Program for Sigma Cup 2018 - Blovstrød
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 101, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:50.90 | |
2 | 22 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 2:00.00 | |
3 | 143 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 2:00.00 | |
4 | 30 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 50 m | 2:04.33 | |
5 | 56 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 2:32.28 | |
6 | 157 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | ||
7 | 158 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | ||
8 | 160 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 102, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:41.57 | |
2 | 62 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:49.96 | |
3 | 26 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 2:00.00 | |
4 | 54 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 2:00.00 | |
5 | 138 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 0937AC | 25 m | 2:00.00 | |
6 | 142 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 2:00.00 | |
7 | 29 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 50 m | 2:10.20 | |
8 | 155 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | ||
9 | 179 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 103, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:25.31 | |
2 | 41 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:28.54 | |
3 | 166 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 50 m | 1:29.27 | |
4 | 81 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:31.15 | |
5 | 48 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:31.86 | |
6 | 165 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:33.11 | |
7 | 193 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:33.37 | |
8 | 243 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:34.21 | |
9 | 8 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:34.49 | |
10 | 40 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:35.10 | |
11 | 194 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:36.21 | |
12 | 23 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:36.77 | |
13 | 195 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:39.26 | |
14 | 102 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:39.82 | |
15 | 101 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:40.29 | |
16 | 140 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:41.04 | |
17 | 207 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:41.65 | |
18 | 103 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:41.82 | |
19 | 6 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:46.01 | |
20 | 93 | Breugel Celine Van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:47.78 | |
21 | 199 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:49.08 | |
22 | 1 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:51.56 | |
23 | 31 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 50 m | 1:55.72 | |
24 | 129 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 1:57.43 | |
25 | 12 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 1:59.24 | |
26 | 17 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 2:00.00 | |
27 | 19 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 2:00.00 | |
28 | 20 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 2:00.00 | |
29 | 21 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 2:00.00 | |
30 | 59 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 2:00.00 | |
31 | 57 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 2:00.99 | |
32 | 83 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | 2:01.30 | |
33 | 55 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 2:03.21 | |
34 | 27 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 50 m | 2:08.50 | |
35 | 252 | Rosted Eva | 1999 | ALLERØD | 9984BD | 25 m | 2:09.00 | |
36 | 58 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 2:14.06 | |
37 | 67 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 2:15.00 | |
38 | 64 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 2:23.51 | |
39 | 53 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 2:23.88 | |
40 | 65 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 2:30.00 | |
41 | 77 | Pede Josefine Nyegaard S. | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
42 | 151 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 104, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 50 m | 1:21.47 | |
2 | 201 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:24.13 | |
3 | 170 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:26.95 | |
4 | 5 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:28.08 | |
5 | 94 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:29.59 | |
6 | 189 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:31.27 | |
7 | 4 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:31.40 | |
8 | 46 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:36.41 | |
9 | 76 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:39.11 | |
10 | 174 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 1:43.96 | |
11 | 96 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:44.74 | |
12 | 74 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 50 m | 1:49.41 | |
13 | 178 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:49.89 | |
14 | 136 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:51.95 | |
15 | 98 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:52.86 | |
16 | 52 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:55.41 | |
17 | 18 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 2:00.00 | |
18 | 60 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 2:05.42 | |
19 | 84 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 2:11.28 | |
20 | 78 | Plough David | 2006 | TRITON B | 25 m | |||
21 | 156 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 105, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 32.38 | |
2 | 164 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 33.89 | |
3 | 11 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 34.02 | |
4 | 242 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 35.53 | |
5 | 193 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 35.98 | |
6 | 45 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 36.21 | |
7 | 200 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 36.56 | |
8 | 73 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 37.10 | |
9 | 2 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 38.50 | |
10 | 8 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 38.66 | |
11 | 167 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 39.13 | |
12 | 205 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 39.98 | |
13 | 204 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 40.02 | |
14 | 91 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 40.32 | |
15 | 41 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 41.04 | |
16 | 16 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 50 m | 41.17 | |
17 | 14 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 41.71 | |
18 | 203 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 41.82 | |
19 | 9 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 42.43 | |
20 | 49 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 43.60 | |
21 | 1 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 43.96 | |
22 | 93 | Breugel Celine Van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 44.97 | |
23 | 6 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 46.67 | |
24 | 101 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 46.92 | |
25 | 239 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 50 m | 48.26 | |
26 | 24 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 50 m | 48.76 | |
27 | 153 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 49.78 | |
28 | 246 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 49.87 | |
29 | 15 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 50.00 | |
30 | 25 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 50.00 | |
31 | 161 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 51.11 | |
32 | 12 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 52.47 | |
33 | 99 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 52.48 | |
34 | 141 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 52.90 | |
35 | 31 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 50 m | 54.65 | |
36 | 162 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 57.87 | |
37 | 151 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | 58.31 | |
38 | 157 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | ||
39 | 158 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | ||
40 | 160 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 106, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 29.40 | |
2 | 171 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 30.96 | |
3 | 248 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 32.34 | |
4 | 70 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | 32.69 | |
5 | 42 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 33.22 | |
6 | 10 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 33.44 | |
7 | 170 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 33.53 | |
8 | 95 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 34.06 | |
9 | 240 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 34.21 | |
10 | 44 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 35.17 | |
11 | 5 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 35.24 | |
12 | 192 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 35.84 | |
13 | 190 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 35.92 | |
14 | 172 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 36.03 | |
15 | 13 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 36.67 | |
16 | 7 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 36.79 | |
17 | 174 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 36.94 | |
18 | 177 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 37.34 | |
19 | 63 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 37.69 | |
20 | 3 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 37.93 | |
21 | 175 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 38.11 | |
22 | 4 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 38.35 | |
23 | 241 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 39.48 | |
24 | 247 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 39.84 | |
25 | 92 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 40.88 | |
26 | 176 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 41.09 | |
27 | 80 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 41.14 | |
28 | 61 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 41.53 | |
29 | 37 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 42.05 | |
30 | 97 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 44.46 | |
31 | 180 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 44.51 | |
32 | 98 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 45.06 | |
33 | 18 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 50.00 | |
34 | 148 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 50.00 | |
35 | 134 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 57.38 | |
36 | 130 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 25 m | 1:00.00 | ||
37 | 149 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 1:00.00 | |
38 | 96 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:04.01 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 107, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:43.20 | |
2 | 193 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 2:52.96 | |
3 | 81 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:53.40 | |
4 | 243 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 2:58.57 | |
5 | 191 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:02.36 | |
6 | 200 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 3:02.47 | |
7 | 199 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 3:03.20 | |
8 | 198 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 3:13.15 | |
9 | 165 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 3:15.57 | |
10 | 48 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 3:15.90 | |
11 | 167 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 3:18.07 | |
12 | 103 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 3:18.53 | |
13 | 194 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 3:20.00 | |
14 | 102 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 3:23.85 | |
15 | 203 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 3:25.00 | |
16 | 197 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:31.63 | |
17 | 245 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 3:33.23 | |
18 | 244 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 3:34.31 | |
19 | 195 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 3:35.66 | |
20 | 239 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 25 m | 3:43.69 | |
21 | 205 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 3:45.12 | |
22 | 161 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 3:49.59 | |
23 | 140 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 3:50.00 | |
24 | 141 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 3:50.58 | |
25 | 207 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 3:58.42 | |
26 | 65 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 4:00.00 | |
27 | 153 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | ||
28 | 162 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 108, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 248 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 50 m | 2:43.93 | |
2 | 201 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 2:48.37 | |
3 | 190 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:54.31 | |
4 | 202 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 2:54.32 | |
5 | 94 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:54.40 | |
6 | 188 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:58.16 | |
7 | 100 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 3:02.63 | |
8 | 44 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 3:05.46 | |
9 | 63 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 3:09.39 | |
10 | 196 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 50 m | 3:09.80 | |
11 | 92 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 3:15.58 | |
12 | 74 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 3:15.61 | |
13 | 189 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 3:20.71 | |
14 | 76 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 3:22.52 | |
15 | 178 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 50 m | 3:25.90 | |
16 | 80 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 3:27.32 | |
17 | 192 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 3:32.60 | |
18 | 176 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 3:32.61 | |
19 | 131 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 3:47.76 | |
20 | 96 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 109, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:30.40 | |
2 | 22 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:40.00 | |
3 | 30 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 1:48.02 | |
4 | 56 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:53.76 | |
5 | 109 | Hansen Liva Dines | 2009 | KVIK | 0958AG | 25 m | 2:00.00 | |
6 | 114 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 132 | Heegaard Kristine | 2009 | BIRKERØD | 0912AH | 25 m | 2:00.00 | |
8 | 79 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 2:17.62 | |
9 | 117 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 2:20.00 | |
10 | 121 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 25 m | 2:21.92 | ||
11 | 108 | Fabricius Linea Skriver | 2009 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 230 | Sand Ida Marie | 2009 | ALLERØD | 0904AD | 25 m | 2:50.75 | |
13 | 229 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | ||
14 | 231 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 110, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:19.10 | |
2 | 61 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:26.16 | |
3 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 1:32.30 | |
4 | 62 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:34.91 | |
5 | 29 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 50 m | 1:35.56 | |
6 | 54 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:37.40 | |
7 | 142 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:37.43 | |
8 | 26 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:40.00 | |
9 | 138 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 0937AC | 25 m | 1:45.00 | |
10 | 112 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 25 m | 1:45.85 | ||
11 | 179 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:46.97 | |
12 | 127 | Andersson Sinus | 2009 | BIRKERØD | 0991AE | 25 m | 1:50.00 | |
13 | 130 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 25 m | 1:50.00 | ||
14 | 128 | Astrup Jonas Bak | 2008 | BIRKERØD | 0889AE | 25 m | 1:56.97 | |
15 | 104 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 2:00.00 | |
16 | 105 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
17 | 120 | Weinreich Oliver Schmidt | 2008 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
18 | 228 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 2:04.26 | |
19 | 126 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 2:08.95 | |
20 | 71 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 2:11.94 | |
21 | 145 | Rosengaard Fabian Brandis | 2010 | BIRKERØD | 1021AB | 25 m | 2:15.62 | |
22 | 225 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | ||
23 | 226 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | ||
24 | 227 | Hansen Mads Wittrup | 2008 | ALLERØD | 0813AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 111, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:04.94 | |
2 | 11 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:09.97 | |
3 | 14 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:10.75 | |
4 | 2 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:10.83 | |
5 | 242 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:11.42 | |
6 | 194 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:12.68 | |
7 | 200 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:14.34 | |
8 | 238 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:15.20 | |
9 | 205 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:17.27 | |
10 | 101 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:17.29 | |
11 | 40 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:17.55 | |
12 | 45 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:17.87 | |
13 | 195 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:17.94 | |
14 | 16 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:18.09 | |
15 | 41 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:18.19 | |
16 | 165 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:20.06 | |
17 | 246 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 1:21.98 | |
18 | 102 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:24.65 | |
19 | 9 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:24.91 | |
20 | 20 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:25.09 | |
21 | 23 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:25.58 | |
22 | 49 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:26.13 | |
23 | 103 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:29.41 | |
24 | 25 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:31.60 | |
25 | 64 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:32.29 | |
26 | 24 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 50 m | 1:34.42 | |
27 | 99 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 1:37.68 | |
28 | 137 | Jensen Petra | 2008 | BIRKERØD | 0802AO | 25 m | 1:38.81 | |
29 | 31 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:40.00 | |
30 | 58 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 1:41.88 | |
31 | 21 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 50 m | 1:41.99 | |
32 | 65 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 1:42.21 | |
33 | 55 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:45.48 | |
34 | 57 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 1:45.77 | |
35 | 83 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:46.35 | |
36 | 15 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:46.77 | |
37 | 53 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 1:48.31 | |
38 | 59 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 1:48.88 | |
39 | 27 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:49.43 | |
40 | 17 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 50 m | 1:55.80 | |
41 | 252 | Rosted Eva | 1999 | ALLERØD | 9984BD | 25 m | 1:57.89 | |
42 | 19 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 50 m | 1:58.95 | |
43 | 67 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 2:11.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 112, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 58.29 | |
2 | 42 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:04.09 | |
3 | 95 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:05.01 | |
4 | 171 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:05.77 | |
5 | 70 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | 1:06.08 | |
6 | 10 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:07.41 | |
7 | 240 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:07.56 | |
8 | 201 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:07.89 | |
9 | 4 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:09.58 | |
10 | 172 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:10.00 | |
11 | 188 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:10.27 | |
12 | 100 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:10.97 | |
13 | 7 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:11.09 | |
14 | 94 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:11.74 | |
15 | 36 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:12.88 | |
16 | 177 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:14.69 | |
17 | 3 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:15.67 | |
18 | 176 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:16.39 | |
19 | 92 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:16.45 | |
20 | 178 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:16.86 | |
21 | 247 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:17.60 | |
22 | 13 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:19.24 | |
23 | 37 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:20.76 | |
24 | 80 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:21.24 | |
25 | 46 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 50 m | 1:21.41 | |
26 | 76 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:22.40 | |
27 | 97 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:23.75 | |
28 | 52 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:27.80 | |
29 | 75 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 50 m | 1:28.53 | |
30 | 84 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:28.98 | |
31 | 149 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 1:34.92 | |
32 | 60 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:38.34 | |
33 | 113 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 0761AJ | 25 m | 1:38.52 | |
34 | 116 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 1:55.02 | |
35 | 78 | Plough David | 2006 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 113, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 37.36 | |
2 | 244 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 37.61 | |
3 | 91 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 38.49 | |
4 | 238 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 38.49 | |
5 | 200 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 38.74 | |
6 | 73 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 39.24 | |
7 | 48 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 39.28 | |
8 | 245 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 41.67 | |
9 | 204 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 50 m | 41.78 | |
10 | 8 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 41.92 | |
11 | 81 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 42.35 | |
12 | 167 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 43.23 | |
13 | 40 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 43.41 | |
14 | 49 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 44.29 | |
15 | 23 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 44.38 | |
16 | 64 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 45.00 | |
17 | 137 | Jensen Petra | 2008 | BIRKERØD | 0802AO | 25 m | 45.20 | |
18 | 24 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 45.78 | |
19 | 20 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 47.27 | |
20 | 28 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 47.87 | |
21 | 93 | Breugel Celine Van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 48.32 | |
22 | 27 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 48.41 | |
23 | 99 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 48.60 | |
24 | 165 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 49.06 | |
25 | 25 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 49.34 | |
26 | 22 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 50.00 | |
27 | 58 | Jørgensen Mette Roat | 2007 | VÆRLØSE | 0716AU | 25 m | 50.00 | |
28 | 21 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 50 m | 50.54 | |
29 | 30 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 51.01 | |
30 | 19 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 50 m | 51.99 | |
31 | 55 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 52.04 | |
32 | 12 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 53.52 | |
33 | 53 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 54.55 | |
34 | 56 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 55.00 | |
35 | 67 | Madsen Caroline | 2008 | LYNGBY | 0872AP | 25 m | 55.16 | |
36 | 17 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 55.46 | |
37 | 109 | Hansen Liva Dines | 2009 | KVIK | 0958AG | 25 m | 56.40 | |
38 | 59 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 58.11 | |
39 | 132 | Heegaard Kristine | 2009 | BIRKERØD | 0912AH | 25 m | 1:00.00 | |
40 | 146 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 1:00.00 | |
41 | 143 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 1:03.07 | |
42 | 121 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 25 m | 1:06.63 | ||
43 | 230 | Sand Ida Marie | 2009 | ALLERØD | 0904AD | 25 m | 1:08.89 | |
44 | 114 | Larsen Ida | 2009 | KVIK | 25 m | 1:10.00 | ||
45 | 117 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 1:10.00 | |
46 | 133 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 25 m | 1:10.00 | ||
47 | 135 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 25 m | 1:10.00 | ||
48 | 108 | Fabricius Linea Skriver | 2009 | KVIK | 25 m | 1:30.00 | ||
49 | 77 | Pede Josefine Nyegaard S. | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
50 | 79 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | ||
51 | 229 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | ||
52 | 231 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 114, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 33.78 | |
2 | 95 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 34.24 | |
3 | 202 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 50 m | 36.61 | |
4 | 171 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 36.86 | |
5 | 196 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 37.09 | |
6 | 44 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 37.23 | |
7 | 174 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 38.06 | |
8 | 100 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 38.80 | |
9 | 36 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 39.20 | |
10 | 74 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 39.34 | |
11 | 192 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 39.57 | |
12 | 92 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 39.65 | |
13 | 177 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 40.30 | |
14 | 170 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 40.72 | |
15 | 175 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 40.81 | |
16 | 37 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 41.50 | |
17 | 75 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 42.10 | |
18 | 172 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 42.45 | |
19 | 63 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 42.49 | |
20 | 97 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 42.80 | |
21 | 80 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 44.69 | |
22 | 136 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 45.65 | |
23 | 131 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 46.24 | |
24 | 180 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 46.74 | |
25 | 29 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 48.09 | |
26 | 26 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 49.67 | |
27 | 54 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 50.05 | |
28 | 52 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 50 m | 50.32 | |
29 | 112 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 25 m | 51.34 | ||
30 | 71 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 51.76 | |
31 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 51.77 | |
32 | 18 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 51.78 | |
33 | 113 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 0761AJ | 25 m | 52.78 | |
34 | 228 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 52.87 | |
35 | 60 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 53.55 | |
36 | 225 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 54.20 | |
37 | 126 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 54.49 | |
38 | 104 | Blaasvær William R. | 2008 | KVIK | 0829AI | 25 m | 55.00 | |
39 | 62 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 55.79 | |
40 | 179 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 59.22 | |
41 | 105 | Brandt Micas Victor Løth | 2008 | KVIK | 25 m | 1:00.00 | ||
42 | 120 | Weinreich Oliver Schmidt | 2008 | KVIK | 25 m | 1:00.00 | ||
43 | 145 | Rosengaard Fabian Brandis | 2010 | BIRKERØD | 1021AB | 25 m | 1:00.02 | |
44 | 128 | Astrup Jonas Bak | 2008 | BIRKERØD | 0889AE | 25 m | 1:06.71 | |
45 | 116 | Lourenco Samuel | 2007 | KVIK | 0761AM | 25 m | 1:09.49 | |
46 | 147 | Sveen Matthias | 2010 | BIRKERØD | 25 m | 1:10.00 | ||
47 | 127 | Andersson Sinus | 2009 | BIRKERØD | 0991AE | 25 m | 1:18.98 | |
48 | 78 | Plough David | 2006 | TRITON B | 25 m | |||
49 | 226 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | ||
50 | 227 | Hansen Mads Wittrup | 2008 | ALLERØD | 0813AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 115, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:42.86 | |
2 | 73 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:53.70 | |
3 | 242 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 2:55.73 | |
4 | 198 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 3:00.00 | |
5 | 91 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 3:02.95 | |
6 | 191 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:03.81 | |
7 | 197 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:06.76 | |
8 | 199 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 3:09.14 | |
9 | 203 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 3:13.83 | |
10 | 2 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 3:15.55 | |
11 | 9 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 3:18.19 | |
12 | 14 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 50 m | 3:18.45 | |
13 | 1 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 3:37.42 | |
14 | 16 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 3:40.00 | |
15 | 6 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 50 m | 3:43.18 | |
16 | 129 | Bergqvist Fiona | 2008 | BIRKERØD | 0854AA | 25 m | 3:50.00 | |
17 | 252 | Rosted Eva | 1999 | ALLERØD | 9984BD | 25 m | 3:56.62 | |
18 | 15 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 4:05.28 | |
19 | 57 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 4:20.00 | |
20 | 83 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 116, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 50 m | 2:31.51 | |
2 | 202 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 2:49.40 | |
3 | 10 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 50 m | 2:54.96 | |
4 | 196 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 2:57.03 | |
5 | 188 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 3:00.01 | |
6 | 98 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 3:03.24 | |
7 | 5 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 3:03.86 | |
8 | 13 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 3:09.99 | |
9 | 3 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 3:11.05 | |
10 | 241 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 3:19.20 | |
11 | 61 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 3:20.00 | |
12 | 75 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 25 m | 3:20.99 | |
13 | 148 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 3:48.28 | |
14 | 134 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 3:50.00 | |
15 | 7 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 50 m | 4:02.62 | |
16 | 155 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | ||
17 | 156 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | ||
18 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 117, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Blingbling | 2007 | VI39 | 25 m | 2:29.00 | ||
2 | 251 | A6 Piger 1 | 2007 | A6 | 25 m | 2:29.58 | ||
3 | 185 | Sigma Piger 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:36.91 | ||
4 | 34 | Helsingør K3 Piger 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:40.98 | ||
5 | 186 | Sigma Piger 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:41.55 | ||
6 | 232 | Lyngby Hydra Girls | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:44.67 | ||
7 | 187 | Sigma Piger 3 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:48.19 | ||
8 | 237 | Lyngby Siren Girls | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:49.67 | ||
9 | 69 | Triton Piger | 2007 | TRITON B | 25 m | 2:50.00 | ||
10 | 236 | Lyngby Naga Girls | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:59.67 | ||
11 | 125 | S5 Birkerød Piger 1 | 2008 | BIRKERØD | 25 m | 3:40.00 | ||
12 | 51 | Værløse Piger | 2010 | VÆRLØSE | 25 m | 3:45.00 | ||
13 | 208 | S5A1 | 2008 | SIGMA | 25 m | |||
14 | 209 | S5A2 | 2008 | SIGMA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 118, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Gunsmoke | 2006 | VI39 | 25 m | 2:18.00 | ||
2 | 183 | Sigma Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:18.77 | ||
3 | 32 | Helsingør K3 Drenge 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:21.29 | ||
4 | 184 | Sigma Drenge 2 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:25.00 | ||
5 | 233 | Lyngby Kraken Boys | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:26.95 | ||
6 | 249 | A6 Drenge 1 | 2006 | A6 | 25 m | 2:28.97 | ||
7 | 234 | Lyngby Leviathan Boys | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:36.95 | ||
8 | 173 | Vilde Bæster | 2006 | VI39 | 25 m | 2:38.00 | ||
9 | 68 | Triton Drenge | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:50.00 | ||
10 | 50 | Værløse Drenge | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | 3:15.00 | ||
11 | 122 | S5 Birkerød Drenge 1 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 3:30.00 | ||
12 | 123 | S5 Birkerød Drenge 2 | 2008 | BIRKERØD | 25 m | |||
13 | 124 | S5 Birkerød Drenge 3 | 2009 | BIRKERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 119, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 56 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 2:15.43 | |
2 | 117 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 2:20.00 | |
3 | 115 | louardi Lina | 2009 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
4 | 121 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 25 m | 2:36.57 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 120, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 39 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 1:30.07 | |
2 | 43 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:33.18 | |
3 | 61 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:33.39 | |
4 | 148 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:40.88 | |
5 | 138 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 0937AC | 25 m | 1:50.00 | |
6 | 112 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 25 m | 1:53.77 | ||
7 | 71 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:56.37 | |
8 | 107 | Engell Jonathan | 2008 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 110 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
10 | 119 | Stougaard Mads | 2008 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 127 | Andersson Sinus | 2009 | BIRKERØD | 0991AE | 25 m | 2:00.00 | |
12 | 221 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 2:05.00 | |
13 | 219 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 2:07.76 | |
14 | 210 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:09.18 | ||
15 | 106 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 2:20.00 | |
16 | 111 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 25 m | 2:20.00 | ||
17 | 82 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 121, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:14.02 | |
2 | 73 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:22.20 | |
3 | 14 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:22.82 | |
4 | 244 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:23.08 | |
5 | 238 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:25.27 | |
6 | 81 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:27.00 | |
7 | 204 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:27.25 | |
8 | 16 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:27.58 | |
9 | 8 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:27.82 | |
10 | 103 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:28.37 | |
11 | 91 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:29.59 | |
12 | 167 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:30.18 | |
13 | 197 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:30.71 | |
14 | 38 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:33.04 | |
15 | 205 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:33.24 | |
16 | 239 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 25 m | 1:34.94 | |
17 | 49 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:36.63 | |
18 | 9 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:36.86 | |
19 | 246 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 1:38.06 | |
20 | 83 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:39.83 | |
21 | 64 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:39.94 | |
22 | 40 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:40.22 | |
23 | 21 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:40.31 | |
24 | 20 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:41.48 | |
25 | 25 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:42.07 | |
26 | 24 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:45.64 | |
27 | 93 | Breugel Celine Van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 50 m | 1:46.12 | |
28 | 65 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 1:46.26 | |
29 | 15 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:46.71 | |
30 | 31 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:48.14 | |
31 | 141 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:48.59 | |
32 | 53 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 1:56.58 | |
33 | 118 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 1:57.62 | |
34 | 217 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 2:00.00 | |
35 | 224 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 2:01.33 | |
36 | 66 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 2:01.59 | |
37 | 211 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 2:05.00 | |
38 | 212 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 2:05.00 | |
39 | 213 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 2:05.00 | |
40 | 215 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
41 | 216 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
42 | 218 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
43 | 222 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 2:05.00 | |
44 | 223 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:05.00 | |
45 | 17 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 50 m | 2:05.55 | |
46 | 214 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:09.00 | ||
47 | 57 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 2:11.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 122, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:06.09 | |
2 | 70 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:07.49 | |
3 | 95 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:13.57 | |
4 | 240 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:17.85 | |
5 | 42 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 50 m | 1:18.66 | |
6 | 196 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:20.28 | |
7 | 44 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:22.00 | |
8 | 177 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:23.37 | |
9 | 174 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:23.42 | |
10 | 92 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:25.13 | |
11 | 36 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:27.03 | |
12 | 172 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:27.41 | |
13 | 74 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:28.59 | |
14 | 98 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:28.79 | |
15 | 100 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 50 m | 1:31.55 | |
16 | 37 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:32.03 | |
17 | 75 | Juhl Emil Koch | 2006 | TRITON B | 0623AG | 50 m | 1:34.64 | |
18 | 176 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:35.53 | |
19 | 63 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:37.25 | |
20 | 35 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:40.15 | |
21 | 80 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:48.09 | |
22 | 220 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 2:05.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 123, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 38.60 | |
2 | 11 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 40.06 | |
3 | 199 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 42.58 | |
4 | 40 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 42.65 | |
5 | 45 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 43.31 | |
6 | 23 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 44.06 | |
7 | 41 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 44.51 | |
8 | 140 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 45.37 | |
9 | 195 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 45.87 | |
10 | 102 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 46.01 | |
11 | 245 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 46.24 | |
12 | 203 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 47.38 | |
13 | 72 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 48.69 | |
14 | 103 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 49.25 | |
15 | 66 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 50.00 | |
16 | 91 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 50.78 | |
17 | 59 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 50.84 | |
18 | 28 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 51.42 | |
19 | 19 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 51.60 | |
20 | 38 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 50 m | 52.03 | |
21 | 31 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 53.03 | |
22 | 212 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 54.60 | |
23 | 206 | Vanell Klara | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 55.00 | ||
24 | 27 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 55.88 | |
25 | 21 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 56.80 | |
26 | 30 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 57.14 | |
27 | 246 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 57.25 | |
28 | 222 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 57.66 | |
29 | 218 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 59.42 | ||
30 | 56 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 1:00.00 | |
31 | 213 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 1:00.20 | |
32 | 215 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:01.00 | ||
33 | 224 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:01.00 | |
34 | 53 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 1:01.26 | |
35 | 55 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 1:01.51 | |
36 | 211 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 1:03.75 | |
37 | 17 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 50 m | 1:04.48 | |
38 | 118 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 1:06.69 | |
39 | 216 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:07.00 | ||
40 | 217 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 1:10.00 | |
41 | 160 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 1:10.85 | |
42 | 143 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 1:13.69 | |
43 | 214 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:14.00 | ||
44 | 223 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:16.63 | |
45 | 22 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:16.79 | |
46 | 117 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 1:20.00 | |
47 | 157 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:28.26 | |
48 | 115 | louardi Lina | 2009 | KVIK | 25 m | 1:30.00 | ||
49 | 79 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:33.49 | |
50 | 121 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 124, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 37.91 | |
2 | 201 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 38.15 | |
3 | 170 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 39.66 | |
4 | 5 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 40.02 | |
5 | 47 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 41.02 | |
6 | 189 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 41.57 | |
7 | 190 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 41.62 | |
8 | 4 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 41.76 | |
9 | 202 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 42.53 | |
10 | 46 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 42.94 | |
11 | 76 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 50 m | 44.67 | |
12 | 174 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 45.04 | |
13 | 94 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 50 m | 45.34 | |
14 | 84 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 47.43 | |
15 | 96 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 47.47 | |
16 | 175 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 47.77 | |
17 | 39 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 50 m | 48.55 | |
18 | 43 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 49.04 | |
19 | 3 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 49.92 | |
20 | 97 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 50.24 | |
21 | 18 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 50.25 | |
22 | 10 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 50.59 | |
23 | 62 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 50.93 | |
24 | 178 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 53.11 | |
25 | 13 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 53.79 | |
26 | 180 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 57.39 | |
27 | 54 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 58.78 | |
28 | 29 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:02.69 | |
29 | 219 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 1:04.55 | |
30 | 210 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:07.00 | ||
31 | 179 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:08.57 | |
32 | 142 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:09.61 | |
33 | 26 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:09.87 | |
34 | 107 | Engell Jonathan | 2008 | KVIK | 25 m | 1:10.00 | ||
35 | 110 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 25 m | 1:10.00 | ||
36 | 112 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 25 m | 1:10.00 | ||
37 | 119 | Stougaard Mads | 2008 | KVIK | 25 m | 1:10.00 | ||
38 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 1:14.97 | |
39 | 221 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:15.43 | |
40 | 155 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 1:15.86 | |
41 | 111 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 25 m | 1:20.00 | ||
42 | 220 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:21.52 | |
43 | 106 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 1:30.00 | |
44 | 82 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 125, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:35.84 | |
2 | 242 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 2:43.53 | |
3 | 191 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 50 m | 2:48.19 | |
4 | 16 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 3:01.24 | |
5 | 6 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 3:08.38 | |
6 | 25 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 3:22.46 | |
7 | 20 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 3:30.00 | |
8 | 24 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 3:30.00 | |
9 | 72 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 3:30.56 | |
10 | 12 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 50 m | 3:35.21 | |
11 | 64 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 3:45.00 | |
12 | 151 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | 3:48.48 | |
13 | 15 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 3:54.50 | |
14 | 57 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 4:00.00 | |
15 | 157 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 126, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:22.70 | |
2 | 95 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:23.59 | |
3 | 4 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 2:38.94 | |
4 | 100 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:45.15 | |
5 | 74 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 2:48.02 | |
6 | 202 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 2:49.22 | |
7 | 176 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 50 m | 2:49.63 | |
8 | 181 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 2:52.28 | |
9 | 97 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 2:58.38 | |
10 | 63 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 50 m | 2:59.97 | |
11 | 7 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 3:06.41 | |
12 | 136 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 3:07.18 | |
13 | 35 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 3:18.42 | |
14 | 52 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 3:21.52 | |
15 | 156 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 3:22.70 | |
16 | 80 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 3:27.39 | |
17 | 149 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 3:36.05 | |
18 | 60 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 3:40.00 | |
19 | 155 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | ||
20 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 127, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 160 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 128, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 175 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 1:28.94 | |
2 | 131 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:50.00 | |
3 | 148 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:50.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 129, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:12.59 | |
2 | 164 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 50 m | 1:15.12 | |
3 | 11 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:22.34 | |
4 | 73 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:26.59 | |
5 | 193 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 50 m | 1:27.28 | |
6 | 14 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:29.99 | |
7 | 198 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:30.84 | |
8 | 243 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:33.08 | |
9 | 167 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:43.01 | |
10 | 9 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:44.94 | |
11 | 153 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:47.97 | |
12 | 6 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:52.27 | |
13 | 1 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:54.16 | |
14 | 99 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 2:02.29 | |
15 | 161 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 2:04.40 | |
16 | 162 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 2:08.03 | |
17 | 12 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 2:10.73 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 130, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:06.50 | |
2 | 171 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 50 m | 1:11.61 | |
3 | 248 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 50 m | 1:17.04 | |
4 | 188 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:19.39 | |
5 | 13 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:24.20 | |
6 | 174 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 50 m | 1:28.01 | |
7 | 177 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:28.21 | |
8 | 94 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:34.81 | |
9 | 4 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:41.10 | |
10 | 3 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:44.77 | |
11 | 44 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | ||
12 | 98 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 131, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 166 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 29.36 | |
2 | 242 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 31.42 | |
3 | 14 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 33.13 | |
4 | 2 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 33.23 | |
5 | 45 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 33.50 | |
6 | 194 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 33.77 | |
7 | 204 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 34.17 | |
8 | 8 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 34.67 | |
9 | 245 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 35.22 | |
10 | 38 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 35.67 | |
11 | 239 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 25 m | 36.47 | |
12 | 165 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 36.63 | |
13 | 1 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 36.82 | |
14 | 23 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 37.63 | |
15 | 101 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 37.87 | |
16 | 103 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 38.39 | |
17 | 49 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 38.80 | |
18 | 102 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 39.70 | |
19 | 72 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 39.72 | |
20 | 21 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 40.27 | |
21 | 28 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 40.42 | |
22 | 19 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 41.18 | |
23 | 139 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 41.20 | |
24 | 12 | Solhart Rosa Rank | 2007 | GLADSAXE | 0762AD | 25 m | 41.73 | |
25 | 206 | Vanell Klara | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 42.00 | ||
26 | 30 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 42.83 | |
27 | 55 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 43.22 | |
28 | 99 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | 43.97 | |
29 | 141 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 44.72 | |
30 | 59 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 44.75 | |
31 | 17 | Bollesen Sara Kjær | 2008 | LYNGBY | 0888AD | 25 m | 46.97 | |
32 | 118 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | 47.01 | |
33 | 53 | Berg Freja Lego | 2007 | VÆRLØSE | 0744AU | 25 m | 47.13 | |
34 | 66 | Duric Galina | 2008 | LYNGBY | 0886AK | 25 m | 47.33 | |
35 | 27 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 49.21 | |
36 | 22 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 49.36 | |
37 | 143 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 51.95 | |
38 | 56 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | 52.41 | |
39 | 115 | louardi Lina | 2009 | KVIK | 25 m | 55.00 | ||
40 | 121 | Øster Julia Højer | 2009 | KVIK | 25 m | 58.34 | ||
41 | 117 | Makne Katinka Als | 2009 | KVIK | 0922AH | 25 m | 59.66 | |
42 | 79 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 1:01.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 132, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 42 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 28.29 | |
2 | 70 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 28.45 | |
3 | 10 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 30.09 | |
4 | 240 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 30.20 | |
5 | 171 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 30.45 | |
6 | 170 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 30.69 | |
7 | 172 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 31.09 | |
8 | 201 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 31.34 | |
9 | 7 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 31.71 | |
10 | 44 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 32.19 | |
11 | 192 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 32.27 | |
12 | 36 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 32.80 | |
13 | 39 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 33.67 | |
14 | 46 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 33.77 | |
15 | 247 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 34.14 | |
16 | 92 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 34.22 | |
17 | 37 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 34.31 | |
18 | 74 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 34.37 | |
19 | 241 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 34.65 | |
20 | 80 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 34.84 | |
21 | 175 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 50 m | 35.30 | |
22 | 176 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 35.35 | |
23 | 181 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 35.45 | |
24 | 43 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 35.96 | |
25 | 178 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 36.01 | |
26 | 180 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 36.33 | |
27 | 98 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 36.55 | |
28 | 136 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 36.58 | |
29 | 61 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 36.80 | |
30 | 96 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 37.42 | |
31 | 35 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 37.49 | |
32 | 144 | Raabymagle Theodor | 2006 | BIRKERØD | 0695AP | 25 m | 38.00 | |
33 | 52 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 39.37 | |
34 | 54 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 40.00 | |
35 | 110 | Høpfner Malte Bøgelund | 2008 | KVIK | 25 m | 40.00 | ||
36 | 119 | Stougaard Mads | 2008 | KVIK | 25 m | 40.00 | ||
37 | 60 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 41.59 | |
38 | 182 | Oliver Nikolaj | 2008 | VI39 | 0837AF | 25 m | 42.27 | |
39 | 149 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 42.75 | |
40 | 29 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 43.11 | |
41 | 138 | Jessen Bastian Albæk | 2009 | BIRKERØD | 0937AC | 25 m | 43.25 | |
42 | 62 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 44.94 | |
43 | 26 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 44.98 | |
44 | 71 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 46.63 | |
45 | 112 | Jakobsen Christian V. F. | 2008 | KVIK | 25 m | 47.36 | ||
46 | 179 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 48.06 | |
47 | 134 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 48.18 | |
48 | 106 | Egerod Kasper | 2008 | KVIK | 0839AI | 25 m | 51.66 | |
49 | 107 | Engell Jonathan | 2008 | KVIK | 25 m | 52.00 | ||
50 | 127 | Andersson Sinus | 2009 | BIRKERØD | 0991AE | 25 m | 52.75 | |
51 | 111 | Hørsving Mathias | 2008 | KVIK | 25 m | 55.00 | ||
52 | 82 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 133, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 50 m | 3:14.43 | |
2 | 81 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 3:18.58 | |
3 | 165 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 50 m | 3:23.27 | |
4 | 193 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:24.35 | |
5 | 191 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:29.23 | |
6 | 198 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 3:30.00 | |
7 | 199 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 3:30.00 | |
8 | 242 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 3:30.10 | |
9 | 8 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 50 m | 3:31.10 | |
10 | 101 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 3:37.25 | |
11 | 23 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:38.18 | |
12 | 140 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 3:38.55 | |
13 | 203 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 3:40.00 | |
14 | 197 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:50.46 | |
15 | 19 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 4:00.00 | |
16 | 205 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 4:01.53 | |
17 | 93 | Breugel Celine Van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 4:06.14 | |
18 | 83 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | 4:13.42 | |
19 | 195 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 4:19.92 | |
20 | 65 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 4:30.00 | |
21 | 194 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 4:36.26 | |
22 | 57 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | 4:40.00 | |
23 | 41 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | ||
24 | 158 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | ||
25 | 161 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | ||
26 | 162 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | ||
27 | 207 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 134, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 201 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 3:06.85 | |
2 | 94 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 3:08.75 | |
3 | 5 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 3:10.79 | |
4 | 170 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 50 m | 3:13.90 | |
5 | 47 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 3:18.30 | |
6 | 189 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 3:19.86 | |
7 | 192 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 3:30.00 | |
8 | 76 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 3:33.22 | |
9 | 188 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 3:36.35 | |
10 | 196 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 3:36.63 | |
11 | 18 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 4:00.00 | |
12 | 131 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 4:28.42 | |
13 | 84 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 135, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:39.60 | |
2 | 158 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 2:00.48 | |
3 | 30 | Weiste Maria | 2009 | LYNGBY | 0978AA | 25 m | 2:08.96 | |
4 | 22 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 2:09.10 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 136, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:33.43 | |
2 | 39 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:36.08 | |
3 | 61 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:36.16 | |
4 | 180 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:43.28 | |
5 | 62 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:45.30 | |
6 | 29 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:46.22 | |
7 | 134 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:48.95 | |
8 | 142 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:50.00 | |
9 | 54 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:55.00 | |
10 | 26 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:56.57 | |
11 | 210 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
12 | 179 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 2:06.95 | |
13 | 221 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 2:11.78 | |
14 | 219 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 2:22.89 | |
15 | 71 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 137, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:15.14 | |
2 | 198 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:20.19 | |
3 | 243 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:21.69 | |
4 | 2 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:24.21 | |
5 | 199 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:24.49 | |
6 | 193 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:24.89 | |
7 | 191 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:26.09 | |
8 | 204 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:26.19 | |
9 | 73 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:26.66 | |
10 | 194 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:27.19 | |
11 | 16 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:28.10 | |
12 | 41 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:28.43 | |
13 | 40 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:28.69 | |
14 | 91 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 1:29.04 | |
15 | 203 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:29.08 | |
16 | 45 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:29.19 | |
17 | 245 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:29.31 | |
18 | 238 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:29.69 | |
19 | 195 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:30.04 | |
20 | 101 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:31.38 | |
21 | 244 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:31.80 | |
22 | 205 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:31.93 | |
23 | 38 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:32.37 | |
24 | 102 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:33.52 | |
25 | 197 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:35.93 | |
26 | 153 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:36.14 | |
27 | 167 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:36.71 | |
28 | 24 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:36.72 | |
29 | 25 | Peick-Kristensen Amilia | 2008 | LYNGBY | 0842AJ | 25 m | 1:38.09 | |
30 | 6 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:38.36 | |
31 | 49 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:38.88 | |
32 | 139 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:40.09 | |
33 | 72 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 1:41.18 | |
34 | 1 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:41.38 | |
35 | 9 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:42.60 | |
36 | 93 | Breugel Celine Van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | 1:44.21 | |
37 | 31 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:45.87 | |
38 | 207 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:46.04 | |
39 | 151 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | 1:47.08 | |
40 | 15 | Barfoed Olivia | 2007 | LYNGBY | 0762AL | 25 m | 1:49.06 | |
41 | 83 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:51.42 | |
42 | 20 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:53.07 | |
43 | 59 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 1:55.00 | |
44 | 64 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:55.00 | |
45 | 222 | Nietzson-Bentholm Svea | 2008 | VAT CPH-MK | 0822AM | 25 m | 1:55.95 | |
46 | 65 | Bang Liva | 2008 | LYNGBY | 0812AE | 25 m | 1:56.02 | |
47 | 212 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:57.00 | |
48 | 27 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:59.01 | |
49 | 55 | Eriksen Sofie K. | 2007 | VÆRLØSE | 0754AU | 25 m | 2:00.00 | |
50 | 214 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
51 | 215 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
52 | 216 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:05.00 | ||
53 | 217 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 2:05.00 | |
54 | 224 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 2:05.00 | |
55 | 218 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 25 m | 2:07.13 | ||
56 | 211 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 2:08.79 | |
57 | 213 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 2:14.27 | |
58 | 223 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:43.20 | |
59 | 99 | Jensen Alma Hartmann | 2007 | LYNGBY | 0744AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 138, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 70 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:11.66 | |
2 | 169 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:12.66 | |
3 | 202 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:14.62 | |
4 | 248 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:16.04 | |
5 | 5 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:17.09 | |
6 | 42 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:17.79 | |
7 | 95 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:17.96 | |
8 | 188 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:19.63 | |
9 | 47 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:19.74 | |
10 | 100 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:20.58 | |
11 | 196 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:21.10 | |
12 | 192 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:22.71 | |
13 | 189 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:24.52 | |
14 | 7 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:25.51 | |
15 | 190 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:25.64 | |
16 | 177 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:26.50 | |
17 | 74 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:27.99 | |
18 | 13 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:28.07 | |
19 | 247 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:28.33 | |
20 | 63 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:28.54 | |
21 | 3 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:28.61 | |
22 | 46 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:28.72 | |
23 | 36 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:28.94 | |
24 | 181 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:29.77 | |
25 | 172 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:30.15 | |
26 | 97 | Hartvigsen Alexander | 2006 | LYNGBY | 0661AL | 25 m | 1:30.60 | |
27 | 241 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:31.14 | |
28 | 84 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:31.89 | |
29 | 76 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:33.46 | |
30 | 80 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:33.58 | |
31 | 178 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:34.66 | |
32 | 96 | Hammergart Marcus | 2006 | LYNGBY | 0649AG | 25 m | 1:35.91 | |
33 | 18 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:36.78 | |
34 | 35 | Allin Laurits Højgaard | 2006 | HELSINGØR | 0659AI | 25 m | 1:37.01 | |
35 | 37 | Clausen Jonas Holm | 2006 | HELSINGØR | 0603AK | 25 m | 1:38.02 | |
36 | 156 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 1:41.15 | |
37 | 52 | Asskildt Kaare | 2006 | VÆRLØSE | 0659AJ | 25 m | 1:49.20 | |
38 | 60 | Krabbe Julius Holst | 2007 | VÆRLØSE | 0749AL | 25 m | 1:50.00 | |
39 | 144 | Raabymagle Theodor | 2006 | BIRKERØD | 0695AP | 25 m | 1:54.29 | |
40 | 220 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 2:16.07 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 139, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 163 | Blingbling | 2007 | VI39 | 25 m | 2:11.00 | ||
2 | 251 | A6 Piger 1 | 2007 | A6 | 25 m | 2:11.58 | ||
3 | 185 | Sigma Piger 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:14.58 | ||
4 | 186 | Sigma Piger 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:18.67 | ||
5 | 34 | Helsingør K3 Piger 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.30 | ||
6 | 187 | Sigma Piger 3 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:26.67 | ||
7 | 232 | Lyngby Hydra Girls | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:26.74 | ||
8 | 237 | Lyngby Siren Girls | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:30.74 | ||
9 | 69 | Triton Piger | 2007 | TRITON B | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 236 | Lyngby Naga Girls | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:40.74 | ||
11 | 51 | Værløse Piger | 2010 | VÆRLØSE | 25 m | 3:00.00 | ||
12 | 125 | S5 Birkerød Piger 1 | 2008 | BIRKERØD | 25 m | 3:00.00 | ||
13 | 208 | S5A1 | 2008 | SIGMA | 25 m | |||
14 | 209 | S5A2 | 2008 | SIGMA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |
Løb 140, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Gunsmoke | 2006 | VI39 | 25 m | 1:59.00 | ||
2 | 32 | Helsingør K3 Drenge 1 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:02.34 | ||
3 | 183 | Sigma Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:03.95 | ||
4 | 249 | A6 Drenge 1 | 2006 | A6 | 25 m | 2:07.84 | ||
5 | 184 | Sigma Drenge 2 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:08.00 | ||
6 | 233 | Lyngby Kraken Boys | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:12.17 | ||
7 | 173 | Vilde Bæster | 2006 | VI39 | 25 m | 2:13.00 | ||
8 | 33 | Helsingør K3 Drenge 2 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:13.01 | ||
9 | 235 | Lyngby Leviathan Boys | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:20.17 | ||
10 | 50 | Værløse Drenge | 2008 | VÆRLØSE | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 68 | Triton Drenge | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:35.00 | ||
12 | 122 | S5 Birkerød Drenge 1 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 3:00.00 | ||
13 | 123 | S5 Birkerød Drenge 2 | 2008 | BIRKERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 november 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 19:35 |