Ohjelma XIII TUrku Junior Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 17, T-12 100 m rintauinti |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Flyckt Emilia | 2001 | Cetus | 01A649 | 25 m | 1:22.02 | 1:25.02 | |
2 | Uusküla Emma | 2002 | AUi | 02A310 | 50 m | 1:37.38 | 1:37.38 | |
3 | Mettinen Mirka | 2002 | Cetus | 02A159 | 25 m | 1:39.01 | 1:42.01 | |
4 | Ljunggren Annika | 2002 | ÅSK | 02A079 | 25 m | 1:39.44 | 1:42.44 | |
5 | Sinivuori Maari | 2001 | Cetus | 01A354 | 25 m | 1:40.47 | 1:43.47 | |
6 | Rapinoja Amanda | 2001 | Cetus | 01A463 | 25 m | 1:40.59 | 1:43.59 | |
7 | Silvennoinen Sini | 2002 | ÅSK | 02A080 | 50 m | 1:43.67 | 1:43.67 | |
8 | Kujanpää Jessica | 2002 | AUi | 02A480 | 50 m | 1:44.68 | 1:44.68 | |
9 | Hyvärinen Mette | 2002 | UiKaa | 02A481 | 25 m | 1:43.38 | 1:46.38 | |
10 | Nordquist Ida | 2001 | AUi | 01A316 | 50 m | 1:46.92 | 1:46.92 | |
11 | Setälä Janette | 2001 | AUi | 01A847 | 50 m | 1:48.72 | 1:48.72 | |
12 | Mantila Elena | 2001 | ÅSK | 01A800 | 25 m | 1:46.94 | 1:49.94 | |
13 | Vallenius Ronja | 2001 | UiKaa | 01A787 | 25 m | 1:47.08 | 1:50.08 | |
14 | Peltola Paula | 2001 | AUi | 01B032 | 25 m | 1:47.29 | 1:50.29 | |
15 | Niemi Katariina | 2002 | ÅSK | 02A179 | 25 m | 1:47.88 | 1:50.88 | |
16 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 25 m | 1:51.00 | 1:54.00 | |
17 | Koskinen Ellen | 2002 | ÅSK | 02A543 | 25 m | 1:51.07 | 1:54.07 | |
18 | Tiesmäki Jonna | 2001 | Cetus | 01A529 | 25 m | 1:52.59 | 1:55.59 | |
19 | Kangas Kaisla | 2002 | ÅSK | 02A491 | 25 m | 1:52.64 | 1:55.64 | |
20 | Skarp Adelina | 2001 | Cetus | 01A348 | 25 m | 1:53.75 | 1:56.75 | |
21 | Räikkönen Liisa | 2002 | AUi | 02A792 | 50 m | 1:57.22 | 1:57.22 | |
22 | Nylund Cecilia | 2002 | Cetus | 02A051 | 25 m | 1:55.55 | 1:58.55 | |
23 | Wacklin Cia | 2001 | Cetus | 01A425 | 25 m | 1:56.79 | 1:59.79 | |
24 | Tervonen Lumi | 2001 | Cetus | 01A751 | 25 m | 1:57.25 | 2:00.25 | |
25 | Rapinoja Kaarin | 2003 | Cetus | 03A105 | 25 m | 1:58.05 | 2:01.05 | |
26 | Meurman Maja | 2001 | ÅSK | 01A792 | 25 m | 1:59.17 | 2:02.17 | |
27 | Kuusisto Reetta | 2002 | ÅSK | 02A178 | 25 m | 1:59.89 | 2:02.89 | |
28 | Pöytäkivi Emma | 2001 | Cetus | 01A097 | 25 m | 2:02.32 | 2:05.32 | |
29 | Leskinen Linnea | 2002 | Cetus | 02A255 | 25 m | 2:06.85 | 2:09.85 | |
30 | Palanen Nea | 2003 | ÅSK | 03A467 | 25 m | 2:33.10 | 2:36.10 | |
31 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 25 m | 3:00.40 | 3:03.40 | |
32 | Pennala Eerika | 2002 | ÅSK | 02A773 | 25 m | 3:04.56 | 3:07.56 | |
33 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 25 m | |||
34 | Kuusivaara Oona | 2002 | ÅSK | 02A427 | 25 m | |||
35 | Hartman Iris | 2002 | ÅSK | 02A817 | 25 m | |||
36 | Ravenna Sara | 2001 | AUi | 01A917 | 25 m | |||
37 | Kovanen Saga | 2004 | Cetus | 04A113 | 25 m | |||
38 | Antikainen Ellen | 2003 | Cetus | 03A384 | 25 m | |||
Tekijä: WinGrodan 1.21.01 | Tulostuspäivämäärä | 15 huhtikuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 01:04 |