Ohjelma FynLangbane 2020
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 50 m | 5:14.44 | |
2 | 69 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 50 m | 5:20.30 | |
3 | 98 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2Odense | 0567AK | 50 m | 6:04.66 | |
4 | 97 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 50 m | 7:11.92 | |
5 | 19 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 50 m | ||
6 | 55 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 50 m | ||
7 | 57 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 50 m | ||
8 | 58 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 50 m | ||
9 | 92 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 50 m | ||
10 | 105 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 2, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 50 m | 5:08.25 | |
2 | 8 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 5:10.59 | |
3 | 114 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 5:23.85 | |
4 | 85 | Andersson Johanne A | 2003 | H2Odense | 0302AD | 50 m | 5:34.08 | |
5 | 74 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 5:34.51 | |
6 | 101 | Stilund Mathilde | 2005 | H2Odense | 0556AH | 50 m | 6:01.32 | |
7 | 106 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | H2Odense | 0536AH | 50 m | 6:10.17 | |
8 | 11 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 50 m | 6:10.67 | |
9 | 103 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 50 m | 6:23.76 | |
10 | 14 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 50 m | 6:45.00 | |
11 | 10 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | ||
12 | 20 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 50 m | ||
13 | 87 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2Odense | 0752AS | 50 m | ||
14 | 89 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 50 m | ||
15 | 90 | Funder Olivia | 2006 | H2Odense | 0668AT | 50 m | ||
16 | 108 | Londero Vigga | 2006 | H2Odense | 0662AP | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 3, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 50 m | 2:08.43 | |
2 | 77 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 2:11.85 | |
3 | 76 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 50 m | 2:25.16 | |
4 | 71 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 2:26.43 | |
5 | 63 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 50 m | 2:31.12 | |
6 | 47 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 2:37.92 | |
7 | 9 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | 2:39.02 | |
8 | 107 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | H2Odense | 0561AE | 50 m | 2:42.24 | |
9 | 42 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 50 m | 2:43.84 | |
10 | 1 | Schier Julius | 2006 | RINGE | 0657AD | 50 m | 2:52.27 | |
11 | 23 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 50 m | 3:26.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 4, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 50 m | 2:19.96 | |
2 | 93 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 50 m | ||
3 | 102 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 5, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | 2:16.86 | |
2 | 100 | Kristiansen Mathias E. | 2004 | H2Odense | 0445AQ | 50 m | 2:32.19 | |
3 | 91 | Fogt Alex | 2004 | H2Odense | 0487AO | 50 m | 2:34.53 | |
4 | 94 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | H2Odense | 0529AG | 50 m | 2:37.87 | |
5 | 99 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 50 m | 2:42.58 | |
6 | 34 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 3:04.61 | |
7 | 97 | Møller Ludvig L. | 2006 | H2Odense | 0663AC | 50 m | 3:13.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 6, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 2:33.18 | |
2 | 68 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | TOMMERUP | 0196AT | 50 m | 2:35.83 | |
3 | 22 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 50 m | 2:44.00 | |
4 | 65 | Bruun-Petersen Rikke | 2005 | TOMMERUP | 0522AN | 50 m | 3:02.83 | |
5 | 21 | Bak Sofie | 2008 | RINGE | 0856AG | 50 m | 3:17.02 | |
6 | 86 | Wagner Andrea | 2008 | H2Odense | 0852AA | 50 m | 3:33.07 | |
7 | 16 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 50 m | 3:39.72 | |
8 | 62 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 50 m | ||
9 | 66 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 7, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 4:25.95 | |
2 | 34 | Christiansen Lukas Skov | 2005 | NYBORG | 0539AM | 50 m | 5:12.60 | |
3 | 19 | Kristensen Peter | 2007 | RINGE | 0745AD | 50 m | 5:13.02 | |
4 | 41 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 5:17.08 | |
5 | 44 | Plaetner Silas | 2003 | NYBORG | 0329AR | 50 m | 5:27.84 | |
6 | 115 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 5:31.31 | |
7 | 31 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 5:33.62 | |
8 | 18 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 5:44.86 | |
9 | 32 | Palm Johan Lundsgaard | 2008 | NYBORG | 0877AB | 50 m | 6:17.19 | |
10 | 17 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 50 m | ||
11 | 50 | Pedersen Thor Nymark | 2006 | FREM | 0647AD | 50 m | ||
12 | 64 | Rose Jonas | 2004 | TOMMERUP | 0407AT | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 8, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 36 | Hansen Maria Bebe | 2004 | NYBORG | 0482AG | 50 m | 5:00.88 | |
2 | 117 | Falkenstrøm Freja S. | 2004 | NYBORG | 0434AK | 50 m | 5:13.06 | |
3 | 12 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 5:28.65 | |
4 | 95 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 50 m | 5:32.79 | |
5 | 48 | Munkbjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 50 m | 5:48.28 | |
6 | 39 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 5:52.51 | |
7 | 33 | Juliussen Katrine Elholm | 2006 | NYBORG | 0692AH | 50 m | 6:08.30 | |
8 | 49 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 50 m | 6:11.61 | |
9 | 40 | Cailho Oceane | 2008 | NYBORG | 0866AF | 50 m | 6:51.42 | |
10 | 43 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | 6:59.65 | |
11 | 11 | Hemmeløff Olivia | 2006 | RINGE | 0648AK | 50 m | 9:28.95 | |
12 | 13 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 10:15.22 | |
13 | 24 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 50 m | 10:17.34 | |
14 | 53 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 50 m | ||
15 | 67 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 9, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Henriksen Simon Juul | 2001 | H2Odense | 0161AG | 50 m | 8:16.29 | |
2 | 83 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 50 m | 8:57.71 | |
3 | 73 | Bech Mathias | 1996 | H2Odense | 9633AQ | 50 m | 9:16.91 | |
4 | 84 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 50 m | 9:46.52 | |
5 | 81 | Hallenborg Oliver | 2002 | H2Odense | 0243AA | 50 m | 9:52.06 | |
6 | 82 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 50 m | 10:01.87 | |
7 | 15 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 50 m | 10:03.95 | |
8 | 76 | Pedersen Christoffer R.s. | 2004 | H2Odense | 0405AA | 50 m | 10:05.44 | |
9 | 94 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | H2Odense | 0529AG | 50 m | 10:42.45 | |
10 | 109 | Henriksen Mads Juul | 2004 | H2Odense | 0465AA | 50 m | 10:54.59 | |
11 | 47 | Nielsen Toke Hjalmar | 2006 | NYBORG | 0635AM | 50 m | 11:37.53 | |
12 | 23 | Johansen Nikolaj Kiel | 2003 | RINGE | 0345AR | 50 m | 12:23.98 | |
13 | 9 | Hertzog Luca | 2005 | RINGE | 0569AB | 50 m | ||
14 | 29 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | ||
15 | 37 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | ||
16 | 38 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | ||
17 | 56 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 50 m | ||
18 | 99 | Tholstrup Marius Dyrgaard | 2005 | H2Odense | 0547AE | 50 m | ||
19 | 113 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 10, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Rønn Anna | 2005 | RINGE | 0552AD | 50 m | 9:27.10 | |
2 | 72 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | H2Odense | 9722AO | 50 m | 9:51.75 | |
3 | 74 | Bui My Phuong | 2003 | H2Odense | 0322AS | 50 m | 10:03.39 | |
4 | 79 | Skjoldborg Maibritt | 2002 | H2Odense | 0284AO | 50 m | 10:04.49 | |
5 | 75 | Andersen Nikoline | 2003 | H2Odense | 0368AR | 50 m | 10:07.48 | |
6 | 114 | Ellehus Freya | 2000 | H2Odense | 0076AJ | 50 m | 10:21.34 | |
7 | 85 | Andersson Johanne A | 2003 | H2Odense | 0302AD | 50 m | 10:36.46 | |
8 | 22 | Ahrentsen Cecilie | 1998 | RINGE | 9838AB | 50 m | 10:52.38 | |
9 | 6 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 50 m | 10:53.43 | |
10 | 78 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | H2Odense | 0404AO | 50 m | 11:00.03 | |
11 | 5 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 50 m | 11:55.19 | |
12 | 7 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 50 m | 12:25.43 | |
13 | 54 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 50 m | 12:46.25 | |
14 | 116 | Hvidberg Kathrine | 2004 | RINGE | 0496BA | 50 m | 12:57.18 | |
15 | 66 | Jørgensen Karoline | 2007 | TOMMERUP | 0774AG | 50 m | 14:16.54 | |
16 | 51 | Hvass Alvina Vahala | 2006 | SVENDBORG | 0606AH | 50 m | ||
17 | 52 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 50 m | ||
18 | 59 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | SVENDBORG | 0772AN | 50 m | ||
19 | 104 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 11, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 15 | Andersen Mads Himmelstrup | 2004 | RINGE | 0495AG | 50 m | 18:38.52 | |
2 | 45 | Thuelund Teodor | 2005 | NYBORG | 0577AH | 50 m | 19:51.93 | |
3 | 71 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 50 m | 20:15.60 | |
4 | 46 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 23:03.50 | |
5 | 2 | Nielsen Mikkel Møller | 2006 | RINGE | 0615AC | 50 m | ||
6 | 55 | Kristensen Mads | 2005 | SVENDBORG | 0555AM | 50 m | ||
7 | 57 | Bertelsen Emil Brandt | 2004 | SVENDBORG | 0459AP | 50 m | ||
8 | 58 | Westergaard Mathias | 2004 | SVENDBORG | 0427AP | 50 m | ||
9 | 69 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | H2Odense | 0265AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 12, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 80 | Klüver-Kristensen Mia T. | 2004 | H2Odense | 0496AH | 50 m | 19:32.71 | |
2 | 7 | Lundsfryd Thilde Rosen | 2004 | RINGE | 0424AN | 50 m | 21:21.92 | |
3 | 10 | Mols Christine | 2006 | RINGE | 0692AO | 50 m | 21:24.93 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 13, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Desmareth Kristoffer | 2000 | RINGE | 0049AC | 50 m | 2:17.99 | |
2 | 63 | Jørgensen Gustav | 2004 | TOMMERUP | 0465AO | 50 m | 2:31.89 | |
3 | 38 | Sandison Mathias Lykke | 2007 | NYBORG | 0797AA | 50 m | 2:41.80 | |
4 | 42 | Stadnicki Piotr | 2004 | NYBORG | 0439AN | 50 m | 2:41.87 | |
5 | 98 | Tranekjer Magnus | 2005 | H2Odense | 0567AK | 50 m | 2:44.54 | |
6 | 41 | Mühring Oskar | 2006 | NYBORG | 0679AD | 50 m | 2:46.20 | |
7 | 37 | Madsen Mathias Gramstrup | 2006 | NYBORG | 0601AI | 50 m | 2:52.81 | |
8 | 56 | Berg Marcus | 2007 | SVENDBORG | 0723AO | 50 m | 2:56.62 | |
9 | 115 | Refer Peter Fritsdal | 2001 | H2Odense | 0151AE | 50 m | 2:57.04 | |
10 | 92 | Pedersen Alexander R. S. | 2006 | H2Odense | 0619AH | 50 m | 2:57.07 | |
11 | 18 | Damsgaard Tobias | 2006 | RINGE | 0695AJ | 50 m | 2:58.92 | |
12 | 50 | Pedersen Thor Nymark | 2006 | FREM | 0647AD | 50 m | 2:59.29 | |
13 | 113 | Kingo Sebastian | 2006 | NYBORG | 0633AF | 50 m | 3:14.43 | |
14 | 29 | Vaarning Adrian | 2007 | NYBORG | 0781AB | 50 m | 3:20.51 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 14, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 68 | Bruun-Petersen Mette | 2001 | TOMMERUP | 0196AT | 50 m | 2:37.89 | |
2 | 5 | Christensen Julie Krog | 2001 | RINGE | 0154AI | 50 m | 2:45.80 | |
3 | 95 | Nygaard Emma | 2005 | H2Odense | 0538AR | 50 m | 2:53.26 | |
4 | 39 | Vestergaard Mathilde | 2006 | NYBORG | 0606AI | 50 m | 2:57.93 | |
5 | 103 | Buch Mille A. B. | 2006 | H2Odense | 0612AP | 50 m | 2:58.97 | |
6 | 108 | Londero Vigga | 2006 | H2Odense | 0662AP | 50 m | 2:59.32 | |
7 | 14 | Hemmeløff Emilie | 2008 | RINGE | 0848AB | 50 m | 2:59.41 | |
8 | 48 | Munkbjerg Monica | 2006 | FREM | 0606AX | 50 m | 3:11.26 | |
9 | 54 | Huusfeldt Lærke D | 2006 | SVENDBORG | 0608AK | 50 m | 3:11.99 | |
10 | 24 | Ploug Frida | 2007 | RINGE | 0746AD | 50 m | 3:14.90 | |
11 | 89 | Buch Matilde A. B. | 2008 | H2Odense | 0834AH | 50 m | 3:16.07 | |
12 | 52 | Herold Isabella Aurbo | 2007 | SVENDBORG | 0726AQ | 50 m | 3:18.74 | |
13 | 86 | Wagner Andrea | 2008 | H2Odense | 0852AA | 50 m | 3:26.60 | |
14 | 16 | Søgaard Caroline | 2006 | RINGE | 0602AS | 50 m | 3:37.73 | |
15 | 53 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 50 m | 4:20.70 | |
16 | 49 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 50 m | 4:55.22 | |
17 | 51 | Hvass Alvina Vahala | 2006 | SVENDBORG | 0606AH | 50 m | ||
18 | 59 | Hansen Monique Thorbech | 2007 | SVENDBORG | 0772AN | 50 m | ||
19 | 67 | Mortensen Sofia | 2007 | TOMMERUP | 0786AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Langsted Oliver Phil | 1999 | RINGE | 9925AO | 50 m | 2:28.01 | |
2 | 17 | Cludts Kasper | 2006 | RINGE | 0601AR | 50 m | 2:41.66 | |
3 | 105 | Londero Oliver | 2004 | H2Odense | 0451AQ | 50 m | 2:54.80 | |
4 | 31 | Nielsen Frederik | 2006 | NYBORG | 0659AD | 50 m | 2:55.05 | |
5 | 96 | Nejmann Jonathan | 2004 | H2Odense | 0423AO | 50 m | 3:00.10 | |
6 | 46 | Hansen Tobias | 2005 | NYBORG | 0531AK | 50 m | 3:21.50 | |
7 | 50 | Pedersen Thor Nymark | 2006 | FREM | 0647AD | 50 m | 3:27.47 | |
8 | 107 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | H2Odense | 0561AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 35 | Pedersen Maja Johanne | 2005 | NYBORG | 0578AE | 50 m | 2:54.78 | |
2 | 30 | Ammentorp Barbara | 2003 | NYBORG | 0354AW | 50 m | 2:59.27 | |
3 | 104 | Færgemann Naja | 2006 | H2Odense | 0602AI | 50 m | 3:03.63 | |
4 | 20 | Rasmussen Sofie Dyrelund | 2007 | RINGE | 0722AG | 50 m | 3:03.85 | |
5 | 102 | Vinther-Okholm Mejse | 2006 | H2Odense | 0646AV | 50 m | 3:08.51 | |
6 | 93 | Piiters Amalie F. | 2006 | H2Odense | 0628AT | 50 m | 3:08.76 | |
7 | 43 | Qvist Sarah | 2007 | NYBORG | 0794AO | 50 m | 3:20.97 | |
8 | 6 | Hansen Katrine Hvistendal | 1997 | RINGE | 9754BA | 50 m | 3:23.27 | |
9 | 87 | Pedersen Atalie R. L. | 2007 | H2Odense | 0752AS | 50 m | 3:31.60 | |
10 | 51 | Hvass Alvina Vahala | 2006 | SVENDBORG | 0606AH | 50 m | 3:36.10 | |
11 | 12 | Hvidberg Mathilde | 2007 | RINGE | 0774AE | 50 m | 3:49.56 | |
12 | 90 | Funder Olivia | 2006 | H2Odense | 0668AT | 50 m | 3:55.71 | |
13 | 13 | Lundsfryd Lærke Rosen | 2006 | RINGE | 0678AG | 50 m | 5:23.69 | |
14 | 53 | Poulsen Liv Emilie | 2007 | SVENDBORG | 0776AQ | 50 m | ||
15 | 62 | Bruun-Petersen Anne | 2007 | TOMMERUP | 0792AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 17, 4X200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Rsk Drenge | 2004 | RINGE | 50 m | 8:52.86 | ||
2 | 60 | Svendborg Drenge 1 | 2004 | SVENDBORG | 50 m | 9:54.16 | ||
3 | 111 | H2 Drenge | 2004 | H2Odense | 50 m | 10:33.06 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |
Løb 18, 4X200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Rsk Piger | 2004 | RINGE | 50 m | 9:27.10 | ||
2 | 110 | H2 Piger | 2006 | H2Odense | 50 m | 11:23.01 | ||
3 | 61 | Svendborg Piger 1 | 2006 | SVENDBORG | 50 m | 11:59.45 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 februar 2020 |
Licens til H2Odense | Udskriftstidspunkt | 18:32 |