2024-06-13   05:57:11
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Sum-Sim 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 2 Torsdag 27 juni kl. 09.00

8_S
Gren 8, 200m Medley Flickor 
14 r och yngre: Ida Mattsson (1985) 2:22.34 1998 FM: Sophie Hansson 2:28.00 Helsingborg 
15 r: Louise Hansson (1996) 2:19.96 2011 FM: Marlene Pavlu Lewin 2:25.73 Skuru IK 
16 - 17 r: Lovisa Eriksson (1993) 2:19.31 2009 FM: Cline Bertrand 2:21.80 Skvde SS 
 
 
ID  Namn  Fdd  Frening  Licens  Bassng  Anmtid  Status 
 
14 r och yngre 
105  Almvret Josefine  1999  JRFLLA S  AA0699  50 m  2:32.82   
296  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  50 m  2:33.76   
327  Sandberg Ellen  1999  S 71  AE9499  50 m  2:34.81   
67  Palmkvist Johanna  1999  HS  AN2899  50 m  2:35.11   
71  Sderberg Johanna  1999  HS  AE6899  50 m  2:35.49   
257  Magnusson Amanda  1999  MASS  AF9699  50 m  2:35.72   
322  Berggren-Nylund Rebecca  1999  S 71  AI1899  50 m  2:36.43   
582  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  50 m  2:36.63   
10  Sundberg Alice  1999  DANDERYD  AS1299  50 m  2:38.09   
10  530  Brunzell Hannah  2001  VSTERS  AP6801  50 m  2:39.03   
11  205  Brinkhagen Julia  1999  SK LDDE  AM3299  50 m  2:39.23   
12  60  Holmkvist Moa  1999  HS  AE5899  50 m  2:39.95   
13  609  Pettersson Ida  1999  POLISEN  AP2699  50 m  2:39.95   
14  533  Persson Andra  1999  VSTERS  AB5899  50 m  2:40.22   
15  687  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  50 m  2:40.22   
16  282  Wallenborg Caroline  2000  SK NEPTUN  AL3800  50 m  2:40.93   
17  325  Jnsson Victoria  1999  S 71  AS7499  50 m  2:41.37   
18  134  Lindeby Ellen  1999  KALMAR SS  AB9699  50 m  2:41.46   
19  670  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  50 m  2:41.97   
20  588  Hyllbrant Amanda  1999  SK STRNGN  AY6899  50 m  2:42.83   
21  646  Ossmyr Josefin  1999  TYRES SS  AS0299  50 m  2:43.04   
22  699  Persson Emma  1999  SK LDDE  AM7299  50 m  2:43.22   
23  89  Liljeqvist Ida  1999  HGANS SS  AR4499  25 m  2:28.39   
24  590  Lendt Sandra  2000  TRELLEB K  AH0400  25 m  2:30.03   
25  284  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  2:31.37   
15 r 
58  Hansson Sophie  1998  HS  AM1298  50 m  2:26.25   
457  Fors Alba  1998  SK TRITON  AI5298  50 m  2:28.16   
74  Weiler Matilda  1998  HS  AF0898  50 m  2:29.41   
37  Svrd Elin  1998  FALUN  AL9498  50 m  2:30.05   
519  Wahlund Emma  1998  VSBY SS  AB5298  50 m  2:31.54   
527  Berggren Lina  1998  VSTERS  AB7698  50 m  2:31.64   
129  Arvidsson Miranda  1998  KALMAR SS  AJ5298  50 m  2:33.14   
550  Jnsson Dinah  1998  YSTADS SS  AN6498  50 m  2:34.88   
109  Hanson Isabelle  1998  JRFLLA S  AB4298  50 m  2:34.95   
10  Berglund Frida  1998  DANDERYD  AW7298  50 m  2:35.86   
11  478  Ewerbring Julia  1998  TBY SIM  AI8298  50 m  2:35.97   
12  111  Rotstam Emma  1998  JRFLLA S  AF7498  50 m  2:36.29   
13  29  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  50 m  2:36.73   
14  106  Atran Malin  1998  JRFLLA S  AN7698  50 m  2:36.86   
15  319  Berglund Olivia  1998  SK RAN  AR9898  50 m  2:37.09   
16  586  Eriksson Lisa  1998  SK STRNGN  AN3898  50 m  2:37.29   
17  35  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  50 m  2:37.31   
18  280  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  50 m  2:41.41   
19  132  Hong Isabella  1998  KALMAR SS  AK4698  25 m  2:29.14   
16 - 17 r 
509  Hippi Jaqueline  1996  VSBY SS  AJ8496  50 m  2:20.72   
354  Pavlu Lewin Marlene  1997  SKURU IK  AH9497  50 m  2:25.73   
124  Pettersson Johanna  1996  JNKPING  AL2696  50 m  2:26.88   
292  Podus Elin  1997  NKK  AE8297  50 m  2:27.03   
240  Ivarsson Alice  1996  MOTALA SS  AA4296  50 m  2:27.13   
562  Rosvall Lina  1997  NGELHOLM  AC2897  50 m  2:27.30   
372  Billquist Jessica  1996  SPRVGEN  AV1496  50 m  2:28.28   
520  Wiiand Agnes  1997  VSBY SS  AM1497  50 m  2:28.51   
156  Avenius Isabelle  1996  KUNGLV  AX3496  50 m  2:29.07   
10  507  Bck Emelie  1996  VSBY SS  AE4696  50 m  2:29.47   
11  480  Johansson Emelie  1996  TBY SIM  AN2496  50 m  2:29.53   
12  11  Varga Emma  1997  DANDERYD  AE1897  50 m  2:29.84   
13  429  Ramdn Alida  1997  SDERTLJE  AP0297  50 m  2:29.85   
14  545  Stillman Ebba  1996  VXJ SS  AH9496  50 m  2:30.15   
15  501  Hkansson Rebecca  1996  VELLINGE-N  AV3296  50 m  2:30.30   
16  66  Nilsson Rebecca  1996  HS  AH5696  50 m  2:30.39   
17  165  Linn Sara  1997  LANDSKRONA  AT5297  50 m  2:30.90   
18  415  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  2:31.29   
19  446  Unnermark Vilma  1997  SDERTRN  AI9697  50 m  2:31.52   
20  251  Holm Ulrika  1996  MASS  AC1896  50 m  2:31.55   
21  64  Mller Josefine  1996  HS  AN5296  50 m  2:31.75   
22  88  Juliusson Klara  1997  HGANS SS  AH3897  25 m  2:24.36   
23  123  Nordberg Stina Victoria  1996  JNKPING  BV4296  25 m  2:25.66   
24  535  Wiman Clara  1996  VSTERS  AE8896  25 m  2:26.04   
25  373  Edin Ida  1996  SPRVGEN  AS8896  25 m  2:26.26   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.00  Utskriftsdatum  23 juni 2013 
Licensierad till: Svenska Simfrbundet  Utskriftstid  21:43 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner