Program for Regionsmesterskab Nordsjælland
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 4X50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 363 | Gentofte Stars | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:02.54 | ||
2 | 300 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.59 | ||
3 | 358 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:11.48 | ||
4 | 230 | A6 Tøser | 2004 | A6 | 25 m | 2:11.55 | ||
5 | 162 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:12.80 | ||
6 | 420 | Shs Piger 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:14.00 | ||
7 | 301 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.07 | ||
8 | 29 | Herlev Piger | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:16.00 | ||
9 | 5 | Triton Ballerup | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:16.70 | ||
10 | 359 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:21.01 | ||
11 | 421 | Shs Piger 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:22.00 | ||
12 | 231 | A6 Tøser 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:22.77 | ||
13 | 302 | Gsc Piger 3 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.29 | ||
14 | 90 | Helsingør Piger 1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:26.59 | ||
15 | 259 | Roskilde Piger | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:30.00 | ||
16 | 422 | Shs Piger 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 163 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:31.27 | ||
18 | 360 | Gentofte Piger 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:33.69 | ||
19 | 325 | Sigma Piger 3 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:35.00 | ||
20 | 361 | Gentofte Piger 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:39.35 | ||
21 | 94 | Helsingør Piger2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:40.00 | ||
22 | 260 | Værløse Piger | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:40.00 | ||
23 | 362 | Gentofte Piger 6 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:42.70 | ||
24 | 232 | A6 Tøser 3 | 2004 | A6 | 25 m | 2:45.77 | ||
25 | 303 | Gsc Piger 4 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:46.27 | ||
26 | 92 | Helsingør Piger 3 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 3:00.00 | ||
27 | 93 | Helsingør Piger 4 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 3:15.00 | ||
28 | 416 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
29 | 417 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 2, 4X50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 160 | Sigma Drenge 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 357 | Gentofte Everwings | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:02.82 | ||
3 | 228 | A6 Drenge | 2004 | A6 | 25 m | 2:03.00 | ||
4 | 423 | Shs Drenge 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:03.00 | ||
5 | 279 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:03.40 | ||
6 | 161 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:06.48 | ||
7 | 6 | Triton Ballerup | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:06.80 | ||
8 | 28 | Herlev Knægte | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 424 | Shs Drenge 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:12.00 | ||
10 | 229 | A6 Drenge 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 280 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.39 | ||
12 | 353 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:19.62 | ||
13 | 258 | Roskilde Drenge | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 425 | Shs Drenge 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:20.00 | ||
15 | 324 | Sigma Drenge 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:25.00 | ||
16 | 281 | Gsc Drenge 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.69 | ||
17 | 354 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:32.03 | ||
18 | 282 | Gsc Drenge 4 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:38.79 | ||
19 | 83 | Helsingør Drenge 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:40.00 | ||
20 | 84 | Helsingør Drenge 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:55.00 | ||
21 | 414 | Lyngby Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
22 | 415 | Lyngby Drenge 2 | 0 | LYNGBY | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 86 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:12.68 | |
2 | 233 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:17.14 | |
3 | 137 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:17.26 | |
4 | 276 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 2:19.04 | |
5 | 149 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:20.88 | |
6 | 193 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:22.49 | |
7 | 66 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:23.12 | |
8 | 62 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:24.33 | |
9 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:25.74 | |
10 | 269 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:26.61 | |
11 | 347 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:26.82 | |
12 | 241 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 2:28.73 | |
13 | 9 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:29.14 | |
14 | 165 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 2:29.16 | |
15 | 18 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:30.41 | |
16 | 179 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 2:30.44 | |
17 | 174 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:30.58 | |
18 | 70 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:32.55 | |
19 | 350 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:33.20 | |
20 | 291 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 2:33.87 | |
21 | 338 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 2:35.58 | |
22 | 339 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 2:36.35 | |
23 | 87 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 2:37.13 | |
24 | 172 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 2:37.25 | |
25 | 335 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 2:39.04 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 115 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:23.70 | |
2 | 130 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:27.14 | |
3 | 251 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:30.98 | |
4 | 155 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:31.96 | |
5 | 20 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:32.09 | |
6 | 277 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:34.48 | |
7 | 150 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 2:35.31 | |
8 | 254 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:35.97 | |
9 | 131 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 2:36.78 | |
10 | 61 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 2:40.86 | |
11 | 222 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:42.54 | |
12 | 389 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:43.50 | |
13 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 2:43.68 | |
14 | 181 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 2:43.73 | |
15 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 2:44.62 | |
16 | 261 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:44.82 | |
17 | 266 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 2:45.50 | |
18 | 141 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:45.80 | |
19 | 187 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:45.84 | |
20 | 267 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:46.11 | |
21 | 265 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:46.40 | |
22 | 142 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 2:46.76 | |
23 | 180 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 2:47.53 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 194 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:31.31 | |
2 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:33.61 | |
3 | 12 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:34.83 | |
4 | 216 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:35.15 | |
5 | 412 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:35.60 | |
6 | 304 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:38.44 | |
7 | 295 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:44.93 | |
8 | 321 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:48.51 | |
9 | 286 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:50.29 | |
10 | 364 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 2:52.64 | |
11 | 399 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 2:54.29 | |
12 | 272 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 2:55.95 | |
13 | 307 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:56.67 | |
14 | 387 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 2:57.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 4, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 144 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 2:03.26 | |
2 | 143 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 2:07.29 | |
3 | 135 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 2:09.41 | |
4 | 151 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 2:10.40 | |
5 | 252 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 2:12.68 | |
6 | 67 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:13.74 | |
7 | 57 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:13.98 | |
8 | 64 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:16.21 | |
9 | 410 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:16.74 | |
10 | 270 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:17.26 | |
11 | 345 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:18.33 | |
12 | 219 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 2:19.24 | |
13 | 340 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 2:20.94 | |
14 | 344 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 2:21.03 | |
15 | 55 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:21.19 | |
16 | 113 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 2:21.41 | |
17 | 346 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 2:22.93 | |
18 | 95 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:26.23 | |
19 | 184 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 2:26.47 | |
20 | 156 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 2:26.56 | |
21 | 170 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:26.56 | |
22 | 183 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 2:26.61 | |
23 | 394 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:26.82 | |
24 | 380 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:27.47 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 178 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:16.94 | |
2 | 8 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:19.34 | |
3 | 133 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:20.88 | |
4 | 336 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:21.49 | |
5 | 250 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:23.76 | |
6 | 99 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 2:25.60 | |
7 | 58 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 2:29.84 | |
8 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 50 m | 2:29.91 | |
9 | 257 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:31.80 | |
10 | 157 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 2:32.31 | |
11 | 275 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 2:32.52 | |
12 | 14 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:32.53 | |
13 | 177 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:32.65 | |
14 | 80 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 2:32.76 | |
15 | 26 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:33.71 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 311 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:22.64 | |
2 | 32 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:23.75 | |
3 | 234 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:24.30 | |
4 | 197 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:24.63 | |
5 | 242 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:29.46 | |
6 | 337 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 2:32.62 | |
7 | 319 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 2:32.83 | |
8 | 287 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:33.95 | |
9 | 246 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:34.29 | |
10 | 185 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 2:35.71 | |
11 | 315 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:36.15 | |
12 | 316 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 2:36.88 | |
13 | 413 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 2:38.16 | |
14 | 297 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:38.44 | |
15 | 385 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 2:40.97 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 285 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 2:28.07 | |
2 | 134 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 2:32.52 | |
3 | 88 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:32.56 | |
4 | 59 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:40.14 | |
5 | 166 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 2:40.61 | |
6 | 70 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:41.73 | |
7 | 198 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 50 m | 2:48.69 | |
8 | 89 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 2:51.16 | |
9 | 339 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 2:52.89 | |
10 | 25 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:53.60 | |
11 | 165 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 2:54.34 | |
12 | 179 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 2:55.15 | |
13 | 350 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 2:55.81 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 243 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:45.28 | |
2 | 310 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 2:47.35 | |
3 | 141 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 2:50.41 | |
4 | 73 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:52.65 | |
5 | 268 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:54.74 | |
6 | 352 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:56.08 | |
7 | 34 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:56.50 | |
8 | 419 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:57.93 | |
9 | 150 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 2:58.35 | |
10 | 96 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 2:59.41 | |
11 | 409 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 2:59.83 | |
12 | 389 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:59.84 | |
13 | 221 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 0592AK | 50 m | 2:59.95 | |
14 | 267 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 3:02.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 11 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:24.01 | |
2 | 195 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 2:27.66 | |
3 | 10 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:27.89 | |
4 | 238 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:28.41 | |
5 | 138 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:28.47 | |
6 | 153 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:33.56 | |
7 | 380 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:34.01 | |
8 | 55 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:34.81 | |
9 | 270 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 2:36.93 | |
10 | 340 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 2:38.27 | |
11 | 289 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 2:39.28 | |
12 | 31 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:39.46 | |
13 | 95 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 2:42.52 | |
14 | 7 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 2:44.09 | |
15 | 37 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 2:44.86 | |
16 | 170 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:45.69 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 145 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 2:33.46 | |
2 | 133 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 2:35.49 | |
3 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 2:40.70 | |
4 | 177 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:42.61 | |
5 | 257 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:43.05 | |
6 | 14 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 2:44.49 | |
7 | 199 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 2:44.51 | |
8 | 111 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 50 m | 2:46.99 | |
9 | 283 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:47.86 | |
10 | 148 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:49.26 | |
11 | 176 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 2:50.25 | |
12 | 411 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:51.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2006 |
1 | 12 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 36.27 | |
2 | 388 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 36.36 | |
3 | 320 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 37.72 | |
4 | 190 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 38.41 | |
5 | 295 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 38.50 | |
6 | 386 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 38.70 | |
7 | 278 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 39.92 | |
8 | 375 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 40.28 | |
9 | 364 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 40.40 | |
10 | 103 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 40.72 | |
11 | 76 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 40.81 | |
12 | 307 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 41.19 | |
13 | 396 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 41.42 | |
14 | 286 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 41.63 | |
15 | 262 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 41.66 | |
16 | 240 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 42.31 | |
17 | 17 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 42.76 | |
18 | 81 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 42.95 | |
19 | 327 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 42.99 | |
20 | 379 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 50 m | 43.03 | |
21 | 306 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 43.21 | |
22 | 114 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 43.24 | |
23 | 75 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 43.32 | |
24 | 272 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 43.42 | |
25 | 237 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 43.62 | |
26 | 41 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 43.71 | |
27 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 43.71 | |
28 | 405 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 44.22 | |
29 | 399 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 44.29 | |
30 | 189 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 44.36 | |
31 | 332 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 44.59 | |
32 | 100 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 45.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 311 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 33.50 | |
2 | 308 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 33.56 | |
3 | 390 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 36.94 | |
4 | 337 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 37.01 | |
5 | 319 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 37.32 | |
6 | 290 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 37.42 | |
7 | 418 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 37.52 | |
8 | 169 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 37.61 | |
9 | 110 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 37.83 | |
10 | 297 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 37.98 | |
11 | 263 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 38.53 | |
12 | 400 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 38.82 | |
13 | 315 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 38.87 | |
14 | 247 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 38.91 | |
15 | 316 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 38.99 | |
16 | 36 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 39.19 | |
17 | 16 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 39.30 | |
18 | 385 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 50 m | 40.06 | |
19 | 185 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 40.18 | |
20 | 333 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 40.35 | |
21 | 264 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 40.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 21 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 4:39.88 | |
2 | 276 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 4:51.79 | |
3 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 4:52.06 | |
4 | 312 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 4:56.28 | |
5 | 137 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 4:56.95 | |
6 | 401 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 5:01.84 | |
7 | 391 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 5:03.77 | |
8 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 5:05.07 | |
9 | 66 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 5:06.03 | |
10 | 174 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 5:06.85 | |
11 | 193 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 50 m | 5:07.16 | |
12 | 134 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 5:10.77 | |
13 | 165 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 5:12.81 | |
14 | 347 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 5:15.75 | |
15 | 179 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 5:20.36 | |
16 | 140 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 5:29.18 | |
17 | 18 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 5:31.82 | |
18 | 338 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 50 m | 5:38.82 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 392 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 5:18.17 | |
2 | 130 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 50 m | 5:22.29 | |
3 | 251 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 5:26.65 | |
4 | 155 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 5:28.85 | |
5 | 61 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 5:35.50 | |
6 | 313 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 5:47.30 | |
7 | 266 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 5:50.68 | |
8 | 261 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 5:54.45 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 12, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 135 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 4:21.09 | |
2 | 168 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 4:36.91 | |
3 | 151 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 50 m | 4:39.97 | |
4 | 64 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 4:57.47 | |
5 | 270 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 4:57.52 | |
6 | 219 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 4:59.86 | |
7 | 345 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 5:00.68 | |
8 | 170 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 5:02.76 | |
9 | 394 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 5:04.77 | |
10 | 410 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 5:06.56 | |
11 | 397 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 5:06.96 | |
12 | 346 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 5:07.32 | |
13 | 184 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 5:11.98 | |
14 | 344 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 5:13.34 | |
15 | 342 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 5:13.62 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 178 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 4:51.48 | |
2 | 199 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 5:02.59 | |
3 | 146 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 5:08.37 | |
4 | 157 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 5:18.65 | |
5 | 367 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 5:18.78 | |
6 | 218 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 5:23.05 | |
7 | 288 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 5:23.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2006 |
1 | 76 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 31.50 | |
2 | 388 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 32.84 | |
3 | 12 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 32.88 | |
4 | 286 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 32.96 | |
5 | 304 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 33.35 | |
6 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 33.37 | |
7 | 386 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 33.87 | |
8 | 295 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 34.23 | |
9 | 379 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 34.24 | |
10 | 103 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 34.77 | |
11 | 396 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 34.89 | |
12 | 3 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 50 m | 35.06 | |
13 | 81 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 35.28 | |
14 | 387 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 35.48 | |
15 | 321 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 36.10 | |
16 | 323 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 36.45 | |
17 | 82 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 36.50 | |
18 | 375 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 36.53 | |
19 | 239 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 36.60 | |
20 | 405 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 36.63 | |
21 | 4 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 50 m | 36.70 | |
22 | 100 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 36.79 | |
23 | 365 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 36.85 | |
24 | 237 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 37.68 | |
25 | 41 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 37.72 | |
26 | 17 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 37.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 299 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 28.49 | |
2 | 107 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 28.77 | |
3 | 185 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 30.43 | |
4 | 32 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 30.60 | |
5 | 390 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 30.69 | |
6 | 287 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 31.20 | |
7 | 271 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 31.39 | |
8 | 319 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 31.74 | |
9 | 330 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 31.75 | |
10 | 318 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 32.42 | |
11 | 413 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 32.60 | |
12 | 246 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 32.72 | |
13 | 329 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 32.76 | |
14 | 408 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 25 m | 32.94 | ||
15 | 16 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 33.09 | |
16 | 326 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 33.13 | |
17 | 400 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 33.25 | |
18 | 316 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 33.37 | |
19 | 27 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 33.93 | |
20 | 333 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 34.57 | |
21 | 182 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 25 m | 34.72 | |
22 | 309 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 36.34 | |
23 | 33 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 36.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 17, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 273 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:32.61 | |
2 | 86 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:33.43 | |
3 | 134 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 2:39.02 | |
4 | 137 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:39.96 | |
5 | 88 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:41.88 | |
6 | 62 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:42.73 | |
7 | 347 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:44.09 | |
8 | 196 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:44.85 | |
9 | 241 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 2:44.87 | |
10 | 269 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:46.00 | |
11 | 149 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:46.67 | |
12 | 59 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:47.24 | |
13 | 350 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:49.00 | |
14 | 391 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 2:49.90 | |
15 | 339 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 2:50.62 | |
16 | 9 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:51.29 | |
17 | 338 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 2:52.01 | |
18 | 165 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 2:52.36 | |
19 | 291 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 2:53.72 | |
20 | 18 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:53.90 | |
21 | 25 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:54.29 | |
22 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:54.95 | |
23 | 179 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 2:56.51 | |
24 | 174 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:56.80 | |
25 | 77 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:00.25 | |
26 | 63 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:01.09 | |
27 | 406 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:01.35 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 42 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 2:39.85 | |
2 | 225 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 2:41.57 | |
3 | 19 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 2:49.32 | |
4 | 419 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 2:49.42 | |
5 | 130 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:50.00 | |
6 | 215 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 2:51.67 | |
7 | 348 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 2:53.54 | |
8 | 186 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 2:54.34 | |
9 | 254 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:55.89 | |
10 | 352 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 2:57.66 | |
11 | 142 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 2:58.45 | |
12 | 34 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 2:59.19 | |
13 | 409 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:00.19 | |
14 | 374 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 3:00.93 | |
15 | 187 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 3:03.70 | |
16 | 141 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 3:04.14 | |
17 | 73 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 3:06.11 | |
18 | 251 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:07.00 | |
19 | 38 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:07.49 | |
20 | 150 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 3:07.87 | |
21 | 284 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 3:07.95 | |
22 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 3:09.32 | |
23 | 154 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 3:09.61 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 194 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:52.16 | |
2 | 76 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:58.51 | |
3 | 412 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 3:00.33 | |
4 | 278 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 3:00.70 | |
5 | 190 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 3:01.09 | |
6 | 320 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 3:02.52 | |
7 | 304 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 3:02.58 | |
8 | 379 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 3:08.30 | |
9 | 386 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 3:10.78 | |
10 | 375 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 3:12.45 | |
11 | 396 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 3:12.51 | |
12 | 240 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 3:13.76 | |
13 | 74 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 3:14.38 | |
14 | 314 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 3:14.62 | |
15 | 388 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 3:15.39 | |
16 | 364 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 3:16.77 | |
17 | 3 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 3:18.95 | |
18 | 82 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:19.45 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 18, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 72 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 2:17.55 | |
2 | 11 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 2:25.05 | |
3 | 152 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:25.86 | |
4 | 402 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 2:26.19 | |
5 | 135 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 2:27.96 | |
6 | 167 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 2:28.53 | |
7 | 168 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:28.54 | |
8 | 57 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:29.87 | |
9 | 195 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 2:32.28 | |
10 | 274 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:32.98 | |
11 | 64 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:33.04 | |
12 | 270 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:35.28 | |
13 | 345 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:35.72 | |
14 | 79 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:36.62 | |
15 | 366 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:39.35 | |
16 | 340 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 2:40.16 | |
17 | 252 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 2:40.73 | |
18 | 31 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:41.07 | |
19 | 156 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 2:42.66 | |
20 | 410 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:44.11 | |
21 | 226 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 2:45.17 | |
22 | 397 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 2:45.47 | |
23 | 342 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 2:45.88 | |
24 | 15 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:46.69 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 35 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 2:34.53 | |
2 | 40 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:40.08 | |
3 | 336 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 2:40.37 | |
4 | 71 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:40.67 | |
5 | 132 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:43.61 | |
6 | 8 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 2:44.12 | |
7 | 139 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 2:45.05 | |
8 | 218 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 2:45.25 | |
9 | 244 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:45.44 | |
10 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:46.23 | |
11 | 58 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:49.72 | |
12 | 250 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 2:51.10 | |
13 | 176 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 2:52.08 | |
14 | 298 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:53.19 | |
15 | 275 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 2:53.28 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 197 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 2:40.55 | |
2 | 308 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:51.38 | |
3 | 32 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 2:51.78 | |
4 | 315 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 2:55.41 | |
5 | 318 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 3:02.64 | |
6 | 185 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 3:03.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 19, 4X50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 363 | Gentofte Stars | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.54 | ||
2 | 300 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.00 | ||
3 | 230 | A6 Tøser | 2004 | A6 | 25 m | 2:16.50 | ||
4 | 358 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:19.91 | ||
5 | 162 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:23.83 | ||
6 | 231 | A6 Tøser 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:24.60 | ||
7 | 29 | Herlev Piger | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 420 | Shs Piger 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:26.00 | ||
9 | 5 | Triton Ballerup | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:26.10 | ||
10 | 301 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:26.74 | ||
11 | 359 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:27.74 | ||
12 | 163 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:28.98 | ||
13 | 259 | Roskilde Piger | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 421 | Shs Piger 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:34.00 | ||
15 | 360 | Gentofte Piger 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:34.18 | ||
16 | 302 | Gsc Piger 3 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:35.31 | ||
17 | 90 | Helsingør Piger 1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:37.00 | ||
18 | 325 | Sigma Piger 3 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 422 | Shs Piger 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:40.00 | ||
20 | 361 | Gentofte Piger 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:42.29 | ||
21 | 260 | Værløse Piger | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:45.00 | ||
22 | 232 | A6 Tøser 3 | 2004 | A6 | 25 m | 2:45.30 | ||
23 | 303 | Gsc Piger 4 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:45.79 | ||
24 | 362 | Gentofte Piger 6 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:46.55 | ||
25 | 91 | Helsingør Piger 2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:50.00 | ||
26 | 92 | Helsingør Piger 3 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 3:05.00 | ||
27 | 93 | Helsingør Piger 4 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 3:20.00 | ||
28 | 416 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
29 | 417 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 20, 4X50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 160 | Sigma Drenge 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:06.76 | ||
2 | 228 | A6 Drenge | 2004 | A6 | 25 m | 2:09.50 | ||
3 | 357 | Gentofte Everwings | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.92 | ||
4 | 423 | Shs Drenge 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:12.00 | ||
5 | 279 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.61 | ||
6 | 258 | Roskilde Drenge | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:15.00 | ||
7 | 161 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:15.35 | ||
8 | 6 | Triton Ballerup | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:15.40 | ||
9 | 28 | Herlev Knægte | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:19.00 | ||
10 | 280 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:20.17 | ||
11 | 229 | A6 Drenge 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:21.23 | ||
12 | 424 | Shs Drenge 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:23.00 | ||
13 | 353 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:27.17 | ||
14 | 281 | Gsc Drenge 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:28.44 | ||
15 | 324 | Sigma Drenge 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:30.00 | ||
16 | 425 | Shs Drenge 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 282 | Gsc Drenge 4 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:34.83 | ||
18 | 83 | Helsingør Drenge 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:35.00 | ||
19 | 354 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:35.40 | ||
20 | 84 | Helsingør Drenge 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:50.00 | ||
21 | 414 | Lyngby Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
22 | 415 | Lyngby Drenge 2 | 0 | LYNGBY | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 21, 4X50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 300 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.52 | ||
2 | 230 | A6 Tøser | 2004 | A6 | 25 m | 2:28.00 | ||
3 | 162 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:31.34 | ||
4 | 363 | Gentofte Stars | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:32.98 | ||
5 | 29 | Herlev Piger | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:40.00 | ||
6 | 420 | Shs Piger 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:40.00 | ||
7 | 301 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:42.29 | ||
8 | 231 | A6 Tøser 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:42.79 | ||
9 | 5 | Triton Ballerup | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:43.40 | ||
10 | 358 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:44.35 | ||
11 | 163 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:45.08 | ||
12 | 421 | Shs Piger 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:48.00 | ||
13 | 359 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:48.95 | ||
14 | 90 | Helsingør Piger 1 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:50.00 | ||
15 | 302 | Gsc Piger 3 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:52.63 | ||
16 | 422 | Shs Piger 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:54.00 | ||
17 | 325 | Sigma Piger 3 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:55.00 | ||
18 | 360 | Gentofte Piger 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:55.35 | ||
19 | 232 | A6 Tøser 3 | 2004 | A6 | 25 m | 2:57.04 | ||
20 | 303 | Gsc Piger 4 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 3:02.39 | ||
21 | 91 | Helsingør Piger 2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 3:05.00 | ||
22 | 361 | Gentofte Piger 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 3:07.38 | ||
23 | 260 | Værløse Piger | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 3:10.00 | ||
24 | 259 | Roskilde Piger | 0 | ROSKILDE | 25 m | 3:15.00 | ||
25 | 362 | Gentofte Piger 6 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 3:15.91 | ||
26 | 92 | Helsingør Piger 3 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 3:16.00 | ||
27 | 93 | Helsingør Piger 4 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 3:25.00 | ||
28 | 416 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
29 | 417 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 22, 4X50m Brystsvømning Herre |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 160 | Sigma Drenge 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:21.84 | ||
2 | 228 | A6 Drenge | 2004 | A6 | 25 m | 2:22.50 | ||
3 | 279 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:24.72 | ||
4 | 423 | Shs Drenge 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:29.00 | ||
5 | 357 | Gentofte Everwings | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:32.54 | ||
6 | 161 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:32.61 | ||
7 | 28 | Herlev Knægte | 2003 | HERLEV | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 424 | Shs Drenge 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 229 | A6 Drenge 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:42.11 | ||
10 | 353 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:42.20 | ||
11 | 6 | Triton Ballerup | 2003 | TRITON B | 25 m | 2:43.70 | ||
12 | 324 | Sigma Drenge 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:45.00 | ||
13 | 280 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:46.55 | ||
14 | 425 | Shs Drenge 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:52.00 | ||
15 | 83 | Helsingør Drenge 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:55.00 | ||
16 | 258 | Roskilde Drenge | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:55.00 | ||
17 | 354 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:57.60 | ||
18 | 281 | Gsc Drenge 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:58.35 | ||
19 | 355 | Gentofte Drenge 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 3:05.60 | ||
20 | 282 | Gsc Drenge 4 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 3:09.61 | ||
21 | 84 | Helsingør Drenge 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 3:10.00 | ||
22 | 356 | Gentofte Drenge 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 3:30.13 | ||
23 | 414 | Lyngby Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
24 | 415 | Lyngby Drenge 2 | 0 | LYNGBY | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 23, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 293 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 31.78 | |
2 | 108 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 32.03 | |
3 | 392 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 33.07 | |
4 | 175 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 33.15 | |
5 | 43 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 33.39 | |
6 | 221 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 0592AK | 25 m | 33.81 | |
7 | 254 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 50 m | 34.29 | |
8 | 374 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 34.92 | |
9 | 313 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 34.99 | |
10 | 266 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 50 m | 35.31 | |
11 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 35.47 | |
12 | 130 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 35.56 | |
13 | 186 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 36.16 | |
14 | 284 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 36.17 | |
15 | 268 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 36.65 | |
16 | 34 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 37.20 | |
17 | 68 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 37.61 | |
18 | 384 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 37.61 | |
19 | 109 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 37.63 | |
20 | 73 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 38.18 | |
21 | 265 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 38.35 | |
22 | 382 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 38.93 | |
23 | 261 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 39.20 | |
24 | 222 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 39.36 | |
25 | 187 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 39.41 | |
26 | 101 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 39.45 | |
27 | 142 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 39.58 | |
28 | 38 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 39.65 | |
29 | 150 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 39.90 | |
30 | 69 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 40.51 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 314 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 33.72 | |
2 | 278 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 35.06 | |
3 | 216 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 36.58 | |
4 | 304 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 36.65 | |
5 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 37.95 | |
6 | 412 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 37.96 | |
7 | 379 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 38.59 | |
8 | 370 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 39.50 | |
9 | 56 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 39.54 | |
10 | 388 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 39.74 | |
11 | 386 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 39.77 | |
12 | 375 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 40.34 | |
13 | 3 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 40.40 | |
14 | 396 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 40.52 | |
15 | 364 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 41.08 | |
16 | 272 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 41.37 | |
17 | 240 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 41.67 | |
18 | 387 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 41.76 | |
19 | 327 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 41.86 | |
20 | 81 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 43.01 | |
21 | 399 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 50 m | 43.14 | |
22 | 82 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 43.15 | |
23 | 365 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 50 m | 43.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 24, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 111 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 30.66 | |
2 | 383 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 30.90 | |
3 | 244 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 31.50 | |
4 | 145 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 31.65 | |
5 | 8 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 31.86 | |
6 | 35 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 32.11 | |
7 | 336 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 32.27 | |
8 | 105 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 32.38 | |
9 | 146 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 32.42 | |
10 | 40 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 32.45 | |
11 | 367 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 32.73 | |
12 | 176 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 33.31 | |
13 | 26 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 33.34 | |
14 | 250 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 33.58 | |
15 | 288 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 33.73 | |
16 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 33.75 | |
17 | 106 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 33.78 | |
18 | 80 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 34.12 | |
19 | 139 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 34.23 | |
20 | 58 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 34.26 | |
21 | 369 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 35.01 | |
22 | 199 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 35.15 | |
23 | 227 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 35.17 | |
24 | 343 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 35.31 | |
25 | 133 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 50 m | 36.53 | |
26 | 376 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 37.02 | |
27 | 294 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 37.13 | |
28 | 349 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 37.52 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 107 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 30.20 | |
2 | 299 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 30.83 | |
3 | 318 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 33.70 | |
4 | 271 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 33.75 | |
5 | 248 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 34.32 | |
6 | 16 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 34.72 | |
7 | 337 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 34.73 | |
8 | 246 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 35.88 | |
9 | 319 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 36.25 | |
10 | 287 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 36.31 | |
11 | 32 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 36.55 | |
12 | 297 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 36.94 | |
13 | 418 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 37.55 | |
14 | 400 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 37.60 | |
15 | 341 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 37.82 | |
16 | 390 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 37.86 | |
17 | 110 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 38.09 | |
18 | 378 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 38.58 | |
19 | 413 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 38.60 | |
20 | 33 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 38.75 | |
21 | 247 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 38.81 | |
22 | 385 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 38.97 | |
23 | 326 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 39.02 | |
24 | 182 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 50 m | 40.13 | |
25 | 329 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 40.25 | |
26 | 377 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 40.54 | |
27 | 290 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 40.59 | |
28 | 309 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 40.79 | |
29 | 395 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 41.60 | |
30 | 249 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 43.00 | |
31 | 368 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 47.33 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 21 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 2:36.31 | |
2 | 312 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:39.98 | |
3 | 25 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:54.03 | |
4 | 9 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:54.80 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 10 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 2:28.02 | |
2 | 138 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 2:35.47 | |
3 | 345 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 2:37.45 | |
4 | 79 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:39.44 | |
5 | 274 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:41.54 | |
6 | 397 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:41.66 | |
7 | 380 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 2:58.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 29, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 137 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 5:33.75 | |
2 | 134 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 5:39.11 | |
3 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 5:49.62 | |
4 | 233 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 5:49.64 | |
5 | 166 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 5:52.97 | |
6 | 391 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 5:56.91 | |
7 | 347 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 6:00.67 | |
8 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 6:01.21 | |
9 | 25 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 6:02.72 | |
10 | 66 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 6:14.62 | |
11 | 140 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 6:17.49 | |
12 | 174 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 6:22.65 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 30, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 201 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 5:18.71 | |
2 | 57 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 5:25.60 | |
3 | 153 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 5:35.22 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 31, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 293 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:12.13 | |
2 | 175 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:15.07 | |
3 | 108 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:15.45 | |
4 | 115 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:18.19 | |
5 | 98 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:18.32 | |
6 | 155 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 25 m | 1:18.58 | |
7 | 20 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:18.77 | |
8 | 419 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:18.85 | |
9 | 215 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:19.13 | |
10 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:19.21 | |
11 | 310 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:19.34 | |
12 | 243 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:19.99 | |
13 | 348 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:20.46 | |
14 | 19 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:20.68 | |
15 | 352 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:20.95 | |
16 | 254 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:21.02 | |
17 | 221 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 0592AK | 25 m | 1:21.18 | |
18 | 268 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:22.67 | |
19 | 130 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:22.85 | |
20 | 374 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:22.88 | |
21 | 61 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:22.94 | |
22 | 222 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:23.31 | |
23 | 409 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:23.54 | |
24 | 131 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:24.19 | |
25 | 150 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 25 m | 1:24.22 | |
26 | 73 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:24.30 | |
27 | 398 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:24.31 | |
28 | 117 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:24.47 | |
29 | 142 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 25 m | 1:24.91 | |
30 | 154 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:26.48 | |
31 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:26.89 | |
32 | 284 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:27.45 | |
33 | 384 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:27.69 | |
34 | 381 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:28.00 | |
35 | 141 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 25 m | 1:28.13 | |
36 | 192 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:28.90 | |
37 | 109 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 1:28.96 | |
38 | 393 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:29.12 | |
39 | 265 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:29.43 | |
40 | 267 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:29.69 | |
41 | 69 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:29.88 | |
42 | 68 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:30.34 | |
43 | 180 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:33.00 | |
44 | 181 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:34.00 | |
45 | 104 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:34.34 | |
46 | 235 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:34.71 | |
47 | 236 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:35.66 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 190 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:20.99 | |
2 | 320 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:24.03 | |
3 | 12 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:25.23 | |
4 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:25.46 | |
5 | 74 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:26.58 | |
6 | 412 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:26.83 | |
7 | 295 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:27.53 | |
8 | 76 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:28.76 | |
9 | 307 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:29.58 | |
10 | 272 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:29.69 | |
11 | 240 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:29.93 | |
12 | 306 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:29.95 | |
13 | 387 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:30.57 | |
14 | 56 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:32.22 | |
15 | 81 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:33.38 | |
16 | 321 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 1:33.56 | |
17 | 75 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:33.63 | |
18 | 82 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:34.04 | |
19 | 189 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:34.10 | |
20 | 239 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:34.13 | |
21 | 13 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:34.44 | |
22 | 365 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:34.73 | |
23 | 327 | Nørby Selma | 2006 | BIRKERØD | 0608AB | 25 m | 1:35.16 | |
24 | 405 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:35.93 | |
25 | 1 | Albertsen Mia | 2006 | SØLLERØD | 0624AI | 25 m | 1:37.41 | |
26 | 2 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 25 m | 1:48.30 | |
27 | 323 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:53.95 | |
28 | 256 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:57.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 32, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 220 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:09.51 | |
2 | 111 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:11.02 | |
3 | 292 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:12.77 | |
4 | 99 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:15.92 | |
5 | 244 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:16.28 | |
6 | 105 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:16.29 | |
7 | 58 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:16.44 | |
8 | 71 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:16.57 | |
9 | 139 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:16.65 | |
10 | 132 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:17.51 | |
11 | 26 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:17.61 | |
12 | 133 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:17.78 | |
13 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:17.81 | |
14 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:18.09 | |
15 | 257 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:18.84 | |
16 | 199 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:18.89 | |
17 | 14 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:19.66 | |
18 | 106 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:19.66 | |
19 | 250 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:19.78 | |
20 | 275 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:19.87 | |
21 | 294 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:20.31 | |
22 | 80 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:20.42 | |
23 | 349 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:21.28 | |
24 | 217 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 1:21.49 | |
25 | 176 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 1:22.01 | |
26 | 157 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:22.19 | |
27 | 227 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 1:22.36 | |
28 | 298 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:22.85 | |
29 | 343 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:23.29 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 299 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:13.19 | |
2 | 197 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:13.36 | |
3 | 107 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:14.13 | |
4 | 234 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:16.03 | |
5 | 311 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:16.03 | |
6 | 330 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:17.51 | |
7 | 271 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:18.06 | |
8 | 287 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:18.47 | |
9 | 308 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:19.82 | |
10 | 242 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:20.33 | |
11 | 337 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:20.35 | |
12 | 36 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:20.92 | |
13 | 316 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:21.32 | |
14 | 385 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:22.89 | |
15 | 253 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:23.87 | |
16 | 246 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:24.31 | |
17 | 297 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:24.64 | |
18 | 341 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:25.07 | |
19 | 247 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:25.78 | |
20 | 315 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:25.80 | |
21 | 264 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:26.05 | |
22 | 326 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:26.08 | |
23 | 329 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:26.42 | |
24 | 110 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:26.77 | |
25 | 331 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:27.63 | |
26 | 400 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:27.68 | |
27 | 27 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:28.32 | |
28 | 263 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:28.48 | |
29 | 413 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:28.58 | |
30 | 290 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:28.79 | |
31 | 378 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:28.87 | |
32 | 368 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 25 m | 1:29.43 | |
33 | 185 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:29.68 | |
34 | 395 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 1:29.89 | |
35 | 169 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:30.11 | |
36 | 182 | Rützou William | 2005 | HØRSHOLM | 0569AD | 25 m | 1:30.68 | |
37 | 224 | Lindhardt Tobias | 2005 | JYLLINGE | 0567AA | 25 m | 1:30.94 | |
38 | 309 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:32.58 | |
39 | 249 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 2:15.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 35, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2006-2006 |
1 | 190 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 41.52 | |
2 | 320 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 42.11 | |
3 | 278 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 42.40 | |
4 | 255 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 42.57 | |
5 | 307 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 42.61 | |
6 | 399 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 43.51 | |
7 | 74 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 43.59 | |
8 | 13 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 43.73 | |
9 | 76 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 43.83 | |
10 | 306 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 44.37 | |
11 | 286 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 45.10 | |
12 | 387 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 45.39 | |
13 | 272 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 46.68 | |
14 | 4 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 48.12 | |
15 | 379 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 48.53 | |
16 | 1 | Albertsen Mia | 2006 | SØLLERØD | 0624AI | 25 m | 48.87 | |
17 | 171 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 50 m | 48.97 | |
18 | 256 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 48.98 | |
19 | 262 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 49.00 | |
20 | 82 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 49.13 | |
21 | 2 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 25 m | 49.34 | |
22 | 317 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 49.41 | |
23 | 114 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 49.90 | |
24 | 81 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 50.44 | |
25 | 332 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 50.49 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 36, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2005-2005 |
1 | 299 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 37.46 | |
2 | 385 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 38.66 | |
3 | 287 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 40.39 | |
4 | 245 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 40.42 | |
5 | 316 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 42.39 | |
6 | 341 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 42.48 | |
7 | 326 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 42.51 | |
8 | 418 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 42.51 | |
9 | 264 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 43.42 | |
10 | 247 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 43.83 | |
11 | 169 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 50 m | 44.10 | |
12 | 224 | Lindhardt Tobias | 2005 | JYLLINGE | 0567AA | 25 m | 44.46 | |
13 | 253 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 45.21 | |
14 | 249 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 45.62 | |
15 | 331 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 45.80 | |
16 | 329 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 46.31 | |
17 | 305 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 46.56 | |
18 | 318 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 46.57 | |
19 | 395 | Rybak-Andersen Oscar | 2005 | GENTOFTE | 0521AB | 25 m | 46.79 | |
20 | 368 | Boserup Laurits | 2005 | GENTOFTE | 0553AK | 50 m | 46.84 | |
21 | 413 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 47.34 | |
22 | 333 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 50.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 37, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 273 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 50 m | 2:44.64 | |
2 | 193 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 50 m | 2:50.13 | |
3 | 140 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 50 m | 2:54.59 | |
4 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 2:54.96 | |
5 | 196 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 2:56.62 | |
6 | 134 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 25 m | 3:01.89 | |
7 | 149 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 3:03.16 | |
8 | 70 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 3:06.11 | |
9 | 63 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 50 m | 3:09.03 | |
10 | 173 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 3:10.62 | |
11 | 339 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 3:11.86 | |
12 | 406 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:13.46 | |
13 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 3:13.92 | |
14 | 350 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 50 m | 3:14.22 | |
15 | 391 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 3:15.71 | |
16 | 62 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 3:15.96 | |
17 | 59 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 3:20.54 | |
18 | 18 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 3:21.02 | |
19 | 65 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 3:21.57 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 225 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 2:55.77 | |
2 | 98 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 2:59.54 | |
3 | 277 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 3:02.63 | |
4 | 42 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 3:04.54 | |
5 | 348 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 3:05.08 | |
6 | 155 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 3:07.76 | |
7 | 409 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:15.22 | |
8 | 268 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:16.25 | |
9 | 131 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 3:20.77 | |
10 | 192 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 3:20.85 | |
11 | 154 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 3:28.21 | |
12 | 187 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 3:33.41 | |
13 | 38 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 3:33.76 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 38, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 152 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 2:36.65 | |
2 | 410 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:45.49 | |
3 | 167 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 2:46.69 | |
4 | 55 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 2:46.98 | |
5 | 57 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 2:49.54 | |
6 | 113 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 2:50.66 | |
7 | 366 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 2:51.08 | |
8 | 394 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 2:52.91 | |
9 | 170 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 2:55.50 | |
10 | 226 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 2:55.54 | |
11 | 238 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 2:56.12 | |
12 | 289 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 2:57.04 | |
13 | 156 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 2:58.24 | |
14 | 79 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 3:02.74 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 220 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 2:45.77 | |
2 | 132 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 2:58.33 | |
3 | 283 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 2:59.23 | |
4 | 336 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 3:01.76 | |
5 | 139 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 3:01.99 | |
6 | 157 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 50 m | 3:08.90 | |
7 | 14 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 3:10.00 | |
8 | 298 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 3:11.87 | |
9 | 376 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 25 m | 3:13.78 | |
10 | 411 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:14.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 363 | Gentofte Stars | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 1:56.55 | ||
2 | 300 | Gsc Piger 1 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 1:56.59 | ||
3 | 85 | Helsingør Piger | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 1:57.67 | ||
4 | 162 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:00.13 | ||
5 | 358 | Gentofte Piger 2 | 2004 | GENTOFTE | 25 m | 2:00.54 | ||
6 | 420 | Shs Piger 1 | 0 | SHS | 25 m | 2:02.70 | ||
7 | 230 | A6 Tøser | 2004 | A6 | 25 m | 2:03.50 | ||
8 | 5 | Triton Ballerup | 2004 | TRITON B | 25 m | 2:04.50 | ||
9 | 301 | Gsc Piger 2 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:04.51 | ||
10 | 29 | Herlev Piger | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:05.00 | ||
11 | 421 | Shs Piger 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:05.90 | ||
12 | 163 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 2:07.93 | ||
13 | 359 | Gentofte Piger 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.15 | ||
14 | 91 | Helsingør Piger 2 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 231 | A6 Tøser 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:10.00 | ||
16 | 259 | Roskilde Piger | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.00 | ||
17 | 360 | Gentofte Piger 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:10.73 | ||
18 | 302 | Gsc Piger 3 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:11.27 | ||
19 | 361 | Gentofte Piger 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:13.06 | ||
20 | 422 | Shs Piger 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:13.90 | ||
21 | 325 | Sigma Piger 3 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:15.00 | ||
22 | 303 | Gsc Piger 4 | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:17.64 | ||
23 | 362 | Gentofte Piger 6 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:18.57 | ||
24 | 260 | Værløse Piger | 2006 | VÆRLØSE | 25 m | 2:20.00 | ||
25 | 232 | A6 Tøser 3 | 2004 | A6 | 25 m | 2:21.20 | ||
26 | 92 | Helsingør Piger 3 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:25.00 | ||
27 | 93 | Helsingør Piger 4 | 2004 | HELSINGØR | 25 m | 2:35.00 | ||
28 | 416 | Lyngby Piger 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
29 | 417 | Lyngby Piger 2 | 0 | LYNGBY | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2017 |
1 | 160 | Sigma Drenge 1 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:46.58 | ||
2 | 423 | Shs Drenge 1 | 0 | SHS | 25 m | 1:53.00 | ||
3 | 279 | Gsc Drenge 1 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:53.42 | ||
4 | 357 | Gentofte Everwings | 0 | GENTOFTE | 25 m | 1:53.85 | ||
5 | 161 | Sigma Drenge 2 | 0 | SIGMA | 25 m | 1:54.08 | ||
6 | 6 | Triton Ballerup | 2003 | TRITON B | 25 m | 1:55.80 | ||
7 | 28 | Herlev Knægte | 2003 | HERLEV | 25 m | 1:56.00 | ||
8 | 83 | Helsingør Drenge 1 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 1:58.00 | ||
9 | 229 | A6 Drenge 2 | 2004 | A6 | 25 m | 2:00.10 | ||
10 | 280 | Gsc Drenge 2 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.49 | ||
11 | 424 | Shs Drenge 2 | 0 | SHS | 25 m | 2:02.30 | ||
12 | 353 | Gentofte Drenge 2 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.25 | ||
13 | 281 | Gsc Drenge 3 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:04.24 | ||
14 | 258 | Roskilde Drenge | 0 | ROSKILDE | 25 m | 2:05.00 | ||
15 | 324 | Sigma Drenge 3 | 2005 | SIGMA | 25 m | 2:08.00 | ||
16 | 354 | Gentofte Drenge 3 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.50 | ||
17 | 84 | Helsingør Drenge 2 | 2003 | HELSINGØR | 25 m | 2:10.00 | ||
18 | 425 | Shs Drenge 3 | 0 | SHS | 25 m | 2:10.60 | ||
19 | 282 | Gsc Drenge 4 | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.79 | ||
20 | 355 | Gentofte Drenge 4 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:15.49 | ||
21 | 356 | Gentofte Drenge 5 | 0 | GENTOFTE | 25 m | 2:21.24 | ||
22 | 228 | A6 Drenge | 2004 | A6 | 25 m | 2:51.50 | ||
23 | 414 | Lyngby Drenge 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | |||
24 | 415 | Lyngby Drenge 2 | 0 | LYNGBY | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 105, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 371 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:06.75 | |
2 | 21 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:07.11 | |
3 | 86 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:07.46 | |
4 | 273 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:09.48 | |
5 | 403 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:10.05 | |
6 | 312 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 50 m | 1:12.20 | |
7 | 373 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:12.43 | |
8 | 137 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 1:13.20 | |
9 | 347 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:13.78 | |
10 | 276 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:14.35 | |
11 | 372 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:14.43 | |
12 | 285 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:14.53 | |
13 | 404 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:15.18 | |
14 | 59 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:15.51 | |
15 | 62 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:16.00 | |
16 | 66 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:16.08 | |
17 | 233 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:17.05 | |
18 | 25 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:17.63 | |
19 | 9 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:18.06 | |
20 | 88 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:18.23 | |
21 | 174 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:18.52 | |
22 | 223 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:19.18 | |
23 | 196 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:19.42 | |
24 | 391 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 1:20.99 | |
25 | 269 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:21.69 | |
26 | 291 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:22.18 | |
27 | 166 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:22.39 | |
28 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:22.66 | |
29 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 25 m | 1:22.68 | |
30 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:24.33 | |
31 | 89 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:24.67 | |
32 | 173 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 1:41.00 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 293 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:12.24 | |
2 | 108 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:13.96 | |
3 | 225 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:14.88 | |
4 | 175 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:14.96 | |
5 | 392 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:15.07 | |
6 | 42 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 50 m | 1:16.21 | |
7 | 313 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:16.28 | |
8 | 348 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:19.10 | |
9 | 419 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:19.40 | |
10 | 115 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:19.47 | |
11 | 221 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 0592AK | 25 m | 1:19.97 | |
12 | 43 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:20.10 | |
13 | 98 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 50 m | 1:21.18 | |
14 | 254 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:21.28 | |
15 | 19 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:21.65 | |
16 | 215 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:23.51 | |
17 | 243 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:24.44 | |
18 | 186 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 1:24.47 | |
19 | 381 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 50 m | 1:25.20 | |
20 | 20 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:25.60 | |
21 | 374 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 50 m | 1:26.35 | |
22 | 68 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:27.57 | |
23 | 277 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:27.95 | |
24 | 310 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:28.09 | |
25 | 398 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:28.22 | |
26 | 284 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:28.85 | |
27 | 382 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:29.63 | |
28 | 222 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:30.83 | |
29 | 393 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 25 m | 1:42.06 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 194 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:20.76 | |
2 | 314 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:22.63 | |
3 | 278 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:25.58 | |
4 | 216 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:27.51 | |
5 | 370 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:29.50 | |
6 | 412 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:29.64 | |
7 | 255 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:29.79 | |
8 | 365 | Balle Anna E.e. | 2006 | GENTOFTE | 0628AL | 25 m | 1:34.78 | |
9 | 74 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:35.32 | |
10 | 239 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:37.87 | |
11 | 56 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:40.29 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 106, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 72 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 57.90 | |
2 | 402 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 1:02.12 | |
3 | 168 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:05.43 | |
4 | 10 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:06.38 | |
5 | 345 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:06.42 | |
6 | 102 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:06.57 | |
7 | 274 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:06.62 | |
8 | 201 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:06.88 | |
9 | 151 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:07.42 | |
10 | 143 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:07.43 | |
11 | 289 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:07.47 | |
12 | 195 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:07.94 | |
13 | 11 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:08.15 | |
14 | 138 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:08.69 | |
15 | 144 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:09.35 | |
16 | 152 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:10.52 | |
17 | 252 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:11.05 | |
18 | 167 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:11.43 | |
19 | 342 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:11.64 | |
20 | 397 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:11.97 | |
21 | 238 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:12.02 | |
22 | 79 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 1:12.32 | |
23 | 219 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:12.71 | |
24 | 135 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 1:13.13 | |
25 | 39 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:13.77 | |
26 | 346 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:13.83 | |
27 | 64 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:15.52 | |
28 | 366 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 50 m | 1:15.99 | |
29 | 226 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:16.22 | |
30 | 95 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:16.30 | |
31 | 340 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 1:16.54 | |
32 | 344 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 1:16.82 | |
33 | 37 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:19.28 | |
34 | 15 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:21.55 | |
35 | 183 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:24.00 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 383 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:10.48 | |
2 | 146 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:11.40 | |
3 | 244 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 50 m | 1:12.51 | |
4 | 40 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:13.29 | |
5 | 292 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 50 m | 1:14.54 | |
6 | 220 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:14.72 | |
7 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 50 m | 1:14.74 | |
8 | 8 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:14.84 | |
9 | 336 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:15.24 | |
10 | 367 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:16.13 | |
11 | 35 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 1:16.16 | |
12 | 105 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:16.28 | |
13 | 145 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 1:16.41 | |
14 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:16.71 | |
15 | 218 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:16.73 | |
16 | 71 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:17.04 | |
17 | 26 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 50 m | 1:17.47 | |
18 | 288 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:18.64 | |
19 | 343 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:19.77 | |
20 | 178 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:20.05 | |
21 | 369 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:21.95 | |
22 | 283 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:22.47 | |
23 | 80 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:22.48 | |
24 | 294 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:24.31 | |
25 | 349 | Sandbjerg Frederik | 2004 | SØLLERØD | 0477AL | 25 m | 1:24.94 | |
26 | 227 | Tranum Noah | 2004 | JYLLINGE | 0449AG | 25 m | 1:28.06 | |
27 | 200 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:30.85 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 107 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:09.11 | |
2 | 197 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:14.53 | |
3 | 299 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:16.76 | |
4 | 234 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:17.13 | |
5 | 318 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:17.29 | |
6 | 248 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:18.07 | |
7 | 311 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:18.35 | |
8 | 16 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:19.57 | |
9 | 308 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:22.42 | |
10 | 330 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:23.01 | |
11 | 242 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:24.15 | |
12 | 36 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:25.37 | |
13 | 297 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:25.43 | |
14 | 271 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:27.73 | |
15 | 245 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:28.42 | |
16 | 33 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:34.84 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 115, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 21 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:13.98 | |
2 | 273 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:14.25 | |
3 | 86 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:17.39 | |
4 | 193 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:17.55 | |
5 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:18.34 | |
6 | 276 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:19.94 | |
7 | 372 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:19.96 | |
8 | 149 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:20.97 | |
9 | 401 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:21.74 | |
10 | 285 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:22.47 | |
11 | 198 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 1:22.53 | |
12 | 371 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:23.01 | |
13 | 373 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:23.10 | |
14 | 88 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:23.61 | |
15 | 196 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:24.85 | |
16 | 63 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:25.10 | |
17 | 70 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:25.47 | |
18 | 241 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:25.48 | |
19 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:26.31 | |
20 | 291 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:26.44 | |
21 | 339 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:26.90 | |
22 | 223 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:27.45 | |
23 | 173 | Glud Mathilde Syberg | 2004 | HØRSHOLM | 0492AV | 25 m | 1:27.93 | |
24 | 350 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:29.28 | |
25 | 404 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:29.31 | |
26 | 312 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:29.82 | |
27 | 65 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:30.04 | |
28 | 403 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:30.32 | |
29 | 269 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:30.34 | |
30 | 406 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:30.97 | |
31 | 233 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:31.13 | |
32 | 166 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 25 m | 1:31.43 | |
33 | 89 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:32.98 | |
34 | 18 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:33.30 | |
35 | 296 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:35.17 | |
36 | 112 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:35.99 | |
37 | 335 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 1:40.00 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 42 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:22.08 | |
2 | 225 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:23.15 | |
3 | 98 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:23.66 | |
4 | 277 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 1:24.26 | |
5 | 175 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:26.13 | |
6 | 348 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 25 m | 1:26.65 | |
7 | 381 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:26.94 | |
8 | 155 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 1:27.88 | |
9 | 131 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:28.43 | |
10 | 43 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:28.48 | |
11 | 293 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:28.74 | |
12 | 117 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:29.13 | |
13 | 268 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:29.46 | |
14 | 398 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:29.74 | |
15 | 409 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:29.77 | |
16 | 392 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:29.82 | |
17 | 352 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:30.53 | |
18 | 215 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:31.07 | |
19 | 243 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:31.09 | |
20 | 310 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:31.18 | |
21 | 20 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:32.52 | |
22 | 186 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 1:32.88 | |
23 | 382 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:33.23 | |
24 | 374 | Fischer Rebecca Chur | 2005 | GENTOFTE | 0522AP | 25 m | 1:33.59 | |
25 | 222 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:34.09 | |
26 | 313 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:34.49 | |
27 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 1:34.91 | |
28 | 192 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:34.95 | |
29 | 19 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:35.68 | |
30 | 393 | Petersen Patricia | 2005 | GENTOFTE | 0526AA | 50 m | 1:35.93 | |
31 | 61 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:36.73 | |
32 | 236 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:38.16 | |
33 | 235 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:38.71 | |
34 | 115 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:39.23 | |
35 | 154 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 50 m | 1:39.41 | |
36 | 108 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 50 m | 1:39.42 | |
37 | 69 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:44.89 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 194 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:26.25 | |
2 | 190 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:30.59 | |
3 | 255 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:31.49 | |
4 | 314 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:32.03 | |
5 | 74 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:33.22 | |
6 | 307 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:33.55 | |
7 | 76 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:34.06 | |
8 | 370 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:36.56 | |
9 | 216 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:38.33 | |
10 | 13 | Juhl Isabella Koch | 2006 | TRITON B | 0604AH | 25 m | 1:38.47 | |
11 | 387 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 25 m | 1:39.21 | |
12 | 323 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:39.61 | |
13 | 82 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:42.84 | |
14 | 320 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:43.05 | |
15 | 272 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:43.25 | |
16 | 3 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 25 m | 1:43.76 | |
17 | 399 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:44.25 | |
18 | 306 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:44.75 | |
19 | 1 | Albertsen Mia | 2006 | SØLLERØD | 0624AI | 25 m | 1:45.75 | |
20 | 317 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:46.45 | |
21 | 4 | Shapley Dina | 2006 | SØLLERØD | 0614AM | 25 m | 1:48.00 | |
22 | 41 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:48.12 | |
23 | 2 | Clan Asta-Marie Mailund | 2006 | SØLLERØD | 0652AN | 25 m | 1:49.00 | |
24 | 171 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 1:49.39 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 116, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 152 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:11.76 | |
2 | 72 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 1:13.80 | |
3 | 57 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:15.13 | |
4 | 201 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:16.28 | |
5 | 289 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:16.39 | |
6 | 410 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:16.68 | |
7 | 167 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:17.07 | |
8 | 238 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:17.28 | |
9 | 55 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 1:17.86 | |
10 | 144 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:18.29 | |
11 | 79 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:18.67 | |
12 | 168 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:19.75 | |
13 | 274 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 1:20.59 | |
14 | 226 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:20.61 | |
15 | 11 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:20.76 | |
16 | 366 | Balle Karl August B. | 2003 | GENTOFTE | 0385AB | 25 m | 1:20.90 | |
17 | 10 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:21.54 | |
18 | 113 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:21.72 | |
19 | 394 | Riisager Harald | 2003 | GENTOFTE | 0371AD | 25 m | 1:21.78 | |
20 | 170 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:22.82 | |
21 | 156 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 50 m | 1:23.46 | |
22 | 195 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:23.56 | |
23 | 138 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:24.72 | |
24 | 143 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:24.73 | |
25 | 37 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:26.07 | |
26 | 153 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:26.31 | |
27 | 402 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:27.09 | |
28 | 102 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:27.39 | |
29 | 67 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:28.11 | |
30 | 346 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:28.43 | |
31 | 407 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:34.18 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 220 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:14.12 | |
2 | 71 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:20.92 | |
3 | 132 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:21.56 | |
4 | 139 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 50 m | 1:21.77 | |
5 | 283 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 1:21.97 | |
6 | 383 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:22.62 | |
7 | 218 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:23.85 | |
8 | 145 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:24.26 | |
9 | 40 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:24.77 | |
10 | 178 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:24.85 | |
11 | 157 | Naver Mads | 2004 | ALLERØD | 0405AH | 25 m | 1:25.86 | |
12 | 58 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:26.04 | |
13 | 14 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:27.58 | |
14 | 288 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:27.98 | |
15 | 298 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:28.00 | |
16 | 146 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:28.16 | |
17 | 35 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:28.23 | |
18 | 292 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:28.44 | |
19 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:28.96 | |
20 | 99 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:29.18 | |
21 | 105 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 50 m | 1:29.54 | |
22 | 376 | Griffin Alexander | 2004 | GENTOFTE | 0451AL | 50 m | 1:30.07 | |
23 | 369 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:30.16 | |
24 | 343 | Jørgensen Alfred Balslev | 2004 | SØLLERØD | 0429AK | 25 m | 1:30.36 | |
25 | 411 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:31.68 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 234 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:21.36 | |
2 | 299 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 1:24.67 | |
3 | 385 | Lundgaard Carl Emil | 2005 | GENTOFTE | 0591AA | 25 m | 1:25.77 | |
4 | 287 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:27.81 | |
5 | 245 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:30.00 | |
6 | 36 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:30.45 | |
7 | 341 | Halken Alexander | 2005 | SØLLERØD | 0583AE | 25 m | 1:33.32 | |
8 | 271 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:33.76 | |
9 | 326 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:33.88 | |
10 | 418 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:34.03 | |
11 | 330 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:34.60 | |
12 | 264 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:35.33 | |
13 | 224 | Lindhardt Tobias | 2005 | JYLLINGE | 0567AA | 25 m | 1:35.48 | |
14 | 331 | Tullberg Magnus | 2005 | BIRKERØD | 0593AD | 25 m | 1:35.56 | |
15 | 242 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:35.72 | |
16 | 247 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:36.29 | |
17 | 248 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:37.91 | |
18 | 27 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 50 m | 1:39.38 | |
19 | 329 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:40.63 | |
20 | 305 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:47.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 127, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 86 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:07.21 | |
2 | 285 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:07.32 | |
3 | 371 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:08.14 | |
4 | 373 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | 1:09.03 | |
5 | 88 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:09.74 | |
6 | 403 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 25 m | 1:10.19 | |
7 | 21 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:11.28 | |
8 | 59 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:12.20 | |
9 | 404 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:12.35 | |
10 | 273 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:12.67 | |
11 | 62 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:12.82 | |
12 | 276 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:13.16 | |
13 | 233 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:13.71 | |
14 | 193 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:13.93 | |
15 | 134 | Bonefeld Katrine | 2004 | BIRKERØD | 0456AA | 50 m | 1:14.75 | |
16 | 372 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:14.98 | |
17 | 223 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:15.23 | |
18 | 198 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 1:15.48 | |
19 | 241 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:17.00 | |
20 | 401 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:17.04 | |
21 | 166 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:17.16 | |
22 | 312 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:17.71 | |
23 | 89 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:18.34 | |
24 | 269 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:19.04 | |
25 | 296 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 1:19.14 | |
26 | 30 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:19.39 | |
27 | 9 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:19.71 | |
28 | 70 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 1:19.85 | |
29 | 196 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:20.93 | |
30 | 338 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 1:20.95 | |
31 | 339 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 1:21.32 | |
32 | 350 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 1:21.41 | |
33 | 291 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:22.69 | |
34 | 87 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:22.83 | |
35 | 112 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:23.05 | |
36 | 179 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 1:23.63 | |
37 | 172 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 1:32.00 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 225 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:11.19 | |
2 | 115 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 1:12.12 | |
3 | 108 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:12.78 | |
4 | 392 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:13.47 | |
5 | 293 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:14.50 | |
6 | 43 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:14.79 | |
7 | 175 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:16.76 | |
8 | 310 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:17.53 | |
9 | 243 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 50 m | 1:18.24 | |
10 | 20 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 1:18.40 | |
11 | 277 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:18.91 | |
12 | 150 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 1:19.69 | |
13 | 73 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:19.74 | |
14 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:19.81 | |
15 | 42 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:19.90 | |
16 | 98 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:20.40 | |
17 | 352 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:20.64 | |
18 | 61 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:21.15 | |
19 | 34 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:21.33 | |
20 | 19 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:21.53 | |
21 | 251 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:21.55 | |
22 | 215 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 25 m | 1:22.17 | |
23 | 313 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:22.63 | |
24 | 268 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:22.67 | |
25 | 382 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:22.67 | |
26 | 141 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 1:23.01 | |
27 | 142 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 1:23.93 | |
28 | 398 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 25 m | 1:24.21 | |
29 | 409 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:24.81 | |
30 | 187 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:25.09 | |
31 | 389 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 50 m | 1:25.18 | |
32 | 348 | Platzer Ida Marie | 2005 | SØLLERØD | 0572AC | 50 m | 1:25.20 | |
33 | 96 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:25.57 | |
34 | 186 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 25 m | 1:25.58 | |
35 | 236 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:25.59 | |
36 | 267 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:25.59 | |
37 | 261 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 1:25.69 | |
38 | 117 | Weber Johanne | 2005 | HELSINGØR | 0574AH | 25 m | 1:26.10 | |
39 | 384 | Lindberg Emilia Clara | 2005 | GENTOFTE | 0574AO | 25 m | 1:26.75 | |
40 | 104 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:27.40 | |
41 | 265 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:27.57 | |
42 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:27.64 | |
43 | 381 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:27.65 | |
44 | 192 | Josephsen Ronja K. S. | 2005 | SLANGERUP | 0546AV | 25 m | 1:27.97 | |
45 | 109 | Ramsgaard Mathilde | 2005 | HELSINGØR | 0578AH | 25 m | 1:28.68 | |
46 | 101 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:34.62 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 12 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:16.60 | |
2 | 194 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:17.18 | |
3 | 320 | Mulipola Astrid | 2006 | ALLERØD | 0696AG | 25 m | 1:20.39 | |
4 | 314 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:20.51 | |
5 | 388 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:20.90 | |
6 | 304 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:23.00 | |
7 | 396 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:23.21 | |
8 | 255 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:25.28 | |
9 | 190 | Frydendahl Mille | 2006 | SLANGERUP | 0684AB | 25 m | 1:25.41 | |
10 | 386 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:25.61 | |
11 | 295 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:26.61 | |
12 | 216 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:27.21 | |
13 | 364 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:28.86 | |
14 | 307 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:29.18 | |
15 | 375 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:30.02 | |
16 | 240 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:30.05 | |
17 | 75 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 1:30.71 | |
18 | 81 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:31.54 | |
19 | 399 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 1:31.57 | |
20 | 370 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 50 m | 1:32.01 | |
21 | 317 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:32.11 | |
22 | 103 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:32.32 | |
23 | 286 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:32.88 | |
24 | 17 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:32.92 | |
25 | 262 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652AP | 25 m | 1:34.99 | |
26 | 189 | Dietrichsen Anna | 2006 | SLANGERUP | 0694AB | 25 m | 1:36.17 | |
27 | 171 | Erhardi Amalie Busch | 2006 | HØRSHOLM | 0602AL | 25 m | 1:41.09 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 128, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 72 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 1:03.90 | |
2 | 402 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:05.07 | |
3 | 11 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:05.66 | |
4 | 151 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:05.75 | |
5 | 289 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:07.28 | |
6 | 152 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:07.29 | |
7 | 10 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:07.67 | |
8 | 102 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:07.67 | |
9 | 143 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:08.25 | |
10 | 195 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:08.67 | |
11 | 144 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:09.00 | |
12 | 168 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:09.24 | |
13 | 167 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:09.35 | |
14 | 201 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:09.68 | |
15 | 64 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:10.02 | |
16 | 238 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:10.87 | |
17 | 31 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:10.91 | |
18 | 270 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:11.16 | |
19 | 380 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:11.68 | |
20 | 274 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:12.28 | |
21 | 135 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:12.55 | |
22 | 113 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:12.59 | |
23 | 153 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:13.02 | |
24 | 55 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:13.08 | |
25 | 340 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 1:13.17 | |
26 | 219 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:13.42 | |
27 | 252 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:13.96 | |
28 | 342 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:14.52 | |
29 | 397 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:15.04 | |
30 | 39 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:15.09 | |
31 | 407 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:16.04 | |
32 | 67 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:16.51 | |
33 | 345 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:16.53 | |
34 | 95 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:16.59 | |
35 | 7 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:17.83 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 145 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:08.89 | |
2 | 111 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:11.23 | |
3 | 292 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:12.37 | |
4 | 133 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:13.14 | |
5 | 383 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:13.18 | |
6 | 105 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:13.19 | |
7 | 178 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:13.62 | |
8 | 35 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:13.80 | |
9 | 220 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:14.26 | |
10 | 199 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:14.97 | |
11 | 99 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:15.43 | |
12 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:15.55 | |
13 | 288 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:16.11 | |
14 | 218 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:16.61 | |
15 | 257 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:16.65 | |
16 | 283 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:16.80 | |
17 | 14 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:16.99 | |
18 | 146 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:17.29 | |
19 | 8 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:17.41 | |
20 | 40 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:17.73 | |
21 | 71 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:17.99 | |
22 | 275 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:18.30 | |
23 | 250 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:18.97 | |
24 | 369 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:19.23 | |
25 | 176 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:19.66 | |
26 | 106 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:20.02 | |
27 | 200 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:20.41 | |
28 | 177 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:20.44 | |
29 | 367 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:20.45 | |
30 | 244 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:20.51 | |
31 | 217 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 1:22.06 | |
32 | 148 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:22.60 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 197 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:12.54 | |
2 | 311 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:12.76 | |
3 | 308 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:13.43 | |
4 | 337 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:16.69 | |
5 | 234 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:17.74 | |
6 | 315 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:18.16 | |
7 | 377 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:18.21 | |
8 | 330 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:18.98 | |
9 | 32 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:20.75 | |
10 | 297 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:21.03 | |
11 | 248 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:21.25 | |
12 | 316 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:21.45 | |
13 | 263 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:22.09 | |
14 | 290 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:22.36 | |
15 | 110 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:22.40 | |
16 | 242 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:22.60 | |
17 | 319 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:23.32 | |
18 | 16 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:23.83 | |
19 | 185 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:24.52 | |
20 | 245 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:24.89 | |
21 | 390 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 1:25.10 | |
22 | 36 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:25.45 | |
23 | 378 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:25.90 | |
24 | 326 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:25.94 | |
25 | 253 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:38.00 | |
26 | 408 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 25 m | 1:43.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 133, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 86 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 59.87 | |
2 | 21 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 25 m | 1:01.61 | |
3 | 371 | Dolan Asta Poulsen | 2004 | GENTOFTE | 0414AH | 25 m | 1:01.99 | |
4 | 88 | Hietala Linnea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 1:02.94 | |
5 | 62 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:03.61 | |
6 | 285 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:03.68 | |
7 | 372 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | 1:03.91 | |
8 | 276 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:04.14 | |
9 | 273 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:04.38 | |
10 | 193 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 1:04.70 | |
11 | 404 | Østergaard Astrid M. | 2004 | GENTOFTE | 0412AS | 25 m | 1:04.78 | |
12 | 233 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:04.83 | |
13 | 373 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 50 m | 1:05.10 | |
14 | 149 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 1:05.49 | |
15 | 137 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 25 m | 1:05.70 | |
16 | 403 | Vinther Josephine Holst | 2004 | GENTOFTE | 0432AC | 50 m | 1:06.50 | |
17 | 401 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 25 m | 1:06.69 | |
18 | 269 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:06.91 | |
19 | 296 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 50 m | 1:07.09 | |
20 | 59 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:07.11 | |
21 | 158 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 0448AE | 50 m | 1:07.13 | |
22 | 166 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 1:07.20 | |
23 | 312 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 1:07.22 | |
24 | 391 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | GENTOFTE | 0428AK | 25 m | 1:07.22 | |
25 | 241 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:07.60 | |
26 | 223 | Lillebæk Isabel | 2004 | JYLLINGE | 0466AT | 25 m | 1:07.74 | |
27 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:07.89 | |
28 | 347 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 50 m | 1:08.15 | |
29 | 89 | Vámosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 0466AE | 25 m | 1:08.18 | |
30 | 338 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 1:08.47 | |
31 | 66 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 1:09.21 | |
32 | 70 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 1:09.25 | |
33 | 18 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 1:09.42 | |
34 | 179 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 50 m | 1:09.44 | |
35 | 291 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 50 m | 1:09.64 | |
36 | 9 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 1:09.70 | |
37 | 165 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 25 m | 1:09.83 | |
38 | 198 | Ekman Emma | 2004 | LAKSEN | 0494AG | 25 m | 1:09.85 | |
39 | 174 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:10.15 | |
40 | 87 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 1:11.20 | |
41 | 140 | Nørby Camille | 2004 | BIRKERØD | 0498AE | 25 m | 1:11.41 | |
42 | 196 | Møller Freja | 2004 | SLANGERUP | 0442AF | 25 m | 1:12.31 | |
43 | 25 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:12.56 | |
44 | 112 | Skjærbæk Kristine G. | 2004 | HELSINGØR | 0442AO | 25 m | 1:12.73 | |
45 | 63 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:12.91 | |
46 | 172 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 1:13.09 | |
47 | 335 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 1:13.62 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 293 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:05.09 | |
2 | 225 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | JYLLINGE | 0564AA | 25 m | 1:05.60 | |
3 | 43 | Thomsen Josephine | 2005 | HERLEV | 0506AG | 25 m | 1:06.15 | |
4 | 115 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 50 m | 1:06.32 | |
5 | 175 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 1:06.97 | |
6 | 392 | Norby Kristine Nilsson | 2005 | GENTOFTE | 0534AC | 25 m | 1:07.59 | |
7 | 155 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 1:07.69 | |
8 | 419 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:07.98 | |
9 | 42 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 0554AB | 25 m | 1:08.39 | |
10 | 221 | Larsen Isabella | 2005 | JYLLINGE | 0592AK | 25 m | 1:08.53 | |
11 | 108 | Pedersen Emmely Östman | 2005 | HELSINGØR | 0588AN | 25 m | 1:08.78 | |
12 | 130 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 1:09.40 | |
13 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 25 m | 1:09.74 | |
14 | 20 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 50 m | 1:10.05 | |
15 | 313 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 50 m | 1:10.30 | |
16 | 251 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 1:11.27 | |
17 | 254 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:11.38 | |
18 | 243 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:11.65 | |
19 | 215 | Brage Silja | 2005 | JYLLINGE | 0544AL | 50 m | 1:11.73 | |
20 | 19 | Salhauge Liv | 2005 | TRITON B | 0586AE | 25 m | 1:11.78 | |
21 | 98 | Færch Caroline Villum | 2005 | HELSINGØR | 0502AG | 25 m | 1:11.98 | |
22 | 34 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:11.99 | |
23 | 266 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 1:12.17 | |
24 | 277 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:12.30 | |
25 | 381 | Kreiser-Petersen Alberte | 2005 | GENTOFTE | 0596AO | 25 m | 1:12.82 | |
26 | 382 | Kristensen Emma S. | 2005 | GENTOFTE | 0526AO | 25 m | 1:12.82 | |
27 | 131 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 25 m | 1:13.02 | |
28 | 389 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 1:13.06 | |
29 | 352 | Vester-Christensen Mille | 2005 | SØLLERØD | 0556AL | 25 m | 1:13.15 | |
30 | 222 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 1:13.23 | |
31 | 398 | Strøbek Anna R. | 2005 | GENTOFTE | 0586AJ | 50 m | 1:13.50 | |
32 | 186 | Termansen Clara Secher | 2005 | HØRSHOLM | 0556AJ | 50 m | 1:13.83 | |
33 | 310 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:13.89 | |
34 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 1:15.21 | |
35 | 38 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:16.06 | |
36 | 187 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:16.13 | |
37 | 73 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 1:16.51 | |
38 | 104 | Martinsen Filippa | 2005 | HELSINGØR | 0524AO | 25 m | 1:16.62 | |
39 | 265 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 1:16.96 | |
40 | 180 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:17.00 | |
41 | 181 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 1:17.00 | |
42 | 284 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:17.02 | |
43 | 96 | Bagger Rebecca Maria | 2005 | HELSINGØR | 0544AP | 25 m | 1:19.33 | |
44 | 101 | Kristensen Katrine G. | 2005 | HELSINGØR | 0576AI | 25 m | 1:20.18 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 194 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 1:06.84 | |
2 | 255 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:11.34 | |
3 | 216 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 1:11.43 | |
4 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 1:11.64 | |
5 | 412 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:11.64 | |
6 | 12 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:11.76 | |
7 | 304 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:12.31 | |
8 | 388 | Mantoni Alba | 2006 | GENTOFTE | 0632AK | 25 m | 1:12.49 | |
9 | 364 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 1:12.76 | |
10 | 314 | Boelt Agnete | 2006 | ALLERØD | 0652AD | 25 m | 1:12.90 | |
11 | 370 | Cour Liva La | 2006 | GENTOFTE | 0642AQ | 25 m | 1:12.91 | |
12 | 278 | Dragieva Monika | 2006 | GLADSAXE | 0688AH | 25 m | 1:13.37 | |
13 | 386 | Lunding Julie Heurlin | 2006 | GENTOFTE | 0626AA | 25 m | 1:15.08 | |
14 | 286 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:15.22 | |
15 | 295 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:15.37 | |
16 | 396 | Schrøder Dikte Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0614AG | 25 m | 1:17.87 | |
17 | 379 | Hummelmose Johanne | 2006 | GENTOFTE | 0628AK | 25 m | 1:19.54 | |
18 | 103 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HELSINGØR | 0648AG | 25 m | 1:19.59 | |
19 | 375 | Frahm-Falkenberg Nanja | 2006 | GENTOFTE | 0682AL | 25 m | 1:20.59 | |
20 | 3 | Røjel Anna | 2006 | SØLLERØD | 0634AG | 50 m | 1:20.98 | |
21 | 237 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:21.65 | |
22 | 100 | Kanstrup-Clausen Lucca | 2006 | HELSINGØR | 0662AH | 25 m | 1:22.40 | |
23 | 332 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:28.52 | |
24 | 114 | Søeborg Andrea | 2006 | HELSINGØR | 0624AC | 25 m | 1:29.38 | |
25 | 256 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:35.00 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |
Løb 134, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 72 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 52.22 | |
2 | 144 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 50 m | 56.94 | |
3 | 151 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 57.96 | |
4 | 143 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 50 m | 58.16 | |
5 | 252 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 59.05 | |
6 | 402 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 59.22 | |
7 | 67 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:00.48 | |
8 | 11 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:00.49 | |
9 | 289 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 1:00.66 | |
10 | 195 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:00.88 | |
11 | 201 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:01.19 | |
12 | 152 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 50 m | 1:01.34 | |
13 | 138 | Hoffmann Andreas | 2003 | BIRKERØD | 0325AH | 25 m | 1:01.54 | |
14 | 168 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:01.56 | |
15 | 135 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 50 m | 1:01.58 | |
16 | 410 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:01.81 | |
17 | 167 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 50 m | 1:01.90 | |
18 | 219 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:01.96 | |
19 | 238 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:01.96 | |
20 | 274 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:02.37 | |
21 | 10 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:02.43 | |
22 | 102 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:02.92 | |
23 | 64 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:03.11 | |
24 | 55 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:04.07 | |
25 | 342 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:05.20 | |
26 | 31 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:05.49 | |
27 | 344 | Kristensen Valdemar | 2003 | SØLLERØD | 0397AN | 25 m | 1:05.93 | |
28 | 270 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 1:06.20 | |
29 | 156 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:06.31 | |
30 | 340 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 1:06.34 | |
31 | 113 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 50 m | 1:06.69 | |
32 | 226 | Toftehøj Victor | 2003 | JYLLINGE | 0309AG | 25 m | 1:06.78 | |
33 | 79 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 1:06.96 | |
34 | 346 | Montag Ludvig | 2003 | SØLLERØD | 0357AI | 25 m | 1:06.99 | |
35 | 39 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:07.16 | |
36 | 397 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:07.16 | |
37 | 183 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:08.00 | |
38 | 184 | Schnabl Janus | 2003 | HØRSHOLM | 0311AD | 25 m | 1:08.00 | |
39 | 15 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:08.04 | |
40 | 407 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:10.22 | |
41 | 7 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:11.17 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 145 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 50 m | 1:02.38 | |
2 | 35 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:02.58 | |
3 | 383 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 50 m | 1:02.59 | |
4 | 218 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:02.95 | |
5 | 178 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:03.41 | |
6 | 8 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:03.63 | |
7 | 336 | Birch Julian | 2004 | SØLLERØD | 0489AJ | 25 m | 1:03.98 | |
8 | 244 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:04.65 | |
9 | 292 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:04.68 | |
10 | 220 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:04.84 | |
11 | 99 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:05.10 | |
12 | 367 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:05.54 | |
13 | 133 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:05.78 | |
14 | 24 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:06.13 | |
15 | 111 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:06.21 | |
16 | 146 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 50 m | 1:06.26 | |
17 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:06.36 | |
18 | 199 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:06.88 | |
19 | 139 | Liechti Mads | 2004 | BIRKERØD | 0491AN | 25 m | 1:06.96 | |
20 | 288 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 50 m | 1:06.98 | |
21 | 105 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:07.04 | |
22 | 40 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:07.43 | |
23 | 58 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:07.51 | |
24 | 283 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 50 m | 1:08.18 | |
25 | 71 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:08.23 | |
26 | 257 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:08.34 | |
27 | 26 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:08.87 | |
28 | 275 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:08.92 | |
29 | 132 | Arfelt Villads | 2004 | BIRKERØD | 0417AL | 25 m | 1:09.11 | |
30 | 369 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:09.18 | |
31 | 200 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:12.21 | |
32 | 217 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 1:12.72 | |
33 | 148 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:13.16 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 107 | Nielsen Valdemar Menck | 2005 | HELSINGØR | 0577AC | 25 m | 1:02.82 | |
2 | 197 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:03.95 | |
3 | 308 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:05.31 | |
4 | 234 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:05.70 | |
5 | 32 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:06.89 | |
6 | 311 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:06.89 | |
7 | 330 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:07.68 | |
8 | 271 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:07.96 | |
9 | 390 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 25 m | 1:08.03 | |
10 | 245 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:08.85 | |
11 | 337 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:08.91 | |
12 | 36 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:09.52 | |
13 | 242 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:09.56 | |
14 | 248 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:09.61 | |
15 | 319 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:10.55 | |
16 | 315 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:10.98 | |
17 | 246 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:10.99 | |
18 | 318 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 0513AB | 25 m | 1:12.13 | |
19 | 16 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:12.32 | |
20 | 413 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:12.44 | |
21 | 418 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:12.51 | |
22 | 329 | Pedersen Sebastian | 2005 | BIRKERØD | 0547AA | 25 m | 1:13.02 | |
23 | 377 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:13.74 | |
24 | 290 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:14.32 | |
25 | 400 | Sølvsteen August | 2005 | GENTOFTE | 0591AJ | 25 m | 1:14.33 | |
26 | 408 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 25 m | 1:22.22 | ||
27 | 305 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:24.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |