Program för KVIK AL-Bank Årgangs CUP 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 30.31 | |
2 | 506 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 32.17 | |
3 | 382 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 50 m | 32.31 | |
4 | 443 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 32.65 | |
5 | 515 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 33.26 | |
6 | 444 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 33.35 | |
7 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 33.70 | |
8 | 397 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 34.31 | |
9 | 460 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 34.45 | |
10 | 403 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 34.54 | |
11 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 35.96 | |
12 | 401 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 36.03 | |
13 | 296 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 36.47 | |
14 | 566 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 36.74 | |
15 | 484 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 37.36 | |
16 | 270 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 37.42 | |
17 | 393 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 37.48 | |
18 | 584 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 37.65 | |
19 | 381 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 37.66 | |
20 | 391 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 38.23 | |
21 | 575 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 38.79 | |
22 | 580 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 39.22 | |
23 | 395 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 39.89 | |
24 | 414 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 40.54 | |
25 | 288 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 40.76 | |
26 | 370 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 41.58 | |
27 | 507 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 41.68 | |
28 | 289 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 42.79 | |
29 | 281 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 43.67 | |
30 | 590 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | 43.75 | |
31 | 385 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 44.23 | |
32 | 546 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 44.38 | |
33 | 451 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 51.63 | |
34 | 453 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 51.92 | |
35 | 369 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 52.42 | |
36 | 454 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 56.52 | |
37 | 593 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 57.00 | |
38 | 574 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:03.86 | |
39 | 591 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:19 |
Løb 2, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 27.73 | |
2 | 455 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 28.65 | |
3 | 545 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 28.81 | |
4 | 439 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 30.55 | |
5 | 392 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 30.69 | |
6 | 396 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 31.38 | |
7 | 577 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 31.94 | |
8 | 374 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 32.19 | |
9 | 508 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 32.42 | |
10 | 405 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 32.52 | |
11 | 486 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 33.36 | |
12 | 517 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 33.53 | |
13 | 563 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 33.73 | |
14 | 271 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 34.56 | |
15 | 386 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 34.70 | |
16 | 497 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 34.89 | |
17 | 280 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 35.31 | |
18 | 440 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 35.42 | |
19 | 503 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 35.93 | |
20 | 438 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 36.02 | |
21 | 502 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 36.54 | |
22 | 528 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 37.91 | |
23 | 567 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 38.34 | |
24 | 579 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 38.92 | |
25 | 297 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 39.44 | |
26 | 380 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 40.07 | |
27 | 389 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 40.74 | |
28 | 407 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 41.05 | |
29 | 290 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 41.69 | |
30 | 441 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 42.27 | |
31 | 402 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 42.44 | |
32 | 372 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 42.91 | |
33 | 295 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 44.03 | |
34 | 373 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 47.44 | |
35 | 399 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 48.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:19 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 376 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 34.54 | |
2 | 382 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 34.57 | |
3 | 501 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 36.24 | |
4 | 365 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 36.40 | |
5 | 449 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 37.49 | |
6 | 552 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 38.03 | |
7 | 548 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 38.35 | |
8 | 371 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 38.99 | |
9 | 509 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 39.34 | |
10 | 445 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 39.79 | |
11 | 458 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 40.63 | |
12 | 426 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 41.25 | |
13 | 561 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 41.89 | |
14 | 589 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 25 m | 42.54 | |
15 | 516 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 42.70 | |
16 | 459 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 42.97 | |
17 | 573 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 43.33 | |
18 | 498 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 43.85 | |
19 | 513 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 44.21 | |
20 | 368 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 44.43 | |
21 | 276 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 44.62 | |
22 | 482 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 45.02 | |
23 | 293 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 45.26 | |
24 | 370 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 45.42 | |
25 | 296 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 45.81 | |
26 | 570 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 50 m | 46.75 | |
27 | 447 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 47.63 | |
28 | 289 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 48.53 | |
29 | 400 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 50 m | 49.21 | |
30 | 394 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 49.73 | |
31 | 434 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 49.73 | |
32 | 436 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 49.90 | |
33 | 284 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 50.12 | |
34 | 565 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 50 m | 50.88 | |
35 | 404 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 54.59 | |
36 | 431 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 58.03 | |
37 | 369 | Bech Signe Thornberg | 2004 | KVIK | 0406AK | 25 m | 58.72 | |
38 | 453 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 1:03.42 | |
39 | 454 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | ||
40 | 580 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | ||
41 | 591 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | ||
42 | 593 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:19 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 32.41 | |
2 | 433 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 32.80 | |
3 | 529 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 34.13 | |
4 | 283 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 37.14 | |
5 | 456 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 37.82 | |
6 | 496 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 38.24 | |
7 | 510 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 38.97 | |
8 | 442 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 39.29 | |
9 | 457 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 39.66 | |
10 | 367 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 39.96 | |
11 | 519 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 40.09 | |
12 | 483 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 41.37 | |
13 | 579 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 41.57 | |
14 | 568 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 41.98 | |
15 | 298 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 42.85 | |
16 | 292 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 42.89 | |
17 | 578 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 43.13 | |
18 | 282 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 43.67 | |
19 | 272 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 43.72 | |
20 | 412 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 43.97 | |
21 | 380 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 45.48 | |
22 | 375 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 45.79 | |
23 | 492 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 46.85 | |
24 | 372 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 50.80 | |
25 | 277 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 52.09 | |
26 | 585 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 54.45 | |
27 | 583 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 54.46 | |
28 | 399 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 56.14 | |
29 | 564 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:01.38 | |
30 | 450 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 1:14.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:19 |
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 549 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 27.23 | |
2 | 409 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 50 m | 28.04 | |
3 | 429 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 28.22 | |
4 | 443 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 28.72 | |
5 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 28.88 | |
6 | 379 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 28.93 | |
7 | 401 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 29.38 | |
8 | 365 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 29.65 | |
9 | 516 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 29.94 | |
10 | 485 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 30.18 | |
11 | 397 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 30.19 | |
12 | 552 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 30.46 | |
13 | 426 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 30.55 | |
14 | 381 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 30.65 | |
15 | 488 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 31.25 | |
16 | 506 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 31.25 | |
17 | 504 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 31.51 | |
18 | 501 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 31.61 | |
19 | 514 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 31.64 | |
20 | 561 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 31.65 | |
21 | 548 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 31.74 | |
22 | 584 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 31.82 | |
23 | 371 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 31.88 | |
24 | 494 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 31.92 | |
25 | 278 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 32.11 | |
26 | 505 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 32.24 | |
27 | 270 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 32.32 | |
28 | 553 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 32.55 | |
29 | 460 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 32.56 | |
30 | 459 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 32.69 | |
31 | 276 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 32.73 | |
32 | 390 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 33.12 | |
33 | 449 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 33.39 | |
34 | 391 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 33.47 | |
35 | 432 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 33.55 | |
36 | 370 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 33.98 | |
37 | 288 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 34.01 | |
38 | 293 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 34.01 | |
39 | 378 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 34.18 | |
40 | 395 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 34.42 | |
41 | 566 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 34.44 | |
42 | 444 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 34.63 | |
43 | 377 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 34.65 | |
44 | 597 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 34.67 | |
45 | 573 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 34.70 | |
46 | 498 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 34.81 | |
47 | 394 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 35.16 | |
48 | 273 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 35.25 | |
49 | 406 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 35.25 | |
50 | 447 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 50 m | 35.43 | |
51 | 546 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 35.61 | |
52 | 493 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 35.64 | |
53 | 385 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 35.65 | |
54 | 565 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 36.07 | |
55 | 507 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 37.04 | |
56 | 451 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 37.23 | |
57 | 286 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 37.24 | |
58 | 434 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 37.27 | |
59 | 388 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 37.50 | |
60 | 556 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 39.05 | |
61 | 289 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 39.23 | |
62 | 404 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 40.55 | |
63 | 454 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 45.64 | |
64 | 593 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 46.88 | |
65 | 482 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | ||
66 | 591 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:19 |
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 410 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 26.18 | |
2 | 384 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 26.41 | |
3 | 387 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 26.41 | |
4 | 435 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 26.43 | |
5 | 433 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 26.93 | |
6 | 511 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 27.10 | |
7 | 534 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 27.43 | |
8 | 285 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 27.44 | |
9 | 405 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 27.54 | |
10 | 497 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 27.89 | |
11 | 518 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 27.94 | |
12 | 486 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 27.96 | |
13 | 456 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 28.07 | |
14 | 520 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 28.14 | |
15 | 510 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 28.33 | |
16 | 425 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 28.49 | |
17 | 374 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 28.61 | |
18 | 274 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 28.77 | |
19 | 396 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 28.79 | |
20 | 280 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 28.85 | |
21 | 562 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 28.95 | |
22 | 291 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 29.07 | |
23 | 283 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 29.36 | |
24 | 367 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 29.44 | |
25 | 517 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 29.80 | |
26 | 483 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 29.81 | |
27 | 582 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 29.84 | |
28 | 487 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 30.02 | |
29 | 508 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 30.17 | |
30 | 502 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 30.36 | |
31 | 496 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 30.37 | |
32 | 428 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 30.63 | |
33 | 495 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 30.74 | |
34 | 386 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 30.95 | |
35 | 528 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 31.44 | |
36 | 413 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 31.77 | |
37 | 491 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 31.89 | |
38 | 438 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 32.15 | |
39 | 568 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 32.37 | |
40 | 282 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 32.63 | |
41 | 512 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 32.91 | |
42 | 295 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 33.00 | |
43 | 292 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 33.32 | |
44 | 412 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 33.41 | |
45 | 366 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 33.49 | |
46 | 407 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 33.74 | |
47 | 586 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 33.89 | |
48 | 442 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 33.96 | |
49 | 297 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 34.18 | |
50 | 287 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 34.30 | |
51 | 380 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 34.39 | |
52 | 389 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 34.45 | |
53 | 272 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 34.47 | |
54 | 585 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 34.66 | |
55 | 430 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 34.79 | |
56 | 402 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 34.94 | |
57 | 372 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 35.02 | |
58 | 375 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 35.25 | |
59 | 290 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 35.58 | |
60 | 461 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 36.01 | |
61 | 279 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 36.09 | |
62 | 373 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 37.42 | |
63 | 399 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 41.40 | |
64 | 564 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 43.02 | |
65 | 450 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 43.98 | |
66 | 490 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:19 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 376 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 29.12 | |
2 | 382 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 29.36 | |
3 | 549 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 30.46 | |
4 | 379 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 30.74 | |
5 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 31.65 | |
6 | 403 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 31.79 | |
7 | 515 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 32.68 | |
8 | 485 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 32.71 | |
9 | 431 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 33.06 | |
10 | 514 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 33.34 | |
11 | 368 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 33.65 | |
12 | 504 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 34.55 | |
13 | 393 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 34.83 | |
14 | 494 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 35.38 | |
15 | 570 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 35.47 | |
16 | 553 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 35.69 | |
17 | 383 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 36.27 | |
18 | 575 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 36.42 | |
19 | 278 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 36.51 | |
20 | 414 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 37.05 | |
21 | 505 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 37.53 | |
22 | 378 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 37.58 | |
23 | 406 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 37.63 | |
24 | 458 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 37.72 | |
25 | 273 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 37.80 | |
26 | 390 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 37.91 | |
27 | 484 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 39.08 | |
28 | 488 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 39.29 | |
29 | 284 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 39.49 | |
30 | 400 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 39.70 | |
31 | 556 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 40.41 | |
32 | 590 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | 40.61 | |
33 | 377 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 40.97 | |
34 | 436 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 41.32 | |
35 | 493 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 42.49 | |
36 | 288 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 42.74 | |
37 | 509 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 42.96 | |
38 | 589 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 25 m | 44.58 | |
39 | 445 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 44.82 | |
40 | 286 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 46.50 | |
41 | 281 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 46.67 | |
42 | 388 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 46.89 | |
43 | 513 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 47.52 | |
44 | 574 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 50 m | 51.89 | |
45 | 591 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | ||
46 | 593 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:19 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 27.05 | |
2 | 448 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 27.20 | |
3 | 440 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 28.49 | |
4 | 387 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 28.59 | |
5 | 518 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 30.08 | |
6 | 577 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 30.11 | |
7 | 437 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 30.69 | |
8 | 545 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 30.73 | |
9 | 392 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 30.82 | |
10 | 534 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 31.49 | |
11 | 520 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 31.53 | |
12 | 285 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 31.74 | |
13 | 563 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 32.12 | |
14 | 274 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 32.83 | |
15 | 428 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 34.22 | |
16 | 512 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 34.41 | |
17 | 578 | Olsen Emil Krohn | 2001 | KØGE | 0113AD | 25 m | 34.85 | |
18 | 567 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 35.07 | |
19 | 519 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 35.18 | |
20 | 582 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 35.23 | |
21 | 271 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 35.26 | |
22 | 366 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 35.46 | |
23 | 439 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 36.31 | |
24 | 298 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 36.34 | |
25 | 490 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | 36.41 | |
26 | 413 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 36.44 | |
27 | 503 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 36.56 | |
28 | 562 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 37.06 | |
29 | 492 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 37.10 | |
30 | 491 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 37.29 | |
31 | 457 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 38.04 | |
32 | 499 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 38.31 | |
33 | 291 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 39.16 | |
34 | 461 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 39.23 | |
35 | 402 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 39.68 | |
36 | 487 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 50 m | 41.76 | |
37 | 375 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 42.01 | |
38 | 380 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 42.51 | |
39 | 279 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 43.25 | |
40 | 441 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 43.60 | |
41 | 287 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 43.96 | |
42 | 407 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 44.18 | |
43 | 583 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 45.71 | |
44 | 277 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 47.02 | |
45 | 425 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | ||
46 | 430 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | ||
47 | 586 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 15:19 |
Løb 9, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Kvik Mix B1 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:47.00 | ||
2 | 357 | Kvik Mix B2 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 419 | Triton Mix 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 358 | Kvik Mix C1 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:53.90 | ||
5 | 420 | Triton Mix 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:55.00 | ||
6 | 462 | Vat-Cph Mix 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 1:56.00 | ||
7 | 463 | Vat-Cph Mix 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 1:56.00 | ||
8 | 464 | Vat-Cph Mix 3 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 1:58.00 | ||
9 | 421 | Triton Mix 3 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 359 | Kvik Mix C2 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:00.30 | ||
11 | 423 | Triton Talent Mix 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:02.00 | ||
12 | 325 | Birkerød Mix 1 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 326 | Birkerød Mix 2 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 595 | Birkerød Mix 3 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 315 | Ag3 Allerød Mix 1 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:32.50 | ||
16 | 316 | Ag3 Allerød Mix 2 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:38.50 | ||
17 | 524 | Vest Mix | 1999 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 10, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 376 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:03.20 | |
2 | 379 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:06.31 | |
3 | 549 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:08.26 | |
4 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:09.09 | |
5 | 426 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:11.61 | |
6 | 485 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:11.62 | |
7 | 515 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:11.62 | |
8 | 431 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:11.80 | |
9 | 514 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:12.66 | |
10 | 504 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:12.87 | |
11 | 459 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 1:15.03 | |
12 | 445 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:15.53 | |
13 | 429 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:15.75 | |
14 | 383 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:19.87 | |
15 | 368 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:20.31 | |
16 | 393 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:20.77 | |
17 | 575 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:21.06 | |
18 | 401 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:21.44 | |
19 | 484 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:23.29 | |
20 | 371 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:23.62 | |
21 | 570 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:24.37 | |
22 | 447 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 1:26.78 | |
23 | 414 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:27.35 | |
24 | 494 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:27.76 | |
25 | 553 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:28.24 | |
26 | 406 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:28.92 | |
27 | 493 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:29.36 | |
28 | 436 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:29.64 | |
29 | 390 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:29.78 | |
30 | 513 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:30.13 | |
31 | 284 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:31.99 | |
32 | 546 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:32.07 | |
33 | 458 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:33.49 | |
34 | 509 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:33.67 | |
35 | 273 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:33.83 | |
36 | 597 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:35.78 | |
37 | 556 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:35.87 | |
38 | 377 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:36.25 | |
39 | 482 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:39.97 | |
40 | 532 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:42.78 | |
41 | 400 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 1:46.12 | |
42 | 593 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 2:46.86 | |
43 | 538 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | ||
44 | 540 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | ||
45 | 547 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | ||
46 | 551 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 11, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 57.62 | |
2 | 440 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 59.97 | |
3 | 437 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:01.36 | |
4 | 408 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:03.18 | |
5 | 511 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:03.74 | |
6 | 554 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:03.92 | |
7 | 500 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:05.68 | |
8 | 439 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:06.35 | |
9 | 520 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:06.47 | |
10 | 510 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:06.52 | |
11 | 456 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:07.07 | |
12 | 518 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:08.12 | |
13 | 428 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:09.86 | |
14 | 452 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 1:10.76 | |
15 | 274 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:10.84 | |
16 | 497 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:11.18 | |
17 | 486 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:11.37 | |
18 | 563 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:12.28 | |
19 | 534 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:12.96 | |
20 | 425 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:14.05 | |
21 | 487 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:15.02 | |
22 | 512 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:16.57 | |
23 | 285 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:17.12 | |
24 | 582 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:18.39 | |
25 | 598 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:18.96 | |
26 | 271 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:19.63 | |
27 | 438 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:19.86 | |
28 | 442 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:20.78 | |
29 | 491 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:21.39 | |
30 | 508 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:22.85 | |
31 | 341 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:22.95 | |
32 | 499 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:23.03 | |
33 | 541 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:23.34 | |
34 | 562 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:23.39 | |
35 | 280 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 50 m | 1:24.46 | |
36 | 298 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:24.59 | |
37 | 495 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:26.19 | |
38 | 536 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:29.47 | |
39 | 430 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:29.56 | |
40 | 539 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:31.62 | |
41 | 366 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:31.71 | |
42 | 441 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:33.07 | |
43 | 530 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:34.48 | |
44 | 537 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:36.55 | |
45 | 279 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:38.76 | |
46 | 295 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:38.89 | |
47 | 586 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:39.14 | |
48 | 334 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:39.86 | |
49 | 543 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:40.37 | |
50 | 340 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 1:44.00 | |
51 | 461 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:44.55 | |
52 | 330 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | ||
53 | 335 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | ||
54 | 349 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | ||
55 | 555 | Tran Davie | 2003 | VEST | 0377AG | 25 m | ||
56 | 583 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 12, 100m Medley Damer |
Sponsor: Camp Adventure |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:07.44 | |
2 | 515 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:11.70 | |
3 | 403 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:14.22 | |
4 | 397 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:14.86 | |
5 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:15.05 | |
6 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:15.32 | |
7 | 501 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:16.24 | |
8 | 449 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:16.98 | |
9 | 516 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:17.58 | |
10 | 371 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:17.70 | |
11 | 401 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:18.63 | |
12 | 561 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:18.89 | |
13 | 431 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 1:18.99 | |
14 | 548 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:19.63 | |
15 | 584 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:20.20 | |
16 | 509 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:20.73 | |
17 | 391 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:21.46 | |
18 | 270 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:21.51 | |
19 | 296 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:21.92 | |
20 | 488 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:22.98 | |
21 | 498 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:23.63 | |
22 | 589 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 25 m | 1:23.68 | |
23 | 381 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:24.68 | |
24 | 276 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:25.47 | |
25 | 377 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:25.47 | |
26 | 378 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:25.77 | |
27 | 395 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:26.39 | |
28 | 278 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:26.42 | |
29 | 493 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:26.76 | |
30 | 273 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:27.30 | |
31 | 432 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:27.97 | |
32 | 293 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:28.15 | |
33 | 507 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:28.27 | |
34 | 281 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:29.21 | |
35 | 565 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:29.39 | |
36 | 447 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 1:29.66 | |
37 | 370 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:30.24 | |
38 | 288 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:30.33 | |
39 | 284 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:31.98 | |
40 | 400 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 1:32.35 | |
41 | 394 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:32.81 | |
42 | 388 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 1:32.92 | |
43 | 385 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:34.15 | |
44 | 294 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:36.36 | |
45 | 571 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:36.40 | |
46 | 451 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:37.83 | |
47 | 313 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:37.93 | |
48 | 343 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:39.57 | |
49 | 332 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 1:39.80 | |
50 | 569 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:41.30 | |
51 | 556 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:41.54 | |
52 | 289 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:41.87 | |
53 | 404 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:42.63 | |
54 | 333 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 1:46.59 | |
55 | 346 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | 1:46.63 | |
56 | 339 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:49.39 | |
57 | 336 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:50.48 | |
58 | 542 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:10.53 | |
59 | 587 | Rose Line Krog | 2006 | ALLERØD | 0606AC | 25 m | 2:11.00 | |
60 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:12.26 | |
61 | 301 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 2:13.22 | |
62 | 321 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:19.10 | |
63 | 311 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:36.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 13, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Camp Adventure |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 1:03.84 | |
2 | 433 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:04.89 | |
3 | 408 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:05.05 | |
4 | 384 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:06.57 | |
5 | 411 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:08.27 | |
6 | 396 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:10.23 | |
7 | 500 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:10.83 | |
8 | 392 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:11.03 | |
9 | 534 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:12.36 | |
10 | 497 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:12.95 | |
11 | 374 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 1:13.17 | |
12 | 483 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:14.66 | |
13 | 502 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:14.69 | |
14 | 283 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:14.71 | |
15 | 517 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:15.14 | |
16 | 274 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:15.15 | |
17 | 367 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:15.25 | |
18 | 405 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:15.70 | |
19 | 518 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:15.73 | |
20 | 285 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:17.16 | |
21 | 503 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:17.80 | |
22 | 386 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:18.21 | |
23 | 280 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:19.46 | |
24 | 568 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:19.53 | |
25 | 331 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:20.14 | |
26 | 291 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:20.38 | |
27 | 579 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 1:21.10 | |
28 | 519 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:21.17 | |
29 | 389 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 1:21.64 | |
30 | 492 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:21.77 | |
31 | 271 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:22.06 | |
32 | 413 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:22.20 | |
33 | 366 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:22.23 | |
34 | 499 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:22.62 | |
35 | 412 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:22.69 | |
36 | 341 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:23.32 | |
37 | 282 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:23.45 | |
38 | 495 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:23.53 | |
39 | 380 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:24.27 | |
40 | 528 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:24.84 | |
41 | 295 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:25.19 | |
42 | 292 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:25.35 | |
43 | 297 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:27.83 | |
44 | 287 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:28.63 | |
45 | 581 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:30.81 | |
46 | 290 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:30.84 | |
47 | 375 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:31.05 | |
48 | 349 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:31.35 | |
49 | 314 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:31.36 | |
50 | 407 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:32.68 | |
51 | 583 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:33.61 | |
52 | 372 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:34.91 | |
53 | 277 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:36.33 | |
54 | 373 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:40.68 | |
55 | 399 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 1:42.00 | |
56 | 279 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:42.69 | |
57 | 344 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 1:42.99 | |
58 | 402 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:45.00 | |
59 | 450 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:49.91 | |
60 | 564 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:50.94 | |
61 | 342 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 1:52.54 | |
62 | 317 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:00.04 | |
63 | 300 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:03.25 | |
64 | 303 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 2:04.53 | |
65 | 585 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 2:31.14 | |
66 | 490 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | ||
67 | 586 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 14, 200m Ryg Damer (Grp 1,2) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:23.66 | |
2 | 506 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:24.87 | |
3 | 365 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:25.96 | |
4 | 515 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:27.72 | |
5 | 443 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:29.02 | |
6 | 429 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:29.33 | |
7 | 460 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 2:30.46 | |
8 | 444 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 2:31.27 | |
9 | 397 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 2:31.63 | |
10 | 459 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:35.33 | |
11 | 403 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:36.81 | |
12 | 514 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 2:38.20 | |
13 | 484 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:45.57 | |
14 | 589 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 25 m | 2:46.09 | |
15 | 270 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:47.68 | |
16 | 566 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:50.14 | |
17 | 296 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:51.82 | |
18 | 501 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 2:52.13 | |
19 | 575 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:55.29 | |
20 | 580 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 2:56.54 | |
21 | 286 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 2:56.79 | |
22 | 494 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 2:57.82 | |
23 | 505 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 2:59.87 | |
24 | 414 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 3:00.60 | |
25 | 507 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 3:01.05 | |
26 | 378 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 3:03.02 | |
27 | 393 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 3:03.08 | |
28 | 513 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:03.27 | |
29 | 546 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 3:07.21 | |
30 | 574 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:07.35 | |
31 | 368 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 50 m | 3:07.63 | |
32 | 281 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:10.06 | |
33 | 406 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 3:11.00 | |
34 | 540 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:11.81 | |
35 | 388 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 3:21.28 | |
36 | 532 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:23.31 | |
37 | 547 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:23.86 | RES |
38 | 453 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 3:31.84 | RES |
39 | 551 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:34.92 | RES |
40 | 542 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:47.02 | RES |
41 | 538 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 3:51.58 | RES |
42 | 395 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 15, 200m Ryg Damer (Grp 3) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 370 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 3:20.76 | |
2 | 301 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 3:39.15 | |
3 | 338 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 3:45.84 | |
4 | 329 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 3:48.92 | |
5 | 311 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 4:28.14 | |
6 | 347 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 16, 200m Ryg Herrer (Grp 1,2) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:08.92 | |
2 | 455 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:14.84 | |
3 | 410 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:17.63 | |
4 | 392 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:18.11 | |
5 | 440 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:18.67 | |
6 | 439 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:22.14 | |
7 | 437 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:23.70 | |
8 | 386 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:24.45 | |
9 | 508 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 2:24.62 | |
10 | 396 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:27.12 | |
11 | 486 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:27.64 | |
12 | 577 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 2:28.56 | |
13 | 428 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:31.18 | |
14 | 442 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 2:32.43 | |
15 | 457 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:33.24 | |
16 | 405 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:33.56 | |
17 | 502 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:35.21 | |
18 | 456 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:35.50 | |
19 | 271 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:36.21 | |
20 | 487 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:41.62 | |
21 | 528 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:41.71 | |
22 | 496 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:49.30 | |
23 | 492 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 2:50.78 | |
24 | 541 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:52.62 | |
25 | 389 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 2:55.40 | |
26 | 512 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:59.36 | |
27 | 425 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:59.51 | |
28 | 536 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:14.25 | |
29 | 537 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 50 m | 3:14.72 | |
30 | 372 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 3:16.31 | |
31 | 297 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 3:18.82 | |
32 | 519 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 17, 200m Ryg Herrer (Grp 3) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 438 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:44.89 | |
2 | 413 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:49.21 | |
3 | 567 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:52.73 | |
4 | 441 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:53.38 | |
5 | 305 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 3:01.36 | |
6 | 348 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 3:01.99 | |
7 | 530 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:03.29 | |
8 | 309 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 3:07.89 | |
9 | 310 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:08.01 | |
10 | 334 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 3:11.15 | |
11 | 407 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 3:12.11 | |
12 | 430 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 3:16.02 | |
13 | 304 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 3:19.39 | RES |
14 | 402 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 3:19.85 | RES |
15 | 340 | Qvist Valdemar Witt | 2003 | BIRKERØD | 0395AC | 25 m | 3:23.14 | RES |
16 | 318 | Petersen Joakim R. | 2003 | ALLERØD | 0307AI | 25 m | 3:37.16 | RES |
17 | 461 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | RES | |
18 | 555 | Tran Davie | 2003 | VEST | 0377AG | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 18, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 59.19 | |
2 | 549 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 59.37 | |
3 | 429 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 1:00.34 | |
4 | 376 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 1:00.62 | |
5 | 379 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 1:01.32 | |
6 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:02.23 | |
7 | 426 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 1:02.76 | |
8 | 401 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:03.02 | |
9 | 516 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:04.86 | |
10 | 485 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:04.99 | |
11 | 548 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:05.31 | |
12 | 381 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:06.97 | |
13 | 460 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:07.94 | |
14 | 506 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:08.18 | |
15 | 584 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:08.36 | |
16 | 383 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:08.78 | |
17 | 444 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:09.03 | |
18 | 514 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:09.17 | |
19 | 488 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:09.79 | |
20 | 371 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:09.84 | |
21 | 504 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:09.92 | |
22 | 270 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:10.07 | |
23 | 368 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:10.88 | |
24 | 377 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 1:11.60 | |
25 | 276 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:11.81 | |
26 | 432 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:12.72 | |
27 | 390 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 1:12.79 | |
28 | 505 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:12.79 | |
29 | 391 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:12.83 | |
30 | 395 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:13.21 | |
31 | 293 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:13.75 | |
32 | 278 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:13.82 | |
33 | 498 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:14.23 | |
34 | 553 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:14.28 | |
35 | 546 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:14.40 | |
36 | 284 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:14.81 | |
37 | 273 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:16.38 | |
38 | 286 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:17.09 | |
39 | 573 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:17.19 | |
40 | 370 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:17.47 | |
41 | 281 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:17.85 | |
42 | 458 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:18.18 | |
43 | 406 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:18.42 | |
44 | 394 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:18.48 | |
45 | 378 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:18.51 | |
46 | 451 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:18.55 | |
47 | 385 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:18.92 | |
48 | 590 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | 1:19.49 | |
49 | 493 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:20.09 | |
50 | 294 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:21.01 | |
51 | 569 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:26.65 | |
52 | 404 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:27.83 | |
53 | 329 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:28.95 | |
54 | 343 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 1:30.23 | |
55 | 538 | Henriksen Signe | 2004 | VEST | 0442AR | 25 m | 1:32.87 | |
56 | 337 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 1:36.00 | |
57 | 453 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:36.44 | |
58 | 345 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | 1:43.61 | |
59 | 336 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:45.05 | |
60 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:46.53 | |
61 | 321 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:51.80 | |
62 | 593 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:52.88 | |
63 | 347 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | 1:53.39 | |
64 | 591 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 2:00.05 | |
65 | 299 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
66 | 587 | Rose Line Krog | 2006 | ALLERØD | 0606AC | 25 m | 2:15.00 | |
67 | 566 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | ||
68 | 571 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | ||
69 | 574 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 19, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 55.56 | |
2 | 408 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 55.73 | |
3 | 384 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 55.85 | |
4 | 410 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 56.48 | |
5 | 455 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 57.36 | |
6 | 433 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 58.20 | |
7 | 435 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 58.39 | |
8 | 520 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 59.18 | |
9 | 534 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 59.24 | |
10 | 452 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 59.31 | |
11 | 511 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 59.51 | |
12 | 439 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 59.74 | |
13 | 374 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 59.90 | |
14 | 554 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:00.09 | |
15 | 405 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:00.26 | |
16 | 497 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:00.72 | |
17 | 577 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:00.76 | |
18 | 510 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:01.02 | |
19 | 425 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:01.18 | |
20 | 518 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:01.61 | |
21 | 563 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:02.36 | |
22 | 285 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:02.39 | |
23 | 367 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:02.54 | |
24 | 457 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:02.58 | |
25 | 500 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:02.73 | |
26 | 280 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:02.85 | |
27 | 562 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:03.62 | |
28 | 274 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:03.84 | |
29 | 483 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:03.96 | |
30 | 517 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:04.14 | |
31 | 396 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 1:04.17 | |
32 | 428 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:04.46 | |
33 | 490 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | 1:04.83 | |
34 | 283 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:05.09 | |
35 | 386 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:05.18 | |
36 | 487 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:05.25 | |
37 | 291 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:05.26 | |
38 | 572 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 1:07.26 | |
39 | 442 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:07.42 | |
40 | 438 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:08.26 | |
41 | 582 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:08.32 | |
42 | 528 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:08.83 | |
43 | 567 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:09.23 | |
44 | 413 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:09.87 | |
45 | 389 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 1:10.37 | |
46 | 519 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:10.89 | |
47 | 430 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:11.89 | |
48 | 380 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:11.99 | |
49 | 331 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:12.01 | |
50 | 412 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:12.07 | |
51 | 541 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 1:12.69 | |
52 | 366 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:12.72 | |
53 | 282 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:13.28 | |
54 | 491 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:13.42 | |
55 | 441 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:13.90 | |
56 | 295 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:14.01 | |
57 | 272 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:14.06 | |
58 | 330 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:14.38 | |
59 | 298 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:14.56 | |
60 | 543 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:14.71 | |
61 | 495 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:15.07 | |
62 | 297 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:15.53 | |
63 | 292 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:15.55 | |
64 | 407 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:15.95 | |
65 | 539 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:16.16 | |
66 | 581 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:17.16 | |
67 | 287 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:17.45 | |
68 | 576 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:17.55 | |
69 | 375 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:17.93 | |
70 | 290 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:18.25 | |
71 | 372 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:18.66 | |
72 | 536 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:18.82 | |
73 | 402 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:20.71 | |
74 | 461 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:20.96 | |
75 | 314 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:22.47 | |
76 | 335 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:22.57 | |
77 | 304 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:23.42 | |
78 | 373 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:23.78 | |
79 | 310 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:24.18 | |
80 | 585 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 1:26.66 | |
81 | 555 | Tran Davie | 2003 | VEST | 0377AG | 25 m | 1:29.49 | |
82 | 399 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 1:30.93 | |
83 | 450 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:31.75 | |
84 | 303 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:49.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 20, 200m Bryst Dame (Grp 1,2) |
Sponsor: Speedo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:33.13 | |
2 | 443 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 2:40.39 | |
3 | 426 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:47.14 | |
4 | 548 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:52.20 | |
5 | 445 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:54.89 | |
6 | 449 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:56.02 | |
7 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:58.45 | |
8 | 485 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:59.17 | |
9 | 561 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:59.34 | |
10 | 501 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 3:00.08 | |
11 | 509 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 3:00.87 | |
12 | 391 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 3:01.50 | |
13 | 403 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 3:01.50 | |
14 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 3:02.25 | |
15 | 431 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 3:06.58 | |
16 | 513 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:07.12 | |
17 | 436 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 3:09.35 | |
18 | 393 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 3:13.05 | |
19 | 553 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:13.51 | |
20 | 516 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 3:13.54 | |
21 | 573 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 3:14.60 | |
22 | 484 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 3:14.82 | |
23 | 570 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 3:15.45 | |
24 | 580 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 3:17.13 | |
25 | 458 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 3:18.50 | |
26 | 381 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 3:22.40 | |
27 | 540 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:23.45 | |
28 | 385 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 3:25.71 | |
29 | 482 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 3:26.16 | |
30 | 414 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 3:27.62 | |
31 | 447 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 3:28.19 | |
32 | 432 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 3:28.60 | |
33 | 293 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:30.96 | |
34 | 565 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 3:32.23 | |
35 | 400 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 3:32.70 | |
36 | 394 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 3:39.29 | |
37 | 556 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:41.19 | RES |
38 | 551 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:44.65 | RES |
39 | 532 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:46.72 | RES |
40 | 547 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 3:49.82 | RES |
41 | 388 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 4:00.15 | RES |
42 | 451 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 4:05.92 | RES |
43 | 404 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 4:07.37 | RES |
44 | 531 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 4:08.67 | RES |
45 | 542 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 4:21.48 | RES |
46 | 453 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 4:22.94 | RES |
47 | 332 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 4:31.75 | RES |
48 | 276 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 21, 200m Bryst Damer (Grp 3) |
Sponsor: Speedo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 313 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 4:07.92 | |
2 | 339 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 4:12.91 | |
3 | 333 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 4:14.09 | |
4 | 337 | Olesen Astrid Rønn | 2005 | BIRKERØD | 0504AB | 25 m | 4:40.72 | |
5 | 338 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | ||
6 | 345 | Simmonds Katherine Louise | 2005 | BIRKERØD | 0566AG | 25 m | ||
7 | 346 | Simmonds Sophie | 2005 | BIRKERØD | 0526AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 22, 200m Bryst Herr (Gr 1,2) |
Sponsor: Speedo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:25.26 | |
2 | 529 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:30.19 | |
3 | 440 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:32.83 | |
4 | 411 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:38.79 | |
5 | 510 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:47.87 | |
6 | 457 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:50.29 | |
7 | 572 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:52.47 | |
8 | 586 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 2:53.00 | |
9 | 433 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 50 m | 2:54.75 | |
10 | 496 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:55.82 | |
11 | 283 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:59.68 | |
12 | 512 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 3:07.48 | |
13 | 367 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 3:07.66 | |
14 | 503 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 3:08.26 | |
15 | 579 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 3:12.43 | |
16 | 380 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 3:12.87 | |
17 | 499 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 3:14.52 | |
18 | 539 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:16.52 | |
19 | 292 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 3:19.94 | |
20 | 537 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 3:36.38 | |
21 | 508 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 50 m | 3:38.03 | |
22 | 576 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 3:39.16 | |
23 | 543 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 23, 200m Bryst Herrer (Grp 3) |
Sponsor: Speedo |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 568 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 3:14.57 | |
2 | 272 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 3:16.27 | |
3 | 412 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 3:16.57 | |
4 | 348 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 3:18.03 | |
5 | 282 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 3:21.10 | |
6 | 309 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 3:28.98 | |
7 | 375 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 3:31.38 | |
8 | 305 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 3:42.62 | |
9 | 318 | Petersen Joakim R. | 2003 | ALLERØD | 0307AI | 25 m | 3:49.37 | |
10 | 530 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:50.02 | |
11 | 277 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 3:56.01 | |
12 | 317 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 4:03.83 | |
13 | 344 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 4:07.70 | RES |
14 | 300 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 4:24.96 | RES |
15 | 564 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 4:42.06 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 24, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Kvik Piger B1 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:04.00 | ||
2 | 417 | Triton Første Piger 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 418 | Triton Første Piger 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 362 | Kvik Piger C1 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:15.45 | ||
5 | 361 | Kvik Piger B2 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 559 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:23.13 | ||
7 | 523 | Vest Girls | 2001 | VEST | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 363 | Kvik Piger C2 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:27.38 | ||
9 | 424 | Triton Talent Piger | 2002 | TRITON B | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 560 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:37.57 | ||
11 | 364 | Kvik Piger C3 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:41.93 | ||
12 | 526 | Vest Talent Piger | 2003 | VEST | 25 m | 2:47.84 | ||
13 | 327 | Birkerød Piger | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 3:00.00 | ||
14 | 596 | Birkerød Piger 2 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 3:00.00 | ||
15 | 319 | Ag3 Allerød Piger 1 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 3:13.98 | ||
16 | 320 | Ag3 Allerød Piger 2 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 4:20.90 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 25, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 415 | Triton Første Drenge 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:54.00 | ||
2 | 355 | Kvik Drenge B | 2001 | KVIK | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 416 | Triton Første Drenge 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 352 | Kvik C1 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:06.80 | ||
5 | 522 | Vest Boys | 1999 | VEST | 25 m | 2:09.21 | ||
6 | 557 | Køge 1 | 2001 | KØGE | 25 m | 2:09.55 | ||
7 | 422 | Triton Talent Drenge | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:15.00 | ||
8 | 558 | Køge 2 | 2001 | KØGE | 25 m | 2:21.00 | ||
9 | 525 | Vest Talent Drenge | 2001 | VEST | 25 m | 2:24.70 | ||
10 | 354 | Kvik C3 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:29.10 | ||
11 | 353 | Kvik C2 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:29.60 | ||
12 | 323 | Birkerød Drenge | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 594 | Birkerød Drenge 2 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 306 | Ag3 Allerød Drenge 1 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:30.59 | ||
15 | 307 | Ag3 Allerød Drenge 2 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 3:30.90 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 08 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 26, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 356 | Kvik Mix B1 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:58.00 | ||
2 | 419 | Triton Mix 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:01.00 | ||
3 | 357 | Kvik Mix B2 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:02.00 | ||
4 | 420 | Triton Mix 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:04.00 | ||
5 | 462 | Vat-Cph Mix 1 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 463 | Vat-Cph Mix 2 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 464 | Vat-Cph Mix 3 | 2001 | VAT CPH | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 421 | Triton Mix 3 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:07.00 | ||
9 | 358 | Kvik Mix C1 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:09.50 | ||
10 | 359 | Kvik Mix C2 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:13.60 | ||
11 | 423 | Triton Talent Mix 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 315 | Ag3 Allerød Mix 1 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:25.50 | ||
13 | 316 | Ag3 Allerød Mix 2 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:35.50 | ||
14 | 325 | Birkerød Mix 1 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:40.00 | ||
15 | 326 | Birkerød Mix 2 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:40.00 | ||
16 | 595 | Birkerød Mix 3 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:40.00 | ||
17 | 524 | Vest Mix | 1999 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 27, 200m Medley Dame (Gr 1,2) |
Sponsor: Alex Cykler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:22.15 | |
2 | 365 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:23.00 | |
3 | 443 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 25 m | 2:27.93 | |
4 | 429 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:31.97 | |
5 | 515 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 2:34.11 | |
6 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:37.66 | |
7 | 506 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 2:39.10 | |
8 | 485 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 2:39.58 | |
9 | 548 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:40.34 | |
10 | 501 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 2:42.08 | |
11 | 449 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:42.33 | |
12 | 460 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 2:43.13 | |
13 | 431 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:43.31 | |
14 | 401 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:44.17 | |
15 | 504 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:44.38 | |
16 | 445 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 2:44.68 | |
17 | 509 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 2:47.05 | |
18 | 516 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:47.30 | |
19 | 514 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 2:47.45 | |
20 | 505 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 2:49.19 | |
21 | 513 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 2:49.86 | |
22 | 270 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:51.41 | |
23 | 393 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:52.19 | |
24 | 570 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 2:52.24 | |
25 | 436 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:52.58 | |
26 | 276 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:58.41 | |
27 | 533 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 2:58.43 | |
28 | 446 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 2:58.60 | |
29 | 494 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 2:58.95 | |
30 | 390 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 3:01.84 | |
31 | 414 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 3:03.39 | |
32 | 395 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 3:03.51 | |
33 | 447 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 3:04.43 | |
34 | 377 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 3:05.21 | |
35 | 278 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 3:06.14 | |
36 | 553 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:07.00 | |
37 | 378 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 3:07.52 | |
38 | 458 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 3:07.99 | RES |
39 | 383 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 3:09.66 | RES |
40 | 540 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:10.37 | RES |
41 | 546 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 3:10.44 | RES |
42 | 394 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 3:14.98 | RES |
43 | 400 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 3:15.69 | RES |
44 | 590 | Nicolaisen Erika Brinck | 2002 | KVIK | 0276AN | 25 m | 3:16.47 | RES |
45 | 406 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 3:17.45 | RES |
46 | 385 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 3:18.50 | RES |
47 | 571 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 3:22.93 | RES |
48 | 451 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 3:23.17 | RES |
49 | 388 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 3:23.79 | RES |
50 | 293 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 3:24.02 | RES |
51 | 532 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:24.69 | RES |
52 | 286 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 3:25.02 | RES |
53 | 531 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 3:43.56 | RES |
54 | 404 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 3:43.88 | RES |
55 | 453 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 50 m | 4:06.31 | RES |
56 | 542 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | RES | |
57 | 551 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 28, 200m Medley Damer (Grp 3) |
Sponsor: Alex Cykler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 313 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 3:50.37 | |
2 | 333 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 3:56.58 | |
3 | 329 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 4:38.36 | |
4 | 338 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 29, 200m Medley Herr (Gr 1,2) |
Sponsor: Alex Cykler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 545 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:15.26 | |
2 | 448 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:15.84 | |
3 | 455 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:19.63 | |
4 | 456 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:21.16 | |
5 | 411 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:21.96 | |
6 | 384 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:22.15 | |
7 | 452 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:25.85 | |
8 | 387 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:26.03 | |
9 | 396 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:26.57 | |
10 | 510 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:27.66 | |
11 | 486 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:29.28 | |
12 | 439 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 2:29.69 | |
13 | 428 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:31.86 | |
14 | 534 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:32.60 | |
15 | 511 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 2:32.63 | |
16 | 367 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:32.68 | |
17 | 520 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:32.92 | |
18 | 457 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 2:33.09 | |
19 | 274 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:33.31 | |
20 | 442 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 2:38.04 | |
21 | 280 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:40.49 | |
22 | 405 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:41.02 | |
23 | 496 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:42.17 | |
24 | 487 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:42.89 | |
25 | 503 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 2:43.21 | |
26 | 425 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:43.37 | |
27 | 285 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:45.00 | |
28 | 490 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | 2:46.87 | |
29 | 283 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:46.99 | |
30 | 499 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:47.88 | |
31 | 271 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:48.75 | |
32 | 541 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:54.22 | |
33 | 579 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 50 m | 2:54.32 | |
34 | 389 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 2:55.31 | |
35 | 544 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 2:55.64 | |
36 | 539 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:58.63 | |
37 | 528 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 3:04.37 | RES |
38 | 297 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 3:10.86 | RES |
39 | 543 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 3:18.39 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 30, 200m Medley Herr (Grp 3) |
Sponsor: Alex Cykler |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 518 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 2:37.65 | |
2 | 438 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:45.81 | |
3 | 412 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:54.08 | |
4 | 413 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:56.61 | |
5 | 282 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:57.95 | |
6 | 441 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 3:00.36 | |
7 | 366 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 3:01.18 | |
8 | 568 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 3:03.67 | |
9 | 305 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 3:04.55 | |
10 | 430 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 3:05.61 | |
11 | 334 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 3:11.11 | |
12 | 375 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 3:13.61 | |
13 | 530 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:13.63 | RES |
14 | 330 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 3:15.22 | RES |
15 | 309 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 3:17.98 | RES |
16 | 461 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 3:21.38 | RES |
17 | 314 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 3:25.42 | RES |
18 | 555 | Tran Davie | 2003 | VEST | 0377AG | 25 m | 3:33.02 | RES |
19 | 450 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 3:38.20 | RES |
20 | 351 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 31, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Autonorden |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:04.99 | |
2 | 382 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:06.27 | |
3 | 506 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:07.66 | |
4 | 515 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:09.21 | |
5 | 444 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 25 m | 1:09.62 | |
6 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:10.54 | |
7 | 460 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 1:11.80 | |
8 | 397 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:12.39 | |
9 | 514 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:14.28 | |
10 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:15.09 | |
11 | 436 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:15.99 | |
12 | 403 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:16.21 | |
13 | 501 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:16.70 | |
14 | 449 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:17.32 | |
15 | 401 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 1:17.93 | |
16 | 484 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:18.05 | |
17 | 368 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:18.32 | |
18 | 296 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:18.83 | |
19 | 566 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:19.09 | |
20 | 270 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:19.55 | |
21 | 371 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:19.73 | |
22 | 498 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 1:19.98 | |
23 | 381 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:21.31 | |
24 | 278 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:21.36 | |
25 | 488 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 1:21.36 | |
26 | 378 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 1:23.11 | |
27 | 393 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:23.12 | |
28 | 494 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:23.15 | |
29 | 286 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:23.54 | |
30 | 580 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:24.22 | |
31 | 507 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:24.51 | |
32 | 584 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:26.29 | |
33 | 446 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 25 m | 1:26.57 | |
34 | 589 | Brophy Olivia | 2002 | KVIK | 0252AC | 50 m | 1:26.67 | |
35 | 414 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:27.34 | |
36 | 284 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:27.51 | |
37 | 288 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:27.94 | |
38 | 406 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:28.46 | |
39 | 482 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:28.93 | |
40 | 546 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 50 m | 1:30.18 | |
41 | 281 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:31.65 | |
42 | 385 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:32.02 | |
43 | 289 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:32.33 | |
44 | 432 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 50 m | 1:33.08 | |
45 | 394 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:33.52 | |
46 | 388 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 1:33.75 | |
47 | 531 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 1:34.71 | |
48 | 569 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:36.04 | |
49 | 574 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:36.46 | |
50 | 332 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 1:36.73 | |
51 | 565 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 50 m | 1:38.04 | |
52 | 547 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | 1:38.24 | |
53 | 453 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:39.06 | |
54 | 301 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:39.28 | |
55 | 532 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 1:39.71 | |
56 | 336 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:44.84 | |
57 | 329 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:45.63 | |
58 | 339 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:48.96 | |
59 | 350 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 1:52.32 | |
60 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:53.80 | |
61 | 434 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 50 m | 1:54.96 | |
62 | 302 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:56.64 | |
63 | 347 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | 2:00.32 | |
64 | 454 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 2:01.04 | |
65 | 321 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:06.42 | |
66 | 312 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:08.00 | ||
67 | 299 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
68 | 404 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 32, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Autonorden |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 59.49 | |
2 | 545 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:01.16 | |
3 | 439 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:04.77 | |
4 | 440 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 1:05.91 | |
5 | 457 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:09.01 | |
6 | 518 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:09.39 | |
7 | 428 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 1:09.55 | |
8 | 280 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:09.59 | |
9 | 577 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 1:09.59 | |
10 | 396 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 1:09.89 | |
11 | 437 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:09.93 | |
12 | 405 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:10.68 | |
13 | 500 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:11.10 | |
14 | 497 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:11.48 | |
15 | 271 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:12.80 | |
16 | 563 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:13.88 | |
17 | 502 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:14.56 | |
18 | 528 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:15.13 | |
19 | 438 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:16.77 | |
20 | 495 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:17.16 | |
21 | 483 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:17.43 | |
22 | 291 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:18.81 | |
23 | 413 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:18.93 | |
24 | 562 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 1:20.03 | |
25 | 492 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:20.49 | |
26 | 544 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 50 m | 1:20.77 | |
27 | 297 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:22.10 | |
28 | 389 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 1:22.52 | |
29 | 567 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:22.60 | |
30 | 441 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 1:22.66 | |
31 | 349 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:23.05 | |
32 | 366 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:23.86 | |
33 | 310 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:24.91 | |
34 | 491 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:25.24 | |
35 | 537 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:25.32 | |
36 | 576 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:25.78 | |
37 | 272 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:25.84 | |
38 | 581 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:26.94 | |
39 | 275 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 25 m | 1:27.83 | ||
40 | 290 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:28.14 | |
41 | 586 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:29.26 | |
42 | 427 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON B | 0217AG | 25 m | 1:29.48 | |
43 | 430 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 1:29.51 | |
44 | 407 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:29.73 | |
45 | 295 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:29.80 | |
46 | 334 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:30.35 | |
47 | 287 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:30.74 | |
48 | 304 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:31.40 | |
49 | 543 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:32.02 | |
50 | 279 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:32.35 | |
51 | 372 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 1:32.97 | |
52 | 298 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:33.44 | |
53 | 402 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 1:33.85 | |
54 | 335 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:34.93 | |
55 | 539 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 1:35.00 | |
56 | 277 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:35.49 | |
57 | 461 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:36.39 | |
58 | 583 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:36.47 | |
59 | 373 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:40.67 | |
60 | 342 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 1:44.15 | |
61 | 344 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 1:46.94 | |
62 | 564 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:51.14 | |
63 | 303 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:51.70 | |
64 | 300 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:53.81 | |
65 | 317 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:55.21 | |
66 | 585 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 33, 200m Fri Damer (Grp 1,2) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 409 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 2:07.01 | |
2 | 376 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:08.05 | |
3 | 429 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 25 m | 2:08.92 | |
4 | 549 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:10.70 | |
5 | 379 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:11.15 | |
6 | 426 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:14.67 | |
7 | 445 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 2:17.00 | |
8 | 548 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:18.61 | |
9 | 401 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 25 m | 2:20.16 | |
10 | 459 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:22.20 | |
11 | 403 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 2:23.18 | |
12 | 516 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 2:23.43 | |
13 | 561 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:27.46 | |
14 | 514 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 2:28.81 | |
15 | 505 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 2:30.04 | |
16 | 584 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:30.50 | |
17 | 488 | Lermark Marceline | 2003 | STT | 0346AF | 25 m | 2:30.80 | |
18 | 381 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 2:34.54 | |
19 | 270 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:35.35 | |
20 | 546 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:36.48 | |
21 | 377 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 2:37.32 | |
22 | 458 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:37.61 | |
23 | 533 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 2:38.01 | |
24 | 371 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 2:38.29 | |
25 | 566 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:38.44 | |
26 | 498 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 2:40.06 | |
27 | 460 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 25 m | 2:41.20 | |
28 | 368 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 2:42.00 | |
29 | 293 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:43.37 | |
30 | 484 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 2:44.18 | |
31 | 447 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 2:44.32 | |
32 | 504 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 2:45.69 | |
33 | 556 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:45.90 | |
34 | 395 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 2:47.55 | |
35 | 378 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 25 m | 2:48.50 | |
36 | 553 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 2:49.47 | |
37 | 451 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 2:49.79 | RES |
38 | 573 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:50.25 | RES |
39 | 540 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:51.58 | RES |
40 | 296 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:52.70 | RES |
41 | 276 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:53.51 | RES |
42 | 551 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 3:12.31 | RES |
43 | 434 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 3:18.12 | RES |
44 | 400 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 3:23.36 | RES |
45 | 332 | Clausen Sarah Holm | 2004 | BIRKERØD | 0486AG | 25 m | 3:32.30 | RES |
46 | 542 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:36.76 | RES |
47 | 547 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 34, 200m Fri Damer (Grp 3) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 569 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:10.93 | |
2 | 343 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 3:17.02 | |
3 | 301 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 3:24.03 | |
4 | 350 | Ølshøj Olivia | 2005 | BIRKERØD | 0546AE | 25 m | 3:39.94 | |
5 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 3:59.25 | |
6 | 321 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 4:02.29 | |
7 | 347 | Sømer Andrea Vorbeck | 2006 | BIRKERØD | 0664AC | 25 m | 4:05.00 | |
8 | 454 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 35, 200m Fri Herrer (Grp 1,2) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:58.79 | |
2 | 384 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:59.02 | |
3 | 410 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:01.59 | |
4 | 435 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 25 m | 2:04.23 | |
5 | 411 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:04.41 | |
6 | 455 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 25 m | 2:04.45 | |
7 | 456 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 2:04.65 | |
8 | 520 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:04.94 | |
9 | 577 | Luplau Mathias | 2001 | KØGE | 0133AF | 25 m | 2:07.07 | |
10 | 387 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 2:07.77 | |
11 | 452 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:09.26 | |
12 | 511 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 2:09.72 | |
13 | 374 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 2:10.10 | |
14 | 534 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:10.63 | |
15 | 497 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 2:11.49 | |
16 | 396 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 2:11.87 | |
17 | 405 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 2:14.83 | |
18 | 367 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 2:15.90 | |
19 | 425 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 2:15.90 | |
20 | 487 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:16.86 | |
21 | 563 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 2:17.08 | |
22 | 517 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 2:17.17 | |
23 | 502 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:19.08 | |
24 | 280 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:19.88 | |
25 | 562 | Buskov Kristian Heinz | 2000 | KØGE | 0061AN | 25 m | 2:20.06 | |
26 | 274 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:20.21 | |
27 | 572 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 2:21.29 | |
28 | 285 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:25.88 | |
29 | 442 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 2:26.69 | |
30 | 582 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:27.58 | |
31 | 283 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:28.61 | |
32 | 528 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:32.01 | |
33 | 389 | Larsen Lucas Sirek | 2002 | KVIK | 0295AC | 25 m | 2:33.08 | |
34 | 541 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:35.76 | |
35 | 537 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:42.07 | |
36 | 427 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON B | 0217AG | 25 m | 2:44.15 | |
37 | 292 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 2:44.60 | RES |
38 | 372 | Chappel Gustav | 2002 | KVIK | 0237AH | 25 m | 2:48.64 | RES |
39 | 297 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:49.73 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 36, 200m Fri Herrer (Grp 3) |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 567 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:26.92 | |
2 | 348 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 2:29.14 | |
3 | 291 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 2:29.42 | |
4 | 331 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:31.77 | |
5 | 430 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:34.34 | |
6 | 412 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 2:35.36 | |
7 | 413 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:37.38 | |
8 | 441 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 25 m | 2:38.15 | |
9 | 282 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:39.07 | |
10 | 366 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:39.17 | |
11 | 305 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 2:39.26 | |
12 | 341 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:42.62 | |
13 | 373 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:49.09 | RES |
14 | 461 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:49.77 | RES |
15 | 530 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:50.51 | RES |
16 | 407 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:50.79 | RES |
17 | 310 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:03.00 | RES |
18 | 304 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 3:03.73 | RES |
19 | 314 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 3:14.54 | RES |
20 | 555 | Tran Davie | 2003 | VEST | 0377AG | 25 m | 3:16.35 | RES |
21 | 342 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 3:38.16 | RES |
22 | 303 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 4:06.20 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 37, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 382 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:12.78 | |
2 | 365 | Andersen Laura Findahl | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:13.24 | |
3 | 443 | Lauridsen Josephine G. | 2001 | TRITON B | 0168AD | 50 m | 1:17.70 | |
4 | 445 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 25 m | 1:19.11 | |
5 | 485 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:21.01 | |
6 | 371 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 25 m | 1:21.26 | |
7 | 449 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 1:21.55 | |
8 | 548 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:21.55 | |
9 | 501 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:21.84 | |
10 | 509 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 1:23.49 | |
11 | 561 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:24.06 | |
12 | 397 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | 1:25.05 | |
13 | 489 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:25.30 | |
14 | 521 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:26.16 | |
15 | 403 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:26.83 | |
16 | 516 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 0136AW | 25 m | 1:27.66 | |
17 | 553 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:28.43 | |
18 | 513 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:28.90 | |
19 | 570 | Guldbrandsen Anna Bull | 2004 | KØGE | 0408AC | 25 m | 1:28.95 | |
20 | 504 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:29.14 | |
21 | 436 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 1:29.27 | |
22 | 573 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:31.78 | |
23 | 580 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:33.65 | |
24 | 296 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:34.07 | |
25 | 458 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:34.09 | |
26 | 505 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 1:34.11 | |
27 | 446 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:34.82 | |
28 | 293 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:35.30 | |
29 | 482 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 1:36.21 | |
30 | 432 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 25 m | 1:36.78 | |
31 | 540 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:37.65 | |
32 | 400 | Pedersen Clara | 2004 | KVIK | 0452AB | 25 m | 1:39.73 | |
33 | 565 | Degner Melina | 2004 | KØGE | 0474AA | 25 m | 1:39.89 | |
34 | 414 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:40.05 | |
35 | 447 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 1:40.58 | |
36 | 434 | Frydenlund Ida-Marie | 2003 | TRITON B | 0304AP | 25 m | 1:41.10 | |
37 | 273 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:41.16 | |
38 | 533 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 50 m | 1:41.16 | |
39 | 571 | Gärtner Silje | 2003 | KØGE | 0322AW | 25 m | 1:41.23 | |
40 | 313 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:41.90 | |
41 | 381 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:43.01 | |
42 | 395 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 25 m | 1:43.56 | |
43 | 551 | Nissov-Johannsen Amalie | 2003 | VEST | 0356AS | 25 m | 1:44.31 | |
44 | 394 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 25 m | 1:44.75 | |
45 | 289 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:45.01 | |
46 | 556 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:45.43 | |
47 | 451 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON B | 0286AF | 25 m | 1:45.54 | |
48 | 507 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:45.63 | |
49 | 385 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 25 m | 1:46.36 | |
50 | 547 | Mathisen Karla Banke | 2003 | VEST | 0344AU | 50 m | 1:48.79 | |
51 | 493 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | STT | 0476AA | 25 m | 1:49.99 | |
52 | 388 | Kierkegaard Rosa Hallas | 2003 | KVIK | 0314AE | 25 m | 1:52.16 | |
53 | 276 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 1:52.28 | |
54 | 532 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 50 m | 1:52.63 | |
55 | 333 | Haunsø Julie Kolind | 2005 | BIRKERØD | 0568AG | 25 m | 1:54.21 | |
56 | 404 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:55.53 | |
57 | 542 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:55.77 | |
58 | 531 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:57.23 | |
59 | 453 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:59.82 | |
60 | 339 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:00.21 | |
61 | 288 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 2:04.83 | |
62 | 343 | Ryding Rosalie Viola | 2005 | BIRKERØD | 0552AB | 25 m | 2:04.97 | |
63 | 338 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:05.47 | |
64 | 336 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 2:11.39 | |
65 | 454 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:16.61 | |
66 | 591 | Mathies Tanja-Marie | 2004 | KVIK | 0408AQ | 25 m | 2:26.21 | |
67 | 312 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 25 m | 2:35.00 | ||
68 | 302 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 2:57.10 | |
69 | 406 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | ||
70 | 574 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 38, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 437 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 1:07.49 | |
2 | 529 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:10.09 | |
3 | 433 | Friland Jacob | 1999 | TRITON B | 9985AB | 25 m | 1:11.73 | |
4 | 457 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 25 m | 1:16.52 | |
5 | 439 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 25 m | 1:16.78 | |
6 | 387 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:16.98 | |
7 | 456 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 25 m | 1:18.28 | |
8 | 572 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:20.11 | |
9 | 283 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:21.45 | |
10 | 496 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:21.78 | |
11 | 519 | Olsen Nikolai Vaabengaard | 2001 | VI39 | 0109AP | 25 m | 1:21.98 | |
12 | 510 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:23.09 | |
13 | 483 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | STT | 0277AI | 25 m | 1:23.23 | |
14 | 442 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 25 m | 1:25.45 | |
15 | 490 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | STT | 0091AC | 25 m | 1:26.43 | |
16 | 367 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 25 m | 1:26.51 | |
17 | 410 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:26.60 | |
18 | 503 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:27.79 | |
19 | 544 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:28.24 | |
20 | 492 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:28.44 | |
21 | 517 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:29.39 | |
22 | 512 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:29.69 | |
23 | 348 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:29.74 | |
24 | 518 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:30.17 | |
25 | 568 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:30.37 | |
26 | 425 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 25 m | 1:30.54 | |
27 | 487 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:30.64 | |
28 | 412 | Wahl Valentin | 2003 | KVIK | 0355AC | 25 m | 1:30.65 | |
29 | 438 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:31.16 | |
30 | 579 | Olsen Johan Krohn | 2001 | KØGE | 0103AD | 25 m | 1:31.48 | |
31 | 298 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:31.53 | |
32 | 380 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:32.59 | |
33 | 576 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:32.86 | |
34 | 272 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:33.90 | |
35 | 282 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:34.01 | |
36 | 292 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:34.05 | |
37 | 499 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:34.16 | |
38 | 309 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:36.13 | |
39 | 539 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 1:36.24 | |
40 | 582 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:36.39 | |
41 | 427 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON B | 0217AG | 25 m | 1:41.59 | |
42 | 290 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:42.05 | |
43 | 349 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:43.31 | |
44 | 491 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:43.50 | |
45 | 287 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:43.90 | |
46 | 586 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:44.21 | |
47 | 295 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:44.31 | |
48 | 537 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:45.52 | |
49 | 581 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:45.86 | |
50 | 585 | Wium Casper | 2004 | KØGE | 0463AB | 25 m | 1:46.17 | |
51 | 375 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:46.71 | |
52 | 275 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 25 m | 1:47.05 | ||
53 | 495 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:47.99 | |
54 | 330 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:49.16 | |
55 | 351 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:49.17 | |
56 | 279 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:49.36 | |
57 | 277 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:49.75 | |
58 | 335 | Jensen Oscar | 2003 | BIRKERØD | 0317AE | 25 m | 1:53.05 | |
59 | 450 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:53.10 | |
60 | 543 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:54.08 | |
61 | 399 | Olavsgaard Sebastian Hvid | 2004 | KVIK | 0473AB | 25 m | 1:56.14 | |
62 | 344 | Røgind Christian | 2004 | BIRKERØD | 0457AA | 25 m | 1:56.39 | |
63 | 317 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 2:00.50 | |
64 | 555 | Tran Davie | 2003 | VEST | 0377AG | 25 m | 2:01.19 | |
65 | 583 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 2:03.72 | |
66 | 300 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:11.12 | |
67 | 564 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 2:12.12 | |
68 | 342 | Rosenbohm Asbjørn | 2004 | BIRKERØD | 0405AB | 25 m | 2:45.68 | |
69 | 331 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 39, 200m Fly Damer (Grp 1,2) |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 376 | Gaard Regitze | 2001 | KVIK | 0178AG | 25 m | 2:19.20 | |
2 | 379 | Gregersen Kajsa | 2001 | KVIK | 0186AM | 25 m | 2:23.65 | |
3 | 549 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:37.60 | |
4 | 426 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:38.39 | |
5 | 431 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 2:38.79 | |
6 | 459 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:41.69 | |
7 | 383 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 2:49.62 | |
8 | 393 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 3:00.18 | |
9 | 444 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 3:03.17 | |
10 | 513 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 3:09.06 | |
11 | 390 | Melhede Chastine | 2002 | KVIK | 0292AZ | 25 m | 3:12.07 | |
12 | 377 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 25 m | 3:16.22 | |
13 | 368 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | ||
14 | 556 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 41, 200m Fly Herrer (Grp 1,2) |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Møldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 25 m | 2:08.98 | |
2 | 440 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 25 m | 2:13.90 | |
3 | 520 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:22.11 | |
4 | 545 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:23.54 | |
5 | 510 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:26.70 | |
6 | 437 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 25 m | 2:27.05 | |
7 | 452 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 25 m | 2:27.75 | |
8 | 411 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 2:30.87 | |
9 | 511 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 2:32.24 | |
10 | 486 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:37.56 | |
11 | 428 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 25 m | 2:41.33 | |
12 | 502 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:42.60 | |
13 | 496 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 2:44.29 | |
14 | 285 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:50.00 | |
15 | 271 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:57.14 | |
16 | 274 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 3:10.17 | |
17 | 541 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 3:12.03 | |
18 | 292 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 3:30.00 | |
19 | 534 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 42, 200m Fly Herrer (Grp 3) |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 341 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | ||
2 | 530 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 43, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Kvik Piger B1 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:53.00 | ||
2 | 417 | Triton Første Piger 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 362 | Kvik Piger C1 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:01.08 | ||
4 | 418 | Triton Første Piger 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 2:05.00 | ||
5 | 361 | Kvik Piger B2 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:06.00 | ||
6 | 523 | Vest Girls | 2001 | VEST | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 363 | Kvik Piger C2 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:11.56 | ||
8 | 559 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:12.18 | ||
9 | 424 | Triton Talent Piger | 2002 | TRITON B | 25 m | 2:16.00 | ||
10 | 364 | Kvik Piger C3 | 2003 | KVIK | 25 m | 2:17.91 | ||
11 | 560 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:21.69 | ||
12 | 526 | Vest Talent Piger | 2003 | VEST | 25 m | 2:34.99 | ||
13 | 327 | Birkerød Piger | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:35.00 | ||
14 | 596 | Birkerød Piger 2 | 2005 | BIRKERØD | 25 m | 2:35.00 | ||
15 | 319 | Ag3 Allerød Piger 1 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:50.02 | ||
16 | 320 | Ag3 Allerød Piger 2 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 3:20.50 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |
Løb 44, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 355 | Kvik Drenge B | 2001 | KVIK | 25 m | 1:44.00 | ||
2 | 415 | Triton Første Drenge 1 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:46.00 | ||
3 | 416 | Triton Første Drenge 2 | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 352 | Kvik C1 | 2001 | KVIK | 25 m | 1:51.60 | ||
5 | 557 | Køge 1 | 2001 | KØGE | 25 m | 1:53.50 | ||
6 | 522 | Vest Boys | 1999 | VEST | 25 m | 1:57.00 | ||
7 | 422 | Triton Talent Drenge | 2001 | TRITON B | 25 m | 1:58.00 | ||
8 | 558 | Køge 2 | 2001 | KØGE | 25 m | 2:01.50 | ||
9 | 525 | Vest Talent Drenge | 2001 | VEST | 25 m | 2:02.09 | ||
10 | 353 | Kvik C2 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:09.00 | ||
11 | 354 | Kvik C3 | 2001 | KVIK | 25 m | 2:12.20 | ||
12 | 324 | Birkerød Drenge | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:15.00 | ||
13 | 306 | Ag3 Allerød Drenge 1 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:18.40 | ||
14 | 594 | Birkerød Drenge 2 | 2003 | BIRKERØD | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 307 | Ag3 Allerød Drenge 2 | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:50.50 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 10 maj 2015 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 07:11 |