Deltagarlista Gren 1-46 
 
  Tävling  Filbyter Cup    Utskriftsdatum  24 maj 2018   
  Tävlingsort  Linköping    Utskriftstid  10:28   
  Arrangör  LASS         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  01 juni 2018         
 
 
Gren 1, 1500m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
450  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  17:39.37   
45  Arberg Agnes  2001  JÖNKÖPING  AF6201  25 m  17:47.06   
416  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  18:01.71   
255  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  18:06.90   
244  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  18:16.87   
222  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  18:48.86   
155  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  19:08.05   
22  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  20:10.34   
122  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  20:26.17   
10  385  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  21:41.00   
11  128  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  50 m  22:58.34   
12  20  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  50 m     
13  104  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  50 m     
14  261  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  50 m     
15  396  Silvander Wilma  2003  TRANÅS SS  BU6203  50 m     
16  397  Söderberg Matilda  2003  TRANÅS SS  BU7203  50 m     
17  287  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  50 m    EFT 
 
Gren 2, 1500m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
183  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  17:30.38   
185  Ek Axel  1996  LASS  AY7996  25 m  17:44.40   
423  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  19:20.69   
387  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  50 m  20:02.61   
348  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  20:17.83   
127  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  20:23.61   
35  Glawing Oskar  2005  FINSPÅNG  AC2305  25 m  21:51.07   
388  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  25 m  21:54.72   
 
Gren 3, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
298  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  31.95   
272  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  33.53   
190  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  34.56   
110  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  35.29   
461  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  36.30   
88  Skeppland Nellie  2006  KALMAR SS  AY7606  25 m  37.01   
36  Gustavsson Felicia  2006  FINSPÅNG  AL6806  25 m  37.65   
108  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  37.76   
135  Segerström Elin  2007  KARLSTAD  AF7407  25 m  38.80   
10  176  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  39.06   
11  462  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  39.27   
12  496  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  39.84   
13  463  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  39.89   
14  258  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  40.18   
15  230  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  40.86   
16  251  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  40.91   
17  184  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  41.33   
18  354  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  42.15   
19  139  Westerlund Nellie  2007  KARLSTAD  AO0807  25 m  42.24   
20  316  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  42.62   
21  331  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  43.20   
22  495  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m  43.28   
23  213  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  43.45   
24  78  Jämtin Tuva  2006  KALMAR SS  AP2606  25 m  43.74   
25  175  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  43.81   
26  30  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m  44.09   
27  219  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  44.76   
28  344  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  50 m  44.86   
29  113  Pettersson Ida  2006  KARLSKO SF  AO7806  25 m  45.21   
30  167  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  45.33   
31  18  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m  45.89   
32  109  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m  46.38   
33  260  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  46.47   
34  236  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  46.78   
35  245  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  47.28   
36  215  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  47.31   
37  16  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  BD2606  50 m  47.54   
38  Lundgren ELLEN  2007  ARVIKA SS  AM8207  25 m  48.90   
39  262  Rehnberg Alicia  2006  LASS  BI2206  25 m  48.98   
40  483  Gammel Stella  2006  SS04  BN4606  25 m  49.33   
41  339  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  52.60   
42  210  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  53.37   
43  365  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  53.72   
44  26  Bohlemark Isabelle  2008  FILIPSTAD  AE6808  25 m  53.95   
45  29  Larsson Agnes  2007  FILIPSTAD  AM7407  25 m  56.69   
46  371  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  57.40   
47  508  Wadell Felica  2006  SS04  BN5206  25 m  57.63   
48  25  Bohlemark Alicia  2007  FILIPSTAD  AN7607  25 m  1:03.48   
49  194  Gabrielsson Bella  2006  LASS  BP2806  50 m     
50  336  jakobsson Emmie  2010  NKK  AA2810  50 m     
51  349  Mandzo Amina  2008  NKK  AJ8808  50 m     
52  351  Nor?n Leah  2008  NKK  AJ7808  50 m     
53  361  Svan Isolde  2008  NKK  AK5208  50 m     
54  370  W?hlin Livia  2009  NKK  AC3809  50 m     
13 - 14 år 
267  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  29.18   
94  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  30.32   
192  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  31.79   
399  Claesén Alva  2004  VÄSTERVIK  BG7404  25 m  32.09   
498  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  32.24   
216  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  32.69   
217  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  32.96   
510  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  32.97   
152  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  33.10   
10  34  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  33.13   
11  334  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  50 m  33.33   
12  291  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  33.56   
13  130  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  33.71   
14  507  Svanberg Sigrid  2004  SS04  BT9404  25 m  34.01   
15  203  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  34.20   
16  204  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  34.25   
17  136  Segerström Erica  2004  KARLSTAD  AR9804  25 m  34.30   
18  407  Miñana Juan Maria  2004  VÄSTERVIK  BR2404  25 m  35.04   
19  140  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  35.19   
20  513  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  25 m  35.49   
21  153  Pettersson Katarina  2005  KATRINEHOL  AL4205  25 m  35.62   
22  205  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  35.65   
23  129  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  35.78   
24  391  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  50 m  36.37   
25  484  Gilbert Gabriella  2004  SS04  BP4204  25 m  36.46   
26  212  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  36.66   
27  75  Ivertsson Anna  2004  KALMAR SS  AM0204  25 m  36.69   
28  104  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  37.03   
29  276  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  37.07   
30  107  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  37.34   
31  409  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  37.34   
32  367  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  37.49   
33  454  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  37.55   
34  33  Arnell Emilia  2004  FINSPÅNG  AX0704  25 m  37.63   
35  248  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  37.68   
36  165  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  37.74   
37  70  Hansen Sofia  2004  KALMAR SS  AL9604  25 m  37.83   
38  84  Marcusson Sofia  2005  KALMAR SS  AL1805  25 m  37.83   
39  168  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  37.86   
40  111  Löthgren Smilla  2004  KARLSKO SF  BA4404  50 m  38.19   
41  193  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  38.51   
42  315  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  38.51   
43  85  Nordström Tess  2005  KALMAR SS  AR1605  25 m  38.61   
44  278  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m  38.73   
45  342  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  38.75   
46  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  38.80   
47  512  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  25 m  38.87   
48  156  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  38.88   
49  362  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  39.39   
50  116  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  50 m  39.72   
51  161  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  39.85   
52  385  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  39.87   
53  15  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  25 m  39.97   
54  74  Ifwarson Elina  2005  KALMAR SS  BM2405  25 m  39.98   
55  304  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  40.05   
56  297  Haraldsson Klara  2005  MOTALA SS  BI7605  25 m  40.14   
57  150  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  40.22   
58  279  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  40.26   
59  271  Steinholtz Elwira  2004  LASS  BX9604  25 m  40.30   
60  305  Rosén Greta  2004  MOTALA SS  AY4804  25 m  40.43   
61  220  Johansson Alice  2005  LASS  BM7605  25 m  40.46   
62  19  Nordström-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  25 m  40.92   
63  59  Andersson Jansen Olivia  2005  KALMAR SS  AZ6405  25 m  40.97   
64  480  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  41.00   
65  404  Kindberg Emma  2004  VÄSTERVIK  BF3404  25 m  41.20   
66  485  Halldin Mira  2005  SS04  BS7605  25 m  41.53   
67  147  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  42.00   
68  132  Lindner Ellen  2005  KARLSTAD  BK3605  25 m  42.53   
69  458  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  50 m  42.64   
70  173  Aziz Kristel  2005  LASS  BC4405  25 m  42.87   
71  80  Krim Nina  2005  KALMAR SS  BE4405  25 m  44.75   
72  Hoffman Fanny  2005  ARVIKA SS  AZ7605  25 m  44.84   
73  489  J?ntti Amelie  2005  SS04  BS8605  25 m  45.65   
74  148  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  46.65   
75  474  B?ckstr?m Sofia  2004  SS04  CA7404  25 m  46.68   
76  497  Mahe Ella  2005  SS04  BU4405  25 m  48.25   
77  21  Tylus Veronica  2004  BOTK-RÖNN  BY6204  25 m  48.46   
78  39  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  50 m  51.30   
79  254  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  25 m  54.46   
80  114  Pettersson Jonna  2004  KARLSKO SF    50 m     
81  467  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  50 m     
82  506  Silverryd Alexandra  2005  SS04  BU6405  50 m     
83  523  Lowejko Ellen  2005  VÄSTERVIK    50 m     
15 - 16 år 
330  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m  29.36   
226  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  29.60   
79  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  50 m  30.16   
200  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  31.06   
232  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  31.41   
42  Persson Johanna  2003  HÄRNÖSAND  BB4803  25 m  31.56   
511  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m  31.89   
280  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  31.90   
211  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  31.92   
10  289  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  50 m  32.10   
11  125  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  32.18   
12  214  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  32.42   
13  277  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  32.74   
14  11  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  32.77   
15  182  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  32.86   
16  224  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  50 m  33.05   
17  306  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  33.15   
18  238  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  33.33   
19  128  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  33.70   
20  380  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  33.86   
21  494  Lindström Isabelle  2003  SS04  CA7203  25 m  34.14   
22  356  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  34.30   
23  68  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR SS  AD1602  25 m  34.55   
24  360  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  34.77   
25  264  Simonsson Isabelle  2002  LASS  BY0602  25 m  34.79   
26  115  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  50 m  35.45   
27  505  Selling Tilda  2003  SS04  BX4203  25 m  37.14   
28  406  Liliequist Hanna  2002  VÄSTERVIK  BE6202  25 m  37.71   
29  189  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  37.95   
30  452  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  37.96   
31  504  Sandell Alexandra  2003  SS04  CC5403  25 m  38.44   
32  323  Eidefors Cornelia  2002  NKK  BA6802  25 m  38.72   
33  40  Karlsson Josefin  2003  HÄRNÖSAND  BB0803  25 m  39.92   
34  492  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  41.97   
35  369  Westerlund Annie  2002  NKK  BI6402  50 m     
36  412  Wimmerstr?m Fia  2003  VÄSTERVIK  CB1603  50 m     
17 - 99 år 
257  Palm Rebecka  1990  LASS  AP4690  25 m  26.31   
208  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  27.77   
206  Heina Christin  1996  LASS  BA0296  25 m  27.99   
186  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  50 m  28.13   
61  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  28.61   
239  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  29.29   
411  Wedel Agnes  2000  VÄSTERVIK  AX7200  25 m  29.33   
87  Sjölund Anna  2000  KALMAR SS  AG8800  25 m  29.57   
400  Claesén Felicia  2001  VÄSTERVIK  BO4201  25 m  29.86   
10  54  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  29.96   
11  197  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  30.99   
12  157  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  50 m  31.28   
13  273  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  31.47   
14  201  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  31.78   
15  341  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  50 m  31.85   
16  250  Nordanskog Ella  1998  LASS  BO7898  25 m  32.01   
17  72  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  25 m  33.49   
18  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  33.66   
19  95  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  AH7601  25 m  34.11   
20  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  34.34   
21  58  Andersson Lisa  2001  KALMAR SS  BC0601  25 m  34.39   
22  13  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  25 m  34.51   
23  246  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  50 m  35.28   
24  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  35.83   
25  96  Wranå Ella  2001  KALMAR SS  AH1801  25 m  35.90   
26  459  Pasanen Sandra  2001  ÖSMO SS  BV8401  50 m  43.99   
27  522  Modigh Nicole  1999  MASS  ao9299  50 m     
 
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
177  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  35.13   
218  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  35.40   
352  Norén William  2006  NKK  AD5106  50 m  36.76   
470  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  37.21   
501  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  25 m  37.45   
172  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  37.97   
234  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  38.52   
191  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  38.72   
263  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  39.02   
10  456  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  25 m  39.55   
11  105  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  39.78   
12  106  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  40.04   
13  296  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  25 m  40.13   
14  198  Greczynski Kacper  2006  LASS  AU1306  25 m  40.86   
15  337  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  42.19   
16  235  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  42.80   
17  202  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  43.06   
18  225  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  43.25   
19  149  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m  43.98   
20  31  Spelling Noel  2006  FILIPSTAD  AJ4106  25 m  44.03   
21  499  N?reskog Leo  2006  SS04  AT2306  25 m  46.26   
22  469  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m  46.73   
23  359  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  46.79   
24  259  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  47.39   
25  332  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  50.29   
26  134  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  52.37   
27  394  K?nig Max  2008  TRANÅS SS  AD0708  25 m  54.36   
28  325  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  50 m  1:02.59   
29  335  H?llvall Frej  2008  NKK  AH9508  50 m     
30  519  Hellgren Olof  2008  KARLSTAD    50 m    EFT 
13 - 14 år 
294  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  50 m  30.65   
451  André Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  25 m  30.88   
364  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  30.90   
355  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  50 m  30.98   
388  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  50 m  31.67   
154  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  31.77   
24  Florez Sebastian  2004  EKSJÖ SLS  AH8504  50 m  32.90   
66  Fransson Hugo  2005  KALMAR SS  AA4105  25 m  32.92   
169  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  33.93   
10  123  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  50 m  33.94   
11  64  Ericksson Linus  2004  KALMAR SS  AX0104  25 m  33.96   
12  181  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  34.08   
13  453  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  25 m  34.62   
14  242  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  34.91   
15  229  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  35.06   
16  310  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  37.25   
17  69  Gunnarsson Jesper  2004  KALMAR SS  AJ8104  25 m  38.12   
18  188  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  38.12   
19  393  Enlund Alfred  2005  TRANÅS SS  AS3905  25 m  39.05   
20  166  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  50 m  40.49   
21  477  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  40.79   
22  500  N?mm Malkolm  2005  SS04  AT6905  25 m  40.98   
23  133  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  41.42   
24  117  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  25 m  42.55   
25  464  Aglert Gustav  2004  SS04  AY4304  25 m  43.82   
26  67  Franzén Gustav  2004  KALMAR SS  AT1504  25 m  44.12   
27  288  Brimalm Edwin  2005  MOTALA SS  AE6305  25 m  44.19   
28  247  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  25 m  50.98   
29  490  Katsikanis Alexandros  2005  SS04  AW4505  25 m  55.53   
30  520  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  50 m     
15 - 16 år 
151  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  27.65   
320  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  27.73   
292  Eriksson Henrik  2002  MOTALA SS  AJ6902  25 m  27.99   
241  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  28.24   
249  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  28.70   
487  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m  28.97   
475  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  29.29   
170  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  29.31   
93  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  29.59   
10  401  Gavriliidis Stefanos  2003  VÄSTERVIK  AV6903  50 m  29.82   
11  71  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  AR3302  25 m  30.20   
12  482  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  30.27   
13  295  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  30.36   
14  269  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  30.60   
15  509  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  30.67   
16  174  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  31.28   
17  159  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  31.91   
18  317  Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  50 m  32.23   
19  322  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  32.67   
20  275  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  32.68   
21  473  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  25 m  32.71   
22  62  Asplund Elliot  2003  KALMAR SS  AR6703  25 m  33.01   
23  17  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  25 m  33.35   
24  137  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  33.39   
25  44  Wikström Hannes  2003  HÄRNÖSAND  AD0303  25 m  33.84   
26  478  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  33.95   
27  86  Olsson Gustav  2002  KALMAR SS  AQ5902  25 m  34.01   
28  243  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  34.16   
29  491  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  34.43   
30  146  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL  AW4703  25 m  34.59   
31  12  Haidari Samir  2003  BOTK-RÖNN  AW9703  25 m  34.93   
32  408  Nad Mattias  2003  VÄSTERVIK  AZ2303  25 m  35.99   
33  413  Winkler Yannick  2003  VÄSTERVIK  AX1503  25 m  36.96   
34  515  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ AIK  AO0303  50 m    EFT 
17 - 99 år 
237  Lester Dan  1990  LASS  BA1990  25 m  24.40   
343  Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  24.70   
383  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  25.13   
196  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  25.40   
199  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  25.83   
163  Andersson Anton  1993  LASS  AC1593  50 m  25.95   
345  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  26.01   
180  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  26.13   
73  Hong Anton  2000  KALMAR SS  AI8900  25 m  26.38   
10  324  Engström Max  2001  NKK  AC9301  25 m  26.55   
11  92  Svensson Garri  2000  KALMAR SS  AL4300  25 m  26.56   
12  252  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  26.67   
13  381  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  50 m  26.76   
14  422  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  26.90   
15  43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  27.18   
16  160  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  27.29   
17  49  Hegmegi Oscar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  27.83   
18  326  Eriksson Axel  1998  NKK  AM5598  25 m  27.88   
19  164  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  28.13   
20  60  Arvidsson Anton  2000  KALMAR SS  AV6500  50 m  28.20   
21  268  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  28.47   
22  227  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  29.42   
23  437  Söderqvist Adam  2000  ÅKERSBERGA  AF9100  25 m  29.71   
24  83  Marcusson David  2001  KALMAR SS  AU6701  25 m  30.65   
25  76  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  AQ8501  25 m  30.73   
26  363  Sühl Joakim  2000  NKK  AH0500  25 m  31.38   
27  121  Andersson Jesper  1996  KARLSTAD  AU6996  25 m  32.39   
28  91  Sunnerborn Pontus  2000  KALMAR SS  AM7900  25 m  33.13   
29  517  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  50 m    EFT 
 
Gren 5, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
298  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  33.58   
138  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  36.72   
272  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  36.85   
110  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  36.94   
184  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  37.24   
190  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  38.27   
496  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  38.62   
461  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  39.57   
135  Segerström Elin  2007  KARLSTAD  AF7407  25 m  39.75   
10  36  Gustavsson Felicia  2006  FINSPÅNG  AL6806  25 m  40.32   
11  113  Pettersson Ida  2006  KARLSKO SF  AO7806  25 m  40.35   
12  462  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  40.39   
13  108  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  40.78   
14  354  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  40.96   
15  463  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  41.22   
16  495  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m  41.22   
17  167  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  41.51   
18  258  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  42.11   
19  230  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  42.18   
20  16  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  BD2606  50 m  42.37   
21  210  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  42.65   
22  175  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  43.26   
23  262  Rehnberg Alicia  2006  LASS  BI2206  25 m  43.52   
24  316  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  43.62   
25  219  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  44.00   
26  213  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  44.18   
27  176  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  44.19   
28  339  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  44.44   
29  236  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  44.59   
30  251  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  45.99   
31  365  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  46.02   
32  331  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  46.08   
33  194  Gabrielsson Bella  2006  LASS  BP2806  25 m  46.11   
34  215  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  46.19   
35  260  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  46.83   
36  109  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m  46.92   
37  162  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m  47.07   
38  18  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m  47.16   
39  344  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  47.33   
40  195  Gabrielsson Isa  2008  LASS  AU4208  25 m  48.06   
41  311  S?derqvist Anna  2006  MOTALA SS  BI4606  25 m  48.18   
42  131  Lindberg Signe  2008  KARLSTAD  AJ5608  25 m  48.97   
43  221  Johansson J?ngren Nellie  2009  LASS  AD5609  25 m  49.25   
44  178  Comstedt Lovisa  2009  LASS  AI2609  25 m  49.56   
45  346  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  49.68   
46  245  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  50.10   
47  293  Fahlström Agnes  2009  MOTALA SS  AA0809  25 m  50.75   
48  240  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  25 m  51.87   
49  171  Axelsson Elin  2008  LASS  AM2808  25 m  52.07   
50  158  Alm?n Ellen  2007  LASS  BF8607  25 m  52.29   
51  349  Mandzo Amina  2008  NKK  AJ8808  25 m  53.02   
52  209  Hietanen Amanda  2009  LASS  AE9609  25 m  54.87   
53  290  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  25 m  55.25   
54  371  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  55.94   
55  207  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m  56.32   
56  27  Carlstedt Hilda  2008  FILIPSTAD  AP7608  25 m  1:00.34   
57  336  jakobsson Emmie  2010  NKK  AA2810  25 m  1:02.96   
58  141  Wilde Elin  2008  KARLSTAD  AG8608  50 m     
59  314  Andersson Isabelle  2008  NKK  AP7208  50 m     
60  351  Nor?n Leah  2008  NKK  AJ7808  50 m     
61  361  Svan Isolde  2008  NKK  AK5208  50 m     
62  370  W?hlin Livia  2009  NKK  AC3809  50 m     
63  483  Gammel Stella  2006  SS04  BN4606  50 m     
64  486  Hammes Esther  2006  SS04  BN4206  50 m     
65  508  Wadell Felica  2006  SS04  BN5206  50 m     
66  521  Borg Ellen  2009  LASS  ae2209  50 m     
13 - 14 år 
267  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  31.38   
192  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  32.61   
510  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  33.44   
216  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  33.54   
334  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  34.04   
152  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  34.08   
122  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  34.09   
409  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  34.57   
204  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  35.33   
10  217  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  35.45   
11  203  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  36.00   
12  34  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  36.07   
13  367  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  36.25   
14  362  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  36.30   
15  291  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  36.42   
16  212  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  36.85   
17  385  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  36.98   
18  150  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  37.14   
19  140  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  37.42   
20  129  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  37.52   
21  75  Ivertsson Anna  2004  KALMAR SS  AM0204  25 m  37.81   
22  165  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  37.99   
23  70  Hansen Sofia  2004  KALMAR SS  AL9604  25 m  38.02   
24  342  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  38.09   
25  304  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  38.11   
26  407  Miñana Juan Maria  2004  VÄSTERVIK  BR2404  50 m  38.16   
27  507  Svanberg Sigrid  2004  SS04  BT9404  25 m  38.34   
28  90  Strümpel Maja  2005  KALMAR SS  AR2605  25 m  38.66   
29  19  Nordström-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  50 m  38.98   
30  168  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  39.13   
31  297  Haraldsson Klara  2005  MOTALA SS  BI7605  25 m  39.21   
32  156  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  39.36   
33  20  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  25 m  39.37   
34  315  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  39.59   
35  484  Gilbert Gabriella  2004  SS04  BP4204  25 m  39.76   
36  278  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m  39.82   
37  248  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  39.92   
38  107  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  50 m  39.97   
39  147  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  40.11   
40  15  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  50 m  40.53   
41  480  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  40.66   
42  305  Rosén Greta  2004  MOTALA SS  AY4804  25 m  40.89   
43  205  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  41.25   
44  279  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  41.41   
45  220  Johansson Alice  2005  LASS  BM7605  25 m  41.45   
46  481  Dunder Maja  2005  SS04  BS5805  25 m  41.47   
47  503  Rydsheim Felicia  2005  SS04  BI5805  25 m  41.75   
48  153  Pettersson Katarina  2005  KATRINEHOL  AL4205  25 m  41.92   
49  454  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  50 m  42.12   
50  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  42.14   
51  502  Pettersson klara  2004  SS04  BP9204  25 m  42.79   
52  148  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  42.99   
53  404  Kindberg Emma  2004  VÄSTERVIK  BF3404  25 m  43.02   
54  80  Krim Nina  2005  KALMAR SS  BE4405  25 m  43.07   
55  116  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  50 m  43.07   
56  10  Axvik Reutergårdh Elsa  2004  BOTK-RÖNN  BA5404  25 m  43.10   
57  161  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  43.43   
58  458  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  50 m  43.49   
59  193  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  43.55   
60  89  Strandberg Hedda  2004  KALMAR SS  AH5404  25 m  43.67   
61  405  Liliequist Frida  2004  VÄSTERVIK  BF0404  25 m  44.36   
62  276  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  44.76   
63  271  Steinholtz Elwira  2004  LASS  BX9604  25 m  45.05   
64  474  B?ckstr?m Sofia  2004  SS04  CA7404  25 m  45.07   
65  173  Aziz Kristel  2005  LASS  BC4405  25 m  45.35   
66  32  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  45.36   
67  402  Grimvall Lisa  2004  VÄSTERVIK  BF2404  25 m  46.51   
68  39  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  46.59   
69  254  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  25 m  49.06   
70  467  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  25 m  50.23   
71  308  Sjögren Selma  2004  MOTALA SS  BM6204  25 m  51.09   
72  506  Silverryd Alexandra  2005  SS04  BU6405  25 m  52.89   
73  114  Pettersson Jonna  2004  KARLSKO SF    50 m     
74  468  Bejersten Vilja  2005  SS04  BU5405  50 m     
75  485  Halldin Mira  2005  SS04  BS7605  50 m     
76  497  Mahe Ella  2005  SS04  BU4405  50 m     
77  523  Lowejko Ellen  2005  VÄSTERVIK    50 m     
15 - 16 år 
226  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  29.80   
79  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  25 m  31.29   
330  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m  32.03   
125  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  32.22   
11  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  32.91   
280  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  33.65   
211  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  33.90   
380  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  34.74   
306  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  35.24   
10  356  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  35.27   
11  264  Simonsson Isabelle  2002  LASS  BY0602  25 m  35.97   
12  403  Grimvall Mira  2002  VÄSTERVIK  BC5402  25 m  36.20   
13  42  Persson Johanna  2003  HÄRNÖSAND  BB4803  25 m  36.22   
14  369  Westerlund Annie  2002  NKK  BI6402  25 m  36.23   
15  68  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR SS  AD1602  25 m  37.18   
16  238  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  37.52   
17  182  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  38.20   
18  77  Jämtin Elin  2003  KALMAR SS  BL6803  25 m  39.48   
19  323  Eidefors Cornelia  2002  NKK  BA6802  25 m  39.75   
20  360  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  40.23   
21  504  Sandell Alexandra  2003  SS04  CC5403  25 m  41.34   
22  479  Darvish Adéla  2003  SS04  BX0203  25 m  41.72   
23  452  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  50 m  41.75   
24  492  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  41.77   
25  457  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  50 m  42.17   
26  466  Andreasson Linnea  2003  SS04  BQ1603  25 m  42.54   
27  40  Karlsson Josefin  2003  HÄRNÖSAND  BB0803  25 m  43.12   
28  412  Wimmerstr?m Fia  2003  VÄSTERVIK  CB1603  25 m  47.85   
29  410  Thelin Fanny  2002  VÄSTERVIK  BX5402  25 m  51.21   
17 - 99 år 
256  Palm Caroline  1992  LASS  AG1692  25 m  28.67   
61  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  28.73   
239  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  29.71   
48  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  32.38   
201  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  33.01   
96  Wranå Ella  2001  KALMAR SS  AH1801  25 m  34.36   
341  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  34.44   
246  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  35.15   
266  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  35.16   
10  347  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  35.68   
11  250  Nordanskog Ella  1998  LASS  BO7898  25 m  36.91   
12  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  38.14   
13  459  Pasanen Sandra  2001  ÖSMO SS  BV8401  25 m  43.01   
14  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  46.45   
 
Gren 6, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
470  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  37.04   
218  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  37.82   
352  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  39.01   
177  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  39.12   
235  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  39.16   
234  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  39.48   
456  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  25 m  39.49   
259  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  39.75   
172  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  39.77   
10  263  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  39.98   
11  149  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m  39.99   
12  337  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  40.15   
13  501  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  25 m  41.10   
14  296  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  25 m  41.86   
15  469  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m  42.07   
16  265  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  42.42   
17  191  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  43.11   
18  359  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  43.39   
19  202  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  44.75   
20  105  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  45.04   
21  394  K?nig Max  2008  TRANÅS SS  AD0708  25 m  45.16   
22  499  N?reskog Leo  2006  SS04  AT2306  25 m  46.53   
23  332  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  46.74   
24  225  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  46.99   
25  233  Lagell Adam  2007  LASS  AJ6307  25 m  47.11   
26  Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  AF7107  25 m  47.76   
27  358  Sk?ld Axel  2007  NKK  AJ3707  25 m  47.83   
28  223  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  47.94   
29  325  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  48.94   
30  231  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m  49.76   
31  309  Svensson Lukas  2006  MOTALA SS  AR2306  25 m  50.24   
32  465  Aldana Ros?n Rafael  2006  SS04  AT8106  25 m  51.00   
33  187  Eldh Elliot  2008  LASS  AG4308  25 m  51.16   
34  134  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  51.26   
35  335  H?llvall Frej  2008  NKK  AH9508  25 m  52.04   
36  302  Person Karl  2006  MOTALA SS  AL4506  25 m  56.02   
37  179  Comstedt Ludvig  2006  LASS  AU4706  50 m     
38  198  Greczynski Kacper  2006  LASS  AU1306  50 m     
13 - 14 år 
66  Fransson Hugo  2005  KALMAR SS  AA4105  25 m  31.91   
294  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  32.17   
270  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  32.86   
387  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  33.46   
355  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  33.51   
154  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  34.07   
364  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  34.36   
229  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  34.69   
242  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  35.03   
10  64  Ericksson Linus  2004  KALMAR SS  AX0104  25 m  35.08   
11  348  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  35.37   
12  24  Florez Sebastian  2004  EKSJÖ SLS  AH8504  25 m  35.80   
13  181  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  50 m  36.78   
14  69  Gunnarsson Jesper  2004  KALMAR SS  AJ8104  25 m  38.25   
15  310  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  38.27   
16  500  N?mm Malkolm  2005  SS04  AT6905  25 m  38.69   
17  188  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  38.94   
18  451  André Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  39.27   
19  166  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  25 m  39.80   
20  340  Landin Rasmus  2005  NKK  AS3305  25 m  40.24   
21  133  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  40.34   
22  67  Franzén Gustav  2004  KALMAR SS  AT1504  25 m  40.73   
23  464  Aglert Gustav  2004  SS04  AY4304  25 m  40.92   
24  393  Enlund Alfred  2005  TRANÅS SS  AS3905  25 m  41.38   
25  117  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  25 m  42.02   
26  288  Brimalm Edwin  2005  MOTALA SS  AE6305  25 m  43.08   
27  460  Runsten Jonathan  2005  ÖSMO SS  AS8505  25 m  43.53   
28  453  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  50 m  44.78   
29  247  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  25 m  45.97   
30  38  Mouafak Amer  2004  FINSPÅNG  AZ8704  50 m     
31  490  Katsikanis Alexandros  2005  SS04  AW4505  50 m     
32  520  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  50 m     
15 - 16 år 
338  Kernen Emil  2002  NKK  AC7702  25 m  28.20   
151  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  29.02   
292  Eriksson Henrik  2002  MOTALA SS  AJ6902  25 m  29.94   
82  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  30.24   
475  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  31.65   
174  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  31.79   
509  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  31.79   
275  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  31.99   
401  Gavriliidis Stefanos  2003  VÄSTERVIK  AV6903  25 m  33.51   
10  243  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  34.00   
11  317  Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  25 m  34.32   
12  65  Ericksson Tim  2002  KALMAR SS  AZ3502  25 m  34.34   
13  137  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  34.90   
14  146  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL  AW4703  25 m  35.38   
15  63  Asplund Ludvig  2003  KALMAR SS  AR5703  25 m  35.45   
16  322  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  35.55   
17  62  Asplund Elliot  2003  KALMAR SS  AR6703  25 m  37.24   
17 - 99 år 
343  Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  25.10   
163  Andersson Anton  1993  LASS  AC1593  25 m  25.57   
196  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  25.87   
252  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  26.68   
383  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  26.97   
324  Engström Max  2001  NKK  AC9301  25 m  27.22   
345  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  27.82   
43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  28.30   
92  Svensson Garri  2000  KALMAR SS  AL4300  25 m  28.46   
10  49  Hegmegi Oscar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  28.65   
11  381  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  AA7300  25 m  29.63   
12  274  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  29.98   
13  83  Marcusson David  2001  KALMAR SS  AU6701  25 m  31.88   
14  363  Sühl Joakim  2000  NKK  AH0500  25 m  33.39   
15  121  Andersson Jesper  1996  KARLSTAD  AU6996  25 m  34.81   
 
Gren 7, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
298  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  39.44   
190  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  40.49   
462  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  41.35   
138  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  41.51   
135  Segerström Elin  2007  KARLSTAD  AF7407  25 m  41.91   
272  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  42.18   
463  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  43.24   
110  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  43.48   
461  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  43.54   
10  176  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  44.17   
11  290  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  25 m  44.72   
12  496  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  44.95   
13  78  Jämtin Tuva  2006  KALMAR SS  AP2606  25 m  44.99   
14  167  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  45.79   
15  311  S?derqvist Anna  2006  MOTALA SS  BI4606  25 m  45.80   
16  213  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  45.82   
17  108  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  45.92   
18  210  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  46.52   
19  354  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  46.55   
20  344  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  50 m  47.48   
21  365  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  47.77   
22  331  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  47.97   
23  219  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  48.05   
24  215  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  48.53   
25  184  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  48.57   
26  258  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  48.62   
27  175  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  25 m  48.74   
28  18  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m  49.01   
29  262  Rehnberg Alicia  2006  LASS  BI2206  25 m  49.03   
30  139  Westerlund Nellie  2007  KARLSTAD  AO0807  25 m  50.43   
31  508  Wadell Felica  2006  SS04  BN5206  25 m  50.52   
32  495  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m  50.85   
33  260  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  50.96   
34  245  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  51.21   
35  194  Gabrielsson Bella  2006  LASS  BP2806  25 m  51.50   
36  30  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m  51.55   
37  236  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  51.59   
38  346  Lundkvist Nova  2007  NKK  AB0807  25 m  51.76   
39  316  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  51.86   
40  221  Johansson J?ngren Nellie  2009  LASS  AD5609  25 m  52.07   
41  339  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  52.19   
42  171  Axelsson Elin  2008  LASS  AM2808  25 m  52.39   
43  141  Wilde Elin  2008  KARLSTAD  AG8608  25 m  53.10   
44  486  Hammes Esther  2006  SS04  BN4206  25 m  53.12   
45  195  Gabrielsson Isa  2008  LASS  AU4208  25 m  53.19   
46  483  Gammel Stella  2006  SS04  BN4606  25 m  54.46   
47  131  Lindberg Signe  2008  KARLSTAD  AJ5608  25 m  54.98   
48  178  Comstedt Lovisa  2009  LASS  AI2609  25 m  55.38   
49  240  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  25 m  55.56   
50  162  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m  55.92   
51  109  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m  56.14   
52  370  W?hlin Livia  2009  NKK  AC3809  25 m  56.66   
53  251  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  56.89   
54  113  Pettersson Ida  2006  KARLSKO SF  AO7806  25 m  57.67   
55  336  jakobsson Emmie  2010  NKK  AA2810  25 m  57.70   
56  209  Hietanen Amanda  2009  LASS  AE9609  25 m  57.85   
57  207  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m  58.09   
58  371  Xu Elisabeth  2008  NKK  AG7408  25 m  59.02   
59  158  Alm?n Ellen  2007  LASS  BF8607  25 m  59.62   
60  26  Bohlemark Isabelle  2008  FILIPSTAD  AE6808  25 m  1:01.90   
61  29  Larsson Agnes  2007  FILIPSTAD  AM7407  25 m  1:03.05   
62  293  Fahlström Agnes  2009  MOTALA SS  AA0809  25 m  1:04.64   
63  25  Bohlemark Alicia  2007  FILIPSTAD  AN7607  25 m  1:17.60   
64  314  Andersson Isabelle  2008  NKK  AP7208  50 m     
65  349  Mandzo Amina  2008  NKK  AJ8808  50 m     
66  351  Nor?n Leah  2008  NKK  AJ7808  50 m     
67  361  Svan Isolde  2008  NKK  AK5208  50 m     
68  521  Borg Ellen  2009  LASS  ae2209  50 m     
13 - 14 år 
94  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  34.10   
261  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  35.60   
334  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  36.16   
204  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  36.73   
192  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  37.04   
130  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  37.26   
107  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  50 m  38.43   
291  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  38.90   
216  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  39.15   
10  203  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  39.23   
11  140  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  39.55   
12  407  Miñana Juan Maria  2004  VÄSTERVIK  BR2404  25 m  39.74   
13  205  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  40.15   
14  217  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  40.23   
15  454  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  40.40   
16  276  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  40.76   
17  409  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  40.83   
18  14  Kantolouto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  50 m  40.95   
19  193  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  41.01   
20  362  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  41.16   
21  89  Strandberg Hedda  2004  KALMAR SS  AH5404  25 m  41.32   
22  150  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  41.33   
23  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  41.59   
24  513  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  25 m  42.05   
25  367  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  42.13   
26  212  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  42.60   
27  59  Andersson Jansen Olivia  2005  KALMAR SS  AZ6405  25 m  42.64   
28  220  Johansson Alice  2005  LASS  BM7605  25 m  42.68   
29  502  Pettersson klara  2004  SS04  BP9204  25 m  43.14   
30  497  Mahe Ella  2005  SS04  BU4405  25 m  43.26   
31  342  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  43.27   
32  148  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  43.51   
33  168  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  43.53   
34  112  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  50 m  43.81   
35  484  Gilbert Gabriella  2004  SS04  BP4204  25 m  43.86   
36  297  Haraldsson Klara  2005  MOTALA SS  BI7605  25 m  44.10   
37  152  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  50 m  44.20   
38  153  Pettersson Katarina  2005  KATRINEHOL  AL4205  25 m  44.51   
39  458  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  50 m  44.64   
40  129  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  44.86   
41  315  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  45.00   
42  503  Rydsheim Felicia  2005  SS04  BI5805  25 m  45.14   
43  279  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  45.21   
44  165  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  45.31   
45  512  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  25 m  45.43   
46  10  Axvik Reutergårdh Elsa  2004  BOTK-RÖNN  BA5404  25 m  45.56   
47  90  Strümpel Maja  2005  KALMAR SS  AR2605  25 m  45.58   
48  33  Arnell Emilia  2004  FINSPÅNG  AX0704  25 m  45.60   
49  248  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  45.66   
50  132  Lindner Ellen  2005  KARLSTAD  BK3605  25 m  45.83   
51  507  Svanberg Sigrid  2004  SS04  BT9404  25 m  45.96   
52  156  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  46.09   
53  271  Steinholtz Elwira  2004  LASS  BX9604  50 m  46.26   
54  84  Marcusson Sofia  2005  KALMAR SS  AL1805  25 m  46.27   
55  74  Ifwarson Elina  2005  KALMAR SS  BM2405  25 m  46.37   
56  147  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  46.60   
57  474  B?ckstr?m Sofia  2004  SS04  CA7404  25 m  46.95   
58  308  Sjögren Selma  2004  MOTALA SS  BM6204  25 m  46.96   
59  405  Liliequist Frida  2004  VÄSTERVIK  BF0404  25 m  47.10   
60  506  Silverryd Alexandra  2005  SS04  BU6405  25 m  47.11   
61  254  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  25 m  47.21   
62  161  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  48.27   
63  116  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  50 m  48.85   
64  385  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  49.33   
65  489  J?ntti Amelie  2005  SS04  BS8605  25 m  49.52   
66  467  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  25 m  51.18   
67  481  Dunder Maja  2005  SS04  BS5805  25 m  51.97   
68  32  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  52.40   
69  468  Bejersten Vilja  2005  SS04  BU5405  25 m  52.83   
70  485  Halldin Mira  2005  SS04  BS7605  25 m  54.52   
71  304  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  54.64   
72  173  Aziz Kristel  2005  LASS  BC4405  25 m  58.58   
73  21  Tylus Veronica  2004  BOTK-RÖNN  BY6204  50 m     
74  523  Lowejko Ellen  2005  VÄSTERVIK    50 m     
15 - 16 år 
211  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  35.03   
382  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  50 m  35.24   
476  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  35.89   
280  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  36.06   
214  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  36.35   
289  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  36.65   
224  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  50 m  37.49   
380  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  AC3102  25 m  37.55   
182  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  39.34   
10  403  Grimvall Mira  2002  VÄSTERVIK  BC5402  25 m  39.60   
11  488  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m  40.02   
12  356  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  40.34   
13  406  Liliequist Hanna  2002  VÄSTERVIK  BE6202  25 m  40.74   
14  22  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  40.93   
15  115  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  50 m  40.97   
16  360  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  41.55   
17  189  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  41.74   
18  505  Selling Tilda  2003  SS04  BX4203  25 m  42.68   
19  369  Westerlund Annie  2002  NKK  BI6402  25 m  42.69   
20  238  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  42.92   
21  452  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  43.31   
22  494  Lindström Isabelle  2003  SS04  CA7203  25 m  43.92   
23  323  Eidefors Cornelia  2002  NKK  BA6802  25 m  44.50   
24  504  Sandell Alexandra  2003  SS04  CC5403  25 m  44.76   
25  77  Jämtin Elin  2003  KALMAR SS  BL6803  25 m  45.29   
26  466  Andreasson Linnea  2003  SS04  BQ1603  25 m  45.60   
27  410  Thelin Fanny  2002  VÄSTERVIK  BX5402  25 m  46.33   
28  457  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  25 m  47.55   
29  412  Wimmerstr?m Fia  2003  VÄSTERVIK  CB1603  25 m  49.46   
30  492  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  50.29   
17 - 99 år 
186  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  30.83   
341  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  33.55   
208  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  33.61   
48  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  33.85   
273  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  34.66   
197  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  35.14   
347  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  35.20   
95  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  AH7601  25 m  35.44   
58  Andersson Lisa  2001  KALMAR SS  BC0601  25 m  35.72   
10  72  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  25 m  36.06   
11  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  37.14   
12  157  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  37.42   
13  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  43.03   
14  459  Pasanen Sandra  2001  ÖSMO SS  BV8401  50 m  45.16   
15  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  47.65   
 
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
501  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  25 m  40.81   
352  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  41.51   
265  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  41.87   
263  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  42.55   
456  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  25 m  43.04   
337  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  43.67   
296  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  25 m  43.90   
177  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  44.02   
172  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  44.16   
10  218  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  44.44   
11  105  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  45.64   
12  31  Spelling Noel  2006  FILIPSTAD  AJ4106  25 m  46.03   
13  235  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  46.05   
14  106  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  46.46   
15  191  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  46.66   
16  149  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m  47.68   
17  202  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  47.71   
18  359  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  47.82   
19  469  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m  48.33   
20  332  Hanouch Robert  2006  NKK  AO8306  25 m  50.30   
21  259  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  51.31   
22  Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  AF7107  25 m  51.90   
23  394  K?nig Max  2008  TRANÅS SS  AD0708  25 m  51.93   
24  225  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  52.98   
25  465  Aldana Ros?n Rafael  2006  SS04  AT8106  25 m  53.07   
26  223  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  50 m  53.20   
27  187  Eldh Elliot  2008  LASS  AG4308  25 m  53.53   
28  134  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  54.66   
29  499  N?reskog Leo  2006  SS04  AT2306  25 m  55.24   
30  179  Comstedt Ludvig  2006  LASS  AU4706  25 m  56.12   
31  325  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  56.77   
32  233  Lagell Adam  2007  LASS  AJ6307  25 m  57.37   
33  309  Svensson Lukas  2006  MOTALA SS  AR2306  25 m  1:00.16   
34  335  H?llvall Frej  2008  NKK  AH9508  25 m  1:03.14   
35  231  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m  1:05.88   
36  302  Person Karl  2006  MOTALA SS  AL4506  25 m  1:16.25   
37  198  Greczynski Kacper  2006  LASS  AU1306  50 m     
38  519  Hellgren Olof  2008  KARLSTAD    50 m    EFT 
13 - 14 år 
183  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  33.88   
154  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  34.78   
355  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  35.00   
364  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  35.27   
169  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  50 m  36.26   
24  Florez Sebastian  2004  EKSJÖ SLS  AH8504  25 m  36.54   
294  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  36.79   
453  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  25 m  37.02   
123  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  37.59   
10  348  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  37.71   
11  229  Kilander Emil  2004  LASS  AC2704  25 m  37.80   
12  387  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  39.55   
13  188  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  40.61   
14  340  Landin Rasmus  2005  NKK  AS3305  25 m  41.48   
15  181  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  41.50   
16  166  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  25 m  42.97   
17  288  Brimalm Edwin  2005  MOTALA SS  AE6305  25 m  43.41   
18  242  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  43.44   
19  451  André Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  44.54   
20  464  Aglert Gustav  2004  SS04  AY4304  25 m  44.57   
21  Lindblom William  2004  ARVIKA SS  AE3104  25 m  44.72   
22  477  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  45.53   
23  310  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  46.03   
24  500  N?mm Malkolm  2005  SS04  AT6905  25 m  46.86   
25  38  Mouafak Amer  2004  FINSPÅNG  AZ8704  25 m  48.90   
26  460  Runsten Jonathan  2005  ÖSMO SS  AS8505  25 m  50.86   
27  490  Katsikanis Alexandros  2005  SS04  AW4505  25 m  52.01   
28  117  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  25 m  53.18   
29  247  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  50 m  53.34   
30  520  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  50 m     
15 - 16 år 
82  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  31.00   
241  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  31.07   
320  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  31.92   
295  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  32.51   
269  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  50 m  33.06   
487  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m  33.71   
401  Gavriliidis Stefanos  2003  VÄSTERVIK  AV6903  25 m  33.79   
338  Kernen Emil  2002  NKK  AC7702  50 m  33.93   
275  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  34.77   
10  93  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  35.79   
11  44  Wikström Hannes  2003  HÄRNÖSAND  AD0303  25 m  35.93   
12  151  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  36.11   
13  317  Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  50 m  36.26   
14  17  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  25 m  37.67   
15  322  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  38.07   
16  86  Olsson Gustav  2002  KALMAR SS  AQ5902  25 m  38.14   
17  65  Ericksson Tim  2002  KALMAR SS  AZ3502  25 m  38.59   
18  137  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  38.72   
19  63  Asplund Ludvig  2003  KALMAR SS  AR5703  25 m  40.56   
20  12  Haidari Samir  2003  BOTK-RÖNN  AW9703  25 m  40.81   
21  408  Nad Mattias  2003  VÄSTERVIK  AZ2303  25 m  42.43   
22  413  Winkler Yannick  2003  VÄSTERVIK  AX1503  25 m  45.21   
23  146  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL  AW4703  25 m  47.99   
24  515  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ AIK  AO0303  50 m    EFT 
17 - 99 år 
164  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  28.42   
383  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  28.47   
180  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  28.82   
345  Lovinge Victor  2000  NKK  AD6300  25 m  30.35   
326  Eriksson Axel  1998  NKK  AM5598  25 m  30.46   
60  Arvidsson Anton  2000  KALMAR SS  AV6500  25 m  30.74   
343  Lovinge Hampus  1998  NKK  AE2998  25 m  31.03   
73  Hong Anton  2000  KALMAR SS  AI8900  25 m  31.20   
253  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m  31.94   
10  43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  31.99   
11  76  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  AQ8501  25 m  33.41   
12  91  Sunnerborn Pontus  2000  KALMAR SS  AM7900  25 m  35.33   
13  268  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  50 m  35.72   
14  227  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  36.36   
15  363  Sühl Joakim  2000  NKK  AH0500  25 m  36.84   
16  455  Karlsson Fredrik  1967  ÖSMO SS  AB9567  25 m  41.06   
17  517  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  50 m    EFT 
 
Gren 9, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
352  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  5:17.81   
120  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  5:18.83   
172  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  5:19.08   
218  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  5:19.45   
263  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  5:33.57   
234  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  5:38.87   
105  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  5:41.38   
321  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  5:43.13   
235  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  6:12.26   
10  119  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  6:27.71   
11  337  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  6:41.99   
12  417  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  50 m     
13  456  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  50 m     
13 - 14 år 
183  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  4:29.92   
294  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  4:37.76   
169  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  4:40.22   
270  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  4:48.47   
388  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  25 m  4:50.87   
355  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  4:55.38   
387  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  4:55.91   
66  Fransson Hugo  2005  KALMAR SS  AA4105  25 m  4:59.86   
35  Glawing Oskar  2005  FINSPÅNG  AC2305  25 m  5:15.70   
10  188  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  5:16.61   
11  415  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  5:18.02   
12  Lindblom William  2004  ARVIKA SS  AE3104  25 m  5:28.28   
13  133  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  5:28.35   
14  442  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  5:35.27   
15  166  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  25 m  5:36.38   
16  301  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  5:38.86   
17  64  Ericksson Linus  2004  KALMAR SS  AX0104  50 m  5:55.47   
18  117  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  25 m  6:01.50   
19  520  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  50 m     
20  518  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  AE1304  50 m  4:48.29  EFT 
15 - 16 år 
295  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  4:24.14   
269  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  4:27.40   
338  Kernen Emil  2002  NKK  AC7702  25 m  4:30.09   
174  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  4:32.78   
151  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  4:37.46   
423  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  4:49.64   
243  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  4:50.03   
137  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  4:55.18   
482  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  50 m  4:58.35   
10  127  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  5:05.86   
11  44  Wikström Hannes  2003  HÄRNÖSAND  AD0303  25 m  5:13.52   
12  71  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  AR3302  50 m  5:21.80   
13  62  Asplund Elliot  2003  KALMAR SS  AR6703  25 m  5:27.37   
14  473  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  5:31.23   
15  65  Ericksson Tim  2002  KALMAR SS  AZ3502  50 m  5:48.81   
16  413  Winkler Yannick  2003  VÄSTERVIK  AX1503  25 m  5:59.61   
17  429  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  6:02.81   
18  317  Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  50 m     
19  491  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  50 m     
17 - 99 år 
163  Andersson Anton  1993  LASS  AC1593  25 m  3:54.46   
43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  4:07.18   
357  Sandström-Karlsson Matthias  1998  NKK  AL3598  25 m  4:19.27   
227  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  4:20.92   
274  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  4:21.12   
398  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  4:36.78   
425  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  5:02.95   
121  Andersson Jesper  1996  KARLSTAD  AU6996  25 m  5:28.27   
 
Gren 10, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
138  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  5:02.17   
298  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  5:10.58   
307  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  5:35.48   
272  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  5:39.25   
190  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  5:41.53   
230  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  5:46.73   
300  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  5:55.84   
110  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  6:11.61   
245  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  6:12.53   
10  354  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  6:16.81   
11  344  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  6:25.08   
12  316  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  6:55.22   
13  331  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  7:03.53   
14  339  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  7:10.09   
15  365  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  7:20.66   
16  25  Bohlemark Alicia  2007  FILIPSTAD  AN7607  25 m  7:41.47   
17  16  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  BD2606  50 m     
18  26  Bohlemark Isabelle  2008  FILIPSTAD  AE6808  50 m     
19  419  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  50 m     
20  440  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  50 m     
21  461  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  50 m     
22  462  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  50 m     
23  463  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  50 m     
13 - 14 år 
267  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  4:39.13   
318  Bladh Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  4:43.49   
130  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  4:48.90   
122  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  4:50.36   
204  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  4:54.05   
192  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  4:59.89   
334  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  5:04.22   
217  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  5:11.27   
203  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  5:11.44   
10  216  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  5:14.53   
11  129  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  5:16.37   
12  385  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  5:19.60   
13  168  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  5:19.85   
14  112  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  50 m  5:22.18   
15  248  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  5:24.73   
16  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  5:25.48   
17  19  Nordström-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  50 m  5:26.14   
18  124  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  50 m  5:26.30   
19  20  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  50 m  5:27.09   
20  212  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  5:29.80   
21  362  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  5:30.08   
22  74  Ifwarson Elina  2005  KALMAR SS  BM2405  25 m  5:34.40   
23  70  Hansen Sofia  2004  KALMAR SS  AL9604  25 m  5:34.93   
24  276  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  5:41.82   
25  434  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  5:43.72   
26  28  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  5:43.74   
27  279  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  5:44.69   
28  315  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  5:46.14   
29  304  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  5:46.16   
30  454  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  50 m  5:46.40   
31  156  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  5:48.05   
32  404  Kindberg Emma  2004  VÄSTERVIK  BF3404  25 m  5:52.84   
33  111  Löthgren Smilla  2004  KARLSKO SF  BA4404  25 m  5:55.93   
34  165  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  5:55.99   
35  14  Kantolouto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  50 m  5:56.01   
36  84  Marcusson Sofia  2005  KALMAR SS  AL1805  25 m  6:00.91   
37  32  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  6:01.54   
38  441  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  6:03.11   
39  367  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  6:04.46   
40  205  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  6:06.10   
41  278  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m  6:08.54   
42  433  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  6:20.18   
43  430  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  6:35.05   
44  193  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  7:00.70   
45  132  Lindner Ellen  2005  KARLSTAD  BK3605  50 m     
46  421  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  50 m     
15 - 16 år 
200  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  4:37.42   
226  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  4:42.99   
389  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  25 m  4:49.06   
47  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  25 m  4:55.74   
232  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  4:57.66   
277  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  50 m  4:59.00   
22  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  5:02.11   
384  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  5:05.69   
128  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  5:07.32   
10  238  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  5:08.31   
11  68  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR SS  AD1602  25 m  5:17.48   
12  287  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  5:17.70   
13  436  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  5:19.64   
14  319  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  5:22.58   
15  471  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  25 m  5:23.67   
16  353  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m  5:47.80   
17  40  Karlsson Josefin  2003  HÄRNÖSAND  BB0803  25 m  5:50.51   
18  396  Silvander Wilma  2003  TRANÅS SS  BU6203  25 m  7:05.31   
19  356  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  50 m     
20  397  Söderberg Matilda  2003  TRANÅS SS  BU7203  50 m     
21  424  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  50 m     
17 - 99 år 
208  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  25 m  4:27.13   
61  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  4:27.97   
450  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  4:29.39   
366  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  4:29.91   
52  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  4:30.62   
244  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  50 m  4:32.23   
57  Thörnros Alice  2001  JÖNKÖPING  AT8601  25 m  4:33.91   
55  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  4:37.02   
255  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  4:37.93   
10  327  Eriksson Klara  2000  NKK  BE6200  25 m  4:38.00   
11  246  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  5:00.63   
12  341  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  50 m  5:11.82   
13  96  Wranå Ella  2001  KALMAR SS  AH1801  25 m  5:17.75   
14  13  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  25 m  5:35.62   
 
Gren 11, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
106  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  1:29.07   
120  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  1:30.32   
456  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  25 m  1:32.46   
265  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  1:32.51   
263  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  1:33.08   
352  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  1:34.11   
105  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  1:36.11   
501  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  25 m  1:36.13   
177  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  1:37.11   
10  417  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  1:37.33   
11  31  Spelling Noel  2006  FILIPSTAD  AJ4106  25 m  1:38.77   
12  470  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  1:39.95   
13  149  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m  1:42.06   
14  191  Forsberg Milo  2007  LASS  AE2307  25 m  1:43.43   
15  296  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  25 m  1:43.77   
16  337  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  1:46.25   
17  469  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m  1:46.71   
18  359  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  1:49.14   
19  Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  AF7107  25 m  1:52.64   
20  394  K?nig Max  2008  TRANÅS SS  AD0708  25 m  1:56.05   
21  309  Svensson Lukas  2006  MOTALA SS  AR2306  25 m  1:56.83   
22  223  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  1:59.56   
23  134  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  2:01.76   
24  179  Comstedt Ludvig  2006  LASS  AU4706  25 m  2:05.04   
25  395  Nilsson Benjamin  2007  TRANÅS SS  AM2307  50 m     
26  465  Aldana Ros?n Rafael  2006  SS04  AT8106  50 m     
27  499  N?reskog Leo  2006  SS04  AT2306  50 m     
13 - 14 år 
183  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  1:11.58   
355  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  1:15.72   
154  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  1:18.03   
169  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:18.24   
453  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  25 m  1:18.38   
364  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:19.45   
123  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  1:19.64   
348  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:20.23   
294  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  1:20.56   
10  387  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  1:23.52   
11  442  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  1:26.41   
12  181  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  1:30.71   
13  35  Glawing Oskar  2005  FINSPÅNG  AC2305  25 m  1:31.72   
14  242  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  1:33.77   
15  166  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  25 m  1:35.52   
16  301  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  1:36.03   
17  69  Gunnarsson Jesper  2004  KALMAR SS  AJ8104  25 m  1:37.57   
18  67  Franzén Gustav  2004  KALMAR SS  AT1504  25 m  1:38.66   
19  464  Aglert Gustav  2004  SS04  AY4304  25 m  1:39.75   
20  288  Brimalm Edwin  2005  MOTALA SS  AE6305  25 m  1:40.49   
21  310  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  1:40.51   
22  477  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  50 m  1:42.24   
23  415  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  1:48.14   
24  247  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  25 m  1:51.53   
25  460  Runsten Jonathan  2005  ÖSMO SS  AS8505  25 m  1:52.39   
26  340  Landin Rasmus  2005  NKK  AS3305  50 m     
27  490  Katsikanis Alexandros  2005  SS04  AW4505  50 m     
28  520  Isaksson Linus  2005  LASS  AR4505  50 m     
15 - 16 år 
241  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  1:09.20   
438  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  1:09.33   
320  Brolin John  2002  NKK  AB6302  25 m  1:09.96   
269  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  1:10.57   
82  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  1:10.59   
275  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:15.13   
401  Gavriliidis Stefanos  2003  VÄSTERVIK  AV6903  25 m  1:15.13   
487  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m  1:15.87   
426  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  1:16.17   
10  475  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:16.88   
11  44  Wikström Hannes  2003  HÄRNÖSAND  AD0303  25 m  1:18.29   
12  93  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  1:20.78   
13  86  Olsson Gustav  2002  KALMAR SS  AQ5902  25 m  1:21.16   
14  428  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  1:21.25   
15  478  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  1:21.82   
16  423  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  1:24.91   
17  127  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  1:29.75   
18  63  Asplund Ludvig  2003  KALMAR SS  AR5703  25 m  1:30.00   
19  408  Nad Mattias  2003  VÄSTERVIK  AZ2303  25 m  1:31.47   
20  12  Haidari Samir  2003  BOTK-RÖNN  AW9703  25 m  1:33.56   
21  159  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  1:35.55   
22  413  Winkler Yannick  2003  VÄSTERVIK  AX1503  25 m  1:36.26   
23  435  Sandström Jesper  2003  ÅKERSBERGA  AM1103  25 m  1:39.36   
24  429  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  1:40.22   
25  295  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  50 m    EFT 
17 - 99 år 
164  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  1:01.63   
180  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  1:02.18   
328  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  25 m  1:02.89   
41  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  1:04.30   
73  Hong Anton  2000  KALMAR SS  AI8900  25 m  1:07.32   
43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  1:08.99   
60  Arvidsson Anton  2000  KALMAR SS  AV6500  25 m  1:09.29   
76  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  AQ8501  25 m  1:12.11   
253  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m  1:12.70   
10  91  Sunnerborn Pontus  2000  KALMAR SS  AM7900  25 m  1:19.66   
11  437  Söderqvist Adam  2000  ÅKERSBERGA  AF9100  25 m  1:22.24   
12  363  Sühl Joakim  2000  NKK  AH0500  25 m  1:22.86   
13  418  Bostani Hussain  2000  ÅKERSBERGA  BA7100  25 m  1:25.56   
14  439  Torabi Javad  1999  ÅKERSBERGA  AY5399  25 m  1:26.87   
15  455  Karlsson Fredrik  1967  ÖSMO SS  AB9567  25 m  1:32.61   
16  517  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  50 m    EFT 
 
Gren 12, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
298  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  1:26.20   
190  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  50 m  1:31.58   
462  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  1:32.52   
463  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  1:32.80   
440  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  1:32.87   
135  Segerström Elin  2007  KARLSTAD  AF7407  25 m  1:32.89   
108  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  1:34.43   
461  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  1:35.00   
272  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  50 m  1:35.65   
10  167  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  1:38.03   
11  36  Gustavsson Felicia  2006  FINSPÅNG  AL6806  25 m  1:39.39   
12  78  Jämtin Tuva  2006  KALMAR SS  AP2606  25 m  1:39.51   
13  311  S?derqvist Anna  2006  MOTALA SS  BI4606  25 m  1:39.56   
14  365  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  1:39.65   
15  88  Skeppland Nellie  2006  KALMAR SS  AY7606  25 m  1:39.75   
16  344  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  1:40.01   
17  354  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  1:40.96   
18  331  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  1:44.02   
19  496  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  1:45.14   
20  258  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  1:46.66   
21  113  Pettersson Ida  2006  KARLSKO SF  AO7806  25 m  1:48.20   
22  16  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  BD2606  25 m  1:48.30   
23  Lundgren ELLEN  2007  ARVIKA SS  AM8207  25 m  1:48.33   
24  18  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m  1:50.03   
25  316  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  1:51.68   
26  495  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m  1:53.39   
27  30  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m  1:55.59   
28  109  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m  1:58.42   
29  25  Bohlemark Alicia  2007  FILIPSTAD  AN7607  50 m     
30  26  Bohlemark Isabelle  2008  FILIPSTAD  AE6808  50 m     
31  27  Carlstedt Hilda  2008  FILIPSTAD  AP7608  50 m     
32  29  Larsson Agnes  2007  FILIPSTAD  AM7407  50 m     
33  131  Lindberg Signe  2008  KARLSTAD  AJ5608  50 m     
34  141  Wilde Elin  2008  KARLSTAD  AG8608  50 m     
35  290  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  50 m     
36  483  Gammel Stella  2006  SS04  BN4606  50 m     
37  486  Hammes Esther  2006  SS04  BN4206  50 m     
38  508  Wadell Felica  2006  SS04  BN5206  50 m     
13 - 14 år 
94  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  1:14.80   
261  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  1:18.57   
130  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  1:18.95   
107  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  1:19.97   
334  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  1:21.30   
192  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:22.19   
205  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  1:24.10   
136  Segerström Erica  2004  KARLSTAD  AR9804  25 m  1:24.31   
203  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  1:25.60   
10  140  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  1:26.10   
11  291  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  1:27.63   
12  193  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  1:28.28   
13  409  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  1:28.57   
14  407  Miñana Juan Maria  2004  VÄSTERVIK  BR2404  25 m  1:28.87   
15  34  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:29.11   
16  276  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  1:29.38   
17  124  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  1:30.14   
18  498  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  1:30.28   
19  454  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  1:30.48   
20  362  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  50 m  1:30.60   
21  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  1:31.00   
22  510  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  50 m  1:31.14   
23  513  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  25 m  1:31.48   
24  104  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:31.63   
25  59  Andersson Jansen Olivia  2005  KALMAR SS  AZ6405  25 m  1:31.86   
26  14  Kantolouto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  25 m  1:32.13   
27  150  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  1:32.28   
28  367  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  1:33.04   
29  434  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  1:33.05   
30  28  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  1:33.40   
31  502  Pettersson klara  2004  SS04  BP9204  25 m  1:35.29   
32  503  Rydsheim Felicia  2005  SS04  BI5805  25 m  1:35.32   
33  75  Ivertsson Anna  2004  KALMAR SS  AM0204  25 m  1:35.63   
34  427  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  1:36.42   
35  385  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  1:36.45   
36  10  Axvik Reutergårdh Elsa  2004  BOTK-RÖNN  BA5404  25 m  1:36.55   
37  152  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  1:36.65   
38  458  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  25 m  1:36.67   
39  433  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  1:36.97   
40  148  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  1:37.12   
41  297  Haraldsson Klara  2005  MOTALA SS  BI7605  25 m  1:37.32   
42  85  Nordström Tess  2005  KALMAR SS  AR1605  25 m  1:37.53   
43  441  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  1:37.74   
44  89  Strandberg Hedda  2004  KALMAR SS  AH5404  50 m  1:38.05   
45  405  Liliequist Frida  2004  VÄSTERVIK  BF0404  25 m  1:38.64   
46  33  Arnell Emilia  2004  FINSPÅNG  AX0704  25 m  1:38.68   
47  80  Krim Nina  2005  KALMAR SS  BE4405  25 m  1:38.84   
48  116  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m  1:39.31   
49  161  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  1:39.49   
50  147  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  1:39.54   
51  512  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  25 m  1:40.09   
52  90  Strümpel Maja  2005  KALMAR SS  AR2605  25 m  1:40.57   
53  279  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  1:41.57   
54  315  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  1:41.68   
55  156  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  1:41.94   
56  421  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  1:42.30   
57  32  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  1:43.22   
58  480  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  1:44.48   
59  467  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  25 m  1:44.73   
60  271  Steinholtz Elwira  2004  LASS  BX9604  50 m  1:44.97   
61  15  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  50 m  1:48.38   
62  74  Ifwarson Elina  2005  KALMAR SS  BM2405  25 m  1:49.10   
63  304  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  1:51.00   
64  402  Grimvall Lisa  2004  VÄSTERVIK  BF2404  25 m  1:54.37   
65  430  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  2:02.49   
66  468  Bejersten Vilja  2005  SS04  BU5405  50 m     
67  474  B?ckstr?m Sofia  2004  SS04  CA7404  50 m     
68  481  Dunder Maja  2005  SS04  BS5805  50 m     
69  485  Halldin Mira  2005  SS04  BS7605  50 m     
70  489  J?ntti Amelie  2005  SS04  BS8605  50 m     
71  497  Mahe Ella  2005  SS04  BU4405  50 m     
72  506  Silverryd Alexandra  2005  SS04  BU6405  50 m     
15 - 16 år 
211  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:14.25   
214  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:16.19   
226  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  1:17.26   
280  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  1:18.95   
224  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  1:21.05   
79  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  25 m  1:21.27   
476  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:21.28   
289  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  1:22.94   
403  Grimvall Mira  2002  VÄSTERVIK  BC5402  25 m  1:24.26   
10  115  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:26.31   
11  182  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  1:27.58   
12  22  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  50 m  1:28.25   
13  488  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m  1:28.65   
14  406  Liliequist Hanna  2002  VÄSTERVIK  BE6202  25 m  1:28.73   
15  356  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  1:29.45   
16  424  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  1:29.54   
17  42  Persson Johanna  2003  HÄRNÖSAND  BB4803  25 m  1:30.55   
18  360  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  1:32.49   
19  452  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  1:32.87   
20  189  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:33.05   
21  505  Selling Tilda  2003  SS04  BX4203  25 m  1:34.10   
22  494  Lindström Isabelle  2003  SS04  CA7203  25 m  1:35.20   
23  466  Andreasson Linnea  2003  SS04  BQ1603  25 m  1:36.41   
24  77  Jämtin Elin  2003  KALMAR SS  BL6803  25 m  1:37.95   
25  431  Lundberg Nora  2003  ÅKERSBERGA  AT8203  25 m  1:38.24   
26  420  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  25 m  1:38.76   
27  504  Sandell Alexandra  2003  SS04  CC5403  25 m  1:39.15   
28  353  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m  1:40.44   
29  412  Wimmerstr?m Fia  2003  VÄSTERVIK  CB1603  25 m  1:42.54   
30  457  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  25 m  1:43.03   
31  410  Thelin Fanny  2002  VÄSTERVIK  BX5402  25 m  1:43.81   
32  155  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  1:22.35  EFT 
33  527  Flatow Clara  2003  ÅKERSBERGA  bi9603  50 m  1:27.48  EFT 
17 - 99 år 
186  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  1:06.97   
366  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  1:09.96   
52  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  1:11.59   
341  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  1:13.15   
347  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  1:14.13   
411  Wedel Agnes  2000  VÄSTERVIK  AX7200  25 m  1:14.56   
197  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:16.42   
95  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  AH7601  25 m  1:17.17   
400  Claesén Felicia  2001  VÄSTERVIK  BO4201  25 m  1:17.45   
10  46  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  1:18.75   
11  58  Andersson Lisa  2001  KALMAR SS  BC0601  25 m  1:19.12   
12  72  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  25 m  1:20.56   
13  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  1:22.01   
14  157  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  1:22.47   
15  201  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  1:23.59   
16  432  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  1:31.42   
17  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  1:33.12   
18  37  Hejdeström Emelie  2000  FINSPÅNG  BB7800  25 m  1:35.73   
19  459  Pasanen Sandra  2001  ÖSMO SS  BV8401  50 m  1:36.96   
 
Gren 13, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
321  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  3:13.78   
13 - 14 år 
388  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  50 m  2:42.94   
451  André Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  25 m  3:13.97   
133  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  50 m  3:29.28   
15 - 16 år 
292  Eriksson Henrik  2002  MOTALA SS  AJ6902  25 m  2:21.30   
515  Guvenius Pijus  2003  ÄLVSJÖ AIK  AO0303  50 m  2:40.32   
473  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m     
482  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  50 m     
17 - 99 år 
199  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  2:04.25   
43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  2:09.85   
252  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  2:10.78   
160  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  2:15.28   
41  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  2:16.05   
49  Hegmegi Oscar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  2:19.74   
329  Gong Hemming  2001  NKK  AP2701  25 m  2:48.91   
121  Andersson Jesper  1996  KARLSTAD  AU6996  25 m  3:09.91   
 
Gren 14, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
267  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  2:28.25   
129  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  3:04.69   
122  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  50 m  3:05.69   
153  Pettersson Katarina  2005  KATRINEHOL  AL4205  50 m     
15 - 16 år 
226  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  2:23.87   
222  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  2:26.69   
416  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  2:27.03   
214  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  2:35.21   
211  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  2:38.97   
511  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  50 m  2:42.30   
224  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  2:44.96   
232  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  2:48.13   
436  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  2:55.58   
10  128  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  2:55.60   
11  11  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  3:02.38   
12  182  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  3:03.69   
13  384  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  3:10.57   
14  319  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  50 m     
17 - 99 år 
57  Thörnros Alice  2001  JÖNKÖPING  AT8601  25 m  2:33.00   
55  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  2:34.23   
 
Gren 15, 4X100m Medley H 16-17 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
98  Kalmar Sim Herrar Lag 2  2000  KALMAR SS    25 m  4:12.77   
444  Åkersberga SS  ÅKERSBERGA    25 m  4:16.02   
99  Kalmar Sim Killar  2001  KALMAR SS    25 m  4:16.98   
284  Lass Herrar [2001]  2001  LASS    50 m  4:28.81   
448  Åkersberga SS  2002  ÅKERSBERGA    25 m  4:52.10   
 
Gren 16, 4X100m Medley H 15 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
285  Lass Herrar [2003] Lag 1  2003  LASS    50 m  4:35.65   
376  Nkk Herrar [2003] Lag 1  2003  NKK    25 m  4:43.69   
312  Motala SS  MOTALA SS    25 m  4:50.58   
286  Lass Herrar [2003] Lag 2  2003  LASS    50 m  4:54.59   
100  Kalmar Sim Killar Lag 1  2003  KALMAR SS    25 m  5:00.33   
377  Nkk Herrar [2003] Lag 2  2003  NKK    25 m  5:10.65   
145  Karlstad Herrar [2003]  2003  KARLSTAD    50 m     
 
Gren 17, 4X100m Medley D 16-17 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
97  Kalmar Sim Damer Lag 2  2000  KALMAR SS    25 m  4:34.94   
102  Kalmar Sim Tjejer Lag 1  2003  KALMAR SS    25 m  4:37.33   
372  Nkk Damer [2001] Lag 1  2001  NKK    25 m  4:37.60   
281  Lass Damer [2001] Lag 1  2001  LASS    50 m  4:53.17   
23  Botkyrka Rönninge SS  BOTK-RÖNN    25 m  5:17.52   
 
Gren 18, 4X100m Medley D 15 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
0 år och äldre 
282  Lass Damer [2004] Lag 1  2004  LASS    50 m  4:41.21   
283  Lass Damer [2004] Lag 2  2004  LASS    50 m  4:54.98   
374  Nkk Damer [2003] Lag 1  2003  NKK    25 m  5:02.72   
313  Motala SS Damer  MOTALA SS    25 m  5:08.93   
414  V?sterviks Sims?llskap 1  2004  VÄSTERVIK    25 m  5:11.20   
101  Kalmar Sim Tjejer  2002  KALMAR SS    25 m  5:23.64   
118  Karlsko SF  KARLSKO SF    25 m  5:28.24   
375  Nkk Damer [2003] Lag 2  2003  NKK    50 m  5:40.30   
103  Kalmar Sim Tjejer Lag 2  2003  KALMAR SS    25 m  5:44.37   
10  23  Botkyrka Rönninge SS  BOTK-RÖNN    25 m  5:51.80   
11  142  Karlstad Damer [2003]  2003  KARLSTAD    50 m     
12  143  Karlstad Damer [2003] 2  2003  KARLSTAD    50 m     
13  144  Karlstad Damer [2003] 3  2003  KARLSTAD    50 m     
14  445  Åkersberga SS  2018  ÅKERSBERGA    50 m     
15  446  Åkersberga SS  2005  ÅKERSBERGA    50 m     
 
Gren 19, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
130  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  5:48.48   
385  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  6:14.92   
124  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  50 m    EFT 
15 - 16 år 
222  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  5:06.65   
416  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  5:07.48   
226  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  5:09.14   
211  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  5:18.74   
155  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  5:27.36   
214  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  5:31.17   
224  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  5:40.81   
436  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  5:53.13   
47  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  50 m  5:59.46   
10  11  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  50 m  6:01.40   
11  319  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  6:08.58   
12  128  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  50 m  6:19.04   
17 - 99 år 
341  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  50 m  5:43.65   
37  Hejdeström Emelie  2000  FINSPÅNG  BB7800  25 m  6:18.74   
 
Gren 20, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
120  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  50 m     
13 - 14 år 
387  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  5:37.23   
15 - 16 år 
17  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  50 m     
17 - 99 år 
43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  4:36.33   
199  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  4:40.38   
 
Gren 21, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
298  Johansson Junttila Leija  2006  MOTALA SS  AK2206  25 m  1:05.05   
138  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:06.74   
110  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  1:09.09   
88  Skeppland Nellie  2006  KALMAR SS  AY7606  25 m  1:09.82   
272  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  25 m  1:10.60   
461  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  1:10.96   
190  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  1:11.84   
440  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  25 m  1:12.25   
462  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  1:12.46   
10  307  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  1:13.27   
11  108  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  1:13.97   
12  36  Gustavsson Felicia  2006  FINSPÅNG  AL6806  25 m  1:14.32   
13  230  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  1:14.75   
14  184  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  1:15.88   
15  495  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m  1:15.91   
16  300  Manninen Hanna  2006  MOTALA SS  AG0406  25 m  1:16.79   
17  167  Arnell Ellen  2006  LASS  AI0806  25 m  1:16.84   
18  113  Pettersson Ida  2006  KARLSKO SF  AO7806  25 m  1:16.97   
19  463  Öhman Agnes  2006  ÖSMO SS  AG2406  25 m  1:17.70   
20  135  Segerström Elin  2007  KARLSTAD  AF7407  25 m  1:18.20   
21  78  Jämtin Tuva  2006  KALMAR SS  AP2606  25 m  1:18.71   
22  30  Larsson Greta  2006  FILIPSTAD  AI6606  25 m  1:19.72   
23  16  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  BD2606  50 m  1:19.73   
24  219  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  1:21.24   
25  354  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  1:21.25   
26  258  Paläng Henny  2006  LASS  AR6806  25 m  1:21.89   
27  245  Merenius Alwa  2006  LASS  BI0206  25 m  1:22.37   
28  251  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  25 m  1:22.50   
29  344  Lovinge Tuva  2006  NKK  AG4606  25 m  1:22.93   
30  176  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  1:23.22   
31  139  Westerlund Nellie  2007  KARLSTAD  AO0807  25 m  1:23.26   
32  210  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  1:23.75   
33  316  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  1:23.82   
34  109  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m  1:24.14   
35  236  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  25 m  1:25.08   
36  331  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  1:26.02   
37  Lundgren ELLEN  2007  ARVIKA SS  AM8207  25 m  1:26.45   
38  262  Rehnberg Alicia  2006  LASS  BI2206  25 m  1:26.81   
39  18  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m  1:27.54   
40  215  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  25 m  1:28.28   
41  311  S?derqvist Anna  2006  MOTALA SS  BI4606  25 m  1:28.30   
42  213  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  25 m  1:28.44   
43  162  Alvehus Sigrid  2008  LASS  AE8808  25 m  1:30.48   
44  419  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  25 m  1:31.00   
45  260  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  1:31.78   
46  365  Wallberg Alicia  2007  NKK  AG9207  25 m  1:33.39   
47  339  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  1:34.12   
48  175  Björnholm Alice  2008  LASS  AF6408  50 m  1:34.14   
49  26  Bohlemark Isabelle  2008  FILIPSTAD  AE6808  25 m  1:34.32   
50  194  Gabrielsson Bella  2006  LASS  BP2806  25 m  1:35.78   
51  25  Bohlemark Alicia  2007  FILIPSTAD  AN7607  25 m  1:37.43   
52  207  Hellander Sofia  2007  LASS  AV5607  25 m  1:40.32   
53  195  Gabrielsson Isa  2008  LASS  AU4208  25 m  1:40.91   
54  29  Larsson Agnes  2007  FILIPSTAD  AM7407  25 m  1:41.52   
55  240  Lundbohm Linnéa  2006  LASS  BB1406  25 m  1:42.82   
56  158  Alm?n Ellen  2007  LASS  BF8607  25 m  1:44.76   
57  27  Carlstedt Hilda  2008  FILIPSTAD  AP7608  25 m  1:46.85   
58  171  Axelsson Elin  2008  LASS  AM2808  25 m  1:47.06   
59  131  Lindberg Signe  2008  KARLSTAD  AJ5608  50 m     
60  141  Wilde Elin  2008  KARLSTAD  AG8608  50 m     
61  178  Comstedt Lovisa  2009  LASS  AI2609  50 m     
62  209  Hietanen Amanda  2009  LASS  AE9609  50 m     
63  221  Johansson J?ngren Nellie  2009  LASS  AD5609  50 m     
64  290  Cleveson Ellen  2006  MOTALA SS  BI8605  50 m     
65  483  Gammel Stella  2006  SS04  BN4606  50 m     
66  486  Hammes Esther  2006  SS04  BN4206  50 m     
67  508  Wadell Felica  2006  SS04  BN5206  50 m     
13 - 14 år 
204  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:00.81   
267  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:02.29   
94  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  1:02.47   
192  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  25 m  1:02.56   
318  Bladh Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  1:02.70   
498  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  1:03.89   
334  Holgersson Ebba  2005  NKK  AE7205  25 m  1:03.92   
390  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m  1:04.25   
130  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  1:05.03   
10  152  Karlsson Filippa  2004  KATRINEHOL  AF8804  25 m  1:05.95   
11  216  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:05.96   
12  291  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  1:06.61   
13  140  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  1:06.81   
14  217  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  1:06.98   
15  129  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  1:07.23   
16  19  Nordström-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  25 m  1:07.65   
17  122  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:07.73   
18  261  Persson Hanna  2004  LASS  AF2204  25 m  1:07.75   
19  107  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  1:08.16   
20  399  Claesén Alva  2004  VÄSTERVIK  BG7404  25 m  1:08.29   
21  203  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  50 m  1:08.47   
22  34  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:08.57   
23  136  Segerström Erica  2004  KARLSTAD  AR9804  25 m  1:09.08   
24  391  Flink Maria  2005  SÖDERTÖRN  AP8205  25 m  1:09.32   
25  362  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  1:09.44   
26  112  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  25 m  1:09.49   
27  74  Ifwarson Elina  2005  KALMAR SS  BM2405  25 m  1:09.95   
28  153  Pettersson Katarina  2005  KATRINEHOL  AL4205  25 m  1:10.18   
29  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  1:10.21   
30  454  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  1:10.55   
31  385  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  1:10.62   
32  407  Miñana Juan Maria  2004  VÄSTERVIK  BR2404  25 m  1:10.62   
33  20  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  50 m  1:10.77   
34  75  Ivertsson Anna  2004  KALMAR SS  AM0204  25 m  1:10.87   
35  70  Hansen Sofia  2004  KALMAR SS  AL9604  25 m  1:11.06   
36  315  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  1:11.14   
37  212  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  1:11.22   
38  168  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  1:11.81   
39  248  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  1:12.31   
40  28  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  1:12.50   
41  90  Strümpel Maja  2005  KALMAR SS  AR2605  25 m  1:12.56   
42  276  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  25 m  1:12.78   
43  434  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  1:12.85   
44  279  Åqvist Stella  2005  LASS  AO5805  25 m  1:13.03   
45  484  Gilbert Gabriella  2004  SS04  BP4204  25 m  1:13.15   
46  342  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  1:13.20   
47  441  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  1:13.23   
48  404  Kindberg Emma  2004  VÄSTERVIK  BF3404  25 m  1:13.39   
49  193  Frisk Isabelle  2004  LASS  BN5804  25 m  1:13.79   
50  104  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:13.81   
51  150  Fredriksson Linnéa  2004  KATRINEHOL  AT0404  25 m  1:13.97   
52  165  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  1:14.07   
53  513  Zwinkels Julia  2004  SS04  BM4404  25 m  1:14.46   
54  156  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  1:14.70   
55  304  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  1:14.78   
56  10  Axvik Reutergårdh Elsa  2004  BOTK-RÖNN  BA5404  25 m  1:14.94   
57  111  Löthgren Smilla  2004  KARLSKO SF  BA4404  25 m  1:15.36   
58  33  Arnell Emilia  2004  FINSPÅNG  AX0704  25 m  1:15.84   
59  205  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  1:15.85   
60  32  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m  1:16.31   
61  84  Marcusson Sofia  2005  KALMAR SS  AL1805  25 m  1:16.73   
62  15  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  25 m  1:16.94   
63  147  Andersson Elin  2005  KATRINEHOL  AU7405  25 m  1:17.19   
64  148  Ejdvinsson Kajsa  2004  KATRINEHOL  BH5604  25 m  1:17.36   
65  512  Wärn Emma  2004  SS04  BT7404  25 m  1:17.43   
66  421  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  1:17.68   
67  220  Johansson Alice  2005  LASS  BM7605  25 m  1:17.77   
68  278  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m  1:17.83   
69  14  Kantolouto Julia  2005  BOTK-RÖNN  AQ2605  50 m  1:17.93   
70  161  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  1:18.94   
71  80  Krim Nina  2005  KALMAR SS  BE4405  25 m  1:19.46   
72  480  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  1:19.69   
73  89  Strandberg Hedda  2004  KALMAR SS  AH5404  25 m  1:20.14   
74  297  Haraldsson Klara  2005  MOTALA SS  BI7605  25 m  1:20.56   
75  132  Lindner Ellen  2005  KARLSTAD  BK3605  25 m  1:20.84   
76  433  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  1:20.96   
77  116  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m  1:21.11   
78  427  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  1:21.14   
79  405  Liliequist Frida  2004  VÄSTERVIK  BF0404  25 m  1:21.64   
80  458  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  25 m  1:23.78   
81  430  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  1:24.57   
82  271  Steinholtz Elwira  2004  LASS  BX9604  50 m  1:26.92   
83  85  Nordström Tess  2005  KALMAR SS  AR1605  25 m  1:27.07   
84  39  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  1:27.47   
85  173  Aziz Kristel  2005  LASS  BC4405  25 m  1:28.39   
86  467  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  50 m  1:28.70   
87  402  Grimvall Lisa  2004  VÄSTERVIK  BF2404  25 m  1:30.77   
88  485  Halldin Mira  2005  SS04  BS7605  25 m  1:31.87   
89  503  Rydsheim Felicia  2005  SS04  BI5805  25 m  1:33.12   
90  254  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  25 m  1:35.25   
91  481  Dunder Maja  2005  SS04  BS5805  25 m  1:44.65   
92  21  Tylus Veronica  2004  BOTK-RÖNN  BY6204  50 m     
93  114  Pettersson Jonna  2004  KARLSKO SF    50 m     
94  468  Bejersten Vilja  2005  SS04  BU5405  50 m     
95  474  B?ckstr?m Sofia  2004  SS04  CA7404  50 m     
96  489  J?ntti Amelie  2005  SS04  BS8605  50 m     
97  497  Mahe Ella  2005  SS04  BU4405  50 m     
98  523  Lowejko Ellen  2005  VÄSTERVIK    50 m     
99  525  Åhlen Wilma  2005  SKURU IK  AO8205  50 m  1:05.69  EFT 
15 - 16 år 
200  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  59.03   
330  Gårdman Klara  2002  NKK  BF8402  25 m  1:02.16   
511  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  25 m  1:02.58   
232  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  1:02.96   
211  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:03.41   
277  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  1:03.64   
392  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m  1:03.82   
289  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  1:04.80   
125  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:04.91   
10  115  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:05.12   
11  436  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  1:05.15   
12  306  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  1:05.60   
13  22  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  1:06.85   
14  42  Persson Johanna  2003  HÄRNÖSAND  BB4803  25 m  1:07.39   
15  384  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  1:07.73   
16  68  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR SS  AD1602  25 m  1:08.09   
17  128  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:08.19   
18  238  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:08.37   
19  287  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  1:09.07   
20  476  Candelius Lisa  2003  SS04  AT9803  25 m  1:09.15   
21  189  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:09.16   
22  471  Berngrim Maja  2003  SS04  BR5403  25 m  1:09.17   
23  182  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  1:09.23   
24  403  Grimvall Mira  2002  VÄSTERVIK  BC5402  25 m  1:09.98   
25  356  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  1:10.33   
26  353  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m  1:11.56   
27  488  Jonsson Anna  2002  SS04  BP6602  25 m  1:12.06   
28  406  Liliequist Hanna  2002  VÄSTERVIK  BE6202  25 m  1:12.83   
29  77  Jämtin Elin  2003  KALMAR SS  BL6803  25 m  1:13.59   
30  360  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  25 m  1:14.29   
31  424  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  1:14.96   
32  505  Selling Tilda  2003  SS04  BX4203  25 m  1:15.19   
33  494  Lindström Isabelle  2003  SS04  CA7203  25 m  1:15.47   
34  40  Karlsson Josefin  2003  HÄRNÖSAND  BB0803  25 m  1:15.49   
35  431  Lundberg Nora  2003  ÅKERSBERGA  AT8203  25 m  1:15.85   
36  504  Sandell Alexandra  2003  SS04  CC5403  25 m  1:16.39   
37  479  Darvish Adéla  2003  SS04  BX0203  25 m  1:16.53   
38  452  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  1:16.84   
39  420  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  25 m  1:17.70   
40  264  Simonsson Isabelle  2002  LASS  BY0602  25 m  1:18.29   
41  457  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  25 m  1:19.13   
42  466  Andreasson Linnea  2003  SS04  BQ1603  25 m  1:20.95   
43  396  Silvander Wilma  2003  TRANÅS SS  BU6203  25 m  1:22.46   
44  412  Wimmerstr?m Fia  2003  VÄSTERVIK  CB1603  50 m  1:31.72   
45  527  Flatow Clara  2003  ÅKERSBERGA  bi9603  50 m  1:15.01  EFT 
17 - 99 år 
257  Palm Rebecka  1990  LASS  AP4690  25 m  54.48   
186  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  55.72   
256  Palm Caroline  1992  LASS  AG1692  25 m  56.65   
61  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  57.10   
244  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  25 m  57.18   
206  Heina Christin  1996  LASS  BA0296  25 m  58.12   
366  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  58.84   
327  Eriksson Klara  2000  NKK  BE6200  25 m  1:00.30   
450  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  1:01.01   
10  197  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:01.38   
11  157  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  1:01.78   
12  87  Sjölund Anna  2000  KALMAR SS  AG8800  25 m  1:01.91   
13  266  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  1:02.05   
14  201  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  1:02.17   
15  341  Lindroth Ella  2001  NKK  AE1201  25 m  1:02.66   
16  51  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  1:03.56   
17  347  Malm Tilde  1999  NKK  AF8699  25 m  1:04.23   
18  246  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:04.27   
19  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  1:04.99   
20  96  Wranå Ella  2001  KALMAR SS  AH1801  25 m  1:05.83   
21  72  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  25 m  1:06.12   
22  46  Brink Matilda  2001  JÖNKÖPING  AJ2401  25 m  1:06.47   
23  58  Andersson Lisa  2001  KALMAR SS  BC0601  25 m  1:06.55   
24  250  Nordanskog Ella  1998  LASS  BO7898  25 m  1:07.00   
25  95  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  AH7601  25 m  1:07.79   
26  472  Blomberg Astrid  2000  SS04  AW5800  25 m  1:08.47   
27  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  1:08.87   
28  443  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  1:10.63   
29  13  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  25 m  1:10.72   
30  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  50 m  1:12.80   
31  459  Pasanen Sandra  2001  ÖSMO SS  BV8401  25 m  1:16.44   
32  432  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  1:18.18   
33  522  Modigh Nicole  1999  MASS  ao9299  50 m     
 
Gren 22, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
120  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  1:08.90   
352  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  1:09.12   
172  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  1:10.15   
218  Höglund Fredrik  2006  LASS  AG3906  25 m  1:11.71   
177  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  25 m  1:12.76   
105  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  1:12.92   
234  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  1:13.33   
106  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  1:13.70   
149  Fager Gustav  2007  KATRINEHOL  AC6707  25 m  1:14.20   
10  456  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  25 m  1:14.33   
11  470  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  1:14.86   
12  263  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  1:15.26   
13  235  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  1:16.34   
14  31  Spelling Noel  2006  FILIPSTAD  AJ4106  25 m  1:17.00   
15  259  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  1:19.48   
16  469  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m  1:19.82   
17  417  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  1:20.52   
18  296  Forsfält Arthur  2008  MOTALA SS  AB8508  25 m  1:22.32   
19  265  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  1:22.45   
20  119  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  1:22.82   
21  394  K?nig Max  2008  TRANÅS SS  AD0708  25 m  1:25.86   
22  202  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  1:26.03   
23  501  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  25 m  1:26.11   
24  Lindblom Oliwer  2007  ARVIKA SS  AF7107  25 m  1:26.42   
25  337  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  1:26.71   
26  225  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  1:26.89   
27  359  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  25 m  1:27.00   
28  223  Kardfall Gustav  2006  LASS  AB0506  25 m  1:27.96   
29  325  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  25 m  1:28.98   
30  309  Svensson Lukas  2006  MOTALA SS  AR2306  25 m  1:29.89   
31  187  Eldh Elliot  2008  LASS  AG4308  25 m  1:33.28   
32  395  Nilsson Benjamin  2007  TRANÅS SS  AM2307  25 m  1:33.96   
33  134  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m  1:38.65   
34  233  Lagell Adam  2007  LASS  AJ6307  25 m  1:41.38   
35  231  Klintåker Malte  2009  LASS  AA3509  25 m  1:51.39   
36  198  Greczynski Kacper  2006  LASS  AU1306  50 m     
37  465  Aldana Ros?n Rafael  2006  SS04  AT8106  50 m     
38  499  N?reskog Leo  2006  SS04  AT2306  50 m     
13 - 14 år 
183  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  58.08   
154  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  1:00.10   
294  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  1:01.02   
66  Fransson Hugo  2005  KALMAR SS  AA4105  25 m  1:01.67   
364  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:02.16   
388  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  50 m  1:02.16   
355  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  1:02.82   
348  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  1:03.07   
169  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  1:03.40   
10  123  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  1:03.44   
11  453  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  25 m  1:04.70   
12  64  Ericksson Linus  2004  KALMAR SS  AX0104  50 m  1:06.70   
13  451  André Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  25 m  1:06.93   
14  181  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  1:06.99   
15  242  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  50 m  1:07.52   
16  35  Glawing Oskar  2005  FINSPÅNG  AC2305  25 m  1:08.90   
17  442  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  1:09.34   
18  Lindblom William  2004  ARVIKA SS  AE3104  25 m  1:09.43   
19  415  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  50 m  1:09.53   
20  188  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  1:09.85   
21  288  Brimalm Edwin  2005  MOTALA SS  AE6305  25 m  1:11.77   
22  301  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  25 m  1:12.46   
23  133  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  1:13.07   
24  310  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  1:13.92   
25  166  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  25 m  1:14.25   
26  69  Gunnarsson Jesper  2004  KALMAR SS  AJ8104  25 m  1:14.67   
27  67  Franzén Gustav  2004  KALMAR SS  AT1504  50 m  1:15.25   
28  117  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  25 m  1:15.47   
29  500  N?mm Malkolm  2005  SS04  AT6905  50 m  1:19.41   
30  477  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  50 m  1:28.14   
31  460  Runsten Jonathan  2005  ÖSMO SS  AS8505  25 m  1:29.11   
32  247  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  50 m  1:39.23   
33  340  Landin Rasmus  2005  NKK  AS3305  50 m     
34  490  Katsikanis Alexandros  2005  SS04  AW4505  50 m     
15 - 16 år 
151  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  54.85   
93  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  54.95   
241  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  55.68   
338  Kernen Emil  2002  NKK  AC7702  25 m  55.68   
292  Eriksson Henrik  2002  MOTALA SS  AJ6902  25 m  56.43   
438  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  56.92   
82  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  57.16   
249  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  57.44   
170  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  57.53   
10  71  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  AR3302  25 m  57.69   
11  295  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  57.89   
12  269  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  59.58   
13  317  Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  50 m  59.69   
14  475  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  59.80   
15  482  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  1:00.44   
16  401  Gavriliidis Stefanos  2003  VÄSTERVIK  AV6903  25 m  1:00.93   
17  243  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  1:01.64   
18  487  Höft Elliot  2002  SS04  AY5302  25 m  1:01.75   
19  426  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  1:01.87   
20  44  Wikström Hannes  2003  HÄRNÖSAND  AD0303  25 m  1:02.46   
21  509  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  25 m  1:02.50   
22  493  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  1:03.41   
23  423  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  1:03.58   
24  62  Asplund Elliot  2003  KALMAR SS  AR6703  25 m  1:03.62   
25  137  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  1:03.89   
26  159  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  1:04.23   
27  473  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  50 m  1:04.86   
28  428  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  50 m  1:04.90   
29  127  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  1:05.46   
30  65  Ericksson Tim  2002  KALMAR SS  AZ3502  25 m  1:05.86   
31  491  Khan Tiger  2002  SS04  AY5102  25 m  1:06.38   
32  12  Haidari Samir  2003  BOTK-RÖNN  AW9703  50 m  1:06.46   
33  86  Olsson Gustav  2002  KALMAR SS  AQ5902  25 m  1:06.87   
34  478  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  1:06.95   
35  146  Ahlman Amadeus  2003  KATRINEHOL  AW4703  25 m  1:07.20   
36  63  Asplund Ludvig  2003  KALMAR SS  AR5703  25 m  1:11.12   
37  413  Winkler Yannick  2003  VÄSTERVIK  AX1503  25 m  1:11.66   
38  435  Sandström Jesper  2003  ÅKERSBERGA  AM1103  25 m  1:12.91   
39  429  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  25 m  1:13.92   
40  408  Nad Mattias  2003  VÄSTERVIK  AZ2303  25 m  1:17.08   
17 - 99 år 
163  Andersson Anton  1993  LASS  AC1593  25 m  49.82   
237  Lester Dan  1990  LASS  BA1990  50 m  50.05   
328  Forsgren Marcus  1996  NKK  AM4196  25 m  50.25   
252  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  50.97   
180  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  53.00   
43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  53.34   
41  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  53.89   
73  Hong Anton  2000  KALMAR SS  AI8900  25 m  53.97   
160  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  55.48   
10  357  Sandström-Karlsson Matthias  1998  NKK  AL3598  25 m  55.63   
11  422  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  56.00   
12  253  Oscarsson Albert  2001  LASS  AH0101  25 m  56.23   
13  92  Svensson Garri  2000  KALMAR SS  AL4300  25 m  56.98   
14  49  Hegmegi Oscar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  57.18   
15  425  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  57.76   
16  60  Arvidsson Anton  2000  KALMAR SS  AV6500  25 m  58.19   
17  437  Söderqvist Adam  2000  ÅKERSBERGA  AF9100  25 m  1:00.33   
18  268  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  1:00.68   
19  83  Marcusson David  2001  KALMAR SS  AU6701  25 m  1:00.75   
20  76  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  AQ8501  25 m  1:00.83   
21  329  Gong Hemming  2001  NKK  AP2701  25 m  1:02.44   
22  91  Sunnerborn Pontus  2000  KALMAR SS  AM7900  25 m  1:02.77   
23  121  Andersson Jesper  1996  KARLSTAD  AU6996  25 m  1:03.38   
24  363  Sühl Joakim  2000  NKK  AH0500  50 m  1:03.93   
25  418  Bostani Hussain  2000  ÅKERSBERGA  BA7100  25 m  1:09.02   
26  439  Torabi Javad  1999  ÅKERSBERGA  AY5399  25 m  1:18.73   
27  455  Karlsson Fredrik  1967  ÖSMO SS  AB9567  25 m  1:21.19   
28  517  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  50 m    EFT 
 
Gren 23, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
88  Skeppland Nellie  2006  KALMAR SS  AY7606  25 m  2:48.67   
110  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  2:57.80   
307  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  25 m  2:59.16   
190  Erlandsson Frida  2006  LASS  AD2606  25 m  3:03.69   
108  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  3:05.36   
36  Gustavsson Felicia  2006  FINSPÅNG  AL6806  25 m  3:08.59   
496  Lundmark Agnes  2006  SS04  AH2806  25 m  3:15.13   
230  Klintåker Josefin  2006  LASS  AF6406  25 m  3:19.66   
210  Hietanen Angelica  2007  LASS  AN5607  25 m  3:26.70   
10  176  Björnholm Elsa  2006  LASS  AX8606  25 m  3:28.77   
11  184  Eerik Emma Liis  2006  LASS  BP5606  25 m  3:32.98   
12  219  Ivarsson Fanny  2007  LASS  AF3807  25 m  3:34.24   
13  339  Klasén Jonna  2008  NKK  AG5208  25 m  3:35.76   
14  316  Andersson-Lundin Filippa  2007  NKK  AQ4207  25 m  3:40.49   
15  260  Persson Emma  2007  LASS  AF5807  25 m  3:43.86   
16  194  Gabrielsson Bella  2006  LASS  BP2806  25 m  4:11.79   
17  16  Mattisson Ebba  2006  BOTK-RÖNN  BD2606  50 m     
18  213  Holmqvist Sofia  2008  LASS  AB1408  50 m     
19  215  Högberg Viola  2007  LASS  AF2807  50 m     
20  236  Larsson Tilda  2008  LASS  AB2408  50 m     
21  251  Oehm Hanna  2007  LASS  AF6807  50 m     
22  262  Rehnberg Alicia  2006  LASS  BI2206  50 m     
23  331  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  50 m     
24  354  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  50 m     
25  419  Dvali Nicole  2007  ÅKERSBERGA  AY4207  50 m     
26  440  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  50 m     
27  495  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  50 m     
13 - 14 år 
267  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  2:25.90   
94  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  2:28.50   
390  Birgoth Thea  2004  SÖDERTÖRN  BV8404  25 m  2:33.20   
318  Bladh Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  2:36.87   
122  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  2:39.47   
192  Fransson Alice  2004  LASS  AF4804  50 m  2:43.21   
409  Sundell Tilda  2005  VÄSTERVIK  AT8205  25 m  2:44.71   
510  Velden Alice  2005  SS04  AO2405  25 m  2:47.77   
216  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  50 m  2:48.88   
10  385  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  2:49.99   
11  168  Arnell Maja  2004  LASS  AO8204  25 m  2:50.21   
12  212  Holmqvist Frida  2005  LASS  BC2405  25 m  2:51.23   
13  362  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  2:51.79   
14  124  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  2:53.18   
15  165  Arildsson Julia  2005  LASS  AE6805  25 m  2:53.87   
16  367  Werner Emma  2005  NKK  AF4605  25 m  2:54.07   
17  59  Andersson Jansen Olivia  2005  KALMAR SS  AZ6405  25 m  2:55.54   
18  28  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m  3:01.12   
19  304  Rosén Astrid  2005  MOTALA SS  AL7205  25 m  3:01.21   
20  19  Nordström-Rehnlund Lollobelle  2005  BOTK-RÖNN  AZ4205  50 m  3:01.78   
21  74  Ifwarson Elina  2005  KALMAR SS  BM2405  25 m  3:01.97   
22  342  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  50 m  3:04.15   
23  248  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  3:05.40   
24  434  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  3:06.38   
25  217  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  3:10.04   
26  156  Abbaspour Darya  2005  LASS  BC3405  25 m  3:10.11   
27  80  Krim Nina  2005  KALMAR SS  BE4405  25 m  3:13.87   
28  90  Strümpel Maja  2005  KALMAR SS  AR2605  25 m  3:14.12   
29  433  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  3:19.47   
30  84  Marcusson Sofia  2005  KALMAR SS  AL1805  25 m  3:22.92   
31  405  Liliequist Frida  2004  VÄSTERVIK  BF0404  25 m  3:28.72   
32  430  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  3:30.29   
33  39  Wärn Amanda  2004  FINSPÅNG  AY6804  25 m  3:34.27   
34  173  Aziz Kristel  2005  LASS  BC4405  25 m  3:39.14   
35  278  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m  3:40.66   
36  Hoffman Fanny  2005  ARVIKA SS  AZ7605  50 m     
37  15  Klintemar Felicia  2005  BOTK-RÖNN  BM6605  50 m     
38  34  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  50 m     
39  220  Johansson Alice  2005  LASS  BM7605  50 m     
40  254  Oscarsson Anna  2005  LASS  AX1405  50 m     
41  276  Wallin Sofia  2005  LASS  AE2405  50 m     
42  421  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  50 m     
43  441  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  50 m     
44  454  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  50 m     
45  458  Marsten Tyra  2004  ÖSMO SS  AE9404  50 m     
46  480  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  50 m     
47  498  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  50 m     
48  507  Svanberg Sigrid  2004  SS04  BT9404  50 m     
15 - 16 år 
226  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  2:19.56   
79  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  25 m  2:26.65   
280  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  2:30.77   
392  Hagberg Moberg Hilma  2003  SÖDERTÖRN  BO9803  25 m  2:35.71   
125  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  2:35.85   
11  Granholm Jemina  2002  BOTK-RÖNN  BB9802  25 m  2:37.65   
384  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  2:45.82   
403  Grimvall Mira  2002  VÄSTERVIK  BC5402  25 m  2:51.93   
353  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m  2:52.37   
10  306  Rosén Isadora  2002  MOTALA SS  BL9802  25 m  2:52.83   
11  356  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  2:57.84   
12  452  Claesson Linn  2002  ÖSMO SS  AE6402  25 m  3:11.58   
13  360  Svan Felicia  2003  NKK  BF7203  50 m  3:13.43   
14  40  Karlsson Josefin  2003  HÄRNÖSAND  BB0803  50 m     
15  420  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  50 m     
16  457  Marsten Elsa  2002  ÖSMO SS  AJ2602  50 m     
17 - 99 år 
61  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  25 m  2:09.82   
327  Eriksson Klara  2000  NKK  BE6200  25 m  2:23.40   
366  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  25 m  2:23.57   
52  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  2:25.29   
57  Thörnros Alice  2001  JÖNKÖPING  AT8601  25 m  2:27.05   
51  Istiphan Mariam  2001  JÖNKÖPING  BG4201  25 m  2:30.69   
450  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  2:32.44   
87  Sjölund Anna  2000  KALMAR SS  AG8800  25 m  2:38.60   
443  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  2:49.93   
10  459  Pasanen Sandra  2001  ÖSMO SS  BV8401  50 m  4:05.45   
 
Gren 24, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
120  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  2:56.19   
234  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  25 m  3:04.81   
172  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  3:09.13   
263  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  3:09.74   
259  Perez Simón  2007  LASS  AF7507  25 m  3:20.60   
119  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  3:23.33   
202  Gustafsson Elias  2007  LASS  AB8907  25 m  3:30.37   
337  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  3:32.92   
225  Karlsson Olof  2008  LASS  AA0108  25 m  3:37.81   
10  417  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  3:37.81   
11  198  Greczynski Kacper  2006  LASS  AU1306  50 m     
12  325  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  50 m     
13  359  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  50 m     
14  470  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  50 m     
13 - 14 år 
270  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  2:28.42   
387  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  2:33.05   
355  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  2:40.49   
348  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  2:41.82   
442  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  2:48.30   
123  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  2:50.85   
242  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  2:53.56   
188  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  2:57.48   
181  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  2:58.00   
10  415  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  3:02.07   
11  133  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  3:04.56   
12  451  André Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m     
13  453  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  50 m     
15 - 16 år 
151  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  2:13.74   
82  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  2:19.01   
93  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  2:21.05   
275  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  2:25.95   
438  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  2:26.01   
174  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  2:27.64   
493  Levander Per  2002  SS04  AD8702  25 m  2:30.95   
428  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  2:34.87   
137  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  2:39.46   
10  243  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  2:39.53   
11  127  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  2:47.98   
12  509  Weis Shore Nicholas  2002  SS04  AY2102  50 m  2:59.92   
13  86  Olsson Gustav  2002  KALMAR SS  AQ5902  25 m  3:01.86   
14  429  Kling Elias  2003  ÅKERSBERGA  AP7503  50 m  3:23.98   
15  524  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  50 m  2:26.29  EFT 
17 - 99 år 
252  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  2:01.23   
43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  2:11.00   
196  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  2:13.16   
41  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  2:13.97   
49  Hegmegi Oscar  2001  JÖNKÖPING  AB9301  25 m  2:15.09   
199  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  2:15.15   
274  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  2:18.43   
398  Forsberg Anton  2001  TÄBY SIM  AM4901  25 m  2:24.43   
439  Torabi Javad  1999  ÅKERSBERGA  AY5399  50 m     
 
Gren 25, 4X200m Frisim D 16-17 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
99 år och yngre 
281  Lass Damer [2001] Lag 1  2001  LASS    50 m  9:23.71   
102  Kalmar Sim Tjejer Lag 1  2003  KALMAR SS    25 m  9:32.82   
 
Gren 26, 4X200m Frisim D 15 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
99 år och yngre 
282  Lass Damer [2004] Lag 1  2004  LASS    50 m  9:28.53   
283  Lass Damer [2004] Lag 2  2004  LASS    50 m  9:49.47   
374  Nkk Damer [2003] Lag 1  2003  NKK    25 m  9:51.42   
528  Botkyrka Rönninge  2002  BOTK-RÖNN    50 m  10:13.32   
101  Kalmar Sim Tjejer  2002  KALMAR SS    25 m  10:33.78   
103  Kalmar Sim Tjejer Lag 2  2003  KALMAR SS    25 m  11:15.44   
142  Karlstad Damer [2003]  2003  KARLSTAD    50 m     
143  Karlstad Damer [2003] 2  2003  KARLSTAD    50 m     
 
Gren 27, 4X200m Frisim H 16-17 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
99 år och yngre 
99  Kalmar Sim Killar  2001  KALMAR SS    25 m  8:41.85   
284  Lass Herrar [2001]  2001  LASS    50 m  9:00.18   
 
Gren 28, 4X200m Frisim H 15 o y 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
99 år och yngre 
285  Lass Herrar [2003] Lag 1  2003  LASS    50 m  9:09.43   
376  Nkk Herrar [2003] Lag 1  2003  NKK    25 m  9:16.03   
286  Lass Herrar [2003] Lag 2  2003  LASS    50 m  9:56.78   
100  Kalmar Sim Killar Lag 1  2003  KALMAR SS    25 m  10:00.54   
145  Karlstad Herrar [2003]  2003  KARLSTAD    50 m     
 
Gren 29, 800m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
99 år och yngre 
50  Holmquist Marcus  2000  JÖNKÖPING  AK2500  25 m  8:14.65   
43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  8:35.92   
56  Svan Viktor  2000  JÖNKÖPING  AH0300  25 m  8:46.48   
295  Fielder Elliot  2003  MOTALA SS  AD2303  25 m  9:10.04   
299  Linnér Svante  2000  MOTALA SS  AK4700  25 m  9:11.45   
183  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  9:15.02   
227  Kiasat Naevid  2001  LASS  AF6501  25 m  9:17.35   
274  Tykesson Oliver  2000  LASS  AJ3700  25 m  9:18.16   
516  Löfgren Carl  2003  A4 IF  AE7303  25 m  9:33.23   
10  294  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  9:44.60   
11  482  Fridsell Oskar  2003  SS04  AS7503  25 m  9:45.77   
12  185  Ek Axel  1996  LASS  AY7996  50 m  9:49.01   
13  387  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  9:57.12   
14  423  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  10:02.31   
15  137  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  10:21.00   
16  348  Mandzo Aldin  2004  NKK  AF7704  25 m  10:28.88   
17  66  Fransson Hugo  2005  KALMAR SS  AA4105  25 m  10:33.61   
18  174  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  10:57.35   
19  415  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  11:04.33   
20  243  Lust Isak  2002  LASS  AJ8902  25 m  11:19.53   
21  120  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  11:35.36   
22  321  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  11:52.42   
23  133  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  11:56.24   
24  442  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  12:05.45   
25  117  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  50 m  12:11.55   
26  65  Ericksson Tim  2002  KALMAR SS  AZ3502  50 m     
27  425  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  50 m     
 
Gren 30, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
99 år och yngre 
450  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  9:11.73   
244  Magnusson Emma  1998  LASS  AL9698  50 m  9:27.05   
255  Palm Andrea  2000  LASS  AF7200  25 m  9:27.59   
327  Eriksson Klara  2000  NKK  BE6200  25 m  9:43.65   
318  Bladh Hazard Ebba  2004  NKK  AC5204  25 m  9:48.63   
211  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  9:52.43   
389  Bengtson Zeline  2003  SÖDERTÖRN  BE8203  50 m  10:18.40   
511  Voigt Sofia  2003  SS04  BF0803  50 m  10:26.50   
22  Udell Alva  2003  BOTK-RÖNN  AO4603  25 m  10:34.13   
10  140  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  10:53.27   
11  124  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  50 m  11:02.11   
12  436  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  11:04.23   
13  287  Bengtsson Emma  2002  MOTALA SS  AQ1502  25 m  11:04.83   
14  362  Svan Kasandra  2004  NKK  AQ0404  25 m  11:19.91   
15  70  Hansen Sofia  2004  KALMAR SS  AL9604  25 m  11:32.34   
16  385  Ekström Ida  2005  OSKARSHAMN  AG3805  25 m  11:36.16   
17  353  Nylander Elin  2003  NKK  BN4203  25 m  11:43.22   
18  20  Nygren Ida  2004  BOTK-RÖNN  BL2404  25 m  11:51.03   
19  432  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  12:32.09   
20  430  Kling Signe  2005  ÅKERSBERGA  AT8605  25 m  13:06.97   
21  433  Olsson Ella  2004  ÅKERSBERGA  AH9204  25 m  13:53.19   
22  75  Ivertsson Anna  2004  KALMAR SS  AM0204  50 m     
23  77  Jämtin Elin  2003  KALMAR SS  BL6803  50 m     
24  138  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  50 m     
25  307  Sjögren Greta  2007  MOTALA SS  AD2407  50 m     
26  440  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  BA9806  50 m     
 
Gren 31, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
120  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  1:23.06   
172  Axelsson Simon  2006  LASS  AF7306  25 m  1:24.86   
321  Bönnemark Carl  2006  NKK  AI0506  25 m  1:25.73   
105  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  1:34.62   
337  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  1:37.93   
134  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  50 m     
263  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  50 m     
529  Blom Arvid  2006  LASS  AH1506  50 m     
417  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  50 m    EFT 
13 - 14 år 
388  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  25 m  1:11.04   
364  Ullstrand David  2005  NKK  AB2505  25 m  1:12.86   
451  André Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  25 m  1:15.03   
123  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  1:18.94   
242  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  1:21.35   
393  Enlund Alfred  2005  TRANÅS SS  AS3905  25 m  1:24.96   
310  Svensson Otto  2005  MOTALA SS  AH2705  25 m  1:28.04   
69  Gunnarsson Jesper  2004  KALMAR SS  AJ8104  25 m  1:32.22   
67  Franzén Gustav  2004  KALMAR SS  AT1504  25 m  1:35.55   
10  64  Ericksson Linus  2004  KALMAR SS  AX0104  50 m     
15 - 16 år 
292  Eriksson Henrik  2002  MOTALA SS  AJ6902  25 m  1:01.01   
241  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  1:02.57   
93  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  1:03.04   
170  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  1:04.86   
516  Löfgren Carl  2003  A4 IF  AE7303  25 m  1:05.12   
249  Nilsson Sebastian  2002  LASS  AM2302  25 m  1:05.83   
401  Gavriliidis Stefanos  2003  VÄSTERVIK  AV6903  25 m  1:06.36   
71  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  AR3302  25 m  1:06.48   
475  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  1:10.51   
10  159  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  1:11.06   
11  473  Brouzell Simon  2003  SS04  AX3103  25 m  1:13.19   
12  423  Hosokawa Sebastian  2002  ÅKERSBERGA  AT0302  25 m  1:13.80   
13  322  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  1:14.17   
14  426  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  1:15.31   
15  86  Olsson Gustav  2002  KALMAR SS  AQ5902  25 m  1:17.29   
16  17  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  50 m  1:18.88   
17  62  Asplund Elliot  2003  KALMAR SS  AR6703  25 m  1:20.82   
18  408  Nad Mattias  2003  VÄSTERVIK  AZ2303  50 m     
17 - 99 år 
237  Lester Dan  1990  LASS  BA1990  50 m  53.35   
163  Andersson Anton  1993  LASS  AC1593  25 m  54.23   
199  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  56.51   
73  Hong Anton  2000  KALMAR SS  AI8900  25 m  57.83   
41  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  58.16   
196  Gannholm-Johansson Oskar  1996  LASS  AC3196  25 m  58.91   
252  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  59.02   
43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  50 m  59.13   
160  Almén Sixten  1999  LASS  AP7999  25 m  59.48   
10  180  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  59.57   
11  422  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  59.79   
12  357  Sandström-Karlsson Matthias  1998  NKK  AL3598  25 m  1:03.53   
13  425  Jansson William  2000  ÅKERSBERGA  AX1100  25 m  1:04.83   
14  76  Johansson Arvid  2001  KALMAR SS  AQ8501  25 m  1:07.02   
15  437  Söderqvist Adam  2000  ÅKERSBERGA  AF9100  25 m  1:10.87   
16  363  Sühl Joakim  2000  NKK  AH0500  25 m  1:18.47   
 
Gren 32, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
88  Skeppland Nellie  2006  KALMAR SS  AY7606  25 m  1:21.91   
110  Larsson Mia  2006  KARLSKO SF  AT0206  25 m  1:27.73   
36  Gustavsson Felicia  2006  FINSPÅNG  AL6806  25 m  1:28.86   
272  Süsskind Althaea  2007  LASS  AF7807  50 m  1:29.79   
108  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  1:30.76   
354  Nyman Edith  2007  NKK  AD0407  25 m  1:43.57   
331  Hagström Ella  2007  NKK  AL1607  25 m  2:04.29   
526  Tylets Karolina  2006  ÅKERSBERGA  ba9806  50 m    EFT 
13 - 14 år 
267  Smedbäck Thilde  2004  LASS  AD3404  25 m  1:04.54   
94  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  1:06.61   
399  Claesén Alva  2004  VÄSTERVIK  BG7404  25 m  1:13.83   
216  Högfeldt Märta  2005  LASS  AM0805  25 m  1:14.04   
217  Höglund Andrea  2005  LASS  AO2605  25 m  1:15.55   
122  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:16.40   
34  Bojovic Sofija  2004  FINSPÅNG  AC5604  25 m  1:18.11   
203  Gustafsson Elin  2005  LASS  AO5605  25 m  1:19.55   
153  Pettersson Katarina  2005  KATRINEHOL  AL4205  25 m  1:22.60   
10  129  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  1:22.61   
11  205  Heimdahl Elin  2004  LASS  BN5404  25 m  1:22.72   
12  104  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:24.80   
13  248  Nilsson Elvira  2004  LASS  AF3804  25 m  1:25.92   
14  342  Lovinge Ellen  2004  NKK  AC6204  25 m  1:25.92   
15  315  Andersson Ylva  2005  NKK  AQ3405  25 m  1:25.93   
16  84  Marcusson Sofia  2005  KALMAR SS  AL1805  25 m  1:30.24   
17  404  Kindberg Emma  2004  VÄSTERVIK  BF3404  25 m  1:31.71   
18  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  1:33.34   
19  434  Rönnbro Nora  2004  ÅKERSBERGA  AU8404  25 m  1:34.42   
20  441  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  50 m  1:35.88   
21  278  Vikström Anna  2004  LASS  BU9604  25 m  1:36.89   
22  161  Alvehus Majken  2005  LASS  BD8405  25 m  1:37.75   
23  427  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  1:38.71   
24  85  Nordström Tess  2005  KALMAR SS  AR1605  25 m  1:39.29   
25  421  Galway Nathalie  2005  ÅKERSBERGA  AA2205  25 m  1:40.48   
26  507  Svanberg Sigrid  2004  SS04  BT9404  50 m     
15 - 16 år 
226  Karlsson Vera  2003  LASS  AI8403  25 m  1:04.50   
222  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  1:06.06   
200  Gunnarsson Elin  2002  LASS  AJ6802  25 m  1:06.34   
416  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  1:06.77   
79  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  25 m  1:07.69   
211  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:09.61   
214  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:11.37   
280  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  1:11.88   
47  Danielsson Victoria  2002  JÖNKÖPING  BP6802  25 m  1:12.05   
10  224  Karlsson Martina  2003  LASS  AA9603  25 m  1:12.24   
11  232  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  1:12.32   
12  277  Weiding Amanda  2003  LASS  BF9803  25 m  1:12.46   
13  289  Carlsson Tilda  2003  MOTALA SS  AM2603  25 m  1:12.50   
14  125  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:14.14   
15  182  Dehgani Maria  2003  LASS  BX0603  25 m  1:14.69   
16  436  Stendrake Wilma  2003  ÅKERSBERGA  BB2403  25 m  1:16.24   
17  68  Fröstberg Jenny  2002  KALMAR SS  AD1602  25 m  1:16.42   
18  128  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:17.54   
19  319  Broden Hilma  2003  NKK  AS8203  25 m  1:18.87   
20  238  Linné Elsa  2003  LASS  AX4803  25 m  1:21.28   
21  356  Petrovic Stefanie  2003  NKK  AL3803  25 m  1:25.71   
22  189  Ericsson Emmy  2003  LASS  BO8403  25 m  1:27.64   
23  424  Isaksson Klara  2003  ÅKERSBERGA  BI6803  25 m  1:34.07   
24  431  Lundberg Nora  2003  ÅKERSBERGA  AT8203  25 m  1:37.54   
25  412  Wimmerstr?m Fia  2003  VÄSTERVIK  CB1603  50 m     
26  420  Fagerlund Alice  2003  ÅKERSBERGA  BV9403  50 m     
27  492  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  50 m     
28  494  Lindström Isabelle  2003  SS04  CA7203  50 m     
29  505  Selling Tilda  2003  SS04  BX4203  50 m     
17 - 99 år 
257  Palm Rebecka  1990  LASS  AP4690  25 m  59.49   
186  Ekström Vilma  1994  LASS  AE4494  25 m  1:02.24   
208  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  50 m  1:04.79   
87  Sjölund Anna  2000  KALMAR SS  AG8800  25 m  1:05.69   
411  Wedel Agnes  2000  VÄSTERVIK  AX7200  25 m  1:06.04   
54  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  AB7899  25 m  1:06.42   
197  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:07.43   
239  Linné Hilda  2000  LASS  BG1800  25 m  1:09.15   
400  Claesén Felicia  2001  VÄSTERVIK  BO4201  50 m  1:09.52   
10  266  Smedbäck Felicia  2000  LASS  BL6600  25 m  1:09.58   
11  157  Almén Alice  2001  LASS  AI0801  25 m  1:11.01   
12  72  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  25 m  1:18.36   
13  246  Mokhtari Sandra  2001  LASS  AR7801  25 m  1:19.73   
14  443  Wrenkler Matilda  2001  ÅKERSBERGA  BB1601  25 m  1:21.03   
15  13  Hemmälin Pernilla  2001  BOTK-RÖNN  AO3801  50 m  1:21.41   
16  37  Hejdeström Emelie  2000  FINSPÅNG  BB7800  25 m  1:24.60   
17  432  Nyberg Moa  2001  ÅKERSBERGA  AR4401  25 m  1:30.04   
18  58  Andersson Lisa  2001  KALMAR SS  BC0601  25 m  1:30.96   
19  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  50 m     
20  522  Modigh Nicole  1999  MASS  ao9299  50 m     
 
Gren 33, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
12 år och yngre 
120  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  2:49.75   
333  Hellman Jacob  2006  NKK  AF0506  25 m  2:54.62   
352  Norén William  2006  NKK  AD5106  25 m  2:57.90   
263  Rineholm Justin  2006  LASS  AK2306  25 m  3:00.24   
456  Kvist Jonas  2006  ÖSMO SS  AD0706  25 m  3:02.81   
105  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m  3:03.93   
337  Jakobsson Wilmer  2008  NKK  AD5308  25 m  3:10.29   
417  Bosson Melvin  2006  ÅKERSBERGA  AD7906  25 m  3:11.75   
265  Sixtensson Kevin  2006  LASS  AS6506  25 m  3:12.49   
10  235  Larsson Hugo  2006  LASS  AC5706  25 m  3:13.42   
11  234  Lagerman Noah  2007  LASS  AB7907  50 m  3:21.40   
12  469  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m  3:29.84   
13  119  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  3:30.99   
14  106  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  50 m     
15  325  Ericsson Valter  2008  NKK  AA0708  50 m     
16  359  Svan Cesar  2007  NKK  AG0707  50 m     
17  394  K?nig Max  2008  TRANÅS SS  AD0708  50 m     
18  395  Nilsson Benjamin  2007  TRANÅS SS  AM2307  50 m     
19  470  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  50 m     
20  501  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  50 m     
13 - 14 år 
183  Edlund Gustav  2004  LASS  AG7504  25 m  2:22.41   
294  Fahlström Gustav  2005  MOTALA SS  AC1305  25 m  2:27.81   
355  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  25 m  2:30.58   
270  Stahre Markus  2004  LASS  AR0904  25 m  2:31.55   
169  Axelsson David  2004  LASS  AC3704  25 m  2:33.07   
154  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  2:33.17   
388  Lagström Fabian  2004  OSKARSHAMN  AP8504  25 m  2:34.87   
387  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  25 m  2:37.36   
123  Bülund Marcus  2004  KARLSTAD  AE4304  25 m  2:37.43   
10  453  Claesson Max  2004  ÖSMO SS  AB1904  25 m  2:39.20   
11  181  Daremo Robin  2005  LASS  AP3105  25 m  2:50.40   
12  442  Widstrand Isak  2004  ÅKERSBERGA  AA1113  25 m  2:53.13   
13  242  Lundqvist Robin  2005  LASS  AC4505  25 m  2:53.60   
14  188  Ericsson Elvis  2005  LASS  AG0105  25 m  2:56.35   
15  451  André Michael  2004  ÖSMO SS  AX7904  50 m  2:57.01   
16  301  Manninen Marcus  2004  MOTALA SS  AD1104  50 m  2:57.30   
17  415  Barkarö Johannes  2004  ÅKERSBERGA  AI7904  25 m  2:57.86   
18  166  Arim Nassim  2004  LASS  AI9104  25 m  3:03.10   
19  133  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  3:06.83   
20  477  Carlberg Neo  2005  SS04  AA8505  25 m  3:23.76   
21  288  Brimalm Edwin  2005  MOTALA SS  AE6305  25 m  3:25.87   
22  247  Mokri Aria  2005  LASS  AG1105  25 m  3:47.53   
23  500  N?mm Malkolm  2005  SS04  AT6905  50 m     
15 - 16 år 
338  Kernen Emil  2002  NKK  AC7702  25 m  2:18.37   
438  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  2:20.78   
269  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  2:21.46   
151  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  2:21.49   
241  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  2:22.59   
93  Turkowitch Philip  2003  KALMAR SS  AY0703  25 m  2:26.71   
275  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  2:30.19   
426  Jederström Isak  2002  ÅKERSBERGA  AD0502  25 m  2:32.36   
475  Böschen Isac  2002  SS04  AF3102  25 m  2:32.46   
10  322  Edoff Oliver  2003  NKK  AL4703  25 m  2:37.97   
11  44  Wikström Hannes  2003  HÄRNÖSAND  AD0303  25 m  2:38.13   
12  428  Kjellberg David  2003  ÅKERSBERGA  AA4103  25 m  2:39.31   
13  478  Carlberg Tim  2003  SS04  AI5503  25 m  2:41.90   
14  17  Moreno Mattias  2002  BOTK-RÖNN  AX5302  25 m  2:42.43   
15  317  Basov Sergej  2003  NKK  BA8103  25 m  2:44.72   
16  127  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  2:45.87   
17  86  Olsson Gustav  2002  KALMAR SS  AQ5902  25 m  2:48.32   
18  63  Asplund Ludvig  2003  KALMAR SS  AR5703  25 m  2:55.97   
19  12  Haidari Samir  2003  BOTK-RÖNN  AW9703  25 m  3:04.82   
20  413  Winkler Yannick  2003  VÄSTERVIK  AX1503  25 m  3:09.30   
21  435  Sandström Jesper  2003  ÅKERSBERGA  AM1103  25 m  3:13.05   
22  408  Nad Mattias  2003  VÄSTERVIK  AZ2303  25 m  3:32.34   
17 - 99 år 
43  Westerlind Joel  1996  HÄRNÖSAND  AD2796  25 m  2:09.23   
164  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  2:11.32   
41  Norén Vosfeldt Petter  1999  HÄRNÖSAND  AH9599  25 m  2:12.57   
180  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  2:14.06   
422  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  2:22.02   
60  Arvidsson Anton  2000  KALMAR SS  AV6500  25 m  2:22.38   
56  Svan Viktor  2000  JÖNKÖPING  AH0300  25 m  2:25.51