Program för Vårsimiaden - Skuru
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt(försök) |
|
Utskriftsdatum |
21 april 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Nacka |
|
Utskriftstid |
08:14 |
|
|
Arrangör |
Stockholms simförbund & Skuru |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 april 2013 |
|
|
|
|
Gren 33, 25m Fjärilsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
452 |
2 |
Line Brandt |
2003 |
AU8203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
611 |
3 |
Yasemin Uzum |
2003 |
AI3403 |
TUREBERG |
|
25m |
|
588 |
4 |
Selma Holmer |
2004 |
AM6204 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
705 |
1 |
Beatrice Östlund |
2003 |
|
TÄBY SIM |
|
25m |
|
597 |
2 |
Shirina Kellokoski |
2003 |
AI9203 |
TUREBERG |
|
25m |
|
466 |
3 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
647 |
4 |
Amanda Vicente |
2003 |
AL5403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
667 |
5 |
Elin Boman |
2003 |
AX7603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
583 |
1 |
Anna Gao |
2003 |
AW4803 |
TUREBERG |
|
25m |
|
580 |
2 |
Sara Arnö |
2004 |
AA1208 |
TUREBERG |
|
25m |
|
384 |
3 |
Cecilia Rudbäck |
2003 |
BA8403 |
DANDERYD |
|
25m |
|
473 |
4 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
540 |
5 |
Mandana Fardi |
2003 |
AO5203 |
SKURU IK |
|
25m |
|
448 |
6 |
Agnes Aulin |
2003 |
AU3203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
456 |
1 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
501 |
2 |
Hedda Wallberg |
2003 |
AU9203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
665 |
3 |
Sofia Bergström |
2003 |
AX8603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
464 |
4 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
467 |
5 |
Britta Jardfelt |
2003 |
AU2203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
496 |
6 |
Moa Smedjer |
2003 |
AT4803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
591 |
1 |
Kajsa Iwarsson |
2003 |
BA9403 |
TUREBERG |
|
25m |
|
741 |
2 |
Edith Hukkanen |
2003 |
|
POLISEN |
|
25m |
26.95 |
673 |
3 |
Ingrid Franks |
2003 |
AT5603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
26.26 |
344 |
4 |
Ajla Jahic |
2003 |
|
POLISEN |
|
25m |
26.78 |
736 |
5 |
Hedda Jägerskog |
2003 |
ai0403 |
TUREBERG |
|
25m |
|
457 |
6 |
Lovisa Edman |
2003 |
AU5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
425 |
1 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
25m |
25.68 |
423 |
2 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
24.31 |
379 |
3 |
Nathalie Hedlund |
2004 |
AI9204 |
DANDERYD |
|
25m |
22.16 |
590 |
4 |
Julia Häglund |
2003 |
AI1403 |
TUREBERG |
|
25m |
22.97 |
686 |
5 |
Thilde Lindén |
2003 |
AX9603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
25.06 |
772 |
6 |
Nicole Papachristou |
2003 |
AW4203 |
POLISEN |
|
25m |
26.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
428 |
1 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
21.15 |
482 |
2 |
Ines Lo Lindroos |
2003 |
AV9403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
20.87 |
463 |
3 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
18.67 |
380 |
4 |
Smilla Malm |
2003 |
AQ4203 |
DANDERYD |
|
25m |
19.57 |
414 |
5 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
POLISEN |
|
25m |
21.05 |
486 |
6 |
Freja Nordeman |
2003 |
AU7203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
21.45 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
21 april 2013 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
Utskriftstid |
08:14 |
|