Below are all entry- and startlists shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4x50m Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
2:06.29 |
|
PK Fužinar Ravne |
|
PK Fužinar Ravne (SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/23/2009 |
|
|
Ml. deklic |
2:20.77 |
|
PK Fužinar Ravne |
|
PK Fužinar Ravne (SLO) |
Maribor (SLO) |
12/8/2007 |
|
|
Deklice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
40 |
|
LL I. |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
41 |
|
LL II. |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
183 |
|
PAK I. |
2000 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:52.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
124 |
|
NC I. |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
42 |
|
LL III. |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
85 |
|
BM I. |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
86 |
|
BM II. |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
161 |
|
PDM I. |
2000 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
50m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
26.83 |
|
Svit Popovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/21/2021 |
|
|
Ml. dečki |
29.48 |
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
24 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
3 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
94 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
89 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
129 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
39.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
11 |
|
Kristjan Krivec |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
39.70 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
97 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
40.06 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
33 |
|
Valter Grm |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
40.93 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
7 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
42.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
10 |
12 |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
42.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
43.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
6 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
44.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
13 |
36 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
44.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
120 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
164 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
46.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
105 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
25 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
47.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
109 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
48.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
31 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
38 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
49.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
126 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
50.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
112 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
51.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
67 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
53.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
111 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
53.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
107 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
64 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
54.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
113 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
54.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
132 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
54.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
108 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
55.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
62 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
59.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
116 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:00.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
180 |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:00.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
171 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:01.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
169 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
181 |
|
Vid Maračić |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
182 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
76 |
|
Gal Topolnik |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
38 |
133 |
|
Nej Kobovc |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
|
|
|
|
2014 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
174 |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
179 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
73 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
118 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
176 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
77 |
|
Maj Hacin |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
45 |
173 |
|
Mark Senčar |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
136 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
117 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
70 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:15 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
29.77 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
Ml. deklic |
31.78 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
(SLO) |
Zadar (CRO) |
11/17/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
44 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
38.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Maša Kunštić |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
44.18 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Noemi Borišek |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
45.41 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Iva Knez |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
45.52 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
6 |
106 |
|
Veronika Lesjak |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
46.68 |
|
|
|
2012 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
163 |
|
Katarina Hozjan |
|
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
51.55 |
|
|
|
2011 |
SLO |
L |
|
|
|
|
|
8 |
114 |
|
Gea Lozer |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
52.42 |
|
|
|
2013 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
110 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
58.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
170 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
119 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:02.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
177 |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
72 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
81 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
79 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
134 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
80 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
172 |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
400m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
4:05.36 |
|
Gregor Jurak |
1972 |
(SLO) |
Split (CRO) |
12/27/1986 |
|
|
Ml. dečki |
4:29.97 |
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
125 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
5:09.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Andraž Terseglav |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
5:21.41 |
|
|
|
2008 |
SLO |
L |
|
|
|
|
|
3 |
128 |
|
Alexander Paternoster |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
5:40.12 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:50.30 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:53.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
93 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:54.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
17 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
6:02.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
28 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
6:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
5 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
7:04.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
104 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
27 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
101 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
98 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
16 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
4:16.46 |
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/29/2007 |
|
|
Ml. deklic |
4:39.56 |
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:01.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
55 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
5:27.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
88 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
5:40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
5:47.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
5:57.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
95 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
6:26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
6:28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
131 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
6:37.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
162 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
6:42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
102 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
137 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
99 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
18 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
30 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
175 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
92 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
37 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
35 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
167 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
22 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
166 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
21 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
29 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
165 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
15 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
23 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
24.32 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
11/6/2021 |
|
|
Ml. dečki |
26.10 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
3 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
31.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
11 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
33.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
129 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
7 |
|
Filip Milenkovič |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
34.98 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
12 |
|
Tine Cvenkel |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
36.77 |
|
|
|
2012 |
SLO |
L |
|
|
|
|
|
8 |
109 |
|
Vid Završnik |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
38.40 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
39.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
11 |
164 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
105 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
126 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
40.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
120 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
67 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
42.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
112 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
42.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
149 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
111 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
150 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
43.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
108 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
44.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
151 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
107 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
45.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
113 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
45.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
132 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
46.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
62 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
46.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
148 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
48.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
116 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
147 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
50.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
70 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
51.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
180 |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
171 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
51.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
118 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
53.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
169 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
139 |
|
Leon Zver |
2012 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
1:10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
143 |
|
Jakob Kuharič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
181 |
|
Vid Maračić |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
173 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
146 |
|
Bogdan Stamenković |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
2014 |
SLO |
|
39 |
174 |
|
Maks Šeruga |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
179 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
73 |
|
Lan Šentjurc |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
117 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
77 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
76 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
145 |
|
Andrej Stamenković |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
133 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
64 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
61 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
176 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
136 |
|
Anže Kos |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
|
|
|
|
2014 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
182 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
26.58 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
Ml. deklic |
27.77 |
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
44 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
52 |
|
Iva Knez |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
38.15 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Noemi Borišek |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
38.68 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
5 |
142 |
|
Ela Jovanović |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
39.61 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
6 |
163 |
|
Katarina Hozjan |
|
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
40.07 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
49 |
|
Inja Zupančič |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
40.44 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
106 |
|
Veronika Lesjak |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
41.80 |
|
|
|
2012 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
172 |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
47.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
110 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
48.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
114 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
119 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
170 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
55.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
138 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
1:01.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
177 |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:07.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
140 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
1:09.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
157 |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
79 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
72 |
|
Sara Gradin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
134 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
81 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
155 |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
156 |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
80 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
158 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Backstroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
26.83 |
|
Svit Popovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/21/2021 |
|
|
Ml. dečki |
29.48 |
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
43 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
28 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
96 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
33.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
26 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
33.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
17 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
34.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
93 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
104 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
54 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
38.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
38.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
127 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
91 |
|
Aljoša Vihernik |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
39.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
125 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
27 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
40.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
5 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
9 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
56 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
59 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
128 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
43.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
98 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
44.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
58 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
101 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
49.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
69 |
|
Tristan Majcenovič |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
52.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
65 |
|
Matija Hostnik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:02.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
83 |
|
Filip Brumen |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
71 |
|
Matija Dušej |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
82 |
|
Patrik Brumen |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Backstroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
29.77 |
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
Ml. deklic |
31.78 |
|
Zara Ćirović |
2008 |
(SLO) |
Zadar (CRO) |
11/17/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
88 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
34.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
103 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
37.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
57 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
55 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
38.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
168 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
38.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Lana Čepon |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
39.52 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
19 |
|
Lucija Vrhovac |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
39.73 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
45 |
|
Teja Zore |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
40.41 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
95 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
40.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
131 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
102 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
92 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
42.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
87 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
165 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
99 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
21 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
30 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
32 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
44.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
166 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
45.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
22 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
46.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
68 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
48.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
184 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
60 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
48.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
130 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
50.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
37 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
51.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
10 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
53.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
66 |
|
Urška Krajnc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
54.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
137 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
55.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
115 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
56.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
63 |
|
Hana Vehabović |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
58.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
175 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
58.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
167 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
74 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
75 |
|
Ema Muršec |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
35 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
178 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
50 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
78 |
|
Špela Bosiljevac |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
1:04.77 |
|
Dejan Šteharnik |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
Ml. dečki |
1:10.76 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
11/30/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
94 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
89 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:40.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:42.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:42.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:43.04 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
12 |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:43.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:44.19 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
34 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
36 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
31 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:50.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
126 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:50.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
109 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:50.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
129 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:51.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
113 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:59.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
38 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
116 |
|
Tom Ravnak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:01.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
108 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:01.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
132 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
2:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
33 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
118 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:08.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
164 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
2:09.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
62 |
|
David Planko |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:14.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
67 |
|
Rene Markov |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
64 |
|
Anže Vrtič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
2:39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
143 |
|
Jakob Kuharič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
180 |
|
Mitja Marin |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
70 |
|
Nikolaj Strašek |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
147 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
111 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
174 |
|
Maks Šeruga |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
148 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
179 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
112 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
171 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
107 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
120 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
151 |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
169 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
105 |
|
Tian Gomzej |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2010 |
SLO |
|
41 |
149 |
|
Žak Godec |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
42 |
145 |
|
Andrej Stamenković |
|
|
Plavalno društvo Maribor |
|
|
|
|
|
2012 |
SLO |
|
43 |
173 |
|
Mark Senčar |
|
|
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
|
|
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
133 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
117 |
|
Urh Videnšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
150 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
146 |
|
Bogdan Stamenković |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
181 |
|
Vid Maračić |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
24 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
176 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
136 |
|
Anže Kos |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
|
|
|
|
2014 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
182 |
|
Žan Predikaka |
2012 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
100m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
1:10.82 |
|
Sara Mihalič |
2004 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/16/2017 |
|
|
Ml. deklic |
1:16.81 |
|
Anja Jelesijevič |
2003 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/6/2014 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
20 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:36.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
48 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:41.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:41.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
49 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
1:46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
135 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:46.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
110 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:51.93 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
163 |
|
Katarina Hozjan |
|
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
1:53.89 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
106 |
|
Veronika Lesjak |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
2:01.32 |
|
|
|
2012 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
170 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
172 |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:02.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
114 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:04.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
138 |
|
Leja Španinger |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
2:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
177 |
|
Nikita Maračić |
2013 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
2:12.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
81 |
|
Vanesa Godec |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
155 |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
52 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
140 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
119 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
156 |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
80 |
|
Hana Žigon |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
79 |
|
Zoja Pribožič |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
134 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
142 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
158 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
400m Individual Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
4:39.35 |
|
Nejc Pogačnik |
1987 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/15/2001 |
|
|
Ml. dečki |
5:06.50 |
|
Sergej Koncilja |
1975 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/5/1987 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
96 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
5:09.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
43 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
127 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Tanej Čadež |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
6 |
91 |
|
Aljoša Vihernik |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
|
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:20 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
400m Individual Medley Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
4:58.46 |
|
Tjaša Oder |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/1/2007 |
|
|
Ml. deklic |
5:19.34 |
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/11/2005 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
18 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
15 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
23 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
14 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
168 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
4x50m Medley Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
1:53.35 |
|
PK Triglav Kranj |
|
PK Triglav Kranj (SLO) |
Kranj (SLO) |
12/23/2009 |
|
|
Ml. dečki |
2:06.21 |
|
PK Triglav Kranj |
|
PK Triglav Kranj (SLO) |
Kranj (SLO) |
12/28/2007 |
|
|
Ml. dečki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
39 |
|
LL I. |
2000 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
2:41.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
13 |
|
RAD I. |
2000 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:50.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
160 |
|
PDM I. |
2000 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
84 |
|
BM I. |
2000 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
123 |
|
NC III. |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
121 |
|
NC I. |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
122 |
|
NC II. |
2000 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:21 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
200m Breaststroke Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
2:24.58 |
|
Matija Može |
2000 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/21/2014 |
|
|
Ml. dečki |
2:33.44 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
96 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
2:34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
93 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:04.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
127 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
59 |
|
Matt Koračin |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
3:17.40 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
5 |
58 |
|
Nino Gorišek |
|
|
Plavalni klub Branik Maribor |
|
3:22.70 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
6 |
128 |
|
Alexander Paternoster |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
3:23.92 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
125 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
3:29.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:33.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
104 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:43.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
2 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
3:44.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
16 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
56 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
4:40.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
27 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
101 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
28 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
141 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
200m Breaststroke Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
2:30.10 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
2/8/2001 |
|
|
Ml. deklic |
2:45.93 |
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/1999 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
1 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
2:59.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
88 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:03.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
47 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
3:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
87 |
|
Sara Dobnik |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
3:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
102 |
|
Taya Čanžek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:22.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
92 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
103 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
184 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
3:35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
99 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:37.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
15 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
3:39.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
166 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
3:43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
95 |
|
Zala Valek |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
3:43.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
137 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
3:45.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
17 |
60 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
3:50.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
14 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
3:51.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
131 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
4:01.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
29 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
19 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
4:35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
30 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
68 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
10 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
32 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
45 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
46 |
|
Mojca Oberžan |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
35 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
175 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
37 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
115 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
130 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
167 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:22 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
50m Butterfly Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
26.27 |
|
Jernej Godec |
1986 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/28/2000 |
|
|
Ml. dečki |
28.05 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
94 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
34.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
129 |
|
Žiga Koroš |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Vid Šumi Branilovič |
|
|
Plavalni klub Radovljica |
|
39.21 |
|
|
|
2010 |
SLO |
L |
|
|
|
|
|
5 |
97 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
39.35 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Valter Grm |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
41.30 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
36 |
|
Severin Božikov |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
43.63 |
|
|
|
2010 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
126 |
|
Nal Kobovc |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
46.31 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
25 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
47.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
105 |
|
Tian Gomzej |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
49.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
7 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
50.70 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
31 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
57.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
34 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:01.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
12 |
|
Tine Cvenkel |
2012 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:03.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
11 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:07.78 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
61 |
|
Mark Kojc |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
109 |
|
Vid Završnik |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
107 |
|
Ante Jakša Marić |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
120 |
|
Nik Rezar |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
113 |
|
Tilen Krošelj |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
111 |
|
Mark Kokol Svenšek |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
108 |
|
Jaša Skakić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
118 |
|
Lovro Kekec |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
112 |
|
Jan Kroflič |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
132 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
164 |
|
Jaka Šeruga |
2010 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
50m Butterfly Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
28.34 |
|
Nastja Govejšek |
1997 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
12/22/2010 |
|
|
Ml. deklic |
30.86 |
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
48 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
39.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
43.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
135 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
44.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
49 |
|
Inja Zupančič |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
47.51 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
6 |
51 |
|
Noemi Borišek |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
47.67 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
52 |
|
Iva Knez |
|
|
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
48.36 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
163 |
|
Katarina Hozjan |
|
|
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
|
58.81 |
|
|
|
2011 |
SLO |
L |
|
|
|
|
|
9 |
106 |
|
Veronika Lesjak |
2012 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
110 |
|
Ema Čeh Mastikosa |
2011 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
114 |
|
Gea Lozer |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
119 |
|
Teja Štrukelj |
2013 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
134 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
52.62 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/13/2021 |
|
|
Ml. dečki |
57.00 |
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
43 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
SLO |
55.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
96 |
|
Julijan Pevec |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:01.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Vid Čujež |
2008 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:01.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
17 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:04.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:04.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
127 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:05.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
28 |
|
Aleksander Lipolt |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:05.95 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
91 |
|
Aljoša Vihernik |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:06.13 |
|
|
|
2008 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
125 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
104 |
|
Nino Capello |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:08.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
16 |
|
Urban Aleš |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:09.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:11.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
54 |
|
Jani Regvat |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:12.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100 |
|
Nejc Šetina |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:12.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
9 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:13.50 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
5 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:14.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
128 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:18.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
2 |
|
Lovro Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:20.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
27 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:21.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
56 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
101 |
|
Martin Fošnarič |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:22.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
98 |
|
Ažbe Blatnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
59 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:33.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
58 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:44.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
141 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
144 |
|
Emir Ćeliković |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
56.62 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
Ml. deklic |
1:00.72 |
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/10/2005 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
88 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
1:06.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
23 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:08.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
14 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:09.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
168 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
22 |
|
Marija Grm |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:11.01 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
6 |
95 |
|
Zala Valek |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:11.46 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
7 |
102 |
|
Taya Čanžek |
|
|
Plavalni klub Neptun Celje |
|
1:11.67 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
8 |
18 |
|
Neja Breznik |
|
|
Plavalni klub Ljubljana |
|
1:12.02 |
|
|
|
2009 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
9 |
19 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
15 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
130 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:16.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
166 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:16.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
57 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
55 |
|
Anina Kirbiš |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
162 |
|
Luna Bobič |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:18.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
92 |
|
Taja Pecelj |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:19.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
99 |
|
Iza Kalšnik |
2009 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
29 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
131 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
1:22.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
21 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
32 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:24.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
165 |
|
Hana Muršak |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
103 |
|
Lui Uplaznik Sunarić |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
1:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
184 |
|
Neža Gabor |
2009 |
Plavalni klub Zdravilišče Radenci |
SLO |
1:26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
175 |
|
Nuša Planinšec |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
167 |
|
Žanin Krušič |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
1:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
53 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
30 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
35 |
|
Ela Biasizzo |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
60 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
10 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
1:34.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
37 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
1:35.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
137 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
SLO |
1:37.93 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
68 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
SLO |
1:40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
153 |
|
Tinkara Strmecki |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
178 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akademija KURENT |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
159 |
|
Ema Gselman |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
152 |
|
Iza Janžekovič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
45 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
115 |
|
Kaja Mužar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
50 |
|
Mia Milinković |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
154 |
|
Anna Cimerman |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:24 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Freestyle Men |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dečki |
4:05.36 |
|
Gregor Jurak |
1972 |
(SLO) |
Split (CRO) |
12/27/1986 |
|
|
Ml. dečki |
4:29.97 |
|
Darin Sonnenschein |
1994 |
(SLO) |
Trbovlje (SLO) |
12/21/2006 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
3 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
SLO |
5:28.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
132 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
6:05.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
129 |
|
Žiga Koroš |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
6:12.77 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
97 |
|
Teo Jezovšek Špiljar |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
6:39.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
36 |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
33 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Tin Babič |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
126 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
90 |
|
Nejc Kranjc |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
34 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
94 |
|
Miha Čujež |
2010 |
Plavalni klub Neptun Celje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
24 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
31 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. RP in 30. MM Memorial Tone Božič 2021
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Kopališče Pristan |
Organizer: |
PK Branik |
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Dec 11, 2021 to Dec 11, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
400m Freestyle Women |
|
|
|
|
|
|
|
|
Deklice |
4:16.46 |
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/29/2007 |
|
|
Ml. deklic |
4:39.56 |
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
135 |
|
Gaja Vidrih |
2012 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
SLO |
6:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
134 |
|
Maša Koren |
|
|
Plavalni klub Fužinar Ravne na Koroškem |
|
7:06.91 |
|
|
|
2011 |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
44 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
SLO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-12-10 07:19:25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|