Deltagarlista Gren 1-80 
 
  Tävling  Speedo Open 2018    Utskriftsdatum  19 maj 2018   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  14:41   
  Arrangör  Mölndals Allmänna Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  02 juni 2018         
 
 
Gren 1, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
474  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  50 m  28.87   
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  29.22   
103  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  50 m  29.63   
352  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  29.98   
43  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  50 m  30.04   
439  Axelsson-Wiesel Edith  2002  SK LAXEN  AO3602  50 m  30.24   
410  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  50 m  30.70   
484  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  50 m  30.84   
18  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  50 m  31.12   
10  525  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  31.25   
11  84  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  50 m  31.30   
12  21  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  50 m  31.45   
13  492  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  50 m  31.48   
14  436  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  31.63   
15  452  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  50 m  31.65   
16  204  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  50 m  31.68   
17  281  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  50 m  31.69   
18  450  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  50 m  31.69   
19  267  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  50 m  31.72   
20  69  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  50 m  31.77   
21  260  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  31.99   
22  276  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  50 m  32.05   
23  559  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  32.05   
24  389  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  50 m  32.09   
25  449  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  50 m  32.17   
26  451  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  50 m  32.48   
27  61  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  50 m  32.76   
28  88  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  32.76   
29  212  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  50 m  32.82   
30  32  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  32.86   
31  390  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  50 m  32.86   
32  476  Jobe Emma  2003  TROLLHÄTTA  BP0203  50 m  32.89   
33  268  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  50 m  32.94   
34  444  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  50 m  33.00   
35  433  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  33.10   
36  574  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  33.29   
37  406  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  50 m  33.33   
38  353  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  33.56   
39  163  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  50 m  33.57   
40  90  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  50 m  33.65   
41  377  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  33.65   
42  318  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  50 m  33.72   
43  238  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  33.77   
44  312  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  33.84   
45  51  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  50 m  33.96   
46  303  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  34.07   
47  104  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  34.33   
48  431  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  50 m  34.37   
49  124  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  50 m  34.40   
50  111  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  50 m  34.50   
51  181  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  50 m  34.59   
52  577  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  34.68   
53  190  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  50 m  34.71   
54  320  Scheutz Attefors Matilda  2004  MASS  AS6404  50 m  34.77   
55  248  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  50 m  34.90   
56  356  Ylvén Tove  2003  MASS  CA3403  50 m  34.90   
57  109  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  35.00   
58  135  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  35.02   
59  542  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  35.08   
60  568  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  35.45   
61  206  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  50 m  35.50   
62  92  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  35.53   
63  162  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  50 m  35.59   
64  374  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  50 m  35.63   
65  82  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  50 m  35.78   
66  75  G?ransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  50 m  35.88   
67  294  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  50 m  35.98   
68  304  Nylander Ida  2004  MASS  AW8204  50 m  36.03   
69  556  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  50 m  36.08   
70  545  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  50 m  36.11   
71  537  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  50 m  36.32   
72  330  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  50 m  36.53   
73  48  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  36.66   
74  91  Jökulsdottir Anna-Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  50 m  36.76   
75  306  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  50 m  36.76   
76  251  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  50 m  36.84   
77  17  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  50 m  36.87   
78  116  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  BI2402  50 m  36.92   
79  309  Pantaleeva Magdalena  2005  MASS  AR8805  50 m  36.94   
80  414  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  50 m  37.17   
81  126  Sponga Sirin  2002  GÖTEBORG  BO4802  50 m  37.22   
82  336  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  50 m  37.24   
83  270  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  50 m  37.34   
84  487  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  50 m  37.49   
85  424  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  50 m  37.60   
86  150  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  BR1604  50 m  37.61   
87  89  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  BO0802  50 m  37.64   
88  166  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  50 m  37.65   
89  420  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  50 m  37.81   
90  549  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  50 m  37.86   
91  154  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  50 m  37.93   
92  482  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  37.93   
93  341  Söderberg Ebba  2003  MASS  BA8203  50 m  37.94   
94  46  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  50 m  37.98   
95  76  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  50 m  38.32   
96  123  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  BS9802  50 m  38.37   
97  317  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  50 m  38.48   
98  334  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  38.73   
99  71  Eklund Elma  2005  GÖTEBORG  AG5205  50 m  38.83   
100  428  Rångeby Frida  2005  S 77  AZ8205  50 m  38.91   
101  187  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  39.04  RES 
102  412  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  50 m  39.05  RES 
103  122  Sjöber Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  50 m  39.24  RES 
104  347  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  50 m  39.34  RES 
105  478  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  50 m  39.38  RES 
106  210  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  50 m  39.40  RES 
107  141  Brudigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  39.45  RES 
108  534  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  50 m  39.50  RES 
109  140  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  50 m  39.71  RES 
110  333  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  50 m  39.73  RES 
 
Gren 2, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
240  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  50 m  24.86   
512  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  50 m  25.12   
387  Ghirmai Efrem  1996  S 02  AC1396  50 m  25.29   
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  25.50   
175  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  25.51   
311  Persson Martin  1992  MASS  AC2792  50 m  25.73   
177  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  26.51   
365  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  50 m  26.70   
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  50 m  26.85   
10  31  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  50 m  26.99   
11  455  Jivanov Peter  2002  SKARA SS  AV8902  50 m  27.16   
12  296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  27.28   
13  408  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  50 m  27.53   
14  464  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  50 m  28.07   
15  42  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  50 m  28.15   
16  418  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  50 m  28.15   
17  149  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  50 m  28.71   
18  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  28.97   
19  52  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  50 m  29.02   
20  252  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  50 m  29.03   
21  73  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  50 m  29.08   
22  575  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  29.15   
23  530  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  50 m  29.64   
24  119  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  50 m  29.65   
25  459  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  50 m  29.78   
26  227  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  50 m  30.10   
27  576  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  30.10   
28  70  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  50 m  30.13   
29  134  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  50 m  30.14   
30  167  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  30.38   
31  49  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  50 m  30.43   
32  550  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  30.66   
33  522  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  30.81   
34  338  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  30.94   
35  184  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  30.95   
36  295  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  50 m  31.00   
37  555  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  50 m  31.08   
38  53  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  50 m  31.15   
39  192  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  31.23   
40  199  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  50 m  31.55   
41  427  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  31.80   
42  378  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  50 m  31.81   
43  130  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  50 m  31.82   
44  370  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  32.16   
45  100  Mellegård-Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  32.24   
46  99  Ljungqvist Oskar  2002  GÖTEBORG  AQ5702  50 m  32.28   
47  552  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  32.43   
48  573  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  50 m  32.53   
49  208  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  50 m  32.55   
50  553  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  32.73   
51  10  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  50 m  32.78   
52  87  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  50 m  33.88   
53  560  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  34.11   
54  98  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  34.39   
55  536  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  50 m  34.44   
56  321  Sjögren Felix  2005  MASS  AN0705  50 m  35.01   
57  477  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  35.18   
58  570  Hallum Ludvig  2003  VÄXJÖ SS  AQ6903  50 m  35.26   
59  286  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  35.48   
60  101  Moustakas Alexander  2002  GÖTEBORG  BA0502  50 m  35.59   
61  523  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  50 m  35.74   
62  544  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  35.79   
63  354  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  35.83   
64  301  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  36.01   
65  207  Leijon Markus  2002  MARIESTAD  AB5902  50 m  36.32   
66  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  36.78   
67  54  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  50 m  37.10   
68  72  Elhage Ali  2002  GÖTEBORG  AX4702  50 m  37.33   
69  264  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  38.20   
70  541  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  50 m  38.29   
71  546  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  38.39   
72  393  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  50 m  38.62   
73  371  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  39.13   
74  323  Sjöstedt Viktor  2006  MASS  AI3706  50 m  39.28   
75  74  Gardiner Jack  2004  GÖTEBORG  AR8904  50 m  39.70   
76  176  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  39.80   
77  217  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  50 m  40.24   
78  415  Gustafsson Rasmus  2001  S 77  AW3501  50 m  41.13   
79  527  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m  41.42   
80  97  Lindroth Alber  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  41.79   
81  524  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  50 m  41.83   
82  94  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  42.84   
83  435  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  42.85   
84  77  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  43.12   
85  96  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  50 m  43.57   
86  58  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  50 m  43.59   
87  292  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  50 m  44.78   
88  112  Pettersson Karl  2004  GÖTEBORG  AX8904  50 m  46.39   
89  244  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  50 m  46.88   
90  531  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  47.05   
91  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m  47.19   
92  425  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  50 m  48.58   
93  319  Sandblom Jonathan  2005  MASS  AQ5705  50 m  49.46   
94  265  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  50 m  51.39   
95  289  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  50 m  53.47   
96  121  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  50 m  59.22   
97  60  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  50 m     
98  62  Bober Jakub  2007  GÖTEBORG  AM2907  50 m     
99  64  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  50 m     
100  85  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  50 m     
101  56  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  50 m    RES 
102  125  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  50 m    RES 
103  241  Deshpande Arnav  2006  MASS  AQ5506  50 m    RES 
104  284  Klebom Elias  2007  MASS  AA3107  50 m    RES 
105  358  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  50 m    RES 
106  398  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  50 m    RES 
107  580  Lundqvist Johannes  2004  MASS  AU7104  50 m    RES 
 
Gren 3, 400m Frisim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
380  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  50 m  4:21.06   
81  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  50 m  4:28.41   
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  4:30.69   
209  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  4:31.90   
480  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  50 m  4:37.83   
95  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  50 m  4:42.69   
66  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  4:50.24   
180  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  4:58.80   
18  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  50 m  5:15.24   
10  92  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  5:20.32   
 
Gren 4, 400m Frisim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  3:56.58   
28  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  50 m  3:58.47   
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  50 m  4:05.40   
296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  4:05.64   
343  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  50 m  4:18.29   
37  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  50 m  4:21.44   
19  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  50 m  4:23.65   
164  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  4:30.82   
547  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  4:44.49   
10  165  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  4:47.42   
11  149  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  50 m  5:37.38  RES 
 
Gren 5, 200m Medley Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
494  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  50 m  2:27.54   
465  Schimmel hilja  2003  SKÖVDE SS  AV3603  50 m  2:27.55   
80  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  2:30.96   
305  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  50 m  2:31.19   
43  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  50 m  2:31.43   
521  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  2:34.11   
466  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  50 m  2:34.70   
453  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  50 m  2:34.86   
83  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  50 m  2:34.97   
10  68  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  2:35.05   
11  441  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  50 m  2:36.60   
12  529  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  2:36.95   
13  322  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  2:37.74   
14  468  Vestman Malin  2003  SKÖVDE SS  AL5803  50 m  2:38.43   
15  558  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  50 m  2:38.54   
16  143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  2:39.83   
17  511  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  50 m  2:40.05   
18  472  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  50 m  2:40.24   
19  224  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  50 m  2:40.78   
20  461  Kapron Nikita  2003  SKÖVDE SS  AL2803  50 m  2:42.48   
21  131  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  50 m  2:43.00   
22  567  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  50 m  2:43.33   
23  158  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  2:45.08   
24  538  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  2:45.46   
25  565  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  50 m  2:46.15   
26  260  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  2:46.22   
27  533  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  2:46.56   
28  188  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  2:48.31   
29  303  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  2:48.42   
30  268  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  50 m  2:49.30   
31  577  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  2:50.10  RES 
32  35  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  50 m  2:51.29  RES 
33  401  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  50 m  2:51.89  RES 
34  212  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  50 m  2:52.12  RES 
35  111  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  50 m  2:52.62  RES 
36  159  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  50 m  2:52.76  RES 
 
Gren 6, 200m Medley Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
566  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  2:22.40   
498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  50 m  2:22.42   
169  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  2:25.58   
405  W.Persson Felix  2003  S 02  AB8903  50 m  2:26.24   
237  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  50 m  2:29.09   
277  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  2:29.89   
384  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  50 m  2:30.61   
338  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  2:30.66   
327  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  50 m  2:32.00   
10  575  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  2:32.50   
11  571  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  2:33.15   
12  394  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  50 m  2:33.95   
13  249  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  2:37.73   
14  70  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  50 m  2:38.32   
15  404  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  50 m  2:38.96   
16  173  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  2:40.03   
17  98  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  2:41.15   
18  543  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  2:42.66   
19  208  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  50 m  2:44.88   
20  569  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  50 m  2:45.95   
21  207  Leijon Markus  2002  MARIESTAD  AB5902  50 m  2:46.50   
22  548  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  2:47.41   
23  491  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  2:50.13   
24  552  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  2:55.83   
25  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  2:57.14   
26  11  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  50 m  3:08.34   
27  226  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  3:09.29   
28  499  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  3:54.63   
29  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m     
 
Gren 7, 200m Frisim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
460  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  50 m  2:15.65   
267  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  50 m  2:18.12   
489  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  50 m  2:18.22   
67  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  2:20.03   
392  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  50 m  2:21.04   
462  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  50 m  2:21.04   
16  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  2:21.22   
496  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  50 m  2:21.76   
391  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  50 m  2:21.97   
10  503  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  50 m  2:22.38   
11  501  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  50 m  2:22.40   
12  514  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  50 m  2:23.42   
13  500  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  50 m  2:24.89   
14  30  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  2:25.25   
15  259  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  50 m  2:25.52   
16  257  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  50 m  2:26.22   
17  376  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  50 m  2:26.49   
18  377  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  2:28.43   
19  178  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  50 m  2:29.09   
20  135  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  2:29.93   
21  568  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  2:32.22   
22  389  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  50 m  2:32.59   
23  504  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  50 m  2:32.81   
24  353  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  2:33.63   
25  154  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  50 m  2:33.67   
26  572  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  2:34.16   
27  41  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  50 m  2:34.87   
28  508  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  50 m  2:35.01   
29  535  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  50 m  2:35.48   
30  210  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  50 m  2:35.80   
31  515  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  50 m  2:35.87   
32  40  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  2:36.38   
33  381  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  50 m  2:36.97   
34  509  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  50 m  2:37.09   
35  406  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  50 m  2:37.26   
36  22  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  2:38.04   
37  374  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  50 m  2:38.25   
38  82  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  50 m  2:39.05   
39  542  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  2:39.47   
40  497  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  50 m  2:41.01   
41  150  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  BR1604  50 m  2:41.81  RES 
42  528  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  2:43.08  RES 
43  487  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  50 m  2:43.96  RES 
44  140  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  50 m  2:44.24  RES 
45  166  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  50 m  2:44.79  RES 
46  537  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  50 m  2:45.16  RES 
 
Gren 8, 200m Frisim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  50 m  2:11.12   
355  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  2:11.84   
Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  50 m  2:15.97   
506  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  50 m  2:17.62   
553  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  2:17.66   
179  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  50 m  2:19.76   
522  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  2:20.20   
397  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  50 m  2:22.53   
285  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  50 m  2:23.13   
10  25  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  50 m  2:24.42   
11  495  Dahlström Eddie  2004  UDDEVALLA  AW0304  50 m  2:24.92   
12  550  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  2:25.27   
13  573  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  50 m  2:26.16   
14  479  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  50 m  2:27.67   
15  423  Meurling William  2004  S 77  AG9704  50 m  2:29.95   
16  168  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  50 m  2:30.02   
17  536  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  50 m  2:31.08   
18  402  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  2:31.27   
19  191  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  50 m  2:32.35   
20  371  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  2:34.07   
21  20  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  2:34.19   
22  33  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  50 m  2:35.42   
23  544  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  2:36.40   
24  560  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  2:37.42   
25  541  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  50 m  2:38.46   
26  286  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  2:38.77   
27  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  50 m  2:39.14   
28  435  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  2:40.87   
29  477  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  2:45.49   
30  546  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  2:47.51   
31  269  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  2:48.65   
32  301  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  2:49.46   
33  218  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  50 m  2:49.66   
34  174  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  50 m  2:49.78   
35  54  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  50 m  2:49.85   
36  505  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  50 m  2:50.11   
37  176  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  2:50.12   
38  319  Sandblom Jonathan  2005  MASS  AQ5705  50 m  2:52.32   
39  183  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  50 m  2:52.38   
40  419  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  50 m  2:54.23   
41  321  Sjögren Felix  2005  MASS  AN0705  50 m  2:56.95  RES 
42  531  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  2:58.27  RES 
43  74  Gardiner Jack  2004  GÖTEBORG  AR8904  50 m  2:59.28  RES 
44  264  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  2:59.60  RES 
45  425  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  50 m  3:02.02  RES 
46  77  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  3:03.34  RES 
 
Gren 9, 100m Fjärilsim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  1:03.61   
474  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  50 m  1:05.58   
352  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  1:06.06   
456  Brockmar Nikki  1999  SKÖVDE SS  AR2299  50 m  1:06.30   
81  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  50 m  1:06.73   
463  Lövgren Ida  2001  SKÖVDE SS  AB2801  50 m  1:08.28   
209  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  1:10.18   
18  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  50 m  1:10.33   
525  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  1:10.38   
10  281  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  50 m  1:10.60   
11  204  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  50 m  1:10.67   
12  450  Pålsson Therese  2001  SK LAXEN  BJ4401  50 m  1:11.77   
13  443  Grüneberger Erika  2001  SK LAXEN  AZ6201  50 m  1:14.07   
14  61  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  50 m  1:15.16   
15  95  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  50 m  1:15.18   
16  490  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  50 m  1:17.89   
17  190  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  50 m  1:18.91   
18  51  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  50 m  1:20.48   
19  396  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  50 m  1:33.33   
 
Gren 10, 100m Fjärilsim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
240  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  50 m  56.25   
512  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  50 m  56.71   
175  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  56.82   
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  56.95   
532  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  57.20   
296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  57.43   
365  Åberg Tobias  2000  MASS  AB2500  50 m  57.59   
31  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  50 m  58.70   
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  50 m  59.58   
10  418  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  50 m  1:01.01   
11  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  50 m  1:01.28   
12  42  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  50 m  1:01.75   
13  73  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  50 m  1:03.64   
14  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  1:03.71   
15  343  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  50 m  1:03.85   
16  252  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  50 m  1:04.26   
17  164  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  1:04.97   
18  493  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  50 m  1:05.62   
19  167  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  1:09.20   
20  119  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  50 m  1:09.46   
21  149  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  50 m  1:09.95   
22  10  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  50 m  1:13.66   
23  555  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  50 m  1:15.27   
24  87  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  50 m  1:19.74   
 
Gren 11, 200m Ryggsim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
457  Forss Trine  2003  SKÖVDE SS  AD8403  50 m  2:23.90   
494  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  50 m  2:27.47   
Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  50 m  2:29.66   
80  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  2:29.67   
451  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  50 m  2:30.44   
454  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  50 m  2:31.91   
39  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  50 m  2:32.75   
413  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  50 m  2:34.65   
461  Kapron Nikita  2003  SKÖVDE SS  AL2803  50 m  2:35.02   
10  322  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  2:35.40   
11  68  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  2:36.43   
12  452  Wahlbeck Elsa  2002  SK LAXEN  AM4202  50 m  2:37.09   
13  442  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  50 m  2:37.49   
14  533  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  2:38.02   
15  238  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  2:40.66   
16  318  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  50 m  2:41.51   
17  567  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  50 m  2:42.88   
18  475  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  50 m  2:43.20   
19  529  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  2:43.35   
20  90  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  50 m  2:43.53   
21  433  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  2:43.62   
22  445  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  50 m  2:43.62   
23  109  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  2:44.34   
24  486  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  50 m  2:45.03   
25  403  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  50 m  2:47.69   
26  124  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  50 m  2:47.85   
27  212  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  50 m  2:48.07   
28  399  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  50 m  2:50.27   
29  91  Jökulsdottir Anna-Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  50 m  2:50.48   
30  431  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  50 m  2:51.07   
31  111  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  50 m  2:51.50  RES 
32  187  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  2:54.75  RES 
33  162  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  50 m  2:57.93  RES 
34  554  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  50 m  2:59.31  RES 
35  356  Ylvén Tove  2003  MASS  CA3403  50 m  2:59.45  RES 
36  104  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  3:00.50  RES 
 
Gren 12, 200m Ryggsim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
464  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  50 m  2:28.09   
134  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  50 m  2:28.55   
576  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  2:29.62   
370  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  2:32.39   
295  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  50 m  2:32.46   
261  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  50 m  2:32.74   
394  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  50 m  2:33.56   
459  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  50 m  2:33.71   
52  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  50 m  2:35.31   
10  400  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  50 m  2:36.90   
11  100  Mellegård-Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  2:40.19   
12  70  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  50 m  2:41.62   
13  216  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  50 m  2:43.04   
14  316  Rosencrantz Axel  2002  MASS  AO5902  50 m  2:43.06   
15  58  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  50 m  2:55.54   
16  354  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  3:01.80   
17  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m     
18  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m     
 
Gren 13, 100m Fjärilsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
257  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  50 m  1:07.53   
267  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  50 m  1:10.77   
389  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  50 m  1:11.80   
392  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  50 m  1:11.80   
84  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  50 m  1:12.04   
353  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  1:12.71   
528  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  1:13.85   
514  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  50 m  1:14.11   
501  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  50 m  1:14.70   
10  32  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  1:14.94   
11  460  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  50 m  1:14.99   
12  436  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  1:15.43   
13  69  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  50 m  1:15.52   
14  30  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  1:15.79   
15  574  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  1:15.79   
16  406  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  50 m  1:15.91   
17  259  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  50 m  1:16.03   
18  88  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  1:16.10   
19  67  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  1:16.68   
20  462  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  50 m  1:17.45   
21  509  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  50 m  1:17.48   
22  391  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  50 m  1:17.52   
23  568  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  1:18.40   
24  181  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  50 m  1:18.92   
25  500  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  50 m  1:21.28   
26  48  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  1:22.04   
27  542  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  1:22.58   
28  381  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  50 m  1:23.18   
29  135  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  1:23.92   
30  497  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  50 m  1:24.08   
31  557  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  1:24.22   
32  545  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  50 m  1:24.34   
33  504  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  50 m  1:24.75   
34  437  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  50 m  1:24.94   
35  306  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  50 m  1:26.09   
36  508  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  50 m  1:26.17   
37  22  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  1:26.36   
38  154  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  50 m  1:27.54   
39  141  Brudigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  1:28.25   
40  304  Nylander Ida  2004  MASS  AW8204  50 m  1:29.73   
41  424  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  50 m  1:30.16   
42  82  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  50 m  1:31.38   
43  487  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  50 m  1:31.48   
44  294  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  50 m  1:31.74   
45  170  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  50 m  1:32.44   
46  198  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  50 m  1:33.27   
47  556  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  50 m  1:34.47   
48  150  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  BR1604  50 m  1:35.40   
49  534  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  50 m  1:35.50   
50  172  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  50 m  1:36.00   
51  215  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  50 m  1:38.54   
52  416  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  50 m  1:38.61   
53  347  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  50 m  1:38.93   
54  333  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  50 m  1:39.30   
55  515  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  50 m  1:40.07   
56  185  Ovise Gaelle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  50 m  1:41.43   
57  411  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  50 m  1:44.08   
58  412  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  50 m  1:44.66   
59  157  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  50 m  1:46.00   
60  142  Dohrner Tilda  2006  KUNGÄLV  AV7606  50 m  1:47.60   
61  86  Isberg Sofia  2006  GÖTEBORG  BA8206  50 m    RES 
62  153  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  50 m    RES 
63  348  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  50 m    RES 
64  420  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  50 m    RES 
65  428  Rångeby Frida  2005  S 77  AZ8205  50 m    RES 
66  478  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  50 m    RES 
 
Gren 14, 100m Fjärilsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
355  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  1:03.01   
49  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  50 m  1:08.36   
522  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  1:09.38   
199  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  50 m  1:09.41   
495  Dahlström Eddie  2004  UDDEVALLA  AW0304  50 m  1:09.45   
550  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  1:10.75   
340  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  50 m  1:14.12   
573  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  50 m  1:14.43   
378  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  50 m  1:18.89   
10  218  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  50 m  1:19.40   
11  479  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  50 m  1:19.83   
12  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  50 m  1:19.91   
13  506  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  50 m  1:20.41   
14  191  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  50 m  1:20.62   
15  269  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  1:23.68   
16  523  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  50 m  1:23.80   
17  544  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  1:24.92   
18  301  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  1:26.22   
19  397  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  50 m  1:26.30   
20  419  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  50 m  1:27.94   
21  402  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  1:28.19   
22  560  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  1:28.71   
23  20  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  1:28.88   
24  546  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  1:30.74   
25  183  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  50 m  1:34.62   
26  536  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  50 m  1:50.57   
27  60  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  50 m     
28  64  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  50 m     
 
Gren 15, 200m Ryggsim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
81  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  50 m  2:23.98   
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  2:24.63   
209  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  2:31.39   
458  Emanuelsson Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  50 m  2:32.86   
469  Williamsson Liesel  2000  SKÖVDE SS  AX6400  50 m  2:33.03   
480  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  50 m  2:36.58   
36  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  50 m  2:38.64   
66  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  2:40.45   
204  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  50 m  2:44.28   
10  110  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  50 m  2:44.56   
11  312  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  2:45.36   
12  92  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  2:57.87   
 
Gren 16, 200m Ryggsim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  50 m  2:07.94   
296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  2:08.07   
28  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  50 m  2:08.46   
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  2:08.67   
532  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  2:09.14   
177  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  2:10.04   
Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  50 m  2:12.98   
502  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  50 m  2:18.94   
427  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  2:22.93   
10  326  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  50 m  2:23.20   
11  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  50 m  2:23.96   
12  507  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  50 m  2:24.33   
 
Gren 17, 100m Frisim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
43  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  50 m  58.58   
457  Forss Trine  2003  SKÖVDE SS  AD8403  50 m  58.96   
465  Schimmel hilja  2003  SKÖVDE SS  AV3603  50 m  1:00.87   
410  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  50 m  1:01.11   
453  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  50 m  1:01.66   
39  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  50 m  1:02.03   
143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  1:02.28   
83  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  50 m  1:02.43   
276  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  50 m  1:02.80   
10  449  Ottosson Petronella  2002  SK LAXEN  AN8802  50 m  1:02.93   
11  441  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  50 m  1:03.04   
12  466  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  50 m  1:03.19   
13  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  50 m  1:03.37   
14  322  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  1:03.55   
15  442  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  50 m  1:03.92   
16  68  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  1:04.48   
17  472  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  50 m  1:04.70   
18  303  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  1:04.77   
19  511  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  50 m  1:04.86   
20  383  Edvardsson Maja  2003  S 02  BH2603  50 m  1:05.09   
21  521  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  1:05.25   
22  475  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  50 m  1:05.30   
23  433  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  1:05.73   
24  558  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  50 m  1:05.98   
25  224  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  50 m  1:06.23   
26  238  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  1:06.30   
27  131  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  50 m  1:06.53   
28  538  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  1:06.53   
29  439  Axelsson-Wiesel Edith  2002  SK LAXEN  AO3602  50 m  1:06.93   
30  90  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  50 m  1:06.95   
31  260  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  1:07.06   
32  486  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  50 m  1:07.41   
33  444  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  50 m  1:07.49   
34  158  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  1:07.52   
35  445  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  50 m  1:07.91   
36  467  Wahlström Isabella  2003  SKÖVDE SS  BR1403  50 m  1:07.97   
37  577  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  1:08.01   
38  21  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  50 m  1:08.04   
39  109  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  1:08.09   
40  567  Bodsjö Sanna  2003  VÄXJÖ SS  AD6203  50 m  1:08.22   
41  390  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  50 m  1:08.37   
42  268  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  50 m  1:08.77   
43  104  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  1:08.93   
44  124  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  50 m  1:09.33   
45  476  Jobe Emma  2003  TROLLHÄTTA  BP0203  50 m  1:09.43   
46  334  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  1:09.75   
47  91  Jökulsdottir Anna-Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  50 m  1:09.76   
48  248  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  50 m  1:09.84   
49  159  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  50 m  1:09.87   
50  111  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  50 m  1:10.03   
51  341  Söderberg Ebba  2003  MASS  BA8203  50 m  1:10.30   
52  162  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  50 m  1:10.41   
53  212  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  50 m  1:10.61   
54  529  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  1:10.61   
55  206  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  50 m  1:10.92   
56  565  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  50 m  1:11.01   
57  188  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  1:11.05   
58  318  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  50 m  1:11.14   
59  373  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  50 m  1:11.20   
60  116  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  BI2402  50 m  1:11.81   
61  356  Ylvén Tove  2003  MASS  CA3403  50 m  1:12.44   
62  251  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  50 m  1:12.52   
63  46  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  50 m  1:13.18   
64  75  G?ransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  50 m  1:13.25   
65  554  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  50 m  1:13.48   
66  187  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  1:13.56   
67  182  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  50 m  1:13.68   
68  272  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  50 m  1:14.22   
69  510  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  50 m  1:14.63   
70  270  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  50 m  1:15.06   
71  431  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  50 m  1:15.23   
72  258  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  50 m  1:15.29   
73  26  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  50 m  1:15.84   
74  89  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  BO0802  50 m  1:16.05   
75  549  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  50 m  1:17.09   
76  126  Sponga Sirin  2002  GÖTEBORG  BO4802  50 m  1:25.26   
77  17  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  BV9603  50 m  1:27.45   
78  429  Skånberg Hanna  2003  S 77  BU5603  50 m  1:28.02   
79  123  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  BS9802  50 m  1:29.89   
 
Gren 18, 100m Frisim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  50 m  57.01   
566  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  57.28   
169  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  58.17   
277  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  58.63   
405  W.Persson Felix  2003  S 02  AB8903  50 m  58.71   
253  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  50 m  58.84   
513  Tranberg Charlie  2002  UDDEVALLA  AK5102  50 m  58.90   
569  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  50 m  59.06   
261  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  50 m  59.10   
10  464  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  50 m  59.91   
11  327  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  50 m  1:00.45   
12  237  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  50 m  1:00.86   
13  575  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  1:00.86   
14  53  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  50 m  1:00.93   
15  338  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  1:01.26   
16  530  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  50 m  1:01.29   
17  370  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  1:01.36   
18  295  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  50 m  1:01.98   
19  208  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  50 m  1:02.05   
20  379  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  50 m  1:02.44   
21  395  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  50 m  1:02.67   
22  570  Hallum Ludvig  2003  VÄXJÖ SS  AQ6903  50 m  1:02.68   
23  249  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  1:03.32   
24  130  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  50 m  1:03.50   
25  134  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  50 m  1:03.81   
26  192  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  1:04.27   
27  99  Ljungqvist Oskar  2002  GÖTEBORG  AQ5702  50 m  1:05.19   
28  100  Mellegård-Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  1:05.22   
29  207  Leijon Markus  2002  MARIESTAD  AB5902  50 m  1:05.61   
30  70  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  50 m  1:05.87   
31  216  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  50 m  1:07.01   
32  548  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  1:07.03   
33  543  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  1:07.04   
34  98  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  1:07.22   
35  316  Rosencrantz Axel  2002  MASS  AO5902  50 m  1:07.23   
36  184  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  1:07.58   
37  491  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  1:07.69   
38  226  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  1:08.89   
39  354  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  1:09.39   
40  499  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  1:09.91   
41  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  1:10.57   
42  101  Moustakas Alexander  2002  GÖTEBORG  BA0502  50 m  1:11.29   
43  552  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  1:13.17   
44  58  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  50 m  1:15.86   
45  72  Elhage Ali  2002  GÖTEBORG  AX4702  50 m  1:22.57   
46  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m  1:23.23   
47  11  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  50 m  1:34.30   
 
Gren 19, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  5:10.50   
372  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  25 m  5:22.03   
305  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  50 m  5:24.84   
511  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  25 m  5:31.01   
35  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  5:46.46   
376  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  50 m  5:47.62   
159  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  5:49.59   
188  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  6:07.70   
126  Sponga Sirin  2002  GÖTEBORG  BO4802  25 m  6:37.15   
10  150  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  BR1604  50 m  6:43.85   
11  40  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  6:58.71   
12  138  Anderström Felicia  2004  KUNGÄLV  BR2604  50 m     
13  140  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  50 m     
14  142  Dohrner Tilda  2006  KUNGÄLV  AV7606  50 m     
15  153  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  50 m     
16  437  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  50 m     
17  485  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  50 m     
18  534  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  50 m     
 
Gren 21, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
457  Forss Trine  2003  SKÖVDE SS  AD8403  50 m  29.55   
44  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  50 m  31.23   
103  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  25 m  31.27   
352  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  25 m  31.45   
386  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  31.54   
458  Emanuelsson Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  50 m  32.17   
413  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m  32.18   
454  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  50 m  32.26   
391  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  32.39   
10  451  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  32.41   
11  474  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  50 m  32.46   
12  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  50 m  32.70   
13  209  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  25 m  32.79   
14  442  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  50 m  32.96   
15  410  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  25 m  33.08   
16  469  Williamsson Liesel  2000  SKÖVDE SS  AX6400  50 m  33.23   
17  18  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  25 m  33.27   
18  339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  33.27   
19  115  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  33.31   
20  84  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  50 m  33.40   
21  90  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  AN0602  50 m  33.50   
22  461  Kapron Nikita  2003  SKÖVDE SS  AL2803  50 m  33.63   
23  238  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  33.70   
24  305  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  25 m  34.26   
25  390  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  34.33   
26  113  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  50 m  34.36   
27  212  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  50 m  34.87   
28  556  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  34.90   
29  467  Wahlström Isabella  2003  SKÖVDE SS  BR1403  50 m  34.99   
30  267  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  50 m  35.29   
31  433  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  35.37   
32  124  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  50 m  35.49   
33  204  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  35.50   
34  486  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  50 m  35.66   
35  109  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  35.67   
36  436  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  35.69   
37  475  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  25 m  35.83   
38  69  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  50 m  35.88   
39  356  Ylvén Tove  2003  MASS  CA3403  25 m  35.90   
40  221  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  50 m  35.99   
41  445  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  25 m  36.17   
42  32  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  36.19   
43  574  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  25 m  36.22   
44  542  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  36.35   
45  318  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  50 m  36.40   
46  268  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  25 m  36.45   
47  143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  36.49   
48  154  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  36.51   
49  178  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  36.55   
50  91  Jökulsdottir Anna-Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  36.57   
51  41  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  50 m  36.64   
52  412  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  36.68   
53  248  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  25 m  36.87   
54  187  Simonsson Moa  2003  KUNGSBACKA  BN5603  50 m  37.09   
55  431  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  50 m  37.35   
56  381  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  50 m  37.37   
57  82  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  50 m  37.43   
58  186  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  50 m  37.49   
59  111  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  BR1602  50 m  37.59   
60  294  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  25 m  37.69   
61  303  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  37.71   
62  270  Höstner Elsa  2003  MASS  BG8403  50 m  37.72   
63  538  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  37.83   
64  545  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  37.87   
65  122  Sjöber Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  50 m  37.91   
66  465  Schimmel hilja  2003  SKÖVDE SS  AV3603  50 m  38.11   
67  166  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  25 m  38.20   
68  247  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  38.24   
69  251  Flodin Hannah  2003  MASS  AK2403  50 m  38.30   
70  206  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  50 m  38.34   
71  317  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  25 m  38.57   
72  334  Ström Alva  2003  MASS  BG5603  50 m  38.58   
73  89  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  BO0802  25 m  38.59   
74  347  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m  38.62   
75  330  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  25 m  38.65   
76  135  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  38.83   
77  210  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  25 m  38.89   
78  437  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  50 m  38.90   
79  181  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  50 m  38.95   
80  272  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  25 m  38.95   
81  78  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  25 m  39.01   
82  487  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  25 m  39.03   
83  48  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  39.04   
84  116  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  BI2402  25 m  39.07   
85  353  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  39.09   
86  306  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  39.10   
87  420  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  25 m  39.11   
88  482  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  39.14   
89  551  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  50 m  39.17   
90  172  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  25 m  39.18   
91  428  Rångeby Frida  2005  S 77  AZ8205  25 m  39.20   
92  162  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  50 m  39.22   
93  325  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  50 m  39.22   
94  189  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  39.24   
95  92  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  39.25   
96  75  G?ransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  39.28   
97  46  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  50 m  39.31   
98  424  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m  39.34   
99  540  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  39.41   
100  336  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  39.52   
101  258  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  50 m  39.59  RES 
102  572  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  39.60  RES 
103  476  Jobe Emma  2003  TROLLHÄTTA  BP0203  50 m  39.71  RES 
104  549  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  25 m  39.92  RES 
105  534  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  39.94  RES 
106  108  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  50 m  40.00  RES 
107  329  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  40.19  RES 
108  104  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  40.29  RES 
109  414  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  25 m  40.35  RES 
110  123  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  BS9802  25 m  40.56  RES 
 
Gren 22, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  26.06   
311  Persson Martin  1992  MASS  AC2792  25 m  26.52   
387  Ghirmai Efrem  1996  S 02  AC1396  50 m  27.27   
28  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  50 m  27.52   
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  27.80   
512  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  25 m  28.50   
296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  28.77   
Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  50 m  29.29   
507  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  25 m  29.61   
10  355  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  30.07   
11  493  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  50 m  30.25   
12  576  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  30.39   
13  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  50 m  30.55   
14  326  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  50 m  30.68   
15  240  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  50 m  30.80   
16  502  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  50 m  30.95   
17  134  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  50 m  31.37   
18  384  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  25 m  31.51   
19  566  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  25 m  31.65   
20  427  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  31.70   
21  227  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  50 m  31.85   
22  408  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  50 m  32.14   
23  Askengren Gustav  2004  ELFSBORG  AA9904  50 m  32.50   
24  52  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  50 m  32.52   
25  179  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  50 m  32.52   
26  295  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  50 m  32.53   
27  49  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  50 m  32.57   
28  261  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  50 m  32.57   
29  550  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  32.58   
30  459  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  50 m  32.79   
31  100  Mellegård-Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  32.94   
32  530  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  25 m  33.14   
33  378  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  25 m  33.46   
34  575  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  34.08   
35  571  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  34.45   
36  423  Meurling William  2004  S 77  AG9704  50 m  34.46   
37  192  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  34.54   
38  99  Ljungqvist Oskar  2002  GÖTEBORG  AQ5702  25 m  35.41   
39  553  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  35.41   
40  543  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  35.42   
41  216  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  50 m  35.59   
42  523  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  50 m  35.69   
43  573  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  50 m  35.70   
44  72  Elhage Ali  2002  GÖTEBORG  AX4702  50 m  36.01   
45  208  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  50 m  36.13   
46  544  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  36.19   
47  33  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  50 m  36.31   
48  292  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  25 m  36.90   
49  354  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  37.02   
50  301  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  37.16   
51  286  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  37.20   
52  87  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  50 m  37.24   
53  541  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  50 m  37.24   
54  101  Moustakas Alexander  2002  GÖTEBORG  BA0502  50 m  37.29   
55  370  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  37.32   
56  58  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  25 m  37.45   
57  397  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  50 m  37.89   
58  74  Gardiner Jack  2004  GÖTEBORG  AR8904  25 m  38.36   
59  371  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  38.47   
60  207  Leijon Markus  2002  MARIESTAD  AB5902  50 m  38.53   
61  184  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  39.06   
62  524  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  39.41   
63  226  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  39.68   
64  323  Sjöstedt Viktor  2006  MASS  AI3706  25 m  39.80   
65  97  Lindroth Alber  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  39.84   
66  393  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  25 m  39.96   
67  77  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  40.15   
68  54  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  50 m  40.23   
69  527  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m  40.27   
70  183  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  50 m  40.39   
71  435  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  40.39   
72  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  40.90   
73  415  Gustafsson Rasmus  2001  S 77  AW3501  50 m  41.20   
74  11  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  25 m  41.23   
75  546  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  41.28   
76  121  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  25 m  43.28   
77  289  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  25 m  43.42   
78  531  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  43.59   
79  112  Pettersson Karl  2004  GÖTEBORG  AX8904  25 m  43.75   
80  398  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  25 m  43.91   
81  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  25 m  43.97   
82  148  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  25 m  45.08   
83  96  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  25 m  45.11   
84  217  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  25 m  45.23   
85  319  Sandblom Jonathan  2005  MASS  AQ5705  50 m  45.84   
86  65  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  50 m  47.16   
87  358  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  25 m  47.16   
88  60  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  25 m  47.90   
89  265  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  25 m  47.90   
90  284  Klebom Elias  2007  MASS  AA3107  25 m  48.08   
91  425  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  50 m  48.48   
92  56  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  25 m  48.63   
93  213  Ahlin ALEXANDER  2009  MASS  AC5709  25 m  50.05   
94  85  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  25 m  50.97   
95  483  Olsson Viktor  2006  TROLLHÄTTA  AI2306  50 m  51.73   
96  62  Bober Jakub  2007  GÖTEBORG  AM2907  25 m  55.50   
97  337  Sundberg Berntsson Andreas  2006  MASS  AO4106  25 m  57.10   
98  152  Stude Adrian  2004  KUNGÄLV  AW9904  50 m     
99  241  Deshpande Arnav  2006  MASS  AQ5506  50 m     
100  580  Lundqvist Johannes  2004  MASS  AU7104  50 m     
101  64  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  50 m    RES 
102  125  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  50 m    RES 
 
Gren 23, 200m Medley Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
460  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  50 m  2:31.49   
267  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  50 m  2:35.99   
489  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  50 m  2:36.01   
67  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  2:37.68   
462  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  50 m  2:39.72   
514  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  50 m  2:41.28   
501  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  50 m  2:42.19   
259  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  50 m  2:42.85   
496  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  50 m  2:43.10   
10  392  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  50 m  2:43.74   
11  376  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  50 m  2:44.21   
12  350  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  2:44.61   
13  16  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  2:44.84   
14  69  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  50 m  2:45.83   
15  88  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  2:47.01   
16  528  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  2:48.37   
17  574  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  2:48.90   
18  389  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  50 m  2:49.05   
19  509  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  50 m  2:49.54   
20  508  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  50 m  2:50.75   
21  30  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  2:51.16   
22  568  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  2:51.28   
23  377  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  2:51.38   
24  40  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  2:52.07   
25  406  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  50 m  2:52.74   
26  504  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  50 m  2:52.76   
27  542  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  2:54.12   
28  374  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  50 m  2:54.60   
29  41  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  50 m  2:55.43   
30  557  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  2:55.56   
31  515  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  50 m  2:56.18  RES 
32  22  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  2:57.25  RES 
33  203  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  50 m  2:57.28  RES 
34  497  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  50 m  2:57.51  RES 
35  82  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  50 m  2:58.77  RES 
36  140  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  50 m  2:58.82  RES 
 
Gren 24, 200m Medley Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
355  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  2:26.80   
38  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  50 m  2:29.39   
506  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  50 m  2:31.99   
522  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  2:35.96   
340  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  50 m  2:37.25   
553  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  2:40.64   
573  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  50 m  2:46.22   
523  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  50 m  2:48.93   
479  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  50 m  2:49.88   
10  20  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  2:50.15   
11  402  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  2:50.51   
12  495  Dahlström Eddie  2004  UDDEVALLA  AW0304  50 m  2:50.93   
13  544  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  2:51.24   
14  560  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  2:51.36   
15  191  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  50 m  2:53.28   
16  419  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  50 m  2:54.27   
17  477  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  2:54.81   
18  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  50 m  2:55.26   
19  536  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  50 m  3:01.12   
20  524  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  50 m  3:02.38   
21  319  Sandblom Jonathan  2005  MASS  AQ5705  50 m  3:03.31   
22  176  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  3:03.95   
23  541  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  50 m  3:04.33   
24  371  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  3:04.88   
25  505  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  50 m  3:05.67   
26  264  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  3:05.90   
27  33  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  50 m  3:09.44   
28  269  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  3:13.46   
29  288  Larsson Erik  2005  MASS  AN2705  50 m  3:16.63   
30  183  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  50 m  3:18.40   
31  292  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  50 m  3:21.93  RES 
32  286  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  3:23.46  RES 
33  531  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  3:24.56  RES 
34  265  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  50 m  3:26.44  RES 
35  321  Sjögren Felix  2005  MASS  AN0705  50 m  3:27.05  RES 
36  393  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  50 m  3:28.71  RES 
 
Gren 25, 200m Frisim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
380  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  50 m  2:06.87   
81  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  50 m  2:06.98   
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  2:07.47   
458  Emanuelsson Fransson Vera  2001  SKÖVDE SS  AB7401  50 m  2:08.84   
209  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  2:11.41   
115  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  50 m  2:11.59   
463  Lövgren Ida  2001  SKÖVDE SS  AB2801  50 m  2:12.37   
480  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  50 m  2:13.01   
44  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  50 m  2:14.02   
10  484  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  50 m  2:14.69   
11  95  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  50 m  2:14.91   
12  469  Williamsson Liesel  2000  SKÖVDE SS  AX6400  50 m  2:16.65   
13  492  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  50 m  2:16.65   
14  66  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  2:16.85   
15  281  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  50 m  2:18.25   
16  559  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  2:19.12   
17  474  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  50 m  2:19.69   
18  128  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  50 m  2:20.19   
19  490  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  50 m  2:20.79   
20  180  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  2:22.21   
21  110  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  50 m  2:22.37   
22  163  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  50 m  2:24.91   
23  525  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  2:25.25   
24  92  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  2:33.71   
25  312  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  2:35.11   
26  171  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  50 m  2:39.89   
27  51  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  50 m  2:40.91   
28  396  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  50 m  2:42.55   
 
Gren 26, 200m Frisim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  1:49.51   
28  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  50 m  1:52.65   
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  50 m  1:54.29   
296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  1:55.46   
31  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  50 m  1:57.45   
175  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  2:00.15   
177  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  2:00.43   
42  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  50 m  2:01.37   
343  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  50 m  2:03.55   
10  19  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  50 m  2:03.90   
11  418  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  50 m  2:04.63   
12  532  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  2:05.76   
13  164  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  2:06.54   
14  37  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  50 m  2:06.61   
15  63  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  50 m  2:11.16   
16  507  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  50 m  2:12.42   
17  252  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  50 m  2:13.02   
18  167  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  2:15.30   
19  547  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  2:15.93   
20  165  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  2:18.58   
21  149  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  50 m  2:18.78  RES 
22  10  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  50 m  2:28.40  RES 
 
Gren 27, 100m Bröstsim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
465  Schimmel hilja  2003  SKÖVDE SS  AV3603  50 m  1:11.52   
68  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  1:15.86   
441  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  50 m  1:16.50   
439  Axelsson-Wiesel Edith  2002  SK LAXEN  AO3602  50 m  1:16.93   
494  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  50 m  1:17.00   
468  Vestman Malin  2003  SKÖVDE SS  AL5803  50 m  1:17.11   
472  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  50 m  1:17.17   
558  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  50 m  1:17.34   
260  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  1:17.53   
10  382  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  50 m  1:18.17   
11  466  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  50 m  1:18.85   
12  440  Barrington Nathalie  2002  SK LAXEN  AY9202  50 m  1:19.31   
13  454  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  50 m  1:19.45   
14  529  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  1:19.82   
15  446  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  50 m  1:19.94   
16  511  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  50 m  1:21.41   
17  565  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  50 m  1:21.46   
18  159  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  50 m  1:21.50   
19  401  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  50 m  1:22.19   
20  276  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  50 m  1:22.24   
21  224  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  50 m  1:22.49   
22  212  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  50 m  1:22.61   
23  305  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  50 m  1:22.69   
24  188  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  1:23.02   
25  75  G?ransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  50 m  1:23.84   
26  451  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  50 m  1:24.73   
27  248  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  50 m  1:24.82   
28  158  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  1:25.12   
29  131  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  50 m  1:26.69   
30  80  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  1:27.15   
31  268  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  50 m  1:27.19   
32  533  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  1:27.63   
33  341  Söderberg Ebba  2003  MASS  BA8203  50 m  1:28.68   
34  356  Ylvén Tove  2003  MASS  CA3403  50 m  1:29.32   
35  577  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  1:29.43   
36  399  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  50 m  1:29.44   
37  403  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  50 m  1:29.82   
38  143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  1:30.12   
39  554  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  50 m  1:30.89   
40  258  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  50 m  1:31.92   
41  26  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  50 m  1:32.39   
42  373  Berlin Ida  2002  S 02  AW6402  50 m  1:32.86   
43  123  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  BS9802  50 m  1:34.92   
44  46  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  50 m  1:37.46   
45  182  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  50 m  1:38.16   
46  429  Skånberg Hanna  2003  S 77  BU5603  50 m  1:49.34   
 
Gren 28, 100m Bröstsim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
169  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  25 m  1:08.22   
498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  50 m  1:08.97   
338  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  1:11.90   
237  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  25 m  1:11.93   
395  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  25 m  1:13.90   
404  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  1:14.46   
394  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  1:15.08   
571  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  1:16.19   
327  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  50 m  1:16.39   
10  548  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  1:16.79   
11  134  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  1:17.04   
12  249  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  1:17.30   
13  207  Leijon Markus  2002  MARIESTAD  AB5902  25 m  1:18.06   
14  543  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  1:18.62   
15  400  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  50 m  1:19.17   
16  173  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  1:19.45   
17  192  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  1:20.67   
18  216  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  50 m  1:23.78   
19  575  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  25 m  1:23.97   
20  98  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  25 m  1:24.26   
21  491  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  1:28.45   
22  101  Moustakas Alexander  2002  GÖTEBORG  BA0502  50 m  1:28.65   
23  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  1:30.04   
24  570  Hallum Ludvig  2003  VÄXJÖ SS  AQ6903  50 m  1:30.85   
25  552  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  25 m  1:32.18   
26  11  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  25 m  1:34.99   
27  72  Elhage Ali  2002  GÖTEBORG  AX4702  25 m  1:37.07   
28  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m     
 
Gren 29, 200m Fjärilsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
392  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  50 m  2:39.97   
389  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  25 m  2:43.19   
67  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  2:48.84   
503  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  50 m  2:49.10   
528  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  2:50.72   
406  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  2:51.50   
84  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  25 m  2:52.82   
436  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  2:53.50   
353  Virén Astrid  2004  MASS  AV5204  50 m  2:53.86   
10  30  Persson Sofie  2004  ELFSBORG  AB5804  50 m  2:57.87   
11  32  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  2:57.88   
12  88  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  2:58.59   
13  181  Martinez Jonsson Klara  2004  KUNGSBACKA  BI4604  50 m  3:09.25   
14  150  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  BR1604  50 m     
15  185  Ovise Gaelle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  50 m     
16  198  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  50 m     
 
Gren 30, 200m Fjärilsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
522  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  2:40.87   
199  Kraemer Henrik  2005  LIDKÖPING  AD7505  50 m  2:44.24   
340  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  50 m  2:44.59   
573  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  50 m  2:47.83   
495  Dahlström Eddie  2004  UDDEVALLA  AW0304  50 m  2:48.28   
550  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  2:58.86   
191  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  50 m  3:12.85   
148  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  50 m     
 
Gren 31, 100m Ryggsim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
44  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  50 m  1:07.00   
386  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  50 m  1:08.75   
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  1:09.27   
469  Williamsson Liesel  2000  SKÖVDE SS  AX6400  50 m  1:10.75   
209  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  1:11.27   
36  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  AV5801  50 m  1:13.25   
128  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  50 m  1:14.29   
113  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  50 m  1:14.85   
204  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  50 m  1:15.34   
10  221  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  50 m  1:15.54   
11  95  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  50 m  1:15.65   
12  66  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  1:15.73   
13  18  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  BF0299  50 m  1:16.16   
14  312  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  1:17.62   
15  92  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  1:24.85   
 
Gren 32, 100m Ryggsim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  50 m  58.51   
28  Olsson Melker  2000  ELFSBORG  AC5100  50 m  58.99   
532  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  59.27   
177  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  59.83   
296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  1:00.08   
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  1:00.24   
Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  50 m  1:02.60   
311  Persson Martin  1992  MASS  AC2792  50 m  1:02.73   
493  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  50 m  1:04.92   
10  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  50 m  1:05.63   
11  502  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  50 m  1:05.68   
12  326  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  50 m  1:06.20   
13  42  Westerlund Holappa William  1999  ELFSBORG  AC0599  50 m  1:06.26   
14  427  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  1:07.21   
15  418  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  50 m  1:07.88   
16  164  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  1:08.53   
17  227  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  50 m  1:08.73   
 
Gren 33, 200m Frisim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
494  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  50 m  2:11.83   
39  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  50 m  2:12.74   
454  Wijk Mellie  2002  SK LAXEN  AM1602  50 m  2:12.91   
80  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  2:13.18   
Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  AU5403  50 m  2:13.69   
43  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  50 m  2:14.62   
453  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  50 m  2:15.37   
83  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  50 m  2:16.47   
410  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  50 m  2:17.09   
10  511  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  50 m  2:17.26   
11  533  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  2:17.91   
12  305  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  50 m  2:18.61   
13  441  Bergdahl Moa  2003  SK LAXEN  BB8603  50 m  2:18.75   
14  143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  2:18.78   
15  68  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  2:20.03   
16  322  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  2:20.63   
17  276  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  50 m  2:21.20   
18  383  Edvardsson Maja  2003  S 02  BH2603  50 m  2:21.33   
19  472  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  50 m  2:21.55   
20  442  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  50 m  2:21.67   
21  558  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  50 m  2:23.07   
22  131  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  50 m  2:23.22   
23  224  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  50 m  2:23.25   
24  521  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  2:23.28   
25  529  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  2:23.89   
26  475  Hellström Tilda  2002  TROLLHÄTTA  AX9402  50 m  2:23.98   
27  468  Vestman Malin  2003  SKÖVDE SS  AL5803  50 m  2:24.28   
28  433  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  2:27.09   
29  444  Hedman Emilia  2003  SK LAXEN  BE6803  50 m  2:27.38   
30  390  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  50 m  2:27.56   
31  486  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  50 m  2:29.17   
32  35  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  50 m  2:29.69   
33  104  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  2:30.40   
34  538  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  2:30.74   
35  158  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  2:31.12   
36  91  Jökulsdottir Anna-Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  50 m  2:31.43   
37  238  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  2:32.48   
38  476  Jobe Emma  2003  TROLLHÄTTA  BP0203  50 m  2:32.91   
39  467  Wahlström Isabella  2003  SKÖVDE SS  BR1403  50 m  2:33.23   
40  124  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  50 m  2:33.81   
41  318  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  50 m  2:34.44  RES 
42  445  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  50 m  2:34.53  RES 
43  116  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  BI2402  50 m  2:34.65  RES 
44  303  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  2:35.01  RES 
45  109  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  2:35.20  RES 
46  162  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  50 m  2:35.86  RES 
 
Gren 34, 200m Frisim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  50 m  2:01.76   
566  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  50 m  2:05.09   
513  Tranberg Charlie  2002  UDDEVALLA  AK5102  50 m  2:06.24   
575  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  2:08.45   
277  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  2:08.91   
261  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  50 m  2:09.47   
253  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  50 m  2:09.74   
169  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  2:10.36   
405  W.Persson Felix  2003  S 02  AB8903  50 m  2:12.13   
10  370  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  2:13.15   
11  464  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  50 m  2:13.41   
12  327  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  50 m  2:13.68   
13  530  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  50 m  2:14.16   
14  569  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  50 m  2:15.21   
15  379  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  50 m  2:15.66   
16  295  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  50 m  2:16.27   
17  576  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  2:17.28   
18  249  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  2:17.39   
19  53  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  50 m  2:17.48   
20  404  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  50 m  2:17.90   
21  70  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  50 m  2:19.41   
22  384  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  50 m  2:21.21   
23  499  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  2:22.40   
24  173  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  2:22.54   
25  208  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  50 m  2:22.75   
26  316  Rosencrantz Axel  2002  MASS  AO5902  50 m  2:23.98   
27  100  Mellegård-Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  2:24.31   
28  192  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  2:25.94   
29  491  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  2:27.74   
30  98  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  2:29.38   
31  207  Leijon Markus  2002  MARIESTAD  AB5902  50 m  2:31.39   
32  184  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  2:33.67   
33  552  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  2:36.80   
34  548  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  2:37.10   
35  354  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  2:39.77   
36  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  2:46.10   
37  226  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  2:49.32   
38  11  Figas Jesper  2003  ELFSBORG  AH5303  50 m  2:53.59   
39  58  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  50 m  3:09.78   
40  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m     
 
Gren 35, 100m Bröstsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
514  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  1:16.81   
267  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  25 m  1:18.12   
166  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  50 m  1:19.56   
69  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  1:19.64   
15  Hyvönen Linnea  2005  ELFSBORG  AB2405  25 m  1:20.59   
29  Olsson Sally  2005  ELFSBORG  AP4405  25 m  1:22.10   
88  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  1:22.29   
178  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  25 m  1:22.60   
257  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  25 m  1:23.54   
10  22  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  25 m  1:23.96   
11  462  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  50 m  1:24.22   
12  489  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  50 m  1:24.48   
13  542  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  25 m  1:25.27   
14  557  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  1:25.28   
15  568  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  25 m  1:25.53   
16  350  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  1:25.76   
17  515  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  25 m  1:25.93   
18  528  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  25 m  1:26.21   
19  32  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  25 m  1:27.84   
20  82  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  25 m  1:28.05   
21  203  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  25 m  1:28.13   
22  504  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  1:28.16   
23  556  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  1:28.29   
24  374  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  25 m  1:28.61   
25  537  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  25 m  1:28.89   
26  377  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  1:29.09   
27  189  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  25 m  1:29.18   
28  309  Pantaleeva Magdalena  2005  MASS  AR8805  50 m  1:29.54   
29  540  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  1:29.69   
30  574  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  25 m  1:30.18   
31  509  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  25 m  1:31.21   
32  535  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  25 m  1:31.38   
33  412  Bergman Ellen  2005  S 77  AJ6805  25 m  1:31.64   
34  329  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  1:32.19   
35  497  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  25 m  1:32.30   
36  336  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  1:32.59   
37  186  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  50 m  1:32.86   
38  482  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  25 m  1:33.41   
39  436  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  1:33.45   
40  306  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  1:34.38   
41  71  Eklund Elma  2005  GÖTEBORG  AG5205  50 m  1:34.75   
42  198  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  1:34.87   
43  526  Balslev Maria  2004  VARBERG  AZ7204  25 m  1:35.06   
44  332  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  1:35.18   
45  150  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  BR1604  50 m  1:35.33   
46  138  Anderström Felicia  2004  KUNGÄLV  BR2604  50 m  1:35.54   
47  140  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  50 m  1:35.59   
48  572  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  1:35.96   
49  508  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  50 m  1:36.38   
50  153  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  1:36.74   
51  342  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  25 m  1:36.75   
52  93  Karlssom Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  50 m  1:37.02   
53  411  Back Lina  2005  S 77  AJ7805  25 m  1:37.10   
54  76  Ha Elin  2006  GÖTEBORG  AM7406  25 m  1:37.34   
55  247  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  1:37.37   
56  160  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  50 m  1:37.86   
57  161  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  50 m  1:38.30   
58  122  Sjöber Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  50 m  1:38.34   
59  481  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  25 m  1:38.55   
60  78  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  50 m  1:38.62   
61  48  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  1:38.72   
62  256  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  25 m  1:39.31   
63  243  Ding Eva  2006  MASS  BG9806  25 m  1:39.36   
64  420  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  25 m  1:39.74   
65  205  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  25 m  1:39.85   
66  414  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  25 m  1:40.04   
67  534  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  1:40.04   
68  428  Rångeby Frida  2005  S 77  AZ8205  25 m  1:40.47   
69  330  Sonberger Alva  2005  MASS  BE8605  25 m  1:40.63   
70  545  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  1:40.85   
71  478  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  25 m  1:40.87   
72  385  Franzén Ida  2006  S 02  AM0606  50 m  1:40.97   
73  142  Dohrner Tilda  2006  KUNGÄLV  AV7606  25 m  1:41.39   
74  349  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  50 m  1:41.75   
75  409  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  25 m  1:41.86   
76  416  Gustafsson Tindra  2004  S 77  BJ7204  25 m  1:42.05   
77  348  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  25 m  1:42.17   
78  141  Brudigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  25 m  1:42.18   
79  59  Asterling Linda  2005  GÖTEBORG  AY3205  25 m  1:42.41   
80  437  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  25 m  1:42.48   
81  485  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  50 m  1:42.48   
82  539  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  1:42.50   
83  157  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m  1:42.73   
84  335  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  25 m  1:42.81   
85  347  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m  1:43.44   
86  297  Mankinen Amanda  2006  MASS  AZ0606  50 m  1:43.51   
87  273  Janesjö Gilma  2007  MASS  AP5207  25 m  1:43.93   
88  133  Yaghobi Aramis  2004  GÖTEBORG  BD0204  25 m  1:44.46   
89  424  Olofsson Linnea  2004  S 77  AZ7804  25 m  1:44.47   
90  317  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  25 m  1:44.55   
91  228  Boreström Matilda  2005  MASS  BJ6605  25 m  1:44.71   
92  215  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  25 m  1:45.24   
93  315  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  25 m  1:46.46   
94  310  Perisic Laura  2005  MASS  BE1805  50 m  1:46.60   
95  426  Olsson Alice  2006  S 77  AX1406  25 m  1:46.73   
96  102  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  25 m  1:47.15   
97  105  Norlander Ines  2006  GÖTEBORG  BA1406  25 m  1:47.17   
98  154  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  50 m  1:47.25   
99  333  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  50 m  1:47.55   
100  107  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  25 m  1:48.30   
101  275  Janson Tindra  2005  MASS  BE9605  50 m  1:48.46  RES 
102  127  Stridsman Alicia  2005  GÖTEBORG  BG8805  25 m  1:48.87  RES 
103  225  Blomberg Elsa  2006  MASS  AS1606  50 m  1:48.89  RES 
104  106  Norrman Filippa  2005  GÖTEBORG  BS2205  25 m  1:51.01  RES 
105  79  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  25 m  1:51.70  RES 
106  50  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  25 m  1:51.88  RES 
107  274  Janson Isa  2006  MASS  AU3206  50 m  1:54.33  RES 
108  421  Larsson Hailey  2007  S 77  AK7407  25 m  1:54.92  RES 
109  214  Almqvist Clara  2006  MASS  AZ3206  25 m  1:56.32  RES 
110  108  Olesen Angelica  2005  GÖTEBORG  AC0605  25 m  1:56.43  RES 
 
Gren 36, 100m Bröstsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
355  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  1:12.53   
506  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  25 m  1:13.69   
38  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  25 m  1:14.58   
553  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  1:19.60   
174  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  25 m  1:19.81   
419  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  25 m  1:21.61   
285  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  50 m  1:22.87   
168  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  25 m  1:23.96   
Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  25 m  1:24.23   
10  402  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  25 m  1:25.68   
11  49  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  1:26.75   
12  477  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  25 m  1:27.04   
13  479  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  25 m  1:27.13   
14  176  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  25 m  1:27.23   
15  505  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  50 m  1:27.23   
16  393  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  AP1104  25 m  1:27.26   
17  573  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  25 m  1:27.82   
18  321  Sjögren Felix  2005  MASS  AN0705  50 m  1:28.36   
19  371  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  1:28.43   
20  54  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  25 m  1:29.07   
21  560  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  1:29.23   
22  20  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  1:31.26   
23  77  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  25 m  1:31.46   
24  269  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  1:32.59   
25  301  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  25 m  1:34.75   
26  524  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  1:35.35   
27  398  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  25 m  1:36.34   
28  536  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  25 m  1:37.39   
29  264  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  1:38.66   
30  541  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  1:38.70   
31  544  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  1:38.82   
32  286  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  1:39.94   
33  435  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  1:40.06   
34  527  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m  1:40.84   
35  580  Lundqvist Johannes  2004  MASS  AU7104  50 m  1:41.74   
36  97  Lindroth Alber  2005  GÖTEBORG  AK0705  25 m  1:42.03   
37  218  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  50 m  1:46.16   
38  217  Andersson Felix  2006  MASS  AI5706  25 m  1:46.41   
39  483  Olsson Viktor  2006  TROLLHÄTTA  AI2306  25 m  1:46.68   
40  148  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  25 m  1:48.02   
41  96  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  25 m  1:48.99   
42  65  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  25 m  1:51.38   
43  85  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  25 m  1:51.46   
44  531  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  25 m  1:51.97   
45  94  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  1:52.24   
46  74  Gardiner Jack  2004  GÖTEBORG  AR8904  25 m  1:52.28   
47  265  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  25 m  1:54.73   
48  112  Pettersson Karl  2004  GÖTEBORG  AX8904  25 m  1:55.27   
49  358  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  25 m  2:00.32   
50  337  Sundberg Berntsson Andreas  2006  MASS  AO4106  25 m  2:01.81   
51  284  Klebom Elias  2007  MASS  AA3107  25 m  2:03.16   
52  152  Stude Adrian  2004  KUNGÄLV  AW9904  25 m  2:04.57   
53  125  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  25 m  2:11.70   
54  56  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  50 m     
55  62  Bober Jakub  2007  GÖTEBORG  AM2907  50 m     
56  64  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  50 m     
57  241  Deshpande Arnav  2006  MASS  AQ5506  50 m     
 
Gren 38, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
380  Dahlgren Erica  1997  S 02  AE3497  25 m  8:45.59   
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  9:12.22   
209  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  25 m  9:19.29   
494  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  25 m  9:25.82   
68  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  25 m  9:53.00   
460  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  50 m  9:55.97   
503  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  25 m  10:07.93   
451  Svensson Wilma  2002  SK LAXEN  BK8402  25 m  10:07.96   
514  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  25 m  10:08.40   
10  83  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  25 m  10:10.12   
11  376  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  25 m  10:24.34   
12  16  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  AE5205  50 m  10:29.77   
13  67  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  25 m  10:30.00   
14  159  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  25 m  10:31.65   
15  504  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  25 m  10:35.46   
16  391  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  25 m  10:38.87   
17  406  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  25 m  10:40.64   
18  158  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  10:49.11   
19  35  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  25 m  10:51.74   
20  104  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  25 m  10:56.13   
21  143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  10:59.62  RES 
22  206  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  25 m  11:07.05  RES 
23  203  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  50 m  11:08.19  RES 
24  91  Jökulsdottir Anna-Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  11:16.50  RES 
 
Gren 39, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  29.08   
27  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  50 m  29.35   
240  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  29.63   
311  Persson Martin  1992  MASS  AC2792  25 m  29.95   
14  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  50 m  29.97   
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  30.21   
73  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  25 m  30.80   
512  Svensson Kalle  1997  UDDEVALLA  AB4797  50 m  30.97   
169  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  31.32   
10  296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  31.45   
11  164  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  31.46   
12  165  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  31.51   
13  507  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  50 m  31.80   
14  498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  50 m  31.95   
15  555  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  50 m  32.79   
16  237  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  25 m  33.02   
17  338  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  33.80   
18  548  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  25 m  34.28   
19  246  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  50 m  34.29   
20  149  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  50 m  34.53   
21  459  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  50 m  34.69   
22  543  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  25 m  35.07   
23  134  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  25 m  35.12   
24  192  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  35.93   
25  327  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  50 m  35.97   
26  10  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  25 m  36.17   
27  53  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  50 m  36.21   
28  522  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  36.38   
29  227  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  25 m  36.41   
30  326  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  50 m  36.77   
31  408  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  50 m  37.68   
32  168  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  50 m  37.69   
33  87  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  50 m  37.71   
34  98  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  37.75   
35  285  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  50 m  37.82   
36  575  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  25 m  37.87   
37  216  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  50 m  38.02   
38  208  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  25 m  38.04   
39  569  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  50 m  38.29   
40  49  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  25 m  38.32   
41  434  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  50 m  38.33   
42  371  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  25 m  38.70   
43  101  Moustakas Alexander  2002  GÖTEBORG  BA0502  50 m  38.93   
44  54  Storberg Emil  2004  FALKENBERG  AE8504  50 m  39.41   
45  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  39.80   
46  477  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  39.92   
47  560  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  25 m  40.05   
48  72  Elhage Ali  2002  GÖTEBORG  AX4702  25 m  40.16   
49  12  Good Christoffer  2004  ELFSBORG  AL6904  25 m  40.45   
50  402  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  40.70   
51  176  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  40.93   
52  398  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  25 m  42.42   
53  573  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  50 m  42.72   
54  415  Gustafsson Rasmus  2001  S 77  AW3501  50 m  43.22   
55  524  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  25 m  43.95   
56  77  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  44.41   
57  544  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  25 m  45.08   
58  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  25 m  45.76   
59  117  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  AY8303  25 m  45.90   
60  527  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m  45.97   
61  435  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  25 m  46.36   
62  74  Gardiner Jack  2004  GÖTEBORG  AR8904  25 m  46.47   
63  226  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  46.75   
64  58  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  25 m  46.90   
65  264  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  47.34   
66  531  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  25 m  47.42   
67  319  Sandblom Jonathan  2005  MASS  AQ5705  50 m  47.66   
68  137  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  50 m  48.42   
69  148  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  25 m  49.09   
70  112  Pettersson Karl  2004  GÖTEBORG  AX8904  25 m  49.66   
71  62  Bober Jakub  2007  GÖTEBORG  AM2907  25 m  50.09   
72  483  Olsson Viktor  2006  TROLLHÄTTA  AI2306  50 m  50.15   
73  96  Lindén Calvin  2007  GÖTEBORG  AL7707  25 m  50.25   
74  244  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  25 m  50.56   
75  85  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  25 m  50.90   
76  284  Klebom Elias  2007  MASS  AA3107  25 m  51.32   
77  56  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  25 m  51.48   
78  358  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  25 m  52.01   
79  94  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  52.29   
80  65  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  50 m  52.40   
81  337  Sundberg Berntsson Andreas  2006  MASS  AO4106  25 m  53.68   
82  425  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  25 m  54.94   
83  265  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  25 m  57.27   
84  121  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  25 m  57.56   
85  64  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  50 m     
86  125  Smith Axel  2006  GÖTEBORG  AV5306  50 m     
87  223  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  50 m     
88  241  Deshpande Arnav  2006  MASS  AQ5506  50 m     
89  292  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  50 m     
90  580  Lundqvist Johannes  2004  MASS  AU7104  50 m     
91  581  Mamrak Adam  2004  MASS  AZ5904  50 m     
 
Gren 40, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
352  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  33.06   
307  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  25 m  33.20   
115  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  25 m  33.60   
382  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  25 m  34.17   
34  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  25 m  34.28   
559  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  34.37   
24  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  50 m  34.38   
472  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  34.58   
490  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  50 m  34.85   
10  492  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  50 m  35.11   
11  468  Vestman Malin  2003  SKÖVDE SS  AL5803  50 m  35.36   
12  276  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  25 m  35.48   
13  460  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  50 m  35.61   
14  260  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  35.66   
15  466  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  50 m  35.73   
16  166  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  50 m  35.80   
17  221  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  50 m  36.12   
18  69  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  25 m  36.18   
19  339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  25 m  36.35   
20  565  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  25 m  36.40   
21  212  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  50 m  37.02   
22  204  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  25 m  37.15   
23  44  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  25 m  37.20   
24  88  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  25 m  37.22   
25  474  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  25 m  37.33   
26  67  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  37.46   
27  158  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  37.47   
28  248  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  25 m  37.74   
29  386  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  25 m  37.87   
30  159  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  50 m  37.97   
31  542  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  38.22   
32  188  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  38.33   
33  75  G?ransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  25 m  38.34   
34  267  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  50 m  38.34   
35  211  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m  38.49   
36  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  25 m  38.86   
37  413  Bergman Lisa  2002  S 77  AQ9802  25 m  39.05   
38  557  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  39.08   
39  537  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  25 m  39.42   
40  556  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  25 m  39.54   
41  268  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  25 m  39.80   
42  377  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  39.88   
43  350  Wang Elina  2004  MASS  AV4204  50 m  40.40   
44  341  Söderberg Ebba  2003  MASS  BA8203  25 m  40.41   
45  390  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  25 m  40.45   
46  21  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  25 m  40.46   
47  303  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  40.55   
48  143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  40.63   
49  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  50 m  40.80   
50  374  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  50 m  40.91   
51  124  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  25 m  41.00   
52  540  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  25 m  41.14   
53  189  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  50 m  41.15   
54  309  Pantaleeva Magdalena  2005  MASS  AR8805  50 m  41.19   
55  26  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  41.29   
56  82  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  50 m  41.33   
57  51  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  50 m  41.46   
58  92  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  41.65   
59  433  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  41.87   
60  436  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  41.89   
61  186  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  50 m  41.99   
62  171  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  50 m  42.05   
63  91  Jökulsdottir Anna-Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  25 m  42.14   
64  123  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  BS9802  25 m  42.16   
65  78  Hahne Selma  2004  GÖTEBORG  BU5604  25 m  42.48   
66  109  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  25 m  42.49   
67  71  Eklund Elma  2005  GÖTEBORG  AG5205  25 m  42.61   
68  526  Balslev Maria  2004  VARBERG  AZ7204  25 m  42.72   
69  258  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  50 m  42.81   
70  568  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  42.92   
71  138  Anderström Felicia  2004  KUNGÄLV  BR2604  50 m  42.95   
72  126  Sponga Sirin  2002  GÖTEBORG  BO4802  25 m  43.11   
73  482  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  43.11   
74  574  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  43.11   
75  332  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  25 m  43.25   
76  476  Jobe Emma  2003  TROLLHÄTTA  BP0203  25 m  43.28   
77  329  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  25 m  43.38   
78  336  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  25 m  43.63   
79  140  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  43.76   
80  93  Karlssom Nadja  2004  GÖTEBORG  BK8404  25 m  43.87   
81  388  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  25 m  43.88   
82  46  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  50 m  43.90   
83  182  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  50 m  44.46   
84  154  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  44.50   
85  306  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  25 m  44.99   
86  335  Ström Anna  2006  MASS  AM7606  25 m  45.01   
87  414  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  25 m  45.10   
88  409  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  25 m  45.11   
89  572  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  45.14   
90  272  Isberg Emilia  2003  MASS  BK9203  25 m  45.16   
91  48  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  45.42   
92  420  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  25 m  45.48   
93  539  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  25 m  45.77   
94  247  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  25 m  45.79   
95  89  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  BO0802  25 m  45.89   
96  122  Sjöber Elin  2005  GÖTEBORG  AY9205  50 m  46.04   
97  304  Nylander Ida  2004  MASS  AW8204  25 m  46.23   
98  347  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  25 m  46.33   
99  342  Söderberg Tova  2004  MASS  AJ8204  25 m  46.35   
100  273  Janesjö Gilma  2007  MASS  AP5207  25 m  46.40   
101  160  Berlin Rebecka  2005  KUNGSBACKA  AX4605  50 m  46.42  RES 
102  205  Jernevad Elsa  2005  MARIESTAD  BQ9605  25 m  46.52  RES 
103  153  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  46.57  RES 
104  545  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  25 m  46.58  RES 
105  133  Yaghobi Aramis  2004  GÖTEBORG  BD0204  25 m  46.63  RES 
106  161  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  50 m  46.72  RES 
107  481  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  50 m  46.81  RES 
108  157  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  25 m  46.84  RES 
109  243  Ding Eva  2006  MASS  BG9806  25 m  46.85  RES 
110  534  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  25 m  46.97  RES 
 
Gren 41, 200m Bröstsim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
507  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  50 m  2:22.68   
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  50 m  2:23.79   
296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  2:24.52   
164  Dahlgren Anton  1999  KUNGSBACKA  AM4999  50 m  2:29.25   
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  2:30.53   
547  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  2:33.63   
165  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  2:36.83   
418  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  50 m  2:39.45   
63  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  50 m  2:39.50   
10  37  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  50 m  2:43.12   
11  10  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  50 m  2:58.21   
 
Gren 42, 200m Bröstsim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
352  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  2:34.68   
24  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  50 m  2:37.89   
492  Aronsson Fanny  2000  UDDEVALLA  BE5400  50 m  2:44.81   
307  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  50 m  2:46.59   
490  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  50 m  2:47.41   
204  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  50 m  2:49.05   
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  2:50.29   
281  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  50 m  2:52.88   
221  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  50 m  2:53.21   
10  171  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  50 m  3:14.55   
11  396  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  50 m  3:18.95   
 
Gren 43, 100m Fjärilsim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
277  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  1:00.83   
202  Lundgren Malte  2002  LIDKÖPING  AC5302  50 m  1:03.50   
464  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  50 m  1:03.77   
530  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  50 m  1:04.08   
575  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  1:04.81   
379  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  50 m  1:04.85   
384  Emanuelsson Noah  2003  S 02  AI8703  50 m  1:06.95   
52  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  50 m  1:07.87   
70  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  50 m  1:08.12   
10  253  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  50 m  1:08.94   
11  338  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  1:09.54   
12  576  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  50 m  1:10.05   
13  184  Olsson William  2002  KUNGSBACKA  AT7502  50 m  1:10.18   
14  53  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  50 m  1:10.79   
15  130  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  AK7502  50 m  1:11.51   
16  459  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  50 m  1:12.02   
17  249  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  1:13.06   
18  370  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  1:13.16   
19  552  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  1:14.29   
20  98  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  1:15.56   
21  192  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  1:16.17   
22  134  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  50 m  1:16.31   
23  99  Ljungqvist Oskar  2002  GÖTEBORG  AQ5702  50 m  1:21.46   
24  100  Mellegård-Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  1:22.16   
25  499  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  1:23.56   
26  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  1:27.53   
27  226  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  1:28.39   
28  571  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  1:31.32   
29  117  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  AY8303  50 m  1:32.50   
30  58  Arnell Gustav  2003  GÖTEBORG  AR0703  50 m  1:35.99   
31  354  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  1:36.96  RES 
32  491  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  1:55.20  RES 
33  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m    RES 
 
Gren 44, 100m Fjärilsim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
103  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  AN6602  50 m  1:07.04   
372  Avdic Selma  2003  S 02  AM6803  50 m  1:07.48   
305  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  50 m  1:07.50   
43  Åstedt Sofia  2003  ELFSBORG  AF1403  50 m  1:08.54   
21  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  AE3602  50 m  1:08.58   
83  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  50 m  1:08.84   
322  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  1:09.22   
39  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  50 m  1:09.66   
80  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  1:09.76   
10  224  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  50 m  1:09.88   
11  538  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  1:10.59   
12  410  Back Alva  2002  S 77  AQ8802  50 m  1:10.83   
13  521  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  1:11.63   
14  390  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  50 m  1:11.99   
15  529  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  1:12.92   
16  131  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  50 m  1:13.31   
17  466  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  50 m  1:13.43   
18  577  Wardrum Alva  2003  VÄXJÖ SS  AQ1805  50 m  1:13.97   
19  476  Jobe Emma  2003  TROLLHÄTTA  BP0203  50 m  1:14.91   
20  143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  1:15.44   
21  238  Christensen Wilma  2003  MASS  CA8203  50 m  1:15.62   
22  124  Skåring Frida  2002  GÖTEBORG  BO5602  50 m  1:16.02   
23  68  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  1:16.14   
24  158  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  1:16.72   
25  486  Thompson Izabella  2003  TROLLHÄTTA  AG0203  50 m  1:17.48   
26  35  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  50 m  1:18.43   
27  268  Hopmark Tina  2002  MASS  BE9602  50 m  1:18.67   
28  104  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  BD2203  50 m  1:19.82   
29  303  Nyberg Melissa  2003  MASS  AW7403  50 m  1:21.72   
30  75  G?ransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  50 m  1:23.53   
31  91  Jökulsdottir Anna-Maria  2003  GÖTEBORG  BA4203  50 m  1:23.90   
32  565  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  50 m  1:24.42   
33  318  Sandberg Olivia  2003  MASS  BH0403  50 m  1:24.72   
34  109  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  AS8202  50 m  1:25.85   
35  162  Broman Ida  2003  KUNGSBACKA  BP5603  50 m  1:26.30   
36  510  Simonsson Emilia  2002  UDDEVALLA  AL3802  50 m  1:26.57   
37  431  Andersson Linnea  2003  SK 1970  AU1403  50 m  1:27.39   
38  116  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  BI2402  50 m  1:28.18   
39  549  Kuylenstjerna Johanna  2003  VARBERG  BS9403  50 m  1:28.77   
40  554  Olausson Alexandra  2003  VARBERG  AP1603  50 m  1:30.36   
 
Gren 45, 400m Frisim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
38  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  AF9704  50 m  4:35.55   
355  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  4:40.63   
506  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  50 m  4:48.26   
25  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  50 m  4:53.53   
397  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  50 m  4:58.50   
179  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  50 m  4:59.94   
285  Klebom Hampus  2004  MASS  AC4504  50 m  5:03.81   
479  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  50 m  5:04.46   
550  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  5:04.56   
10  174  Johansson Alexander  2004  KUNGSBACKA  AV1504  50 m  5:05.33   
11  191  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  50 m  5:14.09   
12  402  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  5:14.47   
13  573  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  50 m  5:22.72   
14  168  Ekholm Fredrik  2004  KUNGSBACKA  AN2904  50 m  5:22.93   
15  419  Kjellgren David  2004  S 77  AI4504  50 m  5:31.11   
16  435  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  5:31.29   
17  20  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  5:37.45   
18  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  50 m  5:38.05   
19  505  Olsson Anton  2004  UDDEVALLA  AF2104  50 m  5:40.83   
20  33  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  50 m  5:42.13   
21  200  Larsson Christoffer  2005  LIDKÖPING  AG6305  50 m  5:44.10  RES 
22  176  Johansson Noah  2005  KUNGSBACKA  AP0705  50 m  5:44.28  RES 
23  371  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  AP3104  50 m  5:48.83  RES 
24  218  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  50 m  5:58.52  RES 
 
Gren 46, 400m Frisim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
460  Henningsson Sofia  2004  SKÖVDE SS  AH8204  50 m  4:47.55   
267  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  50 m  4:49.35   
489  Abrahamsson Sofia  2005  UDDEVALLA  AB8605  50 m  4:53.16   
503  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  50 m  4:58.30   
392  Magnusson Elna  2004  S 02  BG1804  50 m  5:03.46   
514  Wester Evelina  2004  UDDEVALLA  AO6204  50 m  5:03.81   
67  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  AZ5604  50 m  5:03.84   
376  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  50 m  5:03.85   
500  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  50 m  5:05.29   
10  462  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  50 m  5:05.82   
11  504  Nordström Tilde  2004  UDDEVALLA  AG0204  50 m  5:07.99   
12  391  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  50 m  5:08.93   
13  568  Cronqvist Elin  2005  VÄXJÖ SS  AI1405  50 m  5:11.48   
14  84  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  50 m  5:13.93   
15  508  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  50 m  5:14.27   
16  178  Karlsson Alice  2004  KUNGSBACKA  BJ3204  50 m  5:14.94   
17  406  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  50 m  5:19.18   
18  528  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  5:19.75   
19  40  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  5:20.23   
20  377  Cederqvist Amanda  2005  S 02  AY2405  50 m  5:20.61   
21  203  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  50 m  5:21.07  RES 
22  509  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  50 m  5:23.52  RES 
23  135  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  5:23.93  RES 
24  166  Dahlgren Lina  2005  KUNGSBACKA  AD8805  50 m  5:24.09  RES 
 
Gren 47, 100m Frisim Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  50.00   
240  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  50 m  52.61   
311  Persson Martin  1992  MASS  AC2792  50 m  52.85   
139  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  50 m  53.59   
145  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  50 m  53.60   
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  50 m  53.62   
532  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  53.83   
31  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  50 m  53.87   
177  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  54.03   
10  Cavka Anes  1999  ELFSBORG  AG9799  50 m  54.14   
11  175  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  AJ5996  50 m  54.43   
12  296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  55.03   
13  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  50 m  55.49   
14  27  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  50 m  56.18   
15  408  Alexandersson Jacob  1995  S 77  AX7395  50 m  56.55   
16  19  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  50 m  57.79   
17  343  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  50 m  58.55   
18  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  50 m  58.63   
19  119  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  50 m  59.08   
20  73  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  50 m  59.49   
21  252  Fredholm Alexander  2001  MASS  AE2301  50 m  59.54   
22  326  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  50 m  59.78   
23  63  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  50 m  59.85   
24  246  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  50 m  1:00.30   
25  165  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  1:00.35   
26  502  Larsson Edwin  2001  UDDEVALLA  AB3501  50 m  1:00.52   
27  227  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  50 m  1:00.54   
28  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  1:01.27   
29  55  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  AU6199  50 m  1:01.29   
30  167  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  1:02.21   
31  149  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  50 m  1:02.48   
32  555  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  50 m  1:02.90   
33  427  Pettersson Jens  2001  S 77  AG9101  50 m  1:03.57   
34  10  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  50 m  1:04.85   
35  87  Jigrup Eric  2000  GÖTEBORG  AU7700  50 m  1:09.21   
36  415  Gustafsson Rasmus  2001  S 77  AW3501  50 m  1:14.73   
 
Gren 48, 100m Frisim Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
307  Olsson Tova  2001  MASS  AB8801  50 m  58.30   
81  Hanquet Marion  2001  GÖTEBORG  BY2401  50 m  59.41   
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  59.74   
115  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  50 m  59.80   
484  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  50 m  1:00.67   
474  Hasslin Klara  2001  TROLLHÄTTA  AF3201  50 m  1:00.73   
352  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  1:01.27   
559  Westholm Sara  2001  VARBERG  AL8801  50 m  1:01.73   
480  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  50 m  1:01.98   
10  209  Olsson Ebba  2001  MARIESTAD  AM7201  50 m  1:02.05   
11  44  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  50 m  1:02.80   
12  34  Stenberg Matilda  2001  ELFSBORG  AS5401  50 m  1:02.96   
13  95  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  50 m  1:03.04   
14  66  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  1:03.31   
15  24  Maltesson Lina  2000  ELFSBORG  BF0600  50 m  1:03.86   
16  128  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  50 m  1:04.32   
17  113  Ramallo Solveig  1993  GÖTEBORG  BX2693  50 m  1:04.61   
18  180  Källén Isabella  2001  KUNGSBACKA  BR6401  50 m  1:04.82   
19  110  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  BH1601  50 m  1:05.05   
20  525  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  1:05.12   
21  163  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  50 m  1:05.85   
22  61  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  BC5800  50 m  1:08.49   
23  190  Voss Julia  2001  KUNGSBACKA  BR7401  50 m  1:08.97   
24  312  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  1:09.33   
25  396  Paktinat Sadaf  2001  S 02  AV4801  50 m  1:13.23   
26  171  Franck Ylva  2000  KUNGSBACKA  BP6400  50 m  1:14.93   
 
Gren 49, 200m Bröstsim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  50 m  2:26.35   
169  Ekholm Richard  2002  KUNGSBACKA  AV1702  50 m  2:37.85   
338  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  50 m  2:40.83   
237  Castillo Karlsson Filiph  2002  MASS  AO4902  50 m  2:41.82   
249  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  50 m  2:44.30   
327  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  50 m  2:45.84   
404  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  50 m  2:46.51   
395  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  50 m  2:49.31   
134  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  AM5302  50 m  2:50.42   
10  400  Sjöström Oscar  2003  S 02  AA2103  50 m  2:50.63   
11  53  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  50 m  2:51.24   
12  543  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302  50 m  2:51.48   
13  571  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  50 m  2:52.35   
14  173  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  2:52.79   
15  548  Josefson Viking  2002  VARBERG  AQ2702  50 m  2:53.10   
16  98  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  AW4503  50 m  2:56.87   
17  216  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  50 m  3:04.04   
18  491  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  3:11.38   
19  147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  3:14.51   
20  552  Lövenklev Samuel  2003  VARBERG  AU7703  50 m  4:18.18   
21  101  Moustakas Alexander  2002  GÖTEBORG  BA0502  50 m    RES 
22  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m    RES 
 
Gren 50, 200m Bröstsim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  AT7202  50 m  2:42.96   
468  Vestman Malin  2003  SKÖVDE SS  AL5803  50 m  2:43.59   
558  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  50 m  2:46.09   
494  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  50 m  2:46.52   
260  Hackwitz Thindra  2003  MASS  BG9403  50 m  2:50.43   
466  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  50 m  2:51.47   
472  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  50 m  2:52.42   
382  Edberg Emelie  2002  S 02  BH6802  50 m  2:53.99   
305  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  50 m  2:54.06   
10  446  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  50 m  2:54.52   
11  511  Ström Emilia  2002  UDDEVALLA  AD0602  50 m  2:57.85   
12  276  Janzén Saga  2002  MASS  AB9802  50 m  2:58.40   
13  211  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  50 m  2:59.08   
14  212  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  50 m  2:59.12   
15  83  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  AD2402  50 m  3:01.33   
16  188  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  3:01.45   
17  159  Bengtsson Matilda  2002  KUNGSBACKA  AK7802  50 m  3:01.58   
18  158  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  3:02.70   
19  401  Skanse Lova  2003  S 02  BS0203  50 m  3:03.93   
20  248  Esborn Emilia  2003  MASS  AP7403  50 m  3:05.15   
21  131  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  BD6803  50 m  3:06.81   
22  399  Sillerström Klara  2003  S 02  BR1603  50 m  3:11.01   
23  341  Söderberg Ebba  2003  MASS  BA8203  50 m  3:12.94   
24  75  G?ransson Elin  2003  GÖTEBORG  BV7603  50 m  3:12.99   
25  403  Svensson Sophie  2003  S 02  AZ5803  50 m  3:14.46   
26  123  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  BS9802  50 m  3:22.13   
27  258  Gustafsson Agnes  2002  MASS  AT1602  50 m  3:24.77   
28  46  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  AP0803  50 m  3:27.63   
29  143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  3:39.98   
30  182  Månendahl Hanna  2003  KUNGSBACKA  BW6403  50 m     
 
Gren 51, 100m Ryggsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
355  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  50 m  1:05.36   
179  Kvarnlöf Hektor  2004  KUNGSBACKA  AT0504  50 m  1:11.32   
522  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  50 m  1:12.25   
49  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  50 m  1:12.42   
550  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  50 m  1:13.22   
506  Robertsson Elias  2004  UDDEVALLA  AE8904  50 m  1:13.59   
25  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  AB1505  50 m  1:14.18   
340  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  50 m  1:14.28   
378  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  50 m  1:15.27   
10  423  Meurling William  2004  S 77  AG9704  50 m  1:16.25   
11  523  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  50 m  1:17.53   
12  544  Jimenez Kailan  2005  VARBERG  AE4505  50 m  1:18.17   
13  479  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  50 m  1:18.33   
14  286  Kristensson Rikard  2004  MASS  AL0904  50 m  1:19.16   
15  573  Hristodor Mircea Gabriel  2004  VÄXJÖ SS  AT8904  50 m  1:19.32   
16  20  Lidbom Max  2004  ELFSBORG  AC0104  50 m  1:19.51   
17  33  Stenberg Lowe  2006  ELFSBORG  AC2506  50 m  1:19.81   
18  301  Nilsson Alexander  2005  MASS  AH6305  50 m  1:19.95   
19  191  Wänt Gustaf  2004  KUNGSBACKA  AT8304  50 m  1:20.14   
20  397  Rilby Albin  2004  S 02  AP7104  50 m  1:20.32   
21  553  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  50 m  1:20.59   
22  402  Sköld Olle  2004  S 02  AR6904  50 m  1:23.22   
23  Dahlqvist William  2005  ELFSBORG  AG5305  50 m  1:23.31   
24  536  Danielsson Edvin  2005  VARBERG  AK6905  50 m  1:23.47   
25  541  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  50 m  1:24.10   
26  477  Kristiansson Rasmus  2004  TROLLHÄTTA  AH1704  50 m  1:24.23   
27  524  Axelsson Lucas  2005  VARBERG  AK5705  50 m  1:26.37   
28  425  Olofsson Oscar  2006  S 77  AJ2106  50 m  1:27.00   
29  97  Lindroth Alber  2005  GÖTEBORG  AK0705  50 m  1:27.17   
30  527  Bengtsson Måns  2006  VARBERG  AN3106  50 m  1:27.23   
31  264  Hellqvist Alexander  2005  MASS  AN8505  50 m  1:27.51   
32  200  Larsson Christoffer  2005  LIDKÖPING  AG6305  50 m  1:27.69   
33  546  Josarp Victor  2006  VARBERG  AG9706  50 m  1:28.57   
34  435  Larsson Leon  2005  SK 1970  AB6905  50 m  1:28.85   
35  292  Ling Ludvig  2004  MASS  AS5304  50 m  1:28.91   
36  183  Nystedt Love  2005  KUNGSBACKA  AK4305  50 m  1:28.97   
37  269  Höglund Arvid  2005  MASS  AI5505  50 m  1:29.81   
38  218  Andersson Isak  2004  MASS  AP4304  50 m  1:29.82   
39  77  Ha Max  2006  GÖTEBORG  AF0906  50 m  1:30.46   
40  560  Åkesson Alvin  2005  VARBERG  AH4505  50 m  1:32.44   
41  121  Sinclair Hugo  2005  GÖTEBORG  AV5305  50 m  1:33.44   
42  137  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  50 m  1:33.59   
43  148  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  50 m  1:34.78   
44  398  Shafie Jonas  2006  S 02  AF6906  50 m  1:36.45   
45  65  Damber Wille  2005  GÖTEBORG  AR1105  50 m  1:38.35   
46  531  Carlqvist Filip  2004  VARBERG  AS7104  50 m  1:39.39   
47  94  Lai Elias  2006  GÖTEBORG  AR4706  50 m  1:43.98   
48  223  Bailey Erik  2007  MASS  AG2307  50 m  1:44.60   
49  289  Larsson Tom  2007  MASS  AG9307  50 m  1:45.20   
50  60  Barkebo Jalmgård Willem  2005  GÖTEBORG  AV3305  50 m  1:46.36   
51  244  Dyring Gabriel  2006  MASS  AQ4506  50 m  1:51.47   
52  112  Pettersson Karl  2004  GÖTEBORG  AX8904  50 m  1:52.29   
53  85  Inci Azad  2005  GÖTEBORG  AT4705  50 m  1:52.46   
54  265  Holmberg Max  2005  MASS  AN1705  50 m  1:55.53   
55  358  Åsén Vinston  2007  MASS  AJ9907  50 m  1:56.50   
56  62  Bober Jakub  2007  GÖTEBORG  AM2907  50 m  2:02.75   
57  284  Klebom Elias  2007  MASS  AA3107  50 m  2:03.43   
58  241  Deshpande Arnav  2006  MASS  AQ5506  50 m  2:26.16   
59  56  Aminoff Hannes  2009  GÖTEBORG  AE4109  50 m     
60  64  Calek Christopher  2009  GÖTEBORG  AF6109  50 m     
 
Gren 52, 100m Ryggsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
501  Karfunkel Juni  2004  UDDEVALLA  AO9404  50 m  1:10.34   
496  Eriksson Hilda  2004  UDDEVALLA  AO5204  50 m  1:10.42   
391  Lind Madison  2004  S 02  AZ4804  50 m  1:13.00   
257  Gradinarska Boiana  2004  MASS  AJ5204  50 m  1:13.34   
84  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  BK2404  50 m  1:14.37   
503  Nielsen Lina  2005  UDDEVALLA  AD5605  50 m  1:14.39   
376  Bromander Lia  2004  S 02  AZ4604  50 m  1:14.86   
267  Hopmark Sara  2004  MASS  AJ7204  50 m  1:14.88   
259  Gustavsson Tuva  2004  MASS  AF5604  50 m  1:15.59   
10  32  Sjöström Elsa  2006  ELFSBORG  AA0206  50 m  1:17.09   
11  388  Gripfors Nelly  2005  S 02  AL4605  50 m  1:17.68   
12  509  Rödin Moa  2004  UDDEVALLA  BH8404  50 m  1:17.77   
13  88  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  AE3705  50 m  1:17.92   
14  40  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  AA7805  50 m  1:18.03   
15  69  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  AX3805  50 m  1:18.09   
16  389  Holmqvist Ella  2005  S 02  AY3405  50 m  1:18.09   
17  574  Magnusson Vanja  2004  VÄXJÖ SS  AH7604  50 m  1:18.86   
18  500  Hejdengård Emma  2006  UDDEVALLA  AY7806  50 m  1:19.20   
19  41  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  AP5405  50 m  1:19.74   
20  381  Dittmer Elsa  2005  S 02  BR3805  50 m  1:19.99   
21  508  Rodin Lova  2005  UDDEVALLA  AO1205  50 m  1:20.45   
22  556  Sjögren Filippa  2006  VARBERG  AD6406  50 m  1:20.76   
23  436  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  50 m  1:21.21   
24  294  Lundberg Matilda  2005  MASS  AY6605  50 m  1:21.41   
25  203  Salegård Elin  2005  LIDKÖPING  AT0405  50 m  1:21.63   
26  22  Lilja Hannah  2004  ELFSBORG  AE2604  50 m  1:21.71   
27  528  Berggren Nikki  2005  VARBERG  AD9805  50 m  1:22.27   
28  82  Hemberg Filippa  2004  GÖTEBORG  BT5204  50 m  1:22.59   
29  462  Kristiansson Ida  2004  SKÖVDE SS  AX8204  50 m  1:22.70   
30  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  50 m  1:22.79   
31  154  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  50 m  1:22.80   
32  Cavka Nirvana  2004  ELFSBORG  BN3204  50 m  1:22.93   
33  374  Beybutov Miray  2005  S 02  AY1405  50 m  1:23.15   
34  186  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  50 m  1:23.25   
35  172  Fredriksson Alicia  2005  KUNGSBACKA  AR5805  50 m  1:23.70   
36  542  Hilbert Tilda  2004  VARBERG  AZ0804  50 m  1:23.92   
37  406  Vråmo Ellen  2004  S 02  BF8604  50 m  1:23.95   
38  545  Johansson Emma  2005  VARBERG  BG7805  50 m  1:23.99   
39  572  Hildebrand Westerberg Agnes  2004  VÄXJÖ SS  BF9404  50 m  1:24.24   
40  551  Leijon Olivia  2005  VARBERG  AL8605  50 m  1:24.30   
41  247  Ernst Fiona  2004  MASS  AV1204  50 m  1:24.34   
42  497  Girnus de Sousa Annamaria  2005  UDDEVALLA  AO2205  50 m  1:24.63   
43  325  Sjöström Fanny  2004  MASS  BF5804  50 m  1:24.64   
44  347  Toresäter Ingrid  2005  MASS  AY9405  50 m  1:24.91   
45  535  Dahlgren Emmie  2004  VARBERG  BA8204  50 m  1:25.05   
46  557  Tingstorp Alva  2005  VARBERG  AB6405  50 m  1:25.44   
47  437  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  50 m  1:25.47   
48  189  Voss Amanda  2004  KUNGSBACKA  BM6404  50 m  1:25.82   
49  482  Olofsson Elsa  2004  TROLLHÄTTA  AQ9204  50 m  1:25.84   
50  141  Brudigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  50 m  1:25.85   
51  540  Gustafsson Ronja  2006  VARBERG  AD4606  50 m  1:25.88   
52  48  Kanth Elsa  2004  FALKENBERG  AN9204  50 m  1:26.36   
53  210  Persson Ellen  2004  MARIESTAD  AN7804  50 m  1:26.37   
54  135  Zhirkova Polina  2004  GÖTEBORG  AN4204  50 m  1:26.52   
55  420  Knauer Emma  2006  S 77  BD8806  50 m  1:26.74   
56  47  Johannesson Kristin  2004  FALKENBERG  BQ9804  50 m  1:26.77   
57  304  Nylander Ida  2004  MASS  AW8204  50 m  1:26.85   
58  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  AY5204  50 m  1:27.35   
59  146  Honsberg Ebba  2004  KUNGÄLV  BH7604  50 m  1:27.44   
60  329  Smith Alicia  2005  MASS  BB5805  50 m  1:27.76   
61  309  Pantaleeva Magdalena  2005  MASS  AR8805  50 m  1:27.96   
62  487  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  50 m  1:28.89   
63  140  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  50 m  1:28.93   
64  317  Ryman Elin  2006  MASS  AZ7406  50 m  1:29.04   
65  336  Suleyman Melis  2005  MASS  BC7405  50 m  1:29.37   
66  534  Ceveryd Felicia  2005  VARBERG  AZ1605  50 m  1:29.46   
67  537  Engström Emmi  2005  VARBERG  AL3605  50 m  1:29.70   
68  235  Byfeldt Tuva  2005  MASS  BJ4605  50 m  1:30.05   
69  414  Edberg Maja  2006  S 77  AX7206  50 m  1:30.08   
70  473  Andrée Wilma  2004  TROLLHÄTTA  AY2204  50 m  1:30.12   
71  198  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  50 m  1:30.14   
72  153  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  50 m  1:30.17   
73  515  Östblom Matilda  2004  UDDEVALLA  AO4204  50 m  1:30.20   
74  349  Wallström Lia  2004  MASS  BK5804  50 m  1:30.32   
75  333  Stokke Eriksson Lovisa  2006  MASS  AZ8406  50 m  1:30.81   
76  417  Gustavsson Elsa  2006  S 77  AY4806  50 m  1:31.10   
77  50  Qvarnström Thea  2005  FALKENBERG  AE1205  50 m  1:31.57   
78  306  Olofsson Frida  2004  MASS  BF7804  50 m  1:31.84   
79  351  Wedel Matilda  2006  MASS  AZ8606  50 m  1:32.27   
80  236  Carlsson Sigrid  2006  MASS  AS9406  50 m  1:32.77   
81  526  Balslev Maria  2004  VARBERG  AZ7204  50 m  1:33.44   
82  232  Burenius Maja  2006  MASS  AV5806  50 m  1:34.24   
83  157  Andersson Linn  2005  KUNGSBACKA  AX7405  50 m  1:34.26   
84  539  Gustafsson Freja  2004  VARBERG  AZ9604  50 m  1:34.48   
85  170  Fabian Linnéa  2005  KUNGSBACKA  BL5405  50 m  1:34.49   
86  332  Stenfeldt Elsa  2004  MASS  AJ9204  50 m  1:34.75   
87  409  Anell Alva  2005  S 77  BE5405  50 m  1:34.82   
88  161  Blomberg Klara  2005  KUNGSBACKA  BE9805  50 m  1:34.91   
89  485  Särkiniemi Carlsson Emelie  2005  TROLLHÄTTA  AF4205  50 m  1:35.12   
90  133  Yaghobi Aramis  2004  GÖTEBORG  BD0204  50 m  1:35.21   
91  127  Stridsman Alicia  2005  GÖTEBORG  BG8805  50 m  1:35.44   
92  215  Alsterstad Alice  2005  MASS  AY8405  50 m  1:35.89   
93  426  Olsson Alice  2006  S 77  AX1406  50 m  1:36.06   
94  315  Rolf Gabriella  2004  MASS  AW7204  50 m  1:36.11   
95  256  Gadolin Alva  2006  MASS  AY3806  50 m  1:36.68   
96  481  Nordensson Clara  2005  TROLLHÄTTA  BL7405  50 m  1:37.32   
97  478  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  50 m  1:38.01   
98  185  Ovise Gaelle  2005  KUNGSBACKA  BK7205  50 m  1:39.06   
99  106  Norrman Filippa  2005  GÖTEBORG  BS2205  50 m  1:39.32   
100  432  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  50 m  1:40.20   
101  138  Anderström Felicia  2004  KUNGÄLV  BR2604  50 m  1:40.36  RES 
102  324  Sjöström Agnes  2006  MASS  AS3606  50 m  1:40.59  RES 
103  273  Janesjö Gilma  2007  MASS  AP5207  50 m  1:40.88  RES 
104  348  Uddheim Clara  2005  MASS  BJ3805  50 m  1:41.81  RES 
105  299  Mulder Pettersson Meja  2005  MASS  BT0405  50 m  1:42.92  RES 
106  233  Burlin Alva  2006  MASS  AV4806  50 m  1:43.53  RES 
107  107  Nysten Elsie  2006  GÖTEBORG  BJ5606  50 m  1:46.13  RES 
108  220  Annmark Lilith  2006  MASS  BL4606  50 m  1:46.58  RES 
109  102  Nedholm Emma  2005  GÖTEBORG  BS7205  50 m  1:46.75  RES 
110  79  Hamrin Tilde  2006  GÖTEBORG  BK2606  50 m  1:46.77  RES 
 
Gren 53, 200m Medley Herrar A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  50 m  2:06.85   
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  50 m  2:07.92   
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  50 m  2:08.84   
177  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  2:10.54   
532  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  2:12.03   
278  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  50 m  2:15.43   
Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  50 m  2:17.39   
418  Holmdahl Linus  2001  S 77  AE4101  50 m  2:19.00   
493  Assor Alexander  2000  UDDEVALLA  AE2900  50 m  2:20.01   
10  507  Robertsson Oskar  2000  UDDEVALLA  AE6100  50 m  2:21.53   
11  37  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  50 m  2:23.58   
12  326  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  50 m  2:26.47   
13  343  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  50 m  2:28.12   
14  547  Josefson Erik  2000  VARBERG  AG2500  50 m  2:29.16   
15  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  2:29.37   
16  119  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  AI4301  50 m  2:32.19   
17  167  Einarsson Jonathan  2001  KUNGSBACKA  AQ4101  50 m  2:32.73   
18  149  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  50 m  2:33.52   
19  14  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  50 m  2:34.16   
20  555  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  50 m  2:36.51   
 
Gren 54, 200m Medley Damer A 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
339  Swegmark Ida  2000  MASS  AZ6600  50 m  2:22.72   
352  Westman Malin  1995  MASS  AA1695  50 m  2:24.07   
115  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  AS3401  50 m  2:27.77   
44  Öman Tilda  2000  ELFSBORG  AI7200  50 m  2:30.61   
480  Lätt Annie  2001  TROLLHÄTTA  AO0601  50 m  2:33.39   
281  Jörstam Elsa  2001  MASS  AR4601  50 m  2:35.48   
386  Gebart Hanna  2000  S 02  AB4400  50 m  2:36.27   
95  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  BA7694  50 m  2:37.57   
204  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  AO1601  50 m  2:38.68   
10  128  Thonander Felicia  2001  GÖTEBORG  AC8801  50 m  2:39.42   
11  66  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  BE1401  50 m  2:39.77   
12  163  Fredriksson Daniela  2000  KUNGSBACKA  AQ9200  50 m  2:40.09   
13  490  Alsop Lovisa  2001  UDDEVALLA  AJ9601  50 m  2:40.45   
14  221  Asserståhl Isabelle  2000  MASS  AZ4600  50 m  2:42.39   
15  525  Balslev Clara  2001  VARBERG  AE7601  50 m  2:46.08   
16  312  Reuterberg Linnea  2001  MASS  AQ9601  50 m  2:47.40   
17  51  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  BQ1800  50 m  2:57.65   
18  92  Kaldrup Malin  2000  GÖTEBORG  AA1600  50 m  2:58.48   
 
Gren 55, 400m Frisim Herrar B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  50 m  4:21.11   
513  Tranberg Charlie  2002  UDDEVALLA  AK5102  50 m  4:27.42   
277  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  4:38.43   
575  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  50 m  4:38.62   
370  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  4:39.99   
434  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  50 m  4:42.61   
530  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  50 m  4:44.32   
569  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  50 m  4:48.75   
464  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  50 m  4:52.88   
10  261  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  50 m  4:53.19   
11  173  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  5:03.53   
12  316  Rosencrantz Axel  2002  MASS  AO5902  50 m  5:06.89   
13  100  Mellegård-Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  5:07.89   
14  491  Andersson Simon  2003  UDDEVALLA  AM3903  50 m  5:14.61   
15  354  Wretborn Simon  2003  MASS  AJ0903  50 m  5:42.22   
16  216  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  50 m  5:48.68   
17  117  Rättgård August  2003  GÖTEBORG  AY8303  50 m  6:04.84   
18  226  Bohlin Sixten  2003  MASS  AY2903  50 m  6:16.64   
19  499  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  6:24.83   
20  208  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  50 m     
21  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m    RES 
 
Gren 56, 400m Frisim Damer B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
80  Hanquet Lucie  2003  GÖTEBORG  CC2403  50 m  4:37.58   
494  Cuperus Marit  2002  UDDEVALLA  BD0202  50 m  4:38.80   
39  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  AG5803  50 m  4:43.71   
533  Carlsson Thea  2002  VARBERG  AM9402  50 m  4:52.12   
305  Nyqvist Sara  2003  MASS  BG4603  50 m  4:54.55   
466  Suchomel Linn  2003  SKÖVDE SS  AD2203  50 m  4:54.70   
383  Edvardsson Maja  2003  S 02  BH2603  50 m  4:58.91   
322  Sjöstedt Clara  2003  MASS  BG6603  50 m  5:02.10   
433  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  50 m  5:03.59   
10  224  Bergman Amayah  2002  MASS  BD1202  50 m  5:03.97   
11  529  Berggren Ronja  2003  VARBERG  AE1403  50 m  5:04.25   
12  558  Warborn Stella  2003  VARBERG  AW4603  50 m  5:05.11   
13  158  Andersson Louise  2003  KUNGSBACKA  AY4203  50 m  5:06.97   
14  521  Almqvist Cornelia  2002  VARBERG  AJ6602  50 m  5:07.40   
15  211  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  50 m  5:14.15   
16  143  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  50 m  5:15.25   
17  35  Sundqvist Cornelia  2003  ELFSBORG  BP3403  50 m  5:24.88   
18  538  Geigel Ellie  2003  VARBERG  BR2203  50 m  5:25.63   
19  206  Kampe Ellen  2003  MARIESTAD  AP3803  50 m  5:26.35   
20  390  Kåberg Signe  2002  S 02  BG1402  50 m  5:28.72   
21  188  Svensson Izabella  2003  KUNGSBACKA  BJ6403  50 m  5:29.33  RES 
22  201  Larsson Rebecka  2003  LIDKÖPING  BH1803  50 m  5:31.35  RES 
23  341  Söderberg Ebba  2003  MASS  BA8203  50 m  5:36.67  RES 
24  116  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  BI2402  50 m  5:37.00  RES 
 
Gren 57, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  4:22.98   
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  4:30.25   
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  4:36.92   
278  Jedel Christopher  1995  MASS  AG7995  50 m  4:41.93   
405  W.Persson Felix  2003  S 02  AB8903  25 m  5:00.49   
249  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  5:13.46   
340  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  5:25.28   
173  Hilmersson Hugo  2002  KUNGSBACKA  AV7102  50 m  5:36.51   
147  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  AT5702  50 m  6:22.82   
10  137  Andersson-Öberg Frej  2006  KUNGÄLV  AD8106  50 m     
11  144  Hassan Jacob  2003  KUNGÄLV  BA7103  50 m     
12  148  Isaksson Erik  2005  KUNGÄLV  AD6505  50 m     
13  434  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  50 m     
 
Gren 59, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Andréasson Robin  1988  MASS  AN7788  25 m  22.14   
387  Ghirmai Efrem  1996  S 02  AC1396  25 m  22.68   
240  Cöster Julian  1995  MASS  AM7395  25 m  22.72   
311  Persson Martin  1992  MASS  AC2792  25 m  23.27   
139  Arvidsson Ossian  1992  KUNGÄLV  AK3592  25 m  23.94   
145  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  AK2592  25 m  23.97   
31  Rudqvist Samuel  1999  ELFSBORG  AA7799  25 m  24.12   
290  Leander Tor  1999  MASS  AA5999  25 m  24.15   
447  Ledin Janne  1994  SK LAXEN  AR7994  50 m  24.15   
10  151  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  BB4393  25 m  24.20   
11  532  Carlsson Jonatan  2001  VARBERG  AJ6301  50 m  24.55   
12  296  Löfgren Patrik  1996  MASS  AA4396  25 m  24.61   
13  177  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  AY7593  50 m  24.69   
14  455  Jivanov Peter  2002  SKARA SS  AV8902  50 m  24.84   
15  27  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  AD2799  50 m  25.01   
16  23  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  AI3998  25 m  25.85   
17  Albringer Adam  1999  ELFSBORG  AH8999  50 m  25.89   
18  19  Johansson Viktor  1999  ELFSBORG  AI0599  25 m  26.07   
19  343  Taheri Sam  2000  MASS  AF5300  25 m  26.35   
20  253  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  25 m  26.46   
21  498  Gustafson Oskar  2002  UDDEVALLA  AE1302  50 m  26.58   
22  227  Bohlin Torsten  1999  MASS  AX5999  25 m  26.64   
23  575  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  25 m  26.84   
24  63  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  AV6301  25 m  26.86   
25  553  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  26.86   
26  208  Nordkvist William  2002  MARIESTAD  AF2902  50 m  26.97   
27  513  Tranberg Charlie  2002  UDDEVALLA  AK5102  50 m  27.00   
28  73  Feng Max  2001  GÖTEBORG  AR6301  50 m  27.16   
29  261  Hagedorn Linus  2002  MASS  AI9702  50 m  27.25   
30  37  Svenneby Albin  2001  ELFSBORG  AL4301  50 m  27.34   
31  149  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  AW2198  50 m  27.40   
32  246  Eriksson Elias  1994  MASS  AL7794  50 m  27.51   
33  14  Hyvönen Elias  2000  ELFSBORG  AA7700  50 m  27.53   
34  338  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  27.65   
35  165  Dahlgren Hampus  2001  KUNGSBACKA  AG7501  50 m  27.66   
36  326  Sjöström Viktor  2001  MASS  AB2101  50 m  27.66   
37  Engström David  2001  ELFSBORG  AM1701  50 m  27.67   
38  327  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  50 m  27.79   
39  569  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  50 m  27.81   
40  192  Zachrisson Jonathan  2002  KUNGSBACKA  AT9502  50 m  27.84   
41  10  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  AI0701  25 m  27.86   
42  49  McAdam Alexander  2004  FALKENBERG  AE7504  50 m  28.04   
43  530  Carlenius Noa  2002  VARBERG  AE9302  50 m  28.09   
44  570  Hallum Ludvig  2003  VÄXJÖ SS  AQ6903  50 m  28.13   
45  99  Ljungqvist Oskar  2002  GÖTEBORG  AQ5702  25 m  28.27   
46  295  Lundborg Ludwig  2002  MASS  AJ7702  50 m  28.31   
47  53  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  AK5502  50 m  28.33   
48  55  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  AU6199  50 m  28.34   
49  555  Olausson Zacharias  2000  VARBERG  AG4700  50 m  28.38   
50  434  Klasson Erik  2003  SK 1970  AH1503  50 m  28.41   
51  459  Hagedorn-Novik Peter  2002  SKÖVDE SS  AK2902  50 m  28.46   
52  52  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  AW8902  50 m  28.65   
53  479  Lokrantz Gustav  2004  TROLLHÄTTA  AH6704  50 m  28.66   
54  370  Skyving Rasmus  2003  NORRTÄLJE  AB2703  50 m  28.69   
55  499  Hanson Albin  2003  UDDEVALLA  AM1903  50 m  28.76   
56  378  Chen Kevin  2004  S 02  AZ2504  25 m  29.04   
57  100  Mellegård-Fastén Love  2003  GÖTEBORG  AS9503  50 m  29.06   
58  543  Huldén Pelle  2002  VARBERG  AE8302 </