Program for Sparbanken Rekarne Simcup 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 50m Frisim Damer |
Sponsor: Speedo Race |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 30 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 26.00 | |
2 | 58 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 27.46 | |
3 | 404 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 25 m | 27.46 | |
4 | 166 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 27.71 | |
5 | 270 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 28.01 | |
6 | 116 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 28.06 | |
7 | 400 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 28.06 | |
8 | 19 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 28.29 | |
9 | 328 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 28.46 | |
10 | 317 | Boberg Emilia | 2002 | VÄSTERÅS | AV9602 | 25 m | 28.49 | |
11 | 256 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 28.58 | |
12 | 298 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 28.63 | |
13 | 252 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 28.66 | |
14 | 49 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 28.79 | |
15 | 345 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 28.84 | |
16 | 229 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 28.86 | |
17 | 29 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 28.88 | |
18 | 81 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 50 m | 28.88 | |
19 | 23 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 28.94 | |
20 | 66 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 25 m | 28.94 | |
21 | 117 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 29.04 | |
22 | 34 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 29.06 | |
23 | 56 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 29.08 | |
24 | 234 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 29.09 | |
25 | 475 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AO8801 | 25 m | 29.12 | |
26 | 324 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 29.16 | |
27 | 108 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 29.25 | |
28 | 198 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 29.33 | |
29 | 239 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 29.34 | |
30 | 57 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 29.38 | |
31 | 114 | Holmström Moa | 2001 | FALUN | AD0201 | 25 m | 29.41 | |
32 | 120 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 29.49 | |
33 | 285 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 29.50 | |
34 | 486 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 29.71 | EFT |
35 | 86 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 29.77 | |
36 | 391 | Isacsson Julia | 2001 | ÖSA | BQ1801 | 25 m | 29.78 | |
37 | 276 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 29.83 | |
38 | 78 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 29.90 | |
39 | 60 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 50 m | 29.94 | |
40 | 468 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 29.94 | |
41 | 20 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 29.97 | |
42 | 287 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 30.01 | |
43 | 477 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ SF | AF1400 | 25 m | 30.02 | |
44 | 315 | Bergqvist Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | AW0400 | 25 m | 30.03 | |
45 | 211 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 30.04 | |
46 | 357 | Walldén Adelina | 2002 | VÄSTERÅS | AS2602 | 25 m | 30.09 | |
47 | 423 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 30.11 | |
48 | 43 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 30.15 | |
49 | 435 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 30.17 | |
50 | 472 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 30.23 | |
51 | 52 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 30.24 | |
52 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 30.26 | |
53 | 427 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | 30.29 | |
54 | 227 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 30.30 | |
55 | 115 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 30.31 | |
56 | 246 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 30.31 | |
57 | 286 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 30.33 | |
58 | 83 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 30.43 | |
59 | 184 | Karlsson Filippa | 2004 | KATRINEHOL | AF8804 | 25 m | 30.46 | |
60 | 323 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 30.48 | |
61 | 341 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 30.48 | |
62 | 154 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 30.52 | |
63 | 151 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 30.54 | |
64 | 304 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 30.55 | |
65 | 321 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 30.60 | |
66 | 13 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 30.72 | |
67 | 216 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 30.73 | |
68 | 306 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 30.74 | |
69 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 30.88 | |
70 | 329 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 30.88 | |
71 | 202 | Kowing Sarah | 2005 | NYKÖPING | BQ3805 | 25 m | 31.00 | |
72 | 121 | Ullstrand Ida | 2001 | FALUN | BG8601 | 25 m | 31.02 | |
73 | 156 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 31.09 | |
74 | 348 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 31.10 | |
75 | 18 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 31.17 | |
76 | 431 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 31.19 | |
77 | 69 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 31.24 | |
78 | 195 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 31.29 | |
79 | 235 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 25 m | 31.29 | |
80 | 474 | Brinne Roos Stella | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BG0204 | 25 m | 31.30 | |
81 | 73 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 50 m | 31.35 | |
82 | 410 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 31.35 | |
83 | 433 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 31.37 | |
84 | 194 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 31.46 | |
85 | 219 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 31.50 | |
86 | 197 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 31.56 | |
87 | 113 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 31.69 | |
88 | 301 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 50 m | 31.71 | |
89 | 221 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 31.72 | |
90 | 288 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 31.77 | |
91 | 62 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 31.84 | |
92 | 163 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | 31.85 | |
93 | 153 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 31.91 | |
94 | 342 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 32.00 | |
95 | 361 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 32.08 | |
96 | 150 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 32.10 | |
97 | 311 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 50 m | 32.13 | |
98 | 149 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 32.17 | |
99 | 265 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 32.24 | |
100 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 32.30 | |
101 | 173 | Waara Elin | 1997 | KARLSKO SF | BD3497 | 25 m | 32.41 | |
102 | 44 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 32.51 | |
103 | 303 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 32.64 | |
104 | 432 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 32.64 | |
105 | 469 | Tshibanda Emilia | 2004 | STRÄNGNÄS | AL2404 | 25 m | 32.65 | |
106 | 7 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 25 m | 32.73 | |
107 | 130 | Hejdeström Emelie | 2000 | FINSPÅNG | BB7800 | 25 m | 32.74 | |
108 | 24 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 32.77 | |
109 | 27 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 25 m | 32.80 | |
110 | 54 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 32.81 | |
111 | 118 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 32.84 | |
112 | 243 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 32.86 | |
113 | 169 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 32.88 | |
114 | 51 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 32.89 | |
115 | 434 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 33.08 | |
116 | 22 | Bengtsson Sigrid | 2005 | ESKILSTUNA | AI3205 | 25 m | 33.31 | |
117 | 192 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | 33.34 | |
118 | 377 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 33.34 | |
119 | 181 | Fredriksson Linnéa | 2004 | KATRINEHOL | AT0404 | 25 m | 33.38 | |
120 | 278 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 33.59 | |
121 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | 33.62 | |
122 | 152 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 33.64 | |
123 | 119 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 33.66 | |
124 | 295 | Lundgren Fanny | 1999 | SÖDERTÖRN | AY0499 | 50 m | 33.72 | |
125 | 309 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 33.74 | |
126 | 312 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 33.77 | |
127 | 189 | Pettersson Katarina | 2005 | KATRINEHOL | AL4205 | 25 m | 33.88 | |
128 | 397 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 33.93 | |
129 | 390 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 50 m | 34.02 | |
130 | 470 | Westerberg Moa | 2004 | STRÄNGNÄS | BB4204 | 25 m | 34.08 | |
131 | 50 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 34.14 | |
132 | 142 | Steen Vera | 2005 | GUSTAVSBER | AD4405 | 25 m | 34.14 | |
133 | 338 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 34.23 | |
134 | 362 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | 34.25 | |
135 | 389 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 34.28 | |
136 | 406 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 34.33 | |
137 | 213 | Eriksson Leia | 2004 | SALA SS | BB6804 | 25 m | 34.47 | |
138 | 1 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | 34.53 | |
139 | 132 | Lindgren Julia | 2004 | FINSPÅNG | BP9804 | 50 m | 34.61 | |
140 | 193 | Larsson Emilia | 2004 | KÖPINGS SS | AS2404 | 25 m | 34.61 | |
141 | 473 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ SF | BK7699 | 50 m | 34.63 | |
142 | 471 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | 34.77 | |
143 | 392 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 25 m | 34.78 | |
144 | 167 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 34.80 | |
145 | 350 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 34.80 | |
146 | 293 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | 34.87 | |
147 | 84 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 25 m | 34.88 | |
148 | 245 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | 34.97 | |
149 | 266 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | 35.03 | |
150 | 238 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 35.19 | |
151 | 355 | Uzelac Johanna | 2003 | VÄSTERÅS | BE0803 | 25 m | 35.30 | |
152 | 310 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 35.48 | |
153 | 413 | Åberg Wilma | 2005 | ÖSA | AB4605 | 50 m | 35.52 | |
154 | 2 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 35.54 | |
155 | 131 | Hejdeström Isabell | 2003 | FINSPÅNG | BM1603 | 25 m | 35.55 | |
156 | 164 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | AB2606 | 25 m | 35.58 | |
157 | 35 | Hasanbegovic Selma | 2005 | ESKILSTUNA | BC6605 | 25 m | 35.60 | |
158 | 236 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | 35.67 | |
159 | 72 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 35.74 | |
160 | 168 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 35.78 | |
161 | 223 | Nilsson Linn | 2003 | SALA SS | BV5403 | 25 m | 35.84 | |
162 | 206 | Wendborg Emmie | 2006 | NYKÖPING | AN1606 | 25 m | 36.14 | |
163 | 4 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 25 m | 36.16 | |
164 | 53 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 25 m | 36.17 | |
165 | 203 | Mikaelsson Thea | 2005 | NYKÖPING | BG0805 | 25 m | 36.35 | |
166 | 466 | Håkanson Reneström Tyra | 2003 | STRÄNGNÄS | CA3603 | 25 m | 36.38 | |
167 | 426 | Larsson Evelina | 2002 | HK SIM | BA1602 | 25 m | 36.58 | |
168 | 284 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 36.70 | |
169 | 387 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 36.78 | |
170 | 179 | Andersson Elin | 2005 | KATRINEHOL | AU7405 | 25 m | 36.84 | |
171 | 48 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 25 m | 36.93 | |
172 | 297 | Therkhildsen Frida | 1999 | SÖDERTÖRN | BO5299 | 25 m | 37.08 | |
173 | 421 | Eriksson Runa | 2005 | HK SIM | AQ1605 | 25 m | 37.19 | |
174 | 422 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | 37.23 | |
175 | 273 | Klintengren Melissa | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH0807 | 25 m | 37.27 | |
176 | 110 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 37.42 | |
177 | 242 | Kinnunen Ebba | 2006 | SALTSJÖB | AK1206 | 25 m | 37.45 | |
178 | 180 | Ejdvinsson Kajsa | 2004 | KATRINEHOL | BH5604 | 25 m | 37.60 | |
179 | 55 | Lindkvist Philippa | 2005 | ESKILSTUNA | AU1405 | 25 m | 37.90 | |
180 | 320 | Brunzell Cecilia | 2006 | VÄSTERÅS | AF7806 | 25 m | 37.93 | |
181 | 70 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 25 m | 37.97 | |
182 | 467 | Roshag Thilde | 2006 | STRÄNGNÄS | AH3806 | 25 m | 38.08 | |
183 | 63 | Milosevic Milja | 2006 | ESKILSTUNA | BD2406 | 25 m | 38.28 | |
184 | 260 | Adielsson Cecilia | 2006 | SÖDERTÄLJE | BC6406 | 25 m | 38.41 | |
185 | 165 | Josbo Ester | 2006 | KARLSKO SF | AO2806 | 25 m | 38.57 | |
186 | 396 | Malmgren Ella | 2004 | ÖSA | BV0604 | 25 m | 38.94 | |
187 | 465 | Håkanson Reneström Frida | 2005 | STRÄNGNÄS | BF8605 | 25 m | 38.99 | |
188 | 61 | Magnusson Linnéa | 2005 | ESKILSTUNA | AH1405 | 25 m | 39.03 | |
189 | 85 | Widing Moa | 2005 | ESKILSTUNA | AI8205 | 25 m | 39.15 | |
190 | 125 | Arnell Emilia | 2004 | FINSPÅNG | AX0704 | 25 m | 39.31 | |
191 | 261 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 39.37 | |
192 | 172 | Therus Linneá | 2005 | KARLSKO SF | BC1805 | 25 m | 39.53 | |
193 | 64 | Nguyen Vy | 2000 | ESKILSTUNA | BS9400 | 25 m | 39.75 | |
194 | 372 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 25 m | 39.91 | |
195 | 382 | Ericson Amanda | 2002 | ÖSA | BX1802 | 25 m | 40.24 | |
196 | 349 | Romberg Emilia | 2005 | VÄSTERÅS | AY6405 | 25 m | 40.35 | |
197 | 463 | Encheva Lora | 2004 | STRÄNGNÄS | BV9204 | 25 m | 40.40 | |
198 | 5 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | 40.60 | |
199 | 405 | Sandström Jessica | 2003 | ÖSA | BU1603 | 25 m | 41.00 | |
200 | 133 | Wärn Amanda | 2004 | FINSPÅNG | AY6804 | 25 m | 42.24 | |
201 | 386 | Fransson Tess | 2004 | ÖSA | BT4204 | 25 m | 43.06 | |
202 | 339 | Lundberg Terese | 2004 | VÄSTERÅS | BN6604 | 25 m | 43.42 | |
203 | 378 | Cen Emelie | 2004 | ÖSA | BO0404 | 25 m | 44.33 | |
204 | 356 | Wahlström Ella | 2005 | VÄSTERÅS | BE2805 | 25 m | 44.75 | |
205 | 127 | Dyrkell Emmy | 2004 | FINSPÅNG | BO9604 | 25 m | 46.02 | |
206 | 376 | Brättorp Lydia | 2003 | ÖSA | BP2803 | 25 m | 46.32 | |
207 | 334 | Källstrand Jenneli | 2006 | VÄSTERÅS | BD8406 | 25 m | 47.22 | |
208 | 489 | Eriksson Linnea | 2004 | ÖSA | BT1204 | 25 m | 50.55 | EFT |
209 | 337 | Larsson Wilma | 2007 | VÄSTERÅS | AV2407 | 25 m | 50.66 | |
210 | 399 | Molin Selma | 2005 | ÖSA | BM2805 | 25 m | 58.50 | |
211 | 187 | Lundström Felicia | 2002 | KATRINEHOL | BY0802 | 25 m | ||
212 | 299 | Englund Joline | 2008 | TROSABYGD. | AL4608 | 25 m | ||
213 | 481 | Ogden Madeleine | 2005 | TROSABYGD. | BR9805 | 25 m | ||
214 | 482 | Ogden Mathilda | 2002 | TROSABYGD. | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 2, 50m Frisim Herrar |
Sponsor: Speedo Race |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 212 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 24.69 | |
2 | 109 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 25.03 | |
3 | 388 | Gradin André | 1994 | ÖSA | AN1194 | 25 m | 25.07 | |
4 | 200 | Karlsson Adam | 2000 | NORRTÄLJE | AK5900 | 25 m | 25.32 | |
5 | 424 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 25.51 | |
6 | 111 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 25.53 | |
7 | 185 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 25.57 | |
8 | 305 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 25.61 | |
9 | 158 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 25.71 | |
10 | 255 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 25.88 | |
11 | 271 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 25 m | 26.02 | |
12 | 225 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 26.09 | |
13 | 210 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 26.11 | |
14 | 215 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 26.14 | |
15 | 182 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 26.21 | |
16 | 322 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 26.32 | |
17 | 327 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 26.55 | |
18 | 87 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 26.56 | |
19 | 418 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 26.70 | EFT |
20 | 384 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 27.00 | |
21 | 264 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 27.04 | |
22 | 74 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 27.08 | |
23 | 381 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 27.18 | |
24 | 291 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 27.21 | |
25 | 240 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 27.24 | |
26 | 352 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 27.26 | |
27 | 292 | Dunér Erik | 1999 | SÖDERTÖRN | AW8999 | 25 m | 27.28 | |
28 | 112 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 27.29 | |
29 | 478 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 27.72 | |
30 | 226 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 27.95 | |
31 | 411 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 28.00 | |
32 | 294 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 28.05 | |
33 | 59 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 28.15 | |
34 | 269 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 28.32 | |
35 | 333 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 28.32 | |
36 | 326 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 28.42 | |
37 | 244 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 28.46 | |
38 | 214 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 28.54 | |
39 | 76 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 28.76 | |
40 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 28.77 | |
41 | 190 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 28.78 | |
42 | 402 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | AY6399 | 25 m | 29.32 | |
43 | 483 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 29.32 | |
44 | 279 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 29.37 | |
45 | 140 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 29.38 | |
46 | 157 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 29.48 | |
47 | 188 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 30.01 | |
48 | 476 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 30.07 | |
49 | 137 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 30.48 | |
50 | 47 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 30.51 | |
51 | 71 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 30.55 | |
52 | 80 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 30.56 | |
53 | 68 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 30.57 | |
54 | 224 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 30.66 | |
55 | 38 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 30.82 | |
56 | 41 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 30.97 | |
57 | 300 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 31.11 | |
58 | 26 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 31.12 | |
59 | 209 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 31.30 | |
60 | 308 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 31.32 | |
61 | 385 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 31.33 | |
62 | 289 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 31.43 | |
63 | 419 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 31.66 | |
64 | 318 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 31.76 | |
65 | 380 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | BD7193 | 25 m | 32.12 | |
66 | 222 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 32.45 | |
67 | 65 | Norström Samuel | 2003 | ESKILSTUNA | AY2703 | 25 m | 32.58 | |
68 | 178 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 32.61 | |
69 | 136 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 32.71 | |
70 | 129 | Glawing Oskar | 2005 | FINSPÅNG | AC2305 | 25 m | 32.87 | |
71 | 425 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | AH6706 | 25 m | 33.05 | |
72 | 183 | Grothérus Jonathan | 2004 | KATRINEHOL | AT5304 | 25 m | 33.16 | |
73 | 241 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 33.25 | |
74 | 354 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 33.25 | |
75 | 263 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 33.51 | |
76 | 407 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 25 m | 33.66 | |
77 | 9 | Taghikhani Victor | 2003 | BOTK-RÖNN | AX9303 | 25 m | 33.86 | |
78 | 6 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 25 m | 34.03 | |
79 | 135 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 34.13 | |
80 | 207 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 34.24 | |
81 | 141 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 34.27 | |
82 | 159 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 34.35 | |
83 | 204 | Persson Ludvig | 2004 | NYKÖPING | AD9304 | 25 m | 34.39 | |
84 | 394 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 50 m | 34.43 | |
85 | 88 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 34.47 | |
86 | 3 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 34.82 | |
87 | 143 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 35.08 | |
88 | 37 | He Haoija | 2004 | ESKILSTUNA | AW9504 | 25 m | 35.36 | |
89 | 343 | Norlén Melvin | 2005 | VÄSTERÅS | AM2305 | 25 m | 35.51 | |
90 | 175 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 35.65 | |
91 | 171 | Raicu Gabriel | 2003 | KARLSKO SF | AW8103 | 25 m | 35.66 | |
92 | 205 | Tsoi Nicholas | 2004 | NYKÖPING | AD0504 | 25 m | 35.83 | |
93 | 36 | Hasselkvist Markus | 2004 | ESKILSTUNA | AN4304 | 25 m | 35.90 | |
94 | 77 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 36.04 | |
95 | 340 | Löfqvist Gustav | 2005 | VÄSTERÅS | AS4505 | 25 m | 36.22 | |
96 | 268 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | 36.27 | |
97 | 383 | Falk Rasmus | 2004 | ÖSA | AW3704 | 25 m | 36.28 | |
98 | 128 | Eriksson Hugo | 2006 | FINSPÅNG | AF8306 | 50 m | 36.30 | |
99 | 162 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | 36.47 | |
100 | 32 | Forslund Gustav | 2003 | ESKILSTUNA | AZ8903 | 25 m | 36.49 | |
101 | 31 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 36.67 | |
102 | 237 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJÖB | AQ4502 | 25 m | 37.06 | |
103 | 375 | Bergström Hannes | 2002 | ÖSA | AZ6702 | 25 m | 37.07 | |
104 | 267 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | 37.11 | |
105 | 82 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 37.48 | |
106 | 319 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 38.34 | |
107 | 160 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 38.49 | |
108 | 124 | Aktner Alvar | 2006 | FINSPÅNG | AO2306 | 25 m | 38.95 | |
109 | 186 | Lindgren Melvin | 2002 | KATRINEHOL | AZ0902 | 25 m | 39.13 | |
110 | 480 | Glawing Kasper | 2008 | FINSPÅNG | AA7108 | 25 m | 39.52 | |
111 | 39 | Holmqvist Erik | 2004 | ESKILSTUNA | AP0104 | 25 m | 39.65 | |
112 | 282 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 39.80 | |
113 | 398 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | AV3504 | 25 m | 40.36 | |
114 | 395 | Lindh William | 2005 | ÖSA | AR4905 | 25 m | 40.39 | |
115 | 325 | Fägerblad Arvid | 2004 | VÄSTERÅS | AT1304 | 25 m | 40.59 | |
116 | 79 | Thorsén Olle | 2006 | ESKILSTUNA | AA6706 | 25 m | 41.24 | |
117 | 409 | Tallroth Adrian | 2004 | ÖSA | AV8504 | 25 m | 42.21 | |
118 | 374 | Bergquist Marcus | 2003 | ÖSA | AY4303 | 25 m | 43.51 | |
119 | 487 | Dambis Emils Daniels | 2004 | ÖSA | AW4104 | 25 m | 43.84 | EFT |
120 | 191 | Pettersson Pelle | 2006 | KATRINEHOL | AD8506 | 25 m | 45.51 | |
121 | 412 | Yttermalm Gustav | 2004 | ÖSA | AV7504 | 25 m | 46.30 | |
122 | 201 | Andersson Emil | 2002 | NYKÖPING | AV9302 | 25 m | ||
123 | 208 | Öjert Axel | 2003 | NYKÖPING | BA0303 | 25 m | ||
124 | 488 | Palmer Lukas | 2004 | ÖSA | AX3704 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 3, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 401 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 25 m | 2:27.51 | |
2 | 403 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 2:43.49 | |
3 | 227 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 2:44.98 | |
4 | 52 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:46.84 | |
5 | 114 | Holmström Moa | 2001 | FALUN | AD0201 | 25 m | 2:47.02 | |
6 | 56 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:47.38 | |
7 | 23 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:48.04 | |
8 | 78 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 2:53.48 | |
9 | 345 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 2:57.22 | |
10 | 51 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 2:57.24 | |
11 | 163 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | 3:00.29 | |
12 | 69 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 3:00.84 | |
13 | 75 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 25 m | 3:01.71 | |
14 | 406 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 3:02.22 | |
15 | 302 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 3:02.24 | |
16 | 431 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 3:02.72 | |
17 | 45 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 3:03.08 | |
18 | 154 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 3:03.31 | |
19 | 174 | Waara Emma | 2000 | KARLSKO SF | AU2800 | 50 m | 3:04.50 | |
20 | 377 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 3:06.59 | |
21 | 330 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 3:06.78 | |
22 | 195 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 3:09.20 | |
23 | 474 | Brinne Roos Stella | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BG0204 | 25 m | 3:11.52 | |
24 | 196 | Hodell Lovisa | 2004 | LINDESBERG | BD2604 | 25 m | 3:11.56 | |
25 | 149 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 3:13.49 | |
26 | 309 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 3:13.78 | |
27 | 84 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 25 m | 3:14.63 | |
28 | 312 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 3:14.79 | |
29 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 3:15.03 | |
30 | 364 | Åkerlund Soobin | 2004 | VÄSTERÅS | BL2604 | 25 m | 3:16.74 | |
31 | 471 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | 3:18.88 | |
32 | 408 | Svennberg Erika | 2005 | ÖSA | AQ0205 | 25 m | 3:20.54 | |
33 | 213 | Eriksson Leia | 2004 | SALA SS | BB6804 | 25 m | 3:21.30 | |
34 | 132 | Lindgren Julia | 2004 | FINSPÅNG | BP9804 | 25 m | 3:29.88 | |
35 | 169 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 50 m | 3:29.94 | |
36 | 24 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 50 m | 3:32.53 | |
37 | 168 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 3:33.64 | |
38 | 349 | Romberg Emilia | 2005 | VÄSTERÅS | AY6405 | 25 m | 3:33.78 | |
39 | 422 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | 3:34.33 | |
40 | 223 | Nilsson Linn | 2003 | SALA SS | BV5403 | 25 m | 3:36.02 | |
41 | 387 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 3:36.11 | |
42 | 466 | Håkanson Reneström Tyra | 2003 | STRÄNGNÄS | CA3603 | 50 m | 3:37.26 | |
43 | 193 | Larsson Emilia | 2004 | KÖPINGS SS | AS2404 | 25 m | 3:45.18 | |
44 | 339 | Lundberg Terese | 2004 | VÄSTERÅS | BN6604 | 25 m | 3:47.52 | |
45 | 372 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 50 m | 3:55.36 | |
46 | 313 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 50 m | 3:55.78 | |
47 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 4:19.17 | |
48 | 125 | Arnell Emilia | 2004 | FINSPÅNG | AX0704 | 25 m | ||
49 | 127 | Dyrkell Emmy | 2004 | FINSPÅNG | BO9604 | 25 m | ||
50 | 206 | Wendborg Emmie | 2006 | NYKÖPING | AN1606 | 25 m | ||
51 | 363 | Zhan Monica | 2005 | VÄSTERÅS | BB8405 | 25 m | ||
52 | 427 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | ||
53 | 467 | Roshag Thilde | 2006 | STRÄNGNÄS | AH3806 | 25 m | ||
54 | 470 | Westerberg Moa | 2004 | STRÄNGNÄS | BB4204 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 351 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 55.88 | |
2 | 25 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 56.34 | |
3 | 280 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 25 m | 59.33 | |
4 | 200 | Karlsson Adam | 2000 | NORRTÄLJE | AK5900 | 25 m | 59.49 | |
5 | 215 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 1:00.38 | |
6 | 158 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:00.59 | |
7 | 424 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:01.21 | |
8 | 226 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:02.59 | |
9 | 111 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:03.40 | |
10 | 264 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:03.43 | |
11 | 327 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:03.50 | |
12 | 112 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:04.48 | |
13 | 240 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 1:06.05 | |
14 | 322 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:06.27 | |
15 | 214 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:06.79 | |
16 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:06.94 | |
17 | 411 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:08.48 | |
18 | 326 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:08.80 | |
19 | 478 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 1:10.63 | |
20 | 74 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 1:11.44 | |
21 | 47 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 1:11.67 | |
22 | 67 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:12.59 | |
23 | 76 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 1:14.73 | |
24 | 347 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:15.10 | |
25 | 279 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:15.70 | |
26 | 308 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:19.24 | |
27 | 294 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:19.60 | |
28 | 157 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:20.64 | |
29 | 241 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 1:22.35 | |
30 | 140 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:22.64 | |
31 | 6 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 1:24.62 | |
32 | 222 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:24.91 | |
33 | 129 | Glawing Oskar | 2005 | FINSPÅNG | AC2305 | 25 m | 1:27.55 | |
34 | 380 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | BD7193 | 25 m | 1:29.10 | |
35 | 487 | Dambis Emils Daniels | 2004 | ÖSA | AW4104 | 25 m | 1:29.84 | EFT |
36 | 204 | Persson Ludvig | 2004 | NYKÖPING | AD9304 | 25 m | 1:33.68 | |
37 | 175 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 1:48.36 | |
38 | 31 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | ||
39 | 208 | Öjert Axel | 2003 | NYKÖPING | BA0303 | 25 m | ||
40 | 267 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | ||
41 | 289 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 5, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 30 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 1:02.22 | |
2 | 252 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:05.08 | |
3 | 58 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:05.25 | |
4 | 360 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 1:06.17 | |
5 | 258 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:06.62 | |
6 | 348 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:08.19 | |
7 | 116 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 1:08.68 | |
8 | 251 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:09.32 | |
9 | 435 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 50 m | 1:09.35 | |
10 | 166 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:10.01 | |
11 | 115 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:10.24 | |
12 | 254 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:10.28 | |
13 | 250 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 50 m | 1:10.39 | |
14 | 304 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:10.71 | |
15 | 49 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:10.83 | |
16 | 287 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:10.83 | |
17 | 20 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:11.03 | |
18 | 486 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:11.41 | EFT |
19 | 329 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:12.41 | |
20 | 423 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:12.58 | |
21 | 34 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:12.59 | |
22 | 117 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 1:12.83 | |
23 | 66 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 50 m | 1:12.89 | |
24 | 315 | Bergqvist Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | AW0400 | 25 m | 1:12.92 | |
25 | 468 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:12.95 | |
26 | 321 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:13.88 | |
27 | 57 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:13.93 | |
28 | 265 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:14.72 | |
29 | 151 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 1:15.46 | |
30 | 410 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:15.65 | |
31 | 234 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:16.30 | |
32 | 357 | Walldén Adelina | 2002 | VÄSTERÅS | AS2602 | 25 m | 1:16.55 | |
33 | 154 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:16.61 | |
34 | 392 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 50 m | 1:16.98 | |
35 | 328 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:17.23 | |
36 | 331 | Jansson Ulrika | 2002 | VÄSTERÅS | BQ5402 | 25 m | 1:18.11 | |
37 | 288 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:18.34 | |
38 | 113 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:18.60 | |
39 | 153 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:19.36 | |
40 | 323 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:19.53 | |
41 | 118 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 1:19.72 | |
42 | 330 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 1:19.85 | |
43 | 53 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 25 m | 1:19.98 | EFT |
44 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:20.49 | |
45 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 1:21.18 | |
46 | 13 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 1:21.49 | |
47 | 397 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 1:21.93 | |
48 | 194 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 1:22.43 | |
49 | 156 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:23.29 | |
50 | 406 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:24.55 | |
51 | 18 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:25.17 | |
52 | 221 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 1:25.33 | |
53 | 359 | Walldén Malvina | 2005 | VÄSTERÅS | AB1205 | 25 m | 1:25.67 | |
54 | 130 | Hejdeström Emelie | 2000 | FINSPÅNG | BB7800 | 25 m | 1:25.92 | |
55 | 152 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:26.18 | |
56 | 361 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 1:27.28 | |
57 | 434 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 1:28.19 | |
58 | 138 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 1:28.79 | |
59 | 203 | Mikaelsson Thea | 2005 | NYKÖPING | BG0805 | 25 m | 1:28.81 | EFT |
60 | 469 | Tshibanda Emilia | 2004 | STRÄNGNÄS | AL2404 | 25 m | 1:29.72 | |
61 | 131 | Hejdeström Isabell | 2003 | FINSPÅNG | BM1603 | 25 m | 1:31.89 | |
62 | 22 | Bengtsson Sigrid | 2005 | ESKILSTUNA | AI3205 | 25 m | 1:33.88 | |
63 | 167 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 1:35.20 | |
64 | 389 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 1:35.60 | |
65 | 84 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 25 m | 1:37.92 | |
66 | 426 | Larsson Evelina | 2002 | HK SIM | BA1602 | 25 m | 1:38.45 | |
67 | 266 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | 1:43.09 | |
68 | 355 | Uzelac Johanna | 2003 | VÄSTERÅS | BE0803 | 25 m | 1:43.64 | |
69 | 284 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:44.83 | |
70 | 48 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 25 m | 1:45.69 | |
71 | 202 | Kowing Sarah | 2005 | NYKÖPING | BQ3805 | 25 m | ||
72 | 261 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | ||
73 | 273 | Klintengren Melissa | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH0807 | 25 m | ||
74 | 356 | Wahlström Ella | 2005 | VÄSTERÅS | BE2805 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 6, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 2:26.07 | |
2 | 305 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:31.17 | |
3 | 170 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 2:31.28 | |
4 | 158 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 2:34.22 | |
5 | 259 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:35.13 | |
6 | 358 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 2:36.21 | |
7 | 314 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | UPSALA S | AJ5500 | 25 m | 2:38.28 | |
8 | 291 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 2:40.15 | |
9 | 67 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 2:41.61 | |
10 | 424 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:43.73 | |
11 | 333 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 2:44.25 | |
12 | 476 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 2:47.13 | |
13 | 68 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 50 m | 2:48.93 | |
14 | 483 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:51.62 | |
15 | 485 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 2:53.44 | EFT |
16 | 224 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 3:01.57 | |
17 | 137 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 3:05.32 | |
18 | 419 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 3:06.32 | |
19 | 171 | Raicu Gabriel | 2003 | KARLSKO SF | AW8103 | 25 m | 3:13.33 | |
20 | 385 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 3:17.13 | |
21 | 135 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 3:30.26 | |
22 | 31 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 3:36.92 | |
23 | 319 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 3:42.95 | |
24 | 340 | Löfqvist Gustav | 2005 | VÄSTERÅS | AS4505 | 25 m | 3:44.04 | |
25 | 325 | Fägerblad Arvid | 2004 | VÄSTERÅS | AT1304 | 25 m | 3:51.34 | |
26 | 160 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 3:52.82 | |
27 | 425 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | AH6706 | 25 m | 3:56.24 | |
28 | 143 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 3:58.95 | |
29 | 88 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 4:09.79 | |
30 | 65 | Norström Samuel | 2003 | ESKILSTUNA | AY2703 | 25 m | ||
31 | 159 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | ||
32 | 380 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | BD7193 | 25 m | ||
33 | 383 | Falk Rasmus | 2004 | ÖSA | AW3704 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 7, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 239 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 1:05.14 | |
2 | 400 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 1:05.28 | |
3 | 23 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:07.17 | |
4 | 58 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 1:07.89 | |
5 | 234 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:08.26 | |
6 | 317 | Boberg Emilia | 2002 | VÄSTERÅS | AV9602 | 25 m | 1:08.48 | |
7 | 285 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:09.98 | |
8 | 211 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:10.49 | |
9 | 49 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:10.58 | |
10 | 81 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 1:10.61 | |
11 | 120 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:10.85 | |
12 | 423 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:11.45 | |
13 | 56 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 1:11.46 | |
14 | 254 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:12.01 | |
15 | 86 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:12.02 | |
16 | 227 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:12.28 | |
17 | 304 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:12.44 | |
18 | 287 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:12.59 | |
19 | 472 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:13.01 | |
20 | 83 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:13.30 | |
21 | 108 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:13.54 | |
22 | 43 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 1:14.15 | |
23 | 306 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:14.45 | |
24 | 113 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:14.64 | |
25 | 250 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:14.81 | |
26 | 216 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 1:14.91 | |
27 | 229 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 1:14.98 | |
28 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 1:15.26 | |
29 | 313 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:15.40 | |
30 | 256 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 1:15.43 | |
31 | 475 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AO8801 | 25 m | 1:15.70 | |
32 | 251 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:16.05 | |
33 | 311 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:16.20 | |
34 | 341 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 1:16.20 | |
35 | 151 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 1:16.35 | |
36 | 391 | Isacsson Julia | 2001 | ÖSA | BQ1801 | 25 m | 1:16.62 | |
37 | 362 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | 1:16.97 | |
38 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:17.11 | |
39 | 433 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:17.42 | |
40 | 29 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 1:18.09 | |
41 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:18.14 | |
42 | 286 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:18.30 | |
43 | 54 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 1:18.61 | |
44 | 310 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:18.72 | |
45 | 197 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 1:18.76 | |
46 | 121 | Ullstrand Ida | 2001 | FALUN | BG8601 | 25 m | 1:18.80 | |
47 | 246 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 1:19.49 | |
48 | 432 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 1:19.49 | |
49 | 301 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:19.64 | |
50 | 149 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:19.95 | |
51 | 303 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:20.14 | |
52 | 150 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:20.22 | |
53 | 338 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 1:20.62 | |
54 | 7 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 25 m | 1:20.97 | |
55 | 219 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:21.02 | |
56 | 276 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 1:21.11 | |
57 | 235 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 25 m | 1:21.30 | |
58 | 119 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:21.42 | |
59 | 243 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 1:21.45 | |
60 | 406 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:21.47 | |
61 | 156 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:21.56 | |
62 | 118 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 1:21.58 | |
63 | 387 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 1:21.89 | |
64 | 45 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:22.76 | |
65 | 167 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 1:23.22 | |
66 | 152 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:24.47 | |
67 | 312 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 1:25.27 | |
68 | 238 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 1:25.43 | |
69 | 192 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | 1:25.69 | |
70 | 390 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 1:25.75 | |
71 | 266 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | 1:26.13 | |
72 | 389 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 1:26.24 | |
73 | 377 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 1:26.54 | |
74 | 427 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | 1:27.37 | |
75 | 413 | Åberg Wilma | 2005 | ÖSA | AB4605 | 25 m | 1:28.07 | |
76 | 302 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 1:28.22 | |
77 | 138 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 1:28.67 | |
78 | 213 | Eriksson Leia | 2004 | SALA SS | BB6804 | 25 m | 1:29.47 | |
79 | 35 | Hasanbegovic Selma | 2005 | ESKILSTUNA | BC6605 | 25 m | 1:29.80 | |
80 | 168 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:29.83 | |
81 | 471 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | 1:30.02 | |
82 | 397 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 1:30.63 | |
83 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | 1:31.30 | |
84 | 53 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 25 m | 1:31.80 | |
85 | 284 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:32.32 | |
86 | 163 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 50 m | 1:32.93 | |
87 | 70 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 25 m | 1:33.30 | |
88 | 55 | Lindkvist Philippa | 2005 | ESKILSTUNA | AU1405 | 25 m | 1:33.43 | |
89 | 470 | Westerberg Moa | 2004 | STRÄNGNÄS | BB4204 | 25 m | 1:33.90 | |
90 | 363 | Zhan Monica | 2005 | VÄSTERÅS | BB8405 | 25 m | 1:34.08 | |
91 | 164 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | AB2606 | 25 m | 1:35.00 | |
92 | 110 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 1:36.21 | |
93 | 421 | Eriksson Runa | 2005 | HK SIM | AQ1605 | 25 m | 1:37.39 | |
94 | 61 | Magnusson Linnéa | 2005 | ESKILSTUNA | AH1405 | 25 m | 1:38.08 | |
95 | 85 | Widing Moa | 2005 | ESKILSTUNA | AI8205 | 25 m | 1:38.35 | |
96 | 5 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | 1:39.29 | |
97 | 4 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 25 m | 1:39.59 | |
98 | 260 | Adielsson Cecilia | 2006 | SÖDERTÄLJE | BC6406 | 25 m | 1:40.17 | |
99 | 386 | Fransson Tess | 2004 | ÖSA | BT4204 | 25 m | 1:41.81 | |
100 | 133 | Wärn Amanda | 2004 | FINSPÅNG | AY6804 | 25 m | 1:41.92 | |
101 | 172 | Therus Linneá | 2005 | KARLSKO SF | BC1805 | 25 m | 1:42.10 | |
102 | 372 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 25 m | 1:42.10 | |
103 | 356 | Wahlström Ella | 2005 | VÄSTERÅS | BE2805 | 25 m | 1:43.40 | |
104 | 339 | Lundberg Terese | 2004 | VÄSTERÅS | BN6604 | 25 m | 1:43.95 | |
105 | 131 | Hejdeström Isabell | 2003 | FINSPÅNG | BM1603 | 25 m | 1:45.91 | |
106 | 261 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 1:49.38 | |
107 | 236 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | 2:08.45 | |
108 | 1 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | ||
109 | 127 | Dyrkell Emmy | 2004 | FINSPÅNG | BO9604 | 25 m | ||
110 | 165 | Josbo Ester | 2006 | KARLSKO SF | AO2806 | 25 m | ||
111 | 242 | Kinnunen Ebba | 2006 | SALTSJÖB | AK1206 | 25 m | ||
112 | 273 | Klintengren Melissa | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH0807 | 25 m | ||
113 | 334 | Källstrand Jenneli | 2006 | VÄSTERÅS | BD8406 | 25 m | ||
114 | 376 | Brättorp Lydia | 2003 | ÖSA | BP2803 | 25 m | ||
115 | 378 | Cen Emelie | 2004 | ÖSA | BO0404 | 25 m | ||
116 | 382 | Ericson Amanda | 2002 | ÖSA | BX1802 | 25 m | ||
117 | 396 | Malmgren Ella | 2004 | ÖSA | BV0604 | 25 m | ||
118 | 405 | Sandström Jessica | 2003 | ÖSA | BU1603 | 25 m | ||
119 | 465 | Håkanson Reneström Frida | 2005 | STRÄNGNÄS | BF8605 | 25 m | ||
120 | 466 | Håkanson Reneström Tyra | 2003 | STRÄNGNÄS | CA3603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 8, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 351 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 58.90 | |
2 | 25 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 59.23 | |
3 | 185 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 1:00.03 | |
4 | 271 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 25 m | 1:01.42 | |
5 | 255 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 1:02.64 | |
6 | 182 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:04.62 | |
7 | 226 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:05.17 | |
8 | 418 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 1:05.96 | EFT |
9 | 240 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 1:06.09 | |
10 | 210 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:06.54 | |
11 | 59 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:07.62 | |
12 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:08.42 | |
13 | 411 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:11.19 | |
14 | 381 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:13.46 | |
15 | 41 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 1:13.97 | |
16 | 269 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:14.00 | |
17 | 308 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:14.49 | |
18 | 71 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:14.66 | |
19 | 26 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:14.87 | |
20 | 279 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:14.93 | |
21 | 300 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:15.13 | |
22 | 38 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:15.22 | |
23 | 136 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:15.59 | |
24 | 224 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:16.06 | |
25 | 318 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 1:16.28 | |
26 | 157 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:17.26 | |
27 | 209 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:18.22 | |
28 | 407 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 25 m | 1:18.78 | |
29 | 222 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:19.08 | |
30 | 129 | Glawing Oskar | 2005 | FINSPÅNG | AC2305 | 25 m | 1:21.39 | |
31 | 237 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJÖB | AQ4502 | 25 m | 1:21.96 | |
32 | 207 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 1:22.39 | |
33 | 178 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 1:22.51 | |
34 | 205 | Tsoi Nicholas | 2004 | NYKÖPING | AD0504 | 25 m | 1:22.79 | |
35 | 263 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:23.16 | |
36 | 289 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 1:23.83 | |
37 | 128 | Eriksson Hugo | 2006 | FINSPÅNG | AF8306 | 25 m | 1:26.68 | |
38 | 398 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | AV3504 | 25 m | 1:27.25 | |
39 | 143 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:29.07 | |
40 | 135 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 1:29.40 | |
41 | 141 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:29.50 | |
42 | 82 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 1:29.83 | |
43 | 354 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 1:31.05 | |
44 | 267 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | 1:31.12 | |
45 | 159 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 1:31.27 | |
46 | 343 | Norlén Melvin | 2005 | VÄSTERÅS | AM2305 | 25 m | 1:32.19 | |
47 | 171 | Raicu Gabriel | 2003 | KARLSKO SF | AW8103 | 25 m | 1:32.35 | |
48 | 380 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | BD7193 | 25 m | 1:33.47 | |
49 | 175 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 1:33.62 | |
50 | 394 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 1:34.42 | |
51 | 375 | Bergström Hannes | 2002 | ÖSA | AZ6702 | 25 m | 1:36.61 | |
52 | 268 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | 1:37.56 | |
53 | 201 | Andersson Emil | 2002 | NYKÖPING | AV9302 | 25 m | 1:37.60 | |
54 | 80 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:37.61 | |
55 | 39 | Holmqvist Erik | 2004 | ESKILSTUNA | AP0104 | 25 m | 1:38.54 | |
56 | 319 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:43.39 | |
57 | 124 | Aktner Alvar | 2006 | FINSPÅNG | AO2306 | 25 m | 1:45.40 | |
58 | 282 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 1:47.85 | |
59 | 346 | Pedro Thor | 2005 | VÄSTERÅS | AS4305 | 25 m | 1:51.92 | |
60 | 383 | Falk Rasmus | 2004 | ÖSA | AW3704 | 25 m | ||
61 | 395 | Lindh William | 2005 | ÖSA | AR4905 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 9, 100m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 30 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 1:06.38 | |
2 | 116 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 1:07.84 | |
3 | 404 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 25 m | 1:10.46 | |
4 | 166 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:10.74 | |
5 | 270 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:10.88 | |
6 | 328 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:11.68 | |
7 | 401 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 25 m | 1:11.85 | |
8 | 66 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 25 m | 1:12.62 | |
9 | 211 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:13.07 | |
10 | 256 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 1:13.28 | |
11 | 52 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:13.43 | |
12 | 250 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 1:13.44 | |
13 | 357 | Walldén Adelina | 2002 | VÄSTERÅS | AS2602 | 25 m | 1:13.47 | |
14 | 117 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 1:13.49 | |
15 | 60 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 1:13.52 | |
16 | 254 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:13.56 | |
17 | 227 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:13.72 | |
18 | 234 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:14.15 | |
19 | 258 | Selander Siri | 1999 | SKK | AU1899 | 25 m | 1:14.35 | |
20 | 468 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:14.82 | |
21 | 315 | Bergqvist Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | AW0400 | 25 m | 1:14.83 | |
22 | 324 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:15.27 | |
23 | 475 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AO8801 | 25 m | 1:15.27 | |
24 | 345 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 1:15.30 | |
25 | 19 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:15.36 | |
26 | 115 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:15.38 | |
27 | 108 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:15.81 | |
28 | 306 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:15.94 | |
29 | 329 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:16.03 | |
30 | 286 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:16.05 | |
31 | 154 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:16.10 | |
32 | 113 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:16.53 | |
33 | 435 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:16.53 | |
34 | 410 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:16.59 | |
35 | 20 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 1:16.60 | |
36 | 321 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:16.72 | |
37 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 1:16.75 | |
38 | 477 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ SF | AF1400 | 25 m | 1:16.80 | |
39 | 51 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:16.91 | |
40 | 304 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:17.26 | |
41 | 391 | Isacsson Julia | 2001 | ÖSA | BQ1801 | 25 m | 1:17.33 | |
42 | 348 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:17.55 | |
43 | 276 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 1:17.72 | |
44 | 198 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 1:17.85 | |
45 | 433 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:18.16 | |
46 | 78 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 1:18.38 | |
47 | 194 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 1:18.49 | |
48 | 313 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:18.65 | |
49 | 239 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 1:18.99 | |
50 | 216 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 1:19.14 | |
51 | 62 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 1:19.26 | |
52 | 265 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:19.43 | |
53 | 288 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:19.44 | |
54 | 184 | Karlsson Filippa | 2004 | KATRINEHOL | AF8804 | 25 m | 1:19.72 | |
55 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:19.91 | |
56 | 121 | Ullstrand Ida | 2001 | FALUN | BG8601 | 25 m | 1:19.93 | |
57 | 331 | Jansson Ulrika | 2002 | VÄSTERÅS | BQ5402 | 25 m | 1:20.07 | |
58 | 156 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:20.16 | |
59 | 431 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:20.19 | |
60 | 75 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 25 m | 1:20.42 | |
61 | 309 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 1:20.42 | |
62 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:20.51 | |
63 | 18 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:20.69 | |
64 | 150 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:20.83 | |
65 | 311 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:20.92 | |
66 | 27 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 25 m | 1:20.94 | |
67 | 119 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:21.27 | |
68 | 301 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:21.50 | |
69 | 359 | Walldén Malvina | 2005 | VÄSTERÅS | AB1205 | 25 m | 1:21.84 | |
70 | 342 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 1:22.44 | |
71 | 153 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:22.65 | |
72 | 118 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 1:22.75 | |
73 | 323 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:22.80 | |
74 | 130 | Hejdeström Emelie | 2000 | FINSPÅNG | BB7800 | 25 m | 1:22.83 | |
75 | 44 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:23.05 | |
76 | 469 | Tshibanda Emilia | 2004 | STRÄNGNÄS | AL2404 | 25 m | 1:23.34 | |
77 | 406 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:23.39 | |
78 | 22 | Bengtsson Sigrid | 2005 | ESKILSTUNA | AI3205 | 25 m | 1:23.47 | |
79 | 310 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:23.58 | |
80 | 193 | Larsson Emilia | 2004 | KÖPINGS SS | AS2404 | 25 m | 1:23.89 | |
81 | 361 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 1:24.58 | |
82 | 312 | Olsson Alva | 2002 | UPSALA S | BS5802 | 25 m | 1:24.60 | |
83 | 181 | Fredriksson Linnéa | 2004 | KATRINEHOL | AT0404 | 25 m | 1:24.95 | |
84 | 192 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | 1:25.07 | |
85 | 338 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 1:25.09 | |
86 | 427 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | 1:25.38 | |
87 | 243 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 1:25.56 | |
88 | 392 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 25 m | 1:25.69 | |
89 | 471 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | 1:25.86 | |
90 | 302 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 1:25.93 | |
91 | 266 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | 1:26.41 | |
92 | 434 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 1:26.66 | |
93 | 167 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 1:26.97 | |
94 | 195 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 1:27.03 | |
95 | 303 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:27.21 | |
96 | 221 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 1:27.24 | |
97 | 278 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 1:27.60 | |
98 | 362 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | 1:27.71 | |
99 | 432 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 1:27.78 | |
100 | 245 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | 1:27.80 | |
101 | 131 | Hejdeström Isabell | 2003 | FINSPÅNG | BM1603 | 25 m | 1:28.05 | |
102 | 163 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | 1:28.30 | |
103 | 389 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 1:28.34 | |
104 | 350 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 1:28.60 | |
105 | 72 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 1:28.95 | |
106 | 169 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 1:29.11 | |
107 | 387 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 1:29.30 | |
108 | 53 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 25 m | 1:29.35 | |
109 | 189 | Pettersson Katarina | 2005 | KATRINEHOL | AL4205 | 25 m | 1:30.13 | |
110 | 330 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 1:30.22 | |
111 | 213 | Eriksson Leia | 2004 | SALA SS | BB6804 | 25 m | 1:30.38 | |
112 | 168 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:30.58 | |
113 | 35 | Hasanbegovic Selma | 2005 | ESKILSTUNA | BC6605 | 25 m | 1:31.51 | |
114 | 320 | Brunzell Cecilia | 2006 | VÄSTERÅS | AF7806 | 25 m | 1:31.60 | |
115 | 132 | Lindgren Julia | 2004 | FINSPÅNG | BP9804 | 25 m | 1:31.99 | |
116 | 2 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 1:32.04 | |
117 | 206 | Wendborg Emmie | 2006 | NYKÖPING | AN1606 | 25 m | 1:32.44 | |
118 | 223 | Nilsson Linn | 2003 | SALA SS | BV5403 | 25 m | 1:32.63 | |
119 | 164 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | AB2606 | 25 m | 1:32.75 | |
120 | 426 | Larsson Evelina | 2002 | HK SIM | BA1602 | 25 m | 1:33.06 | |
121 | 413 | Åberg Wilma | 2005 | ÖSA | AB4605 | 25 m | 1:33.09 | |
122 | 70 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 25 m | 1:33.15 | |
123 | 238 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 1:33.51 | |
124 | 284 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:33.55 | |
125 | 242 | Kinnunen Ebba | 2006 | SALTSJÖB | AK1206 | 25 m | 1:33.86 | |
126 | 474 | Brinne Roos Stella | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BG0204 | 25 m | 1:33.90 | |
127 | 473 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ SF | BK7699 | 25 m | 1:34.22 | |
128 | 390 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 1:34.63 | |
129 | 422 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | 1:34.69 | |
130 | 236 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | 1:35.54 | |
131 | 142 | Steen Vera | 2005 | GUSTAVSBER | AD4405 | 25 m | 1:35.58 | |
132 | 63 | Milosevic Milja | 2006 | ESKILSTUNA | BD2406 | 25 m | 1:35.82 | |
133 | 180 | Ejdvinsson Kajsa | 2004 | KATRINEHOL | BH5604 | 25 m | 1:35.89 | |
134 | 172 | Therus Linneá | 2005 | KARLSKO SF | BC1805 | 25 m | 1:35.97 | |
135 | 110 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 1:36.62 | |
136 | 48 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 25 m | 1:37.41 | |
137 | 203 | Mikaelsson Thea | 2005 | NYKÖPING | BG0805 | 25 m | 1:37.55 | |
138 | 273 | Klintengren Melissa | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH0807 | 25 m | 1:37.59 | |
139 | 85 | Widing Moa | 2005 | ESKILSTUNA | AI8205 | 25 m | 1:37.77 | |
140 | 260 | Adielsson Cecilia | 2006 | SÖDERTÄLJE | BC6406 | 25 m | 1:38.01 | |
141 | 179 | Andersson Elin | 2005 | KATRINEHOL | AU7405 | 25 m | 1:39.73 | |
142 | 467 | Roshag Thilde | 2006 | STRÄNGNÄS | AH3806 | 25 m | 1:39.89 | |
143 | 246 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 1:39.95 | |
144 | 61 | Magnusson Linnéa | 2005 | ESKILSTUNA | AH1405 | 25 m | 1:41.92 | |
145 | 261 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 1:43.14 | |
146 | 64 | Nguyen Vy | 2000 | ESKILSTUNA | BS9400 | 25 m | 1:43.46 | |
147 | 405 | Sandström Jessica | 2003 | ÖSA | BU1603 | 25 m | 1:44.51 | |
148 | 396 | Malmgren Ella | 2004 | ÖSA | BV0604 | 25 m | 1:44.78 | |
149 | 386 | Fransson Tess | 2004 | ÖSA | BT4204 | 25 m | 1:46.80 | |
150 | 133 | Wärn Amanda | 2004 | FINSPÅNG | AY6804 | 25 m | 1:47.88 | |
151 | 165 | Josbo Ester | 2006 | KARLSKO SF | AO2806 | 25 m | 1:48.67 | |
152 | 378 | Cen Emelie | 2004 | ÖSA | BO0404 | 25 m | 1:51.69 | |
153 | 349 | Romberg Emilia | 2005 | VÄSTERÅS | AY6405 | 25 m | 1:51.79 | |
154 | 364 | Åkerlund Soobin | 2004 | VÄSTERÅS | BL2604 | 25 m | 1:54.80 | |
155 | 125 | Arnell Emilia | 2004 | FINSPÅNG | AX0704 | 25 m | ||
156 | 187 | Lundström Felicia | 2002 | KATRINEHOL | BY0802 | 25 m | ||
157 | 202 | Kowing Sarah | 2005 | NYKÖPING | BQ3805 | 25 m | ||
158 | 337 | Larsson Wilma | 2007 | VÄSTERÅS | AV2407 | 25 m | ||
159 | 339 | Lundberg Terese | 2004 | VÄSTERÅS | BN6604 | 25 m | ||
160 | 399 | Molin Selma | 2005 | ÖSA | BM2805 | 25 m | ||
161 | 463 | Encheva Lora | 2004 | STRÄNGNÄS | BV9204 | 25 m | ||
162 | 465 | Håkanson Reneström Frida | 2005 | STRÄNGNÄS | BF8605 | 25 m | ||
163 | 466 | Håkanson Reneström Tyra | 2003 | STRÄNGNÄS | CA3603 | 25 m | ||
164 | 481 | Ogden Madeleine | 2005 | TROSABYGD. | BR9805 | 25 m | ||
165 | 482 | Ogden Mathilda | 2002 | TROSABYGD. | 25 m | |||
166 | 489 | Eriksson Linnea | 2004 | ÖSA | BT1204 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 10, 100m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 280 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 25 m | 57.16 | |
2 | 158 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:01.54 | |
3 | 111 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:02.17 | |
4 | 305 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 1:02.53 | |
5 | 200 | Karlsson Adam | 2000 | NORRTÄLJE | AK5900 | 25 m | 1:02.74 | |
6 | 109 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:03.18 | |
7 | 225 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:03.28 | |
8 | 259 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 1:03.39 | |
9 | 255 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 1:03.59 | |
10 | 424 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:05.43 | |
11 | 87 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:05.70 | |
12 | 352 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:06.72 | |
13 | 74 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 1:06.89 | |
14 | 59 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:07.03 | |
15 | 327 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:07.18 | |
16 | 182 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 1:07.24 | |
17 | 264 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:07.37 | |
18 | 226 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:07.85 | |
19 | 210 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:08.37 | |
20 | 326 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:09.46 | |
21 | 212 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 1:09.54 | |
22 | 68 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:09.71 | |
23 | 384 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 1:10.65 | |
24 | 381 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:11.82 | |
25 | 67 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:11.88 | |
26 | 294 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:12.22 | |
27 | 188 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:13.41 | |
28 | 190 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 1:13.45 | |
29 | 76 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 1:13.84 | |
30 | 47 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 1:15.87 | |
31 | 80 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:16.35 | EFT |
32 | 26 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:16.77 | |
33 | 269 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:16.82 | |
34 | 38 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:16.89 | |
35 | 157 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:17.09 | |
36 | 358 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 1:17.60 | |
37 | 137 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 1:18.68 | |
38 | 289 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 1:18.83 | |
39 | 483 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:18.99 | |
40 | 300 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:19.92 | |
41 | 419 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 1:20.04 | |
42 | 476 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 1:20.12 | |
43 | 402 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | AY6399 | 25 m | 1:20.22 | |
44 | 136 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:21.78 | |
45 | 6 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 25 m | 1:22.13 | |
46 | 485 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 1:22.76 | EFT |
47 | 209 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:22.78 | |
48 | 222 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:22.87 | |
49 | 140 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:23.52 | |
50 | 65 | Norström Samuel | 2003 | ESKILSTUNA | AY2703 | 25 m | 1:23.81 | |
51 | 183 | Grothérus Jonathan | 2004 | KATRINEHOL | AT5304 | 25 m | 1:24.37 | |
52 | 129 | Glawing Oskar | 2005 | FINSPÅNG | AC2305 | 25 m | 1:24.59 | |
53 | 143 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:26.12 | |
54 | 141 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:27.70 | |
55 | 135 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 1:28.35 | |
56 | 241 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 1:28.63 | |
57 | 77 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 1:29.18 | |
58 | 207 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 1:29.49 | |
59 | 425 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | AH6706 | 25 m | 1:29.58 | |
60 | 354 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 1:30.42 | |
61 | 88 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 1:30.66 | |
62 | 32 | Forslund Gustav | 2003 | ESKILSTUNA | AZ8903 | 25 m | 1:30.93 | |
63 | 36 | Hasselkvist Markus | 2004 | ESKILSTUNA | AN4304 | 25 m | 1:31.25 | |
64 | 162 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | 1:31.59 | |
65 | 82 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 1:31.88 | |
66 | 263 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:31.99 | |
67 | 128 | Eriksson Hugo | 2006 | FINSPÅNG | AF8306 | 25 m | 1:32.56 | |
68 | 159 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 1:32.67 | |
69 | 267 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | 1:32.79 | |
70 | 144 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 25 m | 1:33.03 | |
71 | 37 | He Haoija | 2004 | ESKILSTUNA | AW9504 | 25 m | 1:33.83 | |
72 | 160 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 1:33.94 | |
73 | 383 | Falk Rasmus | 2004 | ÖSA | AW3704 | 25 m | 1:33.97 | |
74 | 31 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 1:34.32 | |
75 | 347 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:34.93 | |
76 | 39 | Holmqvist Erik | 2004 | ESKILSTUNA | AP0104 | 25 m | 1:36.65 | |
77 | 175 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 1:37.01 | |
78 | 3 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 1:37.04 | |
79 | 79 | Thorsén Olle | 2006 | ESKILSTUNA | AA6706 | 25 m | 1:37.43 | |
80 | 343 | Norlén Melvin | 2005 | VÄSTERÅS | AM2305 | 25 m | 1:37.45 | |
81 | 394 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 1:38.22 | |
82 | 395 | Lindh William | 2005 | ÖSA | AR4905 | 25 m | 1:38.23 | |
83 | 398 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | AV3504 | 25 m | 1:39.07 | |
84 | 480 | Glawing Kasper | 2008 | FINSPÅNG | AA7108 | 25 m | 1:40.14 | |
85 | 282 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 1:45.50 | |
86 | 124 | Aktner Alvar | 2006 | FINSPÅNG | AO2306 | 25 m | 1:47.10 | |
87 | 204 | Persson Ludvig | 2004 | NYKÖPING | AD9304 | 25 m | 1:48.98 | |
88 | 374 | Bergquist Marcus | 2003 | ÖSA | AY4303 | 25 m | 1:50.20 | EFT |
89 | 412 | Yttermalm Gustav | 2004 | ÖSA | AV7504 | 25 m | 1:50.90 | |
90 | 319 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:55.61 | |
91 | 191 | Pettersson Pelle | 2006 | KATRINEHOL | AD8506 | 25 m | 1:56.92 | |
92 | 9 | Taghikhani Victor | 2003 | BOTK-RÖNN | AX9303 | 25 m | ||
93 | 186 | Lindgren Melvin | 2002 | KATRINEHOL | AZ0902 | 25 m | ||
94 | 208 | Öjert Axel | 2003 | NYKÖPING | BA0303 | 25 m | ||
95 | 244 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | ||
96 | 325 | Fägerblad Arvid | 2004 | VÄSTERÅS | AT1304 | 25 m | ||
97 | 409 | Tallroth Adrian | 2004 | ÖSA | AV8504 | 25 m | EFT | |
98 | 487 | Dambis Emils Daniels | 2004 | ÖSA | AW4104 | 25 m | EFT | |
99 | 488 | Palmer Lukas | 2004 | ÖSA | AX3704 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 11, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 251 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 2:09.45 | |
2 | 270 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:10.62 | |
3 | 239 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 2:12.00 | |
4 | 56 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:13.32 | |
5 | 81 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 2:14.44 | |
6 | 120 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:15.04 | |
7 | 328 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 2:15.45 | |
8 | 256 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | AH8400 | 25 m | 2:15.68 | |
9 | 403 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 2:15.77 | |
10 | 254 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 2:16.45 | |
11 | 166 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 2:16.91 | |
12 | 23 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:17.67 | |
13 | 324 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 2:18.10 | |
14 | 211 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:19.01 | |
15 | 49 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:19.51 | |
16 | 86 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 2:19.60 | |
17 | 472 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 2:20.89 | |
18 | 114 | Holmström Moa | 2001 | FALUN | AD0201 | 25 m | 2:21.78 | |
19 | 229 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 2:21.82 | |
20 | 468 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 2:21.88 | |
21 | 57 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 2:21.92 | |
22 | 286 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 2:22.02 | |
23 | 43 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 2:22.63 | |
24 | 198 | Tegin Elise | 2004 | LINDESBERG | AL2804 | 25 m | 2:22.98 | |
25 | 306 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:23.39 | |
26 | 34 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 2:23.42 | |
27 | 29 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 2:23.57 | |
28 | 301 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 2:24.52 | |
29 | 151 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 2:25.14 | |
30 | 219 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 2:26.53 | |
31 | 78 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 2:26.60 | |
32 | 329 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 2:26.81 | |
33 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 2:26.82 | |
34 | 69 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 2:27.33 | |
35 | 265 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 2:28.22 | |
36 | 216 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 2:28.26 | |
37 | 323 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 2:29.02 | |
38 | 227 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 50 m | 2:29.05 | |
39 | 477 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ SF | AF1400 | 25 m | 2:29.50 | |
40 | 13 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 2:29.57 | |
41 | 427 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | 2:29.80 | |
42 | 73 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 2:30.25 | |
43 | 44 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 2:30.58 | |
44 | 20 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 2:30.82 | |
45 | 433 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 2:31.02 | |
46 | 184 | Karlsson Filippa | 2004 | KATRINEHOL | AF8804 | 25 m | 2:31.80 | |
47 | 149 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 2:32.26 | |
48 | 195 | Eriksson Elin | 2004 | LINDESBERG | AY5404 | 25 m | 2:33.01 | |
49 | 45 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 2:33.57 | |
50 | 406 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 2:33.87 | |
51 | 342 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 2:33.88 | |
52 | 221 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 2:34.43 | |
53 | 62 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 2:34.49 | |
54 | 315 | Bergqvist Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | AW0400 | 25 m | 2:34.52 | |
55 | 121 | Ullstrand Ida | 2001 | FALUN | BG8601 | 25 m | 2:35.42 | |
56 | 169 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 2:35.65 | |
57 | 359 | Walldén Malvina | 2005 | VÄSTERÅS | AB1205 | 25 m | 2:35.81 | |
58 | 432 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 2:36.44 | |
59 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 2:36.58 | |
60 | 309 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 2:36.77 | |
61 | 83 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 2:36.91 | |
62 | 313 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 50 m | 2:37.02 | |
63 | 362 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | 2:37.22 | |
64 | 392 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 25 m | 2:37.65 | |
65 | 311 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 50 m | 2:37.72 | |
66 | 410 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 2:37.86 | EFT |
67 | 7 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 25 m | 2:38.26 | |
68 | 278 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 2:38.95 | |
69 | 197 | Nordén Alice | 2003 | LINDESBERG | BM6203 | 25 m | 2:39.63 | |
70 | 152 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 2:39.78 | |
71 | 119 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 2:40.35 | |
72 | 434 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 2:40.45 | |
73 | 361 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 2:40.50 | |
74 | 192 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | 2:40.57 | |
75 | 50 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 2:40.78 | |
76 | 377 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 2:40.79 | |
77 | 310 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 2:42.10 | |
78 | 27 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 25 m | 2:42.77 | |
79 | 330 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 2:43.15 | |
80 | 238 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 2:43.78 | |
81 | 390 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 2:45.10 | |
82 | 51 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 50 m | 2:45.12 | |
83 | 350 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 2:45.58 | |
84 | 2 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 2:45.60 | |
85 | 422 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | 2:50.31 | |
86 | 302 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 50 m | 2:51.10 | |
87 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | 2:51.47 | |
88 | 397 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 2:51.71 | |
89 | 168 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 2:52.00 | |
90 | 75 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 25 m | 2:52.50 | |
91 | 389 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 2:53.06 | |
92 | 72 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 2:53.78 | |
93 | 84 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 25 m | 2:55.63 | |
94 | 54 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 2:56.04 | |
95 | 24 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 50 m | 2:57.25 | |
96 | 22 | Bengtsson Sigrid | 2005 | ESKILSTUNA | AI3205 | 50 m | 2:57.90 | |
97 | 470 | Westerberg Moa | 2004 | STRÄNGNÄS | BB4204 | 25 m | 2:58.42 | |
98 | 206 | Wendborg Emmie | 2006 | NYKÖPING | AN1606 | 25 m | 2:59.19 | |
99 | 387 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 3:02.22 | |
100 | 132 | Lindgren Julia | 2004 | FINSPÅNG | BP9804 | 25 m | 3:02.24 | |
101 | 110 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 3:04.07 | |
102 | 4 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 25 m | 3:10.19 | |
103 | 421 | Eriksson Runa | 2005 | HK SIM | AQ1605 | 50 m | 3:10.55 | |
104 | 242 | Kinnunen Ebba | 2006 | SALTSJÖB | AK1206 | 25 m | 3:13.55 | |
105 | 133 | Wärn Amanda | 2004 | FINSPÅNG | AY6804 | 25 m | 3:18.69 | |
106 | 61 | Magnusson Linnéa | 2005 | ESKILSTUNA | AH1405 | 25 m | 3:21.75 | |
107 | 181 | Fredriksson Linnéa | 2004 | KATRINEHOL | AT0404 | 25 m | 3:25.07 | |
108 | 386 | Fransson Tess | 2004 | ÖSA | BT4204 | 25 m | 3:25.29 | |
109 | 376 | Brättorp Lydia | 2003 | ÖSA | BP2803 | 25 m | 3:37.28 | |
110 | 70 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 50 m | 3:38.93 | |
111 | 1 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | ||
112 | 5 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | ||
113 | 35 | Hasanbegovic Selma | 2005 | ESKILSTUNA | BC6605 | 25 m | ||
114 | 125 | Arnell Emilia | 2004 | FINSPÅNG | AX0704 | 25 m | ||
115 | 127 | Dyrkell Emmy | 2004 | FINSPÅNG | BO9604 | 25 m | ||
116 | 167 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | ||
117 | 236 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | ||
118 | 260 | Adielsson Cecilia | 2006 | SÖDERTÄLJE | BC6406 | 25 m | ||
119 | 363 | Zhan Monica | 2005 | VÄSTERÅS | BB8405 | 25 m | ||
120 | 378 | Cen Emelie | 2004 | ÖSA | BO0404 | 25 m | ||
121 | 382 | Ericson Amanda | 2002 | ÖSA | BX1802 | 25 m | ||
122 | 396 | Malmgren Ella | 2004 | ÖSA | BV0604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 12, 200m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 351 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:49.48 | |
2 | 25 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:54.28 | |
3 | 200 | Karlsson Adam | 2000 | NORRTÄLJE | AK5900 | 25 m | 1:59.00 | |
4 | 255 | Ottosson Erik | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM9799 | 25 m | 2:00.96 | |
5 | 305 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:01.25 | |
6 | 225 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 2:02.16 | |
7 | 109 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 2:03.26 | |
8 | 418 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 2:03.26 | EFT |
9 | 112 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 2:05.57 | |
10 | 424 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:06.79 | |
11 | 170 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 2:08.06 | |
12 | 240 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 2:08.56 | |
13 | 384 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 2:10.16 | |
14 | 327 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:10.68 | |
15 | 214 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:11.55 | |
16 | 333 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 2:13.80 | |
17 | 41 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 2:14.19 | |
18 | 74 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 2:15.20 | |
19 | 411 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:15.66 | |
20 | 478 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 2:15.79 | |
21 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:17.43 | |
22 | 244 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 2:18.14 | |
23 | 358 | Walldén Gustaf | 2003 | VÄSTERÅS | AE8503 | 25 m | 2:19.85 | |
24 | 300 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 2:20.31 | |
25 | 68 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 2:20.47 | |
26 | 483 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:22.58 | |
27 | 347 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 2:22.63 | |
28 | 279 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 2:23.47 | |
29 | 157 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 2:24.47 | |
30 | 59 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 2:26.30 | |
31 | 308 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 50 m | 2:26.43 | |
32 | 76 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 50 m | 2:28.43 | |
33 | 71 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 2:28.46 | |
34 | 136 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 2:29.53 | |
35 | 318 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 2:30.82 | |
36 | 224 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 2:31.90 | |
37 | 140 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 2:32.25 | |
38 | 6 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 2:32.27 | |
39 | 26 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 2:32.72 | |
40 | 137 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 2:34.43 | |
41 | 385 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 2:34.64 | |
42 | 354 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 2:35.13 | |
43 | 129 | Glawing Oskar | 2005 | FINSPÅNG | AC2305 | 25 m | 2:36.58 | |
44 | 80 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 2:38.55 | |
45 | 204 | Persson Ludvig | 2004 | NYKÖPING | AD9304 | 25 m | 2:39.91 | |
46 | 380 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | BD7193 | 25 m | 2:40.67 | |
47 | 419 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 2:40.87 | |
48 | 241 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 2:40.99 | |
49 | 141 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 2:42.37 | |
50 | 135 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 2:42.51 | |
51 | 178 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 2:44.38 | |
52 | 183 | Grothérus Jonathan | 2004 | KATRINEHOL | AT5304 | 25 m | 2:47.73 | |
53 | 209 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 50 m | 2:48.68 | |
54 | 144 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 25 m | 2:55.75 | |
55 | 319 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 2:55.95 | |
56 | 268 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | 2:56.80 | |
57 | 487 | Dambis Emils Daniels | 2004 | ÖSA | AW4104 | 25 m | 2:57.01 | EFT |
58 | 425 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | AH6706 | 50 m | 2:57.42 | |
59 | 88 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 2:58.68 | |
60 | 128 | Eriksson Hugo | 2006 | FINSPÅNG | AF8306 | 25 m | 3:01.74 | |
61 | 31 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 3:13.57 | |
62 | 79 | Thorsén Olle | 2006 | ESKILSTUNA | AA6706 | 25 m | 3:28.11 | |
63 | 346 | Pedro Thor | 2005 | VÄSTERÅS | AS4305 | 25 m | 3:43.35 | |
64 | 3 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | ||
65 | 9 | Taghikhani Victor | 2003 | BOTK-RÖNN | AX9303 | 25 m | ||
66 | 36 | Hasselkvist Markus | 2004 | ESKILSTUNA | AN4304 | 25 m | ||
67 | 124 | Aktner Alvar | 2006 | FINSPÅNG | AO2306 | 25 m | ||
68 | 159 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | ||
69 | 160 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | ||
70 | 162 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | ||
71 | 171 | Raicu Gabriel | 2003 | KARLSKO SF | AW8103 | 25 m | ||
72 | 282 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | ||
73 | 398 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | AV3504 | 25 m | ||
74 | 402 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | AY6399 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 13, 4X50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 89 | Eskilstuna Damer Lag 1 | 1998 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:49.31 | ||
2 | 92 | Eskilstuna Damer Lag 2 | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:54.08 | ||
3 | 257 | Spårvägen Damer | 0 | SPÅRVÄGEN | 25 m | 1:54.08 | ||
4 | 93 | Eskilstuna Damer Lag 3 | 1999 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:55.82 | ||
5 | 122 | Falun Damer Lag 1 | 2000 | FALUN | 25 m | 1:55.84 | ||
6 | 94 | Eskilstuna Damer Lag 4 | 1999 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:58.13 | ||
7 | 230 | Sala SS Damer | 0 | SALA SS | 25 m | 1:58.49 | ||
8 | 95 | Eskilstuna Damer Lag 5 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:00.30 | ||
9 | 247 | Saltis Flickor Lag 1 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 2:01.00 | ||
10 | 437 | Hk Sim Damer 1 | 2001 | HK SIM | 25 m | 2:01.76 | ||
11 | 96 | Eskilstuna Damer Lag 6 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:02.22 | ||
12 | 123 | Falun Damer Lag 2 | 2004 | FALUN | 25 m | 2:02.22 | ||
13 | 365 | Västerås Damer Lag1 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:02.30 | ||
14 | 176 | Karlsko SF Damer | 0 | KARLSKO SF | 25 m | 2:03.37 | ||
15 | 414 | Ösa Damer | 0 | ÖSA | 25 m | 2:05.05 | ||
16 | 479 | Älvsjö SF Damer | 0 | ÄLVSJÖ SF | 25 m | 2:05.07 | ||
17 | 98 | Eskilstuna Damer Lag 7 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:08.25 | ||
18 | 366 | Västerås Damer Lag2 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:08.70 | ||
19 | 438 | Hk Sim Damer 2 | 2001 | HK SIM | 25 m | 2:10.12 | ||
20 | 99 | Eskilstuna Damer Lag 8 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:11.11 | ||
21 | 367 | Västerås Damer Lag3 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:13.10 | ||
22 | 134 | Finspång Damer [2004] | 2004 | FINSPÅNG | 25 m | 2:14.96 | ||
23 | 177 | Karlskoga | 0 | KARLSKO SF | 25 m | 2:15.11 | ||
24 | 100 | Eskilstuna Damer Lag 9 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:15.22 | ||
25 | 416 | Ösa Damer Lag 1 | 2003 | ÖSA | 25 m | 2:15.97 | ||
26 | 368 | Västerås Damer Lag4 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:16.30 | ||
27 | 10 | Botk-Rönn Damer | 0 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:16.42 | ||
28 | 248 | Saltis Flickor Lag 2 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 2:19.00 | ||
29 | 91 | Eskilstuna Damer Lag 10 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:25.48 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 14, 4X50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 101 | Eskilstuna Herrar Lag 1 | 1996 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:40.50 | ||
2 | 371 | Västerås Herrar Lag1 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 1:42.30 | ||
3 | 232 | Sala SS Herrar Lag 1 | 0 | SALA SS | 25 m | 1:43.03 | ||
4 | 369 | Västerås Herrar Lag 2 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 1:50.60 | ||
5 | 102 | Eskilstuna Herrar Lag 2 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:52.42 | ||
6 | 233 | Sala SS Herrar Lag 2 | 0 | SALA SS | 25 m | 1:53.79 | ||
7 | 417 | Ösa Herrar | 0 | ÖSA | 25 m | 1:54.53 | ||
8 | 249 | Saltis Pojkar Lag 1 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 2:01.00 | ||
9 | 103 | Eskilstuna Herrar Lag 3 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:01.80 | ||
10 | 104 | Eskilstuna Herrar Lag 4 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:03.48 | ||
11 | 370 | Västerås Herrar Lag 3 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:05.40 | ||
12 | 11 | Botk-Rönn Herrar | 0 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:09.74 | ||
13 | 177 | Karlskoga | 0 | KARLSKO SF | 25 m | 2:22.13 | ||
14 | 105 | Eskilstuna Herrar Lag 5 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:22.22 | ||
15 | 106 | Eskilstuna Herrar Lag 6 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:31.43 | ||
16 | 145 | Gustavsberg | 0 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 15, 200m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 33 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 2:32.58 | |
2 | 52 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:35.35 | |
3 | 115 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:38.49 | |
4 | 262 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 2:43.56 | |
5 | 20 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 2:45.64 | |
6 | 329 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 2:54.06 | |
7 | 265 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 2:57.28 | |
8 | 410 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 2:58.01 | |
9 | 51 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 3:08.65 | |
10 | 310 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 3:08.93 | |
11 | 397 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 50 m | 3:13.91 | |
12 | 22 | Bengtsson Sigrid | 2005 | ESKILSTUNA | AI3205 | 25 m | ||
13 | 24 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | ||
14 | 239 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 16, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 212 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 54.56 | |
2 | 215 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 54.90 | |
3 | 111 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 55.40 | |
4 | 305 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 55.57 | |
5 | 225 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 55.77 | |
6 | 418 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 56.36 | EFT |
7 | 182 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 56.48 | |
8 | 109 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 56.58 | |
9 | 210 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 56.67 | |
10 | 353 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 56.67 | |
11 | 424 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 57.26 | |
12 | 271 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 25 m | 57.41 | |
13 | 240 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 57.81 | |
14 | 87 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 57.90 | |
15 | 112 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 58.48 | |
16 | 291 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 58.96 | |
17 | 316 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 59.19 | |
18 | 226 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 59.40 | |
19 | 381 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 59.68 | |
20 | 74 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 59.73 | |
21 | 326 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 59.98 | |
22 | 292 | Dunér Erik | 1999 | SÖDERTÖRN | AW8999 | 25 m | 1:00.16 | |
23 | 214 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:00.20 | |
24 | 327 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:00.46 | |
25 | 322 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:00.47 | |
26 | 269 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:00.55 | |
27 | 333 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:01.15 | |
28 | 478 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 1:01.30 | |
29 | 41 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 1:01.38 | |
30 | 59 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:01.47 | |
31 | 190 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 1:01.78 | |
32 | 244 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 1:02.42 | |
33 | 294 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | AW5399 | 25 m | 1:03.15 | |
34 | 402 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | AY6399 | 25 m | 1:03.46 | |
35 | 485 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 1:04.26 | EFT |
36 | 71 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 1:04.46 | |
37 | 157 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 1:04.66 | |
38 | 483 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:04.79 | |
39 | 476 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 1:04.91 | |
40 | 47 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 1:04.95 | |
41 | 307 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:05.00 | |
42 | 279 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:05.15 | |
43 | 308 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:05.22 | |
44 | 76 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 1:05.46 | |
45 | 300 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:05.47 | |
46 | 137 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 1:06.29 | |
47 | 188 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 25 m | 1:06.74 | |
48 | 224 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:07.14 | |
49 | 209 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:07.33 | |
50 | 140 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 1:07.38 | |
51 | 80 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:07.91 | |
52 | 26 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:08.28 | |
53 | 222 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:08.49 | |
54 | 419 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 1:09.35 | |
55 | 136 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:09.87 | |
56 | 129 | Glawing Oskar | 2005 | FINSPÅNG | AC2305 | 25 m | 1:09.99 | |
57 | 407 | Skoglund Axel | 2004 | ÖSA | AN6904 | 25 m | 1:10.32 | |
58 | 318 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 1:10.87 | |
59 | 380 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | BD7193 | 25 m | 1:10.94 | |
60 | 178 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 1:11.15 | |
61 | 204 | Persson Ludvig | 2004 | NYKÖPING | AD9304 | 25 m | 1:11.51 | |
62 | 354 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 1:12.69 | |
63 | 65 | Norström Samuel | 2003 | ESKILSTUNA | AY2703 | 25 m | 1:12.82 | |
64 | 135 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 1:12.92 | |
65 | 237 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJÖB | AQ4502 | 25 m | 1:13.10 | |
66 | 241 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 1:13.57 | |
67 | 183 | Grothérus Jonathan | 2004 | KATRINEHOL | AT5304 | 25 m | 1:13.70 | |
68 | 207 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | 1:13.85 | |
69 | 205 | Tsoi Nicholas | 2004 | NYKÖPING | AD0504 | 25 m | 1:14.17 | |
70 | 289 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 1:15.06 | |
71 | 263 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:15.50 | |
72 | 171 | Raicu Gabriel | 2003 | KARLSKO SF | AW8103 | 25 m | 1:16.11 | |
73 | 141 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 1:16.67 | |
74 | 88 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 1:17.15 | |
75 | 159 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 1:17.66 | |
76 | 128 | Eriksson Hugo | 2006 | FINSPÅNG | AF8306 | 25 m | 1:17.99 | |
77 | 425 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | AH6706 | 25 m | 1:18.65 | |
78 | 268 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | 1:19.48 | |
79 | 32 | Forslund Gustav | 2003 | ESKILSTUNA | AZ8903 | 25 m | 1:20.19 | |
80 | 394 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 1:20.28 | |
81 | 77 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 1:20.40 | |
82 | 175 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 1:20.53 | |
83 | 144 | Turén Rikard | 2003 | GUSTAVSBER | AX4303 | 25 m | 1:20.83 | |
84 | 319 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:20.88 | |
85 | 37 | He Haoija | 2004 | ESKILSTUNA | AW9504 | 25 m | 1:20.96 | |
86 | 82 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 1:22.00 | |
87 | 375 | Bergström Hannes | 2002 | ÖSA | AZ6702 | 25 m | 1:22.05 | |
88 | 267 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | 1:22.11 | |
89 | 31 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 1:22.13 | |
90 | 36 | Hasselkvist Markus | 2004 | ESKILSTUNA | AN4304 | 25 m | 1:22.57 | |
91 | 162 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | 1:23.91 | |
92 | 160 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 1:25.45 | |
93 | 340 | Löfqvist Gustav | 2005 | VÄSTERÅS | AS4505 | 25 m | 1:26.84 | |
94 | 343 | Norlén Melvin | 2005 | VÄSTERÅS | AM2305 | 25 m | 1:27.00 | |
95 | 124 | Aktner Alvar | 2006 | FINSPÅNG | AO2306 | 50 m | 1:28.04 | |
96 | 395 | Lindh William | 2005 | ÖSA | AR4905 | 25 m | 1:29.74 | |
97 | 3 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 50 m | 1:30.24 | |
98 | 488 | Palmer Lukas | 2004 | ÖSA | AX3704 | 25 m | 1:30.45 | EFT |
99 | 383 | Falk Rasmus | 2004 | ÖSA | AW3704 | 25 m | 1:30.48 | |
100 | 79 | Thorsén Olle | 2006 | ESKILSTUNA | AA6706 | 25 m | 1:31.14 | |
101 | 282 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 1:35.04 | |
102 | 480 | Glawing Kasper | 2008 | FINSPÅNG | AA7108 | 25 m | 1:43.10 | |
103 | 346 | Pedro Thor | 2005 | VÄSTERÅS | AS4305 | 25 m | 1:45.46 | |
104 | 9 | Taghikhani Victor | 2003 | BOTK-RÖNN | AX9303 | 50 m | 1:45.67 | |
105 | 412 | Yttermalm Gustav | 2004 | ÖSA | AV7504 | 25 m | 1:52.71 | |
106 | 373 | Bazargani Samuel | 2004 | ÖSA | AV2504 | 25 m | ||
107 | 374 | Bergquist Marcus | 2003 | ÖSA | AY4303 | 25 m | ||
108 | 409 | Tallroth Adrian | 2004 | ÖSA | AV8504 | 25 m | ||
109 | 484 | Rådman Algot | 2006 | VÄSTERÅS | AO5506 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 17, 100m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 30 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 57.51 | |
2 | 58 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 25 m | 59.84 | |
3 | 116 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 59.90 | |
4 | 270 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:00.53 | |
5 | 81 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 1:01.19 | |
6 | 166 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:01.30 | |
7 | 239 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 1:01.45 | |
8 | 404 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 25 m | 1:01.49 | |
9 | 23 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:01.61 | |
10 | 33 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 1:01.85 | |
11 | 49 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:02.74 | |
12 | 211 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:02.76 | |
13 | 56 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 1:02.77 | |
14 | 285 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:02.86 | |
15 | 117 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 1:02.95 | |
16 | 120 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:03.05 | |
17 | 19 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:03.13 | |
18 | 229 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 1:03.60 | |
19 | 234 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 1:03.76 | |
20 | 108 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:03.85 | |
21 | 86 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 1:04.15 | |
22 | 324 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:04.20 | |
23 | 29 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 1:04.33 | |
24 | 153 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:04.39 | |
25 | 317 | Boberg Emilia | 2002 | VÄSTERÅS | AV9602 | 25 m | 1:04.40 | |
26 | 151 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 1:04.43 | |
27 | 345 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 1:04.55 | |
28 | 227 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:04.67 | |
29 | 34 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:04.71 | |
30 | 423 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:04.72 | |
31 | 286 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:05.11 | |
32 | 57 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:05.23 | |
33 | 43 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 1:05.27 | |
34 | 60 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 1:05.27 | |
35 | 428 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 1:05.47 | |
36 | 472 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 1:05.49 | |
37 | 341 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 1:05.80 | |
38 | 276 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 1:05.87 | |
39 | 306 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:05.93 | |
40 | 13 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 1:06.31 | |
41 | 154 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:06.59 | |
42 | 184 | Karlsson Filippa | 2004 | KATRINEHOL | AF8804 | 25 m | 1:06.67 | |
43 | 323 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:06.73 | |
44 | 427 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | 1:06.73 | |
45 | 321 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:06.76 | |
46 | 150 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 1:06.97 | |
47 | 287 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:07.24 | |
48 | 391 | Isacsson Julia | 2001 | ÖSA | BQ1801 | 25 m | 1:07.43 | |
49 | 433 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:07.54 | |
50 | 235 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 25 m | 1:07.71 | |
51 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:07.76 | |
52 | 329 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 50 m | 1:07.78 | |
53 | 315 | Bergqvist Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | AW0400 | 25 m | 1:07.79 | |
54 | 301 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:07.88 | |
55 | 219 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:08.43 | |
56 | 121 | Ullstrand Ida | 2001 | FALUN | BG8601 | 25 m | 1:08.57 | |
57 | 311 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:08.66 | |
58 | 73 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 1:08.84 | |
59 | 69 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 1:08.99 | |
60 | 149 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:09.34 | |
61 | 410 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:09.53 | |
62 | 156 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:09.54 | |
63 | 113 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 1:09.64 | |
64 | 44 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 1:09.78 | |
65 | 45 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:09.82 | |
66 | 18 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:09.86 | |
67 | 246 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 1:09.95 | |
68 | 313 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:09.95 | |
69 | 118 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 1:10.03 | |
70 | 220 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 1:10.04 | |
71 | 169 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 1:10.15 | |
72 | 221 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 1:10.21 | |
73 | 288 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 50 m | 1:10.32 | |
74 | 430 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 25 m | 1:10.50 | |
75 | 342 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 1:10.51 | |
76 | 194 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 1:10.58 | |
77 | 83 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:10.60 | |
78 | 7 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 25 m | 1:10.87 | |
79 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:11.25 | |
80 | 278 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 1:11.38 | |
81 | 163 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | 1:11.41 | |
82 | 309 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 1:11.74 | |
83 | 139 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 1:11.87 | |
84 | 432 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 1:11.96 | |
85 | 377 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 1:12.11 | |
86 | 330 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 1:12.33 | |
87 | 469 | Tshibanda Emilia | 2004 | STRÄNGNÄS | AL2404 | 25 m | 1:12.37 | |
88 | 54 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 25 m | 1:12.44 | |
89 | 130 | Hejdeström Emelie | 2000 | FINSPÅNG | BB7800 | 25 m | 1:12.51 | |
90 | 119 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 1:12.64 | |
91 | 331 | Jansson Ulrika | 2002 | VÄSTERÅS | BQ5402 | 25 m | 1:12.65 | |
92 | 152 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:12.68 | |
93 | 75 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 25 m | 1:12.98 | |
94 | 361 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 1:13.68 | |
95 | 27 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 25 m | 1:13.72 | |
96 | 390 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 1:13.74 | |
97 | 302 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 1:13.83 | |
98 | 243 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 1:13.84 | |
99 | 350 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 1:13.98 | |
100 | 193 | Larsson Emilia | 2004 | KÖPINGS SS | AS2404 | 25 m | 1:14.01 | |
101 | 50 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:14.02 | |
102 | 310 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:14.04 | |
103 | 167 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 1:14.06 | |
104 | 471 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | 1:14.43 | |
105 | 397 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 1:14.47 | |
106 | 434 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 1:14.51 | |
107 | 138 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 1:14.52 | |
108 | 16 | Smit Amy | 2003 | BÅLSTA SK | AV4603 | 50 m | 1:14.76 | |
109 | 238 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 1:14.97 | |
110 | 132 | Lindgren Julia | 2004 | FINSPÅNG | BP9804 | 25 m | 1:15.12 | |
111 | 181 | Fredriksson Linnéa | 2004 | KATRINEHOL | AT0404 | 25 m | 1:15.77 | |
112 | 189 | Pettersson Katarina | 2005 | KATRINEHOL | AL4205 | 25 m | 1:15.78 | |
113 | 355 | Uzelac Johanna | 2003 | VÄSTERÅS | BE0803 | 25 m | 1:16.07 | |
114 | 389 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 1:16.12 | |
115 | 72 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 1:16.38 | |
116 | 470 | Westerberg Moa | 2004 | STRÄNGNÄS | BB4204 | 25 m | 1:16.55 | |
117 | 1 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | 1:16.83 | |
118 | 338 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 1:17.46 | |
119 | 2 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 50 m | 1:17.93 | |
120 | 168 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:18.32 | |
121 | 84 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 25 m | 1:18.98 | |
122 | 387 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 1:19.71 | |
123 | 131 | Hejdeström Isabell | 2003 | FINSPÅNG | BM1603 | 25 m | 1:19.75 | |
124 | 164 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | AB2606 | 25 m | 1:20.19 | |
125 | 35 | Hasanbegovic Selma | 2005 | ESKILSTUNA | BC6605 | 25 m | 1:20.20 | |
126 | 48 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 25 m | 1:20.75 | |
127 | 429 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 50 m | 1:21.03 | |
128 | 426 | Larsson Evelina | 2002 | HK SIM | BA1602 | 25 m | 1:21.47 | |
129 | 266 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | 1:21.56 | |
130 | 332 | Juntunen Michelle | 2004 | VÄSTERÅS | BN4604 | 25 m | 1:21.63 | |
131 | 363 | Zhan Monica | 2005 | VÄSTERÅS | BB8405 | 25 m | 1:21.74 | |
132 | 206 | Wendborg Emmie | 2006 | NYKÖPING | AN1606 | 25 m | 1:22.01 | |
133 | 281 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 1:22.48 | |
134 | 110 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 1:22.56 | |
135 | 55 | Lindkvist Philippa | 2005 | ESKILSTUNA | AU1405 | 25 m | 1:23.06 | |
136 | 180 | Ejdvinsson Kajsa | 2004 | KATRINEHOL | BH5604 | 25 m | 1:23.23 | |
137 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | 1:23.30 | |
138 | 179 | Andersson Elin | 2005 | KATRINEHOL | AU7405 | 25 m | 1:23.32 | |
139 | 413 | Åberg Wilma | 2005 | ÖSA | AB4605 | 25 m | 1:23.55 | |
140 | 422 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | 1:23.64 | |
141 | 284 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:24.04 | |
142 | 70 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 25 m | 1:24.35 | |
143 | 372 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 50 m | 1:24.80 | |
144 | 421 | Eriksson Runa | 2005 | HK SIM | AQ1605 | 25 m | 1:25.48 | |
145 | 236 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | 1:25.72 | |
146 | 172 | Therus Linneá | 2005 | KARLSKO SF | BC1805 | 25 m | 1:27.04 | |
147 | 63 | Milosevic Milja | 2006 | ESKILSTUNA | BD2406 | 25 m | 1:27.49 | |
148 | 85 | Widing Moa | 2005 | ESKILSTUNA | AI8205 | 25 m | 1:27.87 | |
149 | 260 | Adielsson Cecilia | 2006 | SÖDERTÄLJE | BC6406 | 25 m | 1:28.32 | |
150 | 61 | Magnusson Linnéa | 2005 | ESKILSTUNA | AH1405 | 25 m | 1:28.39 | |
151 | 165 | Josbo Ester | 2006 | KARLSKO SF | AO2806 | 25 m | 1:28.46 | |
152 | 4 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 1:28.51 | |
153 | 320 | Brunzell Cecilia | 2006 | VÄSTERÅS | AF7806 | 25 m | 1:28.83 | |
154 | 133 | Wärn Amanda | 2004 | FINSPÅNG | AY6804 | 25 m | 1:30.85 | |
155 | 386 | Fransson Tess | 2004 | ÖSA | BT4204 | 25 m | 1:30.92 | EFT |
156 | 356 | Wahlström Ella | 2005 | VÄSTERÅS | BE2805 | 25 m | 1:32.63 | |
157 | 273 | Klintengren Melissa | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH0807 | 25 m | 1:33.06 | |
158 | 382 | Ericson Amanda | 2002 | ÖSA | BX1802 | 25 m | 1:33.32 | |
159 | 125 | Arnell Emilia | 2004 | FINSPÅNG | AX0704 | 25 m | 1:33.60 | |
160 | 349 | Romberg Emilia | 2005 | VÄSTERÅS | AY6405 | 25 m | 1:33.64 | |
161 | 261 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 1:35.23 | |
162 | 339 | Lundberg Terese | 2004 | VÄSTERÅS | BN6604 | 25 m | 1:35.53 | |
163 | 64 | Nguyen Vy | 2000 | ESKILSTUNA | BS9400 | 25 m | 1:38.68 | |
164 | 127 | Dyrkell Emmy | 2004 | FINSPÅNG | BO9604 | 25 m | 1:39.68 | |
165 | 405 | Sandström Jessica | 2003 | ÖSA | BU1603 | 25 m | 1:53.29 | |
166 | 489 | Eriksson Linnea | 2004 | ÖSA | BT1204 | 25 m | 2:00.93 | EFT |
167 | 5 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | ||
168 | 202 | Kowing Sarah | 2005 | NYKÖPING | BQ3805 | 25 m | ||
169 | 376 | Brättorp Lydia | 2003 | ÖSA | BP2803 | 25 m | ||
170 | 396 | Malmgren Ella | 2004 | ÖSA | BV0604 | 25 m | ||
171 | 399 | Molin Selma | 2005 | ÖSA | BM2805 | 25 m | ||
172 | 465 | Håkanson Reneström Frida | 2005 | STRÄNGNÄS | BF8605 | 25 m | ||
173 | 466 | Håkanson Reneström Tyra | 2003 | STRÄNGNÄS | CA3603 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 18, 200m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 351 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:01.41 | |
2 | 25 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 2:05.29 | |
3 | 226 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:13.14 | |
4 | 411 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:28.62 | |
5 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:28.78 | |
6 | 424 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:37.08 | |
7 | 385 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 3:05.27 | |
8 | 140 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 3:09.49 | |
9 | 327 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 19, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 23 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 1:15.00 | |
2 | 116 | Lannhard Frida | 2000 | FALUN | AB6800 | 25 m | 1:15.34 | |
3 | 66 | Nyström Adina | 1999 | ESKILSTUNA | BD3699 | 25 m | 1:15.95 | |
4 | 114 | Holmström Moa | 2001 | FALUN | AD0201 | 25 m | 1:16.21 | |
5 | 403 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 1:16.61 | |
6 | 227 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:17.28 | |
7 | 30 | Eriksson Anna | 1999 | ESKILSTUNA | AI0499 | 25 m | 1:18.35 | |
8 | 52 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 1:18.40 | |
9 | 173 | Waara Elin | 1997 | KARLSKO SF | BD3497 | 25 m | 1:18.83 | |
10 | 475 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AO8801 | 25 m | 1:19.18 | EFT |
11 | 345 | Olausson Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AI0604 | 25 m | 1:19.42 | |
12 | 166 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:19.46 | |
13 | 410 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:20.55 | |
14 | 60 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 1:20.94 | |
15 | 51 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 1:21.16 | |
16 | 78 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 1:22.11 | |
17 | 420 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:23.10 | |
18 | 331 | Jansson Ulrika | 2002 | VÄSTERÅS | BQ5402 | 25 m | 1:23.20 | |
19 | 75 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 25 m | 1:23.34 | |
20 | 163 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | 1:23.42 | |
21 | 468 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 1:23.73 | |
22 | 154 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:23.89 | |
23 | 194 | Forsman Alvida | 2004 | KÖPINGS SS | BM7404 | 25 m | 1:23.99 | |
24 | 302 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 1:24.27 | |
25 | 174 | Waara Emma | 2000 | KARLSKO SF | AU2800 | 25 m | 1:24.51 | |
26 | 377 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 1:24.66 | |
27 | 431 | Olsson Ellen | 2002 | HK SIM | AV3202 | 25 m | 1:24.72 | |
28 | 69 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 1:24.98 | |
29 | 321 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 1:25.12 | |
30 | 309 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 1:25.67 | |
31 | 149 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 1:25.73 | |
32 | 313 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:26.10 | |
33 | 45 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 1:26.58 | |
34 | 121 | Ullstrand Ida | 2001 | FALUN | BG8601 | 25 m | 1:26.68 | |
35 | 19 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:27.90 | |
36 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:28.08 | |
37 | 235 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 25 m | 1:28.17 | |
38 | 364 | Åkerlund Soobin | 2004 | VÄSTERÅS | BL2604 | 25 m | 1:28.71 | |
39 | 433 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 1:28.77 | |
40 | 84 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 25 m | 1:28.79 | |
41 | 427 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | 1:29.04 | |
42 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:29.57 | |
43 | 156 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 1:29.64 | |
44 | 152 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 1:29.67 | |
45 | 329 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:29.71 | |
46 | 338 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 1:29.83 | |
47 | 62 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 1:30.18 | |
48 | 18 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:30.27 | |
49 | 246 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 1:30.41 | |
50 | 310 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:30.54 | |
51 | 83 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 1:30.81 | |
52 | 24 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 1:31.01 | |
53 | 219 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 1:31.07 | |
54 | 73 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 1:31.22 | |
55 | 330 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 1:31.25 | |
56 | 471 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | 1:31.64 | |
57 | 216 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 1:32.79 | |
58 | 430 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 25 m | 1:32.86 | |
59 | 221 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 25 m | 1:33.18 | |
60 | 153 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:33.84 | |
61 | 342 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 1:33.91 | |
62 | 408 | Svennberg Erika | 2005 | ÖSA | AQ0205 | 25 m | 1:35.34 | |
63 | 363 | Zhan Monica | 2005 | VÄSTERÅS | BB8405 | 25 m | 1:35.46 | |
64 | 130 | Hejdeström Emelie | 2000 | FINSPÅNG | BB7800 | 25 m | 1:35.73 | |
65 | 466 | Håkanson Reneström Tyra | 2003 | STRÄNGNÄS | CA3603 | 25 m | 1:36.00 | |
66 | 2 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | 1:36.60 | |
67 | 434 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 1:36.89 | |
68 | 16 | Smit Amy | 2003 | BÅLSTA SK | AV4603 | 25 m | 1:36.95 | |
69 | 336 | Larsson Matilda | 2002 | VÄSTERÅS | BX8802 | 25 m | 1:37.80 | |
70 | 132 | Lindgren Julia | 2004 | FINSPÅNG | BP9804 | 25 m | 1:37.90 | |
71 | 332 | Juntunen Michelle | 2004 | VÄSTERÅS | BN4604 | 25 m | 1:38.30 | |
72 | 387 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 1:39.25 | |
73 | 429 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 25 m | 1:39.38 | |
74 | 167 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 1:39.63 | |
75 | 139 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 1:39.64 | |
76 | 372 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 25 m | 1:40.11 | |
77 | 341 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 1:40.40 | |
78 | 35 | Hasanbegovic Selma | 2005 | ESKILSTUNA | BC6605 | 25 m | 1:41.79 | |
79 | 180 | Ejdvinsson Kajsa | 2004 | KATRINEHOL | BH5604 | 25 m | 1:41.84 | |
80 | 349 | Romberg Emilia | 2005 | VÄSTERÅS | AY6405 | 25 m | 1:42.00 | |
81 | 243 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 1:42.09 | |
82 | 168 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:42.63 | |
83 | 422 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | 1:43.06 | |
84 | 355 | Uzelac Johanna | 2003 | VÄSTERÅS | BE0803 | 25 m | 1:46.18 | |
85 | 260 | Adielsson Cecilia | 2006 | SÖDERTÄLJE | BC6406 | 25 m | 1:46.30 | |
86 | 70 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 25 m | 1:46.43 | |
87 | 236 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | 1:46.75 | |
88 | 164 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | AB2606 | 25 m | 1:47.17 | |
89 | 284 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 1:47.39 | |
90 | 48 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 50 m | 1:47.73 | |
91 | 339 | Lundberg Terese | 2004 | VÄSTERÅS | BN6604 | 25 m | 1:47.86 | |
92 | 238 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 1:49.27 | |
93 | 4 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 25 m | 1:49.30 | |
94 | 50 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 1:49.35 | |
95 | 172 | Therus Linneá | 2005 | KARLSKO SF | BC1805 | 25 m | 1:49.40 | |
96 | 127 | Dyrkell Emmy | 2004 | FINSPÅNG | BO9604 | 25 m | 1:49.84 | |
97 | 356 | Wahlström Ella | 2005 | VÄSTERÅS | BE2805 | 25 m | 1:50.10 | |
98 | 382 | Ericson Amanda | 2002 | ÖSA | BX1802 | 25 m | 1:50.78 | |
99 | 63 | Milosevic Milja | 2006 | ESKILSTUNA | BD2406 | 25 m | 1:51.32 | |
100 | 421 | Eriksson Runa | 2005 | HK SIM | AQ1605 | 25 m | 1:51.67 | |
101 | 61 | Magnusson Linnéa | 2005 | ESKILSTUNA | AH1405 | 25 m | 1:52.30 | |
102 | 206 | Wendborg Emmie | 2006 | NYKÖPING | AN1606 | 25 m | 1:54.37 | |
103 | 261 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | 1:55.14 | |
104 | 64 | Nguyen Vy | 2000 | ESKILSTUNA | BS9400 | 25 m | 1:57.25 | |
105 | 1 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | 1:57.51 | |
106 | 5 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 50 m | 1:58.12 | |
107 | 386 | Fransson Tess | 2004 | ÖSA | BT4204 | 25 m | 1:58.27 | |
108 | 133 | Wärn Amanda | 2004 | FINSPÅNG | AY6804 | 25 m | 1:58.35 | |
109 | 489 | Eriksson Linnea | 2004 | ÖSA | BT1204 | 25 m | 1:59.98 | EFT |
110 | 165 | Josbo Ester | 2006 | KARLSKO SF | AO2806 | 25 m | 2:02.50 | |
111 | 376 | Brättorp Lydia | 2003 | ÖSA | BP2803 | 25 m | 2:04.16 | |
112 | 85 | Widing Moa | 2005 | ESKILSTUNA | AI8205 | 25 m | ||
113 | 125 | Arnell Emilia | 2004 | FINSPÅNG | AX0704 | 25 m | ||
114 | 273 | Klintengren Melissa | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH0807 | 25 m | ||
115 | 396 | Malmgren Ella | 2004 | ÖSA | BV0604 | 25 m | ||
116 | 399 | Molin Selma | 2005 | ÖSA | BM2805 | 25 m | ||
117 | 405 | Sandström Jessica | 2003 | ÖSA | BU1603 | 25 m | ||
118 | 465 | Håkanson Reneström Frida | 2005 | STRÄNGNÄS | BF8605 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 322 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:03.99 | |
2 | 158 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:08.17 | |
3 | 87 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 1:09.91 | |
4 | 305 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 1:10.21 | |
5 | 109 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:10.99 | |
6 | 291 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 1:11.68 | |
7 | 424 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:12.83 | |
8 | 59 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:12.93 | |
9 | 74 | Thai Sam | 1999 | ESKILSTUNA | AU9999 | 25 m | 1:13.10 | |
10 | 67 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 1:13.17 | |
11 | 68 | Paulson Samuel | 2004 | ESKILSTUNA | AG3504 | 25 m | 1:13.37 | |
12 | 333 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:13.58 | |
13 | 188 | Malmberg Anders | 2002 | KATRINEHOL | AS4902 | 50 m | 1:14.25 | |
14 | 381 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:14.51 | |
15 | 212 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 1:14.65 | |
16 | 112 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:16.01 | |
17 | 326 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:16.87 | |
18 | 485 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 1:17.21 | EFT |
19 | 483 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:18.52 | |
20 | 292 | Dunér Erik | 1999 | SÖDERTÖRN | AW8999 | 25 m | 1:19.09 | |
21 | 316 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:19.47 | |
22 | 307 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:19.67 | |
23 | 190 | Pettersson Olle | 2004 | KATRINEHOL | AJ1304 | 25 m | 1:20.67 | |
24 | 476 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 1:20.69 | |
25 | 353 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:21.65 | |
26 | 224 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:21.73 | |
27 | 269 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:21.98 | |
28 | 478 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AU4301 | 25 m | 1:22.11 | |
29 | 6 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 25 m | 1:22.75 | |
30 | 137 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 1:23.53 | |
31 | 80 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 1:23.83 | |
32 | 402 | Najafi Parsa | 1999 | ÖSA | AY6399 | 25 m | 1:27.61 | |
33 | 419 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 1:28.50 | |
34 | 171 | Raicu Gabriel | 2003 | KARLSKO SF | AW8103 | 25 m | 1:28.71 | |
35 | 222 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:29.58 | |
36 | 209 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:30.44 | |
37 | 136 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:31.56 | |
38 | 289 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 1:32.37 | |
39 | 129 | Glawing Oskar | 2005 | FINSPÅNG | AC2305 | 25 m | 1:32.43 | |
40 | 26 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 1:32.53 | |
41 | 38 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 1:33.06 | |
42 | 143 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:35.44 | |
43 | 383 | Falk Rasmus | 2004 | ÖSA | AW3704 | 25 m | 1:35.97 | |
44 | 380 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | BD7193 | 25 m | 1:36.38 | |
45 | 135 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 1:36.63 | |
46 | 205 | Tsoi Nicholas | 2004 | NYKÖPING | AD0504 | 25 m | 1:37.42 | |
47 | 32 | Forslund Gustav | 2003 | ESKILSTUNA | AZ8903 | 25 m | 1:38.62 | |
48 | 37 | He Haoija | 2004 | ESKILSTUNA | AW9504 | 25 m | 1:38.94 | |
49 | 159 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | 1:39.03 | |
50 | 77 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 1:39.21 | |
51 | 425 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | AH6706 | 25 m | 1:39.74 | |
52 | 183 | Grothérus Jonathan | 2004 | KATRINEHOL | AT5304 | 25 m | 1:40.13 | |
53 | 31 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 1:40.18 | |
54 | 354 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 1:40.88 | |
55 | 9 | Taghikhani Victor | 2003 | BOTK-RÖNN | AX9303 | 25 m | 1:41.27 | |
56 | 36 | Hasselkvist Markus | 2004 | ESKILSTUNA | AN4304 | 25 m | 1:42.10 | |
57 | 340 | Löfqvist Gustav | 2005 | VÄSTERÅS | AS4505 | 25 m | 1:44.42 | |
58 | 375 | Bergström Hannes | 2002 | ÖSA | AZ6702 | 25 m | 1:45.10 | |
59 | 128 | Eriksson Hugo | 2006 | FINSPÅNG | AF8306 | 25 m | 1:46.28 | |
60 | 79 | Thorsén Olle | 2006 | ESKILSTUNA | AA6706 | 25 m | 1:46.97 | |
61 | 267 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | 1:48.09 | |
62 | 241 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 1:48.23 | |
63 | 160 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 1:48.70 | |
64 | 398 | Miles Nathaniel | 2004 | ÖSA | AV3504 | 25 m | 1:49.52 | |
65 | 319 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 1:50.59 | |
66 | 394 | Kördel Daniel | 2004 | ÖSA | AN5904 | 25 m | 1:51.45 | |
67 | 412 | Yttermalm Gustav | 2004 | ÖSA | AV7504 | 25 m | 1:52.30 | |
68 | 3 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 1:52.59 | |
69 | 82 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 1:52.99 | |
70 | 488 | Palmer Lukas | 2004 | ÖSA | AX3704 | 25 m | 1:53.14 | EFT |
71 | 39 | Holmqvist Erik | 2004 | ESKILSTUNA | AP0104 | 25 m | 1:54.49 | |
72 | 162 | Jansson Elias | 2006 | KARLSKO SF | AC3706 | 25 m | 1:55.39 | |
73 | 124 | Aktner Alvar | 2006 | FINSPÅNG | AO2306 | 50 m | 1:58.36 | |
74 | 263 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 50 m | 2:01.01 | |
75 | 175 | Åkesson Linus | 2005 | KARLSKO SF | AK1105 | 25 m | 2:04.03 | |
76 | 282 | Selander Sixten | 2006 | SÖDERTÄLJE | AF3906 | 25 m | 2:08.28 | |
77 | 268 | Frisch Sebastian | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO4104 | 25 m | ||
78 | 373 | Bazargani Samuel | 2004 | ÖSA | AV2504 | 25 m | ||
79 | 374 | Bergquist Marcus | 2003 | ÖSA | AY4303 | 25 m | ||
80 | 395 | Lindh William | 2005 | ÖSA | AR4905 | 25 m | ||
81 | 409 | Tallroth Adrian | 2004 | ÖSA | AV8504 | 25 m | ||
82 | 484 | Rådman Algot | 2006 | VÄSTERÅS | AO5506 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 21, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 285 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 4:41.39 | |
2 | 120 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 4:43.19 | |
3 | 56 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 4:44.76 | |
4 | 262 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 4:45.92 | |
5 | 81 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 4:48.63 | |
6 | 324 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 4:49.89 | |
7 | 115 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 4:52.88 | |
8 | 86 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 4:52.92 | |
9 | 472 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 4:53.07 | |
10 | 49 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 4:55.21 | |
11 | 306 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 4:56.51 | |
12 | 428 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 4:59.29 | |
13 | 286 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 5:01.15 | |
14 | 234 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 5:05.50 | |
15 | 153 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 5:06.73 | |
16 | 29 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 5:08.45 | |
17 | 151 | Hertegren Louise | 2004 | JÄRFÄLLA S | AD0604 | 25 m | 5:09.69 | |
18 | 13 | Budden Alicia | 2004 | BÅLSTA SK | AA5404 | 25 m | 5:10.39 | |
19 | 468 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 5:12.06 | |
20 | 150 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 5:13.19 | |
21 | 323 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 5:14.12 | |
22 | 216 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 5:14.89 | |
23 | 113 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 5:15.83 | |
24 | 118 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 5:16.27 | |
25 | 34 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 50 m | 5:17.32 | |
26 | 44 | Jungstedt Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | AY5401 | 25 m | 5:18.26 | |
27 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 5:19.12 | |
28 | 276 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 5:19.93 | |
29 | 430 | Nabi Pour Awaz | 2000 | HK SIM | BE3800 | 25 m | 5:20.22 | |
30 | 265 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 5:23.08 | |
31 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 5:23.92 | |
32 | 149 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 5:23.94 | |
33 | 301 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 50 m | 5:26.61 | |
34 | 432 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 5:29.17 | |
35 | 156 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 5:32.56 | |
36 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 5:33.12 | |
37 | 475 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AO8801 | 25 m | 5:33.16 | EFT |
38 | 288 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 5:34.73 | |
39 | 193 | Larsson Emilia | 2004 | KÖPINGS SS | AS2404 | 25 m | 5:36.68 | |
40 | 220 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 5:37.41 | |
41 | 119 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 5:42.97 | |
42 | 152 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 5:44.18 | |
43 | 169 | Nyberg Maja | 2004 | KARLSKO SF | BM9804 | 25 m | 5:44.18 | |
44 | 471 | Westman Lovis | 2003 | STRÄNGNÄS | BA1403 | 25 m | 5:47.12 | |
45 | 278 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 5:47.43 | |
46 | 361 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 5:47.74 | |
47 | 390 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 5:47.99 | |
48 | 397 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 5:49.81 | |
49 | 350 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 5:54.92 | |
50 | 287 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 5:56.38 | |
51 | 245 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | 6:10.74 | |
52 | 389 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 6:11.82 | |
53 | 377 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 50 m | 6:12.21 | |
54 | 72 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 6:14.84 | |
55 | 53 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 25 m | 6:16.16 | |
56 | 284 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 6:23.17 | |
57 | 387 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 6:29.43 | |
58 | 372 | Andersson Linnea | 2004 | ÖSA | BN0804 | 50 m | 6:36.18 | |
59 | 426 | Larsson Evelina | 2002 | HK SIM | BA1602 | 25 m | 7:07.88 | |
60 | 7 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 25 m | ||
61 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | ||
62 | 261 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | ||
63 | 266 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | ||
64 | 336 | Larsson Matilda | 2002 | VÄSTERÅS | BX8802 | 25 m | ||
65 | 362 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 22, 400m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 4:16.56 | |
2 | 170 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 4:24.11 | |
3 | 225 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 4:28.43 | |
4 | 41 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 4:41.19 | |
5 | 244 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 4:46.63 | |
6 | 411 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 4:48.76 | |
7 | 353 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 4:49.34 | |
8 | 308 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 4:51.71 | |
9 | 300 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 4:51.94 | |
10 | 157 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 4:59.48 | |
11 | 71 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 25 m | 4:59.83 | |
12 | 47 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 5:03.92 | |
13 | 76 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 5:10.14 | |
14 | 380 | Daggert Anton | 1993 | ÖSA | BD7193 | 25 m | 5:28.06 | |
15 | 279 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 50 m | 5:29.92 | |
16 | 128 | Eriksson Hugo | 2006 | FINSPÅNG | AF8306 | 25 m | 5:38.70 | |
17 | 204 | Persson Ludvig | 2004 | NYKÖPING | AD9304 | 25 m | 5:41.95 | |
18 | 307 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 50 m | 5:42.11 | |
19 | 135 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 5:46.95 | |
20 | 141 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 50 m | 5:53.09 | |
21 | 88 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 6:02.53 | |
22 | 77 | Thorsén Gustav | 2004 | ESKILSTUNA | AI4104 | 25 m | 6:10.21 | |
23 | 136 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 6:12.18 | |
24 | 319 | Brobacke Helmer | 2004 | VÄSTERÅS | AI1304 | 25 m | 6:21.02 | |
25 | 289 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 25 m | 6:25.58 | |
26 | 160 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 6:38.56 | |
27 | 79 | Thorsén Olle | 2006 | ESKILSTUNA | AA6706 | 25 m | 7:23.84 | |
28 | 6 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 25 m | ||
29 | 207 | Wendborg Lucas | 2004 | NYKÖPING | AH1104 | 25 m | ||
30 | 267 | Engqvist Arvid | 2005 | SÖDERTÄLJE | AM6505 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 23, 200m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 360 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:21.26 | |
2 | 23 | Bjälevik Sofia | 1999 | ESKILSTUNA | AT8299 | 25 m | 2:28.66 | |
3 | 403 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 2:28.69 | |
4 | 239 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 2:29.63 | |
5 | 262 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 2:29.84 | |
6 | 166 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 2:32.76 | |
7 | 56 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 25 m | 2:33.02 | |
8 | 81 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | 2:33.25 | |
9 | 227 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 2:33.54 | |
10 | 52 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:34.74 | |
11 | 60 | Lönnberg Clara | 2001 | ESKILSTUNA | AF9801 | 25 m | 2:38.77 | |
12 | 117 | Lindgren Julia | 2004 | FALUN | AN0604 | 25 m | 2:39.21 | |
13 | 304 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 2:39.53 | |
14 | 321 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:39.58 | |
15 | 324 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 2:40.29 | |
16 | 420 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 2:40.33 | |
17 | 115 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 2:40.59 | |
18 | 154 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 2:40.91 | |
19 | 410 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 2:41.00 | |
20 | 306 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:41.28 | |
21 | 78 | Thorsén Matilda | 2001 | ESKILSTUNA | BF0801 | 25 m | 2:42.36 | |
22 | 468 | Staaf Elsa | 2003 | STRÄNGNÄS | AV2203 | 25 m | 2:42.75 | |
23 | 43 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 2:43.04 | |
24 | 323 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 2:43.06 | |
25 | 315 | Bergqvist Ebba | 2000 | VÄSTERÅS | AW0400 | 25 m | 2:43.82 | |
26 | 286 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 2:43.84 | |
27 | 313 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 2:43.84 | |
28 | 57 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 2:44.22 | |
29 | 329 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 2:44.28 | |
30 | 113 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 2:44.85 | |
31 | 301 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 2:45.69 | |
32 | 428 | Lundgren Jennie | 2001 | HK SIM | AG2401 | 25 m | 2:45.79 | |
33 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 2:46.19 | |
34 | 149 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 2:47.48 | |
35 | 20 | Ahnlund Cecilia | 2001 | ESKILSTUNA | BC9401 | 25 m | 2:48.02 | |
36 | 34 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 2:48.40 | |
37 | 265 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 2:48.48 | |
38 | 73 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 2:48.81 | |
39 | 311 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 2:49.99 | |
40 | 156 | Wensmark Amanda | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ2405 | 25 m | 2:50.34 | |
41 | 75 | Thai Sammi | 2005 | ESKILSTUNA | AK6405 | 25 m | 2:50.85 | |
42 | 51 | Laine Lovisa | 2005 | ESKILSTUNA | AB9405 | 25 m | 2:51.07 | |
43 | 45 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 2:51.38 | |
44 | 433 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 2:51.41 | |
45 | 427 | Larsson Linnea | 2005 | HK SIM | AM9205 | 25 m | 2:51.52 | |
46 | 219 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 2:51.65 | |
47 | 150 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 25 m | 2:51.91 | |
48 | 21 | Bengtsson Madeleine | 2005 | ESKILSTUNA | AK9205 | 25 m | 2:52.14 | |
49 | 153 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 2:52.27 | |
50 | 309 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | 2:53.31 | |
51 | 310 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 2:53.46 | |
52 | 288 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 2:53.91 | |
53 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 2:54.44 | |
54 | 119 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 2:54.87 | |
55 | 163 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | 2:55.00 | |
56 | 118 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 2:55.33 | |
57 | 29 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 2:55.37 | |
58 | 27 | Brattberg Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AK7205 | 25 m | 2:56.00 | |
59 | 152 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 25 m | 2:56.81 | |
60 | 350 | Schankin_Lembke Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AP5604 | 25 m | 2:57.14 | |
61 | 361 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 2:58.15 | |
62 | 377 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 2:58.38 | |
63 | 330 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 2:58.77 | |
64 | 62 | Maultasch Felicia | 2003 | ESKILSTUNA | BF6203 | 25 m | 2:58.89 | |
65 | 192 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | 2:59.30 | |
66 | 342 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 2:59.30 | |
67 | 121 | Ullstrand Ida | 2001 | FALUN | BG8601 | 25 m | 3:00.96 | |
68 | 84 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 25 m | 3:01.43 | |
69 | 220 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 3:02.70 | |
70 | 434 | Sobotka Felicia | 2005 | HK SIM | AQ2805 | 25 m | 3:03.18 | |
71 | 72 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 3:03.80 | |
72 | 16 | Smit Amy | 2003 | BÅLSTA SK | AV4603 | 25 m | 3:04.78 | |
73 | 302 | Bohman Matilda | 2002 | UPSALA S | AP0802 | 25 m | 3:05.93 | |
74 | 221 | Modig Carolina | 2003 | SALA SS | BG5403 | 50 m | 3:06.75 | |
75 | 50 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 3:07.37 | |
76 | 139 | Karlsson Emelie | 2002 | GUSTAVSBER | BE0402 | 25 m | 3:08.13 | |
77 | 245 | Palmborg Britta | 2005 | SALTSJÖB | AQ7805 | 25 m | 3:09.25 | |
78 | 54 | Larsson My | 2005 | ESKILSTUNA | AF8405 | 50 m | 3:09.37 | |
79 | 389 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 3:09.56 | |
80 | 22 | Bengtsson Sigrid | 2005 | ESKILSTUNA | AI3205 | 25 m | 3:10.18 | |
81 | 168 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 3:10.18 | |
82 | 181 | Fredriksson Linnéa | 2004 | KATRINEHOL | AT0404 | 25 m | 3:10.52 | |
83 | 266 | Englund Alice | 2005 | SÖDERTÄLJE | AS4205 | 25 m | 3:12.19 | |
84 | 138 | Eriksson Lisa | 2003 | GUSTAVSBER | AO9403 | 25 m | 3:13.90 | |
85 | 390 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 3:15.50 | |
86 | 53 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 25 m | 3:15.98 | |
87 | 167 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | 3:16.19 | |
88 | 281 | Seeliger Marit | 2005 | SÖDERTÄLJE | AP7205 | 25 m | 3:17.88 | |
89 | 426 | Larsson Evelina | 2002 | HK SIM | BA1602 | 25 m | 3:18.25 | |
90 | 8 | Nygren Ida | 2004 | BOTK-RÖNN | BL2404 | 25 m | 3:21.76 | |
91 | 387 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 50 m | 3:22.91 | |
92 | 1 | Axvik Reutergårdh Elsa | 2004 | BOTK-RÖNN | BA5404 | 25 m | 3:24.60 | |
93 | 284 | Teglöf Emilia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AQ3205 | 25 m | 3:26.43 | |
94 | 48 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 25 m | 3:30.71 | |
95 | 429 | Lundström Frida | 2002 | HK SIM | BA2602 | 50 m | 3:31.59 | |
96 | 4 | Klintemar Felicia | 2005 | BOTK-RÖNN | BM6605 | 50 m | 3:36.14 | |
97 | 164 | Johansson Nathalie | 2006 | KARLSKO SF | AB2606 | 25 m | 3:39.09 | |
98 | 172 | Therus Linneá | 2005 | KARLSKO SF | BC1805 | 25 m | 3:40.31 | |
99 | 339 | Lundberg Terese | 2004 | VÄSTERÅS | BN6604 | 25 m | 3:45.73 | |
100 | 2 | Kantoluoto Julia | 2005 | BOTK-RÖNN | AQ2605 | 25 m | ||
101 | 5 | Mattisson Ebba | 2006 | BOTK-RÖNN | BD2606 | 25 m | ||
102 | 7 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 25 m | ||
103 | 85 | Widing Moa | 2005 | ESKILSTUNA | AI8205 | 25 m | ||
104 | 236 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | ||
105 | 260 | Adielsson Cecilia | 2006 | SÖDERTÄLJE | BC6406 | 25 m | ||
106 | 261 | Andersson Sara | 2005 | SÖDERTÄLJE | BQ2405 | 25 m | ||
107 | 273 | Klintengren Melissa | 2007 | SÖDERTÄLJE | AH0807 | 25 m | ||
108 | 336 | Larsson Matilda | 2002 | VÄSTERÅS | BX8802 | 25 m | ||
109 | 421 | Eriksson Runa | 2005 | HK SIM | AQ1605 | 25 m | ||
110 | 470 | Westerberg Moa | 2004 | STRÄNGNÄS | BB4204 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 24, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 2:06.45 | |
2 | 351 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:07.56 | |
3 | 305 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:11.72 | |
4 | 158 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 2:14.71 | |
5 | 87 | Witt Axel | 2000 | ESKILSTUNA | AE5100 | 25 m | 2:15.02 | |
6 | 215 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 2:15.88 | |
7 | 226 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:18.14 | |
8 | 170 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 2:21.48 | |
9 | 225 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 2:22.16 | |
10 | 327 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:24.26 | |
11 | 424 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:26.12 | |
12 | 316 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 2:26.23 | |
13 | 418 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 2:27.56 | EFT |
14 | 322 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 2:28.95 | |
15 | 411 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:29.08 | |
16 | 240 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 2:31.67 | |
17 | 67 | Paulson Elias | 2000 | ESKILSTUNA | AS0900 | 25 m | 2:37.76 | |
18 | 483 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:37.83 | |
19 | 485 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 2:39.45 | EFT |
20 | 308 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 2:39.78 | EFT |
21 | 224 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 2:40.45 | |
22 | 300 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 2:40.56 | |
23 | 307 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 2:41.00 | |
24 | 76 | Thorsén Axel | 2003 | ESKILSTUNA | AH6503 | 25 m | 2:42.38 | |
25 | 269 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 2:43.04 | |
26 | 41 | Jonsson Eskil | 2003 | ESKILSTUNA | AA5303 | 25 m | 2:43.66 | |
27 | 279 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 2:43.95 | |
28 | 222 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 2:46.49 | |
29 | 214 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 50 m | 2:47.18 | |
30 | 157 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 2:47.50 | |
31 | 385 | Forsström William | 2002 | ÖSA | AM0902 | 25 m | 2:47.97 | |
32 | 209 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 2:50.59 | |
33 | 354 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 2:51.14 | |
34 | 38 | Holm Maximilian | 2005 | ESKILSTUNA | AD7305 | 25 m | 2:53.47 | |
35 | 6 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 50 m | 2:53.90 | |
36 | 136 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 2:55.62 | |
37 | 419 | Eriksson David | 2004 | HK SIM | AO2104 | 25 m | 2:55.74 | |
38 | 137 | Ekström Samuel | 2002 | GUSTAVSBER | AO2702 | 25 m | 2:59.12 | |
39 | 80 | Tran Henrik | 2004 | ESKILSTUNA | AC0704 | 25 m | 3:00.79 | |
40 | 183 | Grothérus Jonathan | 2004 | KATRINEHOL | AT5304 | 25 m | 3:08.04 | |
41 | 143 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 3:08.12 | |
42 | 88 | Åhlén Eric | 2006 | ESKILSTUNA | AA1506 | 25 m | 3:10.61 | |
43 | 135 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 3:10.84 | |
44 | 425 | Karlsson Leo | 2006 | HK SIM | AH6706 | 50 m | 3:11.34 | |
45 | 289 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 50 m | 3:18.25 | |
46 | 31 | Eriksson Johannes | 2002 | ESKILSTUNA | AM4902 | 25 m | 3:20.17 | |
47 | 178 | Ahlman Amadeus | 2003 | KATRINEHOL | AW4703 | 25 m | 3:21.99 | |
48 | 36 | Hasselkvist Markus | 2004 | ESKILSTUNA | AN4304 | 25 m | 3:31.05 | |
49 | 79 | Thorsén Olle | 2006 | ESKILSTUNA | AA6706 | 25 m | 3:36.15 | |
50 | 375 | Bergström Hannes | 2002 | ÖSA | AZ6702 | 25 m | 3:39.14 | |
51 | 160 | Hellberg Viktor | 2006 | KARLSKO SF | AC0706 | 25 m | 3:43.21 | |
52 | 3 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | ||
53 | 9 | Taghikhani Victor | 2003 | BOTK-RÖNN | AX9303 | 25 m | ||
54 | 124 | Aktner Alvar | 2006 | FINSPÅNG | AO2306 | 25 m | ||
55 | 159 | Franz Lukas | 2005 | KARLSKO SF | AJ5905 | 25 m | ||
56 | 343 | Norlén Melvin | 2005 | VÄSTERÅS | AM2305 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 25, 200m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 239 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 2:16.56 | |
2 | 360 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:21.42 | |
3 | 262 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 2:28.07 | |
4 | 234 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 2:28.24 | |
5 | 211 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:30.75 | |
6 | 120 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:31.31 | |
7 | 403 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 2:31.91 | |
8 | 49 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 2:32.71 | |
9 | 33 | Gustafsson Frida | 2001 | ESKILSTUNA | AM5401 | 25 m | 2:34.48 | |
10 | 306 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:36.41 | |
11 | 472 | Widhe Emelie | 2001 | STRÄNGNÄS | AN0401 | 25 m | 2:36.64 | |
12 | 216 | Königsson Lovisa | 2002 | SALA SS | BM5602 | 25 m | 2:38.52 | |
13 | 43 | Jonsson Walda | 2001 | ESKILSTUNA | AC2601 | 25 m | 2:38.85 | |
14 | 227 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 2:38.91 | |
15 | 304 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 2:39.77 | |
16 | 311 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 2:41.49 | |
17 | 113 | Hjemli Tuva | 2005 | FALUN | AN8805 | 25 m | 2:42.22 | |
18 | 301 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 2:43.48 | |
19 | 86 | Wik Tilda | 2001 | ESKILSTUNA | AX5401 | 25 m | 2:44.15 | |
20 | 83 | Verner Stella | 2003 | ESKILSTUNA | AF6403 | 25 m | 2:44.33 | |
21 | 69 | Rehnholm Ylva | 2000 | ESKILSTUNA | BJ6600 | 25 m | 2:46.07 | |
22 | 341 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 2:46.11 | |
23 | 362 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | 2:46.11 | |
24 | 433 | Sebelius Emma | 2002 | HK SIM | AN7402 | 25 m | 2:47.10 | |
25 | 52 | Laine Nora | 2000 | ESKILSTUNA | AP8400 | 25 m | 2:47.20 | |
26 | 50 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 25 m | 2:48.41 | |
27 | 73 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 2:48.55 | |
28 | 475 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ SF | AO8801 | 25 m | 2:50.91 | |
29 | 45 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | AQ8203 | 25 m | 2:51.49 | |
30 | 338 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 2:52.70 | |
31 | 148 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 2:53.04 | |
32 | 313 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 50 m | 2:53.05 | |
33 | 361 | Wolfbrandt Ebba | 2003 | VÄSTERÅS | AQ5603 | 25 m | 2:53.12 | |
34 | 118 | Lundin Ellen | 2005 | FALUN | AB5405 | 25 m | 2:53.59 | |
35 | 155 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 2:54.26 | |
36 | 119 | Nyberg Anna | 2003 | FALUN | AP5603 | 25 m | 2:58.79 | |
37 | 149 | Göthberg Felicia | 2004 | JÄRFÄLLA S | AW4204 | 25 m | 3:00.19 | |
38 | 390 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 3:02.50 | |
39 | 238 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 3:04.84 | |
40 | 84 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 25 m | 3:05.71 | |
41 | 150 | Halfar Olivia | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ4205 | 50 m | 3:07.49 | |
42 | 72 | Roos Ellen | 2005 | ESKILSTUNA | AF1605 | 25 m | 3:08.82 | |
43 | 330 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 3:10.35 | |
44 | 53 | Larsen Ronja | 2006 | ESKILSTUNA | BB2406 | 25 m | 3:10.68 | |
45 | 397 | Metzsch Sandra | 1999 | ÖSA | BL1899 | 25 m | 3:17.82 | |
46 | 152 | Jägerskog Boel | 2005 | JÄRFÄLLA S | AJ7205 | 50 m | 3:18.80 | |
47 | 168 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 50 m | 3:25.51 | |
48 | 110 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 3:26.24 | |
49 | 48 | Karlsson Frida | 2005 | ESKILSTUNA | AH0405 | 25 m | 3:29.06 | |
50 | 24 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 25 m | 3:32.68 | |
51 | 7 | Nordström-Renlund Lollobelle | 2005 | BOTK-RÖNN | AZ4205 | 25 m | ||
52 | 61 | Magnusson Linnéa | 2005 | ESKILSTUNA | AH1405 | 25 m | ||
53 | 70 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 25 m | ||
54 | 81 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | AG3201 | 25 m | ||
55 | 133 | Wärn Amanda | 2004 | FINSPÅNG | AY6804 | 25 m | ||
56 | 167 | Larsson Mia | 2006 | KARLSKO SF | AT0206 | 25 m | ||
57 | 192 | Ehlin Maja | 2002 | KÖPINGS SS | BT6202 | 25 m | ||
58 | 309 | Morell Malva | 2004 | UPSALA S | BG2604 | 25 m | ||
59 | 310 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | ||
60 | 470 | Westerberg Moa | 2004 | STRÄNGNÄS | BB4204 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 26, 200m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 185 | Kernen Emil | 2002 | KATRINEHOL | AC7702 | 25 m | 2:11.98 | |
2 | 271 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | AE8100 | 25 m | 2:13.74 | |
3 | 182 | Grahn Kevin | 2003 | KATRINEHOL | AH9103 | 25 m | 2:17.73 | |
4 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:22.62 | |
5 | 316 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 2:23.45 | |
6 | 226 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:25.26 | |
7 | 411 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:27.55 | |
8 | 300 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 2:34.18 | |
9 | 26 | Brattberg Edvin | 2003 | ESKILSTUNA | AN5703 | 25 m | 2:37.41 | |
10 | 308 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 2:38.90 | |
11 | 279 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 2:39.22 | |
12 | 485 | Svennberg Anton | 2002 | ÖSA | AV3702 | 25 m | 2:39.63 | EFT |
13 | 307 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 2:41.18 | |
14 | 71 | Roos Carl | 2004 | ESKILSTUNA | AB8104 | 50 m | 2:42.04 | |
15 | 214 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:42.95 | |
16 | 224 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 2:43.45 | |
17 | 318 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 2:46.32 | |
18 | 354 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VÄSTERÅS | AT4103 | 25 m | 2:48.61 | |
19 | 209 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 2:55.66 | |
20 | 237 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJÖB | AQ4502 | 25 m | 2:57.40 | |
21 | 157 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 2:58.90 | |
22 | 47 | Karlsson Fredrik | 2004 | ESKILSTUNA | AB7104 | 25 m | 2:59.69 | |
23 | 129 | Glawing Oskar | 2005 | FINSPÅNG | AC2305 | 25 m | 3:00.75 | |
24 | 128 | Eriksson Hugo | 2006 | FINSPÅNG | AF8306 | 25 m | 3:03.80 | |
25 | 241 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 3:17.88 | |
26 | 82 | Verner Sigge | 2005 | ESKILSTUNA | AM1305 | 25 m | 3:18.53 | |
27 | 141 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 3:36.16 | |
28 | 346 | Pedro Thor | 2005 | VÄSTERÅS | AS4305 | 25 m | 4:04.61 | |
29 | 135 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | ||
30 | 136 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | ||
31 | 335 | Larsson Alfred | 2005 | VÄSTERÅS | AS2305 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 27, 4X50m Medley Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 89 | Eskilstuna Damer Lag 1 | 1998 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:00.65 | ||
2 | 93 | Eskilstuna Damer Lag 3 | 1999 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:07.80 | ||
3 | 92 | Eskilstuna Damer Lag 2 | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:08.78 | ||
4 | 230 | Sala SS Damer | 0 | SALA SS | 25 m | 2:08.99 | ||
5 | 94 | Eskilstuna Damer Lag 4 | 1999 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:12.00 | ||
6 | 247 | Saltis Flickor Lag 1 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 2:12.00 | ||
7 | 437 | Hk Sim Damer 1 | 2001 | HK SIM | 25 m | 2:12.54 | ||
8 | 176 | Karlsko SF Damer | 0 | KARLSKO SF | 25 m | 2:16.37 | ||
9 | 95 | Eskilstuna Damer Lag 5 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:17.00 | ||
10 | 365 | Västerås Damer Lag1 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:17.10 | ||
11 | 414 | Ösa Damer | 0 | ÖSA | 25 m | 2:19.40 | ||
12 | 96 | Eskilstuna Damer Lag 6 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 366 | Västerås Damer Lag2 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:22.50 | ||
14 | 98 | Eskilstuna Damer Lag 7 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:25.00 | ||
15 | 438 | Hk Sim Damer 2 | 2001 | HK SIM | 25 m | 2:25.11 | ||
16 | 367 | Västerås Damer Lag3 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:26.80 | ||
17 | 91 | Eskilstuna Damer Lag 10 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 99 | Eskilstuna Damer Lag 8 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:30.00 | ||
19 | 100 | Eskilstuna Damer Lag 9 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:30.00 | ||
20 | 177 | Karlskoga | 0 | KARLSKO SF | 25 m | 2:31.79 | ||
21 | 416 | Ösa Damer Lag 1 | 2003 | ÖSA | 25 m | 2:32.48 | ||
22 | 368 | Västerås Damer Lag4 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:32.50 | ||
23 | 439 | Hk Sim Damer 3 | 2001 | HK SIM | 25 m | 2:38.35 | ||
24 | 10 | Botk-Rönn Damer | 0 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:56.13 | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 28, 4X50m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 101 | Eskilstuna Herrar Lag 1 | 1996 | ESKILSTUNA | 25 m | 1:47.35 | ||
2 | 371 | Västerås Herrar Lag1 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 1:51.10 | ||
3 | 232 | Sala SS Herrar Lag 1 | 0 | SALA SS | 25 m | 1:55.63 | ||
4 | 102 | Eskilstuna Herrar Lag 2 | 2000 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 103 | Eskilstuna Herrar Lag 3 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 369 | Västerås Herrar Lag 2 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:06.20 | ||
7 | 233 | Sala SS Herrar Lag 2 | 0 | SALA SS | 25 m | 2:06.67 | ||
8 | 104 | Eskilstuna Herrar Lag 4 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 417 | Ösa Herrar | 0 | ÖSA | 25 m | 2:10.12 | ||
10 | 105 | Eskilstuna Herrar Lag 5 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 370 | Västerås Herrar Lag 3 | 0 | VÄSTERÅS | 25 m | 2:16.40 | ||
12 | 249 | Saltis Pojkar Lag 1 | 2002 | SALTSJÖB | 25 m | 2:19.90 | ||
13 | 106 | Eskilstuna Herrar Lag 6 | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 2:20.00 | ||
14 | 11 | Botk-Rönn Herrar | 0 | BOTK-RÖNN | 25 m | 2:39.70 | ||
15 | 177 | Karlskoga | 0 | KARLSKO SF | 25 m | 2:46.81 | ||
16 | 145 | Gustavsberg | 0 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 18:20 |
Gren 29, 50m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 404 | Rääf Sandra | 2000 | ÖSA | AW8200 | 25 m | 27.46 | |
2 | 298 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | AS8401 | 25 m | 28.63 | |
3 | 239 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 50 m | 29.34 | |
4 | 246 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 30.31 | |
5 | 243 | Neuman Filippa | 2004 | SALTSJÖB | AP4204 | 25 m | 32.86 | |
6 | 238 | Dahlén Cornelia | 2004 | SALTSJÖB | AX1404 | 25 m | 35.19 | |
7 | 236 | Carlsson Ebba | 2005 | SALTSJÖB | AG9805 | 25 m | 35.67 | |
8 | 422 | Jacobsson Tyra | 2005 | HK SIM | AB0805 | 25 m | 37.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 15 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 17:30 |
Gren 30, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 240 | Hallenborg Arvid | 2002 | SALTSJÖB | AM1902 | 25 m | 27.24 | |
2 | 244 | Neuman Rasmus | 2002 | SALTSJÖB | AI2302 | 25 m | 28.46 | |
3 | 241 | Hallenborg Axel | 2004 | SALTSJÖB | AO5504 | 25 m | 33.25 | |
4 | 205 | Tsoi Nicholas | 2004 | NYKÖPING | AD0504 | 25 m | 35.83 | |
5 | 237 | Dahlberg Gustav | 2002 | SALTSJÖB | AQ4502 | 25 m | 37.06 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 15 november 2017 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 17:30 |