Program for Ungdoms GP 2 med EK-Kyl Cup 2013
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 87 | Rantanen Rasmus | 1997 | FALUN | AI7397 | 25 m | 1:02.50 | |
2 | 134 | Vlvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 1:04.30 | |
3 | 123 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:06.06 | |
4 | 25 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 1:06.08 | |
5 | 214 | Granlund Gunnar | 1996 | VSTERS | AK2996 | 25 m | 1:06.82 | |
6 | 197 | Bonetti Alessandro | 1999 | VSTERS | AG5399 | 25 m | 1:07.33 | |
7 | 162 | Eriksson Nicklas | 1996 | NYKPING | AW0796 | 25 m | 1:07.68 | |
8 | 245 | Widstrm Axel | 1998 | KARLSTAD | AN5798 | 25 m | 1:07.93 | EFT |
9 | 51 | Lindoff Karl | 1998 | ESKILSTUNA | AT1598 | 25 m | 1:08.97 | |
10 | 224 | Steiner Lukas | 1998 | VSTERS | AG8998 | 25 m | 1:10.07 | |
11 | 70 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 1:10.52 | |
12 | 98 | Blagojevic Drago | 1995 | KARLSKO SF | AW5595 | 25 m | 1:11.02 | |
13 | 23 | Biscevic Stefan | 1998 | ESKILSTUNA | AM8398 | 25 m | 1:11.14 | |
14 | 196 | Bjrkholm Filip | 1998 | VSTERS | AP5798 | 25 m | 1:11.94 | |
15 | 22 | Biscevic Marko | 1998 | ESKILSTUNA | AM7398 | 25 m | 1:11.97 | |
16 | 24 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:12.36 | |
17 | 96 | Ardinge Adam | 1996 | KARLSKO SF | AR1196 | 25 m | 1:12.97 | |
18 | 199 | Brobacke Harald | 1999 | VSTERS | AG6399 | 25 m | 1:13.99 | |
19 | 188 | Nyrn Ludvig | 1997 | SFFLE SS | AO5797 | 25 m | 1:14.19 | |
20 | 208 | Ejdersund Gustav | 1998 | VSTERS | AD8598 | 25 m | 1:14.24 | |
21 | 132 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 1:14.70 | |
22 | 122 | Ahlbck Jonathan | 1995 | KARLSTAD | AS7595 | 25 m | 1:15.41 | |
23 | 45 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:16.05 | |
24 | 106 | Haakonsen Emil | 1999 | KARLSKO SF | AK1799 | 25 m | 1:16.75 | |
25 | 86 | Antlv Filip | 1998 | FALUN | AE5998 | 25 m | 1:16.76 | |
26 | 129 | Lindow Niclas | 1999 | KARLSTAD | AN6999 | 25 m | 1:17.02 | |
27 | 137 | Eklund Jesper | 1998 | KPINGS SS | AJ0198 | 25 m | 1:17.21 | |
28 | 198 | Brewitz Johan | 2001 | VSTERS | AH2101 | 25 m | 1:19.74 | |
29 | 74 | Syrn Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | 1:21.70 | |
30 | 124 | Albringer David | 2001 | KARLSTAD | AF2101 | 25 m | 1:23.03 | |
31 | 12 | Sderlund Alexander | 1998 | SK ENA | AN7398 | 25 m | 1:23.27 | |
32 | 115 | Nyln Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 1:24.51 | |
33 | 209 | Ejlegrd William | 2000 | VSTERS | AD9300 | 25 m | 1:26.74 | |
34 | 216 | Laxbck Anton | 2001 | VSTERS | AM4101 | 25 m | 1:28.74 | |
35 | 99 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:29.05 | |
36 | 38 | Heikinniemi Arvid | 2001 | ESKILSTUNA | AL6301 | 25 m | 1:31.79 | |
37 | 107 | Hellberg Marcus | 2000 | KARLSKO SF | AG7700 | 25 m | 1:32.63 | |
38 | 185 | Kuijpers Ivo | 1999 | SFFLE SS | AG6199 | 25 m | 1:36.89 | |
39 | 168 | Emmoth Martin | 1997 | STRNGNS | AS2397 | 25 m | 1:37.03 | |
40 | 207 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VSTERS | AL8300 | 25 m | 1:37.09 | |
41 | 220 | Nilsson Victor | 2000 | VSTERS | AL9300 | 25 m | 1:41.26 | |
42 | 32 | Frjdfeldt Adam | 1999 | ESKILSTUNA | AT1999 | 25 m | 1:47.82 | |
43 | 141 | Orrll Willy | 2000 | KPINGS SS | AT9300 | 25 m | 1:50.25 | |
44 | 56 | Ly Alex | 2003 | ESKILSTUNA | AE6103 | 25 m | 1:51.23 | |
45 | 195 | Bjrk Linus | 2002 | VSTERS | AB6902 | 25 m | 1:52.72 | |
46 | 89 | HrnqUist Alexander | 2001 | FILIPSTAD | AE3101 | 25 m | 1:53.58 | |
47 | 76 | Ton Ricky | 2000 | ESKILSTUNA | AS9700 | 25 m | 2:09.37 | |
48 | 46 | Karlsson Albin | 2000 | ESKILSTUNA | AJ2100 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 09 mars 2013 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb | Utskriftstid | 07:59 |