Ohjelma GTI Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 643 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:17.73 | |
2 | 95 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:17.94 | |
3 | 126 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:18.72 | |
4 | 536 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 2:22.38 | |
5 | 405 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:23.42 | |
6 | 675 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:23.56 | |
7 | 211 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:27.62 | |
8 | 103 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:28.34 | |
9 | 130 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 2:31.34 | |
10 | 69 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 2:34.84 | |
11 | 218 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 2:41.00 | |
12 | 471 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:44.43 | |
13 | 538 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 2:45.07 | |
14 | 495 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:45.11 | |
15 | 276 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 2:45.28 | |
16 | 551 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:46.68 | |
17 | 85 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:46.72 | |
18 | 474 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:47.48 | |
19 | 128 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:49.90 | |
20 | 73 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:50.13 | |
21 | 769 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 2:52.26 | |
22 | 470 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:53.86 | |
23 | 4 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 2:54.95 | |
24 | 171 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:55.54 | |
25 | 555 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:55.87 | |
26 | 490 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:56.12 | |
27 | 39 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 2:56.46 | |
28 | 264 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 2:58.63 | |
29 | 492 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:59.07 | |
30 | 476 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 3:00.17 | |
31 | 695 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 3:02.32 | |
32 | 571 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 3:03.76 | |
33 | 475 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 3:07.70 | |
34 | 91 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:19.82 | |
35 | 661 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:26.14 | |
36 | 500 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 3:32.72 | |
37 | 741 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 3:33.56 | |
38 | 586 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 3:34.62 | |
39 | 501 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 3:41.05 | |
40 | 46 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 3:43.10 | |
41 | 746 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:45.63 | |
42 | 100 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 4:05.50 | |
43 | 38 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Wermuth Anna | 1996 | H2Odense | 9658AM | 25 m | 2:26.50 | |
2 | 217 | Höstman Joline | 1988 | HELSINGØR | 8814AE | 25 m | 2:34.28 | |
3 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:36.10 | |
4 | 79 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 2:39.05 | |
5 | 400 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:45.21 | |
6 | 161 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 2:46.53 | |
7 | 200 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:46.68 | |
8 | 106 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:47.18 | |
9 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:48.00 | |
10 | 702 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:51.16 | |
11 | 219 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:51.33 | |
12 | 455 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:51.54 | |
13 | 208 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:52.33 | |
14 | 157 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 2:56.35 | |
15 | 166 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:56.62 | |
16 | 485 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:56.93 | |
17 | 543 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:57.01 | |
18 | 494 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:58.24 | |
19 | 472 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:58.54 | |
20 | 225 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 2:59.48 | |
21 | 488 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 3:00.59 | |
22 | 641 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 3:00.91 | |
23 | 550 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 3:01.18 | |
24 | 544 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 3:02.35 | |
25 | 479 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 3:04.77 | |
26 | 487 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 3:05.88 | |
27 | 199 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 3:06.82 | |
28 | 169 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 3:07.43 | |
29 | 662 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 3:09.24 | |
30 | 523 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 3:12.42 | |
31 | 154 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 3:17.11 | |
32 | 480 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 3:17.41 | |
33 | 70 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:18.82 | |
34 | 80 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:19.91 | |
35 | 478 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 3:21.87 | |
36 | 549 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 3:22.38 | |
37 | 389 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 3:22.60 | |
38 | 704 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:22.92 | |
39 | 496 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 3:23.27 | |
40 | 491 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 3:24.22 | |
41 | 489 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 3:24.54 | |
42 | 469 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 3:25.21 | |
43 | 163 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 3:25.92 | |
44 | 758 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:26.47 | |
45 | 512 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 3:27.89 | |
46 | 672 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 3:32.39 | |
47 | 743 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:33.13 | |
48 | 391 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 3:34.05 | |
49 | 384 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 3:34.94 | |
50 | 526 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 3:35.48 | |
51 | 563 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 3:40.60 | |
52 | 616 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 3:52.49 | |
53 | 599 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 3:55.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 651 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 25 m | 51.75 | |
2 | 642 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 25 m | 54.12 | |
3 | 406 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 54.49 | |
4 | 409 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 57.54 | |
5 | 102 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 57.60 | |
6 | 77 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 58.05 | |
7 | 459 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 58.19 | |
8 | 118 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 25 m | 58.70 | |
9 | 417 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 59.02 | |
10 | 466 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:00.89 | |
11 | 537 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 1:01.06 | |
12 | 242 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:01.25 | |
13 | 65 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:01.28 | |
14 | 493 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 1:01.37 | |
15 | 131 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 25 m | 1:02.29 | |
16 | 467 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:02.47 | |
17 | 108 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:02.50 | |
18 | 104 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:02.54 | |
19 | 770 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875ap | 25 m | 1:02.63 | |
20 | 253 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:03.82 | |
21 | 412 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:04.00 | |
22 | 568 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:04.04 | |
23 | 648 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:05.68 | |
24 | 99 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:06.64 | |
25 | 407 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:06.89 | |
26 | 658 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 1:06.97 | |
27 | 464 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 1:07.00 | |
28 | 566 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:08.07 | |
29 | 382 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:08.71 | |
30 | 531 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:08.73 | |
31 | 694 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:08.82 | |
32 | 129 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:09.26 | |
33 | 98 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:10.51 | |
34 | 538 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:10.52 | |
35 | 37 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:10.68 | |
36 | 558 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 1:10.70 | |
37 | 554 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:11.25 | |
38 | 257 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:11.39 | |
39 | 226 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:11.78 | |
40 | 410 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 1:12.03 | |
41 | 39 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 1:12.42 | |
42 | 260 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:12.94 | |
43 | 668 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:13.35 | |
44 | 2 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:13.39 | |
45 | 42 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:13.52 | |
46 | 562 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:14.20 | |
47 | 483 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 1:14.54 | |
48 | 465 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:15.07 | |
49 | 556 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:15.65 | |
50 | 158 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:15.76 | |
51 | 75 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:18.06 | |
52 | 728 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:19.64 | |
53 | 525 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:20.85 | |
54 | 521 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:22.97 | |
55 | 203 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:23.68 | |
56 | 22 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:26.81 | |
57 | 589 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:27.87 | |
58 | 745 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:28.51 | |
59 | 736 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:28.89 | |
60 | 20 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:29.72 | |
61 | 520 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:29.87 | |
62 | 610 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:32.22 | |
63 | 761 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:32.32 | |
64 | 712 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:33.23 | |
65 | 718 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:34.02 | |
66 | 505 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:34.70 | |
67 | 767 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:35.37 | |
68 | 499 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:35.39 | |
69 | 581 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:35.42 | |
70 | 584 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:35.73 | |
71 | 71 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:36.27 | |
72 | 27 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:36.32 | |
73 | 572 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:38.31 | |
74 | 734 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:38.47 | |
75 | 588 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:41.37 | |
76 | 254 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:42.51 | |
77 | 596 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:43.95 | |
78 | 92 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:44.30 | |
79 | 625 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 1:45.35 | |
80 | 222 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:45.52 | |
81 | 195 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:45.78 | |
82 | 81 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:46.07 | |
83 | 230 | Luiten Oliver | 2006 | HELSINGØR | 0609AF | 25 m | 1:46.30 | |
84 | 508 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:46.57 | |
85 | 629 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 1:48.30 | |
86 | 681 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:49.46 | |
87 | 586 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:49.52 | |
88 | 678 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:50.32 | |
89 | 603 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 1:51.03 | |
90 | 181 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:51.42 | |
91 | 510 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:55.07 | |
92 | 25 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:55.79 | |
93 | 26 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:57.00 | |
94 | 682 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 2:02.14 | |
95 | 207 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 2:04.84 | |
96 | 683 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 2:05.18 | |
97 | 374 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 2:07.24 | |
98 | 597 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 2:08.84 | |
99 | 679 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 2:15.73 | |
100 | 52 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | ||
101 | 53 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 25 m | |||
102 | 54 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | |||
103 | 76 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 25 m | |||
104 | 201 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | ||
105 | 237 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | ||
106 | 241 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | ||
107 | 243 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | ||
108 | 393 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | ||
109 | 624 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 25 m | 58.96 | |
2 | 11 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 25 m | 1:01.56 | |
3 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:03.45 | |
4 | 442 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 1:03.67 | |
5 | 84 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 1:03.74 | |
6 | 445 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:05.79 | |
7 | 127 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:06.75 | |
8 | 115 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 25 m | 1:07.75 | |
9 | 105 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:08.11 | |
10 | 448 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:08.17 | |
11 | 111 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 1:08.34 | |
12 | 421 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:08.39 | |
13 | 401 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:08.86 | |
14 | 263 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:09.04 | |
15 | 119 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:09.14 | |
16 | 272 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:09.80 | |
17 | 209 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:09.85 | |
18 | 184 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:10.04 | |
19 | 422 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:10.13 | |
20 | 454 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:10.16 | |
21 | 113 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:10.50 | |
22 | 415 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:11.13 | |
23 | 447 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:11.13 | |
24 | 399 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:11.17 | |
25 | 233 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:12.34 | |
26 | 752 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:12.51 | |
27 | 250 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:12.60 | |
28 | 408 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:12.79 | |
29 | 552 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:12.94 | |
30 | 540 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:13.37 | |
31 | 759 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:13.57 | |
32 | 481 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:13.58 | |
33 | 160 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:13.79 | |
34 | 673 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:13.89 | |
35 | 652 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:14.38 | |
36 | 273 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:14.44 | |
37 | 486 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:14.62 | |
38 | 121 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 1:14.88 | |
39 | 164 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:15.23 | |
40 | 413 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:15.35 | |
41 | 378 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:16.13 | |
42 | 654 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:16.13 | |
43 | 234 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:16.64 | |
44 | 269 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:17.06 | |
45 | 715 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:17.45 | |
46 | 402 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:18.08 | |
47 | 659 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:18.74 | |
48 | 703 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:18.78 | |
49 | 649 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:18.79 | |
50 | 275 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:18.91 | |
51 | 280 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:19.99 | |
52 | 564 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:20.98 | |
53 | 418 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:21.36 | |
54 | 262 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:21.57 | |
55 | 83 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:22.05 | |
56 | 701 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:22.48 | |
57 | 261 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:23.65 | |
58 | 498 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:23.96 | |
59 | 666 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:24.88 | |
60 | 395 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:25.04 | |
61 | 577 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:25.38 | |
62 | 522 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:25.77 | |
63 | 183 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:26.07 | |
64 | 380 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:27.19 | |
65 | 235 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:27.69 | |
66 | 396 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:27.96 | |
67 | 738 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:28.43 | |
68 | 97 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:29.01 | |
69 | 709 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:29.67 | |
70 | 383 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 1:30.00 | |
71 | 497 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:30.34 | |
72 | 575 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:32.50 | |
73 | 656 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:32.67 | |
74 | 722 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:33.11 | |
75 | 249 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:33.37 | |
76 | 705 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:33.51 | |
77 | 231 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:33.70 | |
78 | 750 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:35.22 | |
79 | 582 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:35.34 | |
80 | 757 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:35.87 | |
81 | 15 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:36.30 | |
82 | 580 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:36.48 | |
83 | 14 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:36.84 | |
84 | 663 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 1:36.95 | |
85 | 517 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:38.53 | |
86 | 740 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:38.71 | |
87 | 733 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:38.76 | |
88 | 645 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 1:39.05 | |
89 | 16 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:39.15 | |
90 | 524 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:39.67 | |
91 | 561 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:40.16 | |
92 | 220 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:40.39 | |
93 | 576 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:41.02 | |
94 | 268 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:41.38 | |
95 | 768 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704ad | 25 m | 1:43.36 | |
96 | 202 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 1:43.91 | |
97 | 689 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:44.52 | |
98 | 692 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:44.82 | |
99 | 375 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:45.27 | |
100 | 690 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:45.39 | |
101 | 236 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:46.36 | |
102 | 377 | Kofoed-Hansen Sofie Marie | 2002 | SOLRØD | 0278BD | 25 m | 1:46.56 | |
103 | 35 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:49.44 | |
104 | 205 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:50.76 | |
105 | 687 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:51.30 | |
106 | 613 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:51.36 | |
107 | 515 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:52.97 | |
108 | 271 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:54.52 | |
109 | 691 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:54.55 | |
110 | 601 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 1:54.95 | |
111 | 612 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 1:56.80 | |
112 | 373 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:57.68 | |
113 | 221 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 1:57.99 | |
114 | 688 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 2:01.26 | |
115 | 714 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 2:04.50 | |
116 | 708 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:07.29 | |
117 | 609 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | GTI | 0722AI | 25 m | 2:10.31 | |
118 | 706 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 2:19.04 | |
119 | 182 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | ||
120 | 185 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | ||
121 | 196 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | ||
122 | 204 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | ||
123 | 270 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | ||
124 | 279 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | ||
125 | 369 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | ||
126 | 595 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | ||
127 | 626 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | GTI | 0816AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 5, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 651 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 25 m | 23.77 | |
2 | 667 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 24.38 | |
3 | 771 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897ac | 25 m | 24.65 | |
4 | 242 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 24.71 | |
5 | 669 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 25 m | 24.77 | |
6 | 188 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 24.84 | |
7 | 398 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 24.88 | |
8 | 462 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 25.18 | |
9 | 190 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 25.26 | |
10 | 640 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 25.50 | |
11 | 405 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 25.55 | |
12 | 542 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 25.76 | |
13 | 95 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 26.27 | |
14 | 459 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 26.31 | |
15 | 468 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 26.60 | |
16 | 536 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 26.87 | |
17 | 423 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 27.16 | |
18 | 227 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 27.31 | |
19 | 67 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 27.81 | |
20 | 382 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 27.89 | |
21 | 660 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 28.08 | |
22 | 723 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 28.35 | |
23 | 648 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 28.42 | |
24 | 94 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 28.47 | |
25 | 226 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 28.53 | |
26 | 539 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 28.64 | |
27 | 68 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 28.72 | |
28 | 128 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 28.91 | |
29 | 274 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 28.95 | |
30 | 253 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 29.23 | |
31 | 37 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 29.41 | |
32 | 470 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 29.50 | |
33 | 535 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 29.77 | |
34 | 538 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 30.01 | |
35 | 98 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 30.32 | |
36 | 560 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 30.36 | |
37 | 192 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 30.38 | |
38 | 45 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | VATCPH-STT | 0087AM | 25 m | 30.50 | |
39 | 260 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 30.54 | |
40 | 531 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 30.54 | |
41 | 2 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 30.66 | |
42 | 562 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 30.83 | |
43 | 247 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 30.86 | |
44 | 558 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 30.92 | |
45 | 66 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 31.02 | |
46 | 655 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 31.13 | |
47 | 38 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 31.39 | |
48 | 475 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 31.62 | |
49 | 556 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 31.84 | |
50 | 471 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 31.93 | |
51 | 658 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 31.95 | |
52 | 42 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 31.99 | |
53 | 720 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 32.18 | |
54 | 501 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 32.26 | |
55 | 483 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 32.38 | |
56 | 696 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 32.43 | |
57 | 570 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 32.48 | |
58 | 521 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 32.56 | |
59 | 385 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 32.59 | |
60 | 171 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 32.75 | |
61 | 180 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 33.11 | |
62 | 474 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 33.15 | |
63 | 266 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 33.97 | |
64 | 572 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 34.47 | |
65 | 40 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 35.20 | |
66 | 376 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 36.22 | |
67 | 763 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 37.18 | |
68 | 240 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 37.19 | |
69 | 581 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 37.42 | |
70 | 697 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 37.55 | |
71 | 20 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 37.71 | |
72 | 584 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 37.99 | |
73 | 505 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 39.21 | |
74 | 718 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 39.60 | |
75 | 100 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 39.64 | |
76 | 259 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 40.47 | |
77 | 368 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 41.34 | |
78 | 760 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 41.39 | |
79 | 751 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 41.73 | |
80 | 586 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 42.75 | |
81 | 585 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 43.01 | |
82 | 625 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 43.23 | |
83 | 746 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 43.94 | |
84 | 159 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 44.24 | |
85 | 734 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 44.64 | |
86 | 19 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 44.91 | |
87 | 748 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 45.21 | |
88 | 502 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 45.22 | |
89 | 596 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 45.99 | |
90 | 589 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 46.73 | |
91 | 26 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 46.82 | |
92 | 716 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 46.90 | |
93 | 761 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 48.30 | |
94 | 610 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 49.51 | |
95 | 598 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 50.24 | |
96 | 210 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 50.79 | |
97 | 27 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 51.89 | |
98 | 605 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 53.38 | |
99 | 629 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 53.75 | |
100 | 603 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 55.33 | |
101 | 680 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 55.47 | |
102 | 593 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 56.67 | |
103 | 597 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 59.87 | |
104 | 617 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 1:13.12 | |
105 | 44 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | ||
106 | 620 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | GTI | 0723AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 6, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 449 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 25 m | 25.58 | |
2 | 532 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 26.26 | |
3 | 132 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 26.63 | |
4 | 414 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 27.30 | |
5 | 444 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 27.40 | |
6 | 419 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 28.01 | |
7 | 89 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 28.10 | |
8 | 541 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 28.10 | |
9 | 420 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 28.54 | |
10 | 10 | Wermuth Anna | 1996 | H2Odense | 9658AM | 25 m | 28.62 | |
11 | 272 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 29.00 | |
12 | 86 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 29.06 | |
13 | 245 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 29.31 | |
14 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 29.37 | |
15 | 447 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 29.40 | |
16 | 402 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 29.55 | |
17 | 456 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 30.00 | |
18 | 455 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 30.22 | |
19 | 674 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 30.24 | |
20 | 229 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 30.30 | |
21 | 673 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 30.85 | |
22 | 265 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 31.10 | |
23 | 670 | Rask Camilla | 1999 | FARUM | 9984AJ | 25 m | 31.17 | |
24 | 482 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 31.33 | |
25 | 106 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 31.47 | |
26 | 186 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 31.60 | |
27 | 759 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 31.73 | |
28 | 12 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 31.76 | |
29 | 457 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 31.76 | |
30 | 477 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 31.80 | |
31 | 469 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 32.08 | |
32 | 567 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 32.11 | |
33 | 654 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 32.13 | |
34 | 544 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 32.22 | |
35 | 267 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 32.27 | |
36 | 703 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 32.40 | |
37 | 754 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 32.55 | |
38 | 491 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 32.63 | |
39 | 577 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 32.63 | |
40 | 450 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 32.75 | |
41 | 453 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 32.89 | |
42 | 644 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 32.91 | |
43 | 485 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 33.19 | |
44 | 262 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 33.25 | |
45 | 487 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 33.35 | |
46 | 199 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 33.51 | |
47 | 161 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 33.61 | |
48 | 522 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 33.77 | |
49 | 392 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 33.80 | |
50 | 82 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 33.94 | |
51 | 162 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 34.17 | |
52 | 452 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 34.17 | |
53 | 540 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 34.63 | |
54 | 88 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 34.70 | |
55 | 154 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 34.73 | |
56 | 93 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 35.00 | |
57 | 157 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 35.39 | |
58 | 559 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 35.57 | |
59 | 479 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 35.61 | |
60 | 671 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 35.97 | |
61 | 498 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 36.08 | |
62 | 256 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 36.33 | |
63 | 565 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 36.64 | |
64 | 523 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 36.65 | |
65 | 755 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 37.20 | |
66 | 704 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 37.27 | |
67 | 83 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 37.34 | |
68 | 578 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 37.34 | |
69 | 194 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 37.42 | |
70 | 31 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 38.04 | |
71 | 252 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 38.36 | |
72 | 248 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 38.54 | |
73 | 473 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 38.64 | |
74 | 503 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 38.98 | |
75 | 97 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 39.53 | |
76 | 478 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 39.63 | |
77 | 579 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 39.66 | |
78 | 380 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 39.72 | |
79 | 722 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 39.78 | |
80 | 513 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 40.76 | |
81 | 557 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 40.90 | |
82 | 526 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 41.13 | |
83 | 244 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 41.21 | |
84 | 372 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 41.42 | |
85 | 524 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 41.92 | |
86 | 575 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 42.82 | |
87 | 608 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 43.05 | |
88 | 587 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 43.77 | |
89 | 224 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 44.49 | |
90 | 29 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | 45.04 | |
91 | 517 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 45.17 | |
92 | 592 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 45.42 | |
93 | 601 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 45.42 | |
94 | 623 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 46.81 | |
95 | 582 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 49.99 | |
96 | 612 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 50.14 | |
97 | 602 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 50.60 | |
98 | 613 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 51.49 | |
99 | 51 | Nabe Malou | 2006 | VATCPH-STT | 0684AM | 25 m | 51.85 | |
100 | 34 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 52.14 | |
101 | 627 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 53.21 | |
102 | 616 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 53.27 | |
103 | 381 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 53.95 | |
104 | 599 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 54.64 | |
105 | 516 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 56.46 | |
106 | 50 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 56.70 | |
107 | 621 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 57.11 | |
108 | 628 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 1:00.93 | |
109 | 48 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:00.94 | |
110 | 49 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:03.00 | |
111 | 614 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 1:03.68 | |
112 | 622 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2007 | GTI | 0724AN | 25 m | 1:03.88 | |
113 | 394 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:03.91 | |
114 | 518 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:07.66 | |
115 | 607 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 1:09.70 | |
116 | 527 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 1:12.15 | |
117 | 390 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 25 m | 1:14.71 | |
118 | 630 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 1:15.38 | |
119 | 600 | Fischer Isabell | 2007 | GTI | 0726AI | 25 m | 1:17.00 | |
120 | 379 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | ||
121 | 594 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | ||
122 | 595 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 8:48.86 | |
2 | 104 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 8:55.44 | |
3 | 72 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 9:06.31 | |
4 | 467 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 9:13.13 | |
5 | 99 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 9:45.17 | |
6 | 170 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 9:45.76 | |
7 | 165 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 9:46.03 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 8, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 17:35.50 | |
2 | 96 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 17:59.66 | |
3 | 234 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 19:02.00 | |
4 | 121 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 19:28.74 | |
5 | 453 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 20:00.00 | |
6 | 482 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 20:00.00 | |
7 | 90 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 20:03.72 | |
8 | 169 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 21:01.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 9, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 406 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 2:01.08 | |
2 | 126 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:02.11 | |
3 | 643 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 2:03.12 | |
4 | 460 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 25 m | 2:03.84 | |
5 | 405 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 2:04.15 | |
6 | 484 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 25 m | 2:05.47 | |
7 | 493 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 2:06.67 | |
8 | 468 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:09.97 | |
9 | 69 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 2:12.01 | |
10 | 466 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 2:12.82 | |
11 | 65 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:14.65 | |
12 | 102 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 2:16.75 | |
13 | 131 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 25 m | 2:16.83 | |
14 | 211 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 2:19.32 | |
15 | 103 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 2:19.64 | |
16 | 68 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:20.11 | |
17 | 129 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:20.90 | |
18 | 410 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 2:22.08 | |
19 | 464 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:22.68 | |
20 | 534 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 2:22.98 | |
21 | 412 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:23.32 | |
22 | 407 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:25.76 | |
23 | 276 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 2:26.11 | |
24 | 409 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 2:26.31 | |
25 | 568 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 2:28.32 | |
26 | 558 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:32.53 | |
27 | 258 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 2:34.93 | |
28 | 520 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:39.51 | |
29 | 264 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 2:40.27 | |
30 | 551 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 2:41.07 | |
31 | 218 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 2:41.57 | |
32 | 555 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:42.22 | |
33 | 554 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:43.25 | |
34 | 570 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:46.14 | |
35 | 501 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:50.35 | |
36 | 180 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:51.37 | |
37 | 571 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 2:52.36 | |
38 | 525 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 2:55.25 | |
39 | 573 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 2:57.35 | |
40 | 521 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:57.91 | |
41 | 696 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:58.32 | |
42 | 75 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:59.67 | |
43 | 572 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 3:00.88 | |
44 | 556 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 3:09.00 | |
45 | 728 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:10.40 | |
46 | 748 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:17.40 | |
47 | 712 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:20.69 | |
48 | 745 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 3:24.18 | |
49 | 46 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 3:24.79 | |
50 | 716 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:25.27 | |
51 | 19 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 3:28.19 | |
52 | 506 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 3:30.36 | |
53 | 499 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 3:31.15 | |
54 | 589 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 3:33.13 | |
55 | 585 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 3:35.97 | |
56 | 508 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 4:02.00 | |
57 | 509 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 4:08.69 | |
58 | 510 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | ||
59 | 581 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | ||
60 | 588 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 10, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 2:12.65 | |
2 | 414 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 2:20.55 | |
3 | 401 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:20.91 | |
4 | 444 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:21.74 | |
5 | 107 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 25 m | 2:22.08 | |
6 | 111 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 2:22.56 | |
7 | 420 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 2:23.88 | |
8 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:26.61 | |
9 | 442 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:26.64 | |
10 | 263 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 2:26.66 | |
11 | 456 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 2:28.93 | |
12 | 543 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:29.63 | |
13 | 200 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:31.85 | |
14 | 399 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:33.10 | |
15 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:33.80 | |
16 | 752 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:34.00 | |
17 | 422 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:34.05 | |
18 | 421 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:34.60 | |
19 | 702 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:35.57 | |
20 | 265 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 2:36.08 | |
21 | 208 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:36.36 | |
22 | 482 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:36.60 | |
23 | 408 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:38.47 | |
24 | 400 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:39.35 | |
25 | 637 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 2:39.58 | |
26 | 413 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:40.38 | |
27 | 267 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 2:40.90 | |
28 | 93 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:41.76 | |
29 | 209 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:41.88 | |
30 | 418 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:43.24 | |
31 | 550 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 2:44.70 | |
32 | 166 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:44.85 | |
33 | 250 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 2:46.16 | |
34 | 402 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 2:46.67 | |
35 | 262 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 2:47.07 | |
36 | 486 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 2:47.43 | |
37 | 223 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 2:47.49 | |
38 | 754 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 2:49.83 | |
39 | 88 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:50.28 | |
40 | 665 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 2:50.93 | |
41 | 659 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 2:55.04 | |
42 | 559 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 2:56.79 | |
43 | 564 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 2:57.02 | |
44 | 269 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 2:57.37 | |
45 | 391 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 2:59.72 | |
46 | 97 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 3:00.33 | |
47 | 70 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:03.05 | |
48 | 392 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 3:04.56 | |
49 | 512 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 3:04.98 | |
50 | 80 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:05.01 | |
51 | 256 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 3:06.29 | |
52 | 549 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 3:07.44 | |
53 | 701 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 3:09.94 | |
54 | 565 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 3:10.55 | |
55 | 578 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 3:13.83 | |
56 | 31 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 3:14.36 | |
57 | 579 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 3:17.16 | |
58 | 743 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:17.79 | |
59 | 372 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 3:20.65 | |
60 | 503 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 3:25.93 | |
61 | 580 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 3:28.82 | |
62 | 738 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:30.98 | |
63 | 608 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 3:31.44 | |
64 | 750 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:35.81 | |
65 | 513 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 3:39.27 | |
66 | 29 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | 3:40.97 | |
67 | 49 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:41.31 | |
68 | 623 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 3:50.29 | |
69 | 517 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:52.16 | |
70 | 733 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 4:04.81 | |
71 | 34 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 4:10.81 | |
72 | 50 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 4:12.76 | |
73 | 51 | Nabe Malou | 2006 | VATCPH-STT | 0684AM | 25 m | 4:16.06 | |
74 | 48 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 4:23.21 | |
75 | 576 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | ||
76 | 587 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | ||
77 | 592 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | ||
78 | 601 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | ||
79 | 619 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | ||
80 | 709 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | ||
81 | 740 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 669 | Pedersen Frederik Siem | 1991 | FARUM | 9155AC | 25 m | 47.61 | |
2 | 642 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 25 m | 49.04 | |
3 | 462 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 50.11 | |
4 | 398 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 51.99 | |
5 | 67 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 52.47 | |
6 | 130 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 52.58 | |
7 | 423 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 52.94 | |
8 | 118 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 25 m | 53.23 | |
9 | 72 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 53.71 | |
10 | 242 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 53.85 | |
11 | 94 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 53.89 | |
12 | 108 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 53.95 | |
13 | 104 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 54.48 | |
14 | 459 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 54.71 | |
15 | 542 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 54.75 | |
16 | 190 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 54.84 | |
17 | 660 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 55.08 | |
18 | 409 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 55.23 | |
19 | 412 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 55.33 | |
20 | 274 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 55.66 | |
21 | 537 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 55.83 | |
22 | 227 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 56.74 | |
23 | 382 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 57.16 | |
24 | 99 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 57.65 | |
25 | 407 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 57.81 | |
26 | 664 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 58.37 | |
27 | 534 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 58.38 | |
28 | 723 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 58.60 | |
29 | 464 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 58.72 | |
30 | 37 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 58.83 | |
31 | 539 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 59.04 | |
32 | 483 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 59.58 | |
33 | 531 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 59.75 | |
34 | 253 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 59.84 | |
35 | 568 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 59.89 | |
36 | 73 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:00.45 | |
37 | 653 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 1:00.80 | |
38 | 648 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:00.86 | |
39 | 465 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:01.22 | |
40 | 66 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:01.31 | |
41 | 562 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:01.48 | |
42 | 258 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:01.56 | |
43 | 39 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 1:01.63 | |
44 | 694 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:01.68 | |
45 | 257 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:01.87 | |
46 | 2 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:02.29 | |
47 | 538 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:02.36 | |
48 | 554 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 1:02.38 | |
49 | 226 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:02.41 | |
50 | 566 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 1:02.61 | |
51 | 247 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:02.82 | |
52 | 4 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:02.89 | |
53 | 38 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 1:03.14 | |
54 | 385 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:03.15 | |
55 | 376 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:03.26 | |
56 | 638 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 1:03.48 | |
57 | 495 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 1:03.72 | |
58 | 490 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 1:03.84 | |
59 | 85 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:04.12 | |
60 | 570 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:04.35 | |
61 | 720 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:04.39 | |
62 | 650 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 1:04.42 | |
63 | 769 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:04.84 | |
64 | 98 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:04.88 | |
65 | 695 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:04.90 | |
66 | 266 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:05.07 | |
67 | 203 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:05.91 | |
68 | 260 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:06.21 | |
69 | 45 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | VATCPH-STT | 0087AM | 25 m | 1:06.29 | |
70 | 42 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:06.64 | |
71 | 158 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:07.32 | |
72 | 657 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 1:07.59 | |
73 | 180 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:08.24 | |
74 | 696 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:08.64 | |
75 | 75 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:10.57 | |
76 | 22 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:10.89 | |
77 | 571 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:12.00 | |
78 | 40 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:12.24 | |
79 | 368 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:12.73 | |
80 | 573 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:12.89 | |
81 | 728 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:13.03 | |
82 | 100 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:13.07 | |
83 | 584 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:14.25 | |
84 | 91 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:14.36 | |
85 | 240 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:15.20 | |
86 | 661 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:15.69 | |
87 | 20 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:16.51 | |
88 | 736 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:16.78 | |
89 | 500 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:16.96 | |
90 | 21 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:17.33 | |
91 | 746 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:17.37 | |
92 | 259 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:17.38 | |
93 | 745 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:17.46 | |
94 | 760 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:17.59 | |
95 | 763 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:18.24 | |
96 | 734 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:19.93 | |
97 | 718 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:21.31 | |
98 | 222 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 1:21.91 | |
99 | 712 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:22.07 | |
100 | 46 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:22.31 | |
101 | 761 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 1:22.82 | |
102 | 506 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:23.12 | |
103 | 499 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:23.53 | |
104 | 393 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 1:24.95 | |
105 | 598 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 1:25.48 | |
106 | 26 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:25.61 | |
107 | 505 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:25.75 | |
108 | 588 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:26.52 | |
109 | 502 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:27.05 | |
110 | 751 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:27.41 | |
111 | 741 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:27.55 | |
112 | 71 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:27.65 | |
113 | 210 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:27.77 | |
114 | 52 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 1:27.95 | |
115 | 92 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 1:28.19 | |
116 | 44 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | 1:28.34 | |
117 | 195 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:29.98 | |
118 | 680 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:31.05 | |
119 | 81 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:31.67 | |
120 | 159 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:32.73 | |
121 | 593 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 1:33.34 | |
122 | 510 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:33.75 | |
123 | 27 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 1:35.74 | |
124 | 509 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:36.19 | |
125 | 25 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 1:36.32 | |
126 | 767 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:36.37 | |
127 | 508 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:36.49 | |
128 | 605 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 1:38.35 | |
129 | 243 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:38.95 | |
130 | 678 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:39.19 | |
131 | 230 | Luiten Oliver | 2006 | HELSINGØR | 0609AF | 25 m | 1:39.25 | |
132 | 681 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:39.80 | |
133 | 682 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:44.13 | |
134 | 597 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 1:45.06 | |
135 | 374 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 1:50.14 | |
136 | 181 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:51.40 | |
137 | 683 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:55.55 | |
138 | 679 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 2:04.20 | |
139 | 620 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | GTI | 0723AH | 25 m | 2:06.33 | |
140 | 53 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 25 m | |||
141 | 54 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | |||
142 | 76 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 25 m | |||
143 | 201 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | ||
144 | 207 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | ||
145 | 237 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | ||
146 | 241 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | ||
147 | 254 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | ||
148 | 611 | Larsen Sebastian Crone | 2008 | GTI | 25 m | |||
149 | 617 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | ||
150 | 624 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 132 | Thomsen Kristina | 1991 | GLADSAXE | 9196AG | 25 m | 54.56 | |
2 | 11 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 25 m | 54.60 | |
3 | 448 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 54.87 | |
4 | 86 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 55.45 | |
5 | 532 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 55.78 | |
6 | 670 | Rask Camilla | 1999 | FARUM | 9984AJ | 25 m | 56.16 | |
7 | 115 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 25 m | 56.54 | |
8 | 449 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 25 m | 57.20 | |
9 | 445 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 58.04 | |
10 | 184 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 58.17 | |
11 | 639 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 25 m | 58.17 | |
12 | 272 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 58.68 | |
13 | 442 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 59.19 | |
14 | 419 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 59.33 | |
15 | 84 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 59.62 | |
16 | 454 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 59.77 | |
17 | 245 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:00.13 | |
18 | 119 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:00.33 | |
19 | 450 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:00.33 | |
20 | 414 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:00.38 | |
21 | 89 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:00.89 | |
22 | 674 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:00.92 | |
23 | 457 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 1:01.06 | |
24 | 265 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:01.20 | |
25 | 399 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:01.40 | |
26 | 113 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:02.45 | |
27 | 552 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:02.47 | |
28 | 105 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:02.89 | |
29 | 421 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 1:02.93 | |
30 | 209 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:02.94 | |
31 | 654 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:03.00 | |
32 | 519 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:03.42 | |
33 | 481 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:03.44 | |
34 | 79 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:03.74 | |
35 | 12 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 1:03.75 | |
36 | 415 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 1:04.21 | |
37 | 161 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:04.33 | |
38 | 267 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:04.42 | |
39 | 413 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:04.77 | |
40 | 273 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:04.82 | |
41 | 477 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:04.90 | |
42 | 82 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:04.92 | |
43 | 735 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 1:05.32 | |
44 | 234 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 1:05.53 | |
45 | 703 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:05.82 | |
46 | 759 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:05.89 | |
47 | 540 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:06.43 | |
48 | 480 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 1:06.55 | |
49 | 762 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:07.15 | |
50 | 422 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:07.20 | |
51 | 225 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:07.34 | |
52 | 544 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:07.36 | |
53 | 164 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:07.74 | |
54 | 5 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:07.90 | |
55 | 649 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:08.09 | |
56 | 275 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:08.18 | |
57 | 567 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:08.23 | |
58 | 162 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 1:08.53 | |
59 | 160 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:08.73 | |
60 | 665 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 1:08.88 | |
61 | 652 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:08.94 | |
62 | 378 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 1:09.33 | |
63 | 194 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:09.34 | |
64 | 715 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:09.47 | |
65 | 223 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 1:09.50 | |
66 | 256 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:09.76 | |
67 | 523 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:09.76 | |
68 | 269 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:09.77 | |
69 | 644 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:09.88 | |
70 | 494 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 1:10.49 | |
71 | 645 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 1:10.90 | |
72 | 577 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:11.18 | |
73 | 704 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:12.11 | |
74 | 261 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:12.40 | |
75 | 559 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:12.47 | |
76 | 496 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 1:12.85 | |
77 | 83 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:13.16 | |
78 | 163 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:13.23 | |
79 | 498 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:13.36 | |
80 | 561 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:13.36 | |
81 | 473 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 1:13.72 | |
82 | 395 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:14.39 | |
83 | 383 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 1:14.45 | |
84 | 656 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 1:14.76 | |
85 | 489 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 1:14.85 | |
86 | 512 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:14.92 | |
87 | 701 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:15.03 | |
88 | 563 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:15.28 | |
89 | 380 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:15.35 | |
90 | 248 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:16.37 | |
91 | 666 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 1:16.41 | |
92 | 235 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:16.62 | |
93 | 578 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 1:17.41 | |
94 | 557 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:17.79 | |
95 | 183 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:17.83 | |
96 | 31 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:18.02 | |
97 | 244 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 1:18.21 | |
98 | 389 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:18.71 | |
99 | 722 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:18.75 | |
100 | 497 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:18.99 | |
101 | 252 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 1:19.03 | |
102 | 277 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:19.37 | |
103 | 526 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:20.23 | |
104 | 592 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:20.38 | |
105 | 377 | Kofoed-Hansen Sofie Marie | 2002 | SOLRØD | 0278BD | 25 m | 1:20.41 | |
106 | 224 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:20.64 | |
107 | 575 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:20.77 | |
108 | 663 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 1:20.91 | |
109 | 755 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:21.17 | |
110 | 513 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:22.32 | |
111 | 503 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:22.36 | |
112 | 579 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:22.36 | |
113 | 705 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:22.52 | |
114 | 587 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:23.13 | |
115 | 16 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:23.60 | |
116 | 582 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:24.02 | |
117 | 29 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | 1:24.32 | |
118 | 608 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:24.65 | |
119 | 375 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 1:24.68 | |
120 | 580 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 1:24.79 | |
121 | 220 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:25.11 | |
122 | 236 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:25.26 | |
123 | 381 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:25.72 | |
124 | 689 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:25.82 | |
125 | 249 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 1:25.88 | |
126 | 524 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:26.86 | |
127 | 396 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 1:27.14 | |
128 | 619 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:27.34 | |
129 | 384 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:27.35 | |
130 | 231 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:27.91 | |
131 | 602 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:29.30 | |
132 | 672 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:30.15 | |
133 | 757 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:30.20 | |
134 | 34 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 1:30.22 | |
135 | 623 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:30.23 | |
136 | 14 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:31.72 | |
137 | 15 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:32.76 | |
138 | 646 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 1:33.38 | |
139 | 373 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:33.46 | |
140 | 758 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:33.51 | |
141 | 768 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704ad | 25 m | 1:34.04 | |
142 | 691 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:34.67 | |
143 | 35 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:34.86 | |
144 | 627 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:36.92 | |
145 | 690 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:37.59 | |
146 | 268 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:37.85 | |
147 | 609 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | GTI | 0722AI | 25 m | 1:39.26 | |
148 | 613 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:39.74 | |
149 | 687 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:40.91 | |
150 | 271 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:41.21 | |
151 | 516 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:42.37 | |
152 | 205 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:42.86 | |
153 | 692 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:44.06 | |
154 | 515 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:44.57 | |
155 | 595 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | 1:45.11 | |
156 | 607 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 1:45.55 | |
157 | 390 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 25 m | 1:45.72 | |
158 | 614 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 1:45.95 | |
159 | 394 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:47.24 | |
160 | 221 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 1:47.37 | |
161 | 628 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 1:49.09 | |
162 | 621 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 1:49.19 | |
163 | 202 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 1:49.82 | |
164 | 518 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:50.43 | |
165 | 688 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:50.80 | |
166 | 600 | Fischer Isabell | 2007 | GTI | 0726AI | 25 m | 1:58.16 | |
167 | 527 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 1:58.49 | |
168 | 622 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2007 | GTI | 0724AN | 25 m | 2:01.08 | |
169 | 630 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 2:01.08 | |
170 | 714 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 2:01.22 | |
171 | 708 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:09.86 | |
172 | 706 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 2:16.87 | |
173 | 182 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | ||
174 | 185 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | ||
175 | 196 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | ||
176 | 204 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | ||
177 | 270 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | ||
178 | 279 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | ||
179 | 369 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | ||
180 | 379 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | ||
181 | 594 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | ||
182 | 604 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | ||
183 | 606 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 25 m | |||
184 | 615 | Nielsen Emily Kampmann | 2007 | GTI | 25 m | |||
185 | 626 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | GTI | 0816AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 417 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 1:58.72 | |
2 | 484 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 25 m | 2:07.23 | |
3 | 126 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:07.85 | |
4 | 190 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 2:12.64 | |
5 | 77 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:14.46 | |
6 | 65 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:15.52 | |
7 | 675 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 2:16.76 | |
8 | 227 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:17.67 | |
9 | 492 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:19.02 | |
10 | 471 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:23.18 | |
11 | 128 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:29.14 | |
12 | 719 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:32.30 | |
13 | 192 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 2:34.24 | |
14 | 535 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 2:34.81 | |
15 | 276 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 2:38.67 | |
16 | 560 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 2:41.53 | |
17 | 66 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:43.20 | |
18 | 655 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 2:46.78 | |
19 | 170 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:48.16 | |
20 | 476 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:52.81 | |
21 | 525 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:13.98 | |
22 | 697 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 3:23.38 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 447 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:16.93 | |
2 | 533 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 2:21.06 | |
3 | 455 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:21.77 | |
4 | 456 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 2:22.14 | |
5 | 444 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:22.18 | |
6 | 245 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:31.48 | |
7 | 637 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 2:35.74 | |
8 | 127 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 2:36.47 | |
9 | 472 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:38.35 | |
10 | 96 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:45.65 | |
11 | 488 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:46.79 | |
12 | 491 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:52.83 | |
13 | 485 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:54.67 | |
14 | 469 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:59.80 | |
15 | 90 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 3:00.03 | |
16 | 452 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 3:07.69 | |
17 | 522 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 3:14.75 | |
18 | 567 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 647 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 27.31 | |
2 | 398 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 28.36 | |
3 | 95 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 28.69 | |
4 | 542 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 30.12 | |
5 | 69 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 30.14 | |
6 | 406 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 30.18 | |
7 | 675 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 30.45 | |
8 | 130 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 30.50 | |
9 | 536 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 30.56 | |
10 | 108 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 30.71 | |
11 | 103 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 31.02 | |
12 | 466 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 31.29 | |
13 | 211 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 31.69 | |
14 | 131 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 25 m | 32.10 | |
15 | 493 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 32.21 | |
16 | 465 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 32.30 | |
17 | 410 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 32.48 | |
18 | 129 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 32.71 | |
19 | 551 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 33.13 | |
20 | 72 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 33.44 | |
21 | 118 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 25 m | 34.44 | |
22 | 85 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 34.98 | |
23 | 534 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 35.02 | |
24 | 73 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 35.18 | |
25 | 218 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 35.64 | |
26 | 720 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 35.72 | |
27 | 520 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 35.75 | |
28 | 723 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 36.87 | |
29 | 467 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 36.88 | |
30 | 695 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 37.03 | |
31 | 539 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 37.30 | |
32 | 264 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 37.52 | |
33 | 171 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 38.15 | |
34 | 40 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 38.52 | |
35 | 555 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 38.62 | |
36 | 203 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 38.93 | |
37 | 45 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | VATCPH-STT | 0087AM | 25 m | 39.52 | |
38 | 165 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 39.63 | |
39 | 4 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 40.50 | |
40 | 91 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 41.75 | |
41 | 748 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 41.99 | |
42 | 661 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 42.15 | |
43 | 763 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 42.54 | |
44 | 573 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 42.87 | |
45 | 22 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 43.82 | |
46 | 368 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 44.54 | |
47 | 500 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 45.19 | |
48 | 247 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 46.50 | |
49 | 741 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 47.38 | |
50 | 21 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 47.51 | |
51 | 697 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 47.79 | |
52 | 736 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 48.41 | |
53 | 230 | Luiten Oliver | 2006 | HELSINGØR | 0609AF | 25 m | 48.42 | |
54 | 585 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 48.75 | |
55 | 19 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 49.09 | |
56 | 760 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 49.58 | |
57 | 506 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 50.98 | |
58 | 598 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 51.17 | |
59 | 243 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 51.30 | |
60 | 52 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 51.35 | |
61 | 716 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 51.62 | |
62 | 385 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 51.65 | |
63 | 509 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 51.72 | |
64 | 393 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 52.38 | |
65 | 201 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 52.83 | |
66 | 222 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 53.17 | |
67 | 680 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 53.17 | |
68 | 254 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 53.20 | |
69 | 767 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 53.39 | |
70 | 207 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 53.88 | |
71 | 610 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 54.14 | |
72 | 92 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 54.32 | |
73 | 751 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 55.55 | |
74 | 593 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | 55.60 | |
75 | 596 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 55.72 | |
76 | 605 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 56.07 | |
77 | 25 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 56.22 | |
78 | 603 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 56.26 | |
79 | 159 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 56.33 | |
80 | 679 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 57.41 | |
81 | 625 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 59.82 | |
82 | 620 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | GTI | 0723AH | 25 m | 1:00.36 | |
83 | 629 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 1:00.47 | |
84 | 681 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:01.96 | |
85 | 678 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:04.51 | |
86 | 683 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:04.88 | |
87 | 374 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 1:08.89 | |
88 | 682 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:09.27 | |
89 | 502 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:10.82 | |
90 | 71 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:23.05 | |
91 | 44 | Schnabelrauch Victor | 2003 | VATCPH-STT | 0331AS | 25 m | ||
92 | 53 | Thygesen Magnus Bæklund | 2003 | VATCPH-STT | 25 m | |||
93 | 54 | Thygesen Mathias Bæklund | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | |||
94 | 81 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | ||
95 | 181 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | ||
96 | 195 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | ||
97 | 237 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | ||
98 | 241 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | ||
99 | 617 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Wermuth Anna | 1996 | H2Odense | 9658AM | 25 m | 31.85 | |
2 | 401 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 32.85 | |
3 | 217 | Höstman Joline | 1988 | HELSINGØR | 8814AE | 25 m | 33.06 | |
4 | 79 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 33.26 | |
5 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 33.55 | |
6 | 420 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 33.60 | |
7 | 453 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 33.72 | |
8 | 400 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 34.10 | |
9 | 200 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 34.70 | |
10 | 541 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 34.76 | |
11 | 639 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 25 m | 34.77 | |
12 | 641 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 35.16 | |
13 | 477 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 36.07 | |
14 | 445 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 36.24 | |
15 | 263 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 36.29 | |
16 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 36.44 | |
17 | 119 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 36.50 | |
18 | 115 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 25 m | 36.56 | |
19 | 107 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 25 m | 36.63 | |
20 | 702 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 36.77 | |
21 | 754 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 36.77 | |
22 | 419 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 36.78 | |
23 | 454 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 36.92 | |
24 | 106 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 37.11 | |
25 | 550 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 37.16 | |
26 | 12 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 37.23 | |
27 | 199 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 37.41 | |
28 | 208 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 37.52 | |
29 | 5 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 37.88 | |
30 | 418 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 37.98 | |
31 | 127 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 38.07 | |
32 | 219 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 38.38 | |
33 | 157 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 38.63 | |
34 | 93 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 38.81 | |
35 | 225 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 38.88 | |
36 | 519 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 39.29 | |
37 | 277 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 39.48 | |
38 | 452 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 39.95 | |
39 | 111 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 40.03 | |
40 | 762 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 40.27 | |
41 | 164 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 40.34 | |
42 | 160 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 40.63 | |
43 | 391 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 40.80 | |
44 | 223 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 40.94 | |
45 | 154 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 41.29 | |
46 | 89 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 41.33 | |
47 | 70 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 41.70 | |
48 | 662 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 41.78 | |
49 | 486 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 42.06 | |
50 | 478 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 42.28 | |
51 | 80 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 42.29 | |
52 | 82 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 42.72 | |
53 | 392 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 42.75 | |
54 | 250 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 42.76 | |
55 | 378 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 43.07 | |
56 | 273 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 43.24 | |
57 | 563 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 43.69 | |
58 | 163 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 43.76 | |
59 | 162 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 43.79 | |
60 | 565 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 44.17 | |
61 | 389 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 44.27 | |
62 | 261 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 44.41 | |
63 | 672 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 44.42 | |
64 | 743 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 44.42 | |
65 | 84 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 45.03 | |
66 | 564 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 45.07 | |
67 | 750 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 45.30 | |
68 | 755 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 45.51 | |
69 | 244 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 45.54 | |
70 | 576 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 46.32 | |
71 | 738 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 46.64 | |
72 | 549 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 46.87 | |
73 | 372 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 46.90 | |
74 | 646 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 47.10 | |
75 | 757 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 47.10 | |
76 | 758 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 47.31 | |
77 | 497 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 47.61 | |
78 | 15 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 48.40 | |
79 | 384 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 48.91 | |
80 | 383 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 48.93 | |
81 | 236 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 49.00 | |
82 | 395 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 49.15 | |
83 | 709 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 49.53 | |
84 | 768 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704ad | 25 m | 49.60 | |
85 | 249 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 49.78 | |
86 | 235 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 50.21 | |
87 | 183 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 50.51 | |
88 | 599 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 50.69 | |
89 | 705 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 51.41 | |
90 | 375 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 51.60 | |
91 | 516 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 51.61 | |
92 | 268 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 52.50 | |
93 | 396 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 52.68 | |
94 | 205 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 52.75 | |
95 | 202 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 52.93 | |
96 | 602 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 53.51 | |
97 | 614 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 53.67 | |
98 | 733 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 54.34 | |
99 | 35 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 54.43 | |
100 | 369 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 54.74 | |
101 | 271 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 55.10 | |
102 | 688 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 55.22 | |
103 | 49 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 55.25 | |
104 | 220 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 55.44 | |
105 | 16 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 55.86 | |
106 | 687 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 56.26 | |
107 | 740 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 56.37 | |
108 | 14 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 56.52 | |
109 | 607 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 56.89 | |
110 | 627 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 56.92 | |
111 | 221 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 57.46 | |
112 | 515 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 57.47 | |
113 | 373 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 57.64 | |
114 | 48 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 57.79 | |
115 | 381 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 58.23 | |
116 | 619 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 59.31 | |
117 | 527 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 59.33 | |
118 | 518 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 59.37 | |
119 | 231 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 59.46 | |
120 | 51 | Nabe Malou | 2006 | VATCPH-STT | 0684AM | 25 m | 1:01.11 | |
121 | 50 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 1:02.14 | |
122 | 609 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | GTI | 0722AI | 25 m | 1:02.67 | |
123 | 689 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:03.34 | |
124 | 628 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 1:04.46 | |
125 | 390 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 25 m | 1:05.69 | |
126 | 612 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 1:05.97 | |
127 | 622 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2007 | GTI | 0724AN | 25 m | 1:08.80 | |
128 | 394 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:10.90 | |
129 | 630 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 1:11.31 | |
130 | 692 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:17.48 | |
131 | 182 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | ||
132 | 185 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | ||
133 | 196 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | ||
134 | 204 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | ||
135 | 270 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | ||
136 | 279 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | ||
137 | 379 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | ||
138 | 594 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | ||
139 | 600 | Fischer Isabell | 2007 | GTI | 0726AI | 25 m | ||
140 | 604 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | ||
141 | 606 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 25 m | |||
142 | 621 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | ||
143 | 690 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
144 | 691 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
145 | 706 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | ||
146 | 708 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
147 | 714 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 460 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 25 m | 3:55.72 | |
2 | 417 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 3:56.75 | |
3 | 126 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:04.22 | |
4 | 468 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 4:08.29 | |
5 | 67 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 4:12.37 | |
6 | 94 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 4:13.57 | |
7 | 112 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 4:13.74 | |
8 | 423 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 4:13.74 | |
9 | 68 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 4:24.29 | |
10 | 470 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 4:25.95 | |
11 | 274 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 4:30.89 | |
12 | 102 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 4:31.34 | |
13 | 653 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 4:37.08 | |
14 | 719 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 4:44.49 | |
15 | 664 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 4:46.59 | |
16 | 495 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 4:47.15 | |
17 | 476 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 4:49.75 | |
18 | 490 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 4:51.78 | |
19 | 158 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 4:52.67 | |
20 | 376 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 4:57.77 | |
21 | 650 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 4:59.89 | |
22 | 694 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 5:01.02 | |
23 | 475 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 5:01.16 | |
24 | 657 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 5:02.99 | |
25 | 474 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 5:03.03 | |
26 | 638 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 5:04.29 | |
27 | 566 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 5:11.08 | |
28 | 668 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 5:15.44 | |
29 | 560 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 5:15.68 | |
30 | 266 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 5:18.87 | |
31 | 501 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 5:20.00 | |
32 | 562 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 5:32.87 | |
33 | 555 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 6:11.17 | RES |
34 | 769 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 7:00.00 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 4:15.34 | |
2 | 11 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 25 m | 4:15.72 | |
3 | 416 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 4:18.21 | |
4 | 184 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 4:22.07 | |
5 | 96 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 4:30.54 | |
6 | 115 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 25 m | 4:31.40 | |
7 | 121 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 4:33.33 | |
8 | 481 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 4:39.57 | |
9 | 543 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 4:40.74 | |
10 | 457 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 4:41.52 | |
11 | 113 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 4:42.36 | |
12 | 90 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 4:46.92 | |
13 | 488 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 4:50.67 | |
14 | 482 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 4:50.96 | |
15 | 735 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 4:53.40 | |
16 | 472 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 4:54.19 | |
17 | 752 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 4:57.25 | |
18 | 415 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 4:59.21 | |
19 | 552 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 5:03.31 | |
20 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 5:07.47 | |
21 | 496 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 5:10.19 | |
22 | 469 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 5:10.72 | |
23 | 519 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 5:11.06 | |
24 | 762 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 5:11.15 | |
25 | 88 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 5:13.00 | |
26 | 408 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 5:13.86 | |
27 | 480 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 5:14.28 | |
28 | 487 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 5:14.73 | |
29 | 715 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 5:21.22 | |
30 | 494 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 5:25.37 | |
31 | 105 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 5:26.21 | |
32 | 166 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 5:26.42 | |
33 | 479 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 5:31.40 | RES |
34 | 489 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 5:35.93 | RES |
35 | 473 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 5:38.06 | RES |
36 | 380 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 5:45.74 | RES |
37 | 565 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 5:58.20 | RES |
38 | 564 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 6:02.93 | RES |
39 | 395 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 6:04.78 | RES |
40 | 383 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 6:16.51 | RES |
41 | 559 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 6:35.41 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 19, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 411 | Lyngby Herrer | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:45.20 | ||
2 | 59 | Holbæk Herrer | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:46.00 | ||
3 | 109 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:47.50 | ||
4 | 458 | Hovedstadens Herrer 1 | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:48.39 | ||
5 | 176 | Helsingør Herrer 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:49.80 | ||
6 | 60 | Holbæk Herrer 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:50.00 | ||
7 | 110 | Gsc Drenge 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:52.00 | ||
8 | 528 | Gti1 Drenge 1 | 1999 | GTI | 25 m | 1:52.83 | ||
9 | 463 | Hovedstadens Herrer 2 | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:55.32 | ||
10 | 61 | Holbæk Herrer 3 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:57.00 | ||
11 | 545 | Gti2 Drenge 1 | 2003 | GTI | 25 m | 1:58.87 | ||
12 | 699 | Vg17-Vest Elite Herrer | 2001 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 529 | Gti1 Drenge 2 | 1999 | GTI | 25 m | 2:01.43 | ||
14 | 156 | A6 Drenge | 0 | A6 | 25 m | 2:05.00 | ||
15 | 631 | Farum Drenge 1 | 2000 | FARUM | 25 m | 2:05.00 | ||
16 | 177 | Helsingør Herrer 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:07.00 | ||
17 | 693 | Vg17-Vest Drenge | 2003 | VEST | 25 m | 2:07.90 | ||
18 | 765 | Vg17-Glostrup Drenge | 0 | GSK | 25 m | 2:08.36 | ||
19 | 546 | Gti2 Drenge 2 | 2004 | GTI | 25 m | 2:08.52 | ||
20 | 62 | Holbæk Herrer 4 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:09.00 | ||
21 | 371 | Solrød Drenge 99 | 1999 | SOLRØD | 25 m | 2:14.00 | ||
22 | 41 | Stt-Stjernerne 1 | 2000 | VATCPH-STT | 25 m | 2:15.00 | ||
23 | 178 | Helsingør Herrer 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.00 | ||
24 | 179 | Helsingør Herrer 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:18.00 | ||
25 | 569 | Gti3 Boys | 2004 | GTI | 25 m | 2:21.27 | ||
26 | 18 | Jordemødrene | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | 2:32.02 | ||
27 | 63 | Holbæk Herrer 5 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:33.00 | ||
28 | 43 | Stt-Stjernerne 2 | 2000 | VATCPH-STT | 25 m | 2:35.00 | ||
29 | 504 | Gsk Helte 1 | 2005 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
30 | 684 | Vest Talent Drenge | 2005 | VEST | 25 m | 2:50.46 | ||
31 | 507 | Gsk Helte 2 | 2006 | GSK | 25 m | 3:05.00 | ||
32 | 677 | Vest Muskelmænd | 2007 | VEST | 25 m | 3:22.40 | ||
33 | 590 | Gti Talent Drenge | 2006 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 20, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Hovedstadens Damer 1 | 1989 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:56.79 | ||
2 | 55 | Holbæk Damer | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 403 | Lyngby Damer 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 1:58.32 | ||
4 | 123 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.50 | ||
5 | 172 | Helsingør Damer 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.28 | ||
6 | 530 | Gti1 Piger | 1999 | GTI | 25 m | 2:02.21 | ||
7 | 124 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:03.50 | ||
8 | 446 | Hovedstadens Damer 2 | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:03.87 | ||
9 | 451 | Hovedstadens Damer 3 | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:04.22 | ||
10 | 698 | Vg17-Vest Elite Damer | 1999 | VEST | 25 m | 2:05.00 | ||
11 | 404 | Lyngby Damer 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:05.30 | ||
12 | 125 | Gsc Piger 3 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.00 | ||
13 | 56 | Holbæk Damer 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 700 | Vg17-Vest Piger | 2004 | VEST | 25 m | 2:12.02 | ||
15 | 167 | A6 Piger 1 | 0 | A6 | 25 m | 2:14.00 | ||
16 | 633 | Farum Piger 1 | 2000 | FARUM | 25 m | 2:15.00 | ||
17 | 547 | Gti2 Piger 1 | 2004 | GTI | 25 m | 2:15.77 | ||
18 | 173 | Helsingør Damer 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.00 | ||
19 | 766 | Vg17-Glostrup Piger | 0 | GSK | 25 m | 2:19.69 | ||
20 | 57 | Holbæk Damer 3 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:20.00 | ||
21 | 174 | Helsingør Damer 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:23.00 | ||
22 | 548 | Gti2 Piger 2 | 2004 | GTI | 25 m | 2:23.38 | ||
23 | 175 | Helsingør Damer 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:24.00 | ||
24 | 168 | A6 Piger 2 | 0 | A6 | 25 m | 2:26.00 | ||
25 | 386 | Solrød Piger 02 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:31.00 | ||
26 | 574 | Gti3 Girls | 2005 | GTI | 25 m | 2:32.08 | ||
27 | 58 | Holbæk Damer 4 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:37.00 | ||
28 | 387 | Solrød Piger 05 | 2005 | SOLRØD | 25 m | 2:38.00 | ||
29 | 511 | Gsk Heltinder 1 | 2006 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
30 | 636 | Farum Piger 2 | 2005 | FARUM | 25 m | 2:40.00 | ||
31 | 388 | Solrød Piger 06 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:47.00 | ||
32 | 685 | Vest Talent Piger | 2006 | VEST | 25 m | 2:54.90 | ||
33 | 13 | Advokaterne | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:58.10 | ||
34 | 28 | Stt-Stjernerne | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 3:00.00 | ||
35 | 514 | Gsk Heltinder 2 | 2007 | GSK | 25 m | 3:10.00 | ||
36 | 686 | Vest Tågehorn | 2007 | VEST | 25 m | 3:16.60 | ||
37 | 591 | Gti Talent Piger | 2007 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 417 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | 1:50.13 | |
2 | 406 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:52.93 | |
3 | 126 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 1:53.31 | |
4 | 72 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:54.08 | |
5 | 643 | Christian Daniel | 1998 | FARUM | 9829AJ | 25 m | 1:54.23 | |
6 | 189 | Bratt Joachim | 1995 | HELSINGØR | 9535AS | 25 m | 1:55.27 | |
7 | 405 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | 1:55.40 | |
8 | 67 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:56.02 | |
9 | 216 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:56.86 | |
10 | 423 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 1:57.31 | |
11 | 104 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:57.91 | |
12 | 466 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:59.76 | |
13 | 242 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 2:00.23 | |
14 | 94 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:00.29 | |
15 | 274 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 2:01.17 | |
16 | 118 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 25 m | 2:01.19 | |
17 | 468 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:01.20 | |
18 | 77 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:01.28 | |
19 | 470 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 2:01.71 | |
20 | 660 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 2:01.75 | |
21 | 409 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 25 m | 2:02.40 | |
22 | 537 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 2:03.39 | |
23 | 412 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:04.14 | |
24 | 536 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 2:04.29 | |
25 | 464 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:06.27 | |
26 | 227 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 2:06.39 | |
27 | 66 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:06.71 | |
28 | 190 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 2:06.76 | |
29 | 483 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:07.17 | |
30 | 471 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 2:07.58 | |
31 | 492 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 2:07.92 | |
32 | 99 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:08.73 | |
33 | 534 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 2:09.14 | |
34 | 253 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:09.34 | |
35 | 73 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:09.71 | |
36 | 4 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 2:12.86 | |
37 | 170 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:13.60 | |
38 | 531 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 2:13.92 | |
39 | 476 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 2:14.61 | |
40 | 495 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 2:14.82 | |
41 | 558 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:14.88 | |
42 | 165 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:15.09 | |
43 | 490 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 2:15.39 | |
44 | 694 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:15.47 | |
45 | 664 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 2:16.14 | |
46 | 719 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:16.78 | |
47 | 9 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 2:16.85 | |
48 | 382 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 2:16.92 | |
49 | 535 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 2:17.41 | |
50 | 720 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:17.59 | |
51 | 554 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:18.82 | |
52 | 474 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 2:19.22 | |
53 | 653 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 2:20.25 | |
54 | 2 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 2:20.64 | |
55 | 376 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 2:21.25 | |
56 | 98 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:21.96 | |
57 | 226 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 2:22.42 | |
58 | 538 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 2:22.54 | |
59 | 475 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 2:22.88 | |
60 | 264 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 2:23.44 | |
61 | 668 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:23.83 | |
62 | 39 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 2:24.14 | |
63 | 539 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 2:24.28 | |
64 | 650 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 2:24.41 | |
65 | 266 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 2:24.97 | |
66 | 657 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 2:26.27 | |
67 | 158 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 2:26.38 | |
68 | 38 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 2:26.48 | |
69 | 562 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 2:27.89 | |
70 | 638 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 2:28.11 | |
71 | 247 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 2:28.93 | |
72 | 203 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:29.64 | |
73 | 180 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:32.15 | |
74 | 85 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:32.21 | |
75 | 22 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:34.39 | |
76 | 521 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:37.20 | |
77 | 100 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:38.16 | |
78 | 91 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:40.26 | |
79 | 75 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:40.65 | |
80 | 697 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 2:45.71 | |
81 | 525 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 2:49.60 | |
82 | 745 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 2:54.02 | |
83 | 718 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:00.04 | |
84 | 46 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 3:00.83 | |
85 | 368 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 3:02.66 | |
86 | 712 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:03.94 | |
87 | 716 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:04.34 | |
88 | 239 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 3:05.47 | |
89 | 761 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 3:05.61 | |
90 | 87 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 3:05.68 | |
91 | 734 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 3:06.35 | |
92 | 19 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 3:07.36 | |
93 | 499 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 3:11.51 | |
94 | 751 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:11.83 | |
95 | 27 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 3:16.11 | |
96 | 589 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 3:20.63 | |
97 | 81 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 3:22.97 | |
98 | 393 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 3:26.23 | |
99 | 159 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 3:26.98 | |
100 | 508 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:29.45 | |
101 | 52 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | ||
102 | 603 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:57.56 | |
2 | 11 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 25 m | 1:59.09 | |
3 | 86 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 1:59.75 | |
4 | 416 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 2:01.84 | |
5 | 184 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:05.28 | |
6 | 442 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 2:06.96 | |
7 | 444 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 2:07.40 | |
8 | 107 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 25 m | 2:08.28 | |
9 | 447 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 2:08.36 | |
10 | 454 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 2:08.51 | |
11 | 96 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:08.80 | |
12 | 450 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 2:09.16 | |
13 | 543 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:09.37 | |
14 | 532 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 2:09.39 | |
15 | 455 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 2:09.47 | |
16 | 445 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 2:10.45 | |
17 | 116 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 25 m | 2:10.73 | |
18 | 401 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 2:11.72 | |
19 | 245 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 2:12.48 | |
20 | 399 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:13.16 | |
21 | 481 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 2:14.34 | |
22 | 113 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:15.11 | |
23 | 272 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:15.35 | |
24 | 452 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 2:16.28 | |
25 | 265 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 2:16.76 | |
26 | 84 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 2:16.79 | |
27 | 415 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 2:16.93 | |
28 | 234 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 2:17.06 | |
29 | 482 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 2:17.76 | |
30 | 3 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 2:17.89 | |
31 | 552 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 2:17.95 | |
32 | 477 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 2:18.03 | |
33 | 90 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:18.05 | |
34 | 735 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 2:18.32 | |
35 | 702 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:18.42 | |
36 | 6 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 2:18.94 | |
37 | 472 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 2:18.98 | |
38 | 421 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 2:19.65 | |
39 | 496 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 2:20.99 | |
40 | 267 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 2:21.15 | |
41 | 485 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 2:21.69 | |
42 | 273 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:21.99 | |
43 | 93 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 2:22.93 | |
44 | 7 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 2:23.13 | |
45 | 540 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:24.28 | |
46 | 8 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 2:24.75 | |
47 | 491 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 2:25.12 | |
48 | 88 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:25.60 | |
49 | 494 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 2:26.41 | |
50 | 762 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:27.88 | |
51 | 544 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 2:27.93 | |
52 | 487 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 2:28.17 | |
53 | 5 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 2:28.47 | |
54 | 82 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 2:29.00 | |
55 | 480 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 2:29.66 | |
56 | 479 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 2:29.84 | |
57 | 157 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 2:29.89 | |
58 | 469 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 2:30.61 | |
59 | 223 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 2:30.90 | |
60 | 162 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 2:31.32 | |
61 | 715 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:31.54 | |
62 | 665 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 2:32.07 | |
63 | 194 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 2:33.28 | |
64 | 160 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 2:33.48 | |
65 | 275 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:33.62 | |
66 | 645 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 2:35.42 | |
67 | 155 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 2:36.20 | |
68 | 704 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:36.49 | |
69 | 97 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:37.26 | |
70 | 489 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 2:37.83 | |
71 | 473 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 2:39.31 | |
72 | 83 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 2:39.40 | |
73 | 656 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 2:40.37 | |
74 | 256 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 2:40.56 | |
75 | 478 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 2:41.16 | |
76 | 564 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 2:41.44 | |
77 | 644 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 2:41.51 | |
78 | 78 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 2:43.85 | |
79 | 498 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 2:44.19 | |
80 | 70 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:44.32 | |
81 | 563 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 2:45.05 | |
82 | 380 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 2:49.39 | |
83 | 383 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 2:52.68 | |
84 | 559 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 2:54.25 | |
85 | 575 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 2:59.88 | |
86 | 705 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 3:00.89 | |
87 | 565 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 3:03.22 | |
88 | 395 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 3:05.09 | |
89 | 580 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 3:07.97 | |
90 | 709 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:08.11 | |
91 | 15 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:09.65 | |
92 | 396 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 3:11.77 | |
93 | 16 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 3:14.97 | |
94 | 740 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 3:29.55 | |
95 | 579 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 3:36.14 | |
96 | 587 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 3:37.79 | |
97 | 592 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 3:37.80 | |
98 | 14 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 3:41.57 | |
99 | 394 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | ||
100 | 616 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 647 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 1:00.21 | |
2 | 398 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 25 m | 1:01.32 | |
3 | 95 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 1:02.03 | |
4 | 675 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:05.08 | |
5 | 130 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:05.17 | |
6 | 406 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | 1:05.63 | |
7 | 536 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:06.33 | |
8 | 108 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:07.94 | |
9 | 103 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:08.15 | |
10 | 211 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:08.41 | |
11 | 410 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 1:09.42 | |
12 | 129 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:11.74 | |
13 | 218 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 1:12.61 | |
14 | 465 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:12.67 | |
15 | 551 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 1:15.49 | |
16 | 467 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:17.19 | |
17 | 128 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 1:17.52 | |
18 | 85 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:17.57 | |
19 | 73 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:17.75 | |
20 | 538 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:18.56 | |
21 | 171 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:21.53 | |
22 | 212 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:21.75 | |
23 | 534 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:24.29 | |
24 | 42 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:24.64 | |
25 | 695 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:24.80 | |
26 | 37 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:24.87 | |
27 | 4 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 1:25.22 | |
28 | 571 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:25.74 | |
29 | 40 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:26.96 | |
30 | 258 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 1:28.41 | |
31 | 661 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:33.84 | |
32 | 763 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:34.69 | |
33 | 748 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:35.22 | |
34 | 20 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 1:37.11 | |
35 | 746 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:37.28 | |
36 | 501 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:37.78 | |
37 | 21 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:39.06 | |
38 | 736 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:41.76 | |
39 | 741 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:42.41 | |
40 | 500 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:43.54 | |
41 | 760 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:44.39 | |
42 | 26 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:44.88 | |
43 | 585 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:48.66 | |
44 | 572 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:50.56 | |
45 | 505 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:50.86 | |
46 | 506 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:51.36 | |
47 | 509 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:58.12 | |
48 | 679 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 2:08.57 | |
49 | 683 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 2:09.25 | |
50 | 570 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 2:16.68 | |
51 | 25 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 2:16.75 | |
52 | 681 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 2:19.38 | |
53 | 680 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 2:22.67 | |
54 | 678 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 2:24.60 | |
55 | 92 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | ||
56 | 374 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | ||
57 | 593 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | ||
58 | 620 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | GTI | 0723AH | 25 m | ||
59 | 682 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Wermuth Anna | 1996 | H2Odense | 9658AM | 25 m | 1:08.88 | |
2 | 414 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 25 m | 1:09.33 | |
3 | 448 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 1:10.05 | |
4 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:12.77 | |
5 | 79 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:12.91 | |
6 | 401 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | 1:13.09 | |
7 | 420 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 1:13.92 | |
8 | 400 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 1:14.51 | |
9 | 200 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:14.81 | |
10 | 453 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 1:15.10 | |
11 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:16.91 | |
12 | 641 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:19.77 | |
13 | 115 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 25 m | 1:20.00 | |
14 | 233 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:20.29 | |
15 | 481 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 1:21.64 | |
16 | 219 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:21.67 | |
17 | 12 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 1:21.70 | |
18 | 550 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:21.85 | |
19 | 225 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:22.22 | |
20 | 93 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:22.33 | |
21 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:22.42 | |
22 | 199 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:22.50 | |
23 | 422 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:22.63 | |
24 | 208 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:22.64 | |
25 | 754 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:22.88 | |
26 | 5 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 1:23.16 | |
27 | 456 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:23.19 | |
28 | 127 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:23.44 | |
29 | 169 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:24.45 | |
30 | 519 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:24.69 | |
31 | 166 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:24.85 | |
32 | 637 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:25.41 | |
33 | 523 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:26.28 | |
34 | 408 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:26.29 | |
35 | 544 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 1:26.77 | |
36 | 762 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:28.64 | |
37 | 277 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:29.52 | |
38 | 402 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:29.61 | |
39 | 413 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:30.14 | |
40 | 662 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 1:30.22 | |
41 | 486 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:31.40 | |
42 | 703 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:32.06 | |
43 | 194 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:32.63 | |
44 | 80 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:32.75 | |
45 | 163 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:34.83 | |
46 | 389 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:35.32 | |
47 | 755 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:35.85 | |
48 | 564 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:36.15 | |
49 | 391 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:36.16 | |
50 | 577 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:37.19 | |
51 | 392 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:37.20 | |
52 | 743 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:37.79 | |
53 | 261 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:37.95 | |
54 | 526 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:38.29 | |
55 | 758 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:38.35 | |
56 | 757 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:38.47 | |
57 | 512 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:39.53 | |
58 | 498 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:39.74 | |
59 | 33 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 1:40.63 | |
60 | 372 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:40.78 | |
61 | 672 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:41.27 | |
62 | 384 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:43.34 | |
63 | 750 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:43.83 | |
64 | 522 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:44.14 | |
65 | 582 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:44.44 | |
66 | 701 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:44.69 | |
67 | 31 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:45.16 | |
68 | 646 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 1:46.06 | |
69 | 599 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 1:47.65 | |
70 | 576 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:47.83 | |
71 | 64 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:53.75 | |
72 | 516 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:56.23 | |
73 | 733 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:58.83 | |
74 | 608 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:58.89 | |
75 | 35 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:59.77 | |
76 | 49 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 2:01.44 | |
77 | 50 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 2:08.04 | |
78 | 515 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 2:09.61 | |
79 | 518 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 2:17.06 | |
80 | 527 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 2:22.84 | |
81 | 51 | Nabe Malou | 2006 | VATCPH-STT | 0684AM | 25 m | 2:27.49 | |
82 | 34 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | ||
83 | 369 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | ||
84 | 601 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | ||
85 | 614 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | ||
86 | 687 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | ||
87 | 689 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | ||
88 | 690 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
89 | 691 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
90 | 692 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | ||
91 | 706 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | ||
92 | 708 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
93 | 714 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 25, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 460 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 25 m | 4:21.26 | |
2 | 126 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 4:23.60 | |
3 | 484 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 25 m | 4:24.73 | |
4 | 65 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 4:43.25 | |
5 | 131 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 25 m | 4:43.46 | |
6 | 69 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 4:46.88 | |
7 | 102 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 4:48.46 | |
8 | 542 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 4:48.71 | |
9 | 104 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 4:49.36 | |
10 | 276 | Vámosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 5:19.74 | |
11 | 535 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 5:24.58 | |
12 | 560 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 5:36.32 | |
13 | 407 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 5:37.15 | |
14 | 555 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 5:40.61 | |
15 | 566 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 5:43.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 26, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 5:08.51 | |
2 | 119 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 5:15.76 | |
3 | 752 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 5:29.30 | |
4 | 121 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 5:31.61 | |
5 | 702 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:33.61 | |
6 | 96 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 5:35.53 | |
7 | 552 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 5:38.09 | |
8 | 208 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 5:39.93 | |
9 | 262 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 5:40.50 | |
10 | 422 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 5:48.24 | |
11 | 154 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 5:58.97 | |
12 | 90 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 5:59.83 | |
13 | 418 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 6:09.39 | |
14 | 557 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 6:26.40 | |
15 | 402 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 6:27.75 | |
16 | 561 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 6:30.90 | |
17 | 549 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 6:35.66 | |
18 | 567 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 6:37.53 | |
19 | 498 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 7:00.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 27, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 188 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 22.76 | |
2 | 647 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 22.80 | |
3 | 126 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 22.85 | |
4 | 642 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 25 m | 22.93 | |
5 | 108 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 23.67 | |
6 | 771 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897ac | 25 m | 23.85 | |
7 | 423 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 25 m | 23.86 | |
8 | 640 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 23.91 | |
9 | 118 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 25 m | 23.97 | |
10 | 466 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 24.04 | |
11 | 459 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 24.19 | |
12 | 67 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 24.55 | |
13 | 94 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 24.70 | |
14 | 542 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 25.00 | |
15 | 190 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 25.04 | |
16 | 493 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 25.19 | |
17 | 216 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 25.22 | |
18 | 412 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 25.22 | |
19 | 274 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 25.31 | |
20 | 72 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 25.45 | |
21 | 660 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 25.53 | |
22 | 664 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 25 m | 25.65 | |
23 | 382 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 25.78 | |
24 | 468 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 25.89 | |
25 | 467 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 26.08 | |
26 | 723 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 26.22 | |
27 | 534 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 26.31 | |
28 | 539 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 26.41 | |
29 | 470 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 26.53 | |
30 | 492 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 26.59 | |
31 | 257 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 26.74 | |
32 | 568 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 26.93 | |
33 | 653 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 27.09 | |
34 | 648 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 27.11 | |
35 | 531 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 27.29 | |
36 | 483 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 27.34 | |
37 | 407 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 27.49 | |
38 | 770 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875ap | 25 m | 27.50 | |
39 | 558 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 27.51 | |
40 | 410 | Henriksen Casper Koch | 2002 | LYNGBY | 0245AO | 25 m | 27.54 | |
41 | 551 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 27.59 | |
42 | 465 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 27.61 | |
43 | 38 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 27.66 | |
44 | 562 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 27.66 | |
45 | 226 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 27.75 | |
46 | 258 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 25 m | 27.76 | |
47 | 39 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 27.96 | |
48 | 9 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 27.97 | |
49 | 476 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 28.17 | |
50 | 471 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 28.25 | |
51 | 192 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 28.26 | |
52 | 264 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 28.47 | |
53 | 638 | Als-Nielsen Simon | 2003 | FARUM | 0383AG | 25 m | 28.48 | |
54 | 376 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 28.62 | |
55 | 720 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 28.79 | |
56 | 490 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 28.84 | |
57 | 4 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 25 m | 28.97 | |
58 | 570 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 29.06 | |
59 | 260 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 29.11 | |
60 | 650 | Hougaard Benjamin | 2003 | FARUM | 0327AM | 25 m | 29.31 | |
61 | 212 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 29.44 | |
62 | 695 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 29.52 | |
63 | 75 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 29.56 | |
64 | 203 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 29.75 | |
65 | 495 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 29.77 | |
66 | 696 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 29.83 | |
67 | 474 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 29.85 | |
68 | 556 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 29.86 | |
69 | 40 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 29.88 | |
70 | 521 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 29.95 | |
71 | 266 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 30.10 | |
72 | 571 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 30.28 | |
73 | 218 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 30.32 | |
74 | 385 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 30.51 | |
75 | 475 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 31.00 | |
76 | 657 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 31.14 | |
77 | 180 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 31.21 | |
78 | 42 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 31.27 | |
79 | 572 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 31.44 | |
80 | 581 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 32.14 | |
81 | 22 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 32.41 | |
82 | 573 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 32.42 | |
83 | 91 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 32.48 | |
84 | 100 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 32.76 | |
85 | 584 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 33.14 | |
86 | 661 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 33.32 | |
87 | 240 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 33.41 | |
88 | 728 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 33.72 | |
89 | 20 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 33.85 | |
90 | 763 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 34.01 | |
91 | 500 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 34.59 | |
92 | 259 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 34.70 | |
93 | 21 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 34.71 | |
94 | 736 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 34.74 | |
95 | 598 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 34.86 | |
96 | 368 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 34.93 | |
97 | 745 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 34.98 | |
98 | 760 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 35.10 | |
99 | 228 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 35.15 | |
100 | 746 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 35.29 | |
101 | 19 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 35.60 | |
102 | 596 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 36.13 | |
103 | 748 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 36.17 | |
104 | 718 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 36.50 | |
105 | 585 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 36.58 | |
106 | 87 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 36.62 | |
107 | 222 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 36.75 | |
108 | 588 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 37.08 | |
109 | 26 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 37.11 | |
110 | 499 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 37.17 | |
111 | 767 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 37.27 | |
112 | 393 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 37.33 | |
113 | 195 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 37.40 | |
114 | 210 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 37.53 | |
115 | 92 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | 37.61 | |
116 | 243 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 37.70 | |
117 | 603 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 38.00 | |
118 | 716 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 38.07 | |
119 | 71 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 38.64 | |
120 | 159 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 38.72 | |
121 | 625 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 38.88 | |
122 | 610 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 39.14 | |
123 | 46 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 39.23 | |
124 | 370 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 39.23 | |
125 | 230 | Luiten Oliver | 2006 | HELSINGØR | 0609AF | 25 m | 39.44 | |
126 | 605 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 39.58 | |
127 | 680 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 39.74 | |
128 | 27 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 40.27 | |
129 | 241 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | 40.75 | |
130 | 508 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 40.97 | |
131 | 81 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 41.08 | |
132 | 201 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 41.26 | |
133 | 509 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 41.54 | |
134 | 502 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 41.66 | |
135 | 510 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 41.88 | |
136 | 681 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 41.92 | |
137 | 374 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 42.45 | |
138 | 25 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 42.47 | |
139 | 597 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 42.78 | |
140 | 678 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 44.08 | |
141 | 629 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 44.09 | |
142 | 683 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 44.91 | |
143 | 207 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 45.13 | |
144 | 682 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 45.28 | |
145 | 237 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 48.31 | |
146 | 617 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 49.36 | |
147 | 679 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 53.94 | |
148 | 620 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | GTI | 0723AH | 25 m | 54.81 | |
149 | 52 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | ||
150 | 76 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 25 m | |||
151 | 611 | Larsen Sebastian Crone | 2008 | GTI | 25 m | |||
152 | 624 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | ||
153 | 707 | Andreasse Cornelius Kvist | 2008 | VEST | 25 m | |||
154 | 710 | Bøge Sofus Emil Løkkoholt | 2007 | VEST | 25 m | |||
155 | 711 | Can Sami | 2007 | VEST | 25 m | |||
156 | 717 | Giugno Raffaele Fu | 2007 | VEST | 25 m | |||
157 | 721 | Hove Bertram | 2008 | VEST | 25 m | |||
158 | 726 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 25 m | |||
159 | 729 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 25 m | |||
160 | 739 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 25 m | |||
161 | 744 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 28, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 532 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 25.08 | |
2 | 11 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 25 m | 25.83 | |
3 | 445 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 25.95 | |
4 | 107 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 25 m | 26.50 | |
5 | 184 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 26.51 | |
6 | 670 | Rask Camilla | 1999 | FARUM | 9984AJ | 25 m | 26.53 | |
7 | 419 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 26.59 | |
8 | 639 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 25 m | 26.60 | |
9 | 449 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 25 m | 26.62 | |
10 | 272 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 26.67 | |
11 | 116 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 25 m | 26.87 | |
12 | 111 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 26.88 | |
13 | 533 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 27.32 | |
14 | 447 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 27.50 | |
15 | 265 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 27.77 | |
16 | 674 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 27.80 | |
17 | 89 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 27.91 | |
18 | 442 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 28.00 | |
19 | 541 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 28.18 | |
20 | 415 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | 28.20 | |
21 | 454 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 28.28 | |
22 | 245 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 28.35 | |
23 | 186 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 28.36 | |
24 | 105 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 28.49 | |
25 | 450 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 28.50 | |
26 | 457 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 28.55 | |
27 | 421 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | 28.61 | |
28 | 79 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 28.80 | |
29 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 28.80 | |
30 | 413 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 28.83 | |
31 | 209 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 28.85 | |
32 | 399 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 28.85 | |
33 | 6 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 29.03 | |
34 | 453 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 29.06 | |
35 | 456 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 29.09 | |
36 | 267 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 29.12 | |
37 | 654 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 29.39 | |
38 | 469 | Andersen Jasmin Egeskov | 2005 | HOVEDSTAD | 0506AE | 25 m | 29.40 | |
39 | 735 | Møller Delphine | 1999 | VEST | 9908AK | 25 m | 29.41 | |
40 | 452 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 29.47 | |
41 | 519 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 29.49 | |
42 | 229 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 29.52 | |
43 | 652 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 29.62 | |
44 | 161 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 29.69 | |
45 | 703 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 29.71 | |
46 | 12 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 29.78 | |
47 | 418 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 29.79 | |
48 | 234 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 29.80 | |
49 | 162 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 30.02 | |
50 | 481 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 25 m | 30.02 | |
51 | 8 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 30.04 | |
52 | 408 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 30.13 | |
53 | 275 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 30.23 | |
54 | 649 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 30.25 | |
55 | 82 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 30.30 | |
56 | 5 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 30.32 | |
57 | 472 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 30.63 | |
58 | 544 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 25 m | 30.67 | |
59 | 487 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 30.79 | |
60 | 3 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 30.83 | |
61 | 565 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 30.98 | |
62 | 762 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 31.02 | |
63 | 7 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 31.04 | |
64 | 645 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 25 m | 31.10 | |
65 | 479 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 31.15 | |
66 | 225 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 31.19 | |
67 | 280 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 31.19 | |
68 | 256 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 31.20 | |
69 | 223 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 31.23 | |
70 | 262 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 31.30 | |
71 | 383 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 31.36 | |
72 | 491 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 31.38 | |
73 | 561 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 31.38 | |
74 | 378 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 31.45 | |
75 | 164 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 31.53 | |
76 | 157 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 31.57 | |
77 | 641 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 31.72 | |
78 | 194 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 31.75 | |
79 | 494 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 31.95 | |
80 | 238 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 32.04 | |
81 | 662 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 32.07 | |
82 | 480 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 32.10 | |
83 | 523 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 32.28 | |
84 | 269 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 32.33 | |
85 | 578 | Gotfredsen Emilia | 2005 | GTI | 0562AE | 25 m | 32.37 | |
86 | 163 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 32.58 | |
87 | 199 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 32.59 | |
88 | 563 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 32.60 | |
89 | 155 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 32.64 | |
90 | 248 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 32.73 | |
91 | 704 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 32.81 | |
92 | 666 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 32.89 | |
93 | 97 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 32.97 | |
94 | 255 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 33.00 | |
95 | 659 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 33.21 | |
96 | 496 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 33.34 | |
97 | 473 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 33.44 | |
98 | 575 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 33.51 | |
99 | 656 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 33.61 | |
100 | 235 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 33.66 | |
101 | 395 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 33.69 | |
102 | 277 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 33.75 | |
103 | 70 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 33.89 | |
104 | 31 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 33.94 | |
105 | 489 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 33.98 | |
106 | 559 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 34.05 | |
107 | 557 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 34.11 | |
108 | 183 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 34.28 | |
109 | 78 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 34.32 | |
110 | 671 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 34.32 | |
111 | 224 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 34.43 | |
112 | 389 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 34.49 | |
113 | 549 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 34.65 | |
114 | 512 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 34.67 | |
115 | 722 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 34.81 | |
116 | 380 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 34.84 | |
117 | 478 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 34.97 | |
118 | 80 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 35.03 | |
119 | 396 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 35.17 | |
120 | 252 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 35.19 | |
121 | 526 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 35.29 | |
122 | 503 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 35.38 | |
123 | 244 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 35.47 | |
124 | 497 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 35.58 | |
125 | 580 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 35.67 | |
126 | 372 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 35.70 | |
127 | 663 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 35.88 | |
128 | 33 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 36.09 | |
129 | 743 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 36.11 | |
130 | 236 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 36.13 | |
131 | 582 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 36.25 | |
132 | 738 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 36.35 | |
133 | 64 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 36.63 | |
134 | 249 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 36.68 | |
135 | 513 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 36.75 | |
136 | 587 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 36.76 | |
137 | 231 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 36.77 | |
138 | 377 | Kofoed-Hansen Sofie Marie | 2002 | SOLRØD | 0278BD | 25 m | 36.80 | |
139 | 646 | Fischer Amalie Frost | 2005 | FARUM | 0502AR | 25 m | 37.04 | |
140 | 381 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 37.05 | |
141 | 627 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 37.05 | |
142 | 16 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 37.17 | |
143 | 524 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 37.18 | |
144 | 220 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 37.29 | |
145 | 602 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 37.44 | |
146 | 384 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 37.52 | |
147 | 757 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 37.61 | |
148 | 689 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 38.29 | |
149 | 709 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 38.32 | |
150 | 619 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 38.58 | |
151 | 34 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 38.70 | |
152 | 601 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 38.85 | |
153 | 375 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 38.96 | |
154 | 768 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704ad | 25 m | 39.15 | |
155 | 750 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 39.55 | |
156 | 373 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 39.83 | |
157 | 623 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 39.89 | |
158 | 758 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 39.97 | |
159 | 15 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 40.00 | |
160 | 14 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 40.52 | |
161 | 369 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 40.60 | |
162 | 613 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 40.92 | |
163 | 612 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 41.05 | |
164 | 691 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 41.12 | |
165 | 517 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 41.37 | |
166 | 599 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 41.45 | |
167 | 740 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 41.46 | |
168 | 205 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 41.61 | |
169 | 35 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 41.67 | |
170 | 204 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 42.02 | |
171 | 595 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | 42.42 | |
172 | 268 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 42.50 | |
173 | 621 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 42.58 | |
174 | 51 | Nabe Malou | 2006 | VATCPH-STT | 0684AM | 25 m | 42.75 | |
175 | 221 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 42.78 | |
176 | 202 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 42.90 | |
177 | 49 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 43.21 | |
178 | 628 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 43.64 | |
179 | 379 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 43.72 | |
180 | 515 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 43.97 | |
181 | 516 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 44.04 | |
182 | 616 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 44.13 | |
183 | 390 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 25 m | 44.37 | |
184 | 690 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 44.47 | |
185 | 609 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | GTI | 0722AI | 25 m | 44.49 | |
186 | 692 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 45.14 | |
187 | 185 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | 45.27 | |
188 | 607 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 45.29 | |
189 | 279 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | 45.46 | |
190 | 394 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 45.77 | |
191 | 271 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 46.03 | |
192 | 50 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 46.29 | |
193 | 687 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 47.00 | |
194 | 182 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 47.76 | |
195 | 622 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2007 | GTI | 0724AN | 25 m | 48.01 | |
196 | 196 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 48.48 | |
197 | 270 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 49.82 | |
198 | 600 | Fischer Isabell | 2007 | GTI | 0726AI | 25 m | 51.43 | |
199 | 630 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 52.46 | |
200 | 714 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 53.29 | |
201 | 527 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 53.57 | |
202 | 708 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 54.12 | |
203 | 706 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 1:02.00 | |
204 | 594 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | 1:04.66 | |
205 | 764 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:08.86 | |
206 | 604 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | ||
207 | 606 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 25 m | |||
208 | 615 | Nielsen Emily Kampmann | 2007 | GTI | 25 m | |||
209 | 626 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | GTI | 0816AG | 25 m | ||
210 | 713 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | |||
211 | 724 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 25 m | |||
212 | 725 | Kristoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | |||
213 | 727 | Laursen Ester Bang | 2009 | VEST | 25 m | |||
214 | 731 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | ||
215 | 732 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 25 m | |||
216 | 737 | Nielsen Amalie | 2009 | VEST | 25 m | |||
217 | 742 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 25 m | |||
218 | 747 | Rasmuss Frederikke Molter | 2008 | VEST | 25 m | |||
219 | 749 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 25 m | |||
220 | 753 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
221 | 756 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 29, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 65 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 16:52.24 | |
2 | 471 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 25 m | 17:11.32 | |
3 | 128 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 18:00.27 | |
4 | 470 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 25 m | 18:02.77 | |
5 | 719 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 19:04.70 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 30, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 448 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 8:51.77 | |
2 | 10 | Wermuth Anna | 1996 | H2Odense | 9658AM | 25 m | 8:55.63 | |
3 | 115 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 25 m | 9:15.52 | |
4 | 121 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 9:20.75 | |
5 | 477 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 9:46.01 | |
6 | 234 | Madsen Olivia Ida | 2003 | HELSINGØR | 0404AF | 25 m | 9:50.19 | |
7 | 472 | Callesen Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432AK | 25 m | 9:50.67 | |
8 | 457 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 9:58.88 | |
9 | 223 | Kolstrup-Timm Amalie | 2003 | HELSINGØR | 0314AK | 25 m | 10:00.00 | RES |
10 | 3 | Christensen Nønne | 2004 | VAT CPH-MK | 0486AM | 25 m | 10:01.34 | RES |
11 | 399 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 10:02.44 | RES |
12 | 488 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 10:19.41 | RES |
13 | 485 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 10:36.09 | RES |
14 | 482 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 10:44.39 | RES |
15 | 169 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 10:54.23 | RES |
16 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 11:05.89 | RES |
17 | 564 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 11:54.88 | RES |
18 | 219 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 12:00.00 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 31, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 667 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 25 m | 54.33 | |
2 | 188 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 54.55 | |
3 | 242 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 56.18 | |
4 | 542 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 56.95 | |
5 | 640 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 25 m | 57.03 | |
6 | 189 | Bratt Joachim | 1995 | HELSINGØR | 9535AS | 25 m | 57.19 | |
7 | 69 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 57.30 | |
8 | 131 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 25 m | 57.37 | |
9 | 95 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 57.75 | |
10 | 190 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 57.89 | |
11 | 484 | Müller Jonathan | 1997 | HOVEDSTAD | 9751AB | 25 m | 58.31 | |
12 | 130 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 58.69 | |
13 | 227 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:00.08 | |
14 | 103 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:02.18 | |
15 | 211 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:03.10 | |
16 | 104 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:03.30 | |
17 | 129 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:03.62 | |
18 | 192 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:06.01 | |
19 | 382 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 1:06.13 | |
20 | 660 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 1:06.55 | |
21 | 170 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:06.88 | |
22 | 723 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:07.06 | |
23 | 535 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:07.26 | |
24 | 66 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:07.36 | |
25 | 37 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:07.63 | |
26 | 539 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:08.16 | |
27 | 226 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:08.56 | |
28 | 274 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 1:10.16 | |
29 | 560 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:10.39 | |
30 | 719 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 1:10.40 | |
31 | 9 | Thinghøjen Oscar | 2003 | VAT CPH-MK | 0357AG | 25 m | 1:10.77 | |
32 | 247 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:11.50 | |
33 | 655 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 1:11.77 | |
34 | 2 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 1:11.87 | |
35 | 694 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:12.86 | |
36 | 556 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:14.37 | |
37 | 570 | Isberg Oscar | 2004 | GTI | 0433AC | 25 m | 1:14.72 | |
38 | 555 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:14.86 | |
39 | 266 | Stærkær Alexander | 2002 | HELSINGØR | 0287AN | 25 m | 1:15.37 | |
40 | 385 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 1:17.23 | |
41 | 696 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:17.79 | |
42 | 180 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:17.82 | |
43 | 218 | Jensen Oliver Bak | 2002 | HELSINGØR | 0257AT | 25 m | 1:18.86 | |
44 | 171 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:19.88 | |
45 | 239 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:20.00 | |
46 | 525 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:21.71 | |
47 | 158 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:24.72 | |
48 | 697 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:28.59 | |
49 | 584 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 1:35.48 | |
50 | 71 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:37.87 | |
51 | 712 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:39.82 | |
52 | 505 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:41.32 | |
53 | 46 | Jensen William | 2002 | VATCPH-STT | 0209AF | 25 m | 1:48.24 | |
54 | 506 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:48.70 | |
55 | 370 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | ||
56 | 573 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | ||
57 | 625 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | ||
58 | 734 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | ||
59 | 751 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 32, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 532 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 59.99 | |
2 | 444 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:01.37 | |
3 | 449 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 25 m | 1:02.69 | |
4 | 107 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 25 m | 1:02.75 | |
5 | 86 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 1:02.83 | |
6 | 447 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 25 m | 1:03.35 | |
7 | 119 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:03.53 | |
8 | 89 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:03.74 | |
9 | 543 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:03.84 | |
10 | 456 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 25 m | 1:04.81 | |
11 | 111 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 1:04.94 | |
12 | 455 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 1:05.24 | |
13 | 245 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 1:05.87 | |
14 | 6 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | VAT CPH-MK | 0408AB | 25 m | 1:06.57 | |
15 | 272 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:07.46 | |
16 | 673 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 1:07.69 | |
17 | 450 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 25 m | 1:07.76 | |
18 | 637 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:08.98 | |
19 | 127 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:09.22 | |
20 | 113 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:09.26 | |
21 | 84 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 1:10.21 | |
22 | 200 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:10.63 | |
23 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:11.00 | |
24 | 106 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:11.84 | |
25 | 267 | Sylvander Pil | 2003 | HELSINGØR | 0386AN | 25 m | 1:12.18 | |
26 | 250 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:13.69 | |
27 | 567 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:14.41 | |
28 | 8 | Søby Liva | 2004 | VAT CPH-MK | 0402AD | 25 m | 1:14.58 | |
29 | 265 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:15.16 | |
30 | 759 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:15.16 | |
31 | 7 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 25 m | 1:16.42 | |
32 | 88 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:16.70 | |
33 | 160 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 1:17.41 | |
34 | 577 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 1:18.12 | |
35 | 169 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:18.25 | |
36 | 164 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:19.18 | |
37 | 550 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 1:19.31 | |
38 | 522 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:19.40 | |
39 | 166 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:19.42 | |
40 | 754 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:21.76 | |
41 | 644 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:23.03 | |
42 | 273 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:25.00 | |
43 | 392 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:25.83 | |
44 | 755 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:30.33 | |
45 | 380 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:31.53 | |
46 | 722 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:31.84 | |
47 | 162 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 1:33.01 | |
48 | 391 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:33.05 | |
49 | 503 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:35.73 | |
50 | 513 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:46.89 | |
51 | 381 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 2:05.79 | |
52 | 517 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:03.94 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 33, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:04.36 | |
2 | 102 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 2:05.68 | |
3 | 118 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 25 m | 2:07.90 | |
4 | 126 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | 2:10.65 | |
5 | 537 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 2:12.64 | |
6 | 464 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 2:15.63 | |
7 | 253 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 2:18.37 | |
8 | 468 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 25 m | 2:19.16 | |
9 | 568 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 2:20.89 | |
10 | 99 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:20.97 | |
11 | 165 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:28.10 | |
12 | 558 | Knudsen Marco | 2003 | GTI | 0399AF | 25 m | 2:32.03 | |
13 | 554 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 2:34.79 | |
14 | 658 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 2:34.79 | |
15 | 98 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:36.13 | |
16 | 668 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:38.65 | |
17 | 566 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 2:38.88 | |
18 | 483 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 25 m | 2:38.92 | |
19 | 260 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 2:44.29 | |
20 | 75 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:48.84 | |
21 | 728 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:49.99 | |
22 | 501 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:54.92 | |
23 | 521 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:55.74 | |
24 | 525 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:01.94 | |
25 | 589 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 3:06.17 | |
26 | 748 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:10.72 | |
27 | 761 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 3:13.22 | |
28 | 716 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:20.66 | |
29 | 629 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 3:47.94 | |
30 | 510 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 3:48.01 | |
31 | 508 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:55.38 | |
32 | 586 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | ||
33 | 610 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 34, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 111 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | 2:26.00 | |
2 | 488 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 2:33.13 | |
3 | 543 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:33.82 | |
4 | 105 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 2:35.09 | |
5 | 540 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:35.38 | |
6 | 486 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 2:36.09 | |
7 | 90 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:37.41 | |
8 | 715 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:43.27 | |
9 | 649 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 2:46.73 | |
10 | 378 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 2:46.96 | |
11 | 564 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 2:46.99 | |
12 | 161 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 2:47.07 | |
13 | 659 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 2:48.36 | |
14 | 652 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 2:51.28 | |
15 | 275 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:53.40 | |
16 | 666 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 3:05.20 | |
17 | 577 | Madsen Julie Liv | 2006 | GTI | 0682AB | 25 m | 3:21.90 | |
18 | 608 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 35, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 651 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 25 m | 54.37 | |
2 | 647 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 25 m | 55.78 | |
3 | 188 | Benli Ömer Faruk | 1993 | HELSINGØR | 9317AI | 25 m | 56.22 | |
4 | 460 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 25 m | 58.03 | |
5 | 459 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 58.90 | |
6 | 462 | Grillo Giano | 1998 | HOVEDSTAD | 9827AL | 25 m | 1:00.51 | |
7 | 493 | Thomsen Jesper Frost | 1997 | HOVEDSTAD | 9723AE | 25 m | 1:01.02 | |
8 | 242 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 25 m | 1:01.32 | |
9 | 536 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:01.63 | |
10 | 542 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:01.63 | |
11 | 69 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 25 m | 1:01.72 | |
12 | 130 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | 1:01.93 | |
13 | 675 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 25 m | 1:02.16 | |
14 | 103 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:02.78 | |
15 | 108 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 25 m | 1:02.79 | |
16 | 216 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:02.79 | |
17 | 466 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 25 m | 1:02.84 | |
18 | 65 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:03.09 | |
19 | 211 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:03.31 | |
20 | 131 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | GLADSAXE | 0081AA | 25 m | 1:03.59 | |
21 | 67 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:03.89 | |
22 | 72 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:04.29 | |
23 | 648 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:06.14 | |
24 | 77 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 1:06.33 | |
25 | 129 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 1:06.41 | |
26 | 467 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 25 m | 1:07.65 | |
27 | 73 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:09.66 | |
28 | 37 | Munkholm Marcus | 2001 | VATCPH-STT | 0169AC | 25 m | 1:09.75 | |
29 | 66 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 1:10.47 | |
30 | 192 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:10.56 | |
31 | 39 | Hansen Patrick S. | 2000 | VATCPH-STT | 0089AT | 25 m | 1:11.51 | |
32 | 535 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 25 m | 1:11.96 | |
33 | 562 | Plank Nicklas | 2004 | GTI | 0463AN | 25 m | 1:11.96 | |
34 | 560 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GTI | 0441AC | 25 m | 1:12.63 | |
35 | 260 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:13.62 | |
36 | 42 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:14.40 | |
37 | 212 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 1:14.57 | |
38 | 247 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:14.60 | |
39 | 695 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:15.01 | |
40 | 555 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 1:15.33 | |
41 | 264 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:16.13 | |
42 | 239 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:16.29 | |
43 | 171 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:16.55 | |
44 | 556 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 0351AG | 25 m | 1:16.82 | |
45 | 696 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:17.60 | |
46 | 465 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 25 m | 1:17.74 | |
47 | 38 | Poulsen Rasmus Emil | 2001 | VATCPH-STT | 0167AQ | 25 m | 1:17.78 | |
48 | 85 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:18.58 | |
49 | 40 | Hansen Mikkel Brundert | 2002 | VATCPH-STT | 0247AT | 25 m | 1:19.09 | |
50 | 571 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GTI | 0645AA | 25 m | 1:19.17 | |
51 | 655 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 1:20.15 | |
52 | 572 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | GTI | 0513AF | 25 m | 1:21.73 | |
53 | 376 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:22.11 | |
54 | 573 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GTI | 0419AK | 25 m | 1:22.75 | |
55 | 728 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:22.87 | |
56 | 368 | Ande Benjamin Koch Oltman | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:23.55 | |
57 | 240 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:24.24 | |
58 | 203 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:24.47 | |
59 | 91 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:24.64 | |
60 | 763 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:26.27 | |
61 | 259 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:26.77 | |
62 | 581 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 1:27.26 | |
63 | 100 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:30.08 | |
64 | 19 | Skadhauge Jonathan | 2005 | VATCPH-STT | 0509AE | 25 m | 1:30.19 | |
65 | 746 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:30.24 | |
66 | 505 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:30.41 | |
67 | 736 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:30.86 | |
68 | 745 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:31.62 | |
69 | 586 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 1:31.79 | |
70 | 760 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:32.17 | |
71 | 26 | Hejbroch Simon | 2006 | VATCPH-STT | 0633AE | 25 m | 1:32.32 | |
72 | 589 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GTI | 0675AB | 25 m | 1:33.56 | |
73 | 228 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 1:34.77 | |
74 | 718 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:34.78 | |
75 | 712 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:35.86 | |
76 | 506 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:36.65 | |
77 | 500 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:37.53 | |
78 | 210 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 1:38.17 | |
79 | 741 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:38.17 | |
80 | 499 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:38.23 | |
81 | 585 | Mains Marius | 2005 | GTI | 0551AF | 25 m | 1:39.16 | |
82 | 502 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:39.73 | |
83 | 71 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:39.79 | |
84 | 588 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 1:39.87 | |
85 | 370 | Daniele Martin | 2006 | SOLRØD | 0691AH | 25 m | 1:40.54 | |
86 | 159 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:40.99 | |
87 | 52 | Jensen Bjarke Søndergaard | 2004 | VATCPH-STT | 0493AR | 25 m | 1:41.56 | |
88 | 680 | Wagner Adam | 2007 | VEST | 0791AB | 25 m | 1:41.56 | |
89 | 596 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 1:41.80 | |
90 | 87 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:42.08 | |
91 | 610 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI | 0689AF | 25 m | 1:44.20 | |
92 | 509 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:47.42 | |
93 | 605 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 1:49.29 | |
94 | 603 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI | 0763AC | 25 m | 1:49.40 | |
95 | 625 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI | 0791AD | 25 m | 1:49.50 | |
96 | 510 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:51.55 | |
97 | 81 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:54.39 | |
98 | 629 | Toft Simon Hasting | 2006 | GTI | 0613AD | 25 m | 1:55.37 | |
99 | 597 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 2:00.23 | |
100 | 620 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | GTI | 0723AH | 25 m | 2:22.03 | |
101 | 92 | Norlander Oscar | 2006 | HOLBÆK | 0647AL | 25 m | ||
102 | 593 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | ||
103 | 598 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | ||
104 | 617 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 36, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 532 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:03.09 | |
2 | 445 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 25 m | 1:05.34 | |
3 | 541 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 1:05.79 | |
4 | 86 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HOLBÆK | 0112AJ | 25 m | 1:06.35 | |
5 | 670 | Rask Camilla | 1999 | FARUM | 9984AJ | 25 m | 1:06.42 | |
6 | 115 | Højberg Amanda | 1998 | GLADSAXE | 9868AP | 25 m | 1:06.44 | |
7 | 10 | Wermuth Anna | 1996 | H2Odense | 9658AM | 25 m | 1:06.66 | |
8 | 444 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 1:06.76 | |
9 | 114 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:08.56 | |
10 | 454 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 25 m | 1:08.57 | |
11 | 116 | Hørlykke Emilie | 1998 | GLADSAXE | 9886BD | 25 m | 1:09.51 | |
12 | 200 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:09.63 | |
13 | 119 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 25 m | 1:09.65 | |
14 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 1:09.66 | |
15 | 457 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 25 m | 1:09.74 | |
16 | 184 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:09.81 | |
17 | 639 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 25 m | 1:10.06 | |
18 | 101 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:10.27 | |
19 | 79 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:10.48 | |
20 | 106 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 1:10.71 | |
21 | 702 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:10.73 | |
22 | 89 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:11.28 | |
23 | 453 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 25 m | 1:11.88 | |
24 | 674 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 1:11.91 | |
25 | 233 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:12.06 | |
26 | 12 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 25 m | 1:12.20 | |
27 | 96 | Pallvi Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:12.21 | |
28 | 752 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:12.62 | |
29 | 552 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 25 m | 1:13.59 | |
30 | 637 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 25 m | 1:13.70 | |
31 | 208 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:13.82 | |
32 | 654 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:14.15 | |
33 | 477 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 25 m | 1:14.38 | |
34 | 209 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:14.78 | |
35 | 519 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:14.79 | |
36 | 250 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:15.45 | |
37 | 567 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 0446AD | 25 m | 1:15.90 | |
38 | 164 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:16.23 | |
39 | 93 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:16.42 | |
40 | 754 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:17.20 | |
41 | 157 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:17.27 | |
42 | 88 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:17.91 | |
43 | 665 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 25 m | 1:18.17 | |
44 | 273 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:18.24 | |
45 | 199 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:18.32 | |
46 | 759 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:18.44 | |
47 | 703 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:18.96 | |
48 | 486 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 25 m | 1:19.14 | |
49 | 82 | Larsen Ida | 2000 | HOLBÆK | 0008BA | 25 m | 1:19.15 | |
50 | 280 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:19.21 | |
51 | 154 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:19.94 | |
52 | 238 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 25 m | 1:20.00 | |
53 | 155 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 1:20.54 | |
54 | 225 | Kuramoto Mia Mørk | 2003 | HELSINGØR | 0356AQ | 25 m | 1:20.58 | |
55 | 262 | Skov Ellen A. | 2003 | HELSINGØR | 0328AW | 25 m | 1:21.11 | |
56 | 523 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:21.26 | |
57 | 269 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 1:21.32 | |
58 | 559 | Larsen Annika Britt | 2005 | GTI | 0586AD | 25 m | 1:21.45 | |
59 | 522 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:21.80 | |
60 | 392 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:22.68 | |
61 | 564 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 25 m | 1:23.06 | |
62 | 163 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:23.31 | |
63 | 70 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:23.52 | |
64 | 565 | Svendsen Mathilde | 2004 | GTI | 0472AQ | 25 m | 1:24.11 | |
65 | 80 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:24.19 | |
66 | 561 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 1:24.31 | |
67 | 277 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:24.47 | |
68 | 194 | Clausen Emma | 2003 | HELSINGØR | 0374AW | 25 m | 1:24.85 | |
69 | 704 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:25.00 | |
70 | 563 | Schau Nomi I. K. | 2004 | GTI | 0408AI | 25 m | 1:25.07 | |
71 | 391 | Sepstrup-Skjoldner Anne | 2005 | SOLRØD | 0548AJ | 25 m | 1:25.24 | |
72 | 701 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:25.28 | |
73 | 97 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:26.83 | |
74 | 248 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 1:27.74 | |
75 | 755 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:27.81 | |
76 | 395 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:27.97 | |
77 | 549 | Andersen Frida Høj | 2005 | GTI | 0504AL | 25 m | 1:28.52 | |
78 | 83 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 1:28.60 | |
79 | 78 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:29.03 | |
80 | 512 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:29.07 | |
81 | 722 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:29.13 | |
82 | 244 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 1:29.40 | |
83 | 31 | Høffer Emilia | 2001 | VATCPH-STT | 0176BD | 25 m | 1:29.54 | |
84 | 255 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 25 m | 1:30.00 | |
85 | 738 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:30.66 | |
86 | 743 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:30.66 | |
87 | 389 | Poulsen Ida Bekker | 2002 | SOLRØD | 0242BA | 25 m | 1:30.68 | |
88 | 579 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 1:30.82 | |
89 | 526 | Østerby Anna | 2005 | GSK | 0554AJ | 25 m | 1:30.83 | |
90 | 261 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:30.92 | |
91 | 33 | Møller Caroline | 2002 | VATCPH-STT | 0244BA | 25 m | 1:31.57 | |
92 | 709 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:32.12 | |
93 | 497 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:32.51 | |
94 | 557 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GTI | 0598AD | 25 m | 1:33.23 | |
95 | 757 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:33.71 | |
96 | 705 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:33.79 | |
97 | 235 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:34.34 | |
98 | 576 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 1:34.80 | |
99 | 750 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:34.87 | |
100 | 224 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:34.89 | |
101 | 587 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GTI | 0626AJ | 25 m | 1:35.61 | |
102 | 252 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 1:35.85 | |
103 | 582 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GTI | 0504AE | 25 m | 1:35.90 | |
104 | 64 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:35.93 | |
105 | 575 | Segato Julie | 2005 | GTI | 0538AJ | 25 m | 1:37.37 | |
106 | 183 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:37.53 | |
107 | 608 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GTI | 0754AG | 25 m | 1:37.56 | |
108 | 503 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:37.91 | |
109 | 524 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:38.43 | |
110 | 372 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:38.76 | |
111 | 592 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 1:38.97 | |
112 | 381 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 0514AQ | 25 m | 1:39.41 | |
113 | 15 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:39.70 | |
114 | 16 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:39.78 | |
115 | 601 | Frederiksen Annika | 2007 | GTI | 0766AI | 25 m | 1:40.66 | |
116 | 513 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:42.06 | |
117 | 517 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:42.10 | |
118 | 14 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:43.43 | |
119 | 623 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 1:43.55 | |
120 | 602 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 1:43.65 | |
121 | 619 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 1:45.61 | |
122 | 35 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:45.80 | |
123 | 733 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:46.36 | |
124 | 616 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 1:47.97 | |
125 | 627 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 1:49.56 | |
126 | 34 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 1:51.25 | |
127 | 516 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:51.94 | |
128 | 612 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 1:53.30 | |
129 | 51 | Nabe Malou | 2006 | VATCPH-STT | 0684AM | 25 m | 1:56.29 | |
130 | 613 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 1:56.54 | |
131 | 595 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | 1:57.76 | |
132 | 518 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:57.92 | |
133 | 628 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 2:00.68 | |
134 | 607 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 2:00.84 | |
135 | 622 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2007 | GTI | 0724AN | 25 m | 2:01.23 | |
136 | 609 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | GTI | 0722AI | 25 m | 2:05.03 | |
137 | 614 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 2:08.13 | |
138 | 384 | Oppe Nynne Zandra Savanna | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | ||
139 | 594 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | ||
140 | 600 | Fischer Isabell | 2007 | GTI | 0726AI | 25 m | ||
141 | 621 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | ||
142 | 630 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 37, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 651 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 25 m | 23.84 | |
2 | 771 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897ac | 25 m | 25.58 | |
3 | 102 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 27.04 | |
4 | 459 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 25 m | 27.29 | |
5 | 112 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 25 m | 28.41 | |
6 | 227 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 29.17 | |
7 | 568 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 29.61 | |
8 | 492 | Søgaard-Andersen Oliver | 2003 | HOVEDSTAD | 0339AK | 25 m | 29.62 | |
9 | 253 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 29.88 | |
10 | 770 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875ap | 25 m | 30.02 | |
11 | 648 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 30.21 | |
12 | 464 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 25 m | 30.35 | |
13 | 94 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 30.51 | |
14 | 95 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 31.00 | |
15 | 99 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 31.23 | |
16 | 694 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 31.58 | |
17 | 723 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 31.63 | |
18 | 531 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 31.76 | |
19 | 170 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 31.84 | |
20 | 490 | Sidebotham Joshua P. | 2003 | HOVEDSTAD | 0343AQ | 25 m | 31.91 | |
21 | 566 | Søby Emil | 2004 | GTI | 0443AF | 25 m | 31.95 | |
22 | 658 | Larsen Johannes K. | 2002 | FARUM | 0257AE | 25 m | 32.13 | |
23 | 476 | Greisen Sebastian | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 25 m | 32.76 | |
24 | 165 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 32.95 | |
25 | 2 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 25 m | 32.97 | |
26 | 98 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 32.99 | |
27 | 257 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 33.00 | |
28 | 554 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GTI | 0423AG | 25 m | 33.65 | |
29 | 128 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 33.88 | |
30 | 720 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 33.89 | |
31 | 158 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 34.54 | |
32 | 668 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 34.70 | |
33 | 475 | Gammelvind Tobias | 2004 | HOVEDSTAD | 0437AD | 25 m | 35.00 | |
34 | 385 | Petersen Mathias | 1999 | SOLRØD | 9945AU | 25 m | 35.03 | |
35 | 551 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GTI | 0481AI | 25 m | 35.27 | |
36 | 495 | Weiss Noah Koefoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 25 m | 35.59 | |
37 | 474 | Fode Troels | 2004 | HOVEDSTAD | 0435AG | 25 m | 36.28 | |
38 | 259 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 37.83 | |
39 | 240 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 39.09 | |
40 | 581 | Bastholm Daniel | 2005 | GTI | 0569AF | 25 m | 39.59 | |
41 | 697 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 40.24 | |
42 | 501 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 40.81 | |
43 | 761 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 41.04 | |
44 | 22 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 41.39 | |
45 | 20 | Petersen Peter K. M. | 2006 | VATCPH-STT | 0665AD | 25 m | 41.84 | |
46 | 596 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI | 0637AI | 25 m | 42.18 | |
47 | 751 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 42.20 | |
48 | 734 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 42.75 | |
49 | 584 | Madsen Cilas | 2005 | GTI | 0557AB | 25 m | 43.34 | |
50 | 741 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 44.61 | |
51 | 21 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 45.04 | |
52 | 228 | Lind Patrick | 2004 | HELSINGØR | 0411AN | 25 m | 45.62 | |
53 | 195 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 45.73 | |
54 | 767 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 45.89 | |
55 | 588 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | GTI | 0519AE | 25 m | 45.93 | |
56 | 210 | Hillestrøm Gustav | 2004 | HELSINGØR | 0437AO | 25 m | 46.60 | |
57 | 586 | Olsen Mathias | 2005 | GTI | 0521AF | 25 m | 46.72 | |
58 | 243 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 46.82 | |
59 | 598 | Dimon Mark | 2006 | GTI | 0667AJ | 25 m | 46.87 | |
60 | 27 | Pilgaard William F. | 2006 | VATCPH-STT | 0677AD | 25 m | 46.94 | |
61 | 393 | Skinne Thor Bjørn | 2003 | SOLRØD | 0363AQ | 25 m | 47.48 | |
62 | 222 | Koefoed Jens Christian | 2006 | HELSINGØR | 0639AF | 25 m | 47.50 | |
63 | 678 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 47.75 | |
64 | 201 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 47.81 | |
65 | 502 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 47.96 | |
66 | 683 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 48.80 | |
67 | 230 | Luiten Oliver | 2006 | HELSINGØR | 0609AF | 25 m | 50.58 | |
68 | 681 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 51.10 | |
69 | 207 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 52.18 | |
70 | 605 | Holm Frederik William | 2007 | GTI | 0727AE | 25 m | 53.32 | |
71 | 597 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | GTI | 0699AG | 25 m | 54.48 | |
72 | 682 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 55.23 | |
73 | 25 | Hergaard Jonas Lykke | 2007 | VATCPH-STT | 0733AC | 25 m | 56.54 | |
74 | 374 | Hjortshøj Niels-Peter | 2006 | SOLRØD | 0677AK | 25 m | 57.10 | |
75 | 679 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:04.50 | |
76 | 617 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | GTI | 0741AH | 25 m | 1:05.28 | |
77 | 76 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 25 m | |||
78 | 237 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | ||
79 | 241 | Mortensen Peter | 2005 | HELSINGØR | 0501AO | 25 m | ||
80 | 593 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI | 0729AD | 25 m | ||
81 | 611 | Larsen Sebastian Crone | 2008 | GTI | 25 m | |||
82 | 624 | Rasmussen William Zuk | 2008 | GTI | 0801AE | 25 m | ||
83 | 707 | Andreasse Cornelius Kvist | 2008 | VEST | 25 m | |||
84 | 710 | Bøge Sofus Emil Løkkoholt | 2007 | VEST | 25 m | |||
85 | 711 | Can Sami | 2007 | VEST | 25 m | |||
86 | 717 | Giugno Raffaele Fu | 2007 | VEST | 25 m | |||
87 | 721 | Hove Bertram | 2008 | VEST | 25 m | |||
88 | 726 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 25 m | |||
89 | 729 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 25 m | |||
90 | 739 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 25 m | |||
91 | 744 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 38, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Bierre Victoria | 2000 | GLADSAXE | 0022AS | 25 m | 27.41 | |
2 | 117 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 29.08 | |
3 | 11 | Jensen Laura Glerup | 1998 | H2Odense | 9854AV | 25 m | 29.11 | |
4 | 442 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 29.56 | |
5 | 84 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | HOLBÆK | 9908AH | 25 m | 30.08 | |
6 | 127 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 31.26 | |
7 | 541 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 31.47 | |
8 | 105 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 31.49 | |
9 | 209 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 32.18 | |
10 | 674 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 32.18 | |
11 | 186 | Bay-Smidt Johanna Juul | 2002 | HELSINGØR | 0262AU | 25 m | 32.56 | |
12 | 113 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 32.98 | |
13 | 452 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 25 m | 33.04 | |
14 | 250 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 33.06 | |
15 | 169 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 34.12 | |
16 | 759 | Thorsen Emma Zambrano | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 34.25 | |
17 | 652 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 34.32 | |
18 | 540 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 34.38 | |
19 | 160 | Husum Clara Sass | 2004 | A6 | 0474AM | 25 m | 34.39 | |
20 | 491 | Soelberg Malou | 2004 | HOVEDSTAD | 0438AE | 25 m | 34.45 | |
21 | 487 | Petersen Rebecca | 2005 | HOVEDSTAD | 0572AD | 25 m | 34.91 | |
22 | 378 | Levisen Sofia | 2002 | SOLRØD | 0258AE | 25 m | 35.24 | |
23 | 550 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | GTI | 0464AK | 25 m | 35.34 | |
24 | 673 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 35.40 | |
25 | 649 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 35.63 | |
26 | 269 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 35.67 | |
27 | 275 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 35.68 | |
28 | 654 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 35.89 | |
29 | 488 | Philip Jasmin | 2004 | HOVEDSTAD | 0418AI | 25 m | 35.94 | |
30 | 715 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 36.38 | |
31 | 455 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 25 m | 36.43 | |
32 | 485 | Nøddekær Ofelia Vejsager | 2005 | HOVEDSTAD | 0582AF | 25 m | 36.50 | |
33 | 83 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | 36.56 | |
34 | 496 | Zebitz Josefine | 2004 | HOVEDSTAD | 0454AI | 25 m | 36.84 | |
35 | 121 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 25 m | 37.16 | |
36 | 489 | Schmidt-Lund Matilde | 2005 | HOVEDSTAD | 0542AC | 25 m | 37.81 | |
37 | 479 | Kragh Ana Rosa | 2005 | HOVEDSTAD | 0518AD | 25 m | 37.83 | |
38 | 701 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 38.06 | |
39 | 166 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 38.25 | |
40 | 666 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 38.35 | |
41 | 482 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 25 m | 38.40 | |
42 | 480 | Larsen Kirstine Haunstrup | 2005 | HOVEDSTAD | 0596AD | 25 m | 38.80 | |
43 | 183 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 38.89 | |
44 | 561 | Mørk Ida | 2004 | GTI | 0492AJ | 25 m | 39.17 | |
45 | 494 | Vangkilde Laura | 2004 | HOVEDSTAD | 0422AC | 25 m | 39.18 | |
46 | 261 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 39.51 | |
47 | 738 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 39.52 | |
48 | 235 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 39.87 | |
49 | 256 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 39.98 | |
50 | 396 | Villadsen Mathilde Holm | 2006 | SOLRØD | 0694AI | 25 m | 40.29 | |
51 | 154 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 40.70 | |
52 | 671 | Rasmussen Emma Sahl | 2004 | FARUM | 0472AD | 25 m | 41.03 | |
53 | 579 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GTI | 0604AE | 25 m | 41.43 | |
54 | 383 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 41.56 | |
55 | 497 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 41.80 | |
56 | 580 | Larsen Alberte Crone | 2006 | GTI | 0682AK | 25 m | 41.94 | |
57 | 252 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 42.06 | |
58 | 244 | Nielsen Lea Bach | 2003 | HELSINGØR | 0316AV | 25 m | 42.17 | |
59 | 473 | Clausen Nanette Skou | 2005 | HOVEDSTAD | 0514AE | 25 m | 42.27 | |
60 | 672 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 43.25 | |
61 | 249 | Pedersen Caroline Søgaard | 2005 | HELSINGØR | 0562AX | 25 m | 43.52 | |
62 | 478 | Høyer Agnete | 2005 | HOVEDSTAD | 0512AH | 25 m | 43.80 | |
63 | 689 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 44.45 | |
64 | 656 | Korndal-Henriksen Mille | 2005 | FARUM | 0538AG | 25 m | 44.59 | |
65 | 576 | Willumsen Mathilde | 2006 | GTI | 0634AI | 25 m | 44.67 | |
66 | 733 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 44.89 | |
67 | 231 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 44.92 | |
68 | 663 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 45.03 | |
69 | 220 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 45.08 | |
70 | 224 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 45.23 | |
71 | 627 | Sørensen Marie Skole | 2006 | GTI | 0636AI | 25 m | 45.71 | |
72 | 705 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 45.78 | |
73 | 248 | Olsen Ida Sophie Hinsch | 2004 | HELSINGØR | 0432AU | 25 m | 46.12 | |
74 | 758 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 46.13 | |
75 | 740 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 46.35 | |
76 | 524 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 46.76 | |
77 | 691 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 47.17 | |
78 | 602 | Giolbas Mille | 2006 | GTI | 0604AL | 25 m | 47.18 | |
79 | 592 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GTI | 0674AN | 25 m | 47.56 | |
80 | 613 | Naaby Signe C. H. | 2007 | GTI | 0712AI | 25 m | 47.68 | |
81 | 375 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 47.74 | |
82 | 599 | Dithmar Malene | 2006 | GTI | 0634AN | 25 m | 47.85 | |
83 | 369 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 0608AR | 25 m | 48.24 | |
84 | 236 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 48.39 | |
85 | 692 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 48.55 | |
86 | 690 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 48.67 | |
87 | 379 | Liechti Amanda | 2008 | SOLRØD | 0824AF | 25 m | 48.70 | |
88 | 619 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GTI | 0686AJ | 25 m | 48.83 | |
89 | 616 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GTI | 0646AM | 25 m | 49.29 | |
90 | 268 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 49.43 | |
91 | 515 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 49.46 | |
92 | 687 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 49.57 | |
93 | 623 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GTI | 0692AJ | 25 m | 49.80 | |
94 | 49 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 49.90 | |
95 | 768 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704ad | 25 m | 50.09 | |
96 | 202 | Glud Frederikke Syberg | 2006 | HELSINGØR | 0614AL | 25 m | 50.16 | |
97 | 612 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI | 0866AC | 25 m | 51.17 | |
98 | 614 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | GTI | 0704AI | 25 m | 51.70 | |
99 | 205 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 51.76 | |
100 | 595 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GTI | 0776AI | 25 m | 51.82 | |
101 | 607 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI | 0878AE | 25 m | 52.67 | |
102 | 628 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GTI | 0688AN | 25 m | 52.79 | |
103 | 221 | Karlsmark Iben | 2007 | HELSINGØR | 0716AJ | 25 m | 53.43 | |
104 | 271 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 53.48 | |
105 | 373 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 53.58 | |
106 | 270 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 53.60 | |
107 | 390 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 25 m | 54.86 | |
108 | 394 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 55.24 | |
109 | 50 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 25 m | 55.51 | |
110 | 377 | Kofoed-Hansen Sofie Marie | 2002 | SOLRØD | 0278BD | 25 m | 56.18 | |
111 | 622 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2007 | GTI | 0724AN | 25 m | 56.54 | |
112 | 196 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 56.59 | |
113 | 714 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 56.77 | |
114 | 527 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 57.46 | |
115 | 518 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 58.05 | |
116 | 621 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI | 0758AJ | 25 m | 58.38 | |
117 | 708 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 59.73 | |
118 | 630 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GTI | 0774AH | 25 m | 59.84 | |
119 | 609 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | GTI | 0722AI | 25 m | 1:00.04 | |
120 | 600 | Fischer Isabell | 2007 | GTI | 0726AI | 25 m | 1:01.22 | |
121 | 706 | Andersen Anika Rosén | 2007 | VEST | 0732AN | 25 m | 1:01.61 | |
122 | 764 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:06.81 | |
123 | 182 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | ||
124 | 185 | Bay-Jensen Anna | 2006 | HELSINGØR | 0618AR | 25 m | ||
125 | 204 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | ||
126 | 279 | West Fiona Emilie | 2006 | HELSINGØR | 0656AR | 25 m | ||
127 | 594 | Bruun Julie | 2008 | GTI | 0802AF | 25 m | ||
128 | 604 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GTI | 0874AG | 25 m | ||
129 | 606 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GTI | 25 m | |||
130 | 615 | Nielsen Emily Kampmann | 2007 | GTI | 25 m | |||
131 | 626 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | GTI | 0816AG | 25 m | ||
132 | 713 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | |||
133 | 724 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 25 m | |||
134 | 725 | Kristoffersen Frida | 2009 | VEST | 25 m | |||
135 | 727 | Laursen Ester Bang | 2009 | VEST | 25 m | |||
136 | 731 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | ||
137 | 732 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 25 m | |||
138 | 737 | Nielsen Amalie | 2009 | VEST | 25 m | |||
139 | 742 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 25 m | |||
140 | 747 | Rasmuss Frederikke Molter | 2008 | VEST | 25 m | |||
141 | 749 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 25 m | |||
142 | 753 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
143 | 756 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 59 | Holbæk Herrer | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:36.00 | ||
2 | 458 | Hovedstadens Herrer 1 | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:37.83 | ||
3 | 176 | Helsingør Herrer 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:37.94 | ||
4 | 109 | Gsc Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:39.00 | ||
5 | 60 | Holbæk Herrer 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:41.00 | ||
6 | 110 | Gsc Drenge 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:44.50 | ||
7 | 528 | Gti1 Drenge 1 | 1999 | GTI | 25 m | 1:44.83 | ||
8 | 631 | Farum Drenge 1 | 2000 | FARUM | 25 m | 1:45.00 | ||
9 | 61 | Holbæk Herrer 3 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:47.00 | ||
10 | 545 | Gti2 Drenge 1 | 2003 | GTI | 25 m | 1:49.77 | ||
11 | 529 | Gti1 Drenge 2 | 1999 | GTI | 25 m | 1:51.47 | ||
12 | 463 | Hovedstadens Herrer 2 | 1996 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:51.69 | ||
13 | 632 | Farum Drenge 2 | 2000 | FARUM | 25 m | 1:55.00 | ||
14 | 699 | Vg17-Vest Elite Herrer | 2001 | VEST | 25 m | 1:55.00 | ||
15 | 36 | Stt-Stjernerne | 2000 | VATCPH-STT | 25 m | 1:56.00 | ||
16 | 546 | Gti2 Drenge 2 | 2004 | GTI | 25 m | 1:56.11 | ||
17 | 693 | Vg17-Vest Drenge | 2003 | VEST | 25 m | 1:57.62 | ||
18 | 177 | Helsingør Herrer 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:58.00 | ||
19 | 178 | Helsingør Herrer 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.00 | ||
20 | 371 | Solrød Drenge 99 | 1999 | SOLRØD | 25 m | 2:00.00 | ||
21 | 179 | Helsingør Herrer 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:02.00 | ||
22 | 569 | Gti3 Boys | 2004 | GTI | 25 m | 2:03.20 | ||
23 | 62 | Holbæk Herrer 4 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:05.00 | ||
24 | 156 | A6 Drenge | 0 | A6 | 25 m | 2:05.00 | ||
25 | 765 | Vg17-Glostrup Drenge | 0 | GSK | 25 m | 2:10.56 | ||
26 | 18 | Jordemødrene | 2005 | VATCPH-STT | 25 m | 2:16.57 | ||
27 | 63 | Holbæk Herrer 5 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:19.00 | ||
28 | 684 | Vest Talent Drenge | 2005 | VEST | 25 m | 2:23.36 | ||
29 | 504 | Gsk Helte 1 | 2005 | GSK | 25 m | 2:25.00 | ||
30 | 507 | Gsk Helte 2 | 2006 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
31 | 677 | Vest Muskelmænd | 2007 | VEST | 25 m | 2:51.70 | ||
32 | 590 | Gti Talent Drenge | 2006 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Gsc Piger 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:44.50 | ||
2 | 446 | Hovedstadens Damer 2 | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:47.98 | ||
3 | 172 | Helsingør Damer 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:48.99 | ||
4 | 55 | Holbæk Damer | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:49.00 | ||
5 | 124 | Gsc Piger 2 | 0 | GLADSAXE | 25 m | 1:49.00 | ||
6 | 634 | Farum Piger 1 | 1998 | FARUM | 25 m | 1:50.00 | ||
7 | 530 | Gti1 Piger | 1999 | GTI | 25 m | 1:50.83 | ||
8 | 56 | Holbæk Damer 2 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 1:56.00 | ||
9 | 700 | Vg17-Vest Piger | 2004 | VEST | 25 m | 1:56.05 | ||
10 | 451 | Hovedstadens Damer 3 | 1995 | HOVEDSTAD | 25 m | 1:56.23 | ||
11 | 173 | Helsingør Damer 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | 698 | Vg17-Vest Elite Damer | 1999 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 57 | Holbæk Damer 3 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:03.00 | ||
14 | 167 | A6 Piger 1 | 0 | A6 | 25 m | 2:03.00 | ||
15 | 174 | Helsingør Damer 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:03.00 | ||
16 | 766 | Vg17-Glostrup Piger | 0 | GSK | 25 m | 2:03.53 | ||
17 | 175 | Helsingør Damer 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:04.00 | ||
18 | 635 | Farum Piger 2 | 2000 | FARUM | 25 m | 2:05.00 | ||
19 | 676 | Farum Piger 3 | 2000 | FARUM | 25 m | 2:10.00 | ||
20 | 386 | Solrød Piger 02 | 2002 | SOLRØD | 25 m | 2:12.00 | ||
21 | 547 | Gti2 Piger 1 | 2004 | GTI | 25 m | 2:12.44 | ||
22 | 168 | A6 Piger 2 | 0 | A6 | 25 m | 2:15.00 | ||
23 | 574 | Gti3 Girls | 2005 | GTI | 25 m | 2:15.48 | ||
24 | 58 | Holbæk Damer 4 | 0 | HOLBÆK | 25 m | 2:20.00 | ||
25 | 387 | Solrød Piger 05 | 2005 | SOLRØD | 25 m | 2:20.00 | ||
26 | 511 | Gsk Heltinder 1 | 2006 | GSK | 25 m | 2:20.00 | ||
27 | 548 | Gti2 Piger 2 | 2004 | GTI | 25 m | 2:20.99 | ||
28 | 685 | Vest Talent Piger | 2006 | VEST | 25 m | 2:32.79 | ||
29 | 28 | Stt-Stjernerne | 2001 | VATCPH-STT | 25 m | 2:35.00 | ||
30 | 13 | Advokaterne | 2006 | VATCPH-STT | 25 m | 2:37.29 | ||
31 | 388 | Solrød Piger 06 | 2006 | SOLRØD | 25 m | 2:40.00 | ||
32 | 686 | Vest Tågehorn | 2007 | VEST | 25 m | 2:48.80 | ||
33 | 514 | Gsk Heltinder 2 | 2007 | GSK | 25 m | 2:50.00 | ||
34 | 441 | Hovedstadens Damer 1 | 1989 | HOVEDSTAD | 25 m | 10:50.86 | ||
35 | 591 | Gti Talent Piger | 2007 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 23 september 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:15 |