Program for SydCup 2013
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 26, 50m Butterfly Woman |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 280 | Oxenvad Julie | 1997 | HSK | 9744AP | 25 m | 31.14 | |
2 | 81 | Körner Kea | 1994 | SG ELBE W | 151012 | 25 m | 31.77 | |
3 | 264 | Franck Clara | 1999 | HSK | 9952AI | 25 m | 32.13 | |
4 | 68 | Meißner Jane | 1998 | FLENSBURG | 25 m | 32.80 | ||
5 | 216 | Krause Zoe-Julia | 1999 | SG ELBE | 223745 | 25 m | 32.89 | |
6 | 220 | Schröder Emily | 2000 | SG ELBE | 244520 | 25 m | 32.99 | |
7 | 143 | Lindemann Amalie Müller | 1999 | SØNDERBORG | 9966AW | 25 m | 33.08 | |
8 | 51 | Petersen Mette Brendstrup | 1996 | STS | 9642AO | 25 m | 33.43 | |
9 | 221 | Thiecke Katharina | 1997 | SG ELBE | 180517 | 25 m | 33.72 | |
10 | 56 | Ahrenkiel Henriette | 1991 | STS | 9114AL | 25 m | 34.85 | |
11 | 46 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 35.02 | |
12 | 99 | Baxter Liselotte | 1998 | ERRITSØ | 9854AH | 25 m | 35.23 | |
13 | 240 | Jensen Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 35.36 | |
14 | 211 | Fasel Jasmin | 1996 | BOV | 9612AZ | 25 m | 35.47 | |
15 | 273 | Morsing Laura | 1999 | HSK | 9942AB | 25 m | 35.58 | |
16 | 145 | Munksgaard-Ottos Nikoline | 1996 | SØNDERBORG | 9618AR | 25 m | 35.68 | |
17 | 34 | Højbjerg Lærke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 25 m | 35.99 | |
18 | 217 | Lemke Lara | 2002 | SG ELBE | 289998 | 25 m | 36.01 | |
19 | 50 | Heil Clara | 1998 | STS | 9814AG | 25 m | 36.37 | |
20 | 60 | Obermark Louisa Marie | 2002 | TSB FLENSB | 25 m | 37.50 | ||
21 | 76 | Barthelmes Freja | 2001 | SG ELBE W | 265313 | 25 m | 38.01 | |
22 | 98 | Jørgensen Anne Sofie | 1998 | ERRITSØ | 9852AM | 25 m | 38.89 | |
23 | 160 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 39.12 | |
24 | 110 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITSØ | 9964AZ | 25 m | 39.18 | |
25 | 77 | Böhme Lea | 2001 | SG ELBE W | 244507 | 25 m | 39.34 | |
26 | 272 | Meyer Didde | 2001 | HSK | 0158AS | 25 m | 39.38 | |
27 | 243 | Olsen Claudia | 1998 | FREM | 9854AR | 25 m | 40.32 | |
28 | 183 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 25 m | 40.72 | |
29 | 239 | Hermansen Frida | 2001 | FREM | 0126AR | 25 m | 41.05 | |
30 | 212 | Futtrup Lærke Rahr | 1999 | BOV | 9928AZ | 25 m | 41.43 | |
31 | 140 | Johannsen Maria S. | 2000 | SØNDERBORG | 0062AT | 25 m | 41.44 | |
32 | 173 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 41.70 | |
33 | 199 | Gregersen Cecilie | 2002 | ODDER | 0204AF | 25 m | 42.89 | |
34 | 107 | Jensen Louise Skovgaard | 2002 | ERRITSØ | 0292AM | 25 m | 43.28 | |
35 | 182 | Jensen Lærke Frederikke N | 2000 | DELTA | 0078AX | 25 m | 44.00 | |
36 | 188 | Rubæk Sif | 2001 | DELTA | 0166AP | 25 m | 44.00 | |
37 | 157 | Sørensen Ida | 1999 | SØNDERBORG | 9988BA | 25 m | 44.24 | |
38 | 205 | Madsen Maja Fridberg | 2002 | ODDER | 0236AL | 25 m | 46.00 | |
39 | 109 | Knudsen Cecilie Bækkelund | 2000 | ERRITSØ | 0042BD | 25 m | 47.03 | |
40 | 200 | Jensen Signe Søby | 2001 | ODDER | 0114AJ | 25 m | 47.13 | |
41 | 250 | Ladefoged Luna | 2000 | ODDER | 0038AS | 25 m | 47.81 | |
42 | 114 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITSØ | 0026BC | 25 m | 48.13 | |
43 | 244 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 49.25 | |
44 | 106 | Brock Mia Schou | 2000 | ERRITSØ | 0036AY | 25 m | 50.37 | |
45 | 236 | Hald Sofie | 1999 | FREM | 9982AC | 25 m | 50.40 | |
46 | 178 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 50.77 | |
47 | 113 | Svane Mie K. | 2000 | ERRITSØ | 0016AY | 25 m | 52.86 | |
48 | 104 | Borup Ida Sofie | 2001 | ERRITSØ | 0188AX | 25 m | 53.40 | |
49 | 207 | Rasmussen Emma | 2002 | ODDER | 0292AL | 25 m | 54.29 | |
50 | 67 | Jannsen Enni | 2003 | FLENSBURG | 25 m | 54.42 | ||
51 | 262 | Bladtkramer Lykke | 2003 | HSK | 0336AI | 25 m | 54.92 | |
52 | 210 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 25 m | |||
53 | 232 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.00 | Udskriftsdato | 27 september 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 14:30 |