Ohjelma SM- ja nuorten SM-uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 21, 400m Vapaauinti Naiset Aikuinen |
Sponsori: Kopijyvä |
ME: Federica PELLEGRINI (1988) 3:59.15 2009-07-26 |
EE: Federica PELLEGRINI (1988) 3:59.15 2009-07-26 |
SE: Eva Lehtonen (1991) 4:17.48 2009-08-12 |
Nuorten SE: Eva Lehtonen (1991) 4:17.75 2008-03-27 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Lajunen Laura | 1992 | SWIM | 50 m | 4:22.81 | 4:22.81 | ||
2 | Lindgren Tiina | 1990 | HSS | 25 m | 4:16.92 | 4:24.92 | ||
3 | Vekkeli Vaula | 1996 | LaUS | 25 m | 4:21.59 | 4:29.59 | ||
4 | Nieminen Erica | 1992 | VUS-VSS | 25 m | 4:25.03 | 4:33.03 | ||
5 | Kotonen Anna | 1997 | HSS | 25 m | 4:25.21 | 4:33.21 | ||
6 | Palovuori Mira | 1997 | VUS-VSS | 50 m | 4:33.35 | 4:33.35 | ||
7 | Markkanen Emilia | 1995 | Cetus | 25 m | 4:25.37 | 4:33.37 | ||
8 | Bergström Anu | 1996 | RaisU | 25 m | 4:27.19 | 4:35.19 | ||
9 | Mokicheva Alena | 1996 | LaUS | 25 m | 4:27.53 | 4:35.53 | ||
10 | Pihkamäki Eveliina | 1998 | RiUS | 25 m | 4:28.74 | 4:36.74 | ||
11 | Jumppanen Ruusa | 1995 | HyUS | 25 m | 4:30.57 | 4:38.57 | ||
12 | Tommiska Nenne | 1993 | KoU | 50 m | 4:38.78 | 4:38.78 | ||
13 | Ucar Selma | 1995 | UiTa | 25 m | 4:31.28 | 4:39.28 | ||
14 | Silventoinen Anna | 1994 | Poseidon | 25 m | 4:32.35 | 4:40.35 | ||
15 | Ponomareva Alisa | 1991 | VUS-VSS | 50 m | 4:40.49 | 4:40.49 | ||
16 | Jacobson Lotta | 1998 | HSS | 50 m | 4:41.10 | 4:41.10 | ||
17 | Juppo Mona | 1996 | Cetus | 25 m | 4:38.04 | 4:46.04 | ||
18 | Mustonen Katarina | 1996 | HäUS | 50 m | 4:46.65 | 4:46.65 | ||
19 | Falk Annika | 1999 | SeUi | 25 m | 4:39.03 | 4:47.03 | ||
20 | Koivuniemi Kerttu | 1998 | SCN | 50 m | 4:47.35 | 4:47.35 | ||
21 | Pohjalainen Peppi | 1997 | HSS | 25 m | 4:40.24 | 4:48.24 | ||
22 | Tuominen Erika | 1995 | LrU | 50 m | 4:48.96 | 4:48.96 | ||
23 | Laukkanen Oona | 1995 | SiHy | 50 m | 4:49.12 | 4:49.12 | ||
24 | Parviainen Henrika | 1997 | HSS | 25 m | 4:41.54 | 4:49.54 | ||
25 | Parviainen Meri | 1998 | HyUS | 50 m | 4:49.73 | 4:49.73 | ||
26 | Korhonen Niina | 1996 | Cetus | 50 m | 4:49.78 | 4:49.78 | ||
27 | Portin Sonja | 1998 | OuLo | 25 m | 4:42.15 | 4:50.15 | ||
28 | Virtanen Heidi | 1997 | LaUS | 50 m | 4:50.46 | 4:50.46 | ||
29 | Kagan Kiia | 1997 | ÅSK | 50 m | 4:50.53 | 4:50.53 | ||
30 | Huhtamo Henni | 1997 | UiTa | 25 m | 4:43.78 | 4:51.78 | ||
31 | Spångberg Adelia | 1999 | Cetus | 25 m | 4:43.85 | 4:51.85 | ||
32 | Aksila Juulia | 1996 | KemUS | 50 m | 4:52.58 | 4:52.58 | ||
33 | Jantunen Anna | 1998 | SCN | 25 m | 4:45.70 | 4:53.70 | ||
34 | Rinne Veera | 1998 | ÅSK | 50 m | 4:53.81 | 4:53.81 | ||
Tekijä: WinGrodan 1.22.00 | Tulostuspäivämäärä | 28 kesäkuu 2013 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 15:49 |