Ohjelma Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Julia Lindgren |
Falu Simsällskap |
2004 |
AN0604 |
25m |
26.82 |
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Ellen Banestig |
Täby Sim |
2002 |
BT1802 |
25m |
26.89 |
|
|
|
|
|
3 |
156 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
25m |
27.05 |
|
|
|
|
|
4 |
20 |
|
Alva Abrahamsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AQ6604 |
25m |
27.40 |
|
|
|
|
|
5 |
110 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
25m |
27.81 |
|
|
|
|
|
6 |
10 |
|
Maja Eriksson |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
AM6602 |
25m |
27.83 |
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Elin Logander |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AS8605 |
25m |
27.94 |
|
|
|
|
|
8 |
250 |
|
Frida Gustafsson |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AM5401 |
25m |
27.97 |
EFT |
|
9 |
191 |
|
Emma Cullberg |
Örebro Simallians |
2002 |
BA8202 |
25m |
27.98 |
|
|
|
|
|
10 |
188 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
28.08 |
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Wilma Wennerberg |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AG3201 |
25m |
28.10 |
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Sofia Tossavainen |
Täby Sim |
2005 |
AJ2805 |
25m |
28.25 |
EFT |
|
13 |
67 |
|
Sara Strömsöe |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV2406 |
25m |
28.26 |
|
|
|
|
|
14 |
61 |
|
Amanda Jobs |
Falu Simsällskap |
2003 |
AK0203 |
25m |
28.30 |
|
|
|
|
|
15 |
104 |
|
Anna Ladis |
Täby Sim |
2001 |
BH7801 |
25m |
28.37 |
|
|
|
|
|
16 |
80 |
|
Filippa Karlsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AF8804 |
25m |
28.64 |
|
|
|
|
|
17 |
16 |
|
Elsa Staaf |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AV2203 |
25m |
28.81 |
|
|
|
|
|
18 |
9 |
|
Adina Nyström |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
BD3699 |
25m |
28.94 |
|
|
|
|
|
19 |
177 |
|
Linnea Zetterlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2003 |
AO5403 |
25m |
29.04 |
|
|
|
|
|
20 |
18 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
25m |
29.31 |
|
|
|
|
|
21 |
29 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
29.67 |
|
|
|
|
|
22 |
126 |
|
Elina Hellgren |
Täby Sim |
2004 |
BA2404 |
25m |
29.72 |
|
|
|
|
|
23 |
229 |
|
Ellen Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2001 |
BP7201 |
25m |
29.74 |
|
|
|
|
|
24 |
197 |
|
Alina Umbaeva |
Örebro Simallians |
2005 |
AG4605 |
25m |
29.75 |
|
|
|
|
|
25 |
139 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
25m |
29.79 |
|
|
|
|
|
26 |
134 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
29.95 |
|
|
|
|
|
27 |
62 |
|
Ellen Lundin |
Falu Simsällskap |
2005 |
AB5405 |
25m |
30.00 |
|
|
|
|
|
28 |
199 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
Örebro Simallians |
2003 |
BQ8203 |
25m |
30.12 |
|
|
|
|
|
29 |
15 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
25m |
30.20 |
|
|
|
|
|
30 |
65 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
30.21 |
|
|
|
|
|
31 |
233 |
|
Emelie Widhe |
Strängnäs Simklubb |
2001 |
AN0401 |
25m |
30.23 |
|
|
|
|
|
32 |
116 |
|
Emelie Bergvall |
Täby Sim |
2003 |
BC4603 |
25m |
30.54 |
|
|
|
|
|
33 |
118 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
30.61 |
|
|
|
|
|
34 |
125 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
25m |
30.62 |
|
|
|
|
|
35 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
25m |
30.87 |
|
|
|
|
|
36 |
25 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
25m |
30.87 |
|
|
|
|
|
37 |
235 |
|
Vera Romin |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AG1605 |
25m |
30.93 |
|
|
|
|
|
38 |
31 |
|
Selma Hasanbegovic |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
BC6605 |
25m |
31.02 |
|
|
|
|
|
39 |
227 |
|
Emma Sebelius |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2002 |
AN7402 |
25m |
31.04 |
|
|
|
|
|
40 |
34 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
231 |
|
Felicia Sobotka |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AQ2805 |
25m |
31.23 |
|
|
|
|
|
42 |
244 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
CA3603 |
25m |
31.26 |
|
|
|
|
|
43 |
145 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
31.33 |
|
|
|
|
|
44 |
176 |
|
Selma Åström |
Upplands-Bro Simsällskap |
2003 |
AA5403 |
25m |
31.43 |
|
|
|
|
|
45 |
182 |
|
Ellen Sundquist |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AU8406 |
25m |
32.11 |
|
|
|
|
|
46 |
114 |
|
Dina Larsson |
Täby Sim |
2004 |
AN1804 |
25m |
32.11 |
|
|
|
|
|
47 |
22 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
32.18 |
|
|
|
|
|
48 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
32.19 |
|
|
|
|
|
49 |
85 |
|
Elin Andersson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AU7405 |
25m |
32.23 |
|
|
|
|
|
50 |
26 |
|
Alice Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA7407 |
25m |
32.25 |
|
|
|
|
|
51 |
66 |
|
Moa Öhlund |
Falu Simsällskap |
2005 |
AU0805 |
25m |
32.28 |
|
|
|
|
|
52 |
74 |
|
Ida Tengvall Williams |
Falu Simsällskap |
2005 |
BM6405 |
25m |
32.36 |
|
|
|
|
|
53 |
228 |
|
Tyra Jacobsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AB0805 |
25m |
32.84 |
|
|
|
|
|
54 |
96 |
|
Elsa Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2003 |
AP4803 |
25m |
32.87 |
|
|
|
|
|
55 |
202 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
33.04 |
|
|
|
|
|
56 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
33.08 |
|
|
|
|
|
57 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
25m |
33.15 |
|
|
|
|
|
58 |
178 |
|
Elsa Kjellström |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AA1406 |
25m |
33.74 |
|
|
|
|
|
59 |
180 |
|
Elin Söderlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AJ6206 |
25m |
33.76 |
|
|
|
|
|
60 |
179 |
|
Linnea Malm |
Upplands-Bro Simsällskap |
2005 |
AS2405 |
25m |
33.99 |
|
|
|
|
|
61 |
84 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
BH5604 |
25m |
34.15 |
|
|
|
|
|
62 |
91 |
|
Agnes Skog |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
BG4406 |
25m |
34.16 |
|
|
|
|
|
63 |
240 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
Strängnäs Simklubb |
2008 |
AB9608 |
25m |
34.39 |
|
|
|
|
|
64 |
23 |
|
Linnéa Magnusson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH1405 |
50m |
34.69 |
|
|
|
|
|
65 |
69 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
50m |
34.70 |
|
|
|
|
|
66 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
25m |
34.72 |
|
|
|
|
|
67 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
34.88 |
|
|
|
|
|
68 |
245 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
25m |
34.97 |
|
|
|
|
|
69 |
30 |
|
Amanda Malmström |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AE1407 |
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
70 |
201 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
35.00 |
|
|
|
|
|
71 |
100 |
|
Emmie Wendborg |
Nyköpings Simsällskap |
2006 |
AN1606 |
25m |
35.03 |
|
|
|
|
|
72 |
236 |
|
Thilde Roshag |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AH3806 |
50m |
35.05 |
|
|
|
|
|
73 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
50m |
35.38 |
|
|
|
|
|
74 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
50m |
35.44 |
|
|
|
|
|
75 |
73 |
|
Doris von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2008 |
AE9808 |
25m |
35.50 |
|
|
|
|
|
76 |
71 |
|
Carla Karsberg |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ1407 |
25m |
35.79 |
|
|
|
|
|
77 |
205 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
36.31 |
|
|
|
|
|
78 |
242 |
|
Louise Lowe |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
BJ2805 |
50m |
36.35 |
|
|
|
|
|
79 |
75 |
|
Thea Klingberg |
Falu Simsällskap |
2006 |
BC1806 |
25m |
36.40 |
|
|
|
|
|
80 |
42 |
|
Isabelle Marek |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AP7408 |
25m |
36.75 |
|
|
|
|
|
81 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
36.79 |
|
|
|
|
|
82 |
39 |
|
Ellen Vikström |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BK8606 |
50m |
37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
206 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
50m |
37.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
43 |
|
Maya-Li Orrego |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AT0808 |
25m |
38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
89 |
|
Cindra Lindström |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
AS4806 |
25m |
38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
238 |
|
Paula Edebrink |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AP4806 |
50m |
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
41.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
50m |
41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
184 |
|
Noelia Cypriansen |
Upplands-Bro Simsällskap |
2009 |
AG7409 |
25m |
45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
215 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
45.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
78 |
|
Linnèa Eriksson |
Karlshamns Simklubb |
2010 |
AF3410 |
25m |
45.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
217 |
|
Cassandra Norlander |
Örebro Simallians |
2008 |
AX7808 |
25m |
54.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
92 |
|
Ella Forsmark |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
BX7005 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:42:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
TYR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
185 |
|
Jonathan Kling |
Örebro Simallians |
1993 |
AF1193 |
25m |
22.12 |
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
William Brand |
Eskilstuna Simklubb |
1998 |
AN2198 |
25m |
23.34 |
|
|
|
|
|
3 |
190 |
|
Oscar Wilhelmsson |
Örebro Simallians |
2002 |
AM3902 |
25m |
24.53 |
|
|
|
|
|
4 |
200 |
|
Rudolfs Stupans |
Örebro Simallians |
1999 |
AX0599 |
25m |
24.71 |
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
25m |
24.81 |
|
|
|
|
|
6 |
193 |
|
Hannes Börjel |
Örebro Simallians |
2002 |
AO4502 |
25m |
25.32 |
|
|
|
|
|
7 |
5 |
|
Eldin Kadic |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
AG5199 |
25m |
25.47 |
|
|
|
|
|
8 |
195 |
|
Adrijan Danqi |
Örebro Simallians |
2002 |
AS2502 |
25m |
25.81 |
|
|
|
|
|
9 |
14 |
|
Axel Thorsén |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AH6503 |
25m |
26.22 |
|
|
|
|
|
10 |
8 |
|
Eskil Jonsson |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AA5303 |
25m |
26.27 |
|
|
|
|
|
11 |
13 |
|
Henrik Tran |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AC0704 |
25m |
26.51 |
|
|
|
|
|
12 |
132 |
|
David Alonso |
Täby Sim |
2003 |
AS6703 |
25m |
26.58 |
|
|
|
|
|
13 |
198 |
|
Anton Svennberg |
Örebro Simallians |
2002 |
AV3702 |
50m |
26.79 |
|
|
|
|
|
14 |
214 |
|
Parsa Najafi |
Örebro Simallians |
1999 |
AY6399 |
25m |
26.81 |
|
|
|
|
|
15 |
82 |
|
Olle Pettersson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AJ1304 |
25m |
27.06 |
|
|
|
|
|
16 |
87 |
|
Amadeus Ahlman |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AW4703 |
25m |
27.25 |
|
|
|
|
|
17 |
230 |
|
David Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2004 |
AO2104 |
25m |
27.89 |
|
|
|
|
|
18 |
24 |
|
Maximilian Holm |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AD7305 |
25m |
27.97 |
|
|
|
|
|
19 |
234 |
|
Artur Romin |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
AJ0303 |
25m |
28.16 |
|
|
|
|
|
20 |
98 |
|
Ludvig Persson |
Nyköpings Simsällskap |
2004 |
AD9304 |
25m |
28.17 |
|
|
|
|
|
21 |
129 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
2003 |
AS3503 |
25m |
28.33 |
|
|
|
|
|
22 |
232 |
|
Leo Karlsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
AH6706 |
25m |
28.80 |
|
|
|
|
|
23 |
11 |
|
Fredrik Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB7104 |
25m |
28.82 |
|
|
|
|
|
24 |
37 |
|
Mario Orrego |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AR5106 |
25m |
28.88 |
EFT |
|
25 |
189 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
29.28 |
|
|
|
|
|
26 |
99 |
|
Lucas Wendborg |
Nyköpings Simsällskap |
2004 |
AH1104 |
25m |
29.51 |
|
|
|
|
|
27 |
239 |
|
Elias Arvidsson |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AN7705 |
25m |
29.95 |
|
|
|
|
|
28 |
130 |
|
Albin Kappling |
Täby Sim |
2003 |
AS2503 |
25m |
30.04 |
|
|
|
|
|
29 |
64 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
30.06 |
|
|
|
|
|
30 |
246 |
|
Thure Essén |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AY1505 |
25m |
30.27 |
|
|
|
|
|
31 |
150 |
|
Eric Fransson |
Täby Sim |
2006 |
AN0506 |
25m |
30.77 |
|
|
|
|
|
32 |
17 |
|
Eric Åhlén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AA1506 |
25m |
30.85 |
|
|
|
|
|
33 |
88 |
|
Gustav Fager |
Katrineholms Simsällskap |
2007 |
AC6707 |
25m |
31.01 |
|
|
|
|
|
34 |
72 |
|
Linus von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2006 |
AN6306 |
25m |
31.06 |
|
|
|
|
|
35 |
151 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
2005 |
AR4705 |
25m |
31.11 |
|
|
|
|
|
36 |
243 |
|
Adam Lidholm |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AM4306 |
25m |
31.26 |
|
|
|
|
|
37 |
158 |
|
Filip Norlin |
Täby Sim |
2005 |
AV5505 |
25m |
31.57 |
|
|
|
|
|
38 |
68 |
|
Gustav Bondensson |
Falu Simsällskap |
2007 |
AD7307 |
25m |
32.07 |
|
|
|
|
|
39 |
203 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
32.22 |
|
|
|
|
|
40 |
4 |
|
Viggo Redlund |
Simklubben Ena |
2005 |
AV2305 |
25m |
32.67 |
|
|
|
|
|
41 |
254 |
|
Alfred Lindberg |
Upplands-Bro Simsällskap |
2004 |
AX4304 |
25m |
32.97 |
EFT |
|
42 |
251 |
|
Filip Bjällås |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA7107 |
25m |
33.07 |
EFT |
|
43 |
237 |
|
Sigvard Göransson |
Strängnäs Simklubb |
2007 |
AB6707 |
25m |
33.49 |
|
|
|
|
|
44 |
36 |
|
Carl Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AO6306 |
25m |
34.10 |
|
|
|
|
|
45 |
40 |
|
Hanliang Xie |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AS5706 |
50m |
34.52 |
|
|
|
|
|
46 |
35 |
|
Jacky Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AF8707 |
25m |
34.83 |
|
|
|
|
|
47 |
90 |
|
Johan Ekroth |
Katrineholms Simsällskap |
2002 |
AZ9702 |
25m |
35.45 |
|
|
|
|
|
48 |
86 |
|
Felix Eriksson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AI0705 |
25m |
35.75 |
|
|
|
|
|
49 |
32 |
|
Oscar Åhlén |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AA7708 |
25m |
36.03 |
|
|
|
|
|
50 |
253 |
|
Axel Svensson |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AG1306 |
25m |
36.53 |
EFT |
|
51 |
76 |
|
Linus Bäcke |
Falu Simsällskap |
2006 |
AW0906 |
25m |
37.56 |
|
|
|
|
|
52 |
216 |
|
Sebastian Norlander |
Örebro Simallians |
2007 |
AO1907 |
25m |
38.14 |
|
|
|
|
|
53 |
252 |
|
Albert Sjögren |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA8107 |
25m |
38.91 |
EFT |
|
54 |
181 |
|
William Vide |
Upplands-Bro Simsällskap |
2008 |
AA5308 |
25m |
39.41 |
|
|
|
|
|
55 |
83 |
|
August Siverskog |
Katrineholms Simsällskap |
2007 |
AA8707 |
25m |
40.48 |
|
|
|
|
|
56 |
33 |
|
Oliver Sohlén |
Eskilstuna Simklubb |
2009 |
AA3109 |
25m |
41.51 |
|
|
|
|
|
57 |
94 |
|
Melvin Eriksson |
Köpings Simsällskap |
2006 |
AW1306 |
25m |
42.06 |
|
|
|
|
|
58 |
218 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
44.41 |
|
|
|
|
|
59 |
95 |
|
Dante Leval |
Köpings Simsällskap |
2007 |
AT6307 |
25m |
44.91 |
|
|
|
|
|
60 |
213 |
|
Edwin Svedell |
Örebro Simallians |
2006 |
AS8106 |
25m |
45.73 |
|
|
|
|
|
61 |
41 |
|
Olle Jansten |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AM7707 |
25m |
48.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
194 |
|
Julia Månsson |
Örebro Simallians |
2002 |
BL9202 |
25m |
2:27.51 |
|
|
|
|
|
2 |
109 |
|
Ingrid Franks |
Täby Sim |
2003 |
AT5603 |
25m |
2:39.48 |
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Embla Börjesson |
Täby Sim |
2002 |
AZ1802 |
25m |
2:39.49 |
|
|
|
|
|
4 |
105 |
|
Smilla Hedlund |
Täby Sim |
2001 |
BH5801 |
25m |
2:46.40 |
|
|
|
|
|
5 |
15 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
25m |
2:47.36 |
|
|
|
|
|
6 |
9 |
|
Adina Nyström |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
BD3699 |
25m |
2:48.99 |
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
25m |
2:49.71 |
|
|
|
|
|
8 |
113 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
25m |
2:52.65 |
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
25m |
2:54.18 |
|
|
|
|
|
10 |
124 |
|
Emma Sommar |
Täby Sim |
2004 |
BA5604 |
25m |
2:54.23 |
|
|
|
|
|
11 |
28 |
|
Elin Logander |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AS8605 |
25m |
2:54.39 |
|
|
|
|
|
12 |
65 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
2:56.29 |
|
|
|
|
|
13 |
119 |
|
Amanda Borgfors |
Täby Sim |
2004 |
AS1804 |
25m |
2:57.25 |
|
|
|
|
|
14 |
157 |
|
Amanda Sandberg |
Täby Sim |
2003 |
CC3403 |
25m |
2:58.00 |
|
|
|
|
|
15 |
196 |
|
Josefina Näsén |
Örebro Simallians |
2005 |
AF7805 |
50m |
3:00.25 |
|
|
|
|
|
16 |
148 |
|
Olivia Svensson |
Täby Sim |
2003 |
CA4203 |
50m |
3:00.70 |
|
|
|
|
|
17 |
140 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
25m |
3:02.53 |
|
|
|
|
|
18 |
244 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
CA3603 |
25m |
3:04.75 |
|
|
|
|
|
19 |
136 |
|
Alice Davies |
Täby Sim |
2004 |
BH5404 |
25m |
3:06.17 |
|
|
|
|
|
20 |
19 |
|
Ellen Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF1605 |
25m |
3:06.36 |
|
|
|
|
|
21 |
104 |
|
Anna Ladis |
Täby Sim |
2001 |
BH7801 |
25m |
3:09.15 |
|
|
|
|
|
22 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
3:13.25 |
|
|
|
|
|
23 |
34 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
50m |
3:14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
228 |
|
Tyra Jacobsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AB0805 |
25m |
3:20.31 |
|
|
|
|
|
25 |
84 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
BH5604 |
25m |
3:20.73 |
|
|
|
|
|
26 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
25m |
3:20.91 |
|
|
|
|
|
27 |
202 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
3:26.85 |
|
|
|
|
|
28 |
235 |
|
Vera Romin |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AG1605 |
50m |
3:28.19 |
|
|
|
|
|
29 |
236 |
|
Thilde Roshag |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AH3806 |
50m |
3:28.74 |
|
|
|
|
|
30 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
3:39.21 |
|
|
|
|
|
31 |
89 |
|
Cindra Lindström |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
AS4806 |
25m |
3:41.77 |
|
|
|
|
|
32 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
3:46.42 |
|
|
|
|
|
33 |
31 |
|
Selma Hasanbegovic |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
BC6605 |
25m |
3:55.20 |
|
|
|
|
|
34 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
3:58.67 |
|
|
|
|
|
35 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
4:16.75 |
|
|
|
|
|
36 |
92 |
|
Ella Forsmark |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
BX7005 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
183 |
|
Ebba Fors |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
BI7806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
144 |
|
Linnea Wiberg |
Täby Sim |
2006 |
AV1406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
242 |
|
Louise Lowe |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
BJ2805 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
185 |
|
Jonathan Kling |
Örebro Simallians |
1993 |
AF1193 |
25m |
54.46 |
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
William Brand |
Eskilstuna Simklubb |
1998 |
AN2198 |
25m |
54.72 |
|
|
|
|
|
3 |
186 |
|
Simon Baastad |
Örebro Simallians |
2002 |
AC2102 |
25m |
1:01.72 |
|
|
|
|
|
4 |
111 |
|
Gustav Ahlqvist |
Täby Sim |
2003 |
AK6503 |
25m |
1:02.77 |
|
|
|
|
|
5 |
115 |
|
Isac Rune |
Täby Sim |
2003 |
AM9503 |
50m |
1:03.51 |
|
|
|
|
|
6 |
102 |
|
Andres Pöllänen |
Täby Sim |
2001 |
AM5901 |
25m |
1:03.55 |
|
|
|
|
|
7 |
112 |
|
Alexander Bergström |
Täby Sim |
2002 |
AP2502 |
50m |
1:03.73 |
|
|
|
|
|
8 |
214 |
|
Parsa Najafi |
Örebro Simallians |
1999 |
AY6399 |
25m |
1:04.11 |
|
|
|
|
|
9 |
79 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
25m |
1:04.27 |
|
|
|
|
|
10 |
14 |
|
Axel Thorsén |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AH6503 |
25m |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
11 |
11 |
|
Fredrik Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB7104 |
25m |
1:07.30 |
|
|
|
|
|
12 |
13 |
|
Henrik Tran |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AC0704 |
25m |
1:07.36 |
|
|
|
|
|
13 |
37 |
|
Mario Orrego |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AR5106 |
25m |
1:08.57 |
|
|
|
|
|
14 |
132 |
|
David Alonso |
Täby Sim |
2003 |
AS6703 |
25m |
1:09.46 |
|
|
|
|
|
15 |
232 |
|
Leo Karlsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
AH6706 |
25m |
1:10.70 |
|
|
|
|
|
16 |
234 |
|
Artur Romin |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
AJ0303 |
25m |
1:11.19 |
|
|
|
|
|
17 |
98 |
|
Ludvig Persson |
Nyköpings Simsällskap |
2004 |
AD9304 |
25m |
1:11.67 |
|
|
|
|
|
18 |
120 |
|
Leo Güleryüz |
Täby Sim |
2006 |
AA4906 |
25m |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
19 |
239 |
|
Elias Arvidsson |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AN7705 |
25m |
1:13.53 |
EFT |
|
20 |
17 |
|
Eric Åhlén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AA1506 |
25m |
1:15.59 |
|
|
|
|
|
21 |
64 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
1:18.09 |
|
|
|
|
|
22 |
152 |
|
Ludvig Berndtsson |
Täby Sim |
2005 |
AR8705 |
25m |
1:18.89 |
|
|
|
|
|
23 |
155 |
|
Robin Suves |
Täby Sim |
2006 |
AS1306 |
50m |
1:19.50 |
|
|
|
|
|
24 |
147 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
Täby Sim |
2006 |
AM7706 |
50m |
1:20.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
243 |
|
Adam Lidholm |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AM4306 |
25m |
1:21.78 |
|
|
|
|
|
26 |
237 |
|
Sigvard Göransson |
Strängnäs Simklubb |
2007 |
AB6707 |
25m |
1:22.44 |
|
|
|
|
|
27 |
151 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
2005 |
AR4705 |
50m |
1:23.83 |
|
|
|
|
|
28 |
4 |
|
Viggo Redlund |
Simklubben Ena |
2005 |
AV2305 |
50m |
1:24.03 |
|
|
|
|
|
29 |
36 |
|
Carl Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AO6306 |
25m |
1:24.79 |
|
|
|
|
|
30 |
203 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
1:32.41 |
|
|
|
|
|
31 |
149 |
|
William Zhao |
Täby Sim |
2006 |
AN8306 |
25m |
1:36.57 |
|
|
|
|
|
32 |
153 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
50m |
1:43.27 |
|
|
|
|
|
33 |
253 |
|
Axel Svensson |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AG1306 |
25m |
1:45.68 |
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
100m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Julia Lindgren |
Falu Simsällskap |
2004 |
AN0604 |
25m |
1:04.04 |
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Amanda Jobs |
Falu Simsällskap |
2003 |
AK0203 |
25m |
1:04.99 |
|
|
|
|
|
3 |
250 |
|
Frida Gustafsson |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AM5401 |
25m |
1:05.59 |
EFT |
|
4 |
108 |
|
Jennie Ewerbring |
Täby Sim |
2003 |
AT6603 |
50m |
1:06.10 |
|
|
|
|
|
5 |
16 |
|
Elsa Staaf |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AV2203 |
50m |
1:06.24 |
|
|
|
|
|
6 |
191 |
|
Emma Cullberg |
Örebro Simallians |
2002 |
BA8202 |
25m |
1:06.45 |
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Elina Hellgren |
Täby Sim |
2004 |
BA2404 |
25m |
1:06.75 |
|
|
|
|
|
8 |
196 |
|
Josefina Näsén |
Örebro Simallians |
2005 |
AF7805 |
25m |
1:07.35 |
|
|
|
|
|
9 |
197 |
|
Alina Umbaeva |
Örebro Simallians |
2005 |
AG4605 |
50m |
1:07.52 |
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Maja Eriksson |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
AM6602 |
25m |
1:07.55 |
|
|
|
|
|
11 |
101 |
|
Jennifer Nyblom |
Täby Sim |
2003 |
AC1603 |
25m |
1:07.67 |
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Sofia Tossavainen |
Täby Sim |
2005 |
AJ2805 |
25m |
1:07.72 |
EFT |
|
13 |
110 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
25m |
1:08.34 |
|
|
|
|
|
14 |
233 |
|
Emelie Widhe |
Strängnäs Simklubb |
2001 |
AN0401 |
25m |
1:10.75 |
|
|
|
|
|
15 |
125 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
50m |
1:12.30 |
|
|
|
|
|
16 |
67 |
|
Sara Strömsöe |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV2406 |
25m |
1:12.76 |
|
|
|
|
|
17 |
187 |
|
Jennifer Titus |
Örebro Simallians |
2002 |
AG5402 |
25m |
1:12.98 |
|
|
|
|
|
18 |
29 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
1:13.09 |
|
|
|
|
|
19 |
103 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
50m |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
20 |
62 |
|
Ellen Lundin |
Falu Simsällskap |
2005 |
AB5405 |
25m |
1:13.62 |
|
|
|
|
|
21 |
143 |
|
Emma Alsén |
Täby Sim |
2007 |
AJ5207 |
25m |
1:14.28 |
|
|
|
|
|
22 |
27 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
25m |
1:14.43 |
|
|
|
|
|
23 |
123 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
25m |
1:15.27 |
|
|
|
|
|
24 |
133 |
|
Amanda Björklund |
Täby Sim |
2006 |
AF1606 |
25m |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
25 |
116 |
|
Emelie Bergvall |
Täby Sim |
2003 |
BC4603 |
25m |
1:17.52 |
|
|
|
|
|
26 |
140 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
25m |
1:18.95 |
|
|
|
|
|
27 |
134 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
1:19.42 |
|
|
|
|
|
28 |
25 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
25m |
1:21.40 |
|
|
|
|
|
29 |
113 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
25m |
1:22.10 |
|
|
|
|
|
30 |
22 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
1:22.57 |
|
|
|
|
|
31 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
25m |
1:22.89 |
|
|
|
|
|
32 |
137 |
|
Tuva Lundberg |
Täby Sim |
2006 |
AJ6406 |
25m |
1:23.87 |
|
|
|
|
|
33 |
131 |
|
Maja Lingham |
Täby Sim |
2004 |
BC8204 |
25m |
1:27.13 |
|
|
|
|
|
34 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:32.03 |
|
|
|
|
|
35 |
146 |
|
Ida Lindqvist |
Täby Sim |
2005 |
BH5205 |
50m |
1:32.04 |
|
|
|
|
|
36 |
85 |
|
Elin Andersson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AU7405 |
25m |
1:32.28 |
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
1:32.64 |
|
|
|
|
|
38 |
179 |
|
Linnea Malm |
Upplands-Bro Simsällskap |
2005 |
AS2405 |
25m |
1:32.77 |
|
|
|
|
|
39 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:32.78 |
|
|
|
|
|
40 |
202 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:34.06 |
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
25m |
1:34.29 |
|
|
|
|
|
42 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
1:35.21 |
|
|
|
|
|
43 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:40.62 |
|
|
|
|
|
44 |
91 |
|
Agnes Skog |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
BG4406 |
25m |
1:41.66 |
|
|
|
|
|
45 |
206 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
1:43.62 |
|
|
|
|
|
46 |
141 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
1:47.63 |
|
|
|
|
|
47 |
205 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:47.68 |
|
|
|
|
|
48 |
138 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
50m |
1:50.18 |
|
|
|
|
|
49 |
154 |
|
Ellie Söderholm |
Täby Sim |
2005 |
BR1405 |
25m |
1:51.57 |
|
|
|
|
|
50 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
1:56.20 |
|
|
|
|
|
51 |
183 |
|
Ebba Fors |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
BI7806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
180 |
|
Elin Söderlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AJ6206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
42 |
|
Isabelle Marek |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AP7408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
198 |
|
Anton Svennberg |
Örebro Simallians |
2002 |
AV3702 |
25m |
2:34.13 |
|
|
|
|
|
2 |
195 |
|
Adrijan Danqi |
Örebro Simallians |
2002 |
AS2502 |
25m |
2:37.28 |
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
2004 |
AI2904 |
50m |
2:39.39 |
|
|
|
|
|
4 |
142 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
2005 |
AO6705 |
25m |
2:39.73 |
|
|
|
|
|
5 |
82 |
|
Olle Pettersson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AJ1304 |
25m |
2:42.03 |
|
|
|
|
|
6 |
189 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
2:51.32 |
|
|
|
|
|
7 |
246 |
|
Thure Essén |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AY1505 |
50m |
3:12.30 |
|
|
|
|
|
8 |
21 |
|
Olle Thorsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AA6706 |
50m |
3:21.97 |
|
|
|
|
|
9 |
90 |
|
Johan Ekroth |
Katrineholms Simsällskap |
2002 |
AZ9702 |
25m |
3:47.78 |
|
|
|
|
|
10 |
254 |
|
Alfred Lindberg |
Upplands-Bro Simsällskap |
2004 |
AX4304 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
11 |
40 |
|
Hanliang Xie |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AS5706 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
216 |
|
Sebastian Norlander |
Örebro Simallians |
2007 |
AO1907 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
218 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
83 |
|
August Siverskog |
Katrineholms Simsällskap |
2007 |
AA8707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
135 |
|
Ellen Banestig |
Täby Sim |
2002 |
BT1802 |
25m |
1:04.36 |
|
|
|
|
|
2 |
188 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
1:06.18 |
|
|
|
|
|
3 |
63 |
|
Julia Lindgren |
Falu Simsällskap |
2004 |
AN0604 |
25m |
1:06.35 |
|
|
|
|
|
4 |
156 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
50m |
1:07.96 |
|
|
|
|
|
5 |
191 |
|
Emma Cullberg |
Örebro Simallians |
2002 |
BA8202 |
25m |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
6 |
192 |
|
Julia Pietsch |
Örebro Simallians |
2005 |
AB0605 |
25m |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
7 |
18 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
25m |
1:08.56 |
|
|
|
|
|
8 |
101 |
|
Jennifer Nyblom |
Täby Sim |
2003 |
AC1603 |
25m |
1:08.90 |
|
|
|
|
|
9 |
159 |
|
Ylva Lindén |
Täby Sim |
2003 |
CD8203 |
50m |
1:10.31 |
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Wilma Wennerberg |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AG3201 |
25m |
1:10.59 |
|
|
|
|
|
11 |
20 |
|
Alva Abrahamsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AQ6604 |
25m |
1:11.49 |
|
|
|
|
|
12 |
114 |
|
Dina Larsson |
Täby Sim |
2004 |
AN1804 |
50m |
1:11.69 |
|
|
|
|
|
13 |
233 |
|
Emelie Widhe |
Strängnäs Simklubb |
2001 |
AN0401 |
25m |
1:11.82 |
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
1:12.48 |
|
|
|
|
|
15 |
10 |
|
Maja Eriksson |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
AM6602 |
50m |
1:12.61 |
|
|
|
|
|
16 |
229 |
|
Ellen Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2001 |
BP7201 |
25m |
1:12.63 |
|
|
|
|
|
17 |
27 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
25m |
1:13.70 |
|
|
|
|
|
18 |
80 |
|
Filippa Karlsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AF8804 |
25m |
1:13.98 |
|
|
|
|
|
19 |
139 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
25m |
1:14.22 |
|
|
|
|
|
20 |
123 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
25m |
1:14.48 |
|
|
|
|
|
21 |
133 |
|
Amanda Björklund |
Täby Sim |
2006 |
AF1606 |
25m |
1:14.62 |
|
|
|
|
|
22 |
145 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
1:14.78 |
|
|
|
|
|
23 |
62 |
|
Ellen Lundin |
Falu Simsällskap |
2005 |
AB5405 |
25m |
1:14.99 |
|
|
|
|
|
24 |
199 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
Örebro Simallians |
2003 |
BQ8203 |
25m |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
25 |
227 |
|
Emma Sebelius |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2002 |
AN7402 |
25m |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
26 |
105 |
|
Smilla Hedlund |
Täby Sim |
2001 |
BH5801 |
25m |
1:15.25 |
|
|
|
|
|
27 |
137 |
|
Tuva Lundberg |
Täby Sim |
2006 |
AJ6406 |
25m |
1:15.81 |
|
|
|
|
|
28 |
118 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
1:16.49 |
|
|
|
|
|
29 |
143 |
|
Emma Alsén |
Täby Sim |
2007 |
AJ5207 |
25m |
1:18.91 |
|
|
|
|
|
30 |
26 |
|
Alice Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA7407 |
25m |
1:19.22 |
|
|
|
|
|
31 |
131 |
|
Maja Lingham |
Täby Sim |
2004 |
BC8204 |
25m |
1:19.52 |
|
|
|
|
|
32 |
201 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
1:20.62 |
|
|
|
|
|
33 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
25m |
1:20.92 |
|
|
|
|
|
34 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
35 |
146 |
|
Ida Lindqvist |
Täby Sim |
2005 |
BH5205 |
25m |
1:22.42 |
|
|
|
|
|
36 |
34 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
1:22.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
202 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:23.26 |
|
|
|
|
|
38 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
25m |
1:25.71 |
|
|
|
|
|
40 |
179 |
|
Linnea Malm |
Upplands-Bro Simsällskap |
2005 |
AS2405 |
25m |
1:26.77 |
|
|
|
|
|
41 |
96 |
|
Elsa Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2003 |
AP4803 |
25m |
1:26.78 |
|
|
|
|
|
42 |
100 |
|
Emmie Wendborg |
Nyköpings Simsällskap |
2006 |
AN1606 |
25m |
1:27.54 |
|
|
|
|
|
43 |
138 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
25m |
1:27.81 |
|
|
|
|
|
44 |
236 |
|
Thilde Roshag |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AH3806 |
25m |
1:27.85 |
|
|
|
|
|
45 |
69 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
25m |
1:27.96 |
|
|
|
|
|
46 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:28.12 |
|
|
|
|
|
47 |
23 |
|
Linnéa Magnusson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH1405 |
25m |
1:28.84 |
|
|
|
|
|
48 |
141 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
1:28.86 |
|
|
|
|
|
49 |
205 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:29.08 |
|
|
|
|
|
50 |
73 |
|
Doris von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2008 |
AE9808 |
25m |
1:29.57 |
|
|
|
|
|
51 |
182 |
|
Ellen Sundquist |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AU8406 |
25m |
1:29.80 |
|
|
|
|
|
52 |
71 |
|
Carla Karsberg |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ1407 |
25m |
1:30.18 |
|
|
|
|
|
53 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
54 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
25m |
1:30.78 |
|
|
|
|
|
55 |
144 |
|
Linnea Wiberg |
Täby Sim |
2006 |
AV1406 |
25m |
1:31.85 |
|
|
|
|
|
56 |
154 |
|
Ellie Söderholm |
Täby Sim |
2005 |
BR1405 |
50m |
1:32.59 |
|
|
|
|
|
57 |
180 |
|
Elin Söderlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AJ6206 |
25m |
1:32.64 |
|
|
|
|
|
58 |
238 |
|
Paula Edebrink |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AP4806 |
25m |
1:33.10 |
|
|
|
|
|
59 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
1:33.85 |
|
|
|
|
|
60 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
1:34.29 |
|
|
|
|
|
61 |
42 |
|
Isabelle Marek |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AP7408 |
25m |
1:35.18 |
|
|
|
|
|
62 |
245 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
50m |
1:35.35 |
|
|
|
|
|
63 |
39 |
|
Ellen Vikström |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BK8606 |
25m |
1:36.20 |
|
|
|
|
|
64 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
1:40.02 |
|
|
|
|
|
65 |
38 |
|
Agnes Gustafsson |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AV1807 |
25m |
1:40.77 |
|
|
|
|
|
66 |
89 |
|
Cindra Lindström |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
AS4806 |
25m |
1:43.44 |
|
|
|
|
|
67 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
50m |
1:52.30 |
|
|
|
|
|
68 |
215 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
50m |
1:57.27 |
|
|
|
|
|
69 |
78 |
|
Linnèa Eriksson |
Karlshamns Simklubb |
2010 |
AF3410 |
25m |
1:58.31 |
|
|
|
|
|
70 |
74 |
|
Ida Tengvall Williams |
Falu Simsällskap |
2005 |
BM6405 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
111 |
|
Gustav Ahlqvist |
Täby Sim |
2003 |
AK6503 |
25m |
58.22 |
|
|
|
|
|
2 |
79 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
25m |
1:01.78 |
|
|
|
|
|
3 |
200 |
|
Rudolfs Stupans |
Örebro Simallians |
1999 |
AX0599 |
25m |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
4 |
193 |
|
Hannes Börjel |
Örebro Simallians |
2002 |
AO4502 |
25m |
1:05.10 |
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Eskil Jonsson |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AA5303 |
25m |
1:05.36 |
|
|
|
|
|
6 |
12 |
|
Carl Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB8104 |
25m |
1:05.69 |
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Maximilian Holm |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AD7305 |
25m |
1:09.34 |
|
|
|
|
|
8 |
115 |
|
Isac Rune |
Täby Sim |
2003 |
AM9503 |
25m |
1:09.64 |
|
|
|
|
|
9 |
98 |
|
Ludvig Persson |
Nyköpings Simsällskap |
2004 |
AD9304 |
25m |
1:10.30 |
|
|
|
|
|
10 |
99 |
|
Lucas Wendborg |
Nyköpings Simsällskap |
2004 |
AH1104 |
25m |
1:11.13 |
|
|
|
|
|
11 |
152 |
|
Ludvig Berndtsson |
Täby Sim |
2005 |
AR8705 |
25m |
1:11.73 |
|
|
|
|
|
12 |
120 |
|
Leo Güleryüz |
Täby Sim |
2006 |
AA4906 |
25m |
1:12.59 |
|
|
|
|
|
13 |
129 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
2003 |
AS3503 |
25m |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
14 |
155 |
|
Robin Suves |
Täby Sim |
2006 |
AS1306 |
25m |
1:14.69 |
|
|
|
|
|
15 |
72 |
|
Linus von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2006 |
AN6306 |
25m |
1:15.34 |
|
|
|
|
|
16 |
87 |
|
Amadeus Ahlman |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AW4703 |
25m |
1:15.76 |
|
|
|
|
|
17 |
147 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
Täby Sim |
2006 |
AM7706 |
25m |
1:16.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
130 |
|
Albin Kappling |
Täby Sim |
2003 |
AS2503 |
50m |
1:17.75 |
|
|
|
|
|
19 |
64 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
1:19.62 |
|
|
|
|
|
20 |
150 |
|
Eric Fransson |
Täby Sim |
2006 |
AN0506 |
25m |
1:22.90 |
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Viggo Redlund |
Simklubben Ena |
2005 |
AV2305 |
25m |
1:23.28 |
|
|
|
|
|
22 |
203 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
1:23.52 |
|
|
|
|
|
23 |
251 |
|
Filip Bjällås |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA7107 |
25m |
1:24.51 |
EFT |
|
24 |
68 |
|
Gustav Bondensson |
Falu Simsällskap |
2007 |
AD7307 |
25m |
1:24.60 |
|
|
|
|
|
25 |
246 |
|
Thure Essén |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AY1505 |
25m |
1:26.31 |
|
|
|
|
|
26 |
158 |
|
Filip Norlin |
Täby Sim |
2005 |
AV5505 |
25m |
1:26.57 |
|
|
|
|
|
27 |
88 |
|
Gustav Fager |
Katrineholms Simsällskap |
2007 |
AC6707 |
25m |
1:26.88 |
|
|
|
|
|
28 |
149 |
|
William Zhao |
Täby Sim |
2006 |
AN8306 |
25m |
1:27.71 |
|
|
|
|
|
29 |
153 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
25m |
1:30.43 |
|
|
|
|
|
30 |
76 |
|
Linus Bäcke |
Falu Simsällskap |
2006 |
AW0906 |
50m |
1:30.95 |
|
|
|
|
|
31 |
254 |
|
Alfred Lindberg |
Upplands-Bro Simsällskap |
2004 |
AX4304 |
25m |
1:32.32 |
EFT |
|
32 |
252 |
|
Albert Sjögren |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA8107 |
25m |
1:32.60 |
EFT |
|
33 |
86 |
|
Felix Eriksson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AI0705 |
25m |
1:34.40 |
|
|
|
|
|
34 |
253 |
|
Axel Svensson |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AG1306 |
25m |
1:34.68 |
EFT |
|
35 |
35 |
|
Jacky Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AF8707 |
25m |
1:37.60 |
|
|
|
|
|
36 |
213 |
|
Edwin Svedell |
Örebro Simallians |
2006 |
AS8106 |
25m |
1:53.54 |
|
|
|
|
|
37 |
218 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
50m |
1:54.61 |
|
|
|
|
|
38 |
83 |
|
August Siverskog |
Katrineholms Simsällskap |
2007 |
AA8707 |
25m |
1:56.64 |
|
|
|
|
|
39 |
216 |
|
Sebastian Norlander |
Örebro Simallians |
2007 |
AO1907 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
41 |
|
Olle Jansten |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AM7707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Julia Lindgren |
Falu Simsällskap |
2004 |
AN0604 |
25m |
1:07.22 |
|
|
|
|
|
2 |
194 |
|
Julia Månsson |
Örebro Simallians |
2002 |
BL9202 |
25m |
1:07.62 |
|
|
|
|
|
3 |
106 |
|
Embla Börjesson |
Täby Sim |
2002 |
AZ1802 |
25m |
1:07.93 |
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Amanda Jobs |
Falu Simsällskap |
2003 |
AK0203 |
25m |
1:09.58 |
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
25m |
1:10.50 |
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Elin Logander |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AS8605 |
25m |
1:10.55 |
|
|
|
|
|
7 |
160 |
|
Sofia Tossavainen |
Täby Sim |
2005 |
AJ2805 |
25m |
1:10.80 |
EFT |
|
8 |
109 |
|
Ingrid Franks |
Täby Sim |
2003 |
AT5603 |
25m |
1:11.32 |
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
25m |
1:11.72 |
|
|
|
|
|
10 |
157 |
|
Amanda Sandberg |
Täby Sim |
2003 |
CC3403 |
25m |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
11 |
9 |
|
Adina Nyström |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
BD3699 |
25m |
1:12.26 |
|
|
|
|
|
12 |
177 |
|
Linnea Zetterlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2003 |
AO5403 |
25m |
1:12.59 |
|
|
|
|
|
13 |
65 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
1:12.73 |
|
|
|
|
|
14 |
176 |
|
Selma Åström |
Upplands-Bro Simsällskap |
2003 |
AA5403 |
25m |
1:13.06 |
|
|
|
|
|
15 |
15 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
25m |
1:13.16 |
|
|
|
|
|
16 |
197 |
|
Alina Umbaeva |
Örebro Simallians |
2005 |
AG4605 |
25m |
1:13.32 |
|
|
|
|
|
17 |
199 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
Örebro Simallians |
2003 |
BQ8203 |
25m |
1:13.43 |
|
|
|
|
|
18 |
67 |
|
Sara Strömsöe |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV2406 |
25m |
1:13.79 |
|
|
|
|
|
19 |
104 |
|
Anna Ladis |
Täby Sim |
2001 |
BH7801 |
25m |
1:14.21 |
|
|
|
|
|
20 |
29 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
1:14.61 |
|
|
|
|
|
21 |
108 |
|
Jennie Ewerbring |
Täby Sim |
2003 |
AT6603 |
25m |
1:15.04 |
|
|
|
|
|
22 |
187 |
|
Jennifer Titus |
Örebro Simallians |
2002 |
AG5402 |
25m |
1:15.56 |
|
|
|
|
|
23 |
62 |
|
Ellen Lundin |
Falu Simsällskap |
2005 |
AB5405 |
25m |
1:15.58 |
|
|
|
|
|
24 |
80 |
|
Filippa Karlsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AF8804 |
25m |
1:16.40 |
|
|
|
|
|
25 |
227 |
|
Emma Sebelius |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2002 |
AN7402 |
25m |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
26 |
25 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
25m |
1:18.89 |
|
|
|
|
|
27 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
25m |
1:19.30 |
|
|
|
|
|
28 |
26 |
|
Alice Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA7407 |
25m |
1:19.64 |
|
|
|
|
|
29 |
183 |
|
Ebba Fors |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
BI7806 |
25m |
1:20.00 |
|
|
|
|
|
30 |
31 |
|
Selma Hasanbegovic |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
BC6605 |
25m |
1:20.13 |
|
|
|
|
|
31 |
231 |
|
Felicia Sobotka |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AQ2805 |
25m |
1:20.15 |
|
|
|
|
|
32 |
19 |
|
Ellen Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF1605 |
25m |
1:20.29 |
|
|
|
|
|
33 |
244 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
CA3603 |
25m |
1:21.83 |
|
|
|
|
|
34 |
96 |
|
Elsa Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2003 |
AP4803 |
25m |
1:22.46 |
|
|
|
|
|
35 |
22 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
1:23.15 |
|
|
|
|
|
36 |
235 |
|
Vera Romin |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AG1605 |
25m |
1:23.49 |
|
|
|
|
|
37 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
25m |
1:23.56 |
|
|
|
|
|
38 |
202 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:23.66 |
|
|
|
|
|
39 |
84 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
BH5604 |
25m |
1:23.66 |
|
|
|
|
|
40 |
85 |
|
Elin Andersson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AU7405 |
25m |
1:25.05 |
|
|
|
|
|
41 |
228 |
|
Tyra Jacobsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AB0805 |
25m |
1:25.72 |
|
|
|
|
|
42 |
73 |
|
Doris von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2008 |
AE9808 |
25m |
1:26.03 |
|
|
|
|
|
43 |
179 |
|
Linnea Malm |
Upplands-Bro Simsällskap |
2005 |
AS2405 |
25m |
1:26.11 |
|
|
|
|
|
44 |
30 |
|
Amanda Malmström |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AE1407 |
25m |
1:26.29 |
|
|
|
|
|
45 |
201 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
1:26.95 |
|
|
|
|
|
46 |
180 |
|
Elin Söderlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AJ6206 |
25m |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
47 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
1:27.52 |
|
|
|
|
|
48 |
240 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
Strängnäs Simklubb |
2008 |
AB9608 |
25m |
1:27.85 |
|
|
|
|
|
49 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:27.93 |
|
|
|
|
|
50 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
25m |
1:28.62 |
|
|
|
|
|
51 |
66 |
|
Moa Öhlund |
Falu Simsällskap |
2005 |
AU0805 |
25m |
1:28.64 |
|
|
|
|
|
52 |
91 |
|
Agnes Skog |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
BG4406 |
25m |
1:29.01 |
|
|
|
|
|
53 |
100 |
|
Emmie Wendborg |
Nyköpings Simsällskap |
2006 |
AN1606 |
25m |
1:29.64 |
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
1:29.80 |
|
|
|
|
|
55 |
75 |
|
Thea Klingberg |
Falu Simsällskap |
2006 |
BC1806 |
25m |
1:29.82 |
|
|
|
|
|
56 |
182 |
|
Ellen Sundquist |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AU8406 |
25m |
1:30.30 |
|
|
|
|
|
57 |
74 |
|
Ida Tengvall Williams |
Falu Simsällskap |
2005 |
BM6405 |
25m |
1:30.95 |
|
|
|
|
|
58 |
178 |
|
Elsa Kjellström |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AA1406 |
25m |
1:31.06 |
|
|
|
|
|
59 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:31.33 |
|
|
|
|
|
60 |
69 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
25m |
1:31.83 |
|
|
|
|
|
61 |
71 |
|
Carla Karsberg |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ1407 |
25m |
1:32.09 |
|
|
|
|
|
62 |
245 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
25m |
1:32.16 |
|
|
|
|
|
63 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:33.56 |
|
|
|
|
|
64 |
89 |
|
Cindra Lindström |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
AS4806 |
25m |
1:33.56 |
|
|
|
|
|
65 |
236 |
|
Thilde Roshag |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AH3806 |
25m |
1:34.04 |
|
|
|
|
|
66 |
42 |
|
Isabelle Marek |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AP7408 |
25m |
1:35.47 |
|
|
|
|
|
67 |
38 |
|
Agnes Gustafsson |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AV1807 |
25m |
1:36.25 |
|
|
|
|
|
68 |
43 |
|
Maya-Li Orrego |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AT0808 |
25m |
1:36.37 |
|
|
|
|
|
69 |
206 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
1:36.90 |
|
|
|
|
|
70 |
39 |
|
Ellen Vikström |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BK8606 |
25m |
1:37.57 |
|
|
|
|
|
71 |
205 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:38.26 |
|
|
|
|
|
72 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
1:39.76 |
|
|
|
|
|
73 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
1:42.23 |
|
|
|
|
|
74 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
1:43.62 |
|
|
|
|
|
75 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
1:52.84 |
|
|
|
|
|
76 |
78 |
|
Linnèa Eriksson |
Karlshamns Simklubb |
2010 |
AF3410 |
25m |
1:56.15 |
|
|
|
|
|
77 |
215 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
1:58.70 |
|
|
|
|
|
78 |
184 |
|
Noelia Cypriansen |
Upplands-Bro Simsällskap |
2009 |
AG7409 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
242 |
|
Louise Lowe |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
BJ2805 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
238 |
|
Paula Edebrink |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AP4806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
217 |
|
Cassandra Norlander |
Örebro Simallians |
2008 |
AX7808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
186 |
|
Simon Baastad |
Örebro Simallians |
2002 |
AC2102 |
25m |
1:04.05 |
|
|
|
|
|
2 |
195 |
|
Adrijan Danqi |
Örebro Simallians |
2002 |
AS2502 |
25m |
1:04.31 |
|
|
|
|
|
3 |
79 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
25m |
1:04.45 |
|
|
|
|
|
4 |
198 |
|
Anton Svennberg |
Örebro Simallians |
2002 |
AV3702 |
25m |
1:04.59 |
|
|
|
|
|
5 |
190 |
|
Oscar Wilhelmsson |
Örebro Simallians |
2002 |
AM3902 |
25m |
1:05.03 |
|
|
|
|
|
6 |
115 |
|
Isac Rune |
Täby Sim |
2003 |
AM9503 |
25m |
1:05.27 |
|
|
|
|
|
7 |
102 |
|
Andres Pöllänen |
Täby Sim |
2001 |
AM5901 |
25m |
1:06.83 |
|
|
|
|
|
8 |
112 |
|
Alexander Bergström |
Täby Sim |
2002 |
AP2502 |
25m |
1:06.89 |
|
|
|
|
|
9 |
82 |
|
Olle Pettersson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AJ1304 |
25m |
1:07.57 |
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Mario Orrego |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AR5106 |
25m |
1:08.85 |
|
|
|
|
|
11 |
13 |
|
Henrik Tran |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AC0704 |
25m |
1:08.95 |
|
|
|
|
|
12 |
230 |
|
David Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2004 |
AO2104 |
25m |
1:09.16 |
|
|
|
|
|
13 |
24 |
|
Maximilian Holm |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AD7305 |
25m |
1:09.28 |
|
|
|
|
|
14 |
11 |
|
Fredrik Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB7104 |
25m |
1:09.32 |
|
|
|
|
|
15 |
234 |
|
Artur Romin |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
AJ0303 |
25m |
1:09.59 |
|
|
|
|
|
16 |
12 |
|
Carl Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB8104 |
25m |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
17 |
232 |
|
Leo Karlsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
AH6706 |
25m |
1:11.86 |
|
|
|
|
|
18 |
189 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
19 |
129 |
|
Jousef Hanna |
Täby Sim |
2003 |
AS3503 |
25m |
1:12.44 |
|
|
|
|
|
20 |
130 |
|
Albin Kappling |
Täby Sim |
2003 |
AS2503 |
25m |
1:14.52 |
|
|
|
|
|
21 |
98 |
|
Ludvig Persson |
Nyköpings Simsällskap |
2004 |
AD9304 |
25m |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
22 |
72 |
|
Linus von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2006 |
AN6306 |
25m |
1:16.59 |
|
|
|
|
|
23 |
87 |
|
Amadeus Ahlman |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AW4703 |
25m |
1:16.68 |
|
|
|
|
|
24 |
239 |
|
Elias Arvidsson |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AN7705 |
25m |
1:16.95 |
|
|
|
|
|
25 |
64 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
1:17.44 |
|
|
|
|
|
26 |
99 |
|
Lucas Wendborg |
Nyköpings Simsällskap |
2004 |
AH1104 |
25m |
1:20.24 |
|
|
|
|
|
27 |
36 |
|
Carl Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AO6306 |
25m |
1:21.20 |
|
|
|
|
|
28 |
237 |
|
Sigvard Göransson |
Strängnäs Simklubb |
2007 |
AB6707 |
25m |
1:22.21 |
|
|
|
|
|
29 |
203 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
1:23.00 |
|
|
|
|
|
30 |
246 |
|
Thure Essén |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AY1505 |
25m |
1:23.16 |
|
|
|
|
|
31 |
251 |
|
Filip Bjällås |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA7107 |
25m |
1:23.68 |
EFT |
|
32 |
21 |
|
Olle Thorsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AA6706 |
25m |
1:23.84 |
|
|
|
|
|
33 |
243 |
|
Adam Lidholm |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AM4306 |
25m |
1:24.63 |
|
|
|
|
|
34 |
88 |
|
Gustav Fager |
Katrineholms Simsällskap |
2007 |
AC6707 |
25m |
1:24.84 |
|
|
|
|
|
35 |
35 |
|
Jacky Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AF8707 |
25m |
1:26.57 |
|
|
|
|
|
36 |
68 |
|
Gustav Bondensson |
Falu Simsällskap |
2007 |
AD7307 |
25m |
1:29.05 |
|
|
|
|
|
37 |
254 |
|
Alfred Lindberg |
Upplands-Bro Simsällskap |
2004 |
AX4304 |
25m |
1:30.71 |
EFT |
|
38 |
4 |
|
Viggo Redlund |
Simklubben Ena |
2005 |
AV2305 |
25m |
1:32.76 |
|
|
|
|
|
39 |
32 |
|
Oscar Åhlén |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AA7708 |
25m |
1:34.75 |
|
|
|
|
|
40 |
216 |
|
Sebastian Norlander |
Örebro Simallians |
2007 |
AO1907 |
25m |
1:35.33 |
|
|
|
|
|
41 |
86 |
|
Felix Eriksson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AI0705 |
25m |
1:35.65 |
|
|
|
|
|
42 |
253 |
|
Axel Svensson |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AG1306 |
25m |
1:37.76 |
EFT |
|
43 |
252 |
|
Albert Sjögren |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA8107 |
25m |
1:44.08 |
EFT |
|
44 |
83 |
|
August Siverskog |
Katrineholms Simsällskap |
2007 |
AA8707 |
25m |
1:44.30 |
|
|
|
|
|
45 |
33 |
|
Oliver Sohlén |
Eskilstuna Simklubb |
2009 |
AA3109 |
25m |
1:51.29 |
|
|
|
|
|
46 |
218 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
1:53.64 |
|
|
|
|
|
47 |
213 |
|
Edwin Svedell |
Örebro Simallians |
2006 |
AS8106 |
25m |
1:58.24 |
|
|
|
|
|
48 |
181 |
|
William Vide |
Upplands-Bro Simsällskap |
2008 |
AA5308 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
76 |
|
Linus Bäcke |
Falu Simsällskap |
2006 |
AW0906 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
90 |
|
Johan Ekroth |
Katrineholms Simsällskap |
2002 |
AZ9702 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
41 |
|
Olle Jansten |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AM7707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
94 |
|
Melvin Eriksson |
Köpings Simsällskap |
2006 |
AW1306 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
110 |
|
Thilda Ström |
Täby Sim |
2003 |
AT5803 |
25m |
2:07.84 |
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Maja Eriksson |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
AM6602 |
25m |
2:07.99 |
|
|
|
|
|
3 |
188 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
2:11.22 |
|
|
|
|
|
4 |
250 |
|
Frida Gustafsson |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AM5401 |
25m |
2:12.57 |
|
|
|
|
|
5 |
7 |
|
Wilma Wennerberg |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AG3201 |
25m |
2:13.45 |
EFT |
|
6 |
123 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
25m |
2:15.53 |
|
|
|
|
|
7 |
177 |
|
Linnea Zetterlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2003 |
AO5403 |
25m |
2:15.86 |
EFT |
|
8 |
106 |
|
Embla Börjesson |
Täby Sim |
2002 |
AZ1802 |
25m |
2:17.35 |
|
|
|
|
|
9 |
101 |
|
Jennifer Nyblom |
Täby Sim |
2003 |
AC1603 |
25m |
2:17.77 |
|
|
|
|
|
10 |
20 |
|
Alva Abrahamsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AQ6604 |
50m |
2:18.60 |
|
|
|
|
|
11 |
28 |
|
Elin Logander |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AS8605 |
25m |
2:19.04 |
|
|
|
|
|
12 |
125 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
50m |
2:19.70 |
|
|
|
|
|
13 |
148 |
|
Olivia Svensson |
Täby Sim |
2003 |
CA4203 |
25m |
2:19.77 |
|
|
|
|
|
14 |
196 |
|
Josefina Näsén |
Örebro Simallians |
2005 |
AF7805 |
25m |
2:21.30 |
|
|
|
|
|
15 |
159 |
|
Ylva Lindén |
Täby Sim |
2003 |
CD8203 |
25m |
2:21.37 |
|
|
|
|
|
16 |
65 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
2:22.28 |
|
|
|
|
|
17 |
62 |
|
Ellen Lundin |
Falu Simsällskap |
2005 |
AB5405 |
25m |
2:22.65 |
|
|
|
|
|
18 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
50m |
2:23.37 |
|
|
|
|
|
19 |
140 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
50m |
2:23.88 |
|
|
|
|
|
20 |
103 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
25m |
2:24.04 |
|
|
|
|
|
21 |
126 |
|
Elina Hellgren |
Täby Sim |
2004 |
BA2404 |
25m |
2:24.50 |
|
|
|
|
|
22 |
67 |
|
Sara Strömsöe |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV2406 |
25m |
2:24.54 |
|
|
|
|
|
23 |
34 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
2:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
229 |
|
Ellen Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2001 |
BP7201 |
25m |
2:25.53 |
|
|
|
|
|
25 |
116 |
|
Emelie Bergvall |
Täby Sim |
2003 |
BC4603 |
25m |
2:25.68 |
|
|
|
|
|
26 |
25 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
25m |
2:26.29 |
|
|
|
|
|
27 |
143 |
|
Emma Alsén |
Täby Sim |
2007 |
AJ5207 |
25m |
2:26.34 |
|
|
|
|
|
28 |
134 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
2:26.56 |
|
|
|
|
|
29 |
227 |
|
Emma Sebelius |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2002 |
AN7402 |
25m |
2:28.46 |
|
|
|
|
|
30 |
145 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
2:29.49 |
|
|
|
|
|
31 |
187 |
|
Jennifer Titus |
Örebro Simallians |
2002 |
AG5402 |
25m |
2:32.09 |
|
|
|
|
|
32 |
136 |
|
Alice Davies |
Täby Sim |
2004 |
BH5404 |
25m |
2:32.10 |
|
|
|
|
|
33 |
118 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
2:32.73 |
|
|
|
|
|
34 |
231 |
|
Felicia Sobotka |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AQ2805 |
25m |
2:32.75 |
|
|
|
|
|
35 |
119 |
|
Amanda Borgfors |
Täby Sim |
2004 |
AS1804 |
50m |
2:33.13 |
|
|
|
|
|
36 |
131 |
|
Maja Lingham |
Täby Sim |
2004 |
BC8204 |
25m |
2:33.84 |
|
|
|
|
|
37 |
139 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
50m |
2:34.48 |
|
|
|
|
|
38 |
244 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
CA3603 |
25m |
2:35.67 |
|
|
|
|
|
39 |
124 |
|
Emma Sommar |
Täby Sim |
2004 |
BA5604 |
25m |
2:35.72 |
|
|
|
|
|
40 |
22 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
2:35.93 |
|
|
|
|
|
41 |
96 |
|
Elsa Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2003 |
AP4803 |
25m |
2:36.46 |
|
|
|
|
|
42 |
19 |
|
Ellen Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF1605 |
25m |
2:36.85 |
|
|
|
|
|
43 |
15 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
25m |
2:38.13 |
|
|
|
|
|
44 |
137 |
|
Tuva Lundberg |
Täby Sim |
2006 |
AJ6406 |
25m |
2:38.44 |
|
|
|
|
|
45 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
2:39.07 |
|
|
|
|
|
46 |
26 |
|
Alice Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA7407 |
25m |
2:39.80 |
|
|
|
|
|
47 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
2:42.27 |
|
|
|
|
|
48 |
146 |
|
Ida Lindqvist |
Täby Sim |
2005 |
BH5205 |
25m |
2:43.56 |
|
|
|
|
|
49 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
25m |
2:43.65 |
|
|
|
|
|
50 |
100 |
|
Emmie Wendborg |
Nyköpings Simsällskap |
2006 |
AN1606 |
25m |
2:47.50 |
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
25m |
2:48.79 |
|
|
|
|
|
52 |
154 |
|
Ellie Söderholm |
Täby Sim |
2005 |
BR1405 |
25m |
2:49.17 |
|
|
|
|
|
53 |
69 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
25m |
2:50.60 |
|
|
|
|
|
54 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
2:50.64 |
|
|
|
|
|
55 |
141 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
2:56.92 |
|
|
|
|
|
56 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
50m |
2:57.23 |
|
|
|
|
|
57 |
31 |
|
Selma Hasanbegovic |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
BC6605 |
25m |
2:59.37 |
|
|
|
|
|
58 |
245 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
50m |
3:03.48 |
|
|
|
|
|
59 |
138 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
50m |
3:03.49 |
|
|
|
|
|
60 |
71 |
|
Carla Karsberg |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ1407 |
25m |
3:04.64 |
|
|
|
|
|
61 |
38 |
|
Agnes Gustafsson |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AV1807 |
25m |
3:11.17 |
|
|
|
|
|
62 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
50m |
3:14.72 |
|
|
|
|
|
63 |
144 |
|
Linnea Wiberg |
Täby Sim |
2006 |
AV1406 |
50m |
3:15.24 |
|
|
|
|
|
64 |
206 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
50m |
3:15.51 |
|
|
|
|
|
65 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
50m |
3:18.43 |
|
|
|
|
|
66 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
50m |
3:21.47 |
|
|
|
|
|
67 |
205 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
50m |
3:24.62 |
|
|
|
|
|
68 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
50m |
3:25.73 |
|
|
|
|
|
69 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
50m |
3:38.49 |
|
|
|
|
|
70 |
215 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
190 |
|
Oscar Wilhelmsson |
Örebro Simallians |
2002 |
AM3902 |
25m |
1:56.91 |
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Eskil Jonsson |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AA5303 |
25m |
2:03.37 |
|
|
|
|
|
3 |
195 |
|
Adrijan Danqi |
Örebro Simallians |
2002 |
AS2502 |
25m |
2:06.34 |
|
|
|
|
|
4 |
132 |
|
David Alonso |
Täby Sim |
2003 |
AS6703 |
50m |
2:09.02 |
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
Leo Güleryüz |
Täby Sim |
2006 |
AA4906 |
25m |
2:15.06 |
|
|
|
|
|
6 |
107 |
|
Karl Lingham |
Täby Sim |
2002 |
AM0502 |
25m |
2:16.03 |
|
|
|
|
|
7 |
142 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
2005 |
AO6705 |
25m |
2:19.02 |
|
|
|
|
|
8 |
230 |
|
David Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2004 |
AO2104 |
25m |
2:19.16 |
|
|
|
|
|
9 |
72 |
|
Linus von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2006 |
AN6306 |
25m |
2:22.09 |
|
|
|
|
|
10 |
117 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
2004 |
AI2904 |
25m |
2:22.39 |
|
|
|
|
|
11 |
155 |
|
Robin Suves |
Täby Sim |
2006 |
AS1306 |
25m |
2:23.35 |
|
|
|
|
|
12 |
189 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
2:23.73 |
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Lucas Wendborg |
Nyköpings Simsällskap |
2004 |
AH1104 |
25m |
2:25.11 |
|
|
|
|
|
14 |
64 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
2:27.04 |
|
|
|
|
|
15 |
87 |
|
Amadeus Ahlman |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AW4703 |
25m |
2:27.50 |
|
|
|
|
|
16 |
147 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
Täby Sim |
2006 |
AM7706 |
50m |
2:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
152 |
|
Ludvig Berndtsson |
Täby Sim |
2005 |
AR8705 |
50m |
2:32.17 |
|
|
|
|
|
18 |
17 |
|
Eric Åhlén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AA1506 |
50m |
2:33.46 |
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Viggo Redlund |
Simklubben Ena |
2005 |
AV2305 |
25m |
2:34.08 |
|
|
|
|
|
20 |
151 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
2005 |
AR4705 |
25m |
2:34.36 |
|
|
|
|
|
21 |
243 |
|
Adam Lidholm |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AM4306 |
50m |
2:36.54 |
|
|
|
|
|
22 |
239 |
|
Elias Arvidsson |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AN7705 |
25m |
2:37.25 |
|
|
|
|
|
23 |
203 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
2:39.57 |
|
|
|
|
|
24 |
158 |
|
Filip Norlin |
Täby Sim |
2005 |
AV5505 |
25m |
2:40.06 |
|
|
|
|
|
25 |
246 |
|
Thure Essén |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AY1505 |
25m |
2:40.33 |
|
|
|
|
|
26 |
153 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
25m |
2:47.29 |
|
|
|
|
|
27 |
253 |
|
Axel Svensson |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AG1306 |
25m |
2:51.01 |
EFT |
|
28 |
251 |
|
Filip Bjällås |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA7107 |
25m |
2:51.26 |
EFT |
|
29 |
254 |
|
Alfred Lindberg |
Upplands-Bro Simsällskap |
2004 |
AX4304 |
25m |
2:52.15 |
EFT |
|
30 |
35 |
|
Jacky Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AF8707 |
25m |
2:52.68 |
|
|
|
|
|
31 |
36 |
|
Carl Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AO6306 |
25m |
3:00.03 |
|
|
|
|
|
32 |
252 |
|
Albert Sjögren |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA8107 |
25m |
3:09.12 |
EFT |
|
33 |
149 |
|
William Zhao |
Täby Sim |
2006 |
AN8306 |
25m |
3:25.56 |
|
|
|
|
|
34 |
86 |
|
Felix Eriksson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AI0705 |
25m |
3:28.79 |
|
|
|
|
|
35 |
41 |
|
Olle Jansten |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AM7707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
216 |
|
Sebastian Norlander |
Örebro Simallians |
2007 |
AO1907 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4x50m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
44 |
|
Eskilstuna Simklubb |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
|
25m |
1:52.44 |
|
|
|
|
|
|
2 |
163 |
|
Täby Sim lag 1 |
Täby Sim |
2003 |
|
25m |
1:52.64 |
|
|
|
|
|
|
3 |
226 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 1 |
Örebro Simallians |
2002 |
|
25m |
1:54.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
45 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 2 |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
|
25m |
1:55.50 |
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 3 |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
|
25m |
1:58.60 |
|
|
|
|
|
|
6 |
164 |
|
Täby Sim lag 2 |
Täby Sim |
2004 |
|
25m |
1:58.75 |
|
|
|
|
|
|
7 |
165 |
|
Täby Sim lag 3 |
Täby Sim |
2004 |
|
25m |
2:00.97 |
|
|
|
|
|
|
8 |
77 |
|
Falu Simsällskap |
Falu Simsällskap |
2005 |
|
25m |
2:02.90 |
|
|
|
|
|
|
9 |
47 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 4 |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
|
25m |
2:04.50 |
|
|
|
|
|
|
10 |
166 |
|
Täby Sim lag 4 |
Täby Sim |
2004 |
|
25m |
2:04.53 |
|
|
|
|
|
|
11 |
167 |
|
Täby Sim lag 5 |
Täby Sim |
2004 |
|
25m |
2:05.82 |
|
|
|
|
|
|
12 |
48 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 5 |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
|
25m |
2:07.00 |
|
|
|
|
|
|
13 |
247 |
|
Strängnäs Simklubb |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
|
25m |
2:12.21 |
|
|
|
|
|
|
14 |
220 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 2 |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
2:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
49 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 6 |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
|
25m |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
221 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 3 |
Örebro Simallians |
2007 |
|
25m |
2:37.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4x50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
223 |
|
Örebro Simallians Herrar Lag 1 |
Örebro Simallians |
1993 |
|
25m |
1:36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
50 |
|
Eskilstuna Simklubb |
Eskilstuna Simklubb |
1998 |
|
25m |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
3 |
224 |
|
Örebro Simallians Herrar lag 2 |
Örebro Simallians |
1999 |
|
25m |
1:45.24 |
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
Katrineholms Simsällskap |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
|
25m |
1:50.13 |
|
|
|
|
|
|
5 |
51 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 2 |
Eskilstuna Simklubb |
2000 |
|
25m |
1:50.90 |
|
|
|
|
|
|
6 |
171 |
|
Täby Sim lag 1 |
Täby Sim |
2003 |
|
25m |
1:51.83 |
|
|
|
|
|
|
7 |
172 |
|
Täby Sim lag 2 |
Täby Sim |
2005 |
|
25m |
1:59.33 |
|
|
|
|
|
|
8 |
249 |
|
Strängnäs Simklubb |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
|
25m |
1:59.64 |
|
|
|
|
|
|
9 |
173 |
|
Täby Sim lag 3 |
Täby Sim |
2003 |
|
25m |
2:02.66 |
|
|
|
|
|
|
10 |
52 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 3 |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
|
25m |
2:07.00 |
|
|
|
|
|
|
11 |
222 |
|
Örebro Simallians Herrar Lag 3 |
Örebro Simallians |
1994 |
|
25m |
2:19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
53 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 4 |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
|
25m |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
54 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 5 |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
|
25m |
2:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
16 |
|
Elsa Staaf |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AV2203 |
25m |
2:41.56 |
|
|
|
|
|
2 |
233 |
|
Emelie Widhe |
Strängnäs Simklubb |
2001 |
AN0401 |
25m |
2:41.60 |
EFT |
|
3 |
196 |
|
Josefina Näsén |
Örebro Simallians |
2005 |
AF7805 |
25m |
2:45.54 |
|
|
|
|
|
4 |
156 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
50m |
2:46.89 |
|
|
|
|
|
5 |
197 |
|
Alina Umbaeva |
Örebro Simallians |
2005 |
AG4605 |
25m |
2:50.51 |
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
2:56.84 |
|
|
|
|
|
7 |
27 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
100m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
185 |
|
Jonathan Kling |
Örebro Simallians |
1993 |
AF1193 |
25m |
49.36 |
|
|
|
|
|
2 |
6 |
|
William Brand |
Eskilstuna Simklubb |
1998 |
AN2198 |
25m |
50.90 |
|
|
|
|
|
3 |
190 |
|
Oscar Wilhelmsson |
Örebro Simallians |
2002 |
AM3902 |
25m |
53.80 |
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
25m |
54.01 |
|
|
|
|
|
5 |
200 |
|
Rudolfs Stupans |
Örebro Simallians |
1999 |
AX0599 |
25m |
54.15 |
|
|
|
|
|
6 |
193 |
|
Hannes Börjel |
Örebro Simallians |
2002 |
AO4502 |
25m |
56.45 |
|
|
|
|
|
7 |
132 |
|
David Alonso |
Täby Sim |
2003 |
AS6703 |
25m |
57.13 |
|
|
|
|
|
8 |
102 |
|
Andres Pöllänen |
Täby Sim |
2001 |
AM5901 |
25m |
57.30 |
|
|
|
|
|
9 |
8 |
|
Eskil Jonsson |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AA5303 |
25m |
57.38 |
|
|
|
|
|
10 |
121 |
|
Simon Seel |
Täby Sim |
2003 |
AO0903 |
25m |
57.54 |
|
|
|
|
|
11 |
195 |
|
Adrijan Danqi |
Örebro Simallians |
2002 |
AS2502 |
50m |
57.74 |
|
|
|
|
|
12 |
14 |
|
Axel Thorsén |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AH6503 |
25m |
58.07 |
|
|
|
|
|
13 |
214 |
|
Parsa Najafi |
Örebro Simallians |
1999 |
AY6399 |
25m |
58.53 |
|
|
|
|
|
14 |
11 |
|
Fredrik Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB7104 |
25m |
59.19 |
|
|
|
|
|
15 |
82 |
|
Olle Pettersson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AJ1304 |
25m |
59.37 |
|
|
|
|
|
16 |
122 |
|
Erik Åstrand |
Täby Sim |
2003 |
AO2903 |
25m |
59.39 |
|
|
|
|
|
17 |
198 |
|
Anton Svennberg |
Örebro Simallians |
2002 |
AV3702 |
25m |
1:00.18 |
|
|
|
|
|
18 |
230 |
|
David Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2004 |
AO2104 |
25m |
1:00.20 |
|
|
|
|
|
19 |
13 |
|
Henrik Tran |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AC0704 |
25m |
1:00.40 |
|
|
|
|
|
20 |
24 |
|
Maximilian Holm |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AD7305 |
25m |
1:01.16 |
|
|
|
|
|
21 |
107 |
|
Karl Lingham |
Täby Sim |
2002 |
AM0502 |
25m |
1:01.58 |
|
|
|
|
|
22 |
234 |
|
Artur Romin |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
AJ0303 |
25m |
1:01.96 |
|
|
|
|
|
23 |
37 |
|
Mario Orrego |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AR5106 |
25m |
1:02.04 |
|
|
|
|
|
24 |
120 |
|
Leo Güleryüz |
Täby Sim |
2006 |
AA4906 |
25m |
1:02.52 |
|
|
|
|
|
25 |
152 |
|
Ludvig Berndtsson |
Täby Sim |
2005 |
AR8705 |
25m |
1:02.75 |
|
|
|
|
|
26 |
87 |
|
Amadeus Ahlman |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AW4703 |
25m |
1:02.99 |
|
|
|
|
|
27 |
142 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
2005 |
AO6705 |
50m |
1:03.92 |
|
|
|
|
|
28 |
130 |
|
Albin Kappling |
Täby Sim |
2003 |
AS2503 |
25m |
1:04.49 |
|
|
|
|
|
29 |
117 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
2004 |
AI2904 |
25m |
1:04.79 |
|
|
|
|
|
30 |
189 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
31 |
17 |
|
Eric Åhlén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AA1506 |
25m |
1:05.66 |
|
|
|
|
|
32 |
72 |
|
Linus von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2006 |
AN6306 |
25m |
1:05.86 |
|
|
|
|
|
33 |
64 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
1:06.46 |
|
|
|
|
|
34 |
151 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
2005 |
AR4705 |
25m |
1:08.96 |
|
|
|
|
|
35 |
239 |
|
Elias Arvidsson |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AN7705 |
25m |
1:09.61 |
|
|
|
|
|
36 |
243 |
|
Adam Lidholm |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AM4306 |
25m |
1:10.28 |
|
|
|
|
|
37 |
246 |
|
Thure Essén |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AY1505 |
25m |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
38 |
237 |
|
Sigvard Göransson |
Strängnäs Simklubb |
2007 |
AB6707 |
25m |
1:12.59 |
|
|
|
|
|
39 |
88 |
|
Gustav Fager |
Katrineholms Simsällskap |
2007 |
AC6707 |
25m |
1:12.69 |
|
|
|
|
|
40 |
68 |
|
Gustav Bondensson |
Falu Simsällskap |
2007 |
AD7307 |
25m |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
41 |
251 |
|
Filip Bjällås |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA7107 |
25m |
1:13.90 |
EFT |
|
42 |
203 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
1:14.08 |
|
|
|
|
|
43 |
158 |
|
Filip Norlin |
Täby Sim |
2005 |
AV5505 |
25m |
1:14.93 |
|
|
|
|
|
44 |
36 |
|
Carl Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AO6306 |
25m |
1:14.96 |
|
|
|
|
|
45 |
153 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
25m |
1:15.92 |
|
|
|
|
|
46 |
35 |
|
Jacky Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AF8707 |
25m |
1:16.40 |
|
|
|
|
|
47 |
21 |
|
Olle Thorsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AA6706 |
25m |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
48 |
76 |
|
Linus Bäcke |
Falu Simsällskap |
2006 |
AW0906 |
50m |
1:18.04 |
|
|
|
|
|
49 |
254 |
|
Alfred Lindberg |
Upplands-Bro Simsällskap |
2004 |
AX4304 |
50m |
1:19.64 |
EFT |
|
50 |
155 |
|
Robin Suves |
Täby Sim |
2006 |
AS1306 |
50m |
1:19.88 |
|
|
|
|
|
51 |
32 |
|
Oscar Åhlén |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AA7708 |
25m |
1:21.65 |
|
|
|
|
|
52 |
252 |
|
Albert Sjögren |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA8107 |
25m |
1:23.84 |
EFT |
|
53 |
216 |
|
Sebastian Norlander |
Örebro Simallians |
2007 |
AO1907 |
25m |
1:26.69 |
|
|
|
|
|
54 |
181 |
|
William Vide |
Upplands-Bro Simsällskap |
2008 |
AA5308 |
25m |
1:41.20 |
|
|
|
|
|
55 |
218 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
1:45.63 |
|
|
|
|
|
56 |
213 |
|
Edwin Svedell |
Örebro Simallians |
2006 |
AS8106 |
25m |
1:49.72 |
|
|
|
|
|
57 |
41 |
|
Olle Jansten |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AM7707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
63 |
|
Julia Lindgren |
Falu Simsällskap |
2004 |
AN0604 |
25m |
58.80 |
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Maja Eriksson |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
AM6602 |
25m |
59.33 |
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Wilma Wennerberg |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
AG3201 |
25m |
1:00.48 |
|
|
|
|
|
4 |
188 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
1:00.61 |
|
|
|
|
|
5 |
160 |
|
Sofia Tossavainen |
Täby Sim |
2005 |
AJ2805 |
25m |
1:00.68 |
EFT |
|
6 |
20 |
|
Alva Abrahamsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AQ6604 |
25m |
1:00.80 |
|
|
|
|
|
7 |
123 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
25m |
1:00.88 |
|
|
|
|
|
8 |
28 |
|
Elin Logander |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AS8605 |
25m |
1:00.91 |
|
|
|
|
|
9 |
191 |
|
Emma Cullberg |
Örebro Simallians |
2002 |
BA8202 |
25m |
1:01.27 |
|
|
|
|
|
10 |
67 |
|
Sara Strömsöe |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV2406 |
25m |
1:01.53 |
|
|
|
|
|
11 |
16 |
|
Elsa Staaf |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AV2203 |
25m |
1:02.53 |
|
|
|
|
|
12 |
61 |
|
Amanda Jobs |
Falu Simsällskap |
2003 |
AK0203 |
25m |
1:02.59 |
|
|
|
|
|
13 |
80 |
|
Filippa Karlsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AF8804 |
25m |
1:02.62 |
|
|
|
|
|
14 |
104 |
|
Anna Ladis |
Täby Sim |
2001 |
BH7801 |
25m |
1:02.69 |
|
|
|
|
|
15 |
127 |
|
Emilia Forsberg |
Täby Sim |
2003 |
BN9203 |
25m |
1:02.92 |
|
|
|
|
|
16 |
148 |
|
Olivia Svensson |
Täby Sim |
2003 |
CA4203 |
25m |
1:02.94 |
|
|
|
|
|
17 |
233 |
|
Emelie Widhe |
Strängnäs Simklubb |
2001 |
AN0401 |
25m |
1:03.28 |
EFT |
|
18 |
29 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
1:04.28 |
|
|
|
|
|
19 |
140 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
25m |
1:04.80 |
|
|
|
|
|
20 |
125 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
25m |
1:04.84 |
|
|
|
|
|
21 |
18 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
25m |
1:04.88 |
|
|
|
|
|
22 |
126 |
|
Elina Hellgren |
Täby Sim |
2004 |
BA2404 |
25m |
1:05.36 |
|
|
|
|
|
23 |
199 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
Örebro Simallians |
2003 |
BQ8203 |
25m |
1:05.68 |
|
|
|
|
|
24 |
103 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
25m |
1:05.80 |
|
|
|
|
|
25 |
143 |
|
Emma Alsén |
Täby Sim |
2007 |
AJ5207 |
25m |
1:05.87 |
|
|
|
|
|
26 |
65 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
1:05.90 |
|
|
|
|
|
27 |
62 |
|
Ellen Lundin |
Falu Simsällskap |
2005 |
AB5405 |
25m |
1:06.52 |
|
|
|
|
|
28 |
139 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
25m |
1:06.58 |
|
|
|
|
|
29 |
116 |
|
Emelie Bergvall |
Täby Sim |
2003 |
BC4603 |
25m |
1:06.70 |
|
|
|
|
|
30 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
25m |
1:06.82 |
|
|
|
|
|
31 |
128 |
|
Clara Ersson |
Täby Sim |
2004 |
BA3204 |
50m |
1:07.06 |
|
|
|
|
|
32 |
159 |
|
Ylva Lindén |
Täby Sim |
2003 |
CD8203 |
25m |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
33 |
136 |
|
Alice Davies |
Täby Sim |
2004 |
BH5404 |
25m |
1:07.24 |
|
|
|
|
|
34 |
15 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
25m |
1:07.62 |
|
|
|
|
|
35 |
34 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
1:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
134 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
50m |
1:08.07 |
|
|
|
|
|
37 |
19 |
|
Ellen Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF1605 |
25m |
1:08.08 |
|
|
|
|
|
38 |
22 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
1:08.10 |
|
|
|
|
|
39 |
25 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
25m |
1:08.25 |
|
|
|
|
|
40 |
137 |
|
Tuva Lundberg |
Täby Sim |
2006 |
AJ6406 |
25m |
1:08.28 |
|
|
|
|
|
41 |
187 |
|
Jennifer Titus |
Örebro Simallians |
2002 |
AG5402 |
25m |
1:08.70 |
|
|
|
|
|
42 |
183 |
|
Ebba Fors |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
BI7806 |
25m |
1:08.73 |
|
|
|
|
|
43 |
244 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
CA3603 |
25m |
1:08.75 |
|
|
|
|
|
44 |
231 |
|
Felicia Sobotka |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AQ2805 |
25m |
1:08.97 |
|
|
|
|
|
45 |
118 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
1:09.21 |
|
|
|
|
|
46 |
145 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
1:09.27 |
|
|
|
|
|
47 |
131 |
|
Maja Lingham |
Täby Sim |
2004 |
BC8204 |
25m |
1:09.65 |
|
|
|
|
|
48 |
235 |
|
Vera Romin |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AG1605 |
50m |
1:10.23 |
|
|
|
|
|
49 |
31 |
|
Selma Hasanbegovic |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
BC6605 |
25m |
1:10.74 |
|
|
|
|
|
50 |
96 |
|
Elsa Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2003 |
AP4803 |
25m |
1:11.63 |
|
|
|
|
|
51 |
81 |
|
Linnéa Fredriksson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AT0404 |
25m |
1:11.87 |
|
|
|
|
|
52 |
85 |
|
Elin Andersson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AU7405 |
25m |
1:12.05 |
|
|
|
|
|
53 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
1:12.12 |
|
|
|
|
|
54 |
74 |
|
Ida Tengvall Williams |
Falu Simsällskap |
2005 |
BM6405 |
25m |
1:12.14 |
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
1:13.01 |
|
|
|
|
|
56 |
84 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
BH5604 |
25m |
1:13.02 |
|
|
|
|
|
57 |
202 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:13.05 |
|
|
|
|
|
58 |
201 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
1:13.11 |
|
|
|
|
|
59 |
26 |
|
Alice Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA7407 |
25m |
1:13.30 |
|
|
|
|
|
60 |
66 |
|
Moa Öhlund |
Falu Simsällskap |
2005 |
AU0805 |
25m |
1:13.80 |
|
|
|
|
|
61 |
180 |
|
Elin Söderlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AJ6206 |
25m |
1:13.87 |
|
|
|
|
|
62 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
25m |
1:14.45 |
|
|
|
|
|
63 |
236 |
|
Thilde Roshag |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AH3806 |
25m |
1:15.23 |
|
|
|
|
|
64 |
73 |
|
Doris von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2008 |
AE9808 |
25m |
1:15.37 |
|
|
|
|
|
65 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
25m |
1:15.97 |
|
|
|
|
|
66 |
179 |
|
Linnea Malm |
Upplands-Bro Simsällskap |
2005 |
AS2405 |
25m |
1:16.10 |
|
|
|
|
|
67 |
146 |
|
Ida Lindqvist |
Täby Sim |
2005 |
BH5205 |
25m |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
68 |
154 |
|
Ellie Söderholm |
Täby Sim |
2005 |
BR1405 |
50m |
1:16.92 |
|
|
|
|
|
69 |
178 |
|
Elsa Kjellström |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AA1406 |
25m |
1:17.30 |
|
|
|
|
|
70 |
69 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
50m |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
71 |
141 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
1:18.49 |
|
|
|
|
|
72 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:18.88 |
|
|
|
|
|
73 |
240 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
Strängnäs Simklubb |
2008 |
AB9608 |
25m |
1:18.90 |
|
|
|
|
|
74 |
23 |
|
Linnéa Magnusson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH1405 |
25m |
1:18.93 |
|
|
|
|
|
75 |
182 |
|
Ellen Sundquist |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AU8406 |
25m |
1:19.24 |
|
|
|
|
|
76 |
91 |
|
Agnes Skog |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
BG4406 |
25m |
1:19.67 |
|
|
|
|
|
77 |
245 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
25m |
1:19.76 |
|
|
|
|
|
78 |
38 |
|
Agnes Gustafsson |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AV1807 |
25m |
1:20.78 |
|
|
|
|
|
79 |
138 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
25m |
1:20.94 |
|
|
|
|
|
80 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:20.99 |
|
|
|
|
|
81 |
71 |
|
Carla Karsberg |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ1407 |
25m |
1:21.21 |
|
|
|
|
|
82 |
39 |
|
Ellen Vikström |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BK8606 |
25m |
1:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:21.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
144 |
|
Linnea Wiberg |
Täby Sim |
2006 |
AV1406 |
25m |
1:21.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
42 |
|
Isabelle Marek |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AP7408 |
25m |
1:21.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
30 |
|
Amanda Malmström |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AE1407 |
25m |
1:22.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
1:26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
206 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
1:27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
43 |
|
Maya-Li Orrego |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AT0808 |
25m |
1:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
1:28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
205 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:28.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
238 |
|
Paula Edebrink |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AP4806 |
25m |
1:31.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
1:33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
78 |
|
Linnèa Eriksson |
Karlshamns Simklubb |
2010 |
AF3410 |
25m |
1:36.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
184 |
|
Noelia Cypriansen |
Upplands-Bro Simsällskap |
2009 |
AG7409 |
25m |
1:39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
50m |
1:39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
215 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
1:46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
217 |
|
Cassandra Norlander |
Örebro Simallians |
2008 |
AX7808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:37 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Fjärilsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
232 |
|
Leo Karlsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
AH6706 |
25m |
2:44.21 |
|
|
|
|
|
2 |
253 |
|
Axel Svensson |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AG1306 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Bröstsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
194 |
|
Julia Månsson |
Örebro Simallians |
2002 |
BL9202 |
25m |
1:08.74 |
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Amanda Jobs |
Falu Simsällskap |
2003 |
AK0203 |
25m |
1:14.27 |
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
25m |
1:14.98 |
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Adina Nyström |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
BD3699 |
25m |
1:15.95 |
|
|
|
|
|
5 |
27 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
25m |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
25m |
1:17.55 |
|
|
|
|
|
7 |
113 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
25m |
1:18.52 |
|
|
|
|
|
8 |
103 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
25m |
1:18.54 |
|
|
|
|
|
9 |
28 |
|
Elin Logander |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AS8605 |
25m |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
10 |
133 |
|
Amanda Björklund |
Täby Sim |
2006 |
AF1606 |
50m |
1:19.38 |
|
|
|
|
|
11 |
199 |
|
Filippa Sjöholm Sundström |
Örebro Simallians |
2003 |
BQ8203 |
25m |
1:19.55 |
|
|
|
|
|
12 |
196 |
|
Josefina Näsén |
Örebro Simallians |
2005 |
AF7805 |
25m |
1:19.83 |
|
|
|
|
|
13 |
16 |
|
Elsa Staaf |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AV2203 |
25m |
1:20.10 |
|
|
|
|
|
14 |
229 |
|
Ellen Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2001 |
BP7201 |
25m |
1:20.23 |
|
|
|
|
|
15 |
157 |
|
Amanda Sandberg |
Täby Sim |
2003 |
CC3403 |
50m |
1:20.47 |
|
|
|
|
|
16 |
187 |
|
Jennifer Titus |
Örebro Simallians |
2002 |
AG5402 |
25m |
1:20.55 |
|
|
|
|
|
17 |
119 |
|
Amanda Borgfors |
Täby Sim |
2004 |
AS1804 |
25m |
1:21.24 |
|
|
|
|
|
18 |
148 |
|
Olivia Svensson |
Täby Sim |
2003 |
CA4203 |
50m |
1:21.25 |
|
|
|
|
|
19 |
18 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
25m |
1:21.37 |
|
|
|
|
|
20 |
124 |
|
Emma Sommar |
Täby Sim |
2004 |
BA5604 |
25m |
1:22.31 |
|
|
|
|
|
21 |
34 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
1:22.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
67 |
|
Sara Strömsöe |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV2406 |
25m |
1:22.73 |
|
|
|
|
|
23 |
65 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
1:22.80 |
|
|
|
|
|
24 |
244 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
CA3603 |
25m |
1:24.50 |
|
|
|
|
|
25 |
19 |
|
Ellen Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF1605 |
25m |
1:25.12 |
|
|
|
|
|
26 |
197 |
|
Alina Umbaeva |
Örebro Simallians |
2005 |
AG4605 |
25m |
1:26.09 |
|
|
|
|
|
27 |
128 |
|
Clara Ersson |
Täby Sim |
2004 |
BA3204 |
25m |
1:26.72 |
|
|
|
|
|
28 |
235 |
|
Vera Romin |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AG1605 |
25m |
1:27.09 |
|
|
|
|
|
29 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
1:27.16 |
|
|
|
|
|
30 |
136 |
|
Alice Davies |
Täby Sim |
2004 |
BH5404 |
25m |
1:27.16 |
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
25m |
1:29.17 |
|
|
|
|
|
32 |
245 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
25m |
1:29.83 |
|
|
|
|
|
33 |
201 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
1:30.03 |
|
|
|
|
|
34 |
231 |
|
Felicia Sobotka |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AQ2805 |
25m |
1:30.27 |
|
|
|
|
|
35 |
96 |
|
Elsa Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2003 |
AP4803 |
25m |
1:31.23 |
|
|
|
|
|
36 |
81 |
|
Linnéa Fredriksson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AT0404 |
25m |
1:32.28 |
|
|
|
|
|
37 |
84 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
BH5604 |
25m |
1:32.32 |
|
|
|
|
|
38 |
131 |
|
Maja Lingham |
Täby Sim |
2004 |
BC8204 |
25m |
1:32.68 |
|
|
|
|
|
39 |
202 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
1:32.87 |
|
|
|
|
|
40 |
26 |
|
Alice Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA7407 |
25m |
1:33.27 |
|
|
|
|
|
41 |
183 |
|
Ebba Fors |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
BI7806 |
50m |
1:33.74 |
|
|
|
|
|
42 |
31 |
|
Selma Hasanbegovic |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
BC6605 |
25m |
1:34.07 |
|
|
|
|
|
43 |
141 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
1:34.28 |
|
|
|
|
|
44 |
146 |
|
Ida Lindqvist |
Täby Sim |
2005 |
BH5205 |
50m |
1:34.76 |
|
|
|
|
|
45 |
66 |
|
Moa Öhlund |
Falu Simsällskap |
2005 |
AU0805 |
25m |
1:36.40 |
|
|
|
|
|
46 |
75 |
|
Thea Klingberg |
Falu Simsällskap |
2006 |
BC1806 |
25m |
1:36.44 |
|
|
|
|
|
47 |
144 |
|
Linnea Wiberg |
Täby Sim |
2006 |
AV1406 |
25m |
1:36.66 |
|
|
|
|
|
48 |
91 |
|
Agnes Skog |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
BG4406 |
25m |
1:36.97 |
|
|
|
|
|
49 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
1:37.00 |
|
|
|
|
|
50 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
1:37.15 |
|
|
|
|
|
51 |
180 |
|
Elin Söderlund |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AJ6206 |
25m |
1:37.76 |
|
|
|
|
|
52 |
138 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
25m |
1:39.02 |
|
|
|
|
|
53 |
73 |
|
Doris von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2008 |
AE9808 |
25m |
1:39.39 |
|
|
|
|
|
54 |
179 |
|
Linnea Malm |
Upplands-Bro Simsällskap |
2005 |
AS2405 |
25m |
1:42.54 |
|
|
|
|
|
55 |
74 |
|
Ida Tengvall Williams |
Falu Simsällskap |
2005 |
BM6405 |
25m |
1:42.69 |
|
|
|
|
|
56 |
240 |
|
Liv Ahlqvist Lundberg |
Strängnäs Simklubb |
2008 |
AB9608 |
25m |
1:42.96 |
|
|
|
|
|
57 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
1:43.65 |
|
|
|
|
|
58 |
39 |
|
Ellen Vikström |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BK8606 |
25m |
1:43.86 |
|
|
|
|
|
59 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
1:45.97 |
|
|
|
|
|
60 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
1:45.98 |
|
|
|
|
|
61 |
71 |
|
Carla Karsberg |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ1407 |
50m |
1:46.06 |
|
|
|
|
|
62 |
30 |
|
Amanda Malmström |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AE1407 |
25m |
1:48.50 |
|
|
|
|
|
63 |
238 |
|
Paula Edebrink |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AP4806 |
25m |
1:49.66 |
|
|
|
|
|
64 |
38 |
|
Agnes Gustafsson |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AV1807 |
25m |
1:51.08 |
|
|
|
|
|
65 |
42 |
|
Isabelle Marek |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AP7408 |
25m |
1:52.62 |
|
|
|
|
|
66 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
1:54.64 |
|
|
|
|
|
67 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
50m |
1:55.84 |
|
|
|
|
|
68 |
43 |
|
Maya-Li Orrego |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AT0808 |
25m |
1:56.52 |
|
|
|
|
|
69 |
206 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
50m |
1:57.64 |
|
|
|
|
|
70 |
205 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
1:58.30 |
|
|
|
|
|
71 |
154 |
|
Ellie Söderholm |
Täby Sim |
2005 |
BR1405 |
25m |
1:59.11 |
|
|
|
|
|
72 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
50m |
2:01.58 |
|
|
|
|
|
73 |
78 |
|
Linnèa Eriksson |
Karlshamns Simklubb |
2010 |
AF3410 |
25m |
2:02.74 |
|
|
|
|
|
74 |
184 |
|
Noelia Cypriansen |
Upplands-Bro Simsällskap |
2009 |
AG7409 |
25m |
2:18.38 |
|
|
|
|
|
75 |
215 |
|
Laila Pietsch |
Örebro Simallians |
2010 |
AB1410 |
25m |
2:23.57 |
|
|
|
|
|
76 |
69 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
217 |
|
Cassandra Norlander |
Örebro Simallians |
2008 |
AX7808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
5 |
|
Eldin Kadic |
Eskilstuna Simklubb |
1999 |
AG5199 |
25m |
1:04.09 |
|
|
|
|
|
2 |
198 |
|
Anton Svennberg |
Örebro Simallians |
2002 |
AV3702 |
25m |
1:08.82 |
|
|
|
|
|
3 |
195 |
|
Adrijan Danqi |
Örebro Simallians |
2002 |
AS2502 |
25m |
1:10.10 |
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Simon Seel |
Täby Sim |
2003 |
AO0903 |
25m |
1:10.60 |
|
|
|
|
|
5 |
186 |
|
Simon Baastad |
Örebro Simallians |
2002 |
AC2102 |
25m |
1:12.21 |
|
|
|
|
|
6 |
82 |
|
Olle Pettersson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AJ1304 |
25m |
1:13.03 |
|
|
|
|
|
7 |
14 |
|
Axel Thorsén |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AH6503 |
25m |
1:13.19 |
|
|
|
|
|
8 |
13 |
|
Henrik Tran |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AC0704 |
25m |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
9 |
117 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
2004 |
AI2904 |
50m |
1:14.28 |
|
|
|
|
|
10 |
11 |
|
Fredrik Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2004 |
AB7104 |
25m |
1:14.54 |
|
|
|
|
|
11 |
234 |
|
Artur Romin |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
AJ0303 |
25m |
1:14.82 |
|
|
|
|
|
12 |
230 |
|
David Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2004 |
AO2104 |
25m |
1:15.64 |
|
|
|
|
|
13 |
142 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
2005 |
AO6705 |
50m |
1:16.68 |
|
|
|
|
|
14 |
189 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
1:17.55 |
|
|
|
|
|
15 |
79 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
25m |
1:18.82 |
|
|
|
|
|
16 |
147 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
Täby Sim |
2006 |
AM7706 |
50m |
1:18.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
24 |
|
Maximilian Holm |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AD7305 |
25m |
1:18.99 |
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Mario Orrego |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AR5106 |
25m |
1:19.76 |
|
|
|
|
|
19 |
239 |
|
Elias Arvidsson |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AN7705 |
25m |
1:22.05 |
|
|
|
|
|
20 |
214 |
|
Parsa Najafi |
Örebro Simallians |
1999 |
AY6399 |
25m |
1:22.32 |
|
|
|
|
|
21 |
130 |
|
Albin Kappling |
Täby Sim |
2003 |
AS2503 |
25m |
1:24.13 |
|
|
|
|
|
22 |
72 |
|
Linus von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2006 |
AN6306 |
25m |
1:25.10 |
|
|
|
|
|
23 |
246 |
|
Thure Essén |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AY1505 |
25m |
1:25.97 |
|
|
|
|
|
24 |
152 |
|
Ludvig Berndtsson |
Täby Sim |
2005 |
AR8705 |
25m |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
25 |
40 |
|
Hanliang Xie |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AS5706 |
25m |
1:29.13 |
|
|
|
|
|
26 |
64 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
1:29.34 |
|
|
|
|
|
27 |
243 |
|
Adam Lidholm |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AM4306 |
25m |
1:29.60 |
|
|
|
|
|
28 |
21 |
|
Olle Thorsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AA6706 |
25m |
1:30.73 |
|
|
|
|
|
29 |
151 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
2005 |
AR4705 |
25m |
1:31.64 |
|
|
|
|
|
30 |
36 |
|
Carl Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AO6306 |
25m |
1:32.04 |
|
|
|
|
|
31 |
254 |
|
Alfred Lindberg |
Upplands-Bro Simsällskap |
2004 |
AX4304 |
25m |
1:36.99 |
EFT |
|
32 |
35 |
|
Jacky Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AF8707 |
25m |
1:37.20 |
|
|
|
|
|
33 |
203 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
1:40.76 |
|
|
|
|
|
34 |
88 |
|
Gustav Fager |
Katrineholms Simsällskap |
2007 |
AC6707 |
25m |
1:42.06 |
|
|
|
|
|
35 |
76 |
|
Linus Bäcke |
Falu Simsällskap |
2006 |
AW0906 |
50m |
1:42.87 |
|
|
|
|
|
36 |
251 |
|
Filip Bjällås |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA7107 |
50m |
1:44.87 |
EFT |
|
37 |
87 |
|
Amadeus Ahlman |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AW4703 |
25m |
1:45.31 |
|
|
|
|
|
38 |
68 |
|
Gustav Bondensson |
Falu Simsällskap |
2007 |
AD7307 |
25m |
1:46.68 |
|
|
|
|
|
39 |
32 |
|
Oscar Åhlén |
Eskilstuna Simklubb |
2008 |
AA7708 |
25m |
1:47.37 |
|
|
|
|
|
40 |
158 |
|
Filip Norlin |
Täby Sim |
2005 |
AV5505 |
25m |
1:48.41 |
|
|
|
|
|
41 |
216 |
|
Sebastian Norlander |
Örebro Simallians |
2007 |
AO1907 |
25m |
1:50.68 |
|
|
|
|
|
42 |
153 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
25m |
1:57.76 |
|
|
|
|
|
43 |
218 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
2:03.92 |
|
|
|
|
|
44 |
213 |
|
Edwin Svedell |
Örebro Simallians |
2006 |
AS8106 |
25m |
2:04.69 |
|
|
|
|
|
45 |
41 |
|
Olle Jansten |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AM7707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
95 |
|
Dante Leval |
Köpings Simsällskap |
2007 |
AT6307 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
94 |
|
Melvin Eriksson |
Köpings Simsällskap |
2006 |
AW1306 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
400m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
188 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
4:37.74 |
|
|
|
|
|
2 |
127 |
|
Emilia Forsberg |
Täby Sim |
2003 |
BN9203 |
25m |
4:53.94 |
|
|
|
|
|
3 |
29 |
|
Maja Björkbacka |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AU9205 |
25m |
4:56.30 |
|
|
|
|
|
4 |
125 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
25m |
4:56.76 |
|
|
|
|
|
5 |
192 |
|
Julia Pietsch |
Örebro Simallians |
2005 |
AB0605 |
25m |
4:59.08 |
|
|
|
|
|
6 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
50m |
5:01.62 |
|
|
|
|
|
7 |
126 |
|
Elina Hellgren |
Täby Sim |
2004 |
BA2404 |
25m |
5:03.87 |
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
Emelie Bergvall |
Täby Sim |
2003 |
BC4603 |
25m |
5:04.03 |
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
5:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
118 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
5:15.79 |
|
|
|
|
|
11 |
143 |
|
Emma Alsén |
Täby Sim |
2007 |
AJ5207 |
50m |
5:16.01 |
|
|
|
|
|
12 |
22 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
5:20.55 |
|
|
|
|
|
13 |
134 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
5:22.23 |
|
|
|
|
|
14 |
145 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
5:26.23 |
|
|
|
|
|
15 |
137 |
|
Tuva Lundberg |
Täby Sim |
2006 |
AJ6406 |
25m |
5:30.18 |
|
|
|
|
|
16 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
5:34.68 |
|
|
|
|
|
17 |
25 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
50m |
5:36.22 |
|
|
|
|
|
18 |
201 |
|
Linnea Andersson |
Örebro Simallians |
2004 |
BN0804 |
25m |
5:37.08 |
|
|
|
|
|
19 |
244 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
CA3603 |
25m |
5:43.57 |
|
|
|
|
|
20 |
73 |
|
Doris von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2008 |
AE9808 |
25m |
5:43.59 |
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
5:43.92 |
|
|
|
|
|
22 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
50m |
5:55.04 |
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
50m |
5:55.59 |
|
|
|
|
|
24 |
69 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
50m |
6:08.20 |
|
|
|
|
|
25 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
6:16.97 |
|
|
|
|
|
26 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
6:17.85 |
|
|
|
|
|
27 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
6:38.02 |
|
|
|
|
|
28 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
6:53.87 |
|
|
|
|
|
29 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
6:55.54 |
|
|
|
|
|
30 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
7:44.41 |
|
|
|
|
|
31 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:38 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
400m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
190 |
|
Oscar Wilhelmsson |
Örebro Simallians |
2002 |
AM3902 |
25m |
4:11.03 |
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Eskil Jonsson |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AA5303 |
25m |
4:23.91 |
|
|
|
|
|
3 |
122 |
|
Erik Åstrand |
Täby Sim |
2003 |
AO2903 |
25m |
4:24.19 |
|
|
|
|
|
4 |
132 |
|
David Alonso |
Täby Sim |
2003 |
AS6703 |
50m |
4:32.54 |
|
|
|
|
|
5 |
121 |
|
Simon Seel |
Täby Sim |
2003 |
AO0903 |
50m |
4:33.97 |
|
|
|
|
|
6 |
72 |
|
Linus von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2006 |
AN6306 |
25m |
4:56.13 |
|
|
|
|
|
7 |
120 |
|
Leo Güleryüz |
Täby Sim |
2006 |
AA4906 |
25m |
4:57.54 |
|
|
|
|
|
8 |
64 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
5:03.48 |
|
|
|
|
|
9 |
155 |
|
Robin Suves |
Täby Sim |
2006 |
AS1306 |
25m |
5:10.00 |
|
|
|
|
|
10 |
17 |
|
Eric Åhlén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AA1506 |
25m |
5:14.44 |
|
|
|
|
|
11 |
243 |
|
Adam Lidholm |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AM4306 |
50m |
5:28.02 |
|
|
|
|
|
12 |
237 |
|
Sigvard Göransson |
Strängnäs Simklubb |
2007 |
AB6707 |
25m |
5:40.77 |
|
|
|
|
|
13 |
203 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
5:47.97 |
|
|
|
|
|
14 |
253 |
|
Axel Svensson |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AG1306 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
156 |
|
Mathilda Sandberg |
Täby Sim |
2005 |
BR2805 |
25m |
2:26.07 |
|
|
|
|
|
2 |
61 |
|
Amanda Jobs |
Falu Simsällskap |
2003 |
AK0203 |
25m |
2:29.17 |
|
|
|
|
|
3 |
188 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
2:30.08 |
|
|
|
|
|
4 |
192 |
|
Julia Pietsch |
Örebro Simallians |
2005 |
AB0605 |
25m |
2:31.92 |
|
|
|
|
|
5 |
196 |
|
Josefina Näsén |
Örebro Simallians |
2005 |
AF7805 |
25m |
2:33.59 |
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
25m |
2:34.76 |
|
|
|
|
|
7 |
15 |
|
Lovisa Laine |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AB9405 |
25m |
2:34.76 |
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
Täby Sim |
2004 |
BA2204 |
25m |
2:34.90 |
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Sammi Thai |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AK6405 |
25m |
2:35.67 |
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
2:35.84 |
|
|
|
|
|
11 |
18 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
25m |
2:35.86 |
|
|
|
|
|
12 |
28 |
|
Elin Logander |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AS8605 |
25m |
2:37.24 |
|
|
|
|
|
13 |
229 |
|
Ellen Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2001 |
BP7201 |
25m |
2:38.25 |
|
|
|
|
|
14 |
197 |
|
Alina Umbaeva |
Örebro Simallians |
2005 |
AG4605 |
50m |
2:38.68 |
|
|
|
|
|
15 |
133 |
|
Amanda Björklund |
Täby Sim |
2006 |
AF1606 |
25m |
2:38.72 |
|
|
|
|
|
16 |
148 |
|
Olivia Svensson |
Täby Sim |
2003 |
CA4203 |
25m |
2:40.49 |
|
|
|
|
|
17 |
67 |
|
Sara Strömsöe |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV2406 |
25m |
2:40.77 |
|
|
|
|
|
18 |
187 |
|
Jennifer Titus |
Örebro Simallians |
2002 |
AG5402 |
25m |
2:41.00 |
|
|
|
|
|
19 |
126 |
|
Elina Hellgren |
Täby Sim |
2004 |
BA2404 |
25m |
2:41.39 |
|
|
|
|
|
20 |
125 |
|
Filippa Bolling |
Täby Sim |
2004 |
BA8404 |
25m |
2:41.47 |
|
|
|
|
|
21 |
62 |
|
Ellen Lundin |
Falu Simsällskap |
2005 |
AB5405 |
25m |
2:44.08 |
|
|
|
|
|
22 |
140 |
|
Ella Thermaenius |
Täby Sim |
2005 |
BB7405 |
25m |
2:44.58 |
|
|
|
|
|
23 |
139 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
25m |
2:46.31 |
|
|
|
|
|
24 |
143 |
|
Emma Alsén |
Täby Sim |
2007 |
AJ5207 |
50m |
2:48.04 |
|
|
|
|
|
25 |
19 |
|
Ellen Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF1605 |
25m |
2:48.45 |
|
|
|
|
|
26 |
113 |
|
Engla Ellbrant |
Täby Sim |
2004 |
AK2204 |
50m |
2:49.02 |
|
|
|
|
|
27 |
119 |
|
Amanda Borgfors |
Täby Sim |
2004 |
AS1804 |
50m |
2:49.17 |
|
|
|
|
|
28 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
25m |
2:49.65 |
|
|
|
|
|
29 |
134 |
|
Hannah Haux |
Täby Sim |
2004 |
BC3804 |
25m |
2:52.25 |
|
|
|
|
|
30 |
137 |
|
Tuva Lundberg |
Täby Sim |
2006 |
AJ6406 |
25m |
2:52.28 |
|
|
|
|
|
31 |
26 |
|
Alice Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA7407 |
25m |
2:52.35 |
|
|
|
|
|
32 |
25 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
25m |
2:52.49 |
|
|
|
|
|
33 |
124 |
|
Emma Sommar |
Täby Sim |
2004 |
BA5604 |
25m |
2:54.21 |
|
|
|
|
|
34 |
2 |
|
Thea Eriksson |
Simklubben Ena |
2006 |
AB9606 |
25m |
2:54.80 |
|
|
|
|
|
35 |
136 |
|
Alice Davies |
Täby Sim |
2004 |
BH5404 |
25m |
2:54.92 |
|
|
|
|
|
36 |
145 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
2:55.32 |
|
|
|
|
|
37 |
96 |
|
Elsa Olsson |
Mariestads Simsällskap |
2003 |
AP4803 |
25m |
2:57.24 |
|
|
|
|
|
38 |
22 |
|
Frida Karlsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH0405 |
25m |
2:58.04 |
|
|
|
|
|
39 |
202 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
2:58.79 |
|
|
|
|
|
40 |
131 |
|
Maja Lingham |
Täby Sim |
2004 |
BC8204 |
25m |
2:59.13 |
|
|
|
|
|
41 |
231 |
|
Felicia Sobotka |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2005 |
AQ2805 |
25m |
3:01.27 |
|
|
|
|
|
42 |
244 |
|
Tyra Håkanson Reneström |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
CA3603 |
25m |
3:01.78 |
|
|
|
|
|
43 |
31 |
|
Selma Hasanbegovic |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
BC6605 |
25m |
3:02.05 |
|
|
|
|
|
44 |
81 |
|
Linnéa Fredriksson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AT0404 |
25m |
3:03.04 |
|
|
|
|
|
45 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
25m |
3:03.88 |
|
|
|
|
|
46 |
179 |
|
Linnea Malm |
Upplands-Bro Simsällskap |
2005 |
AS2405 |
25m |
3:04.97 |
|
|
|
|
|
47 |
146 |
|
Ida Lindqvist |
Täby Sim |
2005 |
BH5205 |
25m |
3:05.54 |
|
|
|
|
|
48 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
3:07.12 |
|
|
|
|
|
49 |
85 |
|
Elin Andersson |
Katrineholms Simsällskap |
2005 |
AU7405 |
50m |
3:09.22 |
|
|
|
|
|
50 |
70 |
|
Emma Färlin |
Falu Simsällskap |
2006 |
AV8206 |
25m |
3:10.70 |
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
25m |
3:12.87 |
|
|
|
|
|
52 |
84 |
|
Kajsa Ejdvinsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
BH5604 |
50m |
3:15.41 |
|
|
|
|
|
53 |
141 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
3:17.40 |
|
|
|
|
|
54 |
30 |
|
Amanda Malmström |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AE1407 |
25m |
3:19.02 |
|
|
|
|
|
55 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
3:19.04 |
|
|
|
|
|
56 |
245 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
25m |
3:20.55 |
|
|
|
|
|
57 |
71 |
|
Carla Karsberg |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ1407 |
50m |
3:22.36 |
|
|
|
|
|
58 |
138 |
|
Emma Olsson Sande |
Täby Sim |
2005 |
AU5205 |
50m |
3:22.86 |
|
|
|
|
|
59 |
205 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
25m |
3:31.51 |
|
|
|
|
|
60 |
154 |
|
Ellie Söderholm |
Täby Sim |
2005 |
BR1405 |
25m |
3:33.16 |
|
|
|
|
|
61 |
206 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
3:34.21 |
|
|
|
|
|
62 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
3:35.33 |
|
|
|
|
|
63 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
3:41.65 |
|
|
|
|
|
64 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
50m |
3:44.16 |
|
|
|
|
|
65 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
3:46.12 |
|
|
|
|
|
66 |
73 |
|
Doris von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2008 |
AE9808 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
91 |
|
Agnes Skog |
Katrineholms Simsällskap |
2006 |
BG4406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
69 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
200m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
82 |
|
Olle Pettersson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AJ1304 |
25m |
2:26.74 |
|
|
|
|
|
2 |
186 |
|
Simon Baastad |
Örebro Simallians |
2002 |
AC2102 |
25m |
2:27.38 |
|
|
|
|
|
3 |
132 |
|
David Alonso |
Täby Sim |
2003 |
AS6703 |
25m |
2:28.27 |
|
|
|
|
|
4 |
142 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
2005 |
AO6705 |
25m |
2:30.95 |
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Mario Orrego |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AR5106 |
25m |
2:32.17 |
|
|
|
|
|
6 |
24 |
|
Maximilian Holm |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AD7305 |
25m |
2:33.13 |
|
|
|
|
|
7 |
189 |
|
William Forsström |
Örebro Simallians |
2002 |
AM0902 |
25m |
2:33.83 |
|
|
|
|
|
8 |
117 |
|
Hugo Westholm |
Täby Sim |
2004 |
AI2904 |
25m |
2:33.99 |
|
|
|
|
|
9 |
232 |
|
Leo Karlsson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2006 |
AH6706 |
25m |
2:34.51 |
|
|
|
|
|
10 |
230 |
|
David Eriksson |
Hallsberg Kumla Simklubb |
2004 |
AO2104 |
25m |
2:35.99 |
|
|
|
|
|
11 |
72 |
|
Linus von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2006 |
AN6306 |
25m |
2:36.36 |
|
|
|
|
|
12 |
120 |
|
Leo Güleryüz |
Täby Sim |
2006 |
AA4906 |
25m |
2:37.54 |
|
|
|
|
|
13 |
155 |
|
Robin Suves |
Täby Sim |
2006 |
AS1306 |
25m |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
14 |
147 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
Täby Sim |
2006 |
AM7706 |
25m |
2:43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
239 |
|
Elias Arvidsson |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AN7705 |
25m |
2:45.49 |
|
|
|
|
|
16 |
152 |
|
Ludvig Berndtsson |
Täby Sim |
2005 |
AR8705 |
50m |
2:46.09 |
|
|
|
|
|
17 |
64 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
2:50.29 |
|
|
|
|
|
18 |
151 |
|
Oliver Haux |
Täby Sim |
2005 |
AR4705 |
25m |
2:55.34 |
|
|
|
|
|
19 |
237 |
|
Sigvard Göransson |
Strängnäs Simklubb |
2007 |
AB6707 |
25m |
3:00.37 |
|
|
|
|
|
20 |
203 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
3:01.93 |
|
|
|
|
|
21 |
87 |
|
Amadeus Ahlman |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AW4703 |
50m |
3:02.15 |
|
|
|
|
|
22 |
36 |
|
Carl Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
AO6306 |
25m |
3:03.53 |
|
|
|
|
|
23 |
246 |
|
Thure Essén |
Strängnäs Simklubb |
2005 |
AY1505 |
25m |
3:07.83 |
|
|
|
|
|
24 |
253 |
|
Axel Svensson |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
AG1306 |
25m |
3:24.64 |
EFT |
|
25 |
153 |
|
Arvid Thoresson |
Täby Sim |
2005 |
AS5505 |
50m |
3:29.86 |
|
|
|
|
|
26 |
158 |
|
Filip Norlin |
Täby Sim |
2005 |
AV5505 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
88 |
|
Gustav Fager |
Katrineholms Simsällskap |
2007 |
AC6707 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
188 |
|
Magdalena Hagsten Skarda |
Örebro Simallians |
2003 |
AO6603 |
25m |
2:19.62 |
|
|
|
|
|
2 |
127 |
|
Emilia Forsberg |
Täby Sim |
2003 |
BN9203 |
25m |
2:22.93 |
|
|
|
|
|
3 |
159 |
|
Ylva Lindén |
Täby Sim |
2003 |
CD8203 |
50m |
2:32.46 |
|
|
|
|
|
4 |
139 |
|
Agnes Gustavsson |
Täby Sim |
2005 |
AV3405 |
25m |
2:34.01 |
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
My Larsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AF8405 |
50m |
2:35.12 |
|
|
|
|
|
6 |
65 |
|
Tuva Hjemli |
Falu Simsällskap |
2005 |
AN8805 |
25m |
2:35.41 |
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
Moa Nyblom |
Täby Sim |
2005 |
AA5605 |
25m |
2:36.18 |
|
|
|
|
|
8 |
196 |
|
Josefina Näsén |
Örebro Simallians |
2005 |
AF7805 |
25m |
2:37.51 |
|
|
|
|
|
9 |
114 |
|
Dina Larsson |
Täby Sim |
2004 |
AN1804 |
25m |
2:37.72 |
|
|
|
|
|
10 |
80 |
|
Filippa Karlsson |
Katrineholms Simsällskap |
2004 |
AF8804 |
25m |
2:45.55 |
|
|
|
|
|
11 |
118 |
|
Louise Franks |
Täby Sim |
2005 |
AG7605 |
25m |
2:46.80 |
|
|
|
|
|
12 |
145 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
2:48.72 |
|
|
|
|
|
13 |
97 |
|
Ellen Persson |
Mariestads Simsällskap |
2004 |
AN7804 |
25m |
2:50.24 |
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
Sigrid Bengtsson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AI3205 |
25m |
2:52.30 |
EFT |
|
15 |
34 |
|
Ronja Eir Kristjánsdóttir- Larsén |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
BB2406 |
25m |
2:56.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
208 |
|
Tilde Rilvén |
Örebro Simallians |
2008 |
AG4408 |
25m |
3:01.26 |
|
|
|
|
|
17 |
207 |
|
Alice Larsson |
Örebro Simallians |
2006 |
BD9406 |
25m |
3:01.97 |
|
|
|
|
|
18 |
204 |
|
Rosa Jansson |
Örebro Simallians |
2008 |
AD7208 |
25m |
3:02.36 |
|
|
|
|
|
19 |
23 |
|
Linnéa Magnusson |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
AH1405 |
25m |
3:05.71 |
|
|
|
|
|
20 |
212 |
|
Ronja Lindqvist |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ9608 |
25m |
3:08.56 |
|
|
|
|
|
21 |
202 |
|
Ellen Jörstad |
Örebro Simallians |
2007 |
AK3407 |
25m |
3:10.12 |
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
Simklubben Ena |
2005 |
BD5805 |
25m |
3:11.93 |
|
|
|
|
|
23 |
69 |
|
Alice Lundin |
Falu Simsällskap |
2007 |
AJ3207 |
25m |
3:16.33 |
|
|
|
|
|
24 |
205 |
|
Ingrid Hiding |
Örebro Simallians |
2006 |
AX6406 |
50m |
3:19.68 |
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Tindra Bärgård |
Simklubben Ena |
2006 |
AB8606 |
50m |
3:20.88 |
|
|
|
|
|
26 |
211 |
|
Matilda Larsson |
Örebro Simallians |
2008 |
AJ8608 |
25m |
3:22.59 |
|
|
|
|
|
27 |
245 |
|
Lora Encheva |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
BV9204 |
50m |
3:23.55 |
|
|
|
|
|
28 |
144 |
|
Linnea Wiberg |
Täby Sim |
2006 |
AV1406 |
50m |
3:30.28 |
|
|
|
|
|
29 |
206 |
|
Josefine Forsström |
Örebro Simallians |
2007 |
AN2407 |
25m |
3:35.04 |
|
|
|
|
|
30 |
210 |
|
Ellen Lindskog |
Örebro Simallians |
2007 |
AT6407 |
25m |
3:45.96 |
|
|
|
|
|
31 |
209 |
|
Rut Kämblad |
Örebro Simallians |
2008 |
AG3408 |
25m |
3:50.46 |
|
|
|
|
|
32 |
183 |
|
Ebba Fors |
Upplands-Bro Simsällskap |
2006 |
BI7806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
238 |
|
Paula Edebrink |
Strängnäs Simklubb |
2006 |
AP4806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
26 |
|
Alice Roos |
Eskilstuna Simklubb |
2007 |
AA7407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
241 |
|
Emma Heikman |
Strängnäs Simklubb |
2008 |
AD5608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
79 |
|
Kevin Grahn |
Katrineholms Simsällskap |
2003 |
AH9103 |
25m |
2:13.74 |
|
|
|
|
|
2 |
200 |
|
Rudolfs Stupans |
Örebro Simallians |
1999 |
AX0599 |
25m |
2:20.35 |
|
|
|
|
|
3 |
122 |
|
Erik Åstrand |
Täby Sim |
2003 |
AO2903 |
25m |
2:22.37 |
|
|
|
|
|
4 |
193 |
|
Hannes Börjel |
Örebro Simallians |
2002 |
AO4502 |
25m |
2:22.53 |
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Eskil Jonsson |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
AA5303 |
25m |
2:22.86 |
|
|
|
|
|
6 |
152 |
|
Ludvig Berndtsson |
Täby Sim |
2005 |
AR8705 |
25m |
2:34.57 |
|
|
|
|
|
7 |
155 |
|
Robin Suves |
Täby Sim |
2006 |
AS1306 |
25m |
2:38.00 |
|
|
|
|
|
8 |
142 |
|
Caspian Humble |
Täby Sim |
2005 |
AO6705 |
25m |
2:41.16 |
|
|
|
|
|
9 |
203 |
|
Emil Jörstad |
Örebro Simallians |
2008 |
AB7508 |
25m |
2:45.69 |
|
|
|
|
|
10 |
64 |
|
Oscar Westman |
Falu Simsällskap |
2005 |
AD9505 |
25m |
2:51.52 |
|
|
|
|
|
11 |
72 |
|
Linus von Hofsten |
Falu Simsällskap |
2006 |
AN6306 |
25m |
2:53.04 |
|
|
|
|
|
12 |
218 |
|
Boris Fernandez |
Örebro Simallians |
2010 |
AC4310 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
254 |
|
Alfred Lindberg |
Upplands-Bro Simsällskap |
2004 |
AX4304 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
14 |
251 |
|
Filip Bjällås |
Upplands-Bro Simsällskap |
2007 |
AA7107 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
4x50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
226 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 1 |
Örebro Simallians |
2002 |
|
25m |
2:01.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Eskilstuna Simklubb |
Eskilstuna Simklubb |
2001 |
|
25m |
2:05.97 |
|
|
|
|
|
|
3 |
168 |
|
Täby Sim |
Täby Sim |
2003 |
|
25m |
2:06.91 |
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 2 |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
|
25m |
2:08.20 |
|
|
|
|
|
|
5 |
164 |
|
Täby Sim lag 2 |
Täby Sim |
2004 |
|
25m |
2:09.47 |
|
|
|
|
|
|
6 |
169 |
|
Täby Sim lag 3 |
Täby Sim |
2003 |
|
25m |
2:11.93 |
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 3 |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
|
25m |
2:13.00 |
|
|
|
|
|
|
8 |
170 |
|
Täby Sim lag 5 |
Täby Sim |
2003 |
|
25m |
2:14.48 |
|
|
|
|
|
|
9 |
166 |
|
Täby Sim lag 4 |
Täby Sim |
2004 |
|
25m |
2:15.03 |
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 4 |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
|
25m |
2:15.90 |
|
|
|
|
|
|
11 |
77 |
|
Falu Simsällskap |
Falu Simsällskap |
2005 |
|
25m |
2:20.97 |
|
|
|
|
|
|
12 |
48 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 5 |
Eskilstuna Simklubb |
2005 |
|
25m |
2:25.00 |
|
|
|
|
|
|
13 |
248 |
|
Strängnäs Simklubb |
Strängnäs Simklubb |
2004 |
|
25m |
2:35.82 |
|
|
|
|
|
|
14 |
220 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 2 |
Örebro Simallians |
2006 |
|
25m |
2:41.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
49 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 6 |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
|
25m |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
221 |
|
Örebro Simallians Damer Lag 3 |
Örebro Simallians |
2007 |
|
25m |
2:58.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sparbanken Rekarne Simcup & TYR Sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Arrangör: |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 okt 2019 till den 20 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
4x50m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Sparbanken Rekarne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
223 |
|
Örebro Simallians Herrar Lag 1 |
Örebro Simallians |
1993 |
|
25m |
1:48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
225 |
|
Örebro Simallians Herrar Lag 2 |
Örebro Simallians |
1999 |
|
25m |
1:56.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50 |
|
Eskilstuna Simklubb |
Eskilstuna Simklubb |
1998 |
|
25m |
2:03.00 |
|
|
|
|
|
|
4 |
174 |
|
Täby Sim |
Täby Sim |
2003 |
|
25m |
2:04.22 |
|
|
|
|
|
|
5 |
175 |
|
Täby Sim lag 3 |
Täby Sim |
2002 |
|
25m |
2:10.75 |
|
|
|
|
|
|
6 |
172 |
|
Täby Sim lag 2 |
Täby Sim |
2005 |
|
25m |
2:11.72 |
|
|
|
|
|
|
7 |
58 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 2 |
Eskilstuna Simklubb |
2002 |
|
25m |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
8 |
249 |
|
Strängnäs Simklubb |
Strängnäs Simklubb |
2003 |
|
25m |
2:18.37 |
|
|
|
|
|
|
9 |
59 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 3 |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
|
25m |
2:20.00 |
|
|
|
|
|
|
10 |
60 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 4 |
Eskilstuna Simklubb |
2003 |
|
25m |
2:22.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
222 |
|
Örebro Simallians Herrar Lag 3 |
Örebro Simallians |
1994 |
|
25m |
2:35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
54 |
|
Eskilstuna Simklubb lag 5 |
Eskilstuna Simklubb |
2006 |
|
25m |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-17 08:41:40 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|