Program för Speedo Lyngby Open - Trongården
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Lyngby Open 2013 Trongaarden |
|
Udskriftsdato |
22 januar 2013 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
20:50 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
Indledende (22) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
623 |
1 |
Laura Borre-Jacobsen |
2004 |
|
LYNGBY |
|
25m |
|
494 |
2 |
Christina Christensen |
2001 |
0114AP |
ROSKILDE |
|
25m |
|
755 |
3 |
Emma Hald |
2001 |
0172AM |
HERLEV |
|
25m |
|
775 |
4 |
Inge-Marie Ørneborg |
2003 |
|
HERLEV |
|
25m |
|
636 |
5 |
Sarah Daly |
2001 |
|
LYNGBY |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
759 |
1 |
Thea Jacobsen |
2003 |
0338AC |
HERLEV |
|
25m |
|
402 |
2 |
Mie Bidsted Hansen |
2003 |
0392AG |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:28.03 |
761 |
3 |
Helene Jensen |
2003 |
0394AE |
HERLEV |
|
50m |
2:10.89 |
504 |
4 |
Celina Mehr |
2003 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
2:13.56 |
762 |
5 |
Stine Jensen |
2001 |
0192AV |
HERLEV |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
773 |
1 |
Laura Sonne |
2003 |
0324AB |
HERLEV |
|
50m |
2:00.41 |
671 |
2 |
Karoline Kortbæk |
2003 |
0366AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:58.86 |
715 |
3 |
Anna Louise Elmgreen |
2001 |
0176AK |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:53.26 |
407 |
4 |
Ida Iversen |
2002 |
0232AG |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:56.23 |
777 |
5 |
Sofie Boesgaard Weber |
2002 |
0278AK |
GLADSAXE |
|
25m |
2:00.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
405 |
1 |
Caroline Hyldebrandt-Lars |
2002 |
0292AQ |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:50.00 |
628 |
2 |
Annika Lundin Brockdorff |
2003 |
0306AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:48.14 |
500 |
3 |
Marie Johnbeck |
2002 |
0202AF |
ROSKILDE |
|
25m |
1:45.35 |
678 |
4 |
Nora Sehested Lund |
2002 |
0286AN |
LYNGBY |
|
25m |
1:46.48 |
412 |
5 |
Maja Emilie Nielsen |
2002 |
0206AN |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:49.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
718 |
1 |
Asta H Jensen |
2000 |
0058BA |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:44.13 |
653 |
2 |
Lærke Vinneck Hansen |
2004 |
0458AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:42.79 |
714 |
3 |
Kira Bakx |
2002 |
0232AD |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:40.90 |
716 |
4 |
Maja Marie Elmgreen |
2003 |
0376AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:41.87 |
503 |
5 |
Silke Larsen |
2003 |
0358AI |
ROSKILDE |
|
25m |
1:43.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
634 |
1 |
Thea Harring Christjansen |
2002 |
0274AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:40.09 |
473 |
2 |
Laura Grøn Teschl |
2002 |
0262AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:35.54 |
724 |
3 |
Cecilie Lynghøj Storgaard |
2000 |
0038AQ |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:34.67 |
717 |
4 |
Nicoline Huusfelt |
2000 |
0052AI |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:34.86 |
657 |
5 |
Viktoria Hinge |
2001 |
|
LYNGBY |
|
25m |
1:39.99 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
468 |
1 |
Nathalie Petersen |
2002 |
0296AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:34.23 |
418 |
2 |
Rebekka Windahl |
2001 |
0158AM |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:33.32 |
488 |
3 |
Ida Buxbom Andersen |
2002 |
0296AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:33.19 |
647 |
4 |
Andrea Nedergaard Gormsen |
2002 |
0214AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:33.24 |
294 |
5 |
Alberte Andersen |
2001 |
0174AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:33.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
393 |
1 |
Cecilie Angermann |
2002 |
0276AM |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:32.86 |
618 |
2 |
Sofia Norre Bendt |
2003 |
0316AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:31.70 |
457 |
3 |
Emilie Holst Lange |
2002 |
0218AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:30.31 |
392 |
4 |
Anna Adelholm |
2001 |
0102AS |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:31.09 |
703 |
5 |
Claudia Sperling |
2002 |
0222AL |
LYNGBY |
|
25m |
1:32.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
505 |
1 |
Silke Mehr |
2000 |
0096AX |
ROSKILDE |
|
25m |
1:29.68 |
467 |
2 |
Bjørk Nelsing Petersen |
2002 |
0264AE |
GENTOFTE |
|
25m |
1:27.80 |
335 |
3 |
Maria Petri |
2002 |
0276AI |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:27.63 |
453 |
4 |
Astrid Bruun Fejfer |
2001 |
0164AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:27.77 |
712 |
5 |
Elvira Wolff-Sneedorff |
2001 |
0156AJ |
LYNGBY |
|
25m |
1:29.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
458 |
1 |
Mia Luckow Larsen |
2002 |
0272AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:27.43 |
469 |
2 |
Beatrice Ricci |
2001 |
0158AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:27.04 |
496 |
3 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
ROSKILDE |
|
25m |
1:25.43 |
514 |
4 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
ROSKILDE |
|
25m |
1:26.12 |
462 |
5 |
Sif Nikoline Madsen |
2001 |
0122AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:27.12 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
492 |
1 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
ROSKILDE |
|
50m |
1:24.84 |
296 |
2 |
Kristhine Andersen |
2002 |
0296AA |
HOLBÆK |
|
25m |
1:24.01 |
624 |
3 |
Maria Borre-Jacobsen |
2001 |
0108AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:23.41 |
662 |
4 |
Helena Brandt Jensen |
2000 |
0014AU |
LYNGBY |
|
25m |
1:24.00 |
322 |
5 |
Julie Thaarup Wulff |
2000 |
0082AJ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:24.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
466 |
1 |
Caroline Waage Nowak |
2001 |
0148AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:22.88 |
722 |
2 |
Regitze Rahn-Nielsen |
1999 |
9946AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:22.11 |
502 |
3 |
Kaya Fjeldsted Kristensen |
2002 |
0232AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:21.28 |
450 |
4 |
Christina Damstrup |
2001 |
0136AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:22.01 |
312 |
5 |
Julie Nielsen |
1999 |
9994AN |
HOLBÆK |
|
25m |
1:22.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
619 |
1 |
Nikoline Biltoft-Jensen |
2001 |
0166AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:21.14 |
452 |
2 |
Elisabeth Sabro Ebbesen |
2002 |
0206AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:19.54 |
385 |
3 |
Katrine Johannessen |
1999 |
9938AI |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:18.26 |
306 |
4 |
Ingrid Jørgensen |
1999 |
9966AQ |
HOLBÆK |
|
50m |
1:18.74 |
752 |
5 |
Maja Egebjerg Brast |
2002 |
0206AF |
HERLEV |
|
25m |
1:20.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
511 |
1 |
Andrea Paaske |
2001 |
0186AF |
ROSKILDE |
|
25m |
1:17.59 |
480 |
2 |
Marta Kruse Johansen |
2000 |
0068AP |
HELSINGØR |
|
25m |
1:16.40 |
334 |
3 |
Line Pedersen |
2001 |
0198AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:16.08 |
688 |
4 |
Ida Gelineck Padborg |
2002 |
0226AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:16.09 |
456 |
5 |
Nanna Munch Kjøller |
2001 |
0106AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:16.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
686 |
1 |
Katrine Brandt Nielsen |
2002 |
0284AE |
LYNGBY |
|
25m |
1:16.00 |
513 |
2 |
Liva Palmund |
2002 |
0246AA |
ROSKILDE |
|
25m |
1:15.47 |
721 |
3 |
Emilie Trolle Pedersen |
1999 |
9972AV |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:13.91 |
651 |
4 |
Cassandra Hammershøj |
2001 |
0174AK |
LYNGBY |
|
25m |
1:15.03 |
463 |
5 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
25m |
1:15.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
387 |
1 |
Kristine Mikkelsen |
2000 |
0078AG |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:13.64 |
482 |
2 |
Anna Elisabeth Mathiasen |
2000 |
0028AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:13.44 |
719 |
3 |
Minella Jespersen |
1999 |
9908AW |
FR.VÆRK |
|
25m |
1:13.15 |
323 |
4 |
Maiken Jakobsen |
1999 |
9962AK |
ORIENT |
|
25m |
1:13.20 |
784 |
5 |
Frida Hemby |
1999 |
AR9499 |
MKK |
|
25m |
1:13.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
666 |
1 |
Line Fensten Jørgensen |
2000 |
0012AJ |
LYNGBY |
|
25m |
1:12.73 |
620 |
2 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
25m |
1:12.48 |
711 |
3 |
Mia Walter |
2000 |
0032AL |
LYNGBY |
|
25m |
1:11.85 |
780 |
4 |
Nicole Adamah |
1999 |
AM9899 |
MKK |
|
25m |
1:12.42 |
479 |
5 |
Mathilde Huberts |
2000 |
0002AM |
HELSINGØR |
|
25m |
1:12.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
710 |
1 |
Cassandra Thimmer |
1999 |
9914AW |
LYNGBY |
|
25m |
1:11.54 |
484 |
2 |
Freja A. Skov |
2000 |
0078AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:11.15 |
481 |
3 |
Caroline Høst Lorenzen |
1999 |
9916AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:10.50 |
743 |
4 |
Thea Lund |
1999 |
9908AL |
FR.SUND |
|
25m |
1:10.98 |
297 |
5 |
Mai Andersen |
2000 |
0072AS |
HOLBÆK |
|
25m |
1:11.28 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
486 |
1 |
Mia Wennecke |
1999 |
9924AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:10.24 |
782 |
2 |
Felicia Brandao |
1999 |
AW0499 |
MKK |
|
25m |
1:10.07 |
694 |
3 |
Alix Reynolds |
2001 |
0128AP |
LYNGBY |
|
25m |
1:10.00 |
649 |
4 |
Irene Halck |
1999 |
9998AN |
LYNGBY |
|
25m |
1:10.05 |
311 |
5 |
Ida Maria Nielsen |
2000 |
0002AR |
HOLBÆK |
|
25m |
1:10.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
419 |
1 |
Thyra Jørgensen |
2002 |
0218AC |
VORDINGB |
|
25m |
1:09.34 |
749 |
2 |
Maja Leth Bang |
1999 |
9942AI |
HERLEV |
|
25m |
1:08.77 |
629 |
3 |
Louise Bromose |
1999 |
9924AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:05.89 |
383 |
4 |
Simone Bukholt |
1999 |
9954AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:07.85 |
633 |
5 |
Mathilde Christjansen |
1999 |
9964AU |
LYNGBY |
|
25m |
1:08.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
783 |
1 |
Anna Grahovac |
1999 |
AM5899 |
MKK |
|
25m |
1:09.19 |
477 |
2 |
Camilla Feldmann |
1999 |
9972AH |
HELSINGØR |
|
25m |
1:08.22 |
670 |
3 |
Helena Kornerup Klejstrup |
1999 |
9986AN |
LYNGBY |
|
25m |
1:05.73 |
693 |
4 |
Sara Krell Refn |
1999 |
9944AN |
LYNGBY |
|
25m |
1:07.76 |
508 |
5 |
Lisa Hemme Nielsen |
2000 |
0076AH |
ROSKILDE |
|
25m |
1:08.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fødselsår |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
617 |
1 |
Josefine Søgaard Andresen |
2000 |
0008AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:08.93 |
690 |
2 |
Hannah Pilgaard |
1999 |
9974AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:08.14 |
692 |
3 |
Klara Reeh |
1999 |
9934AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:04.86 |
495 |
4 |
Nina Corydon-Petersen |
1999 |
9922AQ |
ROSKILDE |
|
25m |
1:07.31 |
388 |
5 |
Julie Brosbøl Olsen |
1999 |
9962AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:08.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 |
Udskriftsdato |
22 januar 2013 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
20:50 |
|