Deltagarlista Alla med detaljer 
 
  Tävling  Speedo Open 2018    Utskriftsdatum  20 maj 2018   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  12:10   
  Arrangör  Mölndals Allmänna Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  02 juni 2018         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  ID  Gren  Bassäng  Tid  Status 
 
Albringer Adam  1999  ELFSBORG  10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:01.28   
          16  200m Ryggsim Herrar A  50 m  2:12.98   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  29.29   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  1:02.60   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  55.49   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:17.39   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  25.89   
Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:29.66   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:03.37   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  32.70   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:13.69   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:09.96   
          72  200m Fjärilsim Damer B  50 m  2:31.66   
Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  200m Frisim Herrar C  50 m  2:15.97   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  32.50   
Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  46  400m Frisim Damer C  50 m  5:36.07  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:22.79   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:32.34   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:13.89   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:10.84  RES 
Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  40  50m Bröstsim Damer  50 m  40.80   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:33.24  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:27.35   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:05.37   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:11.09   
Cavka Anes  1999  ELFSBORG  47  100m Frisim Herrar A  50 m  54.14   
Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  40  50m Bröstsim Damer  25 m  38.86   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:22.93   
          60  50m Frisim Damer  25 m  33.77  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:20.24   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:17.24   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:00.68   
Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  200m Frisim Herrar C  50 m  2:39.14   
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m  1:19.91   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  2:55.26   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:24.23   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  5:38.05   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:23.31   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:10.10   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:12.22   
Engström David  2001  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  28.97   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:03.71   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  1:01.27   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:29.37   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.67   
          63  200m Fjärilsim Herrar A  50 m  2:22.26   
10  10  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  32.78   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:13.66   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:28.40  RES 
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  36.17   
          41  200m Bröstsim Herrar A  50 m  2:58.21   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  1:04.85   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  27.86   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:19.90   
11  11  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  200m Medley Herrar B  50 m  3:08.34   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:34.30   
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  41.23   
          28  100m Bröstsim Herrar B  25 m  1:34.99   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:53.59   
12  12  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  39  50m Bröstsim Herrar  25 m  40.45   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  30.81   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:17.13   
13  13  Holmblad Agnes  2006  ELFSBORG  74  200m Ryggsim Damer C  50 m  2:40.93   
14  14  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  39  50m Bröstsim Herrar  50 m  29.97   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:34.16   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.53   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:06.19   
15  15  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:20.59   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:07.07   
16  16  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  50 m  2:21.22   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:44.84   
          38  800m Frisim Damer  50 m  10:29.77   
17  17  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  36.87   
          200m Medley Damer B  50 m  3:18.88  STR 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:27.45   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  41.64  STR 
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:49.67  STR 
18  18  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  31.12   
          400m Frisim Damer A  50 m  5:15.24   
          100m Fjärilsim Damer A  50 m  1:10.33   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  33.27   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:16.16   
19  19  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  400m Frisim Herrar A  50 m  4:23.65   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:03.90   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  57.79   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  26.07   
          76  1500m Frisim Herrar  25 m  16:48.60   
20  20  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  200m Frisim Herrar C  50 m  2:34.19   
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m  1:28.88   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  2:50.15   
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m  1:31.26   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  5:37.45   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:19.51   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:11.79   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:07.74   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m  2:50.73   
21  21  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  31.45   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:08.04   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  40.46   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:08.58   
          60  50m Frisim Damer  25 m  30.65   
          72  200m Fjärilsim Damer B  50 m  2:32.63   
22  22  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  50 m  2:38.04   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:26.36   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:57.25  RES 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:23.96   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:32.89  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:21.71   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:12.38   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:11.09   
23  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  16  200m Ryggsim Herrar A  50 m  2:23.96   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  30.55   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  1:05.63   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  58.63   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  25.85   
24  24  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  40  50m Bröstsim Damer  50 m  34.38   
          42  200m Bröstsim Damer A  50 m  2:37.89   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:03.86   
          60  50m Frisim Damer  25 m  29.17   
          70  100m Bröstsim Damer A  50 m  1:14.01   
25  25  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  200m Frisim Herrar C  50 m  2:24.42   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  4:53.53   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:14.18   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:07.16   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m  2:42.97   
26  26  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  41.11  STR 
          200m Medley Damer B  50 m  3:04.86  STR 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:15.84   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  46.61  STR 
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:32.39   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:57.30  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  41.29   
          60  50m Frisim Damer  25 m  33.19  RES 
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:36.65  RES 
27  27  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  39  50m Bröstsim Herrar  50 m  29.35   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  56.18   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  25.01   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:05.01   
28  28  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  400m Frisim Herrar A  50 m  3:58.47   
          16  200m Ryggsim Herrar A  50 m  2:08.46   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  27.52   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  1:52.65   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  58.99   
29  29  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:22.10   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:01.92   
30  30  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  50 m  2:25.25   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:15.79   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:51.16   
          29  200m Fjärilsim Damer C  50 m  2:57.87   
31  31  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  26.99   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  58.70   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  1:57.45   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  53.87   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  24.12   
32  32  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  32.86   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:14.94   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  36.19   
          29  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:57.88   
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:27.84   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:29.01  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:17.09   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:15.07   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  2:51.06   
33  33  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  200m Frisim Herrar C  50 m  2:35.42   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  36.31   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:09.44   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  5:42.13   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:19.81   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  32.11   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:11.63   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m     
34  34  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  40  50m Bröstsim Damer  25 m  34.28   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:02.96   
          60  50m Frisim Damer  25 m  27.94   
          70  100m Bröstsim Damer A  50 m  1:17.97   
35  35  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  200m Medley Damer B  50 m  2:51.29  RES 
          19  400m Medley Damer  25 m  5:46.46   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:29.69   
          38  800m Frisim Damer  25 m  10:51.74   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:18.43   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:24.88   
          72  200m Fjärilsim Damer B  50 m  2:47.26   
36  36  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  15  200m Ryggsim Damer A  50 m  2:38.64   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:13.25   
37  37  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  400m Frisim Herrar A  50 m  4:21.44   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:06.61   
          41  200m Bröstsim Herrar A  50 m  2:43.12   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:23.58   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.34   
          76  1500m Frisim Herrar  25 m  17:07.57   
38  38  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  200m Frisim Herrar C  50 m  2:11.12   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  2:29.39   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:14.58   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  4:35.55   
          76  1500m Frisim Herrar  25 m  18:11.12   
39  39  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:32.75   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:02.03   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:12.74   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:09.66   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  4:43.71   
40  40  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  50 m  2:36.38   
          19  400m Medley Damer  50 m  6:58.71   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:52.07   
          38  800m Frisim Damer  25 m  11:28.10  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:20.23   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:18.03   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:10.27   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  2:48.46   
41  41  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  200m Frisim Damer C  50 m  2:34.87   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  36.64   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:55.43   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:19.74   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:08.39   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  2:51.02   
42  42  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  28.15   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:01.75   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:01.37   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  1:06.26   
43  43  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  30.04   
          200m Medley Damer B  50 m  2:31.43   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  58.58   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:14.62   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:08.54   
          60  50m Frisim Damer  25 m  26.27   
44  44  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  21  50m Ryggsim Damer  50 m  31.23   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:14.02   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:07.00   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  37.20   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:02.80   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:30.61   
45  45  Carlsson Wilma  2005  FALKENBERG  50m Fjärilsim Damer  50 m  49.53  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  49.31  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  56.92  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:47.55  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  40.54  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:38.41  STR 
46  46  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  50m Fjärilsim Damer  50 m  37.98   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:13.18   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  39.31   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:37.46   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  43.90   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:27.63   
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.25   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:25.11   
47  47  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  40  50m Bröstsim Damer  50 m  48.88  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:26.77   
          60  50m Frisim Damer  50 m  34.88  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:16.90   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:16.02  RES 
48  48  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  50m Fjärilsim Damer  50 m  36.66   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:22.04   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  39.04   
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:38.72   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  45.42   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:38.77  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:26.36   
          60  50m Frisim Damer  50 m  33.67  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:12.45   
49  49  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  30.43   
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m  1:08.36   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  32.57   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:26.75   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  38.32   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:12.42   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  28.04   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:03.35   
50  50  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  200m Frisim Damer C  50 m  2:58.27  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m    STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:51.88  RES 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:31.57   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:20.11   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:11.59  RES 
51  51  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  50m Fjärilsim Damer  50 m  33.96   
          100m Fjärilsim Damer A  50 m  1:20.48   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:40.91   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  41.46   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:57.65   
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.37   
          70  100m Bröstsim Damer A  50 m  1:29.74   
52  52  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  29.02   
          12  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:35.31   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  32.52   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:07.87   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  28.65   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:11.89   
53  53  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  31.15   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:00.93   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:17.48   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  36.21   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:10.79   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m  2:51.24   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  28.33   
54  54  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  37.10   
          200m Frisim Herrar C  50 m  2:49.85   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  40.23   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:29.07   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  39.41   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  34.10   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:17.60   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:11.60   
55  55  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  47  100m Frisim Herrar A  50 m  1:01.29   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  28.34   
56  56  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m    RES 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  48.63   
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m     
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  51.48   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m     
          59  50m Frisim Herrar  25 m  37.21  RES 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m    RES 
57  57  Andersson Niklas  1988  GÖTEBORG  77  50m Frisim Herrar Para  50 m  32.73   
          79  100m Frisim Herrar Para  50 m  1:16.35   
58  58  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  43.59   
          12  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:55.54   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:15.86   
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  37.45   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  3:09.78   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  46.90   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:35.99   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  32.55   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:20.71   
59  59  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  43.20  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  46.42  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:42.41   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  47.07  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  37.49  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:27.42   
60  60  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m     
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m     
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  47.90   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:46.36   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  37.53  RES 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:29.12   
61  61  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  32.76   
          100m Fjärilsim Damer A  50 m  1:15.16   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:08.49   
          60  50m Frisim Damer  25 m  30.65   
62  62  Bober Jakub  2007  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m     
          200m Frisim Herrar C  50 m    STR 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  55.50   
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m     
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  50.09   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  2:02.75   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  43.20  STR 
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m     
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:40.91  RES 
63  63  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:11.16   
          41  200m Bröstsim Herrar A  50 m  2:39.50   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  59.85   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  26.86   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:13.92   
64  64  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m     
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m     
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m    RES 
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m     
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m     
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m     
          59  50m Frisim Herrar  50 m    STR 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m    RES 
65  65  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  200m Frisim Herrar C  50 m  3:41.28  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  47.16   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:51.38   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  52.40   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:38.35   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  36.63  RES 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:27.34   
66  66  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  400m Frisim Damer A  50 m  4:50.24   
          15  200m Ryggsim Damer A  50 m  2:40.45   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:16.85   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:15.73   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:03.31   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:39.77   
67  67  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  50 m  2:20.03   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:16.68   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:37.68   
          29  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:48.84   
          38  800m Frisim Damer  25 m  10:30.00   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  37.46   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:03.84   
          60  50m Frisim Damer  50 m  30.26   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:04.74   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  2:45.68   
68  68  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  200m Medley Damer B  50 m  2:35.05   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:36.43   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:04.48   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:15.86   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:20.03   
          38  800m Frisim Damer  25 m  9:53.00   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:16.14   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  2:42.96   
          60  50m Frisim Damer  25 m  28.74   
69  69  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  31.77   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:15.52   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  35.88   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:45.83   
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:19.64   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  36.18   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:18.09   
          60  50m Frisim Damer  25 m  30.06   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  2:57.62   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:07.19   
70  70  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  30.13   
          200m Medley Herrar B  50 m  2:38.32   
          12  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:41.62   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:05.87   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:19.41   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:08.12   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  29.31   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:13.24   
          71  200m Fjärilsim Herrar B  50 m  2:36.26   
71  71  Eklund Elma  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  38.83   
          200m Frisim Damer C  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  41.59  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:34.75   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  42.61   
          60  50m Frisim Damer  50 m  34.37  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:14.25   
72  72  Elhage Ali  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  37.33   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:22.57   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  36.01   
          28  100m Bröstsim Herrar B  25 m  1:37.07   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  40.16   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  33.76   
73  73  Feng Max  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  29.08   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:03.64   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  30.80   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  59.49   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.16   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:11.21   
74  74  Gardiner Jack  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  39.70   
          200m Frisim Herrar C  50 m  2:59.28  RES 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  38.36   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:52.28   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  46.47   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  33.90   
75  75  G?ransson Elin  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  35.88   
          200m Medley Damer B  50 m  2:57.86  STR 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:13.25   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  39.28   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:23.84   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:41.91  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  38.34   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:23.53   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:12.99   
          60  50m Frisim Damer  25 m  32.88   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:29.24   
76  76  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  38.32   
          200m Frisim Damer C  50 m  3:09.85  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  41.33  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:37.34   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  47.05  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  33.96  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:14.72   
77  77  Ha Max  2006  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  43.12   
          200m Frisim Herrar C  50 m  3:03.34  RES 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  40.15   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:31.46   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  44.41   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:30.46   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  33.24   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:14.87   
78  78  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  40.28  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  39.01   
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:38.62   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  42.48   
          60  50m Frisim Damer  25 m  34.17  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:27.93   
79  79  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  44.10  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:51.70  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  48.71  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:46.77  RES 
          60  50m Frisim Damer  25 m  39.14  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:36.37  STR 
80  80  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  200m Medley Damer B  50 m  2:30.96   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:29.67   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:27.15   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:13.18   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:09.76   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  4:37.58   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:09.78   
          72  200m Fjärilsim Damer B  50 m  2:33.37   
81  81  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  400m Frisim Damer A  50 m  4:28.41   
          100m Fjärilsim Damer A  50 m  1:06.73   
          15  200m Ryggsim Damer A  50 m  2:23.98   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:06.98   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  59.41   
          64  200m Fjärilsim Damer A  50 m  2:23.35   
82  82  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  35.78   
          200m Frisim Damer C  50 m  2:39.05   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:31.38   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  37.43   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:58.77  RES 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:28.05   
          38  800m Frisim Damer  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  41.33   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:22.59   
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.23   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:22.02   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:10.20   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:02.65   
83  83  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  200m Medley Damer B  50 m  2:34.97   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:02.43   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:16.47   
          38  800m Frisim Damer  25 m  10:10.12   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:08.84   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:01.33   
          60  50m Frisim Damer  25 m  28.58   
          72  200m Fjärilsim Damer B  50 m  2:50.87   
84  84  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  31.30   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:12.04   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  33.40   
          29  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:52.82   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:13.93   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:14.37   
          60  50m Frisim Damer  25 m  28.96   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:04.38   
85  85  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m     
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  50.97   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:51.46   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  50.90   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:52.46   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  40.05  STR 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:33.99   
86  86  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  47.89  STR 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m    RES 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  48.82  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  2:03.05  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  59.21  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  40.66  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:28.66  RES 
87  87  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  33.88   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:19.74   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  37.24   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  37.71   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  1:09.21   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  29.43   
88  88  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  32.76   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:16.10   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:47.01   
          29  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:58.59   
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:22.29   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  37.22   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:17.92   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:07.59   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:08.55   
89  89  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  37.64   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:16.05   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  38.59   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  45.89   
          60  50m Frisim Damer  50 m  34.07  STR 
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:27.49   
90  90  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  33.65   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:43.53   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:06.95   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  33.50   
          60  50m Frisim Damer  25 m  30.20   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:16.45   
91  91  Jökulsdottir Anna-Maria  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  36.76   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:50.48   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:09.76   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  36.57   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:31.43   
          38  800m Frisim Damer  25 m  11:16.50  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  42.14   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:23.90   
          60  50m Frisim Damer  25 m  32.02   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:20.77   
92  92  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  35.53   
          400m Frisim Damer A  50 m  5:20.32   
          15  200m Ryggsim Damer A  50 m  2:57.87   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  39.25   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:33.71   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:24.85   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  41.65   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:58.48   
          60  50m Frisim Damer  25 m  33.07  RES 
          70  100m Bröstsim Damer A  50 m  1:31.16   
93  93  Karlssom Nadja  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  41.20  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  2:57.22  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  41.66  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:37.02   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  43.87   
          60  50m Frisim Damer  25 m  35.80  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:20.94   
94  94  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  42.84   
          200m Frisim Herrar C  50 m  3:03.88  STR 
          24  200m Medley Herrar C  50 m    STR 
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m  1:52.24   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  52.29   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:43.98   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  33.99   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:22.83   
95  95  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  400m Frisim Damer A  50 m  4:42.69   
          100m Fjärilsim Damer A  50 m  1:15.18   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:14.91   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:15.65   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:03.04   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:37.57   
          60  50m Frisim Damer  25 m  29.02   
          70  100m Bröstsim Damer A  50 m  1:24.16   
96  96  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  43.57   
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  45.11   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:48.99   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  50.25   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:30.33   
          77  50m Frisim Herrar Para  25 m  38.11   
97  97  Lindroth Alber  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  41.79   
          200m Frisim Herrar C  50 m  3:11.98  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  39.84   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:42.03   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:27.17   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  34.87   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:17.75   
98  98  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  34.39   
          200m Medley Herrar B  50 m  2:41.15   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:07.22   
          28  100m Bröstsim Herrar B  25 m  1:24.26   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:29.38   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  37.75   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:15.56   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m  2:56.87   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  30.90   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:16.12   
99  99  Ljungqvist Oskar  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  32.28   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:05.19   
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  35.41   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:21.46   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  28.27   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:21.02   
          77  50m Frisim Herrar Para  25 m  28.27   
100  100  Mellegård-Fastén Love  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  32.24   
          12  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:40.19   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:05.22   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  32.94   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:24.31   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:22.16   
          55  400m Frisim Herrar B  50 m  5:07.89   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  29.06   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:14.77   
          77  50m Frisim Herrar Para  50 m  29.06   
101  101  Moustakas Alexander  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  35.59   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:11.29   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  37.29   
          28  100m Bröstsim Herrar B  50 m  1:28.65   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  38.93   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m    RES 
          59  50m Frisim Herrar  50 m  31.58   
102  102  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  48.96  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  46.84  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:47.15   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  48.71  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:46.75  RES 
          60  50m Frisim Damer  25 m  38.44  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:34.07  RES 
103  103  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  29.63   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  31.27   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:07.04   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:09.02   
104  104  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  34.33   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  3:00.50  RES 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:08.93   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  40.29  RES 
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:30.40   
          38  800m Frisim Damer  25 m  10:56.13   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:19.82   
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.03   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:25.25   
          72  200m Fjärilsim Damer B  50 m  3:02.57   
105  105  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  43.48  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:15.68  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  46.90  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:47.17   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  50.20  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  33.89  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:18.20   
106  106  Norrman Filippa  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  47.77  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  48.51  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:51.01  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m    STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:39.32   
          60  50m Frisim Damer  25 m  41.10  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:28.73  RES 
107  107  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  49.69  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:15.54  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  49.71  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:48.30   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  51.99  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:46.13  RES 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:30.50  RES 
108  108  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  42.71  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  2:54.42  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  40.00  RES 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:56.43  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  52.61  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  34.60  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:17.18   
109  109  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  35.00   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:44.34   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:08.09   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  35.67   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:35.20  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  42.49   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:25.85   
          60  50m Frisim Damer  50 m  30.63   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:16.03   
110  110  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  15  200m Ryggsim Damer A  50 m  2:44.56   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:22.37   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:05.05   
          60  50m Frisim Damer  25 m  29.86   
111  111  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  34.50   
          200m Medley Damer B  50 m  2:52.62  RES 
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:51.50  RES 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:10.03   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  37.59   
112  112  Pettersson Karl  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  46.39   
          200m Frisim Herrar C  50 m  3:11.73  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  43.75   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:55.27   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  49.66   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:52.29   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  35.82   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m     
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:36.79   
113  113  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  21  50m Ryggsim Damer  50 m  34.36   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:14.85   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:04.61   
          60  50m Frisim Damer  25 m  29.05   
114  114  Rask Tyra  2007  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  54.64  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  55.77  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  52.13  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m    STR 
115  115  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  21  50m Ryggsim Damer  25 m  33.31   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:11.59   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  33.60   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  59.80   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:27.77   
          60  50m Frisim Damer  25 m  27.72   
116  116  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  36.92   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  3:01.78  STR 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:11.81   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  39.07   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:34.65  RES 
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:28.18   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:37.00  RES 
          60  50m Frisim Damer  25 m  32.18   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:25.94   
          78  50m Frisim Damer Para  25 m  32.18   
117  117  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  39  50m Bröstsim Herrar  25 m  45.90   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:32.50   
          55  400m Frisim Herrar B  50 m  6:04.84   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  34.48   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:27.70   
118  118  Sandén Loke  2004  GÖTEBORG  59  50m Frisim Herrar  25 m  36.91  RES 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:32.63   
119  119  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  29.65   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:09.46   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  59.08   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:32.19   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:18.63   
120  120  Simonson Louise  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m    STR 
          200m Frisim Damer C  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  55.28  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m    STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  49.15  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:41.78  STR 
121  121  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  59.22   
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  43.28   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  57.56   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:33.44   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  37.15  RES 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:27.12   
122  122  Sjöber Elin  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  39.24  RES 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:10.11  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  37.91   
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:38.34   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  46.04   
          60  50m Frisim Damer  25 m  32.90  RES 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:13.62   
123  123  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  38.37   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  3:06.28  STR 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:29.89   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  40.56  RES 
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:34.92   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  42.16   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:22.13   
          60  50m Frisim Damer  25 m  34.40  STR 
124  124  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  34.40   
          200m Medley Damer B  50 m  2:56.46  STR 
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:47.85   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:09.33   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  35.49   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:33.81   
          38  800m Frisim Damer  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  41.00   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:16.02   
          60  50m Frisim Damer  25 m  30.97   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:18.30   
125  125  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m    RES 
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m    RES 
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  2:11.70   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m     
          59  50m Frisim Herrar  50 m    STR 
126  126  Sponga Sirin  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  37.22   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:25.26   
          19  400m Medley Damer  25 m  6:37.15   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  41.31  STR 
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:50.87  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  43.11   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:58.12  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  33.45  STR 
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:34.04  RES 
127  127  Stridsman Alicia  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  45.03  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m    STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:35.56  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:48.87  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  49.74  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:35.44   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:52.87  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:25.62   
128  128  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  25  200m Frisim Damer A  50 m  2:20.19   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:14.29   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:04.32   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:39.42   
          60  50m Frisim Damer  25 m  29.45   
129  129  Tikotska Sofia  2007  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  1:06.67  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  46.72  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  2:01.65  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  52.62  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:49.48  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  42.56  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:38.38  STR 
130  130  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  31.82   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:03.50   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:11.51   
          71  200m Fjärilsim Herrar B  50 m  2:39.14   
          77  50m Frisim Herrar Para  50 m  28.40   
131  131  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  200m Medley Damer B  50 m  2:43.00   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:06.53   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:26.69   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:23.22   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:13.31   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:06.81   
          60  50m Frisim Damer  25 m  29.63   
          72  200m Fjärilsim Damer B  50 m  2:51.68   
132  132  Von Zweibergk Kajsa  2007  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m    STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  2:03.13  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  53.92  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  48.63  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:53.58  STR 
133  133  Yaghobi Aramis  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  44.37  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  47.00  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:44.46   
          38  800m Frisim Damer  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  46.63  RES 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:04.11  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:35.21   
          60  50m Frisim Damer  25 m  35.44  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:19.79   
134  134  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar  50 m  30.14   
          12  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:28.55   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:03.81   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  31.37   
          28  100m Bröstsim Herrar B  25 m  1:17.04   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  35.12   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:16.31   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m  2:50.42   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:07.93   
135  135  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Damer  50 m  35.02   
          200m Frisim Damer C  50 m  2:29.93   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:23.92   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  38.83   
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:07.32  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:23.93  RES 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:26.52   
          60  50m Frisim Damer  50 m  29.65   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:05.22   
136  136  Göteborg Sim 1    GÖTEBORG  20    25 m  4:30.38  STR 
          37    25 m  4:31.12  STR 
          58    25 m  4:09.11  STR 
          75    25 m  3:50.91  STR 
137  157  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Damer  50 m  41.46  STR 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:46.00   
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:25.08  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:42.73   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  46.84  RES 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:34.26   
          60  50m Frisim Damer  25 m  36.03  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:24.08   
138  158  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  200m Medley Damer B  50 m  2:45.08   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:07.52   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:25.12   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:31.12   
          38  800m Frisim Damer  50 m  10:49.11   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  37.47   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:16.72   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:02.70   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:06.97   
          60  50m Frisim Damer  50 m  31.32   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:19.51   
139  159  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  200m Medley Damer B  50 m  2:52.76  RES 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:09.87   
          19  400m Medley Damer  25 m  5:49.59   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:21.50   
          38  800m Frisim Damer  25 m  10:31.65   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  37.97   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:01.58   
          60  50m Frisim Damer  50 m  31.89   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:31.51   
140  160  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Damer  50 m  42.87  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  2:50.77  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:15.89  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:37.86   
          38  800m Frisim Damer  25 m  12:06.48  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  46.42  RES 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:40.81  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  35.44  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:14.34   
141  161  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Damer  50 m  47.11  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:06.97  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  43.48  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:38.30   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  46.72  RES 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:34.91   
          60  50m Frisim Damer  25 m  37.98  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:23.51   
142  162  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Damer  50 m  35.59   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:57.93  RES 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:10.41   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  39.22   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:35.86  RES 
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:26.30   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:41.71  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.37   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:23.74   
143  163  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Damer  50 m  33.57   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:24.91   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:05.85   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:40.09   
          60  50m Frisim Damer  50 m  30.80   
144  164  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  400m Frisim Herrar A  50 m  4:30.82   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:04.97   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:06.54   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  1:08.53   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  31.46   
          41  200m Bröstsim Herrar A  50 m  2:29.25   
145  165  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  400m Frisim Herrar A  50 m  4:47.42   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:18.58   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  31.51   
          41  200m Bröstsim Herrar A  50 m  2:36.83   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  1:00.35   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.66   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:10.25   
146  166  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Damer  50 m  37.65   
          200m Frisim Damer C  50 m  2:44.79  RES 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  38.20   
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:19.56   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  35.80   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:24.09  RES 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:03.79   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:10.95   
147  167  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar  50 m  30.38   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:09.20   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:15.30   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  1:02.21   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:32.73   
          63  200m Fjärilsim Herrar A  50 m  2:37.99   
148  168  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Herrar C  50 m  2:30.02   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:23.96   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  37.69   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  5:22.93   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:11.33   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:08.43   
149  169  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  200m Medley Herrar B  50 m  2:25.58   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  58.17   
          28  100m Bröstsim Herrar B  25 m  1:08.22   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:10.36   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  31.32   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m  2:37.85   
          71  200m Fjärilsim Herrar B  50 m  2:46.96   
150  170  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  50 m  2:51.18  STR 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:32.44   
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:26.44  STR 
          38  800m Frisim Damer  25 m  12:07.37  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:40.86  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:34.49   
          60  50m Frisim Damer  25 m  34.13  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:15.82   
151  171  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  25  200m Frisim Damer A  50 m  2:39.89   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  42.05   
          42  200m Bröstsim Damer A  50 m  3:14.55   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:14.93   
          60  50m Frisim Damer  25 m  33.19  RES 
          70  100m Bröstsim Damer A  50 m  1:28.78   
152  172  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  50 m  2:47.05  STR 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:36.00   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  39.18   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:41.18  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:23.70   
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.66   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:13.59   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:10.16   
153  173  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  200m Medley Herrar B  50 m  2:40.03   
          28  100m Bröstsim Herrar B  50 m  1:19.45   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:22.54   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m  2:52.79   
          55  400m Frisim Herrar B  50 m  5:03.53   
          57  400m Medley Herrar  50 m  5:36.51   
          76  1500m Frisim Herrar  25 m  20:01.76   
154  174  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Herrar C  50 m  2:49.78   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:19.81   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  5:05.33   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:00.29   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:06.98   
155  175  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar  50 m  25.51   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  56.82   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:00.15   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  54.43   
          63  200m Fjärilsim Herrar A  50 m  2:08.76   
156  176  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar  50 m  39.80   
          200m Frisim Herrar C  50 m  2:50.12   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:03.95   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:27.23   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  40.93   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  5:44.28  RES 
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:18.41   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:13.91   
157  177  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar  50 m  26.51   
          16  200m Ryggsim Herrar A  50 m  2:10.04   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:00.43   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  59.83   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  54.03   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:10.54   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  24.69   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:08.84   
158  178  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  50 m  2:29.09   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  36.55   
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:22.60   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:14.94   
          60  50m Frisim Damer  25 m  29.61   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:05.24   
159  179  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Herrar C  50 m  2:19.76   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  32.52   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  4:59.94   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:11.32   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:02.04   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m  2:44.20   
160  180  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  400m Frisim Damer A  50 m  4:58.80   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:22.21   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:04.82   
          60  50m Frisim Damer  50 m  29.97   
161  181  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Damer  50 m  34.59   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:18.92   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  38.95   
          29  200m Fjärilsim Damer C  50 m  3:09.25   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:28.51  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  31.87   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:11.66   
162  182  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  17  100m Frisim Damer B  50 m  1:13.68   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:38.16   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:54.81  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  44.46   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m     
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:57.72  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  34.73  STR 
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:34.49  RES 
163  183  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  200m Frisim Herrar C  50 m  2:52.38   
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m  1:34.62   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  40.39   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:18.40   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  6:00.10  STR 
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:28.97   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  32.72   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:13.23   
164  184  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar  50 m  30.95   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:07.58   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  39.06   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:33.67   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:10.18   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  30.50   
165  185  Ovise Gaelle  2005  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Damer  50 m  43.67  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:05.21  STR 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:41.43   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  45.33  STR 
          29  200m Fjärilsim Damer C  50 m     
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:18.51  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:39.06   
          60  50m Frisim Damer  25 m  35.91  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:20.11   
166  186  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  21  50m Ryggsim Damer  50 m  37.49   
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:32.86   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  41.99   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:23.25   
          60  50m Frisim Damer  25 m  33.24  RES 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:13.50   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:04.19   
167  187  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Damer  50 m  39.04  RES 
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:54.75  RES 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:13.56   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  37.09   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:45.67  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.99  RES 
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:20.74   
168  188  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  200m Medley Damer B  50 m  2:48.31   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:11.05   
          19  400m Medley Damer  50 m  6:07.70   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:23.02   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:37.86  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  38.33   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:01.45   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:29.33  RES 
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.30   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:20.38   
169  189  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Damer C  50 m  2:48.05  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  39.24   
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:29.18   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  41.15   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:25.82   
          60  50m Frisim Damer  25 m  32.96  RES 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:13.25   
170  190  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Damer  50 m  34.71   
          100m Fjärilsim Damer A  50 m  1:18.91   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:08.97   
          60  50m Frisim Damer  25 m  31.47   
171  191  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  200m Frisim Herrar C  50 m  2:32.35   
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m  1:20.62   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  2:53.28   
          30  200m Fjärilsim Herrar C  50 m  3:12.85   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  5:14.09   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:20.14   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:10.07   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m  2:50.92   
          76  1500m Frisim Herrar  25 m  20:17.75   
172  192  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar  50 m  31.23   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:04.27   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  34.54   
          28  100m Bröstsim Herrar B  50 m  1:20.67   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:25.94   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  35.93   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:16.17   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.84   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:16.48   
173  193  Kungsbacka Flickor Ssy 1  2003  KUNGSBACKA  37    25 m  4:57.07  STR 
          58    25 m  4:28.87  STR 
174  194  Kungsbacka Herrar Lag 1  1974  KUNGSBACKA  20    50 m  4:06.25  STR 
          75    50 m  3:47.52  STR 
175  195  Kungsbacka Lag 2  1974  KUNGSBACKA  58    50 m  4:29.01  STR 
176  196  Kungsbacka Pojkar Ssy 1  2004  KUNGSBACKA  20    50 m  4:47.00  STR 
          75    25 m  4:14.79  STR 
177  137  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  39  50m Bröstsim Herrar  50 m  48.42   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m    STR 
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:33.59   
          57  400m Medley Herrar  50 m     
          59  50m Frisim Herrar  25 m  38.19  STR 
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:47.83   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:23.12   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m     
          76  1500m Frisim Herrar  50 m     
178  138  Anderström Felicia  2004  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Damer  50 m  39.94  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:06.51  STR 
          19  400m Medley Damer  50 m     
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  43.38  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:20.52  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:35.54   
          38  800m Frisim Damer  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  42.95   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:46.07  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:40.36  RES 
          60  50m Frisim Damer  50 m  35.91  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:39.72  RES 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:20.82   
179  139  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  47  100m Frisim Herrar A  50 m  53.59   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  23.94   
180  140  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Damer  50 m  39.71  RES 
          200m Frisim Damer C  50 m  2:44.24  RES 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m    STR 
          19  400m Medley Damer  50 m     
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  42.14  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:58.82  RES 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:35.59   
          38  800m Frisim Damer  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  43.76   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:28.78  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:28.93   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:11.49   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
181  141  Brudigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Damer  50 m  39.45  RES 
          200m Frisim Damer C  50 m  2:56.68  STR 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:28.25   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  40.79  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:03.17  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:42.18   
          38  800m Frisim Damer  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  49.60  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:00.45  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:25.85   
          60  50m Frisim Damer  50 m  34.71  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:16.52   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:14.41  RES 
182  142  Dohrner Tilda  2006  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Damer  50 m  46.07  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:07.08  STR 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:47.60   
          19  400m Medley Damer  50 m     
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  46.03  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:32.69  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:41.39   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  47.66  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  37.66  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:24.26   
183  143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  200m Medley Damer B  50 m  2:39.83   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:02.28   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  36.49   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:30.12   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:18.78   
          38  800m Frisim Damer  50 m  10:59.62  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  40.63   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:15.44   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:39.98   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:15.25   
          60  50m Frisim Damer  25 m  27.43   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:20.80   
184  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar  50 m  47.19   
          200m Medley Herrar B  50 m     
          12  200m Ryggsim Herrar B  50 m     
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:23.23   
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  43.97   
          28  100m Bröstsim Herrar B  50 m     
          34  200m Frisim Herrar B  50 m     
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  45.76   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m    RES 
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m    RES 
          55  400m Frisim Herrar B  50 m    RES 
          57  400m Medley Herrar  50 m     
          59  50m Frisim Herrar  25 m  38.01  RES 
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m    RES 
          76  1500m Frisim Herrar  50 m     
185  145  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  47  100m Frisim Herrar A  50 m  53.60   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  23.97   
186  146  Honsberg Ebba  2004  KUNGÄLV  46  400m Frisim Damer C  50 m  5:59.52  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:27.44   
          60  50m Frisim Damer  50 m  35.03  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:17.88   
187  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar  50 m  36.78   
          200m Medley Herrar B  50 m  2:57.14   
          12  200m Ryggsim Herrar B  50 m     
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:10.57   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  40.90   
          28  100m Bröstsim Herrar B  50 m  1:30.04   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:46.10   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  39.80   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:27.53   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m  3:14.51   
          57  400m Medley Herrar  50 m  6:22.82   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  30.77   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:32.97  RES 
          76  1500m Frisim Herrar  50 m     
188  148  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  200m Frisim Herrar C  50 m  3:05.36  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  45.08   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:34.84  STR 
          30  200m Fjärilsim Herrar C  50 m     
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:48.02   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  49.09   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  6:26.99  STR 
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:34.78   
          57  400m Medley Herrar  50 m     
          59  50m Frisim Herrar  50 m  38.22  STR 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:26.49   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m  3:25.61   
189  149  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar  50 m  28.71   
          400m Frisim Herrar A  50 m  5:37.38  RES 
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:09.95   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:18.78  RES 
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  34.53   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  1:02.48   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:33.52   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.40   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:18.77   
190  150  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Damer  50 m  37.61   
          200m Frisim Damer C  50 m  2:41.81  RES 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:35.40   
          19  400m Medley Damer  50 m  6:43.85   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  40.77  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:10.33  STR 
          29  200m Fjärilsim Damer C  50 m     
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:35.33   
          38  800m Frisim Damer  50 m    STR 
191  151  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  59  50m Frisim Herrar  25 m  24.20   
192  152  Stude Adrian  2004  KUNGÄLV  22  50m Ryggsim Herrar  50 m     
          24  200m Medley Herrar C  50 m    STR 
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  2:04.57   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  41.70  STR 
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m     
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:49.98  RES 
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m     
193  153  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Damer  50 m  41.64  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m    STR 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m    RES 
          19  400m Medley Damer  50 m     
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  41.03  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:16.14  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:36.74   
          38  800m Frisim Damer  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  46.57  RES 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:30.17   
          60  50m Frisim Damer  25 m  35.99  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:18.55   
194  154  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Damer  50 m  37.93   
          200m Frisim Damer C  50 m  2:33.67   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:27.54   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  36.51   
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:04.30  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:47.25   
          38  800m Frisim Damer  25 m  11:25.06  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  44.50   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:28.39  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:22.80   
          60  50m Frisim Damer  25 m  31.47   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:10.62   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:00.41   
195  155  Kungälvs Simsällskap 1    KUNGÄLV  75    25 m  3:31.54  STR 
196  582  Kungälv Simsällskap Damer    KUNGÄLV  58    25 m  4:38.13   
197  197  Björkdahl Gabriella  2004  LIDKÖPING  38  800m Frisim Damer  50 m  11:38.43  STR 
198  198  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:33.27   
          29  200m Fjärilsim Damer C  50 m     
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:34.87   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:30.14   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:31.14   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:20.40   
199  199  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  50m Fjärilsim Herrar  50 m  31.55   
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m  1:09.41   
          30  200m Fjärilsim Herrar C  50 m  2:44.24   
200  200  Larsson Christoffer  2005  LIDKÖPING  45  400m Frisim Herrar C  50 m  5:44.10  RES 
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:27.69   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:19.68   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m  3:04.58   
201  201  Larsson Rebecka  2003  LIDKÖPING  38  800m Frisim Damer  25 m  11:21.16  STR 
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:31.35  RES 
202  202  Lundgren Malte  2002  LIDKÖPING  43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:03.50   
203  203  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  23  200m Medley Damer C  50 m  2:57.28  RES 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:28.13   
          38  800m Frisim Damer  50 m  11:08.19  RES 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:21.07  RES 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:21.63   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:12.18   
204  204  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  50m Fjärilsim Damer  50 m  31.68   
          100m Fjärilsim Damer A  50 m  1:10.67   
          15  200m Ryggsim Damer A  50 m  2:44.28   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  35.50   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:15.34   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  37.15   
          42  200m Bröstsim Damer A  50 m  2:49.05   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:38.68   
          60  50m Frisim Damer  25 m  29.51   
          70  100m Bröstsim Damer A  50 m  1:19.93   
205  205  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  50m Fjärilsim Damer  50 m  50.86  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:00.27  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  46.01  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:39.85   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  46.52  RES 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:26.91  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  34.35  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:16.51   
206  206  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  50m Fjärilsim Damer  50 m  35.50   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m    STR 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:10.92   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  38.34   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:37.55  STR 
          38  800m Frisim Damer  25 m  11:07.05  RES 
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:26.35   
          60  50m Frisim Damer  25 m  30.46   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:25.28   
207  207  Leijon Markus  2002  MARIESTAD  50m Fjärilsim Herrar  50 m  36.32   
          200m Medley Herrar B  50 m  2:46.50   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:05.61   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  38.53   
          28  100m Bröstsim Herrar B  25 m  1:18.06   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:31.39   
208  208  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  50m Fjärilsim Herrar  50 m  32.55   
          200m Medley Herrar B  50 m  2:44.88   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:02.05   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  36.13   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:22.75   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  38.04   
          55  400m Frisim Herrar B  50 m     
          59  50m Frisim Herrar  50 m  26.97   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:18.16   
209  209  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  400m Frisim Damer A  50 m  4:31.90   
          100m Fjärilsim Damer A  50 m  1:10.18   
          15  200m Ryggsim Damer A  50 m  2:31.39   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  32.79   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:11.41   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:11.27   
          38  800m Frisim Damer  25 m  9:19.29   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:02.05   
          60  50m Frisim Damer  25 m  28.27   
          64  200m Fjärilsim Damer A  50 m  2:36.41   
210  210  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  50m Fjärilsim Damer  50 m  39.40  RES 
          200m Frisim Damer C  50 m  2:35.80   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  38.89   
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:01.64  STR 
          38  800m Frisim Damer  25 m  11:25.20  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:36.50  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:26.37   
          60  50m Frisim Damer  25 m  32.35   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:11.92   
211  211  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  40  50m Bröstsim Damer  25 m  38.49   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  2:59.08   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:14.15   
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.10   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:19.49   
212  212  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  50m Fjärilsim Damer  50 m  32.82   
          200m Medley Damer B  50 m  2:52.12  RES 
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:48.07   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:10.61   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  34.87   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:22.61   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  37.02   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  2:59.12   
          60  50m Frisim Damer  25 m  30.60   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:16.52   
213  213  Ahlin ALEXANDER  2009  MASS  22  50m Ryggsim Herrar  25 m  50.05   
214  214  Almqvist Clara  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  1:08.05  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  53.42  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:56.32  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  52.93  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  2:01.13  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:45.44  STR 
215  215  Alsterstad Alice  2005  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  40.44  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  2:59.14  STR 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:38.54   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  42.95  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:20.97  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:45.24   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  47.18  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:11.71  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:35.89   
          60  50m Frisim Damer  25 m  35.71  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:48.08  RES 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:21.48   
216  216  Anderson Elias  2003  MASS  12  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:43.04   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:07.01   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  35.59   
          28  100m Bröstsim Herrar B  50 m  1:23.78   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  38.02   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m  3:04.04   
          55  400m Frisim Herrar B  50 m  5:48.68   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  29.85   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:16.73   
217  217  Andersson Felix  2006  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  40.24   
          200m Frisim Herrar C  50 m  3:08.96  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  45.23   
          24  200m Medley Herrar C  50 m    STR 
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:46.41   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  39.77  STR 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:27.14   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m     
218  218  Andersson Isak  2004  MASS  200m Frisim Herrar C  50 m  2:49.66   
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m  1:19.40   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:31.16  STR 
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m  1:46.16   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  5:58.52  RES 
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:29.82   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  34.55   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:09.12   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m  3:11.05   
219  219  Andréasson Robin  1988  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  25.50   
          400m Frisim Herrar A  50 m  3:56.58   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  56.95   
          16  200m Ryggsim Herrar A  50 m  2:08.67   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  27.80   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  1:49.51   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  1:00.24   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  29.08   
          41  200m Bröstsim Herrar A  50 m  2:30.53   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  50.00   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:08.84   
          57  400m Medley Herrar  25 m  4:36.92   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  22.14   
          63  200m Fjärilsim Herrar A  50 m  2:11.88   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:07.05   
          76  1500m Frisim Herrar  50 m  16:48.63   
220  220  Annmark Lilith  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  52.53  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  49.50  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:46.58  RES 
          60  50m Frisim Damer  25 m  43.50  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:42.00  STR 
221  221  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  21  50m Ryggsim Damer  50 m  35.99   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:15.54   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  36.12   
          42  200m Bröstsim Damer A  50 m  2:53.21   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:42.39   
          60  50m Frisim Damer  50 m  30.84   
          70  100m Bröstsim Damer A  50 m  1:21.10   
222  222  Axelsson Öberg Henrik  1999  MASS  79  100m Frisim Herrar Para  25 m  1:43.00   
223  223  Bailey Erik  2007  MASS  39  50m Bröstsim Herrar  50 m     
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:44.60   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  36.59  RES 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:27.18   
224  224  Bergman Amayah  2002  MASS  200m Medley Damer B  50 m  2:40.78   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:06.23   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:22.49   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:23.25   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:09.88   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:03.97   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:16.28   
          72  200m Fjärilsim Damer B  50 m  2:34.53   
225  225  Blomberg Elsa  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  47.10  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:04.36  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  50.16  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:48.89  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  48.22  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  37.16  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:30.72  RES 
226  226  Bohlin Sixten  2003  MASS  200m Medley Herrar B  50 m  3:09.29   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:08.89   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  39.68   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:49.32   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  46.75   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:28.39   
          55  400m Frisim Herrar B  50 m  6:16.64   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  30.42   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:24.43   
227  227  Bohlin Torsten  1999  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  30.10   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  31.85   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  1:08.73   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  36.41   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  1:00.54   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  26.64   
228  228  Boreström Matilda  2005  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  50.98  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  45.57  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:44.71   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  49.94  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:47.59  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  40.02  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:58.39  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:25.81   
229  229  Bravert Linn  2008  MASS  21  50m Ryggsim Damer  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  56.61  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  43.79  STR 
230  230  Bravert Livia  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  51.14  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  2:59.65  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  49.96  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  47.25  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:49.20  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  40.62  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:35.35  STR 
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
231  231  Burenius Lily  2008  MASS  21  50m Ryggsim Damer  25 m  50.04  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m    STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  49.46  STR 
232  232  Burenius Maja  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m    STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  2:59.13  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  46.35  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  53.32  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:19.14  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:34.24   
          60  50m Frisim Damer  50 m  39.48  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:21.65   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
233  233  Burlin Alva  2006  MASS  40  50m Bröstsim Damer  25 m  51.27  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:58.81  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:43.53  RES 
          60  50m Frisim Damer  25 m  38.00  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:27.80   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  4:16.88  STR 
234  234  Byfeldt Hedda  2009  MASS  40  50m Bröstsim Damer  25 m  58.01  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  48.06  STR 
235  235  Byfeldt Tuva  2005  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  47.06  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:16.13  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  47.77  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:17.55  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  49.31  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:30.05   
          60  50m Frisim Damer  25 m  39.18  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:49.74  RES 
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
236  236  Carlsson Sigrid  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  44.91  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:25.44  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:39.39  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:32.77   
          60  50m Frisim Damer  50 m  39.95  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:28.15  RES 
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
237  237  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  200m Medley Herrar B  50 m  2:29.09   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:00.86   
          28  100m Bröstsim Herrar B  25 m  1:11.93   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  33.02   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m  2:41.82   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:13.00   
238  238  Christensen Wilma  2003  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  33.77   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:40.66   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:06.30   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  33.70   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:32.48   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:15.62   
          60  50m Frisim Damer  50 m  30.36   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:12.00   
239  239  Coster Axel  2003  MASS  77  50m Frisim Herrar Para  50 m  45.01   
          79  100m Frisim Herrar Para  50 m  1:42.10   
240  240  Cöster Julian  1995  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  24.86   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  56.25   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  30.80   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  29.63   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  52.61   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  22.72   
241  241  Deshpande Arnav  2006  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m    RES 
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m     
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m     
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m     
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  2:26.16   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  49.83  STR 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:51.45  RES 
242  242  Dicander Julia  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m    STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:56.83  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:51.69  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:44.35  STR 
243  243  Ding Eva  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  48.92  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  45.67  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:39.36   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  46.85  RES 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  38.04  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:34.20  RES 
244  244  Dyring Gabriel  2006  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  46.88   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  50.56   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:51.47   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  4:16.27   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:40.60   
245  245  Eievik Isabelle  2006  MASS  21  50m Ryggsim Damer  25 m  54.37  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  2:04.69  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  2:06.01  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  47.54  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:53.34  STR 
246  246  Eriksson Elias  1994  MASS  39  50m Bröstsim Herrar  50 m  34.29   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  1:00.30   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.51   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:16.52   
247  247  Ernst Fiona  2004  MASS  21  50m Ryggsim Damer  25 m  38.24   
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:17.19  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:37.37   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  45.79   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:24.34   
          60  50m Frisim Damer  25 m  35.14  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:31.94   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:20.37   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  2:59.52   
248  248  Esborn Emilia  2003  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  34.90   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:09.84   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  36.87   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:24.82   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  37.74   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:05.15   
          60  50m Frisim Damer  25 m  31.13   
249  249  Evertsson Måns  2003  MASS  200m Medley Herrar B  50 m  2:37.73   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:03.32   
          28  100m Bröstsim Herrar B  50 m  1:17.30   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:17.39   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:13.06   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m  2:44.30   
          57  400m Medley Herrar  25 m  5:13.46   
          71  200m Fjärilsim Herrar B  50 m  2:35.43   
250  250  Finnäs Algot  2007  MASS  59  50m Frisim Herrar  25 m  43.43  STR 
251  251  Flodin Hannah  2003  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  36.84   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  3:02.74  STR 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:12.52   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  38.30   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:51.38  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  46.97  STR 
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:57.61  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.98  RES 
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:22.55   
252  252  Fredholm Alexander  2001  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  29.03   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  1:04.26   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  2:13.02   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  59.54   
          63  200m Fjärilsim Herrar A  50 m  2:25.06   
253  253  Fredholm Lukas  2003  MASS  18  100m Frisim Herrar B  50 m  58.84   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:09.74   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:08.94   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  26.46   
254  254  Friman Alice  2005  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  58.34  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  51.23  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  2:02.47  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  53.38  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:51.36  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  45.31  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:37.92  STR 
255  255  Friman Elin  2007  MASS  40  50m Bröstsim Damer  25 m  1:12.84  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  50.64  STR 
256  256  Gadolin Alva  2006  MASS  200m Frisim Damer C  50 m  2:47.33  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  46.13  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m    STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:39.31   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  52.59  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m    STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:36.68   
          60  50m Frisim Damer  50 m  40.55  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:51.04  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:30.11  RES 
257  257  Gradinarska Boiana  2004  MASS  200m Frisim Damer C  50 m  2:26.22   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:07.53   
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:23.54   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:13.34   
          60  50m Frisim Damer  25 m  28.82   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:03.81   
258  258  Gustafsson Agnes  2002  MASS  200m Medley Damer B  50 m  3:10.78  STR 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:15.29   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  39.59  RES 
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:31.92   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  42.81   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  3:24.77   
          60  50m Frisim Damer  50 m  35.13  STR 
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:26.54   
259  259  Gustavsson Tuva  2004  MASS  200m Frisim Damer C  50 m  2:25.52   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:16.03   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:42.85   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:15.59   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:07.47   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  2:45.19   
260  260  Hackwitz Thindra  2003  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  31.99   
          200m Medley Damer B  50 m  2:46.22   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:07.06   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:17.53   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:42.32  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  35.66   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  2:50.43   
          60  50m Frisim Damer  25 m  29.68   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:20.20   
261  261  Hagedorn Linus  2002  MASS  12  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:32.74   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  59.10   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  32.57   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:09.47   
          55  400m Frisim Herrar B  50 m  4:53.19   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.25   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:11.26   
262  262  Haugsnes Tilde  2007  MASS  21  50m Ryggsim Damer  50 m    STR 
263  263  Hedlund Alva  2004  MASS  21  50m Ryggsim Damer  50 m    STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  52.32  STR 
264  264  Hellqvist Alexander  2005  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  38.20   
          200m Frisim Herrar C  50 m  2:59.60  RES 
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:05.90   
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m  1:38.66   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  47.34   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:27.51   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:40.22   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:15.53   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m     
265  265  Holmberg Max  2005  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  51.39   
          200m Frisim Herrar C  50 m  3:18.06  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  47.90   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:26.44  RES 
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:54.73   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  57.27   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  6:39.78  STR 
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:55.53   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  40.11  STR 
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m     
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:36.11   
266  266  Holmgren Anton  2007  MASS  59  50m Frisim Herrar  25 m  48.79  STR 
267  267  Hopmark Sara  2004  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  31.72   
          200m Frisim Damer C  50 m  2:18.12   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:10.77   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  35.29   
          23  200m Medley Damer C  50 m  2:35.99   
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:18.12   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  38.34   
          46  400m Frisim Damer C  50 m  4:49.35   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:14.88   
          60  50m Frisim Damer  25 m  29.30   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  2:54.82   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:04.48   
268  268  Hopmark Tina  2002  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  32.94   
          200m Medley Damer B  50 m  2:49.30   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:08.77   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  36.45   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:27.19   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  39.80   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:18.67   
          60  50m Frisim Damer  50 m  30.67   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:21.87   
269  269  Höglund Arvid  2005  MASS  200m Frisim Herrar C  50 m  2:48.65   
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m  1:23.68   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:13.46   
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m  1:32.59   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  6:04.05  STR 
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:29.81   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  31.05   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:09.64   
270  270  Höstner Elsa  2003  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  37.34   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  3:03.08  STR 
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:15.06   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  37.72   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:49.24  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  32.98  RES 
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:24.67   
271  271  Höstner Emmy  2008  MASS  60  50m Frisim Damer  50 m    STR 
272  272  Isberg Emilia  2003  MASS  17  100m Frisim Damer B  50 m  1:14.22   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  38.95   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  45.16   
          60  50m Frisim Damer  25 m  33.37  STR 
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:26.73   
273  273  Janesjö Gilma  2007  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  44.56  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  41.81  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:43.93   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  46.40   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:40.88  RES 
          60  50m Frisim Damer  25 m  36.11  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:31.20  RES 
274  274  Janson Isa  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  59.98  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  52.29  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:54.33  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  54.38  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:47.19  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  44.56  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:47.79  STR 
275  275  Janson Tindra  2005  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  50.50  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:20.52  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  52.79  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:48.46  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  51.98  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:56.74  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  41.67  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:50.81  RES 
276  276  Janzén Saga  2002  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  32.05   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:02.80   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:22.24   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:21.20   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  35.48   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  2:58.40   
          60  50m Frisim Damer  25 m  28.08   
277  277  Jedbratt Felix  2003  MASS  200m Medley Herrar B  50 m  2:29.89   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  58.63   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:08.91   
          43  100m Fjärilsim Herrar B  50 m  1:00.83   
          55  400m Frisim Herrar B  50 m  4:38.43   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:09.32   
          71  200m Fjärilsim Herrar B  50 m  2:27.24   
278  278  Jedel Christopher  1995  MASS  53  200m Medley Herrar A  50 m  2:15.43   
          57  400m Medley Herrar  50 m  4:41.93   
          63  200m Fjärilsim Herrar A  50 m  2:09.71   
          76  1500m Frisim Herrar  50 m  15:46.87   
279  279  Johansson Ella  2004  MASS  60  50m Frisim Damer  25 m  40.15  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:24.70   
280  280  Johansson Lova  2004  MASS  78  50m Frisim Damer Para  50 m  2:42.95   
          80  100m Frisim Damer Para  50 m  6:32.76   
281  281  Jörstam Elsa  2001  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  31.69   
          100m Fjärilsim Damer A  50 m  1:10.60   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:18.25   
          42  200m Bröstsim Damer A  50 m  2:52.88   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:35.48   
          70  100m Bröstsim Damer A  50 m  1:20.50   
282  282  Kaipiainen Livia  2007  MASS  21  50m Ryggsim Damer  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  55.30  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  48.02  STR 
283  283  Kinnander Freja  2007  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  49.37  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  2:00.46  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  54.16  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:47.55  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  45.31  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:43.26  STR 
284  284  Klebom Elias  2007  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m    RES 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  48.08   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  2:03.16   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  51.32   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  2:03.43   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  41.77  STR 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:34.18   
285  285  Klebom Hampus  2004  MASS  200m Frisim Herrar C  50 m  2:23.13   
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m  1:22.87   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  37.82   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  5:03.81   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:00.27   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:06.33   
286  286  Kristensson Rikard  2004  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  35.48   
          200m Frisim Herrar C  50 m  2:38.77   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  37.20   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:23.46  RES 
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m  1:39.94   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  6:04.51  STR 
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:19.16   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:08.67   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m  3:09.84   
287  287  Kubatkin Sofia  2007  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m    STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  2:03.03  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  55.49  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  45.23  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:39.68  STR 
288  288  Larsson Erik  2005  MASS  24  200m Medley Herrar C  50 m  3:16.63   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  34.50   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:35.31   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:18.97   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m  3:30.36   
289  289  Larsson Tom  2007  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  53.47   
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  43.42   
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:45.20   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  38.09  RES 
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:33.29   
290  290  Leander Tor  1999  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  26.85   
          400m Frisim Herrar A  50 m  4:05.40   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  59.58   
          16  200m Ryggsim Herrar A  50 m  2:07.94   
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  26.06   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  1:54.29   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  58.51   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  30.21   
          41  200m Bröstsim Herrar A  50 m  2:23.79   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  53.62   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:07.92   
          57  400m Medley Herrar  25 m  4:30.25   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  24.15   
          63  200m Fjärilsim Herrar A  50 m  2:16.73   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:06.72   
          76  1500m Frisim Herrar  50 m  16:37.97   
291  291  Licht Siri  2007  MASS  40  50m Bröstsim Damer  25 m  1:06.01  STR 
292  292  Ling Ludvig  2004  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  44.78   
          200m Frisim Herrar C  50 m  3:31.63  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  36.90   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:21.93  RES 
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m     
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:28.91   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  35.42   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:22.85   
293  293  Ljunggren Nina  2007  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  44.56  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  58.42  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:52.28  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  40.32  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:40.82  STR 
294  294  Lundberg Matilda  2005  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  35.98   
          200m Frisim Damer C  50 m  2:53.83  STR 
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:31.74   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  37.69   
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:05.35  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  47.97  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  5:43.52  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:21.41   
          60  50m Frisim Damer  25 m  33.49  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:14.74   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:18.20  STR 
295  295  Lundborg Ludwig  2002  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  31.00   
          12  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:32.46   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:01.98   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  32.53   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:16.27   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  28.31   
          65  100m Ryggsim Herrar B  50 m  1:10.59   
296  296  Löfgren Patrik  1996  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  27.28   
          400m Frisim Herrar A  50 m  4:05.64   
          10  100m Fjärilsim Herrar A  50 m  57.43   
          16  200m Ryggsim Herrar A  50 m  2:08.07   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  28.77   
          26  200m Frisim Herrar A  50 m  1:55.46   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  1:00.08   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  31.45   
          41  200m Bröstsim Herrar A  50 m  2:24.52   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  55.03   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:06.85   
          57  400m Medley Herrar  25 m  4:22.98   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  24.61   
          63  200m Fjärilsim Herrar A  50 m  2:08.35   
          69  100m Bröstsim Herrar A  50 m  1:06.73   
          76  1500m Frisim Herrar  25 m  16:23.32   
297  297  Mankinen Amanda  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  43.67  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  51.97  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:43.51   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  48.34  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:53.52  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  43.26  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:36.53   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:43.02  STR 
298  298  Moslih Dyhre Miriam  2007  MASS  40  50m Bröstsim Damer  25 m  1:17.99  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  57.23  STR 
299  299  Mulder Pettersson Meja  2005  MASS  200m Frisim Damer C  50 m    STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m    STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:42.92  RES 
          60  50m Frisim Damer  25 m  43.13  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:34.72  RES 
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
300  300  Niemi Anna-Maria  2006  MASS  21  50m Ryggsim Damer  50 m  52.50  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:59.96  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  1:00.16  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:54.09  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  45.66  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:45.79  STR 
301  301  Nilsson Alexander  2005  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  36.01   
          200m Frisim Herrar C  50 m  2:49.46   
          14  100m Fjärilsim Herrar C  50 m  1:26.22   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  37.16   
          36  100m Bröstsim Herrar C  25 m  1:34.75   
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  6:04.19  STR 
          51  100m Ryggsim Herrar C  50 m  1:19.95   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  31.82   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:10.67   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m  2:57.08   
302  302  Nordelöf Maja  2007  MASS  40  50m Bröstsim Damer  25 m  54.30  STR 
303  303  Nyberg Melissa  2003  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  34.07   
          200m Medley Damer B  50 m  2:48.42   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:04.77   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  37.71   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:35.01  RES 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  40.55   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:21.72   
          60  50m Frisim Damer  50 m  29.57   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:25.82   
304  304  Nylander Ida  2004  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  36.03   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:29.73   
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:01.46  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  46.23   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:26.85   
          60  50m Frisim Damer  50 m  34.95  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:13.47   
305  305  Nyqvist Sara  2003  MASS  200m Medley Damer B  50 m  2:31.19   
          19  400m Medley Damer  50 m  5:24.84   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  34.26   
          27  100m Bröstsim Damer B  50 m  1:22.69   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:18.61   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:07.50   
          50  200m Bröstsim Damer B  50 m  2:54.06   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  4:54.55   
          72  200m Fjärilsim Damer B  50 m  2:31.80   
306  306  Olofsson Frida  2004  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  36.76   
          13  100m Fjärilsim Damer C  50 m  1:26.09   
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  39.10   
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:02.69  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:34.38   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  44.99   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:31.84   
          60  50m Frisim Damer  25 m  32.05   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:15.91   
307  307  Olsson Tova  2001  MASS  40  50m Bröstsim Damer  25 m  33.20   
          42  200m Bröstsim Damer A  50 m  2:46.59   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  58.30   
          60  50m Frisim Damer  25 m  26.42   
          70  100m Bröstsim Damer A  50 m  1:13.42   
308  308  Ottosson Linnéa  2007  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  59.83  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  48.42  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m    STR 
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  55.72  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:48.37  STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  41.16  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:38.77  STR 
309  309  Pantaleeva Magdalena  2005  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  36.94   
          200m Frisim Damer C  50 m  3:04.83  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:19.80  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:29.54   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  41.19   
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:27.96   
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:24.06   
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:15.97   
310  310  Perisic Laura  2005  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  53.67  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:16.55  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  50.55  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m    STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  50 m  1:46.60   
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  48.72  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:54.14  STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m  42.03  STR 
          62  200m Bröstsim Damer C  50 m  3:51.08  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:37.88  STR 
311  311  Persson Martin  1992  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  25.73   
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  26.52   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  1:02.73   
          39  50m Bröstsim Herrar  25 m  29.95   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  52.85   
          59  50m Frisim Herrar  25 m  23.27   
312  312  Reuterberg Linnea  2001  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  33.84   
          15  200m Ryggsim Damer A  50 m  2:45.36   
          25  200m Frisim Damer A  50 m  2:35.11   
          31  100m Ryggsim Damer A  50 m  1:17.62   
          48  100m Frisim Damer A  50 m  1:09.33   
          54  200m Medley Damer A  50 m  2:47.40   
313  313  Ringbo Inez  2006  MASS  35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:58.77  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m    STR 
          60  50m Frisim Damer  50 m    STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:50.25  STR 
314  314  Rodier Majvie  2007  MASS  40  50m Bröstsim Damer  25 m  1:03.92  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m    STR 
          60  50m Frisim Damer  25 m  41.61  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:39.14  STR 
315  315  Rolf Gabriella  2004  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  43.69  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:02.35  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  42.04  STR 
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:27.18  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:46.46   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  50.05  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:20.13  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:36.11   
          60  50m Frisim Damer  25 m  35.29  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:18.90   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:23.48  STR 
316  316  Rosencrantz Axel  2002  MASS  12  200m Ryggsim Herrar B  50 m  2:43.06   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:07.23   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:23.98   
          55  400m Frisim Herrar B  50 m  5:06.89   
317  317  Ryman Elin  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  38.48   
          200m Frisim Damer C  50 m  2:50.32  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  25 m  38.57   
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  1:44.55   
          40  50m Bröstsim Damer  25 m  47.67  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:29.04   
          60  50m Frisim Damer  25 m  35.89  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:16.71   
318  318  Sandberg Olivia  2003  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  33.72   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:41.51   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:11.14   
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  36.40   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:34.44  RES 
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:24.72   
          60  50m Frisim Damer  50 m  34.09  STR 
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:16.25   
319  319  Sandblom Jonathan  2005  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  49.46   
          200m Frisim Herrar C  50 m  2:52.32   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  45.84   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:03.31   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  47.66   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  33.90   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:48.09   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:21.10   
320  320  Scheutz Attefors Matilda  2004  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  34.77   
          200m Frisim Damer C  50 m  2:47.16  STR 
321  321  Sjögren Felix  2005  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  35.01   
          200m Frisim Herrar C  50 m  2:56.95  RES 
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:27.05  RES 
          36  100m Bröstsim Herrar C  50 m  1:28.36   
          61  200m Bröstsim Herrar C  50 m  3:43.35   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:06.22   
322  322  Sjöstedt Clara  2003  MASS  200m Medley Damer B  50 m  2:37.74   
          11  200m Ryggsim Damer B  50 m  2:35.40   
          17  100m Frisim Damer B  50 m  1:03.55   
          33  200m Frisim Damer B  50 m  2:20.63   
          44  100m Fjärilsim Damer B  50 m  1:09.22   
          56  400m Frisim Damer B  50 m  5:02.10   
          66  100m Ryggsim Damer B  50 m  1:11.19   
          72  200m Fjärilsim Damer B  50 m  2:40.59   
323  323  Sjöstedt Viktor  2006  MASS  50m Fjärilsim Herrar  50 m  39.28   
          200m Frisim Herrar C  50 m  3:08.98  STR 
          22  50m Ryggsim Herrar  25 m  39.80   
          24  200m Medley Herrar C  50 m  3:30.12  STR 
          45  400m Frisim Herrar C  50 m  6:40.62  STR 
          59  50m Frisim Herrar  25 m  36.01   
          67  100m Frisim Herrar C  50 m  1:24.06   
          73  200m Ryggsim Herrar C  50 m     
324  324  Sjöström Agnes  2006  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  54.23  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:32.92  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  46.66  STR 
          35  100m Bröstsim Damer C  25 m  2:11.40  STR 
          40  50m Bröstsim Damer  50 m  1:02.55  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:53.13  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:40.59  RES 
          60  50m Frisim Damer  50 m  44.14  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:37.53  STR 
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:40.90  STR 
325  325  Sjöström Fanny  2004  MASS  50m Fjärilsim Damer  50 m  46.34  STR 
          200m Frisim Damer C  50 m  3:00.58  STR 
          21  50m Ryggsim Damer  50 m  39.22   
          23  200m Medley Damer C  50 m  3:36.67  STR 
          46  400m Frisim Damer C  50 m  6:26.93  STR 
          52  100m Ryggsim Damer C  50 m  1:24.64   
          60  50m Frisim Damer  50 m  35.20  STR 
          68  100m Frisim Damer C  50 m  1:17.77   
          74  200m Ryggsim Damer C  50 m  3:04.45   
326  326  Sjöström Viktor  2001  MASS  16  200m Ryggsim Herrar A  50 m  2:23.20   
          22  50m Ryggsim Herrar  50 m  30.68   
          32  100m Ryggsim Herrar A  50 m  1:06.20   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  36.77   
          47  100m Frisim Herrar A  50 m  59.78   
          53  200m Medley Herrar A  50 m  2:26.47   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.66   
          63  200m Fjärilsim Herrar A  50 m  2:36.72   
327  327  Skogsberg Karl  2003  MASS  200m Medley Herrar B  50 m  2:32.00   
          18  100m Frisim Herrar B  50 m  1:00.45   
          28  100m Bröstsim Herrar B  50 m  1:16.39   
          34  200m Frisim Herrar B  50 m  2:13.68   
          39  50m Bröstsim Herrar  50 m  35.97   
          49  200m Bröstsim Herrar B  50 m  2:45.84   
          59  50m Frisim Herrar  50 m  27.79   
328  328  Skrypnyk Slava  2007  MASS  60  50m Frisim Damer  50 m    STR 
329  329  Smith Alicia  2005  MASS  200m Frisim Damer C  50 m  2:47.73  STR 
          2