Program for Arena Lyngby Open 2018, Stadion
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Løve Apotek |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2003 |
1 | 200 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 26.59 | |
2 | 320 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 26.96 | |
3 | 141 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 27.05 | |
4 | 292 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 50 m | 28.02 | |
5 | 284 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 28.10 | |
6 | 186 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 28.35 | |
7 | 124 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 28.62 | |
8 | 224 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 28.62 | |
9 | 230 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 28.63 | |
10 | 335 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 28.66 | |
11 | 121 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 28.74 | |
12 | 248 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 28.88 | |
13 | 286 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 28.96 | |
14 | 329 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 28.96 | |
15 | 174 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 29.19 | |
16 | 46 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 29.38 | |
17 | 142 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 29.40 | |
18 | 238 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 29.48 | |
19 | 73 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 29.80 | |
20 | 280 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 29.96 | |
21 | 313 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 29.97 | |
22 | 282 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 30.06 | |
23 | 35 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 30.09 | |
24 | 91 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 30.17 | |
25 | 226 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 30.23 | |
26 | 310 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 30.27 | |
27 | 259 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 30.31 | |
28 | 135 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 30.32 | |
29 | 125 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 30.38 | |
30 | 283 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 30.47 | |
31 | 122 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 30.51 | |
32 | 279 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 30.54 | |
33 | 185 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 30.55 | |
34 | 260 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 30.66 | |
35 | 194 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 30.74 | |
36 | 208 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 30.80 | |
37 | 298 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 30.80 | |
38 | 89 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 30.83 | |
39 | 206 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 30.83 | |
40 | 36 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 30.94 | |
41 | 69 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 31.08 | |
42 | 66 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 31.10 | |
43 | 7 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 31.11 | |
44 | 3 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 31.12 | |
45 | 44 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 31.23 | |
46 | 300 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 31.30 | |
47 | 132 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 31.31 | |
48 | 50 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 31.36 | |
49 | 169 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 31.39 | |
50 | 205 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 31.39 | |
51 | 191 | Huisman Silke | 2003 | ORCA NL | 200301182 | 50 m | 31.40 | |
52 | 199 | Vries Lize Janna | 2001 | ORCA NL | 200101948 | 50 m | 31.42 | |
53 | 178 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 31.48 | |
54 | 72 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 31.64 | |
55 | 110 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 31.68 | |
56 | 18 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 31.71 | |
57 | 80 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 31.78 | |
58 | 166 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 31.78 | |
59 | 147 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 31.89 | |
60 | 164 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 31.97 | |
61 | 6 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 31.98 | |
62 | 85 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 31.98 | |
63 | 49 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 32.01 | |
64 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 32.03 | |
65 | 338 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 32.13 | |
66 | 28 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 32.15 | |
67 | 195 | Osinga Froukje | 2000 | ORCA NL | 200003090 | 50 m | 32.15 | |
68 | 158 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 32.31 | |
69 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 32.31 | |
70 | 252 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 32.41 | |
71 | 314 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 32.55 | |
72 | 233 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 32.62 | |
73 | 146 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 32.84 | |
74 | 232 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 32.88 | |
75 | 330 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 32.92 | |
76 | 172 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 32.99 | |
77 | 255 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 33.04 | |
78 | 97 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 33.13 | |
79 | 220 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 33.42 | |
80 | 29 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 33.76 | |
81 | 243 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 33.84 | |
82 | 156 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 34.09 | |
83 | 134 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 34.13 | |
84 | 157 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 34.74 | |
85 | 204 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 34.85 | |
86 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 34.87 | |
87 | 98 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 35.00 | |
88 | 193 | Laan Anneke | 2002 | ORCA NL | 200201154 | 50 m | 35.05 | |
89 | 129 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 35.12 | |
90 | 137 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 35.13 | |
91 | 197 | Tiekstra Marrit | 2003 | ORCA NL | 200301796 | 50 m | 36.11 | |
92 | 4 | Falsdóttir Guðný Birna | 2003 | IRB | 040203-2810 | 50 m | 36.27 | |
93 | 32 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 50 m | 36.95 | |
94 | 1 | Aðalsteinsdóttir Þórdís M | 2003 | IRB | 151203-2050 | 50 m | 37.49 | |
95 | 198 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 50 m | 37.68 | |
96 | 5 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 37.71 | |
97 | 76 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 38.42 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Peugeot |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2002 |
1 | 26 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 24.57 | |
2 | 333 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 24.73 | |
3 | 148 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 25.37 | |
4 | 182 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 25.37 | |
5 | 171 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 25.38 | |
6 | 153 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 25.53 | |
7 | 22 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 25.61 | |
8 | 187 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 25.67 | |
9 | 53 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 25.77 | |
10 | 228 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 25.95 | |
11 | 21 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 26.30 | |
12 | 296 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 26.48 | |
13 | 305 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 26.51 | |
14 | 328 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 50 m | 26.56 | |
15 | 57 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 26.62 | |
16 | 168 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 26.68 | |
17 | 297 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 50 m | 26.73 | |
18 | 81 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 26.74 | |
19 | 334 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 26.75 | |
20 | 318 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 26.84 | |
21 | 312 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 27.13 | |
22 | 236 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 27.17 | |
23 | 181 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 50 m | 27.23 | |
24 | 239 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 27.23 | |
25 | 267 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 27.35 | |
26 | 70 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 27.40 | |
27 | 163 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 27.40 | |
28 | 188 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 27.43 | |
29 | 270 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 27.78 | |
30 | 90 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 50 m | 27.99 | |
31 | 152 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 27.99 | |
32 | 114 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 28.02 | |
33 | 40 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 28.07 | |
34 | 303 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 28.08 | |
35 | 14 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 28.09 | |
36 | 265 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 28.15 | |
37 | 240 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 28.16 | |
38 | 77 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 28.21 | |
39 | 287 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 28.21 | |
40 | 112 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 28.30 | |
41 | 30 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 28.31 | |
42 | 154 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 28.40 | |
43 | 8 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 28.50 | |
44 | 118 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 28.51 | |
45 | 250 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 28.55 | |
46 | 159 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 28.66 | |
47 | 222 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 28.70 | |
48 | 203 | Baxter Morten | 1996 | LYNGBY | 50 m | 28.75 | ||
49 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 28.76 | |
50 | 127 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 28.78 | |
51 | 115 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 28.86 | |
52 | 196 | Sikkema Dominique | 1995 | ORCA NL | 199500399 | 50 m | 28.87 | |
53 | 167 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 29.00 | |
54 | 47 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 29.08 | |
55 | 150 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 29.29 | |
56 | 119 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 29.33 | |
57 | 184 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 29.34 | |
58 | 231 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 29.43 | |
59 | 326 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 50 m | 29.44 | |
60 | 234 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 29.54 | |
61 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 29.58 | |
62 | 325 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 50 m | 29.73 | |
63 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 29.74 | |
64 | 285 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 29.84 | |
65 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 29.88 | |
66 | 244 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 29.93 | |
67 | 202 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 50 m | 29.96 | |
68 | 67 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 30.00 | |
69 | 151 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 30.00 | |
70 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 30.31 | |
71 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 30.38 | |
72 | 237 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 30.51 | |
73 | 322 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 30.57 | |
74 | 123 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 30.63 | |
75 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 30.77 | |
76 | 83 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 30.82 | |
77 | 101 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 30.88 | |
78 | 39 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 31.30 | |
79 | 189 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 31.45 | |
80 | 295 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 32.41 | |
81 | 55 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 32.75 | |
82 | 16 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 33.24 | |
83 | 331 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 34.08 | |
84 | 221 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 34.42 | |
85 | 68 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 34.65 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2003 |
1 | 256 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 27.12 | |
2 | 225 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 28.46 | |
3 | 200 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 29.35 | |
4 | 286 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 29.73 | |
5 | 128 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 29.99 | |
6 | 298 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 30.26 | |
7 | 335 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 30.36 | |
8 | 73 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 30.51 | |
9 | 311 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 31.12 | |
10 | 186 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 31.14 | |
11 | 65 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 31.37 | |
12 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 31.66 | |
13 | 173 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 31.84 | |
14 | 121 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 31.93 | |
15 | 56 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 32.06 | |
16 | 169 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 32.09 | |
17 | 282 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 32.28 | |
18 | 275 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 32.39 | |
19 | 46 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 32.41 | |
20 | 276 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 32.53 | |
21 | 241 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 32.76 | |
22 | 9 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 33.14 | |
23 | 12 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 33.32 | |
24 | 279 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 33.44 | |
25 | 284 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 33.55 | |
26 | 310 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 33.56 | |
27 | 292 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 50 m | 33.59 | |
28 | 64 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 33.65 | |
29 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 33.74 | |
30 | 69 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 33.75 | |
31 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 33.86 | |
32 | 280 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 34.00 | |
33 | 201 | Willebrands Eva | 2001 | ORCA NL | 200101510 | 50 m | 34.19 | |
34 | 27 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 34.23 | |
35 | 339 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 34.25 | |
36 | 20 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 34.37 | |
37 | 45 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 34.54 | |
38 | 327 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 35.08 | |
39 | 113 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 35.11 | |
40 | 336 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 35.22 | |
41 | 54 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 35.24 | |
42 | 301 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 35.38 | |
43 | 71 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 50 m | 35.47 | |
44 | 129 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 35.52 | |
45 | 255 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 36.25 | |
46 | 106 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 36.27 | |
47 | 146 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 36.38 | |
48 | 6 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 36.51 | |
49 | 117 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 37.42 | |
50 | 102 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 38.08 | |
51 | 300 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 38.30 | |
52 | 143 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 38.43 | |
53 | 315 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 38.44 | |
54 | 93 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 38.59 | |
55 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 39.10 | |
56 | 23 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 39.94 | |
57 | 111 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 42.81 | |
58 | 258 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 50 m | 44.68 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Lyngby Storcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2002 |
1 | 26 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 24.64 | |
2 | 333 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 26.18 | |
3 | 22 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 26.40 | |
4 | 61 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 26.53 | |
5 | 334 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 26.55 | |
6 | 182 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 26.80 | |
7 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 26.86 | |
8 | 297 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 50 m | 27.25 | |
9 | 53 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 27.36 | |
10 | 140 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 27.51 | |
11 | 11 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 27.56 | |
12 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 27.57 | |
13 | 148 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 27.83 | |
14 | 215 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 50 m | 27.92 | |
15 | 228 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 27.99 | |
16 | 305 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 27.99 | |
17 | 48 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 28.31 | |
18 | 287 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 28.40 | |
19 | 179 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 28.68 | |
20 | 296 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 28.72 | |
21 | 151 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 28.95 | |
22 | 269 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 28.98 | |
23 | 104 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 29.34 | |
24 | 251 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 50 m | 29.64 | |
25 | 88 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 29.71 | |
26 | 222 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 29.86 | |
27 | 337 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 29.86 | |
28 | 285 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 30.04 | |
29 | 240 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 30.19 | |
30 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 30.35 | |
31 | 231 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 30.87 | |
32 | 303 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 30.95 | |
33 | 109 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 31.01 | |
34 | 103 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 31.02 | |
35 | 265 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 31.08 | |
36 | 278 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 31.15 | |
37 | 127 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 31.30 | |
38 | 119 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 31.62 | |
39 | 107 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 31.70 | |
40 | 40 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 31.87 | |
41 | 319 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 50 m | 32.20 | |
42 | 214 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 32.31 | |
43 | 8 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 32.79 | |
44 | 234 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 32.87 | |
45 | 39 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 33.47 | |
46 | 235 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 33.66 | |
47 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 33.77 | |
48 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 34.40 | |
49 | 307 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 35.05 | |
50 | 41 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 37.74 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2003 |
1 | 91 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 31.55 | |
2 | 126 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 33.05 | |
3 | 279 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 33.73 | |
4 | 282 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 33.79 | |
5 | 135 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 33.93 | |
6 | 224 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 33.98 | |
7 | 206 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 34.21 | |
8 | 185 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 34.27 | |
9 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 34.35 | |
10 | 290 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 34.72 | |
11 | 268 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 34.73 | |
12 | 191 | Huisman Silke | 2003 | ORCA NL | 200301182 | 50 m | 34.80 | |
13 | 155 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 34.91 | |
14 | 164 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 35.08 | |
15 | 205 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 35.10 | |
16 | 89 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 35.15 | |
17 | 51 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 50 m | 35.29 | |
18 | 166 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 35.31 | |
19 | 257 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 35.53 | |
20 | 428 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 35.54 | |
21 | 174 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 35.60 | |
22 | 49 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 35.64 | |
23 | 64 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 35.89 | |
24 | 73 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 35.90 | |
25 | 130 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 36.13 | |
26 | 258 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 50 m | 36.27 | |
27 | 286 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 36.34 | |
28 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 36.72 | |
29 | 143 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 36.80 | |
30 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 37.07 | |
31 | 121 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 37.19 | |
32 | 169 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 37.29 | |
33 | 94 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 37.61 | |
34 | 284 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 37.90 | |
35 | 306 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 38.11 | |
36 | 69 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 38.17 | |
37 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 38.74 | |
38 | 280 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 38.80 | |
39 | 292 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 50 m | 38.89 | |
40 | 298 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 38.99 | |
41 | 193 | Laan Anneke | 2002 | ORCA NL | 200201154 | 50 m | 39.11 | |
42 | 76 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 39.14 | |
43 | 300 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 39.48 | |
44 | 330 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 39.74 | |
45 | 226 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 39.80 | |
46 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 39.83 | |
47 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 39.92 | |
48 | 134 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 40.27 | |
49 | 178 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 41.82 | |
50 | 60 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 41.85 | |
51 | 71 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 50 m | 42.27 | |
52 | 301 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 42.27 | |
53 | 161 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 42.52 | |
54 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 44.43 | |
55 | 190 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 50 m | 46.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Zenlir Sundhedscenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2002 |
1 | 24 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 28.41 | |
2 | 227 | Rindshøj Frederik | 1999 | LYNGBY | 9955AN | 50 m | 29.60 | |
3 | 120 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 30.01 | |
4 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 30.40 | |
5 | 162 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 30.50 | |
6 | 318 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 30.77 | |
7 | 188 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 30.79 | |
8 | 250 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 30.98 | |
9 | 328 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 50 m | 31.22 | |
10 | 323 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 31.37 | |
11 | 37 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 31.55 | |
12 | 334 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 31.83 | |
13 | 181 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 50 m | 31.87 | |
14 | 303 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 32.00 | |
15 | 277 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 32.16 | |
16 | 22 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 32.33 | |
17 | 196 | Sikkema Dominique | 1995 | ORCA NL | 199500399 | 50 m | 32.37 | |
18 | 177 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 32.47 | |
19 | 115 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 32.52 | |
20 | 127 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 32.61 | |
21 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 32.65 | |
22 | 287 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 32.78 | |
23 | 153 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 32.99 | |
24 | 296 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 33.15 | |
25 | 47 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 33.16 | |
26 | 305 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 33.45 | |
27 | 263 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 33.62 | |
28 | 167 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 33.63 | |
29 | 99 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 33.76 | |
30 | 218 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 33.81 | |
31 | 100 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 34.03 | |
32 | 160 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 34.04 | |
33 | 272 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 50 m | 34.04 | |
34 | 148 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 34.16 | |
35 | 16 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 34.23 | |
36 | 321 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 35.51 | |
37 | 234 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 35.57 | |
38 | 317 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 35.62 | |
39 | 123 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 35.86 | |
40 | 244 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 35.93 | |
41 | 231 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 36.44 | |
42 | 41 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 37.13 | |
43 | 325 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 50 m | 37.25 | |
44 | 133 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 37.58 | |
45 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 37.99 | |
46 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 38.12 | |
47 | 297 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 50 m | 38.43 | |
48 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 38.72 | |
49 | 154 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 39.37 | |
50 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 39.61 | |
51 | 222 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 40.63 | |
52 | 221 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 43.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 7, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2003 |
1 | 256 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 25.32 | |
2 | 320 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 25.88 | |
3 | 292 | Lauridsen Marie Voigt | 1995 | HOVEDSTAD | 9564AT | 50 m | 26.25 | |
4 | 200 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 26.46 | |
5 | 282 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 26.55 | |
6 | 286 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 26.56 | |
7 | 124 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 26.98 | |
8 | 191 | Huisman Silke | 2003 | ORCA NL | 200301182 | 50 m | 26.99 | |
9 | 20 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 27.01 | |
10 | 261 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 27.02 | |
11 | 125 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 27.19 | |
12 | 230 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 27.39 | |
13 | 225 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 27.54 | |
14 | 248 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 27.55 | |
15 | 260 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 27.75 | |
16 | 121 | Dufour Camilla | 1996 | ALLERØD | 9662AN | 50 m | 28.01 | |
17 | 89 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 28.03 | |
18 | 158 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 28.08 | |
19 | 329 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 28.08 | |
20 | 268 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 28.12 | |
21 | 36 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 28.19 | |
22 | 279 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 28.28 | |
23 | 284 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 28.28 | |
24 | 280 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 28.30 | |
25 | 17 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 28.42 | |
26 | 298 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 28.45 | |
27 | 335 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 28.47 | |
28 | 259 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 28.49 | |
29 | 283 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 28.60 | |
30 | 73 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 28.61 | |
31 | 63 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 28.65 | |
32 | 85 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 28.75 | |
33 | 113 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 28.75 | |
34 | 300 | Nielsen Josefine Strand | 2000 | HOVEDSTAD | 0048AI | 50 m | 28.79 | |
35 | 132 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 28.84 | |
36 | 276 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 28.84 | |
37 | 194 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 28.86 | |
38 | 173 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 28.91 | |
39 | 332 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 28.91 | |
40 | 44 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 28.94 | |
41 | 232 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 28.97 | |
42 | 128 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 29.03 | |
43 | 313 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 29.06 | |
44 | 46 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 29.11 | |
45 | 9 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 29.16 | |
46 | 35 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 29.19 | |
47 | 238 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 29.24 | |
48 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 29.35 | |
49 | 28 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 29.43 | |
50 | 69 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 29.47 | |
51 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 29.56 | |
52 | 245 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 29.57 | |
53 | 135 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 29.60 | |
54 | 52 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 29.79 | |
55 | 79 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 29.83 | |
56 | 12 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 29.85 | |
57 | 290 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 29.86 | |
58 | 122 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 29.91 | |
59 | 257 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 29.91 | |
60 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 30.06 | |
61 | 147 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 30.07 | |
62 | 5 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 30.10 | |
63 | 208 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 30.20 | |
64 | 117 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 30.23 | |
65 | 71 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 50 m | 30.33 | |
66 | 56 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 30.34 | |
67 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 30.36 | |
68 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 30.47 | |
69 | 157 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 30.48 | |
70 | 252 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 30.52 | |
71 | 3 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 30.57 | |
72 | 243 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 30.58 | |
73 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 30.61 | |
74 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 30.61 | |
75 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 30.69 | |
76 | 27 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 30.77 | |
77 | 161 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 30.87 | |
78 | 198 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 50 m | 30.92 | |
79 | 29 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 31.15 | |
80 | 6 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 31.21 | |
81 | 45 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 31.30 | |
82 | 137 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 31.43 | |
83 | 50 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 31.47 | |
84 | 301 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 31.96 | |
85 | 23 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 32.09 | |
86 | 76 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 50 m | 32.14 | |
87 | 197 | Tiekstra Marrit | 2003 | ORCA NL | 200301796 | 50 m | 32.24 | |
88 | 32 | Nevermann Marike | 2003 | FARUM | 0354AQ | 50 m | 32.28 | |
89 | 102 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 32.86 | |
90 | 4 | Falsdóttir Guðný Birna | 2003 | IRB | 040203-2810 | 50 m | 33.40 | |
91 | 1 | Aðalsteinsdóttir Þórdís M | 2003 | IRB | 151203-2050 | 50 m | 33.70 | |
92 | 111 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 35.16 | |
93 | 190 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 50 m | 35.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 8, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2002 |
1 | 182 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 23.63 | |
2 | 153 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 23.68 | |
3 | 24 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 23.70 | |
4 | 227 | Rindshøj Frederik | 1999 | LYNGBY | 9955AN | 50 m | 23.75 | |
5 | 81 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 23.79 | |
6 | 22 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 23.83 | |
7 | 333 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 24.05 | |
8 | 59 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 24.44 | |
9 | 140 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 24.45 | |
10 | 236 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 24.56 | |
11 | 307 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 24.57 | |
12 | 312 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 24.86 | |
13 | 303 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 24.90 | |
14 | 61 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 24.97 | |
15 | 53 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 25.04 | |
16 | 305 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 25.09 | |
17 | 163 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 25.16 | |
18 | 187 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 25.28 | |
19 | 296 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 25.28 | |
20 | 159 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 25.32 | |
21 | 287 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 25.34 | |
22 | 297 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 50 m | 25.40 | |
23 | 179 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 25.43 | |
24 | 196 | Sikkema Dominique | 1995 | ORCA NL | 199500399 | 50 m | 25.43 | |
25 | 215 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 50 m | 25.55 | |
26 | 31 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 25.59 | |
27 | 99 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 25.60 | |
28 | 57 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 25.61 | |
29 | 270 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 25.64 | |
30 | 127 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 25.68 | |
31 | 239 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 25.75 | |
32 | 90 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 50 m | 25.77 | |
33 | 104 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 25.78 | |
34 | 114 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 25.78 | |
35 | 265 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 25.83 | |
36 | 11 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 25.89 | |
37 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 26.00 | |
38 | 14 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 26.06 | |
39 | 223 | Mogensen Anders Blix | 2000 | LYNGBY | 0045AG | 50 m | 26.12 | |
40 | 253 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 26.17 | |
41 | 272 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 50 m | 26.19 | |
42 | 267 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 26.37 | |
43 | 222 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 50 m | 26.43 | |
44 | 77 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 26.48 | |
45 | 8 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 26.49 | |
46 | 202 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 50 m | 26.61 | |
47 | 251 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 50 m | 26.67 | |
48 | 285 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 26.74 | |
49 | 231 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 50 m | 26.83 | |
50 | 40 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 26.89 | |
51 | 234 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 50 m | 26.91 | |
52 | 150 | Røgind Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 26.98 | |
53 | 218 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 27.17 | |
54 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 27.30 | |
55 | 326 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 50 m | 27.31 | |
56 | 83 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 27.34 | |
57 | 100 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 27.34 | |
58 | 278 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 27.42 | |
59 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 27.44 | |
60 | 213 | Frydensberg Gustav | 1999 | LYNGBY | 9911AJ | 50 m | 27.62 | |
61 | 214 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 27.68 | |
62 | 25 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 27.72 | |
63 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 27.83 | |
64 | 219 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 50 m | 27.92 | |
65 | 184 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 27.96 | |
66 | 319 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 50 m | 28.19 | |
67 | 295 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 28.21 | |
68 | 107 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 28.28 | |
69 | 103 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 28.29 | |
70 | 15 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 28.73 | |
71 | 38 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 28.75 | |
72 | 55 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 28.83 | |
73 | 317 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 28.88 | |
74 | 39 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 28.91 | |
75 | 41 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 29.14 | |
76 | 101 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 29.42 | |
77 | 235 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 29.94 | |
78 | 237 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 30.06 | |
79 | 133 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 30.12 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
Sponsor: Rema 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 124 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 4:14.47 | |
2 | 125 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 4:18.80 | |
3 | 136 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:21.31 | |
4 | 141 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 4:28.39 | |
5 | 241 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 4:28.44 | |
6 | 261 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 4:29.44 | |
7 | 7 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 4:30.62 | |
8 | 52 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 4:33.29 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 80 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 4:25.15 | |
2 | 245 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 4:26.14 | |
3 | 142 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 4:30.45 | |
4 | 138 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 4:33.54 | |
5 | 172 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 4:34.17 | |
6 | 248 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 4:35.30 | |
7 | 72 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 4:35.59 | |
8 | 155 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 4:37.39 | |
9 | 126 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 4:37.99 | |
10 | 314 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 4:38.84 | |
11 | 110 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 4:40.58 | |
12 | 332 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 4:40.70 | |
13 | 199 | Vries Lize Janna | 2001 | ORCA NL | 200101948 | 50 m | 4:41.36 | |
14 | 283 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 4:42.67 | |
15 | 204 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 4:42.72 | |
16 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 4:42.96 | |
17 | 156 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 4:43.93 | |
18 | 65 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 4:45.01 | |
19 | 264 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 4:45.25 | |
20 | 309 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 4:47.86 | |
21 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 4:48.48 | |
22 | 97 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 4:50.04 | |
23 | 5 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 4:51.35 | |
24 | 66 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 4:52.23 | |
25 | 106 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 4:52.64 | |
26 | 9 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 4:52.68 | |
27 | 246 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 4:53.59 | |
28 | 44 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 4:57.77 | |
29 | 116 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 4:58.18 | |
30 | 4 | Falsdóttir Guðný Birna | 2003 | IRB | 040203-2810 | 50 m | 4:58.56 | |
31 | 98 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 4:59.40 | |
32 | 45 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 5:00.28 | |
33 | 178 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 5:02.00 | |
34 | 161 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 5:02.33 | |
35 | 336 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 5:02.49 | |
36 | 339 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 5:02.55 | |
37 | 233 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 5:09.87 | |
38 | 54 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 5:10.08 | |
39 | 1 | Aðalsteinsdóttir Þórdís M | 2003 | IRB | 151203-2050 | 50 m | 5:10.57 | |
40 | 29 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 5:13.73 | |
41 | 338 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 5:14.17 | |
42 | 220 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 5:22.21 | |
43 | 208 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 5:22.86 | |
44 | 94 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 5:56.83 | |
45 | 93 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 6:13.32 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Rema 1000 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 171 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 3:54.68 | |
2 | 120 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 4:00.00 | |
3 | 127 | Mårtensson Andreas | 1997 | ALLERØD | 9751AE | 50 m | 4:01.76 | |
4 | 160 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 4:02.10 | |
5 | 228 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 4:02.85 | |
6 | 430 | Khodatskii Kristian | 1999 | RUSSIA | 50 m | 4:04.00 | ||
7 | 227 | Rindshøj Frederik | 1999 | LYNGBY | 9955AN | 50 m | 4:04.93 | |
8 | 162 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 4:07.78 | |
9 | 168 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 4:15.01 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 4:06.51 | |
2 | 109 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 4:12.45 | |
3 | 177 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 4:12.54 | |
4 | 253 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 4:13.31 | |
5 | 96 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 4:18.26 | |
6 | 308 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 4:19.84 | |
7 | 278 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 4:21.35 | |
8 | 139 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 4:23.82 | |
9 | 67 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 4:24.30 | |
10 | 149 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 4:25.27 | |
11 | 295 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 4:26.85 | |
12 | 189 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 4:28.02 | |
13 | 337 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 4:29.44 | |
14 | 263 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 4:30.45 | |
15 | 38 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 4:31.30 | |
16 | 62 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 4:32.44 | |
17 | 88 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 4:41.23 | |
18 | 316 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 4:41.93 | |
19 | 83 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 4:48.22 | |
20 | 269 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 5:00.14 | |
21 | 331 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 5:01.90 | |
22 | 68 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 5:03.56 | |
23 | 242 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 5:15.79 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Lyngby Storcenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 256 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 1:01.55 | |
2 | 225 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 1:01.78 | |
3 | 128 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 1:03.83 | |
4 | 335 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 1:05.44 | |
5 | 230 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:06.49 | |
6 | 224 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 1:07.11 | |
7 | 136 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 1:08.65 | |
8 | 241 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:08.69 | |
9 | 91 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 1:10.42 | |
10 | 279 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 1:11.98 | |
11 | 7 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 1:14.08 | |
12 | 252 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 1:17.46 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 186 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 1:04.68 | |
2 | 286 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:06.10 | |
3 | 65 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 1:06.48 | |
4 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 1:07.10 | |
5 | 233 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:07.23 | |
6 | 245 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:08.13 | |
7 | 72 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 1:08.27 | |
8 | 311 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:08.34 | |
9 | 56 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:08.35 | |
10 | 276 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:08.38 | |
11 | 332 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:08.75 | |
12 | 275 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 1:09.53 | |
13 | 172 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:09.76 | |
14 | 9 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 1:10.44 | |
15 | 12 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:10.55 | |
16 | 310 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 1:10.55 | |
17 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:10.76 | |
18 | 204 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:10.84 | |
19 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:10.91 | |
20 | 258 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 50 m | 1:11.07 | |
21 | 46 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:11.26 | |
22 | 299 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:11.27 | |
23 | 309 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 1:11.51 | |
24 | 339 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 1:12.04 | |
25 | 18 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 1:12.44 | |
26 | 64 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:12.62 | |
27 | 36 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:13.10 | |
28 | 304 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 1:13.56 | |
29 | 135 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:14.13 | |
30 | 327 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:14.13 | |
31 | 113 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:14.17 | |
32 | 336 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 1:14.28 | |
33 | 201 | Willebrands Eva | 2001 | ORCA NL | 200101510 | 50 m | 1:14.41 | |
34 | 34 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:14.69 | |
35 | 134 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 1:14.79 | |
36 | 129 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:14.80 | |
37 | 301 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:15.04 | |
38 | 246 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 1:15.10 | |
39 | 45 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 1:15.19 | |
40 | 27 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:15.53 | |
41 | 54 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:15.71 | |
42 | 106 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 1:16.19 | |
43 | 63 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 1:16.38 | |
44 | 220 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:16.65 | |
45 | 205 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.74 | |
46 | 117 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:17.31 | |
47 | 6 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 1:17.61 | |
48 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:19.60 | |
49 | 198 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 50 m | 1:20.93 | |
50 | 122 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:22.20 | |
51 | 102 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 1:23.04 | |
52 | 60 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:23.97 | |
53 | 93 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 1:24.63 | |
54 | 94 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:24.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 26 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 53.15 | |
2 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 55.84 | |
3 | 182 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 56.45 | |
4 | 334 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 57.98 | |
5 | 297 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 50 m | 58.22 | |
6 | 215 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 50 m | 58.34 | |
7 | 148 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 58.39 | |
8 | 305 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 59.35 | |
9 | 188 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 59.51 | |
10 | 160 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 1:00.87 | |
11 | 324 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 50 m | 1:01.45 | |
12 | 168 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 1:02.95 | |
13 | 240 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 1:03.37 | |
14 | 202 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 50 m | 1:07.58 | |
15 | 214 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:09.73 | |
16 | 99 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 1:09.98 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 61 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 57.09 | |
2 | 273 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 58.44 | |
3 | 11 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 50 m | 59.53 | |
4 | 48 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 1:00.29 | |
5 | 312 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 1:00.83 | |
6 | 303 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:02.29 | |
7 | 251 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 50 m | 1:02.85 | |
8 | 285 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:02.96 | |
9 | 337 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 1:03.40 | |
10 | 278 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:04.57 | |
11 | 151 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 1:04.78 | |
12 | 109 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 1:06.33 | |
13 | 107 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 1:06.34 | |
14 | 321 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 1:06.67 | |
15 | 307 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:06.80 | |
16 | 103 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 1:06.91 | |
17 | 302 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:07.35 | |
18 | 319 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 50 m | 1:07.45 | |
19 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 1:07.85 | |
20 | 40 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 1:07.91 | |
21 | 119 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 1:08.21 | |
22 | 244 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 1:08.83 | |
23 | 67 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 1:08.99 | |
24 | 189 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 1:09.26 | |
25 | 133 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:09.93 | |
26 | 39 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 1:12.03 | |
27 | 235 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 1:13.25 | |
28 | 16 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 1:14.26 | |
29 | 55 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:15.79 | |
30 | 295 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:15.94 | |
31 | 100 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 1:16.14 | |
32 | 41 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 1:20.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Peugeot |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 141 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 59.61 | |
2 | 200 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 1:00.50 | |
3 | 284 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 1:02.67 | |
4 | 125 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 1:03.34 | |
5 | 282 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 1:04.19 | |
6 | 335 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 1:04.47 | |
7 | 280 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 1:04.52 | |
8 | 174 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:04.86 | |
9 | 313 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:06.59 | |
10 | 85 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:06.68 | |
11 | 3 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 1:07.59 | |
12 | 298 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 50 m | 1:08.11 | |
13 | 35 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 50 m | 1:08.99 | |
14 | 19 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.54 | |
15 | 206 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:09.61 | |
16 | 194 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 1:10.25 | |
17 | 226 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:10.29 | |
18 | 252 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 1:11.55 | |
19 | 195 | Osinga Froukje | 2000 | ORCA NL | 200003090 | 50 m | 1:11.87 | |
20 | 28 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:16.17 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 320 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 1:01.64 | |
2 | 138 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:04.45 | |
3 | 73 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 1:04.51 | |
4 | 248 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 1:04.93 | |
5 | 238 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:05.72 | |
6 | 283 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:06.54 | |
7 | 173 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:06.64 | |
8 | 50 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 1:06.75 | |
9 | 82 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 1:07.08 | |
10 | 63 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 1:08.36 | |
11 | 46 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:08.48 | |
12 | 178 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 1:08.51 | |
13 | 110 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:09.39 | |
14 | 260 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:09.44 | |
15 | 233 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:09.48 | |
16 | 69 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:09.53 | |
17 | 249 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:09.82 | |
18 | 80 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:09.89 | |
19 | 132 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:10.74 | |
20 | 66 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:10.90 | |
21 | 185 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:10.92 | |
22 | 10 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 50 m | 1:11.50 | |
23 | 158 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:11.60 | |
24 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 1:12.19 | |
25 | 208 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 1:12.26 | |
26 | 6 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 1:12.66 | |
27 | 314 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:12.76 | |
28 | 259 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:12.95 | |
29 | 164 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:12.98 | |
30 | 338 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 1:13.27 | |
31 | 44 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:13.62 | |
32 | 137 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:13.88 | |
33 | 264 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:14.55 | |
34 | 146 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 1:14.81 | |
35 | 97 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:14.89 | |
36 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:14.95 | |
37 | 156 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 1:15.13 | |
38 | 255 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 1:15.36 | |
39 | 169 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 1:15.38 | |
40 | 143 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 1:16.98 | |
41 | 243 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 1:17.07 | |
42 | 98 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 1:17.59 | |
43 | 290 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 1:17.89 | |
44 | 129 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:18.52 | |
45 | 157 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:19.39 | |
46 | 1 | Aðalsteinsdóttir Þórdís M | 2003 | IRB | 151203-2050 | 50 m | 1:20.77 | |
47 | 193 | Laan Anneke | 2002 | ORCA NL | 200201154 | 50 m | 1:21.42 | |
48 | 5 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 1:23.00 | |
49 | 197 | Tiekstra Marrit | 2003 | ORCA NL | 200301796 | 50 m | 1:27.79 | |
50 | 27 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:30.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Løve Apotek |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 228 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 55.19 | |
2 | 148 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 55.20 | |
3 | 171 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 55.51 | |
4 | 333 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 56.23 | |
5 | 296 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 57.57 | |
6 | 162 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 58.28 | |
7 | 227 | Rindshøj Frederik | 1999 | LYNGBY | 9955AN | 50 m | 58.42 | |
8 | 21 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 58.43 | |
9 | 297 | Møller Frederik O. | 1999 | HOVEDSTAD | 9935AC | 50 m | 58.61 | |
10 | 81 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 58.66 | |
11 | 120 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 58.75 | |
12 | 287 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 59.27 | |
13 | 118 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 59.73 | |
14 | 114 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:00.44 | |
15 | 152 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 1:00.70 | |
16 | 305 | Weiss Linus Koefoed | 1999 | HOVEDSTAD | 9969AJ | 50 m | 1:01.04 | |
17 | 203 | Baxter Morten | 1996 | LYNGBY | 50 m | 1:01.67 | ||
18 | 167 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 1:02.32 | |
19 | 159 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 1:02.51 | |
20 | 8 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 1:03.07 | |
21 | 334 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 1:03.21 | |
22 | 250 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 1:04.35 | |
23 | 90 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 50 m |
Årg. 2000-2002 |
1 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 56.66 | |
2 | 179 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 58.27 | |
3 | 328 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 50 m | 58.35 | |
4 | 163 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 58.78 | |
5 | 57 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 59.02 | |
6 | 270 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 59.65 | |
7 | 170 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 59.67 | |
8 | 269 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 59.71 | |
9 | 308 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 1:00.39 | |
10 | 184 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 1:01.01 | |
11 | 253 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:01.81 | |
12 | 239 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:01.85 | |
13 | 14 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 1:01.93 | |
14 | 62 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 1:02.09 | |
15 | 265 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 1:02.29 | |
16 | 112 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 1:02.42 | |
17 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:03.04 | |
18 | 30 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 1:03.34 | |
19 | 177 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 1:03.49 | |
20 | 236 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:03.67 | |
21 | 154 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 1:03.96 | |
22 | 77 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:04.11 | |
23 | 40 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 1:04.23 | |
24 | 48 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 1:04.38 | |
25 | 115 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 1:04.54 | |
26 | 96 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 1:04.87 | |
27 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:05.70 | |
28 | 149 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:05.78 | |
29 | 303 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:06.08 | |
30 | 322 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 1:06.59 | |
31 | 101 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 1:07.07 | |
32 | 242 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 1:07.59 | |
33 | 83 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 1:08.02 | |
34 | 123 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 1:08.19 | |
35 | 285 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:08.31 | |
36 | 237 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:09.21 | |
37 | 316 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 1:09.66 | |
38 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:09.71 | |
39 | 39 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 1:13.19 | |
40 | 331 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 1:15.56 | |
41 | 88 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | ||
42 | 267 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 15, 400m Medley Damer |
Sponsor: Sperling Auto |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 136 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:52.71 | |
2 | 225 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 5:01.55 | |
3 | 241 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 5:11.85 | |
4 | 7 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 5:16.62 | |
5 | 261 | Ruby Lærke Toft | 1999 | A6 | 9996AG | 50 m | 5:19.12 | |
6 | 3 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 5:20.25 | |
7 | 52 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 5:20.79 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 138 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 4:51.12 | |
2 | 245 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 5:01.37 | |
3 | 142 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 5:04.01 | |
4 | 172 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 5:08.11 | |
5 | 155 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 5:09.81 | |
6 | 191 | Huisman Silke | 2003 | ORCA NL | 200301182 | 50 m | 5:12.25 | |
7 | 166 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 5:19.71 | |
8 | 199 | Vries Lize Janna | 2001 | ORCA NL | 200101948 | 50 m | 5:22.60 | |
9 | 130 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 5:25.73 | |
10 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 5:26.56 | |
11 | 51 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 50 m | 5:31.55 | |
12 | 161 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 5:33.85 | |
13 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 5:34.38 | |
14 | 106 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 5:39.67 | |
15 | 201 | Willebrands Eva | 2001 | ORCA NL | 200101510 | 50 m | 5:57.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 16, 400m Medley Herrer |
Sponsor: Sperling Auto |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 162 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 4:21.84 | |
2 | 430 | Khodatskii Kristian | 1999 | RUSSIA | 50 m | 4:29.60 | ||
3 | 181 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 50 m | 4:30.86 | |
4 | 160 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 4:37.65 | |
5 | 37 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 4:48.90 | |
6 | 104 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 4:51.45 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 170 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 4:38.59 | |
2 | 278 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 5:01.64 | |
3 | 189 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 5:10.63 | |
4 | 295 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 5:26.10 | |
5 | 107 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 5:29.50 | |
6 | 103 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 6:40.22 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Trævarefabrikkernes Udsal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 282 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 2:00.46 | |
2 | 125 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 2:02.72 | |
3 | 226 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:04.74 | |
4 | 33 | Rask Camilla | 1999 | FARUM | 9984AJ | 50 m | 2:08.31 | |
5 | 280 | Feilberg Luna Donde | 2000 | HOVEDSTAD | 0036AJ | 50 m | 2:08.84 | |
6 | 284 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 50 m | 2:08.99 | |
7 | 241 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:09.92 | |
8 | 174 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:12.27 | |
9 | 85 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:14.02 | |
10 | 52 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 2:14.61 | |
11 | 91 | Pedersen Josefine B. | 1999 | VAT CPH-MK | 9928AB | 50 m | 2:15.83 | |
12 | 195 | Osinga Froukje | 2000 | ORCA NL | 200003090 | 50 m | 2:24.10 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 248 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:08.26 | |
2 | 286 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 2:08.54 | |
3 | 80 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:08.93 | |
4 | 320 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 50 m | 2:09.62 | |
5 | 72 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:11.14 | |
6 | 146 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:11.38 | |
7 | 299 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:11.41 | |
8 | 276 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:11.83 | |
9 | 264 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:11.97 | |
10 | 260 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 2:12.00 | |
11 | 283 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 2:12.37 | |
12 | 199 | Vries Lize Janna | 2001 | ORCA NL | 200101948 | 50 m | 2:12.46 | |
13 | 238 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:12.49 | |
14 | 158 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:12.67 | |
15 | 204 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:13.87 | |
16 | 65 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 2:13.95 | |
17 | 268 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 2:14.07 | |
18 | 332 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 2:15.00 | |
19 | 134 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:15.40 | |
20 | 314 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:16.03 | |
21 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:16.38 | |
22 | 17 | Olsen Amalie W. | 2001 | HERLUFSHOL | 0162AR | 50 m | 2:16.50 | |
23 | 113 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 2:16.61 | |
24 | 79 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 2:17.01 | |
25 | 110 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 2:17.01 | |
26 | 310 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:17.05 | |
27 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 2:17.07 | |
28 | 147 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:17.53 | |
29 | 97 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:17.79 | |
30 | 249 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:17.86 | |
31 | 173 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:17.94 | |
32 | 137 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 2:18.14 | |
33 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 2:18.27 | |
34 | 44 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 2:18.29 | |
35 | 304 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:18.72 | |
36 | 66 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:18.89 | |
37 | 309 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 2:19.03 | |
38 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:19.32 | |
39 | 117 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 2:19.39 | |
40 | 339 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 2:19.81 | |
41 | 5 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 2:19.93 | |
42 | 9 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 2:20.66 | |
43 | 122 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 2:20.83 | |
44 | 336 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 2:20.98 | |
45 | 98 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 2:21.64 | |
46 | 116 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 2:21.80 | |
47 | 82 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 50 m | 2:23.05 | |
48 | 178 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 2:23.07 | |
49 | 45 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:24.57 | |
50 | 54 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 2:25.44 | |
51 | 56 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 2:26.31 | |
52 | 157 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 2:26.91 | |
53 | 327 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 2:27.10 | |
54 | 4 | Falsdóttir Guðný Birna | 2003 | IRB | 040203-2810 | 50 m | 2:27.42 | |
55 | 143 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:27.43 | |
56 | 64 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:27.58 | |
57 | 301 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 2:28.03 | |
58 | 1 | Aðalsteinsdóttir Þórdís M | 2003 | IRB | 151203-2050 | 50 m | 2:30.74 | |
59 | 94 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 2:33.00 | |
60 | 338 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 2:35.27 | |
61 | 102 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 2:35.36 | |
62 | 208 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 2:37.63 | |
63 | 23 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 2:38.32 | |
64 | 243 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 2:39.59 | |
65 | 93 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 3:03.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Trævarefabrikkernes Udsal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 171 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 1:47.13 | |
2 | 22 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 1:51.63 | |
3 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 1:53.04 | |
4 | 296 | Mortensen Óli | 1996 | HOVEDSTAD | 9603AN | 50 m | 1:54.08 | |
5 | 182 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 1:54.25 | |
6 | 188 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 1:55.32 | |
7 | 287 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 1:55.39 | |
8 | 162 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 1:55.48 | |
9 | 118 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 1:56.02 | |
10 | 120 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 1:56.34 | |
11 | 227 | Rindshøj Frederik | 1999 | LYNGBY | 9955AN | 50 m | 1:56.51 | |
12 | 168 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 1:58.25 | |
13 | 159 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 1:58.31 | |
14 | 104 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 1:58.68 | |
15 | 99 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 2:01.88 | |
16 | 240 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:03.31 | |
17 | 140 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 2:03.74 | |
18 | 215 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 50 m | 2:05.43 | |
19 | 90 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 50 m | 2:05.95 | |
20 | 324 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 50 m | 2:06.59 | |
21 | 114 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:07.26 | |
22 | 8 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 2:08.28 | |
23 | 202 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 50 m | 2:10.55 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 153 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 1:51.23 | |
2 | 273 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 1:55.78 | |
3 | 236 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:57.86 | |
4 | 163 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 1:57.93 | |
5 | 112 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 1:59.70 | |
6 | 109 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:00.27 | |
7 | 270 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 2:00.40 | |
8 | 59 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 2:00.64 | |
9 | 302 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:00.85 | |
10 | 267 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 2:01.46 | |
11 | 96 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 2:01.56 | |
12 | 123 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 2:01.66 | |
13 | 177 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:01.83 | |
14 | 285 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:01.90 | |
15 | 170 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:02.13 | |
16 | 119 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 2:02.23 | |
17 | 278 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:02.30 | |
18 | 253 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 2:02.34 | |
19 | 179 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 2:02.96 | |
20 | 184 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 2:03.27 | |
21 | 154 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:03.58 | |
22 | 323 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 2:03.83 | |
23 | 14 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:03.87 | |
24 | 139 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:04.89 | |
25 | 67 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:05.00 | |
26 | 265 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 2:05.94 | |
27 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 2:06.88 | |
28 | 295 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 2:07.26 | |
29 | 337 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 2:07.40 | |
30 | 62 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 2:09.21 | |
31 | 321 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 2:11.04 | |
32 | 31 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 2:11.05 | |
33 | 88 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 2:11.48 | |
34 | 83 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 50 m | 2:11.56 | |
35 | 77 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 2:12.02 | |
36 | 316 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 2:13.03 | |
37 | 319 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 50 m | 2:15.82 | |
38 | 101 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 2:17.55 | |
39 | 322 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 2:17.62 | |
40 | 68 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:17.95 | |
41 | 325 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 50 m | 2:18.39 | |
42 | 244 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 2:18.79 | |
43 | 55 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 2:19.97 | |
44 | 41 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 2:20.49 | |
45 | 212 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 2:20.90 | |
46 | 39 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 2:21.92 | |
47 | 331 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 2:22.25 | |
48 | 326 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 50 m | 2:23.92 | |
49 | 237 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 2:26.31 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Scandic |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 282 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 2:33.27 | |
2 | 279 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 50 m | 2:36.99 | |
3 | 206 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:40.77 | |
4 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 2:41.55 | |
5 | 89 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 2:43.18 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 135 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:28.85 | |
2 | 155 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 2:36.75 | |
3 | 186 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 2:41.39 | |
4 | 164 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 2:42.35 | |
5 | 191 | Huisman Silke | 2003 | ORCA NL | 200301182 | 50 m | 2:45.09 | |
6 | 185 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 2:45.23 | |
7 | 290 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 2:46.37 | |
8 | 299 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:46.70 | |
9 | 233 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:48.31 | |
10 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:48.42 | |
11 | 257 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 2:49.16 | |
12 | 258 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 50 m | 2:49.22 | |
13 | 50 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 2:49.33 | |
14 | 12 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 2:49.70 | |
15 | 166 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:51.24 | |
16 | 169 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 2:52.05 | |
17 | 246 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 2:52.37 | |
18 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 2:52.79 | |
19 | 255 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 2:54.58 | |
20 | 306 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:55.56 | |
21 | 304 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:56.58 | |
22 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:56.59 | |
23 | 156 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:57.43 | |
24 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 3:01.91 | |
25 | 330 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 3:02.36 | |
26 | 193 | Laan Anneke | 2002 | ORCA NL | 200201154 | 50 m | 3:03.57 | |
27 | 129 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 3:03.84 | |
28 | 161 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 3:09.60 | |
29 | 60 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 3:14.42 | |
30 | 220 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 3:19.01 | |
31 | 190 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 50 m | 3:21.80 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Scandic |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 287 | Hjelm Alvi | 1996 | HOVEDSTAD | 9665AG | 50 m | 2:22.08 | |
2 | 250 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 2:23.23 | |
3 | 120 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 2:23.99 | |
4 | 24 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 2:24.27 | |
5 | 181 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 50 m | 2:27.61 | |
6 | 430 | Khodatskii Kristian | 1999 | RUSSIA | 50 m | 2:31.00 | ||
7 | 167 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:35.81 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 323 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 2:25.70 | |
2 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:27.42 | |
3 | 302 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:30.01 | |
4 | 115 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 2:31.97 | |
5 | 149 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:32.41 | |
6 | 277 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:32.67 | |
7 | 317 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 2:34.61 | |
8 | 263 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:35.79 | |
9 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 2:36.39 | |
10 | 318 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 2:36.47 | |
11 | 251 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 50 m | 2:37.70 | |
12 | 47 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 2:38.13 | |
13 | 16 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 2:38.82 | |
14 | 308 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:40.32 | |
15 | 100 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 2:42.60 | |
16 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:46.94 | |
17 | 151 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 2:49.58 | |
18 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:50.11 | |
19 | 139 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:50.73 | |
20 | 133 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:53.04 | |
21 | 312 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 2:55.46 | |
22 | 15 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 2:56.20 | |
23 | 41 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 2:58.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 256 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 55.35 | |
2 | 141 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 56.81 | |
3 | 124 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 57.48 | |
4 | 33 | Rask Camilla | 1999 | FARUM | 9984AJ | 50 m | 57.66 | |
5 | 125 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 57.90 | |
6 | 226 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 58.35 | |
7 | 20 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 58.79 | |
8 | 224 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 59.33 | |
9 | 335 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 1:00.13 | |
10 | 206 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:01.19 | |
11 | 85 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:01.45 | |
12 | 89 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 1:02.10 | |
13 | 194 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 1:02.29 | |
14 | 7 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 1:03.10 | |
15 | 52 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 1:03.19 | |
16 | 252 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 1:03.50 | |
17 | 241 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:03.95 | |
18 | 28 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:04.50 | |
19 | 313 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:05.45 | |
20 | 247 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:07.68 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 186 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 59.01 | |
2 | 248 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 59.77 | |
3 | 260 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:00.05 | |
4 | 172 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:00.40 | |
5 | 264 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:00.40 | |
6 | 158 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:00.41 | |
7 | 283 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:00.69 | |
8 | 199 | Vries Lize Janna | 2001 | ORCA NL | 200101948 | 50 m | 1:00.89 | |
9 | 329 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 1:00.96 | |
10 | 299 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:01.27 | |
11 | 268 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:01.28 | |
12 | 276 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:01.45 | |
13 | 238 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:01.46 | |
14 | 65 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 1:01.61 | |
15 | 315 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 1:01.63 | |
16 | 245 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:01.75 | |
17 | 332 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:02.11 | |
18 | 63 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 1:02.23 | |
19 | 72 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 1:02.29 | |
20 | 146 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 1:02.30 | |
21 | 36 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:02.42 | |
22 | 204 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:02.42 | |
23 | 259 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:02.42 | |
24 | 73 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 1:02.50 | |
25 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 1:02.56 | |
26 | 201 | Willebrands Eva | 2001 | ORCA NL | 200101510 | 50 m | 1:02.58 | |
27 | 46 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:02.83 | |
28 | 44 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:02.84 | |
29 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:02.94 | |
30 | 69 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:03.16 | |
31 | 232 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:03.26 | |
32 | 113 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:03.27 | |
33 | 220 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:03.43 | |
34 | 135 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:03.52 | |
35 | 304 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 1:03.56 | |
36 | 130 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 1:03.69 | |
37 | 134 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 1:03.95 | |
38 | 173 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:03.99 | |
39 | 122 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:04.08 | |
40 | 290 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 1:04.19 | |
41 | 110 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:04.56 | |
42 | 314 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:04.63 | |
43 | 147 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:04.65 | |
44 | 97 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:04.70 | |
45 | 66 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:04.84 | |
46 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:04.94 | |
47 | 34 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:05.03 | |
48 | 5 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 1:05.31 | |
49 | 336 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 1:05.33 | |
50 | 98 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 1:05.36 | |
51 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:05.48 | |
52 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:05.53 | |
53 | 106 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 1:05.68 | |
54 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:05.69 | |
55 | 117 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:05.84 | |
56 | 54 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:05.88 | |
57 | 56 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:06.01 | |
58 | 338 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 1:06.36 | |
59 | 137 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:06.43 | |
60 | 116 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 1:06.63 | |
61 | 157 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:06.69 | |
62 | 233 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:06.71 | |
63 | 246 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 1:06.71 | |
64 | 255 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 1:06.98 | |
65 | 6 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 1:07.01 | |
66 | 27 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:07.09 | |
67 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:07.19 | |
68 | 18 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 1:07.27 | |
69 | 71 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 50 m | 1:07.42 | |
70 | 9 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 1:07.48 | |
71 | 208 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 1:07.49 | |
72 | 243 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 1:07.68 | |
73 | 339 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 1:07.78 | |
74 | 327 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:07.93 | |
75 | 249 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:08.59 | |
76 | 29 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 1:09.17 | |
77 | 198 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 50 m | 1:09.49 | |
78 | 4 | Falsdóttir Guðný Birna | 2003 | IRB | 040203-2810 | 50 m | 1:10.13 | |
79 | 301 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:10.31 | |
80 | 23 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 1:10.86 | |
81 | 1 | Aðalsteinsdóttir Þórdís M | 2003 | IRB | 151203-2050 | 50 m | 1:11.23 | |
82 | 102 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 1:11.67 | |
83 | 190 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 50 m | 1:12.55 | |
84 | 111 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 1:15.89 | |
85 | 197 | Tiekstra Marrit | 2003 | ORCA NL | 200301796 | 50 m | 1:16.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 256 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 55.35 | |
2 | 141 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 56.81 | |
3 | 124 | Hansen Marina Heller | 1994 | ALLERØD | 9404AL | 50 m | 57.48 | |
4 | 33 | Rask Camilla | 1999 | FARUM | 9984AJ | 50 m | 57.66 | |
5 | 125 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 57.90 | |
6 | 226 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 58.35 | |
7 | 20 | Altoft Sofia | 1998 | FARUM | 9878AF | 50 m | 58.79 | |
8 | 224 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 59.33 | |
9 | 335 | Hansen Cecilie Lykke | 1999 | ODDER | 9918AC | 50 m | 1:00.13 | |
10 | 206 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 1:01.19 | |
11 | 85 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 1:01.45 | |
12 | 89 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 1:02.10 | |
13 | 194 | Lindemulder Marissa | 1993 | ORCA NL | 199306392 | 50 m | 1:02.29 | |
14 | 7 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 1:03.10 | |
15 | 52 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 1:03.19 | |
16 | 252 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 1:03.50 | |
17 | 241 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 1:03.95 | |
18 | 28 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:04.50 | |
19 | 313 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 1:05.45 | |
20 | 247 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:07.68 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 186 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 59.01 | |
2 | 248 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 59.77 | |
3 | 260 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 1:00.05 | |
4 | 172 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 1:00.40 | |
5 | 264 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 1:00.40 | |
6 | 158 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 1:00.41 | |
7 | 283 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 1:00.69 | |
8 | 199 | Vries Lize Janna | 2001 | ORCA NL | 200101948 | 50 m | 1:00.89 | |
9 | 329 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 50 m | 1:00.96 | |
10 | 299 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:01.27 | |
11 | 268 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 1:01.28 | |
12 | 276 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 1:01.45 | |
13 | 238 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 1:01.46 | |
14 | 65 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 1:01.61 | |
15 | 315 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 1:01.63 | |
16 | 245 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 1:01.75 | |
17 | 332 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 1:02.11 | |
18 | 63 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | HERLEV | 0398AE | 50 m | 1:02.23 | |
19 | 72 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 1:02.29 | |
20 | 146 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 1:02.30 | |
21 | 36 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 50 m | 1:02.42 | |
22 | 204 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:02.42 | |
23 | 259 | Olsen Luna Emilie | 2003 | A6 | 0312AC | 50 m | 1:02.42 | |
24 | 73 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 1:02.50 | |
25 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 1:02.56 | |
26 | 201 | Willebrands Eva | 2001 | ORCA NL | 200101510 | 50 m | 1:02.58 | |
27 | 46 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 1:02.83 | |
28 | 44 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 1:02.84 | |
29 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:02.94 | |
30 | 69 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 1:03.16 | |
31 | 232 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 1:03.26 | |
32 | 113 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:03.27 | |
33 | 220 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:03.43 | |
34 | 135 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:03.52 | |
35 | 304 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 1:03.56 | |
36 | 130 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 1:03.69 | |
37 | 134 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 1:03.95 | |
38 | 173 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 1:03.99 | |
39 | 122 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 1:04.08 | |
40 | 290 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 1:04.19 | |
41 | 110 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 1:04.56 | |
42 | 314 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 1:04.63 | |
43 | 147 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:04.65 | |
44 | 97 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 1:04.70 | |
45 | 66 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 1:04.84 | |
46 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:04.94 | |
47 | 34 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:05.03 | |
48 | 5 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 1:05.31 | |
49 | 336 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 1:05.33 | |
50 | 98 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 1:05.36 | |
51 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:05.48 | |
52 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:05.53 | |
53 | 106 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 1:05.68 | |
54 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 1:05.69 | |
55 | 117 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:05.84 | |
56 | 54 | Hebeltoft Ida | 2003 | HERLEV | 0378AD | 50 m | 1:05.88 | |
57 | 56 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:06.01 | |
58 | 338 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 1:06.36 | |
59 | 137 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 1:06.43 | |
60 | 116 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 1:06.63 | |
61 | 157 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 1:06.69 | |
62 | 233 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:06.71 | |
63 | 246 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 1:06.71 | |
64 | 255 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 1:06.98 | |
65 | 6 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 1:07.01 | |
66 | 27 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 1:07.09 | |
67 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 1:07.19 | |
68 | 18 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 1:07.27 | |
69 | 71 | Nimb Sara Emilie | 2002 | GENTOFTE | 0272AZ | 50 m | 1:07.42 | |
70 | 9 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 1:07.48 | |
71 | 208 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 1:07.49 | |
72 | 243 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 1:07.68 | |
73 | 339 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 1:07.78 | |
74 | 327 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 50 m | 1:07.93 | |
75 | 249 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:08.59 | |
76 | 29 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 1:09.17 | |
77 | 198 | Veen Marijne | 2003 | ORCA NL | 200300960 | 50 m | 1:09.49 | |
78 | 4 | Falsdóttir Guðný Birna | 2003 | IRB | 040203-2810 | 50 m | 1:10.13 | |
79 | 301 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 1:10.31 | |
80 | 23 | Dige Naya | 2003 | FARUM | 0352AP | 50 m | 1:10.86 | |
81 | 1 | Aðalsteinsdóttir Þórdís M | 2003 | IRB | 151203-2050 | 50 m | 1:11.23 | |
82 | 102 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 1:11.67 | |
83 | 190 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 50 m | 1:12.55 | |
84 | 111 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 1:15.89 | |
85 | 197 | Tiekstra Marrit | 2003 | ORCA NL | 200301796 | 50 m | 1:16.81 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 171 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 50.47 | |
2 | 22 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 50.74 | |
3 | 182 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 51.48 | |
4 | 187 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 51.96 | |
5 | 81 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 52.41 | |
6 | 188 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 52.81 | |
7 | 140 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 52.94 | |
8 | 333 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 53.49 | |
9 | 120 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 54.28 | |
10 | 104 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 54.74 | |
11 | 159 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 54.76 | |
12 | 160 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 54.97 | |
13 | 118 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 54.98 | |
14 | 240 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 56.27 | |
15 | 99 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 56.77 | |
16 | 114 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 56.82 | |
17 | 90 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 50 m | 58.02 | |
18 | 202 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 50 m | 58.26 | |
19 | 8 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 59.12 | |
20 | 87 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 59.65 | |
21 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 59.98 | |
22 | 214 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:00.65 | |
23 | 221 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 1:04.22 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 153 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 51.28 | |
2 | 179 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 53.06 | |
3 | 273 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 54.02 | |
4 | 59 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 54.33 | |
5 | 307 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 54.84 | |
6 | 303 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 54.91 | |
7 | 112 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 55.48 | |
8 | 154 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 55.68 | |
9 | 267 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 55.89 | |
10 | 61 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 56.17 | |
11 | 14 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 56.40 | |
12 | 312 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 56.69 | |
13 | 285 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 56.76 | |
14 | 30 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 56.78 | |
15 | 265 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 56.87 | |
16 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 57.19 | |
17 | 43 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 57.29 | |
18 | 239 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 57.37 | |
19 | 96 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 57.44 | |
20 | 253 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 57.44 | |
21 | 109 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 57.64 | |
22 | 119 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 57.81 | |
23 | 302 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 57.83 | |
24 | 77 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 57.85 | |
25 | 31 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 58.26 | |
26 | 337 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 58.27 | |
27 | 272 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 50 m | 58.31 | |
28 | 218 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 58.81 | |
29 | 251 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 50 m | 58.91 | |
30 | 88 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 58.95 | |
31 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 59.18 | |
32 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 59.43 | |
33 | 38 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 59.49 | |
34 | 62 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 59.58 | |
35 | 139 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 59.75 | |
36 | 40 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 59.77 | |
37 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:00.06 | |
38 | 278 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:00.09 | |
39 | 295 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:00.16 | |
40 | 67 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 1:00.41 | |
41 | 107 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 1:00.66 | |
42 | 326 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 50 m | 1:00.74 | |
43 | 103 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 1:00.92 | |
44 | 25 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:00.96 | |
45 | 212 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 1:01.05 | |
46 | 242 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 1:01.20 | |
47 | 316 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 1:01.66 | |
48 | 101 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 1:02.00 | |
49 | 68 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 1:03.37 | |
50 | 15 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 1:03.46 | |
51 | 39 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 1:03.81 | |
52 | 55 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:03.96 | |
53 | 41 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 1:04.31 | |
54 | 235 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 1:05.12 | |
55 | 331 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 1:06.17 | |
56 | 237 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:06.18 | |
57 | 207 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 50 m | 1:08.33 | |
58 | 133 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:08.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 171 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 50.47 | |
2 | 22 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 50 m | 50.74 | |
3 | 182 | Larsen Simon Vingolf | 1998 | ESBJERG | 9807AA | 50 m | 51.48 | |
4 | 187 | Olesen Michael Terp | 1999 | ESBJERG | 9917AA | 50 m | 51.96 | |
5 | 81 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 52.41 | |
6 | 188 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 52.81 | |
7 | 140 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 52.94 | |
8 | 333 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 53.49 | |
9 | 120 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 54.28 | |
10 | 104 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 54.74 | |
11 | 159 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 54.76 | |
12 | 160 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 54.97 | |
13 | 118 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 54.98 | |
14 | 240 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 56.27 | |
15 | 99 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 56.77 | |
16 | 114 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 56.82 | |
17 | 90 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 50 m | 58.02 | |
18 | 202 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 50 m | 58.26 | |
19 | 8 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 59.12 | |
20 | 87 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 59.65 | |
21 | 216 | Hansen Simon Ajken | 1999 | LYNGBY | 9905AK | 50 m | 59.98 | |
22 | 214 | Hansen David Ajken | 1999 | LYNGBY | 9917AJ | 50 m | 1:00.65 | |
23 | 221 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 1:04.22 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 153 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 51.28 | |
2 | 179 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 53.06 | |
3 | 273 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 54.02 | |
4 | 59 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 50 m | 54.33 | |
5 | 307 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 54.84 | |
6 | 303 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 54.91 | |
7 | 112 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 55.48 | |
8 | 154 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 55.68 | |
9 | 267 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 55.89 | |
10 | 61 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 56.17 | |
11 | 14 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 56.40 | |
12 | 312 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 56.69 | |
13 | 285 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 56.76 | |
14 | 30 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 50 m | 56.78 | |
15 | 265 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 56.87 | |
16 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 57.19 | |
17 | 43 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 57.29 | |
18 | 239 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 57.37 | |
19 | 96 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 57.44 | |
20 | 253 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 57.44 | |
21 | 109 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 57.64 | |
22 | 119 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 57.81 | |
23 | 302 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 57.83 | |
24 | 77 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 57.85 | |
25 | 31 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 58.26 | |
26 | 337 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 58.27 | |
27 | 272 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 50 m | 58.31 | |
28 | 218 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 58.81 | |
29 | 251 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 50 m | 58.91 | |
30 | 88 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 58.95 | |
31 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 59.18 | |
32 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 59.43 | |
33 | 38 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 59.49 | |
34 | 62 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 59.58 | |
35 | 139 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 59.75 | |
36 | 40 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 59.77 | |
37 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:00.06 | |
38 | 278 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:00.09 | |
39 | 295 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:00.16 | |
40 | 67 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 1:00.41 | |
41 | 107 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 1:00.66 | |
42 | 326 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 50 m | 1:00.74 | |
43 | 103 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 1:00.92 | |
44 | 25 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:00.96 | |
45 | 212 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 1:01.05 | |
46 | 242 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 1:01.20 | |
47 | 316 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 1:01.66 | |
48 | 101 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 1:02.00 | |
49 | 68 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 1:03.37 | |
50 | 15 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 1:03.46 | |
51 | 39 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 1:03.81 | |
52 | 55 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 1:03.96 | |
53 | 41 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 1:04.31 | |
54 | 235 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 1:05.12 | |
55 | 331 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 1:06.17 | |
56 | 237 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:06.18 | |
57 | 207 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 50 m | 1:08.33 | |
58 | 133 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:08.44 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Zenlir Sundhedscenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 1:14.00 | |
2 | 89 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH-MK | 0096AO | 50 m | 1:15.53 | |
3 | 428 | Mass Isabel | 1998 | A6 | 9848AA | 50 m | 1:16.15 | |
4 | 49 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 50 m | 1:17.42 | |
5 | 174 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 1:17.81 | |
6 | 225 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 1:18.49 | |
7 | 247 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:20.70 | |
8 | 136 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 1:20.85 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 126 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:10.40 | |
2 | 135 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 1:11.24 | |
3 | 185 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 1:14.09 | |
4 | 155 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 1:14.60 | |
5 | 191 | Huisman Silke | 2003 | ORCA NL | 200301182 | 50 m | 1:15.23 | |
6 | 164 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 1:15.48 | |
7 | 205 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 1:16.16 | |
8 | 51 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | HERLEV | 0298AO | 50 m | 1:16.30 | |
9 | 290 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 1:16.68 | |
10 | 257 | Jensen Pernille Elm | 2003 | A6 | 0302AI | 50 m | 1:17.10 | |
11 | 299 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 1:17.58 | |
12 | 80 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 1:17.70 | |
13 | 64 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 1:18.54 | |
14 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 1:18.85 | |
15 | 169 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 1:19.21 | |
16 | 166 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 1:19.83 | |
17 | 311 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:20.51 | |
18 | 12 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 1:20.54 | |
19 | 94 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 1:21.37 | |
20 | 204 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 1:21.88 | |
21 | 304 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 1:22.67 | |
22 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 1:23.44 | |
23 | 306 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 1:23.49 | |
24 | 233 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:23.63 | |
25 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 1:24.46 | |
26 | 193 | Laan Anneke | 2002 | ORCA NL | 200201154 | 50 m | 1:26.21 | |
27 | 178 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 1:26.84 | |
28 | 60 | Oest Ida | 2003 | HERLEV | 0386AS | 50 m | 1:28.54 | |
29 | 330 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 0374AJ | 50 m | 1:28.56 | |
30 | 220 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 1:31.94 | |
31 | 161 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 1:32.65 | |
32 | 93 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 1:35.95 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Spar Nord |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 24 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 9839AK | 50 m | 1:02.31 | |
2 | 162 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 1:04.14 | |
3 | 227 | Rindshøj Frederik | 1999 | LYNGBY | 9955AN | 50 m | 1:04.62 | |
4 | 250 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 1:06.02 | |
5 | 120 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 1:06.11 | |
6 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 1:07.32 | |
7 | 181 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 50 m | 1:08.22 | |
8 | 167 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 1:11.56 | |
9 | 228 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 1:11.97 | |
10 | 221 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 1:30.38 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 318 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:07.12 | |
2 | 323 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 1:07.90 | |
3 | 328 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 50 m | 1:09.29 | |
4 | 303 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 1:09.57 | |
5 | 277 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 1:09.72 | |
6 | 43 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 1:10.25 | |
7 | 115 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 1:10.25 | |
8 | 263 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 1:10.80 | |
9 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:11.00 | |
10 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 1:11.12 | |
11 | 47 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 1:12.25 | |
12 | 236 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:12.99 | |
13 | 317 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 1:13.16 | |
14 | 302 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:13.46 | |
15 | 16 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 1:13.66 | |
16 | 149 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:13.67 | |
17 | 100 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 1:13.73 | |
18 | 218 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 50 m | 1:15.10 | |
19 | 321 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 1:16.74 | |
20 | 48 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 1:16.88 | |
21 | 272 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 50 m | 1:17.54 | |
22 | 139 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 1:18.57 | |
23 | 325 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 50 m | 1:20.66 | |
24 | 41 | Elliks Michael | 2002 | VAT CPH-MK | 0207AP | 50 m | 1:21.43 | |
25 | 211 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 1:21.57 | |
26 | 133 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 1:21.93 | |
27 | 244 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 1:22.51 | |
28 | 123 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 1:24.54 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Life & Yoga |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 125 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 2:13.52 | |
2 | 3 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 2:22.59 | |
3 | 200 | Wijkhuijs Josien | 1999 | ORCA NL | 199902866 | 50 m | 2:25.58 | |
4 | 226 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:32.16 | |
5 | 19 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:33.32 | |
6 | 195 | Osinga Froukje | 2000 | ORCA NL | 200003090 | 50 m | 2:52.64 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 138 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:18.58 | |
2 | 142 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 2:21.43 | |
3 | 283 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 2:23.38 | |
4 | 238 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:24.37 | |
5 | 110 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 50 m | 2:27.46 | |
6 | 50 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 2:30.40 | |
7 | 249 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:30.57 | |
8 | 314 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:35.70 | |
9 | 156 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:43.47 | |
10 | 137 | Boutrup Laura | 2003 | BIRKERØD | 0302AB | 50 m | 2:43.97 | |
11 | 147 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 2:44.50 | |
12 | 66 | Carlquist Clara | 2003 | GENTOFTE | 0314AN | 50 m | 2:48.69 | |
13 | 129 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:51.47 | |
14 | 1 | Aðalsteinsdóttir Þórdís M | 2003 | IRB | 151203-2050 | 50 m | 3:01.46 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 148 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 2:03.26 | |
2 | 118 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:07.73 | |
3 | 168 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:08.08 | |
4 | 162 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:09.86 | |
5 | 21 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 2:13.69 | |
6 | 81 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:15.32 | |
7 | 114 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 2:19.24 | |
8 | 87 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 2:24.31 | |
9 | 152 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 2:25.03 | |
10 | 140 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 2:28.00 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 270 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 2:10.87 | |
2 | 184 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 2:13.45 | |
3 | 57 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 2:14.18 | |
4 | 163 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:16.55 | |
5 | 96 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 2:16.83 | |
6 | 170 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:16.95 | |
7 | 177 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:18.47 | |
8 | 308 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:19.08 | |
9 | 62 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 2:19.37 | |
10 | 144 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 2:21.19 | |
11 | 189 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 2:21.29 | |
12 | 322 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 2:32.28 | |
13 | 68 | Hvidt Anders | 2002 | GENTOFTE | 0271AN | 50 m | 2:46.43 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Team Elite |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 256 | Jensen Julie Kepp | 2000 | A6 | 0042AA | 50 m | 2:16.11 | |
2 | 128 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 2:18.26 | |
3 | 241 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:24.14 | |
4 | 206 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 50 m | 2:32.65 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 2:22.67 | |
2 | 276 | Nielsen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0198AF | 50 m | 2:22.81 | |
3 | 65 | Bisgaard Alberte V. | 2003 | GENTOFTE | 0336AK | 50 m | 2:24.48 | |
4 | 73 | Rindshøj Mia | 2003 | GENTOFTE | 0306AC | 50 m | 2:25.86 | |
5 | 332 | Christensen Marie | 2002 | ODDER | 0272AI | 50 m | 2:28.43 | |
6 | 309 | Grubert Esther Else | 2003 | HOVEDSTAD | 0374AG | 50 m | 2:28.90 | |
7 | 339 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 50 m | 2:29.09 | |
8 | 164 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 50 m | 2:29.21 | |
9 | 299 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 2:29.71 | |
10 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 2:29.93 | |
11 | 56 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 2:30.34 | |
12 | 275 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 50 m | 2:30.98 | |
13 | 9 | Sigurþórsdóttir Stefanía | 2001 | IRB | 310101-3460 | 50 m | 2:31.29 | |
14 | 131 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 2:31.37 | |
15 | 135 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 50 m | 2:33.04 | |
16 | 232 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 50 m | 2:33.06 | |
17 | 12 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 50 m | 2:33.31 | |
18 | 130 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 2:33.96 | |
19 | 310 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 2:34.99 | |
20 | 113 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 2:36.05 | |
21 | 301 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 2:36.80 | |
22 | 158 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:37.05 | |
23 | 336 | Hingeberg Liv | 2001 | ODDER | 0154AK | 50 m | 2:38.03 | |
24 | 18 | Lønborg Emilia | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 50 m | 2:39.40 | |
25 | 146 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 2:40.09 | |
26 | 255 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 50 m | 2:40.55 | |
27 | 116 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 50 m | 2:43.45 | |
28 | 220 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 50 m | 2:45.39 | |
29 | 27 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 50 m | 2:46.07 | |
30 | 143 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 2:49.54 | |
31 | 117 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 2:53.68 | |
32 | 94 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 50 m | 2:56.27 | |
33 | 93 | Mortensen Silja | 2003 | AIF | 0342AU | 50 m | 2:57.24 | |
34 | 258 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | A6 | 0102AA | 50 m | 3:09.49 | |
35 | 46 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH-MK | 0212AL | 50 m | 3:12.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Team Elite |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 26 | Jákupsson Magnus | 1994 | FARUM | 9403AP | 50 m | 1:57.60 | |
2 | 210 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 50 m | 1:58.86 | |
3 | 160 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 2:07.07 | |
4 | 215 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | LYNGBY | 9971AL | 50 m | 2:08.96 | |
5 | 334 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 2:09.88 | |
6 | 227 | Rindshøj Frederik | 1999 | LYNGBY | 9955AN | 50 m | 2:13.35 | |
7 | 118 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:16.83 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 61 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 50 m | 2:03.75 | |
2 | 209 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:04.16 | |
3 | 153 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:04.76 | |
4 | 48 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 2:08.13 | |
5 | 269 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 2:12.72 | |
6 | 285 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:13.73 | |
7 | 278 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:16.08 | |
8 | 337 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 2:16.14 | |
9 | 109 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 50 m | 2:17.33 | |
10 | 88 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 2:17.42 | |
11 | 179 | Abel Martin H. | 2001 | ESBJERG | 0197AF | 50 m | 2:18.05 | |
12 | 302 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 2:19.60 | |
13 | 151 | Schiellerup Oliver | 2000 | BIRKERØD | 0015AA | 50 m | 2:19.94 | |
14 | 119 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 2:20.01 | |
15 | 67 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 50 m | 2:21.60 | |
16 | 107 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 50 m | 2:21.67 | |
17 | 103 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 50 m | 2:22.38 | |
18 | 40 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 2:27.51 | |
19 | 295 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 2:37.45 | |
20 | 39 | Bergendorff Simon | 2002 | VAT CPH-MK | 0285AR | 50 m | 2:40.64 | |
21 | 235 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 2:41.89 | |
22 | 55 | Jelshøj Mathias | 2001 | HERLEV | 0127AR | 50 m | 2:50.10 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
Sponsor: ProAlign |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-2000 |
1 | 225 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:17.98 | |
2 | 224 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | LYNGBY | 0072AG | 50 m | 2:19.90 | |
3 | 85 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 50 m | 2:23.25 | |
4 | 141 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 2:24.28 | |
5 | 174 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:24.77 | |
6 | 125 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 2:25.94 | |
7 | 128 | Nekhorochko Katharina | 2000 | ALLERØD | 0014AH | 50 m | 2:28.26 | |
8 | 7 | Kolbeinsdóttir Eydís Ósk | 2000 | IRB | 121000-2960 | 50 m | 2:30.47 | |
9 | 52 | Hansen Alberte M | 2000 | HERLEV | 0004AC | 50 m | 2:31.93 | |
10 | 313 | Madsen Katrine Tetzschner | 2000 | GLADSAXE | 0082AG | 50 m | 2:32.40 | |
11 | 241 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 50 m | 2:32.41 | |
12 | 252 | Wenk Helena Berg | 2000 | ROSKILDE | 0052AD | 50 m | 2:33.24 | |
13 | 2 | Arngeirsdóttir Karen Mist | 2000 | IRB | 090200-2320 | 50 m | 2:35.99 | |
14 | 3 | Baldursdóttir Gunnhildur Björg | 2000 | IRB | 021100-3310 | 50 m | 2:36.30 | |
15 | 19 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:40.66 | |
16 | 247 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 2:45.28 |
Årg. 2001-2003 |
1 | 186 | Nielsen Ellen | 2001 | ESBJERG | 0168AP | 50 m | 2:18.92 | |
2 | 138 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:19.00 | |
3 | 126 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 50 m | 2:20.82 | |
4 | 245 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 50 m | 2:24.31 | |
5 | 72 | Nimb Sofie Louise | 2001 | GENTOFTE | 0174AP | 50 m | 2:24.90 | |
6 | 155 | Brink Caroline | 2003 | KVIK | 0316AE | 50 m | 2:25.01 | |
7 | 191 | Huisman Silke | 2003 | ORCA NL | 200301182 | 50 m | 2:27.46 | |
8 | 268 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 50 m | 2:27.57 | |
9 | 50 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | HERLEV | 0392AI | 50 m | 2:28.55 | |
10 | 80 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 50 m | 2:28.56 | |
11 | 238 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:28.77 | |
12 | 172 | Petersen Tine | 2003 | KVIK | 0304AO | 50 m | 2:29.25 | |
13 | 169 | Nielsen Amalie | 2003 | KVIK | 0338AV | 50 m | 2:30.02 | |
14 | 204 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 2:30.20 | |
15 | 233 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 2:30.23 | |
16 | 199 | Vries Lize Janna | 2001 | ORCA NL | 200101948 | 50 m | 2:30.65 | |
17 | 264 | Andersen Sofie | 2001 | SLAGELSE | 0174AM | 50 m | 2:30.88 | |
18 | 289 | Johansen Cæcilie Buchholt | 2001 | HOVEDSTAD | 0152AB | 50 m | 2:31.31 | |
19 | 132 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:31.41 | |
20 | 283 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 2:31.42 | |
21 | 173 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 50 m | 2:31.67 | |
22 | 304 | Vorm Victoria | 2001 | HOVEDSTAD | 0104AF | 50 m | 2:31.83 | |
23 | 185 | Nielsen Astrid | 2002 | ESBJERG | 0276AO | 50 m | 2:32.58 | |
24 | 260 | Petersson Katja Korbo | 2001 | A6 | 0134AA | 50 m | 2:33.36 | |
25 | 288 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 2:33.77 | |
26 | 166 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 50 m | 2:34.88 | |
27 | 69 | Lange Emilie Holst | 2002 | GENTOFTE | 0218AL | 50 m | 2:35.22 | |
28 | 134 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 2:35.73 | |
29 | 306 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 50 m | 2:36.29 | |
30 | 106 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 50 m | 2:36.69 | |
31 | 281 | Gammelgaard Luna | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 2:36.98 | |
32 | 178 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 50 m | 2:37.22 | |
33 | 156 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:37.24 | |
34 | 161 | Jacobsen Luna Fyller | 2003 | KVIK | 0308AO | 50 m | 2:38.20 | |
35 | 293 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:38.86 | |
36 | 294 | Madonsela Emilia Naledi | 2003 | HOVEDSTAD | 0394AV | 50 m | 2:39.50 | |
37 | 290 | Johansen Liva Buchholt | 2003 | HOVEDSTAD | 0306AA | 50 m | 2:39.63 | |
38 | 248 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 50 m | 2:39.69 | |
39 | 97 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 50 m | 2:39.97 | |
40 | 44 | Neergaard Thippe de | 2003 | VAT CPH-MK | 0368AL | 50 m | 2:40.38 | |
41 | 122 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | ALLERØD | 0374AT | 50 m | 2:41.03 | |
42 | 129 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 2:41.26 | |
43 | 338 | Nielsen Camilla Angaard | 2003 | ODDER | 0386AJ | 50 m | 2:42.23 | |
44 | 205 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 50 m | 2:42.25 | |
45 | 246 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 2:42.54 | |
46 | 74 | Schou Amalie | 2003 | GENTOFTE | 0394AC | 50 m | 2:42.77 | |
47 | 98 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 50 m | 2:43.87 | |
48 | 6 | Ívarsdóttir Diljá Rún | 2002 | IRB | 010402-2470 | 50 m | 2:43.88 | |
49 | 157 | Gjerløv Freja | 2003 | KVIK | 0378AC | 50 m | 2:45.21 | |
50 | 201 | Willebrands Eva | 2001 | ORCA NL | 200101510 | 50 m | 2:46.79 | |
51 | 208 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 50 m | 2:49.20 | |
52 | 34 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 2:49.84 | |
53 | 301 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 2:50.33 | |
54 | 4 | Falsdóttir Guðný Birna | 2003 | IRB | 040203-2810 | 50 m | 2:50.87 | |
55 | 243 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 50 m | 2:52.18 | |
56 | 5 | Hilmarsdóttir Birna | 2002 | IRB | 270902-3240 | 50 m | 2:53.34 | |
57 | 193 | Laan Anneke | 2002 | ORCA NL | 200201154 | 50 m | 2:55.66 | |
58 | 64 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:56.57 | |
59 | 102 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 50 m | 2:58.73 | |
60 | 197 | Tiekstra Marrit | 2003 | ORCA NL | 200301796 | 50 m | 3:00.95 | |
61 | 111 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 50 m | 3:06.44 | |
62 | 190 | Beltman Tove | 2003 | ORCA NL | 200301618 | 50 m | 3:11.57 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
Sponsor: ProAlign |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1919-1999 |
1 | 171 | Ovesen Sebastian | 1994 | KVIK | 9429AB | 50 m | 2:04.26 | |
2 | 162 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:05.16 | |
3 | 430 | Khodatskii Kristian | 1999 | RUSSIA | 50 m | 2:06.14 | ||
4 | 181 | Høgild Magnus B. | 1999 | ESBJERG | 9959AD | 50 m | 2:07.41 | |
5 | 188 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | ESBJERG | 9807AD | 50 m | 2:07.85 | |
6 | 228 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 2:08.50 | |
7 | 148 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 2:11.02 | |
8 | 104 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 2:12.50 | |
9 | 334 | Degn Oliver | 1996 | ODDER | 9653AG | 50 m | 2:16.46 | |
10 | 167 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 50 m | 2:16.55 | |
11 | 37 | Skovrup Lasse Kriegel | 1998 | FARUM | 9861AK | 50 m | 2:16.56 | |
12 | 90 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | VAT CPH-MK | 9821AG | 50 m | 2:18.95 | |
13 | 159 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 50 m | 2:19.91 | |
14 | 8 | Ólafsson Ingi Þór | 1999 | IRB | 050199-3399 | 50 m | 2:19.99 | |
15 | 99 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | VATCPH-STT | 9921AF | 50 m | 2:23.58 | |
16 | 250 | Salem Riyan | 1998 | ROSKILDE | 9891AV | 50 m | 2:26.11 | |
17 | 168 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:28.70 | |
18 | 87 | Møller-Jensen Mikkel | 1995 | HVIDOVRE | 9559AD | 50 m | 2:28.89 | |
19 | 240 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 2:28.90 | |
20 | 202 | Ytsma Auke Jan | 1999 | ORCA NL | 199900905 | 50 m | 2:29.54 | |
21 | 221 | Maack Lucas Dybendal | 1999 | LYNGBY | 9923AJ | 50 m | 2:55.87 |
Årg. 2000-2002 |
1 | 170 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 50 m | 2:11.61 | |
2 | 273 | Jørgensen Gustav | 2000 | SLAGELSE | 0075AP | 50 m | 2:14.05 | |
3 | 149 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:15.43 | |
4 | 163 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 50 m | 2:16.16 | |
5 | 251 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 50 m | 2:17.98 | |
6 | 47 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 50 m | 2:18.27 | |
7 | 177 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:18.72 | |
8 | 112 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 2:20.47 | |
9 | 263 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 50 m | 2:20.78 | |
10 | 285 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:20.82 | |
11 | 57 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 2:22.65 | |
12 | 277 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 50 m | 2:22.73 | |
13 | 115 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 50 m | 2:22.84 | |
14 | 267 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 2:23.30 | |
15 | 278 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:23.83 | |
16 | 43 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH-MK | 0119AN | 50 m | 2:24.19 | |
17 | 236 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 2:24.39 | |
18 | 253 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 2:24.44 | |
19 | 96 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 50 m | 2:24.95 | |
20 | 14 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:25.09 | |
21 | 77 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 2:25.50 | |
22 | 184 | Mose Jakob | 2000 | ESBJERG | 0029AF | 50 m | 2:26.21 | |
23 | 317 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 2:26.24 | |
24 | 291 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 2:27.51 | |
25 | 139 | Døssing Emil Kildahl | 2002 | BIRKERØD | 0273AC | 50 m | 2:27.82 | |
26 | 145 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 2:28.75 | |
27 | 123 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 2:28.81 | |
28 | 337 | Nedergaard Thor G. | 2002 | ODDER | 0245AC | 50 m | 2:29.26 | |
29 | 189 | Velasquez Luis | 2001 | ESBJERG | 0127AC | 50 m | 2:30.01 | |
30 | 154 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:30.97 | |
31 | 100 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VATCPH-STT | 0091AC | 50 m | 2:32.94 | |
32 | 244 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 2:33.15 | |
33 | 101 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 2:34.63 | |
34 | 295 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 2:34.68 | |
35 | 133 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 2:36.43 | |
36 | 316 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 2:37.54 | |
37 | 16 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 2:38.24 | |
38 | 15 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 2:39.45 | |
39 | 242 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 50 m | 2:45.22 | |
40 | 331 | Bundgaard Nicholas | 2002 | ODDER | 0249AI | 50 m | 2:45.49 | |
41 | 237 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 2:54.08 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 20 januar 2018 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 13:32 |