Ohjelma SM- ja nuorten SM-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 21
|
Kilpailu |
SM ja NSM 2013 |
|
Tulostuspäivämäärä |
05 heinäkuu 2013 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
18:15 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
04 heinäkuu 2013 |
|
|
|
|
Laji 21, 400m Vapaauinti Naiset |
Alkuerät (5) |
Sponsori: Kopijyvä |
ME: Federica PELLEGRINI (1988) 3:59.15 2009-07-26 |
EE: Federica PELLEGRINI (1988) 3:59.15 2009-07-26 |
SE: Eva Lehtonen (1991) 4:17.48 2009-08-12 |
Nuorten SE: Eva Lehtonen (1991) 4:17.75 2008-03-27 |
|
Erä 1 (5) , Aikuinen |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Juulia Aksila |
1996 |
96A034 |
KemUS |
|
50m |
4:52.58 |
4:52.58 |
|
3 |
Henni Huhtamo |
1997 |
97A636 |
UiTa |
|
25m |
4:43.78 |
4:51.78 |
|
4 |
Heidi Virtanen |
1997 |
97A076 |
LaUS |
|
50m |
4:50.46 |
4:50.46 |
|
5 |
Kiia Kagan |
1997 |
97A598 |
ÅSK |
|
50m |
4:50.53 |
4:50.53 |
|
6 |
Adelia Spångberg |
1999 |
99A418 |
Cetus |
|
25m |
4:43.85 |
4:51.85 |
|
7 |
Anna Jantunen |
1998 |
98A157 |
SCN |
|
25m |
4:45.70 |
4:53.70 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Niina Korhonen |
1996 |
96A139 |
Cetus |
|
50m |
4:49.78 |
4:49.78 |
|
2 |
Henrika Parviainen |
1997 |
97A553 |
HSS |
|
25m |
4:41.54 |
4:49.54 |
|
3 |
Kerttu Koivuniemi |
1998 |
98A052 |
SCN |
|
50m |
4:47.35 |
4:47.35 |
|
4 |
Katarina Mustonen |
1996 |
96A871 |
HäUS |
|
50m |
4:46.65 |
4:46.65 |
|
5 |
Annika Falk |
1999 |
99A080 |
SeUi |
|
25m |
4:39.03 |
4:47.03 |
|
6 |
Peppi Pohjalainen |
1997 |
97A266 |
HSS |
|
25m |
4:40.24 |
4:48.24 |
|
7 |
Meri Parviainen |
1998 |
98A051 |
HyUS |
|
50m |
4:49.73 |
4:49.73 |
|
8 |
Sonja Portin |
1998 |
98A105 |
OuLo |
|
25m |
4:42.15 |
4:50.15 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
Lotta Jacobson |
1998 |
98A307 |
HSS |
|
50m |
4:41.10 |
4:41.10 |
|
2 |
Alena Mokicheva |
1996 |
96A011 |
LaUS |
|
25m |
4:27.53 |
4:35.53 |
|
3 |
Mira Palovuori |
1997 |
97A376 |
VUS-VSS |
|
50m |
4:33.35 |
4:33.35 |
|
4 |
Vaula Vekkeli |
1996 |
96A655 |
LaUS |
|
25m |
4:21.59 |
4:29.59 |
|
5 |
Anna Kotonen |
1997 |
97A239 |
HSS |
|
25m |
4:25.21 |
4:33.21 |
|
6 |
Anu Bergström |
1996 |
96A631 |
RaisU |
|
25m |
4:27.19 |
4:35.19 |
|
7 |
Eveliina Pihkamäki |
1998 |
98A156 |
RiUS |
|
25m |
4:28.74 |
4:36.74 |
|
8 |
Mona Juppo |
1996 |
96A571 |
Cetus |
|
25m |
4:38.04 |
4:46.04 |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Erika Tuominen |
1995 |
95B000 |
LrU |
|
50m |
4:48.96 |
4:48.96 |
|
3 |
Nenne Tommiska |
1993 |
93A044 |
KoU |
|
50m |
4:38.78 |
4:38.78 |
|
4 |
Tiina Lindgren |
1990 |
90A089 |
HSS |
|
25m |
4:16.92 |
4:24.92 |
|
5 |
Emilia Markkanen |
1995 |
95A240 |
Cetus |
|
25m |
4:25.37 |
4:33.37 |
|
6 |
Anna Silventoinen |
1994 |
94A745 |
Poseidon |
|
25m |
4:32.35 |
4:40.35 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
Luokka |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alisa Ponomareva |
1991 |
91A777 |
VUS-VSS |
|
50m |
4:40.49 |
4:40.49 |
|
3 |
Ruusa Jumppanen |
1995 |
95A954 |
HyUS |
|
25m |
4:30.57 |
4:38.57 |
|
4 |
Laura Lajunen |
1992 |
92A223 |
SWIM |
|
50m |
4:22.81 |
4:22.81 |
|
5 |
Erica Nieminen |
1992 |
92A710 |
VUS-VSS |
|
25m |
4:25.03 |
4:33.03 |
|
6 |
Selma Ucar |
1995 |
95A756 |
UiTa |
|
25m |
4:31.28 |
4:39.28 |
|
7 |
Oona Laukkanen |
1995 |
95A667 |
SiHy |
|
50m |
4:49.12 |
4:49.12 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.02 |
Tulostuspäivämäärä |
05 heinäkuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
18:15 |
|