERGA  AF9100  25 m  35.88   
43  269  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  50 m  37.01   
44  714  Jansson Sven  1999  ÅKERSBERGA  AC6199  25 m  37.47   
45  773  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  37.54   
46  185  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  AU6199  50 m  37.78   
47  356  Dagberg Aksel  2000  KUNGÄLV  AY9300  25 m  39.45   
48  485  Lin Aaron  1999  S 02  AX6999  25 m     
 
Gren 5, 200m Frisim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Rimmereide Camilla  2000  Ullensaker    25 m  2:03.89   
309  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  2:13.51   
735  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  2:13.92   
311  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  2:14.26   
310  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  2:16.18   
737  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  2:17.61   
759  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  2:18.31   
209  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  2:18.83   
749  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  2:19.90   
10  688  Bergström Ebba  2000  VÄXJÖ SS  AZ3200  25 m  2:21.67   
11  656  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  AP1200  25 m  2:21.75   
12  770  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  2:22.28   
13  458  Brogren Isabella  1999  S 02  BB7499  25 m  2:23.38   
14  637  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  2:24.16   
15  296  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  2:24.59   
16  412  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  AK4800  25 m  2:26.63   
17  463  Cartabellotta Aurora  1999  S 02  BS4699  25 m  2:26.89  RES 
18  717  Rekola-Weckström Tilda  2000  ÅKERSBERGA  AI6400  25 m  2:27.06  RES 
19  650  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  2:27.12  RES 
20  793  Karlsson Linnea  1999  FALKENBERG  BJ1899  25 m  2:27.61  RES 
 
Gren 6, 50m Fjärilsim Herrar D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Kristensen Elias  2003  Lambertset    25 m  32.40   
28  Hestad Solberg Jonas Milian  2003  Bærum    25 m  32.73   
40  Fouilloux-Iaqui Sebastien  2003  Lambertset    25 m  33.30   
409  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  33.46   
407  Duong Henrik  2003  OSKARSHAMN  AC1303  25 m  34.15   
85  Emanuelsson Noah  2003  ALINGSÅS  AI8703  25 m  34.72   
467  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  34.94   
738  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  34.95   
24  Norheim Henrik Christopher  2003  Bærum    25 m  35.01   
10  495  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  35.65   
11  574  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  36.72   
12  411  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  37.10   
13  56  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    25 m  37.13   
14  164  Malmström Lukas  2003  GUSTAVSBER  AF5303  25 m  37.61   
15  58  Ouren Erik  2003  Lambertset    25 m  37.67   
16  516  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  50 m  38.21   
17  341  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  38.38   
18  794  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  38.74   
19  203  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  39.23   
20  572  Wising Olle  2003  TROLLHÄTTA  AH1903  25 m  39.28   
21  640  Gildert Linus  2003  HVETLANDA  AH8303  25 m  39.57   
22  136  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  39.59   
23  27  Gillier Mattias  2003  Bærum    25 m  39.92   
24  81  Bohlin Noel  2003  ALINGSÅS  AM4903  25 m  40.19   
25  473  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  25 m  40.37   
26  568  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  40.47   
27  410  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  40.60   
28  669  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  41.04   
29  424  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  41.17   
30  607  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  41.37   
31  768  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  41.60   
32  601  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  41.62   
33  315  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  41.98   
34  512  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  42.69   
35  638  Fransson Pontus  2003  HVETLANDA  AF1503  25 m  43.12   
36  577  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  43.56   
37  223  Hovbrandt Leo  2003  GÖTEBORG  AL1703  25 m  43.84   
38  465  Cederqvist Peter  2003  S 02  AL0503  25 m  44.52   
39  645  Hedqvist Lowe  2003  HVETLANDA  AD5703  25 m  45.48   
40  246  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  25 m  45.63   
41  680  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  46.01   
42  547  Lidbom Max  2004  SKENE SIM  AC0104  25 m  46.67   
43  620  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  47.13   
44  283  Öhman Gustav  2005  GÖTEBORG  AE7505  25 m  48.44   
45  618  Wall Erik  2004  VARBERG  AP4704  25 m  49.58   
46  165  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  49.83   
47  546  Andersson Isak  2003  SKENE SIM  AR0503  25 m  50.46   
48  596  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  50.66   
49  610  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  50.68   
50  174  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  50.89   
51  211  Friberg Linus  2004  GÖTEBORG  AP8104  25 m  51.12   
52  466  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  52.00   
53  585  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  52.42   
54  554  Johansson Simon  2003  SK STIMMET  AA9903  25 m  52.54   
55  212  Friberg Svante  2005  GÖTEBORG  AI4505  25 m  53.65   
56  218  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  50 m  59.30   
57  170  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  1:04.88   
58  173  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  25 m     
59  175  Windisch Leo  2003  GUSTAVSBER  AJ2703  25 m     
60  243  Liu Nicolas  2003  GÖTEBORG  AR4703  25 m     
61  418  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  25 m     
62  605  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m     
 
Gren 7, 200m Frisim Damer D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
449  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  2:23.42   
129  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  2:25.23   
278  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  2:26.67   
672  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  2:27.35   
404  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  2:27.81   
314  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  2:28.90   
690  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  25 m  2:28.94   
20  Sauthon Tia  2003  Bærum    25 m  2:29.54   
337  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  2:30.70   
10  446  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  2:31.55   
11  41  Gorlova Uljana  2003  Lambertset    25 m  2:32.43   
12  124  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  2:33.40   
13  43  Hansen Charlotte  2003  Lambertset    25 m  2:36.27   
14  99  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  2:36.57   
15  360  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  2:36.66   
16  213  Gronowitz Fannie  2003  GÖTEBORG  BA0203  25 m  2:37.35   
17  318  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  50 m  2:40.72  RES 
18  402  Jansson Thea  2003  NÄSSJÖ  AO1603  25 m  2:41.18  RES 
19  45  Jahr Silje  2003  Lambertset    25 m  2:41.54  RES 
20  64  Sandberg Julia  2003  Lambertset    25 m  2:41.57  RES 
 
Gren 8, 50m Fjärilsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    25 m  27.15   
435  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  28.38   
100  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  28.42   
677  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  29.60   
115  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  30.17   
38  Bjerner Fritiof  2002  Lambertset    25 m  30.96   
275  Vallin Gustav  2001  GÖTEBORG  AV0501  50 m  31.26   
470  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  31.30   
46  Khuu Kevin  2002  Lambertset    25 m  31.38   
10  248  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  50 m  31.51   
11  272  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m  31.53   
12  322  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  31.96   
13  750  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  32.47   
14  784  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  AU0701  25 m  32.58   
15  210  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  32.77   
16  316  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  32.84   
17  583  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  33.10   
18  790  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  AT8101  25 m  33.25   
19  651  Löfsved Erik  2002  HVETLANDA  AH3502  25 m  33.35   
20  281  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  25 m  34.09   
21  193  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  34.12   
22  266  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  50 m  34.18   
23  506  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  50 m  34.23   
24  59  Quach Vincent  2001  Lambertset    25 m  34.28   
25  265  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  50 m  34.59   
26  60  Revheim Ask Rootwelt  2002  Lambertset    25 m  34.80   
27  116  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  25 m  34.95   
28  25  Nordeng Elias  2002  Bærum    25 m  35.06   
29  42  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    25 m  35.07   
30  798  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  35.52   
31  742  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  25 m  35.85   
32  756  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  36.50   
33  696  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  25 m  36.52   
34  102  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  25 m  36.60   
35  333  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  37.08   
36  328  Kromnow Erik  2001  KARLSKRONA  AL9701  25 m  37.32   
37  323  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  37.51   
38  753  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  37.71   
39  134  Sandgren Klas  2002  ELFSBORG  AG4902  25 m  37.93   
40  276  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  38.02   
41  89  Johansson Liam  2001  ALINGSÅS  AZ1101  25 m  38.14   
42  440  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  25 m  38.33   
43  249  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m  38.61   
44  255  Olsson Fagerberg Johan  2001  GÖTEBORG  AR8301  50 m  38.73   
45  282  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  38.83   
46  570  Larsson Sigge  2002  TROLLHÄTTA  AP9702  25 m  39.18   
47  741  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m  39.22   
48  727  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  39.24   
49  598  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  41.55   
50  536  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  AF7102  25 m  41.60   
51  796  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  41.76   
52  160  Johnsson Lucas  2001  GUSTAVSBER  AW4101  25 m  41.98   
53  244  Ljungqvist Oscar  2002  GÖTEBORG  AQ5702  50 m  42.77   
54  655  Sellmo Alfred  2002  HVETLANDA  AH7902  25 m  43.33   
55  217  Hedar Sebastian  2001  GÖTEBORG  AV5501  25 m  43.83   
56  595  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  44.12   
57  615  Tudt Alex  2002  VARBERG  AQ2902  25 m  44.41   
58  113  Deák Bálint  2002  ELFSBORG  AG1902  25 m  44.43   
59  558  Svensson Linus  2002  SK STIMMET  AT9902  50 m  46.20   
60  420  Sandqvist Max  2002  RONNEBY SS  AN8702  25 m  48.28   
61  729  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  25 m  48.60   
62  150  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  50.49   
63  366  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  54.64   
64  91  Lindgren Victor  2002  ALINGSÅS  AB1902  25 m     
65  156  Hallgren Simon  2002  GUSTAVSBER  AU7902  25 m     
66  227  Jebsen Setterberg Oscar  2001  GÖTEBORG  AT6501  25 m     
67  245  Manuchehri Rad Pooya  2002  GÖTEBORG  AQ0902  25 m     
68  426  Akervall Simon  2001  S 77  AV4501  25 m     
69  486  Lin Ethan  2002  S 02  AX9702  25 m     
 
Gren 9, 200m Frisim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
260  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  2:11.97   
63  Røsholm Maren Helene  2001  Lambertset    25 m  2:14.33   
699  Noreblad Natalie  2002  VÄXJÖ SS  AS0202  25 m  2:15.78   
44  Helmersen Andrea Arstad  2001  Lambertset    25 m  2:18.24   
429  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  2:19.73   
689  Bodsjö Saga  2002  VÄXJÖ SS  AE1402  25 m  2:20.59   
767  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  2:20.78   
37  Auganes Cora Linn H.  2001  Lambertset    25 m  2:20.84   
705  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS  AE2402  25 m  2:20.98   
10  385  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  2:21.18   
11  198  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  2:21.27   
12  743  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  2:22.57   
13  551  Baltzarsson Therese  2001  SK STIMMET  AE5201  25 m  2:22.95   
14  250  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  2:23.25   
15  578  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  2:24.02   
16  62  Romundset Elise C.  2002  Lambertset    25 m  2:24.03   
17  17  Skaug Vilde  2002  Bærum    25 m  2:24.08  RES 
18  594  Hedström Maja  2001  VARBERG  AI0201  25 m  2:24.18  RES 
19  19  Syversveen Lie Karin Sofie  2001  Bærum    25 m  2:24.93  RES 
20  557  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  2:25.22  RES 
 
Gren 10, 200m Bröstsim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
301  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  25 m  2:13.82   
190  Berglund Rickard  1987  GÖTEBORG  AD4587  25 m  2:17.17   
775  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  2:23.68   
103  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:27.36   
305  Kerman Henry  1997  JÖNKÖPING  AI6597  25 m  2:28.10   
755  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  2:28.13   
414  Phung Stefan  1997  OSKARSHAMN  AC0997  25 m  2:29.63   
613  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  2:33.70   
354  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  2:33.77   
10  307  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  25 m  2:38.47   
11  340  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  2:38.81   
12  748  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  2:39.90   
13  405  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  2:40.74   
14  704  Wiman Hugo  1997  VÄXJÖ SS  AP3797  25 m  2:41.02   
15  468  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  2:42.78   
16  758  Larsson Steven Angelo  1998  UDDEVALLA  AG2798  25 m  2:43.68   
17  700  Ottosson Marcus  1997  VÄXJÖ SS  AD7197  25 m  2:45.47  RES 
18  391  Löfgren Alfred  1998  MASS  AS9798  25 m  2:47.37  RES 
19  587  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  2:51.51  RES 
20  686  Anderzon Samuel  1996  VÄXJÖ SS  AM3596  25 m  2:55.72  RES 
 
Gren 11, 50m Ryggsim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
192  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  28.55   
308  Pettersson Johanna  1996  JÖNKÖPING  AL2696  25 m  29.49   
312  Stillman Ebba  1996  JÖNKÖPING  AH9496  25 m  29.90   
550  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  31.15   
390  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  31.20   
765  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  31.32   
681  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  31.41   
488  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  31.43   
479  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  31.53   
10  219  Heina Christin  1996  GÖTEBORG  BA0296  25 m  31.63   
11  117  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  32.23   
12  469  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  32.50   
13  205  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  32.69   
14  450  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  32.70   
15  397  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  32.73   
16  297  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  25 m  32.78   
17  734  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  32.78   
18  694  Elingfors Fanny  1998  VÄXJÖ SS  AU8298  25 m  32.83   
19  757  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  32.97   
20  302  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  50 m  33.16   
21  235  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  33.51   
22  733  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  33.57   
23  345  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  33.65   
24  303  Johansson Emma  1997  JÖNKÖPING  AO8497  25 m  33.79   
25  599  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  33.81   
26  240  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  34.31   
27  234  Kaldrup Linnea  1996  GÖTEBORG  AH9896  25 m  34.57   
28  263  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  25 m  35.25   
29  304  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  35.36   
30  676  Rönnäng Wilma  1998  VÄRNAMO SS  AV4898  25 m  35.47   
31  670  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  50 m  35.59   
32  653  Melin Ebba  1998  HVETLANDA  BF8498  25 m  35.79   
33  701  Petersson Ebba  1998  VÄXJÖ SS  AP7898  25 m  35.84   
34  342  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  BL8898  25 m  36.37   
35  499  Persson Denise  1998  S 02  BK8298  25 m  36.85   
36  394  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  50 m  36.98   
37  695  Emilsson Mathilda  1997  VÄXJÖ SS  AI4497  25 m  37.03   
38  693  Ebers Nicolina  1993  VÄXJÖ SS  AN0493  25 m  37.29   
39  659  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  37.55   
40  389  Flagerup Olivia  1997  MASS  AZ7497  25 m  38.05   
41  716  Marohn Hanna  1998  ÅKERSBERGA  AS7298  25 m  38.62   
42  396  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  25 m  38.69   
43  728  Nilsson Lina  1998  ÄLMHULT  AK3298  25 m  38.81   
 
Gren 12, 200m Bröstsim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  2:32.13   
769  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  2:33.32   
597  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  2:39.51   
698  Löfsved Oskar  1999  VÄXJÖ SS  AK2599  25 m  2:40.21   
609  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  2:41.16   
658  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  2:42.09   
68  Wold Martin  2000  Lambertset    25 m  2:43.93   
98  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  2:48.20   
772  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  2:50.65   
10  674  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:50.73   
11  739  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  25 m  2:53.06   
12  485  Lin Aaron  1999  S 02  AX6999  25 m  2:54.32   
13  125  Lemos Thaler Alexander  2000  ELFSBORG  AR5500  25 m  2:57.55   
14  553  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  3:03.28   
15  423  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  3:05.59   
16  403  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  25 m  3:16.18   
17  773  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  50 m  3:21.82  RES 
18  703  Viksten Simon  1999  VÄXJÖ SS  AK0199  25 m  3:23.17  RES 
19  714  Jansson Sven  1999  ÅKERSBERGA  AC6199  25 m  3:25.39  RES 
20  751  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  25 m    RES 
 
Gren 13, 50m Ryggsim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Rimmereide Camilla  2000  Ullensaker    25 m  32.07   
735  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  32.15   
475  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  32.28   
717  Rekola-Weckström Tilda  2000  ÅKERSBERGA  AI6400  25 m  32.50   
637  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  32.85   
649  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  33.01   
531  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  33.68   
114  Deák Janka  2000  ELFSBORG  BF7400  25 m  33.75   
309  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  33.76   
10  759  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  33.92   
11  749  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  34.06   
12  656  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  AP1200  25 m  34.70   
13  412  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  AK4800  25 m  34.90   
14  592  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  25 m  35.34   
15  215  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  35.39   
16  719  Wallin Emma  1999  ÅKERSBERGA  BH7899  25 m  35.64   
17  107  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  35.82   
18  588  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  35.91   
19  737  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  36.08   
20  650  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  36.27   
21  229  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  36.45   
22  691  Bremark Felicia  2000  VÄXJÖ SS  BK2800  25 m  36.79   
23  189  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  36.87   
24  770  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  36.94   
25  121  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  25 m  37.13   
26  296  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  37.40   
27  793  Karlsson Linnea  1999  FALKENBERG  BJ1899  25 m  37.51   
28  439  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m  37.66   
29  711  Gustafsson Saga  1999  ÅKERSBERGA  BH8899  25 m  37.67   
30  208  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  50 m  37.70   
31  128  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  37.77   
32  687  Augustsson Vendela  2000  VÄXJÖ SS  AZ6200  25 m  37.84   
33  641  Gildert Sanna  2000  HVETLANDA  BB9200  25 m  37.92   
34  368  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  AZ4699  25 m  37.95   
35  457  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  25 m  37.97   
36  584  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  37.99   
37  688  Bergström Ebba  2000  VÄXJÖ SS  AZ3200  25 m  38.04   
38  458  Brogren Isabella  1999  S 02  BB7499  25 m  38.10   
39  482  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  38.19   
40  66  Trangmyr Lisa  2000  Lambertset    25 m  38.37   
41  713  Högström Emelie  1999  ÅKERSBERGA  AR5299  25 m  38.43   
42  712  Häggblad Ylwali  2000  ÅKERSBERGA  AB2600  25 m  38.98   
43  254  Olsson Brandtvig Tove  2000  GÖTEBORG  BL0800  25 m  39.06   
44  795  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  25 m  39.06   
45  646  Henrysson Julia  2000  HVETLANDA  AW9400  25 m  39.52   
46  514  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  39.75   
47  725  Lindholm Ellen  1999  ÄLMHULT  AP8899  25 m  40.48   
48  502  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  41.60   
49  443  Ryding Elina  2000  S 77  BG2800  25 m  42.24   
50  673  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  50 m  43.47   
51  386  Björnbom Alice  1999  MASS  AQ3899  25 m  43.79   
52  487  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  44.42   
53  660  Åkerblom Amanda  2000  HVETLANDA  AR3200  25 m  50.88   
54  65  Teigen Camilla  2000  Lambertset    25 m     
55  463  Cartabellotta Aurora  1999  S 02  BS4699  25 m     
 
Gren 14, 200m Bröstsim Herrar D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Somogyi Hoseth Mathias  2003  Ullensaker    25 m  2:47.89   
28  Hestad Solberg Jonas Milian  2003  Bærum    25 m  2:50.45   
40  Fouilloux-Iaqui Sebastien  2003  Lambertset    25 m  2:59.73   
495  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  3:00.16   
516  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  3:00.18   
47  Kristensen Elias  2003  Lambertset    25 m  3:06.94   
572  Wising Olle  2003  TROLLHÄTTA  AH1903  25 m  3:15.08   
411  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  3:15.69   
607  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  3:17.22   
10  768  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  3:18.93   
11  574  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  3:21.06   
12  424  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  3:21.11   
13  203  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  3:21.34   
14  407  Duong Henrik  2003  OSKARSHAMN  AC1303  25 m  3:27.72   
15  505  Shen Kevin  2003  S 02  AL7503  25 m  3:28.45   
16  27  Gillier Mattias  2003  Bærum    25 m  3:28.56   
17  24  Norheim Henrik Christopher  2003  Bærum    25 m  3:29.90  RES 
18  164  Malmström Lukas  2003  GUSTAVSBER  AF5303  25 m  3:31.89  RES 
19  136  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  3:33.68  RES 
20  58  Ouren Erik  2003  Lambertset    25 m  3:34.29  RES 
 
Gren 15, 50m Ryggsim Damer D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
278  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  34.67   
129  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  34.78   
337  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  34.98   
449  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  35.46   
438  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  36.12   
99  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  36.19   
64  Sandberg Julia  2003  Lambertset    25 m  36.56   
124  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  36.70   
446  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  36.71   
10  314  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  36.74   
11  404  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  37.36   
12  567  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  37.42   
13  672  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  37.97   
14  690  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  25 m  38.92   
15  402  Jansson Thea  2003  NÄSSJÖ  AO1603  25 m  39.05   
16  318  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  39.42   
17  45  Jahr Silje  2003  Lambertset    25 m  39.67   
18  110  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  39.70   
19  644  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  39.82   
20  762  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  39.85   
21  433  Hallman Matilda  2003  S 77  BF7403  25 m  39.88   
22  537  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  39.89   
23  41  Gorlova Uljana  2003  Lambertset    25 m  40.47   
24  43  Hansen Charlotte  2003  Lambertset    25 m  40.69   
25  752  Izad Mousa Natalie  2003  UDDEVALLA  BM5403  25 m  40.69   
26  284  Öhman Sofia  2003  GÖTEBORG  BA2403  25 m  41.00   
27  213  Gronowitz Fannie  2003  GÖTEBORG  BA0203  25 m  41.01   
28  86  Esborn Emilia  2003  ALINGSÅS  AP7403  25 m  41.12   
29  776  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  41.35   
30  581  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  41.44   
31  106  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  41.57   
32  221  Holmblad Agnes  2006  GÖTEBORG  AA5206  25 m  41.75   
33  139  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  41.76   
34  202  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  41.79   
35  764  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  41.85   
36  22  Borchgrevink Una  2003  Bærum    25 m  42.20   
37  195  Buer Stella  2004  GÖTEBORG  AZ3604  25 m  42.21   
38  792  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  42.33   
39  20  Sauthon Tia  2003  Bærum    25 m  42.38   
40  766  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  42.76   
41  476  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  42.81   
42  589  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  42.82   
43  200  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  42.84   
44  251  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  25 m  42.95   
45  400  Appelberg Lowa  2003  NÄSSJÖ  AM8803  25 m  43.00   
46  378  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  43.03   
47  228  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  43.07   
48  726  Nilsson Anna  2003  ÄLMHULT  AI7203  25 m  43.09   
49  241  Linder Jessica  2004  GÖTEBORG  AZ2804  25 m  43.10   
50  619  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  43.36   
51  760  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  43.47   
52  225  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  43.57   
53  648  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  43.65   
54  459  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  43.81   
55  111  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  44.09   
56  149  Edvinsson Ida  2004  GUSTAVSBER  AE0804  25 m  44.13   
57  214  Grundström Thea  2003  GÖTEBORG  BA1203  25 m  44.13   
58  15  Eek Marie  2003  Bærum    25 m  44.18   
59  313  Fredriksson Maja  2004  KARLSBORG  AH4404  25 m  44.26   
60  Kvadsheim Carina  2003  Bærum    25 m  44.27   
61  94  Sillerström Klara  2003  ALINGSÅS  BR1603  25 m  44.35   
62  238  Larsson Josefine  2004  GÖTEBORG  AZ1804  25 m  44.46   
63  159  Hjalt Klara  2003  GUSTAVSBER  BL4603  25 m  44.51   
64  Grape Anna  2004  Bærum    25 m  44.56   
65  336  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  44.59   
66  509  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  25 m  44.61   
67  580  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  44.83   
68  122  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG  BA9203  25 m  44.97   
69  548  Lilja Hannah  2004  SKENE SIM  AE2604  25 m  45.12   
70  10  Erve Emma Mathilde  2004  Bærum    25 m  45.25   
71  614  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  45.27   
72  786  Berander Sofia  2003  FALKENBERG  AW9403  25 m  45.35   
73  88  Hyvönen Linnea  2005  ALINGSÅS  AB2405  25 m  45.63   
74  118  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  45.68   
75  152  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  45.79   
76  552  Fagerström Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  45.89   
77  661  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  46.02   
78  419  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  46.52   
79  480  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  46.79   
80  75  Nyberg Nathalie  2003  ALE  BN5803  25 m  46.84   
81  490  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m  46.99   
82  14  Ravlo-Caspersen Mari  2003  Bærum    25 m  47.23   
83  371  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  50 m  47.26   
84  239  Lein Lovisa  2004  GÖTEBORG  AZ3804  25 m  47.34   
85  422  Weidenberg Ellen  2004  RONNEBY SS  AD1704  50 m  47.73   
86  119  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  25 m  47.83   
87  12  Vinje Ida  2003  Bærum    25 m  48.09   
88  79  Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  25 m  48.39   
89  600  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  25 m  48.70   
90  787  Christiansson Elma  2004  FALKENBERG  AZ2604  25 m  48.84   
91  162  Kocsis Alexandra  2004  GUSTAVSBER  AI9404  25 m  48.85   
92  171  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  48.95   
93  639  Fransson Vilma  2004  HVETLANDA  AG2204  25 m  49.36   
94  590  Gunnarsson Julia  2004  VARBERG  AY9804  25 m  49.53   
95  137  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  49.83   
96  517  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  50.10   
97  593  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  50.18   
98  167  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  AI9604  25 m  50.58   
99  16  Tjugum Nora  2003  Bærum    25 m  50.64   
100  576  Andersson Izabelle  2004  VARBERG  AM9204  50 m  50.84   
101  11  Thomassen Hedda Mørne  2004  Bærum    25 m  51.00   
102  132  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  51.08   
103  455  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  51.26   
104  785  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  51.29   
105  654  Odeén Madicken  2003  HVETLANDA  AK0603  50 m  51.81   
106  72  Brinkmo Nathalie  2004  ALE  AK2804  25 m  52.18   
107  549  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  52.23   
108  151  Eriksson Ida  2006  GUSTAVSBER  AG6606  25 m  52.90   
109  153  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  53.07   
110  416  Christensson Clara  2005  RONNEBY SS  AF8605  25 m  53.39   
111  421  Schuster Mira  2004  RONNEBY SS  BE6204  25 m  53.56   
112  541  Paulsson Alva  2004  SK 1970  AX0804  50 m  55.05   
113  163  Kronberg Molly  2003  GUSTAVSBER  AN8603  25 m  55.34   
114  789  Ekeröös Thea  2003  FALKENBERG  BM8803  25 m  55.87   
115  591  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  56.05   
116  464  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  58.10   
117  13  Eriksson Klara  2003  Bærum    25 m     
118  145  Andreasson Ruth  2003  GUSTAVSBER  BQ0603  25 m     
119  155  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m     
120  168  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  AJ2206  25 m     
121  474  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  25 m     
 
Gren 16, 200m Bröstsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Bjerner Fritiof  2002  Lambertset    25 m  2:37.23   
750  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  2:44.68   
46  Khuu Kevin  2002  Lambertset    25 m  2:45.30   
281  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  25 m  2:45.93   
210  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  2:47.29   
677  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  2:49.02   
67  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    25 m  2:49.84   
193  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  2:52.02   
42  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    25 m  2:56.26   
10  582  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  25 m  2:58.40   
11  272  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m  2:58.75   
12  790  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  AT8101  25 m  3:00.29   
13  316  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  3:04.93   
14  115  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  3:05.17   
15  116  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  25 m  3:10.41   
16  727  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  3:11.54   
17  742  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  50 m  3:11.76  RES 
18  598  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  3:13.18  RES 
19  323  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  3:14.83  RES 
20  60  Revheim Ask Rootwelt  2002  Lambertset    25 m  3:15.53  RES 
 
Gren 17, 50m Ryggsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  32.30   
63  Røsholm Maren Helene  2001  Lambertset    25 m  32.49   
250  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  32.72   
448  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  32.95   
198  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  33.25   
767  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  33.43   
699  Noreblad Natalie  2002  VÄXJÖ SS  AS0202  25 m  33.46   
260  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  33.73   
17  Skaug Vilde  2002  Bærum    25 m  33.79   
10  44  Helmersen Andrea Arstad  2001  Lambertset    25 m  33.90   
11  429  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  34.13   
12  62  Romundset Elise C.  2002  Lambertset    25 m  34.19   
13  108  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  34.20   
14  123  Karamovic Julia  2001  ELFSBORG  BP3801  25 m  34.23   
15  362  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  34.25   
16  557  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  34.51   
17  430  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m  34.57   
18  763  Nilsson Tilda  2001  UDDEVALLA  AW2601  25 m  34.64   
19  18  Hoffart Ylva  2001  Bærum    25 m  34.76   
20  551  Baltzarsson Therese  2001  SK STIMMET  AE5201  25 m  34.77   
21  603  Lidbom Nora  2002  VARBERG  AP0202  50 m  34.78   
22  57  Mørk Kia  2002  Lambertset    25 m  34.92   
23  743  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  35.01   
24  689  Bodsjö Saga  2002  VÄXJÖ SS  AE1402  25 m  35.27   
25  774  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  35.27   
26  413  Pernius Stina  2002  OSKARSHAMN  AL4802  25 m  35.42   
27  112  Brofjärd Bodén Wilma  2002  ELFSBORG  BQ7602  25 m  35.70   
28  199  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  36.23   
29  331  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  36.43   
30  201  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  36.56   
31  385  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  36.63   
32  95  Svantesson Agnes  2001  ALINGSÅS  AM2201  25 m  36.74   
33  157  Hansson Tora  2002  GUSTAVSBER  AW6802  25 m  36.79   
34  253  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  36.80   
35  109  Apelqvist Tove  2002  ELFSBORG  AO6802  50 m  36.85   
36  247  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  36.85   
37  61  Richardsen Vilde Husø  2002  Lambertset    25 m  36.86   
38  21  Bjerkaas Caroline  2001  Bærum    25 m  36.91   
39  678  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  37.00   
40  594  Hedström Maja  2001  VARBERG  AI0201  25 m  37.18   
41  37  Auganes Cora Linn H.  2001  Lambertset    25 m  37.24   
42  325  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  37.25   
43  417  Haxhiu Astina  2002  RONNEBY SS  AV4802  25 m  37.38   
44  39  Eriksen Pauline Hellesø  2001  Lambertset    25 m  37.43   
45  376  Thonander Felicia  2001  KUNGÄLV  AC8801  25 m  37.47   
46  220  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AZ4602  25 m  37.51   
47  23  Hillesøy Astrid  2001  Bærum    25 m  37.64   
48  252  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  37.80   
49  19  Syversveen Lie Karin Sofie  2001  Bærum    25 m  38.07   
50  226  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  38.10   
51  657  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  AC3402  25 m  38.10   
52  257  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m  38.16   
53  Winfield Petersen Rikke  2002  Bærum    25 m  38.30   
54  573  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  38.34   
55  231  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  38.41   
56  330  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  38.51   
57  579  Bengtsson Molly  2001  VARBERG  BL5401  25 m  38.51   
58  578  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  38.55   
59  Holberg Lisa  2002  Bærum    25 m  38.56   
60  744  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  38.70   
61  431  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  38.75   
62  268  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  38.77   
63  736  Apelryd Emelie  2002  UDDEVALLA  BK0202  25 m  38.87   
64  437  Löfdahl Amanda  2001  S 77  AQ0201  25 m  38.95   
65  401  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  38.96   
66  135  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  39.03   
67  754  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  39.31   
68  504  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  39.44   
69  571  Lundqvist Jenc Sara  2002  TROLLHÄTTA  BG9202  25 m  39.44   
70  777  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  39.54   
71  264  Sandén Torun  2001  GÖTEBORG  BS0401  25 m  39.92   
72  761  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA  BP3602  25 m  39.93   
73  279  Vondrak Paulina  2002  GÖTEBORG  BI0602  25 m  40.00   
74  771  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  40.14   
75  408  Duong Maria  2001  OSKARSHAMN  BD7201  25 m  40.50   
76  104  Mild Matilda  2001  ANDERSTORP  AK1401  25 m  40.66   
77  Weum Johannessen Ella Kristine  2002  Bærum    25 m  40.70   
78  126  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  40.75   
79  335  Palmgren Sarah  2001  KARLSKRONA  AE6801  25 m  40.81   
80  334  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  41.22   
81  138  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  25 m  41.26   
82  224  Hussey Teagan  2002  GÖTEBORG  BO8602  25 m  41.30   
83  Hurum Flaata Henie Torine  2002  Bærum    25 m  41.36   
84  535  Hjelm Aoife  2002  SK 1970  AT1402  25 m  41.44   
85  797  Smirnova Yulia  2001  FALKENBERG  BN3601  25 m  41.52   
86  280  Vondrak Rebecca  2002  GÖTEBORG  BI9402  25 m  41.67   
87  Rørnes Bakkehedda Hedda  2002  Bærum    25 m  41.72   
88  364  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  AL1602  25 m  41.76   
89  197  Consil Megane  2001  GÖTEBORG  BQ3801  25 m  41.80   
90  636  Bennesved Annie  2001  HVETLANDA  AP7801  25 m  41.80   
91  569  Laatikainen-Potts Chloé  2002  TROLLHÄTTA  AN9402  25 m  41.97   
92  161  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  41.98   
93  262  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  BI2402  25 m  42.10   
94  73  Carlsson Linnea  2001  ALE  BJ3201  25 m  42.11   
95  147  Bendiksen Holmberg Emelie  2002  GUSTAVSBER  AU9202  25 m  42.17   
96  256  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  42.29   
97  454  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  42.29   
98  484  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  42.58   
99  498  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m  42.82   
100  332  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  42.96   
101  616  Tudt Isabella  2002  VARBERG  BI7402  50 m  43.00   
102  277  Wennberg Emma  2001  GÖTEBORG  BT6601  25 m  43.98   
103  643  Haraldsson Alva  2002  HVETLANDA  BJ8202  25 m  44.10   
104  472  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  25 m  44.13   
105  642  Gustafsson Lovisa  2001  HVETLANDA  BJ8601  25 m  44.38   
106  451  Benjamin Linn  2002  S 02  BH8802  25 m  44.77   
107  188  Belgrano Miranda  2002  GÖTEBORG  BR9402  25 m  45.19   
108  146  Bellander Emma  2002  GUSTAVSBER  BB2802  25 m  45.42   
109  442  Runfors Elena  2002  S 77  BK9402  25 m  45.69   
110  Dahl Elde Nora  2002  Bærum    25 m  46.02   
111  617  Törnros Alva  2002  VARBERG  BT1402  50 m  46.28   
112  606  Martinsson Moa  2002  VARBERG  BT8202  25 m  46.79   
113  158  Hellsten Emma  2001  GUSTAVSBER  BL9801  25 m  47.78   
114  230  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  BO0802  25 m  47.91   
115  355  Antonsson Malva  2002  KUNGÄLV  BU5402  25 m  48.33   
116  675  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  50 m  48.34   
117  363  Hedqvist Mira  2002  KUNGÄLV  BG8202  25 m  48.77   
118  270  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  BS9802  50 m  49.12   
119  746  Drapkin Alma  2002  UDDEVALLA  BG7402  25 m  49.27   
120  186  Andrén Elin  2001  GÖTEBORG  BV5401  50 m  49.67   
121  169  Pettersson Ella  2002  GUSTAVSBER  BR8202  25 m  53.41   
122  668  Bramgren Abraham Rebecca  2001  VÄRNAMO SS  BA8201  25 m  54.56   
123  671  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  55.47   
124  533  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m     
125  808  Sara Forssell Kajsa  2002  GÖTEBORG  BQ0602  25 m     
 
Gren 18, 4x100m ind. me Herrar A-B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
381  Kungälv Herrar Lag 1  KUNGÄLV    25 m  4:10.00   
524  S02 Herrar Lag 1  1996  S 02    25 m  4:15.00   
629  Varberg Herrar Lag1  1995  VARBERG    25 m  4:15.00   
290  Göteborg Herrar 1  GÖTEBORG    25 m  4:15.68   
780  Uddevalla Herrar 1  UDDEVALLA    25 m  4:20.00   
399  Mass Herrar [2003]  1998  MASS    25 m  4:24.30   
627  Varberg Herrar Lag 2  1999  VARBERG    25 m  4:25.00   
709  Växjö SS Herrar  1997  VÄXJÖ SS    25 m  4:29.10   
723  Åkersberga Herrar [1999]  1999  ÅKERSBERGA    25 m  4:32.50   
10  809  Alingsås  ALINGSÅS    25 m  4:34.10   
11  48  Lambertseter SK G1 Jr.  Lambertset    25 m     
12  105  Anderstorp Herrar  ANDERSTORP    25 m     
13  143  Elfsborg Herrar 1  2005  ELFSBORG    25 m     
14  348  Karlskrona Herrar 1  KARLSKRONA    25 m     
15  683  Värnamo SS Herrar  VÄRNAMO SS    25 m     
16  803  Falkenberg Herrar  2000  FALKENBERG    25 m     
17  781  Uddevalla Herrar 2  UDDEVALLA    25 m  4:30.00  RES 
18  291  Göteborg Herrar 2  GÖTEBORG    25 m  4:37.41  RES 
19  382  Kungälv Herrar Lag 2  KUNGÄLV    25 m  4:45.00  RES 
20  525  S02 Herrar Lag 2  1996  S 02    25 m  4:48.00  RES 
21  292  Göteborg Herrar 3  GÖTEBORG    25 m  4:51.91  RES 
 
Gren 19, 4x100m ind. me Damer A-B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
778  Uddevalla Damer 1  UDDEVALLA    25 m  4:25.00   
285  Göteborg Damer 1  GÖTEBORG    25 m  4:31.87   
518  S02 Damer Lag 1  1996  S 02    25 m  4:44.00   
286  Göteborg Damer 2  GÖTEBORG    25 m  4:44.62   
398  Mass Damer  1998  MASS    25 m  4:47.27   
622  Varberg Damer Lag 1  1995  VARBERG    25 m  4:50.00   
662  Hvetlanda Ab  HVETLANDA    25 m  4:51.71   
521  S02 Damer Lag 2  1996  S 02    25 m  4:55.00   
722  Åkersberga Damer  1999  ÅKERSBERGA    25 m  4:55.30   
10  706  Växjö SS Damer Lag1  1995  VÄXJÖ SS    25 m  4:58.50   
11  287  Göteborg Damer 3  GÖTEBORG    25 m  4:59.09   
12  51  Lambertseter SK J1 Jr.  Lambertset    25 m     
13  141  Elfsborg Damer 1  2005  ELFSBORG    25 m     
14  346  Karlskrona Damer [1995]  1995  KARLSKRONA    25 m     
15  682  Värnamo SS Damer  VÄRNAMO SS    25 m     
16  801  Falkenberg Damer  1998  FALKENBERG    25 m     
17  779  Uddevalla Damer 2  UDDEVALLA    25 m  4:35.00  RES 
18  663  Hvetlanda Damer Ab Lag 2  HVETLANDA    25 m  5:19.04  RES 
19  707  Växjö SS Damer Lag2  1991  VÄXJÖ SS    25 m  5:20.30  RES 
 
Gren 20, 50m Ryggsim Herrar D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
28  Hestad Solberg Jonas Milian  2003  Bærum    25 m  32.34   
409  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  33.89   
58  Ouren Erik  2003  Lambertset    25 m  35.22   
Somogyi Hoseth Mathias  2003  Ullensaker    25 m  35.42   
40  Fouilloux-Iaqui Sebastien  2003  Lambertset    25 m  35.67   
47  Kristensen Elias  2003  Lambertset    25 m  35.82   
85  Emanuelsson Noah  2003  ALINGSÅS  AI8703  25 m  35.92   
407  Duong Henrik  2003  OSKARSHAMN  AC1303  25 m  35.96   
495  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  36.08   
10  516  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  37.74   
11  505  Shen Kevin  2003  S 02  AL7503  25 m  37.85   
12  738  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  37.97   
13  56  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    25 m  38.10   
14  473  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  25 m  38.41   
15  24  Norheim Henrik Christopher  2003  Bærum    25 m  38.59   
16  669  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  39.10   
17  467  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  39.14   
18  203  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  39.63   
19  164  Malmström Lukas  2003  GUSTAVSBER  AF5303  25 m  39.64   
20  601  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  39.95   
21  574  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  40.06   
22  341  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  40.11   
23  424  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  40.36   
24  768  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  40.84   
25  680  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  40.88   
26  81  Bohlin Noel  2003  ALINGSÅS  AM4903  25 m  41.02   
27  27  Gillier Mattias  2003  Bærum    25 m  41.54   
28  410  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  41.84   
29  547  Lidbom Max  2004  SKENE SIM  AC0104  25 m  42.07   
30  136  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  42.14   
31  512  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  42.18   
32  577  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  42.26   
33  411  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  42.74   
34  794  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  42.75   
35  645  Hedqvist Lowe  2003  HVETLANDA  AD5703  25 m  42.83   
36  607  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  43.25   
37  554  Johansson Simon  2003  SK STIMMET  AA9903  25 m  43.70   
38  246  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  43.82   
39  315  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  43.82   
40  638  Fransson Pontus  2003  HVETLANDA  AF1503  25 m  44.15   
41  283  Öhman Gustav  2005  GÖTEBORG  AE7505  25 m  44.31   
42  618  Wall Erik  2004  VARBERG  AP4704  25 m  44.48   
43  466  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  44.75   
44  223  Hovbrandt Leo  2003  GÖTEBORG  AL1703  25 m  44.78   
45  640  Gildert Linus  2003  HVETLANDA  AH8303  25 m  44.96   
46  610  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  45.18   
47  90  Lindgren Philip  2004  ALINGSÅS  AM2304  25 m  46.44   
48  174  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  46.53   
49  546  Andersson Isak  2003  SKENE SIM  AR0503  25 m  46.66   
50  460  Bränholm Jack  2003  S 02  AQ6503  25 m  46.94   
51  212  Friberg Svante  2005  GÖTEBORG  AI4505  25 m  47.11   
52  258  Pettersson Fredrik  2003  GÖTEBORG  AW1503  25 m  47.33   
53  572  Wising Olle  2003  TROLLHÄTTA  AH1903  25 m  47.37   
54  540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  47.65   
55  596  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  47.83   
56  568  Heal Leon  2003  TROLLHÄTTA  AG0103  25 m  47.99   
57  418  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  25 m  48.56   
58  465  Cederqvist Peter  2003  S 02  AL0503  25 m  48.61   
59  620  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  48.81   
60  211  Friberg Linus  2004  GÖTEBORG  AP8104  25 m  48.86   
61  493  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  25 m  48.94   
62  508  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  48.96   
63  447  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  49.25   
64  585  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  49.26   
65  154  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  49.90   
66  243  Liu Nicolas  2003  GÖTEBORG  AR4703  50 m  50.69   
67  170  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  51.23   
68  172  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  25 m  51.29   
69  500  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  25 m  51.58   
70  218  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  52.49   
71  148  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  53.12   
72  173  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  25 m     
73  242  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  25 m     
74  605  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m     
 
Gren 21, 200m Bröstsim Damer D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
110  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  3:01.77   
404  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  3:02.24   
314  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  3:04.57   
45  Jahr Silje  2003  Lambertset    25 m  3:06.90   
581  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  3:07.08   
41  Gorlova Uljana  2003  Lambertset    25 m  3:07.54   
446  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  3:08.55   
619  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  3:11.67   
213  Gronowitz Fannie  2003  GÖTEBORG  BA0203  25 m  3:12.70   
10  64  Sandberg Julia  2003  Lambertset    25 m  3:16.97   
11  318  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  3:17.19   
12  278  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  3:17.27   
13  567  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  3:17.43   
14  537  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  3:18.05   
15  776  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  3:18.60   
16  336  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  3:20.07   
17  106  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  3:20.64  RES 
18  20  Sauthon Tia  2003  Bærum    25 m  3:21.14  RES 
19  99  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  3:21.51  RES 
20  644  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  3:21.52  RES 
 
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
67  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    25 m  29.19   
275  Vallin Gustav  2001  GÖTEBORG  AV0501  25 m  30.01   
677  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  30.87   
435  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  32.08   
38  Bjerner Fritiof  2002  Lambertset    25 m  32.26   
784  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  AU0701  25 m  32.34   
248  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  32.35   
272  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m  32.38   
46  Khuu Kevin  2002  Lambertset    25 m  32.78   
10  100  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  33.09   
11  322  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  33.22   
12  750  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  34.00   
13  115  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  34.08   
14  756  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  34.40   
15  536  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  AF7102  25 m  34.49   
16  282  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  34.78   
17  316  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  34.78   
18  753  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  34.82   
19  742  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  25 m  34.98   
20  440  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  25 m  35.43   
21  506  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  50 m  36.01   
22  25  Nordeng Elias  2002  Bærum    25 m  36.03   
23  651  Löfsved Erik  2002  HVETLANDA  AH3502  25 m  36.11   
24  265  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  50 m  36.12   
25  59  Quach Vincent  2001  Lambertset    25 m  36.14   
26  42  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    25 m  36.15   
27  84  Eliasson Oscar  2001  ALINGSÅS  AI9301  25 m  36.49   
28  89  Johansson Liam  2001  ALINGSÅS  AZ1101  25 m  36.70   
29  328  Kromnow Erik  2001  KARLSKRONA  AL9701  25 m  36.91   
30  583  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  37.06   
31  798  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  37.54   
32  790  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  AT8101  25 m  37.55   
33  470  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  37.58   
34  276  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m  37.97   
35  281  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  25 m  38.07   
36  323  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  38.35   
37  266  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  38.64   
38  321  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  38.65   
39  102  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  50 m  38.74   
40  741  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m  38.83   
41  333  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  39.28   
42  727  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  39.30   
43  116  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  25 m  39.35   
44  582  Brink Filip  2001  VARBERG  AK0301  25 m  39.83   
45  696  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  25 m  39.84   
46  249  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  50 m  40.26   
47  113  Deák Bálint  2002  ELFSBORG  AG1902  25 m  41.25   
48  193  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  50 m  41.35   
49  570  Larsson Sigge  2002  TROLLHÄTTA  AP9702  25 m  41.44   
50  595  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  41.76   
51  796  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  42.26   
52  156  Hallgren Simon  2002  GUSTAVSBER  AU7902  25 m  42.40   
53  420  Sandqvist Max  2002  RONNEBY SS  AN8702  25 m  42.68   
54  244  Ljungqvist Oscar  2002  GÖTEBORG  AQ5702  25 m  42.89   
55  255  Olsson Fagerberg Johan  2001  GÖTEBORG  AR8301  25 m  43.07   
56  729  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  50 m  43.12   
57  134  Sandgren Klas  2002  ELFSBORG  AG4902  25 m  43.60   
58  217  Hedar Sebastian  2001  GÖTEBORG  AV5501  25 m  43.77   
59  432  Gustafsson Rasmus  2001  S 77  AX9301  25 m  44.83   
60  160  Johnsson Lucas  2001  GUSTAVSBER  AW4101  25 m  45.15   
61  598  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  45.28   
62  558  Svensson Linus  2002  SK STIMMET  AT9902  25 m  45.58   
63  615  Tudt Alex  2002  VARBERG  AQ2902  25 m  46.14   
64  441  Pettersson Stefan  2002  S 77  AR2902  25 m  46.40   
65  655  Sellmo Alfred  2002  HVETLANDA  AH7902  25 m  46.57   
66  496  Nilsson Robin  2002  S 02  AB4902  25 m  46.66   
67  652  Malmberg Albin  2002  HVETLANDA  AE9902  25 m  47.06   
68  273  Thelin Otto  2001  GÖTEBORG  AZ3301  25 m  47.48   
69  227  Jebsen Setterberg Oscar  2001  GÖTEBORG  AT6501  25 m  47.89   
70  366  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  25 m  49.54   
71  91  Lindgren Victor  2002  ALINGSÅS  AB1902  25 m  51.07   
72  245  Manuchehri Rad Pooya  2002  GÖTEBORG  AQ0902  25 m  52.45   
73  788  Curlow Emil  2002  FALKENBERG  AO7902  25 m  53.13   
74  150  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m     
75  426  Akervall Simon  2001  S 77  AV4501  25 m     
76  486  Lin Ethan  2002  S 02  AX9702  25 m     
77  489  Löfström Lukas  2001  S 02  AQ7101  25 m     
 
Gren 23, 200m Bröstsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
21  Bjerkaas Caroline  2001  Bærum    25 m  2:11.42   
260  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  2:43.50   
705  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS  AE2402  25 m  2:46.88   
573  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  2:48.47   
17  Skaug Vilde  2002  Bærum    25 m  2:49.75   
198  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  2:53.10   
63  Røsholm Maren Helene  2001  Lambertset    25 m  2:53.43   
37  Auganes Cora Linn H.  2001  Lambertset    25 m  2:56.54   
120  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  25 m  2:56.98   
10  201  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  2:58.62   
11  19  Syversveen Lie Karin Sofie  2001  Bærum    25 m  2:58.73   
12  385  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  3:00.47   
13  18  Hoffart Ylva  2001  Bærum    25 m  3:01.18   
14  325  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  3:02.01   
15  23  Hillesøy Astrid  2001  Bærum    25 m  3:02.12   
16  429  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  3:03.49   
17  44  Helmersen Andrea Arstad  2001  Lambertset    25 m  3:04.02  RES 
18  57  Mørk Kia  2002  Lambertset    25 m  3:04.31  RES 
19  777  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  3:06.72  RES 
20  448  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  3:07.51  RES 
 
Gren 24, 50m Ryggsim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
553  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  29.97   
133  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  25 m  30.10   
751  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  25 m  30.15   
674  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  30.29   
745  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  30.44   
740  Börjesson Daniel  1999  UDDEVALLA  AJ4599  25 m  30.54   
739  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  25 m  30.66   
196  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  AJ0399  25 m  31.06   
679  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  31.17   
10  403  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  25 m  31.47   
11  69  Aasheim Martin  2000  Lambertset    25 m  31.54   
12  769  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  31.54   
13  82  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  31.84   
14  698  Löfsved Oskar  1999  VÄXJÖ SS  AK2599  25 m  32.15   
15  710  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  32.67   
16  575  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  32.75   
17  721  Östervall Thomas  2000  ÅKERSBERGA  AD3100  25 m  33.05   
18  799  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  AK1300  25 m  33.13   
19  604  Löfvenborg Hjalmar  1999  VARBERG  AU3999  25 m  33.22   
20  259  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  33.24   
21  125  Lemos Thaler Alexander  2000  ELFSBORG  AR5500  25 m  33.30   
22  343  Vallbo Gustav  1999  KARLSKRONA  AV4399  25 m  33.33   
23  772  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  33.85   
24  324  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  33.87   
25  300  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  50 m  33.91   
26  715  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  34.14   
27  216  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  34.66   
28  101  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  25 m  34.82   
29  477  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  34.98   
30  513  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  35.02   
31  344  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  35.59   
32  87  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  35.67   
33  773  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  36.23   
34  491  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  25 m  36.54   
35  730  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  50 m  36.56   
36  269  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  37.06   
37  703  Viksten Simon  1999  VÄXJÖ SS  AK0199  25 m  37.19   
38  714  Jansson Sven  1999  ÅKERSBERGA  AC6199  25 m  37.24   
39  185  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  AU6199  25 m  37.89   
40  586  Danielsson Gustav  2000  VARBERG  AY0100  50 m  37.90   
41  718  Söderqvist Adam  2000  ÅKERSBERGA  AF9100  25 m  37.92   
42  423  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  38.06   
43  609  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  38.84   
44  356  Dagberg Aksel  2000  KUNGÄLV  AY9300  25 m  40.26   
45  68  Wold Martin  2000  Lambertset    25 m     
46  485  Lin Aaron  1999  S 02  AX6999  25 m     
 
Gren 25, 200m Bröstsim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
412  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  AK4800  25 m  2:44.08   
770  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  2:44.89   
588  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  2:50.46   
737  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  2:53.17   
637  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  2:55.68   
65  Teigen Camilla  2000  Lambertset    25 m  2:57.13   
66  Trangmyr Lisa  2000  Lambertset    25 m  2:58.10   
656  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  AP1200  25 m  3:01.23   
475  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  3:01.53   
10  650  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  3:02.20   
11  458  Brogren Isabella  1999  S 02  BB7499  25 m  3:02.88   
12  702  Widqvist Liv  1999  VÄXJÖ SS  AP6699  25 m  3:06.50   
13  254  Olsson Brandtvig Tove  2000  GÖTEBORG  BL0800  25 m  3:08.60   
14  311  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  3:09.45   
15  208  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  25 m  3:14.31   
16  482  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  3:14.42   
17  584  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  3:15.22  RES 
18  641  Gildert Sanna  2000  HVETLANDA  BB9200  25 m  3:16.86  RES 
19  795  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  25 m  3:16.98  RES 
20  713  Högström Emelie  1999  ÅKERSBERGA  AR5299  25 m  3:17.57  RES 
 
Gren 26, 50m Ryggsim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Wathne Henrik  1994  Bærum    25 m  27.12   
353  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  27.19   
428  Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  25 m  27.23   
566  Thomée Lucas  1993  SKK  AE3193  25 m  27.39   
758  Larsson Steven Angelo  1998  UDDEVALLA  AG2798  25 m  27.75   
274  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  28.18   
587  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  28.66   
507  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  29.06   
456  Björck-Teuscher Anton  1993  S 02  AH7593  25 m  29.07   
10  700  Ottosson Marcus  1997  VÄXJÖ SS  AD7197  25 m  29.16   
11  405  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  29.27   
12  775  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  29.36   
13  319  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  AA6798  25 m  29.70   
14  127  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  29.89   
15  388  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  29.90   
16  206  Ekstedt Johan  1993  GÖTEBORG  AI8993  25 m  30.05   
17  393  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  30.33   
18  414  Phung Stefan  1997  OSKARSHAMN  AC0997  25 m  30.48   
19  602  Larsson Albin  1998  VARBERG  AF4798  25 m  30.71   
20  391  Löfgren Alfred  1998  MASS  AS9798  25 m  31.03   
21  427  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  25 m  31.53   
22  236  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  AN5398  25 m  31.54   
23  747  Engqvist Victor  1997  UDDEVALLA  AN1997  25 m  31.58   
24  103  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  50 m  31.61   
25  453  Bergstedt Philip  1998  S 02  AG9598  25 m  31.95   
26  354  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  32.27   
27  686  Anderzon Samuel  1996  VÄXJÖ SS  AM3596  25 m  33.25   
28  267  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  34.05   
29  755  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  34.32   
30  748  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  34.41   
31  93  Lundgren Arvid  1997  ALINGSÅS  AX5597  25 m  34.99   
32  207  Engström Lukas  1998  GÖTEBORG  AO0998  50 m  37.13   
33  647  Lif Hampus  1996  HVETLANDA  AV3596  25 m  37.64   
 
Gren 27, 200m Bröstsim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
452  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  2:38.41   
261  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  2:38.70   
302  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  2:39.26   
297  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  25 m  2:40.96   
481  Johansson Elsa  1998  S 02  BM1298  25 m  2:42.32   
479  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  2:43.06   
235  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  2:46.02   
192  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  2:46.03   
697  Johnsson Johanna  1997  VÄXJÖ SS  AA6297  25 m  2:47.18   
10  450  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:47.85   
11  720  Östervall Maria  1998  ÅKERSBERGA  AD4498  25 m  2:48.14   
12  734  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  2:52.65   
13  599  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:53.91   
14  499  Persson Denise  1998  S 02  BK8298  25 m  2:55.06   
15  659  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  2:55.57   
16  117  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  2:56.18   
17  240  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  2:56.26  RES 
18  670  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  2:56.87  RES 
19  701  Petersson Ebba  1998  VÄXJÖ SS  AP7898  25 m  2:56.94  RES 
20  733  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  2:57.34  RES 
 
Gren 28, 200m Frisim Herrar D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
409  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  2:21.25   
28  Hestad Solberg Jonas Milian  2003  Bærum    25 m  2:21.89   
Somogyi Hoseth Mathias  2003  Ullensaker    25 m  2:25.77   
516  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  2:26.83   
495  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  2:27.63   
40  Fouilloux-Iaqui Sebastien  2003  Lambertset    25 m  2:28.32   
467  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  2:29.86   
424  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  2:30.27   
85  Emanuelsson Noah  2003  ALINGSÅS  AI8703  25 m  2:31.14   
10  47  Kristensen Elias  2003  Lambertset    25 m  2:31.96   
11  411  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  2:33.05   
12  768  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  2:34.45   
13  407  Duong Henrik  2003  OSKARSHAMN  AC1303  25 m  2:35.15   
14  341  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  2:36.08   
15  410  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  2:36.80   
16  473  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  25 m  2:37.17   
17  164  Malmström Lukas  2003  GUSTAVSBER  AF5303  25 m  2:38.52  RES 
18  669  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  2:40.99  RES 
19  56  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    25 m  2:43.30  RES 
20  24  Norheim Henrik Christopher  2003  Bærum    25 m  2:44.40  RES 
 
Gren 29, 50m Fjärilsim Damer D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
314  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  33.39   
129  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  25 m  33.49   
278  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  33.82   
438  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  33.83   
446  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  33.84   
449  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  34.06   
99  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  34.20   
690  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  25 m  35.06   
45  Jahr Silje  2003  Lambertset    25 m  35.23   
10  20  Sauthon Tia  2003  Bærum    25 m  35.49   
11  337  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  35.51   
12  404  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  35.54   
13  124  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  35.75   
14  318  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  35.85   
15  672  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  35.93   
16  64  Sandberg Julia  2003  Lambertset    25 m  36.12   
17  567  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  36.21   
18  581  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  36.52   
19  360  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  37.11   
20  86  Esborn Emilia  2003  ALINGSÅS  AP7403  25 m  37.25   
21  41  Gorlova Uljana  2003  Lambertset    25 m  37.48   
22  13  Eriksson Klara  2003  Bærum    25 m  37.65   
23  589  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  37.66   
24  537  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  38.14   
25  776  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  38.33   
26  644  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  38.42   
27  241  Linder Jessica  2004  GÖTEBORG  AZ2804  25 m  38.48   
28  110  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  38.60   
29  402  Jansson Thea  2003  NÄSSJÖ  AO1603  50 m  38.69   
30  106  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  38.77   
31  10  Erve Emma Mathilde  2004  Bærum    25 m  39.31   
32  760  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  39.33   
33  433  Hallman Matilda  2003  S 77  BF7403  25 m  39.60   
34  400  Appelberg Lowa  2003  NÄSSJÖ  AM8803  25 m  39.65   
35  251  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  25 m  39.79   
36  111  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  39.80   
37  213  Gronowitz Fannie  2003  GÖTEBORG  BA0203  25 m  39.96   
38  766  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  39.98   
39  159  Hjalt Klara  2003  GUSTAVSBER  BL4603  25 m  40.05   
40  200  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  40.20   
41  764  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  40.30   
42  22  Borchgrevink Una  2003  Bærum    25 m  40.33   
43  83  Edvardsson Maja  2003  ALINGSÅS  BH2603  25 m  40.41   
44  619  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  25 m  40.67   
45  228  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  40.95   
46  195  Buer Stella  2004  GÖTEBORG  AZ3604  25 m  41.20   
47  752  Izad Mousa Natalie  2003  UDDEVALLA  BM5403  25 m  41.34   
48  284  Öhman Sofia  2003  GÖTEBORG  BA2403  25 m  41.72   
49  608  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  25 m  42.10   
50  648  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  50 m  42.22   
51  152  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  42.69   
52  612  Stone Annie  2003  VARBERG  BV6603  25 m  42.88   
53  762  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  42.88   
54  580  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  42.99   
55  726  Nilsson Anna  2003  ÄLMHULT  AI7203  25 m  43.03   
56  43  Hansen Charlotte  2003  Lambertset    25 m  43.45   
57  139  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  43.72   
58  15  Eek Marie  2003  Bærum    25 m  43.73   
59  122  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG  BA9203  50 m  43.92   
60  149  Edvinsson Ida  2004  GUSTAVSBER  AE0804  25 m  43.92   
61  422  Weidenberg Ellen  2004  RONNEBY SS  AD1704  50 m  44.09   
62  792  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  44.12   
63  336  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  44.15   
64  378  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  44.17   
65  238  Larsson Josefine  2004  GÖTEBORG  AZ1804  25 m  44.52   
66  202  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  44.92   
67  171  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  44.93   
68  661  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  45.20   
69  419  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  46.57   
70  614  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  46.95   
71  221  Holmblad Agnes  2006  GÖTEBORG  AA5206  25 m  46.99   
72  Kvadsheim Carina  2003  Bærum    25 m  47.04   
73  548  Lilja Hannah  2004  SKENE SIM  AE2604  25 m  47.13   
74  786  Berander Sofia  2003  FALKENBERG  AW9403  25 m  47.52   
75  Grape Anna  2004  Bærum    25 m  48.55   
76  313  Fredriksson Maja  2004  KARLSBORG  AH4404  25 m  48.67   
77  654  Odeén Madicken  2003  HVETLANDA  AK0603  25 m  48.68   
78  162  Kocsis Alexandra  2004  GUSTAVSBER  AI9404  25 m  48.90   
79  118  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  25 m  49.47   
80  12  Vinje Ida  2003  Bærum    25 m  49.66   
81  153  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  51.62   
82  11  Thomassen Hedda Mørne  2004  Bærum    25 m  52.22   
83  88  Hyvönen Linnea  2005  ALINGSÅS  AB2405  25 m  52.52   
84  600  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  25 m  53.90   
85  591  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  54.36   
86  137  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  AE3604  25 m  55.07   
87  590  Gunnarsson Julia  2004  VARBERG  AY9804  50 m  56.92   
88  14  Ravlo-Caspersen Mari  2003  Bærum    25 m  57.34   
89  785  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  57.41   
90  16  Tjugum Nora  2003  Bærum    25 m  57.62   
91  639  Fransson Vilma  2004  HVETLANDA  AG2204  25 m  57.71   
92  549  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  58.79   
93  132  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  59.85   
94  72  Brinkmo Nathalie  2004  ALE  AK2804  25 m     
95  79  Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  25 m     
96  94  Sillerström Klara  2003  ALINGSÅS  BR1603  25 m     
97  119  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  25 m     
98  155  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m     
99  168  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  AJ2206  25 m     
100  225  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m     
101  490  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  25 m     
102  509  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  25 m     
103  552  Fagerström Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m     
104  593  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m     
 
Gren 30, 200m Frisim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
100  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  2:06.68   
435  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  2:10.39   
67  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    25 m  2:14.63   
677  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  2:14.68   
46  Khuu Kevin  2002  Lambertset    25 m  2:14.99   
38  Bjerner Fritiof  2002  Lambertset    25 m  2:15.73   
316  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  2:16.26   
275  Vallin Gustav  2001  GÖTEBORG  AV0501  25 m  2:16.45   
248  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  2:16.94   
10  742  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  25 m  2:20.58   
11  784  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  AU0701  25 m  2:21.41   
12  756  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  2:22.87   
13  470  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  2:22.89   
14  42  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    25 m  2:23.42   
15  193  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  2:23.58   
16  115  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  2:24.95   
17  322  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  2:25.24  RES 
18  272  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m  2:25.96  RES 
19  281  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  50 m  2:26.32  RES 
20  506  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  AK2701  25 m  2:26.62  RES 
 
Gren 31, 50m Fjärilsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
250  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  50 m  29.63   
63  Røsholm Maren Helene  2001  Lambertset    25 m  31.10   
17  Skaug Vilde  2002  Bærum    25 m  31.16   
44  Helmersen Andrea Arstad  2001  Lambertset    25 m  31.95   
699  Noreblad Natalie  2002  VÄXJÖ SS  AS0202  50 m  31.95   
97  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  32.22   
429  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  32.33   
557  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  32.78   
689  Bodsjö Saga  2002  VÄXJÖ SS  AE1402  25 m  32.78   
10  543  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  25 m  32.82   
11  705  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS  AE2402  50 m  32.93   
12  18  Hoffart Ylva  2001  Bærum    25 m  32.99   
13  578  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  33.06   
14  57  Mørk Kia  2002  Lambertset    25 m  33.13   
15  123  Karamovic Julia  2001  ELFSBORG  BP3801  25 m  33.19   
16  37  Auganes Cora Linn H.  2001  Lambertset    25 m  33.25   
17  95  Svantesson Agnes  2001  ALINGSÅS  AM2201  25 m  33.28   
18  157  Hansson Tora  2002  GUSTAVSBER  AW6802  25 m  33.49   
19  767  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  33.56   
20  413  Pernius Stina  2002  OSKARSHAMN  AL4802  25 m  33.65   
21  763  Nilsson Tilda  2001  UDDEVALLA  AW2601  25 m  33.69   
22  19  Syversveen Lie Karin Sofie  2001  Bærum    25 m  33.71   
23  774  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  33.81   
24  743  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  34.02   
25  385  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  34.18   
26  120  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  50 m  34.23   
27  61  Richardsen Vilde Husø  2002  Lambertset    25 m  34.43   
28  39  Eriksen Pauline Hellesø  2001  Lambertset    25 m  34.45   
29  331  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  34.51   
30  551  Baltzarsson Therese  2001  SK STIMMET  AE5201  25 m  34.71   
31  Rørnes Bakkehedda Hedda  2002  Bærum    25 m  34.78   
32  109  Apelqvist Tove  2002  ELFSBORG  AO6802  25 m  34.78   
33  417  Haxhiu Astina  2002  RONNEBY SS  AV4802  25 m  34.80   
34  201  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  34.98   
35  260  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  35.11   
36  744  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  35.12   
37  126  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  50 m  35.26   
38  21  Bjerkaas Caroline  2001  Bærum    25 m  35.28   
39  23  Hillesøy Astrid  2001  Bærum    25 m  35.38   
40  108  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  35.38   
41  732  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  25 m  35.39   
42  325  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  35.51   
43  579  Bengtsson Molly  2001  VARBERG  BL5401  50 m  35.53   
44  220  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AZ4602  50 m  35.55   
45  Holberg Lisa  2002  Bærum    25 m  35.63   
46  573  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  35.64   
47  62  Romundset Elise C.  2002  Lambertset    25 m  35.83   
48  257  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m  35.88   
49  484  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  35.98   
50  616  Tudt Isabella  2002  VARBERG  BI7402  25 m  35.98   
51  104  Mild Matilda  2001  ANDERSTORP  AK1401  50 m  36.03   
52  571  Lundqvist Jenc Sara  2002  TROLLHÄTTA  BG9202  25 m  36.14   
53  112  Brofjärd Bodén Wilma  2002  ELFSBORG  BQ7602  50 m  36.20   
54  268  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  25 m  36.22   
55  436  Lindström Hanna  2002  S 77  BA4602  25 m  36.36   
56  330  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  36.61   
57  430  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  50 m  36.65   
58  594  Hedström Maja  2001  VARBERG  AI0201  50 m  36.67   
59  199  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  36.73   
60  657  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  AC3402  25 m  36.85   
61  504  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  37.04   
62  401  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  37.26   
63  569  Laatikainen-Potts Chloé  2002  TROLLHÄTTA  AN9402  25 m  37.34   
64  Winfield Petersen Rikke  2002  Bærum    25 m  37.35   
65  247  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  37.39   
66  231  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  25 m  37.72   
67  448  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  37.83   
68  678  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  25 m  37.92   
69  535  Hjelm Aoife  2002  SK 1970  AT1402  50 m  38.11   
70  754  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  38.15   
71  603  Lidbom Nora  2002  VARBERG  AP0202  25 m  38.18   
72  Hurum Flaata Henie Torine  2002  Bærum    25 m  38.45   
73  643  Haraldsson Alva  2002  HVETLANDA  BJ8202  25 m  39.02   
74  253  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  39.10   
75  408  Duong Maria  2001  OSKARSHAMN  BD7201  25 m  39.17   
76  Dahl Elde Nora  2002  Bærum    25 m  39.22   
77  264  Sandén Torun  2001  GÖTEBORG  BS0401  25 m  39.55   
78  335  Palmgren Sarah  2001  KARLSKRONA  AE6801  25 m  39.59   
79  736  Apelryd Emelie  2002  UDDEVALLA  BK0202  25 m  39.83   
80  158  Hellsten Emma  2001  GUSTAVSBER  BL9801  25 m  39.89   
81  277  Wennberg Emma  2001  GÖTEBORG  BT6601  25 m  39.92   
82  256  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  39.93   
83  761  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA  BP3602  25 m  39.98   
84  332  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  40.10   
85  279  Vondrak Paulina  2002  GÖTEBORG  BI0602  25 m  40.28   
86  135  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  40.48   
87  147  Bendiksen Holmberg Emelie  2002  GUSTAVSBER  AU9202  25 m  40.58   
88  642  Gustafsson Lovisa  2001  HVETLANDA  BJ8601  25 m  40.59   
89  Weum Johannessen Ella Kristine  2002  Bærum    25 m  40.61   
90  771  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  40.87   
91  226  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  40.92   
92  252  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  41.25   
93  777  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  41.31   
94  188  Belgrano Miranda  2002  GÖTEBORG  BR9402  25 m  41.45   
95  262  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  BI2402  25 m  41.61   
96  197  Consil Megane  2001  GÖTEBORG  BQ3801  25 m  41.96   
97  797  Smirnova Yulia  2001  FALKENBERG  BN3601  50 m  42.12   
98  138  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  50 m  42.98   
99  334  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  43.09   
100  146  Bellander Emma  2002  GUSTAVSBER  BB2802  25 m  43.21   
101  280  Vondrak Rebecca  2002  GÖTEBORG  BI9402  25 m  43.40   
102  161  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  44.28   
103  204  Ejdestig Tindra  2001  GÖTEBORG  BK3401  25 m  44.79   
104  444  Svensson Emma  2001  S 77  BC8201  50 m  45.15   
105  230  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  BO0802  25 m  45.53   
106  636  Bennesved Annie  2001  HVETLANDA  AP7801  25 m  45.71   
107  498  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m  46.38   
108  224  Hussey Teagan  2002  GÖTEBORG  BO8602  25 m  46.85   
109  454  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  50 m  46.85   
110  74  Collén Olivia  2001  ALE  AQ9401  25 m  47.17   
111  606  Martinsson Moa  2002  VARBERG  BT8202  25 m  48.43   
112  671  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  50.08   
113  617  Törnros Alva  2002  VARBERG  BT1402  25 m  51.54   
114  270  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  BS9802  25 m     
115  271  Sponga Sirin  2002  GÖTEBORG  BO4802  25 m     
116  451  Benjamin Linn  2002  S 02  BH8802  25 m     
117  472  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  25 m     
118  533  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m     
119  675  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  25 m     
 
Gren 32, 200m Frisim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
98  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  25 m  2:02.41   
357  Emanuelsson Fredrik  1999  KUNGÄLV  AN3199  25 m  2:03.28   
82  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  2:03.88   
740  Börjesson Daniel  1999  UDDEVALLA  AJ4599  25 m  2:04.14   
68  Wold Martin  2000  Lambertset    25 m  2:04.97   
745  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  2:05.50   
434  Holmdahl Jesper  1999  S 77  AJ5599  25 m  2:10.28   
692  Dzafic Mirza  2000  VÄXJÖ SS  AP5100  25 m  2:10.53   
739  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  25 m  2:10.84   
10  403  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  25 m  2:10.85   
11  751  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  25 m  2:11.58   
12  513  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  2:12.12   
13  553  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  2:12.98   
14  485  Lin Aaron  1999  S 02  AX6999  25 m  2:13.52   
15  721  Östervall Thomas  2000  ÅKERSBERGA  AD3100  25 m  2:15.01   
16  300  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  50 m  2:15.38   
17  477  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m  2:15.52  RES 
18  674  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:17.18  RES 
19  773  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  2:17.31  RES 
20  710  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  2:17.42  RES 
 
Gren 33, 50m Fjärilsim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
637  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  30.30   
70  Rimmereide Camilla  2000  Ullensaker    25 m  30.31   
310  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  30.32   
650  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  30.55   
735  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  30.93   
311  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  30.94   
749  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  32.16   
412  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  AK4800  25 m  32.19   
737  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  32.24   
10  656  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  AP1200  25 m  32.34   
11  114  Deák Janka  2000  ELFSBORG  BF7400  50 m  32.50   
12  770  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  32.73   
13  717  Rekola-Weckström Tilda  2000  ÅKERSBERGA  AI6400  25 m  32.78   
14  209  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  50 m  32.80   
15  793  Karlsson Linnea  1999  FALKENBERG  BJ1899  50 m  32.91   
16  475  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  50 m  33.32   
17  649  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  50 m  33.43   
18  65  Teigen Camilla  2000  Lambertset    25 m  33.57   
19  121  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  25 m  33.75   
20  584  Conradsson Tilda  1999  VARBERG  AZ7499  25 m  33.81   
21  189  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  33.98   
22  531  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  34.06   
23  229  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  34.32   
24  759  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  34.55   
25  688  Bergström Ebba  2000  VÄXJÖ SS  AZ3200  50 m  34.67   
26  641  Gildert Sanna  2000  HVETLANDA  BB9200  25 m  34.74   
27  66  Trangmyr Lisa  2000  Lambertset    25 m  34.75   
28  588  Engström Maja  2000  VARBERG  AV3800  25 m  34.81   
29  458  Brogren Isabella  1999  S 02  BB7499  25 m  34.93   
30  800  Svensson Jouline  1999  FALKENBERG  BJ2899  25 m  35.13   
31  702  Widqvist Liv  1999  VÄXJÖ SS  AP6699  50 m  35.41   
32  254  Olsson Brandtvig Tove  2000  GÖTEBORG  BL0800  25 m  35.43   
33  719  Wallin Emma  1999  ÅKERSBERGA  BH7899  25 m  35.72   
34  107  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  50 m  35.77   
35  711  Gustafsson Saga  1999  ÅKERSBERGA  BH8899  25 m  35.88   
36  795  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  25 m  36.01   
37  713  Högström Emelie  1999  ÅKERSBERGA  AR5299  25 m  36.16   
38  691  Bremark Felicia  2000  VÄXJÖ SS  BK2800  25 m  36.29   
39  208  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  25 m  36.40   
40  592  Gustafsson Linnéa  1999  VARBERG  BK0299  50 m  36.66   
41  712  Häggblad Ylwali  2000  ÅKERSBERGA  AB2600  25 m  37.45   
42  514  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  50 m  37.50   
43  482  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  37.63   
44  687  Augustsson Vendela  2000  VÄXJÖ SS  AZ6200  25 m  37.67   
45  457  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  25 m  38.17   
46  673  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  25 m  39.14   
47  487  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  39.21   
48  646  Henrysson Julia  2000  HVETLANDA  AW9400  50 m  39.84   
49  128  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  40.92   
50  725  Lindholm Ellen  1999  ÄLMHULT  AP8899  25 m  41.01   
51  502  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  41.88   
52  660  Åkerblom Amanda  2000  HVETLANDA  AR3200  25 m  46.14   
53  463  Cartabellotta Aurora  1999  S 02  BS4699  25 m     
 
Gren 34, 200m Frisim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
190  Berglund Rickard  1987  GÖTEBORG  AD4587  25 m  1:53.95   
365  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  1:54.21   
353  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  25 m  1:56.01   
507  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m  1:56.64   
305  Kerman Henry  1997  JÖNKÖPING  AI6597  25 m  1:57.57   
372  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  1:59.52   
428  Alexandersson Marcus  1997  S 77  AL7597  25 m  1:59.87   
462  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  25 m  1:59.89   
307  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  25 m  1:59.91   
10  704  Wiman Hugo  1997  VÄXJÖ SS  AP3797  25 m  2:00.04   
11  299  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  AG1196  25 m  2:00.25   
12  352  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  25 m  2:00.31   
13  103  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:00.78   
14  453  Bergstedt Philip  1998  S 02  AG9598  25 m  2:02.67   
15  758  Larsson Steven Angelo  1998  UDDEVALLA  AG2798  25 m  2:03.28   
16  370  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  2:03.37   
17  405  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  2:03.44  RES 
18  393  Qvirist Aron  1998  MASS  AB7198  25 m  2:04.55  RES 
19  391  Löfgren Alfred  1998  MASS  AS9798  25 m  2:04.85  RES 
20  274  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  2:05.85  RES 
 
Gren 35, 50m Fjärilsim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
312  Stillman Ebba  1996  JÖNKÖPING  AH9496  25 m  28.36   
192  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  28.43   
219  Heina Christin  1996  GÖTEBORG  BA0296  25 m  28.56   
733  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  28.73   
235  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  29.13   
303  Johansson Emma  1997  JÖNKÖPING  AO8497  25 m  29.63   
734  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  29.69   
306  Müllern Alice  1998  JÖNKÖPING  AQ7498  25 m  29.85   
481  Johansson Elsa  1998  S 02  BM1298  25 m  30.07   
10  117  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  30.12   
11  261  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  30.23   
12  681  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  50 m  30.37   
13  479  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  30.44   
14  450  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  30.66   
15  205  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  30.79   
16  390  Janzén My  1997  MASS  AF2497  25 m  30.96   
17  345  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  31.06   
18  765  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  31.16   
19  234  Kaldrup Linnea  1996  GÖTEBORG  AH9896  25 m  31.17   
20  720  Östervall Maria  1998  ÅKERSBERGA  AD4498  25 m  31.32   
21  599  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  31.33   
22  697  Johnsson Johanna  1997  VÄXJÖ SS  AA6297  25 m  31.41   
23  659  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  50 m  31.56   
24  757  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  31.68   
25  297  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  50 m  31.71   
26  342  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  BL8898  25 m  31.90   
27  302  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  50 m  32.22   
28  263  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  25 m  32.34   
29  240  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  32.51   
30  701  Petersson Ebba  1998  VÄXJÖ SS  AP7898  25 m  32.52   
31  670  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  50 m  32.53   
32  452  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  32.86   
33  653  Melin Ebba  1998  HVETLANDA  BF8498  50 m  32.97   
34  395  Rehnberg Linn  1998  MASS  AG0298  25 m  33.16   
35  695  Emilsson Mathilda  1997  VÄXJÖ SS  AI4497  50 m  33.52   
36  716  Marohn Hanna  1998  ÅKERSBERGA  AS7298  25 m  33.66   
37  676  Rönnäng Wilma  1998  VÄRNAMO SS  AV4898  25 m  34.12   
38  515  Wendt Matilda  1997  S 02  BD8897  25 m  34.38   
39  499  Persson Denise  1998  S 02  BK8298  50 m  34.80   
40  693  Ebers Nicolina  1993  VÄXJÖ SS  AN0493  25 m  35.65   
41  791  Feldhusen Jelka  1998  FALKENBERG  BL8298  50 m  36.70   
42  694  Elingfors Fanny  1998  VÄXJÖ SS  AU8298  25 m  36.83   
43  396  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  50 m  36.88   
44  389  Flagerup Olivia  1997  MASS  AZ7497  25 m  37.04   
45  728  Nilsson Lina  1998  ÄLMHULT  AK3298  25 m  39.06   
 
Gren 36, 4x100m ind. me Herrar C-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
290  Göteborg Herrar 1  GÖTEBORG    25 m  4:35.29   
630  Varberg Herrar Lag1  2001  VARBERG    25 m  4:50.00   
523  S02 Herrar Lag 1  2003  S 02    25 m  4:55.00   
291  Göteborg Herrar 2  GÖTEBORG    25 m  4:55.10   
780  Uddevalla Herrar 1  UDDEVALLA    25 m  5:00.00   
781  Uddevalla Herrar 2  UDDEVALLA    25 m  5:10.00   
29  Bærumsvømmerne  Bærum    25 m  5:10.50   
526  S02 Herrar Lag 2  2003  S 02    25 m  5:15.00   
809  Alingsås  ALINGSÅS    25 m  5:26.70   
10  49  Lambertseter SK G2 Jr.  Lambertset    25 m     
11  143  Elfsborg Herrar 1  2005  ELFSBORG    25 m     
12  180  Gustavsber Herrar 1  GUSTAVSBER    25 m     
13  349  Karlskrona Herrar 2  KARLSKRONA    25 m     
14  415  Oskarshamn Herrar  2003  OSKARSHAMN    25 m     
15  666  Hvetlanda Herrar  HVETLANDA    25 m     
16  804  Falkenberg Herrar [2001]  2001  FALKENBERG    25 m     
17  628  Varberg Herrar Lag 2  2001  VARBERG    25 m  5:20.00  RES 
18  292  Göteborg Herrar 3  GÖTEBORG    25 m  5:24.48  RES 
19  527  S02 Herrar Lag 3  2003  S 02    25 m  5:45.00  RES 
20  50  Lambertseter SK G3 Jr.  Lambertset    25 m    RES 
21  181  Gustavsber Herrar 2  GUSTAVSBER    25 m    RES 
22  182  Gustavsber Herrar 3  GUSTAVSBER    25 m    RES 
 
Gren 37, 4x100m ind. me Damer C-D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
285  Göteborg Damer 1  GÖTEBORG    25 m  4:43.33   
623  Varberg Damer Lag 1  2001  VARBERG    25 m  4:50.00   
519  S02 Damer Lag 1  2003  S 02    25 m  5:00.00   
621  Varberg Damer 2  2001  VARBERG    25 m  5:00.00   
778  Uddevalla Damer 1  UDDEVALLA    25 m  5:00.00   
30  Bærumsvømmerne Lag 1  Bærum    25 m  5:02.15   
286  Göteborg Damer 2  GÖTEBORG    25 m  5:03.58   
625  Varberg Damer Lag 3  2001  VARBERG    25 m  5:10.00   
779  Uddevalla Damer 2  UDDEVALLA    25 m  5:10.00   
10  520  S02 Damer Lag 2  2003  S 02    25 m  5:15.00   
11  31  Bærumsvømmerne Lag 2  Bærum    25 m  5:15.66   
12  809  Alingsås  ALINGSÅS    25 m  5:25.89   
13  406  Nässjö Damer  1992  NÄSSJÖ    25 m  5:28.00   
14  664  Hvetlanda Damer Cd 1  HVETLANDA    25 m  5:51.54   
15  708  Växjö SS Flickor  2002  VÄXJÖ SS    25 m  6:00.80   
16  52  Lambertseter SK J2 Jr.  Lambertset    25 m     
17  80  Ale Damer  ALE    25 m     
18  141  Elfsborg Damer 1  2005  ELFSBORG    25 m     
19  176  Gustavsber Damer 1  GUSTAVSBER    25 m     
20  347  Karlskrona Damer 2  KARLSKRONA    25 m     
21  380  Kungälv Damer Lag 1  KUNGÄLV    25 m     
22  544  SK 1970 Damer  SK 1970    25 m     
23  682  Värnamo SS Damer  VÄRNAMO SS    25 m     
24  802  Falkenberg Damer  2001  FALKENBERG    25 m     
25  287  Göteborg Damer 3  GÖTEBORG    25 m  5:19.07  RES 
26  626  Varberg Damer Lag 4  2001  VARBERG    25 m  5:20.00  RES 
27  32  Bærumsvømmerne Lag 3  Bærum    25 m  5:31.09  RES 
28  522  S02 Damer Lag 3  2003  S 02    25 m  5:45.00  RES 
29  288  Göteborg Damer 4  GÖTEBORG    25 m  5:48.64  RES 
30  33  Bærumsvømmerne Lag 4  Bærum    25 m  5:52.87  RES 
31  289  Göteborg Damer 5  GÖTEBORG    25 m  5:57.28  RES 
32  34  Bærumsvømmerne Lag 5  Bærum    25 m  6:00.02  RES 
33  665  Hvetlanda Damer Cd Lag2  1999  HVETLANDA    25 m  6:35.02  RES 
34  53  Lambertseter SK J3 Jr.  Lambertset    25 m    RES 
35  142  Elfsborg Damer 2  2006  ELFSBORG    25 m    RES 
36  177  Gustavsber Damer 2  GUSTAVSBER    25 m    RES 
37  178  Gustavsber Damer 3  GUSTAVSBER    25 m    RES 
38  179  Gustavsber Damer 4  GUSTAVSBER    25 m    RES 
 
Gren 38, 200m Fjärilsim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
305  Kerman Henry  1997  JÖNKÖPING  AI6597  25 m  2:01.93   
365  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  2:10.89   
307  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  25 m  2:10.95   
775  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  2:14.08   
602  Larsson Albin  1998  VARBERG  AF4798  25 m  2:16.34   
299  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  AG1196  25 m  2:16.97   
274  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  AG5597  25 m  2:18.33   
103  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:19.94   
747  Engqvist Victor  1997  UDDEVALLA  AN1997  25 m  2:21.71   
10  391  Löfgren Alfred  1998  MASS  AS9798  25 m  2:21.80   
11  700  Ottosson Marcus  1997  VÄXJÖ SS  AD7197  25 m  2:24.14   
12  748  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  2:24.82   
13  758  Larsson Steven Angelo  1998  UDDEVALLA  AG2798  25 m  2:26.18   
14  298  Brink William  1998  JÖNKÖPING  AP1998  25 m  2:37.28   
15  405  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  2:37.52   
16  340  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  2:45.13   
17  267  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m    RES 
18  388  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m    RES 
19  507  Sköld Johannes  1996  S 02  AE0196  25 m    RES 
20  755  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m    RES 
 
Gren 39, 50m Frisim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
192  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  25.97   
219  Heina Christin  1996  GÖTEBORG  BA0296  25 m  26.63   
681  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  26.93   
306  Müllern Alice  1998  JÖNKÖPING  AQ7498  25 m  27.00   
550  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  27.23   
261  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  25 m  27.24   
308  Pettersson Johanna  1996  JÖNKÖPING  AL2696  25 m  27.44   
469  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  27.53   
734  Andersson Felicia  1997  UDDEVALLA  AA2297  25 m  27.59   
10  450  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  27.70   
11  479  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  27.89   
12  733  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  27.96   
13  481  Johansson Elsa  1998  S 02  BM1298  25 m  28.04   
14  235  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  AK1897  25 m  28.22   
15  263  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  25 m  28.36   
16  697  Johnsson Johanna  1997  VÄXJÖ SS  AA6297  25 m  28.44   
17  303  Johansson Emma  1997  JÖNKÖPING  AO8497  25 m  28.56   
18  599  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  28.56   
19  397  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  28.60   
20  312  Stillman Ebba  1996  JÖNKÖPING  AH9496  25 m  28.61   
21  452  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  25 m  28.63   
22  302  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  28.67   
23  205  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  AM2296  25 m  28.83   
24  297  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  25 m  28.95   
25  757  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  29.09   
26  488  Lundmark Tilde  1995  S 02  AD1495  25 m  29.23   
27  240  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  29.28   
28  234  Kaldrup Linnea  1996  GÖTEBORG  AH9896  25 m  29.31   
29  694  Elingfors Fanny  1998  VÄXJÖ SS  AU8298  25 m  29.36   
30  117  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  29.45   
31  394  Qvirist Marta  1998  MASS  AD6498  25 m  29.52   
32  765  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  29.55   
33  720  Östervall Maria  1998  ÅKERSBERGA  AD4498  25 m  29.65   
34  304  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  BB0698  25 m  29.71   
35  659  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  AO2898  25 m  29.72   
36  676  Rönnäng Wilma  1998  VÄRNAMO SS  AV4898  25 m  29.75   
37  670  Davidsson Elvira  1996  VÄRNAMO SS  AJ9896  25 m  29.90   
38  345  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  29.97   
39  653  Melin Ebba  1998  HVETLANDA  BF8498  25 m  30.07   
40  701  Petersson Ebba  1998  VÄXJÖ SS  AP7898  25 m  30.42   
41  791  Feldhusen Jelka  1998  FALKENBERG  BL8298  50 m  30.56   
42  342  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  BL8898  50 m  31.10   
43  693  Ebers Nicolina  1993  VÄXJÖ SS  AN0493  25 m  31.21   
44  716  Marohn Hanna  1998  ÅKERSBERGA  AS7298  25 m  31.25   
45  695  Emilsson Mathilda  1997  VÄXJÖ SS  AI4497  25 m  31.69   
46  499  Persson Denise  1998  S 02  BK8298  50 m  31.86   
47  377  Wennroth Maja  1998  KUNGÄLV  BG3298  25 m  31.89   
48  389  Flagerup Olivia  1997  MASS  AZ7497  25 m  32.93   
49  396  Wretborn Hanna  1998  MASS  AW2698  50 m  33.51   
50  728  Nilsson Lina  1998  ÄLMHULT  AK3298  25 m  35.57   
 
Gren 40, 200m Fjärilsim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
658  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  2:17.74   
194  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  2:21.35   
259  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  AP6700  25 m  2:24.61   
740  Börjesson Daniel  1999  UDDEVALLA  AJ4599  25 m  2:30.09   
745  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  2:30.80   
553  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  2:33.78   
692  Dzafic Mirza  2000  VÄXJÖ SS  AP5100  50 m  2:34.70   
513  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  2:35.51   
403  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  50 m  2:44.82   
10  98  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  AD1900  50 m  2:49.31   
11  710  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  50 m  2:51.76   
12  739  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  25 m  2:52.26   
13  751  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  25 m  2:52.65   
14  772  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  2:57.65   
15  769  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  3:08.77   
16  773  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  3:24.55   
17  68  Wold Martin  2000  Lambertset    25 m    RES 
18  477  Hallström Karl  2000  S 02  AG9100  25 m    RES 
19  679  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m    RES 
20  730  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  25 m    RES 
 
Gren 41, 50m Frisim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
309  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  27.62   
70  Rimmereide Camilla  2000  Ullensaker    25 m  27.81   
735  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  28.36   
637  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  28.42   
310  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  28.44   
311  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  28.66   
737  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  28.98   
650  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  29.13   
793  Karlsson Linnea  1999  FALKENBERG  BJ1899  25 m  29.20   
10  209  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  AR7800  25 m  29.40   
11  458  Brogren Isabella  1999  S 02  BB7499  25 m  29.62   
12  656  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  AP1200  25 m  29.65   
13  759  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  29.79   
14  749  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  29.85   
15  717  Rekola-Weckström Tilda  2000  ÅKERSBERGA  AI6400  25 m  29.93   
16  688  Bergström Ebba  2000  VÄXJÖ SS  AZ3200  25 m  30.00   
17  719  Wallin Emma  1999  ÅKERSBERGA  BH7899  25 m  30.05   
18  531  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  30.08   
19  114  Deák Janka  2000  ELFSBORG  BF7400  50 m  30.09   
20  65  Teigen Camilla  2000  Lambertset    25 m  30.22   
21  107  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  30.66   
22  649  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  30.66   
23  412  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  AK4800  25 m  30.67   
24  229  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  30.72   
25  770  Sanftleben Gabriella  1999  UDDEVALLA  AD9499  25 m  30.92   
26  457  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  AG5899  25 m  30.98   
27  189  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  31.27   
28  66  Trangmyr Lisa  2000  Lambertset    25 m  31.31   
29  317  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  AO1200  25 m  31.35   
30  215  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  50 m  31.47   
31  121  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  25 m  31.56   
32  691  Bremark Felicia  2000  VÄXJÖ SS  BK2800  25 m  31.70   
33  711  Gustafsson Saga  1999  ÅKERSBERGA  BH8899  25 m  31.85   
34  208  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  BI7200  25 m  31.86   
35  687  Augustsson Vendela  2000  VÄXJÖ SS  AZ6200  25 m  32.04   
36  641  Gildert Sanna  2000  HVETLANDA  BB9200  25 m  32.14   
37  296  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  AK5600  25 m  32.20   
38  702  Widqvist Liv  1999  VÄXJÖ SS  AP6699  25 m  32.21   
39  795  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  25 m  32.42   
40  713  Högström Emelie  1999  ÅKERSBERGA  AR5299  25 m  32.51   
41  712  Häggblad Ylwali  2000  ÅKERSBERGA  AB2600  25 m  32.54   
42  646  Henrysson Julia  2000  HVETLANDA  AW9400  50 m  32.65   
43  128  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  AI3200  25 m  32.95   
44  502  Shafie Anna  1999  S 02  AF0899  25 m  33.24   
45  487  Lipatnikova Anna  2000  S 02  AD2600  25 m  33.27   
46  514  Wendt Elin  1999  S 02  AJ2299  25 m  33.30   
47  482  Kaldrup Malin  2000  S 02  AA1600  25 m  33.72   
48  439  Olofsson Ellen  2000  S 77  BK3600  25 m  33.92   
49  673  Nilsson Ellen  2000  VÄRNAMO SS  BD9400  50 m  34.09   
50  386  Björnbom Alice  1999  MASS  AQ3899  25 m  34.16   
51  478  Hashmati Negin  2000  S 02  BC6800  25 m  34.19   
52  254  Olsson Brandtvig Tove  2000  GÖTEBORG  BL0800  25 m  34.22   
53  725  Lindholm Ellen  1999  ÄLMHULT  AP8899  25 m  34.39   
54  471  Diep Karin  1999  S 02  BN3299  25 m  35.10   
55  425  Ahlmark Linnéa  2000  S 77  BG9600  25 m  36.24   
56  660  Åkerblom Amanda  2000  HVETLANDA  AR3200  25 m  40.48   
57  463  Cartabellotta Aurora  1999  S 02  BS4699  25 m     
 
Gren 42, 200m Fjärilsim Herrar D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Fouilloux-Iaqui Sebastien  2003  Lambertset    25 m  2:48.34   
47  Kristensen Elias  2003  Lambertset    25 m  2:55.89   
27  Gillier Mattias  2003  Bærum    25 m     
28  Hestad Solberg Jonas Milian  2003  Bærum    25 m     
136  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m     
223  Hovbrandt Leo  2003  GÖTEBORG  AL1703  25 m     
409  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m     
467  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m     
539  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m     
10  572  Wising Olle  2003  TROLLHÄTTA  AH1903  25 m     
 
Gren 43, 50m Frisim Damer D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
337  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  30.21   
314  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  30.35   
438  Milusic Gabriella  2004  S 77  AJ0404  25 m  30.53   
278  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  30.55   
446  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  30.66   
672  Mirkhan Hanna  2003  VÄRNAMO SS  AH9403  25 m  31.07   
404  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  50 m  31.15   
124  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  31.36   
449  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  31.56   
10  20  Sauthon Tia  2003  Bærum    25 m  31.58   
11  360  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  31.95   
12  43  Hansen Charlotte  2003  Lambertset    25 m  32.27   
13  13  Eriksson Klara  2003  Bærum    25 m  32.56   
14  318  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  AT4403  25 m  32.57   
15  41  Gorlova Uljana  2003  Lambertset    25 m  32.60   
16  567  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  32.77   
17  690  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  25 m  33.01   
18  213  Gronowitz Fannie  2003  GÖTEBORG  BA0203  25 m  33.09   
19  644  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  AH5603  25 m  33.24   
20  222  Holmdahl Ebba  2003  GÖTEBORG  BA2203  25 m  33.49   
21  760  Lindsta Linnea  2003  UDDEVALLA  BD3203  25 m  33.51   
22  776  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  33.74   
23  83  Edvardsson Maja  2003  ALINGSÅS  BH2603  25 m  33.79   
24  86  Esborn Emilia  2003  ALINGSÅS  AP7403  25 m  33.83   
25  402  Jansson Thea  2003  NÄSSJÖ  AO1603  25 m  33.87   
26  45  Jahr Silje  2003  Lambertset    25 m  33.89   
27  99  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  34.30   
28  22  Borchgrevink Una  2003  Bærum    25 m  34.40   
29  589  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  25 m  34.47   
30  422  Weidenberg Ellen  2004  RONNEBY SS  AD1704  25 m  34.59   
31  792  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  25 m  34.61   
32  64  Sandberg Julia  2003  Lambertset    25 m  34.71   
33  110  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  50 m  34.71   
34  764  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  34.77   
35  232  Johansson Hillbert Tilda  2004  GÖTEBORG  AZ0804  25 m  34.80   
36  187  Asterling Sofie  2003  GÖTEBORG  BD1203  25 m  34.82   
37  608  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  50 m  34.89   
38  106  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  34.92   
39  581  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  34.93   
40  241  Linder Jessica  2004  GÖTEBORG  AZ2804  25 m  34.99   
41  400  Appelberg Lowa  2003  NÄSSJÖ  AM8803  25 m  35.05   
42  200  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  35.28   
43  15  Eek Marie  2003  Bærum    25 m  35.38   
44  284  Öhman Sofia  2003  GÖTEBORG  BA2403  25 m  35.43   
45  433  Hallman Matilda  2003  S 77  BF7403  25 m  35.54   
46  96  Söderberg Ebba  2003  ALINGSÅS  BA8203  25 m  35.71   
47  228  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  35.85   
48  766  Persson Jennifer  2004  UDDEVALLA  AK4604  25 m  35.95   
49  379  Zhirkova Polina  2004  KUNGÄLV  AN4204  25 m  35.96   
50  537  Kivistö Meia  2003  SK 1970  AK8203  25 m  35.98   
51  Grape Anna  2004  Bærum    25 m  36.46   
52  762  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  36.46   
53  251  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  25 m  36.48   
54  214  Grundström Thea  2003  GÖTEBORG  BA1203  25 m  36.50   
55  648  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  36.57   
56  532  Eklund Fanny  2003  SK 1970  AZ1603  25 m  36.66   
57  159  Hjalt Klara  2003  GUSTAVSBER  BL4603  25 m  36.69   
58  10  Erve Emma Mathilde  2004  Bærum    25 m  36.71   
59  336  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  36.72   
60  752  Izad Mousa Natalie  2003  UDDEVALLA  BM5403  25 m  36.80   
61  510  Theorin Ronja  2005  S 02  AE6605  25 m  36.81   
62  111  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  25 m  36.87   
63  152  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  36.97   
64  490  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  50 m  37.01   
65  139  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  37.03   
66  419  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  AA0606  25 m  37.19   
67  654  Odeén Madicken  2003  HVETLANDA  AK0603  25 m  37.43   
68  195  Buer Stella  2004  GÖTEBORG  AZ3604  25 m  37.46   
69  149  Edvinsson Ida  2004  GUSTAVSBER  AE0804  25 m  37.52   
70  202  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  37.57   
71  233  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  37.66   
72  162  Kocsis Alexandra  2004  GUSTAVSBER  AI9404  25 m  37.91   
73  79  Thonander Olivia  2005  ALE  AD7605  25 m  37.96   
74  661  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  37.99   
75  726  Nilsson Anna  2003  ÄLMHULT  AI7203  25 m  38.07   
76  171  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  38.08   
77  371  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  AQ7804  25 m  38.25   
78  509  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  25 m  38.26   
79  378  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  38.34   
80  611  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  38.47   
81  786  Berander Sofia  2003  FALKENBERG  AW9403  25 m  38.58   
82  225  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  38.62   
83  238  Larsson Josefine  2004  GÖTEBORG  AZ1804  25 m  38.66   
84  612  Stone Annie  2003  VARBERG  BV6603  25 m  38.66   
85  221  Holmblad Agnes  2006  GÖTEBORG  AA5206  25 m  38.84   
86  552  Fagerström Moa  2003  SK STIMMET  AN4803  25 m  38.93   
87  614  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  25 m  38.99   
88  580  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  39.22   
89  459  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  39.48   
90  476  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  39.57   
91  464  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  25 m  39.72   
92  140  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  25 m  39.75   
93  16  Tjugum Nora  2003  Bærum    25 m  39.87   
94  145  Andreasson Ruth  2003  GUSTAVSBER  BQ0603  25 m  40.44   
95  517  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  40.44   
96  787  Christiansson Elma  2004  FALKENBERG  AZ2604  50 m  40.50   
97  12  Vinje Ida  2003  Bærum    25 m  40.56   
98  785  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  AF7604  25 m  40.57   
99  72  Brinkmo Nathalie  2004  ALE  AK2804  25 m  40.60   
100  Kvadsheim Carina  2003  Bærum    25 m  40.61   
101  75  Nyberg Nathalie  2003  ALE  BN5803  25 m  40.62   
102  639  Fransson Vilma  2004  HVETLANDA  AG2204  25 m  40.74   
103  14  Ravlo-Caspersen Mari  2003  Bærum    25 m  40.87   
104  88  Hyvönen Linnea  2005  ALINGSÅS  AB2405  25 m  40.98   
105  374  Skanse Lova  2003  KUNGÄLV  BS0203  25 m  41.21   
106  163  Kronberg Molly  2003  GUSTAVSBER  AN8603  25 m  41.22   
107  119  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  25 m  41.45   
108  455  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  41.54   
109  789  Ekeröös Thea  2003  FALKENBERG  BM8803  25 m  41.71   
110  239  Lein Lovisa  2004  GÖTEBORG  AZ3804  25 m  41.87   
111  600  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  25 m  42.31   
112  421  Schuster Mira  2004  RONNEBY SS  BE6204  25 m  43.15   
113  153  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  43.26   
114  167  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  AI9604  25 m  43.29   
115  132  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  43.33   
116  191  Besic Amina  2003  GÖTEBORG  BO8603  25 m  43.50   
117  11  Thomassen Hedda Mørne  2004  Bærum    25 m  43.71   
118  541  Paulsson Alva  2004  SK 1970  AX0804  25 m  44.25   
119  155  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  44.46   
120  593  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  44.79   
121  480  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  45.23   
122  416  Christensson Clara  2005  RONNEBY SS  AF8605  25 m  45.24   
123  549  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  45.83   
124  591  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  46.69   
125  474  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  25 m  48.04   
126  151  Eriksson Ida  2006  GUSTAVSBER  AG6606  25 m  48.99   
127  168  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  AJ2206  25 m  59.15   
128  483  Kostadinova Eleonora  2005  S 02  BF6205  25 m     
129  511  Thörnström Elin  2005  S 02  BF7405  25 m     
 
Gren 44, 200m Fjärilsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
435  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  2:20.25   
100  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  2:23.13   
67  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    25 m  2:23.94   
46  Khuu Kevin  2002  Lambertset    25 m  2:45.89   
115  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  2:49.02   
42  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    25 m  2:57.08   
38  Bjerner Fritiof  2002  Lambertset    25 m  2:59.11   
750  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  3:03.13   
470  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  3:09.03   
10  756  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  3:09.28   
11  742  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  50 m  3:11.27   
12  790  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  AT8101  50 m  3:23.44   
13  255  Olsson Fagerberg Johan  2001  GÖTEBORG  AR8301  25 m  3:24.19   
14  282  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  3:24.97   
15  59  Quach Vincent  2001  Lambertset    25 m  3:26.47   
16  753  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m     
17  116  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  25 m    RES 
18  249  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m    RES 
19  276  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  25 m    RES 
20  316  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m    RES 
 
Gren 45, 50m Frisim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  AD9801  25 m  27.79   
63  Røsholm Maren Helene  2001  Lambertset    25 m  28.20   
260  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  28.41   
429  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  28.73   
198  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  28.91   
250  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  29.26   
767  Persson Linnea  2002  UDDEVALLA  AL1802  25 m  29.31   
543  Stenberg Matilda  2001  SK 1970  AS5401  25 m  29.47   
18  Hoffart Ylva  2001  Bærum    25 m  29.57   
10  413  Pernius Stina  2002  OSKARSHAMN  AL4802  25 m  29.61   
11  44  Helmersen Andrea Arstad  2001  Lambertset    25 m  29.62   
12  551  Baltzarsson Therese  2001  SK STIMMET  AE5201  25 m  29.72   
13  325  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  29.79   
14  689  Bodsjö Saga  2002  VÄXJÖ SS  AE1402  25 m  29.87   
15  557  Stigsson Klara  2001  SK STIMMET  AL0201  25 m  29.92   
16  699  Noreblad Natalie  2002  VÄXJÖ SS  AS0202  25 m  30.27   
17  743  Cuperus Dagmar  2001  UDDEVALLA  BM7401  25 m  30.29   
18  39  Eriksen Pauline Hellesø  2001  Lambertset    25 m  30.40   
19  157  Hansson Tora  2002  GUSTAVSBER  AW6802  25 m  30.42   
20  17  Skaug Vilde  2002  Bærum    25 m  30.47   
21  108  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  30.50   
22  362  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  AI7201  25 m  30.59   
23  448  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  30.60   
24  37  Auganes Cora Linn H.  2001  Lambertset    25 m  30.64   
25  123  Karamovic Julia  2001  ELFSBORG  BP3801  25 m  30.68   
26  705  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS  AE2402  25 m  30.80   
27  Winfield Petersen Rikke  2002  Bærum    25 m  30.99   
28  774  Strömberg Annie  2001  UDDEVALLA  AL9401  25 m  31.02   
29  330  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  AH8702  25 m  31.06   
30  331  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  AR7401  25 m  31.15   
31  461  Böhn Amanda  2001  S 02  AB2201  25 m  31.16   
32  578  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  25 m  31.24   
33  19  Syversveen Lie Karin Sofie  2001  Bærum    25 m  31.34   
34  61  Richardsen Vilde Husø  2002  Lambertset    25 m  31.36   
35  573  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  25 m  31.36   
36  220  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AZ4602  50 m  31.37   
37  430  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  50 m  31.38   
38  57  Mørk Kia  2002  Lambertset    25 m  31.40   
39  23  Hillesøy Astrid  2001  Bærum    25 m  31.43   
40  376  Thonander Felicia  2001  KUNGÄLV  AC8801  25 m  31.44   
41  732  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  25 m  31.46   
42  62  Romundset Elise C.  2002  Lambertset    25 m  31.51   
43  120  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  BE9401  50 m  31.58   
44  571  Lundqvist Jenc Sara  2002  TROLLHÄTTA  BG9202  25 m  31.67   
45  253  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  25 m  31.76   
46  199  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  25 m  31.80   
47  Holberg Lisa  2002  Bærum    25 m  31.92   
48  95  Svantesson Agnes  2001  ALINGSÅS  AM2201  50 m  31.97   
49  594  Hedström Maja  2001  VARBERG  AI0201  25 m  31.97   
50  112  Brofjärd Bodén Wilma  2002  ELFSBORG  BQ7602  25 m  32.08   
51  247  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  AT2402  25 m  32.31   
52  678  Svensson Lovisa  2002  VÄRNAMO SS  AH6802  50 m  32.34   
53  417  Haxhiu Astina  2002  RONNEBY SS  AV4802  25 m  32.43   
54  763  Nilsson Tilda  2001  UDDEVALLA  AW2601  25 m  32.43   
55  579  Bengtsson Molly  2001  VARBERG  BL5401  25 m  32.48   
56  Hurum Flaata Henie Torine  2002  Bærum    25 m  32.51   
57  603  Lidbom Nora  2002  VARBERG  AP0202  25 m  32.54   
58  201  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  32.55   
59  504  Shafie Lena  2001  S 02  AA9601  25 m  32.57   
60  21  Bjerkaas Caroline  2001  Bærum    25 m  32.59   
61  754  Kihlberg Linnea  2001  UDDEVALLA  AX7801  25 m  32.66   
62  226  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  AT0402  25 m  32.88   
63  533  Emardson Alva  2001  SK 1970  BP6401  25 m  32.94   
64  Weum Johannessen Ella Kristine  2002  Bærum    25 m  32.99   
65  744  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  33.01   
66  104  Mild Matilda  2001  ANDERSTORP  AK1401  50 m  33.08   
67  542  Rubensson Lotta  2001  SK 1970  AY3801  25 m  33.10   
68  Rørnes Bakkehedda Hedda  2002  Bærum    25 m  33.13   
69  231  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  50 m  33.20   
70  332  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  AL9602  25 m  33.21   
71  436  Lindström Hanna  2002  S 77  BA4602  25 m  33.30   
72  257  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  BK2201  25 m  33.36   
73  268  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  BK2202  50 m  33.42   
74  437  Löfdahl Amanda  2001  S 77  AQ0201  25 m  33.45   
75  569  Laatikainen-Potts Chloé  2002  TROLLHÄTTA  AN9402  25 m  33.45   
76  264  Sandén Torun  2001  GÖTEBORG  BS0401  25 m  33.47   
77  401  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  33.54   
78  135  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  25 m  33.56   
79  71  Axéll Julia  2001  ALE  BI7801  25 m  33.58   
80  771  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  25 m  33.62   
81  408  Duong Maria  2001  OSKARSHAMN  BD7201  25 m  33.63   
82  657  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  AC3402  25 m  33.72   
83  431  Bergman Wilma  2002  S 77  AR0202  25 m  33.74   
84  498  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  25 m  33.77   
85  197  Consil Megane  2001  GÖTEBORG  BQ3801  25 m  33.78   
86  252  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  33.90   
87  334  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  AV6402  25 m  33.94   
88  484  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  50 m  34.02   
89  279  Vondrak Paulina  2002  GÖTEBORG  BI0602  25 m  34.16   
90  736  Apelryd Emelie  2002  UDDEVALLA  BK0202  25 m  34.28   
91  535  Hjelm Aoife  2002  SK 1970  AT1402  25 m  34.31   
92  777  Wilenius Tea  2002  UDDEVALLA  BG0602  25 m  34.33   
93  Dahl Elde Nora  2002  Bærum    25 m  34.49   
94  761  Nestorin Alicia  2002  UDDEVALLA  BP3602  25 m  34.64   
95  256  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  25 m  34.65   
96  280  Vondrak Rebecca  2002  GÖTEBORG  BI9402  25 m  34.68   
97  147  Bendiksen Holmberg Emelie  2002  GUSTAVSBER  AU9202  25 m  34.79   
98  188  Belgrano Miranda  2002  GÖTEBORG  BR9402  25 m  34.95   
99  277  Wennberg Emma  2001  GÖTEBORG  BT6601  25 m  34.96   
100  797  Smirnova Yulia  2001  FALKENBERG  BN3601  25 m  35.17   
101  643  Haraldsson Alva  2002  HVETLANDA  BJ8202  25 m  35.22   
102  335  Palmgren Sarah  2001  KARLSKRONA  AE6801  25 m  35.32   
103  262  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  BI2402  25 m  35.36   
104  675  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  50 m  35.49   
105  472  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  25 m  35.65   
106  642  Gustafsson Lovisa  2001  HVETLANDA  BJ8601  25 m  35.70   
107  158  Hellsten Emma  2001  GUSTAVSBER  BL9801  25 m  35.87   
108  454  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  25 m  35.88   
109  224  Hussey Teagan  2002  GÖTEBORG  BO8602  25 m  35.98   
110  161  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  36.01   
111  230  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  BO0802  25 m  36.77   
112  636  Bennesved Annie  2001  HVETLANDA  AP7801  25 m  37.01   
113  444  Svensson Emma  2001  S 77  BC8201  25 m  37.26   
114  74  Collén Olivia  2001  ALE  AQ9401  25 m  37.31   
115  671  Mann Astrid  2001  VÄRNAMO SS  AR3801  25 m  37.46   
116  451  Benjamin Linn  2002  S 02  BH8802  25 m  37.54   
117  746  Drapkin Alma  2002  UDDEVALLA  BG7402  25 m  37.79   
118  617  Törnros Alva  2002  VARBERG  BT1402  25 m  39.07   
119  364  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  AL1602  25 m  39.10   
120  355  Antonsson Malva  2002  KUNGÄLV  BU5402  50 m  39.40   
121  146  Bellander Emma  2002  GUSTAVSBER  BB2802  25 m  39.42   
122  270  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  BS9802  50 m  39.69   
123  363  Hedqvist Mira  2002  KUNGÄLV  BG8202  25 m  39.93   
124  186  Andrén Elin  2001  GÖTEBORG  BV5401  50 m  40.34   
125  169  Pettersson Ella  2002  GUSTAVSBER  BR8202  25 m  41.54   
126  668  Bramgren Abraham Rebecca  2001  VÄRNAMO SS  BA8201  25 m  41.62   
127  76  Nyman Katja  2002  ALE  BW0802  25 m     
128  271  Sponga Sirin  2002  GÖTEBORG  BO4802  25 m     
129  494  Muench Saskia  2001  S 02  BX3401  25 m     
130  606  Martinsson Moa  2002  VARBERG  BT8202  25 m     
131  808  Sara Forssell Kajsa  2002  GÖTEBORG  BQ0602  25 m     
 
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
301  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  AC0794  25 m  28.11   
354  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  AQ7197  25 m  29.43   
775  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  29.82   
414  Phung Stefan  1997  OSKARSHAMN  AC0997  25 m  30.16   
405  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  30.23   
613  Sundén Jakob  1995  VARBERG  AQ3195  25 m  30.64   
456  Björck-Teuscher Anton  1993  S 02  AH7593  25 m  30.92   
103  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  31.57   
748  Fageeh Navid  1997  UDDEVALLA  AS2797  25 m  31.63   
10  755  Koch Viggo  1997  UDDEVALLA  AN5997  25 m  31.83   
11  307  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  25 m  31.84   
12  206  Ekstedt Johan  1993  GÖTEBORG  AI8993  25 m  32.04   
13  587  Ekelöf Rasmus  1995  VARBERG  AP9995  25 m  32.04   
14  372  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  32.32   
15  370  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  AT7397  25 m  32.54   
16  731  Jörgensen Pontus  1994  ÄNGELHOLM  AB9794  25 m  32.56   
17  704  Wiman Hugo  1997  VÄXJÖ SS  AP3797  50 m  33.19   
18  468  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  AP7198  25 m  33.21   
19  391  Löfgren Alfred  1998  MASS  AS9798  25 m  33.59   
20  700  Ottosson Marcus  1997  VÄXJÖ SS  AD7197  25 m  33.65   
21  340  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  AF7998  25 m  33.66   
22  373  Sjöberg Robert  1998  KUNGÄLV  AU8798  25 m  33.94   
23  758  Larsson Steven Angelo  1998  UDDEVALLA  AG2798  25 m  34.06   
24  127  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  34.69   
25  319  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  AA6798  25 m  34.74   
26  602  Larsson Albin  1998  VARBERG  AF4798  25 m  34.84   
27  93  Lundgren Arvid  1997  ALINGSÅS  AX5597  25 m  34.87   
28  686  Anderzon Samuel  1996  VÄXJÖ SS  AM3596  25 m  34.88   
29  237  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  AQ4398  25 m  36.13   
30  267  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  AP1997  25 m  36.19   
31  388  Eliasson Joel  1998  MASS  AN3198  25 m  36.21   
32  462  Böhn Jesper  1998  S 02  AD5998  50 m  36.35   
33  747  Engqvist Victor  1997  UDDEVALLA  AN1997  25 m  37.14   
34  538  Kivistö Simon  1998  SK 1970  AS7798  25 m  38.12   
35  647  Lif Hampus  1996  HVETLANDA  AV3596  25 m  38.24   
36  130  Molnár Balázs  1998  ELFSBORG  AX6198  25 m  38.92   
37  207  Engström Lukas  1998  GÖTEBORG  AO0998  25 m  42.18   
 
Gren 47, 200m Ryggsim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
308  Pettersson Johanna  1996  JÖNKÖPING  AL2696  25 m  2:14.80   
312  Stillman Ebba  1996  JÖNKÖPING  AH9496  25 m  2:18.91   
192  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  BJ3294  25 m  2:19.73   
479  Hellström Ebba  1992  S 02  AK6692  25 m  2:23.71   
681  Trollstad Fanny  1997  VÄRNAMO SS  AH5497  25 m  2:24.33   
694  Elingfors Fanny  1998  VÄXJÖ SS  AU8298  25 m  2:24.81   
397  Åberg Johanna  1997  MASS  AP3497  25 m  2:26.26   
550  Hjalmarsson Louise  1997  SKÖVDE SS  AV8697  25 m  2:26.67   
469  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  2:26.89   
10  765  Palmqvist Maja  1998  UDDEVALLA  AC0698  25 m  2:27.47   
11  263  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  BC8291  25 m  2:28.59   
12  297  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  25 m  2:30.17   
13  697  Johnsson Johanna  1997  VÄXJÖ SS  AA6297  25 m  2:32.84   
14  240  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  25 m  2:34.46   
15  733  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  25 m  2:35.11   
16  450  Bellvik Julia  1996  S 02  AH8296  25 m  2:35.45   
17  117  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  AC5898  25 m  2:37.48  RES 
18  757  Larsson Matilda  1998  UDDEVALLA  AD1698  25 m  2:37.55  RES 
19  345  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  AP9898  25 m  2:40.09  RES 
20  599  Kobel Linnea  1996  VARBERG  AN4496  25 m  2:42.44  RES 
 
Gren 48, 50m Bröstsim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  AN1300  25 m  31.22   
658  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  31.38   
87  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  AA7700  25 m  32.16   
609  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  25 m  32.58   
68  Wold Martin  2000  Lambertset    25 m  32.86   
698  Löfsved Oskar  1999  VÄXJÖ SS  AK2599  25 m  33.09   
769  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  33.37   
194  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  AK9999  25 m  33.44   
597  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  25 m  33.77   
10  674  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  34.12   
11  69  Aasheim Martin  2000  Lambertset    25 m  34.64   
12  772  Simonsson Jesper  2000  UDDEVALLA  AN5900  25 m  34.83   
13  721  Östervall Thomas  2000  ÅKERSBERGA  AD3100  25 m  34.92   
14  710  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  34.95   
15  739  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  25 m  35.16   
16  679  Svensson Noah  1999  VÄRNAMO SS  AA7199  25 m  35.41   
17  300  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  AP2500  25 m  35.71   
18  356  Dagberg Aksel  2000  KUNGÄLV  AY9300  25 m  35.71   
19  799  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  AK1300  25 m  35.86   
20  125  Lemos Thaler Alexander  2000  ELFSBORG  AR5500  25 m  35.93   
21  740  Börjesson Daniel  1999  UDDEVALLA  AJ4599  25 m  36.13   
22  553  Johansson Robin  2000  SK STIMMET  AC7100  25 m  36.74   
23  751  Hansson Gabriel  2000  UDDEVALLA  AE8700  25 m  36.80   
24  604  Löfvenborg Hjalmar  1999  VARBERG  AU3999  25 m  37.29   
25  745  Cuperus Rick  1999  UDDEVALLA  AV2599  25 m  37.42   
26  324  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  AB4300  25 m  37.82   
27  403  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  50 m  38.20   
28  359  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  AN1199  25 m  38.80   
29  423  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  AR3300  25 m  38.89   
30  703  Viksten Simon  1999  VÄXJÖ SS  AK0199  25 m  39.55   
31  513  Vartoomian Leo  2000  S 02  AJ1300  25 m  39.68   
32  714  Jansson Sven  1999  ÅKERSBERGA  AC6199  25 m  40.15   
33  718  Söderqvist Adam  2000  ÅKERSBERGA  AF9100  25 m  40.46   
34  216  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  AK8999  25 m  40.83   
35  773  Sjöqvist Eliot  2000  UDDEVALLA  AR0500  25 m  41.95   
36  269  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  AJ2399  25 m  42.33   
37  185  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  AU6199  25 m  42.40   
38  575  Andersson Daniel  1999  VARBERG  AK5399  25 m  42.42   
39  730  Wiloboken Johan  1999  ÄLMHULT  AM1799  25 m  44.22   
40  344  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  44.26   
41  491  Mahdi Adam  1999  S 02  AM9199  50 m  44.67   
42  101  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  50 m  45.51   
43  358  Fri Mikael  2000  KUNGÄLV  AX9500  25 m  46.36   
44  485  Lin Aaron  1999  S 02  AX6999  25 m     
45  715  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m     
 
Gren 49, 200m Ryggsim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Rimmereide Camilla  2000  Ullensaker    25 m  2:24.03   
475  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  2:28.04   
735  Andersson Hilda  1999  UDDEVALLA  AM7699  25 m  2:29.56   
759  Larsson Thilda  1999  UDDEVALLA  AA8299  25 m  2:30.51   
717  Rekola-Weckström Tilda  2000  ÅKERSBERGA  AI6400  25 m  2:33.05   
749  Gustafson Elin  1999  UDDEVALLA  AM5699  25 m  2:34.16   
309  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  AB2499  25 m  2:36.09   
531  Andersson Nellie  2000  SK 1970  AZ7800  25 m  2:36.37   
656  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  AP1200  25 m  2:40.66   
10  649  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  AD8699  25 m  2:40.83   
11  189  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  25 m  2:42.28   
12  215  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  AT1499  25 m  2:44.12   
13  114  Deák Janka  2000  ELFSBORG  BF7400  25 m  2:45.26   
14  107  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  2:46.76   
15  637  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  AR2200  25 m  2:48.97   
16  229  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  AJ9400  25 m  2:49.24   
17  650  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  2:49.56  RES 
18  412  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  AK4800  25 m  2:49.61  RES 
19  719  Wallin Emma  1999  ÅKERSBERGA  BH7899  25 m  2:49.77  RES 
20  737  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  25 m  2:50.50  RES 
 
Gren 50, 50m Bröstsim Herrar D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Somogyi Hoseth Mathias  2003  Ullensaker    25 m  35.24   
516  Wrakén Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  37.89   
28  Hestad Solberg Jonas Milian  2003  Bærum    25 m  38.94   
495  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  38.97   
47  Kristensen Elias  2003  Lambertset    25 m  39.07   
424  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  AC4304  25 m  40.06   
407  Duong Henrik  2003  OSKARSHAMN  AC1303  25 m  40.58   
409  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  41.02   
411  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  AE7303  25 m  41.04   
10  607  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  41.35   
11  574  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  41.77   
12  40  Fouilloux-Iaqui Sebastien  2003  Lambertset    25 m  41.95   
13  738  Aronsson Filip  2004  UDDEVALLA  AF1104  25 m  41.98   
14  572  Wising Olle  2003  TROLLHÄTTA  AH1903  25 m  42.05   
15  768  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  42.29   
16  341  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  42.46   
17  85  Emanuelsson Noah  2003  ALINGSÅS  AI8703  25 m  42.48   
18  136  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  43.18   
19  410  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  44.39   
20  512  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  44.74   
21  218  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  AR6504  25 m  45.16   
22  203  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  45.17   
23  505  Shen Kevin  2003  S 02  AL7503  25 m  45.53   
24  58  Ouren Erik  2003  Lambertset    25 m  45.56   
25  466  Cicmil Alexandar  2004  S 02  AK6704  25 m  45.87   
26  164  Malmström Lukas  2003  GUSTAVSBER  AF5303  25 m  46.42   
27  645  Hedqvist Lowe  2003  HVETLANDA  AD5703  25 m  46.47   
28  24  Norheim Henrik Christopher  2003  Bærum    25 m  46.54   
29  669  Bäckman Anton  2003  VÄRNAMO SS  AD7103  25 m  46.80   
30  539  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  25 m  47.40   
31  640  Gildert Linus  2003  HVETLANDA  AH8303  25 m  47.41   
32  638  Fransson Pontus  2003  HVETLANDA  AF1503  25 m  47.51   
33  27  Gillier Mattias  2003  Bærum    25 m  47.58   
34  465  Cederqvist Peter  2003  S 02  AL0503  25 m  47.84   
35  618  Wall Erik  2004  VARBERG  AP4704  25 m  47.84   
36  546  Andersson Isak  2003  SKENE SIM  AR0503  25 m  47.87   
37  211  Friberg Linus  2004  GÖTEBORG  AP8104  25 m  48.11   
38  577  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  48.18   
39  81  Bohlin Noel  2003  ALINGSÅS  AM4903  25 m  48.30   
40  460  Bränholm Jack  2003  S 02  AQ6503  25 m  48.67   
41  467  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  48.95   
42  508  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  49.38   
43  315  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  AK8703  25 m  49.58   
44  547  Lidbom Max  2004  SKENE SIM  AC0104  25 m  49.64   
45  493  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  25 m  49.67   
46  680  Thelin Jonathan  2003  VÄRNAMO SS  AT3303  25 m  50.17   
47  620  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  50.81   
48  610  Ornek Joseph  2005  VARBERG  AE5705  25 m  51.10   
49  601  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  51.19   
50  172  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  AH3303  25 m  51.32   
51  473  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  25 m  51.58   
52  175  Windisch Leo  2003  GUSTAVSBER  AJ2703  25 m  51.86   
53  246  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  25 m  51.99   
54  90  Lindgren Philip  2004  ALINGSÅS  AM2304  25 m  52.26   
55  585  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  52.33   
56  165  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  AG2703  25 m  52.67   
57  283  Öhman Gustav  2005  GÖTEBORG  AE7505  50 m  52.71   
58  131  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  25 m  52.74   
59  258  Pettersson Fredrik  2003  GÖTEBORG  AW1503  25 m  52.94   
60  447  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  53.34   
61  174  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  25 m  53.57   
62  170  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  AJ4503  25 m  53.67   
63  554  Johansson Simon  2003  SK STIMMET  AA9903  25 m  53.67   
64  243  Liu Nicolas  2003  GÖTEBORG  AR4703  50 m  53.74   
65  223  Hovbrandt Leo  2003  GÖTEBORG  AL1703  25 m  54.00   
66  794  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  54.02   
67  148  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  AE8104  25 m  55.36   
68  56  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset    25 m  55.40   
69  154  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  AG0703  25 m  56.49   
70  540  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  56.64   
71  605  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m  58.36   
72  418  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  AH7704  25 m  58.62   
73  596  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  59.00   
74  212  Friberg Svante  2005  GÖTEBORG  AI4505  25 m  1:07.40   
75  78  Skoglund Anton  2004  ALE  AU2104  25 m     
76  173  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  AX4303  25 m     
 
Gren 51, 200m Ryggsim Damer D 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
449  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  2:44.77   
278  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  25 m  2:45.20   
124  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  25 m  2:45.47   
64  Sandberg Julia  2003  Lambertset    25 m  2:46.45   
690  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  25 m  2:46.64   
337  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  AC8803  25 m  2:49.35   
99  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  AO0603  25 m  2:49.54   
13  Eriksson Klara  2003  Bærum    25 m  2:51.86   
20  Sauthon Tia  2003  Bærum    25 m  2:52.43   
10  446  Abrahamsson Emma  2003  S 02  AZ7603  25 m  2:52.80   
11  41  Gorlova Uljana  2003  Lambertset    25 m  2:53.08   
12  110  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  AE7403  25 m  2:53.64   
13  213  Gronowitz Fannie  2003  GÖTEBORG  BA0203  25 m  2:55.86   
14  581  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  25 m  2:56.09   
15  402  Jansson Thea  2003  NÄSSJÖ  AO1603  25 m  2:58.82   
16  314  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  AH8204  25 m  3:00.28   
17  43  Hansen Charlotte  2003  Lambertset    25 m  3:01.28  RES 
18  22  Borchgrevink Una  2003  Bærum    25 m  3:02.02  RES 
19  752  Izad Mousa Natalie  2003  UDDEVALLA  BM5403  25 m  3:03.23  RES 
20  200  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  3:05.38  RES 
 
Gren 52, 50m Bröstsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
281  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  AR1301  50 m  34.52   
38  Bjerner Fritiof  2002  Lambertset    25 m  34.58   
100  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  50 m  34.70   
750  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  25 m  35.63   
272  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  AR3301  25 m  35.73   
67  Veiberg Henrik  2001  Lambertset    25 m  36.83   
435  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  25 m  37.06   
46  Khuu Kevin  2002  Lambertset    25 m  37.09   
316  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  AD4701  25 m  37.20   
10  59  Quach Vincent  2001  Lambertset    25 m  37.23   
11  115  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  25 m  37.25   
12  248  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  AQ0301  25 m  37.54   
13  193  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  37.84   
14  790  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  AT8101  25 m  38.59   
15  323  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  AC3901  25 m  38.78   
16  784  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  AU0701  25 m  38.87   
17  328  Kromnow Erik  2001  KARLSKRONA  AL9701  25 m  39.13   
18  798  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  25 m  40.08   
19  322  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  AD7502  25 m  40.28   
20  265  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  25 m  40.61   
21  742  Börjesson Markus  2001  UDDEVALLA  AE5101  25 m  40.65   
22  134  Sandgren Klas  2002  ELFSBORG  AG4902  25 m  40.67   
23  753  Josephson Jakob  2002  UDDEVALLA  AN8102  25 m  40.79   
24  42  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset    25 m  40.84   
25  275  Vallin Gustav  2001  GÖTEBORG  AV0501  25 m  40.87   
26  282  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  41.32   
27  266  Selin David  2001  GÖTEBORG  AK3701  25 m  41.67   
28  598  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  41.70   
29  333  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  41.90   
30  210  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  42.00   
31  60  Revheim Ask Rootwelt  2002  Lambertset    25 m  42.07   
32  102  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  AM4701  50 m  42.19   
33  727  Nilsson Johan  2001  ÄLMHULT  AC4501  25 m  42.66   
34  696  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  25 m  42.77   
35  321  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  AD6502  25 m  42.83   
36  249  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  AM4302  25 m  42.94   
37  536  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  AF7102  25 m  42.94   
38  651  Löfsved Erik  2002  HVETLANDA  AH3502  25 m  42.95   
39  470  Diep Ivan  2001  S 02  AN3901  25 m  43.05   
40  741  Börjesson Fredrik  2002  UDDEVALLA  AR1902  25 m  43.25   
41  116  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  50 m  43.61   
42  595  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  43.96   
43  89  Johansson Liam  2001  ALINGSÅS  AZ1101  25 m  44.38   
44  756  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  25 m  44.96   
45  558  Svensson Linus  2002  SK STIMMET  AT9902  25 m  45.41   
46  796  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  25 m  45.51   
47  729  Wiloboken Erik  2002  ÄLMHULT  AC9302  50 m  45.52   
48  570  Larsson Sigge  2002  TROLLHÄTTA  AP9702  25 m  45.61   
49  160  Johnsson Lucas  2001  GUSTAVSBER  AW4101  25 m  46.50   
50  788  Curlow Emil  2002  FALKENBERG  AO7902  25 m  46.64   
51  113  Deák Bálint  2002  ELFSBORG  AG1902  25 m  47.04   
52  420  Sandqvist Max  2002  RONNEBY SS  AN8702  25 m  47.24   
53  496  Nilsson Robin  2002  S 02  AB4902  25 m  47.31   
54  255  Olsson Fagerberg Johan  2001  GÖTEBORG  AR8301  50 m  48.70   
55  655  Sellmo Alfred  2002  HVETLANDA  AH7902  25 m  48.90   
56  150  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  AO2702  25 m  49.51   
57  441  Pettersson Stefan  2002  S 77  AR2902  25 m  49.72   
58  217  Hedar Sebastian  2001  GÖTEBORG  AV5501  50 m  50.24   
59  25  Nordeng Elias  2002  Bærum    25 m  50.93   
60  366  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  51.57   
61  91  Lindgren Victor  2002  ALINGSÅS  AB1902  25 m  55.97   
62  652  Malmberg Albin  2002  HVETLANDA  AE9902  25 m  56.18   
63  489  Löfström Lukas  2001  S 02  AQ7101  25 m  1:08.84   
64  486  Lin Ethan  2002  S 02  AX9702  25 m     
65  534  Frejd Anton  2001  SK 1970  AU2501  25 m     
 
Gren 53, 200m Ryggsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
63  Røsholm Maren Helene  2001  Lambertset    25 m  2:25.45   
699  Noreblad Natalie  2002  VÄXJÖ SS  AS0202  25 m  2:31.92   
448  Aurell Alice  2001  S 02  AB1201  25 m  2:32.55   
44  Helmersen Andrea Arstad  2001  Lambertset    25 m  2:34.74   
57  Mørk Kia  2002  Lambertset    25 m  2:35.60   
198  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  AV5601  25 m  2:36.73   
201  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  2:37.11   
17  Skaug Vilde  2002  Bærum    25 m  2:37.95   
250&nb