Startliste for Kronborg Open Kort 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 25m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 471 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 13.50 | |
2 | 402 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 15.00 | |
3 | 453 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 25 m | 15.00 | |
4 | 346 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 15.82 | |
5 | 446 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 15.84 | |
6 | 404 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 16.23 | |
7 | 569 | Yang Sylvia | 1986 | U.S.G | 8634AC | 25 m | 16.50 | |
8 | 362 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 16.94 | |
9 | 411 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | 17.00 | |
10 | 487 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 17.00 | |
11 | 336 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 25 m | 17.02 | |
12 | 118 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 17.41 | |
13 | 440 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 25 m | 18.00 | |
14 | 526 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 18.00 | |
15 | 549 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 18.00 | |
16 | 447 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 18.50 | |
17 | 363 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 18.81 | |
18 | 136 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 18.94 | |
19 | 82 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 19.25 | |
20 | 340 | Andersson Eja | 2000 | KARLSHAMN | AL9800 | 25 m | 20.03 | |
21 | 350 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 20.53 | |
22 | 356 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 20.66 | |
23 | 74 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 20.99 | |
24 | 243 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 21.00 | |
25 | 77 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 21.34 | |
26 | 71 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 21.52 | |
27 | 479 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 23.00 | |
28 | 534 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 23.00 | |
29 | 95 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 23.41 | |
30 | 368 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 25 m | 23.46 | |
31 | 78 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 24.23 | |
32 | 89 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 24.45 | ||
33 | 341 | Andersson Linnea | 2004 | KARLSHAMN | AA6204 | 25 m | 24.83 | |
34 | 559 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 25.00 | |
35 | 347 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 25 m | 26.59 | |
36 | 354 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 27.01 | |
37 | 342 | Andersson Mimmi | 2003 | KARLSHAMN | AB8403 | 25 m | 27.22 | |
38 | 239 | Thomsen Ofelia | 2005 | ALLERØD | 25 m | 27.25 | ||
39 | 360 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 25 m | 28.81 | |
40 | 529 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 29.00 | |
41 | 348 | Hallberg Freja | 2003 | KARLSHAMN | AB2203 | 25 m | 29.85 | |
42 | 216 | Hindsgaul Laura | 2005 | ALLERØD | 25 m | 32.04 | ||
43 | 269 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | ||
44 | 272 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | ||
45 | 335 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | ||
46 | 339 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 25 m | ||
47 | 405 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | ||
48 | 410 | Geil Silke Victoria Stege | 2003 | HØRSHOLM | 0376AB | 25 m | ||
49 | 416 | Hertling Marie | 2004 | HØRSHOLM | 0422AG | 25 m | ||
50 | 422 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | ||
51 | 428 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | ||
52 | 433 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | ||
53 | 438 | Rasmussen Emmelie Reed | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | |||
54 | 441 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | ||
55 | 455 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 2, 25m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 13.00 | |
2 | 565 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 13.00 | |
3 | 408 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 15.00 | |
4 | 496 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 15.00 | |
5 | 403 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 15.50 | |
6 | 249 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 15.90 | |
7 | 536 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 25 m | 16.00 | |
8 | 73 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 16.71 | |
9 | 92 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 17.83 | |
10 | 291 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 18.00 | |
11 | 343 | Andersson Pirow | 1998 | KARLSHAMN | AQ6798 | 25 m | 18.71 | |
12 | 271 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 18.99 | |
13 | 135 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 19.36 | |
14 | 265 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 19.62 | |
15 | 355 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 21.30 | |
16 | 365 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 23.11 | |
17 | 104 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 23.71 | ||
18 | 361 | Olsson Theodor | 2004 | KARLSHAMN | AE3304 | 25 m | 24.11 | |
19 | 369 | Vedin Daniel | 2004 | KARLSHAMN | AC1504 | 25 m | 25.09 | |
20 | 351 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 25 m | 32.07 | |
21 | 115 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | ||
22 | 143 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | ||
23 | 248 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | ||
24 | 256 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | ||
25 | 267 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | ||
26 | 274 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | ||
27 | 344 | Arrenäs Jonathan | 2002 | KARLSHAMN | AN9702 | 25 m | ||
28 | 382 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | ||
29 | 406 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | |||
30 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | ||
31 | 445 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | ||
32 | 454 | Vestergaard Christian Q. | 2004 | HØRSHOLM | 0475AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 3, 25m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 494 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 25 m | 16.77 | |
2 | 447 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 17.00 | |
3 | 453 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 25 m | 17.00 | |
4 | 402 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 17.40 | |
5 | 488 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 17.54 | |
6 | 346 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 17.97 | |
7 | 285 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 18.00 | |
8 | 117 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 18.69 | |
9 | 288 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 25 m | 19.00 | |
10 | 421 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 19.00 | |
11 | 289 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 20.00 | |
12 | 174 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 20.73 | |
13 | 250 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 21.00 | |
14 | 492 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 21.06 | |
15 | 435 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 21.21 | |
16 | 556 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 21.76 | |
17 | 345 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 21.89 | |
18 | 362 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 22.20 | |
19 | 350 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 22.48 | |
20 | 278 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 22.50 | |
21 | 76 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 22.91 | |
22 | 88 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 23.17 | |
23 | 485 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 23.29 | |
24 | 356 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 23.58 | |
25 | 363 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 23.97 | |
26 | 493 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 24.00 | |
27 | 557 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 25.00 | |
28 | 354 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 25.67 | |
29 | 352 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 25 m | 26.83 | |
30 | 80 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 27.89 | |
31 | 347 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 25 m | 29.85 | |
32 | 342 | Andersson Mimmi | 2003 | KARLSHAMN | AB8403 | 25 m | 30.56 | |
33 | 366 | Svensson Hanna | 2000 | KARLSHAMN | AF9200 | 25 m | 38.37 | |
34 | 39 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | ||
35 | 131 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 25 m | ||
36 | 220 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
37 | 258 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | ||
38 | 263 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | ||
39 | 264 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | ||
40 | 393 | Thorsen Sofie Voss | 2000 | HELSINGE | 0032AP | 25 m | ||
41 | 418 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | ||
42 | 548 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 4, 25m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 567 | Christensen Christian | 1991 | U.S.G | 9181AB | 25 m | 13.90 | |
2 | 531 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 15.00 | |
3 | 349 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 15.19 | |
4 | 408 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 15.30 | |
5 | 99 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 15.91 | |
6 | 437 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 16.00 | |
7 | 564 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 17.00 | |
8 | 553 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 17.69 | |
9 | 81 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 17.84 | |
10 | 91 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 18.71 | |
11 | 266 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 19.00 | |
12 | 283 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 25 m | 19.00 | |
13 | 444 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 19.16 | |
14 | 413 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 19.78 | |
15 | 524 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 20.92 | |
16 | 500 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 21.00 | ||
17 | 412 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 22.28 | |
18 | 327 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 24.24 | |
19 | 537 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 25.00 | |
20 | 355 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 25.90 | |
21 | 486 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 27.00 | |
22 | 498 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 27.00 | |
23 | 98 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 27.81 | |
24 | 361 | Olsson Theodor | 2004 | KARLSHAMN | AE3304 | 25 m | 28.69 | |
25 | 364 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 25 m | 31.04 | |
26 | 365 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 31.21 | |
27 | 116 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | ||
28 | 120 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | ||
29 | 121 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | ||
30 | 129 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | ||
31 | 275 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | ||
32 | 277 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | ||
33 | 343 | Andersson Pirow | 1998 | KARLSHAMN | AQ6798 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 5, 25m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 12.68 | |
2 | 346 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 13.13 | |
3 | 181 | Nilsson Elin | 1999 | KSLS | AV7699 | 25 m | 13.34 | |
4 | 359 | Månsson Annelie | 1996 | KARLSHAMN | AU1696 | 25 m | 14.00 | |
5 | 402 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 14.00 | |
6 | 453 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 25 m | 14.00 | |
7 | 176 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 25 m | 14.07 | |
8 | 362 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 14.48 | |
9 | 476 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 14.54 | |
10 | 494 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 25 m | 14.54 | |
11 | 178 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 14.58 | |
12 | 525 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 14.85 | |
13 | 294 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 15.00 | |
14 | 299 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 15.00 | |
15 | 432 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 15.00 | |
16 | 447 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 15.00 | |
17 | 554 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 15.00 | |
18 | 138 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 15.17 | |
19 | 381 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 15.43 | |
20 | 363 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 15.49 | |
21 | 335 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 15.54 | |
22 | 421 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 15.84 | |
23 | 94 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 15.89 | |
24 | 253 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 15.90 | |
25 | 440 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 25 m | 15.93 | |
26 | 261 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 15.95 | |
27 | 260 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 16.00 | |
28 | 409 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 16.00 | |
29 | 435 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 16.00 | |
30 | 144 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 16.27 | |
31 | 411 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | 16.30 | |
32 | 345 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 16.56 | |
33 | 96 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 17.01 | ||
34 | 423 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 17.07 | |
35 | 87 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 18.03 | |
36 | 307 | Belmadani Marie Emilie | 2000 | TRITON B | 0004AY | 25 m | 18.16 | |
37 | 352 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 25 m | 18.48 | |
38 | 550 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 19.00 | |
39 | 97 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 19.03 | |
40 | 105 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 19.81 | |
41 | 350 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 20.74 | |
42 | 347 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 25 m | 20.82 | |
43 | 356 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 20.83 | |
44 | 478 | Balle Lucca Maria | 2004 | HELSINGØR | 0446AK | 25 m | 21.00 | |
45 | 340 | Andersson Eja | 2000 | KARLSHAMN | AL9800 | 25 m | 21.03 | |
46 | 75 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 21.91 | ||
47 | 515 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 22.00 | |
48 | 360 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 25 m | 23.53 | |
49 | 354 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 24.32 | |
50 | 578 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 25.00 | |
51 | 206 | Armstrong Nora | 2004 | ALLERØD | 25 m | 25.92 | ||
52 | 216 | Hindsgaul Laura | 2005 | ALLERØD | 25 m | 26.67 | ||
53 | 348 | Hallberg Freja | 2003 | KARLSHAMN | AB2203 | 25 m | 27.13 | |
54 | 239 | Thomsen Ofelia | 2005 | ALLERØD | 25 m | 29.78 | ||
55 | 366 | Svensson Hanna | 2000 | KARLSHAMN | AF9200 | 25 m | 30.62 | |
56 | 207 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 25 m | 31.46 | ||
57 | 214 | Funch Mie | 2004 | ALLERØD | 25 m | 32.25 | ||
58 | 51 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | ||
59 | 127 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | ||
60 | 141 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | ||
61 | 145 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 25 m | ||
62 | 232 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | ||
63 | 255 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | ||
64 | 315 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 25 m | ||
65 | 383 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | ||
66 | 387 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | ||
67 | 392 | Ryle Maria Louise | 2000 | HELSINGE | 0056AY | 25 m | ||
68 | 405 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | ||
69 | 410 | Geil Silke Victoria Stege | 2003 | HØRSHOLM | 0376AB | 25 m | ||
70 | 416 | Hertling Marie | 2004 | HØRSHOLM | 0422AG | 25 m | ||
71 | 417 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | ||
72 | 422 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | ||
73 | 425 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | ||
74 | 428 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | ||
75 | 429 | Kobbernagel Clara Emilie | 2001 | HØRSHOLM | 0158AW | 25 m | ||
76 | 433 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | ||
77 | 438 | Rasmussen Emmelie Reed | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | |||
78 | 441 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | ||
79 | 455 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | |||
80 | 518 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 6, 25m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 12.00 | |
2 | 424 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 13.00 | |
3 | 523 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 13.11 | |
4 | 408 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 13.20 | |
5 | 430 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 13.50 | |
6 | 449 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 25 m | 13.50 | |
7 | 382 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 13.56 | |
8 | 84 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 13.87 | |
9 | 86 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 14.15 | |
10 | 403 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 14.90 | |
11 | 562 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 15.00 | |
12 | 412 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 15.24 | |
13 | 68 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 15.81 | |
14 | 106 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 15.89 | |
15 | 499 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 16.00 | |
16 | 521 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 16.00 | |
17 | 343 | Andersson Pirow | 1998 | KARLSHAMN | AQ6798 | 25 m | 16.72 | |
18 | 576 | Jeppesen Thor B. | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 17.00 | |
19 | 517 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 25 m | 17.11 | |
20 | 551 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 18.00 | |
21 | 279 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 18.09 | |
22 | 355 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 18.37 | |
23 | 484 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 18.70 | |
24 | 415 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 19.00 | |
25 | 486 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 19.00 | |
26 | 505 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 19.00 | |
27 | 100 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 19.01 | ||
28 | 286 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 20.00 | |
29 | 292 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 20.00 | |
30 | 369 | Vedin Daniel | 2004 | KARLSHAMN | AC1504 | 25 m | 20.17 | |
31 | 500 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 21.00 | ||
32 | 413 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 22.00 | |
33 | 364 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 25 m | 22.53 | |
34 | 351 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 25 m | 22.77 | |
35 | 367 | Svensson Tobias | 1998 | KARLSHAMN | AC0398 | 25 m | 23.07 | |
36 | 112 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | ||
37 | 130 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | ||
38 | 140 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | ||
39 | 251 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | ||
40 | 254 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | ||
41 | 344 | Arrenäs Jonathan | 2002 | KARLSHAMN | AN9702 | 25 m | ||
42 | 386 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 25 m | ||
43 | 388 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | ||
44 | 389 | Neldeberg Anton Junker | 1998 | HELSINGE | 9895AN | 25 m | ||
45 | 391 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | ||
46 | 394 | Thorsson Lucas | 2002 | HELSINGE | 0247AG | 25 m | ||
47 | 406 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | |||
48 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | ||
49 | 442 | Samson Marcus | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | ||
50 | 445 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | ||
51 | 454 | Vestergaard Christian Q. | 2004 | HØRSHOLM | 0475AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 7, 25m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 346 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 14.19 | |
2 | 453 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 25 m | 14.50 | |
3 | 402 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 14.60 | |
4 | 133 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 14.96 | |
5 | 285 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 15.00 | |
6 | 539 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 15.00 | |
7 | 491 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 15.28 | |
8 | 566 | Borg Louise Buhl | 1987 | U.S.G | 8768AA | 25 m | 15.30 | |
9 | 103 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 15.42 | |
10 | 93 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 15.71 | |
11 | 363 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 15.83 | |
12 | 448 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 15.94 | |
13 | 362 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 16.23 | |
14 | 447 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 16.50 | |
15 | 533 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 16.71 | |
16 | 516 | Krarup Silje | 1998 | HELSINGØR | 9858AB | 25 m | 17.00 | |
17 | 528 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 17.00 | |
18 | 117 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 17.07 | |
19 | 114 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 17.16 | |
20 | 137 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 17.61 | |
21 | 534 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 18.02 | |
22 | 72 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 18.06 | |
23 | 345 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 18.09 | |
24 | 90 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 18.25 | |
25 | 427 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 18.91 | |
26 | 350 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 19.40 | |
27 | 183 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 19.52 | |
28 | 557 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 19.63 | |
29 | 295 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 25 m | 20.00 | |
30 | 366 | Svensson Hanna | 2000 | KARLSHAMN | AF9200 | 25 m | 20.07 | |
31 | 85 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 20.81 | |
32 | 552 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 20.83 | |
33 | 356 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 20.86 | |
34 | 478 | Balle Lucca Maria | 2004 | HELSINGØR | 0446AK | 25 m | 22.04 | |
35 | 414 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 22.58 | |
36 | 450 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 22.74 | |
37 | 69 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 22.78 | |
38 | 489 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 23.00 | |
39 | 513 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038AL | 25 m | 23.53 | |
40 | 340 | Andersson Eja | 2000 | KARLSHAMN | AL9800 | 25 m | 24.94 | |
41 | 352 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 25 m | 25.55 | |
42 | 101 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 25.89 | ||
43 | 434 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 27.47 | |
44 | 341 | Andersson Linnea | 2004 | KARLSHAMN | AA6204 | 25 m | 28.40 | |
45 | 368 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 25 m | 31.26 | |
46 | 79 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 31.91 | ||
47 | 126 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 25 m | ||
48 | 128 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | ||
49 | 189 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | ||
50 | 207 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
51 | 214 | Funch Mie | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
52 | 220 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
53 | 246 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | ||
54 | 268 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | ||
55 | 339 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 25 m | ||
56 | 376 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | ||
57 | 381 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | ||
58 | 452 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | ||
59 | 518 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | ||
60 | 542 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 8, 25m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 12.50 | |
2 | 567 | Christensen Christian | 1991 | U.S.G | 9181AB | 25 m | 12.50 | |
3 | 480 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 12.95 | |
4 | 564 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 13.50 | |
5 | 555 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 13.71 | |
6 | 424 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 14.50 | |
7 | 482 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 14.55 | |
8 | 67 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 14.61 | |
9 | 408 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 15.00 | |
10 | 449 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 25 m | 15.00 | |
11 | 443 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 15.71 | |
12 | 273 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 15.90 | |
13 | 481 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 16.00 | |
14 | 247 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 16.50 | |
15 | 430 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 16.52 | |
16 | 276 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 16.90 | |
17 | 300 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 17.08 | |
18 | 252 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 17.50 | |
19 | 296 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 17.63 | |
20 | 498 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 17.65 | |
21 | 361 | Olsson Theodor | 2004 | KARLSHAMN | AE3304 | 25 m | 17.92 | |
22 | 245 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 17.99 | |
23 | 509 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 18.00 | |
24 | 537 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 18.14 | |
25 | 484 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 18.17 | |
26 | 420 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 18.46 | |
27 | 546 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 18.74 | |
28 | 355 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 18.99 | |
29 | 545 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 19.00 | |
30 | 415 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 19.03 | |
31 | 407 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 19.12 | |
32 | 511 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 25 m | 19.14 | |
33 | 70 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 25 m | 19.22 | |
34 | 426 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | 19.74 | |
35 | 499 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 20.00 | |
36 | 522 | Lastro Julian | 2000 | HELSINGØR | 0053AS | 25 m | 20.45 | |
37 | 500 | Henriksen August Bruun | 2002 | HELSINGØR | 25 m | 20.76 | ||
38 | 530 | Mogensen Thor | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 21.29 | |
39 | 517 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 25 m | 21.41 | |
40 | 551 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 21.55 | |
41 | 558 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 21.58 | |
42 | 119 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 21.89 | |
43 | 574 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 23.06 | |
44 | 270 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 23.37 | |
45 | 436 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 25 m | 23.78 | |
46 | 102 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 26.41 | ||
47 | 211 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 26.95 | |
48 | 44 | Kleffel Mathias | 2002 | FR.SUND | 0237AL | 25 m | ||
49 | 62 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | ||
50 | 115 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | ||
51 | 122 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | ||
52 | 123 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 25 m | ||
53 | 124 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 25 m | |||
54 | 125 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | ||
55 | 135 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | ||
56 | 327 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | ||
57 | 344 | Arrenäs Jonathan | 2002 | KARLSHAMN | AN9702 | 25 m | ||
58 | 389 | Neldeberg Anton Junker | 1998 | HELSINGE | 9895AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 9, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Hs Supermix | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 1:52.22 | ||
2 | 472 | Helsingør Mix 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:56.00 | ||
3 | 473 | Helsingør Mix 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 109 | Hils Mix 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:04.99 | ||
5 | 398 | Hørsholm Mix 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:06.22 | ||
6 | 570 | U.s.g | 0 | U.S.G | 25 m | 2:07.00 | ||
7 | 399 | Hørsholm Mix 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:07.22 | ||
8 | 474 | Helsingør Mix 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:08.00 | ||
9 | 400 | Hørsholm Mix 3 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:08.22 | ||
10 | 401 | Hørsholm Mix 4 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:09.22 | ||
11 | 110 | Hils Mix 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 2:09.99 | ||
12 | 475 | Helsingør Mix 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:12.00 | ||
13 | 282 | Sigma Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 301 | Triton Mix 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:15.00 | ||
15 | 302 | Triton Mix 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:25.00 | ||
16 | 303 | Triton Mix 3 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:25.00 | ||
17 | 65 | Gsc 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:19.99 | ||
18 | 66 | Gsc 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:28.71 | ||
19 | 54 | Frederikssund Mix 1 | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
20 | 55 | Frederikssund Mix 2 | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
21 | 107 | Hils 3 Mix | 2001 | HILLERØD | 25 m | |||
22 | 108 | Hils 3 Mix 2 | 2001 | HILLERØD | 25 m | |||
23 | 304 | Triton Mix2 | 0 | TRITON B | 25 m | |||
24 | 305 | Triton Talent Mix1 | 0 | TRITON B | 25 m | |||
25 | 357 | Karlshamn Mix 1 | 0 | KARLSHAMN | 25 m | |||
26 | 358 | Karlshamn Mix 2 | 0 | KARLSHAMN | 25 m | |||
27 | 456 | A-Team Stjernemix | 0 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 565 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 55.41 | |
2 | 198 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:05.75 | |
3 | 99 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:08.77 | |
4 | 568 | Andreasen Asger Mølgaard | 1990 | U.S.G | 9071AE | 25 m | 1:09.00 | |
5 | 536 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 25 m | 1:09.17 | |
6 | 291 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 1:10.43 | |
7 | 125 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 1:11.40 | |
8 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:11.75 | |
9 | 326 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:12.59 | |
10 | 317 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:13.30 | |
11 | 200 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:13.51 | |
12 | 37 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:15.46 | |
13 | 92 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:15.50 | |
14 | 13 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:15.89 | |
15 | 73 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:16.22 | |
16 | 56 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:16.55 | |
17 | 35 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 1:17.04 | |
18 | 266 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:17.25 | |
19 | 284 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:17.48 | |
20 | 248 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 1:21.71 | |
21 | 217 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:21.88 | |
22 | 241 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:24.29 | |
23 | 325 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:24.41 | |
24 | 330 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:25.50 | |
25 | 331 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:25.71 | |
26 | 273 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:26.00 | |
27 | 225 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:26.50 | |
28 | 5 | Madsen Jens Bomgaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:26.86 | |
29 | 274 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:27.18 | |
30 | 543 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:28.91 | |
31 | 277 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:30.35 | |
32 | 327 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:30.75 | |
33 | 7 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 1:31.00 | |
34 | 212 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:31.27 | |
35 | 318 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:31.47 | |
36 | 194 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 1:31.59 | |
37 | 215 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:31.74 | |
38 | 275 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:31.76 | |
39 | 124 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:32.87 | ||
40 | 367 | Svensson Tobias | 1998 | KARLSHAMN | AC0398 | 25 m | 1:33.73 | |
41 | 219 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:34.66 | |
42 | 52 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:35.43 | |
43 | 45 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 1:35.47 | |
44 | 48 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | 1:35.80 | |
45 | 192 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 1:35.94 | ||
46 | 42 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 25 m | 1:36.05 | |
47 | 218 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:37.78 | |
48 | 324 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:38.13 | |
49 | 104 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 1:39.08 | ||
50 | 21 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 1:41.49 | |
51 | 251 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:47.80 | |
52 | 365 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 1:54.83 | |
53 | 63 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | ||
54 | 188 | Echart Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
55 | 390 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | ||
56 | 514 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 471 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 59.50 | |
2 | 179 | Karlsson Mette | 1995 | KSLS | BR7695 | 25 m | 1:09.47 | |
3 | 507 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:09.71 | |
4 | 446 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:11.02 | |
5 | 262 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:12.25 | |
6 | 411 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | 1:12.53 | |
7 | 487 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:12.97 | |
8 | 180 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 1:14.70 | |
9 | 17 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:15.65 | |
10 | 561 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:16.32 | |
11 | 49 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 1:17.11 | |
12 | 563 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 1:17.73 | |
13 | 202 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:17.95 | |
14 | 306 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:18.03 | |
15 | 201 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:18.93 | |
16 | 196 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:18.98 | |
17 | 259 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:19.14 | |
18 | 187 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:19.30 | |
19 | 334 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:19.57 | |
20 | 178 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:21.17 | |
21 | 293 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 1:22.95 | |
22 | 189 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 1:23.29 | |
23 | 205 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 1:24.34 | |
24 | 184 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:24.84 | |
25 | 41 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 25 m | 1:25.81 | |
26 | 316 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:26.19 | |
27 | 573 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:26.71 | |
28 | 502 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:27.31 | |
29 | 142 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 1:29.13 | |
30 | 77 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:29.18 | |
31 | 74 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:29.70 | |
32 | 483 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:29.70 | |
33 | 28 | Olesen Lea Overgård | 2002 | HOVEDSTAD | 0282AL | 25 m | 1:29.97 | |
34 | 83 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 1:30.40 | |
35 | 58 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 25 m | 1:31.06 | |
36 | 88 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 1:31.11 | |
37 | 495 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:32.08 | |
38 | 321 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:32.33 | |
39 | 313 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:33.14 | |
40 | 503 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:33.15 | |
41 | 8 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:38.73 | |
42 | 234 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:40.90 | |
43 | 243 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:41.28 | |
44 | 246 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:41.41 | |
45 | 559 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:41.87 | |
46 | 22 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 1:41.94 | |
47 | 263 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:42.29 | |
48 | 333 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:44.00 | |
49 | 32 | Rosenberg Isabella Wøg | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AC | 25 m | 1:45.99 | |
50 | 14 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 25 m | 1:47.37 | |
51 | 258 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:49.21 | |
52 | 578 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 1:53.07 | |
53 | 255 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 1:53.09 | |
54 | 237 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:53.22 | |
55 | 78 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 1:53.36 | |
56 | 221 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 1:54.26 | |
57 | 97 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:54.89 | |
58 | 9 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 1:54.91 | |
59 | 230 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 1:56.48 | |
60 | 268 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:07.53 | |
61 | 195 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:07.95 | |
62 | 43 | Højer Mathilde Ploug | 2001 | FR.SUND | 0178AZ | 25 m | ||
63 | 213 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
64 | 216 | Hindsgaul Laura | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
65 | 226 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | ||
66 | 239 | Thomsen Ofelia | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
67 | 244 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | ||
68 | 379 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Andersen Mathias | 1991 | HILLERØD | 9163AF | 25 m | 27.54 | |
2 | 116 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 25 m | 30.09 | |
3 | 532 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 32.64 | |
4 | 564 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 34.99 | |
5 | 317 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 35.77 | |
6 | 378 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 35.84 | |
7 | 81 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 36.67 | |
8 | 91 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 37.37 | |
9 | 553 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 37.97 | |
10 | 415 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 39.58 | |
11 | 193 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 40.45 | |
12 | 430 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 41.40 | |
13 | 86 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 42.55 | |
14 | 355 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 46.57 | |
15 | 247 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 48.64 | |
16 | 10 | Fall Malik Emil | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AL | 25 m | 50.13 | |
17 | 67 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 50.55 | |
18 | 517 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 25 m | 51.00 | |
19 | 522 | Lastro Julian | 2000 | HELSINGØR | 0053AS | 25 m | 53.23 | |
20 | 203 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 55.36 | |
21 | 505 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 56.80 | |
22 | 20 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 57.74 | |
23 | 344 | Arrenäs Jonathan | 2002 | KARLSHAMN | AN9702 | 25 m | 58.34 | |
24 | 361 | Olsson Theodor | 2004 | KARLSHAMN | AE3304 | 25 m | 1:00.04 | |
25 | 508 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:00.55 | |
26 | 364 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 25 m | 1:01.79 | |
27 | 121 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | ||
28 | 130 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | ||
29 | 351 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 25 m | ||
30 | 520 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 494 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 25 m | 35.83 | |
2 | 476 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 37.35 | |
3 | 182 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 37.36 | |
4 | 60 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 37.61 | |
5 | 540 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 38.50 | |
6 | 569 | Yang Sylvia | 1986 | U.S.G | 8634AC | 25 m | 39.50 | |
7 | 328 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 41.43 | |
8 | 290 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 43.53 | |
9 | 204 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 44.01 | |
10 | 366 | Svensson Hanna | 2000 | KARLSHAMN | AF9200 | 25 m | 44.11 | |
11 | 175 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 44.27 | |
12 | 393 | Thorsen Sofie Voss | 2000 | HELSINGE | 0032AP | 25 m | 45.26 | |
13 | 186 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 45.45 | |
14 | 519 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 45.51 | |
15 | 126 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 25 m | 46.38 | |
16 | 336 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 25 m | 46.55 | |
17 | 253 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 46.85 | |
18 | 337 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 49.35 | |
19 | 191 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 50.20 | |
20 | 547 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 52.62 | |
21 | 518 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 52.73 | |
22 | 352 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 25 m | 53.24 | |
23 | 339 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 25 m | 55.36 | |
24 | 347 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 25 m | 57.74 | |
25 | 515 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 58.16 | |
26 | 550 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 58.47 | |
27 | 105 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 58.61 | |
28 | 39 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 59.15 | |
29 | 341 | Andersson Linnea | 2004 | KARLSHAMN | AA6204 | 25 m | 1:01.40 | |
30 | 552 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:01.60 | |
31 | 75 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:03.87 | ||
32 | 202 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:11.02 | |
33 | 264 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:14.93 | |
34 | 190 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | ||
35 | 197 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | ||
36 | 213 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
37 | 227 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | ||
38 | 229 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | ||
39 | 234 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 531 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 53.45 | |
2 | 437 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 54.76 | |
3 | 140 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | 56.00 | |
4 | 461 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 56.30 | |
5 | 408 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 56.58 | |
6 | 532 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 56.68 | |
7 | 523 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 56.94 | |
8 | 50 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 57.01 | |
9 | 143 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 57.38 | |
10 | 481 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 57.40 | |
11 | 63 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 57.49 | |
12 | 424 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 58.91 | |
13 | 384 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 25 m | 58.92 | |
14 | 84 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 59.43 | |
15 | 482 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:00.22 | |
16 | 380 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | 1:00.45 | |
17 | 382 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 25 m | 1:01.30 | |
18 | 200 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:02.69 | |
19 | 403 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:02.79 | |
20 | 560 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 1:03.48 | |
21 | 323 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:04.15 | |
22 | 249 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:04.26 | |
23 | 386 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 25 m | 1:04.34 | |
24 | 460 | Jensen Christoffer R. | 1993 | VI39 | 9313AN | 25 m | 1:04.64 | |
25 | 185 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:04.70 | |
26 | 390 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:05.00 | |
27 | 545 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 1:05.06 | |
28 | 129 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:05.36 | |
29 | 504 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:05.56 | |
30 | 35 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 25 m | 1:05.63 | |
31 | 56 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:05.66 | |
32 | 391 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:06.11 | |
33 | 574 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:06.22 | |
34 | 284 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:06.41 | |
35 | 412 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:07.70 | |
36 | 322 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:08.33 | |
37 | 92 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 25 m | 1:08.84 | |
38 | 388 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 25 m | 1:09.38 | |
39 | 37 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:09.51 | |
40 | 276 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:10.29 | |
41 | 377 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:11.13 | |
42 | 309 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:11.54 | |
43 | 275 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | 1:11.69 | |
44 | 23 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 1:11.88 | |
45 | 245 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:12.15 | |
46 | 106 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 1:12.29 | |
47 | 208 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:12.67 | |
48 | 343 | Andersson Pirow | 1998 | KARLSHAMN | AQ6798 | 25 m | 1:12.84 | |
49 | 498 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 1:13.78 | |
50 | 252 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:14.00 | |
51 | 325 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:14.90 | |
52 | 499 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:15.24 | |
53 | 38 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 1:15.42 | |
54 | 296 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:18.48 | |
55 | 210 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:19.34 | |
56 | 241 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:19.37 | |
57 | 194 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 1:20.02 | |
58 | 524 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:20.36 | |
59 | 271 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:21.22 | |
60 | 508 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:21.23 | |
61 | 300 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:21.56 | |
62 | 367 | Svensson Tobias | 1998 | KARLSHAMN | AC0398 | 25 m | 1:21.90 | |
63 | 292 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 1:21.93 | |
64 | 265 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:22.01 | |
65 | 394 | Thorsson Lucas | 2002 | HELSINGE | 0247AG | 25 m | 1:24.14 | |
66 | 484 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:24.26 | |
67 | 286 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 1:24.83 | |
68 | 192 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 1:25.11 | ||
69 | 576 | Jeppesen Thor B. | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:25.15 | |
70 | 514 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 1:25.16 | |
71 | 218 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:25.28 | |
72 | 6 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 1:25.86 | |
73 | 558 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:26.02 | |
74 | 551 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:26.67 | |
75 | 431 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:27.95 | |
76 | 535 | Nørgaard Jacob No | 2000 | HELSINGØR | 0043AT | 25 m | 1:28.05 | |
77 | 505 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:28.61 | |
78 | 279 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:28.94 | |
79 | 98 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:33.61 | |
80 | 211 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:35.61 | |
81 | 308 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON B | 0217AG | 25 m | 1:38.06 | |
82 | 44 | Kleffel Mathias | 2002 | FR.SUND | 0237AL | 25 m | 1:38.90 | |
83 | 102 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 1:42.65 | ||
84 | 62 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:43.77 | |
85 | 445 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:46.95 | |
86 | 454 | Vestergaard Christian Q. | 2004 | HØRSHOLM | 0475AC | 25 m | 1:46.97 | |
87 | 270 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:50.18 | |
88 | 256 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:52.37 | |
89 | 188 | Echart Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:56.93 | ||
90 | 240 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:59.91 | |
91 | 251 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | ||
92 | 406 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 15, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 57.99 | |
2 | 453 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 25 m | 58.52 | |
3 | 402 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 59.71 | |
4 | 181 | Nilsson Elin | 1999 | KSLS | AV7699 | 25 m | 1:01.65 | |
5 | 176 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 25 m | 1:04.37 | |
6 | 259 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:04.63 | |
7 | 561 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 1:05.15 | |
8 | 141 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:05.19 | |
9 | 554 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:05.19 | |
10 | 132 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 1:05.40 | |
11 | 311 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:05.51 | |
12 | 363 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 1:05.67 | |
13 | 381 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 1:05.76 | |
14 | 516 | Krarup Silje | 1998 | HELSINGØR | 9858AB | 25 m | 1:06.00 | |
15 | 183 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:06.11 | |
16 | 448 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:06.15 | |
17 | 118 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:06.65 | |
18 | 257 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:06.80 | |
19 | 510 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:07.01 | |
20 | 131 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 1:07.07 | |
21 | 177 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 1:07.40 | |
22 | 288 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 25 m | 1:07.46 | |
23 | 385 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 1:07.72 | |
24 | 458 | Vegge Pernille | 1995 | VI39 | 9578ag | 25 m | 1:07.96 | |
25 | 201 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:08.10 | |
26 | 577 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 25 m | 1:08.57 | |
27 | 549 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:08.91 | |
28 | 178 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:08.96 | |
29 | 134 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 1:09.09 | |
30 | 175 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:09.19 | |
31 | 528 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:09.63 | |
32 | 196 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:09.91 | |
33 | 477 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:10.64 | |
34 | 540 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 1:11.47 | |
35 | 512 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:11.85 | |
36 | 144 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 1:11.98 | |
37 | 492 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:12.59 | |
38 | 137 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:12.80 | |
39 | 328 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:13.04 | |
40 | 184 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:13.34 | |
41 | 334 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:13.73 | |
42 | 387 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 25 m | 1:13.89 | |
43 | 350 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 1:13.94 | |
44 | 312 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:14.12 | |
45 | 61 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:14.13 | |
46 | 117 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 25 m | 1:14.27 | |
47 | 320 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:14.50 | |
48 | 174 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:14.67 | |
49 | 59 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 1:14.71 | |
50 | 76 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:15.36 | |
51 | 290 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 1:15.56 | |
52 | 136 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:15.66 | |
53 | 392 | Ryle Maria Louise | 2000 | HELSINGE | 0056AY | 25 m | 1:15.75 | |
54 | 462 | Sørensen Caroline | 1997 | VI39 | 9756AO | 25 m | 1:15.83 | |
55 | 315 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 25 m | 1:16.12 | |
56 | 186 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:16.15 | |
57 | 24 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:16.47 | |
58 | 72 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:16.50 | |
59 | 205 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 1:16.52 | |
60 | 483 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:16.72 | |
61 | 187 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:16.97 | |
62 | 83 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 1:17.05 | |
63 | 310 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:17.08 | |
64 | 519 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 1:17.26 | |
65 | 314 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:17.43 | |
66 | 82 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:17.44 | |
67 | 26 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 1:17.64 | |
68 | 335 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 50 m | 1:17.69 | |
69 | 28 | Olesen Lea Overgård | 2002 | HOVEDSTAD | 0282AL | 25 m | 1:17.74 | |
70 | 295 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 25 m | 1:18.74 | |
71 | 495 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:19.14 | |
72 | 197 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:19.17 | |
73 | 502 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:19.59 | |
74 | 319 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 25 m | 1:20.60 | |
75 | 93 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 1:20.61 | |
76 | 71 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 1:20.66 | |
77 | 8 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 25 m | 1:20.70 | |
78 | 87 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:21.59 | |
79 | 11 | Nielsen Luna Gammelgaard | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:22.53 | |
80 | 379 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 1:22.80 | |
81 | 4 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 1:23.24 | |
82 | 260 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:24.00 | |
83 | 30 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:25.56 | |
84 | 547 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 1:26.13 | |
85 | 236 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 1:26.24 | |
86 | 490 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 1:26.75 | |
87 | 246 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:26.89 | |
88 | 235 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 1:27.26 | |
89 | 231 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 1:27.60 | |
90 | 503 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:27.76 | |
91 | 513 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038AL | 25 m | 1:28.02 | |
92 | 329 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:28.55 | |
93 | 485 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:29.15 | |
94 | 15 | Olesen Ida Hebeltoft | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 1:29.40 | |
95 | 452 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 25 m | 1:29.85 | |
96 | 32 | Rosenberg Isabella Wøg | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AC | 25 m | 1:30.16 | |
97 | 559 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:30.50 | |
98 | 527 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:31.14 | |
99 | 278 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 1:33.78 | |
100 | 16 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 1:34.97 | |
101 | 80 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 1:36.80 | |
102 | 416 | Hertling Marie | 2004 | HØRSHOLM | 0422AG | 25 m | 1:41.45 | |
103 | 229 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | 1:43.50 | |
104 | 428 | Kaas Nicoline Hjort | 2003 | HØRSHOLM | 0372AM | 25 m | 1:44.41 | |
105 | 95 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 1:46.32 | |
106 | 405 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:46.60 | |
107 | 433 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 1:47.99 | |
108 | 233 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 25 m | 1:49.99 | |
109 | 19 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:50.64 | |
110 | 441 | Rützou Filippa Olivia | 2003 | HØRSHOLM | 0388AN | 25 m | 1:51.65 | |
111 | 33 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 1:53.37 | |
112 | 89 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:54.03 | ||
113 | 221 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 1:55.77 | |
114 | 272 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:58.66 | |
115 | 422 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:01.93 | |
116 | 269 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:02.13 | |
117 | 258 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 2:02.46 | |
118 | 578 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 2:06.54 | |
119 | 79 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:13.23 | ||
120 | 51 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | ||
121 | 213 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
122 | 232 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | ||
123 | 383 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 25 m | ||
124 | 438 | Rasmussen Emmelie Reed | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | |||
125 | 455 | Volden Victoria Husted | 2003 | HØRSHOLM | 25 m | |||
126 | 548 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 564 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 25.82 | |
2 | 50 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 28.83 | |
3 | 562 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 29.39 | |
4 | 555 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 29.60 | |
5 | 459 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 50 m | 29.63 | |
6 | 349 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 29.65 | |
7 | 389 | Neldeberg Anton Junker | 1998 | HELSINGE | 9895AN | 25 m | 30.91 | |
8 | 464 | Ern Frederik | 1989 | VI39 | 8965AC | 25 m | 31.25 | |
9 | 463 | Bennedsen Kasper | 1988 | VI39 | 8899AC | 25 m | 31.50 | |
10 | 198 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 33.35 | |
11 | 199 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 34.78 | |
12 | 122 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 35.34 | |
13 | 338 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 35.62 | |
14 | 46 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 35.80 | |
15 | 330 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 37.32 | |
16 | 203 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 38.07 | |
17 | 13 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 38.57 | |
18 | 254 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 39.02 | |
19 | 68 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 39.13 | |
20 | 215 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 39.33 | |
21 | 217 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 39.61 | |
22 | 45 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 40.72 | |
23 | 119 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 40.95 | |
24 | 546 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 41.25 | |
25 | 225 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 42.21 | |
26 | 331 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 42.41 | |
27 | 332 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 42.93 | |
28 | 194 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 42.96 | |
29 | 23 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 45.00 | |
30 | 210 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 45.39 | |
31 | 324 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 46.03 | |
32 | 36 | Weiss Noah Kofoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 46.59 | |
33 | 31 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 47.13 | |
34 | 6 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 47.72 | |
35 | 193 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 48.52 | |
36 | 267 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 52.59 | |
37 | 501 | Henriksen Holger Bruun | 2000 | HELSINGØR | 0029AQ | 25 m | 52.69 | |
38 | 270 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 54.20 | |
39 | 240 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:06.84 | |
40 | 42 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 25 m | ||
41 | 48 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | ||
42 | 112 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 25 m | ||
43 | 219 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | ||
44 | 271 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | ||
45 | 274 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 17, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 28.42 | |
2 | 539 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 28.89 | |
3 | 139 | Riis Simone Kronborg | 1997 | BIRKERØD | 9786AN | 25 m | 29.98 | |
4 | 571 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 30.18 | |
5 | 133 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | 31.31 | |
6 | 491 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 31.34 | |
7 | 376 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 25 m | 31.70 | |
8 | 285 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 31.73 | |
9 | 257 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 32.42 | |
10 | 566 | Borg Louise Buhl | 1987 | U.S.G | 8768AA | 25 m | 33.06 | |
11 | 181 | Nilsson Elin | 1999 | KSLS | AV7699 | 25 m | 33.55 | |
12 | 145 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 25 m | 33.73 | |
13 | 359 | Månsson Annelie | 1996 | KARLSHAMN | AU1696 | 25 m | 33.83 | |
14 | 525 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 33.83 | |
15 | 128 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 33.98 | |
16 | 488 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 34.48 | |
17 | 457 | Kløv Julie | 1997 | VI39 | 9786AS | 25 m | 34.69 | |
18 | 563 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 35.13 | |
19 | 293 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 35.50 | |
20 | 184 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 35.78 | |
21 | 12 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 35.85 | |
22 | 182 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 35.93 | |
23 | 114 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 35.96 | |
24 | 57 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 37.41 | |
25 | 345 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 37.72 | |
26 | 294 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 38.03 | |
27 | 138 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 38.17 | |
28 | 497 | Haugegaard Klara Lea | 2000 | HELSINGØR | 0098AX | 25 m | 38.20 | |
29 | 519 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 25 m | 40.79 | |
30 | 189 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 40.87 | |
31 | 493 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 41.07 | |
32 | 204 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 41.23 | |
33 | 58 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 25 m | 41.35 | |
34 | 85 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 41.56 | |
35 | 261 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 41.96 | |
36 | 186 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 42.06 | |
37 | 316 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 43.39 | |
38 | 34 | Thomsen Naja Sofia | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 45.09 | |
39 | 18 | Clausen Asta Holmegaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0264AM | 25 m | 46.79 | |
40 | 556 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 47.80 | |
41 | 547 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 51.06 | |
42 | 96 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 51.54 | ||
43 | 544 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 53.31 | |
44 | 190 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 54.15 | |
45 | 573 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:00.49 | |
46 | 333 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:00.61 | |
47 | 127 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | ||
48 | 195 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | ||
49 | 226 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | ||
50 | 231 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | ||
51 | 237 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | ||
52 | 255 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | ||
53 | 311 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | ||
54 | 368 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 25 m | ||
55 | 548 | Skjøth-Rasmussen Mathilde | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 18, 10x50 m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 472 | Helsingør Mix 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 4:40.00 | ||
2 | 109 | Hils Mix 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 4:59.99 | ||
3 | 282 | Sigma Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 5:00.00 | ||
4 | 395 | Hs Megamix 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 5:00.22 | ||
5 | 65 | Gsc 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 5:06.71 | ||
6 | 396 | Hs Megamix 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 5:08.22 | ||
7 | 110 | Hils Mix 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 5:09.99 | ||
8 | 66 | Gsc 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 5:38.91 | ||
9 | 280 | Allerød Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 6:00.00 | ||
10 | 281 | Allerød Mix 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 6:30.00 | ||
11 | 53 | Frederikssund Mix | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
12 | 304 | Triton Mix2 | 0 | TRITON B | 25 m | |||
13 | 305 | Triton Talent Mix1 | 0 | TRITON B | 25 m | |||
14 | 375 | Mix 1 Helsinge | 2000 | HELSINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 471 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 25 m | 28.21 | |
2 | 179 | Karlsson Mette | 1995 | KSLS | BR7695 | 25 m | 32.56 | |
3 | 507 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 32.88 | |
4 | 346 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 33.66 | |
5 | 17 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 35.44 | |
6 | 196 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 35.95 | |
7 | 114 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 25 m | 36.02 | |
8 | 561 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 25 m | 36.91 | |
9 | 385 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 37.58 | |
10 | 497 | Haugegaard Klara Lea | 2000 | HELSINGØR | 0098AX | 25 m | 37.96 | |
11 | 144 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 25 m | 38.30 | |
12 | 177 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 38.88 | |
13 | 41 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 25 m | 39.00 | |
14 | 345 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 39.45 | |
15 | 202 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 39.96 | |
16 | 315 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 50 m | 40.37 | |
17 | 319 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 25 m | 41.61 | |
18 | 435 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 42.03 | |
19 | 103 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 42.12 | |
20 | 90 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 42.67 | |
21 | 197 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 42.96 | |
22 | 236 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 45.65 | |
23 | 479 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 45.92 | |
24 | 356 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 46.23 | |
25 | 205 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 46.51 | |
26 | 527 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 48.42 | |
27 | 544 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 49.23 | |
28 | 541 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 49.48 | |
29 | 191 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 50.64 | |
30 | 69 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 51.00 | |
31 | 43 | Højer Mathilde Ploug | 2001 | FR.SUND | 0178AZ | 25 m | 51.28 | |
32 | 354 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 52.66 | |
33 | 101 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 52.89 | ||
34 | 272 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 54.45 | |
35 | 529 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 55.30 | |
36 | 264 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 55.72 | |
37 | 206 | Armstrong Nora | 2004 | ALLERØD | 25 m | 1:01.18 | ||
38 | 269 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:01.62 | |
39 | 542 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:45.42 | |
40 | 214 | Funch Mie | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
41 | 235 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 565 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 25.09 | |
2 | 567 | Christensen Christian | 1991 | U.S.G | 9181AB | 25 m | 27.89 | |
3 | 460 | Jensen Christoffer R. | 1993 | VI39 | 9313AN | 25 m | 33.34 | |
4 | 331 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 36.66 | |
5 | 574 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 37.00 | |
6 | 509 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 38.69 | |
7 | 5 | Madsen Jens Bomgaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 40.02 | |
8 | 355 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 40.19 | |
9 | 70 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 25 m | 40.40 | |
10 | 208 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 40.92 | |
11 | 543 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 41.84 | |
12 | 538 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 42.36 | |
13 | 279 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 44.64 | |
14 | 265 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 45.38 | |
15 | 100 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 46.71 | ||
16 | 365 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 48.38 | |
17 | 501 | Henriksen Holger Bruun | 2000 | HELSINGØR | 0029AQ | 25 m | 48.96 | |
18 | 520 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 51.00 | ||
19 | 369 | Vedin Daniel | 2004 | KARLSHAMN | AC1504 | 25 m | 52.67 | |
20 | 267 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 54.41 | |
21 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | ||
22 | 238 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | ||
23 | 384 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 25 m | ||
24 | 535 | Nørgaard Jacob No | 2000 | HELSINGØR | 0043AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 453 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 25 m | 1:14.52 | |
2 | 128 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 1:20.92 | |
3 | 182 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:21.23 | |
4 | 488 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:21.24 | |
5 | 577 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 25 m | 1:23.78 | |
6 | 179 | Karlsson Mette | 1995 | KSLS | BR7695 | 25 m | 1:23.84 | |
7 | 60 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 1:24.23 | |
8 | 510 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:24.29 | |
9 | 569 | Yang Sylvia | 1986 | U.S.G | 8634AC | 25 m | 1:26.00 | |
10 | 328 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:26.12 | |
11 | 49 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 1:26.32 | |
12 | 540 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 1:26.87 | |
13 | 311 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:27.48 | |
14 | 299 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:29.05 | |
15 | 458 | Vegge Pernille | 1995 | VI39 | 9578ag | 25 m | 1:29.59 | |
16 | 187 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:29.84 | |
17 | 142 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | 1:29.91 | |
18 | 566 | Borg Louise Buhl | 1987 | U.S.G | 8768AA | 25 m | 1:30.00 | |
19 | 175 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:30.06 | |
20 | 57 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 1:31.44 | |
21 | 59 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 1:32.96 | |
22 | 312 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 1:33.73 | |
23 | 244 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:34.68 | |
24 | 61 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:34.81 | |
25 | 337 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:36.79 | |
26 | 526 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:37.03 | |
27 | 174 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:37.46 | |
28 | 366 | Svensson Hanna | 2000 | KARLSHAMN | AF9200 | 25 m | 1:39.16 | |
29 | 18 | Clausen Asta Holmegaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0264AM | 25 m | 1:40.96 | |
30 | 313 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:41.10 | |
31 | 294 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:41.29 | |
32 | 477 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:41.50 | |
33 | 88 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 25 m | 1:41.51 | |
34 | 25 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:41.79 | |
35 | 250 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:42.85 | |
36 | 321 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:43.63 | |
37 | 329 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:43.68 | |
38 | 336 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 1:44.62 | |
39 | 485 | Christensen Karoline | 2002 | HELSINGØR | 0268AT | 25 m | 1:45.13 | |
40 | 316 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 1:45.43 | |
41 | 94 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 1:45.67 | |
42 | 314 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:47.81 | |
43 | 356 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 1:49.14 | |
44 | 307 | Belmadani Marie Emilie | 2000 | TRITON B | 0004AY | 25 m | 1:49.32 | |
45 | 335 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 1:49.52 | |
46 | 440 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 25 m | 1:50.22 | |
47 | 340 | Andersson Eja | 2000 | KARLSHAMN | AL9800 | 50 m | 1:50.26 | |
48 | 258 | Johansen Esmeralda | 2004 | BIRKERØD | 0482AB | 25 m | 1:50.92 | |
49 | 14 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 25 m | 1:51.48 | |
50 | 320 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 1:51.51 | |
51 | 9 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 25 m | 1:51.81 | |
52 | 19 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:52.81 | |
53 | 261 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 25 m | 1:56.04 | |
54 | 30 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:59.65 | |
55 | 227 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:01.42 | |
56 | 352 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 2:01.89 | |
57 | 237 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:10.14 | |
58 | 39 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:12.71 | |
59 | 348 | Hallberg Freja | 2003 | KARLSHAMN | AB2203 | 25 m | 2:19.35 | |
60 | 578 | Fæster Karla Marie | 2004 | BIRKERØD | 0446AG | 25 m | 2:23.43 | |
61 | 145 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 25 m | ||
62 | 230 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Andersen Mathias | 1991 | HILLERØD | 9163AF | 25 m | 1:00.51 | |
2 | 50 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:11.79 | |
3 | 121 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 1:12.67 | |
4 | 568 | Andreasen Asger Mølgaard | 1990 | U.S.G | 9071AE | 25 m | 1:13.00 | |
5 | 378 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 25 m | 1:16.88 | |
6 | 129 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 25 m | 1:17.79 | |
7 | 560 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 1:18.01 | |
8 | 199 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:19.19 | |
9 | 496 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:19.64 | |
10 | 504 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:20.35 | |
11 | 326 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:21.35 | |
12 | 283 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 1:22.18 | |
13 | 81 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 25 m | 1:25.71 | |
14 | 377 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 25 m | 1:27.01 | |
15 | 322 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:27.11 | |
16 | 63 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:28.68 | |
17 | 46 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | 1:29.39 | |
18 | 327 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 25 m | 1:29.39 | |
19 | 574 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 25 m | 1:29.44 | |
20 | 91 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | 1:30.86 | |
21 | 332 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:31.79 | |
22 | 521 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:32.13 | |
23 | 38 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 1:32.92 | |
24 | 52 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:33.19 | |
25 | 73 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 1:35.91 | |
26 | 276 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 25 m | 1:36.22 | |
27 | 245 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:37.91 | |
28 | 309 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:38.74 | |
29 | 252 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 25 m | 1:39.23 | |
30 | 225 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:41.11 | |
31 | 420 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:41.36 | |
32 | 185 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:43.71 | |
33 | 338 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:43.95 | |
34 | 355 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 25 m | 1:45.12 | |
35 | 210 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:46.08 | |
36 | 29 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | HOVEDSTAD | 0189AJ | 25 m | 1:48.01 | |
37 | 98 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 25 m | 1:48.72 | |
38 | 211 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:50.14 | |
39 | 240 | Wanscher Marius | 2002 | ALLERØD | 0293AM | 25 m | 1:52.08 | |
40 | 286 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 25 m | 1:54.11 | |
41 | 223 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:59.52 | |
42 | 308 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON B | 0217AG | 25 m | 1:59.68 | |
43 | 36 | Weiss Noah Kofoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:00.00 | |
44 | 530 | Mogensen Thor | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 2:00.00 | |
45 | 292 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 25 m | 2:00.14 | |
46 | 120 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 2:00.38 | |
47 | 318 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:00.57 | |
48 | 238 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:04.57 | |
49 | 27 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:04.66 | |
50 | 436 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 2:08.94 | |
51 | 344 | Arrenäs Jonathan | 2002 | KARLSHAMN | AN9702 | 25 m | 2:09.13 | |
52 | 256 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 2:11.36 | |
53 | 48 | Lind Mads | 2002 | FR.SUND | 0255AI | 25 m | ||
54 | 364 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 25 m | ||
55 | 407 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 23, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 26.85 | |
2 | 402 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 27.55 | |
3 | 571 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 27.92 | |
4 | 132 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 25 m | 29.51 | |
5 | 476 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 25 m | 30.27 | |
6 | 362 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 50 m | 30.50 | |
7 | 49 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 30.74 | |
8 | 262 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 30.74 | |
9 | 363 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 30.96 | |
10 | 457 | Kløv Julie | 1997 | VI39 | 9786AS | 25 m | 31.00 | |
11 | 359 | Månsson Annelie | 1996 | KARLSHAMN | AU1696 | 25 m | 31.18 | |
12 | 127 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 25 m | 31.27 | |
13 | 134 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 25 m | 31.44 | |
14 | 177 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 31.59 | |
15 | 288 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 25 m | 31.67 | |
16 | 533 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 31.69 | |
17 | 289 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 32.19 | |
18 | 350 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 32.23 | |
19 | 549 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 32.29 | |
20 | 315 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 50 m | 33.56 | |
21 | 462 | Sørensen Caroline | 1997 | VI39 | 9756AO | 25 m | 34.24 | |
22 | 93 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 36.50 | |
23 | 490 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 37.25 | |
24 | 489 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 37.38 | |
25 | 541 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 37.55 | |
26 | 22 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 25 m | 38.77 | |
27 | 550 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 38.89 | |
28 | 527 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 39.25 | |
29 | 352 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 25 m | 39.35 | |
30 | 557 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 39.46 | |
31 | 503 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 39.55 | |
32 | 87 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 39.71 | |
33 | 479 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 40.23 | |
34 | 552 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 40.92 | |
35 | 51 | Mardov-Johansen Christine | 2003 | FR.SUND | 0366AL | 25 m | 41.15 | |
36 | 515 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 41.90 | |
37 | 278 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 25 m | 42.34 | |
38 | 478 | Balle Lucca Maria | 2004 | HELSINGØR | 0446AK | 25 m | 42.58 | |
39 | 347 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 25 m | 42.88 | |
40 | 33 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 25 m | 43.00 | |
41 | 354 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 43.62 | |
42 | 542 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 43.94 | |
43 | 16 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 25 m | 44.18 | |
44 | 529 | Mathiasen Juliane Camille | 2004 | HELSINGØR | 0406AJ | 25 m | 46.42 | |
45 | 342 | Andersson Mimmi | 2003 | KARLSHAMN | AB8403 | 25 m | 46.80 | |
46 | 263 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 49.76 | |
47 | 268 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 56.14 | |
48 | 206 | Armstrong Nora | 2004 | ALLERØD | 25 m | 1:00.59 | ||
49 | 360 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 25 m | 1:03.86 | |
50 | 207 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 25 m | 1:09.23 | ||
51 | 220 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 24, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 565 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 25 m | 23.05 | |
2 | 564 | Nyeland Rasmus Ejby | 1995 | HELSINGØR | 9561AD | 25 m | 23.94 | |
3 | 481 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 25 m | 25.80 | |
4 | 461 | Madsen Kasper | 1993 | VI39 | 9305AD | 25 m | 25.81 | |
5 | 349 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 25 m | 26.36 | |
6 | 198 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 26.37 | |
7 | 408 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 50 m | 26.59 | |
8 | 523 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 25 m | 26.92 | |
9 | 84 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | 27.28 | |
10 | 545 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 29.45 | |
11 | 185 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 29.85 | |
12 | 323 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 30.08 | |
13 | 254 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 25 m | 30.50 | |
14 | 193 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 30.78 | |
15 | 413 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 31.64 | |
16 | 343 | Andersson Pirow | 1998 | KARLSHAMN | AQ6798 | 25 m | 32.06 | |
17 | 511 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 25 m | 32.13 | |
18 | 277 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 32.71 | |
19 | 537 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 33.34 | |
20 | 562 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 25 m | 33.39 | |
21 | 248 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | 34.36 | |
22 | 124 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 25 m | 35.20 | ||
23 | 104 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 35.41 | ||
24 | 538 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 35.57 | |
25 | 100 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 25 m | 36.52 | ||
26 | 367 | Svensson Tobias | 1998 | KARLSHAMN | AC0398 | 25 m | 36.57 | |
27 | 524 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 36.67 | |
28 | 135 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 37.28 | |
29 | 486 | Doberck Sander Andkjær | 2000 | HELSINGØR | 0013AM | 25 m | 37.34 | |
30 | 267 | Platzer Alexander | 2002 | BIRKERØD | 0235AF | 25 m | 37.65 | |
31 | 530 | Mogensen Thor | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 38.31 | |
32 | 535 | Nørgaard Jacob No | 2000 | HELSINGØR | 0043AT | 25 m | 38.33 | |
33 | 115 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 39.61 | |
34 | 44 | Kleffel Mathias | 2002 | FR.SUND | 0237AL | 25 m | 40.63 | |
35 | 501 | Henriksen Holger Bruun | 2000 | HELSINGØR | 0029AQ | 25 m | 40.66 | |
36 | 62 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 41.36 | |
37 | 223 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 42.47 | |
38 | 251 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 42.77 | |
39 | 361 | Olsson Theodor | 2004 | KARLSHAMN | AE3304 | 25 m | 43.20 | |
40 | 364 | Spogardh Adrian | 2004 | KARLSHAMN | AC7904 | 50 m | 45.89 | |
41 | 344 | Arrenäs Jonathan | 2002 | KARLSHAMN | AN9702 | 25 m | 47.89 | |
42 | 365 | Spogardh Leo | 2004 | KARLSHAMN | AE2304 | 25 m | 48.85 | |
43 | 130 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 25 m | ||
44 | 520 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 1:03.37 | |
2 | 285 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:05.14 | |
3 | 446 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:12.71 | |
4 | 448 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:12.75 | |
5 | 447 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:13.85 | |
6 | 494 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 25 m | 1:13.95 | |
7 | 363 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 25 m | 1:15.68 | |
8 | 131 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 1:16.07 | |
9 | 12 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:16.24 | |
10 | 525 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:16.62 | |
11 | 566 | Borg Louise Buhl | 1987 | U.S.G | 8768AA | 25 m | 1:18.66 | |
12 | 103 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | 1:20.09 | |
13 | 423 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:20.98 | |
14 | 201 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:21.27 | |
15 | 293 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 25 m | 1:22.99 | |
16 | 196 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:23.17 | |
17 | 306 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:26.17 | |
18 | 421 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:28.06 | |
19 | 295 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 25 m | 1:29.72 | |
20 | 334 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:29.80 | |
21 | 72 | Grann Aya Bødker | 2002 | GLADSAXE | 0224AM | 25 m | 1:30.22 | |
22 | 85 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 25 m | 1:33.12 | |
23 | 253 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 25 m | 1:34.34 | |
24 | 197 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:35.96 | |
25 | 335 | Sund Ida | 2000 | TRITON B | 0064AX | 25 m | 1:36.67 | |
26 | 26 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 1:37.41 | |
27 | 189 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 25 m | 1:37.84 | |
28 | 350 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 25 m | 1:39.16 | |
29 | 321 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 25 m | 1:39.79 | |
30 | 71 | Granborg Luna | 2002 | GLADSAXE | 0282AQ | 25 m | 1:41.47 | |
31 | 34 | Thomsen Naja Sofia | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:46.61 | |
32 | 246 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:49.79 | |
33 | 77 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:56.25 | |
34 | 78 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 25 m | 2:01.45 | |
35 | 97 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 2:01.61 | |
36 | 75 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:04.56 | ||
37 | 89 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.12 | ||
38 | 105 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 25 m | 2:08.12 | |
39 | 80 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 25 m | 2:09.64 | |
40 | 191 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | ||
41 | 227 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | ||
42 | 229 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 25 m | ||
43 | 233 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 480 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:02.18 | |
2 | 482 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:03.47 | |
3 | 459 | Sørensen Christian O. | 1996 | VI39 | 9621AC | 25 m | 1:04.50 | |
4 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | 1:07.98 | |
5 | 317 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:08.46 | |
6 | 568 | Andreasen Asger Mølgaard | 1990 | U.S.G | 9071AE | 25 m | 1:09.00 | |
7 | 56 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 1:13.82 | |
8 | 99 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:14.55 | |
9 | 67 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 25 m | 1:14.83 | |
10 | 536 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 25 m | 1:16.86 | |
11 | 449 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 25 m | 1:17.27 | |
12 | 249 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 25 m | 1:18.54 | |
13 | 560 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 25 m | 1:18.75 | |
14 | 86 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 25 m | 1:19.00 | |
15 | 52 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:19.33 | |
16 | 284 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 25 m | 1:20.52 | |
17 | 247 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 25 m | 1:21.93 | |
18 | 266 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 25 m | 1:21.93 | |
19 | 330 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 25 m | 1:25.56 | |
20 | 70 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 25 m | 1:27.30 | |
21 | 254 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:27.42 | |
22 | 271 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:33.05 | |
23 | 29 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | HOVEDSTAD | 0189AJ | 25 m | 1:37.46 | |
24 | 265 | Olesen Mads Rønn | 2002 | BIRKERØD | 0281AC | 25 m | 1:38.30 | |
25 | 212 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:39.42 | |
26 | 194 | Nordly Sebastian | 2001 | ROSKILDE | 0161AJ | 25 m | 1:40.57 | |
27 | 27 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:53.39 | |
28 | 20 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 25 m | 1:58.55 | |
29 | 7 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:10.00 | |
30 | 192 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
31 | 270 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | ||
32 | 275 | Staal Sebastian M. | 2002 | BIRKERØD | 0211AC | 25 m | ||
33 | 380 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 453 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 25 m | 1:03.36 | |
2 | 180 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 1:06.23 | |
3 | 571 | Breum Alberte | 1995 | HELSINGØR | 9586AD | 25 m | 1:11.16 | |
4 | 285 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 1:11.37 | |
5 | 179 | Karlsson Mette | 1995 | KSLS | BR7695 | 25 m | 1:11.50 | |
6 | 402 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:12.87 | |
7 | 181 | Nilsson Elin | 1999 | KSLS | AV7699 | 25 m | 1:12.92 | |
8 | 446 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:13.14 | |
9 | 111 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 25 m | 1:13.64 | |
10 | 539 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 25 m | 1:13.64 | |
11 | 182 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:14.04 | |
12 | 176 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 25 m | 1:14.13 | |
13 | 507 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 25 m | 1:14.19 | |
14 | 60 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 25 m | 1:14.46 | |
15 | 516 | Krarup Silje | 1998 | HELSINGØR | 9858AB | 25 m | 1:14.65 | |
16 | 362 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 25 m | 1:15.03 | |
17 | 257 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 25 m | 1:15.16 | |
18 | 554 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 25 m | 1:15.69 | |
19 | 491 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:16.02 | |
20 | 299 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 1:16.76 | |
21 | 447 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:17.22 | |
22 | 183 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:17.29 | |
23 | 49 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 25 m | 1:17.37 | |
24 | 487 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 25 m | 1:17.37 | |
25 | 448 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:18.43 | |
26 | 262 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 25 m | 1:18.67 | |
27 | 204 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:19.49 | |
28 | 510 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:19.97 | |
29 | 141 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 25 m | 1:20.02 | |
30 | 118 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 25 m | 1:20.03 | |
31 | 492 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:20.09 | |
32 | 432 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 1:20.23 | |
33 | 346 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 25 m | 1:20.63 | |
34 | 137 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 25 m | 1:20.86 | |
35 | 184 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:20.91 | |
36 | 259 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 25 m | 1:21.48 | |
37 | 244 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 1:21.57 | |
38 | 138 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 25 m | 1:21.67 | |
39 | 359 | Månsson Annelie | 1996 | KARLSHAMN | AU1696 | 25 m | 1:21.67 | |
40 | 404 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 1:21.93 | |
41 | 440 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 25 m | 1:22.10 | |
42 | 187 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:22.28 | |
43 | 526 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:22.32 | |
44 | 59 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 25 m | 1:22.54 | |
45 | 528 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:22.66 | |
46 | 411 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | 1:22.77 | |
47 | 289 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 25 m | 1:22.79 | |
48 | 312 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 25 m | 1:23.25 | |
49 | 563 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 1:23.27 | |
50 | 57 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 25 m | 1:23.48 | |
51 | 421 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:23.56 | |
52 | 477 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:24.00 | |
53 | 320 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 25 m | 1:24.31 | |
54 | 533 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:24.75 | |
55 | 41 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 25 m | 1:24.82 | |
56 | 337 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:25.36 | |
57 | 512 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:25.53 | |
58 | 435 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | 1:25.72 | |
59 | 290 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 25 m | 1:25.77 | |
60 | 497 | Haugegaard Klara Lea | 2000 | HELSINGØR | 0098AX | 25 m | 1:25.97 | |
61 | 126 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 25 m | 1:26.67 | |
62 | 58 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 25 m | 1:27.18 | |
63 | 409 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:27.67 | |
64 | 493 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 1:27.75 | |
65 | 345 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 25 m | 1:27.84 | |
66 | 186 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 1:28.55 | |
67 | 573 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 1:28.87 | |
68 | 417 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:29.05 | |
69 | 90 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 25 m | 1:29.08 | |
70 | 313 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:29.27 | |
71 | 178 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 25 m | 1:30.14 | |
72 | 310 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 25 m | 1:30.14 | |
73 | 4 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 25 m | 1:30.45 | |
74 | 495 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:30.74 | |
75 | 556 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 1:31.27 | |
76 | 82 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:31.74 | |
77 | 94 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 25 m | 1:31.89 | |
78 | 502 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:32.06 | |
79 | 174 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 25 m | 1:32.22 | |
80 | 340 | Andersson Eja | 2000 | KARLSHAMN | AL9800 | 25 m | 1:32.28 | |
81 | 136 | Pihl Anna Haugsted | 2003 | HILLERØD | 0384AA | 25 m | 1:32.37 | |
82 | 25 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:32.78 | |
83 | 483 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:32.79 | |
84 | 76 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 1:33.13 | |
85 | 450 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 25 m | 1:33.59 | |
86 | 83 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 25 m | 1:34.10 | |
87 | 260 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 25 m | 1:34.29 | |
88 | 250 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 25 m | 1:34.44 | |
89 | 434 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 25 m | 1:35.05 | |
90 | 489 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:35.64 | |
91 | 314 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:36.89 | |
92 | 24 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:36.97 | |
93 | 425 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 25 m | 1:37.06 | |
94 | 490 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 1:37.60 | |
95 | 235 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 1:37.69 | |
96 | 231 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 0418AD | 25 m | 1:38.03 | |
97 | 34 | Thomsen Naja Sofia | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 25 m | 1:38.47 | |
98 | 329 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:38.71 | |
99 | 236 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 1:38.91 | |
100 | 418 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 25 m | 1:39.05 | |
101 | 234 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 1:39.83 | |
102 | 243 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 25 m | 1:40.68 | |
103 | 427 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 1:40.74 | |
104 | 544 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 1:40.76 | |
105 | 74 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:40.87 | |
106 | 356 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 25 m | 1:40.99 | |
107 | 534 | Nissen Julie | 2002 | HELSINGØR | 0278AS | 25 m | 1:41.99 | |
108 | 379 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 1:42.03 | |
109 | 69 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 25 m | 1:43.13 | |
110 | 541 | Roed Frida | 2001 | HELSINGØR | 0158AU | 25 m | 1:44.31 | |
111 | 15 | Olesen Ida Hebeltoft | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 25 m | 1:44.32 | |
112 | 233 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 25 m | 1:44.38 | |
113 | 11 | Nielsen Luna Gammelgaard | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 1:44.68 | |
114 | 513 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038AL | 25 m | 1:44.92 | |
115 | 333 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:46.20 | |
116 | 96 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:46.65 | ||
117 | 190 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 1:47.04 | |
118 | 263 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:47.47 | |
119 | 414 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 1:47.89 | |
120 | 429 | Kobbernagel Clara Emilie | 2001 | HØRSHOLM | 0158AW | 25 m | 1:50.02 | |
121 | 255 | Jensen Betty Marie | 2004 | BIRKERØD | 0468AF | 25 m | 1:52.64 | |
122 | 95 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 25 m | 1:57.00 | |
123 | 354 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 25 m | 1:59.36 | |
124 | 272 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 2:00.51 | |
125 | 101 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.46 | ||
126 | 195 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:09.47 | |
127 | 79 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.78 | ||
128 | 232 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 25 m | 2:13.50 | |
129 | 268 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:21.60 | |
130 | 230 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 0476AD | 25 m | 2:24.16 | |
131 | 221 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 0428AD | 25 m | 2:48.64 | |
132 | 43 | Højer Mathilde Ploug | 2001 | FR.SUND | 0178AZ | 25 m | ||
133 | 61 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
134 | 133 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 25 m | ||
135 | 139 | Riis Simone Kronborg | 1997 | BIRKERØD | 9786AN | 25 m | ||
136 | 142 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 25 m | ||
137 | 226 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | ||
138 | 264 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | ||
139 | 269 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | ||
140 | 339 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 25 m | ||
141 | 341 | Andersson Linnea | 2004 | KARLSHAMN | AA6204 | 25 m | ||
142 | 342 | Andersson Mimmi | 2003 | KARLSHAMN | AB8403 | 25 m | ||
143 | 347 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 25 m | ||
144 | 348 | Hallberg Freja | 2003 | KARLSHAMN | AB2203 | 25 m | ||
145 | 360 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 25 m | ||
146 | 368 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 531 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 25 m | 59.17 | |
2 | 437 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 25 m | 1:01.79 | |
3 | 532 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 25 m | 1:04.96 | |
4 | 143 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 1:05.13 | |
5 | 50 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 1:05.27 | |
6 | 480 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 25 m | 1:05.49 | |
7 | 63 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:07.43 | |
8 | 555 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:07.86 | |
9 | 496 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | 1:08.85 | |
10 | 408 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 25 m | 1:10.00 | |
11 | 125 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 25 m | 1:10.05 | |
12 | 291 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 25 m | 1:11.02 | |
13 | 464 | Ern Frederik | 1989 | VI39 | 8965AC | 25 m | 1:11.19 | |
14 | 449 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 25 m | 1:12.20 | |
15 | 199 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:12.27 | |
16 | 444 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 1:12.93 | |
17 | 323 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:13.02 | |
18 | 463 | Bennedsen Kasper | 1988 | VI39 | 8899AC | 25 m | 1:13.13 | |
19 | 326 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 25 m | 1:14.46 | |
20 | 193 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:15.12 | |
21 | 200 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:15.54 | |
22 | 553 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:15.59 | |
23 | 424 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 25 m | 1:15.62 | |
24 | 504 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:16.13 | |
25 | 430 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 1:16.26 | |
26 | 460 | Jensen Christoffer R. | 1993 | VI39 | 9313AN | 25 m | 1:16.29 | |
27 | 203 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:16.42 | |
28 | 322 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:16.85 | |
29 | 403 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:17.12 | |
30 | 415 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:17.12 | |
31 | 412 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:17.63 | |
32 | 68 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:18.67 | |
33 | 413 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 1:18.80 | |
34 | 273 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 25 m | 1:19.66 | |
35 | 309 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:20.23 | |
36 | 38 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 1:21.23 | |
37 | 338 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 25 m | 1:21.54 | |
38 | 185 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:22.26 | |
39 | 122 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:22.74 | |
40 | 521 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:23.37 | |
41 | 332 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:23.40 | |
42 | 245 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:23.52 | |
43 | 325 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:24.60 | |
44 | 443 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 1:24.79 | |
45 | 509 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:24.92 | |
46 | 217 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:25.00 | |
47 | 511 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 25 m | 1:25.00 | |
48 | 208 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:26.26 | |
49 | 23 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 25 m | 1:28.14 | |
50 | 106 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 25 m | 1:28.32 | |
51 | 277 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:28.49 | |
52 | 546 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:29.19 | |
53 | 241 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 25 m | 1:29.41 | |
54 | 296 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 25 m | 1:29.43 | |
55 | 31 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 1:29.89 | |
56 | 215 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:30.10 | |
57 | 45 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 25 m | 1:31.86 | |
58 | 212 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:32.72 | |
59 | 543 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:32.81 | |
60 | 119 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 1:33.21 | |
61 | 300 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:33.28 | |
62 | 318 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:36.02 | |
63 | 522 | Lastro Julian | 2000 | HELSINGØR | 0053AS | 25 m | 1:36.14 | |
64 | 558 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 1:36.89 | |
65 | 274 | Skytte Victor Arendt | 2002 | BIRKERØD | 0255AF | 25 m | 1:36.91 | |
66 | 324 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:37.28 | |
67 | 538 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:39.52 | |
68 | 508 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:40.00 | |
69 | 218 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:40.24 | |
70 | 279 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:40.50 | |
71 | 10 | Fall Malik Emil | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AL | 25 m | 1:40.61 | |
72 | 36 | Weiss Noah Kofoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:42.54 | |
73 | 42 | Holm Lucas Winther | 2003 | FR.SUND | 0393AC | 25 m | 1:43.22 | |
74 | 21 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 25 m | 1:45.48 | |
75 | 514 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 25 m | 1:45.70 | |
76 | 238 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 1:45.82 | |
77 | 219 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:54.17 | |
78 | 120 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:54.26 | |
79 | 442 | Samson Marcus | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:54.94 | |
80 | 361 | Olsson Theodor | 2004 | KARLSHAMN | AE3304 | 25 m | 1:55.71 | |
81 | 308 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON B | 0217AG | 25 m | 1:56.13 | |
82 | 223 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:57.10 | |
83 | 256 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:58.15 | |
84 | 102 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 25 m | 1:59.63 | ||
85 | 40 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 25 m | ||
86 | 46 | Larsen Oliver | 2000 | FR.SUND | 0093AS | 25 m | ||
87 | 121 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | ||
88 | 123 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 25 m | ||
89 | 140 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 25 m | ||
90 | 188 | Echart Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
91 | 248 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 25 m | ||
92 | 351 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 25 m | ||
93 | 369 | Vedin Daniel | 2004 | KARLSHAMN | AC1504 | 25 m | ||
94 | 426 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 29, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Hs Supermix | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 1:48.22 | ||
2 | 472 | Helsingør Mix 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:51.00 | ||
3 | 109 | Hils Mix 1 | 0 | HILLERØD | 25 m | 1:52.99 | ||
4 | 474 | Helsingør Mix 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 473 | Helsingør Mix 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:56.00 | ||
6 | 475 | Helsingør Mix 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:56.00 | ||
7 | 398 | Hørsholm Mix 1 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 1:58.22 | ||
8 | 110 | Hils Mix 2 | 0 | HILLERØD | 25 m | 1:58.99 | ||
9 | 399 | Hørsholm Mix 2 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 1:59.22 | ||
10 | 282 | Sigma Mix 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 301 | Triton Mix 1 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | 400 | Hørsholm Mix 3 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:00.22 | ||
13 | 401 | Hørsholm Mix 4 | 0 | HØRSHOLM | 25 m | 2:01.22 | ||
14 | 302 | Triton Mix 2 | 0 | TRITON B | 25 m | 2:08.00 | ||
15 | 65 | Gsc 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:01.23 | ||
16 | 66 | Gsc 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 4:11.78 | ||
17 | 54 | Frederikssund Mix 1 | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
18 | 55 | Frederikssund Mix 2 | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
19 | 107 | Hils 3 Mix | 2001 | HILLERØD | 25 m | |||
20 | 108 | Hils 3 Mix 2 | 2001 | HILLERØD | 25 m | |||
21 | 304 | Triton Mix2 | 0 | TRITON B | 25 m | |||
22 | 305 | Triton Talent Mix1 | 0 | TRITON B | 25 m | |||
23 | 456 | A-Team Stjernemix | 0 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 114, 100m Frisvøm Herrer Maste |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 370 | Krage Eddy | 1967 | HELSINGØR | 6723AA | 25 m | 1:02.98 | |
2 | 465 | Johansen Hans Martin | 1980 | HELSINGØR | 8023AA | 25 m | 1:03.00 | |
3 | 371 | Lind Allan | 1966 | HELSINGØR | 6629AA | 25 m | 1:07.04 | |
4 | 1 | Petersen Henrik | 1969 | HØRSHOLM | 25 m | 1:11.03 | ||
5 | 3 | Jensen Kim Yousefi | 1966 | HØRSHOLM | 6667AA | 25 m | 1:11.76 | |
6 | 353 | Lennvig Mats | 1965 | KARLSHAMN | AC5165 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 115, 100m Frisvøm Damer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Gottlieb Bente Holm | 1966 | HØRSHOLM | 6682AA | 25 m | 1:09.96 | |
2 | 372 | Kerrn Camilla | 1971 | HELSINGØR | 7144AA | 25 m | 1:12.00 | |
3 | 468 | Bruun Pernille | 1966 | HELSINGØR | 6604AA | 25 m | 1:19.00 | |
4 | 373 | Lund Sys | 1977 | HELSINGØR | 7706AA | 25 m | ||
5 | 579 | Thomsen Gitte Rud | 1972 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 119, 50m Rygsvøm Damer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 575 | Raagaard Gitte | 1970 | HELSINGØR | 7032AA | 25 m | 34.00 | |
2 | 468 | Bruun Pernille | 1966 | HELSINGØR | 6604AA | 25 m | 40.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 120, 50m Rygsvøm Herrer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Wiberg Søren | 1971 | HELSINGØR | 25 m | 28.00 | ||
2 | 370 | Krage Eddy | 1967 | HELSINGØR | 6723AA | 25 m | 35.47 | |
3 | 1 | Petersen Henrik | 1969 | HØRSHOLM | 25 m | 36.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 123, 50m Frisvøm Damer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 575 | Raagaard Gitte | 1970 | HELSINGØR | 7032AA | 25 m | 29.90 | |
2 | 466 | Riber Inger | 1963 | HELSINGØR | 6392AA | 25 m | 34.12 | |
3 | 372 | Kerrn Camilla | 1971 | HELSINGØR | 7144AA | 25 m | 34.16 | |
4 | 373 | Lund Sys | 1977 | HELSINGØR | 7706AA | 25 m | ||
5 | 469 | Haugegaars Ida | 1965 | HELSINGØR | 25 m | |||
6 | 572 | Roll Margot | 1935 | HELSINGØR | 3522AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 124, 50m Frisvøm Herrer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 467 | Hvilsom Mads Terndrup | 1976 | HELSINGØR | 25 m | 26.00 | ||
2 | 353 | Lennvig Mats | 1965 | KARLSHAMN | AC5165 | 25 m | 28.34 | |
3 | 470 | Jensen Lars Dam | 1972 | HELSINGØR | 7295AA | 25 m | 29.07 | |
4 | 1 | Petersen Henrik | 1969 | HØRSHOLM | 25 m | 29.20 | ||
5 | 371 | Lind Allan | 1966 | HELSINGØR | 6629AA | 25 m | 30.24 | |
6 | 370 | Krage Eddy | 1967 | HELSINGØR | 6723AA | 25 m | 31.00 | |
7 | 3 | Jensen Kim Yousefi | 1966 | HØRSHOLM | 6667AA | 25 m | 31.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 127, 100m Medley Damer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 575 | Raagaard Gitte | 1970 | HELSINGØR | 7032AA | 25 m | 1:14.50 | |
2 | 2 | Gottlieb Bente Holm | 1966 | HØRSHOLM | 6682AA | 25 m | 1:20.00 | |
3 | 466 | Riber Inger | 1963 | HELSINGØR | 6392AA | 25 m | 1:27.94 | |
4 | 468 | Bruun Pernille | 1966 | HELSINGØR | 6604AA | 25 m | 1:28.54 | |
5 | 373 | Lund Sys | 1977 | HELSINGØR | 7706AA | 25 m | 1:28.76 | |
6 | 372 | Kerrn Camilla | 1971 | HELSINGØR | 7144AA | 25 m | 1:30.41 | |
7 | 469 | Haugegaars Ida | 1965 | HELSINGØR | 25 m | |||
8 | 572 | Roll Margot | 1935 | HELSINGØR | 3522AA | 25 m | ||
9 | 579 | Thomsen Gitte Rud | 1972 | HELSINGØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |
Løb 128, 100m Medley Herrer Master |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Wiberg Søren | 1971 | HELSINGØR | 25 m | 1:05.00 | ||
2 | 470 | Jensen Lars Dam | 1972 | HELSINGØR | 7295AA | 25 m | 1:21.05 | |
3 | 3 | Jensen Kim Yousefi | 1966 | HØRSHOLM | 6667AA | 25 m | 1:21.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:40 |