Startliste for Limfjords Cup 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
28 |
|
Jasmin Haaning |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
256 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
157 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:18.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
282 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:22.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
285 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:25.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
15 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:25.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
141 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:25.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
281 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:26.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:27.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
74 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:27.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
13 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
33 |
|
Mynte Haaning |
2009 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:28.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
31 |
|
Freya Ellebye |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
109 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
2:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
142 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
45 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
286 |
|
Philippa Vejby Krabbenhøft |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:33.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
146 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
66 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:35.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
48 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:35.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
49 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
18 |
|
Maja Carlson |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:39.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
76 |
|
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
209 |
|
Johanne Schmidt Jensen |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
2:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
147 |
|
Klara Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:41.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
216 |
|
Frida Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
42 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
92 |
|
Katrine Wulf |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:44.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
82 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:46.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
168 |
|
Wilma Karlberg |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:51.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
134 |
|
Filippa Fleng |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:52.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
129 |
|
Rihanna Lillevang |
2011 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:52.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
166 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:55.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
174 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:55.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
55 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:02.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
114 |
|
Katrine Jurlander Ovesen |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:02.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
116 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
171 |
|
Maya Kirkeby |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:04.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
179 |
|
Johanne S. Geiger |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:05.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
50 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
223 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
143 |
|
Josefine Berring Ekander |
2011 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
3:12.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
203 |
|
Victoria Damgaard |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
21 |
|
Serena Melinte |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:41.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
202 |
|
Sofie Kirstine Elverløv |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
104 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:49.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
112 |
|
Ilia Cornelia Christensen |
2012 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
4:32.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
113 |
|
Isabella Kimborg |
2010 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
239 |
|
Mathilde Frandsen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
23 |
|
Thea Hause |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
169 |
|
Emma-Oline Sanchez Madsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
204 |
|
Victoria Olsen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
263 |
|
Amalie Sørensen |
2011 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
117 |
|
Sophus Hans Christian Møbjerg Diinhoff Henningsen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:56.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
268 |
|
Boje Fokkink |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
128 |
|
Søren Winther Hald |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:05.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:05.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
183 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
158 |
|
Magnus Karlberg |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
279 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
2:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
196 |
|
Annas Sallam |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Noah Brendholdt |
2004 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
73 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
123 |
|
Dan Skov |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
261 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
20 |
|
Rasmus T Skalshøj |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:21.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
162 |
|
Gustav Falk Olesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:22.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
57 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:22.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
124 |
|
Jonas Golczyk Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
111 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
2:24.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
197 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
59 |
|
Julius Schumann Thrane |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
198 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:31.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
84 |
|
Magnus Lindberg |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:34.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
98 |
|
Liam Thomsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:36.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
102 |
|
Magnus Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:43.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
218 |
|
Oliver Kassow |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
217 |
|
Anton Søndergaard Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100 |
|
Mikkel Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:52.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
64 |
|
Lucas Timmermann |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:53.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
221 |
|
Anton Bjørn |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:54.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
222 |
|
Frederik Lauritz Thomsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:54.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
97 |
|
August Søjdis Svendsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
159 |
|
Gustav Nordgaard |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:59.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
52 |
|
Gustav Karlslund |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:00.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
40 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:05.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
289 |
|
Egon Johan Dannesboe |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:06.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
93 |
|
Victor Mikkelsen |
2013 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:07.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
148 |
|
Alexander Schwaner |
2013 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:08.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
287 |
|
Thor Daugbjerg |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:09.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
58 |
|
Jonas Ilsøe Larsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
132 |
|
Mathias Jungersen |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
3:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
262 |
|
Petro Orlovskyy |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
3:15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
88 |
|
Lauge Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:16.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
68 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
62 |
|
Lei Andersen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
70 |
|
Sebastian Ekström |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:20.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
94 |
|
Emil Treldal Dige |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
105 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
244 |
|
Alexander Kassow |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
86 |
|
Felix Pertl Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
95 |
|
Aleksandr Kudelko |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
8 |
|
Gertrude Grjunberga |
2005 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Karoline Andersen Krabbe |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
272 |
|
Mathilde Østergaard |
2004 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
259 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:24.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
53 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:25.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
110 |
|
Silke Østrup |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
63 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
165 |
|
Freya Jensen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
10 |
|
Johanne Ishøi |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
33 |
|
Mynte Haaning |
2009 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:30.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
120 |
|
Ellen Hjarsbæk Hansen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:30.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
133 |
|
Mai Skov |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
195 |
|
Wiktoria Gawor |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
13 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
71 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
175 |
|
Asta Klemmensen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
284 |
|
Liv Lade Keller |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:35.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
6 |
|
Frida Møller Olesen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
9 |
|
Ida Frost Baltzer |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:35.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
291 |
|
Salma Sophie Sigh Jeritslev |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:38.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
3 |
|
Caroline Ishøi |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
7 |
|
Ida Carlson |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
69 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
47 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:46.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
283 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
54 |
|
Sophie Larsen |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:49.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
72 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:52.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Daria-Loana Panagachi-Tanasa |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:52.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
5 |
|
Ellen Jensen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:52.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
44 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:53.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
173 |
|
Sif Klarskov Nielsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:54.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
214 |
|
Iben Höhle Hjulskov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:55.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
229 |
|
Ida Demant Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:55.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
288 |
|
Emma Nyby |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:55.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
201 |
|
Klara Tambo |
2013 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:56.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
154 |
|
Karla Edeling Tornvig Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:56.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
243 |
|
Mathilde Petersen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:58.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
1 |
|
Anna Pripsø Larsen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:58.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
145 |
|
Signe Hansen |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:58.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
238 |
|
Victoria Stensgaard Korsgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:09.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
233 |
|
Elvira Steen Sloth |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
61 |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
115 |
|
Lina Mohamad Ayadah |
2011 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
231 |
|
Anna Huynh Laursen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
126 |
|
Mads Drechsler |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:03.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
170 |
|
Alexander Yung K. Gotfredsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
67 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
125 |
|
Sebastian Stilling |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
163 |
|
Hjalte Damgaard |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:23.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
212 |
|
Albert Hoffmeyer |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
160 |
|
Sander Thygesen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
219 |
|
Marcus Bilgrau |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
59 |
|
Julius Schumann Thrane |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:34.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:37.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
52 |
|
Gustav Karlslund |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
225 |
|
Andreas Schüsler Dethlefsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
153 |
|
Johan Kirkeby |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
215 |
|
Ethan Clausen Skov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
292 |
|
William Bach Jakobsen |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:44.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
218 |
|
Oliver Kassow |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:44.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
226 |
|
Hjálmar Freyr Hauksson |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
46 |
|
August Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:45.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
40 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
242 |
|
Daniel Schüsler Dethlefsen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:48.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
68 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:50.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
290 |
|
Bille Benjamin Drasbek |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
220 |
|
Bo Henriksen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:55.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
241 |
|
Lucas Hirata |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:55.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
156 |
|
Tristan Thygesen Andersen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
89 |
|
Hjalte Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:02.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
293 |
|
Jakob Munk Barfod |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:02.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
199 |
|
Oskar Berg |
2012 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:02.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
260 |
|
Jakob Stærmose |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
152 |
|
Johan Fjord Kristensen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
12 |
|
Jonathan Patuel Hansen |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
103 |
|
Silas Philip Kristensen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
77 |
|
Patrick Ørskou Kristiansen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
141 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
30.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
272 |
|
Mathilde Østergaard |
2004 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
122 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
31.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
75 |
|
Nicoline Kristiansen |
2002 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
31.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
136 |
|
Andrea Kramer Liboriussen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
182 |
|
Liv Hjorth Jørgensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
31.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
256 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
31.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Gertrude Grjunberga |
2005 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
31 |
|
Freya Ellebye |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
176 |
|
Melanie Frank |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
172 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
33.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
255 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
135 |
|
Alma Kruse |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
33.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
41 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
34.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
285 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
29 |
|
Rikke Andresen |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
207 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
165 |
|
Freya Jensen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
178 |
|
Ida Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
35.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
110 |
|
Silke Østrup |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
49 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
10 |
|
Johanne Ishøi |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
257 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
259 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
147 |
|
Klara Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
66 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
90 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
38.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
69 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
39.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
236 |
|
Andrea Mørk |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
39.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
151 |
|
Freja Ane Nielsen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
209 |
|
Johanne Schmidt Jensen |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
39.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
168 |
|
Wilma Karlberg |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
40.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
72 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
41.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
23 |
|
Thea Hause |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
41.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
55 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
41.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
82 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
42.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
50 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
258 |
|
Linda Lundblad |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
291 |
|
Salma Sophie Sigh Jeritslev |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
119 |
|
Amalie Breum Nielsen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
150 |
|
Claire Kølbæk Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
44.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
180 |
|
Karoline Pedersen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
265 |
|
Emma Larsen |
2010 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
179 |
|
Johanne S. Geiger |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
49.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
36 |
|
Sigurbjørg Jonsdottir |
2008 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
50.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
288 |
|
Emma Nyby |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
44 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
51.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
229 |
|
Ida Demant Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
228 |
|
Alberte Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
21 |
|
Serena Melinte |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
52.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Daria-Loana Panagachi-Tanasa |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
53.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
234 |
|
Clara Mejdahl Rotbøll |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
58.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
144 |
|
Ea Juul Brandt |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
22 |
|
Sophia Hause |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
16 |
|
Laura Juhl Larsen |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
235 |
|
Bjørk Mejdahl Rotbøll |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
204 |
|
Victoria Olsen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
264 |
|
Naja Kielberg |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
11 |
|
Johanne Søjdis Petersen |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
1 |
|
Anna Pripsø Larsen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
113 |
|
Isabella Kimborg |
2010 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
54 |
|
Sophie Larsen |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
112 |
|
Ilia Cornelia Christensen |
2012 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
17 |
|
Lena Piontkowitz |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
184 |
|
Oliver Bennetsen |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
27.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Martin Nygaard |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
101 |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Ebbe Sebastian Sparrewath |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
270 |
|
Oliver Fokkink |
2003 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
30.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
267 |
|
Kasper Larsen |
2002 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
30.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
269 |
|
Daniel Poulsen |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Noah Brendholdt |
2004 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
30.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
161 |
|
Emil Valters Peca |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
31.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
162 |
|
Gustav Falk Olesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
177 |
|
Laurits Romvig Schou |
2004 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
123 |
|
Dan Skov |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
273 |
|
Niels Peter E. Sørensen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
261 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
32.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
35 |
|
Kasper Langhoff Christensen |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
57 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
33.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
32 |
|
Adam Kristensen |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
73 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
213 |
|
Søren B. Andersen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
20 |
|
Rasmus T Skalshøj |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
260 |
|
Jakob Stærmose |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
34 |
|
Carl Faaborg Rytter |
2010 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
36.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
222 |
|
Frederik Lauritz Thomsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
36.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
84 |
|
Magnus Lindberg |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
43 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
83 |
|
William D. Lindberg |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
215 |
|
Ethan Clausen Skov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
85 |
|
Albert Pauli Andersen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
220 |
|
Bo Henriksen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
167 |
|
Carl Christian Caben Sommer |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
290 |
|
Bille Benjamin Drasbek |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
41.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
292 |
|
William Bach Jakobsen |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
226 |
|
Hjálmar Freyr Hauksson |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
43.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
237 |
|
Thor Schøne Nielsen |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
43.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
242 |
|
Daniel Schüsler Dethlefsen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
232 |
|
Simon Ryttersgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
68 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
64 |
|
Lucas Timmermann |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
46.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
289 |
|
Egon Johan Dannesboe |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
46.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
148 |
|
Alexander Schwaner |
2013 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
197 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
47.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
156 |
|
Tristan Thygesen Andersen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
77 |
|
Patrick Ørskou Kristiansen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
49.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
58 |
|
Jonas Ilsøe Larsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
224 |
|
Gustav Dremstrup Stefansen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
51.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
208 |
|
Thomas Emil Højrup |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
51.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
12 |
|
Jonathan Patuel Hansen |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
53.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
94 |
|
Emil Treldal Dige |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
55.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
91 |
|
Jeppe Blach Damm |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
59.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
51 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
56 |
|
Jakob Wichmann Kristensen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
271 |
|
Sebastian Jespersen |
2003 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
262 |
|
Petro Orlovskyy |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
19 |
|
Mikkel Munk Ryttersgaard |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
75 |
|
Nicoline Kristiansen |
2002 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:10.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
255 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
278 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
256 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:14.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
281 |
|
Amanda Pedersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:15.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
48 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
211 |
|
Cecilia Dolan |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:17.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
121 |
|
Karoline Andersen Krabbe |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:17.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
286 |
|
Philippa Vejby Krabbenhøft |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
282 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:18.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
74 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
142 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:19.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
280 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:19.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
178 |
|
Ida Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:20.55 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
127 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
15 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
76 |
|
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
175 |
|
Asta Klemmensen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
92 |
|
Katrine Wulf |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:24.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
63 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
41 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
49 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
171 |
|
Maya Kirkeby |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
96 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
174 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
216 |
|
Frida Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
223 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
257 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
195 |
|
Wiktoria Gawor |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Frida Møller Olesen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:30.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
72 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:31.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
130 |
|
Astrid Hjarsbæk Hansen |
2012 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
116 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
44 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
114 |
|
Katrine Jurlander Ovesen |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:34.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
151 |
|
Freja Ane Nielsen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
203 |
|
Victoria Damgaard |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:36.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
36 |
|
Sigurbjørg Jonsdottir |
2008 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:37.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
134 |
|
Filippa Fleng |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
173 |
|
Sif Klarskov Nielsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:40.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
200 |
|
Laura Sommer Bendtsen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:41.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
239 |
|
Mathilde Frandsen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:43.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
201 |
|
Klara Tambo |
2013 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
47 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:46.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
5 |
|
Ellen Jensen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
234 |
|
Clara Mejdahl Rotbøll |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
144 |
|
Ea Juul Brandt |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
169 |
|
Emma-Oline Sanchez Madsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:57.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
194 |
|
Mikkeline Sørensen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:02.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
202 |
|
Sofie Kirstine Elverløv |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:09.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
266 |
|
Julie Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
61 |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
104 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
87 |
|
Amalie Albertsen-Evald |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
129 |
|
Rihanna Lillevang |
2011 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
238 |
|
Victoria Stensgaard Korsgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
126 |
|
Mads Drechsler |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:02.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
208 |
|
Thomas Emil Højrup |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:05.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
60 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:06.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
101 |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:07.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
279 |
|
Ivan Pedersen |
2008 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
117 |
|
Sophus Hans Christian Møbjerg Diinhoff Henningsen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
73 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
271 |
|
Sebastian Jespersen |
2003 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
57 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:11.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
124 |
|
Jonas Golczyk Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:13.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
20 |
|
Rasmus T Skalshøj |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
196 |
|
Annas Sallam |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
160 |
|
Sander Thygesen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:15.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Carl Faaborg Rytter |
2010 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
198 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
59 |
|
Julius Schumann Thrane |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:21.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
43 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
89 |
|
Hjalte Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
97 |
|
August Søjdis Svendsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
105 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
163 |
|
Hjalte Damgaard |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
159 |
|
Gustav Nordgaard |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
40 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
153 |
|
Johan Kirkeby |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
68 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
287 |
|
Thor Daugbjerg |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:37.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
149 |
|
Bertel Engholm Jøns Johansen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
93 |
|
Victor Mikkelsen |
2013 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
212 |
|
Albert Hoffmeyer |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
293 |
|
Jakob Munk Barfod |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
224 |
|
Gustav Dremstrup Stefansen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
70 |
|
Sebastian Ekström |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:44.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
199 |
|
Oskar Berg |
2012 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:45.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
88 |
|
Lauge Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:47.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
225 |
|
Andreas Schüsler Dethlefsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:58.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
62 |
|
Lei Andersen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
132 |
|
Mathias Jungersen |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
103 |
|
Silas Philip Kristensen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
237 |
|
Thor Schøne Nielsen |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
155 |
|
Philip Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
245 |
|
Emil Semic |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
86 |
|
Felix Pertl Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
95 |
|
Aleksandr Kudelko |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
131 |
|
Kristian Boutrup |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
241 |
|
Lucas Hirata |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
45 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:38.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
157 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Freya Ellebye |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
282 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:47.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
71 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:48.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
28 |
|
Jasmin Haaning |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
13 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:49.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
211 |
|
Cecilia Dolan |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
2:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:51.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
146 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:52.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
284 |
|
Liv Lade Keller |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:55.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
166 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:59.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:00.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
109 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
48 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:02.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
76 |
|
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:06.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
179 |
|
Johanne S. Geiger |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:08.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
195 |
|
Wiktoria Gawor |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:08.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
66 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
82 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:12.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
283 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
168 |
|
Wilma Karlberg |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
115 |
|
Lina Mohamad Ayadah |
2011 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:21.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
114 |
|
Katrine Jurlander Ovesen |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:22.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
18 |
|
Maja Carlson |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:23.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
90 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
150 |
|
Claire Kølbæk Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
145 |
|
Signe Hansen |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
3:30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
180 |
|
Karoline Pedersen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:30.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
3 |
|
Caroline Ishøi |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
116 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
113 |
|
Isabella Kimborg |
2010 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:44.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
112 |
|
Ilia Cornelia Christensen |
2012 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
4:05.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
154 |
|
Karla Edeling Tornvig Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
4:07.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
144 |
|
Ea Juul Brandt |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
133 |
|
Mai Skov |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
143 |
|
Josefine Berring Ekander |
2011 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
291 |
|
Salma Sophie Sigh Jeritslev |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
60 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Søren Winther Hald |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Martin Nygaard |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
196 |
|
Annas Sallam |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:34.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
73 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:34.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
125 |
|
Sebastian Stilling |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:37.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
161 |
|
Emil Valters Peca |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
210 |
|
Ebbe Sebastian Sparrewath |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
2:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
57 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:44.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
59 |
|
Julius Schumann Thrane |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:51.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
111 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
2:51.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
84 |
|
Magnus Lindberg |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:57.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
98 |
|
Liam Thomsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
65 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
167 |
|
Carl Christian Caben Sommer |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:06.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
217 |
|
Anton Søndergaard Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:06.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
83 |
|
William D. Lindberg |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:07.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
220 |
|
Bo Henriksen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
290 |
|
Bille Benjamin Drasbek |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
102 |
|
Magnus Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:19.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100 |
|
Mikkel Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
221 |
|
Anton Bjørn |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
85 |
|
Albert Pauli Andersen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
64 |
|
Lucas Timmermann |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:34.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
232 |
|
Simon Ryttersgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:39.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
292 |
|
William Bach Jakobsen |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:39.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
91 |
|
Jeppe Blach Damm |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:42.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
293 |
|
Jakob Munk Barfod |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:44.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
156 |
|
Tristan Thygesen Andersen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:51.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
58 |
|
Jonas Ilsøe Larsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:55.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
62 |
|
Lei Andersen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
4:24.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
46 |
|
August Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
8 |
|
Gertrude Grjunberga |
2005 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Karoline Andersen Krabbe |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
272 |
|
Mathilde Østergaard |
2004 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
285 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
127 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
35.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
259 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
42 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
53 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
Johanne Ishøi |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
38.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
63 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
110 |
|
Silke Østrup |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
40.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
120 |
|
Ellen Hjarsbæk Hansen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
165 |
|
Freya Jensen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Frida Møller Olesen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
41.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
119 |
|
Amalie Breum Nielsen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
42.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
284 |
|
Liv Lade Keller |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
74 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
175 |
|
Asta Klemmensen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
41 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
9 |
|
Ida Frost Baltzer |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
92 |
|
Katrine Wulf |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
171 |
|
Maya Kirkeby |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
44.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Caroline Ishøi |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
46.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
69 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
46.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
7 |
|
Ida Carlson |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
236 |
|
Andrea Mørk |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
48.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
47 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
48.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
72 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
54 |
|
Sophie Larsen |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
55 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
44 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
145 |
|
Signe Hansen |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
50.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
263 |
|
Amalie Sørensen |
2011 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
223 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
51.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Daria-Loana Panagachi-Tanasa |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
50 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
214 |
|
Iben Höhle Hjulskov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
229 |
|
Ida Demant Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
53.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
201 |
|
Klara Tambo |
2013 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
54.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
228 |
|
Alberte Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
57.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
30 |
|
Signe Rahn Jepsen |
2008 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
58.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
1 |
|
Anna Pripsø Larsen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
58.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
17 |
|
Lena Piontkowitz |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:01.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
22 |
|
Sophia Hause |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:01.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
21 |
|
Serena Melinte |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:05.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
11 |
|
Johanne Søjdis Petersen |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:05.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
194 |
|
Mikkeline Sørensen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
235 |
|
Bjørk Mejdahl Rotbøll |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
231 |
|
Anna Huynh Laursen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
16 |
|
Laura Juhl Larsen |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
258 |
|
Linda Lundblad |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
143 |
|
Josefine Berring Ekander |
2011 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
23 |
|
Thea Hause |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
243 |
|
Mathilde Petersen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
266 |
|
Julie Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
87 |
|
Amalie Albertsen-Evald |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
14 |
|
Julie Søjdis Petersen |
2013 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
233 |
|
Elvira Steen Sloth |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
238 |
|
Victoria Stensgaard Korsgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
126 |
|
Mads Drechsler |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
30.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
164 |
|
Felix Yung K Gotfredsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
183 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
184 |
|
Oliver Bennetsen |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
273 |
|
Niels Peter E. Sørensen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
123 |
|
Dan Skov |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
177 |
|
Laurits Romvig Schou |
2004 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
101 |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
163 |
|
Hjalte Damgaard |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
38.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
160 |
|
Sander Thygesen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
38.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
197 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
158 |
|
Magnus Karlberg |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
213 |
|
Søren B. Andersen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
219 |
|
Marcus Bilgrau |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
43.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
97 |
|
August Søjdis Svendsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
162 |
|
Gustav Falk Olesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
45.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
225 |
|
Andreas Schüsler Dethlefsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
45.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
52 |
|
Gustav Karlslund |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
46.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
269 |
|
Daniel Poulsen |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
159 |
|
Gustav Nordgaard |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
226 |
|
Hjálmar Freyr Hauksson |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
64 |
|
Lucas Timmermann |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
47.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
77 |
|
Patrick Ørskou Kristiansen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
48.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
40 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
155 |
|
Philip Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
105 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
48.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
242 |
|
Daniel Schüsler Dethlefsen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
49.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
68 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
50.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
95 |
|
Aleksandr Kudelko |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
51.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
88 |
|
Lauge Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
51.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
232 |
|
Simon Ryttersgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
52.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
224 |
|
Gustav Dremstrup Stefansen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
52.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
93 |
|
Victor Mikkelsen |
2013 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
199 |
|
Oskar Berg |
2012 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
218 |
|
Oliver Kassow |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
53.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
12 |
|
Jonathan Patuel Hansen |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
54.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
244 |
|
Alexander Kassow |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
54.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
100 |
|
Mikkel Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
55.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
287 |
|
Thor Daugbjerg |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
57.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
19 |
|
Mikkel Munk Ryttersgaard |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:00.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
70 |
|
Sebastian Ekström |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:00.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
289 |
|
Egon Johan Dannesboe |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:04.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
51 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:04.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
56 |
|
Jakob Wichmann Kristensen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:04.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
86 |
|
Felix Pertl Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
245 |
|
Emil Semic |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
75 |
|
Nicoline Kristiansen |
2002 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
256 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:03.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
182 |
|
Liv Hjorth Jørgensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:03.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
28 |
|
Jasmin Haaning |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:03.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
136 |
|
Andrea Kramer Liboriussen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:04.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
157 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
141 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:05.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
172 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:06.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
135 |
|
Alma Kruse |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:06.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
122 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:06.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
15 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
178 |
|
Ida Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:07.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
207 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:08.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
71 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
142 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
176 |
|
Melanie Frank |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
146 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:09.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
255 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:09.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
33 |
|
Mynte Haaning |
2009 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:09.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
280 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
66 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
29 |
|
Rikke Andresen |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
209 |
|
Johanne Schmidt Jensen |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
211 |
|
Cecilia Dolan |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:10.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
109 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:11.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
278 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
257 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
53 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
166 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
41 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
286 |
|
Philippa Vejby Krabbenhøft |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:13.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
48 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:13.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
18 |
|
Maja Carlson |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
49 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
147 |
|
Klara Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:14.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
96 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
120 |
|
Ellen Hjarsbæk Hansen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
9 |
|
Ida Frost Baltzer |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
216 |
|
Frida Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
134 |
|
Filippa Fleng |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:17.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
23 |
|
Thea Hause |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
174 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:18.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
119 |
|
Amalie Breum Nielsen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:18.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
55 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
236 |
|
Andrea Mørk |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:19.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
258 |
|
Linda Lundblad |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
90 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
50 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
283 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:21.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
151 |
|
Freja Ane Nielsen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:21.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
69 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:22.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
266 |
|
Julie Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
72 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:24.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
133 |
|
Mai Skov |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
180 |
|
Karoline Pedersen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:25.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
130 |
|
Astrid Hjarsbæk Hansen |
2012 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
203 |
|
Victoria Damgaard |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
200 |
|
Laura Sommer Bendtsen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:26.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
288 |
|
Emma Nyby |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
173 |
|
Sif Klarskov Nielsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
228 |
|
Alberte Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
204 |
|
Victoria Olsen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:31.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
214 |
|
Iben Höhle Hjulskov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
115 |
|
Lina Mohamad Ayadah |
2011 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
265 |
|
Emma Larsen |
2010 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
194 |
|
Mikkeline Sørensen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
234 |
|
Clara Mejdahl Rotbøll |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:38.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
202 |
|
Sofie Kirstine Elverløv |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:38.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
150 |
|
Claire Kølbæk Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:39.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
239 |
|
Mathilde Frandsen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
21 |
|
Serena Melinte |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:39.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
54 |
|
Sophie Larsen |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:40.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
87 |
|
Amalie Albertsen-Evald |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
7 |
|
Ida Carlson |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
233 |
|
Elvira Steen Sloth |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
243 |
|
Mathilde Petersen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:46.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
169 |
|
Emma-Oline Sanchez Madsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:46.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
30 |
|
Signe Rahn Jepsen |
2008 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:53.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
235 |
|
Bjørk Mejdahl Rotbøll |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:57.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
11 |
|
Johanne Søjdis Petersen |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:59.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
61 |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:59.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
36 |
|
Sigurbjørg Jonsdottir |
2008 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
264 |
|
Naja Kielberg |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
104 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
22 |
|
Sophia Hause |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
117 |
|
Sophus Hans Christian Møbjerg Diinhoff Henningsen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
54.42 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
268 |
|
Boje Fokkink |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
55.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
128 |
|
Søren Winther Hald |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
55.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
57.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
208 |
|
Thomas Emil Højrup |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
58.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
67 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
58.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
270 |
|
Oliver Fokkink |
2003 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
59.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
27 |
|
Noah Brendholdt |
2004 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
59.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
196 |
|
Annas Sallam |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
267 |
|
Kasper Larsen |
2002 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
158 |
|
Magnus Karlberg |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:00.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
210 |
|
Ebbe Sebastian Sparrewath |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:02.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
269 |
|
Daniel Poulsen |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:02.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
261 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:03.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
20 |
|
Rasmus T Skalshøj |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:03.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
125 |
|
Sebastian Stilling |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:03.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
73 |
|
William Hother Jensen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
177 |
|
Laurits Romvig Schou |
2004 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:03.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
118 |
|
Martin Nygaard |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
124 |
|
Jonas Golczyk Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:04.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
197 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:04.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
213 |
|
Søren B. Andersen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:04.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
271 |
|
Sebastian Jespersen |
2003 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:04.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
35 |
|
Kasper Langhoff Christensen |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
161 |
|
Emil Valters Peca |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:05.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
111 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:05.29 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
198 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:10.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
98 |
|
Liam Thomsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
212 |
|
Albert Hoffmeyer |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
34 |
|
Carl Faaborg Rytter |
2010 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
65 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:12.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
215 |
|
Ethan Clausen Skov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
102 |
|
Magnus Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
89 |
|
Hjalte Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
167 |
|
Carl Christian Caben Sommer |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
222 |
|
Frederik Lauritz Thomsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
43 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:14.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
217 |
|
Anton Søndergaard Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:14.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
219 |
|
Marcus Bilgrau |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
83 |
|
William D. Lindberg |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
52 |
|
Gustav Karlslund |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
85 |
|
Albert Pauli Andersen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
221 |
|
Anton Bjørn |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
153 |
|
Johan Kirkeby |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
262 |
|
Petro Orlovskyy |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
148 |
|
Alexander Schwaner |
2013 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:23.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
237 |
|
Thor Schøne Nielsen |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
46 |
|
August Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:25.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
91 |
|
Jeppe Blach Damm |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:26.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
62 |
|
Lei Andersen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
149 |
|
Bertel Engholm Jøns Johansen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
58 |
|
Jonas Ilsøe Larsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
68 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
77 |
|
Patrick Ørskou Kristiansen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
241 |
|
Lucas Hirata |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
70 |
|
Sebastian Ekström |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
132 |
|
Mathias Jungersen |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
94 |
|
Emil Treldal Dige |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:35.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
19 |
|
Mikkel Munk Ryttersgaard |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
131 |
|
Kristian Boutrup |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
244 |
|
Alexander Kassow |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
245 |
|
Emil Semic |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
155 |
|
Philip Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:39.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
12 |
|
Jonathan Patuel Hansen |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
152 |
|
Johan Fjord Kristensen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
103 |
|
Silas Philip Kristensen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
56 |
|
Jakob Wichmann Kristensen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:52.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
51 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4x50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
276 |
|
Grindsted Piger 1 |
2004 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
137 |
|
HSC Dragons 1 |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
78 |
|
Odder Smileys |
2002 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
192 |
|
Astas aber |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
79 |
|
Odder Smileys 2 |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
24 |
|
Struer Piger 1 |
2005 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
191 |
|
Oskars orangestænger |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:26.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
296 |
|
Aarhus Swim Piger 3 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
189 |
|
Pias piger |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
140 |
|
HSC Dragons 2 |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:34.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
25 |
|
Struer Piger 2 |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:37.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
190 |
|
Johannes' julemænd |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
298 |
|
Aarhus Swim Piger 5 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
247 |
|
Aalborg Piger 1 |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
277 |
|
Grindsted Piger 2 |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:49.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
206 |
|
Helt Væk |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:52.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
248 |
|
Aalborg Piger 2 |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:55.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
188 |
|
Sigurds spækhuggere |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:57.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
295 |
|
Aarhus Swim Piger 2 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:59.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
26 |
|
Struer Piger 3 |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
250 |
|
Aalborg Piger 4 |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
297 |
|
Aarhus Swim Piger 4 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
294 |
|
Aarhus Swim Piger 1 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
249 |
|
Aalborg Piger 3 |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4x50m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
138 |
|
HSC Dragons 1 |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
274 |
|
Grindsted Drenge 1 |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:00.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
193 |
|
Herning Killerwhales |
2004 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:04.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
80 |
|
Odder Smileys |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:04.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
106 |
|
ISK 1 |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
205 |
|
Tuc Tuc Banden |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:22.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
275 |
|
Grindsted Drenge 2 |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
186 |
|
Johannes' jordegern |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
139 |
|
HSC Dragons 2 |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Odder Smileys 2 |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:33.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
251 |
|
Aalborg Drenge 1 |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
252 |
|
Aalborg Drenge 2 |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
299 |
|
Aarhus Swim Drenge 1 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:46.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
108 |
|
ISK 2 |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:48.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
185 |
|
Astas Aborrer |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
253 |
|
Aalborg Drenge 3 |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:58.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
300 |
|
Aarhus Swim Drenge 2 |
2009 |
Aarhus Swim |
DEN |
3:05.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
301 |
|
Aarhus Swim Drenge 4 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
3:10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
254 |
|
Aalborg Drenge 4 |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
187 |
|
Oskars Oddere |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
141 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
256 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
31 |
|
Freya Ellebye |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
Gertrude Grjunberga |
2005 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
146 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
176 |
|
Melanie Frank |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
136 |
|
Andrea Kramer Liboriussen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:17.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
121 |
|
Karoline Andersen Krabbe |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:18.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
135 |
|
Alma Kruse |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
165 |
|
Freya Jensen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:24.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
71 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
10 |
|
Johanne Ishøi |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
257 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:28.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
49 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:28.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
76 |
|
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:28.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
284 |
|
Liv Lade Keller |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
41 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
122 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:31.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
23 |
|
Thea Hause |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
283 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
96 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:38.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
69 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
66 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:38.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
90 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
110 |
|
Silke Østrup |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:44.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
18 |
|
Maja Carlson |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
150 |
|
Claire Kølbæk Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:50.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
116 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
154 |
|
Karla Edeling Tornvig Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:58.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4 |
|
Daria-Loana Panagachi-Tanasa |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:05.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
113 |
|
Isabella Kimborg |
2010 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
133 |
|
Mai Skov |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
204 |
|
Victoria Olsen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
134 |
|
Filippa Fleng |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
1 |
|
Anna Pripsø Larsen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.09 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
117 |
|
Sophus Hans Christian Møbjerg Diinhoff Henningsen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:01.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Søren Winther Hald |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:03.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Martin Nygaard |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:07.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
210 |
|
Ebbe Sebastian Sparrewath |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:08.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
101 |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:08.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
60 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
162 |
|
Gustav Falk Olesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
123 |
|
Dan Skov |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
124 |
|
Jonas Golczyk Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
261 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
57 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:17.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
111 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:18.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
160 |
|
Sander Thygesen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:24.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
213 |
|
Søren B. Andersen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
85 |
|
Albert Pauli Andersen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
292 |
|
William Bach Jakobsen |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
198 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
289 |
|
Egon Johan Dannesboe |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:50.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
159 |
|
Gustav Nordgaard |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:51.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
132 |
|
Mathias Jungersen |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
94 |
|
Emil Treldal Dige |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
2:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
58 |
|
Jonas Ilsøe Larsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
95 |
|
Aleksandr Kudelko |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
222 |
|
Frederik Lauritz Thomsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
59 |
|
Julius Schumann Thrane |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
20 |
|
Rasmus T Skalshøj |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
217 |
|
Anton Søndergaard Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
97 |
|
August Søjdis Svendsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
62 |
|
Lei Andersen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
105 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
75 |
|
Nicoline Kristiansen |
2002 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
255 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
32.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
182 |
|
Liv Hjorth Jørgensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
256 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
282 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
45 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
34.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
207 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
34.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
142 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
34.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
172 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
74 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
178 |
|
Ida Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
157 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
48 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
211 |
|
Cecilia Dolan |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
285 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
36.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
286 |
|
Philippa Vejby Krabbenhøft |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
175 |
|
Asta Klemmensen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
174 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
209 |
|
Johanne Schmidt Jensen |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
49 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
147 |
|
Klara Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
38.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
15 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
39.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
130 |
|
Astrid Hjarsbæk Hansen |
2012 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
39.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
92 |
|
Katrine Wulf |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
6 |
|
Frida Møller Olesen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
41 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
179 |
|
Johanne S. Geiger |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
40.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
66 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
9 |
|
Ida Frost Baltzer |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
223 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
36 |
|
Sigurbjørg Jonsdottir |
2008 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
216 |
|
Frida Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
236 |
|
Andrea Mørk |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
23 |
|
Thea Hause |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
69 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
195 |
|
Wiktoria Gawor |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
41.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
72 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
180 |
|
Karoline Pedersen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
41.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
82 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
42.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
230 |
|
Signe Mørch |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
50 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
203 |
|
Victoria Damgaard |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
42.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
240 |
|
Klara Milthers |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
42.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
173 |
|
Sif Klarskov Nielsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
55 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
43.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
229 |
|
Ida Demant Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
151 |
|
Freja Ane Nielsen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
44.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
288 |
|
Emma Nyby |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
44.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
266 |
|
Julie Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
45.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
258 |
|
Linda Lundblad |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
228 |
|
Alberte Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
265 |
|
Emma Larsen |
2010 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
46.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
143 |
|
Josefine Berring Ekander |
2011 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
169 |
|
Emma-Oline Sanchez Madsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
46.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
144 |
|
Ea Juul Brandt |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
5 |
|
Ellen Jensen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
264 |
|
Naja Kielberg |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
47.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
239 |
|
Mathilde Frandsen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
47.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
200 |
|
Laura Sommer Bendtsen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
47.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
87 |
|
Amalie Albertsen-Evald |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
48.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
214 |
|
Iben Höhle Hjulskov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
48.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
104 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
204 |
|
Victoria Olsen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
1 |
|
Anna Pripsø Larsen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
50.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
30 |
|
Signe Rahn Jepsen |
2008 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
51.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
243 |
|
Mathilde Petersen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
51.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
201 |
|
Klara Tambo |
2013 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
22 |
|
Sophia Hause |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
52.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
202 |
|
Sofie Kirstine Elverløv |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
52.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
194 |
|
Mikkeline Sørensen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
53.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
112 |
|
Ilia Cornelia Christensen |
2012 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
53.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
233 |
|
Elvira Steen Sloth |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
56.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
54 |
|
Sophie Larsen |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
57.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
11 |
|
Johanne Søjdis Petersen |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
59.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
61 |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:00.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
231 |
|
Anna Huynh Laursen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:03.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
235 |
|
Bjørk Mejdahl Rotbøll |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
2 |
|
Arja Bosnjak |
2013 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
16 |
|
Laura Juhl Larsen |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
21 |
|
Serena Melinte |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
14 |
|
Julie Søjdis Petersen |
2013 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
67 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
29.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
208 |
|
Thomas Emil Højrup |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
271 |
|
Sebastian Jespersen |
2003 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
30.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
164 |
|
Felix Yung K Gotfredsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
270 |
|
Oliver Fokkink |
2003 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
267 |
|
Kasper Larsen |
2002 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
57 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
161 |
|
Emil Valters Peca |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
158 |
|
Magnus Karlberg |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
177 |
|
Laurits Romvig Schou |
2004 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
35.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Kasper Langhoff Christensen |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
34 |
|
Carl Faaborg Rytter |
2010 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
260 |
|
Jakob Stærmose |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
37.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
43 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
261 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
37.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
102 |
|
Magnus Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
39.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
98 |
|
Liam Thomsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
84 |
|
Magnus Lindberg |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
39.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
163 |
|
Hjalte Damgaard |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
40.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
222 |
|
Frederik Lauritz Thomsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
292 |
|
William Bach Jakobsen |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
40.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
89 |
|
Hjalte Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
41.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100 |
|
Mikkel Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
290 |
|
Bille Benjamin Drasbek |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
41.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
262 |
|
Petro Orlovskyy |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
40 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
42.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
237 |
|
Thor Schøne Nielsen |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
91 |
|
Jeppe Blach Damm |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
43.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
93 |
|
Victor Mikkelsen |
2013 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
43.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
149 |
|
Bertel Engholm Jøns Johansen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
77 |
|
Patrick Ørskou Kristiansen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
226 |
|
Hjálmar Freyr Hauksson |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
68 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
224 |
|
Gustav Dremstrup Stefansen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
199 |
|
Oskar Berg |
2012 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
45.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
293 |
|
Jakob Munk Barfod |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
45.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
215 |
|
Ethan Clausen Skov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
46.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
287 |
|
Thor Daugbjerg |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
156 |
|
Tristan Thygesen Andersen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
47.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
242 |
|
Daniel Schüsler Dethlefsen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
70 |
|
Sebastian Ekström |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
47.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
232 |
|
Simon Ryttersgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
19 |
|
Mikkel Munk Ryttersgaard |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
58 |
|
Jonas Ilsøe Larsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
221 |
|
Anton Bjørn |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
48.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
244 |
|
Alexander Kassow |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
51 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
49.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
131 |
|
Kristian Boutrup |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
49.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
155 |
|
Philip Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
50.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
225 |
|
Andreas Schüsler Dethlefsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
50.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
148 |
|
Alexander Schwaner |
2013 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
50.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
245 |
|
Emil Semic |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
52.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
152 |
|
Johan Fjord Kristensen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:08.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
86 |
|
Felix Pertl Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
8 |
|
Gertrude Grjunberga |
2005 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:41.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Karoline Andersen Krabbe |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:43.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:54.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
31 |
|
Freya Ellebye |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:59.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
285 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:02.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:04.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
259 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
3:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
39 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:05.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
13 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:05.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
53 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
110 |
|
Silke Østrup |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:08.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
63 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:09.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
166 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
227 |
|
Annamai Dybdal |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
71 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
6 |
|
Frida Møller Olesen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:21.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
133 |
|
Mai Skov |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
3:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
165 |
|
Freya Jensen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
3 |
|
Caroline Ishøi |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
74 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
48 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:31.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
7 |
|
Ida Carlson |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
3:31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
109 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
3:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
44 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
47 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
240 |
|
Klara Milthers |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:50.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
114 |
|
Katrine Jurlander Ovesen |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
4:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
115 |
|
Lina Mohamad Ayadah |
2011 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
4:02.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
4 |
|
Daria-Loana Panagachi-Tanasa |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
4:02.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
201 |
|
Klara Tambo |
2013 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
4:03.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
243 |
|
Mathilde Petersen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
54 |
|
Sophie Larsen |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
291 |
|
Salma Sophie Sigh Jeritslev |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
233 |
|
Elvira Steen Sloth |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
238 |
|
Victoria Stensgaard Korsgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.10 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
126 |
|
Mads Drechsler |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
183 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:36.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
125 |
|
Sebastian Stilling |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
212 |
|
Albert Hoffmeyer |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
3:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
197 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
3:15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
59 |
|
Julius Schumann Thrane |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
65 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:26.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
219 |
|
Marcus Bilgrau |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:27.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
52 |
|
Gustav Karlslund |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:27.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
225 |
|
Andreas Schüsler Dethlefsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
83 |
|
William D. Lindberg |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
40 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:44.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
46 |
|
August Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:46.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
221 |
|
Anton Bjørn |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:50.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
68 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:51.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
155 |
|
Philip Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:53.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
220 |
|
Bo Henriksen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
242 |
|
Daniel Schüsler Dethlefsen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:58.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
91 |
|
Jeppe Blach Damm |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
4:02.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
88 |
|
Lauge Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
4:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
12 |
|
Jonathan Patuel Hansen |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
4:06.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
241 |
|
Lucas Hirata |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
62 |
|
Lei Andersen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
4:58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
84 |
|
Magnus Lindberg |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
103 |
|
Silas Philip Kristensen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
77 |
|
Patrick Ørskou Kristiansen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
218 |
|
Oliver Kassow |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
217 |
|
Anton Søndergaard Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
86 |
|
Felix Pertl Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
182 |
|
Liv Hjorth Jørgensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
122 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
272 |
|
Mathilde Østergaard |
2004 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
75 |
|
Nicoline Kristiansen |
2002 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
207 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
141 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
28 |
|
Jasmin Haaning |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
136 |
|
Andrea Kramer Liboriussen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
71 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:16.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
172 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
146 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
135 |
|
Alma Kruse |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
109 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:18.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
255 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:18.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
211 |
|
Cecilia Dolan |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:18.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
13 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
33 |
|
Mynte Haaning |
2009 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:19.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
29 |
|
Rikke Andresen |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:20.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
10 |
|
Johanne Ishøi |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
42 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
175 |
|
Asta Klemmensen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
286 |
|
Philippa Vejby Krabbenhøft |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:21.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
284 |
|
Liv Lade Keller |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
15 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
259 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:23.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
66 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:23.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
257 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
147 |
|
Klara Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
82 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
96 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:25.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
92 |
|
Katrine Wulf |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:25.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
49 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:26.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
119 |
|
Amalie Breum Nielsen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
6 |
|
Frida Møller Olesen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
179 |
|
Johanne S. Geiger |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:27.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
168 |
|
Wilma Karlberg |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
236 |
|
Andrea Mørk |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
216 |
|
Frida Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
9 |
|
Ida Frost Baltzer |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:28.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
283 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
195 |
|
Wiktoria Gawor |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
227 |
|
Annamai Dybdal |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
223 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
18 |
|
Maja Carlson |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
114 |
|
Katrine Jurlander Ovesen |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
69 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
209 |
|
Johanne Schmidt Jensen |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
23 |
|
Thea Hause |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
171 |
|
Maya Kirkeby |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
90 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:31.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
50 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:32.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
230 |
|
Signe Mørch |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
151 |
|
Freja Ane Nielsen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
150 |
|
Claire Kølbæk Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:32.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
44 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:32.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
180 |
|
Karoline Pedersen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
258 |
|
Linda Lundblad |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
291 |
|
Salma Sophie Sigh Jeritslev |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
3 |
|
Caroline Ishøi |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
55 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
115 |
|
Lina Mohamad Ayadah |
2011 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
72 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:36.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
7 |
|
Ida Carlson |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
116 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:37.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
154 |
|
Karla Edeling Tornvig Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:39.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
145 |
|
Signe Hansen |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:40.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
129 |
|
Rihanna Lillevang |
2011 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:40.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
169 |
|
Emma-Oline Sanchez Madsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:41.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
47 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:41.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
130 |
|
Astrid Hjarsbæk Hansen |
2012 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
214 |
|
Iben Höhle Hjulskov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
5 |
|
Ellen Jensen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:44.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
229 |
|
Ida Demant Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:45.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
265 |
|
Emma Larsen |
2010 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:45.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
200 |
|
Laura Sommer Bendtsen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
288 |
|
Emma Nyby |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
144 |
|
Ea Juul Brandt |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
1:48.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
228 |
|
Alberte Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
1 |
|
Anna Pripsø Larsen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:50.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
112 |
|
Ilia Cornelia Christensen |
2012 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:50.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
194 |
|
Mikkeline Sørensen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:55.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
266 |
|
Julie Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:56.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
104 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:00.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
87 |
|
Amalie Albertsen-Evald |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
113 |
|
Isabella Kimborg |
2010 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
54 |
|
Sophie Larsen |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
234 |
|
Clara Mejdahl Rotbøll |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
11 |
|
Johanne Søjdis Petersen |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
22 |
|
Sophia Hause |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
235 |
|
Bjørk Mejdahl Rotbøll |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
263 |
|
Amalie Sørensen |
2011 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
202 |
|
Sofie Kirstine Elverløv |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
264 |
|
Naja Kielberg |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
238 |
|
Victoria Stensgaard Korsgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
61 |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
126 |
|
Mads Drechsler |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
59.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
128 |
|
Søren Winther Hald |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:04.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
117 |
|
Sophus Hans Christian Møbjerg Diinhoff Henningsen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:04.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Noah Brendholdt |
2004 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
123 |
|
Dan Skov |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:09.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
273 |
|
Niels Peter E. Sørensen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
124 |
|
Jonas Golczyk Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
161 |
|
Emil Valters Peca |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:14.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
269 |
|
Daniel Poulsen |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
160 |
|
Sander Thygesen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Gustav Falk Olesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
213 |
|
Søren B. Andersen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
57 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:16.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
20 |
|
Rasmus T Skalshøj |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:16.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
35 |
|
Kasper Langhoff Christensen |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
111 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
1:17.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
197 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
32 |
|
Adam Kristensen |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
198 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
34 |
|
Carl Faaborg Rytter |
2010 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
212 |
|
Albert Hoffmeyer |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
1:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
177 |
|
Laurits Romvig Schou |
2004 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
98 |
|
Liam Thomsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
167 |
|
Carl Christian Caben Sommer |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
65 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
163 |
|
Hjalte Damgaard |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:25.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
217 |
|
Anton Søndergaard Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:26.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
220 |
|
Bo Henriksen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:26.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
219 |
|
Marcus Bilgrau |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
52 |
|
Gustav Karlslund |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:27.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
89 |
|
Hjalte Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
85 |
|
Albert Pauli Andersen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
43 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
215 |
|
Ethan Clausen Skov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:29.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
97 |
|
August Søjdis Svendsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
40 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
102 |
|
Magnus Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:32.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
290 |
|
Bille Benjamin Drasbek |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
153 |
|
Johan Kirkeby |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
226 |
|
Hjálmar Freyr Hauksson |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:33.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
100 |
|
Mikkel Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
292 |
|
William Bach Jakobsen |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
46 |
|
August Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:37.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
242 |
|
Daniel Schüsler Dethlefsen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
159 |
|
Gustav Nordgaard |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:37.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
148 |
|
Alexander Schwaner |
2013 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
105 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
232 |
|
Simon Ryttersgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
224 |
|
Gustav Dremstrup Stefansen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
95 |
|
Aleksandr Kudelko |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
1:40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
93 |
|
Victor Mikkelsen |
2013 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
68 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:41.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
293 |
|
Jakob Munk Barfod |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:41.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
156 |
|
Tristan Thygesen Andersen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
237 |
|
Thor Schøne Nielsen |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:43.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
287 |
|
Thor Daugbjerg |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
88 |
|
Lauge Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
289 |
|
Egon Johan Dannesboe |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
1:45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
58 |
|
Jonas Ilsøe Larsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
199 |
|
Oskar Berg |
2012 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
1:46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
62 |
|
Lei Andersen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:51.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
244 |
|
Alexander Kassow |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:52.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
149 |
|
Bertel Engholm Jøns Johansen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:53.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
131 |
|
Kristian Boutrup |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:53.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
245 |
|
Emil Semic |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:56.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
241 |
|
Lucas Hirata |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:56.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
94 |
|
Emil Treldal Dige |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:56.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
51 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:09.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
103 |
|
Silas Philip Kristensen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
70 |
|
Sebastian Ekström |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
77 |
|
Patrick Ørskou Kristiansen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
19 |
|
Mikkel Munk Ryttersgaard |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
12 |
|
Jonathan Patuel Hansen |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.11 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
31 |
|
Freya Ellebye |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:50.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
176 |
|
Melanie Frank |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
282 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
39 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:59.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
63 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
166 |
|
Caroline R. Frandsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:20.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
45 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
174 |
|
Louise Jeppesen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
76 |
|
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
284 |
|
Liv Lade Keller |
2009 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
13 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
173 |
|
Sif Klarskov Nielsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
48 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
118 |
|
Martin Nygaard |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
67 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
183 |
|
Lasse Hjorth Jørgensen |
2006 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:35.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
60 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
210 |
|
Ebbe Sebastian Sparrewath |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
2:55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
52 |
|
Gustav Karlslund |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
4:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
255 |
|
Josefine Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:38.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
157 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
39 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
141 |
|
Sophie Hvergel |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:44.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
142 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
2:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
176 |
|
Melanie Frank |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Ida Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:47.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
282 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
2:48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
76 |
|
Katrine Skyt Nielsen |
2003 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
15 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:53.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
175 |
|
Asta Klemmensen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:54.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
74 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
63 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:58.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
147 |
|
Klara Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
211 |
|
Cecilia Dolan |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
3:01.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
92 |
|
Katrine Wulf |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:03.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
216 |
|
Frida Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:08.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
41 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:09.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
223 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:10.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
256 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
3:12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
82 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
44 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
3:15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
180 |
|
Karoline Pedersen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
168 |
|
Wilma Karlberg |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
240 |
|
Klara Milthers |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
90 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
171 |
|
Maya Kirkeby |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:24.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
143 |
|
Josefine Berring Ekander |
2011 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
3:30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
234 |
|
Clara Mejdahl Rotbøll |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
203 |
|
Victoria Damgaard |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
4:12.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
151 |
|
Freja Ane Nielsen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
239 |
|
Mathilde Frandsen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
112 |
|
Ilia Cornelia Christensen |
2012 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
150 |
|
Claire Kølbæk Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
145 |
|
Signe Hansen |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
288 |
|
Emma Nyby |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
154 |
|
Karla Edeling Tornvig Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
67 |
|
Nikolaj Rasmussen |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
60 |
|
Kasper Lisberg |
2007 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:24.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
208 |
|
Thomas Emil Højrup |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
2:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
158 |
|
Magnus Karlberg |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
2:46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
124 |
|
Jonas Golczyk Jensen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:49.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
59 |
|
Julius Schumann Thrane |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
August Søjdis Svendsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:00.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
102 |
|
Magnus Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:08.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
84 |
|
Magnus Lindberg |
2008 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
218 |
|
Oliver Kassow |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
3:09.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
167 |
|
Carl Christian Caben Sommer |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
3:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100 |
|
Mikkel Søjdis Svendsen |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
3:16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
91 |
|
Jeppe Blach Damm |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
3:20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
293 |
|
Jakob Munk Barfod |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
289 |
|
Egon Johan Dannesboe |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
3:45.08 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
260 |
|
Jakob Stærmose |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
3:55.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
170 |
|
Alexander Yung K. Gotfredsen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
4:07.32 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
98 |
|
Liam Thomsen |
2009 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
88 |
|
Lauge Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
83 |
|
William D. Lindberg |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
219 |
|
Marcus Bilgrau |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
85 |
|
Albert Pauli Andersen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
287 |
|
Thor Daugbjerg |
2010 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
244 |
|
Alexander Kassow |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
256 |
|
Maria Møberg Nielsen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Gertrude Grjunberga |
2005 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
74 |
|
Zenia Maria Jakobsen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
172 |
|
Stephanie de Bruijn |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
75 |
|
Nicoline Kristiansen |
2002 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
28.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
122 |
|
Victoria Andersen Krabbe |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Jasmin Haaning |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Andrea Kramer Liboriussen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
182 |
|
Liv Hjorth Jørgensen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
29.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
135 |
|
Alma Kruse |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
109 |
|
Silja Bregenov |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
29.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
272 |
|
Mathilde Østergaard |
2004 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
285 |
|
Anna Katrine Willems |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
29.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
121 |
|
Karoline Andersen Krabbe |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
29.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Astrid V. Petersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
157 |
|
Karoline Iversen |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
30.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
207 |
|
Rosa Crone |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
142 |
|
Nanna Rønnow |
2008 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
209 |
|
Johanne Schmidt Jensen |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
178 |
|
Ida Buur Ovesen |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
30.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
33 |
|
Mynte Haaning |
2009 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
31.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
127 |
|
Silje Drechsler |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
31.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
146 |
|
Carlijn Loeven |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
31.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
15 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
31.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
42 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
71 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
10 |
|
Johanne Ishøi |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
13 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
165 |
|
Freya Jensen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
48 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
41 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
259 |
|
Anne Sørensen |
2008 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
110 |
|
Silke Østrup |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
257 |
|
Cecilie Nielsen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
32.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
49 |
|
Emilia Bjørn Augustinussen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
32.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
53 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
133 |
|
Mai Skov |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
66 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
33.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
29 |
|
Rikke Andresen |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
33.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
286 |
|
Philippa Vejby Krabbenhøft |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
33.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
120 |
|
Ellen Hjarsbæk Hansen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
96 |
|
Anna Nesine Laursen |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
18 |
|
Maja Carlson |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
119 |
|
Amalie Breum Nielsen |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
23 |
|
Thea Hause |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
9 |
|
Ida Frost Baltzer |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
283 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
179 |
|
Johanne S. Geiger |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
236 |
|
Andrea Mørk |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
34.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
116 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Frida Møller Olesen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
230 |
|
Signe Mørch |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
258 |
|
Linda Lundblad |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
35.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
50 |
|
Esther Greve |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
35.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
266 |
|
Julie Hansen |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
55 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
195 |
|
Wiktoria Gawor |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
36.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
114 |
|
Katrine Jurlander Ovesen |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
36.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
69 |
|
Philippa Bjørn Augustinussen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
36.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
130 |
|
Astrid Hjarsbæk Hansen |
2012 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
36.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
134 |
|
Filippa Fleng |
2009 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
36.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
291 |
|
Salma Sophie Sigh Jeritslev |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
203 |
|
Victoria Damgaard |
2009 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
227 |
|
Annamai Dybdal |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
72 |
|
Sophia Damberg |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
145 |
|
Signe Hansen |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
129 |
|
Rihanna Lillevang |
2011 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
36 |
|
Sigurbjørg Jonsdottir |
2008 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
38.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
229 |
|
Ida Demant Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
143 |
|
Josefine Berring Ekander |
2011 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
38.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
115 |
|
Lina Mohamad Ayadah |
2011 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
7 |
|
Ida Carlson |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
200 |
|
Laura Sommer Bendtsen |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
38.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
204 |
|
Victoria Olsen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
3 |
|
Caroline Ishøi |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
39.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
169 |
|
Emma-Oline Sanchez Madsen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
263 |
|
Amalie Sørensen |
2011 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
228 |
|
Alberte Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
40.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
44 |
|
Asta Vinther Pedersen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
40.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
264 |
|
Naja Kielberg |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
214 |
|
Iben Höhle Hjulskov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
41.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
47 |
|
Clara Nielsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
30 |
|
Signe Rahn Jepsen |
2008 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
41.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Ellen Jensen |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
41.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
104 |
|
Linn Kristine Banggaard |
2012 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
41.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
54 |
|
Sophie Larsen |
2013 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
201 |
|
Klara Tambo |
2013 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
43.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
239 |
|
Mathilde Frandsen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
43.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
21 |
|
Serena Melinte |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
234 |
|
Clara Mejdahl Rotbøll |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
43.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
194 |
|
Mikkeline Sørensen |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
44.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
144 |
|
Ea Juul Brandt |
2010 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
45.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
202 |
|
Sofie Kirstine Elverløv |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
46.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
243 |
|
Mathilde Petersen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
61 |
|
Laura Lausdahl |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
47.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
17 |
|
Lena Piontkowitz |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
113 |
|
Isabella Kimborg |
2010 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
54.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
235 |
|
Bjørk Mejdahl Rotbøll |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:01.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
231 |
|
Anna Huynh Laursen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:06.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
11 |
|
Johanne Søjdis Petersen |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
22 |
|
Sophia Hause |
2012 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
4 |
|
Daria-Loana Panagachi-Tanasa |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
233 |
|
Elvira Steen Sloth |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
16 |
|
Laura Juhl Larsen |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
2 |
|
Arja Bosnjak |
2013 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
14 |
|
Julie Søjdis Petersen |
2013 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
238 |
|
Victoria Stensgaard Korsgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
87 |
|
Amalie Albertsen-Evald |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
268 |
|
Boje Fokkink |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Sophus Hans Christian Møbjerg Diinhoff Henningsen |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
25.21 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
128 |
|
Søren Winther Hald |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
126 |
|
Mads Drechsler |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
25.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
270 |
|
Oliver Fokkink |
2003 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
25.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Patrick Gadeberg |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
123 |
|
Dan Skov |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
26.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
208 |
|
Thomas Emil Højrup |
2007 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
273 |
|
Niels Peter E. Sørensen |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
267 |
|
Kasper Larsen |
2002 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
269 |
|
Daniel Poulsen |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Noah Brendholdt |
2004 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
271 |
|
Sebastian Jespersen |
2003 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
118 |
|
Martin Nygaard |
2008 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
177 |
|
Laurits Romvig Schou |
2004 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
261 |
|
Niels Bjerrum |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
20 |
|
Rasmus T Skalshøj |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
158 |
|
Magnus Karlberg |
2007 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
210 |
|
Ebbe Sebastian Sparrewath |
2005 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
28.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
197 |
|
Adam Sallam |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
28.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
213 |
|
Søren B. Andersen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
111 |
|
Jakob Rickers |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
28.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
125 |
|
Sebastian Stilling |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
35 |
|
Kasper Langhoff Christensen |
2007 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
161 |
|
Emil Valters Peca |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
260 |
|
Jakob Stærmose |
2007 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
32 |
|
Adam Kristensen |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
57 |
|
Johannes Brixen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
160 |
|
Sander Thygesen |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
212 |
|
Albert Hoffmeyer |
2008 |
Aarhus Idrætsforening Af 1900 |
DEN |
31.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
163 |
|
Hjalte Damgaard |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
31.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
167 |
|
Carl Christian Caben Sommer |
2008 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
262 |
|
Petro Orlovskyy |
2009 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
34 |
|
Carl Faaborg Rytter |
2010 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
198 |
|
Eddie Berg |
2010 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
65 |
|
Mads Vestergaard |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
43 |
|
Asger Herbsleb |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
215 |
|
Ethan Clausen Skov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
89 |
|
Hjalte Amtorp |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
220 |
|
Bo Henriksen |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
83 |
|
William D. Lindberg |
2009 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
34.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
222 |
|
Frederik Lauritz Thomsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
35.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
159 |
|
Gustav Nordgaard |
2009 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
52 |
|
Gustav Karlslund |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
35.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
40 |
|
Alfred Schumann Thrane |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
36.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
290 |
|
Bille Benjamin Drasbek |
2011 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
36.46 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
218 |
|
Oliver Kassow |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
199 |
|
Oskar Berg |
2012 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
156 |
|
Tristan Thygesen Andersen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
37.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
46 |
|
August Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
226 |
|
Hjálmar Freyr Hauksson |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
225 |
|
Andreas Schüsler Dethlefsen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
70 |
|
Sebastian Ekström |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
105 |
|
William Fenger Biel |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
77 |
|
Patrick Ørskou Kristiansen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
68 |
|
Oliver Møller-Hansen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
38.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
224 |
|
Gustav Dremstrup Stefansen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
38.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
149 |
|
Bertel Engholm Jøns Johansen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
241 |
|
Lucas Hirata |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
58 |
|
Jonas Ilsøe Larsen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
148 |
|
Alexander Schwaner |
2013 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
232 |
|
Simon Ryttersgaard |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
39.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
62 |
|
Lei Andersen |
2012 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
237 |
|
Thor Schøne Nielsen |
2013 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
221 |
|
Anton Bjørn |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
153 |
|
Johan Kirkeby |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
40.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
155 |
|
Philip Jensen |
2011 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
41.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
94 |
|
Emil Treldal Dige |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
95 |
|
Aleksandr Kudelko |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
43.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
132 |
|
Mathias Jungersen |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
45.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
12 |
|
Jonathan Patuel Hansen |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
46.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
93 |
|
Victor Mikkelsen |
2013 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
46.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
51 |
|
Frederik Nordestgaard Brixen |
2011 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
103 |
|
Silas Philip Kristensen |
2011 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
48.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
86 |
|
Felix Pertl Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
49.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
245 |
|
Emil Semic |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
19 |
|
Mikkel Munk Ryttersgaard |
2009 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
152 |
|
Johan Fjord Kristensen |
2012 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
131 |
|
Kristian Boutrup |
2010 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
4x50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
137 |
|
HSC Dragons 1 |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
78 |
|
Odder Smileys |
2002 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:56.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
188 |
|
Sigurds spækhuggere |
2005 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:57.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
276 |
|
Grindsted Piger 1 |
2004 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:01.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
37 |
|
Poseidon Skive Piger |
2006 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
2:02.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Odder Smileys 2 |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:07.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
24 |
|
Struer Piger 1 |
2005 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:07.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
140 |
|
HSC Dragons 2 |
2007 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
296 |
|
Aarhus Swim Piger 3 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:11.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
297 |
|
Aarhus Swim Piger 4 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
277 |
|
Grindsted Piger 2 |
2005 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
2:20.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
25 |
|
Struer Piger 2 |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:21.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
298 |
|
Aarhus Swim Piger 5 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:22.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
295 |
|
Aarhus Swim Piger 2 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:27.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
248 |
|
Aalborg Piger 2 |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
247 |
|
Aalborg Piger 1 |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:29.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
206 |
|
Helt Væk |
2008 |
Brædstrup Svømmeklub |
DEN |
2:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
26 |
|
Struer Piger 3 |
2011 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
2:47.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
249 |
|
Aalborg Piger 3 |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
250 |
|
Aalborg Piger 4 |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
294 |
|
Aarhus Swim Piger 1 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
STRUER ENERGI PARK |
Arrangør |
Struer Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. jan 2023 to 29. jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4x50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
138 |
|
HSC Dragons 1 |
2005 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:41.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
274 |
|
Grindsted Drenge 1 |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:44.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
275 |
|
Grindsted Drenge 2 |
2001 |
Svømmeklubben Grindsted |
DEN |
1:51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
193 |
|
Herning Killerwhales |
2004 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
80 |
|
Odder Smileys |
2006 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
38 |
|
Poseidon Skive drenge |
2004 |
Skive Svømmeklub Poseidon |
DEN |
1:58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
ISK 1-fri |
2007 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:00.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
139 |
|
HSC Dragons 2 |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
2:10.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
251 |
|
Aalborg Drenge 1 |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:15.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
81 |
|
Odder Smileys 2 |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
2:17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
299 |
|
Aarhus Swim Drenge 1 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
252 |
|
Aalborg Drenge 2 |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
108 |
|
ISK 2 |
2008 |
Ikast Svømmeklub |
DEN |
2:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
300 |
|
Aarhus Swim Drenge 2 |
2009 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
301 |
|
Aarhus Swim Drenge 4 |
2008 |
Aarhus Swim |
DEN |
2:40.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
253 |
|
Aalborg Drenge 3 |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:43.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
254 |
|
Aalborg Drenge 4 |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27-01-2023 15:51.13 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Struer Svømmeklub |
|
|
|
|