Program for SydCup 2013
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 35
|
Stvne navn |
Syd Cup 2013 |
|
Udskriftsdato |
29 september 2013 |
|
|
Stvne by |
Haderslev |
|
Udskriftstidspunkt |
07:37 |
|
|
Arrangr |
Haderslev Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
27 september 2013 |
|
|
|
|
Lb 35, 100m Butterfly Man |
Indledende (7) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
247 |
2 |
Casper Srensen |
2000 |
0043AH |
FREM |
|
25m |
|
259 |
3 |
Nicolaj Absalon |
1999 |
9933AS |
HSK |
|
25m |
|
118 |
4 |
Mike Boldsen |
2000 |
0039AJ |
SILKEBORG |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Viktor Skytt Kristensen |
2001 |
0105AL |
KOLDING |
|
25m |
|
209 |
2 |
Jacob Lyse Se |
2003 |
0361AF |
ODDER |
|
25m |
2:09.81 |
246 |
3 |
William Vig Strmose |
2002 |
0263AA |
FREM |
|
25m |
1:58.03 |
137 |
4 |
Andr Iversen |
2001 |
0121AL |
SNDERBORG |
|
25m |
1:58.99 |
192 |
5 |
Casper Pissenberger |
1999 |
9993AR |
OPNR |
|
25m |
2:19.92 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
204 |
1 |
Kenan Kaya |
2001 |
0135AD |
ODDER |
|
25m |
1:48.08 |
190 |
2 |
Mirza Cehobaic |
1998 |
9855AU |
OPNR |
|
25m |
1:35.84 |
62 |
3 |
Daniel Ernst |
2001 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:31.46 |
43 |
4 |
Mads Bylow Nikolajsen |
1998 |
9889AS |
KOLDING |
|
25m |
1:32.00 |
162 |
5 |
Oliver L Nelander |
2002 |
0295AF |
IKAST |
|
25m |
1:42.11 |
91 |
6 |
Lukas Jeppesen |
2001 |
0111AL |
ERRITS |
|
25m |
1:54.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
73 |
1 |
Tillmann Wolfskeil |
2001 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:28.30 |
70 |
2 |
Alexander Rubahn |
1999 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:27.12 |
45 |
3 |
Malthe Sielemann |
1999 |
9949AS |
KOLDING |
|
25m |
1:20.80 |
93 |
4 |
Lau Lindquist |
1999 |
9987AM |
ERRITS |
|
25m |
1:24.16 |
72 |
5 |
Finn Seesemann |
1999 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:27.83 |
63 |
6 |
Niklas Fahlteich |
2000 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:30.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
121 |
1 |
Jacob F. Frederiksen |
1999 |
9951AN |
SILKEBORG |
|
25m |
1:12.14 |
49 |
2 |
Andreas Harmuth |
1997 |
9785AM |
STS |
|
25m |
1:05.46 |
122 |
3 |
Alexander Gilberg |
1995 |
9537AP |
SILKEBORG |
|
25m |
1:02.29 |
86 |
4 |
Morten Baxter |
1996 |
9683AK |
ERRITS |
|
25m |
1:03.35 |
65 |
5 |
Arne Hoffmann |
1996 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:07.82 |
215 |
6 |
Luca Manuel Krause |
2000 |
244394 |
SG ELBE |
|
25m |
1:20.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
66 |
1 |
Bjrn Hoffmann |
1998 |
|
FLENSBURG |
|
25m |
1:10.96 |
288 |
2 |
Rune Holm Skovby |
1998 |
9819AO |
HSK |
|
25m |
1:05.40 |
80 |
3 |
Jonte Krner |
1997 |
174574 |
SG ELBE |
|
25m |
1:02.22 |
54 |
4 |
Henrik Petersen |
1994 |
9403AK |
STS |
|
25m |
1:02.45 |
128 |
5 |
Jens N. Nielsen |
1997 |
9715AE |
SILKEBORG |
|
25m |
1:07.79 |
126 |
6 |
Mikkel Kirkegaard |
1999 |
9939AI |
SILKEBORG |
|
25m |
1:17.78 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
260 |
1 |
Magnus Stender Berg |
1999 |
9939AF |
HSK |
|
25m |
1:08.55 |
58 |
2 |
Christian Holm Jrgensen |
1999 |
9973AK |
STS |
|
25m |
1:04.79 |
120 |
3 |
Ralf Dalby |
1995 |
9547AB |
SILKEBORG |
|
25m |
56.69 |
79 |
4 |
Mathias Kopp |
1984 |
075299 |
SG ELBE |
|
25m |
1:02.42 |
88 |
5 |
Malthe Lindquist |
1996 |
9613AN |
ERRITS |
|
25m |
1:07.59 |
278 |
6 |
Thomas Frits Nielsen |
1997 |
9789AP |
HSK |
|
25m |
1:12.97 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 |
Udskriftsdato |
29 september 2013 |
Licens til Haderslev Svmme Klub |
Udskriftstidspunkt |
07:37 |
|