Program for Åbne Københavnske Masters
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3274 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 25 m | 1:00.50 | |
2 | 3224 | Nyström Emma Festirstein | 1996 | U.S.G | 9632BA | 25 m | 1:01.90 | |
3 | 2873 | Månsson Natalie | 1979 | SK TRITON | AA8279 | 25 m | 1:02.56 | |
4 | 3245 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | U.S.G | 9448AA | 25 m | 1:03.50 | |
5 | 3255 | Hansen Laura Smidt | 1992 | U.S.G | 9268AK | 25 m | 1:04.30 | |
6 | 3078 | Jensen Lisbeth Dønnum | 1975 | Eidsvoll | 25 m | 1:04.90 | ||
7 | 3126 | Ballegaard Kit | 1988 | STT | 8886AB | 25 m | 1:07.00 | |
8 | 3185 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 25 m | 1:07.00 | ||
9 | 3195 | Juul Tilde | 1974 | BIRKERØD | 25 m | 1:07.00 | ||
10 | 3249 | Lønne Mie | 1992 | U.S.G | 9238AB | 25 m | 1:07.00 | |
11 | 3003 | Schmidt Sophie | 1991 | KVIK | 9166AG | 25 m | 1:07.40 | |
12 | 3223 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | U.S.G | 9354AF | 25 m | 1:09.00 | |
13 | 885 | Jensen Birgit Dønnum | 1967 | Eidsvoll | 25 m | 1:09.10 | ||
14 | 3085 | Thuné Camilla | 1967 | TÄBY SIM | AA3267 | 25 m | 1:09.55 | |
15 | 3006 | Aggerholm Katrine | 1990 | KVIK | 9038AH | 25 m | 1:10.00 | |
16 | 3070 | Lübbert Frauke | 1974 | PSV SCHWER | 140445 | 25 m | 1:10.00 | |
17 | 3221 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | U.S.G | 9542AG | 25 m | 1:10.00 | |
18 | 3222 | Vulpius Siri | 1995 | U.S.G | 9584AC | 25 m | 1:10.00 | |
19 | 3226 | Hansen Camilla | 1995 | U.S.G | 9592AD | 25 m | 1:10.00 | |
20 | 3252 | Ehlers Simone | 1987 | U.S.G | 8742AD | 25 m | 1:10.00 | |
21 | 3262 | Irbil Thea | 1986 | U.S.G | 25 m | 1:10.00 | ||
22 | 3268 | Vickery Anette | 1976 | GSK | 7652AA | 25 m | 1:10.00 | |
23 | 3071 | Pflücker Dagmar | 1972 | PSV SCHWER | 382715 | 25 m | 1:10.50 | |
24 | 3051 | Shakoor Line Rønn | 1974 | HILLERØD | 7474AA | 25 m | 1:11.00 | |
25 | 3198 | Maunsbach Cecilia | 1964 | BIRKERØD | 6464AA | 25 m | 1:12.26 | |
26 | 3186 | Bengtson Dorthe Rathmann | 1966 | BIRKERØD | 6652AA | 25 m | 1:12.64 | |
27 | 3052 | Thorning Tanja Kongerslev | 1982 | HILLERØD | 25 m | 1:13.00 | ||
28 | 3086 | Uddhammar Anna | 1977 | TÄBY SIM | AB4277 | 25 m | 1:13.50 | |
29 | 886 | Jensen Inger J. Dønnum | 1969 | Eidsvoll | 25 m | 1:17.07 | ||
30 | 3189 | Dugbæk Dorte | 1976 | BIRKERØD | 7684AA | 25 m | 1:20.54 | |
31 | 3269 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | STT | 4322AA | 25 m | 1:21.19 | |
32 | 2758 | Anderson Carina | 1961 | SK SYDSIM | AA4661 | 25 m | 1:21.51 | |
33 | 241 | Hjertnes Hilde Margrethe | 1957 | Bergen OM | 25 m | 1:24.70 | ||
34 | 3264 | Rodríguez Cristina Leal | 1991 | U.S.G | 25 m | 1:25.54 | ||
35 | 3008 | Thordardottir Svandis | 1978 | KVIK | 25 m | 1:30.00 | ||
36 | 3288 | Gatzwiller Eliza Linnéa | 1977 | CNG | 25 m | 2:27.03 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3298 | Grauballe Caspar | 1974 | HØRSHOLM | 7469AA | 25 m | 32.25 | |
2 | 3253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | U.S.G | 9039AC | 25 m | 50.50 | |
3 | 3191 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 25 m | 54.16 | |
4 | 3243 | Pedersen Maxemillian | 1996 | U.S.G | 9635AC | 25 m | 57.00 | |
5 | 3199 | Nielsen Michael | 1985 | BIRKERØD | 8531AA | 25 m | 57.06 | |
6 | 3087 | Pellfolk Marcus | 1986 | TÄBY SIM | AB8386 | 25 m | 58.00 | |
7 | 3228 | Schultz Peter | 1976 | U.S.G | 7671AA | 25 m | 58.00 | |
8 | 3230 | Tuxen Mads | 1992 | U.S.G | 9223AF | 25 m | 58.00 | |
9 | 3047 | Åkesson Oscar | 1977 | SK SYDSIM | AB0977 | 25 m | 58.27 | |
10 | 3238 | Solvang Rune | 1980 | U.S.G | 8065AA | 25 m | 58.50 | |
11 | 1487 | Røbech Erik | 1964 | Lørenskog | 25 m | 58.90 | ||
12 | 3144 | Snitkjær Andreas | 1990 | VEST | 9099AB | 25 m | 59.00 | |
13 | 3234 | Jensen Jeppe | 1992 | U.S.G | 9207AI | 25 m | 59.00 | |
14 | 3089 | Carlén Johan | 1976 | TÄBY SIM | AB9576 | 25 m | 59.16 | |
15 | 3131 | Johansen Dan Ole | 1960 | STT | 6075AA | 25 m | 59.63 | |
16 | 3139 | Olofsson Joakim | 1970 | ÄNGELHOLM | ab9170 | 25 m | 59.99 | |
17 | 3229 | Vestergaard Thomas | 1989 | U.S.G | 8997AB | 25 m | 1:00.00 | |
18 | 3244 | Michelsen Michel | 1994 | U.S.G | 9431AB | 25 m | 1:00.00 | |
19 | 3263 | Kristiansen Emil Holm | 1993 | U.S.G | 9399AC | 25 m | 1:00.00 | |
20 | 3188 | Drachmann Christian | 1968 | BIRKERØD | 6833AA | 25 m | 1:00.47 | |
21 | 3039 | Sommarström Karl | 1974 | MKK | AB3974 | 25 m | 1:00.62 | |
22 | 3088 | Norrby Lennart | 1970 | TÄBY SIM | AB7370 | 25 m | 1:01.50 | |
23 | 2999 | Hansen Kaj | 1974 | GSK | 7461AA | 25 m | 1:01.80 | |
24 | 3118 | Örth Mats | 1955 | HS | AA7355 | 25 m | 1:02.88 | |
25 | 3060 | Mortensen Rune Dahl | 1978 | HILLERØD | 25 m | 1:03.00 | ||
26 | 2990 | Boholm Hannes | 1983 | VARBERG | AA6466 | 25 m | 1:04.20 | |
27 | 3072 | Schäfer Stefan | 1967 | PSV SCHWER | 302800 | 25 m | 1:04.50 | |
28 | 3202 | Pedersen John Bøgehus | 1968 | BIRKERØD | 6837AA | 25 m | 1:04.89 | |
29 | 1695 | Marmetschke Lennart | 1966 | KVIK | 6601AA | 25 m | 1:05.00 | |
30 | 2194 | Toft Søren | 1956 | GSK | 5681AA | 25 m | 1:06.00 | |
31 | 3090 | Håkansson Peter | 1965 | TÄBY SIM | AA6365 | 25 m | 1:06.48 | |
32 | 1951 | Rodrigues Antonio | 1954 | SK RAN | AA9154 | 25 m | 1:06.50 | |
33 | 3203 | Schäfer Ulrik | 1962 | BIRKERØD | 6273AA | 25 m | 1:06.67 | |
34 | 2750 | Vågshaug Eirik | 1958 | Eidsvoll | 25 m | 1:06.90 | ||
35 | 3171 | Millbourn Markus | 1978 | SK TRITON | 25 m | 1:07.50 | ||
36 | 3147 | Saltenis Giedrius | 1982 | HELSINGØR | 8255AB | 25 m | 1:08.00 | |
37 | 3239 | Værge Thorkil | 1987 | U.S.G | 8757AD | 25 m | 1:08.00 | |
38 | 3267 | Thode Niklas | 1973 | U.S.G | 7381AA | 25 m | 1:08.00 | |
39 | 2751 | Svendsen Rune | 1968 | Eidsvoll | 25 m | 1:08.60 | ||
40 | 3133 | Rasmussen Jan Råsø | 1962 | STT | 6201AA | 25 m | 1:09.09 | |
41 | 3161 | Deneken Gerhard | 1963 | KORSØR | 6353AA | 25 m | 1:09.61 | |
42 | 3259 | Bunckenburg Daniel | 1993 | U.S.G | 9307AO | 25 m | 1:10.00 | |
43 | 3247 | Rasmussen Ebbe | 1949 | U.S.G | 4901AA | 25 m | 1:11.00 | |
44 | 3077 | Jørgensen Morten | 1968 | Lørenskog | 25 m | 1:11.50 | ||
45 | 3054 | Nielsen Claus Damgaard | 1968 | HILLERØD | 25 m | 1:12.00 | ||
46 | 3057 | Hansen Jens Peter Vind | 1971 | HILLERØD | 25 m | 1:12.00 | ||
47 | 3061 | Laursen Thomas | 1972 | HILLERØD | 25 m | 1:12.00 | ||
48 | 3286 | Lindqvist Christian | 1983 | VARBERG | 25 m | 1:12.07 | ||
49 | 3056 | Danquart Jacob | 1976 | HILLERØD | 25 m | 1:15.00 | ||
50 | 3164 | Hvilsom Anders | 1971 | KORSØR | 7141AB | 25 m | 1:16.08 | |
51 | 2336 | Lenning Gunnar | 1942 | SK NEPTUN | AA4142 | 25 m | 1:19.50 | |
52 | 3058 | Aaholst Kurt | 1966 | HILLERØD | 25 m | 1:20.00 | ||
53 | 3082 | Mark Niels Kristian | 1967 | Haldens SK | 25 m | 1:20.00 | ||
54 | 1958 | Borbas Josef | 1943 | SK SYDSIM | AA9343 | 25 m | 1:21.07 | |
55 | 1332 | Kristensen Wiggo | 1950 | Haldens SK | 25 m | 1:22.00 | ||
56 | 3064 | Jensen Michael Ruhn | 1962 | HILLERØD | 25 m | 1:24.00 | ||
57 | 3063 | Sommer Morten Bach | 1970 | HILLERØD | 25 m | 1:25.00 | ||
58 | 3055 | Jensen Flemming G | 1952 | HILLERØD | 25 m | 1:45.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3116 | Söderberg Nathalie | 1993 | HS | AH4693 | 25 m | 32.65 | |
2 | 2993 | Bartela Josephina | 1994 | KVIK | 9496AJ | 25 m | 34.00 | |
3 | 3277 | Jönsson Annelie | 1983 | MKK | ag3283 | 25 m | 34.72 | |
4 | 2868 | Aanstoot Margreet | 1980 | MKK | AB4880 | 25 m | 35.02 | |
5 | 3204 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 25 m | 35.28 | |
6 | 3135 | Thulstrup Pia | 1961 | STT | 6144AA | 25 m | 36.07 | |
7 | 3078 | Jensen Lisbeth Dønnum | 1975 | Eidsvoll | 25 m | 37.20 | ||
8 | 2664 | Josefson Anna-Karin | 1964 | VARBERG | AA7264 | 25 m | 38.14 | |
9 | 2425 | Borglin Camilla | 1971 | SK TRITON | AA5471 | 25 m | 38.80 | |
10 | 3051 | Shakoor Line Rønn | 1974 | HILLERØD | 7474AA | 25 m | 39.00 | |
11 | 3091 | Åberg Annica | 1966 | TÄBY SIM | AA7266 | 25 m | 39.02 | |
12 | 2340 | Haglund Marja | 1968 | KUNGSBACKA | AA3268 | 25 m | 39.45 | |
13 | 885 | Jensen Birgit Dønnum | 1967 | Eidsvoll | 25 m | 40.00 | ||
14 | 896 | Bergesen Torill | 1957 | Bergen OM | 25 m | 40.40 | ||
15 | 3248 | Ambjørn Sara | 1992 | U.S.G | 9202AL | 25 m | 41.00 | |
16 | 3257 | Hasager Linea | 1991 | U.S.G | 9182AD | 25 m | 42.00 | |
17 | 3271 | Christensen Dot | 1974 | KVIK | 25 m | 42.00 | ||
18 | 3180 | Roslyng Anne | 1983 | HERMES | 25 m | 42.90 | ||
19 | 2879 | Ottosen Tine | 1965 | HELSINGØR | 6592AA | 25 m | 44.50 | |
20 | 543 | Nilsen Gro Jørstad | 1967 | Bergen OM | 25 m | 45.00 | ||
21 | 3053 | Klitten Katharina | 1974 | HILLERØD | 25 m | 45.00 | ||
22 | 3196 | Karlby Lone Tolstrup | 1976 | BIRKERØD | 25 m | 45.00 | ||
23 | 3197 | Lilleør Henriette | 1970 | BIRKERØD | 7026AA | 25 m | 45.29 | |
24 | 2175 | Møller Hanne | 1958 | HOVEDSTAD | 5802AA | 25 m | 46.00 | |
25 | 2037 | Åsgard Ellen | 1966 | Snøgg SK | 25 m | 46.35 | ||
26 | 320 | Rainer Margareta | 1949 | GÄVLE SS | AA0249 | 25 m | 46.70 | |
27 | 3069 | Jackiewicz Martyna | 1993 | HILLERØD | 25 m | 47.00 | ||
28 | 3132 | Pedersen Berit Marx | 1950 | STT | 5012AA | 25 m | 47.14 | |
29 | 3265 | Nielsen Katrine Dyhl | 1990 | U.S.G | 9046AE | 25 m | 50.00 | |
30 | 3167 | Vadmand Winnie | 1953 | KORSØR | 5322AA | 25 m | 51.00 | |
31 | 3166 | Sørensen Bente | 1947 | KORSØR | 4702AA | 25 m | 51.04 | |
32 | 3163 | Haugaard Kirsten | 1965 | KORSØR | 6524AA | 25 m | 53.09 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3289 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 29.44 | |
2 | 3290 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 25 m | 29.50 | |
3 | 3169 | Jensen Christian | 1987 | GSK | 8783AA | 25 m | 30.42 | |
4 | 2741 | Frederiksen Christian A. | 1981 | NÆSTVED | 8155AA | 25 m | 31.13 | |
5 | 3016 | Nordahl-Meyer Casper | 1982 | KVIK | 8277AA | 25 m | 32.50 | |
6 | 3183 | Henriksen Jonas | 1975 | ALLERØD | 25 m | 32.59 | ||
7 | 2389 | Walemo Matthias | 1977 | SK SYDSIM | AB8977 | 25 m | 32.64 | |
8 | 3092 | Persson Håkan | 1963 | TÄBY SIM | AA9363 | 25 m | 32.87 | |
9 | 3235 | Haselbach Philipp | 1984 | U.S.G | 8437AB | 25 m | 33.40 | |
10 | 2869 | Falk Jonas | 1979 | MKK | AB9979 | 25 m | 34.14 | |
11 | 2424 | Ahlgren Peter | 1968 | SK TRITON | AB3368 | 25 m | 34.22 | |
12 | 3194 | Holmsteen Peter | 1963 | BIRKERØD | 6361AA | 25 m | 34.83 | |
13 | 3284 | Palmqvist Hans | 1962 | VARBERG | AA2362 | 25 m | 34.88 | |
14 | 3281 | Lundt Anders | 1967 | GENTOFTE | 6767AA | 25 m | 36.00 | |
15 | 2348 | Fjellstad Kjetil | 1968 | Haldens SK | 25 m | 36.29 | ||
16 | 305 | Børresen Christian | 1970 | Haldens SK | 25 m | 36.69 | ||
17 | 3062 | Starcke Bjørn Gustav | 1963 | HILLERØD | 6373AA | 25 m | 37.00 | |
18 | 3106 | Sandberg Per | 1968 | POSEIDON | AB7973 | 25 m | 38.10 | |
19 | 3000 | Sørensen Preben | 1957 | GSK | 5761AA | 25 m | 38.50 | |
20 | 2750 | Vågshaug Eirik | 1958 | Eidsvoll | 25 m | 39.00 | ||
21 | 3060 | Mortensen Rune Dahl | 1978 | HILLERØD | 25 m | 39.00 | ||
22 | 3280 | Barchard Simon | 1977 | GENTOFTE | 7797AA | 25 m | 39.06 | |
23 | 3190 | Føyn Anders | 1961 | BIRKERØD | 6135AA | 25 m | 39.28 | |
24 | 3261 | Harning Morten | 1966 | U.S.G | 6695AA | 25 m | 39.63 | |
25 | 602 | Offerdal Rune | 1969 | Haldens SK | 25 m | 39.85 | ||
26 | 3050 | Hansen Peter Løbner | 1960 | HILLERØD | 6053AA | 25 m | 39.99 | |
27 | 2996 | Rusin Jan | 1982 | VEST | 8265AB | 25 m | 40.08 | |
28 | 3059 | Jensen Rolf | 1959 | HILLERØD | 5943AA | 25 m | 41.00 | |
29 | 3124 | Berg Torbjørn Hiis | 1959 | Bergen OM | 25 m | 41.00 | ||
30 | 3093 | Saracco Jean-Pierre | 1949 | TÄBY SIM | AA3149 | 25 m | 41.95 | |
31 | 3056 | Danquart Jacob | 1976 | HILLERØD | 25 m | 42.00 | ||
32 | 2752 | Halvorson Jan Ole | 1957 | Eidsvoll | 25 m | 43.00 | ||
33 | 3054 | Nielsen Claus Damgaard | 1968 | HILLERØD | 25 m | 43.00 | ||
34 | 3057 | Hansen Jens Peter Vind | 1971 | HILLERØD | 25 m | 43.00 | ||
35 | 2738 | Liljegren Jery | 1942 | MKK | AA8142 | 25 m | 44.04 | |
36 | 3160 | Birch Jørn | 1959 | KORSØR | 5903AA | 25 m | 44.04 | |
37 | 3058 | Aaholst Kurt | 1966 | HILLERØD | 25 m | 45.00 | ||
38 | 3063 | Sommer Morten Bach | 1970 | HILLERØD | 25 m | 47.00 | ||
39 | 3055 | Jensen Flemming G | 1952 | HILLERØD | 25 m | 48.00 | ||
40 | 3129 | Christensen Torsten | 1954 | STT | 5421AA | 25 m | 49.00 | |
41 | 3287 | Hansen Jens Peter | 1947 | NAKSKOV MM | 25 m | 49.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2664 | Josefson Anna-Karin | 1964 | VARBERG | AA7264 | 25 m | 1:12.90 | |
2 | 3179 | Pedersen Carola | 1989 | HERMES | 25 m | 1:16.30 | ||
3 | 3268 | Vickery Anette | 1976 | GSK | 7652AA | 25 m | 1:20.00 | |
4 | 2742 | Juel Sanne | 1965 | NÆSTVED | 6532AA | 25 m | 1:20.20 | |
5 | 2757 | Thuné Ulrika | 1972 | SK SYDSIM | AA3472 | 25 m | 1:22.29 | |
6 | 2341 | Haglund Sonja | 1966 | KUNGSBACKA | AA1266 | 25 m | 1:31.81 | |
7 | 3105 | Toth Joanna | 1975 | POSEIDON | AB2475 | 25 m | 1:37.15 | |
8 | 241 | Hjertnes Hilde Margrethe | 1957 | Bergen OM | 25 m | 1:55.00 | ||
9 | 3081 | Stöhler Mirja | 1977 | MERMATES | 25 m | 1:55.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3275 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 25 m | 1:02.16 | |
2 | 3241 | Christensen Christian | 1991 | U.S.G | 9181AB | 25 m | 1:05.00 | |
3 | 3238 | Solvang Rune | 1980 | U.S.G | 8065AA | 25 m | 1:05.50 | |
4 | 3236 | Andersen Morten | 1990 | U.S.G | 9001AD | 25 m | 1:12.00 | |
5 | 3118 | Örth Mats | 1955 | HS | AA7355 | 25 m | 1:13.66 | |
6 | 3260 | Byron Lars Kruse | 1960 | U.S.G | 6041AA | 25 m | 1:15.00 | |
7 | 3074 | Kircher Bernd | 1968 | PSV SCHWER | 328573 | 25 m | 1:30.50 | |
8 | 3111 | Johansson Björn | 1958 | HS | AA8958 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3117 | Åberg Helena | 1971 | HS | AA2271 | 25 m | 31.94 | |
2 | 2747 | Steen Jannie Aarkrogh | 1968 | NÆSTVED | 6834AA | 25 m | 35.14 | |
3 | 2661 | Andersson Ulrika | 1966 | VARBERG | AA6466 | 25 m | 35.83 | |
4 | 3095 | rasmuson gunilla | 1957 | TÄBY SIM | AA0257 | 25 m | 36.50 | |
5 | 3204 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 25 m | 37.36 | |
6 | 3185 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 25 m | 38.50 | ||
7 | 3079 | Seergsen Ann Kristin | 1965 | Eidsvoll | 25 m | 38.80 | ||
8 | 3198 | Maunsbach Cecilia | 1964 | BIRKERØD | 6464AA | 25 m | 38.88 | |
9 | 2743 | Larsen Vibeke | 1961 | NÆSTVED | 6114AA | 25 m | 39.60 | |
10 | 3008 | Thordardottir Svandis | 1978 | KVIK | 25 m | 39.90 | ||
11 | 3052 | Thorning Tanja Kongerslev | 1982 | HILLERØD | 25 m | 40.00 | ||
12 | 3086 | Uddhammar Anna | 1977 | TÄBY SIM | AB4277 | 25 m | 40.50 | |
13 | 3197 | Lilleør Henriette | 1970 | BIRKERØD | 7026AA | 25 m | 41.51 | |
14 | 3269 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | STT | 4322AA | 25 m | 41.51 | |
15 | 3189 | Dugbæk Dorte | 1976 | BIRKERØD | 7684AA | 25 m | 41.62 | |
16 | 3184 | Jørgensen Nina Rudkjær | 1985 | ALLERØD | 25 m | 42.00 | ||
17 | 3272 | Ejstrup Crista | 1973 | KVIK | 25 m | 42.00 | ||
18 | 2881 | Hæraas Christina | 1971 | Bergen OM | 25 m | 42.30 | ||
19 | 3186 | Bengtson Dorthe Rathmann | 1966 | BIRKERØD | 6652AA | 25 m | 43.66 | |
20 | 2625 | Ladegaard Hanne Gosvig | 1968 | HØRSHOLM | 6804AA | 25 m | 44.65 | |
21 | 320 | Rainer Margareta | 1949 | GÄVLE SS | AA0249 | 25 m | 44.80 | |
22 | 3166 | Sørensen Bente | 1947 | KORSØR | 4702AA | 25 m | 46.94 | |
23 | 240 | Hernes Marit | 1958 | Bergen OM | 25 m | 47.00 | ||
24 | 3162 | Friis-Olsen Marianne | 1952 | KORSØR | 5242AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3243 | Pedersen Maxemillian | 1996 | U.S.G | 9635AC | 25 m | 29.00 | |
2 | 3181 | Frandsen Henrik | 1980 | ALLERØD | 25 m | 29.50 | ||
3 | 3270 | Ammekilde Nicolai | 1990 | KVIK | 25 m | 30.00 | ||
4 | 3228 | Schultz Peter | 1976 | U.S.G | 7671AA | 25 m | 30.50 | |
5 | 3125 | Sem-Olsen Alf Roar | 1970 | Bergen OM | 25 m | 31.18 | ||
6 | 2995 | Mirkovic Sebastian Broksø | 1996 | VEST | 9689AE | 25 m | 31.41 | |
7 | 3194 | Holmsteen Peter | 1963 | BIRKERØD | 6361AA | 25 m | 31.77 | |
8 | 3250 | Jensen Søren | 1975 | U.S.G | 7511AA | 25 m | 33.80 | |
9 | 3182 | Gydesen Jes | 1961 | ALLERØD | 6111AA | 25 m | 33.89 | |
10 | 3072 | Schäfer Stefan | 1967 | PSV SCHWER | 302800 | 25 m | 34.50 | |
11 | 3073 | Püdschun Ulrich | 1967 | PSV SCHWER | 110614 | 25 m | 34.50 | |
12 | 3170 | Schmidt Peter | 1979 | GSK | 7935AA | 25 m | 34.50 | |
13 | 3273 | Jensen Benjamin Alexander | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 35.00 | |
14 | 3110 | Jakubek Robert | 1959 | HS | AB1559 | 25 m | 35.08 | |
15 | 2750 | Vågshaug Eirik | 1958 | Eidsvoll | 25 m | 35.50 | ||
16 | 3108 | Ericsson Lars | 1966 | HS | AA9566 | 25 m | 35.81 | |
17 | 3102 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 35.82 | |
18 | 3177 | Larsen Kim | 1957 | HERMES | 25 m | 36.50 | ||
19 | 3000 | Sørensen Preben | 1957 | GSK | 5761AA | 25 m | 37.00 | |
20 | 3247 | Rasmussen Ebbe | 1949 | U.S.G | 4901AA | 25 m | 37.80 | |
21 | 2990 | Boholm Hannes | 1983 | VARBERG | AA6466 | 25 m | 38.03 | |
22 | 2031 | Holm-Olsen Ole Richard | 1972 | Haldens SK | 25 m | 38.50 | ||
23 | 2752 | Halvorson Jan Ole | 1957 | Eidsvoll | 25 m | 41.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 9, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3019 | Kvik Masters Damer 2 | 167 | KVIK | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 3220 | Salte Fisk | 96 | U.S.G | 25 m | 2:24.50 | ||
3 | 3209 | Medley B Sigma | 143 | SIGMA | 25 m | 2:27.40 | ||
4 | 3018 | Kvik Masters Damer 1 | 147 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 3213 | Medley D Sigma | 201 | SIGMA | 25 m | 2:30.70 | ||
6 | 3122 | Helsingborg 4 | 201 | HS | 25 m | 2:33.00 | ||
7 | 2028 | Bom | 216 | Bergen OM | 25 m | 2:34.00 | ||
8 | 3168 | Medley Piger Korsør | 251 | KORSØR | 25 m | 3:45.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 10, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3237 | Superpiratos | 159 | U.S.G | 25 m | 1:57.80 | ||
2 | 3212 | Medley C Sigma | 163 | SIGMA | 25 m | 2:01.40 | ||
3 | 3213 | Medley D Sigma | 201 | SIGMA | 25 m | 2:02.00 | ||
4 | 3227 | Saltbomper | 159 | U.S.G | 25 m | 2:03.40 | ||
5 | 3119 | Helsingborg 1 | 229 | HS | 25 m | 2:07.00 | ||
6 | 3020 | Kvik Masters Herrer 1 | 161 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 2672 | Varbergs Herrer | 170 | VARBERG | 25 m | 2:11.05 | ||
8 | 1036 | Haldens Herrer 1 | 203 | Haldens SK | 25 m | 2:11.52 | ||
9 | 3140 | Äss | 169 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:15.08 | ||
10 | 3066 | Hillerød Tm | 183 | HILLERØD | 25 m | 2:21.00 | ||
11 | 2355 | Haldens Herrer 2 | 205 | Haldens SK | 25 m | 2:28.23 | ||
12 | 3294 | Vest Avengers Pre/mast | 96 | VEST | 25 m | 2:07.54 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 11, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3246 | Skippermix | 199 | U.S.G | 25 m | 1:58.50 | ||
2 | 3291 | Kvik Premasters | 90 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 572 | Mkk | 146 | MKK | 25 m | 2:02.49 | ||
4 | 2673 | Varbergs Mix | 206 | VARBERG | 25 m | 2:09.93 | ||
5 | 3098 | Täby Mix 160 | 171 | TÄBY SIM | 25 m | 2:11.00 | ||
6 | 3172 | SK Triton Mix | 172 | SK TRITON | 25 m | 2:14.00 | ||
7 | 2760 | Sydsim Mix | 181 | SK SYDSIM | 25 m | 2:17.23 | ||
8 | 3080 | Eidsvoll Svømmeklubb | 200 | Eidsvoll | 25 m | 2:17.50 | ||
9 | 2888 | Bom | 216 | Bergen OM | 25 m | 2:19.00 | ||
10 | 3254 | Matadormix | 119 | U.S.G | 25 m | 2:19.50 | ||
11 | 3097 | Täby Mix 240 | 240 | TÄBY SIM | 25 m | 2:19.85 | ||
12 | 3075 | Psv Schwerin | 187 | PSV SCHWER | 25 m | 2:20.80 | ||
13 | 3148 | Galningerne Fra Nord | 170 | HELSINGØR | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 3218 | Mix D Sigma | 203 | SIGMA | 25 m | 2:27.70 | ||
15 | 3065 | Hillerød Tm | 192 | HILLERØD | 25 m | 2:29.00 | ||
16 | 3297 | Niklas Mix | 188 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 12, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3277 | Jönsson Annelie | 1983 | MKK | ag3283 | 25 m | 1:06.59 | |
2 | 3224 | Nyström Emma Festirstein | 1996 | U.S.G | 9632BA | 25 m | 1:11.40 | |
3 | 3252 | Ehlers Simone | 1987 | U.S.G | 8742AD | 25 m | 1:13.68 | |
4 | 3249 | Lønne Mie | 1992 | U.S.G | 9238AB | 25 m | 1:15.00 | |
5 | 3180 | Roslyng Anne | 1983 | HERMES | 25 m | 1:17.77 | ||
6 | 3005 | Neergaard Signe de | 1971 | KVIK | 25 m | 1:18.98 | ||
7 | 2425 | Borglin Camilla | 1971 | SK TRITON | AA5471 | 25 m | 1:19.48 | |
8 | 3095 | rasmuson gunilla | 1957 | TÄBY SIM | AA0257 | 25 m | 1:19.50 | |
9 | 3113 | Möller Pia | 1968 | HS | AA6468 | 25 m | 1:19.53 | |
10 | 3271 | Christensen Dot | 1974 | KVIK | 25 m | 1:20.00 | ||
11 | 896 | Bergesen Torill | 1957 | Bergen OM | 25 m | 1:21.50 | ||
12 | 3070 | Lübbert Frauke | 1974 | PSV SCHWER | 140445 | 25 m | 1:22.50 | |
13 | 2757 | Thuné Ulrika | 1972 | SK SYDSIM | AA3472 | 25 m | 1:22.91 | |
14 | 3123 | Bang Anne Katrine | 1966 | Bergen OM | 25 m | 1:23.00 | ||
15 | 3221 | Kjærsgaard Iben Fjord | 1995 | U.S.G | 9542AG | 25 m | 1:25.00 | |
16 | 3222 | Vulpius Siri | 1995 | U.S.G | 9584AC | 25 m | 1:25.00 | |
17 | 3226 | Hansen Camilla | 1995 | U.S.G | 9592AD | 25 m | 1:25.00 | |
18 | 3071 | Pflücker Dagmar | 1972 | PSV SCHWER | 382715 | 25 m | 1:26.30 | |
19 | 543 | Nilsen Gro Jørstad | 1967 | Bergen OM | 25 m | 1:30.00 | ||
20 | 3186 | Bengtson Dorthe Rathmann | 1966 | BIRKERØD | 6652AA | 25 m | 1:30.17 | |
21 | 3189 | Dugbæk Dorte | 1976 | BIRKERØD | 7684AA | 25 m | 1:30.86 | |
22 | 3145 | Havgaard Sys | 1977 | HELSINGØR | 7706AA | 25 m | 1:31.81 | |
23 | 2341 | Haglund Sonja | 1966 | KUNGSBACKA | AA1266 | 25 m | 1:32.19 | |
24 | 2881 | Hæraas Christina | 1971 | Bergen OM | 25 m | 1:34.70 | ||
25 | 2686 | Mazurkiewicz Mira | 1957 | KVIK | 5732AA | 25 m | 1:35.00 | |
26 | 2037 | Åsgard Ellen | 1966 | Snøgg SK | 25 m | 1:35.17 | ||
27 | 2625 | Ladegaard Hanne Gosvig | 1968 | HØRSHOLM | 6804AA | 25 m | 1:37.69 | |
28 | 1404 | Foldvik Kirsten Sundby | 1958 | Larvik SK | 25 m | 1:39.90 | ||
29 | 241 | Hjertnes Hilde Margrethe | 1957 | Bergen OM | 25 m | 1:42.00 | ||
30 | 2175 | Møller Hanne | 1958 | HOVEDSTAD | 5802AA | 25 m | 1:42.00 | |
31 | 3166 | Sørensen Bente | 1947 | KORSØR | 4702AA | 25 m | 1:43.42 | |
32 | 3132 | Pedersen Berit Marx | 1950 | STT | 5012AA | 25 m | 1:43.75 | |
33 | 2758 | Anderson Carina | 1961 | SK SYDSIM | AA4661 | 25 m | 2:01.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 13, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3289 | Hounsgaard Mikkel | 1993 | KVIK | 9323AG | 25 m | 59.63 | |
2 | 3169 | Jensen Christian | 1987 | GSK | 8783AA | 25 m | 1:03.00 | |
3 | 3275 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 25 m | 1:04.45 | |
4 | 3283 | Vogel Mark | 1970 | GENTOFTE | 7091AA | 25 m | 1:04.90 | |
5 | 3230 | Tuxen Mads | 1992 | U.S.G | 9223AF | 25 m | 1:06.00 | |
6 | 2741 | Frederiksen Christian A. | 1981 | NÆSTVED | 8155AA | 25 m | 1:06.96 | |
7 | 3229 | Vestergaard Thomas | 1989 | U.S.G | 8997AB | 25 m | 1:07.00 | |
8 | 3183 | Henriksen Jonas | 1975 | ALLERØD | 25 m | 1:07.78 | ||
9 | 3139 | Olofsson Joakim | 1970 | ÄNGELHOLM | ab9170 | 25 m | 1:09.06 | |
10 | 2389 | Walemo Matthias | 1977 | SK SYDSIM | AB8977 | 25 m | 1:09.27 | |
11 | 3263 | Kristiansen Emil Holm | 1993 | U.S.G | 9399AC | 25 m | 1:09.50 | |
12 | 3092 | Persson Håkan | 1963 | TÄBY SIM | AA9363 | 25 m | 1:10.00 | |
13 | 3234 | Jensen Jeppe | 1992 | U.S.G | 9207AI | 25 m | 1:10.00 | |
14 | 2995 | Mirkovic Sebastian Broksø | 1996 | VEST | 9689AE | 25 m | 1:10.09 | |
15 | 3112 | Möller Mats | 1967 | HS | AA1967 | 25 m | 1:10.28 | |
16 | 3188 | Drachmann Christian | 1968 | BIRKERØD | 6833AA | 25 m | 1:10.28 | |
17 | 3228 | Schultz Peter | 1976 | U.S.G | 7671AA | 25 m | 1:11.00 | |
18 | 3236 | Andersen Morten | 1990 | U.S.G | 9001AD | 25 m | 1:12.00 | |
19 | 3143 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 1:13.57 | |
20 | 3118 | Örth Mats | 1955 | HS | AA7355 | 25 m | 1:13.65 | |
21 | 3282 | Ringberg Torsten | 1958 | GENTOFTE | 5803AA | 25 m | 1:14.00 | |
22 | 3131 | Johansen Dan Ole | 1960 | STT | 6075AA | 25 m | 1:14.38 | |
23 | 2991 | Svensson Patrik | 1970 | VARBERG | AB4970 | 25 m | 1:14.47 | |
24 | 2333 | Bang Dan | 1975 | KVIK | 7561AB | 25 m | 1:15.00 | |
25 | 3000 | Sørensen Preben | 1957 | GSK | 5761AA | 25 m | 1:15.00 | |
26 | 2650 | Krage Eddy | 1967 | HELSINGØR | 6723AA | 25 m | 1:15.20 | |
27 | 3239 | Værge Thorkil | 1987 | U.S.G | 8757AD | 25 m | 1:18.00 | |
28 | 3102 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 1:18.70 | |
29 | 3203 | Schäfer Ulrik | 1962 | BIRKERØD | 6273AA | 25 m | 1:18.79 | |
30 | 3002 | Brink Jess | 1966 | GSK | 6651AA | 25 m | 1:19.53 | |
31 | 3090 | Håkansson Peter | 1965 | TÄBY SIM | AA6365 | 25 m | 1:19.75 | |
32 | 2431 | Walldén Henrik | 1968 | MKK | AA9168 | 25 m | 1:21.16 | |
33 | 3161 | Deneken Gerhard | 1963 | KORSØR | 6353AA | 25 m | 1:21.77 | |
34 | 2624 | Juul Claus Bobjerg | 1972 | HØRSHOLM | 7259AA | 25 m | 1:24.16 | |
35 | 1405 | Røed Øyvind | 1963 | Larvik SK | 25 m | 1:25.48 | ||
36 | 3093 | Saracco Jean-Pierre | 1949 | TÄBY SIM | AA3149 | 25 m | 1:30.00 | |
37 | 3164 | Hvilsom Anders | 1971 | KORSØR | 7141AB | 25 m | 1:34.47 | |
38 | 3160 | Birch Jørn | 1959 | KORSØR | 5903AA | 25 m | 1:42.65 | |
39 | 1958 | Borbas Josef | 1943 | SK SYDSIM | AA9343 | 25 m | 1:56.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 14, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3117 | Åberg Helena | 1971 | HS | AA2271 | 25 m | 26.45 | |
2 | 218 | Skou Sophia | 1975 | KVIK | 7582AA | 25 m | 27.53 | |
3 | 3274 | Petersen Julie Brøndum | 1994 | KVIK | 9456AG | 25 m | 27.80 | |
4 | 3245 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | U.S.G | 9448AA | 25 m | 28.40 | |
5 | 2868 | Aanstoot Margreet | 1980 | MKK | AB4880 | 25 m | 28.50 | |
6 | 2873 | Månsson Natalie | 1979 | SK TRITON | AA8279 | 25 m | 28.93 | |
7 | 2661 | Andersson Ulrika | 1966 | VARBERG | AA6466 | 25 m | 29.27 | |
8 | 2340 | Haglund Marja | 1968 | KUNGSBACKA | AA3268 | 25 m | 29.65 | |
9 | 3255 | Hansen Laura Smidt | 1992 | U.S.G | 9268AK | 25 m | 29.99 | |
10 | 3126 | Ballegaard Kit | 1988 | STT | 8886AB | 25 m | 30.50 | |
11 | 3003 | Schmidt Sophie | 1991 | KVIK | 9166AG | 25 m | 30.51 | |
12 | 3091 | Åberg Annica | 1966 | TÄBY SIM | AA7266 | 25 m | 30.61 | |
13 | 3095 | rasmuson gunilla | 1957 | TÄBY SIM | AA0257 | 25 m | 30.78 | |
14 | 3185 | Andersen Ane | 1990 | BIRKERØD | 25 m | 31.00 | ||
15 | 3278 | Eriksson Sofie | 1986 | MKK | AJ2686 | 25 m | 31.00 | |
16 | 3179 | Pedersen Carola | 1989 | HERMES | 25 m | 31.07 | ||
17 | 3071 | Pflücker Dagmar | 1972 | PSV SCHWER | 382715 | 25 m | 31.30 | |
18 | 2740 | Carstensen Tine | 1962 | NÆSTVED | 6212AA | 25 m | 31.34 | |
19 | 3135 | Thulstrup Pia | 1961 | STT | 6144AA | 25 m | 31.89 | |
20 | 3257 | Hasager Linea | 1991 | U.S.G | 9182AD | 25 m | 32.00 | |
21 | 3107 | Bjelm Anna | 1966 | HS | AA8466 | 25 m | 32.96 | |
22 | 3006 | Aggerholm Katrine | 1990 | KVIK | 9038AH | 25 m | 33.00 | |
23 | 3248 | Ambjørn Sara | 1992 | U.S.G | 9202AL | 25 m | 33.00 | |
24 | 3086 | Uddhammar Anna | 1977 | TÄBY SIM | AB4277 | 25 m | 33.25 | |
25 | 3187 | Bøgsted Anette | 1962 | BIRKERØD | 6234AA | 25 m | 33.82 | |
26 | 3114 | Sjöberg Marie | 1962 | HS | AA5462 | 25 m | 34.17 | |
27 | 320 | Rainer Margareta | 1949 | GÄVLE SS | AA0249 | 25 m | 34.75 | |
28 | 3265 | Nielsen Katrine Dyhl | 1990 | U.S.G | 9046AE | 25 m | 35.00 | |
29 | 3105 | Toth Joanna | 1975 | POSEIDON | AB2475 | 25 m | 35.19 | |
30 | 2879 | Ottosen Tine | 1965 | HELSINGØR | 6592AA | 25 m | 35.50 | |
31 | 240 | Hernes Marit | 1958 | Bergen OM | 25 m | 36.00 | ||
32 | 3184 | Jørgensen Nina Rudkjær | 1985 | ALLERØD | 25 m | 36.00 | ||
33 | 3178 | Pedersen Anne-Mette L. | 1960 | HERMES | 6072AA | 25 m | 36.45 | |
34 | 3264 | Rodríguez Cristina Leal | 1991 | U.S.G | 25 m | 38.40 | ||
35 | 2739 | Engebretsen Jorunn | 1960 | Larvik SK | 25 m | 38.43 | ||
36 | 3053 | Klitten Katharina | 1974 | HILLERØD | 25 m | 39.00 | ||
37 | 3192 | Haahr Hanne | 1962 | BIRKERØD | 6254AA | 25 m | 39.40 | |
38 | 3081 | Stöhler Mirja | 1977 | MERMATES | 25 m | 40.00 | ||
39 | 3069 | Jackiewicz Martyna | 1993 | HILLERØD | 25 m | 41.00 | ||
40 | 3163 | Haugaard Kirsten | 1965 | KORSØR | 6524AA | 25 m | 44.32 | |
41 | 3167 | Vadmand Winnie | 1953 | KORSØR | 5322AA | 25 m | 50.00 | |
42 | 3288 | Gatzwiller Eliza Linnéa | 1977 | CNG | 25 m | 1:07.74 | ||
43 | 3162 | Friis-Olsen Marianne | 1952 | KORSØR | 5242AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 15, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3253 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | U.S.G | 9039AC | 25 m | 23.00 | |
2 | 3258 | Andkjær Jakob | 1985 | U.S.G | 8559AA | 25 m | 23.50 | |
3 | 3191 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 25 m | 24.72 | |
4 | 3243 | Pedersen Maxemillian | 1996 | U.S.G | 9635AC | 25 m | 25.00 | |
5 | 2869 | Falk Jonas | 1979 | MKK | AB9979 | 25 m | 25.51 | |
6 | 3144 | Snitkjær Andreas | 1990 | VEST | 9099AB | 25 m | 25.71 | |
7 | 3199 | Nielsen Michael | 1985 | BIRKERØD | 8531AA | 25 m | 25.82 | |
8 | 3089 | Carlén Johan | 1976 | TÄBY SIM | AB9576 | 25 m | 26.14 | |
9 | 1487 | Røbech Erik | 1964 | Lørenskog | 25 m | 26.70 | ||
10 | 3088 | Norrby Lennart | 1970 | TÄBY SIM | AB7370 | 25 m | 26.86 | |
11 | 3229 | Vestergaard Thomas | 1989 | U.S.G | 8997AB | 25 m | 27.00 | |
12 | 3231 | Berg Christian | 1988 | U.S.G | 8805AA | 25 m | 27.00 | |
13 | 3244 | Michelsen Michel | 1994 | U.S.G | 9431AB | 25 m | 27.00 | |
14 | 3270 | Ammekilde Nicolai | 1990 | KVIK | 25 m | 27.00 | ||
15 | 3037 | Warberg Kasper | 1995 | KVIK | 9513AI | 25 m | 27.50 | |
16 | 3143 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 27.78 | |
17 | 3127 | Bæk Anders | 1966 | STT | 6639AA | 25 m | 27.89 | |
18 | 3202 | Pedersen John Bøgehus | 1968 | BIRKERØD | 6837AA | 25 m | 27.97 | |
19 | 3060 | Mortensen Rune Dahl | 1978 | HILLERØD | 25 m | 28.00 | ||
20 | 3233 | Petersen Anders | 1979 | U.S.G | 7985AA | 25 m | 28.00 | |
21 | 3250 | Jensen Søren | 1975 | U.S.G | 7511AA | 25 m | 28.00 | |
22 | 2650 | Krage Eddy | 1967 | HELSINGØR | 6723AA | 25 m | 28.01 | |
23 | 2991 | Svensson Patrik | 1970 | VARBERG | AB4970 | 25 m | 28.17 | |
24 | 2999 | Hansen Kaj | 1974 | GSK | 7461AA | 25 m | 28.40 | |
25 | 3108 | Ericsson Lars | 1966 | HS | AA9566 | 25 m | 28.44 | |
26 | 3284 | Palmqvist Hans | 1962 | VARBERG | AA2362 | 25 m | 28.47 | |
27 | 3072 | Schäfer Stefan | 1967 | PSV SCHWER | 302800 | 25 m | 28.60 | |
28 | 3280 | Barchard Simon | 1977 | GENTOFTE | 7797AA | 25 m | 28.68 | |
29 | 2348 | Fjellstad Kjetil | 1968 | Haldens SK | 25 m | 28.85 | ||
30 | 3110 | Jakubek Robert | 1959 | HS | AB1559 | 25 m | 28.95 | |
31 | 2194 | Toft Søren | 1956 | GSK | 5681AA | 25 m | 29.00 | |
32 | 3096 | Olsson Bengt | 1956 | TÄBY SIM | AA5156 | 25 m | 29.00 | |
33 | 3273 | Jensen Benjamin Alexander | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 29.00 | |
34 | 1951 | Rodrigues Antonio | 1954 | SK RAN | AA9154 | 25 m | 29.49 | |
35 | 2886 | Holgersen Helge | 1966 | Bergen OM | 25 m | 29.50 | ||
36 | 3115 | Spegel Christer | 1977 | HS | AC4377 | 25 m | 29.50 | |
37 | 3090 | Håkansson Peter | 1965 | TÄBY SIM | AA6365 | 25 m | 29.81 | |
38 | 3171 | Millbourn Markus | 1978 | SK TRITON | 25 m | 30.00 | ||
39 | 3133 | Rasmussen Jan Råsø | 1962 | STT | 6201AA | 25 m | 30.72 | |
40 | 3190 | Føyn Anders | 1961 | BIRKERØD | 6135AA | 25 m | 30.89 | |
41 | 2819 | Moe Per Olaf | 1962 | Haldens SK | 25 m | 30.90 | ||
42 | 3137 | Alsterfjord Christian | 1986 | ÄNGELHOLM | 25 m | 31.14 | ||
43 | 3103 | Anderson Mats | 1964 | SK SYDSIM | 25 m | 31.32 | ||
44 | 3062 | Starcke Bjørn Gustav | 1963 | HILLERØD | 6373AA | 25 m | 31.50 | |
45 | 3286 | Lindqvist Christian | 1983 | VARBERG | 25 m | 31.51 | ||
46 | 305 | Børresen Christian | 1970 | Haldens SK | 25 m | 31.75 | ||
47 | 3138 | Sandberg Magnus | 1974 | ÄNGELHOLM | ab6974 | 25 m | 31.78 | |
48 | 2031 | Holm-Olsen Ole Richard | 1972 | Haldens SK | 25 m | 31.85 | ||
49 | 3077 | Jørgensen Morten | 1968 | Lørenskog | 25 m | 32.23 | ||
50 | 3050 | Hansen Peter Løbner | 1960 | HILLERØD | 6053AA | 25 m | 32.30 | |
51 | 3128 | Bækgaard Finn | 1955 | STT | 5521AA | 25 m | 32.60 | |
52 | 304 | Kristensen Tommy | 1963 | Haldens SK | 25 m | 32.89 | ||
53 | 3048 | Polácek Marek | 1986 | SK SYDSIM | AK8786 | 25 m | 32.93 | |
54 | 3054 | Nielsen Claus Damgaard | 1968 | HILLERØD | 25 m | 33.00 | ||
55 | 3082 | Mark Niels Kristian | 1967 | Haldens SK | 25 m | 33.00 | ||
56 | 2996 | Rusin Jan | 1982 | VEST | 8265AB | 25 m | 33.20 | |
57 | 1723 | Bjerke Yngvar | 1952 | Oslo IL | 25 m | 33.50 | ||
58 | 3061 | Laursen Thomas | 1972 | HILLERØD | 25 m | 33.50 | ||
59 | 3193 | Haahr Lars Peder | 1959 | BIRKERØD | 5913AA | 25 m | 33.56 | |
60 | 3057 | Hansen Jens Peter Vind | 1971 | HILLERØD | 25 m | 34.00 | ||
61 | 602 | Offerdal Rune | 1969 | Haldens SK | 25 m | 34.06 | ||
62 | 1332 | Kristensen Wiggo | 1950 | Haldens SK | 25 m | 34.35 | ||
63 | 3056 | Danquart Jacob | 1976 | HILLERØD | 25 m | 35.00 | ||
64 | 1958 | Borbas Josef | 1943 | SK SYDSIM | AA9343 | 25 m | 35.51 | |
65 | 3058 | Aaholst Kurt | 1966 | HILLERØD | 25 m | 36.00 | ||
66 | 3136 | Höggren Frederik | 1969 | ÄNGELHOLM | ac0169 | 25 m | 36.05 | |
67 | 2738 | Liljegren Jery | 1942 | MKK | AA8142 | 25 m | 37.05 | |
68 | 3064 | Jensen Michael Ruhn | 1962 | HILLERØD | 25 m | 39.00 | ||
69 | 3063 | Sommer Morten Bach | 1970 | HILLERØD | 25 m | 41.00 | ||
70 | 3055 | Jensen Flemming G | 1952 | HILLERØD | 25 m | 47.00 | ||
71 | 3298 | Grauballe Caspar | 1974 | HØRSHOLM | 7469AA | 25 m | 1:10.00 | |
72 | 3039 | Sommarström Karl | 1974 | MKK | AB3974 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 16, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3116 | Söderberg Nathalie | 1993 | HS | AH4693 | 25 m | 1:11.48 | |
2 | 3277 | Jönsson Annelie | 1983 | MKK | ag3283 | 25 m | 1:13.86 | |
3 | 2868 | Aanstoot Margreet | 1980 | MKK | AB4880 | 25 m | 1:16.56 | |
4 | 3204 | Suhr Caroline | 1971 | BIRKERØD | 7192AA | 25 m | 1:17.80 | |
5 | 3051 | Shakoor Line Rønn | 1974 | HILLERØD | 7474AA | 25 m | 1:23.00 | |
6 | 3252 | Ehlers Simone | 1987 | U.S.G | 8742AD | 25 m | 1:26.48 | |
7 | 3197 | Lilleør Henriette | 1970 | BIRKERØD | 7026AA | 25 m | 1:35.63 | |
8 | 2037 | Åsgard Ellen | 1966 | Snøgg SK | 25 m | 1:36.00 | ||
9 | 2175 | Møller Hanne | 1958 | HOVEDSTAD | 5802AA | 25 m | 1:42.00 | |
10 | 1404 | Foldvik Kirsten Sundby | 1958 | Larvik SK | 25 m | 1:47.80 | ||
11 | 3163 | Haugaard Kirsten | 1965 | KORSØR | 6524AA | 25 m | 2:00.60 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3290 | Klingberg Emil | 1987 | KVIK | 8705AB | 25 m | 1:06.00 | |
2 | 3169 | Jensen Christian | 1987 | GSK | 8783AA | 25 m | 1:07.42 | |
3 | 2741 | Frederiksen Christian A. | 1981 | NÆSTVED | 8155AA | 25 m | 1:11.10 | |
4 | 3016 | Nordahl-Meyer Casper | 1982 | KVIK | 8277AA | 25 m | 1:12.00 | |
5 | 3235 | Haselbach Philipp | 1984 | U.S.G | 8437AB | 25 m | 1:13.80 | |
6 | 3087 | Pellfolk Marcus | 1986 | TÄBY SIM | AB8386 | 25 m | 1:14.00 | |
7 | 2424 | Ahlgren Peter | 1968 | SK TRITON | AB3368 | 25 m | 1:16.71 | |
8 | 3284 | Palmqvist Hans | 1962 | VARBERG | AA2362 | 25 m | 1:18.28 | |
9 | 3260 | Byron Lars Kruse | 1960 | U.S.G | 6041AA | 25 m | 1:22.00 | |
10 | 3233 | Petersen Anders | 1979 | U.S.G | 7985AA | 25 m | 1:23.00 | |
11 | 3263 | Kristiansen Emil Holm | 1993 | U.S.G | 9399AC | 25 m | 1:25.00 | |
12 | 3131 | Johansen Dan Ole | 1960 | STT | 6075AA | 25 m | 1:25.88 | |
13 | 3161 | Deneken Gerhard | 1963 | KORSØR | 6353AA | 25 m | 1:26.74 | |
14 | 2194 | Toft Søren | 1956 | GSK | 5681AA | 25 m | 1:27.00 | |
15 | 3059 | Jensen Rolf | 1959 | HILLERØD | 5943AA | 25 m | 1:29.00 | |
16 | 3261 | Harning Morten | 1966 | U.S.G | 6695AA | 25 m | 1:29.38 | |
17 | 3124 | Berg Torbjørn Hiis | 1959 | Bergen OM | 25 m | 1:32.00 | ||
18 | 2996 | Rusin Jan | 1982 | VEST | 8265AB | 25 m | 1:32.74 | |
19 | 3074 | Kircher Bernd | 1968 | PSV SCHWER | 328573 | 25 m | 1:38.50 | |
20 | 2738 | Liljegren Jery | 1942 | MKK | AA8142 | 25 m | 1:42.63 | |
21 | 3287 | Hansen Jens Peter | 1947 | NAKSKOV MM | 25 m | 1:44.20 | ||
22 | 3106 | Sandberg Per | 1968 | POSEIDON | AB7973 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 18, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 218 | Skou Sophia | 1975 | KVIK | 7582AA | 25 m | 28.50 | |
2 | 3117 | Åberg Helena | 1971 | HS | AA2271 | 25 m | 28.70 | |
3 | 2873 | Månsson Natalie | 1979 | SK TRITON | AA8279 | 25 m | 31.40 | |
4 | 2664 | Josefson Anna-Karin | 1964 | VARBERG | AA7264 | 25 m | 31.71 | |
5 | 2661 | Andersson Ulrika | 1966 | VARBERG | AA6466 | 25 m | 31.97 | |
6 | 3003 | Schmidt Sophie | 1991 | KVIK | 9166AG | 25 m | 32.80 | |
7 | 3113 | Möller Pia | 1968 | HS | AA6468 | 25 m | 32.98 | |
8 | 3223 | Petersen Josefine Børthy | 1993 | U.S.G | 9354AF | 25 m | 33.00 | |
9 | 3278 | Eriksson Sofie | 1986 | MKK | AJ2686 | 25 m | 33.00 | |
10 | 3126 | Ballegaard Kit | 1988 | STT | 8886AB | 25 m | 33.50 | |
11 | 3245 | Rübner-Petersen Susanne | 1994 | U.S.G | 9448AA | 25 m | 33.80 | |
12 | 3135 | Thulstrup Pia | 1961 | STT | 6144AA | 25 m | 33.84 | |
13 | 2747 | Steen Jannie Aarkrogh | 1968 | NÆSTVED | 6834AA | 25 m | 34.52 | |
14 | 3255 | Hansen Laura Smidt | 1992 | U.S.G | 9268AK | 25 m | 34.60 | |
15 | 896 | Bergesen Torill | 1957 | Bergen OM | 25 m | 34.80 | ||
16 | 2425 | Borglin Camilla | 1971 | SK TRITON | AA5471 | 25 m | 34.97 | |
17 | 3005 | Neergaard Signe de | 1971 | KVIK | 25 m | 35.82 | ||
18 | 3226 | Hansen Camilla | 1995 | U.S.G | 9592AD | 25 m | 36.00 | |
19 | 3052 | Thorning Tanja Kongerslev | 1982 | HILLERØD | 25 m | 38.00 | ||
20 | 3196 | Karlby Lone Tolstrup | 1976 | BIRKERØD | 25 m | 38.00 | ||
21 | 3262 | Irbil Thea | 1986 | U.S.G | 25 m | 38.37 | ||
22 | 2857 | Gottlieb Bente Holm | 1966 | HØRSHOLM | 6682AA | 25 m | 39.31 | |
23 | 543 | Nilsen Gro Jørstad | 1967 | Bergen OM | 25 m | 40.00 | ||
24 | 3053 | Klitten Katharina | 1974 | HILLERØD | 25 m | 41.00 | ||
25 | 2686 | Mazurkiewicz Mira | 1957 | KVIK | 5732AA | 25 m | 42.69 | |
26 | 3105 | Toth Joanna | 1975 | POSEIDON | AB2475 | 25 m | 43.16 | |
27 | 3145 | Havgaard Sys | 1977 | HELSINGØR | 7706AA | 25 m | 43.32 | |
28 | 3178 | Pedersen Anne-Mette L. | 1960 | HERMES | 6072AA | 25 m | 46.56 | |
29 | 3081 | Stöhler Mirja | 1977 | MERMATES | 25 m | 47.00 | ||
30 | 3132 | Pedersen Berit Marx | 1950 | STT | 5012AA | 25 m | 48.73 | |
31 | 3162 | Friis-Olsen Marianne | 1952 | KORSØR | 5242AA | 25 m | 52.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 19, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3241 | Christensen Christian | 1991 | U.S.G | 9181AB | 25 m | 27.80 | |
2 | 3283 | Vogel Mark | 1970 | GENTOFTE | 7091AA | 25 m | 27.90 | |
3 | 3270 | Ammekilde Nicolai | 1990 | KVIK | 25 m | 28.00 | ||
4 | 2869 | Falk Jonas | 1979 | MKK | AB9979 | 25 m | 28.34 | |
5 | 3234 | Jensen Jeppe | 1992 | U.S.G | 9207AI | 25 m | 29.00 | |
6 | 3125 | Sem-Olsen Alf Roar | 1970 | Bergen OM | 25 m | 29.11 | ||
7 | 3047 | Åkesson Oscar | 1977 | SK SYDSIM | AB0977 | 25 m | 29.17 | |
8 | 3199 | Nielsen Michael | 1985 | BIRKERØD | 8531AA | 25 m | 29.22 | |
9 | 3194 | Holmsteen Peter | 1963 | BIRKERØD | 6361AA | 25 m | 29.44 | |
10 | 3139 | Olofsson Joakim | 1970 | ÄNGELHOLM | ab9170 | 25 m | 29.45 | |
11 | 3244 | Michelsen Michel | 1994 | U.S.G | 9431AB | 25 m | 29.50 | |
12 | 3089 | Carlén Johan | 1976 | TÄBY SIM | AB9576 | 25 m | 29.81 | |
13 | 3037 | Warberg Kasper | 1995 | KVIK | 9513AI | 25 m | 30.00 | |
14 | 3231 | Berg Christian | 1988 | U.S.G | 8805AA | 25 m | 30.00 | |
15 | 3143 | Højgaard Mathias Roer | 1994 | VEST | 9447AA | 25 m | 30.34 | |
16 | 2995 | Mirkovic Sebastian Broksø | 1996 | VEST | 9689AE | 25 m | 30.35 | |
17 | 3088 | Norrby Lennart | 1970 | TÄBY SIM | AB7370 | 25 m | 30.50 | |
18 | 3239 | Værge Thorkil | 1987 | U.S.G | 8757AD | 25 m | 30.80 | |
19 | 3127 | Bæk Anders | 1966 | STT | 6639AA | 25 m | 30.98 | |
20 | 2999 | Hansen Kaj | 1974 | GSK | 7461AA | 25 m | 31.00 | |
21 | 3273 | Jensen Benjamin Alexander | 1994 | KVIK | 9489AJ | 25 m | 31.00 | |
22 | 3073 | Püdschun Ulrich | 1967 | PSV SCHWER | 110614 | 25 m | 31.20 | |
23 | 3282 | Ringberg Torsten | 1958 | GENTOFTE | 5803AA | 25 m | 31.20 | |
24 | 1693 | Marmetschke Kenneth | 1969 | KVIK | 6927AA | 25 m | 31.50 | |
25 | 3181 | Frandsen Henrik | 1980 | ALLERØD | 25 m | 31.50 | ||
26 | 2424 | Ahlgren Peter | 1968 | SK TRITON | AB3368 | 25 m | 31.59 | |
27 | 3281 | Lundt Anders | 1967 | GENTOFTE | 6767AA | 25 m | 31.61 | |
28 | 3111 | Johansson Björn | 1958 | HS | AA8958 | 25 m | 31.79 | |
29 | 1695 | Marmetschke Lennart | 1966 | KVIK | 6601AA | 25 m | 31.91 | |
30 | 2348 | Fjellstad Kjetil | 1968 | Haldens SK | 25 m | 31.93 | ||
31 | 3096 | Olsson Bengt | 1956 | TÄBY SIM | AA5156 | 25 m | 32.00 | |
32 | 3260 | Byron Lars Kruse | 1960 | U.S.G | 6041AA | 25 m | 32.00 | |
33 | 3102 | Lange Jesper | 1967 | HVIDOVRE | 6739AA | 25 m | 32.09 | |
34 | 1951 | Rodrigues Antonio | 1954 | SK RAN | AA9154 | 25 m | 32.41 | |
35 | 2886 | Holgersen Helge | 1966 | Bergen OM | 25 m | 32.50 | ||
36 | 2991 | Svensson Patrik | 1970 | VARBERG | AB4970 | 25 m | 32.60 | |
37 | 2650 | Krage Eddy | 1967 | HELSINGØR | 6723AA | 25 m | 32.84 | |
38 | 305 | Børresen Christian | 1970 | Haldens SK | 25 m | 32.93 | ||
39 | 3261 | Harning Morten | 1966 | U.S.G | 6695AA | 25 m | 33.00 | |
40 | 2031 | Holm-Olsen Ole Richard | 1972 | Haldens SK | 25 m | 33.03 | ||
41 | 3106 | Sandberg Per | 1968 | POSEIDON | AB7973 | 25 m | 33.55 | |
42 | 3062 | Starcke Bjørn Gustav | 1963 | HILLERØD | 6373AA | 25 m | 34.50 | |
43 | 3077 | Jørgensen Morten | 1968 | Lørenskog | 25 m | 34.54 | ||
44 | 2624 | Juul Claus Bobjerg | 1972 | HØRSHOLM | 7259AA | 25 m | 34.71 | |
45 | 3002 | Brink Jess | 1966 | GSK | 6651AA | 25 m | 34.75 | |
46 | 2990 | Boholm Hannes | 1983 | VARBERG | AA6466 | 25 m | 34.93 | |
47 | 3103 | Anderson Mats | 1964 | SK SYDSIM | 25 m | 34.98 | ||
48 | 3286 | Lindqvist Christian | 1983 | VARBERG | 25 m | 34.99 | ||
49 | 3050 | Hansen Peter Løbner | 1960 | HILLERØD | 6053AA | 25 m | 35.00 | |
50 | 3074 | Kircher Bernd | 1968 | PSV SCHWER | 328573 | 25 m | 35.30 | |
51 | 3115 | Spegel Christer | 1977 | HS | AC4377 | 25 m | 35.50 | |
52 | 3235 | Haselbach Philipp | 1984 | U.S.G | 8437AB | 25 m | 35.60 | |
53 | 3093 | Saracco Jean-Pierre | 1949 | TÄBY SIM | AA3149 | 25 m | 36.00 | |
54 | 3048 | Polácek Marek | 1986 | SK SYDSIM | AK8786 | 25 m | 36.12 | |
55 | 1405 | Røed Øyvind | 1963 | Larvik SK | 25 m | 36.13 | ||
56 | 3061 | Laursen Thomas | 1972 | HILLERØD | 25 m | 37.00 | ||
57 | 2336 | Lenning Gunnar | 1942 | SK NEPTUN | AA4142 | 25 m | 39.50 | |
58 | 3039 | Sommarström Karl | 1974 | MKK | AB3974 | 25 m | ||
59 | 3110 | Jakubek Robert | 1959 | HS | AB1559 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3224 | Nyström Emma Festirstein | 1996 | U.S.G | 9632BA | 25 m | 1:12.20 | |
2 | 3180 | Roslyng Anne | 1983 | HERMES | 25 m | 1:15.92 | ||
3 | 3195 | Juul Tilde | 1974 | BIRKERØD | 25 m | 1:20.00 | ||
4 | 3179 | Pedersen Carola | 1989 | HERMES | 25 m | 1:21.86 | ||
5 | 3123 | Bang Anne Katrine | 1966 | Bergen OM | 25 m | 1:22.00 | ||
6 | 2743 | Larsen Vibeke | 1961 | NÆSTVED | 6114AA | 25 m | 1:25.50 | |
7 | 3085 | Thuné Camilla | 1967 | TÄBY SIM | AA3267 | 25 m | 1:25.51 | |
8 | 3269 | Ketelsen Elisabeth | 1943 | STT | 4322AA | 25 m | 1:31.29 | |
9 | 3288 | Gatzwiller Eliza Linnéa | 1977 | CNG | 25 m | 2:54.14 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 21, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3283 | Vogel Mark | 1970 | GENTOFTE | 7091AA | 25 m | 1:03.07 | |
2 | 3275 | Waterval Jesper | 1975 | TRITON B | 7521AB | 25 m | 1:04.26 | |
3 | 3238 | Solvang Rune | 1980 | U.S.G | 8065AA | 25 m | 1:07.00 | |
4 | 3191 | Gjerløv Mads | 1972 | BIRKERØD | 7237AA | 25 m | 1:08.00 | |
5 | 3236 | Andersen Morten | 1990 | U.S.G | 9001AD | 25 m | 1:13.00 | |
6 | 3182 | Gydesen Jes | 1961 | ALLERØD | 6111AA | 25 m | 1:16.00 | |
7 | 3177 | Larsen Kim | 1957 | HERMES | 25 m | 1:19.00 | ||
8 | 3147 | Saltenis Giedrius | 1982 | HELSINGØR | 8255AB | 25 m | 1:20.00 | |
9 | 2431 | Walldén Henrik | 1968 | MKK | AA9168 | 25 m | 1:20.19 | |
10 | 2756 | Fritzon Lennart | 1968 | SK SYDSIM | AA1768 | 25 m | 1:21.27 | |
11 | 3247 | Rasmussen Ebbe | 1949 | U.S.G | 4901AA | 25 m | 1:21.60 | |
12 | 3203 | Schäfer Ulrik | 1962 | BIRKERØD | 6273AA | 25 m | 1:22.01 | |
13 | 3133 | Rasmussen Jan Råsø | 1962 | STT | 6201AA | 25 m | 1:28.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 22, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2332 | Kvik Masters Damer 4 | 191 | KVIK | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 3100 | Täby Dam 200 | 201 | TÄBY SIM | 25 m | 2:06.00 | ||
3 | 3121 | Helsingborg 3 | 201 | HS | 25 m | 2:08.00 | ||
4 | 1185 | Kvik Masters Damer 3 | 147 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 3225 | Labre Larver | 96 | U.S.G | 25 m | 2:14.00 | ||
6 | 3205 | Fri D Sigma | 203 | SIGMA | 25 m | 2:17.90 | ||
7 | 2889 | Bom | 215 | Bergen OM | 25 m | 2:26.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3232 | Guldbamser | 159 | U.S.G | 25 m | 1:45.20 | ||
2 | 2329 | Kvik Masters Herrer 2 | 152 | KVIK | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 3240 | Krudtugler | 159 | U.S.G | 25 m | 1:51.70 | ||
4 | 2675 | Varbergs Herrer | 170 | VARBERG | 25 m | 1:51.99 | ||
5 | 3101 | Täby Herr 160 | 198 | TÄBY SIM | 25 m | 1:53.00 | ||
6 | 3120 | Helsingborg 2 | 230 | HS | 25 m | 1:55.38 | ||
7 | 3207 | Fri D Sigma | 200 | SIGMA | 25 m | 1:58.90 | ||
8 | 3134 | Stt Stt Drenge | 239 | STT | 25 m | 1:59.00 | ||
9 | 2356 | Haldens Herrer 1 | 203 | Haldens SK | 25 m | 1:59.50 | ||
10 | 3141 | Äss | 169 | ÄNGELHOLM | 25 m | 2:05.16 | ||
11 | 2759 | Sydsim Pojkar | 185 | SK SYDSIM | 25 m | 2:09.12 | ||
12 | 3083 | Haldens Herrer 2 | 217 | Haldens SK | 25 m | 2:12.09 | ||
13 | 3067 | Hillerød Tm | 202 | HILLERØD | 25 m | 2:14.00 | ||
14 | 3068 | Hillerød Tm 2 | 218 | HILLERØD | 25 m | 2:41.00 | ||
15 | 3295 | Vest Avengers Pre/mast | 96 | VEST | 25 m | 1:53.79 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3242 | Stjernemix | 96 | U.S.G | 25 m | 1:47.90 | ||
2 | 3292 | Kvik Premasters | 90 | KVIK | 25 m | 1:48.00 | ||
3 | 571 | Mkk | 152 | MKK | 25 m | 1:49.24 | ||
4 | 3251 | Clickmix | 119 | U.S.G | 25 m | 1:51.20 | ||
5 | 2992 | Varbergs Mix | 206 | VARBERG | 25 m | 1:53.99 | ||
6 | 3219 | Mix D Sigma | 200 | SIGMA | 25 m | 1:54.90 | ||
7 | 3256 | One Two Mix | 119 | U.S.G | 25 m | 1:57.30 | ||
8 | 3173 | SK Triton Mix | 172 | SK TRITON | 25 m | 1:58.00 | ||
9 | 3076 | Psc Schwerin | 188 | PSV SCHWER | 25 m | 1:58.20 | ||
10 | 3215 | Mix B Sigma | 147 | SIGMA | 25 m | 1:58.80 | ||
11 | 3216 | Mix C Sigma | 172 | SIGMA | 25 m | 1:59.80 | ||
12 | 3130 | Stt Dixter | 239 | STT | 25 m | 2:00.00 | ||
13 | 2890 | Bom | 208 | Bergen OM | 25 m | 2:09.00 | ||
14 | 3149 | Galningerne Fra Nord | 177 | HELSINGØR | 25 m | 2:09.00 | ||
15 | 3104 | Sydsim Mix | 203 | SK SYDSIM | 25 m | 2:11.89 | ||
16 | 3165 | Fri Mix Korsør | 246 | KORSØR | 25 m | 3:20.00 | ||
17 | 3297 | Niklas Mix | 188 | HØRSHOLM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 03 november 2017 |
Licens til Svømmeklubben Kvik, Kastrup | Udskriftstidspunkt | 19:04 |