Startliste for Midsommercup 2011
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 630 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 53.72 | |
2 | 189 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 55.67 | |
3 | 605 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 55.74 | |
4 | 742 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 55.77 | |
5 | 175 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 56.18 | |
6 | 724 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 56.29 | |
7 | 769 | Maj Mads | 1989 | KRONJYLLAN | 25 m | 57.00 | ||
8 | 446 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 57.26 | |
9 | 200 | Heide Nicholai | 1993 | BSK08 | 9313AK | 25 m | 57.57 | |
10 | 232 | Rokkedahl David Wendner | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 50 m | 57.73 | |
11 | 184 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 58.07 | |
12 | 596 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 58.89 | |
13 | 526 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 58.93 | |
14 | 743 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 59.16 | |
15 | 650 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 59.51 | |
16 | 606 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 59.55 | |
17 | 169 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 1:01.32 | |
18 | 767 | Bendix Frederik | 1995 | KRONJYLLAN | 25 m | 1:01.35 | ||
19 | 403 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:01.36 | |
20 | 513 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:01.56 | |
21 | 315 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:01.66 | |
22 | 77 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 1:01.75 | |
23 | 485 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:01.83 | |
24 | 748 | Hoffmann Lars | 1994 | SG WISTE | 25 m | 1:02.02 | ||
25 | 706 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:02.30 | |
26 | 16 | Simonsen Martin | 1985 | MUNKEBO | 8567AB | 25 m | 1:02.42 | |
27 | 316 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:02.58 | |
28 | 101 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 9501AQ | 25 m | 1:02.72 | |
29 | 500 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:02.80 | |
30 | 379 | Trab Anders | 1995 | TOMMERUP | 9585AQ | 25 m | 1:02.86 | |
31 | 108 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 1:02.94 | |
32 | 492 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:03.04 | |
33 | 671 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:03.07 | |
34 | 580 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 1:03.24 | |
35 | 532 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 1:03.49 | |
36 | 527 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:03.77 | |
37 | 229 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 1:04.37 | |
38 | 376 | Nielsen Hasse Reinholdt | 1994 | TOMMERUP | 9425AM | 25 m | 1:04.77 | |
39 | 607 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | GRINDSTED | 9281AD | 25 m | 1:04.94 | |
40 | 726 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 1:05.25 | |
41 | 517 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 1:05.51 | |
42 | 332 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:05.72 | ||
43 | 252 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 1:05.80 | |
44 | 222 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 1:06.10 | |
45 | 698 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:06.13 | |
46 | 694 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:06.28 | ||
47 | 601 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:06.35 | |
48 | 15 | Rasmussen Niels | 1995 | MUNKEBO | 9513AM | 25 m | 1:06.63 | |
49 | 430 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 1:06.84 | |
50 | 701 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:06.89 | |
51 | 515 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:07.14 | |
52 | 324 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:07.20 | ||
53 | 7 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 1:07.54 | |
54 | 241 | Beck Søren | 1996 | HEI | 9679AO | 25 m | 1:07.87 | |
55 | 198 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 25 m | 1:07.95 | |
56 | 4 | Hansen Stefan Gram | 1990 | MUNKEBO | 9047AG | 25 m | 1:08.05 | |
57 | 250 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 1:08.53 | |
58 | 248 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 1:08.57 | |
59 | 625 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:08.68 | |
60 | 494 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:08.71 | |
61 | 587 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | 1:08.76 | |
62 | 188 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:08.89 | |
63 | 699 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:08.94 | |
64 | 79 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 1:08.99 | |
65 | 411 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 1:09.04 | |
66 | 523 | Lindblad Martin | 1999 | SILKEBORG | 9975AE | 25 m | 1:09.22 | |
67 | 640 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:09.45 | |
68 | 231 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:09.83 | |
69 | 106 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 1:09.90 | |
70 | 442 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 1:10.34 | |
71 | 598 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:10.86 | |
72 | 602 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:10.91 | |
73 | 418 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 1:12.00 | |
74 | 642 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:12.28 | |
75 | 178 | Schjølin Søren Nielsen | 1996 | S 68 | 9607AR | 25 m | 1:12.52 | |
76 | 139 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 9895AR | 25 m | 1:12.67 | |
77 | 509 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:12.74 | |
78 | 135 | Husted Nikolai Schack | 1994 | OPNØR | 9439AM | 25 m | 1:12.76 | |
79 | 702 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:12.88 | |
80 | 94 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | 1:12.95 | |
81 | 522 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 1:13.00 | |
82 | 323 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:13.23 | ||
83 | 685 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 9779AR | 25 m | 1:13.88 | |
84 | 703 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 1:14.15 | |
85 | 447 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:14.79 | |
86 | 603 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 1:15.33 | |
87 | 775 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:15.44 | |
88 | 672 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 1:15.47 | |
89 | 138 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 1:15.57 | |
90 | 583 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 1:15.73 | |
91 | 676 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 1:15.92 | |
92 | 310 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 1:15.93 | |
93 | 679 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 1:16.64 | |
94 | 454 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 50 m | 1:17.06 | |
95 | 521 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:17.64 | |
96 | 202 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 1:17.90 | |
97 | 712 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:18.02 | |
98 | 413 | Krainert Mikkel Skovbæk | 1999 | HORSENS | 9919AI | 25 m | 1:18.10 | |
99 | 421 | Warndahl Emil | 1996 | HEI | 9655AR | 25 m | 1:18.16 | |
100 | 493 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:18.57 | |
101 | 512 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 1:20.03 | |
102 | 244 | Eriksen Mads Allerslev | 1998 | HEI | 9899AN | 25 m | 1:20.15 | |
103 | 9 | Liebe Oliver | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 1:20.51 | ||
104 | 432 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 1:20.83 | |
105 | 731 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:20.92 | |
106 | 402 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 1:21.32 | |
107 | 533 | Klit Jonas Nibe | 1994 | TOMMERUP | 9461AQ | 25 m | 1:21.36 | |
108 | 530 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 1:21.39 | |
109 | 637 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:21.79 | |
110 | 489 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:21.89 | |
111 | 736 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:22.03 | |
112 | 140 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 1:22.38 | |
113 | 193 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 1:22.46 | |
114 | 599 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 1:22.81 | |
115 | 441 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 50 m | 1:23.25 | |
116 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:23.46 | |
117 | 618 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:24.32 | |
118 | 488 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 1:24.74 | ||
119 | 312 | Mikkelsen Nicolai | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 1:24.77 | |
120 | 335 | Sand-Nielsen Carl | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:24.91 | ||
121 | 497 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:25.27 | |
122 | 433 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9817AO | 25 m | 1:25.33 | |
123 | 576 | Hørmann Andreas | 1999 | LYSENG | 9999AM | 25 m | 1:25.42 | |
124 | 604 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 1:25.54 | |
125 | 412 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 1:26.11 | |
126 | 682 | Nielsen Andreas Bach | 1998 | VIBORG | 9887AR | 25 m | 1:26.31 | |
127 | 408 | Helbo Mikkel | 1999 | HORSENS | 9977AF | 25 m | 1:27.56 | |
128 | 415 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 1:27.91 | |
129 | 419 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 1:28.40 | |
130 | 741 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 50 m | 1:28.53 | |
131 | 520 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 1:30.47 | |
132 | 129 | Allsopp Max | 2001 | OPNØR | 0187AF | 25 m | 1:30.61 | |
133 | 431 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:31.16 | |
134 | 192 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 50 m | 1:32.01 | |
135 | 230 | Lerche Christopher | 2000 | AABYBRO | 0055AK | 50 m | 1:32.35 | |
136 | 86 | Jacobsen Johannes Møller | 1999 | SKANDERBOR | 9941AM | 25 m | 1:32.57 | |
137 | 613 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 1:33.20 | |
138 | 732 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 1:33.24 | |
139 | 746 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 0093ag | 25 m | 1:33.55 | |
140 | 487 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | 1:33.74 | ||
141 | 171 | Kornum Tobias | 1999 | S 68 | 9945AO | 25 m | 1:34.18 | |
142 | 5 | Høj-Larsen Mikkel | 1998 | MUNKEBO | 25 m | 1:34.39 | ||
143 | 695 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:36.99 | ||
144 | 744 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:38.02 | |
145 | 764 | Andersen Andreas Aakjær | 1999 | LYSENG | 9923AN | 25 m | 1:38.39 | |
146 | 645 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 1:39.16 | |
147 | 680 | Lauritsen Sebastian | 2000 | VIBORG | 0027AG | 25 m | 1:39.72 | |
148 | 722 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 0039AI | 25 m | 1:42.02 | |
149 | 658 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:42.34 | |
150 | 220 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 50 m | 1:43.02 | |
151 | 328 | Sørensen Simon Fogh | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:45.85 | ||
152 | 581 | Kristensen Lukas | 2000 | LYSENG | 0053AL | 25 m | 1:46.51 | |
153 | 617 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:50.28 | |
154 | 142 | Ulka Max | 1997 | OPNØR | 9703AS | 25 m | 1:51.20 | |
155 | 757 | Peters Kilian | 2001 | SG WISTE | 25 m | 1:51.52 | ||
156 | 752 | Jannicke Tjorben | 2001 | SG WISTE | 25 m | 1:51.53 | ||
157 | 92 | Lund Markus | 1999 | SKANDERBOR | 9963AJ | 25 m | 1:54.98 | |
158 | 755 | Neidel Leon | 2000 | SG WISTE | 25 m | 1:55.39 | ||
159 | 647 | Pedersen Nicklas | 2001 | HERNING | 25 m | 1:59.59 | ||
160 | 756 | Neidel Luis | 2000 | SG WISTE | 25 m | 2:04.25 | ||
161 | 740 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 25 m | |||
162 | 191 | Nielsen Frederik Damgaard | 1999 | BSK08 | 25 m | |||
163 | 717 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 314 | Nielsen Ann Louise | 1993 | SØHESTEN | 9316AS | 25 m | 1:02.40 | |
2 | 582 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:03.08 | |
3 | 770 | Sørensen Christina Arent | 1994 | KRONJYLLAN | 25 m | 1:03.62 | ||
4 | 417 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 1:05.08 | |
5 | 627 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:05.11 | |
6 | 600 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 1:05.47 | |
7 | 375 | Mortensen Signe | 1995 | TOMMERUP | 9544AV | 25 m | 1:05.64 | |
8 | 641 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:05.98 | |
9 | 597 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:06.09 | |
10 | 686 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 1:06.17 | |
11 | 495 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:06.18 | |
12 | 313 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 1:06.31 | |
13 | 524 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:06.38 | |
14 | 186 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:06.76 | |
15 | 163 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 1:06.91 | |
16 | 516 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 1:07.21 | |
17 | 157 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:07.23 | |
18 | 374 | Mortensen Emma Dam | 1995 | TOMMERUP | 9564AV | 25 m | 1:07.45 | |
19 | 688 | Pedersen Cecilie S. | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 1:07.53 | |
20 | 519 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:07.63 | |
21 | 180 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 1:07.65 | |
22 | 691 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 1:08.37 | |
23 | 199 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 25 m | 1:08.56 | |
24 | 130 | Allsopp Nete | 1973 | OPNØR | 7364AA | 25 m | 1:08.80 | |
25 | 330 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:08.86 | ||
26 | 404 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 1:08.89 | |
27 | 700 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:09.09 | |
28 | 168 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 1:09.87 | |
29 | 246 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 1:09.88 | |
30 | 409 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:10.06 | |
31 | 670 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:10.21 | |
32 | 747 | Friede Laura | 1995 | SG WISTE | 25 m | 1:10.26 | ||
33 | 371 | Beyer Anne | 1995 | TOMMERUP | 9586AV | 25 m | 1:10.61 | |
34 | 438 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:10.97 | |
35 | 507 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 50 m | 1:10.99 | |
36 | 692 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 1:11.20 | |
37 | 420 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 50 m | 1:11.54 | |
38 | 525 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 1:11.59 | |
39 | 204 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 50 m | 1:11.67 | |
40 | 709 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:12.07 | |
41 | 14 | Rasmussen Marie Yvonne | 1990 | MUNKEBO | 9058AI | 25 m | 1:12.14 | |
42 | 331 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:12.19 | ||
43 | 154 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 1:12.20 | |
44 | 595 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:12.26 | |
45 | 496 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:12.36 | |
46 | 224 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 1:12.39 | |
47 | 452 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 50 m | 1:12.43 | |
48 | 303 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 1:13.10 | |
49 | 373 | Leisner Shiva | 1995 | TOMMERUP | 9552AX | 25 m | 1:13.27 | |
50 | 103 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 1:13.28 | |
51 | 675 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 1:13.54 | |
52 | 776 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 1:13.59 | |
53 | 372 | Hjortshøj Sofie | 1997 | TOMMERUP | 9764AQ | 25 m | 1:14.03 | |
54 | 309 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 1:14.22 | |
55 | 636 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:14.91 | |
56 | 87 | Jensen Sofie Skov | 1996 | SKANDERBOR | 9698AU | 25 m | 1:14.92 | |
57 | 89 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:14.97 | |
58 | 591 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:15.01 | |
59 | 305 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 1:15.01 | |
60 | 632 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:15.04 | |
61 | 93 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 1:15.37 | |
62 | 78 | Birkholm Mathilde Werborg | 1996 | SKANDERBOR | 9682AV | 25 m | 1:15.43 | |
63 | 705 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:15.46 | |
64 | 243 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:15.81 | |
65 | 622 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:15.83 | |
66 | 678 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | 1:15.91 | |
67 | 443 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 1:15.92 | |
68 | 684 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 1:15.98 | |
69 | 506 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 50 m | 1:16.19 | |
70 | 754 | Lowin Anna | 1995 | SG WISTE | 25 m | 1:16.42 | ||
71 | 510 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:16.52 | |
72 | 304 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:16.69 | |
73 | 253 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 1:16.99 | |
74 | 727 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 9434AV | 25 m | 1:17.03 | |
75 | 223 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 1:17.11 | |
76 | 311 | Mikkelsen Caroline | 1998 | SØHESTEN | 9894AW | 25 m | 1:17.60 | |
77 | 132 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 1:17.69 | |
78 | 745 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:17.89 | |
79 | 453 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 50 m | 1:18.28 | |
80 | 629 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:18.53 | |
81 | 162 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 1:18.63 | |
82 | 88 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:18.81 | |
83 | 225 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 1:19.50 | |
84 | 80 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:19.96 | |
85 | 486 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:20.14 | |
86 | 247 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:20.15 | |
87 | 301 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | 1:20.16 | |
88 | 144 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 1:20.26 | |
89 | 649 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:20.31 | |
90 | 449 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | 1:20.32 | |
91 | 337 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:20.37 | ||
92 | 255 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:20.72 | |
93 | 156 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 1:20.76 | |
94 | 730 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 9962AU | 25 m | 1:20.80 | |
95 | 711 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:20.91 | |
96 | 133 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 9888AZ | 25 m | 1:21.06 | |
97 | 155 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 1:21.73 | |
98 | 251 | Nielsen Louise | 1996 | HEI | 9626AZ | 25 m | 1:21.73 | |
99 | 221 | Christensen Mette | 1998 | AABYBRO | 9858BA | 25 m | 1:22.06 | |
100 | 326 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:22.17 | ||
101 | 614 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:22.30 | |
102 | 416 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 1:22.40 | |
103 | 720 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:22.47 | |
104 | 499 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:22.59 | |
105 | 319 | Gertz Freja | 1996 | SØHESTEN | 9682AU | 25 m | 1:22.61 | |
106 | 616 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:22.64 | |
107 | 457 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:22.67 | |
108 | 170 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 1:22.71 | |
109 | 159 | Bermann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 1:22.93 | |
110 | 725 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:23.19 | |
111 | 578 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 1:23.28 | |
112 | 588 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 1:23.31 | |
113 | 378 | Sørensen Kathrine Sejer | 1996 | TOMMERUP | 9654AU | 25 m | 1:23.58 | |
114 | 750 | Jobmann Julia | 1998 | SG WISTE | 25 m | 1:24.16 | ||
115 | 590 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | LYSENG | 9784AX | 25 m | 1:24.53 | |
116 | 141 | Thomsen Frederikke | 1998 | OPNØR | 9876AU | 25 m | 1:24.77 | |
117 | 575 | Holm Lærke | 1997 | LYSENG | 9722BA | 25 m | 1:24.83 | |
118 | 721 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 1:24.91 | |
119 | 652 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:25.14 | |
120 | 455 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | 1:25.18 | |
121 | 84 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:25.50 | |
122 | 256 | Vedel Frida | 1999 | HEI | 9926AT | 25 m | 1:25.76 | |
123 | 639 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:26.31 | |
124 | 589 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 1:26.64 | |
125 | 511 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:27.14 | |
126 | 697 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:27.43 | |
127 | 306 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 1:27.54 | |
128 | 611 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 1:27.77 | |
129 | 440 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 1:28.05 | |
130 | 143 | Warncke Julie | 2000 | OPNØR | 0078AO | 25 m | 1:28.21 | |
131 | 131 | Bønneland Line | 1997 | OPNØR | 9774BA | 25 m | 1:28.91 | |
132 | 751 | Jänicke Kim | 1998 | SG WISTE | 25 m | 1:29.07 | ||
133 | 102 | Schmidt Frederikke | 1998 | SKANDERBOR | 9824AZ | 25 m | 1:29.25 | |
134 | 610 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 25 m | 1:29.26 | ||
135 | 704 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:29.91 | |
136 | 167 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 1:30.37 | |
137 | 134 | Hansen Jessica | 1997 | OPNØR | 9798AX | 25 m | 1:30.38 | |
138 | 765 | Eriksen Pernille Gjørup | 1999 | VIBORG | 9966AD | 25 m | 1:31.09 | |
139 | 728 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 50 m | 1:31.30 | |
140 | 528 | Pedersen Simone | 1997 | SILKEBORG | 9704BA | 25 m | 1:31.60 | |
141 | 11 | Nielsen Cecilie | 1999 | MUNKEBO | 9996AL | 25 m | 1:31.68 | |
142 | 100 | Rogers Frida | 1998 | SKANDERBOR | 9844AZ | 25 m | 1:33.82 | |
143 | 615 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 1:34.03 | |
144 | 91 | Lorenzen Randi Haarh | 1998 | SKANDERBOR | 9826BB | 25 m | 1:34.39 | |
145 | 677 | Konnerup Tea | 1998 | VIBORG | 25 m | 1:34.48 | ||
146 | 333 | Hansen Camilla Louise | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:35.43 | ||
147 | 107 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | 1:35.60 | |
148 | 710 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 25 m | 1:35.67 | ||
149 | 187 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:35.93 | |
150 | 85 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 1:36.15 | |
151 | 673 | Franzen Frederikke U. | 1999 | VIBORG | 9952AX | 25 m | 1:36.18 | |
152 | 90 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 25 m | 1:37.78 | |
153 | 733 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 9866AY | 25 m | 1:38.33 | |
154 | 729 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 9946AO | 25 m | 1:38.59 | |
155 | 638 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 1:38.92 | |
156 | 233 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 50 m | 1:39.18 | |
157 | 164 | Eftervand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 1:39.84 | |
158 | 619 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 1:40.07 | |
159 | 719 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 0004AQ | 25 m | 1:41.18 | |
160 | 739 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 25 m | 1:42.37 | ||
161 | 696 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 1:45.32 | ||
162 | 336 | Sand-Nielsen Selma | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:47.57 | ||
163 | 176 | Præstholm Lena | 1999 | S 68 | 9936AX | 25 m | 1:50.53 | |
164 | 633 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 25 m | 1:51.29 | ||
165 | 160 | Breum Katrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 1:55.46 | |
166 | 651 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 1:56.29 | |
167 | 624 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 2:01.64 | |
168 | 646 | Ottosen Anna | 2001 | HERNING | 0102AK | 25 m | 2:02.85 | |
169 | 689 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | |||
170 | 451 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | ||
171 | 656 | Thuesen Cecilie | 2002 | HERNING | 25 m | |||
172 | 718 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | |||
173 | 734 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 25 m | |||
174 | 609 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | ||
175 | 172 | Kristensen Helene Lund | 2001 | S 68 | 0182AK | 25 m | ||
176 | 329 | Foroughipour Luna | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
177 | 302 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 25 m | |||
178 | 334 | Laursen Laura Plougmann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
179 | 690 | Rasmussen Matilde Nuka | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 3, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 628 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 2:10.39 | |
2 | 175 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 2:22.85 | |
3 | 189 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 2:24.24 | |
4 | 173 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 2:24.59 | |
5 | 196 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 25 m | 2:28.90 | |
6 | 526 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 2:31.95 | |
7 | 316 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 2:34.34 | |
8 | 492 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:36.69 | |
9 | 580 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 2:38.87 | |
10 | 532 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 50 m | 2:40.92 | |
11 | 749 | Homeyer Felix | 1992 | SG WISTE | 25 m | 2:43.45 | ||
12 | 257 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 2:44.21 | |
13 | 108 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 2:45.20 | |
14 | 77 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 2:45.69 | |
15 | 232 | Rokkedahl David Wendner | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 2:46.09 | |
16 | 698 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:47.70 | |
17 | 101 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 9501AQ | 25 m | 2:48.28 | |
18 | 322 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:48.66 | ||
19 | 231 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 2:50.17 | |
20 | 106 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 2:50.66 | |
21 | 693 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 2:55.01 | |
22 | 248 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 2:56.69 | |
23 | 509 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 2:57.73 | |
24 | 701 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 3:02.16 | |
25 | 13 | Pedersen Jacob | 1989 | MUNKEBO | 8931AF | 25 m | 3:03.11 | |
26 | 518 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 3:03.38 | |
27 | 139 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 9895AR | 25 m | 3:04.06 | |
28 | 407 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 3:04.71 | |
29 | 708 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 3:04.94 | |
30 | 410 | Haagensen Bjarki | 1998 | HORSENS | 9867AK | 25 m | 3:05.00 | |
31 | 612 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 3:05.36 | |
32 | 188 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 3:06.55 | |
33 | 197 | Gaardbo Mikkel | 1996 | BSK08 | 9699AL | 50 m | 3:13.03 | |
34 | 758 | Schaudien Niels | 1998 | SG WISTE | 25 m | 3:15.05 | ||
35 | 753 | Lipski Marcel | 1995 | SG WISTE | 25 m | 3:17.20 | ||
36 | 687 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 3:17.62 | |
37 | 413 | Krainert Mikkel Skovbæk | 1999 | HORSENS | 9919AI | 25 m | 3:21.01 | |
38 | 577 | Hørmann Daniel | 1997 | LYSENG | 9767AR | 25 m | 3:21.01 | |
39 | 429 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 3:25.04 | |
40 | 138 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 3:30.00 | |
41 | 137 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 3:30.91 | |
42 | 448 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 3:38.04 | |
43 | 432 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 3:38.75 | |
44 | 576 | Hørmann Andreas | 1999 | LYSENG | 9999AM | 25 m | 3:45.68 | |
45 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 3:48.72 | |
46 | 732 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 3:55.46 | |
47 | 631 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 4:03.05 | |
48 | 620 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 4:12.45 | |
49 | 192 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 25 m | ||
50 | 229 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | ||
51 | 489 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | ||
52 | 421 | Warndahl Emil | 1996 | HEI | 9655AR | 25 m | ||
53 | 439 | Borup Jeppe | 1998 | NORD | 9845AP | 25 m | ||
54 | 79 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | ||
55 | 242 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | ||
56 | 244 | Eriksen Mads Allerslev | 1998 | HEI | 9899AN | 25 m | ||
57 | 444 | Iversen Thomas | 1999 | NORD | 9993AK | 25 m | ||
58 | 92 | Lund Markus | 1999 | SKANDERBOR | 9963AJ | 25 m | ||
59 | 574 | Hinzel Viktor Højgaard | 1998 | LYSENG | 9833AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 4, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 654 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 2:38.02 | |
2 | 585 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:38.12 | |
3 | 584 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 2:40.40 | |
4 | 420 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 2:41.54 | |
5 | 519 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 2:42.89 | |
6 | 186 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 2:46.92 | |
7 | 417 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 2:48.16 | |
8 | 199 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 25 m | 2:49.19 | |
9 | 670 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 2:51.52 | |
10 | 529 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 2:51.69 | |
11 | 484 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:52.64 | |
12 | 709 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:53.43 | |
13 | 498 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 50 m | 2:55.30 | |
14 | 692 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 2:55.72 | |
15 | 508 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 2:55.72 | |
16 | 303 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 2:57.13 | |
17 | 204 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 2:59.03 | |
18 | 404 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 2:59.12 | |
19 | 735 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 3:00.91 | |
20 | 776 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 3:01.04 | |
21 | 89 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 3:01.86 | |
22 | 78 | Birkholm Mathilde Werborg | 1996 | SKANDERBOR | 9682AV | 25 m | 3:03.05 | |
23 | 573 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 50 m | 3:04.07 | |
24 | 373 | Leisner Shiva | 1995 | TOMMERUP | 9552AX | 25 m | 3:04.39 | |
25 | 93 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 3:05.18 | |
26 | 245 | Jensen Ida Yu Ling | 1998 | HEI | 9814AS | 25 m | 3:05.28 | |
27 | 632 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 3:05.53 | |
28 | 745 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 3:05.58 | |
29 | 707 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 3:06.45 | |
30 | 185 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 3:06.47 | |
31 | 144 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 3:09.62 | |
32 | 626 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 3:10.22 | |
33 | 681 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 3:12.61 | |
34 | 81 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 3:14.96 | |
35 | 80 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 3:15.21 | |
36 | 754 | Lowin Anna | 1995 | SG WISTE | 25 m | 3:16.54 | ||
37 | 648 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 25 m | 3:16.66 | ||
38 | 132 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 3:16.68 | |
39 | 308 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | 3:17.25 | |
40 | 684 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 3:17.77 | |
41 | 638 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 3:18.29 | |
42 | 223 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 3:19.03 | |
43 | 253 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 3:19.11 | |
44 | 88 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 3:21.49 | |
45 | 649 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 3:21.90 | |
46 | 720 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 3:22.89 | |
47 | 84 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 3:23.38 | |
48 | 133 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 9888AZ | 25 m | 3:24.24 | |
49 | 2 | Eghøj Malene | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 3:25.40 | ||
50 | 225 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 50 m | 3:25.57 | |
51 | 457 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 3:30.54 | |
52 | 167 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 3:31.60 | |
53 | 170 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 3:39.03 | |
54 | 445 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 50 m | 3:42.62 | |
55 | 99 | Reetz Klara Dalgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9806BB | 25 m | 3:44.01 | |
56 | 751 | Jänicke Kim | 1998 | SG WISTE | 25 m | 3:45.00 | ||
57 | 251 | Nielsen Louise | 1996 | HEI | 9626AZ | 25 m | 3:47.30 | |
58 | 90 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 25 m | 4:03.24 | |
59 | 103 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | ||
60 | 87 | Jensen Sofie Skov | 1996 | SKANDERBOR | 9698AU | 25 m | ||
61 | 619 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | ||
62 | 450 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | ||
63 | 249 | Larsen Julie Uldall | 1999 | HEI | 9932AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 630 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 30.07 | |
2 | 605 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 31.96 | |
3 | 490 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 32.21 | |
4 | 165 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 32.69 | |
5 | 742 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 33.51 | |
6 | 737 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 33.99 | |
7 | 606 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 34.25 | |
8 | 403 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 35.21 | |
9 | 596 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 35.30 | |
10 | 307 | Jacobsen Mads Nylander | 1989 | SØHESTEN | 8955AB | 25 m | 36.29 | |
11 | 532 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 36.63 | |
12 | 6 | Jensen Nicolai Broner | 1994 | MUNKEBO | 9475AM | 25 m | 36.83 | |
13 | 768 | Laursen Anders Back | 1996 | KRONJYLLAN | 25 m | 37.09 | ||
14 | 257 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 37.53 | |
15 | 494 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 37.53 | |
16 | 706 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 37.86 | |
17 | 517 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 38.05 | |
18 | 338 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 38.54 | ||
19 | 222 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 50 m | 38.95 | |
20 | 376 | Nielsen Hasse Reinholdt | 1994 | TOMMERUP | 9425AM | 25 m | 39.04 | |
21 | 601 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 39.07 | |
22 | 657 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 39.81 | |
23 | 514 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 39.89 | |
24 | 694 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 39.91 | ||
25 | 672 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 40.46 | |
26 | 231 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 40.78 | |
27 | 316 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 41.08 | |
28 | 685 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 9779AR | 25 m | 41.18 | |
29 | 674 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 41.26 | |
30 | 523 | Lindblad Martin | 1999 | SILKEBORG | 9975AE | 25 m | 41.26 | |
31 | 135 | Husted Nikolai Schack | 1994 | OPNØR | 9439AM | 25 m | 41.48 | |
32 | 315 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 41.50 | |
33 | 625 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 41.70 | |
34 | 699 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 42.55 | |
35 | 310 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 42.61 | |
36 | 106 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 42.64 | |
37 | 181 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 42.73 | |
38 | 642 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 42.75 | |
39 | 242 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 42.95 | |
40 | 407 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 43.52 | |
41 | 324 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 44.35 | ||
42 | 335 | Sand-Nielsen Carl | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 44.45 | ||
43 | 726 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 45.22 | |
44 | 693 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 45.34 | |
45 | 603 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 45.45 | |
46 | 640 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 46.04 | |
47 | 702 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 46.14 | |
48 | 687 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 46.97 | |
49 | 441 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 50 m | 47.66 | |
50 | 318 | Prior Andreas | 1999 | SØHESTEN | 9935AM | 25 m | 47.98 | |
51 | 429 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 48.29 | |
52 | 676 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 48.72 | |
53 | 493 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 50 m | 48.97 | |
54 | 140 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 49.29 | |
55 | 483 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 49.62 | |
56 | 682 | Nielsen Andreas Bach | 1998 | VIBORG | 9887AR | 25 m | 49.74 | |
57 | 623 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 49.81 | |
58 | 92 | Lund Markus | 1999 | SKANDERBOR | 9963AJ | 25 m | 49.83 | |
59 | 736 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 50.26 | |
60 | 618 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 50.41 | |
61 | 412 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 50.68 | |
62 | 137 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 50.77 | |
63 | 645 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 51.18 | |
64 | 608 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 52.11 | |
65 | 414 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 52.53 | |
66 | 406 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 52.69 | |
67 | 520 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 53.24 | |
68 | 695 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 53.45 | ||
69 | 497 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 53.47 | |
70 | 171 | Kornum Tobias | 1999 | S 68 | 9945AO | 25 m | 53.52 | |
71 | 620 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 53.54 | |
72 | 746 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 0093ag | 25 m | 53.75 | |
73 | 752 | Jannicke Tjorben | 2001 | SG WISTE | 25 m | 55.03 | ||
74 | 744 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 55.22 | |
75 | 86 | Jacobsen Johannes Møller | 1999 | SKANDERBOR | 9941AM | 25 m | 55.29 | |
76 | 631 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 55.33 | |
77 | 431 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 55.90 | |
78 | 419 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 56.39 | |
79 | 756 | Neidel Luis | 2000 | SG WISTE | 25 m | 56.96 | ||
80 | 574 | Hinzel Viktor Højgaard | 1998 | LYSENG | 9833AP | 25 m | 57.18 | |
81 | 680 | Lauritsen Sebastian | 2000 | VIBORG | 0027AG | 25 m | 57.77 | |
82 | 195 | Bøgsted Jonas | 1999 | BSK08 | 9915AP | 50 m | 58.02 | |
83 | 203 | Samuel Zacarias | 1994 | BSK08 | 9453AR | 50 m | 58.64 | |
84 | 764 | Andersen Andreas Aakjær | 1999 | LYSENG | 9923AN | 25 m | 59.51 | |
85 | 230 | Lerche Christopher | 2000 | AABYBRO | 0055AK | 25 m | 1:00.04 | |
86 | 220 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:00.20 | |
87 | 402 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 1:01.07 | |
88 | 219 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:03.42 | |
89 | 613 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 1:04.57 | |
90 | 617 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:05.42 | |
91 | 142 | Ulka Max | 1997 | OPNØR | 9703AS | 25 m | 1:17.52 | |
92 | 647 | Pedersen Nicklas | 2001 | HERNING | 25 m | |||
93 | 717 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 25 m | |||
94 | 201 | Olesen Rasmus Bang | 1998 | BSK08 | 25 m | |||
95 | 487 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | |||
96 | 328 | Sørensen Simon Fogh | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
97 | 723 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 25 m | |||
98 | 740 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 25 m | |||
99 | 161 | Christensen Nikolai Lund | 2000 | S 68 | 0099AK | 25 m | ||
100 | 430 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 579 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 50 m | 34.30 | |
2 | 773 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 35.02 | |
3 | 585 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 35.73 | |
4 | 531 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | SILKEBORG | 9784AF | 25 m | 36.82 | |
5 | 627 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 37.15 | |
6 | 524 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 37.85 | |
7 | 495 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 37.98 | |
8 | 654 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 38.23 | |
9 | 635 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 39.60 | |
10 | 735 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 39.83 | |
11 | 692 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 40.27 | |
12 | 573 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 40.32 | |
13 | 224 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 40.44 | |
14 | 325 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 40.52 | ||
15 | 246 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 40.52 | |
16 | 498 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 40.64 | |
17 | 691 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 40.65 | |
18 | 597 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 40.82 | |
19 | 1 | Brik Nanett | 1995 | MUNKEBO | 9518AP | 25 m | 41.09 | |
20 | 331 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 41.17 | ||
21 | 168 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 41.20 | |
22 | 771 | Brejnholt Sarah | 1996 | KRONJYLLAN | 25 m | 41.50 | ||
23 | 314 | Nielsen Ann Louise | 1993 | SØHESTEN | 9316AS | 25 m | 41.62 | |
24 | 81 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 41.69 | |
25 | 529 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 41.89 | |
26 | 180 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 41.91 | |
27 | 700 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 42.21 | |
28 | 681 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 42.28 | |
29 | 766 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 43.01 | |
30 | 449 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | 43.18 | |
31 | 228 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 43.45 | |
32 | 327 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 43.91 | ||
33 | 154 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 43.97 | |
34 | 78 | Birkholm Mathilde Werborg | 1996 | SKANDERBOR | 9682AV | 25 m | 44.14 | |
35 | 337 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 44.19 | ||
36 | 586 | Madsen Rikke Legaard | 1996 | LYSENG | 9698AV | 25 m | 44.47 | |
37 | 182 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 44.54 | |
38 | 622 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 44.55 | |
39 | 614 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 44.59 | |
40 | 496 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 44.74 | |
41 | 249 | Larsen Julie Uldall | 1999 | HEI | 9932AU | 25 m | 44.76 | |
42 | 185 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 44.84 | |
43 | 243 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 44.98 | |
44 | 507 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 45.25 | |
45 | 707 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 45.26 | |
46 | 632 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 45.50 | |
47 | 183 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 45.51 | |
48 | 684 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 45.52 | |
49 | 84 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 46.54 | |
50 | 166 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | 46.63 | |
51 | 591 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 46.65 | |
52 | 133 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 9888AZ | 25 m | 46.81 | |
53 | 443 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 46.90 | |
54 | 499 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 47.09 | |
55 | 167 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 47.20 | |
56 | 134 | Hansen Jessica | 1997 | OPNØR | 9798AX | 25 m | 47.20 | |
57 | 255 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 47.21 | |
58 | 303 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 47.62 | |
59 | 333 | Hansen Camilla Louise | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 47.93 | ||
60 | 730 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 9962AU | 25 m | 48.05 | |
61 | 87 | Jensen Sofie Skov | 1996 | SKANDERBOR | 9698AU | 25 m | 48.14 | |
62 | 636 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 48.40 | |
63 | 738 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 9814AT | 25 m | 48.43 | |
64 | 453 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 48.54 | |
65 | 308 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | 48.81 | |
66 | 451 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | 48.82 | |
67 | 725 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 49.27 | |
68 | 739 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 25 m | 49.39 | ||
69 | 99 | Reetz Klara Dalgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9806BB | 25 m | 49.40 | |
70 | 378 | Sørensen Kathrine Sejer | 1996 | TOMMERUP | 9654AU | 25 m | 49.57 | |
71 | 765 | Eriksen Pernille Gjørup | 1999 | VIBORG | 9966AD | 25 m | 49.63 | |
72 | 155 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 49.66 | |
73 | 615 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 49.67 | |
74 | 440 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 49.74 | |
75 | 486 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 50.00 | |
76 | 301 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | 50.28 | |
77 | 450 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 50.38 | |
78 | 721 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 50.46 | |
79 | 233 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 50 m | 50.65 | |
80 | 677 | Konnerup Tea | 1998 | VIBORG | 25 m | 50.69 | ||
81 | 710 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 25 m | 50.79 | ||
82 | 247 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 51.05 | |
83 | 590 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | LYSENG | 9784AX | 25 m | 51.25 | |
84 | 131 | Bønneland Line | 1997 | OPNØR | 9774BA | 25 m | 51.32 | |
85 | 102 | Schmidt Frederikke | 1998 | SKANDERBOR | 9824AZ | 25 m | 51.40 | |
86 | 711 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 51.90 | |
87 | 85 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 52.03 | |
88 | 141 | Thomsen Frederikke | 1998 | OPNØR | 9876AU | 25 m | 52.11 | |
89 | 11 | Nielsen Cecilie | 1999 | MUNKEBO | 9996AL | 25 m | 52.15 | |
90 | 334 | Laursen Laura Plougmann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 52.73 | ||
91 | 729 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 9946AO | 25 m | 52.91 | |
92 | 159 | Bermann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 52.92 | |
93 | 221 | Christensen Mette | 1998 | AABYBRO | 9858BA | 50 m | 52.95 | |
94 | 610 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 25 m | 52.97 | ||
95 | 164 | Eftervand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 53.49 | |
96 | 143 | Warncke Julie | 2000 | OPNØR | 0078AO | 25 m | 53.76 | |
97 | 592 | Yu Victoria | 2000 | LYSENG | 0058AO | 25 m | 53.79 | |
98 | 733 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 9866AY | 25 m | 54.17 | |
99 | 697 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 54.67 | |
100 | 718 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | 54.82 | ||
101 | 306 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 54.83 | |
102 | 100 | Rogers Frida | 1998 | SKANDERBOR | 9844AZ | 25 m | 54.86 | |
103 | 187 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 55.00 | |
104 | 90 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 25 m | 55.26 | |
105 | 317 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | 56.01 | |
106 | 719 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 0004AQ | 25 m | 57.54 | |
107 | 673 | Franzen Frederikke U. | 1999 | VIBORG | 9952AX | 25 m | 57.55 | |
108 | 336 | Sand-Nielsen Selma | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 57.77 | ||
109 | 176 | Præstholm Lena | 1999 | S 68 | 9936AX | 25 m | 57.78 | |
110 | 704 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 58.07 | |
111 | 179 | Schjøtt Marie Bang | 2000 | S 68 | 0074AS | 25 m | 59.29 | |
112 | 644 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 59.60 | |
113 | 589 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 1:01.04 | |
114 | 160 | Breum Katrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 1:02.89 | |
115 | 696 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 1:02.98 | ||
116 | 172 | Kristensen Helene Lund | 2001 | S 68 | 0182AK | 25 m | 1:05.53 | |
117 | 651 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 1:05.60 | |
118 | 624 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 1:05.86 | |
119 | 633 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 25 m | 1:06.98 | ||
120 | 646 | Ottosen Anna | 2001 | HERNING | 0102AK | 25 m | 1:09.65 | |
121 | 683 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 1:10.23 | |
122 | 329 | Foroughipour Luna | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
123 | 656 | Thuesen Cecilie | 2002 | HERNING | 25 m | |||
124 | 302 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 25 m | |||
125 | 734 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 25 m | |||
126 | 611 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | ||
127 | 528 | Pedersen Simone | 1997 | SILKEBORG | 9704BA | 25 m | ||
128 | 107 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | ||
129 | 690 | Rasmussen Matilde Nuka | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | |||
130 | 319 | Gertz Freja | 1996 | SØHESTEN | 9682AU | 25 m | ||
131 | 91 | Lorenzen Randi Haarh | 1998 | SKANDERBOR | 9826BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 1:02.72 | |
2 | 724 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:03.80 | |
3 | 767 | Bendix Frederik | 1995 | KRONJYLLAN | 25 m | 1:05.91 | ||
4 | 200 | Heide Nicholai | 1993 | BSK08 | 9313AK | 25 m | 1:07.02 | |
5 | 175 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 1:07.03 | |
6 | 315 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:07.52 | |
7 | 514 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:08.02 | |
8 | 196 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 25 m | 1:09.14 | |
9 | 743 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 1:09.50 | |
10 | 492 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:10.55 | |
11 | 650 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 1:10.71 | |
12 | 250 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 1:11.15 | |
13 | 485 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:11.55 | |
14 | 332 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:12.04 | ||
15 | 316 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:12.43 | |
16 | 513 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:12.49 | |
17 | 671 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:12.54 | |
18 | 500 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:12.66 | |
19 | 232 | Rokkedahl David Wendner | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 1:12.90 | |
20 | 222 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 1:14.89 | |
21 | 749 | Homeyer Felix | 1992 | SG WISTE | 25 m | 1:15.76 | ||
22 | 198 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 25 m | 1:15.97 | |
23 | 607 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | GRINDSTED | 9281AD | 25 m | 1:15.99 | |
24 | 708 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:16.51 | |
25 | 775 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:17.28 | |
26 | 693 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:17.68 | |
27 | 101 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 9501AQ | 25 m | 1:17.81 | |
28 | 694 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:17.95 | ||
29 | 108 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 1:18.37 | |
30 | 229 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 1:18.45 | |
31 | 515 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:19.07 | |
32 | 598 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:19.33 | |
33 | 602 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:19.84 | |
34 | 77 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 1:20.22 | |
35 | 430 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 1:20.39 | |
36 | 405 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 1:20.50 | |
37 | 753 | Lipski Marcel | 1995 | SG WISTE | 25 m | 1:20.57 | ||
38 | 411 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 1:20.67 | |
39 | 518 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 1:21.25 | |
40 | 94 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | 1:21.55 | |
41 | 418 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 1:22.00 | |
42 | 612 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:22.06 | |
43 | 726 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 1:22.91 | |
44 | 174 | Madsen Frederik | 1996 | S 68 | 9635AO | 25 m | 1:23.79 | |
45 | 139 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 9895AR | 25 m | 1:24.02 | |
46 | 669 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 1:24.45 | |
47 | 583 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 1:24.77 | |
48 | 138 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 1:25.69 | |
49 | 533 | Klit Jonas Nibe | 1994 | TOMMERUP | 9461AQ | 25 m | 1:26.20 | |
50 | 522 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 1:28.37 | |
51 | 637 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:28.60 | |
52 | 442 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 1:28.84 | |
53 | 447 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:29.24 | |
54 | 244 | Eriksen Mads Allerslev | 1998 | HEI | 9899AN | 25 m | 1:29.74 | |
55 | 517 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 1:30.08 | |
56 | 703 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 1:30.58 | |
57 | 521 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:31.21 | |
58 | 433 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9817AO | 25 m | 1:31.99 | |
59 | 758 | Schaudien Niels | 1998 | SG WISTE | 25 m | 1:33.47 | ||
60 | 312 | Mikkelsen Nicolai | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 1:34.24 | |
61 | 408 | Helbo Mikkel | 1999 | HORSENS | 9977AF | 25 m | 1:35.06 | |
62 | 448 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:37.30 | |
63 | 604 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 1:39.12 | |
64 | 454 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 1:39.85 | |
65 | 431 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:40.49 | |
66 | 712 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:40.97 | |
67 | 79 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 1:41.24 | |
68 | 530 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 1:41.99 | |
69 | 415 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 1:42.48 | |
70 | 493 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:43.95 | |
71 | 439 | Borup Jeppe | 1998 | NORD | 9845AP | 25 m | 1:44.07 | |
72 | 599 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 1:44.77 | |
73 | 744 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:45.85 | |
74 | 201 | Olesen Rasmus Bang | 1998 | BSK08 | 50 m | 1:46.72 | ||
75 | 722 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 0039AI | 25 m | 1:50.08 | |
76 | 631 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:50.75 | |
77 | 757 | Peters Kilian | 2001 | SG WISTE | 25 m | 1:51.95 | ||
78 | 86 | Jacobsen Johannes Møller | 1999 | SKANDERBOR | 9941AM | 25 m | 1:54.44 | |
79 | 613 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 1:58.94 | |
80 | 755 | Neidel Leon | 2000 | SG WISTE | 25 m | 1:59.70 | ||
81 | 444 | Iversen Thomas | 1999 | NORD | 9993AK | 25 m | 2:03.17 | |
82 | 617 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 2:08.29 | |
83 | 161 | Christensen Nikolai Lund | 2000 | S 68 | 0099AK | 25 m | 2:13.09 | |
84 | 764 | Andersen Andreas Aakjær | 1999 | LYSENG | 9923AN | 25 m | ||
85 | 219 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | ||
86 | 195 | Bøgsted Jonas | 1999 | BSK08 | 9915AP | 25 m | ||
87 | 191 | Nielsen Frederik Damgaard | 1999 | BSK08 | 25 m | |||
88 | 483 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | ||
89 | 746 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 0093ag | 25 m | ||
90 | 647 | Pedersen Nicklas | 2001 | HERNING | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 1:05.66 | |
2 | 163 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 1:13.61 | |
3 | 600 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 1:14.85 | |
4 | 157 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:15.47 | |
5 | 331 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:16.84 | ||
6 | 10 | Meng Lise | 1994 | MUNKEBO | 9404AR | 25 m | 1:17.33 | |
7 | 508 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 1:17.36 | |
8 | 641 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 1:17.37 | |
9 | 700 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:18.93 | |
10 | 330 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:19.06 | ||
11 | 524 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:19.43 | |
12 | 245 | Jensen Ida Yu Ling | 1998 | HEI | 9814AS | 25 m | 1:19.43 | |
13 | 747 | Friede Laura | 1995 | SG WISTE | 25 m | 1:19.62 | ||
14 | 438 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 1:20.60 | |
15 | 582 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 1:20.92 | |
16 | 103 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 1:21.64 | |
17 | 452 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 1:22.36 | |
18 | 686 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 1:22.64 | |
19 | 313 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 1:22.91 | |
20 | 93 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 1:22.96 | |
21 | 404 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 1:23.10 | |
22 | 484 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:23.22 | |
23 | 629 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 1:23.74 | |
24 | 745 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:24.11 | |
25 | 622 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:24.61 | |
26 | 156 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 1:25.06 | |
27 | 305 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 1:25.54 | |
28 | 595 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:26.61 | |
29 | 304 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:26.76 | |
30 | 506 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 1:27.65 | |
31 | 132 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 1:28.42 | |
32 | 725 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:28.56 | |
33 | 626 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:28.66 | |
34 | 453 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 50 m | 1:28.77 | |
35 | 170 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 1:29.57 | |
36 | 159 | Bermann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 1:29.66 | |
37 | 253 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 1:29.87 | |
38 | 720 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:29.90 | |
39 | 750 | Jobmann Julia | 1998 | SG WISTE | 25 m | 1:30.07 | ||
40 | 491 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:30.18 | |
41 | 223 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 1:30.29 | |
42 | 443 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 1:30.97 | |
43 | 88 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:31.02 | |
44 | 678 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | 1:32.09 | |
45 | 326 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:33.19 | ||
46 | 639 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:33.53 | |
47 | 486 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:34.03 | |
48 | 648 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 25 m | 1:35.00 | ||
49 | 588 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 1:35.24 | |
50 | 510 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:35.29 | |
51 | 511 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:36.73 | |
52 | 652 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:36.86 | |
53 | 166 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | 1:37.30 | |
54 | 247 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:37.90 | |
55 | 440 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:38.45 | |
56 | 616 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 1:38.45 | |
57 | 525 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 1:38.67 | |
58 | 445 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 50 m | 1:39.02 | |
59 | 578 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 1:39.95 | |
60 | 102 | Schmidt Frederikke | 1998 | SKANDERBOR | 9824AZ | 25 m | 1:40.82 | |
61 | 143 | Warncke Julie | 2000 | OPNØR | 0078AO | 25 m | 1:41.72 | |
62 | 728 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 1:42.66 | |
63 | 575 | Holm Lærke | 1997 | LYSENG | 9722BA | 25 m | 1:43.01 | |
64 | 256 | Vedel Frida | 1999 | HEI | 9926AT | 25 m | 1:43.52 | |
65 | 455 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | 1:44.58 | |
66 | 589 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 1:44.88 | |
67 | 99 | Reetz Klara Dalgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9806BB | 25 m | 1:50.54 | |
68 | 696 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 1:53.96 | ||
69 | 592 | Yu Victoria | 2000 | LYSENG | 0058AO | 25 m | 2:01.07 | |
70 | 638 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 2:12.57 | |
71 | 624 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 2:24.54 | |
72 | 457 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | ||
73 | 656 | Thuesen Cecilie | 2002 | HERNING | 25 m | |||
74 | 172 | Kristensen Helene Lund | 2001 | S 68 | 0182AK | 25 m | ||
75 | 100 | Rogers Frida | 1998 | SKANDERBOR | 9844AZ | 25 m | ||
76 | 633 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 25 m | |||
77 | 85 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 9, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 605 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 2:32.29 | |
2 | 742 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 2:37.18 | |
3 | 165 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 2:40.57 | |
4 | 596 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:44.68 | |
5 | 606 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 2:44.97 | |
6 | 737 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 2:47.68 | |
7 | 526 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 2:47.76 | |
8 | 698 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:53.43 | |
9 | 532 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 2:53.49 | |
10 | 106 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 2:55.09 | |
11 | 749 | Homeyer Felix | 1992 | SG WISTE | 25 m | 2:55.45 | ||
12 | 257 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 2:55.56 | |
13 | 376 | Nielsen Hasse Reinholdt | 1994 | TOMMERUP | 9425AM | 25 m | 2:56.53 | |
14 | 601 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:56.63 | |
15 | 768 | Laursen Anders Back | 1996 | KRONJYLLAN | 25 m | 2:59.61 | ||
16 | 338 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:02.39 | ||
17 | 775 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 3:05.81 | |
18 | 625 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 3:06.07 | |
19 | 657 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 3:09.11 | |
20 | 310 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 3:13.04 | |
21 | 509 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 3:13.11 | |
22 | 335 | Sand-Nielsen Carl | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:13.39 | ||
23 | 407 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 3:14.31 | |
24 | 753 | Lipski Marcel | 1995 | SG WISTE | 25 m | 3:16.13 | ||
25 | 699 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 3:17.22 | |
26 | 181 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 3:18.35 | |
27 | 642 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 3:21.74 | |
28 | 672 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 3:25.95 | |
29 | 242 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 3:26.08 | |
30 | 410 | Haagensen Bjarki | 1998 | HORSENS | 9867AK | 25 m | 3:29.81 | |
31 | 454 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 50 m | 3:30.49 | |
32 | 736 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 3:32.62 | |
33 | 178 | Schjølin Søren Nielsen | 1996 | S 68 | 9607AR | 25 m | 3:40.96 | |
34 | 682 | Nielsen Andreas Bach | 1998 | VIBORG | 9887AR | 25 m | 3:41.84 | |
35 | 92 | Lund Markus | 1999 | SKANDERBOR | 9963AJ | 25 m | 3:42.00 | |
36 | 687 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 3:43.79 | |
37 | 412 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 3:45.49 | |
38 | 512 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 3:45.72 | |
39 | 623 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 3:47.24 | |
40 | 520 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 3:50.18 | |
41 | 645 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 3:57.95 | |
42 | 731 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 3:58.56 | |
43 | 620 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 3:59.05 | |
44 | 414 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 4:05.24 | |
45 | 746 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 0093ag | 25 m | 4:06.33 | |
46 | 497 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 4:06.60 | |
47 | 86 | Jacobsen Johannes Møller | 1999 | SKANDERBOR | 9941AM | 25 m | 4:06.77 | |
48 | 402 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 4:13.97 | |
49 | 756 | Neidel Luis | 2000 | SG WISTE | 25 m | 4:16.76 | ||
50 | 752 | Jannicke Tjorben | 2001 | SG WISTE | 25 m | 4:20.00 | ||
51 | 658 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 4:40.61 | |
52 | 679 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | ||
53 | 432 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | ||
54 | 222 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | ||
55 | 574 | Hinzel Viktor Højgaard | 1998 | LYSENG | 9833AP | 25 m | ||
56 | 171 | Kornum Tobias | 1999 | S 68 | 9945AO | 25 m | ||
57 | 220 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 10, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 585 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:43.44 | |
2 | 579 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 2:43.83 | |
3 | 635 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 2:54.31 | |
4 | 524 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 2:57.67 | |
5 | 597 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 3:03.71 | |
6 | 529 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 3:03.74 | |
7 | 154 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 3:04.07 | |
8 | 498 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 3:04.38 | |
9 | 246 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 3:04.41 | |
10 | 692 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 3:06.90 | |
11 | 199 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 25 m | 3:09.69 | |
12 | 224 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 3:10.35 | |
13 | 168 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 3:10.72 | |
14 | 325 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:11.07 | ||
15 | 573 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 50 m | 3:11.71 | |
16 | 409 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 3:14.52 | |
17 | 525 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 50 m | 3:17.97 | |
18 | 727 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 9434AV | 25 m | 3:18.41 | |
19 | 681 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 3:19.36 | |
20 | 614 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 3:19.64 | |
21 | 81 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 3:21.88 | |
22 | 301 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | 3:21.99 | |
23 | 449 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | 3:22.53 | |
24 | 707 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 3:23.39 | |
25 | 243 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 3:23.81 | |
26 | 416 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 3:23.85 | |
27 | 182 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 3:23.89 | |
28 | 327 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:24.49 | ||
29 | 506 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 3:25.87 | |
30 | 185 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 3:26.43 | |
31 | 750 | Jobmann Julia | 1998 | SG WISTE | 25 m | 3:26.69 | ||
32 | 337 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:28.34 | ||
33 | 632 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 3:29.43 | |
34 | 87 | Jensen Sofie Skov | 1996 | SKANDERBOR | 9698AU | 25 m | 3:30.26 | |
35 | 144 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 3:30.96 | |
36 | 166 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | 3:33.28 | |
37 | 499 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 3:34.55 | |
38 | 78 | Birkholm Mathilde Werborg | 1996 | SKANDERBOR | 9682AV | 25 m | 3:36.23 | |
39 | 255 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 3:36.86 | |
40 | 626 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 3:36.96 | |
41 | 249 | Larsen Julie Uldall | 1999 | HEI | 9932AU | 25 m | 3:40.09 | |
42 | 738 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 9814AT | 25 m | 3:40.35 | |
43 | 107 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | 3:40.60 | |
44 | 84 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 3:41.42 | |
45 | 721 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 3:41.58 | |
46 | 12 | Nørtoft Sofie | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 3:42.21 | ||
47 | 99 | Reetz Klara Dalgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9806BB | 25 m | 3:43.33 | |
48 | 765 | Eriksen Pernille Gjørup | 1999 | VIBORG | 9966AD | 25 m | 3:45.75 | |
49 | 720 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 3:46.62 | |
50 | 317 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | 3:47.68 | |
51 | 306 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 3:54.78 | |
52 | 615 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 3:57.34 | |
53 | 450 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 3:57.39 | |
54 | 733 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 9866AY | 25 m | 3:58.29 | |
55 | 85 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 4:03.25 | |
56 | 183 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 4:09.82 | |
57 | 592 | Yu Victoria | 2000 | LYSENG | 0058AO | 25 m | 4:12.76 | |
58 | 90 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 25 m | 4:15.29 | |
59 | 619 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 4:27.02 | |
60 | 719 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 0004AQ | 25 m | 4:34.38 | |
61 | 228 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | ||
62 | 644 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | ||
63 | 734 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 25 m | |||
64 | 334 | Laursen Laura Plougmann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 630 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 23.50 | |
2 | 189 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 24.89 | |
3 | 490 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 25.19 | |
4 | 742 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 25.40 | |
5 | 605 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 25.83 | |
6 | 724 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 25.92 | |
7 | 184 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 26.02 | |
8 | 175 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 26.19 | |
9 | 377 | Nielsen Martin Torben | 1990 | TOMMERUP | 9051AH | 25 m | 26.29 | |
10 | 200 | Heide Nicholai | 1993 | BSK08 | 9313AK | 25 m | 26.46 | |
11 | 596 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 26.80 | |
12 | 526 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 27.19 | |
13 | 307 | Jacobsen Mads Nylander | 1989 | SØHESTEN | 8955AB | 25 m | 27.23 | |
14 | 513 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 27.59 | |
15 | 743 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 27.67 | |
16 | 748 | Hoffmann Lars | 1994 | SG WISTE | 25 m | 28.00 | ||
17 | 77 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 28.24 | |
18 | 6 | Jensen Nicolai Broner | 1994 | MUNKEBO | 9475AM | 25 m | 28.30 | |
19 | 706 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 28.31 | |
20 | 169 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 28.39 | |
21 | 485 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 28.45 | |
22 | 737 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 28.50 | |
23 | 315 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 28.71 | |
24 | 618 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 28.73 | |
25 | 379 | Trab Anders | 1995 | TOMMERUP | 9585AQ | 25 m | 28.84 | |
26 | 500 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 29.00 | |
27 | 580 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 29.02 | |
28 | 229 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 29.06 | |
29 | 332 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 29.06 | ||
30 | 726 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 29.06 | |
31 | 527 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 29.11 | |
32 | 694 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 29.43 | ||
33 | 492 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 50 m | 29.49 | |
34 | 607 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | GRINDSTED | 9281AD | 25 m | 29.51 | |
35 | 316 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 29.57 | |
36 | 248 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 29.58 | |
37 | 430 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 29.62 | |
38 | 518 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 29.79 | |
39 | 101 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 9501AQ | 25 m | 30.15 | |
40 | 222 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 50 m | 30.24 | |
41 | 442 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 50 m | 30.25 | |
42 | 517 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 30.28 | |
43 | 108 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 30.28 | |
44 | 768 | Laursen Anders Back | 1996 | KRONJYLLAN | 25 m | 30.30 | ||
45 | 598 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 30.52 | |
46 | 515 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 30.62 | |
47 | 640 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 30.66 | |
48 | 252 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 30.73 | |
49 | 523 | Lindblad Martin | 1999 | SILKEBORG | 9975AE | 25 m | 30.81 | |
50 | 650 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 30.82 | |
51 | 241 | Beck Søren | 1996 | HEI | 9679AO | 25 m | 30.88 | |
52 | 250 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 30.91 | |
53 | 701 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 30.97 | |
54 | 324 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 31.06 | ||
55 | 188 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 31.07 | |
56 | 198 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 25 m | 31.17 | |
57 | 674 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 31.23 | |
58 | 494 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 31.27 | |
59 | 587 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | 31.55 | |
60 | 338 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 31.89 | ||
61 | 699 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 31.93 | |
62 | 139 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 9895AR | 25 m | 32.00 | |
63 | 708 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 32.05 | |
64 | 657 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 32.17 | |
65 | 323 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 32.26 | ||
66 | 418 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 32.28 | |
67 | 522 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 32.32 | |
68 | 693 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 32.42 | |
69 | 138 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 32.46 | |
70 | 135 | Husted Nikolai Schack | 1994 | OPNØR | 9439AM | 25 m | 32.58 | |
71 | 231 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 32.84 | |
72 | 447 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 33.05 | |
73 | 685 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 9779AR | 25 m | 33.08 | |
74 | 703 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 33.10 | |
75 | 602 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 33.41 | |
76 | 676 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 33.50 | |
77 | 672 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 33.55 | |
78 | 79 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 33.61 | |
79 | 702 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 33.97 | |
80 | 669 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 34.00 | |
81 | 106 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 34.05 | |
82 | 603 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 34.33 | |
83 | 432 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 34.40 | |
84 | 197 | Gaardbo Mikkel | 1996 | BSK08 | 9699AL | 50 m | 34.47 | |
85 | 583 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 34.57 | |
86 | 140 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 34.68 | |
87 | 202 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 50 m | 34.79 | |
88 | 521 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 35.00 | |
89 | 137 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 35.00 | |
90 | 439 | Borup Jeppe | 1998 | NORD | 9845AP | 50 m | 35.09 | |
91 | 493 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 35.10 | |
92 | 429 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 35.12 | |
93 | 410 | Haagensen Bjarki | 1998 | HORSENS | 9867AK | 25 m | 35.25 | |
94 | 687 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 35.41 | |
95 | 512 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 35.41 | |
96 | 421 | Warndahl Emil | 1996 | HEI | 9655AR | 25 m | 35.59 | |
97 | 174 | Madsen Frederik | 1996 | S 68 | 9635AO | 25 m | 35.59 | |
98 | 310 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 35.67 | |
99 | 489 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 50 m | 36.50 | |
100 | 193 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 36.75 | |
101 | 712 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 37.00 | |
102 | 448 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 37.05 | |
103 | 533 | Klit Jonas Nibe | 1994 | TOMMERUP | 9461AQ | 25 m | 37.09 | |
104 | 483 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 37.33 | |
105 | 741 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 50 m | 37.42 | |
106 | 419 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 37.44 | |
107 | 441 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | 37.59 | |
108 | 604 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 37.92 | |
109 | 530 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 37.93 | |
110 | 637 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 38.07 | |
111 | 631 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 38.11 | |
112 | 623 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 38.52 | |
113 | 682 | Nielsen Andreas Bach | 1998 | VIBORG | 9887AR | 25 m | 38.55 | |
114 | 576 | Hørmann Andreas | 1999 | LYSENG | 9999AM | 25 m | 38.77 | |
115 | 732 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 39.19 | |
116 | 5 | Høj-Larsen Mikkel | 1998 | MUNKEBO | 25 m | 39.28 | ||
117 | 415 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 39.32 | |
118 | 736 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 39.37 | |
119 | 129 | Allsopp Max | 2001 | OPNØR | 0187AF | 25 m | 39.61 | |
120 | 230 | Lerche Christopher | 2000 | AABYBRO | 0055AK | 50 m | 39.71 | |
121 | 431 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 39.81 | |
122 | 192 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 50 m | 39.88 | |
123 | 92 | Lund Markus | 1999 | SKANDERBOR | 9963AJ | 25 m | 39.91 | |
124 | 312 | Mikkelsen Nicolai | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 39.91 | |
125 | 9 | Liebe Oliver | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 39.97 | ||
126 | 746 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 0093ag | 25 m | 40.16 | |
127 | 408 | Helbo Mikkel | 1999 | HORSENS | 9977AF | 25 m | 40.29 | |
128 | 335 | Sand-Nielsen Carl | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 41.07 | ||
129 | 412 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 41.39 | |
130 | 406 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 41.75 | |
131 | 444 | Iversen Thomas | 1999 | NORD | 9993AK | 25 m | 41.86 | |
132 | 86 | Jacobsen Johannes Møller | 1999 | SKANDERBOR | 9941AM | 25 m | 42.09 | |
133 | 497 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 42.11 | |
134 | 764 | Andersen Andreas Aakjær | 1999 | LYSENG | 9923AN | 25 m | 43.05 | |
135 | 599 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 43.33 | |
136 | 744 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 43.65 | |
137 | 695 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 43.71 | ||
138 | 328 | Sørensen Simon Fogh | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 44.00 | ||
139 | 433 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9817AO | 25 m | 44.11 | |
140 | 680 | Lauritsen Sebastian | 2000 | VIBORG | 0027AG | 25 m | 45.14 | |
141 | 220 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 50 m | 45.28 | |
142 | 488 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 46.09 | ||
143 | 487 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | 46.16 | ||
144 | 581 | Kristensen Lukas | 2000 | LYSENG | 0053AL | 25 m | 46.66 | |
145 | 203 | Samuel Zacarias | 1994 | BSK08 | 9453AR | 50 m | 46.71 | |
146 | 617 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 46.93 | |
147 | 755 | Neidel Leon | 2000 | SG WISTE | 25 m | 47.28 | ||
148 | 608 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 47.36 | |
149 | 658 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 47.57 | |
150 | 613 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 47.98 | |
151 | 757 | Peters Kilian | 2001 | SG WISTE | 25 m | 48.38 | ||
152 | 142 | Ulka Max | 1997 | OPNØR | 9703AS | 25 m | 50.02 | |
153 | 161 | Christensen Nikolai Lund | 2000 | S 68 | 0099AK | 25 m | 51.65 | |
154 | 219 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 54.68 | |
155 | 740 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 25 m | |||
156 | 647 | Pedersen Nicklas | 2001 | HERNING | 25 m | |||
157 | 723 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 25 m | |||
158 | 201 | Olesen Rasmus Bang | 1998 | BSK08 | 25 m | |||
159 | 94 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | ||
160 | 191 | Nielsen Frederik Damgaard | 1999 | BSK08 | 25 m | |||
161 | 717 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 25 m | |||
162 | 456 | Jørgensen Martin | 1989 | BRÆDSTRUP | 8909AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 531 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | SILKEBORG | 9784AF | 25 m | 27.78 | |
2 | 177 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 28.12 | |
3 | 582 | Kristensen Trine | 1995 | LYSENG | 9568AC | 25 m | 28.81 | |
4 | 314 | Nielsen Ann Louise | 1993 | SØHESTEN | 9316AS | 25 m | 28.83 | |
5 | 519 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 29.19 | |
6 | 770 | Sørensen Christina Arent | 1994 | KRONJYLLAN | 25 m | 29.38 | ||
7 | 495 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 29.47 | |
8 | 747 | Friede Laura | 1995 | SG WISTE | 25 m | 29.67 | ||
9 | 375 | Mortensen Signe | 1995 | TOMMERUP | 9544AV | 25 m | 30.15 | |
10 | 417 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 30.18 | |
11 | 627 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 30.23 | |
12 | 641 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 30.26 | |
13 | 524 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 30.26 | |
14 | 313 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 30.31 | |
15 | 600 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 30.53 | |
16 | 516 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 30.74 | |
17 | 130 | Allsopp Nete | 1973 | OPNØR | 7364AA | 25 m | 30.78 | |
18 | 168 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 30.78 | |
19 | 374 | Mortensen Emma Dam | 1995 | TOMMERUP | 9564AV | 25 m | 30.88 | |
20 | 186 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 30.93 | |
21 | 584 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 31.13 | |
22 | 330 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 31.25 | ||
23 | 691 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 31.26 | |
24 | 452 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 31.29 | |
25 | 438 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 31.46 | |
26 | 597 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 31.51 | |
27 | 525 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 31.54 | |
28 | 498 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 31.55 | |
29 | 670 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 31.59 | |
30 | 735 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 31.82 | |
31 | 245 | Jensen Ida Yu Ling | 1998 | HEI | 9814AS | 25 m | 31.97 | |
32 | 409 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 32.00 | |
33 | 163 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 32.14 | |
34 | 484 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 32.20 | |
35 | 371 | Beyer Anne | 1995 | TOMMERUP | 9586AV | 25 m | 32.22 | |
36 | 771 | Brejnholt Sarah | 1996 | KRONJYLLAN | 25 m | 32.31 | ||
37 | 709 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 32.31 | |
38 | 692 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 32.35 | |
39 | 180 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 32.38 | |
40 | 507 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 32.51 | |
41 | 224 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 32.56 | |
42 | 675 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 32.59 | |
43 | 700 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 32.76 | |
44 | 228 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 32.92 | |
45 | 496 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 32.95 | |
46 | 705 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 33.21 | |
47 | 132 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 33.24 | |
48 | 372 | Hjortshøj Sofie | 1997 | TOMMERUP | 9764AQ | 25 m | 33.34 | |
49 | 510 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 33.44 | |
50 | 303 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 33.58 | |
51 | 776 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 33.69 | |
52 | 309 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 33.70 | |
53 | 87 | Jensen Sofie Skov | 1996 | SKANDERBOR | 9698AU | 25 m | 33.85 | |
54 | 305 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 33.86 | |
55 | 78 | Birkholm Mathilde Werborg | 1996 | SKANDERBOR | 9682AV | 25 m | 33.99 | |
56 | 595 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 34.09 | |
57 | 684 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 34.12 | |
58 | 506 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 34.22 | |
59 | 154 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 34.36 | |
60 | 622 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 34.36 | |
61 | 636 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 34.40 | |
62 | 745 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 34.49 | |
63 | 243 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 34.52 | |
64 | 754 | Lowin Anna | 1995 | SG WISTE | 25 m | 34.57 | ||
65 | 591 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 34.62 | |
66 | 304 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 34.78 | |
67 | 225 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 34.81 | |
68 | 133 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 9888AZ | 25 m | 34.98 | |
69 | 648 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 25 m | 35.00 | ||
70 | 144 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 35.06 | |
71 | 249 | Larsen Julie Uldall | 1999 | HEI | 9932AU | 25 m | 35.10 | |
72 | 89 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 35.12 | |
73 | 255 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 35.20 | |
74 | 223 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 35.33 | |
75 | 681 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 35.35 | |
76 | 588 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 35.36 | |
77 | 93 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 35.41 | |
78 | 159 | Bermann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 35.49 | |
79 | 221 | Christensen Mette | 1998 | AABYBRO | 9858BA | 25 m | 35.59 | |
80 | 256 | Vedel Frida | 1999 | HEI | 9926AT | 25 m | 35.64 | |
81 | 337 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 35.65 | ||
82 | 162 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 35.65 | |
83 | 166 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | 35.71 | |
84 | 253 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 35.72 | |
85 | 156 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 35.74 | |
86 | 678 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | 35.91 | |
87 | 499 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 50 m | 35.94 | |
88 | 247 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 35.99 | |
89 | 103 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 36.16 | |
90 | 609 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | 36.21 | |
91 | 649 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 36.28 | |
92 | 301 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | 36.33 | |
93 | 629 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 36.44 | |
94 | 578 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 50 m | 36.50 | |
95 | 251 | Nielsen Louise | 1996 | HEI | 9626AZ | 25 m | 36.64 | |
96 | 131 | Bønneland Line | 1997 | OPNØR | 9774BA | 25 m | 36.65 | |
97 | 378 | Sørensen Kathrine Sejer | 1996 | TOMMERUP | 9654AU | 25 m | 36.72 | |
98 | 730 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 9962AU | 25 m | 36.73 | |
99 | 155 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 36.76 | |
100 | 486 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 36.85 | |
101 | 455 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | 36.86 | |
102 | 491 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 36.93 | |
103 | 590 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | LYSENG | 9784AX | 25 m | 37.09 | |
104 | 677 | Konnerup Tea | 1998 | VIBORG | 25 m | 37.10 | ||
105 | 652 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 37.22 | |
106 | 308 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | 37.28 | |
107 | 575 | Holm Lærke | 1997 | LYSENG | 9722BA | 25 m | 37.36 | |
108 | 311 | Mikkelsen Caroline | 1998 | SØHESTEN | 9894AW | 25 m | 37.41 | |
109 | 725 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 37.48 | |
110 | 80 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 37.52 | |
111 | 611 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 37.58 | |
112 | 683 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 37.61 | |
113 | 457 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 37.63 | |
114 | 711 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 37.72 | |
115 | 326 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 37.75 | ||
116 | 586 | Madsen Rikke Legaard | 1996 | LYSENG | 9698AV | 25 m | 37.79 | |
117 | 319 | Gertz Freja | 1996 | SØHESTEN | 9682AU | 25 m | 37.79 | |
118 | 451 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | 37.80 | |
119 | 100 | Rogers Frida | 1998 | SKANDERBOR | 9844AZ | 25 m | 37.90 | |
120 | 616 | Bisgaard Cecilie | 1998 | HERNING | 9828AT | 25 m | 38.11 | |
121 | 88 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 38.27 | |
122 | 84 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 38.49 | |
123 | 141 | Thomsen Frederikke | 1998 | OPNØR | 9876AU | 25 m | 38.79 | |
124 | 589 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 39.01 | |
125 | 2 | Eghøj Malene | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 39.16 | ||
126 | 721 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 39.47 | |
127 | 729 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 9946AO | 25 m | 39.49 | |
128 | 710 | Poulsen Sofie | 1999 | THISTED | 25 m | 39.50 | ||
129 | 233 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 50 m | 39.51 | |
130 | 327 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 39.54 | ||
131 | 639 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 39.57 | |
132 | 306 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 39.68 | |
133 | 99 | Reetz Klara Dalgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9806BB | 25 m | 39.70 | |
134 | 143 | Warncke Julie | 2000 | OPNØR | 0078AO | 25 m | 39.80 | |
135 | 134 | Hansen Jessica | 1997 | OPNØR | 9798AX | 25 m | 39.87 | |
136 | 91 | Lorenzen Randi Haarh | 1998 | SKANDERBOR | 9826BB | 25 m | 40.22 | |
137 | 102 | Schmidt Frederikke | 1998 | SKANDERBOR | 9824AZ | 25 m | 40.42 | |
138 | 697 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 40.53 | |
139 | 765 | Eriksen Pernille Gjørup | 1999 | VIBORG | 9966AD | 25 m | 40.54 | |
140 | 528 | Pedersen Simone | 1997 | SILKEBORG | 9704BA | 25 m | 40.63 | |
141 | 445 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 50 m | 41.12 | |
142 | 107 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | 41.70 | |
143 | 704 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 41.80 | |
144 | 739 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 25 m | 42.25 | ||
145 | 85 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 42.52 | |
146 | 333 | Hansen Camilla Louise | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 42.65 | ||
147 | 644 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 43.10 | |
148 | 187 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 43.23 | |
149 | 610 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 25 m | 43.26 | ||
150 | 673 | Franzen Frederikke U. | 1999 | VIBORG | 9952AX | 25 m | 43.34 | |
151 | 90 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 25 m | 43.58 | |
152 | 718 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | 43.72 | ||
153 | 183 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 43.73 | |
154 | 164 | Eftervand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 45.49 | |
155 | 179 | Schjøtt Marie Bang | 2000 | S 68 | 0074AS | 25 m | 46.52 | |
156 | 696 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 47.05 | ||
157 | 719 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 0004AQ | 25 m | 47.44 | |
158 | 302 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 47.85 | ||
159 | 317 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | 48.97 | |
160 | 336 | Sand-Nielsen Selma | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 49.46 | ||
161 | 160 | Breum Katrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 50.20 | |
162 | 733 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 9866AY | 25 m | 51.47 | |
163 | 646 | Ottosen Anna | 2001 | HERNING | 0102AK | 25 m | 53.59 | |
164 | 651 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 54.65 | |
165 | 624 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 54.71 | |
166 | 172 | Kristensen Helene Lund | 2001 | S 68 | 0182AK | 25 m | 55.42 | |
167 | 734 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 25 m | |||
168 | 690 | Rasmussen Matilde Nuka | 1997 | SKANDERBOR | 25 m | |||
169 | 656 | Thuesen Cecilie | 2002 | HERNING | 25 m | |||
170 | 176 | Præstholm Lena | 1999 | S 68 | 9936AX | 25 m | ||
171 | 329 | Foroughipour Luna | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
172 | 334 | Laursen Laura Plougmann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
173 | 689 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 628 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 2:08.96 | |
2 | 184 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 2:20.42 | |
3 | 446 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:22.62 | |
4 | 322 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:38.11 | ||
5 | 607 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | GRINDSTED | 9281AD | 25 m | 2:47.02 | |
6 | 198 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 50 m | 2:53.59 | |
7 | 231 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 50 m | 3:01.54 | |
8 | 16 | Simonsen Martin | 1985 | MUNKEBO | 8567AB | 25 m | 3:01.60 | |
9 | 405 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 3:02.43 | |
10 | 241 | Beck Søren | 1996 | HEI | 9679AO | 25 m | 3:18.54 | |
11 | 7 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 3:25.94 | |
12 | 413 | Krainert Mikkel Skovbæk | 1999 | HORSENS | 9919AI | 25 m | 3:25.98 | |
13 | 411 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 3:29.87 | |
14 | 577 | Hørmann Daniel | 1997 | LYSENG | 9767AR | 50 m | 3:31.83 | |
15 | 8 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | MUNKEBO | 25 m | 3:44.09 | ||
16 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 3:45.55 | |
17 | 515 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 50 m | 3:53.42 | |
18 | 94 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | ||
19 | 250 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | ||
20 | 487 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | |||
21 | 193 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | ||
22 | 196 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 25 m | ||
23 | 232 | Rokkedahl David Wendner | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | ||
24 | 169 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | ||
25 | 252 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 584 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 2:34.76 | |
2 | 420 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 2:40.52 | |
3 | 495 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 2:56.23 | |
4 | 1 | Brik Nanett | 1995 | MUNKEBO | 9518AP | 25 m | 2:58.49 | |
5 | 484 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 3:08.55 | |
6 | 374 | Mortensen Emma Dam | 1995 | TOMMERUP | 9564AV | 25 m | 3:16.12 | |
7 | 595 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 3:22.96 | |
8 | 373 | Leisner Shiva | 1995 | TOMMERUP | 9552AX | 25 m | 3:29.76 | |
9 | 3 | Hansen Britt | 1988 | MUNKEBO | 8898AD | 25 m | 3:38.57 | |
10 | 326 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:44.41 | ||
11 | 686 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | ||
12 | 89 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | ||
13 | 80 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 15, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 630 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 58.65 | |
2 | 742 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:03.57 | |
3 | 724 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:03.57 | |
4 | 490 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 1:04.96 | |
5 | 189 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:05.30 | |
6 | 377 | Nielsen Martin Torben | 1990 | TOMMERUP | 9051AH | 25 m | 1:06.94 | |
7 | 184 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 1:07.08 | |
8 | 605 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:07.12 | |
9 | 737 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:07.87 | |
10 | 606 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:09.04 | |
11 | 532 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 1:10.92 | |
12 | 322 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:11.60 | ||
13 | 173 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 1:12.02 | |
14 | 748 | Hoffmann Lars | 1994 | SG WISTE | 25 m | 1:12.02 | ||
15 | 513 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:12.27 | |
16 | 232 | Rokkedahl David Wendner | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 1:12.30 | |
17 | 403 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:12.42 | |
18 | 580 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 1:12.51 | |
19 | 307 | Jacobsen Mads Nylander | 1989 | SØHESTEN | 8955AB | 25 m | 1:12.68 | |
20 | 485 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:13.03 | |
21 | 492 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:13.25 | |
22 | 706 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 1:13.59 | |
23 | 446 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 1:13.74 | |
24 | 315 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:14.08 | |
25 | 671 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:14.43 | |
26 | 514 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:14.61 | |
27 | 316 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:14.76 | |
28 | 601 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:14.79 | |
29 | 376 | Nielsen Hasse Reinholdt | 1994 | TOMMERUP | 9425AM | 25 m | 1:14.98 | |
30 | 257 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 1:16.07 | |
31 | 698 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:16.60 | |
32 | 694 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 1:16.62 | ||
33 | 625 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:16.72 | |
34 | 379 | Trab Anders | 1995 | TOMMERUP | 9585AQ | 25 m | 1:16.88 | |
35 | 527 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 1:17.11 | |
36 | 494 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:17.11 | |
37 | 657 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:17.23 | |
38 | 332 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:17.25 | ||
39 | 598 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:17.28 | |
40 | 101 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 9501AQ | 25 m | 1:17.80 | |
41 | 517 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 1:19.37 | |
42 | 77 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 1:19.84 | |
43 | 701 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:20.23 | |
44 | 518 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 1:20.40 | |
45 | 248 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 1:20.59 | |
46 | 222 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | 1:20.62 | |
47 | 775 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:20.70 | |
48 | 693 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:21.00 | |
49 | 587 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | 1:21.28 | |
50 | 188 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:22.08 | |
51 | 252 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 1:22.90 | |
52 | 13 | Pedersen Jacob | 1989 | MUNKEBO | 8931AF | 25 m | 1:22.93 | |
53 | 640 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:23.00 | |
54 | 612 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:23.17 | |
55 | 405 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 1:23.35 | |
56 | 181 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 1:23.56 | |
57 | 603 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 1:23.61 | |
58 | 509 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:23.65 | |
59 | 522 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 1:23.70 | |
60 | 708 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:23.80 | |
61 | 4 | Hansen Stefan Gram | 1990 | MUNKEBO | 9047AG | 25 m | 1:23.90 | |
62 | 523 | Lindblad Martin | 1999 | SILKEBORG | 9975AE | 25 m | 1:24.00 | |
63 | 108 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 1:24.04 | |
64 | 602 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:24.08 | |
65 | 241 | Beck Søren | 1996 | HEI | 9679AO | 25 m | 1:24.12 | |
66 | 642 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:24.40 | |
67 | 106 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 1:24.42 | |
68 | 702 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:24.53 | |
69 | 229 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 1:25.25 | |
70 | 726 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 1:25.63 | |
71 | 669 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 1:25.65 | |
72 | 418 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 1:26.69 | |
73 | 442 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | 1:27.08 | |
74 | 407 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 1:27.24 | |
75 | 139 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 9895AR | 25 m | 1:28.62 | |
76 | 685 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 9779AR | 25 m | 1:28.86 | |
77 | 676 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 1:29.72 | |
78 | 242 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 1:29.90 | |
79 | 758 | Schaudien Niels | 1998 | SG WISTE | 25 m | 1:29.94 | ||
80 | 512 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 1:30.11 | |
81 | 521 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 1:31.29 | |
82 | 197 | Gaardbo Mikkel | 1996 | BSK08 | 9699AL | 25 m | 1:31.70 | |
83 | 703 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 1:31.75 | |
84 | 244 | Eriksen Mads Allerslev | 1998 | HEI | 9899AN | 25 m | 1:31.76 | |
85 | 174 | Madsen Frederik | 1996 | S 68 | 9635AO | 25 m | 1:31.82 | |
86 | 137 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 1:32.13 | |
87 | 454 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 1:32.65 | |
88 | 447 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:32.90 | |
89 | 138 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 1:33.06 | |
90 | 429 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:33.68 | |
91 | 736 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:34.10 | |
92 | 493 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:34.32 | |
93 | 731 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:35.62 | |
94 | 618 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:36.36 | |
95 | 623 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 1:37.00 | |
96 | 140 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 1:37.23 | |
97 | 202 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 1:37.46 | |
98 | 637 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:37.92 | |
99 | 402 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 1:38.58 | |
100 | 421 | Warndahl Emil | 1996 | HEI | 9655AR | 25 m | 1:39.41 | |
101 | 530 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 1:39.43 | |
102 | 483 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 1:39.49 | |
103 | 412 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 1:39.50 | |
104 | 448 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 1:40.53 | |
105 | 746 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 0093ag | 25 m | 1:40.62 | |
106 | 441 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | 1:41.19 | |
107 | 408 | Helbo Mikkel | 1999 | HORSENS | 9977AF | 25 m | 1:42.15 | |
108 | 620 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 1:42.17 | |
109 | 489 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:42.81 | |
110 | 741 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 1:43.17 | |
111 | 488 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 1:44.64 | ||
112 | 432 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 1:44.93 | |
113 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:46.31 | |
114 | 431 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:46.51 | |
115 | 439 | Borup Jeppe | 1998 | NORD | 9845AP | 25 m | 1:47.54 | |
116 | 732 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 1:48.89 | |
117 | 86 | Jacobsen Johannes Møller | 1999 | SKANDERBOR | 9941AM | 25 m | 1:50.40 | |
118 | 613 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 1:50.41 | |
119 | 433 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9817AO | 25 m | 1:50.85 | |
120 | 406 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 1:51.00 | |
121 | 129 | Allsopp Max | 2001 | OPNØR | 0187AF | 25 m | 1:52.01 | |
122 | 744 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:52.54 | |
123 | 444 | Iversen Thomas | 1999 | NORD | 9993AK | 25 m | 1:56.24 | |
124 | 645 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 1:58.17 | |
125 | 604 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 2:02.10 | |
126 | 617 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 2:02.87 | |
127 | 658 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:03.19 | |
128 | 203 | Samuel Zacarias | 1994 | BSK08 | 9453AR | 25 m | 2:06.94 | |
129 | 599 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 2:10.38 | |
130 | 142 | Ulka Max | 1997 | OPNØR | 9703AS | 25 m | 2:28.76 | |
131 | 79 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | ||
132 | 178 | Schjølin Søren Nielsen | 1996 | S 68 | 9607AR | 25 m | ||
133 | 161 | Christensen Nikolai Lund | 2000 | S 68 | 0099AK | 25 m | ||
134 | 722 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 0039AI | 25 m | ||
135 | 581 | Kristensen Lukas | 2000 | LYSENG | 0053AL | 25 m | ||
136 | 323 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
137 | 312 | Mikkelsen Nicolai | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | ||
138 | 574 | Hinzel Viktor Højgaard | 1998 | LYSENG | 9833AP | 25 m | ||
139 | 230 | Lerche Christopher | 2000 | AABYBRO | 0055AK | 25 m | ||
140 | 414 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | ||
141 | 672 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | ||
142 | 220 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | ||
143 | 195 | Bøgsted Jonas | 1999 | BSK08 | 9915AP | 25 m | ||
144 | 695 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 16, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 1:09.06 | |
2 | 579 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:10.61 | |
3 | 635 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:13.08 | |
4 | 654 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:13.25 | |
5 | 314 | Nielsen Ann Louise | 1993 | SØHESTEN | 9316AS | 25 m | 1:13.28 | |
6 | 585 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:14.18 | |
7 | 519 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:14.26 | |
8 | 420 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 1:15.79 | |
9 | 688 | Pedersen Cecilie S. | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 1:15.91 | |
10 | 157 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 1:16.41 | |
11 | 375 | Mortensen Signe | 1995 | TOMMERUP | 9544AV | 25 m | 1:17.47 | |
12 | 186 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:17.68 | |
13 | 627 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:17.80 | |
14 | 516 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 1:17.87 | |
15 | 130 | Allsopp Nete | 1973 | OPNØR | 7364AA | 25 m | 1:18.00 | |
16 | 498 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:18.53 | |
17 | 584 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:19.00 | |
18 | 692 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 1:19.05 | |
19 | 709 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:19.77 | |
20 | 331 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:19.88 | ||
21 | 163 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 1:20.08 | |
22 | 597 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:20.49 | |
23 | 199 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 25 m | 1:20.54 | |
24 | 330 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:20.80 | ||
25 | 228 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 1:20.82 | |
26 | 246 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 1:20.91 | |
27 | 371 | Beyer Anne | 1995 | TOMMERUP | 9586AV | 25 m | 1:21.46 | |
28 | 670 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:21.94 | |
29 | 529 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:22.31 | |
30 | 506 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 25 m | 1:22.42 | |
31 | 484 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:22.47 | |
32 | 89 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:22.81 | |
33 | 496 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:22.90 | |
34 | 735 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:22.92 | |
35 | 776 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 1:22.94 | |
36 | 707 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:23.55 | |
37 | 600 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 1:23.66 | |
38 | 745 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:24.16 | |
39 | 573 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 1:24.25 | |
40 | 632 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:24.67 | |
41 | 595 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:24.80 | |
42 | 771 | Brejnholt Sarah | 1996 | KRONJYLLAN | 25 m | 1:24.84 | ||
43 | 245 | Jensen Ida Yu Ling | 1998 | HEI | 9814AS | 25 m | 1:25.33 | |
44 | 727 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 9434AV | 25 m | 1:25.46 | |
45 | 622 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:26.03 | |
46 | 14 | Rasmussen Marie Yvonne | 1990 | MUNKEBO | 9058AI | 25 m | 1:26.57 | |
47 | 372 | Hjortshøj Sofie | 1997 | TOMMERUP | 9764AQ | 25 m | 1:26.63 | |
48 | 303 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 1:26.86 | |
49 | 305 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 1:27.26 | |
50 | 87 | Jensen Sofie Skov | 1996 | SKANDERBOR | 9698AU | 25 m | 1:27.31 | |
51 | 443 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 1:27.56 | |
52 | 681 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:27.75 | |
53 | 591 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:27.86 | |
54 | 204 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 1:28.19 | |
55 | 626 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:28.72 | |
56 | 144 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 1:28.88 | |
57 | 636 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:29.05 | |
58 | 491 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:29.12 | |
59 | 253 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 1:29.29 | |
60 | 132 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 1:29.45 | |
61 | 510 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:29.65 | |
62 | 162 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 1:30.20 | |
63 | 449 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | 1:30.22 | |
64 | 325 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:30.29 | ||
65 | 639 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:30.70 | |
66 | 452 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 1:31.02 | |
67 | 80 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:31.21 | |
68 | 453 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 1:31.25 | |
69 | 301 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | 1:31.68 | |
70 | 311 | Mikkelsen Caroline | 1998 | SØHESTEN | 9894AW | 25 m | 1:32.00 | |
71 | 133 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 9888AZ | 25 m | 1:32.01 | |
72 | 720 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:32.10 | |
73 | 185 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 1:32.13 | |
74 | 499 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:32.25 | |
75 | 156 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 1:32.71 | |
76 | 243 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:32.74 | |
77 | 182 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 1:32.77 | |
78 | 309 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 1:32.98 | |
79 | 247 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:33.74 | |
80 | 725 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:33.96 | |
81 | 649 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:34.14 | |
82 | 155 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 1:34.18 | |
83 | 255 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:34.20 | |
84 | 730 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 9962AU | 25 m | 1:34.28 | |
85 | 326 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:34.32 | ||
86 | 711 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:34.84 | |
87 | 614 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:34.93 | |
88 | 457 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:35.08 | |
89 | 378 | Sørensen Kathrine Sejer | 1996 | TOMMERUP | 9654AU | 25 m | 1:35.21 | |
90 | 416 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 1:35.49 | |
91 | 721 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 1:36.94 | |
92 | 486 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:37.02 | |
93 | 134 | Hansen Jessica | 1997 | OPNØR | 9798AX | 25 m | 1:37.54 | |
94 | 652 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:37.75 | |
95 | 170 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 1:37.79 | |
96 | 225 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 1:38.01 | |
97 | 251 | Nielsen Louise | 1996 | HEI | 9626AZ | 25 m | 1:38.24 | |
98 | 611 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 1:38.60 | |
99 | 751 | Jänicke Kim | 1998 | SG WISTE | 25 m | 1:38.74 | ||
100 | 738 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 9814AT | 25 m | 1:40.82 | |
101 | 528 | Pedersen Simone | 1997 | SILKEBORG | 9704BA | 25 m | 1:41.50 | |
102 | 78 | Birkholm Mathilde Werborg | 1996 | SKANDERBOR | 9682AV | 25 m | 1:41.58 | |
103 | 728 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 1:41.67 | |
104 | 256 | Vedel Frida | 1999 | HEI | 9926AT | 25 m | 1:41.83 | |
105 | 141 | Thomsen Frederikke | 1998 | OPNØR | 9876AU | 25 m | 1:41.87 | |
106 | 511 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:42.48 | |
107 | 131 | Bønneland Line | 1997 | OPNØR | 9774BA | 25 m | 1:42.79 | |
108 | 143 | Warncke Julie | 2000 | OPNØR | 0078AO | 25 m | 1:42.85 | |
109 | 615 | Bisgaard Astrid | 2001 | HERNING | 0184AD | 25 m | 1:43.24 | |
110 | 440 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | 1:43.58 | |
111 | 450 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 1:43.67 | |
112 | 167 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 1:44.20 | |
113 | 739 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 25 m | 1:44.44 | ||
114 | 697 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:44.72 | |
115 | 445 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | 1:47.24 | |
116 | 592 | Yu Victoria | 2000 | LYSENG | 0058AO | 25 m | 1:47.29 | |
117 | 221 | Christensen Mette | 1998 | AABYBRO | 9858BA | 25 m | 1:48.57 | |
118 | 619 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 1:49.42 | |
119 | 187 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:51.50 | |
120 | 638 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 1:52.66 | |
121 | 644 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 1:54.73 | |
122 | 719 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 0004AQ | 25 m | 1:58.76 | |
123 | 704 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:00.00 | |
124 | 696 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 2:02.13 | ||
125 | 164 | Eftervand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 2:04.60 | |
126 | 633 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 25 m | 2:13.28 | ||
127 | 646 | Ottosen Anna | 2001 | HERNING | 0102AK | 25 m | 2:15.97 | |
128 | 107 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | ||
129 | 81 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | ||
130 | 84 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | ||
131 | 683 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | ||
132 | 88 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | ||
133 | 651 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | ||
134 | 91 | Lorenzen Randi Haarh | 1998 | SKANDERBOR | 9826BB | 25 m | ||
135 | 100 | Rogers Frida | 1998 | SKANDERBOR | 9844AZ | 25 m | ||
136 | 183 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | ||
137 | 588 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | ||
138 | 609 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | ||
139 | 578 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | ||
140 | 12 | Nørtoft Sofie | 1997 | MUNKEBO | 25 m | |||
141 | 610 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 25 m | |||
142 | 734 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 25 m | |||
143 | 99 | Reetz Klara Dalgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9806BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 17, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 150 | S68 Hjørring 1 | 0 | S 68 | 25 m | 3:47.00 | ||
2 | 713 | Ikast | 0 | IKAST | 25 m | 3:53.00 | ||
3 | 593 | Grindsted Drenge 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 3:55.00 | ||
4 | 659 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 3:55.00 | ||
5 | 479 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 4:00.00 | ||
6 | 505 | Silkeborg Herrer | 1996 | SILKEBORG | 25 m | 4:07.86 | ||
7 | 772 | Kronjylland | 1989 | KRONJYLLAN | 25 m | 4:08.00 | ||
8 | 660 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 4:10.00 | ||
9 | 298 | Søhestens Drenge 1 | 1989 | SØHESTEN | 25 m | 4:19.76 | ||
10 | 151 | S68 Hjørring 2 | 0 | S 68 | 25 m | 4:20.00 | ||
11 | 238 | Sharks | 1996 | HEI | 25 m | 4:26.76 | ||
12 | 759 | 1. Mannschaft | 0 | SG WISTE | 25 m | 4:35.00 | ||
13 | 594 | Grindsted Drenge 2 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 4:40.00 | ||
14 | 146 | Opnør 2 | 1994 | OPNØR | 25 m | 7:20.00 | ||
15 | 83 | Skanderborg Drenge 2 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
16 | 428 | Fars Knægte Bsk 2 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
17 | 434 | Nord Drenge 1 | 0 | NORD | 25 m | |||
18 | 82 | Skanderborg Drenge 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
19 | 235 | Munkebo Herrer | 1981 | MUNKEBO | 25 m | |||
20 | 665 | Drenge 2 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
21 | 320 | 1900 Saltfisk | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
22 | 664 | Drenge 1 Viborg B | 0 | VIBORG | 25 m | |||
23 | 227 | de Vilde Kaniner Herre | 0 | AABYBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 659 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:20.00 | ||
2 | 569 | Lyseng Damer 1 | 0 | LYSENG | 25 m | 4:20.00 | ||
3 | 501 | Silkeborg Damer 1 | 1998 | SILKEBORG | 25 m | 4:23.49 | ||
4 | 150 | S68 Hjørring 1 | 0 | S 68 | 25 m | 4:25.00 | ||
5 | 660 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 4:35.00 | ||
6 | 151 | S68 Hjørring 2 | 0 | S 68 | 25 m | 4:35.00 | ||
7 | 479 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 4:38.42 | ||
8 | 370 | Tsk Supergirls | 1995 | TOMMERUP | 25 m | 4:39.69 | ||
9 | 401 | Horsens Piger 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:39.79 | ||
10 | 299 | Søhestens Piger 1 | 1992 | SØHESTEN | 25 m | 4:39.87 | ||
11 | 760 | 1. Mannschaft | 0 | SG WISTE | 25 m | 4:40.00 | ||
12 | 661 | Stm 3 | 0 | STM | 25 m | 4:45.00 | ||
13 | 502 | Silkeborg Damer 2 | 1998 | SILKEBORG | 25 m | 4:54.05 | ||
14 | 237 | Nemo | 1996 | HEI | 25 m | 4:54.96 | ||
15 | 152 | S68 Hjørring 3 | 0 | S 68 | 25 m | 5:00.00 | ||
16 | 570 | Lyseng Damer 2 | 0 | LYSENG | 25 m | 5:00.00 | ||
17 | 714 | Ikast 1 | 0 | IKAST | 25 m | 5:17.00 | ||
18 | 236 | Dori | 1996 | HEI | 25 m | 5:26.86 | ||
19 | 571 | Lyseng Damer 3 | 0 | LYSENG | 25 m | 6:00.00 | ||
20 | 716 | Ikast 3 | 0 | IKAST | 25 m | 6:07.00 | ||
21 | 715 | Ikast 2 | 0 | IKAST | 25 m | 6:16.00 | ||
22 | 148 | Opnørs Piger 2 | 1997 | OPNØR | 25 m | 7:19.00 | ||
23 | 147 | Opnørs Piger | 1973 | OPNØR | 25 m | 7:20.00 | ||
24 | 96 | Skanderborg Piger 2 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
25 | 97 | Skanderborg Piger 3 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
26 | 98 | Skanderborg Piger 4 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
27 | 667 | Piger 1 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
28 | 321 | 1900 Vingummibamser | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
29 | 226 | de Vilde Kaniner Damer | 0 | AABYBRO | 25 m | |||
30 | 300 | Søhestens Piger 2 | 1996 | SØHESTEN | 25 m | |||
31 | 153 | S68 Hjørring 4 | 0 | S 68 | 25 m | |||
32 | 437 | Nord Piger 2 | 0 | NORD | 25 m | |||
33 | 95 | Skanderborg Piger 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
34 | 436 | Nord Piger 1 | 0 | NORD | 25 m | |||
35 | 668 | Piger 2 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
36 | 234 | Munkebo Damer | 1988 | MUNKEBO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 659 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 481 | Team Jesper | 0 | STRUER | 25 m | 1:59.00 | ||
3 | 660 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 503 | Silkeborg Drenge 1 | 1997 | SILKEBORG | 25 m | 2:00.33 | ||
5 | 572 | Lyseng Drenge | 0 | LYSENG | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 504 | Silkeborg Drenge 2 | 1997 | SILKEBORG | 25 m | 2:16.34 | ||
7 | 239 | Stingrays | 1998 | HEI | 25 m | 2:18.33 | ||
8 | 149 | S68 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 2:20.00 | ||
9 | 661 | Stm 3 | 0 | STM | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 400 | Horsens Drenge | 0 | HORSENS | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 714 | Ikast 1 | 0 | IKAST | 25 m | 2:33.00 | ||
12 | 715 | Ikast 2 | 0 | IKAST | 25 m | 3:06.00 | ||
13 | 761 | 1. Mannschaft | 2000 | SG WISTE | 25 m | 3:20.00 | ||
14 | 145 | Opnør | 1997 | OPNØR | 25 m | 3:30.00 | ||
15 | 666 | Drenge 2 Viborg C | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
16 | 428 | Fars Knægte Bsk 2 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
17 | 662 | Stm 4 | 0 | STM | 25 m | |||
18 | 663 | Drenge 1 Viborg | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
19 | 435 | Nord Drenge 1 | 1997 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 659 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 2:03.00 | ||
2 | 660 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 2:10.00 | ||
3 | 149 | S68 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 2:25.00 | ||
4 | 713 | Ikast | 0 | IKAST | 25 m | 2:35.00 | ||
5 | 661 | Stm 3 | 0 | STM | 25 m | 2:40.00 | ||
6 | 662 | Stm 4 | 0 | STM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 724 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 29.04 | |
2 | 769 | Maj Mads | 1989 | KRONJYLLAN | 25 m | 29.50 | ||
3 | 173 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 29.82 | |
4 | 767 | Bendix Frederik | 1995 | KRONJYLLAN | 25 m | 30.32 | ||
5 | 742 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 30.55 | |
6 | 377 | Nielsen Martin Torben | 1990 | TOMMERUP | 9051AH | 25 m | 30.83 | |
7 | 315 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 31.22 | |
8 | 200 | Heide Nicholai | 1993 | BSK08 | 9313AK | 25 m | 31.60 | |
9 | 490 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 31.91 | |
10 | 175 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 32.16 | |
11 | 514 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 32.66 | |
12 | 650 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 32.83 | |
13 | 332 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 33.15 | ||
14 | 743 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 33.30 | |
15 | 485 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 33.38 | |
16 | 500 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 33.48 | |
17 | 749 | Homeyer Felix | 1992 | SG WISTE | 25 m | 33.58 | ||
18 | 250 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 33.67 | |
19 | 232 | Rokkedahl David Wendner | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 50 m | 33.74 | |
20 | 403 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 33.75 | |
21 | 748 | Hoffmann Lars | 1994 | SG WISTE | 25 m | 34.00 | ||
22 | 607 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | GRINDSTED | 9281AD | 25 m | 34.62 | |
23 | 222 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 50 m | 34.84 | |
24 | 108 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 34.95 | |
25 | 598 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 35.18 | |
26 | 694 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 35.35 | ||
27 | 526 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 50 m | 35.51 | |
28 | 523 | Lindblad Martin | 1999 | SILKEBORG | 9975AE | 25 m | 35.73 | |
29 | 165 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 35.95 | |
30 | 708 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 36.02 | |
31 | 494 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 36.13 | |
32 | 513 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 50 m | 36.20 | |
33 | 196 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 25 m | 36.24 | |
34 | 674 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | 36.35 | |
35 | 527 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 36.36 | |
36 | 101 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 9501AQ | 25 m | 36.37 | |
37 | 753 | Lipski Marcel | 1995 | SG WISTE | 25 m | 36.74 | ||
38 | 693 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 36.76 | |
39 | 625 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 37.13 | |
40 | 518 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 37.21 | |
41 | 698 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 37.42 | |
42 | 257 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 37.46 | |
43 | 602 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 37.67 | |
44 | 601 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 37.80 | |
45 | 430 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 37.93 | |
46 | 612 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 37.98 | |
47 | 517 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 38.02 | |
48 | 775 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 38.19 | |
49 | 726 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 38.22 | |
50 | 178 | Schjølin Søren Nielsen | 1996 | S 68 | 9607AR | 25 m | 38.53 | |
51 | 669 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 38.56 | |
52 | 642 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 38.67 | |
53 | 139 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 9895AR | 25 m | 38.77 | |
54 | 405 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 39.19 | |
55 | 701 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 39.34 | |
56 | 418 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 39.39 | |
57 | 530 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 39.80 | |
58 | 687 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 39.84 | |
59 | 174 | Madsen Frederik | 1996 | S 68 | 9635AO | 25 m | 39.98 | |
60 | 521 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 40.17 | |
61 | 640 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 40.19 | |
62 | 454 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 50 m | 40.33 | |
63 | 703 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 40.70 | |
64 | 583 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 40.71 | |
65 | 252 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 40.91 | |
66 | 137 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 41.00 | |
67 | 509 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 41.00 | |
68 | 79 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 42.11 | |
69 | 637 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 42.18 | |
70 | 676 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 42.44 | |
71 | 193 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 42.46 | |
72 | 202 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 50 m | 42.64 | |
73 | 138 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 43.10 | |
74 | 408 | Helbo Mikkel | 1999 | HORSENS | 9977AF | 25 m | 43.35 | |
75 | 603 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 43.48 | |
76 | 135 | Husted Nikolai Schack | 1994 | OPNØR | 9439AM | 50 m | 43.66 | |
77 | 402 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 43.75 | |
78 | 702 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 43.84 | |
79 | 712 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 44.29 | |
80 | 736 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 44.51 | |
81 | 483 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 44.62 | |
82 | 439 | Borup Jeppe | 1998 | NORD | 9845AP | 25 m | 44.63 | |
83 | 136 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 45.18 | |
84 | 604 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 45.21 | |
85 | 672 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 45.29 | |
86 | 197 | Gaardbo Mikkel | 1996 | BSK08 | 9699AL | 25 m | 45.62 | |
87 | 722 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 0039AI | 25 m | 46.12 | |
88 | 312 | Mikkelsen Nicolai | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | 46.14 | |
89 | 493 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 46.78 | |
90 | 230 | Lerche Christopher | 2000 | AABYBRO | 0055AK | 50 m | 46.88 | |
91 | 129 | Allsopp Max | 2001 | OPNØR | 0187AF | 25 m | 46.90 | |
92 | 512 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 47.25 | |
93 | 140 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 47.33 | |
94 | 746 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 0093ag | 25 m | 47.38 | |
95 | 318 | Prior Andreas | 1999 | SØHESTEN | 9935AM | 25 m | 47.45 | |
96 | 413 | Krainert Mikkel Skovbæk | 1999 | HORSENS | 9919AI | 25 m | 47.52 | |
97 | 623 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 47.63 | |
98 | 631 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 47.68 | |
99 | 201 | Olesen Rasmus Bang | 1998 | BSK08 | 50 m | 48.11 | ||
100 | 744 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 48.29 | |
101 | 421 | Warndahl Emil | 1996 | HEI | 9655AR | 25 m | 48.47 | |
102 | 599 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 49.33 | |
103 | 695 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 49.44 | ||
104 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 50.08 | |
105 | 757 | Peters Kilian | 2001 | SG WISTE | 25 m | 51.75 | ||
106 | 497 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 51.81 | |
107 | 86 | Jacobsen Johannes Møller | 1999 | SKANDERBOR | 9941AM | 25 m | 51.94 | |
108 | 192 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 50 m | 52.54 | |
109 | 613 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 52.64 | |
110 | 645 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 52.70 | |
111 | 406 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 52.81 | |
112 | 414 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 52.97 | |
113 | 219 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 54.00 | |
114 | 161 | Christensen Nikolai Lund | 2000 | S 68 | 0099AK | 25 m | 54.46 | |
115 | 220 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 55.42 | |
116 | 195 | Bøgsted Jonas | 1999 | BSK08 | 9915AP | 50 m | 56.08 | |
117 | 755 | Neidel Leon | 2000 | SG WISTE | 25 m | 57.32 | ||
118 | 752 | Jannicke Tjorben | 2001 | SG WISTE | 25 m | 57.58 | ||
119 | 203 | Samuel Zacarias | 1994 | BSK08 | 9453AR | 50 m | 58.43 | |
120 | 92 | Lund Markus | 1999 | SKANDERBOR | 9963AJ | 25 m | 58.54 | |
121 | 764 | Andersen Andreas Aakjær | 1999 | LYSENG | 9923AN | 25 m | 58.70 | |
122 | 756 | Neidel Luis | 2000 | SG WISTE | 25 m | 58.82 | ||
123 | 658 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 59.81 | |
124 | 488 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 1:00.87 | ||
125 | 142 | Ulka Max | 1997 | OPNØR | 9703AS | 25 m | 1:05.93 | |
126 | 419 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 1:10.00 | |
127 | 574 | Hinzel Viktor Højgaard | 1998 | LYSENG | 9833AP | 25 m | ||
128 | 442 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 25 m | ||
129 | 441 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 25 m | ||
130 | 328 | Sørensen Simon Fogh | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
131 | 740 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 25 m | |||
132 | 581 | Kristensen Lukas | 2000 | LYSENG | 0053AL | 25 m | ||
133 | 191 | Nielsen Frederik Damgaard | 1999 | BSK08 | 25 m | |||
134 | 717 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 25 m | |||
135 | 456 | Jørgensen Martin | 1989 | BRÆDSTRUP | 8909AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 30.88 | |
2 | 643 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 25 m | 31.58 | |
3 | 531 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | SILKEBORG | 9784AF | 25 m | 31.76 | |
4 | 579 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 32.63 | |
5 | 163 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 34.43 | |
6 | 495 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 35.02 | |
7 | 10 | Meng Lise | 1994 | MUNKEBO | 9404AR | 25 m | 35.57 | |
8 | 747 | Friede Laura | 1995 | SG WISTE | 25 m | 35.65 | ||
9 | 600 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 35.78 | |
10 | 331 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 36.07 | ||
11 | 157 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 36.14 | |
12 | 641 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 36.16 | |
13 | 771 | Brejnholt Sarah | 1996 | KRONJYLLAN | 25 m | 36.25 | ||
14 | 629 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 36.43 | |
15 | 371 | Beyer Anne | 1995 | TOMMERUP | 9586AV | 25 m | 36.45 | |
16 | 508 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 36.58 | |
17 | 691 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 36.70 | |
18 | 330 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 36.72 | ||
19 | 313 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 36.77 | |
20 | 417 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 36.99 | |
21 | 654 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 37.01 | |
22 | 438 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 37.25 | |
23 | 707 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 37.34 | |
24 | 180 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 37.40 | |
25 | 452 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 50 m | 37.52 | |
26 | 186 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 37.53 | |
27 | 655 | Thalund Pernille | 1990 | HERNING | 9064AB | 25 m | 37.54 | |
28 | 498 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 37.56 | |
29 | 245 | Jensen Ida Yu Ling | 1998 | HEI | 9814AS | 25 m | 37.65 | |
30 | 700 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 37.65 | |
31 | 304 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 37.71 | |
32 | 93 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 38.14 | |
33 | 597 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 38.33 | |
34 | 709 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 38.47 | |
35 | 750 | Jobmann Julia | 1998 | SG WISTE | 25 m | 38.58 | ||
36 | 776 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 38.72 | |
37 | 622 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 38.78 | |
38 | 484 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 39.08 | |
39 | 168 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 39.33 | |
40 | 228 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 39.34 | |
41 | 496 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 39.43 | |
42 | 745 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 39.76 | |
43 | 103 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 39.93 | |
44 | 156 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 39.94 | |
45 | 305 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 40.00 | |
46 | 632 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 40.05 | |
47 | 735 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 40.21 | |
48 | 246 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 40.25 | |
49 | 308 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | 40.31 | |
50 | 725 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 41.00 | |
51 | 626 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 41.27 | |
52 | 224 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 41.32 | |
53 | 325 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 41.35 | ||
54 | 326 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 41.37 | ||
55 | 720 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 41.49 | |
56 | 162 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 41.70 | |
57 | 525 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 41.74 | |
58 | 491 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 50 m | 41.88 | |
59 | 453 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 50 m | 41.88 | |
60 | 155 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 42.03 | |
61 | 416 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 42.04 | |
62 | 652 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 42.14 | |
63 | 309 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 42.19 | |
64 | 132 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 42.23 | |
65 | 639 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 42.24 | |
66 | 159 | Bermann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 42.28 | |
67 | 170 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 42.35 | |
68 | 614 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 42.36 | |
69 | 443 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 42.37 | |
70 | 185 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 42.51 | |
71 | 303 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 42.77 | |
72 | 378 | Sørensen Kathrine Sejer | 1996 | TOMMERUP | 9654AU | 25 m | 42.83 | |
73 | 678 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | 42.92 | |
74 | 223 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 43.17 | |
75 | 766 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 43.21 | |
76 | 486 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 43.41 | |
77 | 451 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | 43.58 | |
78 | 499 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 43.61 | |
79 | 249 | Larsen Julie Uldall | 1999 | HEI | 9932AU | 25 m | 43.64 | |
80 | 311 | Mikkelsen Caroline | 1998 | SØHESTEN | 9894AW | 25 m | 43.69 | |
81 | 247 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 43.75 | |
82 | 133 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 9888AZ | 25 m | 43.90 | |
83 | 609 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | 44.04 | |
84 | 166 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | 44.09 | |
85 | 575 | Holm Lærke | 1997 | LYSENG | 9722BA | 25 m | 44.14 | |
86 | 588 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 44.19 | |
87 | 182 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 44.43 | |
88 | 705 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 44.67 | |
89 | 578 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 50 m | 44.72 | |
90 | 457 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 44.79 | |
91 | 711 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 44.81 | |
92 | 449 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | 44.82 | |
93 | 102 | Schmidt Frederikke | 1998 | SKANDERBOR | 9824AZ | 25 m | 44.84 | |
94 | 455 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | 45.07 | |
95 | 684 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 45.11 | |
96 | 88 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 45.13 | |
97 | 611 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 45.16 | |
98 | 586 | Madsen Rikke Legaard | 1996 | LYSENG | 9698AV | 25 m | 45.37 | |
99 | 91 | Lorenzen Randi Haarh | 1998 | SKANDERBOR | 9826BB | 25 m | 45.45 | |
100 | 591 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 45.47 | |
101 | 648 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 25 m | 45.53 | ||
102 | 683 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 45.62 | |
103 | 718 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | 45.66 | ||
104 | 2 | Eghøj Malene | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 45.66 | ||
105 | 730 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 9962AU | 25 m | 45.89 | |
106 | 511 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 46.19 | |
107 | 704 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 46.44 | |
108 | 610 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 25 m | 46.71 | ||
109 | 739 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 25 m | 46.95 | ||
110 | 677 | Konnerup Tea | 1998 | VIBORG | 25 m | 47.16 | ||
111 | 589 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 47.19 | |
112 | 255 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 47.61 | |
113 | 636 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 47.97 | |
114 | 256 | Vedel Frida | 1999 | HEI | 9926AT | 25 m | 48.01 | |
115 | 167 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 48.40 | |
116 | 90 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 25 m | 48.46 | |
117 | 143 | Warncke Julie | 2000 | OPNØR | 0078AO | 25 m | 48.64 | |
118 | 319 | Gertz Freja | 1996 | SØHESTEN | 9682AU | 25 m | 48.76 | |
119 | 233 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 50 m | 48.96 | |
120 | 765 | Eriksen Pernille Gjørup | 1999 | VIBORG | 9966AD | 25 m | 49.08 | |
121 | 673 | Franzen Frederikke U. | 1999 | VIBORG | 9952AX | 25 m | 49.18 | |
122 | 141 | Thomsen Frederikke | 1998 | OPNØR | 9876AU | 25 m | 49.89 | |
123 | 131 | Bønneland Line | 1997 | OPNØR | 9774BA | 25 m | 50.19 | |
124 | 638 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 50.58 | |
125 | 134 | Hansen Jessica | 1997 | OPNØR | 9798AX | 25 m | 51.11 | |
126 | 450 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 51.26 | |
127 | 334 | Laursen Laura Plougmann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 51.74 | ||
128 | 85 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 53.19 | |
129 | 302 | Aastrup Sofie | 2002 | SØHESTEN | 25 m | 53.94 | ||
130 | 696 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 54.05 | ||
131 | 187 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 54.36 | |
132 | 719 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 0004AQ | 25 m | 54.37 | |
133 | 164 | Eftervand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 55.42 | |
134 | 160 | Breum Katrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 55.55 | |
135 | 592 | Yu Victoria | 2000 | LYSENG | 0058AO | 25 m | 56.78 | |
136 | 179 | Schjøtt Marie Bang | 2000 | S 68 | 0074AS | 25 m | 59.39 | |
137 | 624 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 1:01.61 | |
138 | 633 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 25 m | 1:02.38 | ||
139 | 172 | Kristensen Helene Lund | 2001 | S 68 | 0182AK | 25 m | 1:03.23 | |
140 | 656 | Thuesen Cecilie | 2002 | HERNING | 25 m | |||
141 | 528 | Pedersen Simone | 1997 | SILKEBORG | 9704BA | 25 m | ||
142 | 100 | Rogers Frida | 1998 | SKANDERBOR | 9844AZ | 25 m | ||
143 | 440 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | ||
144 | 689 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 25 m | |||
145 | 634 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 25 m | |||
146 | 327 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
147 | 183 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | ||
148 | 336 | Sand-Nielsen Selma | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
149 | 734 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 25 m | |||
150 | 107 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 628 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 59.26 | |
2 | 184 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 1:00.06 | |
3 | 446 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 1:03.12 | |
4 | 189 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:03.41 | |
5 | 175 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 1:04.28 | |
6 | 605 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:06.66 | |
7 | 200 | Heide Nicholai | 1993 | BSK08 | 9313AK | 25 m | 1:07.20 | |
8 | 16 | Simonsen Martin | 1985 | MUNKEBO | 8567AB | 25 m | 1:07.76 | |
9 | 316 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 1:09.28 | |
10 | 169 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 1:09.31 | |
11 | 492 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:09.64 | |
12 | 737 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:09.76 | |
13 | 196 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 25 m | 1:09.81 | |
14 | 606 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:10.77 | |
15 | 596 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:11.12 | |
16 | 580 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 1:13.50 | |
17 | 607 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | GRINDSTED | 9281AD | 25 m | 1:14.21 | |
18 | 198 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 50 m | 1:15.02 | |
19 | 250 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 1:15.32 | |
20 | 500 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 1:15.41 | |
21 | 379 | Trab Anders | 1995 | TOMMERUP | 9585AQ | 25 m | 1:15.70 | |
22 | 598 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:15.79 | |
23 | 405 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 1:19.02 | |
24 | 671 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 1:19.47 | |
25 | 231 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 50 m | 1:19.57 | |
26 | 701 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:19.83 | |
27 | 13 | Pedersen Jacob | 1989 | MUNKEBO | 8931AF | 25 m | 1:20.61 | |
28 | 657 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:20.96 | |
29 | 587 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | 1:21.20 | |
30 | 77 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 1:23.33 | |
31 | 229 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 1:24.04 | |
32 | 515 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 1:25.12 | |
33 | 241 | Beck Søren | 1996 | HEI | 9679AO | 25 m | 1:26.66 | |
34 | 517 | Hansen Simon | 1995 | SILKEBORG | 9573AQ | 25 m | 1:26.77 | |
35 | 252 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 1:27.15 | |
36 | 181 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 1:28.30 | |
37 | 413 | Krainert Mikkel Skovbæk | 1999 | HORSENS | 9919AI | 25 m | 1:29.57 | |
38 | 411 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 1:32.18 | |
39 | 407 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 1:33.73 | |
40 | 410 | Haagensen Bjarki | 1998 | HORSENS | 9867AK | 25 m | 1:34.62 | |
41 | 8 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | MUNKEBO | 25 m | 1:35.46 | ||
42 | 577 | Hørmann Daniel | 1997 | LYSENG | 9767AR | 50 m | 1:35.65 | |
43 | 758 | Schaudien Niels | 1998 | SG WISTE | 25 m | 1:35.92 | ||
44 | 244 | Eriksen Mads Allerslev | 1998 | HEI | 9899AN | 25 m | 1:37.72 | |
45 | 447 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 50 m | 1:39.27 | |
46 | 603 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 1:39.40 | |
47 | 429 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:41.19 | |
48 | 137 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 1:41.56 | |
49 | 188 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:47.92 | |
50 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:48.42 | |
51 | 432 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 1:49.23 | |
52 | 522 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 1:49.35 | |
53 | 431 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 1:54.10 | |
54 | 193 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 50 m | 2:00.11 | |
55 | 448 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 2:05.05 | |
56 | 415 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 2:05.97 | |
57 | 242 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | ||
58 | 520 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | ||
59 | 248 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | ||
60 | 608 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | ||
61 | 444 | Iversen Thomas | 1999 | NORD | 9993AK | 25 m | ||
62 | 322 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
63 | 487 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | |||
64 | 489 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | ||
65 | 94 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | ||
66 | 576 | Hørmann Andreas | 1999 | LYSENG | 9999AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 643 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 25 m | 1:04.30 | |
2 | 774 | Bruun Sarah Harder | 1993 | SILKEBORG | 9324AJ | 25 m | 1:08.60 | |
3 | 584 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:11.56 | |
4 | 770 | Sørensen Christina Arent | 1994 | KRONJYLLAN | 25 m | 1:11.76 | ||
5 | 420 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 25 m | 1:14.03 | |
6 | 519 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:15.17 | |
7 | 495 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:17.17 | |
8 | 374 | Mortensen Emma Dam | 1995 | TOMMERUP | 9564AV | 25 m | 1:18.07 | |
9 | 516 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 1:18.36 | |
10 | 130 | Allsopp Nete | 1973 | OPNØR | 7364AA | 25 m | 1:19.52 | |
11 | 686 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 1:19.72 | |
12 | 524 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:19.85 | |
13 | 186 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 1:21.64 | |
14 | 688 | Pedersen Cecilie S. | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 1:22.13 | |
15 | 496 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:22.51 | |
16 | 375 | Mortensen Signe | 1995 | TOMMERUP | 9544AV | 25 m | 1:25.11 | |
17 | 595 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 1:25.94 | |
18 | 409 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:26.34 | |
19 | 304 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 1:26.42 | |
20 | 507 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 1:27.33 | |
21 | 371 | Beyer Anne | 1995 | TOMMERUP | 9586AV | 25 m | 1:27.77 | |
22 | 89 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 1:28.06 | |
23 | 776 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 1:29.33 | |
24 | 649 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:29.99 | |
25 | 372 | Hjortshøj Sofie | 1997 | TOMMERUP | 9764AQ | 25 m | 1:30.22 | |
26 | 373 | Leisner Shiva | 1995 | TOMMERUP | 9552AX | 25 m | 1:33.17 | |
27 | 754 | Lowin Anna | 1995 | SG WISTE | 25 m | 1:33.95 | ||
28 | 326 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:34.32 | ||
29 | 529 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:35.66 | |
30 | 225 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 1:36.32 | |
31 | 639 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:36.60 | |
32 | 221 | Christensen Mette | 1998 | AABYBRO | 9858BA | 25 m | 1:37.68 | |
33 | 684 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | 1:38.46 | |
34 | 144 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 1:38.66 | |
35 | 204 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 50 m | 1:41.37 | |
36 | 510 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:42.44 | |
37 | 751 | Jänicke Kim | 1998 | SG WISTE | 25 m | 1:48.45 | ||
38 | 590 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | LYSENG | 9784AX | 25 m | 1:50.00 | |
39 | 256 | Vedel Frida | 1999 | HEI | 9926AT | 25 m | 1:50.12 | |
40 | 652 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:54.67 | |
41 | 251 | Nielsen Louise | 1996 | HEI | 9626AZ | 25 m | 1:58.32 | |
42 | 404 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 2:20.00 | |
43 | 339 | Weibrecht Anne Vilsgaard | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
44 | 103 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | ||
45 | 81 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | ||
46 | 93 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | ||
47 | 253 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | ||
48 | 445 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 25 m | ||
49 | 80 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | ||
50 | 730 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 9962AU | 25 m | ||
51 | 585 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | ||
52 | 592 | Yu Victoria | 2000 | LYSENG | 0058AO | 25 m | ||
53 | 670 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | ||
54 | 678 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | ||
55 | 622 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 25, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 659 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:15.00 | ||
2 | 150 | S68 Hjørring 1 | 0 | S 68 | 25 m | 4:15.00 | ||
3 | 713 | Ikast | 0 | IKAST | 25 m | 4:29.00 | ||
4 | 660 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 4:30.00 | ||
5 | 593 | Grindsted Drenge 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 4:33.00 | ||
6 | 480 | Struer Herrer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 4:35.00 | ||
7 | 772 | Kronjylland | 1989 | KRONJYLLAN | 25 m | 4:40.00 | ||
8 | 505 | Silkeborg Herrer | 1996 | SILKEBORG | 25 m | 4:40.08 | ||
9 | 661 | Stm 3 | 0 | STM | 25 m | 4:49.00 | ||
10 | 151 | S68 Hjørring 2 | 0 | S 68 | 25 m | 4:50.00 | ||
11 | 594 | Grindsted Drenge 2 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 5:10.00 | ||
12 | 762 | 1. Mannschaft | 0 | SG WISTE | 25 m | 5:14.00 | ||
13 | 146 | Opnør 2 | 1994 | OPNØR | 25 m | 7:40.00 | ||
14 | 320 | 1900 Saltfisk | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
15 | 83 | Skanderborg Drenge 2 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
16 | 298 | Søhestens Drenge 1 | 1989 | SØHESTEN | 25 m | |||
17 | 434 | Nord Drenge 1 | 0 | NORD | 25 m | |||
18 | 82 | Skanderborg Drenge 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
19 | 235 | Munkebo Herrer | 1981 | MUNKEBO | 25 m | |||
20 | 665 | Drenge 2 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
21 | 664 | Drenge 1 Viborg B | 0 | VIBORG | 25 m | |||
22 | 227 | de Vilde Kaniner Herre | 0 | AABYBRO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 26, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 659 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 4:30.00 | ||
2 | 660 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 4:45.00 | ||
3 | 150 | S68 Hjørring 1 | 0 | S 68 | 25 m | 4:48.00 | ||
4 | 569 | Lyseng Damer 1 | 0 | LYSENG | 25 m | 4:55.00 | ||
5 | 401 | Horsens Piger 1 | 0 | HORSENS | 25 m | 4:59.79 | ||
6 | 501 | Silkeborg Damer 1 | 1998 | SILKEBORG | 25 m | 4:59.81 | ||
7 | 661 | Stm 3 | 0 | STM | 25 m | 5:00.00 | ||
8 | 151 | S68 Hjørring 2 | 0 | S 68 | 25 m | 5:00.00 | ||
9 | 479 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 5:19.84 | ||
10 | 152 | S68 Hjørring 3 | 0 | S 68 | 25 m | 5:20.00 | ||
11 | 714 | Ikast 1 | 0 | IKAST | 25 m | 5:21.00 | ||
12 | 370 | Tsk Supergirls | 1995 | TOMMERUP | 25 m | 5:25.25 | ||
13 | 763 | 1. Mannschaft | 0 | SG WISTE | 25 m | 5:30.00 | ||
14 | 502 | Silkeborg Damer 2 | 1998 | SILKEBORG | 25 m | 5:31.09 | ||
15 | 570 | Lyseng Damer 2 | 0 | LYSENG | 25 m | 6:30.00 | ||
16 | 715 | Ikast 2 | 0 | IKAST | 25 m | 6:40.00 | ||
17 | 716 | Ikast 3 | 0 | IKAST | 25 m | 6:50.00 | ||
18 | 571 | Lyseng Damer 3 | 0 | LYSENG | 25 m | 7:30.00 | ||
19 | 147 | Opnørs Piger | 1973 | OPNØR | 25 m | 7:35.00 | ||
20 | 148 | Opnørs Piger 2 | 1997 | OPNØR | 25 m | 7:36.00 | ||
21 | 437 | Nord Piger 2 | 0 | NORD | 25 m | |||
22 | 96 | Skanderborg Piger 2 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
23 | 97 | Skanderborg Piger 3 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
24 | 667 | Piger 1 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
25 | 321 | 1900 Vingummibamser | 0 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
26 | 226 | de Vilde Kaniner Damer | 0 | AABYBRO | 25 m | |||
27 | 668 | Piger 2 Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
28 | 153 | S68 Hjørring 4 | 0 | S 68 | 25 m | |||
29 | 436 | Nord Piger 1 | 0 | NORD | 25 m | |||
30 | 300 | Søhestens Piger 2 | 1996 | SØHESTEN | 25 m | |||
31 | 95 | Skanderborg Piger 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
32 | 299 | Søhestens Piger 1 | 1992 | SØHESTEN | 25 m | |||
33 | 234 | Munkebo Damer | 1988 | MUNKEBO | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 27, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 659 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 482 | Team Jesper 2 | 0 | STRUER | 25 m | 2:20.00 | ||
3 | 660 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 503 | Silkeborg Drenge 1 | 1997 | SILKEBORG | 25 m | 2:27.34 | ||
5 | 572 | Lyseng Drenge | 0 | LYSENG | 25 m | 2:30.00 | ||
6 | 666 | Drenge 2 Viborg C | 1997 | VIBORG | 25 m | 2:34.35 | ||
7 | 149 | S68 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 2:35.00 | ||
8 | 504 | Silkeborg Drenge 2 | 1997 | SILKEBORG | 25 m | 2:40.07 | ||
9 | 714 | Ikast 1 | 0 | IKAST | 25 m | 2:53.00 | ||
10 | 240 | Swordfish | 1998 | HEI | 25 m | 2:56.41 | ||
11 | 400 | Horsens Drenge | 0 | HORSENS | 25 m | 3:00.00 | ||
12 | 715 | Ikast 2 | 0 | IKAST | 25 m | 3:20.00 | ||
13 | 145 | Opnør | 1997 | OPNØR | 25 m | 3:40.00 | ||
14 | 661 | Stm 3 | 0 | STM | 25 m | |||
15 | 663 | Drenge 1 Viborg | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
16 | 428 | Fars Knægte Bsk 2 | 2009 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
17 | 190 | Blå Mænd | 0 | BSK08 | 25 m | |||
18 | 435 | Nord Drenge 1 | 1997 | NORD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 28, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 659 | Stm 1 | 0 | STM | 25 m | 2:20.00 | ||
2 | 149 | S68 Hjørring | 0 | S 68 | 25 m | 2:35.00 | ||
3 | 660 | Stm 2 | 0 | STM | 25 m | 2:40.00 | ||
4 | 713 | Ikast | 0 | IKAST | 25 m | 2:56.00 | ||
5 | 661 | Stm 3 | 0 | STM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 605 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:10.07 | |
2 | 742 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 1:12.16 | |
3 | 165 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 1:13.39 | |
4 | 596 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:14.67 | |
5 | 606 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 1:15.54 | |
6 | 737 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 1:16.98 | |
7 | 403 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:17.44 | |
8 | 526 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 1:18.19 | |
9 | 189 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 1:18.31 | |
10 | 601 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:20.61 | |
11 | 532 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 1:21.12 | |
12 | 257 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 1:21.59 | |
13 | 376 | Nielsen Hasse Reinholdt | 1994 | TOMMERUP | 9425AM | 25 m | 1:21.93 | |
14 | 494 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 1:22.24 | |
15 | 768 | Laursen Anders Back | 1996 | KRONJYLLAN | 25 m | 1:22.30 | ||
16 | 749 | Homeyer Felix | 1992 | SG WISTE | 25 m | 1:22.57 | ||
17 | 106 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 1:22.71 | |
18 | 698 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:22.75 | |
19 | 338 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:23.51 | ||
20 | 514 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 1:23.52 | |
21 | 6 | Jensen Nicolai Broner | 1994 | MUNKEBO | 9475AM | 25 m | 1:24.01 | |
22 | 657 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:26.44 | |
23 | 315 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 1:26.64 | |
24 | 625 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 1:27.91 | |
25 | 753 | Lipski Marcel | 1995 | SG WISTE | 25 m | 1:28.07 | ||
26 | 509 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 1:28.70 | |
27 | 231 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 1:28.76 | |
28 | 775 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:28.82 | |
29 | 310 | Larsen Mads | 1993 | SØHESTEN | 9363AK | 25 m | 1:28.98 | |
30 | 598 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 1:29.31 | |
31 | 699 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:29.87 | |
32 | 15 | Rasmussen Niels | 1995 | MUNKEBO | 9513AM | 25 m | 1:30.36 | |
33 | 685 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 9779AR | 25 m | 1:30.53 | |
34 | 181 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 1:31.34 | |
35 | 485 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:31.52 | |
36 | 407 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 1:31.65 | |
37 | 421 | Warndahl Emil | 1996 | HEI | 9655AR | 25 m | 1:31.81 | |
38 | 642 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:32.54 | |
39 | 523 | Lindblad Martin | 1999 | SILKEBORG | 9975AE | 25 m | 1:33.71 | |
40 | 430 | Vølund Mads | 1994 | BRÆDSTRUP | 9423AM | 25 m | 1:33.90 | |
41 | 178 | Schjølin Søren Nielsen | 1996 | S 68 | 9607AR | 25 m | 1:35.11 | |
42 | 447 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 1:35.42 | |
43 | 135 | Husted Nikolai Schack | 1994 | OPNØR | 9439AM | 25 m | 1:35.47 | |
44 | 513 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 1:35.86 | |
45 | 248 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 1:36.95 | |
46 | 242 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 1:37.16 | |
47 | 454 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 50 m | 1:37.45 | |
48 | 518 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 1:37.54 | |
49 | 736 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:38.08 | |
50 | 702 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 1:38.52 | |
51 | 418 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 1:38.78 | |
52 | 640 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:39.51 | |
53 | 137 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 1:40.34 | |
54 | 672 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 1:41.02 | |
55 | 138 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 1:41.27 | |
56 | 140 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 1:41.85 | |
57 | 411 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 1:43.81 | |
58 | 136 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 1:44.17 | |
59 | 197 | Gaardbo Mikkel | 1996 | BSK08 | 9699AL | 25 m | 1:44.20 | |
60 | 188 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 1:44.73 | |
61 | 512 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 1:45.56 | |
62 | 429 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:45.84 | |
63 | 202 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | 1:46.33 | |
64 | 679 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 1:47.26 | |
65 | 412 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 1:47.69 | |
66 | 318 | Prior Andreas | 1999 | SØHESTEN | 9935AM | 25 m | 1:47.75 | |
67 | 682 | Nielsen Andreas Bach | 1998 | VIBORG | 9887AR | 25 m | 1:48.14 | |
68 | 731 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 1:48.20 | |
69 | 92 | Lund Markus | 1999 | SKANDERBOR | 9963AJ | 25 m | 1:48.30 | |
70 | 645 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 1:48.66 | |
71 | 493 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:48.85 | |
72 | 520 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 1:48.89 | |
73 | 623 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 1:48.93 | |
74 | 335 | Sand-Nielsen Carl | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:49.22 | ||
75 | 410 | Haagensen Bjarki | 1998 | HORSENS | 9867AK | 25 m | 1:50.72 | |
76 | 746 | Skovsbøll Lasse | 2000 | IKAST | 0093ag | 25 m | 1:51.29 | |
77 | 441 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 50 m | 1:51.63 | |
78 | 608 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 1:53.71 | |
79 | 86 | Jacobsen Johannes Møller | 1999 | SKANDERBOR | 9941AM | 25 m | 1:53.81 | |
80 | 414 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 1:54.50 | |
81 | 497 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:54.70 | |
82 | 744 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:55.29 | |
83 | 732 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 1:56.02 | |
84 | 695 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | 1:56.22 | ||
85 | 171 | Kornum Tobias | 1999 | S 68 | 9945AO | 25 m | 1:56.43 | |
86 | 489 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 25 m | 1:56.54 | |
87 | 722 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 0039AI | 25 m | 1:57.64 | |
88 | 402 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 1:58.48 | |
89 | 752 | Jannicke Tjorben | 2001 | SG WISTE | 25 m | 1:59.00 | ||
90 | 5 | Høj-Larsen Mikkel | 1998 | MUNKEBO | 25 m | 1:59.08 | ||
91 | 530 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 25 m | 1:59.45 | |
92 | 444 | Iversen Thomas | 1999 | NORD | 9993AK | 25 m | 2:00.25 | |
93 | 613 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 2:00.28 | |
94 | 439 | Borup Jeppe | 1998 | NORD | 9845AP | 25 m | 2:00.87 | |
95 | 483 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 2:01.12 | |
96 | 419 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 2:03.50 | |
97 | 406 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 2:03.57 | |
98 | 220 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 2:04.55 | |
99 | 680 | Lauritsen Sebastian | 2000 | VIBORG | 0027AG | 25 m | 2:04.99 | |
100 | 756 | Neidel Luis | 2000 | SG WISTE | 25 m | 2:05.00 | ||
101 | 764 | Andersen Andreas Aakjær | 1999 | LYSENG | 9923AN | 25 m | 2:08.70 | |
102 | 712 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 2:19.38 | |
103 | 658 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:21.27 | |
104 | 142 | Ulka Max | 1997 | OPNØR | 9703AS | 25 m | 2:47.56 | |
105 | 740 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 25 m | |||
106 | 201 | Olesen Rasmus Bang | 1998 | BSK08 | 25 m | |||
107 | 195 | Bøgsted Jonas | 1999 | BSK08 | 9915AP | 25 m | ||
108 | 203 | Samuel Zacarias | 1994 | BSK08 | 9453AR | 25 m | ||
109 | 192 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 25 m | ||
110 | 219 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | ||
111 | 222 | Fagerstrøm Ralf | 1996 | AABYBRO | 9611AE | 25 m | ||
112 | 631 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | ||
113 | 574 | Hinzel Viktor Højgaard | 1998 | LYSENG | 9833AP | 25 m | ||
114 | 581 | Kristensen Lukas | 2000 | LYSENG | 0053AL | 25 m | ||
115 | 717 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 579 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 50 m | 1:15.14 | |
2 | 585 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:16.36 | |
3 | 773 | Brayd Tasha Mac | 1993 | HERNING | 9384AJ | 25 m | 1:17.30 | |
4 | 635 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 1:21.61 | |
5 | 627 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 1:21.93 | |
6 | 643 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 25 m | 1:22.05 | |
7 | 654 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 1:22.12 | |
8 | 519 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 1:23.45 | |
9 | 524 | Lindblad Sanne | 1996 | SILKEBORG | 9682AO | 25 m | 1:24.52 | |
10 | 597 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:24.96 | |
11 | 498 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:26.25 | |
12 | 692 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 1:26.66 | |
13 | 246 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 1:26.94 | |
14 | 314 | Nielsen Ann Louise | 1993 | SØHESTEN | 9316AS | 25 m | 1:26.97 | |
15 | 735 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 1:27.11 | |
16 | 199 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 25 m | 1:27.83 | |
17 | 224 | Hansen Karen Frederikke | 1996 | AABYBRO | 9658AR | 25 m | 1:27.98 | |
18 | 529 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | 1:28.11 | |
19 | 691 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 1:28.14 | |
20 | 573 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 1:28.24 | |
21 | 325 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:28.33 | ||
22 | 130 | Allsopp Nete | 1973 | OPNØR | 7364AA | 25 m | 1:29.05 | |
23 | 180 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 1:29.46 | |
24 | 154 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 1:29.47 | |
25 | 700 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 1:29.75 | |
26 | 727 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 9434AV | 25 m | 1:30.10 | |
27 | 168 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 1:30.31 | |
28 | 449 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | 1:31.27 | |
29 | 78 | Birkholm Mathilde Werborg | 1996 | SKANDERBOR | 9682AV | 25 m | 1:31.79 | |
30 | 409 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 1:31.82 | |
31 | 525 | Mikkelsen Camilla | 1998 | SILKEBORG | 9848AM | 25 m | 1:33.30 | |
32 | 81 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 1:33.35 | |
33 | 766 | Nielsen Ida Marie | 1995 | VIBORG | 9524AZ | 25 m | 1:34.01 | |
34 | 707 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:34.24 | |
35 | 681 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:34.53 | |
36 | 776 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 1:35.24 | |
37 | 185 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 1:35.61 | |
38 | 614 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 1:35.65 | |
39 | 327 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:35.89 | ||
40 | 243 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 1:35.91 | |
41 | 591 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:36.35 | |
42 | 337 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:36.38 | ||
43 | 84 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:36.42 | |
44 | 303 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 1:36.88 | |
45 | 301 | Aastrup Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9712AV | 25 m | 1:37.26 | |
46 | 133 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 9888AZ | 25 m | 1:37.31 | |
47 | 182 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 1:37.31 | |
48 | 132 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 1:37.44 | |
49 | 496 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:37.75 | |
50 | 166 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | 1:37.95 | |
51 | 144 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 1:38.02 | |
52 | 622 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:38.91 | |
53 | 443 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 1:39.08 | |
54 | 632 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:39.13 | |
55 | 87 | Jensen Sofie Skov | 1996 | SKANDERBOR | 9698AU | 25 m | 1:40.16 | |
56 | 754 | Lowin Anna | 1995 | SG WISTE | 25 m | 1:40.30 | ||
57 | 750 | Jobmann Julia | 1998 | SG WISTE | 25 m | 1:40.40 | ||
58 | 670 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 1:40.84 | |
59 | 249 | Larsen Julie Uldall | 1999 | HEI | 9932AU | 25 m | 1:41.36 | |
60 | 255 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 1:41.54 | |
61 | 155 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 1:42.04 | |
62 | 404 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 1:42.04 | |
63 | 738 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 9814AT | 25 m | 1:42.06 | |
64 | 636 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 1:42.08 | |
65 | 499 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:42.39 | |
66 | 721 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 1:43.12 | |
67 | 648 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 25 m | 1:43.56 | ||
68 | 626 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 1:43.96 | |
69 | 378 | Sørensen Kathrine Sejer | 1996 | TOMMERUP | 9654AU | 25 m | 1:44.23 | |
70 | 510 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 1:44.29 | |
71 | 12 | Nørtoft Sofie | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 1:44.87 | ||
72 | 167 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 1:45.39 | |
73 | 528 | Pedersen Simone | 1997 | SILKEBORG | 9704BA | 25 m | 1:45.89 | |
74 | 725 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:45.97 | |
75 | 247 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 1:46.91 | |
76 | 450 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | 1:47.40 | |
77 | 765 | Eriksen Pernille Gjørup | 1999 | VIBORG | 9966AD | 25 m | 1:47.50 | |
78 | 317 | Pedersen Thilde Søborg | 1996 | SØHESTEN | 9694AW | 25 m | 1:47.60 | |
79 | 333 | Hansen Camilla Louise | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 1:48.42 | ||
80 | 453 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 25 m | 1:48.89 | |
81 | 451 | Ottesen Julie | 1996 | NORD | 9646AU | 25 m | 1:49.06 | |
82 | 511 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 1:49.13 | |
83 | 457 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:50.07 | |
84 | 590 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | LYSENG | 9784AX | 25 m | 1:50.18 | |
85 | 711 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:50.32 | |
86 | 610 | Holmgaard Elena | 2000 | STRUER | 25 m | 1:51.25 | ||
87 | 85 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 1:52.24 | |
88 | 233 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 50 m | 1:52.49 | |
89 | 183 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | 1:52.51 | |
90 | 134 | Hansen Jessica | 1997 | OPNØR | 9798AX | 25 m | 1:52.51 | |
91 | 141 | Thomsen Frederikke | 1998 | OPNØR | 9876AU | 25 m | 1:53.38 | |
92 | 131 | Bønneland Line | 1997 | OPNØR | 9774BA | 25 m | 1:53.70 | |
93 | 11 | Nielsen Cecilie | 1999 | MUNKEBO | 9996AL | 25 m | 1:54.68 | |
94 | 592 | Yu Victoria | 2000 | LYSENG | 0058AO | 25 m | 1:54.86 | |
95 | 729 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 9946AO | 25 m | 1:54.88 | |
96 | 718 | Christensen Nicole Simone | 1998 | IKAST | 25 m | 1:55.20 | ||
97 | 733 | Kusk Rebekka | 1998 | IKAST | 9866AY | 25 m | 1:56.79 | |
98 | 306 | Blach Rikke | 1997 | SØHESTEN | 9796AT | 25 m | 1:57.40 | |
99 | 728 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 25 m | 1:57.71 | |
100 | 187 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:58.17 | |
101 | 697 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 2:00.00 | |
102 | 673 | Franzen Frederikke U. | 1999 | VIBORG | 9952AX | 25 m | 2:00.92 | |
103 | 164 | Eftervand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | 2:04.08 | |
104 | 719 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 0004AQ | 25 m | 2:04.30 | |
105 | 176 | Præstholm Lena | 1999 | S 68 | 9936AX | 25 m | 2:08.89 | |
106 | 704 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 2:10.75 | |
107 | 677 | Konnerup Tea | 1998 | VIBORG | 25 m | 2:11.88 | ||
108 | 638 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 2:12.48 | |
109 | 633 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 25 m | 2:12.71 | ||
110 | 160 | Breum Katrine | 1997 | S 68 | 9748BA | 25 m | 2:14.94 | |
111 | 172 | Kristensen Helene Lund | 2001 | S 68 | 0182AK | 25 m | 2:21.24 | |
112 | 624 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 2:32.84 | |
113 | 634 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 25 m | |||
114 | 739 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 25 m | |||
115 | 334 | Laursen Laura Plougmann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
116 | 107 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | ||
117 | 102 | Schmidt Frederikke | 1998 | SKANDERBOR | 9824AZ | 25 m | ||
118 | 91 | Lorenzen Randi Haarh | 1998 | SKANDERBOR | 9826BB | 25 m | ||
119 | 336 | Sand-Nielsen Selma | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
120 | 656 | Thuesen Cecilie | 2002 | HERNING | 25 m | |||
121 | 329 | Foroughipour Luna | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
122 | 734 | Lausten Sascha | 2002 | IKAST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Larsen Frederik Boelt | 1994 | S 68 | 9453AE | 25 m | 2:10.23 | |
2 | 165 | Gregersen Kristian Hejbøl | 1995 | S 68 | 9535AE | 25 m | 2:26.52 | |
3 | 492 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:27.44 | |
4 | 650 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 2:30.45 | |
5 | 601 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:35.27 | |
6 | 671 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 2:36.40 | |
7 | 500 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 2:37.11 | |
8 | 332 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:38.10 | ||
9 | 250 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 2:38.69 | |
10 | 748 | Hoffmann Lars | 1994 | SG WISTE | 25 m | 2:40.37 | ||
11 | 198 | Hansen Kasper V | 1996 | BSK08 | 9669AC | 25 m | 2:40.54 | |
12 | 698 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:44.05 | |
13 | 693 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 2:44.32 | |
14 | 527 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 25 m | 2:44.81 | |
15 | 602 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 2:45.35 | |
16 | 708 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:46.39 | |
17 | 753 | Lipski Marcel | 1995 | SG WISTE | 25 m | 2:49.02 | ||
18 | 612 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 2:49.07 | |
19 | 775 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 2:50.78 | |
20 | 139 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 9895AR | 25 m | 2:52.44 | |
21 | 515 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:52.63 | |
22 | 108 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 2:56.84 | |
23 | 94 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | 2:57.49 | |
24 | 101 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 9501AQ | 25 m | 2:59.59 | |
25 | 669 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 3:00.54 | |
26 | 442 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 50 m | 3:04.51 | |
27 | 583 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 3:04.99 | |
28 | 188 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 3:05.75 | |
29 | 637 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 3:10.09 | |
30 | 758 | Schaudien Niels | 1998 | SG WISTE | 25 m | 3:10.36 | ||
31 | 244 | Eriksen Mads Allerslev | 1998 | HEI | 9899AN | 25 m | 3:13.59 | |
32 | 521 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 3:15.21 | |
33 | 522 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 3:15.76 | |
34 | 408 | Helbo Mikkel | 1999 | HORSENS | 9977AF | 25 m | 3:18.50 | |
35 | 687 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 3:19.49 | |
36 | 448 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 25 m | 3:25.65 | |
37 | 415 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 3:25.70 | |
38 | 413 | Krainert Mikkel Skovbæk | 1999 | HORSENS | 9919AI | 25 m | 3:32.69 | |
39 | 623 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 3:34.92 | |
40 | 402 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 3:38.13 | |
41 | 744 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 3:48.29 | |
42 | 757 | Peters Kilian | 2001 | SG WISTE | 25 m | 3:48.80 | ||
43 | 631 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 4:00.21 | |
44 | 755 | Neidel Leon | 2000 | SG WISTE | 25 m | 4:05.51 | ||
45 | 483 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | ||
46 | 487 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | |||
47 | 574 | Hinzel Viktor Højgaard | 1998 | LYSENG | 9833AP | 25 m | ||
48 | 79 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | ||
49 | 431 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | ||
50 | 433 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9817AO | 25 m | ||
51 | 694 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 655 | Thalund Pernille | 1990 | HERNING | 9064AB | 25 m | 2:34.59 | |
2 | 157 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 2:43.70 | |
3 | 10 | Meng Lise | 1994 | MUNKEBO | 9404AR | 25 m | 2:43.74 | |
4 | 700 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 2:44.50 | |
5 | 330 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:45.56 | ||
6 | 417 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 2:46.29 | |
7 | 747 | Friede Laura | 1995 | SG WISTE | 25 m | 2:47.51 | ||
8 | 600 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 2:47.75 | |
9 | 204 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 2:48.61 | |
10 | 771 | Brejnholt Sarah | 1996 | KRONJYLLAN | 25 m | 2:51.85 | ||
11 | 585 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 2:53.59 | |
12 | 484 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:53.89 | |
13 | 103 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 2:54.66 | |
14 | 686 | Torp Sofie Boel | 1997 | VIBORG | 9704AK | 25 m | 2:55.61 | |
15 | 228 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 2:56.73 | |
16 | 452 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 2:57.50 | |
17 | 245 | Jensen Ida Yu Ling | 1998 | HEI | 9814AS | 25 m | 2:57.87 | |
18 | 629 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 2:57.98 | |
19 | 93 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 2:58.89 | |
20 | 750 | Jobmann Julia | 1998 | SG WISTE | 25 m | 3:02.98 | ||
21 | 745 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 3:03.28 | |
22 | 305 | Blach Camilla Rosenkær | 1992 | SØHESTEN | 9262AB | 25 m | 3:05.68 | |
23 | 304 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 3:06.38 | |
24 | 776 | Sol Snæfridur | 2000 | HEI | 0082AL | 25 m | 3:07.29 | |
25 | 223 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 3:08.27 | |
26 | 170 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 3:09.62 | |
27 | 720 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 3:10.94 | |
28 | 626 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 3:11.47 | |
29 | 416 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 3:18.60 | |
30 | 614 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 3:20.49 | |
31 | 88 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 3:20.49 | |
32 | 652 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 3:21.09 | |
33 | 89 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 3:21.87 | |
34 | 159 | Bermann Freja | 1999 | S 68 | 9962AO | 25 m | 3:26.43 | |
35 | 445 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 50 m | 3:30.60 | |
36 | 91 | Lorenzen Randi Haarh | 1998 | SKANDERBOR | 9826BB | 25 m | 3:30.90 | |
37 | 102 | Schmidt Frederikke | 1998 | SKANDERBOR | 9824AZ | 25 m | 3:33.99 | |
38 | 511 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 3:36.80 | |
39 | 90 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 25 m | 3:57.89 | |
40 | 172 | Kristensen Helene Lund | 2001 | S 68 | 0182AK | 25 m | ||
41 | 638 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | ||
42 | 595 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | ||
43 | 529 | Pontoppidan Nicoline | 1998 | SILKEBORG | 9876AL | 25 m | ||
44 | 491 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | ||
45 | 455 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | ||
46 | 440 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 25 m | ||
47 | 678 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | ||
48 | 326 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
49 | 156 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | ||
50 | 166 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | ||
51 | 588 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | ||
52 | 649 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | ||
53 | 575 | Holm Lærke | 1997 | LYSENG | 9722BA | 25 m | ||
54 | 249 | Larsen Julie Uldall | 1999 | HEI | 9932AU | 25 m | ||
55 | 691 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 33, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Thøgersen Marcus | 1995 | S 68 | 9567AP | 25 m | 26.69 | |
2 | 628 | Hansen Martin G. | 1992 | HERNING | 9295AC | 25 m | 27.86 | |
3 | 377 | Nielsen Martin Torben | 1990 | TOMMERUP | 9051AH | 25 m | 28.00 | |
4 | 200 | Heide Nicholai | 1993 | BSK08 | 9313AK | 25 m | 28.34 | |
5 | 446 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 28.42 | |
6 | 742 | Nielsen Nicklas B. | 1995 | IKAST | 9519AA | 25 m | 28.69 | |
7 | 16 | Simonsen Martin | 1985 | MUNKEBO | 8567AB | 25 m | 28.70 | |
8 | 605 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 28.86 | |
9 | 724 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 28.89 | |
10 | 189 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 29.02 | |
11 | 490 | Karlsen Jesper Dam | 1991 | STRUER | 9197AC | 25 m | 29.30 | |
12 | 175 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 30.01 | |
13 | 307 | Jacobsen Mads Nylander | 1989 | SØHESTEN | 8955AB | 25 m | 30.66 | |
14 | 596 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 30.90 | |
15 | 332 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 31.23 | ||
16 | 737 | Maesen Jannick | 1995 | IKAST | 9539AA | 25 m | 31.29 | |
17 | 169 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 31.36 | |
18 | 315 | Nielsen Søren Brinkmann | 1994 | SØHESTEN | 9451AQ | 25 m | 31.40 | |
19 | 513 | Gilberg Alexander | 1995 | SILKEBORG | 9537AP | 25 m | 31.59 | |
20 | 500 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 31.64 | |
21 | 580 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 31.92 | |
22 | 743 | Petersen Mathias | 1995 | IKAST | 9535AF | 25 m | 31.98 | |
23 | 232 | Rokkedahl David Wendner | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 31.99 | |
24 | 379 | Trab Anders | 1995 | TOMMERUP | 9585AQ | 25 m | 32.00 | |
25 | 606 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 32.07 | |
26 | 316 | Nielsen Thøger Brinkman | 1990 | SØHESTEN | 9045AB | 25 m | 32.34 | |
27 | 598 | Jørgensen Mikkel Juul | 1995 | GRINDSTED | 9521AI | 25 m | 32.72 | |
28 | 250 | Moritz Victor | 1996 | HEI | 9695AK | 25 m | 32.76 | |
29 | 485 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 33.81 | |
30 | 322 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 33.83 | ||
31 | 77 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 34.09 | |
32 | 405 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 34.38 | |
33 | 231 | Madsen Jacob S. | 1998 | AABYBRO | 9871AM | 25 m | 34.57 | |
34 | 229 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 34.67 | |
35 | 701 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 34.74 | |
36 | 514 | Grønbo Mikkel | 1996 | SILKEBORG | 9695AC | 25 m | 34.81 | |
37 | 15 | Rasmussen Niels | 1995 | MUNKEBO | 9513AM | 25 m | 34.87 | |
38 | 607 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | GRINDSTED | 9281AD | 25 m | 34.97 | |
39 | 587 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | 34.97 | |
40 | 726 | Jakobsen Martin | 1992 | IKAST | 9275AE | 25 m | 35.10 | |
41 | 657 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 36.17 | |
42 | 527 | Nielsen Jens N. | 1997 | SILKEBORG | 9715AE | 50 m | 36.33 | |
43 | 494 | Munkholm Lasse | 1996 | STRUER | 9613AC | 25 m | 36.64 | |
44 | 625 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 36.84 | |
45 | 442 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 50 m | 37.09 | |
46 | 693 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 37.28 | |
47 | 8 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | MUNKEBO | 25 m | 37.89 | ||
48 | 702 | Ljungberg Mikkel Emil | 1996 | THISTED | 9649AN | 25 m | 38.04 | |
49 | 703 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 38.17 | |
50 | 241 | Beck Søren | 1996 | HEI | 9679AO | 25 m | 38.40 | |
51 | 518 | Jensen Rune K. | 1997 | SILKEBORG | 9701AL | 25 m | 38.44 | |
52 | 640 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 38.54 | |
53 | 413 | Krainert Mikkel Skovbæk | 1999 | HORSENS | 9919AI | 25 m | 39.05 | |
54 | 603 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 39.12 | |
55 | 181 | Storgaard Mads | 1998 | S 68 | 9817AI | 25 m | 39.18 | |
56 | 687 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 39.20 | |
57 | 421 | Warndahl Emil | 1996 | HEI | 9655AR | 25 m | 40.05 | |
58 | 139 | Stadsholt Mathias | 1998 | OPNØR | 9895AR | 25 m | 40.81 | |
59 | 138 | Jørgensen Christian Holm | 1999 | OPNØR | 9973AK | 25 m | 41.08 | |
60 | 429 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 41.09 | |
61 | 137 | Jepsen Anders | 1998 | OPNØR | 9803AP | 25 m | 41.54 | |
62 | 699 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 42.79 | |
63 | 642 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 42.80 | |
64 | 407 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 42.97 | |
65 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 42.99 | |
66 | 493 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 43.12 | |
67 | 174 | Madsen Frederik | 1996 | S 68 | 9635AO | 25 m | 43.18 | |
68 | 136 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 43.42 | |
69 | 676 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 43.61 | |
70 | 679 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 43.94 | |
71 | 512 | Frederiksen Jacob F. | 1999 | SILKEBORG | 9951AN | 25 m | 44.48 | |
72 | 631 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 44.83 | |
73 | 242 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | 45.01 | |
74 | 441 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 50 m | 45.58 | |
75 | 140 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 46.20 | |
76 | 602 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 46.23 | |
77 | 9 | Liebe Oliver | 1997 | MUNKEBO | 25 m | 46.99 | ||
78 | 637 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 47.19 | |
79 | 736 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 47.69 | |
80 | 193 | Vestergaard Steffen Jes | 2000 | BSK08 | 0033AF | 25 m | 48.06 | |
81 | 488 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | 48.10 | ||
82 | 197 | Gaardbo Mikkel | 1996 | BSK08 | 9699AL | 25 m | 48.49 | |
83 | 741 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 50 m | 48.69 | |
84 | 415 | Leiszner Frederik Juhl | 1999 | HORSENS | 9985AE | 25 m | 48.77 | |
85 | 454 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 48.96 | |
86 | 408 | Helbo Mikkel | 1999 | HORSENS | 9977AF | 25 m | 49.10 | |
87 | 604 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 49.19 | |
88 | 487 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 25 m | 51.94 | ||
89 | 608 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 53.00 | |
90 | 489 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 50 m | 53.16 | |
91 | 520 | Kirkegaard Mikkel | 1999 | SILKEBORG | 9939AI | 25 m | 53.36 | |
92 | 433 | Hansen Jacob L. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9817AO | 25 m | 53.56 | |
93 | 732 | Kristensen Bjørn | 1999 | IKAST | 9947AF | 25 m | 56.57 | |
94 | 599 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 56.92 | |
95 | 171 | Kornum Tobias | 1999 | S 68 | 9945AO | 25 m | 59.90 | |
96 | 203 | Samuel Zacarias | 1994 | BSK08 | 9453AR | 25 m | 1:01.28 | |
97 | 161 | Christensen Nikolai Lund | 2000 | S 68 | 0099AK | 25 m | 1:02.23 | |
98 | 658 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:06.37 | |
99 | 192 | Søndergaard Jens | 1999 | BSK08 | 9929AO | 50 m | 1:08.21 | |
100 | 722 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 0039AI | 25 m | ||
101 | 92 | Lund Markus | 1999 | SKANDERBOR | 9963AJ | 25 m | ||
102 | 94 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | ||
103 | 574 | Hinzel Viktor Højgaard | 1998 | LYSENG | 9833AP | 25 m | ||
104 | 312 | Mikkelsen Nicolai | 1998 | SØHESTEN | 9817AP | 25 m | ||
105 | 328 | Sørensen Simon Fogh | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
106 | 323 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
107 | 581 | Kristensen Lukas | 2000 | LYSENG | 0053AL | 25 m | ||
108 | 230 | Lerche Christopher | 2000 | AABYBRO | 0055AK | 25 m | ||
109 | 669 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | ||
110 | 645 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | ||
111 | 695 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 25 m | |||
112 | 202 | Pedersen Mathias Gjerløv | 1997 | BSK08 | 9709AF | 25 m | ||
113 | 191 | Nielsen Frederik Damgaard | 1999 | BSK08 | 25 m | |||
114 | 195 | Bøgsted Jonas | 1999 | BSK08 | 9915AP | 25 m | ||
115 | 680 | Lauritsen Sebastian | 2000 | VIBORG | 0027AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 34, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 643 | Mikkelsen Heidi | 1985 | HERNING | 8516AA | 25 m | 27.98 | |
2 | 177 | Rasmussen Pernille | 1996 | S 68 | 9654AH | 25 m | 29.17 | |
3 | 314 | Nielsen Ann Louise | 1993 | SØHESTEN | 9316AS | 25 m | 31.38 | |
4 | 531 | Stapelfeld Cathrine | 1997 | SILKEBORG | 9784AF | 25 m | 31.61 | |
5 | 770 | Sørensen Christina Arent | 1994 | KRONJYLLAN | 25 m | 32.01 | ||
6 | 584 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 32.46 | |
7 | 495 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 32.46 | |
8 | 420 | Westergaard Laura | 1995 | HORSENS | 9528AP | 50 m | 32.52 | |
9 | 1 | Brik Nanett | 1995 | MUNKEBO | 9518AP | 25 m | 32.85 | |
10 | 579 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 33.42 | |
11 | 374 | Mortensen Emma Dam | 1995 | TOMMERUP | 9564AV | 25 m | 33.86 | |
12 | 313 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 34.38 | |
13 | 654 | Sørensen Sisse | 1996 | HERNING | 9674AB | 25 m | 34.57 | |
14 | 157 | Andersen Rebekka R. | 1996 | S 68 | 9664AN | 25 m | 34.64 | |
15 | 331 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 34.68 | ||
16 | 641 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 35.02 | |
17 | 409 | Holm Louise | 1994 | HORSENS | 9476AT | 25 m | 35.15 | |
18 | 498 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 35.20 | |
19 | 691 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 35.40 | |
20 | 516 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 35.45 | |
21 | 186 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 35.54 | |
22 | 735 | Lundvig Tashia | 1996 | IKAST | 9638AU | 25 m | 35.89 | |
23 | 709 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 36.09 | |
24 | 130 | Allsopp Nete | 1973 | OPNØR | 7364AA | 25 m | 36.24 | |
25 | 228 | Larsen Mette H | 1997 | AABYBRO | 9794AN | 25 m | 36.56 | |
26 | 635 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 25 m | 36.76 | |
27 | 754 | Lowin Anna | 1995 | SG WISTE | 25 m | 37.01 | ||
28 | 496 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 37.05 | |
29 | 627 | Hansen Christine | 1996 | HERNING | 9624AJ | 25 m | 37.10 | |
30 | 309 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 37.12 | |
31 | 507 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 37.45 | |
32 | 597 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 37.53 | |
33 | 303 | Andreasen Janni | 1997 | SØHESTEN | 9748AB | 25 m | 37.61 | |
34 | 246 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 38.02 | |
35 | 595 | Bredegaard Anne | 1995 | GRINDSTED | 9592AW | 25 m | 38.06 | |
36 | 168 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 38.65 | |
37 | 225 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 50 m | 39.08 | |
38 | 506 | Aagaard Emilie | 1997 | SILKEBORG | 9756AQ | 50 m | 39.29 | |
39 | 144 | Warncke Signe | 1997 | OPNØR | 9774AX | 25 m | 39.44 | |
40 | 438 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 39.51 | |
41 | 681 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 39.55 | |
42 | 304 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 39.64 | |
43 | 253 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 39.80 | |
44 | 154 | Amdisen Emma Marie | 1997 | S 68 | 9772AS | 25 m | 39.90 | |
45 | 636 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 39.93 | |
46 | 632 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 40.22 | |
47 | 508 | Bertelsen Cecilie Bach | 1997 | SILKEBORG | 9734AJ | 25 m | 40.33 | |
48 | 648 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 25 m | 40.52 | ||
49 | 720 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 40.54 | |
50 | 132 | Duc Lis N. | 1997 | OPNØR | 9712AT | 25 m | 40.54 | |
51 | 649 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 40.63 | |
52 | 221 | Christensen Mette | 1998 | AABYBRO | 9858BA | 25 m | 40.70 | |
53 | 339 | Weibrecht Anne Vilsgaard | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 40.78 | ||
54 | 491 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 41.03 | |
55 | 311 | Mikkelsen Caroline | 1998 | SØHESTEN | 9894AW | 25 m | 41.12 | |
56 | 591 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 41.50 | |
57 | 134 | Hansen Jessica | 1997 | OPNØR | 9798AX | 25 m | 41.55 | |
58 | 573 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | 41.59 | |
59 | 675 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 41.95 | |
60 | 639 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 42.15 | |
61 | 578 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 50 m | 42.59 | |
62 | 588 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 42.99 | |
63 | 133 | Hagensen Cecilie | 1998 | OPNØR | 9888AZ | 25 m | 43.15 | |
64 | 223 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 43.41 | |
65 | 185 | Toft Astrid | 1997 | S 68 | 9728AW | 25 m | 43.44 | |
66 | 80 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 43.51 | |
67 | 319 | Gertz Freja | 1996 | SØHESTEN | 9682AU | 25 m | 43.72 | |
68 | 455 | Toft Kamilla Langeland | 1996 | NORD | 9698AX | 25 m | 44.41 | |
69 | 243 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 44.83 | |
70 | 166 | Henriksen Marie | 1997 | S 68 | 9746AY | 25 m | 44.85 | |
71 | 683 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 45.08 | |
72 | 499 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 45.25 | |
73 | 182 | Sørensen Alberte R. | 1996 | S 68 | 9634AN | 25 m | 45.27 | |
74 | 251 | Nielsen Louise | 1996 | HEI | 9626AZ | 25 m | 45.30 | |
75 | 162 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 45.50 | |
76 | 440 | Christensen Laura | 1997 | NORD | 9708AY | 50 m | 45.73 | |
77 | 179 | Schjøtt Marie Bang | 2000 | S 68 | 0074AS | 25 m | 45.82 | |
78 | 486 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 46.45 | |
79 | 170 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 46.73 | |
80 | 721 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 46.90 | |
81 | 725 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 47.04 | |
82 | 614 | Asfeldt Frederikke | 1999 | HERNING | 9996AD | 25 m | 47.26 | |
83 | 511 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 47.70 | |
84 | 81 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 47.84 | |
85 | 730 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 9962AU | 25 m | 48.29 | |
86 | 167 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 48.29 | |
87 | 751 | Jänicke Kim | 1998 | SG WISTE | 25 m | 48.82 | ||
88 | 590 | Thostrup Sofie Bendix | 1997 | LYSENG | 9784AX | 25 m | 49.23 | |
89 | 738 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 9814AT | 25 m | 49.34 | |
90 | 729 | Kholi Simran | 1999 | IKAST | 9946AO | 25 m | 49.78 | |
91 | 589 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | 50.68 | |
92 | 256 | Vedel Frida | 1999 | HEI | 9926AT | 25 m | 51.08 | |
93 | 600 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 52.17 | |
94 | 592 | Yu Victoria | 2000 | LYSENG | 0058AO | 25 m | 53.12 | |
95 | 308 | Knøsen Signe | 1997 | SØHESTEN | 9714AQ | 25 m | 53.53 | |
96 | 728 | Johansen Mie | 1999 | IKAST | 9938AN | 50 m | 53.61 | |
97 | 249 | Larsen Julie Uldall | 1999 | HEI | 9932AU | 25 m | 54.44 | |
98 | 739 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 25 m | 55.27 | ||
99 | 696 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | 58.39 | ||
100 | 107 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | 1:01.30 | |
101 | 187 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 1:04.17 | |
102 | 638 | Madvig Camilla | 2000 | HERNING | 0004AR | 25 m | 1:12.83 | |
103 | 684 | Rasmussen Natalia | 1998 | VIBORG | 9862AW | 25 m | ||
104 | 172 | Kristensen Helene Lund | 2001 | S 68 | 0182AK | 25 m | ||
105 | 91 | Lorenzen Randi Haarh | 1998 | SKANDERBOR | 9826BB | 25 m | ||
106 | 100 | Rogers Frida | 1998 | SKANDERBOR | 9844AZ | 25 m | ||
107 | 634 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 25 m | |||
108 | 633 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 25 m | |||
109 | 183 | Thøgersen Emine Bjarup | 1998 | S 68 | 9878BA | 25 m | ||
110 | 611 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | ||
111 | 609 | Rasmussen Lise | 1997 | STRUER | 9704AO | 25 m | ||
112 | 155 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | ||
113 | 719 | Eskesen Cecilie | 2000 | IKAST | 0004AQ | 25 m | ||
114 | 528 | Pedersen Simone | 1997 | SILKEBORG | 9704BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 35, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 724 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 2:01.33 | |
2 | 189 | Yde Magnus | 1996 | S 68 | 9629AB | 25 m | 2:03.39 | |
3 | 175 | Mikkelsen Jacob | 1994 | S 68 | 9469AK | 25 m | 2:03.75 | |
4 | 446 | Kühn Nikolaj | 1993 | NORD | 9343AK | 25 m | 2:06.02 | |
5 | 526 | Mikkelsen Christian H. | 1995 | SILKEBORG | 9597AI | 25 m | 2:08.77 | |
6 | 232 | Rokkedahl David Wendner | 1994 | AABYBRO | 9425AN | 25 m | 2:09.75 | |
7 | 650 | Skov Tobias | 1995 | HERNING | 9543AH | 25 m | 2:10.79 | |
8 | 485 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 2:11.42 | |
9 | 596 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 2:11.67 | |
10 | 196 | Fly Anders | 1995 | BSK08 | 9507AL | 25 m | 2:13.58 | |
11 | 748 | Hoffmann Lars | 1994 | SG WISTE | 25 m | 2:13.64 | ||
12 | 169 | Jensen Morten Rask | 1993 | S 68 | 9371AD | 25 m | 2:15.44 | |
13 | 607 | Sørensen Rasmus Schmidt | 1992 | GRINDSTED | 9281AD | 25 m | 2:15.53 | |
14 | 706 | Pedersen Jacob | 1997 | THISTED | 9717AP | 25 m | 2:15.67 | |
15 | 403 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 2:15.84 | |
16 | 379 | Trab Anders | 1995 | TOMMERUP | 9585AQ | 25 m | 2:16.86 | |
17 | 492 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 2:16.90 | |
18 | 671 | Beck Christoffer | 1996 | VIBORG | 9613AL | 25 m | 2:17.39 | |
19 | 580 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 2:17.81 | |
20 | 500 | Thomsen Morten | 1997 | STRUER | 9797AG | 25 m | 2:19.09 | |
21 | 252 | Nielsen Mikkel | 1996 | HEI | 9699AM | 25 m | 2:21.11 | |
22 | 101 | Ryssel Mathias | 1995 | SKANDERBOR | 9501AQ | 25 m | 2:22.30 | |
23 | 77 | Baunwall Bjørn | 1993 | SKANDERBOR | 9371AN | 25 m | 2:22.75 | |
24 | 376 | Nielsen Hasse Reinholdt | 1994 | TOMMERUP | 9425AM | 25 m | 2:22.82 | |
25 | 606 | Rasmussen Teddi | 1996 | GRINDSTED | 9693AE | 25 m | 2:22.87 | |
26 | 601 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 2:23.12 | |
27 | 698 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 2:23.49 | |
28 | 532 | Winther Kasper | 1995 | SILKEBORG | 9585AK | 25 m | 2:26.41 | |
29 | 108 | Yde Martin | 1996 | SKANDERBOR | 9637AN | 25 m | 2:26.43 | |
30 | 701 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 2:26.74 | |
31 | 229 | Lennø Alexander | 1996 | AABYBRO | 9643AP | 25 m | 2:26.90 | |
32 | 515 | Grønning Martin | 1997 | SILKEBORG | 9715AL | 25 m | 2:27.42 | |
33 | 612 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 2:27.82 | |
34 | 257 | Vestergaard Casper | 1997 | HEI | 9787AH | 25 m | 2:28.08 | |
35 | 708 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 2:28.51 | |
36 | 324 | Christensen Johan | 1996 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:28.71 | ||
37 | 768 | Laursen Anders Back | 1996 | KRONJYLLAN | 25 m | 2:30.00 | ||
38 | 106 | Wichmann Magnus Bladt | 1997 | SKANDERBOR | 9763AN | 25 m | 2:31.73 | |
39 | 7 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 2:32.09 | |
40 | 411 | Jensen Alexander | 1998 | HORSENS | 9879AI | 25 m | 2:32.50 | |
41 | 523 | Lindblad Martin | 1999 | SILKEBORG | 9975AE | 25 m | 2:32.83 | |
42 | 188 | Yde Gustav | 2000 | S 68 | 0093AA | 25 m | 2:33.39 | |
43 | 625 | Guldberg Peter | 1996 | HERNING | 9657AF | 25 m | 2:33.47 | |
44 | 442 | Hjermitslev Emil | 1997 | NORD | 9791AI | 50 m | 2:33.99 | |
45 | 694 | Jeppesen Simon B. | 1997 | VILDBJERG | 25 m | 2:35.93 | ||
46 | 338 | Andersen Andreas Sejr | 1997 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:37.07 | ||
47 | 241 | Beck Søren | 1996 | HEI | 9679AO | 25 m | 2:37.19 | |
48 | 602 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 2:37.69 | |
49 | 405 | Frederiksen Marcus | 1997 | HORSENS | 9777AN | 25 m | 2:37.75 | |
50 | 418 | Schmidt Sander | 1999 | HORSENS | 9949AD | 25 m | 2:38.22 | |
51 | 703 | Mathiasen Vitus | 1996 | THISTED | 9673AM | 25 m | 2:38.58 | |
52 | 4 | Hansen Stefan Gram | 1990 | MUNKEBO | 9047AG | 25 m | 2:38.68 | |
53 | 509 | Bruun Martin Harder | 1998 | SILKEBORG | 9843AA | 25 m | 2:38.96 | |
54 | 323 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:38.99 | ||
55 | 749 | Homeyer Felix | 1992 | SG WISTE | 25 m | 2:39.20 | ||
56 | 775 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 2:39.28 | |
57 | 248 | Kross Kasper | 1997 | HEI | 9711AI | 25 m | 2:39.88 | |
58 | 447 | Lind Ludvig | 1998 | NORD | 9801AC | 25 m | 2:40.15 | |
59 | 642 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 2:40.82 | |
60 | 136 | Jensen Tobias | 1997 | OPNØR | 9765AI | 25 m | 2:42.20 | |
61 | 410 | Haagensen Bjarki | 1998 | HORSENS | 9867AK | 25 m | 2:42.91 | |
62 | 94 | Nielsen Jakob Riisgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9851AJ | 25 m | 2:43.46 | |
63 | 640 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 2:44.56 | |
64 | 758 | Schaudien Niels | 1998 | SG WISTE | 25 m | 2:44.82 | ||
65 | 521 | Kjeldsen Markus | 2000 | SILKEBORG | 0059AB | 25 m | 2:45.95 | |
66 | 679 | Lauritsen Marcus Ø. | 1998 | VIBORG | 9877AP | 25 m | 2:47.01 | |
67 | 407 | Hansen Nicklas | 1999 | HORSENS | 9905AI | 25 m | 2:47.01 | |
68 | 676 | Kjær Tobias Alstrup | 1998 | VIBORG | 9839AF | 25 m | 2:48.81 | |
69 | 687 | Vingborg Jakob | 1998 | VIBORG | 9899AJ | 25 m | 2:51.21 | |
70 | 522 | Laursen Anders | 1998 | SILKEBORG | 9803AM | 25 m | 2:52.84 | |
71 | 577 | Hørmann Daniel | 1997 | LYSENG | 9767AR | 50 m | 2:53.54 | |
72 | 429 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 2:53.98 | |
73 | 413 | Krainert Mikkel Skovbæk | 1999 | HORSENS | 9919AI | 25 m | 2:54.39 | |
74 | 432 | Buhl Asbjørn | 1997 | BRÆDSTRUP | 9729AO | 25 m | 2:54.66 | |
75 | 657 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 2:55.33 | |
76 | 244 | Eriksen Mads Allerslev | 1998 | HEI | 9899AN | 25 m | 2:55.46 | |
77 | 140 | Strandlyst Patrick | 1997 | OPNØR | 9777AP | 25 m | 2:55.60 | |
78 | 731 | Kristensen Bastian | 1997 | IKAST | 9783AL | 25 m | 2:56.70 | |
79 | 79 | Dall Lasse | 1997 | SKANDERBOR | 9763AR | 25 m | 2:56.73 | |
80 | 583 | Krogh Holger Boe | 1998 | LYSENG | 9803AO | 25 m | 2:57.35 | |
81 | 489 | Kær Mathias | 1999 | STRUER | 9947AN | 50 m | 2:57.50 | |
82 | 454 | Skaftved Jeppe | 1996 | NORD | 9605AH | 25 m | 2:57.51 | |
83 | 441 | Engsvang Mikkel | 1997 | NORD | 9723AQ | 50 m | 2:57.61 | |
84 | 672 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 2:58.22 | |
85 | 421 | Warndahl Emil | 1996 | HEI | 9655AR | 25 m | 2:58.39 | |
86 | 637 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 3:01.78 | |
87 | 402 | Andersen Simon Steen | 1999 | HORSENS | 9917AB | 25 m | 3:02.99 | |
88 | 682 | Nielsen Andreas Bach | 1998 | VIBORG | 9887AR | 25 m | 3:03.82 | |
89 | 419 | Späth Karl-Emil | 2000 | HORSENS | 0017AF | 25 m | 3:05.00 | |
90 | 623 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 3:05.34 | |
91 | 685 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 9779AR | 25 m | 3:05.92 | |
92 | 576 | Hørmann Andreas | 1999 | LYSENG | 9999AM | 25 m | 3:07.54 | |
93 | 741 | Nielsen Macus Buus | 2000 | IKAST | 0015AC | 25 m | 3:07.63 | |
94 | 439 | Borup Jeppe | 1998 | NORD | 9845AP | 50 m | 3:08.54 | |
95 | 448 | Meisner-Jensen Karl | 1999 | NORD | 9927AF | 50 m | 3:11.34 | |
96 | 603 | Nørgård Simon | 1997 | GRINDSTED | 9723AH | 25 m | 3:13.68 | |
97 | 604 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 3:16.51 | |
98 | 431 | Møldrup Christoffer | 1998 | BRÆDSTRUP | 9853AL | 25 m | 3:19.84 | |
99 | 135 | Husted Nikolai Schack | 1994 | OPNØR | 9439AM | 25 m | 3:20.00 | |
100 | 530 | Riisgaard Jens | 2000 | SILKEBORG | 0029AB | 50 m | 3:23.33 | |
101 | 412 | Johannesen Daniel H. | 1999 | HORSENS | 9939AM | 25 m | 3:26.36 | |
102 | 406 | Frost Andreas Grønkjær | 2001 | HORSENS | 0117AF | 25 m | 3:30.00 | |
103 | 653 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 3:33.22 | |
104 | 645 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 3:33.96 | |
105 | 599 | Kjær Sune Noel N. | 1997 | GRINDSTED | 9787AL | 25 m | 3:36.16 | |
106 | 414 | Kramer Viktor Bull | 2000 | HORSENS | 0079AF | 25 m | 3:50.46 | |
107 | 328 | Sørensen Simon Fogh | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 3:51.11 | ||
108 | 757 | Peters Kilian | 2001 | SG WISTE | 25 m | 3:55.15 | ||
109 | 752 | Jannicke Tjorben | 2001 | SG WISTE | 25 m | 4:00.00 | ||
110 | 755 | Neidel Leon | 2000 | SG WISTE | 25 m | 4:01.95 | ||
111 | 658 | Mehlsen Anders | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 4:06.99 | |
112 | 142 | Ulka Max | 1997 | OPNØR | 9703AS | 25 m | 4:17.50 | |
113 | 756 | Neidel Luis | 2000 | SG WISTE | 25 m | 4:25.31 | ||
114 | 444 | Iversen Thomas | 1999 | NORD | 9993AK | 25 m | ||
115 | 497 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | ||
116 | 674 | Husted Anders | 1997 | VIBORG | 9727AQ | 25 m | ||
117 | 242 | Borum Kasper Mertz | 1999 | HEI | 9977AD | 25 m | ||
118 | 230 | Lerche Christopher | 2000 | AABYBRO | 0055AK | 25 m | ||
119 | 171 | Kornum Tobias | 1999 | S 68 | 9945AO | 25 m | ||
120 | 613 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | ||
121 | 488 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 25 m | |||
122 | 764 | Andersen Andreas Aakjær | 1999 | LYSENG | 9923AN | 25 m | ||
123 | 587 | Løbner Anton | 1997 | LYSENG | 9707AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |
Løb 36, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 417 | Schmidt Cecilie | 1995 | HORSENS | 9536AT | 25 m | 2:18.80 | |
2 | 700 | Jessen Anna | 1995 | THISTED | 9536AN | 25 m | 2:22.77 | |
3 | 641 | Meineche Lonnie | 1996 | HERNING | 9688AK | 25 m | 2:23.47 | |
4 | 688 | Pedersen Cecilie S. | 1996 | VIBORG | 9626AN | 25 m | 2:23.81 | |
5 | 600 | Kjærgaard Cecilie | 1996 | GRINDSTED | 9638AS | 25 m | 2:23.82 | |
6 | 519 | Johannsen Katrine M. | 1996 | SILKEBORG | 9682AQ | 25 m | 2:23.95 | |
7 | 186 | Tollerup Anne | 1998 | S 68 | 9868AL | 25 m | 2:24.27 | |
8 | 495 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 2:25.15 | |
9 | 180 | Storgaard Julie | 1996 | S 68 | 9606AH | 25 m | 2:25.85 | |
10 | 747 | Friede Laura | 1995 | SG WISTE | 25 m | 2:26.23 | ||
11 | 484 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 2:27.18 | |
12 | 375 | Mortensen Signe | 1995 | TOMMERUP | 9544AV | 25 m | 2:28.79 | |
13 | 313 | Nielsen Ann Østergaard | 1994 | SØHESTEN | 9452AV | 25 m | 2:29.16 | |
14 | 507 | Andersen Sofie Emilie B. | 1997 | SILKEBORG | 9782AM | 25 m | 2:29.33 | |
15 | 168 | Jakobsen Charlotte K. | 1996 | S 68 | 9684AM | 25 m | 2:29.80 | |
16 | 163 | Drivsholm Celine | 1996 | S 68 | 9654AN | 25 m | 2:30.25 | |
17 | 199 | Hansen Linette | 1995 | BSK08 | 9522AY | 50 m | 2:31.61 | |
18 | 670 | Beck Caroline | 1998 | VIBORG | 9868AO | 25 m | 2:32.37 | |
19 | 404 | Feldinger Kirstine | 1996 | HORSENS | 9634AQ | 25 m | 2:33.22 | |
20 | 675 | Ibsen Nina | 1995 | VIBORG | 9558AX | 25 m | 2:34.30 | |
21 | 709 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 2:35.60 | |
22 | 373 | Leisner Shiva | 1995 | TOMMERUP | 9552AX | 25 m | 2:35.98 | |
23 | 204 | Simonsen Sisse Grubak | 1996 | BSK08 | 9682AM | 25 m | 2:36.41 | |
24 | 246 | Jørgensen Nina | 1996 | HEI | 9632AR | 25 m | 2:36.97 | |
25 | 516 | Hansen Ditte V. | 1997 | SILKEBORG | 9716AR | 25 m | 2:37.45 | |
26 | 635 | Kølbæk Johanne | 1996 | HERNING | 9684AR | 50 m | 2:38.53 | |
27 | 438 | Andersen Nanna H | 1996 | NORD | 9678AI | 25 m | 2:39.35 | |
28 | 103 | Sørensen Laura Koch | 1997 | SKANDERBOR | 9772AR | 25 m | 2:39.37 | |
29 | 78 | Birkholm Mathilde Werborg | 1996 | SKANDERBOR | 9682AV | 25 m | 2:40.91 | |
30 | 510 | Bunten Sofie W. | 1999 | SILKEBORG | 9974AK | 25 m | 2:41.02 | |
31 | 245 | Jensen Ida Yu Ling | 1998 | HEI | 9814AS | 25 m | 2:42.02 | |
32 | 452 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 2:42.69 | |
33 | 339 | Weibrecht Anne Vilsgaard | 1994 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:43.15 | ||
34 | 636 | Kølbæk Sofie Marie | 1998 | HERNING | 9888AM | 25 m | 2:44.43 | |
35 | 727 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 9434AV | 25 m | 2:44.52 | |
36 | 678 | Kristensen Ida | 1998 | VIBORG | 9856AX | 25 m | 2:45.38 | |
37 | 89 | Krintel Emma | 1996 | SKANDERBOR | 9658AU | 25 m | 2:45.95 | |
38 | 629 | Hiltmar Emma | 1996 | HERNING | 9602AL | 25 m | 2:46.31 | |
39 | 745 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 2:46.42 | |
40 | 372 | Hjortshøj Sofie | 1997 | TOMMERUP | 9764AQ | 25 m | 2:46.70 | |
41 | 223 | Gregersen Eva Elvensø | 1999 | AABYBRO | 9932AL | 25 m | 2:46.87 | |
42 | 707 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 2:47.08 | |
43 | 156 | Andersen Julie Rishøj | 1997 | S 68 | 9714AT | 25 m | 2:47.20 | |
44 | 304 | Andreasen Maria | 1994 | SØHESTEN | 9472AF | 25 m | 2:47.75 | |
45 | 311 | Mikkelsen Caroline | 1998 | SØHESTEN | 9894AW | 25 m | 2:47.88 | |
46 | 93 | Nielsen Cecilie S. | 1996 | SKANDERBOR | 9608AU | 25 m | 2:48.26 | |
47 | 80 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 2:48.51 | |
48 | 692 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 2:48.81 | |
49 | 243 | Borum Katrine M. | 1996 | HEI | 9614AR | 25 m | 2:51.17 | |
50 | 87 | Jensen Sofie Skov | 1996 | SKANDERBOR | 9698AU | 25 m | 2:51.20 | |
51 | 253 | Skovby Laura | 1997 | HEI | 9798AT | 25 m | 2:51.24 | |
52 | 453 | Ridderholm Sofie | 1997 | NORD | 9736AX | 50 m | 2:52.03 | |
53 | 649 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 2:52.22 | |
54 | 443 | Ibsen Hannah | 1997 | NORD | 9738AQ | 25 m | 2:52.51 | |
55 | 247 | Klitnæs Emma | 1996 | HEI | 9612AR | 25 m | 2:53.02 | |
56 | 155 | Andersen Cecilie Rishøj | 1997 | S 68 | 9724AT | 25 m | 2:54.18 | |
57 | 225 | Heiberg Louise | 1998 | AABYBRO | 9894AL | 25 m | 2:54.59 | |
58 | 88 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 2:54.90 | |
59 | 416 | Nielsen Amalie L. | 1997 | HORSENS | 9714AR | 25 m | 2:55.59 | |
60 | 337 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | 2:57.03 | ||
61 | 81 | Dissing Christine | 1997 | SKANDERBOR | 9704AX | 25 m | 2:58.00 | |
62 | 681 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 2:58.16 | |
63 | 162 | Christensen Sabina | 1997 | S 68 | 9752AS | 25 m | 2:59.05 | |
64 | 255 | Thusgaard Mathilde | 1996 | HEI | 9618AT | 25 m | 2:59.57 | |
65 | 170 | Kjærsgaard Cecilie | 1997 | S 68 | 9708AS | 25 m | 3:00.79 | |
66 | 578 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 3:01.43 | |
67 | 639 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 3:01.99 | |
68 | 588 | Madsen Ida | 1998 | LYSENG | 9846AY | 25 m | 3:02.88 | |
69 | 705 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 3:03.46 | |
70 | 751 | Jänicke Kim | 1998 | SG WISTE | 25 m | 3:03.97 | ||
71 | 449 | Mortensen Anastasia | 1996 | NORD | 9628AE | 25 m | 3:05.78 | |
72 | 221 | Christensen Mette | 1998 | AABYBRO | 9858BA | 25 m | 3:07.00 | |
73 | 711 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 3:07.36 | |
74 | 84 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 3:07.45 | |
75 | 251 | Nielsen Louise | 1996 | HEI | 9626AZ | 25 m | 3:10.40 | |
76 | 626 | Guldberg Trine | 1999 | HERNING | 9946AD | 25 m | 3:10.61 | |
77 | 141 | Thomsen Frederikke | 1998 | OPNØR | 9876AU | 25 m | 3:12.13 | |
78 | 652 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 3:12.90 | |
79 | 721 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 3:13.43 | |
80 | 99 | Reetz Klara Dalgaard | 1998 | SKANDERBOR | 9806BB | 25 m | 3:14.07 | |
81 | 167 | Ingvardsen Maria | 1997 | S 68 | 9738AX | 25 m | 3:14.34 | |
82 | 100 | Rogers Frida | 1998 | SKANDERBOR | 9844AZ | 25 m | 3:18.43 | |
83 | 445 | Jensen Sigrid | 1999 | NORD | 9986AP | 50 m | 3:20.52 | |
84 | 187 | Yde Astrid | 2000 | S 68 | 0004AS | 25 m | 3:21.80 | |
85 | 102 | Schmidt Frederikke | 1998 | SKANDERBOR | 9824AZ | 25 m | 3:24.09 | |
86 | 90 | Larsen Julie Dahlstrøm | 1999 | SKANDERBOR | 9932AK | 25 m | 3:38.74 | |
87 | 85 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 3:40.30 | |
88 | 336 | Sand-Nielsen Selma | 1999 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
89 | 164 | Eftervand Cecilie N. | 1999 | S 68 | 9988AW | 25 m | ||
90 | 696 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 25 m | |||
91 | 730 | Knudsen Caroline M. | 1999 | IKAST | 9962AU | 25 m | ||
92 | 233 | Ragnarsdottir Laura | 1998 | S 68 | 9848AU | 25 m | ||
93 | 634 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 25 m | |||
94 | 334 | Laursen Laura Plougmann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
95 | 450 | Nørhave Sarah | 1997 | NORD | 9746AX | 25 m | ||
96 | 256 | Vedel Frida | 1999 | HEI | 9926AT | 25 m | ||
97 | 656 | Thuesen Cecilie | 2002 | HERNING | 25 m | |||
98 | 589 | Seehausen Mia | 2001 | LYSENG | 0186AH | 25 m | ||
99 | 573 | Bundgaard Josephine Frede | 1997 | LYSENG | 9776AW | 25 m | ||
100 | 624 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | ||
101 | 633 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 25 m | |||
102 | 457 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 06 juni 2011 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 22:31 |