Deltagarlista Gren 1-68 |
Tävling | NUSS Yngre (25m) | Utskriftsdatum | 14 januari 2011 | |||
Tävlingsort | Borås | Utskriftstid | 19:02 | |||
Arrangör | SK Elfsborg | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 29 januari 2011 |
Gren 1, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 148 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 31.00 | |
2 | 74 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 32.80 | |
3 | 152 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 50 m | 34.06 | |
4 | 297 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 34.13 | |
5 | 186 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 34.23 | |
6 | 147 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 34.28 | |
7 | 205 | Larsson Steven Angelo | 1998 | TROLLHÄTTA | AG2798 | 25 m | 34.28 | |
8 | 256 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 34.31 | |
9 | 177 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 34.64 | |
10 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 34.73 | |
11 | 135 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 35.17 | |
12 | 281 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 36.25 | |
13 | 89 | Engelson Daniel | 1998 | LASS | AE4198 | 25 m | 36.55 | |
14 | 142 | Askenberg Jesper | 1998 | NKK | AC6998 | 25 m | 37.15 | |
15 | 209 | Velagic Elvir | 1998 | TROLLHÄTTA | AF2598 | 25 m | 38.13 | |
16 | 305 | Robertsson Albin | 1998 | UDDEVALLA | AF1398 | 25 m | 38.73 | |
17 | 181 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 38.80 | |
18 | 24 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 38.82 | |
19 | 122 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 39.30 | |
20 | 286 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 40.04 | |
21 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 40.24 | |
22 | 251 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 40.37 | |
23 | 86 | Ekström Konrad | 1998 | LASS | AF7398 | 25 m | 41.62 | |
24 | 261 | Eriksson Linus | 1998 | ÅSUNDEN | AK7598 | 25 m | 42.41 | |
25 | 43 | Bjärterot Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AD9598 | 25 m | 42.54 | |
26 | 154 | Ståhl Sebastian | 1998 | NKK | AC7998 | 25 m | 44.19 | |
27 | 16 | Hellqvist Felix | 1998 | ELFSBORG | AN5198 | 25 m | 44.94 | |
28 | 110 | Süsskind Caspian | 1998 | LASS | AM0798 | 25 m | 45.37 | |
29 | 81 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 45.73 | |
30 | 44 | Brink William | 1998 | JÖNKÖPING | AP1998 | 25 m | 46.27 | |
31 | 247 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 47.14 | |
32 | 108 | Saleh Dylan | 1998 | LASS | AM9598 | 50 m | 55.40 | |
33 | 163 | Hallin Liam | 1998 | SK 1970 | AP7798 | 25 m | ||
Gren 2, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 246 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 36.27 | |
2 | 171 | Platenik Amanda | 1998 | SK 1970 | AI8698 | 25 m | 38.20 | |
3 | 292 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 39.32 | |
4 | 38 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 39.41 | |
5 | 233 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 40.45 | |
6 | 272 | Arvidsson Sara | 1998 | ÖSA | AE0898 | 25 m | 40.49 | |
7 | 145 | Goding Jennifer | 1998 | NKK | AN3498 | 25 m | 40.62 | |
8 | 249 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 40.75 | |
9 | 294 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 41.32 | |
10 | 54 | Wikström Moa | 1998 | JÖNKÖPING | AE7498 | 25 m | 41.33 | |
11 | 144 | Engström Malin | 1998 | NKK | AN1498 | 25 m | 42.19 | |
12 | 102 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 50 m | 42.24 | |
13 | 151 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 50 m | 42.31 | |
14 | 87 | Elm Elin | 1998 | LASS | AG5498 | 50 m | 42.35 | |
15 | 227 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 42.57 | |
16 | 274 | Cransenhed Rebecca | 1998 | ÖSA | AI7498 | 50 m | 42.59 | |
17 | 184 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 43.07 | |
18 | 234 | Papp Alexandra | 1998 | UPSALA S | AC7298 | 25 m | 43.08 | |
19 | 264 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | 43.12 | |
20 | 133 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 43.15 | |
21 | 224 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 43.21 | |
22 | 276 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 43.38 | |
23 | 192 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 43.67 | |
24 | 190 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 43.75 | |
25 | 51 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 43.77 | |
26 | 199 | Palmqvist Maja | 1998 | SÄFFLE SS | AC0698 | 25 m | 43.96 | |
27 | 217 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 44.03 | |
28 | 136 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 44.14 | |
29 | 146 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 44.26 | |
30 | 115 | Ydreskog Emma | 1998 | LASS | AV6698 | 25 m | 45.44 | |
31 | 80 | Andersson Beatrice | 1998 | LASS | AL0898 | 25 m | 45.58 | |
32 | 85 | Bergqvist Emma | 1998 | LASS | AE1698 | 25 m | 45.83 | |
33 | 13 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 46.37 | |
34 | 188 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 46.38 | |
35 | 107 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 46.42 | |
36 | 295 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 46.50 | |
37 | 18 | Holström Matilda | 1998 | ELFSBORG | AP9498 | 25 m | 46.62 | |
38 | 213 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 46.78 | |
39 | 168 | Olsson Emma | 1998 | SK 1970 | AP3498 | 25 m | 46.89 | |
40 | 106 | Nordanskog Ella | 1998 | LASS | AZ0298 | 25 m | 47.41 | |
41 | 277 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 47.44 | RES |
42 | 312 | Bengtsson-Svanstedt Tora | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 47.47 | RES | |
43 | 153 | Skullman Disa | 1998 | NKK | AM0498 | 25 m | 47.88 | RES |
44 | 143 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 48.01 | RES |
45 | 157 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 48.11 | RES |
Gren 3, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 128 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 34.85 | |
2 | 182 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 35.07 | |
3 | 59 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 36.25 | |
4 | 120 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 37.03 | |
5 | 130 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 37.44 | |
6 | 248 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 39.05 | |
7 | 68 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 39.23 | |
8 | 66 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 39.26 | |
9 | 93 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 40.96 | |
10 | 61 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 41.84 | |
11 | 28 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 42.02 | |
12 | 105 | Nikolic Toni | 1999 | LASS | AB5199 | 25 m | 42.13 | |
13 | 208 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 42.20 | |
14 | 52 | Sabic Isak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 42.75 | |
15 | 3 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 25 m | 43.00 | |
16 | 253 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 43.22 | |
17 | 31 | Holappa William W | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 43.37 | |
18 | 10 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 44.34 | |
19 | 70 | Macki?c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 44.58 | |
20 | 255 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 44.79 | |
21 | 226 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 44.88 | |
22 | 46 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 45.02 | |
23 | 228 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | 45.16 | |
24 | 127 | Carlström Olof | 1999 | MASS | AD8999 | 25 m | 45.33 | |
25 | 19 | Jelic Filip | 1999 | ELFSBORG | AE0799 | 25 m | 45.71 | |
26 | 62 | Lovén Vilhelm | 1999 | KARLSTAD | AP4999 | 25 m | 45.82 | |
27 | 15 | Griphem Noah | 1999 | ELFSBORG | AC8399 | 25 m | 46.21 | |
28 | 96 | Henell Gustav | 1999 | LASS | AG1399 | 25 m | 46.21 | |
29 | 202 | Eriksson Jesper | 1999 | TROLLHÄTTA | AO5799 | 25 m | 46.92 | |
30 | 20 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 47.28 | |
31 | 175 | Assi George | 1999 | SKENE SIM | AD2599 | 25 m | 47.75 | |
32 | 77 | Abdular Mohammed | 1999 | LASS | AL4399 | 25 m | 50.27 | |
33 | 232 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | 52.52 | |
34 | 99 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AK3700 | 25 m | 58.99 | |
35 | 79 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 25 m | ||
Gren 4, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 293 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 30.42 | |
2 | 132 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 30.59 | |
3 | 155 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 50 m | 32.17 | |
4 | 100 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 32.60 | |
5 | 131 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 25 m | 32.72 | |
6 | 156 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 32.94 | |
7 | 150 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 33.27 | |
8 | 254 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 33.50 | |
9 | 197 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 34.06 | |
10 | 92 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 34.53 | |
11 | 216 | Kramer Tove | 1999 | TÖREBODA | AX4699 | 25 m | 34.72 | |
12 | 296 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 34.86 | |
13 | 245 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 35.04 | |
14 | 214 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 35.10 | |
15 | 300 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 25 m | 35.22 | |
16 | 273 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 35.26 | |
17 | 2 | Sagré Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 25 m | 35.73 | |
18 | 185 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 35.77 | |
19 | 82 | Andersson-Johansson Vilma | 1999 | LASS | BA2699 | 25 m | 35.88 | |
20 | 236 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 36.08 | |
21 | 72 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 36.21 | |
22 | 203 | Guldbrand Linnéa | 1999 | TROLLHÄTTA | AL1299 | 25 m | 36.36 | |
23 | 265 | Johansson Fanny | 1999 | ÅSUNDEN | AY0699 | 25 m | 36.57 | |
24 | 252 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 36.69 | |
25 | 275 | Fredriksson Isabelle | 1999 | ÖSA | AG9699 | 25 m | 36.76 | |
26 | 129 | Karlsson Ann-Kristin | 1999 | MASS | AH5899 | 25 m | 36.81 | |
27 | 307 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 25 m | 36.82 | |
28 | 90 | Fransson Alma | 1999 | LASS | AN1299 | 25 m | 36.86 | |
29 | 75 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 25 m | 37.28 | |
30 | 204 | Kalmertun Frida | 1999 | TROLLHÄTTA | AL0299 | 25 m | 37.38 | |
31 | 12 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 37.44 | |
32 | 94 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 25 m | 37.50 | |
33 | 71 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 25 m | 37.64 | |
34 | 14 | Forsström Johanna | 1999 | ELFSBORG | AQ9699 | 25 m | 37.79 | |
35 | 109 | Sandström Lisa | 1999 | LASS | AP7899 | 25 m | 37.93 | |
36 | 95 | Gustafsson Jennifer | 1999 | LASS | BA6699 | 25 m | 38.05 | |
37 | 65 | Wahlund Julia | 1999 | KARLSTAD | BB8699 | 25 m | 38.15 | |
38 | 222 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 38.26 | |
39 | 9 | Avlund Johanna | 1999 | ELFSBORG | AL6499 | 25 m | 38.40 | |
40 | 302 | Dao Kim | 1999 | UDDEVALLA | AX9899 | 25 m | 38.65 | |
41 | 250 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 50 m | 39.47 | RES |
42 | 212 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 39.99 | RES |
43 | 278 | Jansson Maja | 1999 | ÖSA | AG0899 | 25 m | 40.33 | RES |
44 | 223 | Carlqvist Fia | 1999 | UPSALA S | AZ6899 | 25 m | 41.57 | RES |
45 | 111 | Söderpalm Freja | 1999 | LASS | BF2499 | 25 m | 41.98 | RES |
46 | 271 | Wallgren Amanda | 1999 | ÅSUNDEN | AT3699 | 25 m | 42.29 | RES |
Gren 5, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 83 | Askmalm Albert | 2000 | LASS | AA5900 | 50 m | 6:12.12 | |
2 | 113 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 25 m | 6:38.00 | |
3 | 45 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 50 m | 6:42.70 | |
4 | 7 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 25 m | 6:59.95 | |
5 | 183 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 7:03.79 | |
6 | 101 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | 8:23.30 | |
7 | 98 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | ||
8 | 69 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | ||
9 | 53 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | ||
10 | 50 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | ||
11 | 47 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | ||
Gren 6, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 43.69 | |
2 | 178 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 45.54 | |
3 | 40 | Grubb Lovisa | 2000 | GRUMS SS | AD1400 | 25 m | 45.84 | |
4 | 123 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 45.97 | |
5 | 17 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 25 m | 47.80 | |
6 | 191 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 48.05 | |
7 | 33 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 48.42 | |
8 | 303 | Jernberg Maja | 2000 | UDDEVALLA | AO9400 | 25 m | 48.77 | |
9 | 287 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | 48.82 | |
10 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 48.97 | |
11 | 207 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 25 m | 49.75 | |
12 | 215 | Kramer Linn | 2001 | TÖREBODA | AD8801 | 25 m | 49.98 | |
13 | 220 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 50.43 | |
14 | 180 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 50.84 | |
15 | 11 | Chow Susan | 2000 | ELFSBORG | AK3200 | 25 m | 50.96 | |
16 | 88 | Engelson Bella | 2001 | LASS | AF5601 | 25 m | 51.49 | |
17 | 270 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | 51.51 | |
18 | 282 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 51.89 | |
19 | 26 | Maksumic Elina | 2000 | ELFSBORG | AT5800 | 25 m | 52.32 | |
20 | 187 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 52.84 | |
21 | 121 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | AB2801 | 25 m | 52.90 | |
22 | 179 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 53.71 | |
23 | 97 | Ivarsson Emma | 2000 | LASS | AV9600 | 25 m | 54.36 | |
24 | 313 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 54.72 | |
25 | 84 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | 54.78 | |
26 | 221 | Bolander Johanna | 2000 | UPSALA S | AP8800 | 25 m | 54.99 | |
27 | 284 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 55.17 | |
28 | 42 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | 55.94 | |
29 | 206 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 25 m | 56.45 | |
30 | 285 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 56.50 | |
31 | 315 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | 56.74 | |
32 | 167 | Olausson Tova | 2000 | SK 1970 | AV4800 | 25 m | 58.14 | |
33 | 262 | Eriksson Lotta | 2000 | ÅSUNDEN | AG5400 | 25 m | 58.32 | |
34 | 103 | Malm Olivia | 2000 | LASS | AQ9600 | 50 m | 58.97 | |
35 | 25 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 25 m | 59.01 | |
36 | 311 | Knutsson Wilma | 2001 | ELFSBORG | 25 m | 1:10.64 | ||
37 | 310 | Kellman Jennifer | 2001 | ELFSBORG | 25 m | 1:18.05 | ||
38 | 259 | Budimlija Alva | 2002 | ÅSUNDEN | AC8602 | 25 m | 1:20.09 | |
39 | 27 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | ||
40 | 78 | Ahlmén Alice | 2001 | LASS | AI0801 | 25 m | ||
41 | 174 | Wensberg Caroline | 2000 | SK 1970 | AZ9800 | 25 m | RES | |
Gren 7, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 148 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 1:08.70 | |
2 | 256 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:12.41 | |
3 | 205 | Larsson Steven Angelo | 1998 | TROLLHÄTTA | AG2798 | 25 m | 1:14.58 | |
4 | 137 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 1:16.23 | |
5 | 181 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 1:16.61 | |
6 | 135 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 1:16.66 | |
7 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 1:17.17 | |
8 | 126 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 1:17.96 | |
9 | 186 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:18.10 | |
10 | 152 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 1:18.13 | |
11 | 89 | Engelson Daniel | 1998 | LASS | AE4198 | 25 m | 1:19.55 | |
12 | 41 | Klasson Anton | 1998 | GRUMS SS | AK0398 | 25 m | 1:19.74 | |
13 | 297 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:21.64 | |
14 | 281 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 1:21.74 | |
15 | 24 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 1:22.22 | |
16 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 1:22.52 | |
17 | 147 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 1:23.60 | |
18 | 251 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:26.16 | |
19 | 261 | Eriksson Linus | 1998 | ÅSUNDEN | AK7598 | 25 m | 1:27.57 | |
20 | 177 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 1:28.18 | |
21 | 247 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 1:29.09 | |
22 | 301 | Andersson Martin | 1998 | UDDEVALLA | AE0798 | 25 m | 1:29.36 | |
23 | 209 | Velagic Elvir | 1998 | TROLLHÄTTA | AF2598 | 25 m | 1:29.87 | |
24 | 110 | Süsskind Caspian | 1998 | LASS | AM0798 | 25 m | 1:30.56 | |
25 | 286 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 1:30.94 | |
26 | 16 | Hellqvist Felix | 1998 | ELFSBORG | AN5198 | 25 m | 1:32.22 | |
27 | 86 | Ekström Konrad | 1998 | LASS | AF7398 | 25 m | 1:32.88 | |
28 | 81 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 1:33.82 | |
29 | 43 | Bjärterot Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AD9598 | 25 m | 1:34.54 | |
30 | 154 | Ståhl Sebastian | 1998 | NKK | AC7998 | 25 m | 1:35.69 | |
31 | 230 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | 1:36.03 | |
32 | 44 | Brink William | 1998 | JÖNKÖPING | AP1998 | 25 m | 1:37.20 | |
33 | 279 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 1:41.11 | RES |
34 | 108 | Saleh Dylan | 1998 | LASS | AM9598 | 25 m | 1:48.28 | RES |
35 | 165 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 25 m | 1:50.67 | RES |
36 | 231 | Lind Zacharias | 1998 | UPSALA S | AI7798 | 25 m | RES | |
37 | 283 | Nederman Axel | 1998 | ÖSA | AQ9598 | 25 m | RES | |
Gren 8, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 38 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 1:03.37 | |
2 | 294 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:04.71 | |
3 | 85 | Bergqvist Emma | 1998 | LASS | AE1698 | 25 m | 1:04.80 | |
4 | 246 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:04.86 | |
5 | 249 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 1:05.24 | |
6 | 133 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 1:06.04 | |
7 | 87 | Elm Elin | 1998 | LASS | AG5498 | 25 m | 1:06.14 | |
8 | 102 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 1:07.16 | |
9 | 171 | Platenik Amanda | 1998 | SK 1970 | AI8698 | 25 m | 1:08.04 | |
10 | 184 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:08.26 | |
11 | 304 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 25 m | 1:08.77 | |
12 | 5 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 1:08.83 | |
13 | 136 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 1:09.84 | |
14 | 292 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:09.94 | |
15 | 224 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 1:10.75 | |
16 | 217 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 1:10.89 | |
17 | 146 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 1:10.94 | |
18 | 145 | Goding Jennifer | 1998 | NKK | AN3498 | 25 m | 1:11.52 | |
19 | 51 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 1:12.09 | |
20 | 6 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 1:12.17 | |
21 | 151 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 1:12.47 | |
22 | 192 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:12.51 | |
23 | 80 | Andersson Beatrice | 1998 | LASS | AL0898 | 25 m | 1:13.18 | |
24 | 200 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 1:13.68 | |
25 | 272 | Arvidsson Sara | 1998 | ÖSA | AE0898 | 25 m | 1:14.30 | |
26 | 199 | Palmqvist Maja | 1998 | SÄFFLE SS | AC0698 | 25 m | 1:14.32 | |
27 | 277 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 1:14.32 | |
28 | 233 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 1:14.88 | |
29 | 198 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 1:15.09 | |
30 | 13 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 1:15.21 | |
31 | 276 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 1:15.37 | |
32 | 295 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:16.52 | |
33 | 190 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:17.29 | RES |
34 | 188 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:17.44 | RES |
35 | 106 | Nordanskog Ella | 1998 | LASS | AZ0298 | 25 m | 1:17.64 | RES |
36 | 227 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 1:17.72 | RES |
37 | 107 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 1:18.94 | RES |
Gren 9, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 1:16.47 | |
2 | 182 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:17.60 | |
3 | 59 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:18.94 | |
4 | 130 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 1:21.24 | |
5 | 66 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 1:26.80 | |
6 | 208 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 1:37.72 | |
7 | 52 | Sabic Isak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 1:38.70 | |
8 | 128 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 1:42.97 | |
9 | 253 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 1:43.13 | |
10 | 105 | Nikolic Toni | 1999 | LASS | AB5199 | 25 m | 1:44.18 | |
11 | 3 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 25 m | 1:46.51 | |
12 | 31 | Holappa William W | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 1:46.79 | |
13 | 255 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:47.98 | |
14 | 225 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 1:48.92 | |
15 | 248 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:49.17 | |
16 | 175 | Assi George | 1999 | SKENE SIM | AD2599 | 25 m | ||
Gren 10, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 293 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:22.61 | |
2 | 150 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 1:25.54 | |
3 | 132 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 1:27.14 | |
4 | 254 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:28.93 | |
5 | 156 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 1:29.04 | |
6 | 275 | Fredriksson Isabelle | 1999 | ÖSA | AG9699 | 25 m | 1:30.81 | |
7 | 129 | Karlsson Ann-Kristin | 1999 | MASS | AH5899 | 25 m | 1:32.73 | |
8 | 60 | Ericson Josefin | 1999 | KARLSTAD | AD8899 | 25 m | 1:33.30 | |
9 | 273 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 1:33.52 | |
10 | 155 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 1:33.65 | |
11 | 100 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 1:36.85 | |
12 | 92 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 50 m | 1:37.86 | |
13 | 236 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 1:38.13 | |
14 | 214 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 1:38.41 | |
15 | 222 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 1:39.05 | |
16 | 203 | Guldbrand Linnéa | 1999 | TROLLHÄTTA | AL1299 | 25 m | 1:40.56 | |
17 | 185 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:40.86 | |
18 | 12 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 1:41.13 | |
19 | 9 | Avlund Johanna | 1999 | ELFSBORG | AL6499 | 25 m | 1:42.01 | |
20 | 90 | Fransson Alma | 1999 | LASS | AN1299 | 25 m | 1:42.44 | |
21 | 296 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:42.93 | |
22 | 302 | Dao Kim | 1999 | UDDEVALLA | AX9899 | 25 m | 1:43.17 | |
23 | 65 | Wahlund Julia | 1999 | KARLSTAD | BB8699 | 25 m | 1:43.94 | |
24 | 95 | Gustafsson Jennifer | 1999 | LASS | BA6699 | 25 m | 1:44.41 | |
25 | 82 | Andersson-Johansson Vilma | 1999 | LASS | BA2699 | 25 m | 1:44.68 | |
26 | 278 | Jansson Maja | 1999 | ÖSA | AG0899 | 25 m | 1:45.22 | |
27 | 216 | Kramer Tove | 1999 | TÖREBODA | AX4699 | 25 m | 1:46.01 | |
28 | 212 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 1:48.17 | |
29 | 260 | Budimlija Linn | 1999 | ÅSUNDEN | BA7699 | 25 m | 1:49.87 | |
30 | 250 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 1:50.03 | |
31 | 265 | Johansson Fanny | 1999 | ÅSUNDEN | AY0699 | 25 m | 1:53.95 | |
32 | 94 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 50 m | 1:55.14 | |
33 | 164 | Johansson Louise | 1999 | SK 1970 | BF0299 | 25 m | 1:57.23 | RES |
34 | 162 | Hagborg Agnes | 1999 | SK 1970 | AY9499 | 25 m | 1:58.75 | RES |
35 | 104 | Mellberg Michaela | 1999 | LASS | AP4499 | 25 m | 2:01.96 | RES |
36 | 223 | Carlqvist Fia | 1999 | UPSALA S | AZ6899 | 25 m | 2:02.12 | RES |
37 | 109 | Sandström Lisa | 1999 | LASS | AP7899 | 25 m | 2:02.65 | RES |
38 | 111 | Söderpalm Freja | 1999 | LASS | BF2499 | 25 m | RES | |
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 45 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 1:28.73 | |
2 | 138 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 1:29.94 | |
3 | 83 | Askmalm Albert | 2000 | LASS | AA5900 | 25 m | 1:31.31 | |
4 | 242 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 25 m | 1:32.09 | |
5 | 69 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 1:32.24 | |
6 | 29 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 1:33.86 | |
7 | 306 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 25 m | 1:34.41 | |
8 | 134 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 1:35.30 | |
9 | 50 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | 1:39.58 | |
10 | 53 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 1:40.49 | |
11 | 113 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 50 m | 1:45.80 | |
12 | 235 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 1:46.33 | |
13 | 47 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 1:46.47 | |
14 | 237 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 1:47.17 | |
15 | 98 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 1:54.34 | |
16 | 91 | Friberg Carl | 2000 | LASS | AF8900 | 25 m | 1:59.73 | |
17 | 101 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 50 m | 2:08.71 | |
18 | 64 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | ||
19 | 183 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | ||
Gren 12, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:12.85 | |
2 | 220 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 1:20.63 | |
3 | 33 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 1:21.18 | |
4 | 123 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 1:21.95 | |
5 | 207 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 25 m | 1:22.87 | |
6 | 303 | Jernberg Maja | 2000 | UDDEVALLA | AO9400 | 25 m | 1:25.29 | |
7 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 1:27.30 | |
8 | 178 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 1:27.30 | |
9 | 191 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:27.72 | |
10 | 187 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:30.85 | |
11 | 313 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 1:32.42 | |
12 | 121 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | AB2801 | 25 m | 1:34.29 | |
13 | 287 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 50 m | 1:34.91 | |
14 | 221 | Bolander Johanna | 2000 | UPSALA S | AP8800 | 25 m | 1:35.71 | |
15 | 42 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | 1:36.50 | |
16 | 179 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:37.16 | |
17 | 180 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:43.23 | |
18 | 97 | Ivarsson Emma | 2000 | LASS | AV9600 | 25 m | 1:47.97 | |
19 | 88 | Engelson Bella | 2001 | LASS | AF5601 | 25 m | 1:48.28 | |
20 | 84 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | 1:50.10 | |
21 | 161 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 25 m | ||
22 | 315 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | ||
23 | 215 | Kramer Linn | 2001 | TÖREBODA | AD8801 | 25 m | ||
24 | 262 | Eriksson Lotta | 2000 | ÅSUNDEN | AG5400 | 25 m | ||
25 | 270 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | ||
26 | 27 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | ||
27 | 206 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 25 m | ||
28 | 282 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | ||
29 | 40 | Grubb Lovisa | 2000 | GRUMS SS | AD1400 | 25 m | ||
30 | 284 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | ||
31 | 285 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | ||
32 | 103 | Malm Olivia | 2000 | LASS | AQ9600 | 25 m | ||
33 | 167 | Olausson Tova | 2000 | SK 1970 | AV4800 | 25 m | RES | |
34 | 78 | Ahlmén Alice | 2001 | LASS | AI0801 | 25 m | RES | |
Gren 13, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 148 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 4:46.10 | |
2 | 152 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 4:47.41 | |
3 | 256 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 4:58.02 | |
4 | 74 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 5:07.02 | |
5 | 135 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 5:08.84 | |
6 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 5:09.66 | |
7 | 186 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 5:13.03 | |
8 | 137 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 5:18.09 | |
9 | 305 | Robertsson Albin | 1998 | UDDEVALLA | AF1398 | 25 m | 5:19.15 | |
10 | 41 | Klasson Anton | 1998 | GRUMS SS | AK0398 | 25 m | 5:23.52 | |
11 | 81 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 5:29.26 | |
12 | 142 | Askenberg Jesper | 1998 | NKK | AC6998 | 25 m | 5:30.27 | |
13 | 251 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 5:31.26 | |
14 | 297 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 5:36.65 | |
15 | 89 | Engelson Daniel | 1998 | LASS | AE4198 | 25 m | 5:42.00 | |
16 | 126 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 5:43.17 | |
17 | 247 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 5:49.68 | |
18 | 44 | Brink William | 1998 | JÖNKÖPING | AP1998 | 25 m | 5:54.26 | |
19 | 86 | Ekström Konrad | 1998 | LASS | AF7398 | 25 m | 5:59.15 | |
20 | 301 | Andersson Martin | 1998 | UDDEVALLA | AE0798 | 25 m | 6:04.11 | |
21 | 43 | Bjärterot Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AD9598 | 25 m | 6:08.23 | |
22 | 122 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 6:20.63 | |
23 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 6:26.16 | |
24 | 110 | Süsskind Caspian | 1998 | LASS | AM0798 | 25 m | 6:56.96 | |
25 | 108 | Saleh Dylan | 1998 | LASS | AM9598 | 25 m | 6:57.35 | RES |
26 | 165 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 25 m | 7:37.37 | RES |
27 | 177 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | RES | |
28 | 269 | Svensson Vilhelm | 1998 | ÅSUNDEN | AK8598 | 25 m | RES | |
Gren 14, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 132 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 2:44.36 | |
2 | 293 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 2:46.36 | |
3 | 156 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 2:49.43 | |
4 | 155 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 2:52.64 | |
5 | 150 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 2:55.24 | |
6 | 60 | Ericson Josefin | 1999 | KARLSTAD | AD8899 | 25 m | 3:01.47 | |
7 | 100 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 3:03.24 | |
8 | 254 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 3:04.50 | |
9 | 92 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 3:06.43 | |
10 | 307 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 25 m | 3:08.61 | |
11 | 131 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 25 m | 3:09.00 | |
12 | 300 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 25 m | 3:09.56 | |
13 | 90 | Fransson Alma | 1999 | LASS | AN1299 | 25 m | 3:13.87 | |
14 | 214 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 3:14.45 | |
15 | 245 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 3:15.19 | |
16 | 252 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 3:20.67 | |
17 | 204 | Kalmertun Frida | 1999 | TROLLHÄTTA | AL0299 | 25 m | 3:21.38 | |
18 | 236 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 3:22.10 | |
19 | 216 | Kramer Tove | 1999 | TÖREBODA | AX4699 | 25 m | 3:23.46 | |
20 | 72 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 3:23.98 | |
21 | 212 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 3:25.39 | |
22 | 302 | Dao Kim | 1999 | UDDEVALLA | AX9899 | 25 m | 3:26.52 | |
23 | 82 | Andersson-Johansson Vilma | 1999 | LASS | BA2699 | 25 m | 3:27.80 | |
24 | 65 | Wahlund Julia | 1999 | KARLSTAD | BB8699 | 25 m | 3:33.34 | |
25 | 95 | Gustafsson Jennifer | 1999 | LASS | BA6699 | 25 m | 3:34.65 | RES |
26 | 104 | Mellberg Michaela | 1999 | LASS | AP4499 | 25 m | 3:43.00 | RES |
27 | 94 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 25 m | RES | |
28 | 109 | Sandström Lisa | 1999 | LASS | AP7899 | 25 m | RES | |
29 | 223 | Carlqvist Fia | 1999 | UPSALA S | AZ6899 | 25 m | RES | |
30 | 250 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | RES | |
Gren 15, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 34.62 | |
2 | 242 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 25 m | 41.30 | |
3 | 134 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 42.35 | |
4 | 73 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 42.46 | |
5 | 183 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 44.12 | |
6 | 45 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 44.23 | |
7 | 149 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | 45.26 | |
8 | 83 | Askmalm Albert | 2000 | LASS | AA5900 | 50 m | 46.07 | |
9 | 263 | Hansson Dennis | 2000 | ÅSUNDEN | AB9900 | 25 m | 47.25 | |
10 | 237 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 47.36 | |
11 | 64 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 49.37 | |
12 | 235 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 49.86 | |
13 | 47 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 50.22 | |
14 | 53 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 50.27 | |
15 | 50 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | 51.85 | |
16 | 113 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 50 m | 54.28 | |
17 | 138 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | ||
18 | 176 | Assi John | 2000 | SKENE SIM | AB9300 | 25 m | ||
19 | 29 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | ||
20 | 63 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | ||
Gren 16, 4X50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 116 | Lass Damer Lag 1 [1998] | 1998 | LASS | 25 m | 2:22.39 | ||
2 | 298 | SK Strängn Damer [1999] | 1999 | SK STRÄNGN | 25 m | 2:29.25 | ||
3 | 238 | Upsala S Dam Lag 1 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 2:31.44 | ||
4 | 158 | Nkk Damer [1998] | 1998 | NKK | 25 m | 2:31.60 | ||
5 | 257 | Västerås Damer [1998] | 1998 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:35.15 | ||
6 | 201 | Säffle SS F13 | 1998 | SÄFFLE SS | 25 m | 2:35.19 | ||
7 | 308 | Uddevalla Damer [1998] | 1998 | UDDEVALLA | 25 m | 2:36.00 | ||
8 | 141 | Mass Tjejer | 1998 | MASS | 25 m | 2:37.72 | ||
9 | 288 | Ösa Damer [1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:38.55 | ||
10 | 34 | Elfsborg Damer 1 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 2:41.22 | ||
11 | 314 | Alingsåssls Damer | 1998 | ALINGSÅS | 25 m | 2:42.27 | ||
12 | 239 | Upsala S Dam Lag 2 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 2:44.90 | ||
13 | 193 | Skuru Ik Damer 1 | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:45.36 | ||
14 | 194 | Skuru Ik Damer 2 | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:50.02 | ||
15 | 289 | Ösa Damer Lag 2[1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:51.85 | ||
16 | 55 | Jönköping Damer [1998] | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:52.81 | ||
17 | 117 | Lass Damer Lag 2[1998] | 1998 | LASS | 25 m | 2:58.46 | ||
18 | 210 | Trollhätta Damer [1998] | 1998 | TROLLHÄTTA | 25 m | 2:58.74 | ||
19 | 35 | Elfsborg Damer 2 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 3:05.78 | ||
Gren 17, 4X50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 139 | Mass Killar 1 | 1998 | MASS | 25 m | 2:00.60 | ||
2 | 159 | Nkk Herrar [1998] | 1998 | NKK | 25 m | 2:05.30 | ||
3 | 195 | Skuru Ik Herrar | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:08.20 | ||
4 | 118 | Lass Herrar Lag 1 [1998] | 1998 | LASS | 25 m | 2:10.60 | ||
5 | 76 | SK Laxen Herrar [1998] | 1998 | SK LAXEN | 25 m | 2:11.55 | ||
6 | 140 | Mass Killar 2 | 1998 | MASS | 25 m | 2:14.34 | ||
7 | 258 | Västerås Herrar [1998] | 1998 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:14.63 | ||
8 | 211 | Trollhätta Herrar [1998] | 1998 | TROLLHÄTTA | 25 m | 2:16.39 | ||
9 | 67 | Karlstads SS P13 | 1998 | KARLSTAD | 25 m | 2:17.50 | ||
10 | 56 | Jönköping Lag 1 | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:22.38 | ||
11 | 36 | Elfsborg Herrar [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 2:22.83 | ||
12 | 240 | Upsala S Herrar [1999] | 1999 | UPSALA S | 25 m | 2:23.90 | ||
13 | 290 | Ösa Herrar [1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:29.85 | ||
14 | 309 | Uddevalla Herrar [1998] | 1998 | UDDEVALLA | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 57 | Jönköping Lag 2 | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:37.03 | ||
16 | 37 | Elfsborg Herrar 2 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 2:38.55 | ||
17 | 241 | Upsala S Lag 2 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 2:53.30 | ||
18 | 119 | Lass Herrar Lag 2 [1998] | 1998 | LASS | 25 m | 3:00.20 | ||
Gren 18, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Elm Elin | 1998 | LASS | AG5498 | 25 m | 32.20 | |
2 | 38 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 33.17 | |
3 | 246 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 34.34 | |
4 | 294 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 34.74 | |
5 | 249 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 50 m | 34.88 | |
6 | 85 | Bergqvist Emma | 1998 | LASS | AE1698 | 25 m | 35.09 | |
7 | 146 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 35.37 | |
8 | 277 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 35.62 | |
9 | 292 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 35.80 | |
10 | 133 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 36.22 | |
11 | 5 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 36.27 | |
12 | 190 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 36.67 | |
13 | 200 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 36.78 | |
14 | 224 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 36.83 | |
15 | 217 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 37.01 | |
16 | 102 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 50 m | 37.02 | |
17 | 276 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 37.14 | |
18 | 136 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 37.51 | |
19 | 13 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 37.57 | |
20 | 145 | Goding Jennifer | 1998 | NKK | AN3498 | 25 m | 37.58 | |
21 | 272 | Arvidsson Sara | 1998 | ÖSA | AE0898 | 50 m | 37.63 | |
22 | 51 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 38.52 | |
23 | 266 | Larsson Julia | 1998 | ÅSUNDEN | BD8698 | 25 m | 38.72 | |
24 | 227 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 39.04 | |
25 | 198 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 39.10 | |
26 | 264 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | 39.17 | |
27 | 153 | Skullman Disa | 1998 | NKK | AM0498 | 25 m | 39.25 | |
28 | 6 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 39.40 | |
29 | 304 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 25 m | 39.61 | |
30 | 188 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 39.61 | |
31 | 171 | Platenik Amanda | 1998 | SK 1970 | AI8698 | 25 m | 39.98 | |
32 | 233 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 41.02 | |
33 | 107 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 41.29 | |
34 | 80 | Andersson Beatrice | 1998 | LASS | AL0898 | 25 m | 41.36 | |
35 | 144 | Engström Malin | 1998 | NKK | AN1498 | 25 m | 41.61 | |
36 | 54 | Wikström Moa | 1998 | JÖNKÖPING | AE7498 | 25 m | 42.23 | |
37 | 295 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 42.50 | |
38 | 115 | Ydreskog Emma | 1998 | LASS | AV6698 | 25 m | 42.78 | |
39 | 234 | Papp Alexandra | 1998 | UPSALA S | AC7298 | 50 m | 42.86 | |
40 | 4 | Söderman Linnéa | 1998 | ALINGSÅS | AL0298 | 25 m | 43.17 | |
41 | 106 | Nordanskog Ella | 1998 | LASS | AZ0298 | 25 m | 43.17 | RES |
42 | 280 | Larsson Elin | 1998 | ÖSA | BD2898 | 25 m | 44.01 | RES |
43 | 274 | Cransenhed Rebecca | 1998 | ÖSA | AI7498 | 25 m | 44.27 | RES |
44 | 143 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 44.46 | RES |
45 | 213 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 44.84 | RES |
46 | 157 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 45.04 | RES |
Gren 19, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 256 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 38.75 | |
2 | 152 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 38.84 | |
3 | 148 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 39.79 | |
4 | 186 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 40.21 | |
5 | 147 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 40.32 | |
6 | 74 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 41.19 | |
7 | 142 | Askenberg Jesper | 1998 | NKK | AC6998 | 25 m | 41.65 | |
8 | 286 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 42.83 | |
9 | 281 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 43.17 | |
10 | 251 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 43.22 | |
11 | 177 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 43.41 | |
12 | 205 | Larsson Steven Angelo | 1998 | TROLLHÄTTA | AG2798 | 25 m | 43.59 | |
13 | 297 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 43.75 | |
14 | 89 | Engelson Daniel | 1998 | LASS | AE4198 | 50 m | 43.76 | |
15 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 43.98 | |
16 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 44.14 | |
17 | 230 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | 44.40 | |
18 | 209 | Velagic Elvir | 1998 | TROLLHÄTTA | AF2598 | 25 m | 44.68 | |
19 | 181 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 45.17 | |
20 | 81 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 45.75 | |
21 | 154 | Ståhl Sebastian | 1998 | NKK | AC7998 | 25 m | 46.45 | |
22 | 126 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 46.52 | |
23 | 218 | Bill Anders | 1998 | UPSALA S | AR2398 | 25 m | 48.13 | |
24 | 231 | Lind Zacharias | 1998 | UPSALA S | AI7798 | 25 m | 49.24 | |
25 | 279 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 49.84 | |
26 | 122 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 50.13 | |
27 | 86 | Ekström Konrad | 1998 | LASS | AF7398 | 25 m | 50.43 | |
28 | 269 | Svensson Vilhelm | 1998 | ÅSUNDEN | AK8598 | 25 m | 50.80 | |
29 | 163 | Hallin Liam | 1998 | SK 1970 | AP7798 | 25 m | 51.86 | |
30 | 165 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 25 m | 52.00 | |
31 | 43 | Bjärterot Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AD9598 | 25 m | 52.13 | |
32 | 247 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 52.91 | |
33 | 24 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 55.17 | |
34 | 108 | Saleh Dylan | 1998 | LASS | AM9598 | 25 m | 55.74 | |
35 | 110 | Süsskind Caspian | 1998 | LASS | AM0798 | 25 m | 56.30 | |
36 | 283 | Nederman Axel | 1998 | ÖSA | AQ9598 | 25 m | 58.34 | |
Gren 20, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 132 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 35.22 | |
2 | 155 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 36.28 | |
3 | 60 | Ericson Josefin | 1999 | KARLSTAD | AD8899 | 25 m | 36.76 | |
4 | 197 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 37.85 | |
5 | 100 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 38.24 | |
6 | 156 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 38.62 | |
7 | 293 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 38.76 | |
8 | 150 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 39.62 | |
9 | 185 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 39.85 | |
10 | 273 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 40.33 | |
11 | 265 | Johansson Fanny | 1999 | ÅSUNDEN | AY0699 | 25 m | 40.40 | |
12 | 296 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 40.44 | |
13 | 14 | Forsström Johanna | 1999 | ELFSBORG | AQ9699 | 25 m | 40.71 | |
14 | 92 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 40.83 | |
15 | 214 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 40.94 | |
16 | 275 | Fredriksson Isabelle | 1999 | ÖSA | AG9699 | 25 m | 41.11 | |
17 | 131 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 25 m | 41.11 | |
18 | 252 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 41.25 | |
19 | 245 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 41.57 | |
20 | 90 | Fransson Alma | 1999 | LASS | AN1299 | 25 m | 41.97 | |
21 | 204 | Kalmertun Frida | 1999 | TROLLHÄTTA | AL0299 | 25 m | 42.09 | |
22 | 72 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 42.37 | |
23 | 82 | Andersson-Johansson Vilma | 1999 | LASS | BA2699 | 25 m | 42.51 | |
24 | 12 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 43.02 | |
25 | 2 | Sagré Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 25 m | 43.03 | |
26 | 236 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 43.34 | |
27 | 203 | Guldbrand Linnéa | 1999 | TROLLHÄTTA | AL1299 | 25 m | 44.51 | |
28 | 223 | Carlqvist Fia | 1999 | UPSALA S | AZ6899 | 25 m | 44.64 | |
29 | 9 | Avlund Johanna | 1999 | ELFSBORG | AL6499 | 25 m | 44.73 | |
30 | 71 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 25 m | 44.90 | |
31 | 222 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 45.05 | |
32 | 111 | Söderpalm Freja | 1999 | LASS | BF2499 | 25 m | 45.13 | |
33 | 216 | Kramer Tove | 1999 | TÖREBODA | AX4699 | 25 m | 45.46 | |
34 | 75 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 25 m | 45.61 | |
35 | 104 | Mellberg Michaela | 1999 | LASS | AP4499 | 25 m | 46.00 | |
36 | 65 | Wahlund Julia | 1999 | KARLSTAD | BB8699 | 25 m | 46.40 | |
37 | 278 | Jansson Maja | 1999 | ÖSA | AG0899 | 25 m | 46.53 | |
38 | 95 | Gustafsson Jennifer | 1999 | LASS | BA6699 | 25 m | 46.61 | |
39 | 109 | Sandström Lisa | 1999 | LASS | AP7899 | 25 m | 46.67 | |
40 | 94 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 25 m | 47.17 | |
41 | 129 | Karlsson Ann-Kristin | 1999 | MASS | AH5899 | 25 m | 47.23 | RES |
42 | 212 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 47.37 | RES |
43 | 250 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 48.47 | RES |
44 | 162 | Hagborg Agnes | 1999 | SK 1970 | AY9499 | 25 m | 49.19 | RES |
45 | 189 | Nylén Amanda | 1999 | SKURU IK | BE5699 | 25 m | 50.63 | RES |
46 | 271 | Wallgren Amanda | 1999 | ÅSUNDEN | AT3699 | 25 m | 51.44 | RES |
Gren 21, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 29.93 | |
2 | 130 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 30.12 | |
3 | 182 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 30.16 | |
4 | 59 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 30.63 | |
5 | 128 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 30.97 | |
6 | 52 | Sabic Isak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 32.92 | |
7 | 226 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 33.96 | |
8 | 68 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 34.11 | |
9 | 208 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 34.36 | |
10 | 28 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 34.41 | |
11 | 66 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 34.57 | |
12 | 93 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 34.87 | |
13 | 253 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 35.03 | |
14 | 225 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 35.05 | |
15 | 248 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 35.16 | |
16 | 61 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 35.24 | |
17 | 127 | Carlström Olof | 1999 | MASS | AD8999 | 25 m | 35.57 | |
18 | 202 | Eriksson Jesper | 1999 | TROLLHÄTTA | AO5799 | 25 m | 36.03 | |
19 | 105 | Nikolic Toni | 1999 | LASS | AB5199 | 50 m | 36.47 | |
20 | 70 | Macki?c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 36.61 | |
21 | 10 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 37.20 | |
22 | 77 | Abdular Mohammed | 1999 | LASS | AL4399 | 25 m | 37.52 | |
23 | 255 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 37.76 | |
24 | 31 | Holappa William W | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 37.88 | |
25 | 46 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 38.06 | |
26 | 96 | Henell Gustav | 1999 | LASS | AG1399 | 25 m | 39.06 | |
27 | 3 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 25 m | 39.14 | |
28 | 175 | Assi George | 1999 | SKENE SIM | AD2599 | 25 m | 40.10 | |
29 | 228 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | 40.34 | |
30 | 15 | Griphem Noah | 1999 | ELFSBORG | AC8399 | 25 m | 40.88 | |
31 | 19 | Jelic Filip | 1999 | ELFSBORG | AE0799 | 25 m | 40.96 | |
32 | 20 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 41.88 | |
33 | 62 | Lovén Vilhelm | 1999 | KARLSTAD | AP4999 | 25 m | 43.98 | |
34 | 232 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | 47.86 | |
35 | 99 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AK3700 | 50 m | 53.03 | |
36 | 79 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 25 m | ||
Gren 22, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 50 m | 5:55.43 | |
2 | 123 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 6:29.22 | |
3 | 313 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 6:35.40 | |
4 | 207 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 25 m | 6:46.26 | |
5 | 220 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | ||
6 | 191 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | ||
7 | 179 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | ||
8 | 97 | Ivarsson Emma | 2000 | LASS | AV9600 | 25 m | ||
9 | 84 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | ||
10 | 42 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | ||
Gren 23, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 138 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 42.05 | |
2 | 45 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 43.89 | |
3 | 69 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 44.01 | |
4 | 73 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 45.00 | |
5 | 134 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 46.34 | |
6 | 47 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 48.33 | |
7 | 176 | Assi John | 2000 | SKENE SIM | AB9300 | 25 m | 48.54 | |
8 | 83 | Askmalm Albert | 2000 | LASS | AA5900 | 25 m | 49.01 | |
9 | 29 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 49.09 | |
10 | 306 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 25 m | 49.10 | |
11 | 149 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | 49.68 | |
12 | 242 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 50 m | 50.19 | |
13 | 183 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 50.70 | |
14 | 8 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 51.19 | |
15 | 237 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 52.98 | |
16 | 263 | Hansson Dennis | 2000 | ÅSUNDEN | AB9900 | 25 m | 53.35 | |
17 | 299 | Alaei Samuel | 2001 | UDDEVALLA | AG7101 | 25 m | 53.56 | |
18 | 50 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | 54.24 | |
19 | 113 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 25 m | 54.86 | |
20 | 91 | Friberg Carl | 2000 | LASS | AF8900 | 25 m | 54.88 | |
21 | 63 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 54.89 | |
22 | 235 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 56.03 | |
23 | 53 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 56.89 | |
24 | 21 | Karlsson Simon | 2000 | ELFSBORG | AJ6100 | 25 m | 1:00.12 | |
25 | 30 | Savhammar Theodor | 2001 | ELFSBORG | AC7501 | 25 m | 1:01.39 | |
26 | 98 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 1:01.74 | |
27 | 101 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | 1:02.91 | |
28 | 170 | Pejic Antonio | 2001 | SK 1970 | AI8501 | 25 m | ||
29 | 172 | Rehbinder Ludvig | 2001 | SK 1970 | AI9501 | 25 m | ||
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 294 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:12.74 | |
2 | 85 | Bergqvist Emma | 1998 | LASS | AE1698 | 25 m | 1:13.67 | |
3 | 102 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 1:14.18 | |
4 | 38 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 1:14.75 | |
5 | 184 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:14.95 | |
6 | 246 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:15.38 | |
7 | 87 | Elm Elin | 1998 | LASS | AG5498 | 25 m | 1:15.77 | |
8 | 133 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 1:16.55 | |
9 | 224 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 1:17.85 | |
10 | 5 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 1:19.45 | |
11 | 217 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 1:20.17 | |
12 | 171 | Platenik Amanda | 1998 | SK 1970 | AI8698 | 25 m | 1:21.62 | |
13 | 292 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:22.03 | |
14 | 200 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 1:22.10 | |
15 | 6 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 1:22.46 | |
16 | 151 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 1:22.74 | |
17 | 199 | Palmqvist Maja | 1998 | SÄFFLE SS | AC0698 | 25 m | 1:22.92 | |
18 | 190 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:23.60 | |
19 | 51 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 1:23.91 | |
20 | 145 | Goding Jennifer | 1998 | NKK | AN3498 | 25 m | 1:24.27 | |
21 | 146 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 1:25.42 | |
22 | 13 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 1:25.71 | |
23 | 80 | Andersson Beatrice | 1998 | LASS | AL0898 | 25 m | 1:25.81 | |
24 | 227 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 1:26.38 | |
25 | 277 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 1:26.86 | |
26 | 192 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:27.08 | |
27 | 153 | Skullman Disa | 1998 | NKK | AM0498 | 25 m | 1:27.46 | |
28 | 276 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 1:27.59 | |
29 | 107 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 1:28.14 | |
30 | 198 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 1:28.33 | |
31 | 264 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | 1:28.40 | |
32 | 106 | Nordanskog Ella | 1998 | LASS | AZ0298 | 25 m | 1:31.08 | |
33 | 295 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:32.04 | RES |
34 | 266 | Larsson Julia | 1998 | ÅSUNDEN | BD8698 | 25 m | 1:33.09 | RES |
35 | 54 | Wikström Moa | 1998 | JÖNKÖPING | AE7498 | 25 m | 1:34.17 | RES |
36 | 157 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 1:34.56 | RES |
37 | 143 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 1:35.34 | RES |
38 | 115 | Ydreskog Emma | 1998 | LASS | AV6698 | 25 m | 1:35.59 | RES |
Gren 25, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 148 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 1:03.01 | |
2 | 135 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 1:04.96 | |
3 | 152 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 1:05.43 | |
4 | 186 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:06.04 | |
5 | 74 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 1:06.14 | |
6 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 1:06.25 | |
7 | 256 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:06.37 | |
8 | 147 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 1:07.20 | |
9 | 205 | Larsson Steven Angelo | 1998 | TROLLHÄTTA | AG2798 | 25 m | 1:08.37 | |
10 | 41 | Klasson Anton | 1998 | GRUMS SS | AK0398 | 25 m | 1:09.52 | |
11 | 137 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 1:09.81 | |
12 | 142 | Askenberg Jesper | 1998 | NKK | AC6998 | 25 m | 1:10.62 | |
13 | 126 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 1:10.90 | |
14 | 297 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:11.02 | |
15 | 281 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 1:11.22 | |
16 | 181 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 1:12.41 | |
17 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 1:12.60 | |
18 | 305 | Robertsson Albin | 1998 | UDDEVALLA | AF1398 | 25 m | 1:12.80 | |
19 | 251 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:13.15 | |
20 | 89 | Engelson Daniel | 1998 | LASS | AE4198 | 25 m | 1:13.77 | |
21 | 24 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 1:14.37 | |
22 | 81 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 1:14.70 | |
23 | 177 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 1:15.24 | |
24 | 122 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 1:15.31 | |
25 | 261 | Eriksson Linus | 1998 | ÅSUNDEN | AK7598 | 25 m | 1:17.78 | |
26 | 154 | Ståhl Sebastian | 1998 | NKK | AC7998 | 25 m | 1:17.89 | |
27 | 301 | Andersson Martin | 1998 | UDDEVALLA | AE0798 | 25 m | 1:18.46 | |
28 | 44 | Brink William | 1998 | JÖNKÖPING | AP1998 | 25 m | 1:18.83 | |
29 | 247 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 1:19.38 | |
30 | 230 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | 1:19.74 | |
31 | 86 | Ekström Konrad | 1998 | LASS | AF7398 | 25 m | 1:20.72 | |
32 | 209 | Velagic Elvir | 1998 | TROLLHÄTTA | AF2598 | 25 m | 1:21.15 | |
33 | 163 | Hallin Liam | 1998 | SK 1970 | AP7798 | 25 m | 1:22.10 | RES |
34 | 43 | Bjärterot Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AD9598 | 25 m | 1:22.36 | RES |
35 | 286 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 1:22.81 | RES |
36 | 110 | Süsskind Caspian | 1998 | LASS | AM0798 | 25 m | 1:23.78 | RES |
37 | 108 | Saleh Dylan | 1998 | LASS | AM9598 | 25 m | 1:28.91 | RES |
38 | 16 | Hellqvist Felix | 1998 | ELFSBORG | AN5198 | 25 m | 1:29.98 | RES |
Gren 26, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 293 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:18.31 | |
2 | 60 | Ericson Josefin | 1999 | KARLSTAD | AD8899 | 25 m | 1:20.22 | |
3 | 132 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 1:20.65 | |
4 | 155 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 1:24.53 | |
5 | 92 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 1:25.07 | |
6 | 150 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 1:25.29 | |
7 | 156 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 1:25.81 | |
8 | 254 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:28.69 | |
9 | 100 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 1:28.75 | |
10 | 197 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 1:29.55 | |
11 | 236 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 1:34.02 | |
12 | 185 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:34.27 | |
13 | 214 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 1:35.94 | |
14 | 75 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 1:36.92 | |
15 | 307 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 25 m | 1:38.91 | |
16 | 72 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 1:41.33 | |
17 | 212 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | ||
18 | 216 | Kramer Tove | 1999 | TÖREBODA | AX4699 | 25 m | ||
19 | 222 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | ||
20 | 223 | Carlqvist Fia | 1999 | UPSALA S | AZ6899 | 25 m | ||
21 | 71 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 25 m | ||
22 | 65 | Wahlund Julia | 1999 | KARLSTAD | BB8699 | 25 m | ||
23 | 164 | Johansson Louise | 1999 | SK 1970 | BF0299 | 25 m | ||
Gren 27, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 182 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:28.59 | |
2 | 128 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 1:29.03 | |
3 | 120 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 1:30.67 | |
4 | 28 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 1:32.90 | |
5 | 253 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 1:40.21 | |
6 | 127 | Carlström Olof | 1999 | MASS | AD8999 | 25 m | 1:43.37 | |
7 | 248 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:43.86 | |
8 | 225 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 1:44.82 | |
9 | 105 | Nikolic Toni | 1999 | LASS | AB5199 | 25 m | 1:45.53 | |
10 | 15 | Griphem Noah | 1999 | ELFSBORG | AC8399 | 25 m | 1:46.07 | |
11 | 93 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 1:46.35 | |
12 | 52 | Sabic Isak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 1:46.40 | |
13 | 46 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 1:49.63 | |
14 | 226 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 1:50.18 | |
15 | 202 | Eriksson Jesper | 1999 | TROLLHÄTTA | AO5799 | 25 m | 1:52.47 | |
16 | 20 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 1:52.92 | |
17 | 232 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | 1:54.73 | |
18 | 96 | Henell Gustav | 1999 | LASS | AG1399 | 25 m | 1:58.46 | |
19 | 19 | Jelic Filip | 1999 | ELFSBORG | AE0799 | 25 m | 2:02.00 | |
20 | 77 | Abdular Mohammed | 1999 | LASS | AL4399 | 25 m | 2:03.03 | |
21 | 228 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | 2:03.78 | |
22 | 99 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AK3700 | 50 m | 2:23.61 | |
23 | 79 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 25 m | ||
24 | 175 | Assi George | 1999 | SKENE SIM | AD2599 | 25 m | ||
25 | 62 | Lovén Vilhelm | 1999 | KARLSTAD | AP4999 | 25 m | ||
Gren 28, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:23.64 | |
2 | 33 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 1:32.61 | |
3 | 282 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 1:34.01 | |
4 | 178 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 1:34.41 | |
5 | 187 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:36.86 | |
6 | 191 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:39.97 | |
7 | 303 | Jernberg Maja | 2000 | UDDEVALLA | AO9400 | 25 m | 1:44.34 | |
8 | 42 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | 1:48.44 | |
9 | 180 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:52.40 | |
10 | 88 | Engelson Bella | 2001 | LASS | AF5601 | 50 m | 2:01.99 | |
11 | 313 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 2:04.60 | |
12 | 287 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | ||
13 | 78 | Ahlmén Alice | 2001 | LASS | AI0801 | 25 m | ||
14 | 84 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | ||
15 | 97 | Ivarsson Emma | 2000 | LASS | AV9600 | 25 m | ||
16 | 285 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | ||
17 | 270 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | ||
18 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | ||
19 | 284 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | ||
20 | 206 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 25 m | ||
21 | 215 | Kramer Linn | 2001 | TÖREBODA | AD8801 | 25 m | ||
22 | 220 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | ||
23 | 221 | Bolander Johanna | 2000 | UPSALA S | AP8800 | 25 m | ||
24 | 103 | Malm Olivia | 2000 | LASS | AQ9600 | 25 m | ||
Gren 29, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 1:11.35 | |
2 | 134 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 1:17.64 | |
3 | 138 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 1:18.37 | |
4 | 73 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 1:19.14 | |
5 | 183 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 1:19.72 | |
6 | 242 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 25 m | 1:21.04 | |
7 | 45 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 1:21.62 | |
8 | 83 | Askmalm Albert | 2000 | LASS | AA5900 | 25 m | 1:22.66 | |
9 | 29 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 1:22.86 | |
10 | 113 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 25 m | 1:26.08 | |
11 | 64 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 1:28.03 | |
12 | 306 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 25 m | 1:29.22 | |
13 | 50 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | 1:31.43 | |
14 | 47 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 1:32.50 | |
15 | 7 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 25 m | 1:32.91 | |
16 | 237 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 1:35.03 | |
17 | 235 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 1:35.16 | |
18 | 91 | Friberg Carl | 2000 | LASS | AF8900 | 25 m | 1:35.37 | |
19 | 53 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 1:36.65 | |
20 | 98 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 1:38.40 | |
21 | 299 | Alaei Samuel | 2001 | UDDEVALLA | AG7101 | 50 m | 1:49.32 | |
22 | 149 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | ||
23 | 170 | Pejic Antonio | 2001 | SK 1970 | AI8501 | 25 m | ||
24 | 176 | Assi John | 2000 | SKENE SIM | AB9300 | 25 m | ||
25 | 263 | Hansson Dennis | 2000 | ÅSUNDEN | AB9900 | 25 m | ||
26 | 8 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | ||
27 | 101 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | ||
Gren 30, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 249 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 4:56.39 | |
2 | 246 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 4:57.42 | |
3 | 85 | Bergqvist Emma | 1998 | LASS | AE1698 | 25 m | 5:01.08 | |
4 | 38 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 5:02.93 | |
5 | 102 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 5:05.76 | |
6 | 294 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 5:07.26 | |
7 | 87 | Elm Elin | 1998 | LASS | AG5498 | 25 m | 5:08.81 | |
8 | 304 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 25 m | 5:12.91 | |
9 | 171 | Platenik Amanda | 1998 | SK 1970 | AI8698 | 25 m | 5:14.05 | |
10 | 292 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 5:19.81 | |
11 | 136 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 5:20.66 | |
12 | 5 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 5:24.21 | |
13 | 80 | Andersson Beatrice | 1998 | LASS | AL0898 | 25 m | 5:29.51 | |
14 | 6 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 5:32.95 | |
15 | 151 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 5:35.16 | |
16 | 199 | Palmqvist Maja | 1998 | SÄFFLE SS | AC0698 | 25 m | 5:38.25 | |
17 | 146 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 5:41.35 | |
18 | 115 | Ydreskog Emma | 1998 | LASS | AV6698 | 25 m | 5:44.62 | |
19 | 233 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 5:44.72 | |
20 | 107 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 5:45.69 | |
21 | 51 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 5:47.99 | |
22 | 198 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 5:52.65 | |
23 | 200 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 5:57.03 | |
24 | 54 | Wikström Moa | 1998 | JÖNKÖPING | AE7498 | 25 m | 6:03.88 | |
25 | 153 | Skullman Disa | 1998 | NKK | AM0498 | 25 m | 6:08.21 | RES |
26 | 213 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 6:12.60 | RES |
27 | 106 | Nordanskog Ella | 1998 | LASS | AZ0298 | 25 m | 6:14.91 | RES |
28 | 143 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 6:20.97 | RES |
29 | 144 | Engström Malin | 1998 | NKK | AN1498 | 25 m | 6:24.55 | RES |
30 | 48 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 25 m | 6:25.57 | RES |
Gren 31, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 182 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:49.12 | |
2 | 120 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 2:49.97 | |
3 | 59 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 2:53.98 | |
4 | 130 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 2:54.79 | |
5 | 128 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 2:56.53 | |
6 | 66 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 50 m | 3:06.92 | |
7 | 208 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 3:08.84 | |
8 | 93 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 3:10.86 | |
9 | 52 | Sabic Isak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 3:10.88 | |
10 | 253 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 3:15.52 | |
11 | 105 | Nikolic Toni | 1999 | LASS | AB5199 | 25 m | 3:18.09 | |
12 | 28 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 3:18.61 | |
13 | 127 | Carlström Olof | 1999 | MASS | AD8999 | 25 m | 3:19.24 | |
14 | 225 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 3:26.10 | |
15 | 248 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 3:26.84 | |
16 | 255 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 3:28.61 | |
17 | 31 | Holappa William W | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 3:28.69 | |
18 | 68 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 50 m | 3:38.00 | |
19 | 96 | Henell Gustav | 1999 | LASS | AG1399 | 25 m | 3:48.12 | |
20 | 77 | Abdular Mohammed | 1999 | LASS | AL4399 | 25 m | ||
21 | 175 | Assi George | 1999 | SKENE SIM | AD2599 | 25 m | ||
22 | 61 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | ||
23 | 46 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | ||
Gren 32, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 37.38 | |
2 | 178 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 43.14 | |
3 | 207 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 25 m | 43.37 | |
4 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 50 m | 43.92 | |
5 | 33 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 44.19 | |
6 | 282 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 45.23 | |
7 | 123 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 45.46 | |
8 | 285 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 46.25 | |
9 | 215 | Kramer Linn | 2001 | TÖREBODA | AD8801 | 25 m | 46.63 | |
10 | 187 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 47.25 | |
11 | 180 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 47.96 | |
12 | 284 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 48.27 | |
13 | 40 | Grubb Lovisa | 2000 | GRUMS SS | AD1400 | 25 m | 48.35 | |
14 | 121 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | AB2801 | 25 m | 50.92 | |
15 | 262 | Eriksson Lotta | 2000 | ÅSUNDEN | AG5400 | 25 m | 51.52 | |
16 | 220 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 53.04 | |
17 | 42 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | 54.39 | |
18 | 270 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | 55.50 | |
19 | 206 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 25 m | 57.88 | |
20 | 287 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | 57.92 | |
21 | 221 | Bolander Johanna | 2000 | UPSALA S | AP8800 | 25 m | ||
22 | 179 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | ||
23 | 167 | Olausson Tova | 2000 | SK 1970 | AV4800 | 25 m | ||
24 | 315 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | ||
Gren 33, 4X50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 118 | Lass Herrar Lag 1 [1998] | 1998 | LASS | 25 m | 2:25.60 | ||
2 | 139 | Mass Killar 1 | 1998 | MASS | 25 m | 2:27.00 | ||
3 | 159 | Nkk Herrar [1998] | 1998 | NKK | 25 m | 2:29.50 | ||
4 | 76 | SK Laxen Herrar [1998] | 1998 | SK LAXEN | 25 m | 2:31.30 | ||
5 | 195 | Skuru Ik Herrar | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:34.60 | ||
6 | 258 | Västerås Herrar [1998] | 1998 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:34.63 | ||
7 | 67 | Karlstads SS P13 | 1998 | KARLSTAD | 25 m | 2:42.29 | ||
8 | 36 | Elfsborg Herrar [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 2:43.11 | ||
9 | 140 | Mass Killar 2 | 1998 | MASS | 25 m | 2:43.57 | ||
10 | 211 | Trollhätta Herrar [1998] | 1998 | TROLLHÄTTA | 25 m | 2:43.80 | ||
11 | 240 | Upsala S Herrar [1999] | 1999 | UPSALA S | 25 m | 2:50.23 | ||
12 | 56 | Jönköping Lag 1 | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:51.21 | ||
13 | 309 | Uddevalla Herrar [1998] | 1998 | UDDEVALLA | 25 m | 2:55.00 | ||
14 | 290 | Ösa Herrar [1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:55.74 | ||
15 | 37 | Elfsborg Herrar 2 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 3:01.68 | ||
16 | 57 | Jönköping Lag 2 | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 3:08.29 | ||
17 | 241 | Upsala S Lag 2 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 3:09.78 | ||
Gren 34, 4X50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 116 | Lass Damer Lag 1 [1998] | 1998 | LASS | 25 m | 2:00.30 | ||
2 | 298 | SK Strängn Damer [1999] | 1999 | SK STRÄNGN | 25 m | 2:04.97 | ||
3 | 238 | Upsala S Dam Lag 1 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 2:08.24 | ||
4 | 141 | Mass Tjejer | 1998 | MASS | 25 m | 2:09.93 | ||
5 | 257 | Västerås Damer [1998] | 1998 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:10.66 | ||
6 | 158 | Nkk Damer [1998] | 1998 | NKK | 25 m | 2:11.60 | ||
7 | 288 | Ösa Damer [1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:13.70 | ||
8 | 193 | Skuru Ik Damer 1 | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:14.50 | ||
9 | 308 | Uddevalla Damer [1998] | 1998 | UDDEVALLA | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 201 | Säffle SS F13 | 1998 | SÄFFLE SS | 25 m | 2:17.39 | ||
11 | 314 | Alingsåssls Damer | 1998 | ALINGSÅS | 25 m | 2:18.83 | ||
12 | 117 | Lass Damer Lag 2[1998] | 1998 | LASS | 25 m | 2:20.80 | ||
13 | 34 | Elfsborg Damer 1 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 2:22.96 | ||
14 | 194 | Skuru Ik Damer 2 | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:23.80 | ||
15 | 55 | Jönköping Damer [1998] | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:25.81 | ||
16 | 239 | Upsala S Dam Lag 2 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 2:28.30 | ||
17 | 289 | Ösa Damer Lag 2[1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:28.99 | ||
18 | 35 | Elfsborg Damer 2 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 2:31.80 | ||
19 | 210 | Trollhätta Damer [1998] | 1998 | TROLLHÄTTA | 25 m | 2:32.39 | ||
Gren 35, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 148 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 1:08.67 | |
2 | 152 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 1:15.87 | |
3 | 135 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 1:15.95 | |
4 | 256 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:17.51 | |
5 | 305 | Robertsson Albin | 1998 | UDDEVALLA | AF1398 | 25 m | 1:20.12 | |
6 | 186 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:20.72 | |
7 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 1:21.88 | |
8 | 281 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 1:23.75 | |
9 | 89 | Engelson Daniel | 1998 | LASS | AE4198 | 25 m | 1:24.18 | |
10 | 74 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 1:24.41 | |
11 | 137 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 1:24.46 | |
12 | 147 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 1:25.03 | |
13 | 297 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:26.05 | |
14 | 177 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 1:26.42 | |
15 | 126 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 1:32.79 | |
16 | 24 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 1:39.50 | |
17 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 1:41.44 | |
18 | 43 | Bjärterot Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AD9598 | 25 m | 1:45.25 | |
19 | 16 | Hellqvist Felix | 1998 | ELFSBORG | AN5198 | 25 m | 1:51.22 | |
20 | 251 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:55.23 | |
21 | 209 | Velagic Elvir | 1998 | TROLLHÄTTA | AF2598 | 25 m | ||
22 | 44 | Brink William | 1998 | JÖNKÖPING | AP1998 | 25 m | ||
Gren 36, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 246 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:18.44 | |
2 | 171 | Platenik Amanda | 1998 | SK 1970 | AI8698 | 25 m | 1:25.24 | |
3 | 272 | Arvidsson Sara | 1998 | ÖSA | AE0898 | 25 m | 1:25.66 | |
4 | 133 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 1:25.76 | |
5 | 38 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 1:26.01 | |
6 | 292 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:26.03 | |
7 | 102 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 1:27.54 | |
8 | 151 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 1:27.56 | |
9 | 144 | Engström Malin | 1998 | NKK | AN1498 | 25 m | 1:28.45 | |
10 | 233 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 1:28.52 | |
11 | 294 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:30.06 | |
12 | 54 | Wikström Moa | 1998 | JÖNKÖPING | AE7498 | 25 m | 1:30.19 | |
13 | 227 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 1:31.32 | |
14 | 87 | Elm Elin | 1998 | LASS | AG5498 | 25 m | 1:31.54 | |
15 | 146 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 1:32.58 | |
16 | 274 | Cransenhed Rebecca | 1998 | ÖSA | AI7498 | 25 m | 1:33.01 | |
17 | 192 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:33.17 | |
18 | 51 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 1:33.42 | |
19 | 224 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 1:33.56 | |
20 | 190 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:34.17 | |
21 | 217 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 1:34.64 | |
22 | 85 | Bergqvist Emma | 1998 | LASS | AE1698 | 25 m | 1:34.89 | |
23 | 234 | Papp Alexandra | 1998 | UPSALA S | AC7298 | 25 m | 1:35.61 | |
24 | 18 | Holström Matilda | 1998 | ELFSBORG | AP9498 | 25 m | 1:36.09 | |
25 | 264 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | 1:36.44 | |
26 | 276 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 50 m | 1:37.37 | |
27 | 199 | Palmqvist Maja | 1998 | SÄFFLE SS | AC0698 | 25 m | 1:37.97 | |
28 | 80 | Andersson Beatrice | 1998 | LASS | AL0898 | 25 m | 1:38.13 | |
29 | 115 | Ydreskog Emma | 1998 | LASS | AV6698 | 25 m | 1:38.23 | |
30 | 188 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:40.17 | |
31 | 213 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 1:40.27 | |
32 | 107 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 1:40.63 | |
33 | 295 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 1:41.83 | |
34 | 143 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 1:43.25 | RES |
35 | 277 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 1:43.47 | RES |
36 | 157 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 1:44.27 | RES |
37 | 114 | Wiklundh Klara | 1998 | LASS | BC9898 | 25 m | 1:45.92 | RES |
Gren 37, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 182 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:15.63 | |
2 | 128 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 1:16.11 | |
3 | 59 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:16.58 | |
4 | 130 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 1:18.44 | |
5 | 120 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 1:19.36 | |
6 | 66 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 1:24.65 | |
7 | 68 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 1:24.81 | |
8 | 31 | Holappa William W | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 1:27.61 | |
9 | 93 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 1:27.88 | |
10 | 127 | Carlström Olof | 1999 | MASS | AD8999 | 25 m | 1:28.85 | |
11 | 52 | Sabic Isak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 1:29.32 | |
12 | 208 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 1:30.74 | |
13 | 226 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 1:31.68 | |
14 | 248 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:32.54 | |
15 | 105 | Nikolic Toni | 1999 | LASS | AB5199 | 25 m | 1:32.60 | |
16 | 15 | Griphem Noah | 1999 | ELFSBORG | AC8399 | 25 m | 1:32.74 | |
17 | 253 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 1:33.82 | |
18 | 46 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 1:34.11 | |
19 | 3 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 25 m | 1:35.06 | |
20 | 96 | Henell Gustav | 1999 | LASS | AG1399 | 25 m | 1:36.17 | |
21 | 61 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 1:37.31 | |
22 | 70 | Macki?c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 1:37.53 | |
23 | 10 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 1:37.64 | |
24 | 255 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:37.97 | |
25 | 77 | Abdular Mohammed | 1999 | LASS | AL4399 | 25 m | 1:38.73 | |
26 | 228 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | 1:40.42 | |
27 | 19 | Jelic Filip | 1999 | ELFSBORG | AE0799 | 25 m | 1:43.57 | |
28 | 79 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 25 m | 1:51.54 | |
29 | 20 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 1:51.68 | |
30 | 232 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | 1:52.82 | |
31 | 99 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AK3700 | 25 m | 2:07.33 | |
32 | 62 | Lovén Vilhelm | 1999 | KARLSTAD | AP4999 | 25 m | ||
Gren 38, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 132 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 1:06.30 | |
2 | 293 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:08.29 | |
3 | 156 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 1:09.15 | |
4 | 155 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 1:10.59 | |
5 | 100 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 1:12.24 | |
6 | 92 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 1:13.07 | |
7 | 150 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 1:13.17 | |
8 | 60 | Ericson Josefin | 1999 | KARLSTAD | AD8899 | 25 m | 1:13.28 | |
9 | 131 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 25 m | 1:13.28 | |
10 | 197 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 1:14.03 | |
11 | 300 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 25 m | 1:14.77 | |
12 | 254 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:15.67 | |
13 | 39 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | 1:16.63 | |
14 | 129 | Karlsson Ann-Kristin | 1999 | MASS | AH5899 | 25 m | 1:16.67 | |
15 | 214 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 1:17.06 | |
16 | 252 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 1:18.20 | |
17 | 307 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 25 m | 1:18.43 | |
18 | 296 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:18.82 | |
19 | 90 | Fransson Alma | 1999 | LASS | AN1299 | 25 m | 1:18.93 | |
20 | 245 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 1:19.87 | |
21 | 185 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:20.02 | |
22 | 236 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 1:20.23 | |
23 | 12 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 1:21.13 | |
24 | 72 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 1:21.14 | |
25 | 204 | Kalmertun Frida | 1999 | TROLLHÄTTA | AL0299 | 25 m | 1:22.09 | |
26 | 14 | Forsström Johanna | 1999 | ELFSBORG | AQ9699 | 25 m | 1:22.99 | |
27 | 82 | Andersson-Johansson Vilma | 1999 | LASS | BA2699 | 25 m | 1:23.14 | |
28 | 216 | Kramer Tove | 1999 | TÖREBODA | AX4699 | 25 m | 1:23.81 | |
29 | 302 | Dao Kim | 1999 | UDDEVALLA | AX9899 | 25 m | 1:24.25 | |
30 | 94 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 25 m | 1:24.52 | |
31 | 95 | Gustafsson Jennifer | 1999 | LASS | BA6699 | 25 m | 1:24.71 | |
32 | 275 | Fredriksson Isabelle | 1999 | ÖSA | AG9699 | 50 m | 1:24.87 | |
33 | 111 | Söderpalm Freja | 1999 | LASS | BF2499 | 25 m | 1:25.69 | RES |
34 | 189 | Nylén Amanda | 1999 | SKURU IK | BE5699 | 25 m | 1:26.76 | RES |
35 | 2 | Sagré Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 25 m | 1:27.07 | RES |
36 | 250 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 1:27.31 | RES |
37 | 203 | Guldbrand Linnéa | 1999 | TROLLHÄTTA | AL1299 | 25 m | 1:29.15 | RES |
38 | 222 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 1:29.83 | RES |
Gren 39, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 1:18.05 | |
2 | 73 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 1:32.09 | |
3 | 134 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 1:38.16 | |
4 | 45 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 2:00.28 | |
5 | 237 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | ||
6 | 138 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | ||
7 | 64 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | ||
8 | 53 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | ||
9 | 50 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | ||
10 | 47 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | ||
Gren 40, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:34.62 | |
2 | 123 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 1:43.01 | |
3 | 40 | Grubb Lovisa | 2000 | GRUMS SS | AD1400 | 25 m | 1:43.17 | |
4 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 1:45.23 | |
5 | 17 | Holström Linea | 2000 | ELFSBORG | AC4600 | 25 m | 1:46.53 | |
6 | 23 | Levinsson Jennie | 2000 | ELFSBORG | AO7200 | 25 m | 1:50.31 | |
7 | 178 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 1:54.56 | |
8 | 215 | Kramer Linn | 2001 | TÖREBODA | AD8801 | 25 m | 1:56.38 | |
9 | 42 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | 1:58.78 | |
10 | 287 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | 2:00.78 | |
11 | 313 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 2:07.59 | |
12 | 103 | Malm Olivia | 2000 | LASS | AQ9600 | 25 m | 2:20.78 | |
13 | 78 | Ahlmén Alice | 2001 | LASS | AI0801 | 25 m | ||
14 | 315 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | ||
15 | 270 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | ||
16 | 22 | Klahr Sofia | 2000 | ELFSBORG | AO6200 | 25 m | ||
17 | 259 | Budimlija Alva | 2002 | ÅSUNDEN | AC8602 | 25 m | ||
18 | 27 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | ||
19 | 221 | Bolander Johanna | 2000 | UPSALA S | AP8800 | 25 m | ||
20 | 173 | Swedberg Sandra | 2000 | SK 1970 | AV9800 | 25 m | ||
21 | 191 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | ||
22 | 174 | Wensberg Caroline | 2000 | SK 1970 | AZ9800 | 25 m | ||
23 | 84 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | ||
24 | 88 | Engelson Bella | 2001 | LASS | AF5601 | 25 m | ||
25 | 97 | Ivarsson Emma | 2000 | LASS | AV9600 | 25 m | ||
26 | 187 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | ||
27 | 180 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | ||
28 | 179 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | ||
29 | 220 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | ||
Gren 41, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 148 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 33.26 | |
2 | 205 | Larsson Steven Angelo | 1998 | TROLLHÄTTA | AG2798 | 25 m | 33.38 | |
3 | 256 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 34.83 | |
4 | 297 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 35.48 | |
5 | 181 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 35.74 | |
6 | 74 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 35.77 | |
7 | 186 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 36.09 | |
8 | 126 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 36.30 | |
9 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 36.58 | |
10 | 137 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 36.76 | |
11 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 36.94 | |
12 | 135 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 37.95 | |
13 | 24 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 38.07 | |
14 | 41 | Klasson Anton | 1998 | GRUMS SS | AK0398 | 25 m | 38.15 | |
15 | 177 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 38.32 | |
16 | 89 | Engelson Daniel | 1998 | LASS | AE4198 | 25 m | 38.43 | |
17 | 251 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 38.83 | |
18 | 142 | Askenberg Jesper | 1998 | NKK | AC6998 | 25 m | 39.27 | |
19 | 209 | Velagic Elvir | 1998 | TROLLHÄTTA | AF2598 | 25 m | 41.30 | |
20 | 16 | Hellqvist Felix | 1998 | ELFSBORG | AN5198 | 25 m | 41.39 | |
21 | 301 | Andersson Martin | 1998 | UDDEVALLA | AE0798 | 25 m | 41.75 | |
22 | 247 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 41.92 | |
23 | 230 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | 42.15 | |
24 | 154 | Ståhl Sebastian | 1998 | NKK | AC7998 | 25 m | 42.37 | |
25 | 110 | Süsskind Caspian | 1998 | LASS | AM0798 | 25 m | 43.04 | |
26 | 81 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 43.12 | |
27 | 261 | Eriksson Linus | 1998 | ÅSUNDEN | AK7598 | 25 m | 43.28 | |
28 | 43 | Bjärterot Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AD9598 | 25 m | 43.34 | |
29 | 86 | Ekström Konrad | 1998 | LASS | AF7398 | 25 m | 44.69 | |
30 | 44 | Brink William | 1998 | JÖNKÖPING | AP1998 | 25 m | 46.57 | |
31 | 231 | Lind Zacharias | 1998 | UPSALA S | AI7798 | 25 m | 47.84 | |
32 | 269 | Svensson Vilhelm | 1998 | ÅSUNDEN | AK8598 | 25 m | 49.93 | |
33 | 165 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 25 m | 51.09 | |
34 | 108 | Saleh Dylan | 1998 | LASS | AM9598 | 25 m | 51.92 | |
35 | 283 | Nederman Axel | 1998 | ÖSA | AQ9598 | 25 m | 51.97 | |
36 | 218 | Bill Anders | 1998 | UPSALA S | AR2398 | 25 m | ||
Gren 42, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 38 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 29.11 | |
2 | 294 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 29.87 | |
3 | 87 | Elm Elin | 1998 | LASS | AG5498 | 25 m | 29.94 | |
4 | 246 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 30.15 | |
5 | 171 | Platenik Amanda | 1998 | SK 1970 | AI8698 | 25 m | 30.30 | |
6 | 249 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 30.32 | |
7 | 133 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 30.39 | |
8 | 184 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 30.79 | |
9 | 5 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 31.20 | |
10 | 292 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 31.34 | |
11 | 224 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 31.47 | |
12 | 276 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 31.55 | |
13 | 217 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 31.56 | |
14 | 85 | Bergqvist Emma | 1998 | LASS | AE1698 | 25 m | 31.94 | |
15 | 304 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 25 m | 32.00 | |
16 | 136 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 32.14 | |
17 | 102 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 32.35 | |
18 | 192 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 32.57 | |
19 | 146 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 32.68 | |
20 | 51 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 32.73 | |
21 | 6 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 32.89 | |
22 | 295 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 33.34 | |
23 | 145 | Goding Jennifer | 1998 | NKK | AN3498 | 25 m | 33.39 | |
24 | 264 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | 33.65 | |
25 | 13 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 33.77 | |
26 | 199 | Palmqvist Maja | 1998 | SÄFFLE SS | AC0698 | 25 m | 34.05 | |
27 | 233 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 34.21 | |
28 | 200 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 34.44 | |
29 | 227 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 34.82 | |
30 | 198 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 34.84 | |
31 | 80 | Andersson Beatrice | 1998 | LASS | AL0898 | 25 m | 35.00 | |
32 | 266 | Larsson Julia | 1998 | ÅSUNDEN | BD8698 | 25 m | 35.09 | |
33 | 106 | Nordanskog Ella | 1998 | LASS | AZ0298 | 25 m | 35.11 | |
34 | 54 | Wikström Moa | 1998 | JÖNKÖPING | AE7498 | 25 m | 35.36 | |
35 | 190 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 35.54 | |
36 | 234 | Papp Alexandra | 1998 | UPSALA S | AC7298 | 25 m | 35.76 | |
37 | 213 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 35.78 | |
38 | 280 | Larsson Elin | 1998 | ÖSA | BD2898 | 25 m | 35.84 | |
39 | 143 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 36.07 | |
40 | 18 | Holström Matilda | 1998 | ELFSBORG | AP9498 | 50 m | 36.20 | |
41 | 153 | Skullman Disa | 1998 | NKK | AM0498 | 25 m | 36.24 | RES |
42 | 188 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 36.27 | RES |
43 | 107 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 36.40 | RES |
44 | 157 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 36.48 | RES |
45 | 144 | Engström Malin | 1998 | NKK | AN1498 | 25 m | 36.76 | RES |
46 | 114 | Wiklundh Klara | 1998 | LASS | BC9898 | 25 m | 37.21 | RES |
Gren 43, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 130 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 5:07.01 | |
2 | 182 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 5:24.20 | |
3 | 120 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 5:31.12 | |
4 | 128 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 5:38.00 | |
5 | 253 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 5:49.49 | |
6 | 28 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 5:52.03 | |
7 | 93 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 5:56.79 | |
8 | 52 | Sabic Isak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 5:57.00 | |
9 | 208 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 6:04.30 | |
10 | 225 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 6:12.58 | |
11 | 105 | Nikolic Toni | 1999 | LASS | AB5199 | 25 m | 6:20.27 | |
12 | 96 | Henell Gustav | 1999 | LASS | AG1399 | 25 m | 6:50.02 | |
13 | 77 | Abdular Mohammed | 1999 | LASS | AL4399 | 25 m | 6:51.48 | |
14 | 19 | Jelic Filip | 1999 | ELFSBORG | AE0799 | 25 m | 6:57.18 | |
15 | 99 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AK3700 | 25 m | 8:25.08 | |
16 | 79 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 25 m | ||
17 | 46 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | ||
Gren 44, 50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 293 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 38.93 | |
2 | 150 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 39.61 | |
3 | 156 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 39.80 | |
4 | 275 | Fredriksson Isabelle | 1999 | ÖSA | AG9699 | 50 m | 41.36 | |
5 | 254 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 41.37 | |
6 | 132 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 41.80 | |
7 | 273 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 42.62 | |
8 | 155 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 42.69 | |
9 | 236 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 43.23 | |
10 | 222 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 43.42 | |
11 | 203 | Guldbrand Linnéa | 1999 | TROLLHÄTTA | AL1299 | 25 m | 43.64 | |
12 | 129 | Karlsson Ann-Kristin | 1999 | MASS | AH5899 | 25 m | 44.71 | |
13 | 92 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 44.76 | |
14 | 307 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 25 m | 44.81 | |
15 | 265 | Johansson Fanny | 1999 | ÅSUNDEN | AY0699 | 25 m | 45.08 | |
16 | 214 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 45.34 | |
17 | 100 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 45.38 | |
18 | 9 | Avlund Johanna | 1999 | ELFSBORG | AL6499 | 25 m | 45.67 | |
19 | 185 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 46.20 | |
20 | 90 | Fransson Alma | 1999 | LASS | AN1299 | 25 m | 46.23 | |
21 | 12 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 46.67 | |
22 | 296 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 46.86 | |
23 | 216 | Kramer Tove | 1999 | TÖREBODA | AX4699 | 25 m | 47.62 | |
24 | 245 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 47.68 | |
25 | 65 | Wahlund Julia | 1999 | KARLSTAD | BB8699 | 25 m | 47.81 | |
26 | 278 | Jansson Maja | 1999 | ÖSA | AG0899 | 25 m | 47.91 | |
27 | 82 | Andersson-Johansson Vilma | 1999 | LASS | BA2699 | 25 m | 48.00 | |
28 | 2 | Sagré Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 25 m | 48.07 | |
29 | 95 | Gustafsson Jennifer | 1999 | LASS | BA6699 | 25 m | 48.35 | |
30 | 75 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 25 m | 48.44 | |
31 | 212 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 48.97 | |
32 | 250 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 49.13 | |
33 | 94 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 25 m | 49.30 | |
34 | 252 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 50.88 | |
35 | 260 | Budimlija Linn | 1999 | ÅSUNDEN | BA7699 | 25 m | 53.69 | |
36 | 162 | Hagborg Agnes | 1999 | SK 1970 | AY9499 | 25 m | 53.80 | |
37 | 164 | Johansson Louise | 1999 | SK 1970 | BF0299 | 25 m | 53.90 | |
38 | 104 | Mellberg Michaela | 1999 | LASS | AP4499 | 25 m | 54.74 | |
39 | 109 | Sandström Lisa | 1999 | LASS | AP7899 | 25 m | 54.86 | |
40 | 223 | Carlqvist Fia | 1999 | UPSALA S | AZ6899 | 25 m | 56.46 | |
41 | 267 | Paasikivi Melinda | 1999 | ÅSUNDEN | AY6499 | 25 m | 58.31 | RES |
42 | 111 | Söderpalm Freja | 1999 | LASS | BF2499 | 25 m | RES | |
Gren 45, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 38.19 | |
2 | 149 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | 40.16 | |
3 | 45 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 40.31 | |
4 | 183 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 40.65 | |
5 | 138 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 40.66 | |
6 | 83 | Askmalm Albert | 2000 | LASS | AA5900 | 25 m | 41.07 | |
7 | 134 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 41.28 | |
8 | 29 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 41.63 | |
9 | 242 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 50 m | 43.69 | |
10 | 196 | Ingves Anton | 2001 | SÄFFLE SS | AB7701 | 25 m | 44.04 | |
11 | 306 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 25 m | 44.08 | |
12 | 50 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | 44.81 | |
13 | 64 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 44.94 | |
14 | 113 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 25 m | 45.67 | |
15 | 73 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 46.51 | |
16 | 47 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 47.22 | |
17 | 235 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 48.08 | |
18 | 176 | Assi John | 2000 | SKENE SIM | AB9300 | 25 m | 48.33 | |
19 | 263 | Hansson Dennis | 2000 | ÅSUNDEN | AB9900 | 25 m | 48.39 | |
20 | 237 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 48.54 | |
21 | 98 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 49.42 | |
22 | 53 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 49.48 | |
23 | 299 | Alaei Samuel | 2001 | UDDEVALLA | AG7101 | 25 m | 50.39 | |
24 | 169 | Olsson Erik | 2000 | SK 1970 | AI5700 | 25 m | 51.40 | |
25 | 91 | Friberg Carl | 2000 | LASS | AF8900 | 25 m | 52.26 | |
26 | 101 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | 52.35 | |
27 | 8 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 54.01 | |
28 | 30 | Savhammar Theodor | 2001 | ELFSBORG | AC7501 | 25 m | 55.79 | |
29 | 63 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 1:00.82 | |
30 | 21 | Karlsson Simon | 2000 | ELFSBORG | AJ6100 | 25 m | 1:02.19 | |
Gren 46, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 33.06 | |
2 | 178 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 35.19 | |
3 | 33 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 35.20 | |
4 | 40 | Grubb Lovisa | 2000 | GRUMS SS | AD1400 | 25 m | 35.81 | |
5 | 220 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 36.74 | |
6 | 287 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | 36.94 | |
7 | 207 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 25 m | 37.17 | |
8 | 123 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 37.90 | |
9 | 23 | Levinsson Jennie | 2000 | ELFSBORG | AO7200 | 25 m | 38.12 | |
10 | 187 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 38.41 | |
11 | 191 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 38.65 | |
12 | 282 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 38.69 | |
13 | 284 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 38.93 | |
14 | 285 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 39.51 | |
15 | 313 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 39.88 | |
16 | 22 | Klahr Sofia | 2000 | ELFSBORG | AO6200 | 25 m | 40.04 | |
17 | 303 | Jernberg Maja | 2000 | UDDEVALLA | AO9400 | 25 m | 40.10 | |
18 | 121 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | AB2801 | 25 m | 41.05 | |
19 | 262 | Eriksson Lotta | 2000 | ÅSUNDEN | AG5400 | 25 m | 41.05 | |
20 | 315 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | 41.12 | |
21 | 206 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 25 m | 41.48 | |
22 | 42 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | 41.55 | |
23 | 180 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 41.92 | |
24 | 270 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | 42.02 | |
25 | 179 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 42.08 | |
26 | 221 | Bolander Johanna | 2000 | UPSALA S | AP8800 | 25 m | 44.31 | |
27 | 27 | Melin Emelie | 2000 | ELFSBORG | AK9600 | 25 m | 44.41 | |
28 | 215 | Kramer Linn | 2001 | TÖREBODA | AD8801 | 25 m | 44.66 | |
29 | 25 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 25 m | 46.35 | |
30 | 97 | Ivarsson Emma | 2000 | LASS | AV9600 | 25 m | 47.02 | |
31 | 88 | Engelson Bella | 2001 | LASS | AF5601 | 25 m | 47.64 | |
32 | 167 | Olausson Tova | 2000 | SK 1970 | AV4800 | 25 m | 48.41 | |
33 | 78 | Ahlmén Alice | 2001 | LASS | AI0801 | 25 m | 49.53 | |
34 | 26 | Maksumic Elina | 2000 | ELFSBORG | AT5800 | 25 m | 49.73 | |
35 | 173 | Swedberg Sandra | 2000 | SK 1970 | AV9800 | 25 m | 53.46 | |
36 | 103 | Malm Olivia | 2000 | LASS | AQ9600 | 25 m | 57.60 | |
37 | 259 | Budimlija Alva | 2002 | ÅSUNDEN | AC8602 | 25 m | 1:08.81 | |
38 | 84 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | ||
39 | 161 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 25 m | ||
40 | 174 | Wensberg Caroline | 2000 | SK 1970 | AZ9800 | 25 m | ||
41 | 166 | Nyman Emelie | 2001 | SK 1970 | AM0801 | 25 m | RES | |
Gren 47, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 246 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:33.73 | |
2 | 87 | Elm Elin | 1998 | LASS | AG5498 | 25 m | 2:40.76 | |
3 | 85 | Bergqvist Emma | 1998 | LASS | AE1698 | 25 m | 2:42.24 | |
4 | 249 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:43.26 | |
5 | 38 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 2:45.27 | |
6 | 133 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 2:45.53 | |
7 | 102 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 2:45.72 | |
8 | 292 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 2:46.75 | |
9 | 294 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 2:48.02 | |
10 | 184 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 2:48.77 | |
11 | 136 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 2:50.82 | |
12 | 151 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 2:51.25 | |
13 | 171 | Platenik Amanda | 1998 | SK 1970 | AI8698 | 25 m | 2:52.78 | |
14 | 272 | Arvidsson Sara | 1998 | ÖSA | AE0898 | 25 m | 2:53.76 | |
15 | 5 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 2:56.34 | |
16 | 224 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 2:57.41 | |
17 | 146 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 2:58.88 | |
18 | 6 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 3:01.69 | |
19 | 13 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 3:01.75 | |
20 | 233 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 3:01.91 | |
21 | 200 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 50 m | 3:01.96 | |
22 | 51 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 3:03.92 | |
23 | 198 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 3:05.20 | |
24 | 276 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 3:06.82 | |
25 | 192 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 3:07.26 | RES |
26 | 107 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 3:07.77 | RES |
27 | 190 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 3:07.89 | RES |
28 | 80 | Andersson Beatrice | 1998 | LASS | AL0898 | 25 m | 3:08.77 | RES |
29 | 217 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 3:09.81 | RES |
30 | 227 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 3:11.23 | RES |
Gren 48, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 32.27 | |
2 | 182 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 32.99 | |
3 | 59 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 34.92 | |
4 | 130 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 35.41 | |
5 | 128 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 36.97 | |
6 | 66 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 38.98 | |
7 | 68 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 40.13 | |
8 | 52 | Sabic Isak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 41.29 | |
9 | 105 | Nikolic Toni | 1999 | LASS | AB5199 | 25 m | 42.01 | |
10 | 31 | Holappa William W | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 42.63 | |
11 | 93 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 43.23 | |
12 | 225 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 43.56 | |
13 | 253 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 50 m | 44.00 | |
14 | 61 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 44.36 | |
15 | 255 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 44.82 | |
16 | 226 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 45.65 | |
17 | 70 | Macki?c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 45.85 | |
18 | 248 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 46.24 | |
19 | 15 | Griphem Noah | 1999 | ELFSBORG | AC8399 | 25 m | 46.59 | |
20 | 3 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 25 m | 47.19 | |
21 | 46 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 47.38 | |
22 | 96 | Henell Gustav | 1999 | LASS | AG1399 | 25 m | 56.03 | |
23 | 228 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | ||
24 | 19 | Jelic Filip | 1999 | ELFSBORG | AE0799 | 25 m | ||
25 | 232 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | ||
26 | 77 | Abdular Mohammed | 1999 | LASS | AL4399 | 25 m | ||
Gren 49, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 3:05.40 | |
2 | 33 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 3:19.74 | |
3 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 3:27.07 | |
4 | 207 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 3:44.15 | |
5 | 215 | Kramer Linn | 2001 | TÖREBODA | AD8801 | 50 m | 4:08.22 | |
6 | 285 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | ||
7 | 284 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | ||
8 | 282 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | ||
9 | 178 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | ||
10 | 167 | Olausson Tova | 2000 | SK 1970 | AV4800 | 25 m | ||
11 | 123 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | ||
12 | 42 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | ||
Gren 50, 4X50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 159 | Nkk Herrar [1998] | 1998 | NKK | 25 m | 2:40.80 | ||
2 | 195 | Skuru Ik Herrar | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:45.80 | ||
3 | 76 | SK Laxen Herrar [1998] | 1998 | SK LAXEN | 25 m | 2:56.50 | ||
4 | 258 | Västerås Herrar [1998] | 1998 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:58.43 | ||
5 | 139 | Mass Killar 1 | 1998 | MASS | 25 m | 2:59.86 | ||
6 | 118 | Lass Herrar Lag 1 [1998] | 1998 | LASS | 25 m | 3:04.10 | ||
7 | 211 | Trollhätta Herrar [1998] | 1998 | TROLLHÄTTA | 25 m | 3:04.96 | ||
8 | 140 | Mass Killar 2 | 1998 | MASS | 25 m | 3:06.76 | ||
9 | 240 | Upsala S Herrar [1999] | 1999 | UPSALA S | 25 m | 3:09.21 | ||
10 | 67 | Karlstads SS P13 | 1998 | KARLSTAD | 25 m | 3:11.43 | ||
11 | 290 | Ösa Herrar [1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 3:14.18 | ||
12 | 56 | Jönköping Lag 1 | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 3:15.92 | ||
13 | 241 | Upsala S Lag 2 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 3:16.29 | ||
14 | 36 | Elfsborg Herrar [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 3:16.32 | ||
15 | 309 | Uddevalla Herrar [1998] | 1998 | UDDEVALLA | 25 m | 3:20.00 | ||
16 | 57 | Jönköping Lag 2 | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 3:43.38 | ||
17 | 37 | Elfsborg Herrar 2 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 3:47.20 | ||
18 | 119 | Lass Herrar Lag 2 [1998] | 1998 | LASS | 25 m | 4:00.89 | ||
Gren 51, 4X50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 116 | Lass Damer Lag 1 [1998] | 1998 | LASS | 25 m | 2:17.50 | ||
2 | 298 | SK Strängn Damer [1999] | 1999 | SK STRÄNGN | 25 m | 2:22.40 | ||
3 | 158 | Nkk Damer [1998] | 1998 | NKK | 25 m | 2:25.10 | ||
4 | 193 | Skuru Ik Damer 1 | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:31.25 | ||
5 | 288 | Ösa Damer [1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:31.94 | ||
6 | 238 | Upsala S Dam Lag 1 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 2:32.89 | ||
7 | 141 | Mass Tjejer | 1998 | MASS | 25 m | 2:33.70 | ||
8 | 201 | Säffle SS F13 | 1998 | SÄFFLE SS | 25 m | 2:34.15 | ||
9 | 257 | Västerås Damer [1998] | 1998 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:34.85 | ||
10 | 308 | Uddevalla Damer [1998] | 1998 | UDDEVALLA | 25 m | 2:42.00 | ||
11 | 314 | Alingsåssls Damer | 1998 | ALINGSÅS | 25 m | 2:42.24 | ||
12 | 194 | Skuru Ik Damer 2 | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:45.80 | ||
13 | 34 | Elfsborg Damer 1 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 2:48.68 | ||
14 | 55 | Jönköping Damer [1998] | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:55.07 | ||
15 | 239 | Upsala S Dam Lag 2 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 2:56.10 | ||
16 | 289 | Ösa Damer Lag 2[1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:58.58 | ||
17 | 210 | Trollhätta Damer [1998] | 1998 | TROLLHÄTTA | 25 m | 3:10.19 | ||
18 | 35 | Elfsborg Damer 2 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 3:28.59 | ||
19 | 117 | Lass Damer Lag 2[1998] | 1998 | LASS | 25 m | 4:03.65 | ||
Gren 52, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Elm Elin | 1998 | LASS | AG5498 | 25 m | 1:14.25 | |
2 | 85 | Bergqvist Emma | 1998 | LASS | AE1698 | 25 m | 1:15.29 | |
3 | 38 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 1:17.65 | |
4 | 249 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 1:19.01 | |
5 | 200 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 1:19.38 | |
6 | 133 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 1:19.56 | |
7 | 136 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 1:20.60 | |
8 | 294 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:21.07 | |
9 | 276 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 1:23.13 | |
10 | 102 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 1:23.19 | |
11 | 146 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 1:23.20 | |
12 | 292 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 1:24.59 | |
13 | 13 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 1:24.80 | |
14 | 5 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 1:25.44 | |
15 | 190 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:27.05 | |
16 | 304 | Larsson Matilda | 1998 | UDDEVALLA | AD1698 | 25 m | 1:27.72 | |
17 | 227 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 1:29.90 | |
18 | 277 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 1:30.40 | |
19 | 51 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 1:31.59 | |
20 | 198 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 1:31.63 | |
21 | 188 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 1:33.37 | |
22 | 151 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 25 m | 1:33.80 | |
23 | 233 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 1:34.59 | |
24 | 6 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 1:36.33 | |
25 | 115 | Ydreskog Emma | 1998 | LASS | AV6698 | 25 m | 1:36.67 | |
26 | 274 | Cransenhed Rebecca | 1998 | ÖSA | AI7498 | 25 m | 1:41.87 | |
27 | 54 | Wikström Moa | 1998 | JÖNKÖPING | AE7498 | 25 m | 1:42.10 | |
28 | 213 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 1:43.60 | |
29 | 48 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 25 m | 1:45.93 | |
30 | 157 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 1:49.32 | |
31 | 49 | Lind Elsa | 1998 | JÖNKÖPING | BD0898 | 25 m | 1:55.72 | |
32 | 264 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | ||
33 | 144 | Engström Malin | 1998 | NKK | AN1498 | 25 m | RES | |
34 | 266 | Larsson Julia | 1998 | ÅSUNDEN | BD8698 | 25 m | RES | |
Gren 53, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 256 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:22.13 | |
2 | 152 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 1:22.51 | |
3 | 147 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 1:23.28 | |
4 | 186 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:23.50 | |
5 | 148 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 1:24.22 | |
6 | 126 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 1:29.62 | |
7 | 142 | Askenberg Jesper | 1998 | NKK | AC6998 | 25 m | 1:31.88 | |
8 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 1:32.63 | |
9 | 89 | Engelson Daniel | 1998 | LASS | AE4198 | 25 m | 1:32.95 | |
10 | 251 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:35.20 | |
11 | 209 | Velagic Elvir | 1998 | TROLLHÄTTA | AF2598 | 25 m | 1:35.29 | |
12 | 205 | Larsson Steven Angelo | 1998 | TROLLHÄTTA | AG2798 | 25 m | 1:36.03 | |
13 | 181 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 1:36.69 | |
14 | 154 | Ståhl Sebastian | 1998 | NKK | AC7998 | 25 m | 1:36.96 | |
15 | 122 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 1:37.73 | |
16 | 297 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:39.32 | |
17 | 177 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 1:39.43 | |
18 | 230 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | 1:40.28 | |
19 | 81 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 1:41.79 | |
20 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 1:42.80 | |
21 | 247 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 1:45.77 | |
22 | 269 | Svensson Vilhelm | 1998 | ÅSUNDEN | AK8598 | 25 m | 1:48.00 | |
23 | 218 | Bill Anders | 1998 | UPSALA S | AR2398 | 25 m | 1:49.74 | |
24 | 110 | Süsskind Caspian | 1998 | LASS | AM0798 | 25 m | 1:50.36 | |
25 | 43 | Bjärterot Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AD9598 | 25 m | 1:51.01 | |
26 | 279 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 1:51.55 | |
27 | 86 | Ekström Konrad | 1998 | LASS | AF7398 | 25 m | 1:51.73 | |
28 | 165 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 25 m | 1:53.21 | |
29 | 163 | Hallin Liam | 1998 | SK 1970 | AP7798 | 25 m | 1:57.64 | |
30 | 108 | Saleh Dylan | 1998 | LASS | AM9598 | 25 m | 1:58.30 | |
31 | 231 | Lind Zacharias | 1998 | UPSALA S | AI7798 | 25 m | ||
Gren 54, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 132 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 1:15.81 | |
2 | 60 | Ericson Josefin | 1999 | KARLSTAD | AD8899 | 25 m | 1:19.98 | |
3 | 155 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 1:20.50 | |
4 | 156 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 1:21.60 | |
5 | 131 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 25 m | 1:22.80 | |
6 | 197 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 1:23.70 | |
7 | 293 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:24.02 | |
8 | 273 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 1:24.61 | |
9 | 185 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 1:26.02 | |
10 | 300 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 25 m | 1:27.94 | |
11 | 252 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 1:28.11 | |
12 | 100 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 1:28.27 | |
13 | 150 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 50 m | 1:28.30 | |
14 | 296 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:28.93 | |
15 | 275 | Fredriksson Isabelle | 1999 | ÖSA | AG9699 | 25 m | 1:29.94 | |
16 | 14 | Forsström Johanna | 1999 | ELFSBORG | AQ9699 | 25 m | 1:30.13 | |
17 | 245 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 1:30.47 | |
18 | 214 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 1:31.14 | |
19 | 12 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 1:31.26 | |
20 | 204 | Kalmertun Frida | 1999 | TROLLHÄTTA | AL0299 | 25 m | 1:31.29 | |
21 | 90 | Fransson Alma | 1999 | LASS | AN1299 | 25 m | 1:32.13 | |
22 | 92 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 1:33.85 | |
23 | 72 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 1:34.84 | |
24 | 82 | Andersson-Johansson Vilma | 1999 | LASS | BA2699 | 25 m | 1:36.32 | |
25 | 75 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 25 m | 1:36.39 | |
26 | 129 | Karlsson Ann-Kristin | 1999 | MASS | AH5899 | 25 m | 1:38.66 | |
27 | 236 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 1:38.78 | |
28 | 302 | Dao Kim | 1999 | UDDEVALLA | AX9899 | 25 m | 1:38.80 | |
29 | 250 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 1:39.28 | |
30 | 9 | Avlund Johanna | 1999 | ELFSBORG | AL6499 | 25 m | 1:39.71 | |
31 | 222 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 1:40.89 | |
32 | 109 | Sandström Lisa | 1999 | LASS | AP7899 | 25 m | 1:42.19 | |
33 | 104 | Mellberg Michaela | 1999 | LASS | AP4499 | 25 m | 1:42.32 | RES |
34 | 95 | Gustafsson Jennifer | 1999 | LASS | BA6699 | 25 m | 1:43.59 | RES |
35 | 223 | Carlqvist Fia | 1999 | UPSALA S | AZ6899 | 25 m | 1:44.55 | RES |
36 | 189 | Nylén Amanda | 1999 | SKURU IK | BE5699 | 25 m | 1:47.12 | RES |
37 | 212 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 1:47.19 | RES |
38 | 162 | Hagborg Agnes | 1999 | SK 1970 | AY9499 | 25 m | 1:49.14 | RES |
Gren 55, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 130 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 1:05.73 | |
2 | 182 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:06.67 | |
3 | 59 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:06.71 | |
4 | 120 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 1:07.17 | |
5 | 128 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 1:09.21 | |
6 | 52 | Sabic Isak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 1:13.06 | |
7 | 28 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 1:14.42 | |
8 | 127 | Carlström Olof | 1999 | MASS | AD8999 | 25 m | 1:14.44 | |
9 | 93 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 1:14.89 | |
10 | 208 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 25 m | 1:15.77 | |
11 | 226 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 1:16.13 | |
12 | 31 | Holappa William W | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 25 m | 1:16.49 | |
13 | 68 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 1:16.54 | |
14 | 66 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 1:16.93 | |
15 | 225 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 1:17.54 | |
16 | 253 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 1:18.19 | |
17 | 61 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 1:18.70 | |
18 | 105 | Nikolic Toni | 1999 | LASS | AB5199 | 25 m | 1:20.09 | |
19 | 70 | Macki?c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 1:20.82 | |
20 | 46 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 1:23.06 | |
21 | 248 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:23.82 | |
22 | 10 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 1:24.27 | |
23 | 255 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:24.79 | |
24 | 77 | Abdular Mohammed | 1999 | LASS | AL4399 | 25 m | 1:25.19 | |
25 | 15 | Griphem Noah | 1999 | ELFSBORG | AC8399 | 25 m | 1:25.55 | |
26 | 96 | Henell Gustav | 1999 | LASS | AG1399 | 25 m | 1:29.01 | |
27 | 3 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 50 m | 1:29.19 | |
28 | 19 | Jelic Filip | 1999 | ELFSBORG | AE0799 | 50 m | 1:30.51 | |
29 | 20 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 1:33.26 | |
30 | 228 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | 1:33.28 | |
31 | 232 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | 1:42.69 | |
32 | 99 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AK3700 | 25 m | 1:49.60 | |
33 | 62 | Lovén Vilhelm | 1999 | KARLSTAD | AP4999 | 25 m | RES | |
34 | 175 | Assi George | 1999 | SKENE SIM | AD2599 | 25 m | RES | |
35 | 202 | Eriksson Jesper | 1999 | TROLLHÄTTA | AO5799 | 25 m | RES | |
36 | 79 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 25 m | RES | |
Gren 56, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:23.23 | |
2 | 207 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 25 m | ||
3 | 166 | Nyman Emelie | 2001 | SK 1970 | AM0801 | 25 m | ||
4 | 42 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | ||
Gren 57, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 138 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 1:26.90 | |
2 | 69 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 1:35.08 | |
3 | 73 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 1:37.14 | |
4 | 45 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 1:39.40 | |
5 | 134 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 1:44.41 | |
6 | 196 | Ingves Anton | 2001 | SÄFFLE SS | AB7701 | 25 m | 1:45.20 | |
7 | 29 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 1:46.68 | |
8 | 306 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 50 m | 1:49.26 | |
9 | 183 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 1:52.19 | |
10 | 8 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 1:52.93 | |
11 | 83 | Askmalm Albert | 2000 | LASS | AA5900 | 25 m | 1:54.01 | |
12 | 47 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 1:54.87 | |
13 | 242 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 25 m | 1:54.98 | |
14 | 237 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 1:55.29 | |
15 | 91 | Friberg Carl | 2000 | LASS | AF8900 | 50 m | 1:56.92 | |
16 | 299 | Alaei Samuel | 2001 | UDDEVALLA | AG7101 | 50 m | 2:00.84 | |
17 | 50 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | 2:02.56 | |
18 | 53 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 2:06.74 | |
19 | 113 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 25 m | 2:16.56 | |
20 | 98 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 50 m | 2:26.58 | |
21 | 101 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 50 m | 2:31.23 | |
22 | 63 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | ||
23 | 149 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | ||
24 | 169 | Olsson Erik | 2000 | SK 1970 | AI5700 | 25 m | ||
25 | 170 | Pejic Antonio | 2001 | SK 1970 | AI8501 | 25 m | ||
26 | 172 | Rehbinder Ludvig | 2001 | SK 1970 | AI9501 | 25 m | ||
27 | 176 | Assi John | 2000 | SKENE SIM | AB9300 | 25 m | ||
Gren 58, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 294 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 34.36 | |
2 | 102 | Magnusson Emma | 1998 | LASS | AL9698 | 25 m | 34.75 | |
3 | 38 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SK ENA | AH4698 | 25 m | 35.28 | |
4 | 184 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 35.57 | |
5 | 85 | Bergqvist Emma | 1998 | LASS | AE1698 | 25 m | 35.76 | |
6 | 133 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 36.14 | |
7 | 246 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 36.32 | |
8 | 224 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 37.06 | |
9 | 292 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 37.06 | |
10 | 87 | Elm Elin | 1998 | LASS | AG5498 | 25 m | 37.07 | |
11 | 5 | Wibrink Therese | 1998 | ALINGSÅS | AO9698 | 25 m | 37.13 | |
12 | 217 | Bihre Liva | 1998 | UPSALA S | BD1298 | 25 m | 37.28 | |
13 | 249 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 50 m | 37.41 | |
14 | 199 | Palmqvist Maja | 1998 | SÄFFLE SS | AC0698 | 25 m | 37.75 | |
15 | 13 | Fahlberg Linnéa | 1998 | ELFSBORG | AC5898 | 25 m | 37.83 | |
16 | 171 | Platenik Amanda | 1998 | SK 1970 | AI8698 | 25 m | 37.85 | |
17 | 51 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 25 m | 38.25 | |
18 | 6 | Wivestrand Sandra | 1998 | ALINGSÅS | AK9898 | 25 m | 38.36 | |
19 | 200 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 38.59 | |
20 | 145 | Goding Jennifer | 1998 | NKK | AN3498 | 25 m | 38.93 | |
21 | 136 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 39.13 | |
22 | 276 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 39.16 | |
23 | 190 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 39.51 | |
24 | 146 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 39.84 | |
25 | 295 | Fors Amanda | 1998 | SK STRÄNGN | AY2698 | 25 m | 39.87 | |
26 | 153 | Skullman Disa | 1998 | NKK | AM0498 | 25 m | 40.36 | |
27 | 80 | Andersson Beatrice | 1998 | LASS | AL0898 | 25 m | 40.41 | |
28 | 227 | Grele Ellinor | 1998 | UPSALA S | AT6898 | 25 m | 40.43 | |
29 | 192 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 40.52 | |
30 | 107 | Rönnbäck Erika | 1998 | LASS | AF9498 | 25 m | 40.97 | |
31 | 198 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 41.00 | |
32 | 264 | Hansson Emma | 1998 | ÅSUNDEN | AP1498 | 25 m | 41.58 | |
33 | 106 | Nordanskog Ella | 1998 | LASS | AZ0298 | 25 m | 41.99 | |
34 | 188 | Norin Johanna | 1998 | SKURU IK | AK6298 | 25 m | 42.02 | |
35 | 54 | Wikström Moa | 1998 | JÖNKÖPING | AE7498 | 25 m | 42.94 | |
36 | 115 | Ydreskog Emma | 1998 | LASS | AV6698 | 25 m | 43.27 | |
37 | 234 | Papp Alexandra | 1998 | UPSALA S | AC7298 | 25 m | 43.46 | |
38 | 280 | Larsson Elin | 1998 | ÖSA | BD2898 | 25 m | 43.57 | |
39 | 4 | Söderman Linnéa | 1998 | ALINGSÅS | AL0298 | 25 m | 43.75 | |
40 | 157 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 43.78 | |
41 | 233 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 44.05 | RES |
42 | 143 | Axelsson Emma | 1998 | NKK | AN7298 | 25 m | 44.14 | RES |
43 | 48 | Jonsson Malin | 1998 | JÖNKÖPING | BB0698 | 25 m | 44.44 | RES |
44 | 144 | Engström Malin | 1998 | NKK | AN1498 | 25 m | 44.55 | RES |
45 | 213 | Hofvander Ida | 1998 | TROSABYGD. | AQ8898 | 25 m | 45.29 | RES |
Gren 59, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 135 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 29.11 | |
2 | 152 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 29.49 | |
3 | 148 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 29.79 | |
4 | 147 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 29.89 | |
5 | 186 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 30.24 | |
6 | 137 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 30.40 | |
7 | 205 | Larsson Steven Angelo | 1998 | TROLLHÄTTA | AG2798 | 25 m | 30.42 | |
8 | 74 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 30.57 | |
9 | 41 | Klasson Anton | 1998 | GRUMS SS | AK0398 | 25 m | 30.85 | |
10 | 256 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 31.02 | |
11 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 31.12 | |
12 | 142 | Askenberg Jesper | 1998 | NKK | AC6998 | 25 m | 31.24 | |
13 | 297 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 31.57 | |
14 | 126 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 31.93 | |
15 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 32.11 | |
16 | 181 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 32.19 | |
17 | 281 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 32.21 | |
18 | 122 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 32.46 | |
19 | 177 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 32.96 | |
20 | 286 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 33.05 | |
21 | 251 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 33.42 | |
22 | 230 | Karlström William | 1998 | UPSALA S | AS8998 | 25 m | 34.24 | |
23 | 81 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 34.67 | |
24 | 154 | Ståhl Sebastian | 1998 | NKK | AC7998 | 25 m | 34.90 | |
25 | 24 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 35.34 | |
26 | 89 | Engelson Daniel | 1998 | LASS | AE4198 | 25 m | 35.39 | |
27 | 209 | Velagic Elvir | 1998 | TROLLHÄTTA | AF2598 | 25 m | 35.58 | |
28 | 261 | Eriksson Linus | 1998 | ÅSUNDEN | AK7598 | 25 m | 35.65 | |
29 | 247 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 36.44 | |
30 | 86 | Ekström Konrad | 1998 | LASS | AF7398 | 25 m | 37.14 | |
31 | 44 | Brink William | 1998 | JÖNKÖPING | AP1998 | 25 m | 37.90 | |
32 | 43 | Bjärterot Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AD9598 | 25 m | 37.95 | |
33 | 110 | Süsskind Caspian | 1998 | LASS | AM0798 | 25 m | 38.57 | |
34 | 301 | Andersson Martin | 1998 | UDDEVALLA | AE0798 | 25 m | 38.70 | |
35 | 163 | Hallin Liam | 1998 | SK 1970 | AP7798 | 25 m | 39.08 | |
36 | 231 | Lind Zacharias | 1998 | UPSALA S | AI7798 | 25 m | 39.95 | |
37 | 108 | Saleh Dylan | 1998 | LASS | AM9598 | 25 m | 40.04 | |
38 | 279 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 40.76 | |
39 | 218 | Bill Anders | 1998 | UPSALA S | AR2398 | 25 m | 42.97 | |
40 | 283 | Nederman Axel | 1998 | ÖSA | AQ9598 | 25 m | 43.83 | |
41 | 165 | Kivistö Simon | 1998 | SK 1970 | AS7798 | 25 m | 49.17 | RES |
Gren 60, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 155 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 5:11.91 | |
2 | 156 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 5:14.42 | |
3 | 132 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 5:15.73 | |
4 | 293 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 5:27.84 | |
5 | 92 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 5:37.07 | |
6 | 100 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 5:46.81 | |
7 | 252 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 5:51.86 | |
8 | 197 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 5:56.06 | |
9 | 60 | Ericson Josefin | 1999 | KARLSTAD | AD8899 | 25 m | 5:56.07 | |
10 | 307 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 25 m | 5:57.69 | |
11 | 254 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 5:58.28 | |
12 | 90 | Fransson Alma | 1999 | LASS | AN1299 | 25 m | 5:59.62 | |
13 | 39 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | 6:04.14 | |
14 | 214 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 6:08.07 | |
15 | 300 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 25 m | 6:16.77 | |
16 | 109 | Sandström Lisa | 1999 | LASS | AP7899 | 25 m | 6:26.52 | |
17 | 71 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 50 m | 6:37.15 | |
18 | 212 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 6:40.60 | |
19 | 95 | Gustafsson Jennifer | 1999 | LASS | BA6699 | 25 m | 7:10.48 | |
20 | 12 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 25 m | 7:13.32 | |
21 | 94 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 25 m | 7:13.64 | |
22 | 104 | Mellberg Michaela | 1999 | LASS | AP4499 | 25 m | ||
23 | 204 | Kalmertun Frida | 1999 | TROLLHÄTTA | AL0299 | 25 m | ||
24 | 82 | Andersson-Johansson Vilma | 1999 | LASS | BA2699 | 25 m | ||
25 | 111 | Söderpalm Freja | 1999 | LASS | BF2499 | 25 m | RES | |
26 | 216 | Kramer Tove | 1999 | TÖREBODA | AX4699 | 25 m | RES | |
27 | 223 | Carlqvist Fia | 1999 | UPSALA S | AZ6899 | 25 m | RES | |
28 | 250 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | RES | |
Gren 61, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Lövgren Albin | 1999 | MARIESTAD | AC0199 | 25 m | 40.89 | |
2 | 128 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 41.19 | |
3 | 182 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 41.32 | |
4 | 59 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 42.28 | |
5 | 28 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 25 m | 44.24 | |
6 | 130 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 45.26 | |
7 | 66 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 45.38 | |
8 | 175 | Assi George | 1999 | SKENE SIM | AD2599 | 25 m | 45.50 | |
9 | 202 | Eriksson Jesper | 1999 | TROLLHÄTTA | AO5799 | 25 m | 47.26 | |
10 | 226 | Dannfors Philip | 1999 | UPSALA S | AA1799 | 25 m | 47.28 | |
11 | 225 | Dannfors Karl | 1999 | UPSALA S | AA2799 | 25 m | 47.56 | |
12 | 253 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 50 m | 47.92 | |
13 | 105 | Nikolic Toni | 1999 | LASS | AB5199 | 25 m | 48.13 | |
14 | 248 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 50 m | 48.54 | |
15 | 93 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 25 m | 48.55 | |
16 | 15 | Griphem Noah | 1999 | ELFSBORG | AC8399 | 25 m | 49.47 | |
17 | 61 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 51.31 | |
18 | 255 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 51.47 | |
19 | 52 | Sabic Isak | 1999 | JÖNKÖPING | AI9999 | 25 m | 51.59 | |
20 | 3 | Holgersson Manne | 1999 | ALINGSÅS | AC1599 | 25 m | 51.77 | |
21 | 127 | Carlström Olof | 1999 | MASS | AD8999 | 25 m | 51.85 | |
22 | 70 | Macki?c Nikola | 1999 | SK LAXEN | AF6199 | 25 m | 52.07 | |
23 | 62 | Lovén Vilhelm | 1999 | KARLSTAD | AP4999 | 25 m | 52.46 | |
24 | 68 | Cavalli Julius | 1999 | SK LAXEN | AP3399 | 25 m | 52.60 | |
25 | 10 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 25 m | 53.52 | |
26 | 228 | Henriksson Axel | 1999 | UPSALA S | AA3799 | 25 m | 53.65 | |
27 | 19 | Jelic Filip | 1999 | ELFSBORG | AE0799 | 25 m | 54.98 | |
28 | 20 | Johansson Viktor | 1999 | ELFSBORG | AI0599 | 25 m | 55.14 | |
29 | 96 | Henell Gustav | 1999 | LASS | AG1399 | 25 m | 55.81 | |
30 | 46 | Henningsson Jakob | 1999 | JÖNKÖPING | AF9799 | 25 m | 56.57 | |
31 | 99 | Kilander Anton | 1999 | LASS | AK3700 | 25 m | 1:00.72 | |
32 | 77 | Abdular Mohammed | 1999 | LASS | AL4399 | 25 m | 1:02.69 | |
33 | 232 | Mårsäter David | 1999 | UPSALA S | AO8599 | 25 m | ||
34 | 79 | Almén Sixten | 1999 | LASS | AP7999 | 25 m | ||
Gren 62, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 291 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 39.07 | |
2 | 33 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 25 m | 39.66 | |
3 | 178 | Palmkvist Alice | 2000 | SKENE SIM | AE9200 | 25 m | 40.18 | |
4 | 282 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 41.30 | |
5 | 123 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 42.47 | |
6 | 187 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 43.49 | |
7 | 191 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 43.81 | |
8 | 32 | Wirfalk Sofie | 2000 | ELFSBORG | AB2800 | 25 m | 43.99 | |
9 | 220 | Björndahl Linnea | 2000 | UPSALA S | AP7800 | 25 m | 45.52 | |
10 | 22 | Klahr Sofia | 2000 | ELFSBORG | AO6200 | 25 m | 45.83 | |
11 | 285 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 45.87 | |
12 | 206 | Lokrantz Elin | 2000 | TROLLHÄTTA | AM2200 | 25 m | 46.18 | |
13 | 207 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 25 m | 46.22 | |
14 | 180 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 46.28 | |
15 | 287 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | 46.49 | |
16 | 179 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 46.59 | |
17 | 23 | Levinsson Jennie | 2000 | ELFSBORG | AO7200 | 25 m | 47.45 | |
18 | 313 | Palm Andrea | 2000 | LASS | AF7200 | 25 m | 47.47 | |
19 | 42 | Arberg Alice | 2000 | JÖNKÖPING | AK5600 | 25 m | 47.66 | |
20 | 315 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | AA4802 | 25 m | 48.10 | |
21 | 284 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 48.20 | |
22 | 270 | Söderberg Cajsa | 2000 | ÅSUNDEN | AG9400 | 25 m | 48.38 | |
23 | 303 | Jernberg Maja | 2000 | UDDEVALLA | AO9400 | 25 m | 48.95 | |
24 | 88 | Engelson Bella | 2001 | LASS | AF5601 | 25 m | 51.28 | |
25 | 262 | Eriksson Lotta | 2000 | ÅSUNDEN | AG5400 | 25 m | 51.65 | |
26 | 215 | Kramer Linn | 2001 | TÖREBODA | AD8801 | 25 m | 51.96 | |
27 | 221 | Bolander Johanna | 2000 | UPSALA S | AP8800 | 25 m | 52.28 | |
28 | 84 | Bergdahl Vendela | 2000 | LASS | AS3800 | 25 m | 54.28 | |
29 | 103 | Malm Olivia | 2000 | LASS | AQ9600 | 25 m | 54.53 | |
30 | 26 | Maksumic Elina | 2000 | ELFSBORG | AT5800 | 25 m | 54.64 | |
31 | 97 | Ivarsson Emma | 2000 | LASS | AV9600 | 25 m | 55.49 | |
32 | 25 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 25 m | 55.51 | |
33 | 173 | Swedberg Sandra | 2000 | SK 1970 | AV9800 | 25 m | ||
34 | 78 | Ahlmén Alice | 2001 | LASS | AI0801 | 25 m | ||
35 | 161 | Andersson Nellie | 2000 | SK 1970 | AZ7800 | 25 m | ||
36 | 167 | Olausson Tova | 2000 | SK 1970 | AV4800 | 25 m | ||
Gren 63, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 32.19 | |
2 | 134 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 33.28 | |
3 | 138 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 33.56 | |
4 | 45 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 33.91 | |
5 | 83 | Askmalm Albert | 2000 | LASS | AA5900 | 25 m | 34.61 | |
6 | 73 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 25 m | 35.20 | |
7 | 149 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | 35.82 | |
8 | 29 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 35.88 | |
9 | 196 | Ingves Anton | 2001 | SÄFFLE SS | AB7701 | 25 m | 35.95 | |
10 | 183 | Gustafsson Isak | 2001 | SKURU IK | AC8901 | 25 m | 36.20 | |
11 | 242 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 50 m | 36.75 | |
12 | 64 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 37.06 | |
13 | 50 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 25 m | 37.65 | |
14 | 7 | Wollersjö David | 2000 | ALINGSÅS | AD1900 | 25 m | 38.24 | |
15 | 113 | Tykesson Oliver | 2000 | LASS | AJ3700 | 25 m | 38.56 | |
16 | 47 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | 38.96 | |
17 | 306 | Robertsson Oskar | 2000 | UDDEVALLA | AE6100 | 25 m | 39.34 | |
18 | 237 | Ödman Gustav | 2000 | UPSALA S | AC3700 | 25 m | 40.55 | |
19 | 263 | Hansson Dennis | 2000 | ÅSUNDEN | AB9900 | 25 m | 41.14 | |
20 | 235 | Särnblad Anton | 2000 | UPSALA S | AC2700 | 25 m | 41.72 | |
21 | 299 | Alaei Samuel | 2001 | UDDEVALLA | AG7101 | 25 m | 41.73 | |
22 | 53 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | 42.06 | |
23 | 91 | Friberg Carl | 2000 | LASS | AF8900 | 25 m | 42.55 | |
24 | 98 | Kiasat Naevid | 2001 | LASS | AF6501 | 25 m | 43.14 | |
25 | 8 | Arvidsson Jonathan | 2000 | ELFSBORG | AE1900 | 25 m | 43.78 | |
26 | 176 | Assi John | 2000 | SKENE SIM | AB9300 | 25 m | 46.78 | |
27 | 169 | Olsson Erik | 2000 | SK 1970 | AI5700 | 25 m | 48.24 | |
28 | 21 | Karlsson Simon | 2000 | ELFSBORG | AJ6100 | 25 m | 50.24 | |
29 | 101 | Lindqvist Wilhelm | 2000 | LASS | AH6300 | 25 m | 53.05 | |
30 | 30 | Savhammar Theodor | 2001 | ELFSBORG | AC7501 | 25 m | 54.38 | |
31 | 63 | Mathisen August | 2001 | KARLSTAD | AF5901 | 25 m | 55.84 | |
32 | 170 | Pejic Antonio | 2001 | SK 1970 | AI8501 | 25 m | ||
33 | 172 | Rehbinder Ludvig | 2001 | SK 1970 | AI9501 | 25 m | ||
Gren 64, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 148 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 2:30.36 | |
2 | 152 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 2:37.34 | |
3 | 256 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:38.42 | |
4 | 186 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 2:44.73 | |
5 | 305 | Robertsson Albin | 1998 | UDDEVALLA | AF1398 | 25 m | 2:47.00 | |
6 | 135 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 2:47.30 | |
7 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 2:48.54 | |
8 | 74 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 2:49.32 | |
9 | 137 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 2:55.73 | |
10 | 41 | Klasson Anton | 1998 | GRUMS SS | AK0398 | 25 m | 2:56.17 | |
11 | 89 | Engelson Daniel | 1998 | LASS | AE4198 | 25 m | 2:56.48 | |
12 | 126 | Brohammer Oscar | 1998 | MASS | AG9998 | 25 m | 2:58.49 | |
13 | 297 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 3:04.60 | |
14 | 177 | Larsson Albin | 1998 | SKENE SIM | AF4798 | 25 m | 3:08.26 | |
15 | 281 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 3:09.09 | |
16 | 251 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 3:10.40 | |
17 | 58 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 3:11.92 | |
18 | 81 | Andersson Tom | 1998 | LASS | AK2598 | 25 m | 3:12.38 | |
19 | 24 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 25 m | 3:15.19 | |
20 | 122 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 25 m | 3:15.34 | |
21 | 86 | Ekström Konrad | 1998 | LASS | AF7398 | 25 m | 3:15.48 | |
22 | 154 | Ståhl Sebastian | 1998 | NKK | AC7998 | 25 m | 3:16.60 | |
23 | 43 | Bjärterot Erik | 1998 | JÖNKÖPING | AD9598 | 25 m | 3:22.83 | |
24 | 247 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 3:23.64 | |
25 | 110 | Süsskind Caspian | 1998 | LASS | AM0798 | 25 m | 3:27.53 | RES |
26 | 209 | Velagic Elvir | 1998 | TROLLHÄTTA | AF2598 | 25 m | 3:29.89 | RES |
27 | 16 | Hellqvist Felix | 1998 | ELFSBORG | AN5198 | 25 m | 3:32.92 | RES |
28 | 108 | Saleh Dylan | 1998 | LASS | AM9598 | 25 m | 3:49.29 | RES |
29 | 44 | Brink William | 1998 | JÖNKÖPING | AP1998 | 25 m | 3:59.63 | RES |
30 | 286 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | RES | |
Gren 65, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 132 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 34.24 | |
2 | 293 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 34.48 | |
3 | 60 | Ericson Josefin | 1999 | KARLSTAD | AD8899 | 25 m | 34.64 | |
4 | 156 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 35.69 | |
5 | 197 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 36.47 | |
6 | 155 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 37.24 | |
7 | 92 | Gidlöf Elise | 1999 | LASS | AI8499 | 25 m | 37.60 | |
8 | 150 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 37.73 | |
9 | 214 | Wadsten Clara | 1999 | TROSABYGD. | AA1899 | 25 m | 38.12 | |
10 | 100 | Lampi Lovisa | 1999 | LASS | AQ4899 | 25 m | 38.67 | |
11 | 212 | Blomberg Emelie | 1999 | TROSABYGD. | AU4899 | 25 m | 39.09 | |
12 | 300 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 25 m | 39.24 | |
13 | 254 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 39.37 | |
14 | 131 | Lindhé Alice | 1999 | MASS | AF7699 | 25 m | 39.75 | |
15 | 296 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 40.75 | |
16 | 185 | Kimander Frida | 1999 | SKURU IK | AE1499 | 25 m | 40.76 | |
17 | 245 | Larsson Thilda | 1999 | VÄNERSBORG | AA8299 | 25 m | 40.78 | |
18 | 236 | Söderberg Miranda | 1999 | UPSALA S | AB0699 | 25 m | 40.95 | |
19 | 72 | Walander Emma | 1999 | SK LAXEN | AK0899 | 25 m | 41.54 | |
20 | 75 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 25 m | 41.80 | |
21 | 216 | Kramer Tove | 1999 | TÖREBODA | AX4699 | 25 m | 42.48 | |
22 | 65 | Wahlund Julia | 1999 | KARLSTAD | BB8699 | 25 m | 42.79 | |
23 | 82 | Andersson-Johansson Vilma | 1999 | LASS | BA2699 | 25 m | 42.92 | |
24 | 2 | Sagré Emma Dimitriou | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 25 m | 43.40 | |
25 | 94 | Gunnarsson Johanna | 1999 | LASS | BA5699 | 25 m | 43.60 | |
26 | 71 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 25 m | 43.85 | |
27 | 222 | Byström Ella-Maja | 1999 | UPSALA S | AL4299 | 25 m | 44.55 | |
28 | 302 | Dao Kim | 1999 | UDDEVALLA | AX9899 | 25 m | 44.75 | |
29 | 14 | Forsström Johanna | 1999 | ELFSBORG | AQ9699 | 25 m | 44.93 | |
30 | 90 | Fransson Alma | 1999 | LASS | AN1299 | 25 m | 45.90 | |
31 | 95 | Gustafsson Jennifer | 1999 | LASS | BA6699 | 25 m | 46.02 | |
32 | 252 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 46.26 | |
33 | 204 | Kalmertun Frida | 1999 | TROLLHÄTTA | AL0299 | 25 m | 46.42 | |
34 | 203 | Guldbrand Linnéa | 1999 | TROLLHÄTTA | AL1299 | 25 m | 48.66 | |
35 | 162 | Hagborg Agnes | 1999 | SK 1970 | AY9499 | 25 m | 52.53 | |
36 | 104 | Mellberg Michaela | 1999 | LASS | AP4499 | 25 m | 1:01.40 | |
37 | 109 | Sandström Lisa | 1999 | LASS | AP7899 | 25 m | ||
38 | 267 | Paasikivi Melinda | 1999 | ÅSUNDEN | AY6499 | 25 m | ||
39 | 268 | Sandin Linnea | 1999 | ÅSUNDEN | AS0699 | 25 m | ||
40 | 164 | Johansson Louise | 1999 | SK 1970 | BF0299 | 25 m | ||
41 | 223 | Carlqvist Fia | 1999 | UPSALA S | AZ6899 | 25 m | RES | |
42 | 250 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | RES | |
Gren 66, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 69 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | AC4500 | 25 m | 2:56.74 | |
2 | 138 | Åberg Tobias | 2000 | MASS | AB2500 | 25 m | 3:07.31 | |
3 | 45 | Egelrud Filip | 2000 | JÖNKÖPING | AC4900 | 25 m | 3:13.39 | |
4 | 134 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 3:20.56 | |
5 | 83 | Askmalm Albert | 2000 | LASS | AA5900 | 50 m | 3:25.20 | |
6 | 73 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | AG3700 | 50 m | 3:28.30 | |
7 | 50 | Lärkfeldt Tim | 2000 | JÖNKÖPING | AC9900 | 50 m | 4:10.12 | |
8 | 176 | Assi John | 2000 | SKENE SIM | AB9300 | 25 m | ||
9 | 64 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | ||
10 | 53 | Svan Viktor | 2000 | JÖNKÖPING | AH0300 | 25 m | ||
11 | 47 | Holmquist Marcus | 2000 | JÖNKÖPING | AK2500 | 25 m | ||
Gren 67, 4X50m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 238 | Upsala S Dam Lag 1 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 2:42.67 | ||
2 | 298 | SK Strängn Damer [1999] | 1999 | SK STRÄNGN | 25 m | 2:43.26 | ||
3 | 116 | Lass Damer Lag 1 [1998] | 1998 | LASS | 25 m | 2:46.10 | ||
4 | 288 | Ösa Damer [1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 2:47.06 | ||
5 | 257 | Västerås Damer [1998] | 1998 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:47.52 | ||
6 | 141 | Mass Tjejer | 1998 | MASS | 25 m | 2:53.80 | ||
7 | 158 | Nkk Damer [1998] | 1998 | NKK | 25 m | 2:56.20 | ||
8 | 193 | Skuru Ik Damer 1 | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:57.60 | ||
9 | 308 | Uddevalla Damer [1998] | 1998 | UDDEVALLA | 25 m | 2:58.00 | ||
10 | 239 | Upsala S Dam Lag 2 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 3:01.10 | ||
11 | 194 | Skuru Ik Damer 2 | 1999 | SKURU IK | 25 m | 3:03.58 | ||
12 | 34 | Elfsborg Damer 1 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 3:06.76 | ||
13 | 289 | Ösa Damer Lag 2[1998] | 1998 | ÖSA | 25 m | 3:06.94 | ||
14 | 55 | Jönköping Damer [1998] | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 3:07.11 | ||
15 | 314 | Alingsåssls Damer | 1998 | ALINGSÅS | 25 m | 3:12.77 | ||
16 | 210 | Trollhätta Damer [1998] | 1998 | TROLLHÄTTA | 25 m | 3:19.02 | ||
17 | 35 | Elfsborg Damer 2 [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 3:30.21 | ||
18 | 117 | Lass Damer Lag 2[1998] | 1998 | LASS | 25 m | 4:02.70 | ||
Gren 68, 4X50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 159 | Nkk Herrar [1998] | 1998 | NKK | 25 m | 2:14.20 | ||
2 | 139 | Mass Killar 1 | 1998 | MASS | 25 m | 2:25.78 | ||
3 | 195 | Skuru Ik Herrar | 1999 | SKURU IK | 25 m | 2:27.06 | ||
4 | 76 | SK Laxen Herrar [1998] | 1998 | SK LAXEN | 25 m | 2:27.80 | ||
5 | 258 | Västerås Herrar [1998] | 1998 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:43.50 | ||
6 | 67 | Karlstads SS P13 | 1998 | KARLSTAD | 25 m | 2:47.63 | ||
7 | 118 | Lass Herrar Lag 1 [1998] | 1998 | LASS | 25 m | 2:48.69 | ||
8 | 211 | Trollhätta Herrar [1998] | 1998 | TROLLHÄTTA | 25 m | 2:49.99 | ||
9 | 36 | Elfsborg Herrar [1998] | 1998 | ELFSBORG | 25 m | 2:50.65 | ||
10 | 240 | Upsala S Herrar [1999] | 1999 | UPSALA S | 25 m | 2:52.45 | ||
11 | 56 | Jönköping Lag 1 | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 2:54.33 | ||
12 | 241 | Upsala S Lag 2 [1998] | 1998 | UPSALA S | 25 m | 3:10.12 | ||
13 | 57 | Jönköping Lag 2 | 1998 | JÖNKÖPING | 25 m | 3:19.72 | ||
14 | 140 | Mass Killar 2 | 1998 | MASS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 14 januari 2011 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg | Utskriftstid | 19:02 |