Program för Lödde Cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 25
|
Tävling |
Lödde Cup |
|
Utskriftsdatum |
05 oktober 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:21 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 oktober 2013 |
|
|
|
|
Gren 25, 100m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Siri Gunnarsson |
2002 |
AZ9201 |
SS IDEN |
|
50m |
1:39.08 |
356 |
2 |
Isabell Tretinjak |
2003 |
AH1203 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:35.42 |
40 |
3 |
Ronja Gingsjö |
2002 |
AS1802 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:32.88 |
49 |
4 |
Victoria Evaldsson |
2000 |
BI0200 |
YSTADS SS |
|
50m |
1:33.98 |
37 |
5 |
Sonja Persson |
2001 |
BD7801 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:36.64 |
50 |
6 |
Nora Persson |
1999 |
BD4899 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:44.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Heidi Gingsjö |
2000 |
BI1200 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:28.27 |
83 |
2 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:15.96 |
46 |
3 |
Julia Olsson |
1997 |
AH7297 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:06.38 |
345 |
4 |
Emma Broberg |
1997 |
BA3297 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:10.73 |
193 |
5 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
SS IDEN |
|
50m |
1:25.15 |
247 |
6 |
Matilda Carlberg |
2002 |
AX6402 |
POSEIDON |
|
25m |
1:32.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Ella Nygren |
1996 |
BD5696 |
SS IDEN |
|
25m |
1:04.10 |
300 |
2 |
Michelle Lövdahl |
1995 |
AH8895 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:03.76 |
212 |
3 |
Linnéa Månsson |
1996 |
AJ6296 |
SS IDEN |
|
25m |
1:03.57 |
1 |
4 |
Caroline Andersson-Ekströ |
1994 |
AE9494 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.60 |
292 |
5 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:03.96 |
287 |
6 |
Erika Sällberg |
1997 |
AT3497 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:04.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
346 |
1 |
Amanda Karlsson |
1998 |
AD2898 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:03.09 |
203 |
2 |
Amanda Hörberg-Zdanowski |
1996 |
AL5896 |
SS IDEN |
|
25m |
1:02.80 |
214 |
3 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
25m |
1:02.32 |
188 |
4 |
Jenny Christensson |
1996 |
BD4696 |
SS IDEN |
|
25m |
1:02.65 |
90 |
5 |
Malin Johansson |
1997 |
AL0497 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:03.04 |
340 |
6 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:03.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
93 |
1 |
Sofia Heimsten |
1997 |
AT8697 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:01.81 |
186 |
2 |
Cecilia Boman |
1996 |
AV3696 |
SS IDEN |
|
25m |
1:00.87 |
410 |
3 |
Linnéa Olsson |
1994 |
BX0494 |
SK TRITON |
|
25m |
56.81 |
390 |
4 |
Josefine Hansson |
1992 |
AL8292 |
MKK |
|
25m |
59.50 |
84 |
5 |
My Grewell |
1998 |
BE2698 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:01.02 |
302 |
6 |
Nellie Ternblad |
1995 |
AI2295 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:02.25 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
05 oktober 2013 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:21 |
|