Program for Vest Ã…rgang
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:40.84 | |
2 | 267 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:43.05 | |
3 | 231 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:44.70 | |
4 | 250 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:50.47 | |
5 | 243 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:51.38 | |
6 | 297 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:51.89 | |
7 | 94 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 2:52.67 | |
8 | 70 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:52.71 | |
9 | 22 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 25 m | 2:53.04 | |
10 | 263 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:54.38 | |
11 | 98 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 2:59.39 | |
12 | 253 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:59.68 | |
13 | 27 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 25 m | 3:01.18 | |
14 | 106 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 3:07.52 | |
15 | 135 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 3:07.66 | |
16 | 224 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 3:08.38 | |
17 | 233 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 3:09.84 | |
18 | 15 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 3:12.19 | |
19 | 142 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 3:12.26 | |
20 | 172 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 3:12.57 | |
21 | 229 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 3:12.63 | |
22 | 141 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 3:13.66 | |
23 | 221 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 3:17.72 | |
24 | 151 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 3:18.07 | |
25 | 310 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 3:18.92 | |
26 | 136 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 3:19.90 | |
27 | 261 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 3:21.96 | |
28 | 47 | Muncrief Natasja | 2002 | TRITON V | 0236AN | 25 m | 3:24.37 | |
29 | 228 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 3:26.12 | |
30 | 24 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 3:27.27 | |
31 | 185 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 3:28.27 | |
32 | 206 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 3:30.54 | |
33 | 125 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 3:31.62 | |
34 | 147 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 3:31.79 | |
35 | 97 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 5:46.97 | |
36 | 71 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | ||
37 | 182 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | ||
38 | 183 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | ||
39 | 209 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | ||
40 | 256 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | ||
41 | 300 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 25 m | ||
42 | 312 | Hansen Katrine B. | 2002 | RINGE | 0252AM | 25 m | ||
43 | 313 | Mogensen Caroline | 2002 | RINGE | 0276AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:18.22 | |
2 | 285 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:24.00 | |
3 | 213 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:31.57 | |
4 | 238 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:32.20 | |
5 | 43 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:34.48 | |
6 | 54 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 2:34.98 | |
7 | 103 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 2:35.48 | |
8 | 160 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:35.71 | |
9 | 99 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:36.04 | |
10 | 4 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:37.11 | |
11 | 64 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:38.96 | |
12 | 240 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:40.18 | |
13 | 273 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:41.41 | |
14 | 140 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 2:44.20 | |
15 | 8 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:44.83 | |
16 | 13 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:45.09 | |
17 | 52 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:45.50 | |
18 | 67 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:45.97 | |
19 | 39 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:46.17 | |
20 | 275 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:46.83 | |
21 | 117 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:46.88 | |
22 | 304 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 2:48.48 | |
23 | 225 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:49.98 | |
24 | 55 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:50.00 | |
25 | 119 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:50.12 | |
26 | 69 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:50.93 | |
27 | 157 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 2:51.12 | |
28 | 153 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 2:51.56 | |
29 | 194 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:51.62 | |
30 | 295 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:51.79 | |
31 | 280 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 2:54.25 | |
32 | 272 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:54.69 | |
33 | 251 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:55.75 | |
34 | 132 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:57.47 | |
35 | 264 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 2:59.16 | |
36 | 214 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 3:04.48 | |
37 | 62 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 3:05.00 | |
38 | 167 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 3:06.00 | |
39 | 93 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 3:11.89 | |
40 | 149 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 3:19.09 | |
41 | 79 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 3:37.40 | |
42 | 25 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | ||
43 | 28 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | ||
44 | 48 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | ||
45 | 87 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | ||
46 | 108 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | ||
47 | 237 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 1:19.26 | |
2 | 92 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 1:19.45 | |
3 | 111 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 1:21.41 | |
4 | 274 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:21.76 | |
5 | 266 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:21.81 | |
6 | 42 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 1:21.85 | |
7 | 51 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 1:22.83 | |
8 | 299 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:23.30 | |
9 | 57 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:23.77 | |
10 | 165 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:23.90 | |
11 | 187 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 1:23.98 | |
12 | 281 | Lysgaard Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 1:24.09 | |
13 | 80 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:24.44 | |
14 | 245 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:24.53 | |
15 | 311 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:24.74 | |
16 | 162 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:24.96 | |
17 | 124 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:25.06 | |
18 | 248 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 1:25.22 | |
19 | 35 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 1:27.62 | |
20 | 123 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:27.77 | |
21 | 81 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:27.87 | |
22 | 96 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 1:28.96 | |
23 | 244 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:29.73 | |
24 | 176 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:29.74 | |
25 | 144 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | 1:30.92 | |
26 | 177 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:31.31 | |
27 | 19 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:31.60 | |
28 | 184 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 1:32.07 | |
29 | 230 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:32.95 | |
30 | 45 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 1:33.24 | |
31 | 262 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:33.34 | |
32 | 34 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 1:33.46 | |
33 | 154 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:33.64 | |
34 | 126 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:33.76 | |
35 | 247 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:34.03 | |
36 | 173 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:34.29 | |
37 | 50 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 1:34.42 | |
38 | 161 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:34.95 | |
39 | 109 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:35.01 | |
40 | 150 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:37.18 | |
41 | 190 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 1:37.70 | |
42 | 234 | Borgensgaard Mia | 2003 | TST | 0368AT | 25 m | 1:38.30 | |
43 | 288 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 1:38.35 | |
44 | 178 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:38.38 | |
45 | 179 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:39.83 | |
46 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:40.99 | |
47 | 222 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 25 m | 1:45.59 | |
48 | 226 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:48.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:12.24 | |
2 | 298 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:13.41 | |
3 | 215 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:13.94 | |
4 | 134 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:14.13 | |
5 | 168 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:15.15 | |
6 | 10 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:16.01 | |
7 | 44 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 25 m | 1:16.42 | |
8 | 198 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 1:16.76 | |
9 | 59 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:17.87 | |
10 | 193 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 1:18.10 | |
11 | 46 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 1:19.40 | |
12 | 259 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:19.55 | |
13 | 210 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:19.72 | |
14 | 14 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:21.23 | |
15 | 17 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:21.28 | |
16 | 306 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:21.71 | |
17 | 127 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:22.33 | |
18 | 131 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:22.50 | |
19 | 241 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:22.61 | |
20 | 218 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:22.67 | |
21 | 197 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 1:22.76 | |
22 | 302 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:22.92 | |
23 | 89 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:23.49 | |
24 | 88 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:23.80 | |
25 | 278 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 1:24.97 | |
26 | 265 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:26.10 | |
27 | 284 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 1:26.48 | |
28 | 216 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:26.51 | |
29 | 307 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:26.74 | |
30 | 84 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:27.03 | |
31 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:27.32 | |
32 | 152 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:27.32 | |
33 | 314 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 1:27.53 | |
34 | 23 | Nielsen Rasmus K. Ø. | 2002 | BJERRE HER | 0289AJ | 25 m | 1:28.37 | |
35 | 112 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:28.61 | |
36 | 33 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 1:28.78 | |
37 | 199 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 1:30.70 | |
38 | 289 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:30.85 | |
39 | 227 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:33.04 | |
40 | 11 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:33.23 | |
41 | 105 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 1:33.86 | |
42 | 208 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 1:35.70 | |
43 | 61 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:36.96 | |
44 | 5 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:37.71 | |
45 | 58 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:39.86 | |
46 | 83 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:40.69 | |
47 | 115 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 91 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 37.68 | |
2 | 296 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 38.79 | |
3 | 292 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 40.02 | |
4 | 303 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 40.44 | |
5 | 139 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 40.55 | |
6 | 9 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 41.04 | |
7 | 6 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 41.29 | |
8 | 186 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 41.70 | |
9 | 276 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 42.16 | |
10 | 7 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 42.24 | |
11 | 282 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 42.27 | |
12 | 77 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 42.56 | |
13 | 301 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 42.78 | |
14 | 82 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 43.28 | |
15 | 12 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 43.45 | |
16 | 41 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 43.78 | |
17 | 283 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 44.16 | |
18 | 255 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 44.73 | |
19 | 159 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 44.76 | |
20 | 40 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 44.81 | |
21 | 195 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 45.35 | |
22 | 191 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 45.66 | |
23 | 268 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 46.19 | |
24 | 56 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 46.25 | |
25 | 220 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 46.35 | |
26 | 287 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 46.41 | |
27 | 18 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 46.97 | |
28 | 260 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 48.29 | |
29 | 211 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 48.60 | |
30 | 100 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 48.67 | |
31 | 277 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 49.04 | |
32 | 65 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 49.25 | |
33 | 155 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 49.26 | |
34 | 279 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 49.86 | |
35 | 138 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 49.90 | |
36 | 78 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 50.47 | |
37 | 74 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 51.17 | |
38 | 63 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 51.22 | |
39 | 192 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 53.19 | |
40 | 294 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:00.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 35.79 | |
2 | 66 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 36.67 | |
3 | 219 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 37.26 | |
4 | 20 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 37.56 | |
5 | 114 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 38.27 | |
6 | 212 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 38.31 | |
7 | 235 | Toft Markus | 2003 | TST | 0377AK | 25 m | 38.79 | |
8 | 49 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 39.11 | |
9 | 293 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 39.49 | |
10 | 122 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 39.92 | |
11 | 16 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 40.09 | |
12 | 38 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 40.12 | |
13 | 75 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 40.37 | |
14 | 90 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 40.82 | |
15 | 180 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 41.75 | |
16 | 120 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 41.84 | |
17 | 166 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 42.37 | |
18 | 36 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 42.57 | |
19 | 163 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 43.32 | |
20 | 252 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 43.75 | |
21 | 170 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 43.97 | |
22 | 53 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 25 m | 44.05 | |
23 | 21 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 44.15 | |
24 | 68 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 44.65 | |
25 | 181 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 45.23 | |
26 | 133 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 46.31 | |
27 | 254 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 46.94 | |
28 | 174 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 47.17 | |
29 | 249 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 47.71 | |
30 | 169 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 48.94 | |
31 | 156 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 52.50 | |
32 | 148 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 54.45 | |
33 | 196 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 59.21 | |
34 | 72 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | ||
35 | 137 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | ||
36 | 143 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | ||
37 | 207 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | ||
38 | 232 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 274 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:08.82 | |
2 | 37 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:10.52 | |
3 | 126 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:10.53 | |
4 | 184 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 1:12.95 | |
5 | 109 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:13.82 | |
6 | 246 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:14.30 | |
7 | 51 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 1:14.53 | |
8 | 245 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:14.97 | |
9 | 247 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:15.00 | |
10 | 226 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:15.68 | |
11 | 190 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 1:16.09 | |
12 | 266 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:16.39 | |
13 | 123 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:16.56 | |
14 | 162 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:17.03 | |
15 | 234 | Borgensgaard Mia | 2003 | TST | 0368AT | 25 m | 1:17.62 | |
16 | 244 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:17.96 | |
17 | 45 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 1:18.24 | |
18 | 124 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:18.52 | |
19 | 57 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:20.00 | |
20 | 311 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:20.05 | |
21 | 19 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:20.80 | |
22 | 248 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 1:21.18 | |
23 | 154 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:21.21 | |
24 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 1:21.94 | |
25 | 230 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:22.33 | |
26 | 187 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 1:22.35 | |
27 | 161 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:22.47 | |
28 | 92 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 1:22.58 | |
29 | 288 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 1:23.25 | |
30 | 173 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:23.37 | |
31 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:23.96 | |
32 | 178 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:24.55 | |
33 | 222 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 25 m | 1:26.79 | |
34 | 80 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:27.99 | |
35 | 165 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:27.99 | |
36 | 96 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 1:28.33 | |
37 | 35 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 1:28.59 | |
38 | 50 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 1:28.93 | |
39 | 111 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 1:29.42 | |
40 | 176 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:29.55 | |
41 | 42 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 1:29.76 | |
42 | 179 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:30.35 | |
43 | 34 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 1:32.58 | |
44 | 177 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:34.91 | |
45 | 150 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:36.76 | |
46 | 81 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:37.24 | |
47 | 299 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:40.00 | |
48 | 281 | Lysgaard Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 1:56.38 | |
49 | 144 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | ||
50 | 262 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 259 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:00.47 | |
2 | 134 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:04.89 | |
3 | 227 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:06.27 | |
4 | 210 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:06.86 | |
5 | 241 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:06.96 | |
6 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:08.00 | |
7 | 215 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:09.18 | |
8 | 198 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 1:10.98 | |
9 | 307 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:11.26 | |
10 | 112 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:11.27 | |
11 | 127 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:11.33 | |
12 | 197 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 1:11.54 | |
13 | 216 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:11.67 | |
14 | 265 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:11.68 | |
15 | 11 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:11.79 | |
16 | 302 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:11.82 | |
17 | 33 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 1:12.04 | |
18 | 58 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:12.48 | |
19 | 278 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 1:12.87 | |
20 | 88 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:13.56 | |
21 | 218 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:14.25 | |
22 | 284 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 1:14.74 | |
23 | 10 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:14.87 | |
24 | 5 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:15.05 | |
25 | 14 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:15.29 | |
26 | 107 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:15.34 | |
27 | 59 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:16.27 | |
28 | 61 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:16.60 | |
29 | 131 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:16.90 | |
30 | 199 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 1:17.24 | |
31 | 289 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:17.42 | |
32 | 46 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 1:18.23 | |
33 | 208 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 1:19.27 | |
34 | 306 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:20.22 | |
35 | 23 | Nielsen Rasmus K. Ø. | 2002 | BJERRE HER | 0289AJ | 25 m | 1:22.04 | |
36 | 152 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:22.95 | |
37 | 83 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:23.05 | |
38 | 298 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:23.06 | |
39 | 168 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:23.07 | |
40 | 193 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 1:23.62 | |
41 | 115 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 1:24.57 | |
42 | 84 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:25.18 | |
43 | 17 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:28.32 | |
44 | 105 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 1:33.62 | |
45 | 89 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:34.52 | |
46 | 44 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 25 m | 1:41.90 | |
47 | 314 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 98 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 2:30.19 | |
2 | 224 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:37.53 | |
3 | 263 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:38.17 | |
4 | 243 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:38.91 | |
5 | 261 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:39.25 | |
6 | 142 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:41.29 | |
7 | 76 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:44.66 | |
8 | 250 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:49.37 | |
9 | 182 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 2:51.68 | |
10 | 27 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 25 m | 2:53.91 | |
11 | 206 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:57.70 | |
12 | 102 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 2:59.28 | |
13 | 24 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:59.46 | |
14 | 221 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 3:00.00 | |
15 | 121 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 3:01.57 | |
16 | 22 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 25 m | 3:02.02 | |
17 | 70 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 3:02.69 | |
18 | 125 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 3:05.01 | |
19 | 209 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 3:07.31 | |
20 | 172 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 3:11.18 | |
21 | 97 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 3:13.25 | |
22 | 297 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 3:19.66 | |
23 | 183 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 3:20.09 | |
24 | 147 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 3:28.33 | |
25 | 185 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 3:35.52 | |
26 | 47 | Muncrief Natasja | 2002 | TRITON V | 0236AN | 25 m | ||
27 | 71 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | ||
28 | 106 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | ||
29 | 135 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | ||
30 | 136 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | ||
31 | 141 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | ||
32 | 229 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | ||
33 | 231 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | ||
34 | 233 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | ||
35 | 253 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | ||
36 | 256 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | ||
37 | 267 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | ||
38 | 310 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | ||
39 | 312 | Hansen Katrine B. | 2002 | RINGE | 0252AM | 25 m | ||
40 | 313 | Mogensen Caroline | 2002 | RINGE | 0276AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 2:11.39 | |
2 | 55 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:21.37 | |
3 | 285 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:21.79 | |
4 | 43 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:25.02 | |
5 | 304 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 2:26.26 | |
6 | 194 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:27.36 | |
7 | 237 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 2:28.49 | |
8 | 280 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 2:29.07 | |
9 | 160 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:29.11 | |
10 | 119 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:29.74 | |
11 | 39 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:30.62 | |
12 | 99 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:33.11 | |
13 | 13 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:34.32 | |
14 | 64 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:40.00 | |
15 | 25 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 2:40.33 | |
16 | 79 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:41.57 | |
17 | 93 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 2:42.90 | |
18 | 117 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:44.03 | |
19 | 8 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:47.58 | |
20 | 213 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:48.56 | |
21 | 87 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 2:49.38 | |
22 | 67 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:50.00 | |
23 | 69 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:50.00 | |
24 | 157 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 2:53.99 | |
25 | 62 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:55.00 | |
26 | 286 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:56.12 | |
27 | 167 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:56.76 | |
28 | 171 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 3:01.03 | |
29 | 272 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 3:04.60 | |
30 | 214 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 3:05.12 | |
31 | 251 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 3:08.99 | |
32 | 295 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 3:19.07 | |
33 | 149 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 3:36.88 | |
34 | 239 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 3:43.32 | |
35 | 28 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | ||
36 | 48 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | ||
37 | 52 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | ||
38 | 54 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | ||
39 | 108 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | ||
40 | 132 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | ||
41 | 153 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | ||
42 | 225 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | ||
43 | 264 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | ||
44 | 273 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | ||
45 | 275 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 11, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Aalborg Piger 1 | 2002 | AALBORG | 25 m | 4:10.99 | ||
2 | 104 | Stm Piger | 2002 | STM | 25 m | 4:17.54 | ||
3 | 242 | Vs Piger | 2002 | VIBORG | 25 m | 4:20.00 | ||
4 | 29 | Team Awesome | 2002 | ESV | 25 m | 4:22.00 | ||
5 | 73 | Esbjerg Piger 1 | 2002 | ESBJERG | 25 m | 4:22.55 | ||
6 | 270 | Aalborg Piger 2 | 2002 | AALBORG | 25 m | 4:22.56 | ||
7 | 203 | Sto Penguins | 2002 | STO | 25 m | 4:24.28 | ||
8 | 146 | Odder Piger | 2002 | ODDER | 25 m | 4:26.00 | ||
9 | 129 | Horsens Piger | 2002 | HORSENS | 25 m | 4:26.14 | ||
10 | 223 | Thisted Piger | 2002 | THISTED | 25 m | 4:28.02 | ||
11 | 309 | Rsk Piger | 2002 | RINGE | 25 m | 4:30.80 | ||
12 | 3 | Piger Agf | 2002 | AGF | 25 m | 4:31.50 | ||
13 | 31 | Team Great | 2002 | ESV | 25 m | 4:36.00 | ||
14 | 271 | Aalborg Piger 3 | 2002 | AALBORG | 25 m | 4:39.67 | ||
15 | 201 | Sto Dolphins | 2002 | STO | 25 m | 4:39.82 | ||
16 | 308 | Ksk Girls Kolding | 2004 | KOLDING | 25 m | 4:43.02 | ||
17 | 291 | Aarhus Swim Piger | 2002 | AAS | 25 m | 4:51.74 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 12, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 290 | Aarhus Swim Drenge | 2001 | AAS | 25 m | 3:49.33 | ||
2 | 30 | Team Awesome | 2001 | ESV | 25 m | 3:50.00 | ||
3 | 60 | Esbjerg Drenge 1 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 3:51.26 | ||
4 | 257 | Aalborg Drenge 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 3:51.99 | ||
5 | 236 | Vs Drenge | 2001 | VIBORG | 25 m | 3:55.50 | ||
6 | 1 | Drenge 1 Agf | 2001 | AGF | 25 m | 3:55.70 | ||
7 | 217 | Sks Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 4:00.70 | ||
8 | 204 | Sto Sharks | 2001 | STO | 25 m | 4:02.43 | ||
9 | 130 | Tiger Sharks | 2001 | IKAST | 25 m | 4:06.52 | ||
10 | 32 | Team Great | 2001 | ESV | 25 m | 4:09.00 | ||
11 | 164 | Silkeborg Drenge | 2001 | SILKEBORG | 25 m | 4:11.70 | ||
12 | 305 | Ksk Boys Kolding | 2002 | KOLDING | 25 m | 4:12.40 | ||
13 | 145 | Odder Drenge | 2001 | ODDER | 25 m | 4:13.00 | ||
14 | 128 | Horsens Drenge | 2002 | HORSENS | 25 m | 4:13.72 | ||
15 | 258 | Aalborg Drenge 2 | 2001 | AALBORG | 25 m | 4:15.22 | ||
16 | 2 | Drenge 2 Agf | 2001 | AGF | 25 m | 4:16.30 | ||
17 | 86 | Hsk Drenge | 2001 | HSK | 25 m | 4:17.59 | ||
18 | 202 | Sto Orcas | 2001 | STO | 25 m | 4:26.65 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 13, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 33.31 | |
2 | 63 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 33.92 | |
3 | 12 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 34.11 | |
4 | 91 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 34.84 | |
5 | 56 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 34.94 | |
6 | 301 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 35.08 | |
7 | 292 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 35.17 | |
8 | 287 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 35.29 | |
9 | 40 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 35.40 | |
10 | 18 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 36.06 | |
11 | 195 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 36.13 | |
12 | 260 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 36.28 | |
13 | 155 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 36.62 | |
14 | 283 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 36.72 | |
15 | 192 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 37.00 | |
16 | 77 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 37.05 | |
17 | 220 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 37.16 | |
18 | 282 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 37.59 | |
19 | 159 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 38.29 | |
20 | 211 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 38.45 | |
21 | 65 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 38.56 | |
22 | 279 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 38.66 | |
23 | 276 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 38.86 | |
24 | 296 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 38.92 | |
25 | 41 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 39.23 | |
26 | 186 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 39.66 | |
27 | 9 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 39.69 | |
28 | 303 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 39.72 | |
29 | 191 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 39.89 | |
30 | 78 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 40.66 | |
31 | 294 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 41.49 | |
32 | 277 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 41.58 | |
33 | 268 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 42.08 | |
34 | 6 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 42.12 | |
35 | 255 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 43.61 | |
36 | 74 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 44.52 | |
37 | 138 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 44.65 | |
38 | 82 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 54.01 | |
39 | 139 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 14, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 29.72 | |
2 | 16 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 30.73 | |
3 | 219 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 31.02 | |
4 | 180 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 31.36 | |
5 | 163 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 32.85 | |
6 | 143 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 33.15 | |
7 | 148 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 34.05 | |
8 | 212 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 34.05 | |
9 | 169 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 34.74 | |
10 | 68 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 34.90 | |
11 | 166 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 34.97 | |
12 | 90 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 35.09 | |
13 | 232 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 35.31 | |
14 | 20 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 35.46 | |
15 | 156 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 35.48 | |
16 | 21 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 35.62 | |
17 | 133 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 35.66 | |
18 | 114 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 35.98 | |
19 | 188 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 36.25 | |
20 | 72 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 36.26 | |
21 | 122 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 36.28 | |
22 | 196 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 36.55 | |
23 | 75 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 36.85 | |
24 | 38 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 37.39 | |
25 | 170 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 37.41 | |
26 | 36 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 37.55 | |
27 | 49 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 37.83 | |
28 | 235 | Toft Markus | 2003 | TST | 0377AK | 25 m | 38.48 | |
29 | 249 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 38.88 | |
30 | 181 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 39.24 | |
31 | 293 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 39.50 | |
32 | 207 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 40.38 | |
33 | 252 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 41.14 | |
34 | 254 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 42.05 | |
35 | 53 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 25 m | 42.58 | |
36 | 174 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 42.92 | |
37 | 120 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 44.40 | |
38 | 137 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 15, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 5:10.78 | |
2 | 121 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 5:12.47 | |
3 | 224 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 5:22.15 | |
4 | 98 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 5:22.96 | |
5 | 27 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 25 m | 5:23.87 | |
6 | 233 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 5:26.46 | |
7 | 147 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 5:31.98 | |
8 | 106 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 5:33.90 | |
9 | 24 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 5:34.50 | |
10 | 250 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 5:34.99 | |
11 | 185 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 5:35.39 | |
12 | 243 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 5:36.19 | |
13 | 70 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 5:38.41 | |
14 | 261 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 5:38.69 | |
15 | 102 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 5:40.14 | |
16 | 125 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 5:41.39 | |
17 | 142 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 5:42.81 | |
18 | 297 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 5:43.68 | |
19 | 76 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 5:46.99 | |
20 | 71 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 5:48.26 | |
21 | 15 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 5:48.64 | |
22 | 253 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 5:49.89 | |
23 | 231 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 5:52.26 | |
24 | 94 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 5:53.18 | |
25 | 97 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 5:54.09 | |
26 | 209 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 5:55.11 | |
27 | 172 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 5:56.17 | |
28 | 182 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 5:56.72 | |
29 | 141 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 5:57.44 | |
30 | 151 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 5:57.56 | |
31 | 206 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 5:57.71 | |
32 | 229 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 6:00.61 | |
33 | 312 | Hansen Katrine B. | 2002 | RINGE | 0252AM | 25 m | 6:01.16 | |
34 | 47 | Muncrief Natasja | 2002 | TRITON V | 0236AN | 25 m | 6:01.42 | |
35 | 183 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 6:01.82 | |
36 | 22 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 25 m | 6:04.98 | |
37 | 135 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | ||
38 | 136 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | ||
39 | 256 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | ||
40 | 267 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | ||
41 | 300 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 25 m | ||
42 | 310 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | ||
43 | 313 | Mogensen Caroline | 2002 | RINGE | 0276AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 16, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 4:45.27 | |
2 | 285 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 4:51.22 | |
3 | 286 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 4:52.86 | |
4 | 54 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 4:55.89 | |
5 | 55 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 4:56.94 | |
6 | 238 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 4:57.18 | |
7 | 194 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 4:59.40 | |
8 | 240 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 5:00.50 | |
9 | 119 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 5:00.90 | |
10 | 304 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 5:01.01 | |
11 | 167 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 5:01.70 | |
12 | 117 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 5:02.07 | |
13 | 43 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 5:03.43 | |
14 | 52 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 5:04.30 | |
15 | 237 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 5:04.48 | |
16 | 87 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 5:05.21 | |
17 | 8 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 5:06.68 | |
18 | 251 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 5:09.11 | |
19 | 213 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 5:09.33 | |
20 | 25 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 5:11.02 | |
21 | 275 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 5:11.88 | |
22 | 64 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 5:12.04 | |
23 | 13 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 5:12.68 | |
24 | 79 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 5:13.91 | |
25 | 39 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 5:14.94 | |
26 | 67 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 5:16.26 | |
27 | 69 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 5:20.00 | |
28 | 99 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 5:20.92 | |
29 | 48 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 5:23.21 | |
30 | 214 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 5:24.11 | |
31 | 108 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 5:24.14 | |
32 | 140 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 5:26.36 | |
33 | 157 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 5:27.24 | |
34 | 93 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 5:27.48 | |
35 | 280 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 5:30.81 | |
36 | 295 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 5:31.43 | |
37 | 225 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 5:31.72 | |
38 | 28 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 5:32.53 | |
39 | 239 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 5:33.48 | |
40 | 171 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 5:33.61 | |
41 | 273 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 5:34.68 | |
42 | 272 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 5:36.39 | |
43 | 62 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 5:39.44 | |
44 | 4 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 5:42.09 | |
45 | 149 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 6:01.50 | |
46 | 153 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 7:23.20 | |
47 | 132 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | ||
48 | 160 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | ||
49 | 264 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 17, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 1:11.24 | |
2 | 274 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:11.96 | |
3 | 266 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:12.66 | |
4 | 51 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 1:12.97 | |
5 | 109 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:13.44 | |
6 | 184 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 1:13.92 | |
7 | 311 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | 1:14.58 | |
8 | 57 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:15.03 | |
9 | 126 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:15.14 | |
10 | 245 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:15.18 | |
11 | 37 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:15.30 | |
12 | 246 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:15.46 | |
13 | 91 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:15.78 | |
14 | 162 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:15.96 | |
15 | 92 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 1:16.68 | |
16 | 45 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 1:16.71 | |
17 | 12 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 1:17.13 | |
18 | 124 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:17.14 | |
19 | 35 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 1:17.17 | |
20 | 187 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 1:17.20 | |
21 | 176 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:17.23 | |
22 | 123 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:17.36 | |
23 | 244 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:17.46 | |
24 | 111 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 1:17.47 | |
25 | 40 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 1:17.60 | |
26 | 301 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:17.93 | |
27 | 7 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:18.01 | |
28 | 260 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:18.04 | |
29 | 288 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 1:18.11 | |
30 | 303 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:18.11 | |
31 | 63 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:18.21 | |
32 | 19 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:18.31 | |
33 | 179 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:19.08 | |
34 | 247 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:19.24 | |
35 | 296 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:19.59 | |
36 | 248 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 1:19.61 | |
37 | 195 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:19.66 | |
38 | 173 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:19.71 | |
39 | 154 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:19.74 | |
40 | 150 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:19.76 | |
41 | 165 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:19.86 | |
42 | 96 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 1:20.33 | |
43 | 262 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:20.36 | |
44 | 230 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:20.43 | |
45 | 268 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:20.55 | |
46 | 186 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:20.63 | |
47 | 50 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 1:20.70 | |
48 | 56 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:20.84 | |
49 | 178 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:20.88 | |
50 | 81 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:20.90 | |
51 | 222 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 25 m | 1:20.94 | |
52 | 234 | Borgensgaard Mia | 2003 | TST | 0368AT | 25 m | 1:20.94 | |
53 | 144 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | 1:21.09 | |
54 | 177 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:21.09 | |
55 | 299 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:21.14 | |
56 | 34 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 1:21.26 | |
57 | 220 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 1:21.31 | |
58 | 190 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 1:21.32 | |
59 | 281 | Lysgaard Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 1:21.51 | |
60 | 42 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 1:21.74 | |
61 | 226 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:21.82 | |
62 | 292 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:21.86 | |
63 | 276 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:21.87 | |
64 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:22.04 | |
65 | 155 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:22.44 | |
66 | 80 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:22.62 | |
67 | 9 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:23.02 | |
68 | 18 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:23.20 | |
69 | 77 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:23.58 | |
70 | 139 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:23.75 | |
71 | 6 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:23.81 | |
72 | 282 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:23.82 | |
73 | 283 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 1:23.96 | |
74 | 41 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 1:24.01 | |
75 | 255 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:24.55 | |
76 | 211 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 1:24.72 | |
77 | 74 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:24.93 | |
78 | 191 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 1:25.18 | |
79 | 159 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:25.48 | |
80 | 138 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:25.78 | |
81 | 78 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:25.92 | |
82 | 294 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:25.96 | |
83 | 287 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 1:25.97 | |
84 | 192 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 1:26.17 | |
85 | 277 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 1:26.17 | |
86 | 279 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 1:26.25 | |
87 | 161 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:27.63 | |
88 | 82 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:27.80 | |
89 | 65 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:30.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 18, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 259 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:06.41 | |
2 | 198 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 1:06.95 | |
3 | 210 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:07.00 | |
4 | 134 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:07.54 | |
5 | 215 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:07.78 | |
6 | 127 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:08.68 | |
7 | 66 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:09.29 | |
8 | 219 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 1:09.30 | |
9 | 11 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:09.31 | |
10 | 227 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:09.32 | |
11 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:09.33 | |
12 | 241 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:09.37 | |
13 | 197 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 1:10.17 | |
14 | 284 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 1:10.30 | |
15 | 112 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:10.33 | |
16 | 107 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:10.34 | |
17 | 114 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:10.55 | |
18 | 298 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 1:10.68 | |
19 | 10 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:10.71 | |
20 | 278 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 1:10.91 | |
21 | 14 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:11.51 | |
22 | 218 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:11.57 | |
23 | 152 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:12.26 | |
24 | 33 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 1:12.67 | |
25 | 17 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:13.08 | |
26 | 59 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:13.40 | |
27 | 88 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:13.41 | |
28 | 105 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 1:13.59 | |
29 | 84 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:13.68 | |
30 | 302 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:13.70 | |
31 | 188 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 1:13.80 | |
32 | 168 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:13.90 | |
33 | 306 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:14.04 | |
34 | 307 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:14.08 | |
35 | 16 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:14.09 | |
36 | 216 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:14.12 | |
37 | 131 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:14.51 | |
38 | 180 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:14.52 | |
39 | 212 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:14.52 | |
40 | 265 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:14.61 | |
41 | 115 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 1:14.83 | |
42 | 163 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:14.87 | |
43 | 23 | Nielsen Rasmus K. Ø. | 2002 | BJERRE HER | 0289AJ | 25 m | 1:14.89 | |
44 | 199 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 1:15.26 | |
45 | 90 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:15.27 | |
46 | 61 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:15.34 | |
47 | 58 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:15.39 | |
48 | 89 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:15.41 | |
49 | 208 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 1:15.71 | |
50 | 133 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:15.90 | |
51 | 314 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 1:15.95 | |
52 | 83 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:16.00 | |
53 | 289 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:16.14 | |
54 | 46 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 1:16.38 | |
55 | 232 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:16.45 | |
56 | 193 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 1:16.63 | |
57 | 5 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:16.67 | |
58 | 38 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 1:17.06 | |
59 | 36 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 1:17.49 | |
60 | 166 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:17.54 | |
61 | 207 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:17.55 | |
62 | 143 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:18.07 | |
63 | 20 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:18.33 | |
64 | 170 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 1:18.59 | |
65 | 137 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 1:18.88 | |
66 | 169 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 1:18.99 | |
67 | 122 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:19.18 | |
68 | 72 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:19.34 | |
69 | 21 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:19.48 | |
70 | 254 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:19.58 | |
71 | 293 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 1:20.04 | |
72 | 181 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 1:20.07 | |
73 | 120 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:20.09 | |
74 | 148 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:20.13 | |
75 | 196 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 1:20.22 | |
76 | 75 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:20.33 | |
77 | 156 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:20.35 | |
78 | 68 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:20.52 | |
79 | 252 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:21.25 | |
80 | 53 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 25 m | 1:21.28 | |
81 | 174 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:21.37 | |
82 | 249 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:21.44 | |
83 | 49 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 1:23.76 | |
84 | 44 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 25 m | 1:24.48 | |
85 | 235 | Toft Markus | 2003 | TST | 0377AK | 25 m | 1:27.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 19, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 263 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:07.80 | |
2 | 253 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:13.09 | |
3 | 121 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:13.82 | |
4 | 147 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:14.07 | |
5 | 243 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:14.27 | |
6 | 102 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 2:14.33 | |
7 | 24 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:14.46 | |
8 | 267 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:15.07 | |
9 | 233 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:16.16 | |
10 | 71 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 2:16.44 | |
11 | 70 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:17.01 | |
12 | 274 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:17.53 | |
13 | 51 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 2:17.68 | |
14 | 297 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:17.81 | |
15 | 162 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:18.35 | |
16 | 224 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:18.46 | |
17 | 106 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:18.52 | |
18 | 37 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 2:19.08 | |
19 | 142 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:19.72 | |
20 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 2:19.78 | |
21 | 98 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 2:20.43 | |
22 | 27 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 25 m | 2:20.53 | |
23 | 97 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 2:21.26 | |
24 | 15 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:21.51 | |
25 | 246 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:22.48 | |
26 | 182 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 2:22.73 | |
27 | 126 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:22.95 | |
28 | 136 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 2:23.22 | |
29 | 256 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:23.50 | |
30 | 266 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:24.03 | |
31 | 57 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:24.38 | |
32 | 45 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 2:24.45 | |
33 | 124 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 2:24.69 | |
34 | 19 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:24.96 | |
35 | 125 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 2:25.12 | |
36 | 109 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 2:25.15 | |
37 | 261 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:25.39 | |
38 | 141 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 2:26.08 | |
39 | 76 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:26.77 | |
40 | 313 | Mogensen Caroline | 2002 | RINGE | 0276AL | 25 m | 2:27.07 | |
41 | 172 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 2:27.17 | |
42 | 229 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:27.33 | |
43 | 245 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:27.34 | |
44 | 92 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 2:27.57 | |
45 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 2:27.75 | |
46 | 123 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 2:27.87 | |
47 | 151 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 2:27.97 | |
48 | 35 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 2:28.65 | |
49 | 231 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:28.79 | |
50 | 230 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:29.44 | |
51 | 244 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 2:29.77 | |
52 | 288 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 2:29.83 | |
53 | 173 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 2:29.97 | |
54 | 190 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 2:30.77 | |
55 | 185 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 2:30.92 | |
56 | 183 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 2:31.02 | |
57 | 94 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 2:31.11 | |
58 | 47 | Muncrief Natasja | 2002 | TRITON V | 0236AN | 25 m | 2:31.16 | |
59 | 250 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:31.25 | |
60 | 34 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 2:31.32 | |
61 | 187 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 2:31.72 | |
62 | 247 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 2:31.80 | |
63 | 176 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:32.45 | |
64 | 226 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:32.60 | |
65 | 234 | Borgensgaard Mia | 2003 | TST | 0368AT | 25 m | 2:32.71 | |
66 | 209 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 2:33.00 | |
67 | 42 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 2:33.21 | |
68 | 262 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:33.25 | |
69 | 135 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:33.66 | |
70 | 184 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 2:33.76 | |
71 | 300 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 25 m | 2:34.24 | |
72 | 228 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:34.54 | |
73 | 206 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:34.91 | |
74 | 177 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 2:35.18 | |
75 | 161 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 2:35.79 | |
76 | 22 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 25 m | 2:36.76 | |
77 | 248 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 2:37.01 | |
78 | 96 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 2:37.46 | |
79 | 50 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 2:38.10 | |
80 | 111 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 2:39.22 | |
81 | 178 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 2:39.95 | |
82 | 150 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 2:41.39 | |
83 | 80 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 2:43.52 | |
84 | 299 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 2:45.01 | |
85 | 179 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 2:47.40 | |
86 | 310 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 2:47.51 | |
87 | 222 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 25 m | 2:49.52 | |
88 | 165 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 3:00.55 | |
89 | 281 | Lysgaard Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 3:02.98 | |
90 | 154 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 3:57.34 | |
91 | 81 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | ||
92 | 144 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | ||
93 | 311 | Broholm Caroline | 2003 | RINGE | 0338AA | 25 m | ||
94 | 312 | Hansen Katrine B. | 2002 | RINGE | 0252AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:54.97 | |
2 | 280 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 2:01.24 | |
3 | 160 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:02.15 | |
4 | 194 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:02.59 | |
5 | 167 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:02.78 | |
6 | 134 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:02.80 | |
7 | 286 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:03.24 | |
8 | 237 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 2:03.31 | |
9 | 54 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 2:03.54 | |
10 | 8 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:04.40 | |
11 | 39 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:04.89 | |
12 | 55 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:04.99 | |
13 | 25 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 2:05.23 | |
14 | 93 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 2:05.40 | |
15 | 52 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:05.85 | |
16 | 87 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 2:06.16 | |
17 | 238 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:06.48 | |
18 | 259 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 2:06.48 | |
19 | 251 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:06.66 | |
20 | 117 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:06.73 | |
21 | 304 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 2:07.43 | |
22 | 64 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:07.56 | |
23 | 119 | Andersen Nicolaj Løth | 2001 | HORSENS | 0173AC | 25 m | 2:07.59 | |
24 | 69 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:08.14 | |
25 | 216 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 2:08.49 | |
26 | 275 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:08.80 | |
27 | 273 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:08.86 | |
28 | 240 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:09.26 | |
29 | 48 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 2:09.62 | |
30 | 278 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 2:09.73 | |
31 | 112 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:09.86 | |
32 | 227 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:10.17 | |
33 | 79 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:10.21 | |
34 | 198 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 2:10.39 | |
35 | 43 | Kragh Emil | 2001 | TRITON V | 0197AL | 25 m | 2:10.50 | |
36 | 264 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 2:10.50 | |
37 | 213 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:10.54 | |
38 | 132 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:10.80 | |
39 | 11 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:11.18 | |
40 | 33 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 2:12.62 | |
41 | 62 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:12.62 | |
42 | 13 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:12.99 | |
43 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:13.03 | |
44 | 108 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 2:13.23 | |
45 | 149 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:13.77 | |
46 | 140 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 2:13.79 | |
47 | 285 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:13.80 | |
48 | 84 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:13.89 | |
49 | 59 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:14.46 | |
50 | 214 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:14.54 | |
51 | 239 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 2:15.52 | |
52 | 307 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 2:15.63 | |
53 | 199 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 2:15.79 | |
54 | 67 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:16.04 | |
55 | 298 | Okkerholm Mingus | 2002 | NYBORG | 0201AQ | 25 m | 2:16.06 | |
56 | 210 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 2:16.24 | |
57 | 241 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:16.35 | |
58 | 14 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:16.44 | |
59 | 215 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:16.79 | |
60 | 61 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:16.90 | |
61 | 46 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 2:17.00 | |
62 | 28 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:17.39 | |
63 | 105 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 2:17.58 | |
64 | 127 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 2:17.65 | |
65 | 218 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 2:17.82 | |
66 | 58 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:18.71 | |
67 | 131 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:18.93 | |
68 | 152 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:19.25 | |
69 | 153 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 2:19.38 | |
70 | 302 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 2:19.55 | |
71 | 171 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 2:19.57 | |
72 | 99 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:19.95 | |
73 | 306 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 2:20.01 | |
74 | 115 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 2:20.27 | |
75 | 10 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:20.36 | |
76 | 157 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 2:20.57 | |
77 | 284 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 2:20.63 | |
78 | 295 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:21.00 | |
79 | 5 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:21.35 | |
80 | 272 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:22.06 | |
81 | 193 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 2:22.99 | |
82 | 265 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 2:23.92 | |
83 | 197 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 2:24.05 | |
84 | 168 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 2:24.47 | |
85 | 17 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:25.51 | |
86 | 225 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:25.93 | |
87 | 289 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 2:26.78 | |
88 | 89 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 2:27.00 | |
89 | 107 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:27.28 | |
90 | 83 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:27.56 | |
91 | 314 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 2:28.36 | |
92 | 4 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:30.16 | |
93 | 88 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 2:31.72 | |
94 | 208 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 2:35.13 | |
95 | 44 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 25 m | 2:48.16 | |
96 | 23 | Nielsen Rasmus K. Ø. | 2002 | BJERRE HER | 0289AJ | 25 m | 2:52.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 1:07.33 | |
2 | 41 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 1:08.49 | |
3 | 260 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:08.52 | |
4 | 12 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 1:09.16 | |
5 | 301 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:09.35 | |
6 | 7 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:09.72 | |
7 | 91 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:09.82 | |
8 | 195 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:10.08 | |
9 | 303 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:10.34 | |
10 | 63 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:10.70 | |
11 | 56 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:11.18 | |
12 | 186 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:11.61 | |
13 | 294 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:11.72 | |
14 | 268 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:12.01 | |
15 | 159 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:12.34 | |
16 | 255 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:12.89 | |
17 | 220 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 1:13.16 | |
18 | 277 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 1:13.33 | |
19 | 74 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:13.83 | |
20 | 155 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:13.91 | |
21 | 6 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:14.09 | |
22 | 138 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:14.24 | |
23 | 296 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:14.32 | |
24 | 77 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:14.62 | |
25 | 282 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:15.20 | |
26 | 139 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:15.26 | |
27 | 9 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:15.38 | |
28 | 283 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 1:16.11 | |
29 | 279 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 1:16.30 | |
30 | 191 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 1:16.72 | |
31 | 18 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:16.94 | |
32 | 82 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:16.96 | |
33 | 192 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 1:16.96 | |
34 | 78 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:17.17 | |
35 | 65 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:17.83 | |
36 | 287 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 1:18.28 | |
37 | 276 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:18.69 | |
38 | 292 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:22.62 | |
39 | 211 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 1:22.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:01.52 | |
2 | 163 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:03.48 | |
3 | 188 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 1:03.64 | |
4 | 114 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:03.73 | |
5 | 180 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:03.73 | |
6 | 219 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 1:03.88 | |
7 | 90 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:04.26 | |
8 | 16 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:04.57 | |
9 | 143 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:04.82 | |
10 | 212 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:05.33 | |
11 | 36 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 1:05.62 | |
12 | 169 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 1:06.18 | |
13 | 133 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:06.46 | |
14 | 196 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 1:06.50 | |
15 | 207 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:06.56 | |
16 | 72 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:06.62 | |
17 | 232 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:07.64 | |
18 | 38 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 1:08.04 | |
19 | 166 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:08.08 | |
20 | 170 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 1:08.08 | |
21 | 156 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:08.17 | |
22 | 68 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:08.29 | |
23 | 254 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:08.82 | |
24 | 21 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:09.32 | |
25 | 122 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:09.89 | |
26 | 249 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:09.89 | |
27 | 293 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 1:10.34 | |
28 | 181 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 1:10.74 | |
29 | 148 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:10.98 | |
30 | 75 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:11.14 | |
31 | 174 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:11.78 | |
32 | 20 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:11.83 | |
33 | 252 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:12.38 | |
34 | 120 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:14.93 | |
35 | 137 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 1:15.53 | |
36 | 49 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 1:15.96 | |
37 | 53 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 25 m | 1:16.38 | |
38 | 235 | Toft Markus | 2003 | TST | 0377AK | 25 m | 1:19.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Aalborg Piger 1 | 2002 | AALBORG | 25 m | 2:07.53 | ||
2 | 104 | Stm Piger | 2002 | STM | 25 m | 2:09.01 | ||
3 | 223 | Thisted Piger | 2002 | THISTED | 25 m | 2:12.34 | ||
4 | 242 | Vs Piger | 2002 | VIBORG | 25 m | 2:13.00 | ||
5 | 73 | Esbjerg Piger 1 | 2002 | ESBJERG | 25 m | 2:13.07 | ||
6 | 3 | Piger Agf | 2002 | AGF | 25 m | 2:13.40 | ||
7 | 270 | Aalborg Piger 2 | 2002 | AALBORG | 25 m | 2:13.98 | ||
8 | 116 | Hsc Piger 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:14.73 | ||
9 | 29 | Team Awesome | 2002 | ESV | 25 m | 2:16.00 | ||
10 | 146 | Odder Piger | 2002 | ODDER | 25 m | 2:16.00 | ||
11 | 309 | Rsk Piger | 2002 | RINGE | 25 m | 2:20.77 | ||
12 | 203 | Sto Penguins | 2002 | STO | 25 m | 2:21.04 | ||
13 | 31 | Team Great | 2002 | ESV | 25 m | 2:22.00 | ||
14 | 129 | Horsens Piger | 2002 | HORSENS | 25 m | 2:22.35 | ||
15 | 308 | Ksk Girls Kolding | 2004 | KOLDING | 25 m | 2:22.47 | ||
16 | 271 | Aalborg Piger 3 | 2002 | AALBORG | 25 m | 2:22.79 | ||
17 | 201 | Sto Dolphins | 2002 | STO | 25 m | 2:27.59 | ||
18 | 291 | Aarhus Swim Piger | 2002 | AAS | 25 m | 2:29.14 | ||
19 | 175 | Smuts Labre Larver | 2003 | SMUT | 25 m | 2:30.34 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 290 | Aarhus Swim Drenge | 2001 | AAS | 25 m | 1:55.75 | ||
2 | 1 | Drenge 1 Agf | 2001 | AGF | 25 m | 1:58.20 | ||
3 | 30 | Team Awesome | 2001 | ESV | 25 m | 1:59.00 | ||
4 | 257 | Aalborg Drenge 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 1:59.87 | ||
5 | 60 | Esbjerg Drenge 1 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 2:00.72 | ||
6 | 236 | Vs Drenge | 2001 | VIBORG | 25 m | 2:01.00 | ||
7 | 110 | Hsc Drenge 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:03.54 | ||
8 | 217 | Sks Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 2:04.40 | ||
9 | 204 | Sto Sharks | 2001 | STO | 25 m | 2:04.96 | ||
10 | 2 | Drenge 2 Agf | 2001 | AGF | 25 m | 2:06.80 | ||
11 | 32 | Team Great | 2001 | ESV | 25 m | 2:08.00 | ||
12 | 164 | Silkeborg Drenge | 2001 | SILKEBORG | 25 m | 2:08.03 | ||
13 | 258 | Aalborg Drenge 2 | 2001 | AALBORG | 25 m | 2:08.12 | ||
14 | 130 | Tiger Sharks | 2001 | IKAST | 25 m | 2:08.32 | ||
15 | 86 | Hsk Drenge | 2001 | HSK | 25 m | 2:09.94 | ||
16 | 305 | Ksk Boys Kolding | 2002 | KOLDING | 25 m | 2:10.37 | ||
17 | 145 | Odder Drenge | 2001 | ODDER | 25 m | 2:12.00 | ||
18 | 202 | Sto Orcas | 2001 | STO | 25 m | 2:13.55 | ||
19 | 128 | Horsens Drenge | 2002 | HORSENS | 25 m | 2:18.04 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 25, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:26.56 | |
2 | 263 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:26.99 | |
3 | 267 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:28.22 | |
4 | 27 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 25 m | 2:32.11 | |
5 | 243 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:32.22 | |
6 | 253 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:32.74 | |
7 | 233 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:33.35 | |
8 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 2:33.65 | |
9 | 98 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 2:33.85 | |
10 | 274 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 2:33.87 | |
11 | 147 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:34.09 | |
12 | 224 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:34.20 | |
13 | 126 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 2:34.62 | |
14 | 106 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:36.23 | |
15 | 102 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 2:36.39 | |
16 | 57 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 2:37.60 | |
17 | 51 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 2:37.72 | |
18 | 70 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:37.97 | |
19 | 266 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 2:38.43 | |
20 | 109 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 2:38.47 | |
21 | 151 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 2:39.34 | |
22 | 250 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:39.43 | |
23 | 245 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 2:40.29 | |
24 | 15 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:41.49 | |
25 | 231 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:41.51 | |
26 | 162 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 2:42.03 | |
27 | 297 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:42.70 | |
28 | 40 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 2:43.43 | |
29 | 71 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | 2:43.64 | |
30 | 209 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 2:43.77 | |
31 | 95 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 2:44.15 | |
32 | 261 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:44.31 | |
33 | 76 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:44.58 | |
34 | 185 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 2:45.10 | |
35 | 183 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 2:45.30 | |
36 | 111 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 2:45.43 | |
37 | 182 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 2:45.45 | |
38 | 94 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 2:45.46 | |
39 | 229 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:45.47 | |
40 | 246 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 2:45.63 | |
41 | 301 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:45.67 | |
42 | 22 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 25 m | 2:45.88 | |
43 | 45 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 2:45.96 | |
44 | 37 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 2:46.06 | |
45 | 312 | Hansen Katrine B. | 2002 | RINGE | 0252AM | 25 m | 2:46.51 | |
46 | 135 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:46.65 | |
47 | 184 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 2:46.66 | |
48 | 136 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 2:46.68 | |
49 | 260 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 2:46.72 | |
50 | 123 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 2:46.96 | |
51 | 142 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:47.02 | |
52 | 41 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 2:47.11 | |
53 | 141 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 2:47.24 | |
54 | 19 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 2:47.26 | |
55 | 187 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 2:47.29 | |
56 | 256 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:47.39 | |
57 | 313 | Mogensen Caroline | 2002 | RINGE | 0276AL | 25 m | 2:47.41 | |
58 | 247 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 2:47.45 | |
59 | 63 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 2:47.54 | |
60 | 124 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 2:48.00 | |
61 | 92 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 2:48.04 | |
62 | 125 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 2:48.15 | |
63 | 176 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 2:48.23 | |
64 | 228 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:48.26 | |
65 | 230 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 2:48.26 | |
66 | 310 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 2:48.56 | |
67 | 303 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:48.87 | |
68 | 91 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 2:48.92 | |
69 | 7 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 2:48.97 | |
70 | 47 | Muncrief Natasja | 2002 | TRITON V | 0236AN | 25 m | 2:49.13 | |
71 | 24 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:49.47 | |
72 | 234 | Borgensgaard Mia | 2003 | TST | 0368AT | 25 m | 2:49.51 | |
73 | 296 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 2:49.65 | |
74 | 172 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 2:50.05 | |
75 | 12 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 2:50.18 | |
76 | 42 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 2:50.23 | |
77 | 34 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 2:50.55 | |
78 | 35 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 2:50.60 | |
79 | 173 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 2:50.66 | |
80 | 206 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:50.81 | |
81 | 190 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 2:51.23 | |
82 | 244 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 2:51.67 | |
83 | 97 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 2:52.38 | |
84 | 161 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 2:52.67 | |
85 | 248 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 2:52.89 | |
86 | 154 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 2:52.90 | |
87 | 262 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 2:53.03 | |
88 | 195 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 2:53.16 | |
89 | 220 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 2:53.40 | |
90 | 299 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 2:53.49 | |
91 | 177 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 2:53.59 | |
92 | 80 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 2:53.76 | |
93 | 226 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 2:54.03 | |
94 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 2:54.20 | |
95 | 96 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 2:54.42 | |
96 | 81 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 2:54.43 | |
97 | 165 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 2:54.46 | |
98 | 221 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 2:54.48 | |
99 | 186 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 2:54.51 | |
100 | 282 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 2:56.84 | |
101 | 50 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 2:56.92 | |
102 | 292 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 2:56.92 | |
103 | 178 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 2:56.93 | |
104 | 100 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 2:57.79 | |
105 | 268 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 2:57.92 | |
106 | 276 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 2:58.48 | |
107 | 150 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 2:58.61 | |
108 | 288 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 2:58.75 | |
109 | 9 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 3:00.23 | |
110 | 138 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 3:00.25 | |
111 | 281 | Lysgaard Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 3:01.53 | |
112 | 56 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 3:01.64 | |
113 | 179 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 3:01.99 | |
114 | 191 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 3:02.30 | |
115 | 277 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 3:02.33 | |
116 | 300 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 25 m | 3:02.57 | |
117 | 6 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 3:02.73 | |
118 | 74 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 3:02.77 | |
119 | 139 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 3:03.13 | |
120 | 65 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 3:03.27 | |
121 | 155 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 3:04.39 | |
122 | 255 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 3:05.13 | |
123 | 192 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 3:07.07 | |
124 | 78 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 3:07.32 | |
125 | 283 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 3:08.17 | |
126 | 287 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 3:08.68 | |
127 | 211 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 3:12.83 | |
128 | 279 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 3:13.04 | |
129 | 18 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 3:16.25 | |
130 | 77 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 3:22.46 | |
131 | 222 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 25 m | 3:24.41 | |
132 | 82 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 3:28.36 | |
133 | 144 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | ||
134 | 159 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 26, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 103 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 2:14.86 | |
2 | 286 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:15.56 | |
3 | 285 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:17.48 | |
4 | 238 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:18.99 | |
5 | 54 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 2:19.39 | |
6 | 134 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:19.39 | |
7 | 240 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:19.45 | |
8 | 213 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:20.63 | |
9 | 275 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:20.63 | |
10 | 25 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 2:20.70 | |
11 | 160 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:21.12 | |
12 | 55 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:21.27 | |
13 | 167 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:21.50 | |
14 | 87 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 2:21.60 | |
15 | 194 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:21.87 | |
16 | 39 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:22.33 | |
17 | 13 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:22.38 | |
18 | 117 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:23.04 | |
19 | 8 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:23.98 | |
20 | 52 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:24.20 | |
21 | 280 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 2:24.28 | |
22 | 259 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 2:24.62 | |
23 | 237 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 2:24.69 | |
24 | 227 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 2:25.71 | |
25 | 251 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:26.20 | |
26 | 215 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 2:26.56 | |
27 | 304 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 2:26.75 | |
28 | 264 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 2:26.88 | |
29 | 99 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:27.55 | |
30 | 198 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 2:27.85 | |
31 | 149 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:28.84 | |
32 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 2:29.31 | |
33 | 241 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 2:29.48 | |
34 | 67 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:29.52 | |
35 | 48 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 2:29.74 | |
36 | 66 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:30.01 | |
37 | 219 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 2:30.03 | |
38 | 273 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:30.22 | |
39 | 64 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:30.28 | |
40 | 4 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:30.81 | |
41 | 278 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 2:30.93 | |
42 | 140 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 2:30.94 | |
43 | 69 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:31.09 | |
44 | 197 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 2:31.45 | |
45 | 239 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 2:31.97 | |
46 | 33 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 2:32.14 | |
47 | 216 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 2:32.47 | |
48 | 114 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:32.54 | |
49 | 157 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 2:32.98 | |
50 | 10 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 2:33.05 | |
51 | 11 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 2:33.21 | |
52 | 107 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 2:33.23 | |
53 | 272 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:33.25 | |
54 | 132 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:33.26 | |
55 | 62 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:33.48 | |
56 | 14 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 2:33.96 | |
57 | 153 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 2:34.40 | |
58 | 59 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 2:34.44 | |
59 | 210 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 2:34.82 | |
60 | 93 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 2:34.92 | |
61 | 108 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | 2:35.03 | |
62 | 84 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:35.24 | |
63 | 127 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 2:35.25 | |
64 | 284 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 2:35.32 | |
65 | 218 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 2:35.38 | |
66 | 79 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 2:35.51 | |
67 | 112 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 2:35.64 | |
68 | 188 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 2:36.36 | |
69 | 214 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:36.63 | |
70 | 193 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 2:36.78 | |
71 | 307 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 2:36.97 | |
72 | 306 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 2:37.05 | |
73 | 199 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 2:37.27 | |
74 | 295 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:37.54 | |
75 | 115 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 2:37.85 | |
76 | 46 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 2:37.89 | |
77 | 105 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 2:37.98 | |
78 | 131 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:38.08 | |
79 | 171 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 2:38.18 | |
80 | 265 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 2:38.96 | |
81 | 16 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 2:39.73 | |
82 | 17 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 2:39.88 | |
83 | 225 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 2:40.66 | |
84 | 163 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 2:40.72 | |
85 | 90 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:42.08 | |
86 | 133 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:42.24 | |
87 | 28 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:42.43 | |
88 | 88 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 2:42.59 | |
89 | 152 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 2:42.66 | |
90 | 302 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 2:43.76 | |
91 | 166 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:43.94 | |
92 | 232 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 2:44.04 | |
93 | 168 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 2:44.56 | |
94 | 36 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 2:44.58 | |
95 | 180 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 2:44.92 | |
96 | 38 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 2:45.13 | |
97 | 289 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 2:45.27 | |
98 | 5 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 2:46.18 | |
99 | 169 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 2:46.67 | |
100 | 89 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 2:46.76 | |
101 | 61 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 2:46.81 | |
102 | 83 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:46.86 | |
103 | 20 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:48.37 | |
104 | 21 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 2:48.47 | |
105 | 207 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 2:48.52 | |
106 | 170 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 2:49.25 | |
107 | 156 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 2:49.26 | |
108 | 208 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 2:49.39 | |
109 | 196 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 2:50.12 | |
110 | 181 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 2:50.52 | |
111 | 53 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 25 m | 2:51.76 | |
112 | 293 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 2:51.77 | |
113 | 75 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:51.85 | |
114 | 249 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 2:52.03 | |
115 | 254 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 2:52.83 | |
116 | 122 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:53.72 | |
117 | 68 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 2:54.30 | |
118 | 23 | Nielsen Rasmus K. Ø. | 2002 | BJERRE HER | 0289AJ | 25 m | 2:54.79 | |
119 | 72 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 2:55.41 | |
120 | 120 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 2:55.58 | |
121 | 58 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 2:55.69 | |
122 | 252 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 2:55.83 | |
123 | 143 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 2:55.89 | |
124 | 49 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 2:57.84 | |
125 | 174 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 3:00.86 | |
126 | 148 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 3:01.60 | |
127 | 44 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 25 m | 3:01.99 | |
128 | 235 | Toft Markus | 2003 | TST | 0377AK | 25 m | 3:09.67 | |
129 | 212 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 3:14.74 | |
130 | 137 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | ||
131 | 314 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Christiansen Cecilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0338AR | 25 m | 1:10.56 | |
2 | 266 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:11.13 | |
3 | 245 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:11.70 | |
4 | 184 | Bui My Phuong | 2003 | OSLF | 0322AS | 25 m | 1:12.60 | |
5 | 12 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AGF | 0418AF | 25 m | 1:12.93 | |
6 | 246 | Andersen Louise Houe | 2003 | VIBORG | 0384AN | 25 m | 1:13.15 | |
7 | 274 | Stecher Emma | 2003 | AALBORG | 0316AJ | 25 m | 1:13.53 | |
8 | 57 | Andersen Michelle Kramer | 2003 | ESBJERG | 0358AT | 25 m | 1:13.97 | |
9 | 247 | Heuer Josefine | 2003 | VIBORG | 0386AM | 25 m | 1:14.46 | |
10 | 51 | Petersen Sofie Theophil | 2003 | TRITON V | 0312AH | 25 m | 1:14.51 | |
11 | 45 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 1:14.55 | |
12 | 19 | Sejr Naya Høgholt | 2003 | AGF | 0352AF | 25 m | 1:14.58 | |
13 | 37 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:14.79 | |
14 | 126 | Nielsen Sofie Bach | 2003 | HORSENS | 0368AD | 25 m | 1:16.07 | |
15 | 176 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:16.26 | |
16 | 7 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:16.27 | |
17 | 162 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:16.28 | |
18 | 41 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 0414AD | 25 m | 1:17.12 | |
19 | 288 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | SKOVBAKKEN | 0362AL | 25 m | 1:17.20 | |
20 | 260 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 25 m | 1:17.21 | |
21 | 244 | Bundgaard Sarah | 2003 | VIBORG | 0312AY | 25 m | 1:17.47 | |
22 | 186 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | OSLF | 0496AH | 25 m | 1:17.53 | |
23 | 150 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:17.87 | |
24 | 40 | Gregersen Svava Kj. | 2004 | TRITON V | 0426AC | 25 m | 1:18.00 | |
25 | 113 | Jensen Emma Fjordside | 2003 | HOLSTEBRO | 0344AX | 25 m | 1:18.40 | |
26 | 230 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:18.64 | |
27 | 63 | Glargaard Christina M. | 2004 | ESBJERG | 0428AC | 25 m | 1:18.74 | |
28 | 301 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:18.93 | |
29 | 124 | Lagoni Karoline | 2003 | HORSENS | 0324AE | 25 m | 1:18.96 | |
30 | 100 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:19.15 | |
31 | 220 | Hvarre Mia | 2004 | TEMPO | 0498AH | 25 m | 1:19.29 | |
32 | 35 | Christiansen Ella | 2003 | TRITON V | 0366AK | 25 m | 1:19.60 | |
33 | 111 | Godt Annika Hausgaard | 2003 | HOLSTEBRO | 0306AE | 25 m | 1:19.91 | |
34 | 179 | Philipsen Michelle | 2003 | SMUT | 0352AU | 25 m | 1:19.96 | |
35 | 91 | Schulze Nele | 2004 | HSK | 0492AH | 25 m | 1:20.03 | |
36 | 195 | Pedersen Aurelia | 2004 | OSK | 0414AA | 25 m | 1:20.04 | |
37 | 187 | Krogh Christine | 2003 | OSLF | 0376AH | 25 m | 1:20.19 | |
38 | 123 | Kramer Anna Bull | 2003 | HORSENS | 0382AE | 25 m | 1:20.33 | |
39 | 262 | Kristensen Karoline L. | 2003 | AALBORG | 0326AQ | 25 m | 1:21.18 | |
40 | 296 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 25 m | 1:21.74 | |
41 | 222 | Turner Holly Lønne | 2003 | TEMPO | 0376AW | 25 m | 1:22.22 | |
42 | 161 | Sørensen Camilla Tommerup | 2003 | PINGVINEN | 0356AJ | 25 m | 1:22.31 | |
43 | 191 | Eisensee Kaya Yang | 2004 | OSK | 0456AM | 25 m | 1:22.36 | |
44 | 96 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 1:22.46 | |
45 | 303 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:22.49 | |
46 | 234 | Borgensgaard Mia | 2003 | TST | 0368AT | 25 m | 1:22.58 | |
47 | 50 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | 1:22.86 | |
48 | 155 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:22.94 | |
49 | 211 | Hassing Astrid | 2004 | SØHESTEN | 0494AM | 25 m | 1:23.38 | |
50 | 18 | Pedersen Thilde S. B. | 2004 | AGF | 0492AO | 25 m | 1:23.43 | |
51 | 178 | Christensen Maibritt | 2003 | SMUT | 0354AJ | 25 m | 1:23.51 | |
52 | 9 | Granild Ane Kirstine | 2004 | AGF | 0412AP | 25 m | 1:23.70 | |
53 | 154 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 25 m | 1:23.72 | |
54 | 268 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:24.00 | |
55 | 190 | Burgaard Alma | 2003 | OSK | 0332AA | 25 m | 1:24.04 | |
56 | 173 | Lyskjær Line | 2003 | SILKEBORG | 0324AO | 25 m | 1:24.05 | |
57 | 282 | Dige Laura Marie | 2004 | SKOVBAKKEN | 0404AE | 25 m | 1:24.11 | |
58 | 92 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 1:24.16 | |
59 | 138 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:24.32 | |
60 | 248 | Kanstrup Amalie Schade | 2003 | VIBORG | 0326AM | 25 m | 1:24.44 | |
61 | 277 | Bjerg Martha | 2004 | LYSENG | 0454AK | 25 m | 1:24.45 | |
62 | 34 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 1:24.87 | |
63 | 177 | Romanski Freja | 2003 | SMUT | 0308AI | 25 m | 1:24.92 | |
64 | 287 | Skrydstrup Clara | 2004 | SKOVBAKKEN | 0488AK | 25 m | 1:26.19 | |
65 | 6 | Birkebæk Cathrine | 2004 | AGF | 0478AG | 25 m | 1:26.24 | |
66 | 42 | Jensen Louise Sjørup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 1:26.57 | |
67 | 159 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:26.86 | |
68 | 292 | Dyrman Nicoline | 2004 | AARS | 0446AM | 25 m | 1:26.86 | |
69 | 77 | Underbjerg Victoria | 2004 | ESBJERG | 0448AK | 25 m | 1:27.70 | |
70 | 226 | Kjær Camilla | 2003 | THISTED | 0354AD | 25 m | 1:28.11 | |
71 | 78 | Weide Kathrine | 2004 | ESBJERG | 0402AO | 25 m | 1:28.29 | |
72 | 139 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:29.68 | |
73 | 283 | Hjort Eva | 2004 | SKOVBAKKEN | 0452AE | 25 m | 1:29.70 | |
74 | 82 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:30.27 | |
75 | 165 | Egerup Emilie | 2003 | SILKEBORG | 0316AW | 25 m | 1:30.31 | |
76 | 279 | Justesen Frida Saks | 2004 | LYSENG | 0452AM | 25 m | 1:30.38 | |
77 | 276 | Vesterlund Frida Hagstrup | 2004 | AALBORG | 0464AI | 25 m | 1:30.45 | |
78 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 1:30.52 | |
79 | 255 | Danielsen Laura Rønn | 2004 | AALBORG | 0404AP | 25 m | 1:31.06 | |
80 | 56 | Andersen Amalie Staghøj | 2004 | ESBJERG | 0466AK | 25 m | 1:31.38 | |
81 | 74 | Poulsen Katrine Bech | 2004 | ESBJERG | 0458AI | 25 m | 1:31.68 | |
82 | 299 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:32.36 | |
83 | 192 | Grønning Ida Juul | 2004 | OSK | 0418AC | 25 m | 1:32.89 | |
84 | 80 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:34.20 | |
85 | 65 | Jensen Natalie Da Silva | 2004 | ESBJERG | 0462AM | 25 m | 1:37.16 | |
86 | 281 | Lysgaard Caroline | 2003 | LYSENG | 0318AP | 25 m | 1:44.85 | |
87 | 81 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | ||
88 | 144 | Nielsen Anna Tvørfoss | 2003 | NORD | 0334AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Kloster Mads | 2002 | THISTED | 0229AF | 25 m | 1:03.99 | |
2 | 11 | Jegesi Artúr | 2002 | AGF | 0277AK | 25 m | 1:05.15 | |
3 | 259 | Frost Oliver Nørgaard | 2002 | AALBORG | 0299AL | 25 m | 1:05.89 | |
4 | 241 | Pedersen Mathias | 2002 | VIBORG | 0233AG | 25 m | 1:06.33 | |
5 | 134 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:07.34 | |
6 | 85 | Tietgen Jakob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:08.04 | |
7 | 112 | Henriksen Julius | 2002 | HOLSTEBRO | 0293AG | 25 m | 1:08.06 | |
8 | 152 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 25 m | 1:08.47 | |
9 | 199 | Tramm Emil Jøhnk | 2002 | OSK | 0223AA | 25 m | 1:09.12 | |
10 | 197 | Schroll Magnus Dolleris | 2002 | OSK | 0217AM | 25 m | 1:09.17 | |
11 | 163 | Rasmussen Kristian B. | 2003 | S 68 | 0349AG | 25 m | 1:09.19 | |
12 | 198 | Stahl Gustav | 2002 | OSK | 0245AM | 25 m | 1:09.22 | |
13 | 66 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 1:09.40 | |
14 | 216 | Ravn Philip Andersen | 2002 | SØNDERBORG | 0241AL | 25 m | 1:10.00 | |
15 | 14 | Kock Nikolaj Petlin | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:10.31 | |
16 | 127 | Olsen Patrick Zakaryan | 2002 | HORSENS | 0227AM | 25 m | 1:10.47 | |
17 | 84 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:10.48 | |
18 | 33 | Blaaberg Andreas | 2002 | TRITON V | 0217AH | 25 m | 1:10.63 | |
19 | 284 | Lasthein Wilfred Hove | 2002 | SKOVBAKKEN | 0279AJ | 25 m | 1:10.72 | |
20 | 218 | Brinch Casper | 2002 | TEMPO | 0209AI | 25 m | 1:11.44 | |
21 | 5 | Balladone Sofus Bolwig | 2002 | AGF | 0233AM | 25 m | 1:11.51 | |
22 | 219 | Elkjær Malthe | 2003 | TEMPO | 0367AF | 25 m | 1:12.27 | |
23 | 133 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:12.29 | |
24 | 137 | Brunsgaard Thor | 2003 | ST-NEPTUN | 0383AP | 25 m | 1:12.49 | |
25 | 114 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 1:12.66 | |
26 | 115 | Pedersen Mads Mazur | 2002 | HOLSTEBRO | 0203AG | 25 m | 1:12.67 | |
27 | 210 | Storgaard Anders Bredal | 2002 | SVENDBORG | 0227AD | 25 m | 1:12.68 | |
28 | 21 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 1:12.73 | |
29 | 105 | Allerslev Oskar | 2002 | HOLSTEBRO | 0275AR | 25 m | 1:12.95 | |
30 | 215 | Perzynski Simon | 2002 | SØNDERBORG | 0289AG | 25 m | 1:12.99 | |
31 | 278 | Hjertmann Joachim | 2002 | LYSENG | 0215AK | 25 m | 1:13.09 | |
32 | 59 | Buchwaldt Esben F. | 2002 | ESBJERG | 0227AG | 25 m | 1:13.63 | |
33 | 10 | Hansen Mathias Lund | 2002 | AGF | 0269AD | 25 m | 1:13.84 | |
34 | 16 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 1:13.84 | |
35 | 83 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:14.02 | |
36 | 17 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 1:14.36 | |
37 | 307 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:14.62 | |
38 | 181 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | OSLF | 0351AC | 25 m | 1:14.66 | |
39 | 289 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:14.92 | |
40 | 265 | Nørgaard Ruben | 2002 | AALBORG | 0225AF | 25 m | 1:15.54 | |
41 | 180 | Sander Nikolai | 2003 | SMUT | 0371AF | 25 m | 1:16.01 | |
42 | 131 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:16.26 | |
43 | 314 | Linde Sander | 2002 | RINGE | 0247AD | 25 m | 1:17.01 | |
44 | 306 | Ohrt William | 2002 | KOLDING | 0271AC | 25 m | 1:17.16 | |
45 | 61 | Frydenholm Emil | 2002 | ESBJERG | 0235AG | 25 m | 1:17.18 | |
46 | 58 | Boström Tobias | 2002 | ESBJERG | 0295AG | 25 m | 1:17.31 | |
47 | 212 | Kornum Christian | 2003 | SØHESTEN | 0323AH | 25 m | 1:17.40 | |
48 | 166 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 1:17.44 | |
49 | 188 | Nygaard Victor | 2003 | OSLF | 0361AH | 25 m | 1:17.46 | |
50 | 46 | Mikkelsen Rasmus Kvorning | 2002 | TRITON V | 0283AL | 25 m | 1:17.84 | |
51 | 148 | Johnsen Kasper | 2003 | ODDER | 0357AC | 25 m | 1:17.84 | |
52 | 107 | Cederstrøm Filip | 2002 | HOLSTEBRO | 0285AK | 25 m | 1:17.85 | |
53 | 143 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | 1:17.96 | |
54 | 20 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 1:18.03 | |
55 | 196 | Pedersen Mathias Munch | 2003 | OSK | 0347AI | 25 m | 1:18.17 | |
56 | 38 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | TRITON V | 0323AG | 25 m | 1:18.82 | |
57 | 249 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 1:19.19 | |
58 | 193 | Hallenborg Oliver | 2002 | OSK | 0243AA | 25 m | 1:19.27 | |
59 | 302 | Dannevang Joshua | 2002 | KOLDING | 0223AN | 25 m | 1:19.30 | |
60 | 293 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | AARS | 0369AF | 25 m | 1:19.60 | |
61 | 68 | Knudsen Jonas Krammer | 2003 | ESBJERG | 0345AF | 25 m | 1:19.62 | |
62 | 232 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 1:19.96 | |
63 | 36 | Damsbo Daniel | 2003 | TRITON V | 0397AH | 25 m | 1:20.08 | |
64 | 53 | Schaarup Sune | 2003 | TRITON V | 0359AG | 25 m | 1:20.40 | |
65 | 90 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 1:20.86 | |
66 | 169 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 1:20.94 | |
67 | 254 | Christense Christopher Z. | 2003 | AALBORG | 0393AG | 25 m | 1:20.99 | |
68 | 72 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 1:22.76 | |
69 | 168 | Fuglsang Gustav Fløche | 2002 | SILKEBORG | 0239AL | 25 m | 1:22.77 | |
70 | 170 | Gystad Marius | 2003 | SILKEBORG | 0313AK | 25 m | 1:24.12 | |
71 | 174 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 1:24.92 | |
72 | 252 | Brandi Victor Abel | 2003 | AALBORG | 0311AN | 25 m | 1:24.96 | |
73 | 122 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 1:25.47 | |
74 | 89 | Friis Benjamin | 2002 | HSK | 0267AI | 25 m | 1:25.84 | |
75 | 23 | Nielsen Rasmus K. Ø. | 2002 | BJERRE HER | 0289AJ | 25 m | 1:25.88 | |
76 | 88 | Guldager Asbjørn | 2002 | HSK | 0227AI | 25 m | 1:26.01 | |
77 | 156 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 1:27.01 | |
78 | 208 | Hansen Stefan | 2002 | SVENDBORG | 0295AO | 25 m | 1:27.55 | |
79 | 44 | Leth Anton | 2002 | TRITON V | 0281AP | 25 m | 1:30.22 | |
80 | 75 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 1:30.36 | |
81 | 207 | Feldskov Alfred | 2003 | SVENDBORG | 0315AK | 25 m | 1:31.02 | |
82 | 49 | Nguyen Kim Doan | 2003 | TRITON V | 0381AH | 25 m | 1:31.20 | |
83 | 120 | Fenger Oliver | 2003 | HORSENS | 0303AO | 25 m | 1:31.66 | |
84 | 235 | Toft Markus | 2003 | TST | 0377AK | 25 m | 1:44.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 2:24.53 | |
2 | 121 | Grøndal Cecilie | 2002 | HORSENS | 0282AK | 25 m | 2:24.80 | |
3 | 147 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 25 m | 2:26.19 | |
4 | 233 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 2:26.85 | |
5 | 263 | Lausen Mille Moeslund | 2002 | AALBORG | 0258AF | 25 m | 2:27.00 | |
6 | 106 | Bach Isabella | 2002 | HOLSTEBRO | 0296AG | 25 m | 2:28.70 | |
7 | 253 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 2:29.08 | |
8 | 102 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 2:30.45 | |
9 | 300 | Bauer Karoline | 2002 | KOLDING | 0206AJ | 25 m | 2:30.67 | |
10 | 27 | Krog Emilie | 2002 | DURUP | 0224AU | 25 m | 2:31.41 | |
11 | 256 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 2:32.82 | |
12 | 224 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 0222AD | 25 m | 2:34.01 | |
13 | 95 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 2:35.98 | |
14 | 15 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 2:36.50 | |
15 | 229 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 2:36.96 | |
16 | 250 | Bertelsen Anne Bøjstrup | 2002 | AALBORG | 0204AU | 25 m | 2:37.22 | |
17 | 185 | Glintborg Heidi | 2002 | OSLF | 0202AP | 25 m | 2:37.66 | |
18 | 221 | Johansen Maja | 2002 | TEMPO | 0262AV | 25 m | 2:38.33 | |
19 | 151 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 2:38.76 | |
20 | 310 | Dyrehauge Alma Thrige | 2002 | RINGE | 0226AG | 25 m | 2:39.30 | |
21 | 261 | Jensen Mitzi D. | 2002 | AALBORG | 0298AB | 25 m | 2:39.59 | |
22 | 228 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 2:41.10 | |
23 | 312 | Hansen Katrine B. | 2002 | RINGE | 0252AM | 25 m | 2:41.53 | |
24 | 98 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 2:42.04 | |
25 | 209 | Holse Katarina | 2002 | SVENDBORG | 0228AC | 25 m | 2:42.60 | |
26 | 47 | Muncrief Natasja | 2002 | TRITON V | 0236AN | 25 m | 2:44.19 | |
27 | 97 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 2:44.93 | |
28 | 125 | Liboriussen Caroline | 2002 | HORSENS | 0222AT | 25 m | 2:45.62 | |
29 | 142 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 2:46.90 | |
30 | 24 | Hansen Frederikke Skau | 2002 | DELTA | 0204AJ | 25 m | 2:47.17 | |
31 | 70 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 25 m | 2:47.23 | |
32 | 135 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:48.36 | |
33 | 297 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 2:48.54 | |
34 | 172 | Jespersen Jasmin | 2002 | SILKEBORG | 0268AL | 25 m | 2:50.65 | |
35 | 141 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 2:50.67 | |
36 | 243 | Liboriussen Louise D. | 2002 | VIBORG | 0242AV | 25 m | 2:52.33 | |
37 | 183 | Broe Anna | 2002 | OSLF | 0228AD | 25 m | 2:53.10 | |
38 | 76 | Timmermand Thilde | 2002 | ESBJERG | 0272AP | 25 m | 2:53.90 | |
39 | 231 | Sølvkjær Elisabeth | 2002 | THISTED | 0278AM | 25 m | 2:54.89 | |
40 | 136 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 2:56.02 | |
41 | 206 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:56.09 | |
42 | 182 | Brink Karen Hazell | 2002 | OSLF | 0206AA | 25 m | 3:26.97 | |
43 | 22 | Hougaard Maiken | 2002 | AUNING | 0282AM | 25 m | ||
44 | 71 | Peders Alberte Sommerlund | 2002 | ESBJERG | 0262AR | 25 m | ||
45 | 313 | Mogensen Caroline | 2002 | RINGE | 0276AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 52 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 2:15.18 | |
2 | 240 | Nielsen Johan | 2001 | VIBORG | 0109AM | 25 m | 2:16.33 | |
3 | 87 | Peruchon Benjamin | 2001 | HSK | 0195AL | 25 m | 2:17.87 | |
4 | 238 | Bache Oliver Widemann | 2001 | VIBORG | 0135AO | 25 m | 2:18.05 | |
5 | 39 | Funder Magnus | 2001 | TRITON V | 0173AK | 25 m | 2:18.59 | |
6 | 55 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 25 m | 2:19.67 | |
7 | 264 | Nørgaard Marius | 2001 | AALBORG | 0115AC | 25 m | 2:19.73 | |
8 | 273 | Schiby Thomas | 2001 | AALBORG | 0181AF | 25 m | 2:19.77 | |
9 | 285 | Mikkelsen Magnus | 2001 | SKOVBAKKEN | 0171AM | 25 m | 2:20.04 | |
10 | 275 | Vestergaard Anders | 2001 | AALBORG | 0121AJ | 25 m | 2:20.43 | |
11 | 117 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 0175AH | 25 m | 2:20.91 | |
12 | 13 | Kjærgaard Valdemar | 2001 | AGF | 0149AM | 25 m | 2:21.00 | |
13 | 213 | Jensen Jeppe Vestergaard | 2001 | SØNDERBORG | 0121AH | 25 m | 2:21.55 | |
14 | 194 | Henriksen Simon Juul | 2001 | OSK | 0161AG | 25 m | 2:22.52 | |
15 | 8 | Frederiksen Christian L H | 2001 | AGF | 0103AL | 25 m | 2:22.64 | |
16 | 280 | Lindholm Oskar | 2001 | LYSENG | 0153AF | 25 m | 2:23.08 | |
17 | 304 | Hald Rasmus | 2001 | KOLDING | 0189AM | 25 m | 2:23.93 | |
18 | 239 | Leimbeck Sebastian | 2001 | VIBORG | 0167AM | 25 m | 2:24.31 | |
19 | 214 | Munksgaard-Ottosen Aksel | 2001 | SØNDERBORG | 0165AI | 25 m | 2:24.45 | |
20 | 64 | Grene Jakob | 2001 | ESBJERG | 0133AC | 25 m | 2:25.12 | |
21 | 69 | Mølby Oliver | 2001 | ESBJERG | 0153AJ | 25 m | 2:25.50 | |
22 | 160 | Langley Lawrence | 2001 | PINGVINEN | 0125AI | 25 m | 2:25.70 | |
23 | 25 | Jensen Daniel | 2001 | DELTA | 0119AH | 25 m | 2:25.73 | |
24 | 54 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 2:27.10 | |
25 | 67 | Kjærgaard Oliver | 2001 | ESBJERG | 0149AC | 25 m | 2:27.47 | |
26 | 272 | Rasmussen Søren P. | 2001 | AALBORG | 0121AF | 25 m | 2:27.93 | |
27 | 62 | Frydenholm Mads | 2001 | ESBJERG | 0187AJ | 25 m | 2:28.17 | |
28 | 28 | Veile Oliver | 2001 | DURUP | 0141AD | 25 m | 2:28.25 | |
29 | 132 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:29.65 | |
30 | 237 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | VIBORG | 0177AO | 25 m | 2:29.67 | |
31 | 286 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 2:30.33 | |
32 | 171 | Jensen Mathias Plog | 2001 | SILKEBORG | 0139AG | 25 m | 2:30.89 | |
33 | 48 | Møller Johann Kristian | 2001 | TRITON V | 0159AK | 25 m | 2:30.90 | |
34 | 167 | Frølund Oliver | 2001 | SILKEBORG | 0133AL | 25 m | 2:31.17 | |
35 | 140 | Stær Alexander | 2001 | ST-NEPTUN | 0185AC | 25 m | 2:31.74 | |
36 | 4 | Ancker Magnus V. | 2001 | AGF | 0163AL | 25 m | 2:33.20 | |
37 | 99 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:36.19 | |
38 | 295 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | 2:38.52 | |
39 | 149 | Jürgense Sebastian Møller | 2001 | ODDER | 0141AB | 25 m | 2:44.89 | |
40 | 251 | Bonde Christian | 2001 | AALBORG | 0193AM | 25 m | 2:46.84 | |
41 | 93 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 2:47.67 | |
42 | 157 | Thomsen Hans Christian L. | 2001 | OPNØR | 0133AN | 25 m | 2:48.65 | |
43 | 225 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 0155AF | 25 m | 3:04.83 | |
44 | 79 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 25 m | 3:20.00 | |
45 | 153 | Nielsen Benjamin B | 2001 | ODDER | 0127AM | 25 m | 3:29.23 | |
46 | 103 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 4:16.43 | |
47 | 108 | Christensen Magnus A H | 2001 | HOLSTEBRO | 0183AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 31, 4x200m IM Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Aalborg Piger 1 | 2002 | AALBORG | 25 m | 10:11.60 | ||
2 | 104 | Stm Piger | 2002 | STM | 25 m | 10:26.91 | ||
3 | 73 | Esbjerg Piger 1 | 2002 | ESBJERG | 25 m | 10:31.80 | ||
4 | 223 | Thisted Piger | 2002 | THISTED | 25 m | 10:34.53 | ||
5 | 270 | Aalborg Piger 2 | 2002 | AALBORG | 25 m | 10:40.31 | ||
6 | 242 | Vs Piger | 2002 | VIBORG | 25 m | 10:42.00 | ||
7 | 116 | Hsc Piger 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 10:54.33 | ||
8 | 29 | Team Awesome | 2002 | ESV | 25 m | 11:01.00 | ||
9 | 203 | Sto Penguins | 2002 | STO | 25 m | 11:02.51 | ||
10 | 3 | Piger Agf | 2002 | AGF | 25 m | 11:09.10 | ||
11 | 201 | Sto Dolphins | 2002 | STO | 25 m | 11:26.19 | ||
12 | 31 | Team Great | 2002 | ESV | 25 m | 11:27.00 | ||
13 | 291 | Aarhus Swim Piger | 2002 | AAS | 25 m | 12:06.60 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |
Løb 32, 4x200m IM Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 30 | Team Awesome | 2001 | ESV | 25 m | 9:27.00 | ||
2 | 290 | Aarhus Swim Drenge | 2001 | AAS | 25 m | 9:28.05 | ||
3 | 236 | Vs Drenge | 2001 | VIBORG | 25 m | 9:32.00 | ||
4 | 257 | Aalborg Drenge 1 | 2001 | AALBORG | 25 m | 9:39.91 | ||
5 | 1 | Drenge 1 Agf | 2001 | AGF | 25 m | 9:47.20 | ||
6 | 60 | Esbjerg Drenge 1 | 2001 | ESBJERG | 25 m | 9:51.08 | ||
7 | 217 | Sks Sønderborg | 2001 | SØNDERBORG | 25 m | 9:56.30 | ||
8 | 204 | Sto Sharks | 2001 | STO | 25 m | 9:57.53 | ||
9 | 110 | Hsc Drenge 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | 10:03.84 | ||
10 | 130 | Tiger Sharks | 2001 | IKAST | 25 m | 10:12.97 | ||
11 | 32 | Team Great | 2001 | ESV | 25 m | 10:19.00 | ||
12 | 258 | Aalborg Drenge 2 | 2001 | AALBORG | 25 m | 10:23.22 | ||
13 | 2 | Drenge 2 Agf | 2001 | AGF | 25 m | 10:23.80 | ||
14 | 164 | Silkeborg Drenge | 2001 | SILKEBORG | 25 m | 10:28.18 | ||
15 | 86 | Hsk Drenge | 2001 | HSK | 25 m | 10:33.03 | ||
16 | 202 | Sto Orcas | 2001 | STO | 25 m | 10:54.69 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 30 marts 2016 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:40 |