Program for NÃ…C - Nyborg Ã…rgangs Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 6 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 2:19.01 | |
2 | 274 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:19.20 | |
3 | 267 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:20.20 | |
4 | 270 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 2:25.45 | |
5 | 276 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 2:25.75 | |
6 | 278 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:28.91 | |
7 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 2:29.73 | |
8 | 367 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 2:31.20 | |
9 | 324 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 2:32.09 | |
10 | 370 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 2:32.81 | |
11 | 321 | Munkebjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 25 m | 2:35.65 | |
12 | 227 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 2:36.83 | |
13 | 154 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 2:37.01 | |
14 | 316 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 2:38.46 | |
15 | 17 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 2:40.90 | |
16 | 338 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 2:43.84 | |
17 | 235 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 2:44.85 | |
18 | 402 | Stahl Dagmar | 2007 | H2ODENSE | 0738AK | 25 m | 2:45.45 | |
19 | 64 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 2:45.99 | |
20 | 52 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 2:46.49 | |
21 | 216 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 2:47.27 | |
22 | 404 | Wagner Andrea | 2008 | H2ODENSE | 0852AA | 25 m | 2:53.06 | |
23 | 81 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 2:56.38 | |
24 | 151 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 3:01.50 | |
25 | 247 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 3:02.78 | |
26 | 240 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 3:04.50 | |
27 | 156 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 3:05.01 | |
28 | 239 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 3:09.74 | |
29 | 309 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 3:10.97 | |
30 | 308 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 3:20.37 | |
31 | 349 | Bøgedal Mie Bech | 2010 | ESBJERG | 1072AF | 25 m | 3:26.33 | |
32 | 275 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 3:32.21 | |
33 | 236 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 3:40.56 | |
34 | 176 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 0796AU | 25 m | 3:49.57 | |
35 | 246 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 3:49.57 | |
36 | 290 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 4:10.00 | |
37 | 269 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 4:10.96 | |
38 | 165 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 0994AG | 25 m | ||
39 | 301 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | ||
40 | 302 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | ||
41 | 306 | Petersen Sigrid Lind | 2009 | FREM | 0976BA | 25 m | ||
42 | 443 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 2:04.73 | |
2 | 284 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:05.42 | |
3 | 271 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 2:11.87 | |
4 | 283 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 2:11.93 | |
5 | 148 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 2:14.56 | |
6 | 374 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 2:15.41 | |
7 | 258 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:16.13 | |
8 | 373 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 2:17.89 | |
9 | 380 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 50 m | 2:18.51 | |
10 | 250 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 2:20.39 | |
11 | 5 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 2:23.28 | |
12 | 263 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 25 m | 2:24.16 | |
13 | 75 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 2:24.29 | |
14 | 158 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 2:27.05 | |
15 | 379 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 50 m | 2:27.95 | |
16 | 84 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 2:27.96 | |
17 | 189 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 2:28.75 | |
18 | 70 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 2:32.33 | |
19 | 375 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 50 m | 2:33.09 | |
20 | 11 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 2:35.25 | |
21 | 357 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 50 m | 2:35.37 | |
22 | 252 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 2:35.87 | |
23 | 214 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 2:45.03 | |
24 | 24 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 2:50.47 | |
25 | 89 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 2:51.28 | |
26 | 14 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 2:51.65 | |
27 | 86 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 25 m | 2:53.30 | |
28 | 405 | Bøttiger Gustav | 2008 | H2ODENSE | 0849AI | 25 m | 2:55.02 | |
29 | 407 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | H2ODENSE | 0537AP | 25 m | 2:58.31 | |
30 | 408 | Selaci Besian | 2007 | H2ODENSE | 0735AO | 25 m | 2:58.35 | |
31 | 56 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 50 m | 2:59.80 | |
32 | 327 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 3:00.00 | |
33 | 410 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2ODENSE | 1031AB | 25 m | 3:03.22 | |
34 | 179 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 3:04.43 | |
35 | 169 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 3:05.53 | |
36 | 406 | Gram Phillip | 2006 | H2ODENSE | 0671AR | 25 m | 3:07.28 | |
37 | 178 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 3:07.61 | |
38 | 414 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | H2ODENSE | 0811AK | 25 m | 3:08.72 | |
39 | 286 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 3:09.11 | |
40 | 282 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 3:15.14 | |
41 | 304 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 3:15.84 | |
42 | 254 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 3:16.11 | |
43 | 164 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 3:19.61 | |
44 | 39 | Kirk Alexander | 2008 | NYBORG | 0863AD | 25 m | 3:24.34 | |
45 | 168 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | 3:28.47 | |
46 | 265 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 3:29.67 | |
47 | 229 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 3:33.13 | |
48 | 166 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 3:33.65 | |
49 | 287 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | 3:39.08 | |
50 | 272 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 3:46.07 | |
51 | 289 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 3:50.71 | |
52 | 16 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | ||
53 | 20 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | ||
54 | 21 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | ||
55 | 30 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | ||
56 | 50 | Stadnicki Filip | 2009 | NYBORG | 0947AC | 25 m | ||
57 | 97 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | ||
58 | 307 | Brodersen Lasse Lee Bang | 2009 | FREM | 0993BC | 25 m | ||
59 | 415 | Bergmann Jonas | 2006 | H2ODENSE | 0627AN | 25 m | ||
60 | 440 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 35.45 | |
2 | 369 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 36.10 | |
3 | 368 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 36.11 | |
4 | 228 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 36.64 | |
5 | 277 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 36.88 | |
6 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 38.98 | |
7 | 242 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 39.93 | |
8 | 234 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 40.00 | |
9 | 209 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 40.47 | |
10 | 241 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 41.09 | |
11 | 293 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 41.49 | |
12 | 378 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 50 m | 41.81 | |
13 | 266 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 41.93 | |
14 | 154 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 42.00 | |
15 | 194 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 42.07 | |
16 | 243 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 42.08 | |
17 | 451 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 25 m | 42.58 | |
18 | 360 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 42.72 | |
19 | 170 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 42.91 | |
20 | 377 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 43.02 | |
21 | 196 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 43.11 | |
22 | 88 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | 43.25 | |
23 | 358 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 0722AQ | 25 m | 43.31 | |
24 | 388 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 43.55 | |
25 | 13 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 43.62 | |
26 | 448 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2ODENSE | 0612AP | 25 m | 44.35 | |
27 | 244 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 44.62 | |
28 | 68 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 50 m | 44.63 | |
29 | 157 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 44.71 | |
30 | 338 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 44.86 | |
31 | 403 | Funder Olivia | 2006 | H2ODENSE | 0668AT | 25 m | 45.14 | |
32 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 45.55 | |
33 | 44 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 50 m | 45.61 | |
34 | 342 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 46.11 | |
35 | 392 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 46.55 | |
36 | 245 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 46.61 | |
37 | 200 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 46.92 | |
38 | 76 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 46.95 | |
39 | 207 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 47.65 | |
40 | 28 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 47.70 | |
41 | 268 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 47.91 | |
42 | 165 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 0994AG | 25 m | 48.41 | |
43 | 362 | Krog-Meyer Mie Elliot | 2007 | ESBJERG | 0714AO | 25 m | 48.47 | |
44 | 247 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 48.61 | |
45 | 212 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 48.89 | |
46 | 65 | Vølund Katrine | 2008 | NYBORG | 0894AG | 50 m | 48.99 | |
47 | 393 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 49.10 | |
48 | 350 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 50.20 | |
49 | 240 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 50.41 | |
50 | 46 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 50 m | 51.64 | |
51 | 312 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 25 m | 52.09 | |
52 | 355 | Weber Isabelle | 2009 | ESBJERG | 0966AI | 25 m | 52.21 | |
53 | 353 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 52.38 | |
54 | 359 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 50 m | 52.87 | |
55 | 314 | Ercaliskan Meryem | 2007 | FREM | 0788AU | 25 m | 53.51 | |
56 | 22 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 53.61 | |
57 | 344 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 54.30 | |
58 | 340 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 55.08 | |
59 | 238 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 55.15 | |
60 | 172 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 55.40 | |
61 | 343 | Boisen Cathrine | 2008 | ESBJERG | 0886AP | 25 m | 55.43 | |
62 | 409 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2ODENSE | 0864AH | 50 m | 55.71 | |
63 | 23 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 55.82 | |
64 | 55 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 50 m | 55.87 | |
65 | 198 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 56.00 | |
66 | 78 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 56.46 | |
67 | 275 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 56.49 | |
68 | 341 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 56.61 | |
69 | 90 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 0838AJ | 25 m | 58.99 | |
70 | 167 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | 59.40 | |
71 | 246 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 59.65 | |
72 | 309 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 59.84 | |
73 | 349 | Bøgedal Mie Bech | 2010 | ESBJERG | 1072AF | 25 m | 1:00.44 | |
74 | 237 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 1:01.64 | |
75 | 351 | Sørensen Sasha Lee T | 2010 | ESBJERG | 1070AF | 25 m | 1:02.05 | |
76 | 345 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | 1:03.21 | |
77 | 354 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 1:03.52 | |
78 | 205 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | 1:04.49 | |
79 | 306 | Petersen Sigrid Lind | 2009 | FREM | 0976BA | 25 m | 1:06.38 | |
80 | 215 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:07.09 | |
81 | 288 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 1:07.68 | |
82 | 302 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | 1:08.44 | |
83 | 202 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:12.48 | |
84 | 290 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 1:13.52 | |
85 | 446 | Strømkjær Mille | 2009 | FREM | 0980BA | 25 m | 1:14.09 | |
86 | 443 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 1:18.03 | |
87 | 444 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 1:18.45 | |
88 | 301 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | 1:19.67 | |
89 | 269 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 1:22.62 | |
90 | 285 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | 1:26.15 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 32.32 | |
2 | 77 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 33.10 | |
3 | 279 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 33.26 | |
4 | 371 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 34.24 | |
5 | 8 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 34.54 | |
6 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 34.77 | |
7 | 372 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 34.81 | |
8 | 9 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 35.84 | |
9 | 249 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 35.85 | |
10 | 387 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 36.19 | |
11 | 284 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 36.59 | |
12 | 382 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 36.70 | |
13 | 51 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 36.84 | |
14 | 92 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 36.96 | |
15 | 232 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 37.98 | |
16 | 383 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 38.43 | |
17 | 381 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 50 m | 39.28 | |
18 | 257 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 39.59 | |
19 | 262 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 39.61 | |
20 | 231 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 39.98 | |
21 | 248 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 40.13 | |
22 | 376 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 40.65 | |
23 | 256 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 40.95 | |
24 | 253 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 41.83 | |
25 | 96 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 41.90 | |
26 | 264 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 42.80 | |
27 | 213 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 43.06 | |
28 | 252 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 43.70 | |
29 | 386 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 44.02 | |
30 | 2 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 44.30 | |
31 | 260 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 44.67 | |
32 | 315 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 45.00 | |
33 | 95 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 45.72 | |
34 | 30 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | 45.86 | |
35 | 295 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 46.62 | |
36 | 447 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2ODENSE | 0619AH | 25 m | 47.36 | |
37 | 178 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 47.60 | |
38 | 79 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 50 m | 47.90 | |
39 | 323 | Petersen Christian Lind | 2007 | FREM | 0751AL | 25 m | 48.33 | |
40 | 37 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 25 m | 48.51 | |
41 | 197 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 48.60 | |
42 | 53 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 25 m | 48.85 | |
43 | 326 | Jeppesen Magnus | 2008 | FREM | 0843AL | 25 m | 50.00 | |
44 | 254 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 50.02 | |
45 | 166 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 50.16 | |
46 | 347 | Tse Jonas Cheuk Lam | 2007 | ESBJERG | 0717AH | 25 m | 50.38 | |
47 | 390 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 50.44 | |
48 | 174 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | 50.51 | |
49 | 310 | Petersen Malthe | 2008 | FREM | 0885AA | 25 m | 50.96 | |
50 | 12 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 51.37 | |
51 | 251 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 51.65 | |
52 | 18 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 51.98 | |
53 | 280 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 50 m | 52.20 | |
54 | 337 | Elgaard Nikolai | 2009 | ESBJERG | 0973AC | 25 m | 52.20 | |
55 | 19 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 52.42 | |
56 | 42 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | 52.80 | |
57 | 169 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 53.35 | |
58 | 348 | Andersen Jonas Staghøj | 2010 | ESBJERG | 1011AD | 25 m | 53.59 | |
59 | 45 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 54.15 | |
60 | 365 | Kousgaard Toke | 2008 | ESBJERG | 0891AI | 25 m | 55.27 | |
61 | 210 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 55.39 | |
62 | 16 | Jensen Gustav Nørregaard | 2008 | RINGE | 0881AE | 25 m | 55.51 | |
63 | 192 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 55.95 | |
64 | 73 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 50 m | 56.63 | |
65 | 317 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 56.69 | |
66 | 364 | Kousgaard Asbjørn | 2008 | ESBJERG | 0803AI | 25 m | 57.37 | |
67 | 58 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 57.40 | |
68 | 289 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 50 m | 1:00.25 | |
69 | 229 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 1:00.31 | |
70 | 356 | Jensen Markus Zou | 2008 | ESBJERG | 0879AJ | 25 m | 1:00.82 | |
71 | 346 | Liholm Jonas | 2008 | ESBJERG | 0867AL | 25 m | 1:00.92 | |
72 | 307 | Brodersen Lasse Lee Bang | 2009 | FREM | 0993BC | 25 m | 1:02.48 | |
73 | 318 | Larsen Emil A. | 2007 | FREM | 0785AH | 25 m | 1:02.55 | |
74 | 39 | Kirk Alexander | 2008 | NYBORG | 0863AD | 25 m | 1:02.83 | |
75 | 67 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 50 m | 1:03.24 | |
76 | 218 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 1:03.76 | |
77 | 265 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 1:05.16 | |
78 | 352 | Drachmann Sebastian | 2008 | ESBJERG | 0841AL | 25 m | 1:05.84 | |
79 | 413 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2ODENSE | 0705AO | 25 m | 1:07.08 | |
80 | 20 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 1:11.09 | |
81 | 281 | Sørensen Julian K. | 2009 | GLADSAXE | 0951BE | 25 m | 1:20.00 | |
82 | 14 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | ||
83 | 15 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | ||
84 | 21 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | ||
85 | 50 | Stadnicki Filip | 2009 | NYBORG | 0947AC | 25 m | ||
86 | 82 | Nielsen Oliver | 2010 | NYBORG | 1025AE | 25 m | ||
87 | 87 | Nielsen Rolf Hjalmar | 2008 | NYBORG | 0849AM | 25 m | ||
88 | 97 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | ||
89 | 195 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | ||
90 | 201 | Nissen Hubert | 2011 | HERLUFSHOL | 1137AF | 25 m | ||
91 | 206 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | ||
92 | 304 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | ||
93 | 445 | Vissing Vitus Sommers | 2009 | GLADSAXE | 0929BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 2:29.33 | |
2 | 3 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 2:38.11 | |
3 | 370 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 2:44.11 | |
4 | 389 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 2:45.02 | |
5 | 7 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 2:45.08 | |
6 | 204 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:45.99 | |
7 | 242 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 2:47.87 | |
8 | 278 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:49.55 | |
9 | 448 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2ODENSE | 0612AP | 25 m | 2:56.07 | |
10 | 150 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 2:56.12 | |
11 | 378 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 2:56.12 | |
12 | 27 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 2:56.23 | |
13 | 324 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 2:58.31 | |
14 | 241 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 3:02.76 | |
15 | 377 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 3:05.29 | |
16 | 216 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 3:07.40 | |
17 | 321 | Munkebjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 25 m | 3:08.36 | |
18 | 207 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 3:10.11 | |
19 | 64 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 3:11.42 | |
20 | 29 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 3:12.04 | |
21 | 91 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 25 m | 3:12.47 | |
22 | 358 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 0722AQ | 25 m | 3:12.73 | |
23 | 160 | Klausen Simone Trekær | 2007 | HORSENS | 0764AC | 50 m | 3:12.84 | |
24 | 219 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 3:12.98 | |
25 | 411 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2ODENSE | 0834AH | 25 m | 3:13.17 | |
26 | 17 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 3:14.90 | |
27 | 88 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | 3:14.96 | |
28 | 403 | Funder Olivia | 2006 | H2ODENSE | 0668AT | 25 m | 3:16.72 | |
29 | 401 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2ODENSE | 0752AS | 25 m | 3:16.82 | |
30 | 153 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 3:22.10 | |
31 | 191 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:23.27 | |
32 | 159 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 3:24.90 | |
33 | 404 | Wagner Andrea | 2008 | H2ODENSE | 0852AA | 25 m | 3:26.60 | |
34 | 171 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 3:28.94 | |
35 | 312 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 25 m | 3:30.00 | |
36 | 342 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 3:30.00 | |
37 | 55 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 50 m | 3:30.94 | |
38 | 46 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 3:30.96 | |
39 | 402 | Stahl Dagmar | 2007 | H2ODENSE | 0738AK | 25 m | 3:34.50 | |
40 | 359 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 50 m | 3:34.89 | |
41 | 22 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 3:37.73 | |
42 | 409 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2ODENSE | 0864AH | 25 m | 3:42.44 | |
43 | 314 | Ercaliskan Meryem | 2007 | FREM | 0788AU | 25 m | 3:45.00 | |
44 | 23 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 3:46.61 | |
45 | 236 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 3:54.71 | |
46 | 177 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | 3:56.39 | |
47 | 173 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 4:03.03 | |
48 | 175 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | 4:04.98 | |
49 | 90 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 0838AJ | 25 m | 4:24.85 | |
50 | 322 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 4:52.32 | |
51 | 25 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | ||
52 | 65 | Vølund Katrine | 2008 | NYBORG | 0894AG | 25 m | ||
53 | 78 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 258 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:29.38 | |
2 | 271 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 2:34.17 | |
3 | 217 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:34.51 | |
4 | 75 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 2:38.50 | |
5 | 152 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 2:39.40 | |
6 | 262 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 2:40.17 | |
7 | 449 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2ODENSE | 0567AK | 25 m | 2:41.24 | |
8 | 149 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 2:45.08 | |
9 | 264 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:45.66 | |
10 | 84 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 2:46.20 | |
11 | 158 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 2:47.71 | |
12 | 263 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 25 m | 2:47.84 | |
13 | 294 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 2:50.80 | |
14 | 447 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2ODENSE | 0619AH | 25 m | 2:53.77 | |
15 | 379 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 50 m | 2:55.06 | |
16 | 259 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 2:57.46 | |
17 | 361 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 2:59.97 | |
18 | 214 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 3:00.74 | |
19 | 155 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | 3:07.38 | |
20 | 391 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 3:09.07 | |
21 | 317 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 3:10.00 | |
22 | 15 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 3:11.74 | |
23 | 70 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 3:13.28 | |
24 | 95 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 25 m | 3:13.96 | |
25 | 62 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 50 m | 3:15.27 | |
26 | 255 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 3:15.84 | |
27 | 406 | Gram Phillip | 2006 | H2ODENSE | 0671AR | 25 m | 3:16.29 | |
28 | 26 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 3:17.97 | |
29 | 323 | Petersen Christian Lind | 2007 | FREM | 0751AL | 25 m | 3:20.00 | |
30 | 327 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 3:20.00 | |
31 | 366 | Bøgedal Jeppe Bech | 2008 | ESBJERG | 0819AF | 25 m | 3:20.30 | |
32 | 19 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 3:20.50 | |
33 | 14 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 3:22.31 | |
34 | 408 | Selaci Besian | 2007 | H2ODENSE | 0735AO | 25 m | 3:22.71 | |
35 | 251 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 3:24.89 | |
36 | 318 | Larsen Emil A. | 2007 | FREM | 0785AH | 25 m | 3:28.99 | |
37 | 414 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | H2ODENSE | 0811AK | 25 m | 3:31.31 | |
38 | 410 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2ODENSE | 1031AB | 25 m | 3:33.43 | |
39 | 45 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 50 m | 3:33.82 | |
40 | 286 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 50 m | 3:39.80 | |
41 | 326 | Jeppesen Magnus | 2008 | FREM | 0843AL | 25 m | 3:40.00 | |
42 | 415 | Bergmann Jonas | 2006 | H2ODENSE | 0627AN | 50 m | 3:40.24 | |
43 | 164 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 3:44.36 | |
44 | 58 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 50 m | 3:55.68 | |
45 | 315 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 4:00.00 | |
46 | 192 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 4:00.97 | |
47 | 168 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | 4:01.75 | |
48 | 310 | Petersen Malthe | 2008 | FREM | 0885AA | 25 m | 4:19.72 | |
49 | 282 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 4:20.00 | |
50 | 287 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | 4:30.00 | |
51 | 413 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2ODENSE | 0705AO | 25 m | ||
52 | 450 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2ODENSE | 0775AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:06.88 | |
2 | 267 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:09.27 | |
3 | 273 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:09.89 | |
4 | 274 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:10.31 | |
5 | 389 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:11.87 | |
6 | 270 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:14.17 | |
7 | 227 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:21.41 | |
8 | 322 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 1:25.26 | |
9 | 293 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:26.52 | |
10 | 266 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:28.14 | |
11 | 277 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:29.19 | |
12 | 150 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:32.84 | |
13 | 157 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:39.43 | |
14 | 193 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:44.49 | |
15 | 52 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 1:47.97 | |
16 | 308 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 1:49.45 | |
17 | 44 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 25 m | 1:50.31 | |
18 | 401 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2ODENSE | 0752AS | 50 m | 1:55.64 | |
19 | 160 | Klausen Simone Trekær | 2007 | HORSENS | 0764AC | 25 m | ||
20 | 176 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 0796AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:01.87 | |
2 | 8 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:02.16 | |
3 | 371 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:04.47 | |
4 | 283 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:04.84 | |
5 | 92 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 1:04.85 | |
6 | 261 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:06.34 | |
7 | 148 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:06.47 | |
8 | 96 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 25 m | 1:06.74 | |
9 | 295 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:09.10 | |
10 | 382 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:09.11 | |
11 | 11 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:10.78 | |
12 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:12.18 | |
13 | 373 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 1:14.15 | |
14 | 374 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:14.18 | |
15 | 2 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:15.84 | |
16 | 383 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 1:15.99 | |
17 | 149 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:16.43 | |
18 | 158 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 1:16.70 | |
19 | 380 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:17.45 | |
20 | 217 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:18.12 | |
21 | 381 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 1:23.04 | |
22 | 155 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | 1:24.16 | |
23 | 386 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 1:32.67 | |
24 | 407 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | H2ODENSE | 0537AP | 25 m | 1:45.00 | |
25 | 89 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 1:51.63 | |
26 | 9 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 2:32.28 | |
2 | 7 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 2:36.27 | |
3 | 204 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:37.89 | |
4 | 228 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:38.30 | |
5 | 369 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 2:39.85 | |
6 | 3 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 2:44.94 | |
7 | 276 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 2:48.85 | |
8 | 316 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 2:49.40 | |
9 | 233 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 2:50.90 | |
10 | 388 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 2:51.06 | |
11 | 194 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 2:52.39 | |
12 | 219 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 2:59.45 | |
13 | 68 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 3:00.35 | |
14 | 243 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 3:00.59 | |
15 | 367 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 50 m | 3:07.38 | |
16 | 170 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 3:10.95 | |
17 | 392 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 3:12.81 | |
18 | 81 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 3:14.84 | |
19 | 29 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 50 m | 3:17.02 | |
20 | 151 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 3:19.18 | |
21 | 191 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:21.56 | |
22 | 76 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | 3:22.37 | |
23 | 212 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 3:22.81 | |
24 | 239 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 3:26.51 | |
25 | 159 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 3:27.02 | |
26 | 173 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 3:39.89 | |
27 | 238 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 3:48.56 | |
28 | 237 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 3:54.19 | |
29 | 444 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 4:01.48 | |
30 | 288 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 4:07.46 | |
31 | 285 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | 4:14.19 | |
32 | 175 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | ||
33 | 177 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 2:12.24 | |
2 | 10 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 2:14.16 | |
3 | 279 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:26.45 | |
4 | 77 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 2:34.19 | |
5 | 372 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 2:38.90 | |
6 | 213 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 2:41.22 | |
7 | 250 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 2:42.05 | |
8 | 387 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 2:42.39 | |
9 | 5 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 2:48.42 | |
10 | 197 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 2:55.44 | |
11 | 375 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 2:55.73 | |
12 | 255 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 3:03.17 | |
13 | 180 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 3:04.20 | |
14 | 231 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 3:05.86 | |
15 | 357 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 25 m | 3:08.04 | |
16 | 12 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 3:13.06 | |
17 | 280 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 3:13.59 | |
18 | 211 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 3:16.03 | |
19 | 62 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 50 m | 3:16.77 | |
20 | 86 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 50 m | 3:17.66 | |
21 | 179 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 3:26.21 | |
22 | 18 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 3:27.48 | |
23 | 218 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 3:30.86 | |
24 | 73 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 50 m | 3:37.01 | |
25 | 152 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 3:39.11 | |
26 | 67 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 25 m | 3:49.95 | |
27 | 281 | Sørensen Julian K. | 2009 | GLADSAXE | 0951BE | 25 m | 4:20.00 | |
28 | 15 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | ||
29 | 174 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | ||
30 | 364 | Kousgaard Asbjørn | 2008 | ESBJERG | 0803AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 27.90 | |
2 | 6 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 29.46 | |
3 | 370 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 29.80 | |
4 | 154 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 30.42 | |
5 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 30.67 | |
6 | 7 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 30.75 | |
7 | 367 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 30.75 | |
8 | 242 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 31.05 | |
9 | 278 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 31.09 | |
10 | 130 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBOR1 | 0648AF | 25 m | 31.14 | |
11 | 321 | Munkebjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 25 m | 31.20 | |
12 | 76 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 31.31 | |
13 | 233 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 31.43 | |
14 | 277 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 31.49 | |
15 | 402 | Stahl Dagmar | 2007 | H2ODENSE | 0738AK | 25 m | 31.68 | |
16 | 388 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 31.72 | |
17 | 324 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 31.79 | |
18 | 270 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 31.97 | |
19 | 13 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 32.19 | |
20 | 170 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 32.30 | |
21 | 293 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 32.33 | |
22 | 17 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 32.34 | |
23 | 194 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 32.46 | |
24 | 266 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 32.58 | |
25 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 33.04 | |
26 | 308 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 33.09 | |
27 | 27 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 33.14 | |
28 | 360 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 33.22 | |
29 | 196 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 33.28 | |
30 | 234 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 33.36 | |
31 | 29 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 33.43 | |
32 | 207 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 33.61 | |
33 | 404 | Wagner Andrea | 2008 | H2ODENSE | 0852AA | 25 m | 33.77 | |
34 | 378 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 33.83 | |
35 | 451 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 25 m | 33.94 | |
36 | 241 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 34.06 | |
37 | 81 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 34.11 | |
38 | 342 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 34.16 | |
39 | 377 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 34.25 | |
40 | 128 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBOR1 | 0756AK | 25 m | 34.46 | |
41 | 64 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 34.47 | |
42 | 268 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 34.73 | |
43 | 193 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 34.82 | |
44 | 322 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 34.83 | |
45 | 25 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 34.89 | |
46 | 131 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBOR1 | 0638AU | 25 m | 34.89 | |
47 | 235 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 34.94 | |
48 | 239 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 34.99 | |
49 | 216 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 35.29 | |
50 | 153 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 35.31 | |
51 | 121 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBOR1 | 0876AJ | 25 m | 35.34 | |
52 | 28 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 35.38 | |
53 | 393 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 35.50 | |
54 | 358 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 0722AQ | 50 m | 35.55 | |
55 | 338 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 50 m | 35.61 | |
56 | 165 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 0994AG | 25 m | 35.65 | |
57 | 156 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 35.68 | |
58 | 22 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 35.71 | |
59 | 191 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 35.75 | |
60 | 227 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 50 m | 35.82 | |
61 | 55 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 36.28 | |
62 | 353 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 36.65 | |
63 | 401 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2ODENSE | 0752AS | 25 m | 36.72 | |
64 | 212 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 36.77 | |
65 | 240 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 36.88 | |
66 | 139 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBOR1 | 0774AY | 25 m | 37.15 | |
67 | 161 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | HORSENS | 0974AG | 25 m | 37.17 | |
68 | 409 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2ODENSE | 0864AH | 25 m | 37.18 | |
69 | 175 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | 37.24 | |
70 | 314 | Ercaliskan Meryem | 2007 | FREM | 0788AU | 25 m | 37.35 | |
71 | 133 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBOR1 | 0806AA | 25 m | 37.41 | |
72 | 177 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | 37.60 | |
73 | 309 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 37.71 | |
74 | 344 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 37.81 | |
75 | 343 | Boisen Cathrine | 2008 | ESBJERG | 0886AP | 25 m | 37.83 | |
76 | 362 | Krog-Meyer Mie Elliot | 2007 | ESBJERG | 0714AO | 25 m | 37.95 | |
77 | 247 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 38.03 | |
78 | 355 | Weber Isabelle | 2009 | ESBJERG | 0966AI | 25 m | 38.58 | |
79 | 312 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 25 m | 38.70 | |
80 | 311 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 38.86 | |
81 | 23 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 39.08 | |
82 | 198 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 39.21 | |
83 | 163 | Truelsen Tilde Tinggård | 2008 | HORSENS | 0894AT | 25 m | 39.26 | |
84 | 354 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 39.44 | |
85 | 275 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 39.83 | |
86 | 117 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBOR1 | 0776AY | 25 m | 39.84 | |
87 | 47 | Krogshede Ella | 2009 | NYBORG | 0920AJ | 25 m | 40.12 | |
88 | 90 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 0838AJ | 25 m | 40.16 | |
89 | 69 | Svabo Luka Rose | 2008 | NYBORG | 0834AU | 25 m | 40.23 | |
90 | 60 | Nielsen Ida Marie Bo | 2008 | NYBORG | 0852AT | 25 m | 40.41 | |
91 | 246 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 40.86 | |
92 | 443 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 40.94 | |
93 | 78 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 41.09 | |
94 | 351 | Sørensen Sasha Lee T | 2010 | ESBJERG | 1070AF | 25 m | 41.25 | |
95 | 341 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 41.33 | |
96 | 349 | Bøgedal Mie Bech | 2010 | ESBJERG | 1072AF | 25 m | 41.33 | |
97 | 202 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 41.41 | |
98 | 119 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBOR1 | 0808AJ | 25 m | 41.65 | |
99 | 236 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 42.54 | |
100 | 59 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 42.56 | |
101 | 345 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | 42.88 | |
102 | 199 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 43.14 | |
103 | 162 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 0906AG | 25 m | 43.41 | |
104 | 436 | Tranekjer Sarah | 2008 | H2ODENSE | 0898AP | 50 m | 43.87 | |
105 | 48 | Madsen Ellen Gramstrup | 2010 | NYBORG | 1098AB | 25 m | 44.73 | |
106 | 306 | Petersen Sigrid Lind | 2009 | FREM | 0976BA | 25 m | 44.87 | |
107 | 238 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 45.28 | |
108 | 215 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 45.49 | |
109 | 43 | Guldborg Caroline B. | 2009 | NYBORG | 0908BA | 25 m | 45.60 | |
110 | 444 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 45.82 | |
111 | 63 | Krog Karla | 2011 | NYBORG | 1172AC | 25 m | 46.17 | |
112 | 94 | Andreasen Tilde Lundsgaard Rov | 2009 | NYBORG | 0918AJ | 25 m | 46.51 | |
113 | 173 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 46.93 | |
114 | 422 | Müller Meta Ostenfeldt | 2010 | H2ODENSE | 1010AG | 25 m | 47.12 | |
115 | 237 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 47.54 | |
116 | 114 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBOR1 | 0968BD | 25 m | 47.57 | |
117 | 446 | Strømkjær Mille | 2009 | FREM | 0980BA | 25 m | 47.60 | |
118 | 288 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 48.46 | |
119 | 38 | Hummelhoff Alberte | 2010 | NYBORG | 1002AC | 25 m | 49.78 | |
120 | 290 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 50 m | 50.12 | |
121 | 112 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBOR1 | 1122AE | 25 m | 50.28 | |
122 | 54 | Kristiansen Frida Krogh | 2011 | NYBORG | 1128AC | 25 m | 51.35 | |
123 | 41 | Lindstedt Anna | 2010 | NYBORG | 1092AG | 25 m | 52.15 | |
124 | 302 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | 56.88 | |
125 | 93 | Johannsen Tilde | 2011 | NYBORG | 1192AC | 25 m | 58.36 | |
126 | 269 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 58.37 | |
127 | 301 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | 1:07.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 26.94 | |
2 | 283 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 27.29 | |
3 | 284 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 27.35 | |
4 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 27.41 | |
5 | 279 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 27.46 | |
6 | 77 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 28.33 | |
7 | 372 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 28.37 | |
8 | 75 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 28.51 | |
9 | 383 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 50 m | 28.51 | |
10 | 249 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 28.64 | |
11 | 257 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 28.66 | |
12 | 373 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 50 m | 28.98 | |
13 | 258 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 29.12 | |
14 | 256 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 29.13 | |
15 | 122 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBOR1 | 0743AG | 25 m | 29.43 | |
16 | 271 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 29.44 | |
17 | 5 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 29.47 | |
18 | 264 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 29.93 | |
19 | 217 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 50 m | 30.07 | |
20 | 129 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBOR1 | 0811AA | 25 m | 30.20 | |
21 | 387 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 30.22 | |
22 | 132 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBOR1 | 0515AC | 25 m | 30.28 | |
23 | 380 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 50 m | 30.28 | |
24 | 379 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 50 m | 30.34 | |
25 | 260 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 30.47 | |
26 | 30 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | 30.52 | |
27 | 11 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 30.77 | |
28 | 2 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 30.88 | |
29 | 152 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 30.88 | |
30 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBOR1 | 0593AN | 25 m | 30.94 | |
31 | 138 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBOR1 | 0605AF | 25 m | 31.04 | |
32 | 357 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 50 m | 31.05 | |
33 | 84 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 31.11 | |
34 | 381 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 50 m | 31.56 | |
35 | 213 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 31.78 | |
36 | 180 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 32.02 | |
37 | 252 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 32.02 | |
38 | 189 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 32.03 | |
39 | 231 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 32.12 | |
40 | 263 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 50 m | 32.35 | |
41 | 197 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 32.42 | |
42 | 391 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 50 m | 32.43 | |
43 | 361 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 33.01 | |
44 | 253 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 33.10 | |
45 | 15 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 33.27 | |
46 | 363 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 50 m | 33.51 | |
47 | 248 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 33.56 | |
48 | 390 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 33.86 | |
49 | 18 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 34.08 | |
50 | 440 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 34.08 | |
51 | 127 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBOR1 | 0759AJ | 25 m | 34.33 | |
52 | 251 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 34.54 | |
53 | 413 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2ODENSE | 0705AO | 25 m | 34.66 | |
54 | 95 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 34.93 | |
55 | 53 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 50 m | 34.94 | |
56 | 56 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 25 m | 34.97 | |
57 | 339 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 35.06 | |
58 | 79 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 35.19 | |
59 | 337 | Elgaard Nikolai | 2009 | ESBJERG | 0973AC | 25 m | 35.23 | |
60 | 37 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 35.34 | |
61 | 86 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 50 m | 35.34 | |
62 | 179 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 35.42 | |
63 | 415 | Bergmann Jonas | 2006 | H2ODENSE | 0627AN | 25 m | 35.48 | |
64 | 26 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 35.65 | |
65 | 365 | Kousgaard Toke | 2008 | ESBJERG | 0891AI | 25 m | 35.66 | |
66 | 166 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 35.77 | |
67 | 31 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 35.93 | |
68 | 125 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBOR1 | 0817AF | 25 m | 36.00 | |
69 | 178 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 36.40 | |
70 | 14 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 36.41 | |
71 | 348 | Andersen Jonas Staghøj | 2010 | ESBJERG | 1011AD | 25 m | 36.54 | |
72 | 317 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 50 m | 36.92 | |
73 | 366 | Bøgedal Jeppe Bech | 2008 | ESBJERG | 0819AF | 25 m | 36.99 | |
74 | 211 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 50 m | 37.07 | |
75 | 169 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 37.36 | |
76 | 24 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 37.59 | |
77 | 206 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | 37.63 | |
78 | 327 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 37.72 | |
79 | 210 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 37.84 | |
80 | 406 | Gram Phillip | 2006 | H2ODENSE | 0671AR | 25 m | 37.84 | |
81 | 318 | Larsen Emil A. | 2007 | FREM | 0785AH | 25 m | 37.99 | |
82 | 39 | Kirk Alexander | 2008 | NYBORG | 0863AD | 25 m | 38.08 | |
83 | 282 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 38.34 | |
84 | 326 | Jeppesen Magnus | 2008 | FREM | 0843AL | 25 m | 38.35 | |
85 | 42 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 50 m | 38.53 | |
86 | 118 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBOR1 | 0913AC | 25 m | 38.54 | |
87 | 97 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | 38.56 | |
88 | 164 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 38.89 | |
89 | 45 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 50 m | 39.11 | |
90 | 347 | Tse Jonas Cheuk Lam | 2007 | ESBJERG | 0717AH | 25 m | 39.18 | |
91 | 323 | Petersen Christian Lind | 2007 | FREM | 0751AL | 25 m | 39.50 | |
92 | 315 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 39.61 | |
93 | 408 | Selaci Besian | 2007 | H2ODENSE | 0735AO | 50 m | 39.73 | |
94 | 352 | Drachmann Sebastian | 2008 | ESBJERG | 0841AL | 25 m | 39.78 | |
95 | 414 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | H2ODENSE | 0811AK | 25 m | 39.79 | |
96 | 265 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 39.84 | |
97 | 174 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | 40.12 | |
98 | 420 | Birk Villads | 2009 | H2ODENSE | 0937AF | 25 m | 40.26 | |
99 | 229 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 40.28 | |
100 | 304 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 40.54 | |
101 | 58 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 40.81 | |
102 | 364 | Kousgaard Asbjørn | 2008 | ESBJERG | 0803AI | 25 m | 41.23 | |
103 | 356 | Jensen Markus Zou | 2008 | ESBJERG | 0879AJ | 25 m | 41.61 | |
104 | 137 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBOR1 | 0703AQ | 25 m | 41.71 | |
105 | 418 | Bentsen Vitus Stæhr | 2012 | H2ODENSE | 1201AA | 25 m | 41.76 | |
106 | 21 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | 42.18 | |
107 | 412 | Vinther-Okholm Hjalte | 2008 | H2ODENSE | 0851AK | 50 m | 42.40 | |
108 | 87 | Nielsen Rolf Hjalmar | 2008 | NYBORG | 0849AM | 25 m | 42.85 | |
109 | 419 | Buch Peter Kruse | 2007 | H2ODENSE | 0755AQ | 25 m | 43.07 | |
110 | 289 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 43.12 | |
111 | 20 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 43.20 | |
112 | 346 | Liholm Jonas | 2008 | ESBJERG | 0867AL | 25 m | 43.35 | |
113 | 423 | Stokbæk Bille | 2009 | H2ODENSE | 0959AF | 25 m | 43.70 | |
114 | 57 | Witzel Hjalte Monberg | 2010 | NYBORG | 1061AB | 25 m | 43.90 | |
115 | 116 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBOR1 | 0909AE | 25 m | 44.37 | |
116 | 218 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 44.58 | |
117 | 40 | Jørgensen Andreas Krog | 2008 | NYBORG | 0853AG | 25 m | 44.83 | |
118 | 50 | Stadnicki Filip | 2009 | NYBORG | 0947AC | 25 m | 45.35 | |
119 | 71 | Jørgensen Magnus Krog | 2008 | NYBORG | 0889AH | 25 m | 45.78 | |
120 | 72 | Gaster Marcus Korsholm | 2010 | NYBORG | 1051AB | 25 m | 46.05 | |
121 | 421 | Høgh Sebastian | 2007 | H2ODENSE | 0709AP | 25 m | 46.79 | |
122 | 281 | Sørensen Julian K. | 2009 | GLADSAXE | 0951BE | 25 m | 46.90 | |
123 | 307 | Brodersen Lasse Lee Bang | 2009 | FREM | 0993BC | 25 m | 46.97 | |
124 | 82 | Nielsen Oliver | 2010 | NYBORG | 1025AE | 25 m | 47.37 | |
125 | 287 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | 48.04 | |
126 | 168 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | 49.62 | |
127 | 61 | Kristensen Jakob | 2009 | NYBORG | 0961BA | 25 m | 52.10 | |
128 | 115 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBOR1 | 1113AD | 25 m | 52.26 | |
129 | 80 | Andersen Noah | 2009 | NYBORG | 0953AB | 25 m | 54.81 | |
130 | 85 | Thuelund Otto | 2010 | NYBORG | 1045AB | 25 m | 58.12 | |
131 | 66 | Petersen Laurits Schou | 2010 | NYBORG | 1013AD | 25 m | 1:05.14 | |
132 | 113 | Jacobsen Gustav Haahr | 2010 | KALUNDBOR1 | 1087AG | 25 m | 1:14.94 | |
133 | 201 | Nissen Hubert | 2011 | HERLUFSHOL | 1137AF | 25 m | ||
134 | 445 | Vissing Vitus Sommers | 2009 | GLADSAXE | 0929BC | 25 m | ||
135 | 450 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2ODENSE | 0775AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 13, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:10.32 | |
2 | 4 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:10.57 | |
3 | 209 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:11.03 | |
4 | 267 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:11.26 | |
5 | 369 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:12.42 | |
6 | 274 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:12.54 | |
7 | 204 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:12.70 | |
8 | 120 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBOR1 | 0652AK | 25 m | 1:12.78 | |
9 | 126 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBOR1 | 0716AL | 25 m | 1:13.43 | |
10 | 276 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:14.76 | |
11 | 7 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:15.52 | |
12 | 228 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:16.98 | |
13 | 194 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:17.31 | |
14 | 388 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 1:17.54 | |
15 | 389 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:18.41 | |
16 | 316 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 1:18.42 | |
17 | 160 | Klausen Simone Trekær | 2007 | HORSENS | 0764AC | 25 m | 1:19.15 | |
18 | 121 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBOR1 | 0876AJ | 25 m | 1:21.33 | |
19 | 243 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:23.99 | |
20 | 76 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | 1:24.28 | |
21 | 219 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:24.79 | |
22 | 81 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 25 m | 1:28.01 | |
23 | 392 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 1:29.77 | |
24 | 52 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 1:30.34 | |
25 | 156 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:30.79 | |
26 | 171 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 1:31.18 | |
27 | 128 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBOR1 | 0756AK | 25 m | 1:33.01 | |
28 | 212 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:33.07 | |
29 | 403 | Funder Olivia | 2006 | H2ODENSE | 0668AT | 25 m | 1:33.47 | |
30 | 91 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 25 m | 1:33.52 | |
31 | 340 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 1:33.61 | |
32 | 411 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2ODENSE | 0834AH | 25 m | 1:33.63 | |
33 | 161 | Tomzak Frida Bækskov | 2009 | HORSENS | 0974AG | 25 m | 1:34.01 | |
34 | 157 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:34.74 | |
35 | 350 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 1:35.50 | |
36 | 151 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:35.52 | |
37 | 198 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 1:35.77 | |
38 | 159 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:36.79 | |
39 | 309 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 1:36.91 | |
40 | 167 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | 1:43.16 | |
41 | 139 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBOR1 | 0774AY | 25 m | 1:43.79 | |
42 | 236 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 1:46.29 | |
43 | 119 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBOR1 | 0808AJ | 25 m | 1:46.50 | |
44 | 359 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 1:47.13 | |
45 | 238 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 1:47.29 | |
46 | 59 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 1:48.18 | |
47 | 215 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:48.21 | |
48 | 345 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | 1:49.03 | |
49 | 343 | Boisen Cathrine | 2008 | ESBJERG | 0886AP | 25 m | 1:50.32 | |
50 | 94 | Andreasen Tilde Lundsgaard Rov | 2009 | NYBORG | 0918AJ | 25 m | 1:50.54 | |
51 | 351 | Sørensen Sasha Lee T | 2010 | ESBJERG | 1070AF | 25 m | 1:51.28 | |
52 | 237 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 1:52.35 | |
53 | 353 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 1:55.00 | |
54 | 162 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 0906AG | 25 m | 1:56.13 | |
55 | 47 | Krogshede Ella | 2009 | NYBORG | 0920AJ | 25 m | 1:57.22 | |
56 | 60 | Nielsen Ida Marie Bo | 2008 | NYBORG | 0852AT | 25 m | 1:58.45 | |
57 | 285 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | 1:58.95 | |
58 | 446 | Strømkjær Mille | 2009 | FREM | 0980BA | 25 m | 1:59.26 | |
59 | 112 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBOR1 | 1122AE | 25 m | 2:00.00 | |
60 | 114 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBOR1 | 0968BD | 25 m | 2:00.00 | |
61 | 63 | Krog Karla | 2011 | NYBORG | 1172AC | 25 m | 2:00.37 | |
62 | 436 | Tranekjer Sarah | 2008 | H2ODENSE | 0898AP | 25 m | 2:01.33 | |
63 | 306 | Petersen Sigrid Lind | 2009 | FREM | 0976BA | 25 m | 2:01.62 | |
64 | 269 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 2:05.31 | |
65 | 176 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 0796AU | 25 m | 2:05.51 | |
66 | 48 | Madsen Ellen Gramstrup | 2010 | NYBORG | 1098AB | 25 m | 2:05.69 | |
67 | 38 | Hummelhoff Alberte | 2010 | NYBORG | 1002AC | 25 m | 2:06.03 | |
68 | 41 | Lindstedt Anna | 2010 | NYBORG | 1092AG | 25 m | 2:06.17 | |
69 | 54 | Kristiansen Frida Krogh | 2011 | NYBORG | 1128AC | 25 m | 2:06.19 | |
70 | 422 | Müller Meta Ostenfeldt | 2010 | H2ODENSE | 1010AG | 50 m | 2:06.97 | |
71 | 43 | Guldborg Caroline B. | 2009 | NYBORG | 0908BA | 25 m | 2:08.76 | |
72 | 302 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | 2:15.16 | |
73 | 290 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 2:15.27 | |
74 | 93 | Johannsen Tilde | 2011 | NYBORG | 1192AC | 25 m | ||
75 | 301 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 10 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:01.77 | |
2 | 261 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:02.09 | |
3 | 8 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:02.76 | |
4 | 51 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 1:03.43 | |
5 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:03.87 | |
6 | 123 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBOR1 | 0583AN | 25 m | 1:05.69 | |
7 | 371 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:10.25 | |
8 | 294 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:10.79 | |
9 | 374 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:11.25 | |
10 | 264 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:13.44 | |
11 | 295 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:14.08 | |
12 | 149 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:14.41 | |
13 | 132 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBOR1 | 0515AC | 25 m | 1:16.09 | |
14 | 386 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 1:16.72 | |
15 | 158 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 1:18.20 | |
16 | 129 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBOR1 | 0811AA | 25 m | 1:18.94 | |
17 | 152 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:18.97 | |
18 | 263 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 25 m | 1:19.99 | |
19 | 376 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 50 m | 1:20.98 | |
20 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBOR1 | 0593AN | 25 m | 1:21.71 | |
21 | 134 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBOR1 | 0521AP | 25 m | 1:21.77 | |
22 | 214 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:21.82 | |
23 | 70 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:22.12 | |
24 | 375 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 1:23.16 | |
25 | 127 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBOR1 | 0759AJ | 25 m | 1:25.13 | |
26 | 74 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 1:26.11 | |
27 | 255 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:26.35 | |
28 | 339 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 1:27.48 | |
29 | 262 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:27.69 | |
30 | 407 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | H2ODENSE | 0537AP | 25 m | 1:28.78 | |
31 | 405 | Bøttiger Gustav | 2008 | H2ODENSE | 0849AI | 25 m | 1:29.36 | |
32 | 410 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2ODENSE | 1031AB | 25 m | 1:29.49 | |
33 | 12 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:29.94 | |
34 | 366 | Bøgedal Jeppe Bech | 2008 | ESBJERG | 0819AF | 25 m | 1:30.89 | |
35 | 89 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 1:31.59 | |
36 | 56 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 25 m | 1:31.78 | |
37 | 62 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 25 m | 1:32.61 | |
38 | 254 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 1:32.92 | |
39 | 280 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:34.39 | |
40 | 73 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 50 m | 1:37.21 | |
41 | 39 | Kirk Alexander | 2008 | NYBORG | 0863AD | 25 m | 1:39.65 | |
42 | 304 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 1:41.31 | |
43 | 118 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBOR1 | 0913AC | 25 m | 1:43.27 | |
44 | 67 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 25 m | 1:44.83 | |
45 | 418 | Bentsen Vitus Stæhr | 2012 | H2ODENSE | 1201AA | 25 m | 1:45.65 | |
46 | 420 | Birk Villads | 2009 | H2ODENSE | 0937AF | 25 m | 1:47.91 | |
47 | 281 | Sørensen Julian K. | 2009 | GLADSAXE | 0951BE | 25 m | 1:50.00 | |
48 | 116 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBOR1 | 0909AE | 25 m | 1:50.12 | |
49 | 352 | Drachmann Sebastian | 2008 | ESBJERG | 0841AL | 25 m | 1:53.20 | |
50 | 272 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 1:53.36 | |
51 | 423 | Stokbæk Bille | 2009 | H2ODENSE | 0959AF | 25 m | 1:54.23 | |
52 | 346 | Liholm Jonas | 2008 | ESBJERG | 0867AL | 25 m | 1:55.26 | |
53 | 80 | Andersen Noah | 2009 | NYBORG | 0953AB | 25 m | 1:57.04 | |
54 | 72 | Gaster Marcus Korsholm | 2010 | NYBORG | 1051AB | 25 m | 1:59.12 | |
55 | 229 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 2:00.00 | |
56 | 137 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBOR1 | 0703AQ | 25 m | 2:00.34 | |
57 | 82 | Nielsen Oliver | 2010 | NYBORG | 1025AE | 25 m | 2:00.59 | |
58 | 195 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | 2:01.20 | |
59 | 57 | Witzel Hjalte Monberg | 2010 | NYBORG | 1061AB | 25 m | 2:02.44 | |
60 | 85 | Thuelund Otto | 2010 | NYBORG | 1045AB | 25 m | 2:04.16 | |
61 | 356 | Jensen Markus Zou | 2008 | ESBJERG | 0879AJ | 25 m | 2:04.25 | |
62 | 40 | Jørgensen Andreas Krog | 2008 | NYBORG | 0853AG | 25 m | 2:06.04 | |
63 | 113 | Jacobsen Gustav Haahr | 2010 | KALUNDBOR1 | 1087AG | 25 m | 2:10.00 | |
64 | 445 | Vissing Vitus Sommers | 2009 | GLADSAXE | 0929BC | 25 m | 2:15.63 | |
65 | 61 | Kristensen Jakob | 2009 | NYBORG | 0961BA | 25 m | 2:18.15 | |
66 | 115 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBOR1 | 1113AD | 25 m | 2:20.18 | |
67 | 71 | Jørgensen Magnus Krog | 2008 | NYBORG | 0889AH | 25 m | 2:22.09 | |
68 | 66 | Petersen Laurits Schou | 2010 | NYBORG | 1013AD | 25 m | 2:24.37 | |
69 | 307 | Brodersen Lasse Lee Bang | 2009 | FREM | 0993BC | 25 m | ||
70 | 419 | Buch Peter Kruse | 2007 | H2ODENSE | 0755AQ | 25 m | ||
71 | 421 | Høgh Sebastian | 2007 | H2ODENSE | 0709AP | 25 m | ||
72 | 442 | Langholm Anders | 2007 | NYBORG | 0773AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 15, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 367 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 2:50.99 | |
2 | 227 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 2:56.44 | |
3 | 172 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 16, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 92 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 2:22.52 | |
2 | 295 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 2:34.54 | |
3 | 382 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 2:50.99 | |
4 | 259 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 3:20.49 | |
5 | 286 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 4:05.00 | |
6 | 149 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | ||
7 | 158 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:16.20 | |
2 | 369 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:17.49 | |
3 | 370 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:18.40 | |
4 | 228 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:19.04 | |
5 | 120 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBOR1 | 0652AK | 25 m | 1:19.24 | |
6 | 389 | Møller Millie | 2007 | ESBJERG | 0768AD | 25 m | 1:19.81 | |
7 | 267 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:20.25 | |
8 | 150 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:24.33 | |
9 | 278 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:25.87 | |
10 | 27 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 25 m | 1:25.93 | |
11 | 130 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBOR1 | 0648AF | 25 m | 1:26.53 | |
12 | 154 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 1:28.40 | |
13 | 378 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 1:28.71 | |
14 | 153 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:29.19 | |
15 | 126 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBOR1 | 0716AL | 25 m | 1:29.28 | |
16 | 360 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 1:31.73 | |
17 | 377 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 1:32.89 | |
18 | 88 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 25 m | 1:33.40 | |
19 | 196 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 1:33.89 | |
20 | 216 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:34.87 | |
21 | 329 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 1:35.99 | |
22 | 358 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 0722AQ | 25 m | 1:36.83 | |
23 | 403 | Funder Olivia | 2006 | H2ODENSE | 0668AT | 25 m | 1:38.89 | |
24 | 157 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 1:38.92 | |
25 | 234 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:40.90 | |
26 | 245 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:41.83 | |
27 | 28 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 1:42.82 | |
28 | 342 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 1:42.99 | |
29 | 117 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBOR1 | 0776AY | 25 m | 1:44.42 | |
30 | 131 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBOR1 | 0638AU | 25 m | 1:46.31 | |
31 | 133 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBOR1 | 0806AA | 25 m | 1:46.46 | |
32 | 350 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 1:46.80 | |
33 | 219 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 1:46.95 | |
34 | 163 | Truelsen Tilde Tinggård | 2008 | HORSENS | 0894AT | 25 m | 1:48.90 | |
35 | 308 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 1:51.24 | |
36 | 46 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 1:53.45 | |
37 | 355 | Weber Isabelle | 2009 | ESBJERG | 0966AI | 25 m | 2:00.17 | |
38 | 199 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 2:00.98 | |
39 | 238 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 2:01.95 | |
40 | 354 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 2:01.99 | |
41 | 446 | Strømkjær Mille | 2009 | FREM | 0980BA | 25 m | 2:03.17 | |
42 | 359 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 2:05.49 | |
43 | 205 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | 2:12.60 | |
44 | 246 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 2:24.97 | |
45 | 237 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 50 m | 2:25.75 | |
46 | 301 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | ||
47 | 302 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 9 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 1:11.68 | |
2 | 77 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 1:12.10 | |
3 | 279 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:12.46 | |
4 | 374 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:12.50 | |
5 | 371 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 1:13.84 | |
6 | 148 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:13.90 | |
7 | 372 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:14.12 | |
8 | 75 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:16.03 | |
9 | 152 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:16.81 | |
10 | 284 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:17.45 | |
11 | 217 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:19.42 | |
12 | 123 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBOR1 | 0583AN | 25 m | 1:20.10 | |
13 | 134 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBOR1 | 0521AP | 25 m | 1:21.74 | |
14 | 122 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBOR1 | 0743AG | 25 m | 1:21.85 | |
15 | 250 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:22.34 | |
16 | 382 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:22.53 | |
17 | 11 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:22.78 | |
18 | 232 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:23.44 | |
19 | 381 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 50 m | 1:24.63 | |
20 | 387 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:24.95 | |
21 | 138 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBOR1 | 0605AF | 25 m | 1:30.20 | |
22 | 189 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 1:32.00 | |
23 | 95 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 1:35.76 | |
24 | 84 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:36.14 | |
25 | 214 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:39.10 | |
26 | 19 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 1:39.91 | |
27 | 327 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 1:40.27 | |
28 | 407 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | H2ODENSE | 0537AP | 25 m | 1:41.46 | |
29 | 406 | Gram Phillip | 2006 | H2ODENSE | 0671AR | 25 m | 1:43.61 | |
30 | 310 | Petersen Malthe | 2008 | FREM | 0885AA | 25 m | 1:47.02 | |
31 | 408 | Selaci Besian | 2007 | H2ODENSE | 0735AO | 25 m | 1:47.09 | |
32 | 127 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBOR1 | 0759AJ | 25 m | 1:47.73 | |
33 | 347 | Tse Jonas Cheuk Lam | 2007 | ESBJERG | 0717AH | 25 m | 1:48.78 | |
34 | 155 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | 1:51.29 | |
35 | 254 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 1:54.42 | |
36 | 415 | Bergmann Jonas | 2006 | H2ODENSE | 0627AN | 50 m | 1:57.55 | |
37 | 125 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBOR1 | 0817AF | 25 m | 1:59.20 | |
38 | 346 | Liholm Jonas | 2008 | ESBJERG | 0867AL | 25 m | 1:59.54 | |
39 | 348 | Andersen Jonas Staghøj | 2010 | ESBJERG | 1011AD | 25 m | 2:00.09 | |
40 | 218 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 2:00.13 | |
41 | 419 | Buch Peter Kruse | 2007 | H2ODENSE | 0755AQ | 25 m | 2:00.97 | |
42 | 195 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | 2:04.90 | |
43 | 192 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 2:07.00 | |
44 | 356 | Jensen Markus Zou | 2008 | ESBJERG | 0879AJ | 25 m | 2:16.51 | |
45 | 211 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 2:18.15 | |
46 | 289 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 50 m | 2:19.14 | |
47 | 265 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 2:20.00 | |
48 | 87 | Nielsen Rolf Hjalmar | 2008 | NYBORG | 0849AM | 25 m | ||
49 | 201 | Nissen Hubert | 2011 | HERLUFSHOL | 1137AF | 25 m | ||
50 | 307 | Brodersen Lasse Lee Bang | 2009 | FREM | 0993BC | 25 m | ||
51 | 421 | Høgh Sebastian | 2007 | H2ODENSE | 0709AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 19, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 1:07.54 | |
2 | 273 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:08.94 | |
3 | 3 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:10.70 | |
4 | 209 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:11.32 | |
5 | 274 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:12.87 | |
6 | 120 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBOR1 | 0652AK | 25 m | 1:13.38 | |
7 | 204 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:14.36 | |
8 | 277 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:14.66 | |
9 | 6 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 1:14.72 | |
10 | 270 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:14.89 | |
11 | 4 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:15.12 | |
12 | 276 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:16.56 | |
13 | 242 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:17.47 | |
14 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:17.70 | |
15 | 126 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBOR1 | 0716AL | 25 m | 1:17.80 | |
16 | 388 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 1:18.04 | |
17 | 293 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:19.04 | |
18 | 13 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 1:19.15 | |
19 | 378 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 1:20.94 | |
20 | 76 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 25 m | 1:21.02 | |
21 | 130 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBOR1 | 0648AF | 25 m | 1:21.15 | |
22 | 233 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:21.22 | |
23 | 194 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:21.73 | |
24 | 243 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:21.89 | |
25 | 266 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:22.23 | |
26 | 121 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBOR1 | 0876AJ | 25 m | 1:23.55 | |
27 | 324 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 1:23.64 | |
28 | 207 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:23.85 | |
29 | 316 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 1:24.02 | |
30 | 241 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:24.73 | |
31 | 377 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 1:24.74 | |
32 | 170 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 1:24.75 | |
33 | 200 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:24.77 | |
34 | 160 | Klausen Simone Trekær | 2007 | HORSENS | 0764AC | 25 m | 1:25.35 | |
35 | 150 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:25.51 | |
36 | 321 | Munkebjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 25 m | 1:25.59 | |
37 | 244 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:26.78 | |
38 | 402 | Stahl Dagmar | 2007 | H2ODENSE | 0738AK | 25 m | 1:26.83 | |
39 | 29 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:27.13 | |
40 | 91 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 25 m | 1:27.26 | |
41 | 88 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 25 m | 1:27.28 | |
42 | 52 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 1:27.59 | |
43 | 64 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 25 m | 1:27.61 | |
44 | 342 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 1:27.65 | |
45 | 153 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:27.67 | |
46 | 17 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:27.93 | |
47 | 212 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:28.37 | |
48 | 235 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:28.50 | |
49 | 392 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 1:28.53 | |
50 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:28.59 | |
51 | 245 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:28.98 | |
52 | 338 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 1:29.25 | |
53 | 411 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2ODENSE | 0834AH | 25 m | 1:29.62 | |
54 | 322 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 1:29.82 | |
55 | 239 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:30.65 | |
56 | 393 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 1:30.83 | |
57 | 191 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:31.04 | |
58 | 193 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:31.13 | |
59 | 151 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:31.14 | |
60 | 240 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:31.14 | |
61 | 133 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBOR1 | 0806AA | 25 m | 1:31.31 | |
62 | 404 | Wagner Andrea | 2008 | H2ODENSE | 0852AA | 25 m | 1:31.32 | |
63 | 268 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:31.45 | |
64 | 247 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:31.51 | |
65 | 401 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2ODENSE | 0752AS | 25 m | 1:32.00 | |
66 | 25 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 1:32.06 | |
67 | 329 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 1:32.69 | |
68 | 156 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:32.81 | |
69 | 171 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 1:32.84 | |
70 | 172 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:33.11 | |
71 | 131 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBOR1 | 0638AU | 25 m | 1:33.40 | |
72 | 177 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | 1:34.09 | |
73 | 55 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 1:34.46 | |
74 | 22 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:35.77 | |
75 | 308 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 1:35.77 | |
76 | 312 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 25 m | 1:35.94 | |
77 | 309 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 1:36.13 | |
78 | 46 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 1:36.86 | |
79 | 350 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 1:37.17 | |
80 | 23 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 1:37.69 | |
81 | 362 | Krog-Meyer Mie Elliot | 2007 | ESBJERG | 0714AO | 25 m | 1:37.94 | |
82 | 311 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 1:38.24 | |
83 | 314 | Ercaliskan Meryem | 2007 | FREM | 0788AU | 25 m | 1:38.26 | |
84 | 409 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2ODENSE | 0864AH | 25 m | 1:38.35 | |
85 | 128 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBOR1 | 0756AK | 25 m | 1:38.64 | |
86 | 69 | Svabo Luka Rose | 2008 | NYBORG | 0834AU | 25 m | 1:39.40 | |
87 | 159 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 1:39.41 | |
88 | 175 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | 1:39.65 | |
89 | 340 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 1:39.72 | |
90 | 344 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 1:40.07 | |
91 | 163 | Truelsen Tilde Tinggård | 2008 | HORSENS | 0894AT | 25 m | 1:41.98 | |
92 | 198 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 1:42.47 | |
93 | 162 | Madsen Signe | 2009 | HORSENS | 0906AG | 25 m | 1:42.49 | |
94 | 78 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 1:42.65 | |
95 | 60 | Nielsen Ida Marie Bo | 2008 | NYBORG | 0852AT | 25 m | 1:42.76 | |
96 | 139 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBOR1 | 0774AY | 25 m | 1:44.08 | |
97 | 165 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 0994AG | 25 m | 1:44.22 | |
98 | 90 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 0838AJ | 25 m | 1:45.19 | |
99 | 345 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | 1:45.90 | |
100 | 341 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 1:46.66 | |
101 | 349 | Bøgedal Mie Bech | 2010 | ESBJERG | 1072AF | 25 m | 1:46.72 | |
102 | 119 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBOR1 | 0808AJ | 25 m | 1:46.76 | |
103 | 353 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 1:46.82 | |
104 | 117 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBOR1 | 0776AY | 25 m | 1:47.42 | |
105 | 236 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 1:47.49 | |
106 | 167 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | 1:47.91 | |
107 | 354 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 1:49.37 | |
108 | 199 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 1:49.66 | |
109 | 285 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | 1:50.00 | |
110 | 275 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 1:53.10 | |
111 | 173 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 1:53.38 | |
112 | 59 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 1:54.64 | |
113 | 43 | Guldborg Caroline B. | 2009 | NYBORG | 0908BA | 25 m | 1:55.70 | |
114 | 246 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 1:55.77 | |
115 | 215 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:55.96 | |
116 | 351 | Sørensen Sasha Lee T | 2010 | ESBJERG | 1070AF | 25 m | 1:58.22 | |
117 | 176 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 0796AU | 25 m | 1:58.63 | |
118 | 48 | Madsen Ellen Gramstrup | 2010 | NYBORG | 1098AB | 25 m | 2:04.64 | |
119 | 112 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBOR1 | 1122AE | 25 m | 2:10.00 | |
120 | 114 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBOR1 | 0968BD | 25 m | 2:10.00 | |
121 | 205 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | 2:11.16 | |
122 | 288 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 2:13.46 | |
123 | 443 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 2:30.07 | |
124 | 444 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 2:34.58 | |
125 | 38 | Hummelhoff Alberte | 2010 | NYBORG | 1002AC | 25 m | ||
126 | 41 | Lindstedt Anna | 2010 | NYBORG | 1092AG | 25 m | ||
127 | 47 | Krogshede Ella | 2009 | NYBORG | 0920AJ | 25 m | ||
128 | 54 | Kristiansen Frida Krogh | 2011 | NYBORG | 1128AC | 25 m | ||
129 | 63 | Krog Karla | 2011 | NYBORG | 1172AC | 25 m | ||
130 | 94 | Andreasen Tilde Lundsgaard Rov | 2009 | NYBORG | 0918AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 20, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 1:03.94 | |
2 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:04.53 | |
3 | 10 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 1:05.96 | |
4 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:06.47 | |
5 | 148 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 1:06.61 | |
6 | 374 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:06.96 | |
7 | 92 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 1:07.20 | |
8 | 123 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBOR1 | 0583AN | 25 m | 1:07.64 | |
9 | 261 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:08.12 | |
10 | 373 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 1:08.61 | |
11 | 283 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:09.21 | |
12 | 258 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:09.27 | |
13 | 75 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:09.29 | |
14 | 271 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:09.43 | |
15 | 9 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 1:10.88 | |
16 | 51 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 1:11.25 | |
17 | 387 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:11.55 | |
18 | 134 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBOR1 | 0521AP | 25 m | 1:11.79 | |
19 | 383 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 1:12.31 | |
20 | 249 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:12.51 | |
21 | 386 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 1:12.60 | |
22 | 122 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBOR1 | 0743AG | 25 m | 1:12.89 | |
23 | 262 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:12.98 | |
24 | 382 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:13.44 | |
25 | 380 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 25 m | 1:13.50 | |
26 | 295 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:14.23 | |
27 | 257 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:14.87 | |
28 | 250 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:15.15 | |
29 | 84 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 1:15.41 | |
30 | 381 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 1:15.49 | |
31 | 232 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:15.75 | |
32 | 294 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:16.71 | |
33 | 213 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:17.77 | |
34 | 376 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 1:18.19 | |
35 | 256 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:18.24 | |
36 | 74 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 1:18.45 | |
37 | 379 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 1:18.58 | |
38 | 263 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 25 m | 1:18.86 | |
39 | 2 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 1:18.98 | |
40 | 357 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 25 m | 1:19.07 | |
41 | 129 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBOR1 | 0811AA | 25 m | 1:19.20 | |
42 | 30 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | 1:19.35 | |
43 | 5 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:19.52 | |
44 | 260 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:19.90 | |
45 | 132 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBOR1 | 0515AC | 25 m | 1:20.37 | |
46 | 248 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 1:20.86 | |
47 | 231 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:21.07 | |
48 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBOR1 | 0593AN | 25 m | 1:21.22 | |
49 | 180 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 1:21.42 | |
50 | 252 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:21.92 | |
51 | 138 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBOR1 | 0605AF | 25 m | 1:22.61 | |
52 | 375 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 1:22.74 | |
53 | 197 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:23.02 | |
54 | 259 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:23.08 | |
55 | 361 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 1:23.32 | |
56 | 70 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 25 m | 1:24.35 | |
57 | 79 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 1:25.65 | |
58 | 155 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | 1:25.88 | |
59 | 89 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 1:26.95 | |
60 | 405 | Bøttiger Gustav | 2008 | H2ODENSE | 0849AI | 25 m | 1:27.47 | |
61 | 26 | Rasmussen Lucas Dyrelund | 2007 | RINGE | 0773AB | 25 m | 1:27.65 | |
62 | 390 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:27.86 | |
63 | 391 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 1:28.28 | |
64 | 337 | Elgaard Nikolai | 2009 | ESBJERG | 0973AC | 25 m | 1:28.56 | |
65 | 15 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:28.72 | |
66 | 19 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 1:28.76 | |
67 | 440 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:29.22 | |
68 | 53 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 25 m | 1:29.38 | |
69 | 37 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 25 m | 1:29.53 | |
70 | 62 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 25 m | 1:29.63 | |
71 | 363 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 1:29.90 | |
72 | 31 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 1:30.03 | |
73 | 255 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:30.44 | |
74 | 206 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | 1:30.82 | |
75 | 253 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 1:31.20 | |
76 | 339 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 1:31.37 | |
77 | 317 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 1:31.48 | |
78 | 86 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 25 m | 1:32.17 | |
79 | 14 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:32.42 | |
80 | 12 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 1:33.38 | |
81 | 178 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 1:33.44 | |
82 | 413 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2ODENSE | 0705AO | 25 m | 1:33.62 | |
83 | 327 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 1:33.64 | |
84 | 365 | Kousgaard Toke | 2008 | ESBJERG | 0891AI | 25 m | 1:33.99 | |
85 | 251 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 1:34.05 | |
86 | 18 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:34.60 | |
87 | 318 | Larsen Emil A. | 2007 | FREM | 0785AH | 25 m | 1:34.81 | |
88 | 56 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 25 m | 1:35.58 | |
89 | 166 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:36.25 | |
90 | 42 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | 1:36.45 | |
91 | 24 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:37.33 | |
92 | 348 | Andersen Jonas Staghøj | 2010 | ESBJERG | 1011AD | 25 m | 1:37.35 | |
93 | 414 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | H2ODENSE | 0811AK | 25 m | 1:37.48 | |
94 | 73 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 25 m | 1:37.61 | |
95 | 410 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2ODENSE | 1031AB | 25 m | 1:37.63 | |
96 | 310 | Petersen Malthe | 2008 | FREM | 0885AA | 25 m | 1:38.01 | |
97 | 323 | Petersen Christian Lind | 2007 | FREM | 0751AL | 25 m | 1:38.05 | |
98 | 179 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 1:38.77 | |
99 | 366 | Bøgedal Jeppe Bech | 2008 | ESBJERG | 0819AF | 25 m | 1:38.86 | |
100 | 125 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBOR1 | 0817AF | 25 m | 1:38.94 | |
101 | 45 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 1:39.24 | |
102 | 210 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 1:39.30 | |
103 | 169 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 1:39.52 | |
104 | 347 | Tse Jonas Cheuk Lam | 2007 | ESBJERG | 0717AH | 25 m | 1:40.83 | |
105 | 168 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | 1:43.66 | |
106 | 164 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 1:43.98 | |
107 | 39 | Kirk Alexander | 2008 | NYBORG | 0863AD | 25 m | 1:44.26 | |
108 | 286 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 25 m | 1:44.53 | |
109 | 118 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBOR1 | 0913AC | 25 m | 1:45.16 | |
110 | 364 | Kousgaard Asbjørn | 2008 | ESBJERG | 0803AI | 25 m | 1:45.28 | |
111 | 282 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 1:45.56 | |
112 | 174 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | 1:45.83 | |
113 | 280 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 1:46.50 | |
114 | 326 | Jeppesen Magnus | 2008 | FREM | 0843AL | 25 m | 1:47.23 | |
115 | 192 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 1:47.55 | |
116 | 67 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 25 m | 1:48.17 | |
117 | 352 | Drachmann Sebastian | 2008 | ESBJERG | 0841AL | 25 m | 1:48.41 | |
118 | 58 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 1:48.86 | |
119 | 287 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | 1:50.00 | |
120 | 412 | Vinther-Okholm Hjalte | 2008 | H2ODENSE | 0851AK | 25 m | 1:52.21 | |
121 | 315 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 1:53.78 | |
122 | 20 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 1:55.99 | |
123 | 116 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBOR1 | 0909AE | 25 m | 1:59.47 | |
124 | 72 | Gaster Marcus Korsholm | 2010 | NYBORG | 1051AB | 25 m | 2:02.57 | |
125 | 57 | Witzel Hjalte Monberg | 2010 | NYBORG | 1061AB | 25 m | 2:06.86 | |
126 | 137 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBOR1 | 0703AQ | 25 m | 2:07.28 | |
127 | 21 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | 2:08.30 | |
128 | 115 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBOR1 | 1113AD | 25 m | 2:10.00 | |
129 | 71 | Jørgensen Magnus Krog | 2008 | NYBORG | 0889AH | 25 m | 2:13.42 | |
130 | 272 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 2:24.21 | |
131 | 61 | Kristensen Jakob | 2009 | NYBORG | 0961BA | 25 m | 2:27.79 | |
132 | 40 | Jørgensen Andreas Krog | 2008 | NYBORG | 0853AG | 25 m | ||
133 | 50 | Stadnicki Filip | 2009 | NYBORG | 0947AC | 25 m | ||
134 | 66 | Petersen Laurits Schou | 2010 | NYBORG | 1013AD | 25 m | ||
135 | 80 | Andersen Noah | 2009 | NYBORG | 0953AB | 25 m | ||
136 | 85 | Thuelund Otto | 2010 | NYBORG | 1045AB | 25 m | ||
137 | 97 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | ||
138 | 418 | Bentsen Vitus Stæhr | 2012 | H2ODENSE | 1201AA | 25 m | ||
139 | 423 | Stokbæk Bille | 2009 | H2ODENSE | 0959AF | 25 m | ||
140 | 442 | Langholm Anders | 2007 | NYBORG | 0773AI | 25 m | ||
141 | 450 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2ODENSE | 0775AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 21, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Esbjerg Piger 1 | 2006 | ESBJERG | 25 m | 2:07.42 | ||
2 | 299 | Gsc Årg Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:08.08 | ||
3 | 33 | Rsk Piger 1 | 2006 | RINGE | 25 m | 2:10.88 | ||
4 | 220 | Skumbananer | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:14.43 | ||
5 | 300 | Gsc Årg Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:17.39 | ||
6 | 145 | Kalundborg Piger 1 | 2006 | KALUNDBOR1 | 25 m | 2:19.37 | ||
7 | 398 | Esbjerg Piger 2 | 2006 | ESBJERG | 25 m | 2:20.94 | ||
8 | 181 | Horsens Piger 1 | 2007 | HORSENS | 25 m | 2:24.13 | ||
9 | 105 | Nyborg Piger 1 | 2006 | NYBORG | 25 m | 2:30.22 | ||
10 | 182 | Horsens Piger 2 | 2007 | HORSENS | 25 m | 2:31.85 | ||
11 | 332 | Frem Piger 1 | 2006 | FREM | 25 m | 2:33.43 | ||
12 | 35 | Rsk Piger 2 | 2007 | RINGE | 25 m | 2:35.49 | ||
13 | 221 | Hg´s Syrlinger | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:37.11 | ||
14 | 400 | Esbjerg Piger 3 | 2006 | ESBJERG | 25 m | 2:38.69 | ||
15 | 104 | Nyborg Piger 2 | 2006 | NYBORG | 25 m | 2:39.12 | ||
16 | 333 | Frem Piger 2 | 2006 | FREM | 25 m | 2:39.28 | ||
17 | 183 | Horsens Piger 3 | 2006 | HORSENS | 25 m | 2:44.91 | ||
18 | 439 | Ogirls | 2006 | H2ODENSE | 25 m | 2:46.13 | ||
19 | 100 | Nyborg Piger 3 | 2006 | NYBORG | 25 m | 2:47.21 | ||
20 | 146 | Kalundborg Piger 2 | 2006 | KALUNDBOR1 | 25 m | 2:49.75 | ||
21 | 184 | Horsens Piger 4 | 2006 | HORSENS | 25 m | 2:55.72 | ||
22 | 223 | Hg´s Matadormix | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:01.60 | ||
23 | 101 | Nyborg Piger 4 | 2008 | NYBORG | 25 m | 3:07.64 | ||
24 | 185 | Horsens Piger 5 | 2007 | HORSENS | 25 m | 3:28.46 | ||
25 | 331 | Frem Hajer | 2009 | FREM | 25 m | 3:45.39 | ||
26 | 102 | Nyborg Piger 5 | 2008 | NYBORG | 25 m | |||
27 | 103 | Nyborg Piger 6 | 2009 | NYBORG | 25 m | |||
28 | 147 | Kalundborg Piger 3 | 2007 | KALUNDBOR1 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 22, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 297 | Gsc Årg Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:56.42 | ||
2 | 99 | Nyborg Drenge 1 | 2005 | NYBORG | 25 m | 1:59.51 | ||
3 | 394 | Esbjerg Drenge 1 | 2005 | ESBJERG | 25 m | 2:01.64 | ||
4 | 32 | Rsk Drenge 1 | 2005 | RINGE | 25 m | 2:02.77 | ||
5 | 298 | Gsc Årg Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.54 | ||
6 | 186 | Horsens Drenge 1 | 2005 | HORSENS | 25 m | 2:07.72 | ||
7 | 395 | Esbjerg Drenge 2 | 2005 | ESBJERG | 25 m | 2:08.98 | ||
8 | 141 | Kalundborg Drenge 1 | 2005 | KALUNDBOR1 | 25 m | 2:09.31 | ||
9 | 225 | Hg´s Labre Laver | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:11.30 | ||
10 | 396 | Esbjerg Drenge 3 | 2005 | ESBJERG | 25 m | 2:16.12 | ||
11 | 98 | Nyborg Drenge 2 | 2005 | NYBORG | 25 m | 2:21.72 | ||
12 | 142 | Kalundborg Drenge 2 | 2005 | KALUNDBOR1 | 25 m | 2:23.36 | ||
13 | 34 | Rsk Drenge 2 | 2006 | RINGE | 25 m | 2:27.11 | ||
14 | 187 | Horsens Drenge 2 | 2006 | HORSENS | 25 m | 2:36.10 | ||
15 | 106 | Nyborg Drenge 3 | 2005 | NYBORG | 25 m | 2:38.51 | ||
16 | 334 | Frem Drenge | 2006 | FREM | 25 m | 2:44.77 | ||
17 | 224 | Hg´s Stjernemix | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:46.34 | ||
18 | 107 | Nyborg Drenge 4 | 2007 | NYBORG | 25 m | 2:47.99 | ||
19 | 143 | Kalundborg Drenge 3 | 2006 | KALUNDBOR1 | 25 m | 2:48.79 | ||
20 | 335 | Frem Drenge 1 | 2006 | FREM | 25 m | 2:50.36 | ||
21 | 36 | Rsk Drenge 3 | 2007 | RINGE | 25 m | 2:51.66 | ||
22 | 188 | Horsens Drenge 3 | 2007 | HORSENS | 25 m | 2:59.92 | ||
23 | 108 | Nyborg Drenge 5 | 2007 | NYBORG | 25 m | 3:07.57 | ||
24 | 438 | Oboys1 | 2005 | H2ODENSE | 25 m | 3:20.73 | ||
25 | 109 | Nyborg Drenge 6 | 2008 | NYBORG | 25 m | 3:50.27 | ||
26 | 110 | Nyborg Drenge 7 | 2008 | NYBORG | 25 m | |||
27 | 111 | Nyborg Drenge 8 | 2008 | NYBORG | 25 m | |||
28 | 437 | Oboys | 2005 | H2ODENSE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 23, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 29.24 | |
2 | 368 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 50 m | 29.96 | |
3 | 267 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 30.55 | |
4 | 120 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBOR1 | 0652AK | 25 m | 31.58 | |
5 | 367 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 32.34 | |
6 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 32.96 | |
7 | 270 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 33.61 | |
8 | 242 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 33.90 | |
9 | 233 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 34.30 | |
10 | 130 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBOR1 | 0648AF | 25 m | 34.34 | |
11 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 34.41 | |
12 | 13 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 34.99 | |
13 | 6 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 35.14 | |
14 | 277 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 35.41 | |
15 | 228 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 35.88 | |
16 | 321 | Munkebjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 25 m | 36.29 | |
17 | 121 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBOR1 | 0876AJ | 25 m | 36.79 | |
18 | 17 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 36.92 | |
19 | 196 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 37.16 | |
20 | 227 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 37.40 | |
21 | 322 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 37.54 | |
22 | 392 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 37.92 | |
23 | 241 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 38.09 | |
24 | 360 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 38.13 | |
25 | 324 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 38.36 | |
26 | 278 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 50 m | 38.87 | |
27 | 156 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 38.91 | |
28 | 194 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 39.24 | |
29 | 55 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 40.61 | |
30 | 219 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 40.68 | |
31 | 404 | Wagner Andrea | 2008 | H2ODENSE | 0852AA | 25 m | 40.85 | |
32 | 239 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 40.88 | |
33 | 216 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 41.18 | |
34 | 128 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBOR1 | 0756AK | 25 m | 41.63 | |
35 | 172 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 42.05 | |
36 | 240 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 42.27 | |
37 | 309 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 42.36 | |
38 | 133 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBOR1 | 0806AA | 25 m | 42.53 | |
39 | 329 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 42.73 | |
40 | 171 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 42.75 | |
41 | 177 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | 42.77 | |
42 | 403 | Funder Olivia | 2006 | H2ODENSE | 0668AT | 25 m | 42.91 | |
43 | 157 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 42.96 | |
44 | 234 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 43.12 | |
45 | 268 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 50 m | 43.78 | |
46 | 88 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 25 m | 44.26 | |
47 | 247 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 44.36 | |
48 | 359 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 44.50 | |
49 | 159 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 44.67 | |
50 | 212 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 45.06 | |
51 | 23 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 45.89 | |
52 | 68 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 25 m | 46.00 | |
53 | 46 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 25 m | 46.11 | |
54 | 25 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 46.19 | |
55 | 131 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBOR1 | 0638AU | 25 m | 46.32 | |
56 | 314 | Ercaliskan Meryem | 2007 | FREM | 0788AU | 25 m | 46.90 | |
57 | 176 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 0796AU | 25 m | 47.19 | |
58 | 69 | Svabo Luka Rose | 2008 | NYBORG | 0834AU | 25 m | 47.22 | |
59 | 60 | Nielsen Ida Marie Bo | 2008 | NYBORG | 0852AT | 25 m | 47.81 | |
60 | 393 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 47.94 | |
61 | 198 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 48.07 | |
62 | 78 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 48.39 | |
63 | 312 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 25 m | 48.96 | |
64 | 319 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 49.07 | |
65 | 444 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 49.78 | |
66 | 236 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 50 m | 49.93 | |
67 | 117 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBOR1 | 0776AY | 25 m | 50.00 | |
68 | 139 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBOR1 | 0774AY | 25 m | 50.00 | |
69 | 90 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 0838AJ | 25 m | 51.28 | |
70 | 173 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 51.65 | |
71 | 175 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | 52.64 | |
72 | 288 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 52.66 | |
73 | 362 | Krog-Meyer Mie Elliot | 2007 | ESBJERG | 0714AO | 25 m | 53.05 | |
74 | 65 | Vølund Katrine | 2008 | NYBORG | 0894AG | 25 m | 53.41 | |
75 | 344 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 54.04 | |
76 | 59 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 54.41 | |
77 | 114 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBOR1 | 0968BD | 25 m | 55.00 | |
78 | 349 | Bøgedal Mie Bech | 2010 | ESBJERG | 1072AF | 25 m | 55.00 | |
79 | 275 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 50 m | 55.67 | |
80 | 246 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 58.51 | |
81 | 112 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBOR1 | 1122AE | 25 m | 1:00.00 | |
82 | 48 | Madsen Ellen Gramstrup | 2010 | NYBORG | 1098AB | 25 m | 1:00.39 | |
83 | 43 | Guldborg Caroline B. | 2009 | NYBORG | 0908BA | 25 m | 1:01.45 | |
84 | 119 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBOR1 | 0808AJ | 25 m | 1:01.86 | |
85 | 351 | Sørensen Sasha Lee T | 2010 | ESBJERG | 1070AF | 25 m | 1:05.07 | |
86 | 47 | Krogshede Ella | 2009 | NYBORG | 0920AJ | 25 m | 1:06.63 | |
87 | 215 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:08.29 | |
88 | 205 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | 1:08.87 | |
89 | 290 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 1:14.27 | |
90 | 41 | Lindstedt Anna | 2010 | NYBORG | 1092AG | 25 m | ||
91 | 54 | Kristiansen Frida Krogh | 2011 | NYBORG | 1128AC | 25 m | ||
92 | 63 | Krog Karla | 2011 | NYBORG | 1172AC | 25 m | ||
93 | 94 | Andreasen Tilde Lundsgaard Rov | 2009 | NYBORG | 0918AJ | 25 m | ||
94 | 165 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 0994AG | 25 m | ||
95 | 354 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | ||
96 | 358 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 0722AQ | 25 m | ||
97 | 443 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 24, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 27.97 | |
2 | 92 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 25 m | 28.00 | |
3 | 371 | Duvander Nicolas | 2005 | ESBJERG | 0563AE | 25 m | 28.97 | |
4 | 279 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 29.13 | |
5 | 283 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 29.17 | |
6 | 75 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 29.97 | |
7 | 249 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 30.47 | |
8 | 383 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 25 m | 31.12 | |
9 | 295 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 31.28 | |
10 | 256 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 31.34 | |
11 | 262 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 31.36 | |
12 | 257 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 32.06 | |
13 | 77 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 32.18 | |
14 | 264 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 32.26 | |
15 | 158 | Wemmelund Tobias | 2006 | HORSENS | 0679AO | 25 m | 32.47 | |
16 | 217 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 32.51 | |
17 | 382 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 32.55 | |
18 | 385 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 50 m | 32.60 | |
19 | 387 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 32.67 | |
20 | 132 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBOR1 | 0515AC | 25 m | 32.92 | |
21 | 2 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 33.01 | |
22 | 380 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 50 m | 33.05 | |
23 | 134 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBOR1 | 0521AP | 25 m | 33.16 | |
24 | 376 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 33.39 | |
25 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 33.69 | |
26 | 232 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 33.93 | |
27 | 386 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 33.98 | |
28 | 381 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 34.06 | |
29 | 30 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | 34.25 | |
30 | 123 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBOR1 | 0583AN | 25 m | 34.58 | |
31 | 138 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBOR1 | 0605AF | 25 m | 35.11 | |
32 | 260 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 35.13 | |
33 | 357 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 50 m | 35.22 | |
34 | 152 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 35.69 | |
35 | 129 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBOR1 | 0811AA | 25 m | 35.74 | |
36 | 259 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 35.86 | |
37 | 361 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 36.09 | |
38 | 449 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2ODENSE | 0567AK | 25 m | 36.30 | |
39 | 197 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 36.55 | |
40 | 248 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 36.62 | |
41 | 211 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 37.22 | |
42 | 391 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 50 m | 37.25 | |
43 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBOR1 | 0593AN | 25 m | 37.43 | |
44 | 253 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 37.80 | |
45 | 252 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 38.06 | |
46 | 440 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 38.17 | |
47 | 31 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 38.21 | |
48 | 180 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 38.55 | |
49 | 124 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBOR1 | 0733AG | 25 m | 38.82 | |
50 | 79 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 39.05 | |
51 | 231 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 39.06 | |
52 | 337 | Elgaard Nikolai | 2009 | ESBJERG | 0973AC | 25 m | 39.29 | |
53 | 390 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 39.34 | |
54 | 37 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 25 m | 39.67 | |
55 | 127 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBOR1 | 0759AJ | 25 m | 40.15 | |
56 | 178 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 40.59 | |
57 | 214 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 40.83 | |
58 | 206 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | 41.12 | |
59 | 255 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 41.19 | |
60 | 86 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 25 m | 41.48 | |
61 | 12 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 41.69 | |
62 | 24 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 41.74 | |
63 | 318 | Larsen Emil A. | 2007 | FREM | 0785AH | 50 m | 41.83 | |
64 | 42 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | 42.31 | |
65 | 53 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 25 m | 42.51 | |
66 | 179 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 42.68 | |
67 | 89 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 42.81 | |
68 | 125 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBOR1 | 0817AF | 25 m | 43.13 | |
69 | 56 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 50 m | 43.24 | |
70 | 315 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 43.43 | |
71 | 166 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 43.73 | |
72 | 408 | Selaci Besian | 2007 | H2ODENSE | 0735AO | 25 m | 44.33 | |
73 | 365 | Kousgaard Toke | 2008 | ESBJERG | 0891AI | 25 m | 44.38 | |
74 | 339 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 25 m | 45.34 | |
75 | 286 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 50 m | 45.84 | |
76 | 415 | Bergmann Jonas | 2006 | H2ODENSE | 0627AN | 25 m | 46.18 | |
77 | 169 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 47.16 | |
78 | 164 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 47.71 | |
79 | 67 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 25 m | 48.16 | |
80 | 254 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 48.84 | |
81 | 168 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | 49.35 | |
82 | 327 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 50.26 | |
83 | 304 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 50.33 | |
84 | 348 | Andersen Jonas Staghøj | 2010 | ESBJERG | 1011AD | 25 m | 50.35 | |
85 | 218 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 51.39 | |
86 | 192 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 51.73 | |
87 | 45 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 52.53 | |
88 | 347 | Tse Jonas Cheuk Lam | 2007 | ESBJERG | 0717AH | 25 m | 52.91 | |
89 | 326 | Jeppesen Magnus | 2008 | FREM | 0843AL | 25 m | 53.97 | |
90 | 116 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBOR1 | 0909AE | 25 m | 55.00 | |
91 | 137 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBOR1 | 0703AQ | 25 m | 55.00 | |
92 | 272 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 56.89 | |
93 | 282 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 59.20 | |
94 | 287 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | 1:00.00 | |
95 | 364 | Kousgaard Asbjørn | 2008 | ESBJERG | 0803AI | 25 m | 1:00.30 | |
96 | 58 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 1:00.37 | |
97 | 118 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBOR1 | 0913AC | 25 m | 1:00.71 | |
98 | 174 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | 1:04.43 | |
99 | 281 | Sørensen Julian K. | 2009 | GLADSAXE | 0951BE | 25 m | 1:15.00 | |
100 | 195 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | 1:15.77 | |
101 | 85 | Thuelund Otto | 2010 | NYBORG | 1045AB | 25 m | 1:27.45 | |
102 | 57 | Witzel Hjalte Monberg | 2010 | NYBORG | 1061AB | 25 m | ||
103 | 61 | Kristensen Jakob | 2009 | NYBORG | 0961BA | 25 m | ||
104 | 66 | Petersen Laurits Schou | 2010 | NYBORG | 1013AD | 25 m | ||
105 | 72 | Gaster Marcus Korsholm | 2010 | NYBORG | 1051AB | 25 m | ||
106 | 80 | Andersen Noah | 2009 | NYBORG | 0953AB | 25 m | ||
107 | 97 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | ||
108 | 201 | Nissen Hubert | 2011 | HERLUFSHOL | 1137AF | 25 m | ||
109 | 450 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2ODENSE | 0775AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:01.93 | |
2 | 209 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:02.34 | |
3 | 3 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 1:03.38 | |
4 | 267 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:04.45 | |
5 | 274 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:04.95 | |
6 | 276 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:05.80 | |
7 | 120 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBOR1 | 0652AK | 25 m | 1:05.91 | |
8 | 7 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 1:05.92 | |
9 | 4 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 1:06.21 | |
10 | 154 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 1:06.25 | |
11 | 203 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:07.03 | |
12 | 76 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 1:07.06 | |
13 | 370 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 1:07.38 | |
14 | 270 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:07.58 | |
15 | 278 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:07.66 | |
16 | 126 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBOR1 | 0716AL | 25 m | 1:08.23 | |
17 | 242 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:08.49 | |
18 | 369 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 1:08.99 | |
19 | 388 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 1:09.05 | |
20 | 324 | Larsen Victoria Juul | 2006 | FREM | 0618AM | 25 m | 1:09.46 | |
21 | 130 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBOR1 | 0648AF | 25 m | 1:09.48 | |
22 | 228 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:10.26 | |
23 | 316 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 1:10.42 | |
24 | 293 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:11.02 | |
25 | 277 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:11.04 | |
26 | 17 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 25 m | 1:11.18 | |
27 | 321 | Munkebjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 25 m | 1:11.45 | |
28 | 160 | Klausen Simone Trekær | 2007 | HORSENS | 0764AC | 25 m | 1:12.17 | |
29 | 378 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 50 m | 1:12.53 | |
30 | 402 | Stahl Dagmar | 2007 | H2ODENSE | 0738AK | 25 m | 1:12.87 | |
31 | 204 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:14.67 | |
32 | 377 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 1:15.12 | |
33 | 322 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 1:15.32 | |
34 | 52 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 50 m | 1:15.47 | |
35 | 29 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 1:15.61 | |
36 | 150 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 1:16.11 | |
37 | 243 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:16.16 | |
38 | 404 | Wagner Andrea | 2008 | H2ODENSE | 0852AA | 25 m | 1:16.22 | |
39 | 170 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 1:17.12 | |
40 | 121 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBOR1 | 0876AJ | 25 m | 1:17.99 | |
41 | 153 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 1:18.25 | |
42 | 172 | Sørensen Kirstine Sabroe | 2008 | HORSENS | 0884AD | 25 m | 1:18.53 | |
43 | 207 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:18.70 | |
44 | 44 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 25 m | 1:18.73 | |
45 | 81 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 1:18.78 | |
46 | 393 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 1:18.90 | |
47 | 338 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 25 m | 1:19.25 | |
48 | 131 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBOR1 | 0638AU | 25 m | 1:19.40 | |
49 | 91 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 25 m | 1:19.45 | |
50 | 411 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2ODENSE | 0834AH | 25 m | 1:19.47 | |
51 | 22 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 1:19.52 | |
52 | 240 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:19.73 | |
53 | 319 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 1:20.08 | |
54 | 227 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 1:20.17 | |
55 | 266 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:20.19 | |
56 | 244 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:20.46 | |
57 | 342 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 1:20.63 | |
58 | 401 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2ODENSE | 0752AS | 25 m | 1:20.63 | |
59 | 28 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 25 m | 1:20.72 | |
60 | 156 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 1:20.83 | |
61 | 151 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 1:21.00 | |
62 | 128 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBOR1 | 0756AK | 25 m | 1:21.04 | |
63 | 193 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:21.11 | |
64 | 245 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:21.33 | |
65 | 314 | Ercaliskan Meryem | 2007 | FREM | 0788AU | 25 m | 1:22.18 | |
66 | 133 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBOR1 | 0806AA | 25 m | 1:22.46 | |
67 | 139 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBOR1 | 0774AY | 25 m | 1:22.90 | |
68 | 340 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 1:22.98 | |
69 | 308 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 1:23.30 | |
70 | 46 | Falkenstrøm Dicte S. | 2008 | NYBORG | 0814AA | 50 m | 1:23.46 | |
71 | 191 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:23.52 | |
72 | 358 | Kviesgaard Josephine | 2007 | ESBJERG | 0722AQ | 50 m | 1:23.97 | |
73 | 175 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | 1:25.47 | |
74 | 69 | Svabo Luka Rose | 2008 | NYBORG | 0834AU | 25 m | 1:26.08 | |
75 | 362 | Krog-Meyer Mie Elliot | 2007 | ESBJERG | 0714AO | 25 m | 1:26.25 | |
76 | 409 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2ODENSE | 0864AH | 25 m | 1:26.73 | |
77 | 353 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 1:27.05 | |
78 | 311 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 1:28.34 | |
79 | 344 | Frederiksen Filuka Lolk | 2009 | ESBJERG | 0904AG | 25 m | 1:30.12 | |
80 | 343 | Boisen Cathrine | 2008 | ESBJERG | 0886AP | 25 m | 1:30.52 | |
81 | 275 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098AA | 25 m | 1:31.88 | |
82 | 236 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 1:32.06 | |
83 | 345 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | 1:32.28 | |
84 | 117 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBOR1 | 0776AY | 25 m | 1:32.65 | |
85 | 176 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 0796AU | 25 m | 1:34.57 | |
86 | 119 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBOR1 | 0808AJ | 25 m | 1:34.86 | |
87 | 354 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 1:34.88 | |
88 | 205 | Silleborg Line | 2010 | HERLUFSHOL | 1022AH | 25 m | 1:35.12 | |
89 | 443 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014AB | 25 m | 1:35.62 | |
90 | 167 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | 1:36.13 | |
91 | 246 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 1:36.84 | |
92 | 199 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 1:37.21 | |
93 | 60 | Nielsen Ida Marie Bo | 2008 | NYBORG | 0852AT | 25 m | 1:38.12 | |
94 | 47 | Krogshede Ella | 2009 | NYBORG | 0920AJ | 25 m | 1:38.91 | |
95 | 355 | Weber Isabelle | 2009 | ESBJERG | 0966AI | 25 m | 1:40.13 | |
96 | 59 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 1:40.65 | |
97 | 63 | Krog Karla | 2011 | NYBORG | 1172AC | 25 m | 1:41.33 | |
98 | 306 | Petersen Sigrid Lind | 2009 | FREM | 0976BA | 25 m | 1:41.73 | |
99 | 341 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 1:41.95 | |
100 | 351 | Sørensen Sasha Lee T | 2010 | ESBJERG | 1070AF | 25 m | 1:43.88 | |
101 | 173 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 1:44.58 | |
102 | 43 | Guldborg Caroline B. | 2009 | NYBORG | 0908BA | 25 m | 1:46.89 | |
103 | 41 | Lindstedt Anna | 2010 | NYBORG | 1092AG | 25 m | 1:49.26 | |
104 | 114 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBOR1 | 0968BD | 25 m | 1:49.63 | |
105 | 48 | Madsen Ellen Gramstrup | 2010 | NYBORG | 1098AB | 25 m | 1:50.27 | |
106 | 444 | Dragieva Kristina | 2010 | GLADSAXE | 1004AB | 25 m | 1:53.30 | |
107 | 94 | Andreasen Tilde Lundsgaard Rov | 2009 | NYBORG | 0918AJ | 25 m | 1:56.23 | |
108 | 290 | Rasmussen Vigga | 2010 | GLADSAXE | 1032AD | 25 m | 1:57.17 | |
109 | 112 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBOR1 | 1122AE | 25 m | 1:57.32 | |
110 | 54 | Kristiansen Frida Krogh | 2011 | NYBORG | 1128AC | 25 m | 2:00.88 | |
111 | 269 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 2:09.75 | |
112 | 285 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | 2:10.29 | |
113 | 302 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | 2:13.85 | |
114 | 93 | Johannsen Tilde | 2011 | NYBORG | 1192AC | 25 m | 2:15.95 | |
115 | 301 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | ||
116 | 433 | Vu Truc Mai | 2010 | H2ODENSE | 1054AN | 25 m | ||
117 | 446 | Strømkjær Mille | 2009 | FREM | 0980BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 296 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 57.28 | |
2 | 10 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 57.33 | |
3 | 148 | Sørensen Kristian Sabroe | 2005 | HORSENS | 0583AA | 25 m | 58.19 | |
4 | 8 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 25 m | 58.76 | |
5 | 279 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 58.86 | |
6 | 373 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 59.16 | |
7 | 284 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 59.33 | |
8 | 123 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBOR1 | 0583AN | 25 m | 59.55 | |
9 | 283 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:00.76 | |
10 | 51 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 1:01.09 | |
11 | 9 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 25 m | 1:01.20 | |
12 | 386 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 1:01.39 | |
13 | 261 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:01.86 | |
14 | 271 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:02.04 | |
15 | 383 | Mathiasen Jonas | 2006 | ESBJERG | 0609AM | 50 m | 1:02.05 | |
16 | 134 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBOR1 | 0521AP | 25 m | 1:02.48 | |
17 | 258 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:02.78 | |
18 | 372 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 1:03.23 | |
19 | 75 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 1:03.24 | |
20 | 262 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:03.76 | |
21 | 122 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBOR1 | 0743AG | 25 m | 1:03.96 | |
22 | 374 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 1:04.29 | |
23 | 380 | Drachmann Alexander | 2005 | ESBJERG | 0567AF | 50 m | 1:04.58 | |
24 | 5 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 1:05.49 | |
25 | 250 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:06.01 | |
26 | 379 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 50 m | 1:06.15 | |
27 | 74 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 1:06.32 | |
28 | 132 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBOR1 | 0515AC | 25 m | 1:06.32 | |
29 | 11 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 1:06.59 | |
30 | 382 | Andersen Tobias Staghøj | 2006 | ESBJERG | 0621AC | 25 m | 1:06.85 | |
31 | 295 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:06.87 | |
32 | 84 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 1:06.91 | |
33 | 387 | Foss Oskar | 2006 | ESBJERG | 0677AC | 25 m | 1:07.10 | |
34 | 294 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:07.15 | |
35 | 149 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 1:07.49 | |
36 | 30 | Hansen Anders | 2006 | RINGE | 0697AP | 25 m | 1:07.65 | |
37 | 129 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBOR1 | 0811AA | 25 m | 1:07.83 | |
38 | 260 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:07.85 | |
39 | 232 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:07.90 | |
40 | 138 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBOR1 | 0605AF | 25 m | 1:08.05 | |
41 | 152 | Landbo Daniel | 2005 | HORSENS | 0585AM | 25 m | 1:08.09 | |
42 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBOR1 | 0593AN | 25 m | 1:08.55 | |
43 | 213 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:09.58 | |
44 | 263 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 50 m | 1:09.85 | |
45 | 189 | Jørgensen Aksel Bryde | 2005 | HERLUFSHOL | 0569AJ | 25 m | 1:10.13 | |
46 | 375 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 50 m | 1:10.13 | |
47 | 385 | Madsen Frederik Møhring | 2007 | ESBJERG | 0713AD | 25 m | 1:10.22 | |
48 | 155 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | 1:10.47 | |
49 | 357 | Pedersen Christian | 2007 | ESBJERG | 0723AM | 50 m | 1:11.77 | |
50 | 447 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2ODENSE | 0619AH | 25 m | 1:12.09 | |
51 | 391 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 1:12.73 | |
52 | 70 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 1:12.88 | |
53 | 214 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:14.56 | |
54 | 363 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 50 m | 1:14.64 | |
55 | 440 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:14.94 | |
56 | 95 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 1:15.63 | |
57 | 15 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 1:15.68 | |
58 | 390 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 1:15.95 | |
59 | 89 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 1:16.87 | |
60 | 127 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBOR1 | 0759AJ | 25 m | 1:17.00 | |
61 | 337 | Elgaard Nikolai | 2009 | ESBJERG | 0973AC | 25 m | 1:17.18 | |
62 | 18 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 25 m | 1:17.25 | |
63 | 14 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 1:17.53 | |
64 | 62 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 50 m | 1:17.75 | |
65 | 407 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | H2ODENSE | 0537AP | 25 m | 1:18.08 | |
66 | 413 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2ODENSE | 0705AO | 25 m | 1:18.20 | |
67 | 31 | Landtved Jacob | 2006 | RINGE | 0611AB | 25 m | 1:18.34 | |
68 | 405 | Bøttiger Gustav | 2008 | H2ODENSE | 0849AI | 25 m | 1:18.89 | |
69 | 86 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 50 m | 1:19.53 | |
70 | 251 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 1:20.46 | |
71 | 166 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 1:20.97 | |
72 | 179 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 1:20.99 | |
73 | 56 | Eskildsen Gilbert | 2008 | NYBORG | 0839AD | 25 m | 1:21.02 | |
74 | 24 | Bjerre Rasmus | 2008 | RINGE | 0801AD | 25 m | 1:21.77 | |
75 | 178 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 1:21.92 | |
76 | 323 | Petersen Christian Lind | 2007 | FREM | 0751AL | 25 m | 1:22.18 | |
77 | 366 | Bøgedal Jeppe Bech | 2008 | ESBJERG | 0819AF | 25 m | 1:22.35 | |
78 | 125 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBOR1 | 0817AF | 25 m | 1:22.65 | |
79 | 406 | Gram Phillip | 2006 | H2ODENSE | 0671AR | 25 m | 1:22.83 | |
80 | 365 | Kousgaard Toke | 2008 | ESBJERG | 0891AI | 25 m | 1:23.04 | |
81 | 317 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 50 m | 1:23.43 | |
82 | 410 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2ODENSE | 1031AB | 25 m | 1:23.52 | |
83 | 210 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 1:23.57 | |
84 | 408 | Selaci Besian | 2007 | H2ODENSE | 0735AO | 25 m | 1:23.92 | |
85 | 304 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 1:24.09 | |
86 | 118 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBOR1 | 0913AC | 25 m | 1:24.66 | |
87 | 326 | Jeppesen Magnus | 2008 | FREM | 0843AL | 25 m | 1:25.26 | |
88 | 206 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | 1:25.65 | |
89 | 164 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 1:25.99 | |
90 | 414 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | H2ODENSE | 0811AK | 25 m | 1:26.09 | |
91 | 347 | Tse Jonas Cheuk Lam | 2007 | ESBJERG | 0717AH | 25 m | 1:27.29 | |
92 | 286 | Ogstrup Oliver | 2009 | GLADSAXE | 0927AB | 50 m | 1:27.65 | |
93 | 73 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 25 m | 1:27.88 | |
94 | 67 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 25 m | 1:28.27 | |
95 | 282 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975AB | 25 m | 1:28.48 | |
96 | 39 | Kirk Alexander | 2008 | NYBORG | 0863AD | 25 m | 1:28.82 | |
97 | 327 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 1:29.48 | |
98 | 174 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | 1:29.52 | |
99 | 168 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | 1:30.03 | |
100 | 97 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | 1:31.07 | |
101 | 352 | Drachmann Sebastian | 2008 | ESBJERG | 0841AL | 25 m | 1:31.69 | |
102 | 310 | Petersen Malthe | 2008 | FREM | 0885AA | 25 m | 1:33.41 | |
103 | 265 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 1:33.80 | |
104 | 137 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBOR1 | 0703AQ | 25 m | 1:33.97 | |
105 | 229 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 1:34.68 | |
106 | 116 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBOR1 | 0909AE | 25 m | 1:35.84 | |
107 | 287 | Bred Samuel | 2009 | GLADSAXE | 0983AE | 25 m | 1:36.52 | |
108 | 412 | Vinther-Okholm Hjalte | 2008 | H2ODENSE | 0851AK | 50 m | 1:38.93 | |
109 | 346 | Liholm Jonas | 2008 | ESBJERG | 0867AL | 25 m | 1:40.88 | |
110 | 20 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 1:40.96 | |
111 | 50 | Stadnicki Filip | 2009 | NYBORG | 0947AC | 25 m | 1:40.96 | |
112 | 356 | Jensen Markus Zou | 2008 | ESBJERG | 0879AJ | 25 m | 1:40.98 | |
113 | 272 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907AB | 25 m | 1:41.43 | |
114 | 289 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 25 m | 1:43.13 | |
115 | 57 | Witzel Hjalte Monberg | 2010 | NYBORG | 1061AB | 25 m | 1:44.30 | |
116 | 21 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | 1:45.59 | |
117 | 307 | Brodersen Lasse Lee Bang | 2009 | FREM | 0993BC | 25 m | 1:46.78 | |
118 | 113 | Jacobsen Gustav Haahr | 2010 | KALUNDBOR1 | 1087AG | 25 m | 1:50.00 | |
119 | 61 | Kristensen Jakob | 2009 | NYBORG | 0961BA | 25 m | 1:53.55 | |
120 | 72 | Gaster Marcus Korsholm | 2010 | NYBORG | 1051AB | 25 m | 1:53.95 | |
121 | 82 | Nielsen Oliver | 2010 | NYBORG | 1025AE | 25 m | 1:56.94 | |
122 | 115 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBOR1 | 1113AD | 25 m | 1:59.92 | |
123 | 80 | Andersen Noah | 2009 | NYBORG | 0953AB | 25 m | 2:08.81 | |
124 | 66 | Petersen Laurits Schou | 2010 | NYBORG | 1013AD | 25 m | 2:13.12 | |
125 | 85 | Thuelund Otto | 2010 | NYBORG | 1045AB | 25 m | 2:20.81 | |
126 | 201 | Nissen Hubert | 2011 | HERLUFSHOL | 1137AF | 25 m | ||
127 | 424 | Saysette Charles Villas Tvedt | 2008 | H2ODENSE | 0889AO | 25 m | ||
128 | 425 | Philipsen Mikkel | 2009 | H2ODENSE | 0929BE | 25 m | ||
129 | 428 | Agergaard Magne Nielsen | 2009 | H2ODENSE | 0939BE | 25 m | ||
130 | 429 | Trebbien Carl | 2011 | H2ODENSE | 1173AD | 25 m | ||
131 | 430 | Hansen Carl-Emil | 2008 | H2ODENSE | 0885AO | 25 m | ||
132 | 431 | Kjeldsen Johannes Juel | 2010 | H2ODENSE | 1059AH | 25 m | ||
133 | 432 | Johansen Anton Aksel Møller | 2010 | H2ODENSE | 1001AJ | 25 m | ||
134 | 434 | Brøndum Oscar Torarenni | 2010 | H2ODENSE | 1003AJ | 25 m | ||
135 | 435 | Understup Holger Vinden | 2011 | H2ODENSE | 1175AD | 25 m | ||
136 | 441 | Baadsgaard August | 2011 | H2ODENSE | 1177AD | 25 m | ||
137 | 442 | Langholm Anders | 2007 | NYBORG | 0773AI | 25 m | ||
138 | 445 | Vissing Vitus Sommers | 2009 | GLADSAXE | 0929BC | 25 m | ||
139 | 450 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2ODENSE | 0775AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 25 m | 2:39.21 | |
2 | 6 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 25 m | 2:55.72 | |
3 | 367 | Pedersen Cecilie Baltzer | 2006 | ESBJERG | 0662AR | 25 m | 3:00.00 | |
4 | 130 | Stoklund Maria | 2006 | KALUNDBOR1 | 0648AF | 25 m | 3:04.52 | |
5 | 448 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2ODENSE | 0612AP | 25 m | 3:10.07 | |
6 | 360 | Sørensen Nicoline Lee T. | 2008 | ESBJERG | 0856AE | 25 m | 3:16.20 | |
7 | 196 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 3:19.42 | |
8 | 216 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 3:19.55 | |
9 | 368 | Wolf Sofie A. | 2006 | ESBJERG | 0686AF | 25 m | 3:20.69 | |
10 | 451 | Christensen Frederikke M. | 2006 | NYBORG | 0644AI | 25 m | 3:20.95 | |
11 | 88 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | 3:20.97 | |
12 | 68 | Pedersen Louise Kipper | 2006 | NYBORG | 0646AG | 50 m | 3:22.42 | |
13 | 338 | Kjems Rosa Ella | 2008 | ESBJERG | 0882AH | 50 m | 3:24.62 | |
14 | 157 | Teglgård Penelope Kamp | 2006 | HORSENS | 0654AU | 25 m | 3:27.90 | |
15 | 401 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2ODENSE | 0752AS | 25 m | 3:28.00 | |
16 | 151 | Grønhøj Cathrine | 2007 | HORSENS | 0758AE | 25 m | 3:28.51 | |
17 | 411 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2ODENSE | 0834AH | 25 m | 3:37.15 | |
18 | 219 | Paulsen Victoria | 2006 | HERLUFSHOL | 0614AP | 25 m | 3:42.10 | |
19 | 126 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBOR1 | 0716AL | 25 m | 3:43.54 | |
20 | 212 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 3:45.99 | |
21 | 350 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 3:47.43 | |
22 | 117 | Haurslev Lærke Andersen | 2007 | KALUNDBOR1 | 0776AY | 25 m | 3:51.05 | |
23 | 165 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 0994AG | 25 m | 3:51.23 | |
24 | 247 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 50 m | 3:53.26 | |
25 | 235 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 3:55.66 | |
26 | 403 | Funder Olivia | 2006 | H2ODENSE | 0668AT | 50 m | 3:55.71 | |
27 | 156 | Brice Olivia Josefine | 2007 | HORSENS | 0778AQ | 25 m | 3:56.96 | |
28 | 23 | Larsen Sara Lund | 2008 | RINGE | 0818AB | 25 m | 3:58.27 | |
29 | 159 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 4:03.58 | |
30 | 171 | Henriksen Karen Klarskov | 2008 | HORSENS | 0894AM | 25 m | 4:07.96 | |
31 | 238 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 4:30.50 | |
32 | 288 | Joost Thea | 2010 | GLADSAXE | 1012AC | 25 m | 5:00.00 | |
33 | 237 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 50 m | 5:05.00 | |
34 | 91 | Grønfeldt Sille | 2008 | NYBORG | 0808AD | 25 m | ||
35 | 177 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 28, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:34.06 | |
2 | 77 | Larsen Mikkel Bredal | 2005 | NYBORG | 0587AB | 25 m | 2:38.26 | |
3 | 284 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:47.01 | |
4 | 92 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 2:51.19 | |
5 | 449 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2ODENSE | 0567AK | 25 m | 2:58.70 | |
6 | 122 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBOR1 | 0743AG | 25 m | 3:00.40 | |
7 | 381 | Marschall Magnus | 2005 | ESBJERG | 0519AK | 25 m | 3:06.36 | |
8 | 376 | Sørensen Erik Hauge | 2007 | ESBJERG | 0779AC | 25 m | 3:14.39 | |
9 | 138 | Rask Jonas | 2006 | KALUNDBOR1 | 0605AF | 25 m | 3:14.52 | |
10 | 231 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 3:15.38 | |
11 | 271 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 3:20.45 | |
12 | 95 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 3:21.50 | |
13 | 405 | Bøttiger Gustav | 2008 | H2ODENSE | 0849AI | 25 m | 3:30.00 | |
14 | 407 | Jensen Rasmus Brenøe | 2005 | H2ODENSE | 0537AP | 25 m | 3:30.00 | |
15 | 253 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 3:36.76 | |
16 | 134 | Simonsen Morten Broni | 2005 | KALUNDBOR1 | 0521AP | 25 m | 3:40.00 | |
17 | 197 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 3:49.67 | |
18 | 124 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBOR1 | 0733AG | 25 m | 3:50.00 | |
19 | 169 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 3:54.20 | |
20 | 74 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 25 m | 3:56.20 | |
21 | 339 | Hågensen Oscar | 2008 | ESBJERG | 0837AG | 50 m | 4:05.10 | |
22 | 218 | Meisner Teodor Wichmann | 2009 | HERLUFSHOL | 0903AG | 25 m | 4:14.12 | |
23 | 280 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 4:20.00 | |
24 | 229 | Benian Albert | 2009 | GLADSAXE | 0955AB | 25 m | 4:30.00 | |
25 | 254 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 4:34.45 | |
26 | 84 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 25 m | 5:24.02 | |
27 | 19 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | ||
28 | 415 | Bergmann Jonas | 2006 | H2ODENSE | 0627AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 29, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 31.70 | |
2 | 4 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 25 m | 32.56 | |
3 | 120 | Müller Beatrice Buhr | 2006 | KALUNDBOR1 | 0652AK | 25 m | 32.56 | |
4 | 204 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 33.56 | |
5 | 370 | Frederiksen Karoline R. | 2006 | ESBJERG | 0638AH | 25 m | 33.83 | |
6 | 274 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 33.85 | |
7 | 7 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 25 m | 34.13 | |
8 | 126 | Vinding Rebecca Skov | 2007 | KALUNDBOR1 | 0716AL | 25 m | 34.41 | |
9 | 154 | Agersbæk Frida Gode | 2007 | HORSENS | 0754AV | 25 m | 34.59 | |
10 | 369 | Øhlenschlæger Emilie | 2006 | ESBJERG | 0652AC | 25 m | 34.88 | |
11 | 194 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 35.17 | |
12 | 276 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 35.42 | |
13 | 13 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 25 m | 35.64 | |
14 | 388 | Pedersen Andrea Bjerring | 2007 | ESBJERG | 0768AF | 25 m | 35.77 | |
15 | 233 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 36.16 | |
16 | 243 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 36.99 | |
17 | 121 | Jensen Lærke | 2008 | KALUNDBOR1 | 0876AJ | 25 m | 37.43 | |
18 | 293 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 37.64 | |
19 | 160 | Klausen Simone Trekær | 2007 | HORSENS | 0764AC | 25 m | 38.04 | |
20 | 316 | Simonsen Sava Mathilde | 2008 | FREM | 0886AH | 25 m | 38.15 | |
21 | 278 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 38.29 | |
22 | 378 | Glæsner Laura Worm | 2006 | ESBJERG | 0614AN | 25 m | 38.74 | |
23 | 241 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 38.95 | |
24 | 234 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 39.03 | |
25 | 342 | Larsen Caroline Sølbech | 2009 | ESBJERG | 0954AG | 25 m | 39.48 | |
26 | 200 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 39.64 | |
27 | 244 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 39.70 | |
28 | 170 | Olsen Julie | 2008 | HORSENS | 0848AN | 25 m | 39.98 | |
29 | 29 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 25 m | 40.06 | |
30 | 208 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 40.27 | |
31 | 76 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 40.33 | |
32 | 191 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 40.51 | |
33 | 402 | Stahl Dagmar | 2007 | H2ODENSE | 0738AK | 25 m | 40.55 | |
34 | 52 | Vestergaard Freja Trasbo | 2006 | NYBORG | 0616AI | 25 m | 40.59 | |
35 | 81 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 41.14 | |
36 | 239 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 41.25 | |
37 | 392 | Thorup Marie | 2006 | ESBJERG | 0692AR | 25 m | 41.53 | |
38 | 266 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 41.57 | |
39 | 193 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 41.67 | |
40 | 448 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2ODENSE | 0612AP | 25 m | 41.87 | |
41 | 268 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 41.90 | |
42 | 44 | Lindstedt Clara | 2006 | NYBORG | 0624AO | 25 m | 42.08 | |
43 | 377 | Bach-Henriksen Line | 2007 | ESBJERG | 0742AM | 25 m | 42.15 | |
44 | 207 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 50 m | 42.42 | |
45 | 128 | Fafner Amanda | 2007 | KALUNDBOR1 | 0756AK | 25 m | 42.86 | |
46 | 177 | Rasmussen Vigga | 2009 | HORSENS | 0984AG | 25 m | 43.06 | |
47 | 131 | Mortensen Shauli | 2006 | KALUNDBOR1 | 0638AU | 25 m | 43.20 | |
48 | 235 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 50 m | 43.21 | |
49 | 198 | Jakobsen Emilie | 2010 | HERLUFSHOL | 1024AF | 25 m | 43.36 | |
50 | 133 | Thomsen Thilde | 2008 | KALUNDBOR1 | 0806AA | 25 m | 43.40 | |
51 | 247 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 43.52 | |
52 | 359 | Timmermand Lea | 2008 | ESBJERG | 0826AE | 25 m | 43.84 | |
53 | 165 | Grøndal Andrea | 2009 | HORSENS | 0994AG | 25 m | 43.91 | |
54 | 55 | Mühring Frida Steen | 2009 | NYBORG | 0938AA | 25 m | 43.99 | |
55 | 150 | Skjelmose Andrea | 2007 | HORSENS | 0728AJ | 25 m | 43.99 | |
56 | 153 | Jensen Filippa Juul | 2007 | HORSENS | 0718AJ | 25 m | 44.07 | |
57 | 393 | Karmar Mathilde Sofie | 2008 | ESBJERG | 0876AN | 25 m | 44.10 | |
58 | 340 | Søe Sofie Barack | 2008 | ESBJERG | 0836AE | 25 m | 44.11 | |
59 | 350 | Kaltoft Mille Nørskov | 2009 | ESBJERG | 0916AE | 25 m | 44.28 | |
60 | 240 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 44.37 | |
61 | 409 | Peters Cornelia Gardias | 2008 | H2ODENSE | 0864AH | 25 m | 44.98 | |
62 | 245 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 45.68 | |
63 | 25 | Rasmussen Freja Zaugg | 2008 | RINGE | 0834AO | 25 m | 45.70 | |
64 | 159 | Rasmussen Trine Pors | 2007 | HORSENS | 0704AQ | 25 m | 45.71 | |
65 | 139 | Laursen Emma Friis | 2007 | KALUNDBOR1 | 0774AY | 25 m | 46.03 | |
66 | 22 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 25 m | 46.44 | |
67 | 353 | Underbjerg Dicte | 2010 | ESBJERG | 1098AE | 25 m | 46.61 | |
68 | 311 | Jensen Lisa Bjergmann | 2007 | FREM | 0746AP | 25 m | 46.72 | |
69 | 78 | Mühring Nanna Steen | 2009 | NYBORG | 0928AA | 25 m | 46.90 | |
70 | 119 | Mortensen Shaya | 2008 | KALUNDBOR1 | 0808AJ | 25 m | 46.91 | |
71 | 329 | Johansen Marie Hartmann | 2007 | FREM | 0776AJ | 25 m | 46.93 | |
72 | 309 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 47.11 | |
73 | 215 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 47.24 | |
74 | 65 | Vølund Katrine | 2008 | NYBORG | 0894AG | 25 m | 47.73 | |
75 | 202 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 47.84 | |
76 | 355 | Weber Isabelle | 2009 | ESBJERG | 0966AI | 25 m | 48.24 | |
77 | 167 | Reher Anne Caroline Dahl | 2009 | HORSENS | 0926AJ | 25 m | 48.28 | |
78 | 362 | Krog-Meyer Mie Elliot | 2007 | ESBJERG | 0714AO | 25 m | 48.31 | |
79 | 308 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 48.56 | |
80 | 199 | Würfel Filippa | 2010 | HERLUFSHOL | 1026AF | 25 m | 48.86 | |
81 | 341 | Hansen Alberte | 2009 | ESBJERG | 0906AI | 25 m | 48.93 | |
82 | 28 | Keinicke Thea | 2007 | RINGE | 0774AR | 50 m | 49.35 | |
83 | 175 | Magnussen Freya | 2009 | HORSENS | 0924BA | 25 m | 50.33 | |
84 | 343 | Boisen Cathrine | 2008 | ESBJERG | 0886AP | 25 m | 50.39 | |
85 | 354 | Riddersholm Ida | 2009 | ESBJERG | 0918BC | 25 m | 50.53 | |
86 | 90 | Christiansen Signe | 2008 | NYBORG | 0838AJ | 25 m | 50.67 | |
87 | 173 | Damgaard Lærke | 2008 | HORSENS | 0814AS | 25 m | 50.77 | |
88 | 345 | Skytte Johanne Falkenby | 2008 | ESBJERG | 0858AP | 25 m | 51.32 | |
89 | 176 | Ridings Nicoline H. | 2007 | HORSENS | 0796AU | 25 m | 51.50 | |
90 | 237 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 52.27 | |
91 | 285 | Andersen Mathilde Skriver | 2010 | GLADSAXE | 1022AD | 25 m | 52.86 | |
92 | 238 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 53.88 | |
93 | 60 | Nielsen Ida Marie Bo | 2008 | NYBORG | 0852AT | 25 m | 54.10 | |
94 | 94 | Andreasen Tilde Lundsgaard Rov | 2009 | NYBORG | 0918AJ | 25 m | 54.38 | |
95 | 59 | Mikkelsen Ida Friis | 2010 | NYBORG | 1040AF | 25 m | 55.22 | |
96 | 47 | Krogshede Ella | 2009 | NYBORG | 0920AJ | 25 m | 55.69 | |
97 | 312 | Kristensen Elvira Køstner | 2008 | FREM | 0838AF | 25 m | 55.69 | |
98 | 349 | Bøgedal Mie Bech | 2010 | ESBJERG | 1072AF | 25 m | 55.91 | |
99 | 112 | Hvidberg Frida Fobian | 2011 | KALUNDBOR1 | 1122AE | 25 m | 56.04 | |
100 | 43 | Guldborg Caroline B. | 2009 | NYBORG | 0908BA | 25 m | 56.17 | |
101 | 269 | Meierhans Caroline Asta | 2010 | GLADSAXE | 1044AB | 25 m | 56.42 | |
102 | 306 | Petersen Sigrid Lind | 2009 | FREM | 0976BA | 25 m | 57.42 | |
103 | 301 | Lindgreen Clara Nørrelund | 2009 | FREM | 0914BE | 25 m | 59.77 | |
104 | 446 | Strømkjær Mille | 2009 | FREM | 0980BA | 25 m | 59.86 | |
105 | 41 | Lindstedt Anna | 2010 | NYBORG | 1092AG | 25 m | 1:00.40 | |
106 | 114 | Christiansen Klara | 2009 | KALUNDBOR1 | 0968BD | 25 m | 1:01.09 | |
107 | 302 | Petersen Sille Nisted | 2009 | FREM | 0944AF | 25 m | 1:01.52 | |
108 | 48 | Madsen Ellen Gramstrup | 2010 | NYBORG | 1098AB | 25 m | 1:05.84 | |
109 | 93 | Johannsen Tilde | 2011 | NYBORG | 1192AC | 25 m | 1:06.40 | |
110 | 54 | Kristiansen Frida Krogh | 2011 | NYBORG | 1128AC | 25 m | 1:09.66 | |
111 | 63 | Krog Karla | 2011 | NYBORG | 1172AC | 25 m | ||
112 | 69 | Svabo Luka Rose | 2008 | NYBORG | 0834AU | 25 m | ||
113 | 433 | Vu Truc Mai | 2010 | H2ODENSE | 1054AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 30, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 261 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 28.68 | |
2 | 10 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 25 m | 28.93 | |
3 | 51 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 25 m | 29.90 | |
4 | 123 | Vinding Patrick Skov | 2005 | KALUNDBOR1 | 0583AN | 25 m | 30.43 | |
5 | 372 | Clausen Carl | 2005 | ESBJERG | 0533AH | 25 m | 30.61 | |
6 | 294 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 32.44 | |
7 | 258 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 32.47 | |
8 | 257 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 32.89 | |
9 | 264 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 32.90 | |
10 | 149 | Mogensen Alexander | 2005 | HORSENS | 0511AM | 25 m | 32.93 | |
11 | 249 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 32.95 | |
12 | 256 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 33.69 | |
13 | 374 | Nikolajsen Andreas | 2005 | ESBJERG | 0595AC | 25 m | 34.27 | |
14 | 75 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 25 m | 34.32 | |
15 | 213 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 34.44 | |
16 | 373 | Heeb Karl | 2005 | ESBJERG | 0581AM | 25 m | 34.70 | |
17 | 122 | Dreyer Magnus | 2007 | KALUNDBOR1 | 0743AG | 25 m | 35.36 | |
18 | 250 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 35.46 | |
19 | 447 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2ODENSE | 0619AH | 25 m | 35.54 | |
20 | 132 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBOR1 | 0515AC | 25 m | 35.60 | |
21 | 386 | Husted Anton Egholm | 2006 | ESBJERG | 0621AN | 25 m | 35.99 | |
22 | 217 | Meisner Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 36.00 | |
23 | 136 | Skafte Cilas | 2005 | KALUNDBOR1 | 0593AN | 25 m | 36.01 | |
24 | 129 | Stoklund David | 2008 | KALUNDBOR1 | 0811AA | 25 m | 36.06 | |
25 | 2 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 25 m | 36.15 | |
26 | 11 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 25 m | 36.30 | |
27 | 180 | Andersen Mathias Løth | 2007 | HORSENS | 0709AC | 25 m | 36.64 | |
28 | 263 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 25 m | 37.35 | |
29 | 259 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 37.62 | |
30 | 361 | Grene Noah Junior | 2008 | ESBJERG | 0823AE | 25 m | 37.96 | |
31 | 379 | Timmermand Jacob | 2006 | ESBJERG | 0617AL | 25 m | 38.40 | |
32 | 79 | Kobbernagel Nikolaj | 2007 | NYBORG | 0799AB | 25 m | 38.58 | |
33 | 214 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 38.59 | |
34 | 255 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 38.82 | |
35 | 375 | Iversen Sigurd Salskov | 2006 | ESBJERG | 0637AL | 25 m | 38.96 | |
36 | 84 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 38.98 | |
37 | 127 | Petersen Jonas Scheby | 2007 | KALUNDBOR1 | 0759AJ | 25 m | 39.10 | |
38 | 390 | Gregersen Hjalte | 2008 | ESBJERG | 0887AB | 25 m | 39.17 | |
39 | 5 | Kristensen Peter Borg | 2007 | RINGE | 0745AD | 25 m | 39.18 | |
40 | 252 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 39.53 | |
41 | 363 | Pimenta Villads Isko | 2007 | ESBJERG | 0751AD | 25 m | 39.76 | |
42 | 211 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 39.85 | |
43 | 70 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 40.34 | |
44 | 124 | Larsen Johan Lykkebo | 2007 | KALUNDBOR1 | 0733AG | 25 m | 40.62 | |
45 | 391 | Neuber Malte | 2007 | ESBJERG | 0765AF | 25 m | 41.03 | |
46 | 37 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 25 m | 41.17 | |
47 | 15 | Lundsfryd Marius | 2008 | RINGE | 0839AB | 25 m | 41.42 | |
48 | 280 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995AB | 25 m | 41.43 | |
49 | 155 | Bach Marcus Diego | 2006 | HORSENS | 0607AR | 25 m | 41.50 | |
50 | 248 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 41.66 | |
51 | 86 | Park-Nielsen Philip | 2007 | NYBORG | 0709AM | 25 m | 41.69 | |
52 | 251 | Meierhans Sebastian Brice | 2008 | GLADSAXE | 0883AB | 25 m | 42.36 | |
53 | 178 | Ahm Villads Vestergaard | 2008 | HORSENS | 0809AL | 25 m | 42.50 | |
54 | 365 | Kousgaard Toke | 2008 | ESBJERG | 0891AI | 25 m | 42.52 | |
55 | 12 | Nielsen Mathias Møller | 2008 | RINGE | 0861AD | 25 m | 42.58 | |
56 | 206 | Andersen Linus | 2009 | HERLUFSHOL | 0905AG | 25 m | 42.58 | |
57 | 440 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 42.60 | |
58 | 337 | Elgaard Nikolai | 2009 | ESBJERG | 0973AC | 25 m | 42.76 | |
59 | 62 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 25 m | 42.83 | |
60 | 89 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 25 m | 42.95 | |
61 | 410 | Bentsen Louis Stæhr | 2010 | H2ODENSE | 1031AB | 50 m | 43.07 | |
62 | 14 | Lund Laurits Damsted | 2007 | RINGE | 0765AH | 25 m | 43.36 | |
63 | 166 | Hajrovic Anes | 2008 | HORSENS | 0807AB | 25 m | 43.36 | |
64 | 366 | Bøgedal Jeppe Bech | 2008 | ESBJERG | 0819AF | 25 m | 43.64 | |
65 | 254 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 43.92 | |
66 | 73 | Stokholm Martin | 2007 | NYBORG | 0719AM | 25 m | 44.16 | |
67 | 19 | Madsen Benjamin Grann | 2008 | RINGE | 0893AK | 25 m | 44.18 | |
68 | 53 | Memborg Frey Nielsen | 2010 | NYBORG | 1015AA | 50 m | 44.21 | |
69 | 179 | Carstensen Villiam K. | 2007 | HORSENS | 0721AF | 25 m | 44.22 | |
70 | 315 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 44.33 | |
71 | 42 | Jensen Bertram Poser | 2008 | NYBORG | 0867AB | 25 m | 44.97 | |
72 | 406 | Gram Phillip | 2006 | H2ODENSE | 0671AR | 25 m | 44.97 | |
73 | 210 | Petersen Oliver | 2008 | HERLUFSHOL | 0899AA | 25 m | 45.02 | |
74 | 317 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 45.09 | |
75 | 39 | Kirk Alexander | 2008 | NYBORG | 0863AD | 25 m | 45.18 | |
76 | 125 | Ørsberg Johan Reimer | 2008 | KALUNDBOR1 | 0817AF | 25 m | 45.32 | |
77 | 18 | Thomsen Noah Á Fløtti | 2007 | RINGE | 0749AI | 50 m | 45.39 | |
78 | 118 | Hansen Sander Y | 2009 | KALUNDBOR1 | 0913AC | 25 m | 45.98 | |
79 | 414 | Kristiansen Silas Elving | 2008 | H2ODENSE | 0811AK | 25 m | 46.49 | |
80 | 304 | Wintervad Viktor Hjortkær | 2008 | FREM | 0881AH | 25 m | 46.81 | |
81 | 169 | Ravn Johannes | 2008 | HORSENS | 0855AI | 25 m | 47.41 | |
82 | 67 | Olesen Lauritz Høybye | 2009 | NYBORG | 0915AA | 50 m | 47.66 | |
83 | 364 | Kousgaard Asbjørn | 2008 | ESBJERG | 0803AI | 25 m | 47.96 | |
84 | 192 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 0949AF | 25 m | 48.18 | |
85 | 168 | Wemmelund Jacob | 2008 | HORSENS | 0875AI | 25 m | 48.19 | |
86 | 347 | Tse Jonas Cheuk Lam | 2007 | ESBJERG | 0717AH | 25 m | 48.23 | |
87 | 174 | Nielsen Mathias | 2007 | HORSENS | 0767AK | 25 m | 48.38 | |
88 | 310 | Petersen Malthe | 2008 | FREM | 0885AA | 25 m | 48.39 | |
89 | 164 | Gjødsbøl Adrian | 2008 | HORSENS | 0865AI | 25 m | 48.96 | |
90 | 348 | Andersen Jonas Staghøj | 2010 | ESBJERG | 1011AD | 25 m | 50.10 | |
91 | 352 | Drachmann Sebastian | 2008 | ESBJERG | 0841AL | 25 m | 50.42 | |
92 | 413 | Kjeldsen Martin | 2007 | H2ODENSE | 0705AO | 25 m | 50.79 | |
93 | 45 | Vaarning Danilo | 2009 | NYBORG | 0935AA | 25 m | 50.84 | |
94 | 346 | Liholm Jonas | 2008 | ESBJERG | 0867AL | 25 m | 50.85 | |
95 | 265 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915AE | 25 m | 52.27 | |
96 | 116 | Pedersen Sigurd Poulin | 2009 | KALUNDBOR1 | 0909AE | 25 m | 53.53 | |
97 | 57 | Witzel Hjalte Monberg | 2010 | NYBORG | 1061AB | 25 m | 53.55 | |
98 | 72 | Gaster Marcus Korsholm | 2010 | NYBORG | 1051AB | 25 m | 53.66 | |
99 | 323 | Petersen Christian Lind | 2007 | FREM | 0751AL | 25 m | 53.75 | |
100 | 20 | Lund Aksel Damsted | 2009 | RINGE | 0955AC | 25 m | 54.16 | |
101 | 318 | Larsen Emil A. | 2007 | FREM | 0785AH | 25 m | 54.74 | |
102 | 412 | Vinther-Okholm Hjalte | 2008 | H2ODENSE | 0851AK | 50 m | 54.75 | |
103 | 50 | Stadnicki Filip | 2009 | NYBORG | 0947AC | 25 m | 55.39 | |
104 | 137 | Skafte Calle | 2007 | KALUNDBOR1 | 0703AQ | 25 m | 55.59 | |
105 | 195 | Kjeldgaard David | 2009 | HERLUFSHOL | 0929BB | 25 m | 55.64 | |
106 | 356 | Jensen Markus Zou | 2008 | ESBJERG | 0879AJ | 25 m | 56.74 | |
107 | 85 | Thuelund Otto | 2010 | NYBORG | 1045AB | 25 m | 57.35 | |
108 | 289 | Gorm Tobias | 2009 | GLADSAXE | 0993AE | 50 m | 57.94 | |
109 | 58 | Carlsen Hjalte Møller | 2008 | NYBORG | 0889AD | 25 m | 58.24 | |
110 | 445 | Vissing Vitus Sommers | 2009 | GLADSAXE | 0929BC | 25 m | 58.59 | |
111 | 21 | Plauborg Anton | 2010 | RINGE | 1059AA | 25 m | 1:01.25 | |
112 | 80 | Andersen Noah | 2009 | NYBORG | 0953AB | 25 m | 1:03.63 | |
113 | 115 | Ditlefsen Matti Mejlby | 2011 | KALUNDBOR1 | 1113AD | 25 m | 1:04.06 | |
114 | 61 | Kristensen Jakob | 2009 | NYBORG | 0961BA | 25 m | 1:04.33 | |
115 | 82 | Nielsen Oliver | 2010 | NYBORG | 1025AE | 25 m | 1:05.15 | |
116 | 87 | Nielsen Rolf Hjalmar | 2008 | NYBORG | 0849AM | 25 m | 1:07.08 | |
117 | 113 | Jacobsen Gustav Haahr | 2010 | KALUNDBOR1 | 1087AG | 25 m | 1:10.19 | |
118 | 66 | Petersen Laurits Schou | 2010 | NYBORG | 1013AD | 25 m | 1:14.92 | |
119 | 281 | Sørensen Julian K. | 2009 | GLADSAXE | 0951BE | 25 m | 1:15.00 | |
120 | 97 | Christoffersen-Thorsen Valdemar | 2008 | NYBORG | 0851AM | 25 m | ||
121 | 307 | Brodersen Lasse Lee Bang | 2009 | FREM | 0993BC | 25 m | ||
122 | 424 | Saysette Charles Villas Tvedt | 2008 | H2ODENSE | 0889AO | 25 m | ||
123 | 425 | Philipsen Mikkel | 2009 | H2ODENSE | 0929BE | 25 m | ||
124 | 428 | Agergaard Magne Nielsen | 2009 | H2ODENSE | 0939BE | 25 m | ||
125 | 429 | Trebbien Carl | 2011 | H2ODENSE | 1173AD | 25 m | ||
126 | 430 | Hansen Carl-Emil | 2008 | H2ODENSE | 0885AO | 25 m | ||
127 | 431 | Kjeldsen Johannes Juel | 2010 | H2ODENSE | 1059AH | 25 m | ||
128 | 432 | Johansen Anton Aksel Møller | 2010 | H2ODENSE | 1001AJ | 25 m | ||
129 | 434 | Brøndum Oscar Torarenni | 2010 | H2ODENSE | 1003AJ | 25 m | ||
130 | 435 | Understup Holger Vinden | 2011 | H2ODENSE | 1175AD | 25 m | ||
131 | 441 | Baadsgaard August | 2011 | H2ODENSE | 1177AD | 25 m | ||
132 | 450 | Pedersen Julian Vitus | 2007 | H2ODENSE | 0775AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 31, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 299 | Gsc Årg Piger 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 1:57.55 | ||
2 | 397 | Esbjerg Piger 1 | 2006 | ESBJERG | 25 m | 1:58.21 | ||
3 | 33 | Rsk Piger 1 | 2006 | RINGE | 25 m | 1:59.17 | ||
4 | 220 | Skumbananer | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:02.21 | ||
5 | 300 | Gsc Årg Piger 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.03 | ||
6 | 332 | Frem Piger 1 | 2006 | FREM | 25 m | 2:07.66 | ||
7 | 145 | Kalundborg Piger 1 | 2006 | KALUNDBOR1 | 25 m | 2:08.03 | ||
8 | 398 | Esbjerg Piger 2 | 2006 | ESBJERG | 25 m | 2:09.44 | ||
9 | 105 | Nyborg Piger 1 | 2006 | NYBORG | 25 m | 2:09.67 | ||
10 | 181 | Horsens Piger 1 | 2007 | HORSENS | 25 m | 2:09.87 | ||
11 | 35 | Rsk Piger 2 | 2007 | RINGE | 25 m | 2:12.85 | ||
12 | 221 | Hg´s Syrlinger | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:16.43 | ||
13 | 400 | Esbjerg Piger 3 | 2006 | ESBJERG | 25 m | 2:16.52 | ||
14 | 104 | Nyborg Piger 2 | 2006 | NYBORG | 25 m | 2:19.78 | ||
15 | 333 | Frem Piger 2 | 2006 | FREM | 25 m | 2:20.19 | ||
16 | 439 | Ogirls | 2006 | H2ODENSE | 25 m | 2:21.33 | ||
17 | 182 | Horsens Piger 2 | 2007 | HORSENS | 25 m | 2:21.53 | ||
18 | 146 | Kalundborg Piger 2 | 2006 | KALUNDBOR1 | 25 m | 2:23.91 | ||
19 | 183 | Horsens Piger 3 | 2006 | HORSENS | 25 m | 2:26.87 | ||
20 | 226 | Hg´s Click Mix | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:27.36 | ||
21 | 100 | Nyborg Piger 3 | 2006 | NYBORG | 25 m | 2:29.00 | ||
22 | 101 | Nyborg Piger 4 | 2008 | NYBORG | 25 m | 2:41.89 | ||
23 | 184 | Horsens Piger 4 | 2006 | HORSENS | 25 m | 2:43.37 | ||
24 | 102 | Nyborg Piger 5 | 2008 | NYBORG | 25 m | 2:55.67 | ||
25 | 147 | Kalundborg Piger 3 | 2007 | KALUNDBOR1 | 25 m | 2:59.34 | ||
26 | 223 | Hg´s Matadormix | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:05.93 | ||
27 | 103 | Nyborg Piger 6 | 2009 | NYBORG | 25 m | 3:13.81 | ||
28 | 331 | Frem Hajer | 2009 | FREM | 25 m | 3:26.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |
Løb 32, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 297 | Gsc Årg Drenge 1 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:47.26 | ||
2 | 99 | Nyborg Drenge 1 | 2005 | NYBORG | 25 m | 1:52.45 | ||
3 | 32 | Rsk Drenge 1 | 2005 | RINGE | 25 m | 1:52.60 | ||
4 | 394 | Esbjerg Drenge 1 | 2005 | ESBJERG | 25 m | 1:52.81 | ||
5 | 298 | Gsc Årg Drenge 2 | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:53.45 | ||
6 | 141 | Kalundborg Drenge 1 | 2005 | KALUNDBOR1 | 25 m | 1:55.50 | ||
7 | 395 | Esbjerg Drenge 2 | 2005 | ESBJERG | 25 m | 1:58.04 | ||
8 | 186 | Horsens Drenge 1 | 2005 | HORSENS | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 225 | Hg´s Labre Laver | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:00.39 | ||
10 | 396 | Esbjerg Drenge 3 | 2005 | ESBJERG | 25 m | 2:01.48 | ||
11 | 98 | Nyborg Drenge 2 | 2005 | NYBORG | 25 m | 2:02.22 | ||
12 | 142 | Kalundborg Drenge 2 | 2005 | KALUNDBOR1 | 25 m | 2:05.18 | ||
13 | 34 | Rsk Drenge 2 | 2006 | RINGE | 25 m | 2:09.00 | ||
14 | 187 | Horsens Drenge 2 | 2006 | HORSENS | 25 m | 2:15.17 | ||
15 | 107 | Nyborg Drenge 4 | 2007 | NYBORG | 25 m | 2:17.75 | ||
16 | 106 | Nyborg Drenge 3 | 2005 | NYBORG | 25 m | 2:18.23 | ||
17 | 335 | Frem Drenge 1 | 2006 | FREM | 25 m | 2:19.05 | ||
18 | 222 | Hg´s Pepitoer | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.34 | ||
19 | 437 | Oboys | 2005 | H2ODENSE | 25 m | 2:22.99 | ||
20 | 36 | Rsk Drenge 3 | 2007 | RINGE | 25 m | 2:23.23 | ||
21 | 143 | Kalundborg Drenge 3 | 2006 | KALUNDBOR1 | 25 m | 2:23.30 | ||
22 | 334 | Frem Drenge | 2006 | FREM | 25 m | 2:35.45 | ||
23 | 438 | Oboys1 | 2005 | H2ODENSE | 25 m | 2:36.07 | ||
24 | 108 | Nyborg Drenge 5 | 2007 | NYBORG | 25 m | 2:36.46 | ||
25 | 109 | Nyborg Drenge 6 | 2008 | NYBORG | 25 m | 2:39.50 | ||
26 | 188 | Horsens Drenge 3 | 2007 | HORSENS | 25 m | 2:41.64 | ||
27 | 110 | Nyborg Drenge 7 | 2008 | NYBORG | 25 m | 2:59.86 | ||
28 | 111 | Nyborg Drenge 8 | 2008 | NYBORG | 25 m | 3:20.33 | ||
29 | 144 | Kalundborg Drenge 4 | 2006 | KALUNDBOR1 | 25 m | 3:33.28 | ||
30 | 224 | Hg´s Stjernemix | 2006 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 08 marts 2020 |
Licens til Nyborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:47 |