Program for Køge Open 2021 Køge
Below are all entry- and startlists shown by session.
Løb 1, 100m Medley Damer |
Årg. 1923-2007: (2005) 1:02.89 2017-11-11 |
13 - 14 år: (2003) 1:02.89 2017-11-11 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Hager Mathilde | 2001 | TRITON B | 0154AB | 25 m | 1:04.69 | |
2 | 353 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:05.02 | |
3 | 352 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:05.90 | |
4 | 27 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:08.94 | |
5 | 228 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:09.01 | |
6 | 305 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:09.57 | |
7 | 298 | Boeck Dagmar | 2004 | TRITON B | 0458AM | 25 m | 1:09.97 | |
8 | 184 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:10.39 | |
9 | 265 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:10.58 | |
10 | 98 | Ankersen Mie | 2006 | KØGE | 0622AD | 25 m | 1:10.76 | |
11 | 14 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 1:11.03 | |
12 | 111 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 1:11.52 | |
13 | 24 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | SOLRØD | 0634AH | 25 m | 1:11.94 | |
14 | 93 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:12.03 | |
15 | 347 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:12.24 | |
16 | 423 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:13.01 | |
17 | 378 | Walløe Nadia | 2007 | MK31 | 0702AD | 25 m | 1:13.05 | |
18 | 198 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:13.19 | |
19 | 194 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:14.97 | |
20 | 127 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:15.08 | |
21 | 296 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:15.29 | |
22 | 368 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK31 | 0632AG | 25 m | 1:15.47 | |
23 | 374 | Hansen Caroline | 2007 | MK31 | 0784AG | 25 m | 1:15.52 | |
24 | 128 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:15.53 | |
25 | 101 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:15.59 | |
26 | 456 | Toft Annette | 2006 | SVØMSK | 0672AC | 25 m | 1:15.60 | |
27 | 208 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:15.65 | |
28 | 379 | Højlund Sarah | 2006 | MK31 | 0684AH | 25 m | 1:15.65 | |
29 | 465 | Pico Emilia | 2008 | SVØMSK | 0874AC | 25 m | 1:15.99 | |
30 | 257 | Ludvigsen Isabella | 2005 | FARUM | 0564AF | 25 m | 1:16.04 | |
31 | 300 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:16.32 | |
32 | 96 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:16.50 | |
33 | 95 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:16.71 | |
34 | 112 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:16.96 | |
35 | 417 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:16.98 | |
36 | 164 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:17.26 | |
37 | 371 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | MK31 | 0708AF | 25 m | 1:17.38 | |
38 | 375 | Bjerre Caroline | 2007 | MK31 | 0772AM | 25 m | 1:17.47 | |
39 | 372 | Kestenholz Emma | 2007 | MK31 | 0798AO | 25 m | 1:18.27 | |
40 | 64 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:18.43 | |
41 | 166 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:18.62 | |
42 | 240 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 1:18.80 | |
43 | 376 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK31 | 0646AE | 25 m | 1:18.81 | |
44 | 373 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK31 | 0758AO | 25 m | 1:19.14 | |
45 | 264 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 1:19.31 | |
46 | 165 | Dalsgaard Christine | 2007 | HØRSHOLM | 0754AA | 25 m | 1:20.51 | |
47 | 413 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 1:20.55 | |
48 | 323 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 1:20.73 | |
49 | 377 | Jacobsen Maya | 2007 | MK31 | 0754AQ | 25 m | 1:21.07 | |
50 | 4 | Scheibye Clara | 2008 | A6 JGI | 0866AJ | 25 m | 1:21.87 | |
51 | 94 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:22.22 | |
52 | 125 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:22.32 | |
53 | 77 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:22.78 | |
54 | 219 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:23.03 | |
55 | 238 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 1:23.13 | |
56 | 66 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:23.22 | |
57 | 324 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 1:23.78 | |
58 | 65 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 1:23.85 | |
59 | 182 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:23.99 | |
60 | 394 | Haastrup Frida Fly | 2008 | MK31 | 0884AM | 25 m | 1:24.31 | |
61 | 5 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 1:24.84 | |
62 | 249 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 1:25.41 | |
63 | 242 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 1:25.97 | |
64 | 239 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 1:26.29 | |
65 | 109 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:26.92 | |
66 | 16 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 1:28.29 | |
67 | 391 | Bysand Mie | 2007 | MK31 | 0706AJ | 25 m | 1:28.31 | |
68 | 116 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | KØGE | 0834AB | 25 m | 1:28.68 | |
69 | 252 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 1:29.17 | |
70 | 447 | Attrup Emma | 2007 | SVØMSK | 0748AL | 25 m | 1:29.26 | |
71 | 247 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 1:29.35 | |
72 | 42 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 1:29.39 | |
73 | 288 | Thompson Chilli Nordahl | 2008 | SHS-STEVNS | 0880AU | 25 m | 1:29.51 | |
74 | 117 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 1:30.80 | |
75 | 115 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:31.50 | |
76 | 43 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 1:31.77 | |
77 | 366 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | MK31 | 0968BB | 25 m | 1:31.95 | |
78 | 322 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 1:32.59 | |
79 | 195 | Lintrup Zeline Maxine Helsengren | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:33.66 | |
80 | 40 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 1:33.93 | |
81 | 290 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 1:34.44 | |
82 | 160 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 1:34.81 | |
83 | 364 | Hjorth Laura Krak | 2009 | MK31 | 0970BB | 25 m | 1:35.74 | |
84 | 113 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 1:36.12 | |
85 | 80 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:36.20 | |
86 | 121 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:36.56 | |
87 | 221 | Munkholm Caroline | 2009 | HOLBÆK | 0980BD | 25 m | 1:39.03 | |
88 | 156 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 25 m | 1:39.44 | |
89 | 411 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 1:41.67 | |
90 | 123 | Andersen Silke | 2009 | KØGE | 0952BE | 25 m | 1:46.99 | |
91 | 86 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:47.69 | |
92 | 409 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 1:50.00 | |
93 | 505 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064ad | 25 m | ||
94 | 506 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074ao | 25 m | ||
95 | 511 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098aa | 25 m | ||
96 | 546 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018aa | 25 m | ||
97 | 567 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034ah | 25 m | ||
98 | 599 | Rought Astamaja | 2006 | SVØMSK | 0682aJ | 25 m | ||
99 | 600 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054ad | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 2, 100m Medley Herrer |
Årg. 1923-2006: (2001) 57.43 2014-11-28 |
14 - 15 år: (2000) 57.43 2015-11-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | KØGE | 0075AP | 25 m | 58.95 | |
2 | 19 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 59.32 | |
3 | 31 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 59.49 | |
4 | 229 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 59.60 | |
5 | 451 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 1:00.04 | |
6 | 78 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:00.89 | |
7 | 457 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | 1:02.39 | |
8 | 450 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 1:02.67 | |
9 | 212 | Kay Vincent | 2006 | HOLBÆK | 0691AS | 25 m | 1:03.00 | |
10 | 384 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | MK31 | 0205AF | 25 m | 1:03.28 | |
11 | 100 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:03.52 | |
12 | 382 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | MK31 | 0351AB | 25 m | 1:03.53 | |
13 | 214 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 25 m | 1:03.70 | |
14 | 70 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:03.84 | |
15 | 452 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 1:04.20 | |
16 | 12 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 1:04.32 | |
17 | 34 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:04.56 | |
18 | 72 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:05.23 | |
19 | 448 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 1:05.26 | |
20 | 414 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:06.71 | |
21 | 105 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:06.75 | |
22 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:06.89 | |
23 | 468 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 1:06.90 | |
24 | 76 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:07.72 | |
25 | 60 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:08.20 | |
26 | 69 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:08.22 | |
27 | 351 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:08.40 | |
28 | 339 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:08.69 | |
29 | 341 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:08.98 | |
30 | 471 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SVØMSK | 0553AF | 25 m | 1:08.99 | |
31 | 124 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:09.01 | |
32 | 380 | Svendson Martin | 2005 | MK31 | 0571AJ | 25 m | 1:09.26 | |
33 | 367 | Bragge August Juel | 2005 | MK31 | 0581AO | 25 m | 1:09.28 | |
34 | 119 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:09.46 | |
35 | 343 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:09.93 | |
36 | 342 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:10.12 | |
37 | 32 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 1:10.41 | |
38 | 326 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI-TUNE | 0791AD | 25 m | 1:10.79 | |
39 | 110 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:11.29 | |
40 | 114 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:11.46 | |
41 | 415 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:11.46 | |
42 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 JGI | 0781AA | 25 m | 1:11.65 | |
43 | 269 | Kemnitz Cornelius | 2008 | FARUM | 0845AJ | 25 m | 1:11.77 | |
44 | 63 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:11.80 | |
45 | 71 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:12.95 | |
46 | 243 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 1:13.41 | |
47 | 331 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:13.84 | |
48 | 268 | Hyllested Villads | 2006 | FARUM | 0647AR | 25 m | 1:14.02 | |
49 | 120 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:14.79 | |
50 | 325 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 1:14.92 | |
51 | 3 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 1:15.05 | |
52 | 271 | Lind-Holm Oskar Heje | 2007 | FARUM | 0727AM | 25 m | 1:15.20 | |
53 | 8 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 JGI | 0757AE | 25 m | 1:15.38 | |
54 | 171 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 1:16.06 | |
55 | 410 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:16.13 | |
56 | 246 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729AD | 25 m | 1:16.64 | |
57 | 335 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:16.81 | |
58 | 399 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 1:17.44 | |
59 | 245 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 1:17.83 | |
60 | 398 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | MK31 | 0843AH | 25 m | 1:18.39 | |
61 | 396 | Akar Eran | 2008 | MK31 | 0833AH | 25 m | 1:18.87 | |
62 | 151 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | 1:19.05 | |
63 | 285 | Neiiendam Frederik | 2007 | SHS-STEVNS | 0737AJ | 25 m | 1:20.98 | |
64 | 197 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:21.40 | |
65 | 338 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:21.52 | |
66 | 412 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 1:22.43 | |
67 | 250 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 1:22.55 | |
68 | 234 | Nymann Frederik | 2007 | HOLBÆK | 0719AP | 25 m | 1:24.09 | |
69 | 299 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | 1:24.18 | |
70 | 236 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 1:24.53 | |
71 | 118 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:24.72 | |
72 | 310 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:24.86 | |
73 | 7 | Hartmann Magnus Svane | 2008 | A6 JGI | 0881AO | 25 m | 1:25.00 | |
74 | 280 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 1:28.07 | |
75 | 397 | Larsen Holger | 2008 | MK31 | 0807AG | 25 m | 1:28.40 | |
76 | 150 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:28.71 | |
77 | 122 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:29.12 | |
78 | 187 | Mortensen Julius Hartmann | 2007 | HVIDOVRE | 0777AP | 25 m | 1:33.88 | |
79 | 87 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 1:34.79 | |
80 | 244 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | 1:37.82 | |
81 | 162 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 1:42.15 | |
82 | 225 | Pedersen Frederik | 2008 | HOLBÆK | 0841AP | 25 m | 1:54.99 | |
83 | 227 | Jensen Sebastian Egebjerg | 2008 | HOLBÆK | 0883AO | 25 m | 2:05.93 | |
84 | 155 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | ||
85 | 226 | Petersen Loui | 2008 | HOLBÆK | 0857AP | 25 m | ||
86 | 526 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961aa | 25 m | ||
87 | 527 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965af | 25 m | ||
88 | 531 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995ab | 25 m | ||
89 | 571 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965bd | 25 m | ||
90 | 586 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945ad | 25 m | ||
91 | 589 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907ab | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
13 - 14 år: Melanie Eggertsen (2002) 2:21.57 2016-11-18 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK31 | 0212AL | 25 m | 2:17.24 | |
2 | 453 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 2:22.63 | |
3 | 33 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 2:26.12 | |
4 | 381 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK31 | 0408AB | 25 m | 2:26.43 | |
5 | 184 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 2:32.38 | |
6 | 58 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:34.08 | |
7 | 378 | Walløe Nadia | 2007 | MK31 | 0702AD | 25 m | 2:35.22 | |
8 | 371 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | MK31 | 0708AF | 25 m | 2:36.52 | |
9 | 418 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:36.87 | |
10 | 14 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 2:36.97 | |
11 | 18 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 2:37.80 | |
12 | 377 | Jacobsen Maya | 2007 | MK31 | 0754AQ | 25 m | 2:40.71 | |
13 | 466 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SVØMSK | 0794AK | 25 m | 2:43.49 | |
14 | 10 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 JGI | 0636AK | 25 m | 2:45.63 | |
15 | 386 | Uhl Carla | 2008 | MK31 | 0852AM | 25 m | 2:46.79 | |
16 | 311 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:47.93 | |
17 | 75 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:48.36 | |
18 | 240 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 2:48.44 | |
19 | 256 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 2:49.10 | |
20 | 183 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 2:49.39 | |
21 | 5 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 2:52.22 | |
22 | 393 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | MK31 | 0836AA | 25 m | 2:56.31 | |
23 | 182 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 2:57.99 | |
24 | 222 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 2:58.49 | |
25 | 92 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 2:59.00 | |
26 | 16 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 3:00.00 | |
27 | 372 | Kestenholz Emma | 2007 | MK31 | 0798AO | 25 m | 3:01.01 | |
28 | 598 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748ac | 25 m | 3:03.12 | |
29 | 47 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 3:10.00 | |
30 | 231 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 3:11.36 | |
31 | 459 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 3:13.70 | |
32 | 67 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 3:19.13 | |
33 | 41 | Hauch Caroline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 3:29.39 | |
34 | 121 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 3:35.75 | |
35 | 247 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 3:38.63 | |
36 | 2 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6 JGI | 0874AJ | 25 m | 3:56.05 | |
37 | 469 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | 4:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
14 - 15 år: Kristinn Thóransson (1996) 2:08.92 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 2:01.00 | |
2 | 152 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | HØRSHOLM | 0177AC | 25 m | 2:05.08 | |
3 | 108 | Hansen Matthias | 2001 | KØGE | 0191AH | 25 m | 2:08.05 | |
4 | 202 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 2:18.77 | |
5 | 35 | Schärer Vincent Borup | 2006 | SOLRØD | 0675AB | 25 m | 2:18.85 | |
6 | 253 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:26.70 | |
7 | 326 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI-TUNE | 0791AD | 25 m | 2:27.13 | |
8 | 345 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 2:28.80 | |
9 | 9 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6 JGI | 0613AH | 25 m | 2:29.20 | |
10 | 341 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 2:31.60 | |
11 | 149 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:35.52 | |
12 | 262 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 2:38.06 | |
13 | 12 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 2:41.05 | |
14 | 8 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 JGI | 0757AE | 25 m | 2:41.44 | |
15 | 325 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 2:43.69 | |
16 | 59 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 2:44.98 | |
17 | 211 | Danielsen Marius | 2005 | HOLBÆK | 0569AP | 25 m | 2:46.85 | |
18 | 230 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 2:47.43 | |
19 | 148 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:50.25 | |
20 | 50 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 2:53.24 | |
21 | 395 | Harpøth Emil | 2008 | MK31 | 0823AP | 25 m | 3:00.00 | |
22 | 1 | Nielsen Jens | 2008 | A6 JGI | 0877AF | 25 m | 3:00.06 | |
23 | 397 | Larsen Holger | 2008 | MK31 | 0807AG | 25 m | 3:01.06 | |
24 | 191 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 3:03.33 | |
25 | 235 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 3:13.91 | |
26 | 213 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 3:25.19 | |
27 | 227 | Jensen Sebastian Egebjerg | 2008 | HOLBÆK | 0883AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
13 - 14 år: Naya Modin Thomsen (2003) 2:02.80 2019-11-22 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:59.55 | |
2 | 352 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:04.96 | |
3 | 353 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:05.85 | |
4 | 289 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 2:08.94 | |
5 | 207 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:12.34 | |
6 | 205 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:13.62 | |
7 | 206 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:15.14 | |
8 | 419 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 2:15.82 | |
9 | 298 | Boeck Dagmar | 2004 | TRITON B | 0458AM | 25 m | 2:16.31 | |
10 | 454 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 2:16.33 | |
11 | 111 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 2:16.51 | |
12 | 103 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 2:16.94 | |
13 | 209 | Hansen Katrine | 2006 | HOLBÆK | 0686AS | 25 m | 2:16.95 | |
14 | 25 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:17.55 | |
15 | 374 | Hansen Caroline | 2007 | MK31 | 0784AG | 25 m | 2:18.38 | |
16 | 376 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK31 | 0646AE | 25 m | 2:19.23 | |
17 | 104 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 2:19.44 | |
18 | 297 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:20.42 | |
19 | 375 | Bjerre Caroline | 2007 | MK31 | 0772AM | 25 m | 2:21.10 | |
20 | 266 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 2:21.68 | |
21 | 379 | Højlund Sarah | 2006 | MK31 | 0684AH | 25 m | 2:22.06 | |
22 | 263 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 2:22.92 | |
23 | 190 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 2:23.10 | |
24 | 368 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK31 | 0632AG | 25 m | 2:23.16 | |
25 | 418 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 2:23.24 | |
26 | 261 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 2:23.94 | |
27 | 423 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:24.60 | |
28 | 295 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 2:25.22 | |
29 | 10 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 JGI | 0636AK | 25 m | 2:25.42 | |
30 | 260 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 2:26.63 | |
31 | 455 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 2:26.64 | |
32 | 30 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 2:27.24 | |
33 | 392 | Bill Sally Emilie | 2007 | MK31 | 0722AU | 25 m | 2:27.32 | |
34 | 373 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK31 | 0758AO | 25 m | 2:27.64 | |
35 | 461 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 2:27.66 | |
36 | 102 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 2:27.82 | |
37 | 348 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:27.90 | |
38 | 164 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 2:27.97 | |
39 | 166 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 2:28.34 | |
40 | 599 | Rought Astamaja | 2006 | SVØMSK | 0682aJ | 25 m | 2:29.22 | |
41 | 64 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 2:30.17 | |
42 | 499 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | K-TRI | 0692aj | 25 m | 2:31.30 | |
43 | 413 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 2:31.77 | |
44 | 163 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 2:32.50 | |
45 | 238 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 2:33.90 | |
46 | 161 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 2:34.06 | |
47 | 300 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 2:34.68 | |
48 | 125 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 2:35.00 | |
49 | 389 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | MK31 | 0744AQ | 25 m | 2:35.14 | |
50 | 467 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 2:35.21 | |
51 | 390 | Lyse Ellen | 2007 | MK31 | 0768AO | 25 m | 2:35.97 | |
52 | 220 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 2:36.35 | |
53 | 165 | Dalsgaard Christine | 2007 | HØRSHOLM | 0754AA | 25 m | 2:37.16 | |
54 | 322 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 2:37.22 | |
55 | 17 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 2:37.34 | |
56 | 4 | Scheibye Clara | 2008 | A6 JGI | 0866AJ | 25 m | 2:37.69 | |
57 | 159 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 2:38.33 | |
58 | 94 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 2:39.33 | |
59 | 463 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 2:41.89 | |
60 | 196 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 2:42.11 | |
61 | 52 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 2:42.44 | |
62 | 239 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 2:43.61 | |
63 | 68 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 2:44.14 | |
64 | 2 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6 JGI | 0874AJ | 25 m | 2:46.00 | |
65 | 302 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 2:48.80 | |
66 | 303 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 2:50.27 | |
67 | 464 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 2:51.08 | |
68 | 193 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 2:54.34 | |
69 | 462 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 2:54.70 | |
70 | 458 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 2:55.00 | |
71 | 157 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 2:55.30 | |
72 | 115 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 2:57.04 | |
73 | 391 | Bysand Mie | 2007 | MK31 | 0706AJ | 25 m | 2:57.48 | |
74 | 363 | Kjerulf Louisa | 2009 | MK31 | 0916AF | 25 m | 3:00.00 | |
75 | 43 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 3:00.01 | |
76 | 400 | Kammann Naja | 2008 | MK31 | 0826AM | 25 m | 3:02.16 | |
77 | 327 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 3:04.21 | |
78 | 44 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 3:05.75 | |
79 | 231 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 3:12.38 | |
80 | 117 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 3:13.59 | |
81 | 186 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 3:13.74 | |
82 | 409 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 3:14.25 | |
83 | 411 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 3:19.93 | |
84 | 39 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 3:26.04 | |
85 | 86 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 3:32.38 | |
86 | 470 | Augustesen Sophia | 2009 | SVØMSK | 0932BF | 25 m | 3:37.44 | |
87 | 394 | Haastrup Frida Fly | 2008 | MK31 | 0884AM | 25 m | 3:43.46 | |
88 | 306 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | ||
89 | 498 | Byrne Fiona Lei | 2007 | K-TRI | 0768ba | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
Årg. 1923-2006: (2002) 1:56.47 2015-12-27 |
14 - 15 år: Jacob Holst (1991) 1:56.47 2000-11-27 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:49.52 | |
2 | 215 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 1:51.06 | |
3 | 449 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 1:53.86 | |
4 | 91 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:55.73 | |
5 | 216 | Neess Calvin Konge | 2005 | HOLBÆK | 0525AN | 25 m | 1:57.14 | |
6 | 170 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:57.27 | |
7 | 107 | Hansen Jonas | 2001 | KØGE | 0123AH | 25 m | 1:57.45 | |
8 | 350 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:59.06 | |
9 | 286 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 1:59.26 | |
10 | 213 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 1:59.37 | |
11 | 344 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:00.67 | |
12 | 384 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | MK31 | 0205AF | 25 m | 2:04.45 | |
13 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 2:05.28 | |
14 | 72 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:05.84 | |
15 | 382 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | MK31 | 0351AB | 25 m | 2:05.94 | |
16 | 90 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 2:06.39 | |
17 | 414 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:07.97 | |
18 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 2:08.09 | |
19 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 JGI | 0781AA | 25 m | 2:09.32 | |
20 | 349 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:09.94 | |
21 | 351 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 2:11.09 | |
22 | 343 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 2:11.99 | |
23 | 99 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 2:12.16 | |
24 | 380 | Svendson Martin | 2005 | MK31 | 0571AJ | 25 m | 2:12.40 | |
25 | 367 | Bragge August Juel | 2005 | MK31 | 0581AO | 25 m | 2:13.21 | |
26 | 120 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 2:13.33 | |
27 | 71 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 2:13.67 | |
28 | 301 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 2:13.67 | |
29 | 259 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 2:13.69 | |
30 | 114 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 2:13.71 | |
31 | 254 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 2:13.94 | |
32 | 346 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 2:14.80 | |
33 | 243 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 2:15.69 | |
34 | 49 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:16.34 | |
35 | 51 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:16.50 | |
36 | 9 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6 JGI | 0613AH | 25 m | 2:17.24 | |
37 | 217 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 2:17.85 | |
38 | 339 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 2:19.33 | |
39 | 3 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 2:21.75 | |
40 | 280 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 2:24.10 | |
41 | 285 | Neiiendam Frederik | 2007 | SHS-STEVNS | 0737AJ | 25 m | 2:24.56 | |
42 | 197 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 2:26.04 | |
43 | 398 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | MK31 | 0843AH | 25 m | 2:27.00 | |
44 | 331 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 2:29.15 | |
45 | 388 | Ravn August Winkel | 2006 | MK31 | 0643AR | 25 m | 2:29.35 | |
46 | 299 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | 2:33.10 | |
47 | 234 | Nymann Frederik | 2007 | HOLBÆK | 0719AP | 25 m | 2:35.84 | |
48 | 233 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 2:36.27 | |
49 | 236 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 2:36.44 | |
50 | 412 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 2:36.91 | |
51 | 1 | Nielsen Jens | 2008 | A6 JGI | 0877AF | 25 m | 2:37.65 | |
52 | 387 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK31 | 0631AH | 25 m | 2:37.86 | |
53 | 338 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 2:40.08 | |
54 | 150 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 2:41.08 | |
55 | 278 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | 2:42.85 | |
56 | 410 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 2:42.94 | |
57 | 309 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 2:47.11 | |
58 | 399 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 2:48.01 | |
59 | 500 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | K-TRI | 0623aa | 25 m | 2:48.60 | |
60 | 7 | Hartmann Magnus Svane | 2008 | A6 JGI | 0881AO | 25 m | 2:49.83 | |
61 | 187 | Mortensen Julius Hartmann | 2007 | HVIDOVRE | 0777AP | 25 m | 2:50.10 | |
62 | 335 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 3:10.50 | |
63 | 225 | Pedersen Frederik | 2008 | HOLBÆK | 0841AP | 25 m | ||
64 | 226 | Petersen Loui | 2008 | HOLBÆK | 0857AP | 25 m | ||
65 | 227 | Jensen Sebastian Egebjerg | 2008 | HOLBÆK | 0883AO | 25 m | ||
66 | 283 | Larsen Magnus Lynge | 2004 | SHS-STEVNS | 0463AT | 25 m | ||
67 | 501 | Green Thomas | 2006 | K-TRI | 0677ap | 25 m | ||
68 | 502 | Risom Thomas | 2006 | K-TRI | 0683as | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 401 | Mk Mix | 1999 | MK31 | 25 m | 1:50.88 | ||
2 | 358 | Vallensbæk Mix 1 | 2006 | VI39 | 25 m | 1:51.58 | ||
3 | 474 | Svømsk | 2003 | SVØMSK | 25 m | 1:52.99 | ||
4 | 138 | Køge 1 | 2001 | KØGE | 25 m | 1:53.91 | ||
5 | 36 | Sunswim | 2001 | SOLRØD | 25 m | 1:54.59 | ||
6 | 274 | Farum 1 | 2002 | FARUM | 25 m | 1:54.81 | ||
7 | 139 | Køge 2 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:57.77 | ||
8 | 477 | Svømsk 2 | 2001 | SVØMSK | 25 m | 1:59.05 | ||
9 | 140 | Køge 3 | 2003 | KØGE | 25 m | 1:59.70 | ||
10 | 480 | Svømsk 3 | 2004 | SVØMSK | 25 m | 2:02.62 | ||
11 | 361 | Vallensbæk Mix 2 | 2005 | VI39 | 25 m | 2:03.02 | ||
12 | 142 | Køge 5 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:03.49 | ||
13 | 141 | Køge 4 | 2004 | KØGE | 25 m | 2:04.03 | ||
14 | 425 | Top Star Mix | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:08.03 | ||
15 | 312 | Triton Sismofytter | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:08.32 | ||
16 | 481 | Svømsk 4 | 2005 | SVØMSK | 25 m | 2:10.57 | ||
17 | 143 | Køge 6 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:11.35 | ||
18 | 362 | Vallensbæk Mix 3 | 2006 | VI39 | 25 m | 2:15.27 | ||
19 | 482 | A6 Clickmix | 2007 | A6 | 25 m | 2:16.00 | ||
20 | 144 | Køge 7 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:16.08 | ||
21 | 484 | A6 Stjernemix | 2007 | A6 | 25 m | 2:18.00 | ||
22 | 321 | Triton Bolchemix | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:18.01 | ||
23 | 175 | Red Stags | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:18.86 | ||
24 | 147 | Køge 8 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:24.98 | ||
25 | 483 | A6 Matador Mix | 2006 | A6 | 25 m | 2:25.56 | ||
26 | 426 | Matador Mix | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:26.79 | ||
27 | 503 | Karlslunde Tri | 2006 | K-TRI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 8, 50m Butterfly Damer |
15 - 99 år: Malin Ekstrand (1991) 28.12 2009-10-24 |
13 - 14 år: (2003) 28.12 2015-11-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 381 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK31 | 0408AB | 25 m | 26.49 | |
2 | 385 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK31 | 0212AL | 25 m | 27.65 | |
3 | 228 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 28.11 | |
4 | 167 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 28.51 | |
5 | 352 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 28.72 | |
6 | 383 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK31 | 9928AB | 25 m | 28.88 | |
7 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 28.93 | |
8 | 98 | Ankersen Mie | 2006 | KØGE | 0622AD | 25 m | 29.24 | |
9 | 104 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 29.52 | |
10 | 251 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 29.67 | |
11 | 454 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 29.76 | |
12 | 347 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 29.86 | |
13 | 61 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 29.95 | |
14 | 265 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 30.00 | |
15 | 419 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 30.17 | |
16 | 169 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 30.26 | |
17 | 93 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 30.91 | |
18 | 369 | Salomonsen Kajsa | 2005 | MK31 | 0514AD | 25 m | 31.06 | |
19 | 26 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 31.16 | |
20 | 111 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 31.33 | |
21 | 75 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 31.50 | |
22 | 377 | Jacobsen Maya | 2007 | MK31 | 0754AQ | 25 m | 31.60 | |
23 | 128 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 31.80 | |
24 | 370 | Kirketerp Cille | 2005 | MK31 | 0526AK | 25 m | 31.92 | |
25 | 379 | Højlund Sarah | 2006 | MK31 | 0684AH | 25 m | 32.00 | |
26 | 296 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 32.07 | |
27 | 101 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 32.10 | |
28 | 17 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 32.11 | |
29 | 400 | Kammann Naja | 2008 | MK31 | 0826AM | 25 m | 32.21 | |
30 | 95 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 32.24 | |
31 | 417 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 32.47 | |
32 | 103 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 32.53 | |
33 | 465 | Pico Emilia | 2008 | SVØMSK | 0874AC | 25 m | 32.60 | |
34 | 96 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 32.89 | |
35 | 261 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 33.06 | |
36 | 238 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 33.08 | |
37 | 492 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758aj | 25 m | 33.22 | |
38 | 354 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 33.25 | |
39 | 240 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 33.32 | |
40 | 220 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 33.85 | |
41 | 194 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 34.05 | |
42 | 10 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 JGI | 0636AK | 25 m | 34.07 | |
43 | 166 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 34.07 | |
44 | 303 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 34.14 | |
45 | 161 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 34.22 | |
46 | 374 | Hansen Caroline | 2007 | MK31 | 0784AG | 25 m | 34.29 | |
47 | 112 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 34.35 | |
48 | 324 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 34.53 | |
49 | 327 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 34.73 | |
50 | 163 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 34.82 | |
51 | 336 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 34.89 | |
52 | 198 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 35.00 | |
53 | 418 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 35.33 | |
54 | 392 | Bill Sally Emilie | 2007 | MK31 | 0722AU | 25 m | 35.52 | |
55 | 394 | Haastrup Frida Fly | 2008 | MK31 | 0884AM | 25 m | 35.57 | |
56 | 190 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 35.63 | |
57 | 30 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 35.97 | |
58 | 249 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 36.16 | |
59 | 115 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 36.22 | |
60 | 77 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 36.44 | |
61 | 109 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 36.79 | |
62 | 2 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6 JGI | 0874AJ | 25 m | 36.92 | |
63 | 371 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | MK31 | 0708AF | 25 m | 37.06 | |
64 | 373 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK31 | 0758AO | 25 m | 37.08 | |
65 | 598 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748ac | 25 m | 37.20 | |
66 | 322 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 37.21 | |
67 | 183 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 37.79 | |
68 | 65 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 38.14 | |
69 | 44 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 38.34 | |
70 | 196 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 38.43 | |
71 | 218 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 38.54 | |
72 | 247 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 39.22 | |
73 | 288 | Thompson Chilli Nordahl | 2008 | SHS-STEVNS | 0880AU | 25 m | 39.61 | |
74 | 337 | Bækmark Mille | 2008 | VI39 | 0824AL | 25 m | 39.74 | |
75 | 16 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 39.91 | |
76 | 222 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 40.02 | |
77 | 121 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 40.51 | |
78 | 231 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 40.86 | |
79 | 462 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 40.87 | |
80 | 52 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 41.43 | |
81 | 47 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 41.58 | |
82 | 242 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 41.61 | |
83 | 409 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 42.18 | |
84 | 386 | Uhl Carla | 2008 | MK31 | 0852AM | 25 m | 42.42 | |
85 | 186 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 43.12 | |
86 | 279 | Nielsen Sandra Fly | 2005 | SHS-STEVNS | 0582BC | 25 m | 44.09 | |
87 | 15 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 SLANGE | 0936AE | 25 m | 44.12 | |
88 | 221 | Munkholm Caroline | 2009 | HOLBÆK | 0980BD | 25 m | 44.97 | |
89 | 458 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 45.71 | |
90 | 56 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 45.89 | |
91 | 459 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 46.68 | |
92 | 39 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 47.95 | |
93 | 464 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 48.40 | |
94 | 64 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 48.70 | |
95 | 113 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 50.41 | |
96 | 43 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 54.55 | |
97 | 495 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952ah | 25 m | 55.00 | |
98 | 38 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | ||
99 | 88 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | ||
100 | 364 | Hjorth Laura Krak | 2009 | MK31 | 0970BB | 25 m | ||
101 | 504 | Dragieva Aleksandra | 2010 | GLADSAXE | 1014ab | 25 m | ||
102 | 505 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064ad | 25 m | ||
103 | 508 | Hansen Johanne Møller | 2010 | HOLBÆK | 1032ag | 25 m | ||
104 | 509 | Juul-Andersen Ellen | 2010 | RINGSTED | 1028ac | 25 m | ||
105 | 511 | Kilen Frida Lund | 2010 | GLADSAXE | 1098aa | 25 m | ||
106 | 600 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054ad | 25 m | ||
107 | 601 | Ulrichsen Ida | 2012 | HOLBÆK | 1292ah | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 9, 50m Butterfly Herrer |
16 - 99 år: Hjörtur Reynison (1983) 25.03 2008-10-25 |
14 - 15 år: (2003) 25.03 2015-11-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 25 m | 24.53 | |
2 | 97 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 25.12 | |
3 | 449 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 25.27 | |
4 | 108 | Hansen Matthias | 2001 | KØGE | 0191AH | 25 m | 25.31 | |
5 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | KØGE | 0075AP | 25 m | 25.52 | |
6 | 31 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 25.58 | |
7 | 107 | Hansen Jonas | 2001 | KØGE | 0123AH | 25 m | 25.62 | |
8 | 344 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 25.74 | |
9 | 384 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | MK31 | 0205AF | 25 m | 25.77 | |
10 | 173 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 25.85 | |
11 | 229 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 26.28 | |
12 | 451 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 26.31 | |
13 | 450 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 26.46 | |
14 | 212 | Kay Vincent | 2006 | HOLBÆK | 0691AS | 25 m | 26.62 | |
15 | 349 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 26.68 | |
16 | 213 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 26.77 | |
17 | 105 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 26.80 | |
18 | 72 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 26.91 | |
19 | 253 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 26.97 | |
20 | 100 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 27.08 | |
21 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 27.08 | |
22 | 350 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 27.11 | |
23 | 270 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 27.46 | |
24 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 27.50 | |
25 | 49 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 27.63 | |
26 | 414 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 27.79 | |
27 | 69 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 27.85 | |
28 | 367 | Bragge August Juel | 2005 | MK31 | 0581AO | 25 m | 28.69 | |
29 | 12 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 28.79 | |
30 | 301 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 28.86 | |
31 | 351 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 28.88 | |
32 | 91 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 28.98 | |
33 | 70 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 29.02 | |
34 | 415 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 29.18 | |
35 | 326 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI-TUNE | 0791AD | 25 m | 29.48 | |
36 | 60 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 29.54 | |
37 | 339 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 29.54 | |
38 | 254 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 29.57 | |
39 | 325 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 29.64 | |
40 | 20 | Hjalholt Malte | 2003 | SOLRØD | 0355AG | 25 m | 29.76 | |
41 | 217 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 29.82 | |
42 | 211 | Danielsen Marius | 2005 | HOLBÆK | 0569AP | 25 m | 29.91 | |
43 | 51 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 30.09 | |
44 | 342 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 30.26 | |
45 | 8 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 JGI | 0757AE | 25 m | 30.29 | |
46 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 JGI | 0781AA | 25 m | 30.31 | |
47 | 171 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 30.72 | |
48 | 341 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 30.78 | |
49 | 32 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 30.88 | |
50 | 50 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 30.96 | |
51 | 388 | Ravn August Winkel | 2006 | MK31 | 0643AR | 25 m | 31.04 | |
52 | 63 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 31.15 | |
53 | 59 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 31.24 | |
54 | 468 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 31.39 | |
55 | 154 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 31.43 | |
56 | 99 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 31.48 | |
57 | 410 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 31.92 | |
58 | 245 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 32.03 | |
59 | 262 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 32.16 | |
60 | 9 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6 JGI | 0613AH | 25 m | 32.20 | |
61 | 110 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 32.53 | |
62 | 346 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 32.58 | |
63 | 399 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 32.90 | |
64 | 124 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 32.95 | |
65 | 246 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729AD | 25 m | 33.12 | |
66 | 3 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 33.37 | |
67 | 412 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 33.40 | |
68 | 189 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 33.61 | |
69 | 280 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 33.67 | |
70 | 250 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 33.84 | |
71 | 269 | Kemnitz Cornelius | 2008 | FARUM | 0845AJ | 25 m | 33.97 | |
72 | 271 | Lind-Holm Oskar Heje | 2007 | FARUM | 0727AM | 25 m | 34.06 | |
73 | 471 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SVØMSK | 0553AF | 25 m | 34.34 | |
74 | 421 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 34.89 | |
75 | 285 | Neiiendam Frederik | 2007 | SHS-STEVNS | 0737AJ | 25 m | 35.19 | |
76 | 395 | Harpøth Emil | 2008 | MK31 | 0823AP | 25 m | 35.21 | |
77 | 197 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 35.34 | |
78 | 1 | Nielsen Jens | 2008 | A6 JGI | 0877AF | 25 m | 35.53 | |
79 | 230 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 35.61 | |
80 | 120 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 36.02 | |
81 | 284 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 36.12 | |
82 | 398 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | MK31 | 0843AH | 25 m | 36.31 | |
83 | 329 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 36.42 | |
84 | 118 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 36.45 | |
85 | 150 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 36.91 | |
86 | 46 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 37.22 | |
87 | 7 | Hartmann Magnus Svane | 2008 | A6 JGI | 0881AO | 25 m | 38.22 | |
88 | 236 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 39.65 | |
89 | 338 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 40.42 | |
90 | 81 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 42.02 | |
91 | 310 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 42.23 | |
92 | 191 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 43.17 | |
93 | 244 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | 43.26 | |
94 | 122 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 44.00 | |
95 | 180 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | ||
96 | 225 | Pedersen Frederik | 2008 | HOLBÆK | 0841AP | 25 m | ||
97 | 512 | Olesen Benjamin K | 2011 | HVIDOVRE | 1131aa | 25 m | ||
98 | 513 | Schou Willads | 2011 | VI39 | 1103ah | 25 m | ||
99 | 514 | Steen Julius | 2011 | VI39 | 1143ae | 25 m | ||
100 | 515 | Rasmussen Benjamin | 2011 | VI39 | 1175ac | 25 m | ||
101 | 516 | Christiansen Johan | 2011 | VI39 | 1137ae | 25 m | ||
102 | 518 | From Storm Jul | 2011 | GTI-TUNE | 1103ac | 25 m | ||
103 | 526 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961aa | 25 m | ||
104 | 527 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965af | 25 m | ||
105 | 529 | Bregnsholm Peter Gude Tang | 2010 | VI39 | 1035ae | 25 m | ||
106 | 531 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995ab | 25 m | ||
107 | 532 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903ab | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 10, 50m Brystsvømning Damer |
13 - 99 år: Henriette Brekke (1988) 31.59 2013-11-16 |
11 - 12 år: (2003) 31.59 2015-11-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK31 | 9928AB | 25 m | 30.29 | |
2 | 298 | Boeck Dagmar | 2004 | TRITON B | 0458AM | 25 m | 31.46 | |
3 | 294 | Hager Mathilde | 2001 | TRITON B | 0154AB | 25 m | 31.60 | |
4 | 353 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 32.24 | |
5 | 381 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK31 | 0408AB | 25 m | 33.70 | |
6 | 370 | Kirketerp Cille | 2005 | MK31 | 0526AK | 25 m | 34.38 | |
7 | 24 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | SOLRØD | 0634AH | 25 m | 34.50 | |
8 | 29 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | SOLRØD | 0432AD | 25 m | 36.05 | |
9 | 14 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 36.23 | |
10 | 347 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 36.39 | |
11 | 25 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 36.55 | |
12 | 127 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 36.87 | |
13 | 164 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 36.97 | |
14 | 456 | Toft Annette | 2006 | SVØMSK | 0672AC | 25 m | 36.99 | |
15 | 348 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 37.10 | |
16 | 28 | Dithmar Malene | 2006 | SOLRØD | 0634AN | 25 m | 37.30 | |
17 | 413 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 37.39 | |
18 | 305 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 37.59 | |
19 | 599 | Rought Astamaja | 2006 | SVØMSK | 0682aJ | 25 m | 37.78 | |
20 | 282 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 37.86 | |
21 | 257 | Ludvigsen Isabella | 2005 | FARUM | 0564AF | 25 m | 38.36 | |
22 | 264 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 38.45 | |
23 | 311 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 38.86 | |
24 | 420 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 38.86 | |
25 | 27 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 38.90 | |
26 | 18 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 38.99 | |
27 | 374 | Hansen Caroline | 2007 | MK31 | 0784AG | 25 m | 38.99 | |
28 | 323 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 39.24 | |
29 | 369 | Salomonsen Kajsa | 2005 | MK31 | 0514AD | 25 m | 39.34 | |
30 | 159 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 39.41 | |
31 | 209 | Hansen Katrine | 2006 | HOLBÆK | 0686AS | 25 m | 39.49 | |
32 | 389 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | MK31 | 0744AQ | 25 m | 39.81 | |
33 | 92 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 39.83 | |
34 | 375 | Bjerre Caroline | 2007 | MK31 | 0772AM | 25 m | 39.86 | |
35 | 102 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 39.89 | |
36 | 21 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 40.49 | |
37 | 295 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 40.66 | |
38 | 372 | Kestenholz Emma | 2007 | MK31 | 0798AO | 25 m | 40.66 | |
39 | 378 | Walløe Nadia | 2007 | MK31 | 0702AD | 25 m | 40.76 | |
40 | 242 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 41.77 | |
41 | 208 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 41.99 | |
42 | 423 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 42.04 | |
43 | 44 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 42.64 | |
44 | 94 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 42.91 | |
45 | 327 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 42.93 | |
46 | 460 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 43.05 | |
47 | 302 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 43.15 | |
48 | 158 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 43.17 | |
49 | 239 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 43.36 | |
50 | 256 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 43.45 | |
51 | 371 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | MK31 | 0708AF | 25 m | 43.60 | |
52 | 334 | Larsen Helena Fritz | 2007 | VI39 | 0792AO | 25 m | 43.72 | |
53 | 165 | Dalsgaard Christine | 2007 | HØRSHOLM | 0754AA | 25 m | 43.92 | |
54 | 328 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 43.97 | |
55 | 417 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 43.99 | |
56 | 376 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK31 | 0646AE | 25 m | 44.03 | |
57 | 66 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 44.05 | |
58 | 65 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 44.34 | |
59 | 332 | Nielsen Emilia | 2007 | VI39 | 0762AG | 25 m | 44.63 | |
60 | 117 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 44.66 | |
61 | 247 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 44.68 | |
62 | 160 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 44.91 | |
63 | 67 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 44.98 | |
64 | 123 | Andersen Silke | 2009 | KØGE | 0952BE | 25 m | 46.09 | |
65 | 252 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 46.70 | |
66 | 290 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 46.92 | |
67 | 4 | Scheibye Clara | 2008 | A6 JGI | 0866AJ | 25 m | 47.19 | |
68 | 40 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 47.72 | |
69 | 363 | Kjerulf Louisa | 2009 | MK31 | 0916AF | 25 m | 48.15 | |
70 | 80 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 48.39 | |
71 | 82 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 49.43 | |
72 | 467 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 49.81 | |
73 | 56 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 49.99 | |
74 | 41 | Hauch Caroline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 50.13 | |
75 | 13 | Gentin Karoline Melholt | 2009 | A6 SLANGE | 0956AH | 25 m | 51.08 | |
76 | 157 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 51.28 | |
77 | 330 | Pedersen Caroline Birkedal | 2007 | VI39 | 0740BA | 25 m | 51.36 | |
78 | 470 | Augustesen Sophia | 2009 | SVØMSK | 0932BF | 25 m | 51.57 | |
79 | 219 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 51.95 | |
80 | 57 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 54.28 | |
81 | 469 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | 54.29 | |
82 | 86 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 54.62 | |
83 | 411 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 54.84 | |
84 | 287 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | 55.88 | |
85 | 340 | Larsen Thea Fritz | 2009 | VI39 | 0928AB | 25 m | 56.64 | |
86 | 224 | Lazzaro Mathilde | 2008 | HOLBÆK | 0824AY | 25 m | 59.15 | |
87 | 306 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 59.83 | |
88 | 237 | Bacher Kamilla | 2009 | HOLBÆK | 0936BF | 25 m | 1:03.92 | |
89 | 74 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:04.89 | |
90 | 84 | Sand Frederikke | 2009 | RINGSTED | 0918BI | 25 m | ||
91 | 223 | Nielsen Wilma | 2007 | HOLBÆK | 0720BA | 25 m | ||
92 | 291 | Nielsen Freja Fly | 2007 | SHS-STEVNS | 0740BB | 25 m | ||
93 | 366 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | MK31 | 0968BB | 25 m | ||
94 | 506 | Dolling Victoria | 2010 | VI39 | 1074ao | 25 m | ||
95 | 535 | Kaiser Andrea | 2012 | KØGE | 1270ae | 25 m | ||
96 | 538 | Nissen Ida | 2012 | KØGE | 1254af | 25 m | ||
97 | 539 | Giedraite Austeja | 2012 | KØGE | 1284ab | 25 m | ||
98 | 540 | Kvisgaard Silje | 2012 | KØGE | 1268ab | 25 m | ||
99 | 541 | Thielsen Josefine | 2012 | RINGSTED | 1270ag | 25 m | ||
100 | 542 | Enevoldsen Karla S | 2010 | HVIDOVRE | 1004ae | 25 m | ||
101 | 544 | Nielsen Nikoline | 2011 | SVØMSK | 1102ab | 25 m | ||
102 | 546 | Nygaard Maria Gandrup | 2010 | SVØMSK | 1018aa | 25 m | ||
103 | 562 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088aa | 25 m | ||
104 | 567 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034ah | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 11, 50m Brystsvømning Herrer |
14 - 99 år: Michael Schultz Andersen (1987) 29.27 2010-12-04 |
12 - 13 år: (2000) 29.27 2013-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Christensen Chris | 1988 | RINGSTED | 8839AB | 25 m | 28.17 | |
2 | 457 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | 29.14 | |
3 | 172 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 29.36 | |
4 | 452 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 29.93 | |
5 | 170 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 30.30 | |
6 | 213 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 30.60 | |
7 | 448 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 30.91 | |
8 | 350 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 30.97 | |
9 | 34 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 31.76 | |
10 | 97 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 31.94 | |
11 | 70 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 31.99 | |
12 | 259 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 32.08 | |
13 | 382 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | MK31 | 0351AB | 25 m | 32.84 | |
14 | 78 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 32.87 | |
15 | 100 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 33.06 | |
16 | 76 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 33.85 | |
17 | 90 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 33.99 | |
18 | 148 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 34.22 | |
19 | 71 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 34.43 | |
20 | 414 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 34.74 | |
21 | 119 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 34.88 | |
22 | 342 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 34.91 | |
23 | 212 | Kay Vincent | 2006 | HOLBÆK | 0691AS | 25 m | 35.00 | |
24 | 387 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK31 | 0631AH | 25 m | 36.77 | |
25 | 309 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 36.89 | |
26 | 410 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 37.38 | |
27 | 331 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 37.47 | |
28 | 245 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 38.58 | |
29 | 189 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 38.95 | |
30 | 267 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 38.95 | |
31 | 339 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 40.12 | |
32 | 335 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 40.26 | |
33 | 388 | Ravn August Winkel | 2006 | MK31 | 0643AR | 25 m | 40.52 | |
34 | 246 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729AD | 25 m | 40.55 | |
35 | 380 | Svendson Martin | 2005 | MK31 | 0571AJ | 25 m | 40.80 | |
36 | 155 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 43.54 | |
37 | 187 | Mortensen Julius Hartmann | 2007 | HVIDOVRE | 0777AP | 25 m | 44.05 | |
38 | 396 | Akar Eran | 2008 | MK31 | 0833AH | 25 m | 44.30 | |
39 | 333 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 44.73 | |
40 | 45 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 46.09 | |
41 | 1 | Nielsen Jens | 2008 | A6 JGI | 0877AF | 25 m | 47.09 | |
42 | 149 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 47.18 | |
43 | 162 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 47.20 | |
44 | 87 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 47.39 | |
45 | 397 | Larsen Holger | 2008 | MK31 | 0807AG | 25 m | 51.26 | |
46 | 232 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 51.31 | |
47 | 226 | Petersen Loui | 2008 | HOLBÆK | 0857AP | 25 m | 52.62 | |
48 | 317 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | ||
49 | 552 | Nielsen Christoffer | 2012 | VI39 | 1203ad | 25 m | ||
50 | 553 | Kjellerup Lau | 2011 | KØGE | 1153ac | 25 m | ||
51 | 554 | Larsen Sander | 2011 | AIF | 1101ah | 25 m | ||
52 | 555 | Severinsen Mads | 2011 | ROSKILDE | 1157ab | 25 m | ||
53 | 570 | Enevoldsen Solbjørn | 2012 | KØGE | 1257ab | 25 m | ||
54 | 571 | Kastrup Emil Franck | 2009 | MK31 | 0965bd | 25 m | ||
55 | 581 | Jensen August Emil Madvig | 2011 | KØGE | 1129ac | 25 m | ||
56 | 587 | Pedas Alfred J. R. | 2009 | GLADSAXE | 0915ae | 25 m | ||
57 | 590 | Jonasen Liam | 2009 | GLADSAXE | 0975ab | 25 m | ||
58 | 596 | Bill Oskar Julius Krogh | 2009 | MK31 | 0911bb | 25 m | ||
59 | 597 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921ae | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 12, 400m Medley Damer |
13 - 99 år: Tina Petersen (2003) 5:00.07 2018-11-24 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 400 | Kammann Naja | 2008 | MK31 | 0826AM | 25 m | 5:00.00 | |
2 | 23 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 5:17.89 | |
3 | 33 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 5:24.79 | |
4 | 206 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 5:25.47 | |
5 | 93 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 5:39.01 | |
6 | 368 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK31 | 0632AG | 25 m | 5:40.09 | |
7 | 14 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 5:46.28 | |
8 | 205 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 5:50.13 | |
9 | 376 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK31 | 0646AE | 25 m | 5:53.98 | |
10 | 466 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SVØMSK | 0794AK | 25 m | 5:58.84 | |
11 | 4 | Scheibye Clara | 2008 | A6 JGI | 0866AJ | 25 m | 6:00.00 | |
12 | 392 | Bill Sally Emilie | 2007 | MK31 | 0722AU | 25 m | 6:00.00 | |
13 | 5 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 6:10.00 | |
14 | 190 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 6:20.00 | |
15 | 2 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6 JGI | 0874AJ | 25 m | 6:45.00 | |
16 | 332 | Nielsen Emilia | 2007 | VI39 | 0762AG | 25 m | 6:50.00 | |
17 | 52 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 7:25.00 | |
18 | 238 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 7:42.72 | |
19 | 68 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | RES | |
20 | 300 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 13, 200m Medley Herrer |
16 - 99 år: Gustav Klit Stjernholm (2002) 2:07.44 2019-11-22 |
14 - 15 år: Mathias Rysgaard (1998) 2:10.31 2014-11-23 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 2:02.83 | |
2 | 210 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:05.34 | |
3 | 344 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:10.25 | |
4 | 213 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 2:12.18 | |
5 | 216 | Neess Calvin Konge | 2005 | HOLBÆK | 0525AN | 25 m | 2:17.52 | |
6 | 382 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | MK31 | 0351AB | 25 m | 2:19.79 | |
7 | 12 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 2:22.24 | |
8 | 301 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 2:22.62 | |
9 | 212 | Kay Vincent | 2006 | HOLBÆK | 0691AS | 25 m | 2:25.00 | |
10 | 49 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:25.26 | |
11 | 253 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:25.39 | |
12 | 50 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 2:31.13 | |
13 | 468 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 2:32.21 | |
14 | 114 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 2:34.98 | |
15 | 110 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 2:36.25 | |
16 | 243 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 2:36.75 | |
17 | 63 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 2:38.17 | |
18 | 415 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 2:39.35 | |
19 | 3 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 2:40.59 | |
20 | 245 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 2:42.79 | |
21 | 331 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 2:44.19 | |
22 | 51 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:47.24 | |
23 | 335 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 2:49.07 | |
24 | 399 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 2:52.71 | |
25 | 234 | Nymann Frederik | 2007 | HOLBÆK | 0719AP | 25 m | 2:55.31 | |
26 | 421 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 3:01.05 | |
27 | 150 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 3:12.88 | |
28 | 7 | Hartmann Magnus Svane | 2008 | A6 JGI | 0881AO | 25 m | 3:14.36 | |
29 | 151 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | 3:22.63 | |
30 | 244 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | ||
31 | 284 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 14, 100m Rygsvømning Damer |
15 - 99 år: (2003) 1:04.51 2018-11-24 |
13 - 14 år: (2002) 1:04.51 2018-11-24 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 228 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:03.86 | |
2 | 27 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:04.11 | |
3 | 453 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 1:06.41 | |
4 | 352 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:06.99 | |
5 | 383 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK31 | 9928AB | 25 m | 1:08.34 | |
6 | 184 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:09.04 | |
7 | 419 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:09.27 | |
8 | 378 | Walløe Nadia | 2007 | MK31 | 0702AD | 25 m | 1:10.14 | |
9 | 58 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:12.10 | |
10 | 377 | Jacobsen Maya | 2007 | MK31 | 0754AQ | 25 m | 1:12.53 | |
11 | 18 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 1:12.73 | |
12 | 26 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 1:12.78 | |
13 | 371 | Soelberg Ella Emilia | 2007 | MK31 | 0708AF | 25 m | 1:13.39 | |
14 | 423 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:13.80 | |
15 | 422 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:14.07 | |
16 | 418 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:14.24 | |
17 | 198 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:15.05 | |
18 | 161 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:15.18 | |
19 | 461 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 1:15.20 | |
20 | 386 | Uhl Carla | 2008 | MK31 | 0852AM | 25 m | 1:15.64 | |
21 | 413 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 1:16.02 | |
22 | 75 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:16.37 | |
23 | 455 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 1:16.41 | |
24 | 372 | Kestenholz Emma | 2007 | MK31 | 0798AO | 25 m | 1:17.21 | |
25 | 370 | Kirketerp Cille | 2005 | MK31 | 0526AK | 25 m | 1:17.47 | |
26 | 10 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 JGI | 0636AK | 25 m | 1:18.80 | |
27 | 322 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 1:19.06 | |
28 | 64 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:19.12 | |
29 | 92 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:19.44 | |
30 | 125 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:20.00 | |
31 | 390 | Lyse Ellen | 2007 | MK31 | 0768AO | 25 m | 1:20.36 | |
32 | 462 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 1:20.42 | |
33 | 218 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:20.71 | |
34 | 373 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK31 | 0758AO | 25 m | 1:20.76 | |
35 | 5 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 1:20.81 | |
36 | 467 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 1:20.95 | |
37 | 324 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 1:22.06 | |
38 | 77 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:22.65 | |
39 | 182 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:22.74 | |
40 | 363 | Kjerulf Louisa | 2009 | MK31 | 0916AF | 25 m | 1:22.90 | |
41 | 391 | Bysand Mie | 2007 | MK31 | 0706AJ | 25 m | 1:23.12 | |
42 | 463 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 1:23.33 | |
43 | 43 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 1:23.38 | |
44 | 460 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 1:23.78 | |
45 | 252 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 1:24.14 | |
46 | 340 | Larsen Thea Fritz | 2009 | VI39 | 0928AB | 25 m | 1:24.14 | |
47 | 393 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | MK31 | 0836AA | 25 m | 1:24.29 | |
48 | 302 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 1:24.41 | |
49 | 375 | Bjerre Caroline | 2007 | MK31 | 0772AM | 25 m | 1:24.72 | |
50 | 42 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 1:25.03 | |
51 | 328 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:25.72 | |
52 | 337 | Bækmark Mille | 2008 | VI39 | 0824AL | 25 m | 1:25.82 | |
53 | 195 | Lintrup Zeline Maxine Helsengren | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:26.41 | |
54 | 447 | Attrup Emma | 2007 | SVØMSK | 0748AL | 25 m | 1:26.80 | |
55 | 47 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:26.90 | |
56 | 109 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:27.03 | |
57 | 336 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:27.44 | |
58 | 464 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 1:27.48 | |
59 | 222 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 1:28.06 | |
60 | 231 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 1:28.29 | |
61 | 67 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:28.40 | |
62 | 303 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:28.66 | |
63 | 193 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 1:29.81 | |
64 | 366 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | MK31 | 0968BB | 25 m | 1:30.05 | |
65 | 16 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 1:30.55 | |
66 | 323 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 1:30.86 | |
67 | 121 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:31.04 | |
68 | 186 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 1:33.00 | |
69 | 15 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 SLANGE | 0936AE | 25 m | 1:33.33 | |
70 | 411 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 1:34.33 | |
71 | 459 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 1:34.33 | |
72 | 80 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:34.49 | |
73 | 123 | Andersen Silke | 2009 | KØGE | 0952BE | 25 m | 1:34.94 | |
74 | 364 | Hjorth Laura Krak | 2009 | MK31 | 0970BB | 25 m | 1:34.96 | |
75 | 458 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 1:35.54 | |
76 | 66 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:35.62 | |
77 | 41 | Hauch Caroline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:38.19 | |
78 | 157 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 1:40.54 | |
79 | 39 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 1:41.45 | |
80 | 68 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:41.99 | |
81 | 160 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 1:43.10 | |
82 | 57 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 1:48.79 | |
83 | 330 | Pedersen Caroline Birkedal | 2007 | VI39 | 0740BA | 25 m | 1:48.84 | |
84 | 306 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 1:49.60 | |
85 | 409 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 1:50.00 | |
86 | 469 | Uhl Bianca | 2009 | SVØMSK | 0996AH | 25 m | 1:50.66 | |
87 | 38 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | 1:52.63 | |
88 | 82 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 1:56.92 | |
89 | 37 | Lind-Jensen Lærke | 2009 | ROSKILDE | 0928BB | 25 m | ||
90 | 88 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | ||
91 | 224 | Lazzaro Mathilde | 2008 | HOLBÆK | 0824AY | 25 m | ||
92 | 287 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | ||
93 | 505 | Kirkegaard Frida | 2010 | GTI-TUNE | 1064ad | 25 m | ||
94 | 507 | Neergaard Mie | 2010 | GTI-TUNE | 1084ad | 25 m | ||
95 | 561 | Sørensen Rosa | 2010 | KØGE | 1096ah | 25 m | ||
96 | 562 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088aa | 25 m | ||
97 | 563 | Hjarbæk Alberte | 2010 | SVØMSK | 1060af | 25 m | ||
98 | 600 | Engsbro Caroline | 2010 | GTI-GREVE | 1054ad | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 15, 100m Rygsvømning Herrer |
16 - 99 år: Mark Vogel (1970) 57.89 2010-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | KØGE | 0075AP | 25 m | 55.60 | |
2 | 229 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 55.98 | |
3 | 451 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 56.61 | |
4 | 214 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 25 m | 58.91 | |
5 | 105 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 58.94 | |
6 | 108 | Hansen Matthias | 2001 | KØGE | 0191AH | 25 m | 1:00.40 | |
7 | 173 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:03.15 | |
8 | 70 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:03.94 | |
9 | 19 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 1:04.31 | |
10 | 343 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 1:04.65 | |
11 | 124 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:04.67 | |
12 | 262 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 1:05.95 | |
13 | 76 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:06.34 | |
14 | 384 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | MK31 | 0205AF | 25 m | 1:09.49 | |
15 | 341 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:09.75 | |
16 | 8 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 JGI | 0757AE | 25 m | 1:10.88 | |
17 | 380 | Svendson Martin | 2005 | MK31 | 0571AJ | 25 m | 1:11.58 | |
18 | 149 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:11.77 | |
19 | 90 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:12.72 | |
20 | 471 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SVØMSK | 0553AF | 25 m | 1:13.30 | |
21 | 99 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:14.37 | |
22 | 410 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:15.17 | |
23 | 268 | Hyllested Villads | 2006 | FARUM | 0647AR | 25 m | 1:15.77 | |
24 | 9 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6 JGI | 0613AH | 25 m | 1:16.90 | |
25 | 81 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:17.56 | |
26 | 280 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 1:17.57 | |
27 | 230 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 1:18.40 | |
28 | 395 | Harpøth Emil | 2008 | MK31 | 0823AP | 25 m | 1:20.14 | |
29 | 398 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | MK31 | 0843AH | 25 m | 1:20.72 | |
30 | 236 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 1:21.43 | |
31 | 412 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 1:21.70 | |
32 | 118 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:21.99 | |
33 | 325 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 1:22.10 | |
34 | 338 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:22.54 | |
35 | 329 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:22.63 | |
36 | 246 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729AD | 25 m | 1:22.98 | |
37 | 397 | Larsen Holger | 2008 | MK31 | 0807AG | 25 m | 1:23.21 | |
38 | 122 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:24.01 | |
39 | 45 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:24.67 | |
40 | 162 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 1:24.99 | |
41 | 46 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 1:27.39 | |
42 | 232 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:29.24 | |
43 | 191 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 1:30.46 | |
44 | 235 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:30.49 | |
45 | 154 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 1:30.73 | |
46 | 155 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 1:30.91 | |
47 | 244 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | 1:31.81 | |
48 | 226 | Petersen Loui | 2008 | HOLBÆK | 0857AP | 25 m | 1:41.78 | |
49 | 310 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:43.41 | |
50 | 333 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:43.74 | |
51 | 285 | Neiiendam Frederik | 2007 | SHS-STEVNS | 0737AJ | 25 m | 1:50.87 | |
52 | 187 | Mortensen Julius Hartmann | 2007 | HVIDOVRE | 0777AP | 25 m | 1:59.26 | |
53 | 85 | Kabat Wiliam | 2008 | RINGSTED | 0811AR | 25 m | 1:59.65 | |
54 | 180 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | ||
55 | 225 | Pedersen Frederik | 2008 | HOLBÆK | 0841AP | 25 m | ||
56 | 317 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | ||
57 | 319 | Christensen Oliver | 2009 | TRITON B | 0963AF | 25 m | ||
58 | 526 | Ketscher Vitus | 2009 | HVIDOVRE | 0961aa | 25 m | ||
59 | 586 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945ad | 25 m | ||
60 | 589 | Torkamani Dominic | 2009 | GLADSAXE | 0907ab | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Damer |
15 - 99 år: Anna Wermuth (1996) 2:28.06 2019-11-22 |
13 - 14 år: Alberte Kjærsgaard (2001) 2:39.54 2010-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Hager Mathilde | 2001 | TRITON B | 0154AB | 25 m | 2:33.99 | |
2 | 353 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:34.92 | |
3 | 381 | Høvring Sofie Bruun | 2004 | MK31 | 0408AB | 25 m | 2:40.81 | |
4 | 24 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | SOLRØD | 0634AH | 25 m | 2:47.85 | |
5 | 29 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | SOLRØD | 0432AD | 25 m | 2:49.27 | |
6 | 348 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:49.98 | |
7 | 200 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 2:53.33 | |
8 | 127 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 2:55.06 | |
9 | 28 | Dithmar Malene | 2006 | SOLRØD | 0634AN | 25 m | 2:57.21 | |
10 | 203 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 3:00.63 | |
11 | 18 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 3:00.66 | |
12 | 208 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 3:00.69 | |
13 | 599 | Rought Astamaja | 2006 | SVØMSK | 0682aJ | 25 m | 3:01.22 | |
14 | 300 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 3:01.24 | |
15 | 379 | Højlund Sarah | 2006 | MK31 | 0684AH | 25 m | 3:08.81 | |
16 | 21 | Hansen Mathilde Rygaard | 2008 | SOLRØD | 0812AK | 25 m | 3:09.90 | |
17 | 116 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | KØGE | 0834AB | 25 m | 3:21.60 | |
18 | 40 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 3:22.00 | |
19 | 334 | Larsen Helena Fritz | 2007 | VI39 | 0792AO | 25 m | 3:26.40 | |
20 | 328 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 3:27.00 | |
21 | 2 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6 JGI | 0874AJ | 25 m | 3:30.00 | |
22 | 13 | Gentin Karoline Melholt | 2009 | A6 SLANGE | 0956AH | 25 m | 3:30.00 | |
23 | 123 | Andersen Silke | 2009 | KØGE | 0952BE | 25 m | 3:30.00 | |
24 | 219 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 3:31.63 | |
25 | 194 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 3:38.62 | |
26 | 44 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 3:40.61 | |
27 | 4 | Scheibye Clara | 2008 | A6 JGI | 0866AJ | 25 m | 3:49.75 | |
28 | 240 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 3:59.73 | |
29 | 239 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | ||
30 | 242 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | ||
31 | 279 | Nielsen Sandra Fly | 2005 | SHS-STEVNS | 0582BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 17, 200m Brystsvømning Herrer |
16 - 99 år: Casper Mørkhøj Hartington (2002) 2:24.75 2019-11-22 |
14 - 15 år: Mikkel S. Hansen (2000) 2:24.97 2015-11-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | HØRSHOLM | 0177AC | 25 m | 2:20.67 | |
2 | 210 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:24.34 | |
3 | 448 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 2:28.33 | |
4 | 259 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 2:35.77 | |
5 | 91 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:55.38 | |
6 | 148 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:58.11 | |
7 | 72 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 2:58.74 | |
8 | 335 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 3:12.00 | |
9 | 119 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 3:19.54 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 18, 100m Frisvømning Damer |
15 - 99 år: Naya Modin Thomsen (2003) 57.49 2019-11-23 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 55.72 | |
2 | 493 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878af | 25 m | 56.90 | |
3 | 167 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 57.14 | |
4 | 352 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 57.60 | |
5 | 266 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 59.00 | |
6 | 353 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 59.07 | |
7 | 454 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 59.31 | |
8 | 385 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK31 | 0212AL | 25 m | 59.45 | |
9 | 61 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:00.21 | |
10 | 209 | Hansen Katrine | 2006 | HOLBÆK | 0686AS | 25 m | 1:00.64 | |
11 | 228 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:00.95 | |
12 | 169 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:01.06 | |
13 | 265 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 1:01.20 | |
14 | 289 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 1:01.35 | |
15 | 453 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 1:01.37 | |
16 | 98 | Ankersen Mie | 2006 | KØGE | 0622AD | 25 m | 1:01.42 | |
17 | 419 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:01.46 | |
18 | 207 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:01.67 | |
19 | 205 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:01.80 | |
20 | 298 | Boeck Dagmar | 2004 | TRITON B | 0458AM | 25 m | 1:02.05 | |
21 | 104 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:02.26 | |
22 | 184 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:02.28 | |
23 | 369 | Salomonsen Kajsa | 2005 | MK31 | 0514AD | 25 m | 1:02.32 | |
24 | 111 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 1:02.37 | |
25 | 305 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:02.44 | |
26 | 25 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 1:03.18 | |
27 | 23 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:03.25 | |
28 | 206 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:03.28 | |
29 | 372 | Kestenholz Emma | 2007 | MK31 | 0798AO | 25 m | 1:03.60 | |
30 | 295 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:03.64 | |
31 | 174 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:03.68 | |
32 | 75 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:03.87 | |
33 | 14 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 1:03.90 | |
34 | 198 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:03.92 | |
35 | 101 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:04.04 | |
36 | 400 | Kammann Naja | 2008 | MK31 | 0826AM | 25 m | 1:04.34 | |
37 | 374 | Hansen Caroline | 2007 | MK31 | 0784AG | 25 m | 1:04.50 | |
38 | 103 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:04.66 | |
39 | 168 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 25 m | 1:04.78 | |
40 | 376 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK31 | 0646AE | 25 m | 1:04.81 | |
41 | 161 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:04.93 | |
42 | 423 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:05.13 | |
43 | 96 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:05.17 | |
44 | 127 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:05.19 | |
45 | 58 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:05.21 | |
46 | 256 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 1:05.27 | |
47 | 311 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:05.43 | |
48 | 375 | Bjerre Caroline | 2007 | MK31 | 0772AM | 25 m | 1:05.76 | |
49 | 128 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:05.79 | |
50 | 166 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:05.79 | |
51 | 347 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:05.80 | |
52 | 95 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:05.91 | |
53 | 164 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:06.24 | |
54 | 455 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 1:06.24 | |
55 | 422 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:06.37 | |
56 | 238 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 1:06.47 | |
57 | 257 | Ludvigsen Isabella | 2005 | FARUM | 0564AF | 25 m | 1:06.65 | |
58 | 465 | Pico Emilia | 2008 | SVØMSK | 0874AC | 25 m | 1:06.70 | |
59 | 386 | Uhl Carla | 2008 | MK31 | 0852AM | 25 m | 1:06.76 | |
60 | 379 | Højlund Sarah | 2006 | MK31 | 0684AH | 25 m | 1:06.90 | |
61 | 466 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SVØMSK | 0794AK | 25 m | 1:06.97 | |
62 | 417 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:07.15 | |
63 | 373 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK31 | 0758AO | 25 m | 1:07.16 | |
64 | 10 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 JGI | 0636AK | 25 m | 1:07.17 | |
65 | 392 | Bill Sally Emilie | 2007 | MK31 | 0722AU | 25 m | 1:07.17 | |
66 | 413 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 1:07.17 | |
67 | 102 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:07.33 | |
68 | 377 | Jacobsen Maya | 2007 | MK31 | 0754AQ | 25 m | 1:07.33 | |
69 | 368 | Rasmussen Johanna | 2006 | MK31 | 0632AG | 25 m | 1:07.38 | |
70 | 261 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 25 m | 1:07.44 | |
71 | 159 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:07.59 | |
72 | 296 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 1:07.69 | |
73 | 418 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:07.74 | |
74 | 461 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 1:07.92 | |
75 | 456 | Toft Annette | 2006 | SVØMSK | 0672AC | 25 m | 1:07.97 | |
76 | 354 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:07.98 | |
77 | 348 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:08.01 | |
78 | 112 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:08.19 | |
79 | 77 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:08.30 | |
80 | 30 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:08.34 | |
81 | 327 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 1:08.61 | |
82 | 264 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 1:08.62 | |
83 | 322 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 1:09.52 | |
84 | 183 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:09.55 | |
85 | 420 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:09.64 | |
86 | 64 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:09.83 | |
87 | 390 | Lyse Ellen | 2007 | MK31 | 0768AO | 25 m | 1:09.90 | |
88 | 94 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:10.13 | |
89 | 17 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 1:10.26 | |
90 | 323 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 1:10.59 | |
91 | 389 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | MK31 | 0744AQ | 25 m | 1:11.30 | |
92 | 163 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 1:11.43 | |
93 | 65 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 1:11.44 | |
94 | 463 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 1:11.86 | |
95 | 598 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748ac | 25 m | 1:12.33 | |
96 | 5 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 1:13.13 | |
97 | 337 | Bækmark Mille | 2008 | VI39 | 0824AL | 25 m | 1:13.18 | |
98 | 196 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 1:13.25 | |
99 | 336 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:13.76 | |
100 | 165 | Dalsgaard Christine | 2007 | HØRSHOLM | 0754AA | 25 m | 1:13.97 | |
101 | 247 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 1:14.21 | |
102 | 52 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 1:14.22 | |
103 | 115 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:14.53 | |
104 | 218 | Jørgensen Andrea Toubroe | 2008 | HOLBÆK | 0862AR | 25 m | 1:14.56 | |
105 | 16 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 1:14.71 | |
106 | 340 | Larsen Thea Fritz | 2009 | VI39 | 0928AB | 25 m | 1:14.86 | |
107 | 47 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:14.93 | |
108 | 240 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 1:15.30 | |
109 | 391 | Bysand Mie | 2007 | MK31 | 0706AJ | 25 m | 1:15.44 | |
110 | 74 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:15.54 | |
111 | 249 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 1:15.59 | |
112 | 43 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 1:15.85 | |
113 | 447 | Attrup Emma | 2007 | SVØMSK | 0748AL | 25 m | 1:15.85 | |
114 | 195 | Lintrup Zeline Maxine Helsengren | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:15.88 | |
115 | 332 | Nielsen Emilia | 2007 | VI39 | 0762AG | 25 m | 1:16.33 | |
116 | 324 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 1:16.36 | |
117 | 66 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:16.44 | |
118 | 288 | Thompson Chilli Nordahl | 2008 | SHS-STEVNS | 0880AU | 25 m | 1:16.61 | |
119 | 109 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:16.64 | |
120 | 303 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:16.76 | |
121 | 117 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 1:17.13 | |
122 | 394 | Haastrup Frida Fly | 2008 | MK31 | 0884AM | 25 m | 1:17.53 | |
123 | 68 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:17.62 | |
124 | 193 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 1:17.65 | |
125 | 182 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:17.68 | |
126 | 231 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 1:17.79 | |
127 | 363 | Kjerulf Louisa | 2009 | MK31 | 0916AF | 25 m | 1:18.11 | |
128 | 302 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 1:18.18 | |
129 | 67 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:18.48 | |
130 | 157 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 1:19.02 | |
131 | 366 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | MK31 | 0968BB | 25 m | 1:19.39 | |
132 | 221 | Munkholm Caroline | 2009 | HOLBÆK | 0980BD | 25 m | 1:19.46 | |
133 | 364 | Hjorth Laura Krak | 2009 | MK31 | 0970BB | 25 m | 1:19.80 | |
134 | 393 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | MK31 | 0836AA | 25 m | 1:20.21 | |
135 | 160 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 1:21.27 | |
136 | 80 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:21.60 | |
137 | 290 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 1:22.02 | |
138 | 334 | Larsen Helena Fritz | 2007 | VI39 | 0792AO | 25 m | 1:23.47 | |
139 | 287 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | 1:24.46 | |
140 | 409 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 1:24.76 | |
141 | 13 | Gentin Karoline Melholt | 2009 | A6 SLANGE | 0956AH | 25 m | 1:24.96 | |
142 | 279 | Nielsen Sandra Fly | 2005 | SHS-STEVNS | 0582BC | 25 m | 1:25.55 | |
143 | 113 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 1:25.57 | |
144 | 495 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952ah | 25 m | 1:25.67 | |
145 | 57 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 1:28.57 | |
146 | 39 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 1:29.59 | |
147 | 42 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 1:29.84 | |
148 | 38 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | 1:31.13 | |
149 | 470 | Augustesen Sophia | 2009 | SVØMSK | 0932BF | 25 m | 1:31.26 | |
150 | 56 | Schaarup Karla Hemming | 2009 | RINGSTED | 0940BB | 25 m | 1:31.59 | |
151 | 281 | Johnson Nicoline | 2008 | SHS-STEVNS | 0830AR | 25 m | 1:32.23 | |
152 | 411 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 1:33.18 | |
153 | 15 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 SLANGE | 0936AE | 25 m | 1:33.57 | |
154 | 330 | Pedersen Caroline Birkedal | 2007 | VI39 | 0740BA | 25 m | 1:34.83 | |
155 | 86 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 1:35.16 | |
156 | 41 | Hauch Caroline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:35.90 | |
157 | 306 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 1:36.30 | |
158 | 224 | Lazzaro Mathilde | 2008 | HOLBÆK | 0824AY | 25 m | 1:42.66 | |
159 | 291 | Nielsen Freja Fly | 2007 | SHS-STEVNS | 0740BB | 25 m | 1:45.97 | |
160 | 237 | Bacher Kamilla | 2009 | HOLBÆK | 0936BF | 25 m | 2:11.67 | |
161 | 37 | Lind-Jensen Lærke | 2009 | ROSKILDE | 0928BB | 25 m | 2:26.30 | |
162 | 84 | Sand Frederikke | 2009 | RINGSTED | 0918BI | 25 m | ||
163 | 88 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | ||
164 | 179 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | ||
165 | 223 | Nielsen Wilma | 2007 | HOLBÆK | 0720BA | 25 m | ||
166 | 547 | Svarrer Nicoline | 2010 | MK31 | 1062ah | 25 m | ||
167 | 561 | Sørensen Rosa | 2010 | KØGE | 1096ah | 25 m | ||
168 | 562 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | VI39 | 1088aa | 25 m | ||
169 | 567 | Stokholm Mille | 2010 | HOLBÆK | 1034ah | 25 m | ||
170 | 593 | Kvisgaard Caya | 2010 | KØGE | 1046ac | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 19, 100m Frisvømning Herrer |
16 - 99 år: Claus Iversen (1970) 51.81 2000-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 258 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 9595AF | 25 m | 47.93 | |
2 | 449 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 50.93 | |
3 | 215 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 51.19 | |
4 | 350 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 52.60 | |
5 | 97 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 52.93 | |
6 | 457 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | 52.94 | |
7 | 170 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 53.01 | |
8 | 267 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 53.04 | |
9 | 31 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 54.08 | |
10 | 19 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 54.24 | |
11 | 152 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | HØRSHOLM | 0177AC | 25 m | 54.65 | |
12 | 349 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 55.39 | |
13 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 55.45 | |
14 | 450 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 56.03 | |
15 | 286 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 56.05 | |
16 | 90 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 56.26 | |
17 | 382 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | MK31 | 0351AB | 25 m | 56.42 | |
18 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 56.71 | |
19 | 124 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 57.12 | |
20 | 326 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI-TUNE | 0791AD | 25 m | 57.19 | |
21 | 12 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 57.28 | |
22 | 351 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 57.42 | |
23 | 414 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 57.82 | |
24 | 452 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 57.83 | |
25 | 49 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 58.38 | |
26 | 254 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 58.72 | |
27 | 32 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 58.80 | |
28 | 119 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 58.82 | |
29 | 253 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 58.89 | |
30 | 34 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 58.96 | |
31 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 JGI | 0781AA | 25 m | 59.18 | |
32 | 343 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 59.60 | |
33 | 60 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 59.94 | |
34 | 69 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:00.09 | |
35 | 9 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6 JGI | 0613AH | 25 m | 1:00.11 | |
36 | 346 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:00.27 | |
37 | 120 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:00.71 | |
38 | 380 | Svendson Martin | 2005 | MK31 | 0571AJ | 25 m | 1:00.93 | |
39 | 415 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:01.12 | |
40 | 388 | Ravn August Winkel | 2006 | MK31 | 0643AR | 25 m | 1:01.19 | |
41 | 171 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 1:01.27 | |
42 | 71 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:01.28 | |
43 | 341 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:01.52 | |
44 | 217 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:01.72 | |
45 | 284 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 1:01.87 | |
46 | 387 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK31 | 0631AH | 25 m | 1:02.16 | |
47 | 245 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 1:02.18 | |
48 | 76 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:02.21 | |
49 | 151 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | 1:02.26 | |
50 | 114 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:02.35 | |
51 | 331 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:02.57 | |
52 | 59 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:02.93 | |
53 | 99 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:02.96 | |
54 | 63 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:03.08 | |
55 | 280 | Warberg Mathias | 2007 | SHS-STEVNS | 0705AG | 25 m | 1:03.14 | |
56 | 148 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:04.11 | |
57 | 50 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:04.45 | |
58 | 399 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 1:04.69 | |
59 | 3 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 1:05.79 | |
60 | 285 | Neiiendam Frederik | 2007 | SHS-STEVNS | 0737AJ | 25 m | 1:05.90 | |
61 | 189 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 1:06.21 | |
62 | 230 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 1:06.73 | |
63 | 309 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 1:06.73 | |
64 | 197 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 1:06.79 | |
65 | 398 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | MK31 | 0843AH | 25 m | 1:06.98 | |
66 | 396 | Akar Eran | 2008 | MK31 | 0833AH | 25 m | 1:07.25 | |
67 | 149 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:08.20 | |
68 | 46 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 1:08.56 | |
69 | 235 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:08.76 | |
70 | 395 | Harpøth Emil | 2008 | MK31 | 0823AP | 25 m | 1:08.80 | |
71 | 81 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:09.11 | |
72 | 268 | Hyllested Villads | 2006 | FARUM | 0647AR | 25 m | 1:09.15 | |
73 | 154 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 1:09.43 | |
74 | 187 | Mortensen Julius Hartmann | 2007 | HVIDOVRE | 0777AP | 25 m | 1:09.56 | |
75 | 236 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 1:09.96 | |
76 | 338 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:10.13 | |
77 | 233 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 1:10.37 | |
78 | 162 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 1:10.40 | |
79 | 421 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:11.06 | |
80 | 234 | Nymann Frederik | 2007 | HOLBÆK | 0719AP | 25 m | 1:11.44 | |
81 | 250 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 1:11.69 | |
82 | 329 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:11.93 | |
83 | 118 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:12.30 | |
84 | 269 | Kemnitz Cornelius | 2008 | FARUM | 0845AJ | 25 m | 1:13.45 | |
85 | 1 | Nielsen Jens | 2008 | A6 JGI | 0877AF | 25 m | 1:14.01 | |
86 | 45 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:14.85 | |
87 | 278 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | 1:15.25 | |
88 | 7 | Hartmann Magnus Svane | 2008 | A6 JGI | 0881AO | 25 m | 1:15.82 | |
89 | 244 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | 1:16.04 | |
90 | 333 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:16.05 | |
91 | 225 | Pedersen Frederik | 2008 | HOLBÆK | 0841AP | 25 m | 1:17.71 | |
92 | 232 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:17.93 | |
93 | 122 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:20.02 | |
94 | 155 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 1:20.12 | |
95 | 271 | Lind-Holm Oskar Heje | 2007 | FARUM | 0727AM | 25 m | 1:20.45 | |
96 | 310 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 1:20.70 | |
97 | 87 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 1:27.50 | |
98 | 226 | Petersen Loui | 2008 | HOLBÆK | 0857AP | 25 m | 1:28.84 | |
99 | 85 | Kabat Wiliam | 2008 | RINGSTED | 0811AR | 25 m | 1:50.25 | |
100 | 180 | Bruun-Møller Jeppe | 2009 | HØRSHOLM | 0985AC | 25 m | ||
101 | 283 | Larsen Magnus Lynge | 2004 | SHS-STEVNS | 0463AT | 25 m | ||
102 | 317 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | ||
103 | 494 | Bjerre Mathias William | 2008 | RINGSTED | 0851ar | 25 m | ||
104 | 527 | Laxáfoss Frederik Chabert | 2009 | ROSKILDE | 0965af | 25 m | ||
105 | 531 | Bartels Johan Damkjær | 2009 | GLADSAXE | 0995ab | 25 m | ||
106 | 532 | Schnack Felix | 2009 | SHS-STEVNS | 0903ab | 25 m | ||
107 | 586 | Pedersen Adam Berg | 2009 | RINGSTED | 0945ad | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 20, 200m Butterfly Damer |
15 - 99 år: Marina Heller Hansen (1994) 2:15.73 2019-11-22 |
13 - 14 år: Thea Lund Petersen (1998) 2:30.20 2014-11-22 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:26.42 | |
2 | 385 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK31 | 0212AL | 25 m | 2:30.06 | |
3 | 297 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:43.99 | |
4 | 378 | Walløe Nadia | 2007 | MK31 | 0702AD | 25 m | 2:48.58 | |
5 | 116 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | KØGE | 0834AB | 25 m | 3:17.50 | |
6 | 125 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 3:28.22 | |
7 | 220 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 21, 200m Butterfly Herrer |
16 - 99 år: Magnus Carstensen (1999) 2:09.09 2019-11-22 |
14 - 15 år: Philip Krogh Brønnicke (2000) 2:12.34 2017-11-10 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 25 m | 2:00.80 | |
2 | 107 | Hansen Jonas | 2001 | KØGE | 0123AH | 25 m | 2:06.73 | |
3 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | KØGE | 0075AP | 25 m | 2:07.92 | |
4 | 229 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 2:10.57 | |
5 | 173 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 2:11.67 | |
6 | 216 | Neess Calvin Konge | 2005 | HOLBÆK | 0525AN | 25 m | 2:11.76 | |
7 | 384 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | MK31 | 0205AF | 25 m | 2:17.64 | |
8 | 100 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 2:19.16 | |
9 | 339 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 2:20.00 | |
10 | 342 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 2:30.00 | |
11 | 20 | Hjalholt Malte | 2003 | SOLRØD | 0355AG | 25 m | 2:31.82 | |
12 | 367 | Bragge August Juel | 2005 | MK31 | 0581AO | 25 m | 2:33.36 | |
13 | 211 | Danielsen Marius | 2005 | HOLBÆK | 0569AP | 25 m | 2:36.13 | |
14 | 325 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 2:38.99 | |
15 | 8 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 JGI | 0757AE | 25 m | 2:40.00 | |
16 | 414 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 2:40.00 | |
17 | 110 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 2:44.51 | |
18 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 JGI | 0781AA | 25 m | 2:50.00 | |
19 | 415 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 2:50.00 | |
20 | 51 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 3:06.05 | |
21 | 412 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 3:11.07 | |
22 | 197 | Olesen Sebastian K | 2008 | HVIDOVRE | 0875AA | 25 m | 3:15.01 | |
23 | 243 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 22, 4X50m Medley Damer |
99 år og yngre: Triton Damer 1 (2001) 1:59.71 2019-11-23 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 402 | Mk Piger 1 | 1999 | MK31 | 25 m | 1:51.95 | ||
2 | 130 | Køge Damer 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:05.14 | ||
3 | 357 | Vallensbæk Piger 1 | 2006 | VI39 | 25 m | 2:06.38 | ||
4 | 403 | Mk Piger 2 | 2005 | MK31 | 25 m | 2:07.75 | ||
5 | 473 | Svømsk Piger | 2005 | SVØMSK | 25 m | 2:08.10 | ||
6 | 427 | Vsk Piger 1 | 2004 | VORDINGB | 25 m | 2:08.34 | ||
7 | 272 | Farum Damer | 1999 | FARUM | 25 m | 2:08.58 | ||
8 | 131 | Køge Damer 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 2:09.05 | ||
9 | 315 | Traktortrækkerne | 2007 | TRITON B | 25 m | 2:12.06 | ||
10 | 485 | A6 Søkøer | 2008 | A6 | 25 m | 2:13.92 | ||
11 | 404 | Mk Piger 3 | 2006 | MK31 | 25 m | 2:14.61 | ||
12 | 488 | Gti Dolphins | 2008 | GTI | 25 m | 2:17.60 | ||
13 | 132 | Køge Damer 3 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:17.77 | ||
14 | 407 | Mk31 Piger 4 | 2007 | MK31 | 25 m | 2:18.35 | ||
15 | 275 | Farum Piger | 2005 | FARUM | 25 m | 2:18.50 | ||
16 | 476 | Svømsk Piger 2 | 2006 | SVØMSK | 25 m | 2:19.06 | ||
17 | 133 | Køge Damer 4 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:22.65 | ||
18 | 490 | Gti Dolphinas | 2008 | GTI | 25 m | 2:25.40 | ||
19 | 478 | Svømsk Piger 3 | 2007 | SVØMSK | 25 m | 2:26.56 | ||
20 | 176 | Red Stags 1 | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:29.89 | ||
21 | 486 | A6 Flyvefisk | 2008 | A6 | 25 m | 2:30.64 | ||
22 | 360 | Vallensbæk Piger 2 | 2006 | VI39 | 25 m | 2:30.75 | ||
23 | 145 | Køge Damer 5 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:33.55 | ||
24 | 408 | Mk31 Piger 5 | 2007 | MK31 | 25 m | 2:35.95 | ||
25 | 54 | Roskilde Piger | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:37.21 | ||
26 | 428 | Vsk Piger 2 | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:41.35 | ||
27 | 177 | Red Stags 2 | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:51.97 | ||
28 | 479 | Svømsk Piger 4 | 2007 | SVØMSK | 25 m | 2:53.13 | ||
29 | 313 | Murbrækkerne | 2008 | TRITON B | 25 m | 2:55.30 | ||
30 | 55 | Roskilde Piger 2 | 2008 | ROSKILDE | 25 m | 3:06.88 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 23, 4X50m Medley Herrer |
99 år og yngre: SK Laxen (1993) 1:44.66 2015-11-28 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 472 | Svømsk Drenge | 2001 | SVØMSK | 25 m | 1:45.13 | ||
2 | 134 | Køge Herrer 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:47.57 | ||
3 | 276 | Farum Herrer | 1995 | FARUM | 25 m | 1:48.68 | ||
4 | 135 | Køge Herrer 2 | 2001 | KØGE | 25 m | 1:53.03 | ||
5 | 355 | Vallensbæk Drenge 1 | 2005 | VI39 | 25 m | 1:54.91 | ||
6 | 475 | Svømsk Drenge 2 | 2003 | SVØMSK | 25 m | 1:56.01 | ||
7 | 136 | Køge Herrer 3 | 2004 | KØGE | 25 m | 1:59.94 | ||
8 | 487 | A6´s Nutellaboller | 2006 | A6 | 25 m | 2:01.92 | ||
9 | 489 | Gti Dolphins | 2006 | GTI | 25 m | 2:02.08 | ||
10 | 356 | Vallensbæk Drenge 2 | 2006 | VI39 | 25 m | 2:02.69 | ||
11 | 429 | Mandemænd | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:03.69 | ||
12 | 405 | Mk31 Drenge 1 | 2005 | MK31 | 25 m | 2:10.49 | ||
13 | 491 | Gti Dolphinos | 2006 | GTI | 25 m | 2:11.10 | ||
14 | 359 | Vallensbæk Drenge 3 | 2007 | VI39 | 25 m | 2:12.71 | ||
15 | 316 | Flower Power | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:13.17 | ||
16 | 53 | Roskilde Herrer | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:15.38 | ||
17 | 137 | Køge Herrer 4 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:17.50 | ||
18 | 176 | Red Stags 1 | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:28.77 | ||
19 | 406 | Mk31 Drenge 2 | 2008 | MK31 | 25 m | 2:34.95 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
16 - 99 år: Mathias Rysgaard (1998) 27.44 2014-11-23 |
14 - 15 år: Mathias Rysgaard (1998) 27.44 2015-11-29 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 107 | Hansen Jonas | 2001 | KØGE | 0123AH | 25 m | 26.28 | |
2 | 451 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 26.43 | |
3 | 229 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 26.46 | |
4 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | KØGE | 0075AP | 25 m | 26.72 | |
5 | 105 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 26.74 | |
6 | 31 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 25 m | 26.90 | |
7 | 350 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 27.08 | |
8 | 108 | Hansen Matthias | 2001 | KØGE | 0191AH | 25 m | 27.20 | |
9 | 210 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 27.70 | |
10 | 126 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 27.98 | |
11 | 19 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 28.52 | |
12 | 91 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 28.59 | |
13 | 124 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 29.27 | |
14 | 70 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 29.29 | |
15 | 270 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 29.29 | |
16 | 326 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI-TUNE | 0791AD | 25 m | 29.90 | |
17 | 212 | Kay Vincent | 2006 | HOLBÆK | 0691AS | 25 m | 29.96 | |
18 | 384 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | MK31 | 0205AF | 25 m | 30.10 | |
19 | 69 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 30.68 | |
20 | 262 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 30.87 | |
21 | 343 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 30.88 | |
22 | 471 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SVØMSK | 0553AF | 25 m | 30.92 | |
23 | 468 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 32.02 | |
24 | 76 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 32.05 | |
25 | 51 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 32.18 | |
26 | 211 | Danielsen Marius | 2005 | HOLBÆK | 0569AP | 25 m | 32.65 | |
27 | 97 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 32.85 | |
28 | 149 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 33.91 | |
29 | 8 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 JGI | 0757AE | 25 m | 34.11 | |
30 | 9 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6 JGI | 0613AH | 25 m | 34.11 | |
31 | 213 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 34.47 | |
32 | 110 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 34.64 | |
33 | 151 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | 34.85 | |
34 | 230 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | 35.00 | |
35 | 341 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 35.45 | |
36 | 235 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 36.53 | |
37 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 36.70 | |
38 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 36.94 | |
39 | 236 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 37.23 | |
40 | 412 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 37.45 | |
41 | 81 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 37.61 | |
42 | 217 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 38.07 | |
43 | 395 | Harpøth Emil | 2008 | MK31 | 0823AP | 25 m | 38.28 | |
44 | 162 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 38.37 | |
45 | 338 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 39.38 | |
46 | 46 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 39.71 | |
47 | 396 | Akar Eran | 2008 | MK31 | 0833AH | 25 m | 40.17 | |
48 | 7 | Hartmann Magnus Svane | 2008 | A6 JGI | 0881AO | 25 m | 40.29 | |
49 | 397 | Larsen Holger | 2008 | MK31 | 0807AG | 25 m | 41.63 | |
50 | 155 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 41.75 | |
51 | 191 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 41.86 | |
52 | 122 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 42.48 | |
53 | 226 | Petersen Loui | 2008 | HOLBÆK | 0857AP | 25 m | 42.74 | |
54 | 268 | Hyllested Villads | 2006 | FARUM | 0647AR | 25 m | 42.93 | |
55 | 232 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 43.11 | |
56 | 333 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 43.40 | |
57 | 225 | Pedersen Frederik | 2008 | HOLBÆK | 0841AP | 25 m | 43.64 | |
58 | 1 | Nielsen Jens | 2008 | A6 JGI | 0877AF | 25 m | 44.96 | |
59 | 335 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 45.58 | |
60 | 329 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 46.49 | |
61 | 150 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 46.96 | |
62 | 87 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 48.64 | |
63 | 85 | Kabat Wiliam | 2008 | RINGSTED | 0811AR | 25 m | ||
64 | 227 | Jensen Sebastian Egebjerg | 2008 | HOLBÆK | 0883AO | 25 m | ||
65 | 278 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | ||
66 | 494 | Bjerre Mathias William | 2008 | RINGSTED | 0851ar | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer |
15 - 99 år: Elspa Mørkøre (1991) 30.55 2006-10-21 |
13 - 14 år: Elspa Mørkøre (1991) 30.55 2006-10-21 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK31 | 0212AL | 25 m | 29.31 | |
2 | 228 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 29.61 | |
3 | 27 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 30.40 | |
4 | 453 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 31.13 | |
5 | 251 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 31.76 | |
6 | 33 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 32.14 | |
7 | 266 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 32.18 | |
8 | 101 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 32.58 | |
9 | 422 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 32.82 | |
10 | 26 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 33.65 | |
11 | 29 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | SOLRØD | 0432AD | 25 m | 33.78 | |
12 | 58 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 33.85 | |
13 | 423 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 33.89 | |
14 | 104 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 34.39 | |
15 | 75 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 34.56 | |
16 | 376 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK31 | 0646AE | 25 m | 34.71 | |
17 | 413 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 34.72 | |
18 | 386 | Uhl Carla | 2008 | MK31 | 0852AM | 25 m | 34.86 | |
19 | 24 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | SOLRØD | 0634AH | 25 m | 34.91 | |
20 | 418 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 34.94 | |
21 | 198 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 36.04 | |
22 | 311 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.13 | |
23 | 159 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 36.33 | |
24 | 43 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 36.48 | |
25 | 125 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 36.49 | |
26 | 92 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 36.56 | |
27 | 165 | Dalsgaard Christine | 2007 | HØRSHOLM | 0754AA | 25 m | 36.56 | |
28 | 77 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 36.62 | |
29 | 166 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 36.64 | |
30 | 455 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 36.94 | |
31 | 183 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 37.12 | |
32 | 17 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 37.22 | |
33 | 390 | Lyse Ellen | 2007 | MK31 | 0768AO | 25 m | 37.41 | |
34 | 322 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 37.42 | |
35 | 373 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK31 | 0758AO | 25 m | 37.70 | |
36 | 73 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 38.04 | |
37 | 347 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 38.13 | |
38 | 391 | Bysand Mie | 2007 | MK31 | 0706AJ | 25 m | 38.14 | |
39 | 242 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 38.20 | |
40 | 16 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 38.28 | |
41 | 302 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 38.32 | |
42 | 182 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 38.43 | |
43 | 393 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | MK31 | 0836AA | 25 m | 38.77 | |
44 | 394 | Haastrup Frida Fly | 2008 | MK31 | 0884AM | 25 m | 38.78 | |
45 | 153 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 39.33 | |
46 | 74 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 39.52 | |
47 | 375 | Bjerre Caroline | 2007 | MK31 | 0772AM | 25 m | 39.96 | |
48 | 330 | Pedersen Caroline Birkedal | 2007 | VI39 | 0740BA | 25 m | 40.00 | |
49 | 5 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 40.34 | |
50 | 42 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 40.57 | |
51 | 222 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 41.06 | |
52 | 52 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 41.45 | |
53 | 363 | Kjerulf Louisa | 2009 | MK31 | 0916AF | 25 m | 41.48 | |
54 | 221 | Munkholm Caroline | 2009 | HOLBÆK | 0980BD | 25 m | 41.71 | |
55 | 156 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 25 m | 41.99 | |
56 | 117 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 42.49 | |
57 | 247 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 42.68 | |
58 | 109 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 42.83 | |
59 | 80 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 42.84 | |
60 | 334 | Larsen Helena Fritz | 2007 | VI39 | 0792AO | 25 m | 43.08 | |
61 | 160 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 43.25 | |
62 | 365 | Stigel Johanne | 2009 | MK31 | 0958AF | 25 m | 44.69 | |
63 | 411 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 44.84 | |
64 | 123 | Andersen Silke | 2009 | KØGE | 0952BE | 25 m | 45.00 | |
65 | 288 | Thompson Chilli Nordahl | 2008 | SHS-STEVNS | 0880AU | 25 m | 45.01 | |
66 | 158 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 45.04 | |
67 | 249 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 45.04 | |
68 | 290 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 45.47 | |
69 | 13 | Gentin Karoline Melholt | 2009 | A6 SLANGE | 0956AH | 25 m | 45.83 | |
70 | 15 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 SLANGE | 0936AE | 25 m | 45.99 | |
71 | 41 | Hauch Caroline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 46.16 | |
72 | 157 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 46.88 | |
73 | 239 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 46.95 | |
74 | 39 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 47.16 | |
75 | 287 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | 47.22 | |
76 | 470 | Augustesen Sophia | 2009 | SVØMSK | 0932BF | 25 m | 47.72 | |
77 | 113 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 48.71 | |
78 | 38 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | 48.88 | |
79 | 231 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | 48.91 | |
80 | 264 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 50.18 | |
81 | 82 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 50.22 | |
82 | 366 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | MK31 | 0968BB | 25 m | 50.65 | |
83 | 86 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 51.99 | |
84 | 57 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 52.58 | |
85 | 281 | Johnson Nicoline | 2008 | SHS-STEVNS | 0830AR | 25 m | 53.71 | |
86 | 88 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | 53.73 | |
87 | 306 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 53.90 | |
88 | 37 | Lind-Jensen Lærke | 2009 | ROSKILDE | 0928BB | 25 m | 59.13 | |
89 | 495 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952ah | 25 m | 1:00.64 | |
90 | 84 | Sand Frederikke | 2009 | RINGSTED | 0918BI | 25 m | ||
91 | 223 | Nielsen Wilma | 2007 | HOLBÆK | 0720BA | 25 m | ||
92 | 224 | Lazzaro Mathilde | 2008 | HOLBÆK | 0824AY | 25 m | ||
93 | 496 | Nielsen Maria Agerbæk Sobol | 2009 | HOLBÆK | 0942bf | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
14 - 99 år: Oliver Jacobsen (1997) 23.51 2018-11-25 |
12 - 13 år: Oliver Jacobsen (2003) 23.51 2018-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 449 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 22.96 | |
2 | 97 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 23.07 | |
3 | 79 | Christensen Chris | 1988 | RINGSTED | 8839AB | 25 m | 23.31 | |
4 | 457 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | 23.50 | |
5 | 350 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 23.70 | |
6 | 214 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 25 m | 24.23 | |
7 | 267 | Rehling Viktor Nysøe | 2001 | FARUM | 0191AF | 25 m | 24.65 | |
8 | 105 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 24.69 | |
9 | 100 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 25.16 | |
10 | 349 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 25.18 | |
11 | 152 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | HØRSHOLM | 0177AC | 25 m | 25.24 | |
12 | 72 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 25.57 | |
13 | 69 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 25.65 | |
14 | 326 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI-TUNE | 0791AD | 25 m | 25.66 | |
15 | 351 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 25.69 | |
16 | 382 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | MK31 | 0351AB | 25 m | 25.81 | |
17 | 70 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 25.91 | |
18 | 90 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 26.08 | |
19 | 34 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 26.12 | |
20 | 286 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 26.14 | |
21 | 414 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 26.44 | |
22 | 259 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 26.46 | |
23 | 32 | Kilhof Morten | 2000 | SOLRØD | 0037AJ | 25 m | 26.50 | |
24 | 213 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 26.55 | |
25 | 12 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 26.60 | |
26 | 126 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 26.60 | |
27 | 450 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 26.60 | |
28 | 212 | Kay Vincent | 2006 | HOLBÆK | 0691AS | 25 m | 26.61 | |
29 | 452 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 26.73 | |
30 | 448 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 26.74 | |
31 | 76 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 26.82 | |
32 | 253 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 26.83 | |
33 | 119 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 26.84 | |
34 | 254 | Ciampi Emanuele Holm | 2006 | FARUM | 0621AB | 25 m | 26.95 | |
35 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 JGI | 0781AA | 25 m | 27.03 | |
36 | 148 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 27.12 | |
37 | 171 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 27.13 | |
38 | 343 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 27.16 | |
39 | 60 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 27.33 | |
40 | 346 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 27.36 | |
41 | 415 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 27.41 | |
42 | 120 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 27.45 | |
43 | 325 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 27.59 | |
44 | 339 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 27.59 | |
45 | 71 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 27.65 | |
46 | 301 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 27.79 | |
47 | 151 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | 27.81 | |
48 | 217 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 27.84 | |
49 | 388 | Ravn August Winkel | 2006 | MK31 | 0643AR | 25 m | 28.09 | |
50 | 387 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK31 | 0631AH | 25 m | 28.14 | |
51 | 416 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 28.14 | |
52 | 9 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6 JGI | 0613AH | 25 m | 28.15 | |
53 | 114 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 28.15 | |
54 | 99 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 28.19 | |
55 | 284 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 28.44 | |
56 | 50 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 28.55 | |
57 | 63 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 28.63 | |
58 | 399 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 28.72 | |
59 | 246 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729AD | 25 m | 28.80 | |
60 | 341 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 29.09 | |
61 | 269 | Kemnitz Cornelius | 2008 | FARUM | 0845AJ | 25 m | 29.12 | |
62 | 154 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 29.26 | |
63 | 342 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 29.36 | |
64 | 250 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 29.68 | |
65 | 268 | Hyllested Villads | 2006 | FARUM | 0647AR | 25 m | 29.68 | |
66 | 396 | Akar Eran | 2008 | MK31 | 0833AH | 25 m | 29.77 | |
67 | 46 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 29.80 | |
68 | 309 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 29.82 | |
69 | 410 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 29.89 | |
70 | 271 | Lind-Holm Oskar Heje | 2007 | FARUM | 0727AM | 25 m | 30.02 | |
71 | 299 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | 30.27 | |
72 | 331 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 30.29 | |
73 | 189 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 30.45 | |
74 | 235 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 30.45 | |
75 | 149 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 30.88 | |
76 | 421 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 30.93 | |
77 | 412 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 31.43 | |
78 | 233 | Jensen Anders | 2008 | HOLBÆK | 0895AJ | 25 m | 31.51 | |
79 | 234 | Nymann Frederik | 2007 | HOLBÆK | 0719AP | 25 m | 31.79 | |
80 | 338 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 31.85 | |
81 | 335 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 32.23 | |
82 | 162 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 32.24 | |
83 | 118 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 32.60 | |
84 | 45 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 32.61 | |
85 | 236 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | 32.75 | |
86 | 81 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 32.89 | |
87 | 329 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 33.40 | |
88 | 191 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 25 m | 33.60 | |
89 | 398 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | MK31 | 0843AH | 25 m | 33.81 | |
90 | 244 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | 34.15 | |
91 | 278 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | 34.19 | |
92 | 155 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 34.75 | |
93 | 226 | Petersen Loui | 2008 | HOLBÆK | 0857AP | 25 m | 34.83 | |
94 | 232 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 35.00 | |
95 | 333 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 35.00 | |
96 | 227 | Jensen Sebastian Egebjerg | 2008 | HOLBÆK | 0883AO | 25 m | 40.59 | |
97 | 85 | Kabat Wiliam | 2008 | RINGSTED | 0811AR | 25 m | 43.82 | |
98 | 494 | Bjerre Mathias William | 2008 | RINGSTED | 0851ar | 25 m | 58.47 | |
99 | 225 | Pedersen Frederik | 2008 | HOLBÆK | 0841AP | 25 m | ||
100 | 283 | Larsen Magnus Lynge | 2004 | SHS-STEVNS | 0463AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 27, 50m Frisvømning Damer |
13 - 99 år: Henriette Brikke (1988) 25.64 2013-11-17 |
11 - 12 år: Henriette Brikke (1988) 25.64 2013-11-17 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 167 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 25.55 | |
2 | 493 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878af | 25 m | 25.96 | |
3 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 26.45 | |
4 | 352 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 26.52 | |
5 | 266 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 26.70 | |
6 | 61 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 27.20 | |
7 | 353 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 27.44 | |
8 | 454 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 27.45 | |
9 | 298 | Boeck Dagmar | 2004 | TRITON B | 0458AM | 25 m | 27.53 | |
10 | 169 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 27.61 | |
11 | 98 | Ankersen Mie | 2006 | KØGE | 0622AD | 25 m | 27.62 | |
12 | 104 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 27.64 | |
13 | 251 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 25 m | 27.88 | |
14 | 209 | Hansen Katrine | 2006 | HOLBÆK | 0686AS | 25 m | 27.95 | |
15 | 184 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 28.20 | |
16 | 282 | Nielsen Tanja H | 1996 | SHS-STEVNS | 9626AI | 25 m | 28.37 | |
17 | 174 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 28.45 | |
18 | 289 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 28.46 | |
19 | 58 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 28.57 | |
20 | 111 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 28.83 | |
21 | 295 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 28.84 | |
22 | 128 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 28.99 | |
23 | 327 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | 28.99 | |
24 | 168 | Bøgh Maria | 2002 | HØRSHOLM | 0206BF | 25 m | 29.08 | |
25 | 127 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 29.12 | |
26 | 256 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 29.14 | |
27 | 96 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 29.28 | |
28 | 166 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 29.32 | |
29 | 206 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 29.40 | |
30 | 14 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 29.47 | |
31 | 75 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 29.53 | |
32 | 347 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 29.53 | |
33 | 413 | Lind Freya Runoberg | 2008 | VORDINGB | 0824AU | 25 m | 29.57 | |
34 | 376 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK31 | 0646AE | 25 m | 29.58 | |
35 | 238 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 29.64 | |
36 | 161 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 29.65 | |
37 | 103 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 29.81 | |
38 | 95 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 29.83 | |
39 | 18 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 29.86 | |
40 | 465 | Pico Emilia | 2008 | SVØMSK | 0874AC | 25 m | 29.86 | |
41 | 77 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 30.02 | |
42 | 422 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 30.11 | |
43 | 375 | Bjerre Caroline | 2007 | MK31 | 0772AM | 25 m | 30.25 | |
44 | 456 | Toft Annette | 2006 | SVØMSK | 0672AC | 25 m | 30.31 | |
45 | 93 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 30.40 | |
46 | 417 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 30.42 | |
47 | 102 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 30.44 | |
48 | 492 | Popp-Madsen Louise | 2007 | GTI-TUNE | 0758aj | 25 m | 30.45 | |
49 | 257 | Ludvigsen Isabella | 2005 | FARUM | 0564AF | 25 m | 30.47 | |
50 | 164 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 30.50 | |
51 | 461 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 30.50 | |
52 | 159 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 30.51 | |
53 | 10 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 JGI | 0636AK | 25 m | 30.52 | |
54 | 373 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK31 | 0758AO | 25 m | 30.64 | |
55 | 324 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 30.65 | |
56 | 348 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 30.66 | |
57 | 400 | Kammann Naja | 2008 | MK31 | 0826AM | 25 m | 30.98 | |
58 | 354 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 31.03 | |
59 | 112 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 31.07 | |
60 | 420 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 31.12 | |
61 | 599 | Rought Astamaja | 2006 | SVØMSK | 0682aJ | 25 m | 31.29 | |
62 | 220 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 31.41 | |
63 | 323 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 31.47 | |
64 | 392 | Bill Sally Emilie | 2007 | MK31 | 0722AU | 25 m | 31.47 | |
65 | 389 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | MK31 | 0744AQ | 25 m | 31.52 | |
66 | 464 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 31.77 | |
67 | 94 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 31.85 | |
68 | 322 | Pedersen Sofia Linnea B. | 2009 | GTI-TUNE | 0942AC | 25 m | 32.00 | |
69 | 463 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 32.15 | |
70 | 497 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406ax | 25 m | 32.23 | |
71 | 65 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 32.50 | |
72 | 336 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 32.59 | |
73 | 195 | Lintrup Zeline Maxine Helsengren | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 32.82 | |
74 | 163 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 32.99 | |
75 | 288 | Thompson Chilli Nordahl | 2008 | SHS-STEVNS | 0880AU | 25 m | 33.05 | |
76 | 196 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 33.09 | |
77 | 115 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 33.24 | |
78 | 391 | Bysand Mie | 2007 | MK31 | 0706AJ | 25 m | 33.32 | |
79 | 462 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 33.35 | |
80 | 249 | Ciampi Annabella Holm | 2009 | FARUM | 0974AC | 25 m | 33.41 | |
81 | 66 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 33.55 | |
82 | 43 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 34.61 | |
83 | 328 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 34.71 | |
84 | 160 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 34.76 | |
85 | 193 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 34.98 | |
86 | 42 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 35.02 | |
87 | 68 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 35.07 | |
88 | 158 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 35.21 | |
89 | 290 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 35.26 | |
90 | 364 | Hjorth Laura Krak | 2009 | MK31 | 0970BB | 25 m | 35.27 | |
91 | 157 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 35.44 | |
92 | 153 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 35.68 | |
93 | 459 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 35.75 | |
94 | 39 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 35.83 | |
95 | 116 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | KØGE | 0834AB | 25 m | 35.87 | |
96 | 447 | Attrup Emma | 2007 | SVØMSK | 0748AL | 25 m | 36.02 | |
97 | 390 | Lyse Ellen | 2007 | MK31 | 0768AO | 25 m | 36.13 | |
98 | 67 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 36.16 | |
99 | 287 | Grenaa Clara | 2008 | SHS-STEVNS | 0810AT | 25 m | 36.18 | |
100 | 337 | Bækmark Mille | 2008 | VI39 | 0824AL | 25 m | 36.25 | |
101 | 47 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 36.31 | |
102 | 80 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 36.34 | |
103 | 186 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 36.40 | |
104 | 458 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 36.89 | |
105 | 121 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 37.02 | |
106 | 156 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 25 m | 37.17 | |
107 | 332 | Nielsen Emilia | 2007 | VI39 | 0762AG | 25 m | 37.22 | |
108 | 44 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 37.32 | |
109 | 15 | Capito Melissa Walther | 2009 | A6 SLANGE | 0936AE | 25 m | 37.66 | |
110 | 409 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 38.10 | |
111 | 113 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 38.34 | |
112 | 340 | Larsen Thea Fritz | 2009 | VI39 | 0928AB | 25 m | 38.60 | |
113 | 365 | Stigel Johanne | 2009 | MK31 | 0958AF | 25 m | 39.07 | |
114 | 57 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 39.43 | |
115 | 88 | Hoffmann Laura | 2006 | RINGSTED | 0662AZ | 25 m | 40.52 | |
116 | 82 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 40.54 | |
117 | 41 | Hauch Caroline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 40.76 | |
118 | 281 | Johnson Nicoline | 2008 | SHS-STEVNS | 0830AR | 25 m | 41.36 | |
119 | 40 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 42.01 | |
120 | 252 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 42.05 | |
121 | 86 | Bæch Anna | 2009 | RINGSTED | 0922AA | 25 m | 42.90 | |
122 | 38 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | 42.99 | |
123 | 224 | Lazzaro Mathilde | 2008 | HOLBÆK | 0824AY | 25 m | 44.63 | |
124 | 495 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952ah | 25 m | 49.82 | |
125 | 37 | Lind-Jensen Lærke | 2009 | ROSKILDE | 0928BB | 25 m | 50.42 | |
126 | 330 | Pedersen Caroline Birkedal | 2007 | VI39 | 0740BA | 25 m | 51.21 | |
127 | 237 | Bacher Kamilla | 2009 | HOLBÆK | 0936BF | 25 m | 56.43 | |
128 | 84 | Sand Frederikke | 2009 | RINGSTED | 0918BI | 25 m | ||
129 | 223 | Nielsen Wilma | 2007 | HOLBÆK | 0720BA | 25 m | ||
130 | 496 | Nielsen Maria Agerbæk Sobol | 2009 | HOLBÆK | 0942bf | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 28, 400m Medley Herrer |
14 - 99 år: Mathias Rysgaard (1998) 4:38.35 2012-11-16 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 4:19.30 | |
2 | 229 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 25 m | 4:44.09 | |
3 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 JGI | 0781AA | 25 m | 5:35.00 | |
4 | 331 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 5:45.00 | |
5 | 49 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 5:54.61 | |
6 | 51 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 6:12.44 | |
7 | 410 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 6:38.24 | |
8 | 1 | Nielsen Jens | 2008 | A6 JGI | 0877AF | 25 m | 6:45.00 | |
9 | 114 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | ||
10 | 230 | Craven Mathias Klint | 2008 | HOLBÆK | 0865AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
15 - 99 år: Tine Petersen (2003) 2:25.15 2018-11-25 |
13 - 14 år: Tine Petersen (2003) 2:25.15 2018-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK31 | 9928AB | 25 m | 2:19.36 | |
2 | 353 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:21.74 | |
3 | 419 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 2:29.09 | |
4 | 454 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SVØMSK | 0552AJ | 25 m | 2:30.59 | |
5 | 25 | Opperfelt Nynne Zandra | 2006 | SOLRØD | 0678AP | 25 m | 2:30.96 | |
6 | 23 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 2:31.92 | |
7 | 209 | Hansen Katrine | 2006 | HOLBÆK | 0686AS | 25 m | 2:33.85 | |
8 | 205 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:33.89 | |
9 | 14 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 2:35.93 | |
10 | 207 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:36.16 | |
11 | 93 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 2:36.82 | |
12 | 305 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 2:37.52 | |
13 | 208 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 2:39.04 | |
14 | 257 | Ludvigsen Isabella | 2005 | FARUM | 0564AF | 25 m | 2:39.83 | |
15 | 296 | Risager Amalie Carlsen | 2006 | TRITON B | 0604AG | 25 m | 2:40.40 | |
16 | 348 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 2:43.16 | |
17 | 92 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 2:43.78 | |
18 | 423 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:43.88 | |
19 | 75 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 2:44.18 | |
20 | 240 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 2:45.73 | |
21 | 238 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 2:47.30 | |
22 | 112 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 2:48.16 | |
23 | 190 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 2:48.99 | |
24 | 194 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 2:49.85 | |
25 | 466 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SVØMSK | 0794AK | 25 m | 2:51.10 | |
26 | 300 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 2:52.01 | |
27 | 183 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 2:52.88 | |
28 | 4 | Scheibye Clara | 2008 | A6 JGI | 0866AJ | 25 m | 2:56.13 | |
29 | 219 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 2:57.69 | |
30 | 52 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 2:58.07 | |
31 | 467 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 2:58.13 | |
32 | 125 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 2:59.17 | |
33 | 116 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | KØGE | 0834AB | 25 m | 3:00.74 | |
34 | 462 | Skelvig Signe | 2009 | SVØMSK | 0984AA | 25 m | 3:01.80 | |
35 | 222 | Grydholt Mathilde Marie | 2009 | HOLBÆK | 0942AI | 25 m | 3:03.57 | |
36 | 64 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 3:04.67 | |
37 | 460 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 3:04.70 | |
38 | 196 | Strange Ella | 2009 | HVIDOVRE | 0906AA | 25 m | 3:10.10 | |
39 | 66 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 3:10.31 | |
40 | 2 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6 JGI | 0874AJ | 25 m | 3:11.59 | |
41 | 337 | Bækmark Mille | 2008 | VI39 | 0824AL | 25 m | 3:12.00 | |
42 | 328 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 3:13.08 | |
43 | 16 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 3:13.49 | |
44 | 43 | Vestermann Marie Meier | 2008 | ROSKILDE | 0878AL | 25 m | 3:15.00 | |
45 | 247 | Bruun Julie | 2008 | GTI-GREVE | 0802AF | 25 m | 3:16.34 | |
46 | 334 | Larsen Helena Fritz | 2007 | VI39 | 0792AO | 25 m | 3:18.42 | |
47 | 67 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 3:18.72 | |
48 | 13 | Gentin Karoline Melholt | 2009 | A6 SLANGE | 0956AH | 25 m | 3:20.00 | |
49 | 186 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 3:22.50 | |
50 | 324 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | 3:24.27 | |
51 | 332 | Nielsen Emilia | 2007 | VI39 | 0762AG | 25 m | 3:24.87 | |
52 | 242 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 3:25.19 | |
53 | 239 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 3:26.42 | |
54 | 393 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | MK31 | 0836AA | 25 m | 3:27.43 | |
55 | 303 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 3:27.92 | |
56 | 386 | Uhl Carla | 2008 | MK31 | 0852AM | 25 m | 3:30.97 | |
57 | 117 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 3:32.45 | |
58 | 193 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 3:34.51 | |
59 | 113 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 3:59.06 | |
60 | 409 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 4:10.00 | |
61 | 411 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 4:20.00 | |
62 | 327 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | GTI-TUNE | 0972AC | 25 m | ||
63 | 363 | Kjerulf Louisa | 2009 | MK31 | 0916AF | 25 m | ||
64 | 364 | Hjorth Laura Krak | 2009 | MK31 | 0970BB | 25 m | ||
65 | 366 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | MK31 | 0968BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
16 - 99 år: Rasmus Danielsen (2001) 58.05 2018-11-25 |
14 - 15 år: Rasmus Danielsen (2001) 58.05 2018-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 214 | Noe Elias | 2004 | HOLBÆK | 0475AH | 25 m | 54.34 | |
2 | 97 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 55.49 | |
3 | 108 | Hansen Matthias | 2001 | KØGE | 0191AH | 25 m | 55.97 | |
4 | 344 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 57.47 | |
5 | 382 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | MK31 | 0351AB | 25 m | 57.87 | |
6 | 449 | Mortensen Mikkel | 2003 | SVØMSK | 0329AI | 25 m | 58.14 | |
7 | 107 | Hansen Jonas | 2001 | KØGE | 0123AH | 25 m | 58.31 | |
8 | 451 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SVØMSK | 0139AH | 25 m | 58.41 | |
9 | 350 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 58.43 | |
10 | 384 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | MK31 | 0205AF | 25 m | 58.60 | |
11 | 216 | Neess Calvin Konge | 2005 | HOLBÆK | 0525AN | 25 m | 59.24 | |
12 | 450 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SVØMSK | 0549AB | 25 m | 59.51 | |
13 | 349 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 59.67 | |
14 | 72 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 59.86 | |
15 | 105 | Larsen Lucas Møller | 2005 | KØGE | 0523AQ | 25 m | 1:00.04 | |
16 | 100 | Poulsen Joachim | 2006 | KØGE | 0643AF | 25 m | 1:01.72 | |
17 | 12 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | A6 SLANGE | 0781AG | 25 m | 1:03.61 | |
18 | 201 | Hoelgaard Marius Kjær | 2004 | HVIDOVRE | 0445AD | 25 m | 1:04.64 | |
19 | 414 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:04.65 | |
20 | 20 | Hjalholt Malte | 2003 | SOLRØD | 0355AG | 25 m | 1:05.24 | |
21 | 367 | Bragge August Juel | 2005 | MK31 | 0581AO | 25 m | 1:05.51 | |
22 | 60 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:05.91 | |
23 | 339 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:06.63 | |
24 | 243 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 1:06.75 | |
25 | 211 | Danielsen Marius | 2005 | HOLBÆK | 0569AP | 25 m | 1:07.09 | |
26 | 8 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 JGI | 0757AE | 25 m | 1:07.30 | |
27 | 217 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:07.46 | |
28 | 325 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | GTI-TUNE | 0637AI | 25 m | 1:08.10 | |
29 | 119 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 1:08.16 | |
30 | 351 | Vestergaard Frederik | 2006 | VI39 | 0675AK | 25 m | 1:08.64 | |
31 | 415 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:08.97 | |
32 | 50 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:09.21 | |
33 | 246 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729AD | 25 m | 1:09.23 | |
34 | 59 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:09.68 | |
35 | 457 | Koska Rajmund | 2003 | SVØMSK | 0339AU | 25 m | 1:10.00 | |
36 | 99 | Axen Calvin Christian | 2006 | KØGE | 0627AJ | 25 m | 1:10.31 | |
37 | 110 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:10.50 | |
38 | 341 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:12.04 | |
39 | 245 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 1:12.29 | |
40 | 326 | Segato Marius Hedvang | 2007 | GTI-TUNE | 0791AD | 25 m | 1:12.62 | |
41 | 3 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 1:14.46 | |
42 | 63 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:14.46 | |
43 | 399 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | MK31 | 0853AH | 25 m | 1:16.23 | |
44 | 9 | Damsgaard Frederik | 2006 | A6 JGI | 0613AH | 25 m | 1:19.61 | |
45 | 395 | Harpøth Emil | 2008 | MK31 | 0823AP | 25 m | 1:20.00 | |
46 | 151 | Thestrup Benjamin Kofoed | 2007 | GTI-ISHØJ | 0721AM | 25 m | 1:20.22 | |
47 | 412 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 0863AJ | 25 m | 1:22.39 | |
48 | 148 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:22.78 | |
49 | 234 | Nymann Frederik | 2007 | HOLBÆK | 0719AP | 25 m | 1:24.93 | |
50 | 398 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | MK31 | 0843AH | 25 m | 1:25.37 | |
51 | 150 | Helmark Rasmus | 2008 | GTI-ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:25.54 | |
52 | 118 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:27.09 | |
53 | 397 | Larsen Holger | 2008 | MK31 | 0807AG | 25 m | 1:33.81 | |
54 | 329 | Ibsen August | 2008 | VI39 | 0807AF | 25 m | 1:41.33 | |
55 | 225 | Pedersen Frederik | 2008 | HOLBÆK | 0841AP | 25 m | ||
56 | 236 | Noe Linus | 2008 | HOLBÆK | 0895AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 31, 100m Butterfly Damer |
15 - 99 år: Thyra Jørgensen (2002) 1:03.08 2017-11-12 |
13 - 14 år: Thyra Jørgensen (2002) 1:03.08 2017-11-12 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 385 | Sander Lærke Rask | 2002 | MK31 | 0212AL | 25 m | 1:02.90 | |
2 | 352 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:04.40 | |
3 | 61 | Anker Wilma | 2004 | RINGSTED | 0486AK | 25 m | 1:04.44 | |
4 | 228 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 25 m | 1:04.45 | |
5 | 347 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:06.86 | |
6 | 98 | Ankersen Mie | 2006 | KØGE | 0622AD | 25 m | 1:06.88 | |
7 | 104 | Møller Olivia Lildballe | 2004 | KØGE | 0452AF | 25 m | 1:07.48 | |
8 | 27 | Mathiesen Caroline P. | 2001 | SOLRØD | 0172AG | 25 m | 1:07.70 | |
9 | 26 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | SOLRØD | 0674AN | 25 m | 1:08.76 | |
10 | 295 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:11.34 | |
11 | 95 | Petersen Anna Steen | 2007 | KØGE | 0706AH | 25 m | 1:11.41 | |
12 | 257 | Ludvigsen Isabella | 2005 | FARUM | 0564AF | 25 m | 1:12.13 | |
13 | 103 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 1:12.69 | |
14 | 354 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:12.87 | |
15 | 400 | Kammann Naja | 2008 | MK31 | 0826AM | 25 m | 1:14.62 | |
16 | 17 | Lykke Sofie | 2008 | A6 SLANGE | 0814AH | 25 m | 1:15.97 | |
17 | 10 | Larsen Anna Merl | 2006 | A6 JGI | 0636AK | 25 m | 1:16.04 | |
18 | 465 | Pico Emilia | 2008 | SVØMSK | 0874AC | 25 m | 1:16.22 | |
19 | 128 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:16.95 | |
20 | 206 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 1:17.41 | |
21 | 96 | Toft Anne-Marie | 2007 | KØGE | 0722AE | 25 m | 1:18.50 | |
22 | 220 | Pedersen Kaja | 2007 | HOLBÆK | 0746AV | 25 m | 1:18.82 | |
23 | 18 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 1:20.08 | |
24 | 307 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 1:20.54 | |
25 | 4 | Scheibye Clara | 2008 | A6 JGI | 0866AJ | 25 m | 1:22.41 | |
26 | 77 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 0652AR | 25 m | 1:23.06 | |
27 | 394 | Haastrup Frida Fly | 2008 | MK31 | 0884AM | 25 m | 1:25.26 | |
28 | 417 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:25.46 | |
29 | 115 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:26.83 | |
30 | 336 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 1:32.53 | |
31 | 364 | Hjorth Laura Krak | 2009 | MK31 | 0970BB | 25 m | 1:37.54 | |
32 | 337 | Bækmark Mille | 2008 | VI39 | 0824AL | 25 m | 1:40.00 | |
33 | 109 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:48.00 | |
34 | 116 | Boholm Emilie Lyngfeldt | 2008 | KØGE | 0834AB | 25 m | 1:50.53 | |
35 | 121 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:52.03 | |
36 | 231 | Jensen Nanna | 2009 | HOLBÆK | 0938BB | 25 m | ||
37 | 324 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | GTI-TUNE | 0998AB | 25 m | ||
38 | 366 | Hornbeck Maya Victoria | 2009 | MK31 | 0968BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Herrer |
16 - 99 år: Isak Ladeborn (1988) 1:03.84 2007-10-26 |
14 - 15 år: Isak Ladeborn (1988) 1:03.84 2007-10-26 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | SOLRØD | 0239AF | 25 m | 1:05.01 | |
2 | 452 | Rought Elias | 2003 | SVØMSK | 0359AF | 25 m | 1:05.41 | |
3 | 78 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:07.75 | |
4 | 448 | Jørgensen Jannik | 2004 | SVØMSK | 0403AM | 25 m | 1:08.45 | |
5 | 34 | Andersen Benjamin Koch | 2004 | SOLRØD | 0425AQ | 25 m | 1:09.47 | |
6 | 108 | Hansen Matthias | 2001 | KØGE | 0191AH | 25 m | 1:11.09 | |
7 | 471 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SVØMSK | 0553AF | 25 m | 1:11.09 | |
8 | 70 | Houman Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:12.13 | |
9 | 384 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | MK31 | 0205AF | 25 m | 1:12.30 | |
10 | 416 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:12.59 | |
11 | 292 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 25 m | 1:12.91 | |
12 | 382 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | MK31 | 0351AB | 25 m | 1:13.62 | |
13 | 204 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 1:13.86 | |
14 | 76 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:15.57 | |
15 | 342 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:16.72 | |
16 | 253 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:17.35 | |
17 | 124 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:18.02 | |
18 | 301 | Wohlfahrt Mads Emil | 2006 | TRITON B | 0669AE | 25 m | 1:18.09 | |
19 | 259 | Thaulow Kristoffer | 2007 | FARUM | 0747AF | 25 m | 1:18.50 | |
20 | 63 | Houman Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:19.46 | |
21 | 148 | Holm Frederik William | 2007 | GTI-ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:20.81 | |
22 | 262 | Just Oscar Høck | 2006 | FARUM | 0601AK | 25 m | 1:20.94 | |
23 | 339 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:21.34 | |
24 | 309 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 1:21.71 | |
25 | 243 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GTI-GREVE | 0627AF | 25 m | 1:21.74 | |
26 | 410 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:22.57 | |
27 | 331 | Mandsberg Emil | 2008 | VI39 | 0885AD | 25 m | 1:22.58 | |
28 | 387 | Brandt-Lassen Asbjørn | 2006 | MK31 | 0631AH | 25 m | 1:23.09 | |
29 | 415 | Miland Frederik | 2005 | VORDINGB | 0553AQ | 25 m | 1:23.23 | |
30 | 120 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:24.86 | |
31 | 299 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | 1:24.97 | |
32 | 71 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:25.48 | |
33 | 421 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:27.22 | |
34 | 246 | Bjørneborg Victor | 2007 | GTI-GREVE | 0729AD | 25 m | 1:28.16 | |
35 | 388 | Ravn August Winkel | 2006 | MK31 | 0643AR | 25 m | 1:29.40 | |
36 | 335 | Kepser Luka | 2007 | VI39 | 0783AD | 25 m | 1:29.57 | |
37 | 1 | Nielsen Jens | 2008 | A6 JGI | 0877AF | 25 m | 1:30.97 | |
38 | 45 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:34.45 | |
39 | 155 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 1:36.45 | |
40 | 245 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GTI-GREVE | 0763AC | 25 m | 1:39.02 | |
41 | 232 | Nielsen Alexander Agerbæk | 2007 | HOLBÆK | 0729AM | 25 m | 1:39.44 | |
42 | 122 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:39.54 | |
43 | 46 | Borch Mads | 2006 | ROSKILDE | 0699AO | 25 m | 1:39.61 | |
44 | 396 | Akar Eran | 2008 | MK31 | 0833AH | 25 m | 1:40.05 | |
45 | 149 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | GTI-ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:41.79 | |
46 | 154 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 1:42.11 | |
47 | 250 | Markussen Benjamin Krohn | 2008 | FARUM | 0823AD | 25 m | 1:43.46 | |
48 | 7 | Hartmann Magnus Svane | 2008 | A6 JGI | 0881AO | 25 m | 1:45.71 | |
49 | 87 | Larsen Elias Foss | 2008 | RINGSTED | 0857AN | 25 m | 1:48.44 | |
50 | 333 | Kindberg Frederik | 2008 | VI39 | 0885AF | 25 m | 1:48.45 | |
51 | 162 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 1:54.36 | |
52 | 244 | Schrøder Clint | 2008 | GTI-GREVE | 0897AL | 25 m | 2:05.49 | |
53 | 227 | Jensen Sebastian Egebjerg | 2008 | HOLBÆK | 0883AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 33, 100m Brystsvømning Damer |
15 - 99 år: Benedicte Them Jensen (2004) 1:13.61 2018-11-25 |
13 - 14 år: Benedicte Them Jensen (2004) 1:13.61 2018-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 383 | Pedersen Josefine B. | 1999 | MK31 | 9928AB | 25 m | 1:06.14 | |
2 | 353 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:11.34 | |
3 | 298 | Boeck Dagmar | 2004 | TRITON B | 0458AM | 25 m | 1:12.23 | |
4 | 419 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:13.43 | |
5 | 23 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 25 m | 1:16.80 | |
6 | 29 | Mathiesen Mathilde P. | 2004 | SOLRØD | 0432AD | 25 m | 1:17.40 | |
7 | 348 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:19.14 | |
8 | 456 | Toft Annette | 2006 | SVØMSK | 0672AC | 25 m | 1:20.36 | |
9 | 127 | Birk Amalie Mønster | 2007 | KØGE | 0796AI | 25 m | 1:20.66 | |
10 | 311 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:21.79 | |
11 | 420 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:22.09 | |
12 | 194 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:22.50 | |
13 | 599 | Rought Astamaja | 2006 | SVØMSK | 0682aJ | 25 m | 1:24.08 | |
14 | 208 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:24.34 | |
15 | 264 | Lind Selma Thomsen | 2007 | FARUM | 0714AJ | 25 m | 1:25.46 | |
16 | 164 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:25.50 | |
17 | 159 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:26.58 | |
18 | 190 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:26.90 | |
19 | 209 | Hansen Katrine | 2006 | HOLBÆK | 0686AS | 25 m | 1:27.12 | |
20 | 102 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 1:27.13 | |
21 | 389 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | MK31 | 0744AQ | 25 m | 1:27.85 | |
22 | 219 | Pedersen Sofie | 2009 | HOLBÆK | 0944AI | 25 m | 1:28.41 | |
23 | 52 | Vincentz Julia | 2007 | ROSKILDE | 0778AU | 25 m | 1:29.22 | |
24 | 417 | Nielsen Malou Danefred | 2007 | VORDINGB | 0708AL | 25 m | 1:29.93 | |
25 | 297 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 1:29.99 | |
26 | 101 | Pedersen Mathilde | 2007 | KØGE | 0796AO | 25 m | 1:30.01 | |
27 | 4 | Scheibye Clara | 2008 | A6 JGI | 0866AJ | 25 m | 1:30.61 | |
28 | 323 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | GTI-TUNE | 0878AE | 25 m | 1:31.79 | |
29 | 302 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 1:33.07 | |
30 | 112 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:33.21 | |
31 | 334 | Larsen Helena Fritz | 2007 | VI39 | 0792AO | 25 m | 1:33.93 | |
32 | 240 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GTI-GREVE | 0842AH | 25 m | 1:33.96 | |
33 | 252 | Jørgensen Caroline | 2008 | FARUM | 0858AG | 25 m | 1:34.56 | |
34 | 256 | Fanø Helene Friis | 2007 | FARUM | 0764AJ | 25 m | 1:36.39 | |
35 | 158 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 1:36.60 | |
36 | 5 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 1:36.69 | |
37 | 221 | Munkholm Caroline | 2009 | HOLBÆK | 0980BD | 25 m | 1:36.78 | |
38 | 16 | Grynnerup Signe | 2009 | A6 SLANGE | 0946AE | 25 m | 1:37.00 | |
39 | 183 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:37.03 | |
40 | 328 | Hansen Alberte | 2009 | VI39 | 0994BA | 25 m | 1:37.09 | |
41 | 66 | Jensen Chili Fløe | 2006 | RINGSTED | 0632AT | 25 m | 1:37.13 | |
42 | 67 | Redke Maja Burø | 2007 | RINGSTED | 0718AO | 25 m | 1:38.19 | |
43 | 40 | Buhl-Madsen Celina | 2008 | ROSKILDE | 0894AO | 25 m | 1:38.41 | |
44 | 44 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:39.07 | |
45 | 92 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:39.17 | |
46 | 182 | Aunsholm Liva Toldwoss | 2009 | HVIDOVRE | 0904AA | 25 m | 1:39.48 | |
47 | 123 | Andersen Silke | 2009 | KØGE | 0952BE | 25 m | 1:40.19 | |
48 | 160 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 1:40.38 | |
49 | 65 | Anker Maila | 2007 | RINGSTED | 0784AF | 25 m | 1:41.18 | |
50 | 363 | Kjerulf Louisa | 2009 | MK31 | 0916AF | 25 m | 1:41.37 | |
51 | 290 | Rolder Alex | 2008 | SHS-STEVNS | 0872AO | 25 m | 1:42.61 | |
52 | 242 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GTI-GREVE | 0918AG | 25 m | 1:42.86 | |
53 | 42 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 1:43.04 | |
54 | 195 | Lintrup Zeline Maxine Helsengren | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 1:44.51 | |
55 | 13 | Gentin Karoline Melholt | 2009 | A6 SLANGE | 0956AH | 25 m | 1:45.69 | |
56 | 205 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:46.61 | |
57 | 340 | Larsen Thea Fritz | 2009 | VI39 | 0928AB | 25 m | 1:46.65 | |
58 | 495 | Rasmussen Frederikke | 2009 | AIF | 0952ah | 25 m | 1:46.97 | |
59 | 447 | Attrup Emma | 2007 | SVØMSK | 0748AL | 25 m | 1:47.21 | |
60 | 47 | Friis Augusta Anemone | 2006 | ROSKILDE | 0628AW | 25 m | 1:48.65 | |
61 | 82 | Nielsen Mejse | 2008 | RINGSTED | 0880AT | 25 m | 1:49.72 | |
62 | 38 | Borch Rosa | 2009 | ROSKILDE | 0930BB | 25 m | 1:50.53 | |
63 | 330 | Pedersen Caroline Birkedal | 2007 | VI39 | 0740BA | 25 m | 1:50.64 | |
64 | 239 | Dithmar Mathilde | 2009 | GTI-GREVE | 0902AC | 25 m | 1:50.71 | |
65 | 153 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 1:50.74 | |
66 | 156 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 25 m | 1:51.42 | |
67 | 332 | Nielsen Emilia | 2007 | VI39 | 0762AG | 25 m | 1:51.45 | |
68 | 161 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:52.63 | |
69 | 157 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 1:53.15 | |
70 | 80 | Johansen Jóhanna | 2008 | RINGSTED | 0878AT | 25 m | 1:53.76 | |
71 | 41 | Hauch Caroline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:54.39 | |
72 | 458 | Mørch Rosa Sofie Wismarch | 2009 | SVØMSK | 0976AH | 25 m | 1:56.08 | |
73 | 39 | Klarskov Liva Holst | 2009 | ROSKILDE | 0944AH | 25 m | 1:57.29 | |
74 | 57 | Grønnehøj Frida | 2008 | RINGSTED | 0826AT | 25 m | 1:58.24 | |
75 | 411 | Martins Gine Juul | 2009 | VORDINGB | 0972BF | 25 m | 2:01.75 | |
76 | 470 | Augustesen Sophia | 2009 | SVØMSK | 0932BF | 25 m | 2:04.57 | |
77 | 409 | Rybka Freja Schou | 2008 | VORDINGB | 0872AW | 25 m | 2:07.89 | |
78 | 306 | Østergaard Sofia Lund | 2009 | TRITON B | 0922AJ | 25 m | 2:10.23 | |
79 | 459 | Pedersen Adrianna | 2009 | SVØMSK | 0994AA | 25 m | 2:11.69 | |
80 | 37 | Lind-Jensen Lærke | 2009 | ROSKILDE | 0928BB | 25 m | ||
81 | 224 | Lazzaro Mathilde | 2008 | HOLBÆK | 0824AY | 25 m | ||
82 | 237 | Bacher Kamilla | 2009 | HOLBÆK | 0936BF | 25 m | ||
83 | 365 | Stigel Johanne | 2009 | MK31 | 0958AF | 25 m | ||
84 | 496 | Nielsen Maria Agerbæk Sobol | 2009 | HOLBÆK | 0942bf | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 34, 400m Frisvømning Herrer |
14 - 99 år: Mads Holm (1998) 4:00.55 1999-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 210 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 3:55.54 | |
2 | 106 | Jørgensen Gustav | 2000 | KØGE | 0075AP | 25 m | 4:00.20 | |
3 | 215 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 4:02.62 | |
4 | 91 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 4:03.93 | |
5 | 152 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | HØRSHOLM | 0177AC | 25 m | 4:07.22 | |
6 | 216 | Neess Calvin Konge | 2005 | HOLBÆK | 0525AN | 25 m | 4:10.58 | |
7 | 286 | Holm Emil | 1996 | SHS-STEVNS | 9601AH | 25 m | 4:13.24 | |
8 | 213 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 25 m | 4:14.25 | |
9 | 90 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 4:20.12 | |
10 | 468 | Kristiansen Viktor | 2006 | SVØMSK | 0661AP | 25 m | 4:35.00 | |
11 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 4:37.07 | |
12 | 20 | Hjalholt Malte | 2003 | SOLRØD | 0355AG | 25 m | 4:37.49 | |
13 | 367 | Bragge August Juel | 2005 | MK31 | 0581AO | 25 m | 4:44.36 | |
14 | 346 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 4:46.48 | |
15 | 284 | Schnack Joakim | 2004 | SHS-STEVNS | 0421AC | 25 m | 4:46.92 | |
16 | 51 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 4:49.36 | |
17 | 59 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 4:50.14 | RES |
18 | 60 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 4:51.26 | RES |
19 | 8 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | A6 JGI | 0757AE | 25 m | 5:00.00 | RES |
20 | 3 | Larsen Alexander Merl | 2008 | A6 JGI | 0853AA | 25 m | 5:05.66 | RES |
21 | 49 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 5:08.91 | RES |
22 | 217 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 5:09.33 | RES |
23 | 338 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 5:18.24 | RES |
24 | 6 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | A6 JGI | 0781AA | 25 m | 5:19.73 | RES |
25 | 343 | Johansen Mathias | 2007 | VI39 | 0723AF | 25 m | 5:26.46 | RES |
26 | 189 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 5:38.08 | RES |
27 | 48 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 5:43.03 | RES |
28 | 50 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 5:46.05 | RES |
29 | 81 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 6:16.29 | RES |
30 | 278 | Dyrholm-Pilegaard Oliver | 2008 | SHS-STEVNS | 0835AN | 25 m | RES | |
31 | 283 | Larsen Magnus Lynge | 2004 | SHS-STEVNS | 0463AT | 25 m | RES | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 35, 400m Frisvømning Damer |
13 - 99 år: Naya Modin Thomsen (2003) 4:22.92 2019-11-24 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 89 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 4:14.69 | |
2 | 352 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 4:26.40 | |
3 | 289 | Holm Anne | 1999 | SHS-STEVNS | 9938AA | 25 m | 4:34.97 | |
4 | 207 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 4:35.03 | |
5 | 33 | Haack Jaqueline | 2006 | SOLRØD | 0672AN | 25 m | 4:46.35 | |
6 | 376 | Zastrojevic Maja | 2006 | MK31 | 0646AE | 25 m | 4:48.09 | |
7 | 453 | Mathiasen Silje | 2006 | SVØMSK | 0628AG | 25 m | 4:51.40 | |
8 | 14 | Olsen Louise | 2008 | A6 SLANGE | 0816AF | 25 m | 4:51.55 | |
9 | 111 | Liechti Amanda | 2008 | KØGE | 0824AF | 25 m | 4:54.58 | |
10 | 375 | Bjerre Caroline | 2007 | MK31 | 0772AM | 25 m | 4:56.00 | |
11 | 24 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | SOLRØD | 0634AH | 25 m | 4:57.37 | |
12 | 418 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 4:57.67 | |
13 | 18 | Rasmussen Silje | 2008 | A6 SLANGE | 0894AF | 25 m | 5:00.00 | |
14 | 392 | Bill Sally Emilie | 2007 | MK31 | 0722AU | 25 m | 5:00.00 | |
15 | 184 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 5:00.49 | |
16 | 420 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 5:01.63 | |
17 | 103 | Roed Rebekka | 2007 | KØGE | 0732AA | 25 m | 5:04.14 | |
18 | 423 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 5:05.85 | |
19 | 199 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 5:10.14 | RES |
20 | 455 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SVØMSK | 0654AC | 25 m | 5:12.19 | RES |
21 | 198 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 5:15.25 | RES |
22 | 238 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GTI-GREVE | 0866AC | 25 m | 5:17.38 | RES |
23 | 163 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 5:17.49 | RES |
24 | 400 | Kammann Naja | 2008 | MK31 | 0826AM | 25 m | 5:18.52 | RES |
25 | 386 | Uhl Carla | 2008 | MK31 | 0852AM | 25 m | 5:22.09 | RES |
26 | 373 | Menné Freja Rosenlund | 2007 | MK31 | 0758AO | 25 m | 5:24.83 | RES |
27 | 102 | Jakobsen Mejse | 2007 | KØGE | 0712AA | 25 m | 5:27.40 | RES |
28 | 64 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 5:29.24 | RES |
29 | 466 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SVØMSK | 0794AK | 25 m | 5:30.00 | RES |
30 | 5 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | A6 JGI | 0974AD | 25 m | 5:30.18 | RES |
31 | 336 | Evans Mia Erica Armstead | 2009 | VI39 | 0902BB | 25 m | 5:32.00 | RES |
32 | 467 | Rosenstand Alberte | 2007 | SVØMSK | 0788AK | 25 m | 5:33.94 | RES |
33 | 460 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SVØMSK | 0728AO | 25 m | 5:40.32 | RES |
34 | 2 | Juhler Liv Frost | 2008 | A6 JGI | 0874AJ | 25 m | 5:40.70 | RES |
35 | 94 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 5:41.21 | RES |
36 | 68 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 5:44.67 | RES |
37 | 340 | Larsen Thea Fritz | 2009 | VI39 | 0928AB | 25 m | 5:50.00 | RES |
38 | 461 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SVØMSK | 0826AG | 25 m | 5:54.73 | RES |
39 | 463 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SVØMSK | 0848AC | 25 m | 6:01.02 | RES |
40 | 165 | Dalsgaard Christine | 2007 | HØRSHOLM | 0754AA | 25 m | 6:05.79 | RES |
41 | 464 | Frimann Laura Storm | 2009 | SVØMSK | 0908AF | 25 m | 6:15.00 | RES |
42 | 307 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 6:18.46 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Damer |
99 år og yngre: Køge (2000) 1:49.83 2018-11-25 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 130 | Køge Damer 1 | 2003 | KØGE | 25 m | 1:48.92 | ||
2 | 272 | Farum Damer | 1999 | FARUM | 25 m | 1:49.87 | ||
3 | 402 | Mk Piger 1 | 1999 | MK31 | 25 m | 1:50.87 | ||
4 | 357 | Vallensbæk Piger 1 | 2006 | VI39 | 25 m | 1:54.15 | ||
5 | 473 | Svømsk Piger | 2005 | SVØMSK | 25 m | 1:55.50 | ||
6 | 131 | Køge Damer 2 | 2003 | KØGE | 25 m | 1:56.22 | ||
7 | 427 | Vsk Piger 1 | 2004 | VORDINGB | 25 m | 1:58.79 | ||
8 | 488 | Gti Dolphins | 2008 | GTI | 25 m | 1:59.58 | ||
9 | 132 | Køge Damer 3 | 2006 | KØGE | 25 m | 2:00.42 | ||
10 | 442 | Er der En Livredder Til Stede? | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:01.00 | ||
11 | 315 | Traktortrækkerne | 2007 | TRITON B | 25 m | 2:02.20 | ||
12 | 485 | A6 Søkøer | 2008 | A6 | 25 m | 2:02.69 | ||
13 | 476 | Svømsk Piger 2 | 2006 | SVØMSK | 25 m | 2:02.72 | ||
14 | 407 | Mk31 Piger 4 | 2007 | MK31 | 25 m | 2:04.41 | ||
15 | 275 | Farum Piger | 2005 | FARUM | 25 m | 2:06.22 | ||
16 | 133 | Køge Damer 4 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:06.30 | ||
17 | 490 | Gti Dolphinas | 2008 | GTI | 25 m | 2:08.53 | ||
18 | 478 | Svømsk Piger 3 | 2007 | SVØMSK | 25 m | 2:08.88 | ||
19 | 176 | Red Stags 1 | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:10.13 | ||
20 | 145 | Køge Damer 5 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:14.19 | ||
21 | 360 | Vallensbæk Piger 2 | 2006 | VI39 | 25 m | 2:14.58 | ||
22 | 486 | A6 Flyvefisk | 2008 | A6 | 25 m | 2:15.31 | ||
23 | 408 | Mk31 Piger 5 | 2007 | MK31 | 25 m | 2:18.23 | ||
24 | 54 | Roskilde Piger | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 2:18.32 | ||
25 | 428 | Vsk Piger 2 | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:21.00 | ||
26 | 177 | Red Stags 2 | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:23.86 | ||
27 | 146 | Køge Damer 6 | 2009 | KØGE | 25 m | 2:28.21 | ||
28 | 479 | Svømsk Piger 4 | 2007 | SVØMSK | 25 m | 2:32.20 | ||
29 | 313 | Murbrækkerne | 2008 | TRITON B | 25 m | 2:34.65 | ||
30 | 55 | Roskilde Piger 2 | 2008 | ROSKILDE | 25 m | 2:35.92 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Herrer |
99 år og yngre: SK Laxen (1999) 1:35.43 2015-11-29 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Køge Herrer 1 | 2000 | KØGE | 25 m | 1:36.11 | ||
2 | 472 | Svømsk Drenge | 2001 | SVØMSK | 25 m | 1:37.70 | ||
3 | 355 | Vallensbæk Drenge 1 | 2005 | VI39 | 25 m | 1:39.42 | ||
4 | 135 | Køge Herrer 2 | 2001 | KØGE | 25 m | 1:41.07 | ||
5 | 276 | Farum Herrer | 1995 | FARUM | 25 m | 1:41.91 | ||
6 | 430 | 400 Kg. På Syregrænsen | 1995 | VORDINGB | 25 m | 1:45.00 | ||
7 | 136 | Køge Herrer 3 | 2004 | KØGE | 25 m | 1:46.97 | ||
8 | 489 | Gti Dolphins | 2006 | GTI | 25 m | 1:48.18 | ||
9 | 475 | Svømsk Drenge 2 | 2003 | SVØMSK | 25 m | 1:48.42 | ||
10 | 487 | A6´s Nutellaboller | 2006 | A6 | 25 m | 1:50.80 | ||
11 | 435 | 350 Kg. På Syregrænsen | 2002 | VORDINGB | 25 m | 1:51.00 | ||
12 | 356 | Vallensbæk Drenge 2 | 2006 | VI39 | 25 m | 1:51.20 | ||
13 | 405 | Mk31 Drenge 1 | 2005 | MK31 | 25 m | 1:54.26 | ||
14 | 277 | Farum Drenge | 2006 | FARUM | 25 m | 1:54.30 | ||
15 | 491 | Gti Dolphinos | 2006 | GTI | 25 m | 1:55.64 | ||
16 | 53 | Roskilde Herrer | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:56.42 | ||
17 | 316 | Flower Power | 2006 | TRITON B | 25 m | 1:56.65 | ||
18 | 429 | Mandemænd | 2005 | VORDINGB | 25 m | 1:58.69 | ||
19 | 137 | Køge Herrer 4 | 2006 | KØGE | 25 m | 1:58.70 | ||
20 | 359 | Vallensbæk Drenge 3 | 2007 | VI39 | 25 m | 2:01.79 | ||
21 | 406 | Mk31 Drenge 2 | 2008 | MK31 | 25 m | 2:05.55 | ||
22 | 176 | Red Stags 1 | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:08.13 | ||
23 | 318 | Flower Power 2 | 2006 | TRITON B | 25 m | 2:26.78 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 november 2021 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:56 |